logo

Koncept šampon pro neutralizaci žloutnutí vlasů: pravidla výběru

Mnoho blonů se opakovaně setkává s výskytem žlutého odstínu na vlasy, zvláště po bělení nebo při použití nového, nekvalitního, netestovaného barviva. Drastické změny z brunetky na blondýnku mohou mít minimální nepříjemné důsledky, pokud použijete speciální šampon Concept, který neutralizuje žloutnutí. Dnes si ho můžete koupit u každého specializovaného obchodu.

Příčiny žlutého odstínu

Získat studený blond je poměrně obtížné, a to i pro krásné vlasy. Vzhledem k tomu, že kosmetické společnosti vyvinuly účinný prostředek - šampon, který neutralizuje žloutnutí, což pomáhá rychle a efektivně vyřešit tento problém.

Důležité vědět! Bělící proces má nepříznivý vliv na stav vlasů, proto vyžadují zvláštní péči a komplexní péči, kterou mohou některé neutralizátory poskytnout.

 • Nízká kvalita barviva.
 • Rozbití technologie barvení.
 • Nesprávné znečištění doma nebo s amatéry.

Na pozadí vyplavování barvy se může objevit nepříjemný odstín.

Výhody

Ošklivý efekt můžete odstranit pomocí žlutého neutralizačního šamponového tonika, který má řadu výhod:

 • Snadné použití, snadné použití, které lze provádět nezávisle, bez pomoci specialisty.
 • Příjemný zápach a nedostatek nepohodlí.
 • Efektivita, postup trvá déle než 10 minut.
 • Bezpečnost a péče. Do kompozice se přidávají nutriční komplexy vitaminu.
 • Cenově dostupné.

Po nanesení žloutného šamponu z vlasů se doporučuje použít masku pro výživu a hydrataci, která chrání vlasy před vysycháním.

Důležité vědět! Speciální čisticí prostředky, barvící prostředky mohou mít purpurovou, modrou barvu. Aby nedošlo k přílišné modré barvě, musíte pečlivě prostudovat pokyny a ředit složení ve správném poměru.

Lidová maska ​​pro hydrataci

Smíchejte lžíci ricinového, olivového, mandlového oleje a směs musí být zahřátá na normální tělesnou teplotu (vodní lázeň pomůže). Teplé složení se aplikuje na vlasy po dobu 1,5 hodiny.

Kontraindikace

Blondý šampon se žlutou barvou se nedoporučuje:

 • trvalý červenavý odstín, získaný nesprávným zabarvením;
 • přítomnost viditelných šedých vlasů;
 • alergie nebo osobní intolerance na jakoukoli složku přítomnou ve výrobku;
 • suché, slabé vlasy;
 • dermatitida, rány, podráždění, vyrážky na kůži hlavy.

Důležité vědět! Stínicí žlutý šampon obsahuje složky chemického původu, takže nemůžete ignorovat kontraindikace a odborné rady.

Koncepční šampon pro neutralizaci žloutnutí: pravidla výběru

Výběr se provádí s ohledem na následující faktory:

 • bez škodlivého amoniaku a oxidačního činidla;
 • přítomnost pozitivních hodnocení šlutého šamponu;
 • kvalita, je lepší vybrat profesionální linky;
 • přítomnost symbolů proti žlutému, stříbrnému nebo šedému šamponu na obalu;
 • správné fialové nebo modré barevné schéma.

Důležité vědět! Zkušení odborníci doporučují použití výrobků stejné značky. To pomůže vyhnout se dalším překvapením a problémům.

Jak používat

Šampon pro odstranění žlutých vlasů je následující:

 • Koncentrát se rovnoměrně aplikuje po celé délce vlasů.
 • Pro získání studeného odstínu se produkt uchovává 4 minuty, aby se vyloučil nepříjemný reflux - 1-2 minuty.
 • Vlasy jsou důkladně omyty teplou vodou, aby byl přípravek zcela vymyt.
 • Aplikujte masku nebo balzám s hydratačním účinkem.

Stojí za zmínku, že některé šampony pro blondýnky žluté musí být zředěny v poměrech uvedených v návodu, které nelze přerušit.

Jaký šampon odstínu odstraňuje žloutnutí lépe

Moderní výrobci nabízejí širokou škálu vysoce kvalitních a účinných produktů:

 • Nouvelle. Známá odborná značka nabízí značný nástroj, který se vyznačuje hlubokým pronikáním, efektivitou nákladů a trvalými výsledky.
 • Estel. Dostupné náklady s vysokou kvalitou. Kudrlinky získávají příjemný stříbrný odstín. Blondýní šampon se žlutou barvou Estelle perfektně pečuje a posiluje.
 • Koncepce. Kompozice obsahuje velké množství živin. To je nejlepší způsob, jak pomoci upřesnit kudrlinky.
 • Profesionální. Lék nejen dobře plní úkoly, které jsou jí svěřeny, ale také chrání před UV paprsky. Doporučuje se také aplikovat při vzhledu šedých vlasů.
 • Schwarzkopf. Pomáhá dosáhnout chladu a obnovuje poškozené kadeře. Výsledný efekt přetrvává dlouhou dobu a vypadá co nejpřirozeněji.

Důležité vědět! Naše babičky také používaly lidové prostředky, aby poskytly potřebný odstín. Například citronová šťáva byla přidána do kefíru a nanesena na mokré vlasy nebo opláchnuta hlava po umytí heřmánkem odvar.

Při výběru výrobku je důležité dbát na výrobce, složení a pokyny. Nejlepší ze všech, pokud "asistent" bude obsahovat vitamíny a nutriční komplexy, přírodní rostlinné oleje a různé zvlhčující vlastnosti.

Top 5 žlutých vlasových šampónů

Charakteristika v žebříčku

Často se v důsledku barvení v bílém vlasu stává žlutá. Důvodem může být nedostatek odbornosti holičství, nesprávný tón nebo špatná kvalita barvy. K nápravě situace můžete použít speciální šampon pro blondýnky proti žluté.

V srdci odstínu jsou nachové a stříbrné pigmenty. Získání vlasů ovlivňují jejich strukturu. V důsledku této reakce zmizí žlutost a prameny získávají studený odstín. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, šampon by měl být co nejaktivnější a současně bezpečný. Pro běžného kupce je obtížné zvolit si kvalitní produkt, proto doporučujeme věnovat pozornost některým doporučením:

 1. Obsah peroxidu vodíku a amoniaku není základem pro neutralizaci žlutého odstínu. Jedná se o škodlivé chemické prvky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 2. Složení šamponu by mělo obsahovat stříbrné a fialové pigmenty. První může být rozpoznán nápisem na lahvičce: šedý šampon, stříbro. Je to nejbezpečnější a nejjemnější součást. S druhým musí být věnována pozornost. Pokud to přeháníte na vlasy, prameny se změní na fialovou.
 3. Nakreslete snímek na tónovém stole, který zobrazuje původní odstín a konečný výsledek po obarvení.
 4. Před nákupem spotřebitelských studií. Získejte pouze renomované značky.

V níže uvedeném hodnocení jsme zobrazili nejlepší anti-žluté šampony. Produkty byly vybrány na základě hodnocení uživatelů, počtu dotazů ve vyhledávači a uvedených doporučení.

TOP - 5 nejlepších nažloutlých šamponů

5 MATRIX CELKOVÉ VÝSLEDKY BARVA POUŽITÁ SO STŘÍBRNOU

Vysoce kvalitní nátěr proti žluté barvě. Vhodné i pro vyčištěné a melirovannyh, přírodní a šedé prameny. Účinně neutralizuje barvu slámy, což vlasům dodává chladnou záře. Výsledky lze pozorovat i po první aplikaci. Kromě opravy tónu má další péči.

Kupující ochotně doporučuje šampon blondům, jako jeden z nejlepších odstínů. Vlasy vypadají dobře upravené, nejsou zmatené, nestanou se suché, hřebeny dobře. Mnozí používají Matrix po dlouhou dobu a již se jim podařilo dosáhnout udržitelného výsledku. Samostatně si chci vzít na vědomí náklady. Za takovou kvalitní cenu je levné. Pozitivní zpětná vazba to potvrzuje. Nepochybně šampón OBSESSED SO SILVER má něco potěšit majitelům blond vlasů.

4 Koncepce Blond Anti-yellow

Nejoblíbenějším produktem značky Concept je šampon Anti-yellow tint. Má aktivní účinek na barevné prameny, čímž eliminuje žloutnutí. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což znamená, že je bezpečné pro zdraví. Obsahuje dva silné pigmenty: stříbrnou a fialově modrou. Jemně postihuje vlasy bez poškození struktury. Vytvoří ochrannou fólii, která posiluje kořeny a zesiluje prameny.

Spotřebitelé ocení šampon pro vynikající výsledky, pečující vlastnosti, ekonomickou spotřebu a rozumnou cenu. V recenzích píšou, že Concept účinně neutralizuje žlutou barvu bez poškození kudrlin, vyživuje a zabraňuje vzniku elektrolýzy. Po umytí se vlasy stávají měkkými a lesklými a stávají se přirozeně studeným odstínem.

3 Estel Prima Blonde

Značka Estel vyrábí vysoce kvalitní žloutný šampon, který nejen eliminuje odstín slámy, ale má také další pečující vlastnosti. Hluboce čistí vlasy, vyživuje pokožku hlavy minerály a vitamíny. V takové složité akci je hlavní výhodou drogy. Prima Blonde jsou klasifikovány jako profesionální nástroje. Perfektně sladí tón a chrání prameny před slunečním zářením.

Přehled šamponů pozitivní. Kupující zaznamenávají vysokou účinnost. Po první aplikaci je sotva patrné, ale pravidelné používání poskytuje stabilní výsledek. Spotřebitelé si všimli další výhody - obsahu složení balzámu a přírodních ingrediencí, které zajišťují snadné česání. Po mytí nevyžaduje žádnou dodatečnou péči ve formě masky nebo kondicionéru.

2 Londa Revive Blonde Stříbro

Šampon odstínů od společnosti Londa je díky své jedinečné kompozici rozšířen. Jako aktivní barvicí látka je přírodní extrakt z levandule. Účinně neutralizuje zlatý odstín bělených vlasů. Rychle působí a výsledek zůstává po dlouhou dobu. Doporučuje se pro použití jako prostředek primární péče.

Kupující přidělí drogu nejvyšší známky. Nenarazí kůži, dává kudrlinám přirozený stín, dobře se vstřebává a vydrží dlouhou dobu. V porovnání s podobnými prostředky existuje příjemná vůně. Po použití jsou vlasy měkké a šumivé, barva je jasná, nasycená. Londa - jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky proti žluté.

1 Schwarzkopf Colour Freeze Bonacure stříbrný šampon

Není to poprvé, co německý výrobce prokazuje vysokou kvalitu a péči o zákazníka. Tentokrát byla naše pozornost oceněna šamponem Bonacure Silver Anti-Yellowing. Jeho výhody nejsou omezeny na neutralizaci nepříjemného odstínu bělených vlasů. Nástroj dokonale čistí a posiluje vlasy a aktivní vitaminový komplex jim dodává vitalitu. PH 4.5 pomáhá udržovat optimální rovnováhu vody a soli.

Opravdu vynikající kvalita a vysoký výsledek dokazují řadu pozitivních recenzí spotřebitelů. Schwarzkopf se stará o poškozené prameny, poskytuje jim chladný odstín, neobsahuje agresivní součásti. Díky speciální technologii je schopna obnovit vlasy na úrovni buněk, vracející svou přirozenou elasticitu, pružnost a pevnost. Možná je to nejsložitější šampon pro blondýnky.

Koncept šamponu

Luxusní, lesklé vlasy - dekorace jakékoliv ženy. Koncepční šampony pomáhají zachovat přirozené krásy kudrlin, poskytují péči o barvené vlasy a dokonce dávají vlasům vzácný odstín.

Neutralizace žloutnutí

"Anti-Yellow Effect Silver Shampoo" byl vytvořen pro majitele barvených vlasů. Jedná se o nejoblíbenější značkový produkt.

Často, po osvětlení, namísto požadované krásné blondýnky vidí dívky v zrcadle nevzhledné nažloutlé vlasy. A i když po malování vypadají kudrlinky vynikající, po několika promývání se nevyhnutelně objevuje žlutost a zkazí celý dojem účesu. Anti-žlutý šampon dává blond vlasům stříbrný lesk bez nežádoucího ovlivnění struktury vlasů.

Nástroj není složen z amoniaku, oxidačních činidel a dalších škodlivých složek. Jemně promyje pokožku hlavy a vlasů a purpurový pigment neutralizuje odstín "kuřecí" kvůli lehkému tonizaci.

Výrobce také prohlašuje vlastnosti pečující o výrobku. Mělo by vlasům poskytovat měkkost, hedvábnost a zdravou záři.

Funkce aplikace

Výrobce neodporučí používat šampon bezprostředně po bělení nebo stárnutí. V opačném případě riskujete, že na vlasy najdete zelenavý odstín. Také tak, aby namísto přirozeného chladného blondu nebyl získán bohatý šedý nebo růžový fialový tón, je důležité přesně dodržet pokyny:

 1. Namočte vlasy a osušte je ručníkem.
 2. Používejte jednorázové rukavice, které chrání pokožku a nehty před možným znečištěním.
 3. Použijte šampon s masážními pohyby. Rovnoměrně jej rozdělte po celé délce vlasů.
 4. Pro světlejší tonizační účinek ponechte produkt na vlasu 3-5 minut. Dosáhnout více nasyceného popela tónu - 10-15 minut. Při prvním použití je lepší začít s krátkou akční dobou, abyste zjistili, jaký efekt potřebujete.
 5. Opláchněte vlasy důkladně vodou.
 6. Postup můžete ukončit balzámem, abyste neutralizovali žlutou nebo pravidelnou výplach balzámu. V prvním případě by měl být šampon udržován na vlasu ne více než 5 minut. Ve druhém případě je účinek povolen až 15 minut.

Stříbrný šampon můžete pravidelně používat, protože vlasy se znečišťují nebo jednou za týden, aby se zachoval výsledek.

Ve videu níže je vizuální instrukce, jak zbarvovat žlutě bez poškození vlasů.

Recenze

Soudě podle recenzí, linie proti žluté koncepce dělá zázraky.

To potvrzují i ​​fotografie zákazníků, kteří tento nástroj používají. Vlasy získávají požadovaný chladný tón a přirozený vzhled. Neměli byste však očekávat trvalý účinek. Při každém mytí stín oslabuje. Po 4 až 6 promývání bude studený tón zcela zmizet a výrobek bude muset znovu použít.

Co se týče péče o šampony, recenze jsou v rozporu. Některé dívky říkají, že vlasy po použití jsou lesklé, snadno hřebeny a vypadají dobře upravené. Nicméně, tam jsou také recenze dívky, které si všimli suchost a zmatek pramenů. Tento problém je řešen pomocí hydratačního kondicionéru nebo výživné masky.

Uživatelé ocení vůni šamponu jako nenápadný a příjemný. Stejně jako zákazníci a výdejní stojan, usnadňující využití finančních prostředků.

Stříbrný šampon pro světlé odstíny, který neutralizuje kontrastní šampon Concept Silver

Stříbrný šampon pro světlé odstíny, který neutralizuje žloutnutí stříbrného šamponu Concept pro blond vlasy a blond vlasy, se stane nepostradatelným nástrojem při odstraňování žlutého pigmentu, který zůstává ve vlasech po bělení. Měkká formulace jemně čistí vlasy, které jim dodávají lesk a pružnost. Šampon má mírný tónovaný účinek, díky kterému se můžete zbavit žloutnutí vlasů a dát mu škaredý šlechtický odstín.

Koncepční specialisté berou v úvahu všechny vlastnosti vlasů, které podléhají bělení a osvětlení. Šampon jemně pečuje o vlasy, které prošly chemickou expozicí, eliminovaly pórovitost jejich struktury a obnovily pružnost. To usnadňuje péči a denní styling.

Výsledkem použití šamponu Concept silver for blond a blond vlasů bude dobře upravené, zvlhčené a lesklé vlasy s půvabným stříbrným odstínem a zcela zbavené nepříjemné žlutosti.

Aplikace: požadované množství šamponu Concept stříbrný šampon pro blond vlasy a blond vlasy rovnoměrně nanesené na vlhké vlasy a pěnové s masážními pohyby. Nechte na 3-5 minut, abyste zabránili nažloutnutí, opláchněte vodou.

Produkce: Rusko.

Značka: Concept oficiální internetové stránky

Chasing studené blondýna s konceptem

Ahoj všichni!

Pokud jste blond nebo když jste byli, pravděpodobně víte, že po barvení a tónování vlasů se barva nebude tak krásná jako "po salonu". Tónování je dostatečně rychle omyje a opravdu chcete dát vlasům příjemný stín, aniž byste se vrátili k kadeřníkovi.
Zde jsou dva způsoby - protonovat vlasy vlastní barvou nebo najít fyzikální barvivo, které vám umožní obnovit a obnovit barvu vlasů, abyste získali požadovaný odstín.
První možnost, kterou vidíte, není časté používání. A druhý je neškodný a jednodušší v popravě. V tomto příspěvku budeme mluvit jen o odstínu pro blond vlasy.

První řeč o vašich vlasech. Jak jste už pochopili, jsou namalovaní. Moje vlasy jsou porézní, tlusté, suché a náchylné k rozbití a průřezu.

A to je moje barva za denního světla (mimochodem, fotografie byla pořízena okamžitě po barvení). Je vidět, že odstín je teplý a je přítomna žlutá barva.

A v mé přirozené barvě hodně žlutého pigmentu (na slunci jsou kořeny odlité ve zlatě). Obecně se nemám snažit stát se platinovou blondou, mám teplý typ barvy. Používám stínicí prostředky, abych získal více vznešeného odstínu vlasů a neutralizoval žloutnutí.

Abych se vyrovnal s touto bezztrátovou žlutostí pro kvalitu vlasů, použil jsem koncepční stínicí produkty, jmenovitě šampon Concept, který neutralizuje protižlutou žlutost a anti-žlutý balzám Arctic Blond. Četla jsem hodně pozitivních recenzí na této lince, takže jsem se těžko snažil na vlasy.

Koncept šampon pro neutralizaci žluté barvy proti žluté barvě

Popis výrobce:

Balení

Šampon je stylový, ale současně jednoduchý a stručný design. Nic nadbytečné - fialová plastová láhev s bílým víčkem a vícebarevnými nápisy. Mám objem 300 ml. Také produkoval objem litrů.

Šampon je odstraněn skrz krycí kloub (jako je tomu tak zvaný), dávkuje prostředky velmi snadno.


Nevýhodou je, že čepice je bílá. Vzhledem k tomu, že nářadí je zbarvené, po několika aplikacích je víčko špinavé, na něm se objevují fialové šmouhy.

Na zadní straně lahve jsou informace o výrobci, popis produktu a jeho složení.

aqua - voda
kokomidopropyl betaine - Mírná povrchově aktivní látka, čisticí, detergentní složka, antistatický, stabilizuje pěnu.
laureth sulfát sodný - pěna, emulgační složka
sodná sůl kokosové kyseliny - povrchově aktivní činidlo, čisticí prostředek, vlasy
chlorid sodný (sůl) - zahušťovadlo, stabilizátor viskozity, antiseptické
laureth sulfosukcinát disodný - pěnové činidlo má čistící účinek, označuje povrchově aktivní látky
propylenglykol - rozpouštědlo, konzervační složka, změkčovadlo, ochucovadlo, regulátor viskozity, stabilizuje emulzi, zvlhčovač.
glykol distearát - Zahušťovadlo, pěnidlo, stabilizátor emulze, změkčovadlo.
peg-12 dimethicone - poskytuje hedvábnost a lesk, vlasy neelektrní, dává objem, chrání vlasy. Je to filmový prostředek a odpěňovač.
Extrakt z listu Hamamelis virginiana - čistí, vlasům dodává lesk
behentrimonium chlorid - kondicionér na pokožku a vlasy, změkčovadlo, antistatický.
fenyl trimethicone - vlasový kondicionér, dodává vlasům vlasy, antioxidant
glyceryl linoleát - změkčovadlo, emulze, hydratační činidlo
glyceryl linolenát - má změkčovadlo, mytí, vlasy kondicionéru
ceramid 3 - vyhlazuje a dočasně obnovuje poškození během dehydratace a ztráty barev barvených vlasů.
Glycerin - má uklidňující účinek. Emulgátor Zlepšuje strukturu vlasů a dodává jim lesk.
etoxydiglykol - stabilizátor rozpouštědla a emulze, povrchově aktivní činidlo pro mikroemulze, zlepšuje strukturu vlasů.
peg-7 glycerylcocoate - Emulgátor, povrchově aktivní látka.
peg-200 hydrogenovaný glyceryl palmát - emulgátor, povrchově aktivní látka, rozpouštědlo.
kyselina citrónová - antioxidant, konzervační látka, stabilizuje kyselost, zlepšuje růst vlasů
disodná sůl EDTA - antioxidant, chelatační činidlo, zvyšuje pěnění, zvyšuje účinek konzervačních látek.
Parfum - vůně
methylchlorisothiazolinon - konzervační složka.
Methylisothiazolinon - Konzervační složka
limonenová příchutě, konzervační složka s antibakteriální aktivitou.
benzylalkohol - rozpouštědlo
HC blue 2 - barvivo na vlasy

Konzistence

Vzhledem k tomu, šampon je navržen tak, aby neutralizoval žlutost, obsahuje odpovídající pigment - fialová. Barva produktu je poněkud tmavá, nasycená, ale když je smíchána s vodou, pěna se ukáže jako příjemná lila.

Struktura šamponu je poměrně tekutá, takže se musíte ujistit, že příliš nevytlačíte. Dalším znakem je, že šampon je velmi slabá pěna. Poprvé jsem si poprvé vyčesala vlasy, mohu říct, že vůbec nedokážu porazit pěnu. Podruhé jsem to udělal, ale tato pěna nestačila po celou délku vlasů a musel jsem přidat další šampon.
Šampon má slabý zápach, je obtížné ho cítit z lahve, ale při mytí vlasů můžete cítit jemnou sladkou vůni, připomíná mi vůni ostružin.

Efekt

Tónování blond, obzvláště fialové prostředky - zodpovědná záležitost, můžete získat nežádoucí lilac odstín a vypadat trochu Malvina. Proto jsem poprvé, kdy jsem se rozhodl krátkodobě použít šampon, je minimální doba, kterou výrobce doporučuje, 3 minuty. A tentokrát pro mé vlasy stačilo. Natáhl jsem výsledný pěn na délku vlasů, pak emulgoval agenta a nechal to, aby jednal.

Téměř okamžitě se změnily barevné barvy a na mokrých vlasech bylo vidět, že barva se stala více ušlechtilá, dokonce jsem vypadala jako malý růžový popel.

Existuje názor, že tónované šampony způsobují, že vlasy jsou suché (je třeba mít na paměti, že tyto peníze nejsou pro každý den), a souhlasím s tím. Vlhké vlasy byly trochu suché než po obvyklém šamponu, ale zároveň je možné je snadno ručně rozkládat.
Po šamponu jsem použil tukovou výživnou masku a nechal ji 15 minut. Když jí voda vyplatila, byla i lila. Už jsem byla rozrušená, že celý pigment ze šamponu byl omyt maskou, ale ne!
Šampon (dokonce sólo bez použití tónového balzámu) se mi podařilo učinit mou barvu vlasů chladnější a ušlechtilejší. Samozřejmě, že jsem se nestala blonďatá, ale nechtěla jsem.
Také jsem se snažil udržet šampon po dobu 5 minut. Pro sebe považuji za optimální i méně času expozice, pokud necháte déle než 3 minuty, nejlehčí prameny mohou získat odstín lila.
Podívejme se na výsledek. Můj fotoaparát nechtěl předvést žádnou skutečnou barvu vlasů, na fotografii, která s bleskem, to bez, jsem poněkud tmavá a na některých místech je červená.

Ale v životě to vůbec není. Zde je fotografie pořízená za denního světla v telefonu, takže vidím vlasy v zrcadle. Co dělá fotoaparát - nějaký druh mysticismu. Ale i tam vidíte fialově-růžový nádech na vlasy.

Verdikt
Žlutost znamená opravdu neutralizovat. Opět platí, že tento šampon není pro každý den, ale myslím, že to bude užitečné pro ty, kteří se starají o krásnou barvu blond vlasů, aby ji použili jednou za 1-2 týdny. Určitě tento šampon zaslouží místo na mém poličku v koupelně. Získejte rychle a bez poplatku krásnou barvu na blondýnku pod jeho silou a je to skvělé!

Pros
- neutralizuje žloutnutí
- účinek se objeví z první aplikace
- dává vlasům vznešený odstín
- účinek je dosažen za pouhé 3 minuty
- nízká cena
- příjemná vůně
- účinek trvá po 3-4 následných promývání

Nevýhody
- špatné pěny
- vlasy jsou suché než po obvyklém šamponu (nevím, jestli to může být považováno za mínus za nádech)

Koncept anti-žlutý balzám Arktický blond

Popis výrobce

Tónový balzám je vhodný pro tónování a péči o bělené vlasy a vlasy světlých odstínů jak v salonu, tak doma. Balzámové stříbrné pigmenty zvyšují lesk v blond odstínech, neutralizují nežádoucí žlutou nuanci na vlasy, které jsou bělené a barveny ve světlých odstínech, což jim dává světlý stín.
Komplex kondicionérů a biologicky aktivních látek zvlhčuje vlasy, dodává hladkost, usnadňuje česání a odstraňuje statické. Přírodní složky, které tvoří balzám, intenzivně vyživují vlasy, obnovují strukturu. Po aplikaci balzámy vlasy jsou lesklé, hedvábné a objemné.
Balzám neutralizuje nežádoucí žlutou nuanci na bělené a světlé vlasy. To dává vlasům chladnější odstín. Vyvážený komplex kondicionérů a biologicky aktivních látek zvlhčuje, dodává hladkost, usnadňuje česání a také odstraňuje statické vlasy. Přírodní složky, které tvoří balzám, intenzivně vyživují vlasy, přispívají k obnově struktury. Po aplikaci balzámy vlasy jsou lesklé, hedvábné a objemné. Jak používat: Balzám naneste na čisté, vlhké vlasy, nechte 5 minut a důkladně opláchněte teplou vodou. Pro intenzivnější odstín nechte na vlasy po dobu 10-15 minut.
Sliby jsou velmi lákavé. Zde vy a tónování a péče v jedné láhvi.

Balení


Nástroj je ve stejné láhvi jako šampon, jediný rozdíl je v nápisu.

Také na zadní straně vidíme informace o výrobci a popis nástroje.

aqua - voda
cetylalkohol - stabilizátor, pojivo, rozpouštědlo, emulgátor, doplňující látka.
Ethoxydiglykol - stabilizátor rozpouštědla a emulze, povrchově aktivní činidlo pro mikroemulze, zlepšuje strukturu vlasů.
propylenglykol - rozpouštědlo, konzervační složka, změkčovadlo, příchuť, regulátor viskozity, zvlhčovač.
behentrimonium chlorid - kondicionér na pokožku a vlasy, změkčovadlo, antistatický.
decyl glukosid - zahušťovadlo
trideceth-12 - pěna, emulgační složka, povrchově aktivní látka
cyklomethikon - silikon. Poskytuje lesk a zlepšuje strukturu vlasů.
chlorid cetrimonium - antistatický účinek. Emulzní stabilizátor. Konzervační látka Antiseptikum.
olej z arctium lappa - rajčatový extrakt, má čistící vlastnosti, používá se proti lupům, stimuluje růst vlasů, posiluje vlasové kořeny.
peg-4 rapeseedamid - povrchově aktivní látka, zahušťovadlo, emulgátor.
Hydroxyethylcelulóza - Emulzní stabilizátor, regulátor viskozity, filmotvorné činidlo.
kyselina citrónová - antioxidant, konzervační látka, stabilizuje kyselost, zlepšuje růst vlasů
parfém - parfém
methylchloroisothiazolinon - konzervační složka.
methylisothiazolinon - konzervační složka.
limonenová příchutě, konzervační složka s antibakteriální aktivitou.
benzylalkohol - rozpouštědlo
hc blue 2 - Barvivo na vlasy.

Konzistence


K mému překvapení se balzám ukázal být velmi, velmi hustý jako maska. Nástroj je proto těžké vytáhnout z lahve. V zásadě je problém vyřešen, můžete odšroubovat kryt. Ale cítím, když se balzám začne vyčerpávat, aby zmáčkli, že to bude těžké. Již na štítku vloženém na lahvi se objevily záhyby z mého úsilí vytlačit balzám.

Barva produktu je velmi zajímavá - fialová se šedým odstínem (vidím to), spíše tmavá, ale to je logické, protože chceme neutralizovat žlutost a získat studenou arktickou blond (ashy = šedou).

Efekt


Po umytí šamponem jsem si nasadil rukavice (podle pokynů výrobce), pak vytlačil nějaký balzám a začal rozdělovat vlasy. Vlasy byly vysušeny ručníkem a ukázalo se, že je obtížné prodloužit výrobek, musel jsem vytlačit spousty balzámu a myslel jsem, že tok je neekonomický. Jindy jsem použil výrobek na zvlhčování vlasů a líbil jsem se mu víc. Zde se podívejme, když použiješ balzám.

Nechal jsem výrobek po dobu 3 a 5 minut, už jsem neriskoval, stejně jako moje vlasy jsou spravedlivé. My se umyjeme a uvidíme tento výsledek na mokré vlasy. Již v této fázi, stejně jako u šamponu, vidíte změny v barvení vlasů.

Po vysušení jsem se ještě více líbil. Mám chladný ušlechtilý béžový odstín s mírným náznakem popela. Byl jsem velmi spokojen s barvou.
Můj fotoaparát vidí takovou barvu (fotografie byla pořízena za umělého osvětlení):

Nejspolehlivější telefon byl znovu

Mně se také líbila skutečnost, že balzám dává pocit hustoty na vlasy, jako po tónování malbou. Staly se těžké živily, více přímé. Ale před očima mi zůstaly torbony a ony byly nafouklé (mluvím o vlasech, které jsou kratší než hlavní délka - ty, které nejsou ušetřeny z křehkosti nebo vlasů rostoucích zpět po pádu). Samozřejmě, účinek balzámu odstínů se neporovnává s tím, že jsem získal profesionální segment z různých masek. Ale balzám není pro to potřebné, jejím účelem je podat stín. A efekt jako "po tónování" je pro mě velmi pěkný bonus.
Nevýhody mohou nastat kvůli konzistenci, balzám je velmi tlustý a je obtížné vytlačit z láhve. Také si povšimnu, že produkt je poměrně koncentrovaný, lze ho aplikovat na mokré vlasy a je třeba ho pečlivě rozdělit do vlasů. Poprvé jsem to musel zkusit.

Verdikt


Opravdu se mi líbila barva po tomto nádechu balzámu, řeknu ještě víc, jsem potěšen tímto odstínem! Vlasy se cítí po tónování v salonu. Za tímto účelem jsem připraven využít nabídky a rozdělování finančních prostředků. A nedostatek péče může být kompenzován nesmazatelnými prostředky, dobře, nebo použít nějaký kondicionér po odstín balzám.

Pros

- krásný stín
- Doba rychlé expozice 3-5 minut
- efekt je jako po tónování laku
- ekonomická spotřeba
- příjemná vůně
- přijatelná cena
- účinek se uskuteční v příštích 3-4 mycích místech

Nevýhody

- na vlasy je těžké
- vysoká spotřeba

Šampon nebo balzám?


Shrneme-li tento experiment, mohu říci, že pro mě není přítomnost obou produktů anti-žluté série vůbec nutná, stačilo by mi, abych použil jen jeden nástroj. A pro sebe jsem pravděpodobně vybral ve prospěch balzámu. Vyschne vlasy méně a dává vlasům krásný ušlechtilý odstín.
Ale! Šampon jsem měl velmi rád. Pokud se vám nelíbí aplikace (použijte rukavice, rozdělte produkt důkladně vlasy, nasaďte čepici apod.), Pak můžete snadno provést šampon. S jeho funkcemi je také velmi dobře.
Obecně mě řada udělala svou účinností. Předtím jsem použil podobný šampón od společnosti Bonacur a zbarvenou pěnu z Igory, výrobky z Concept poskytují nejlepší efekt. A stály méně.
Byl jsem také rád, že účinek balzámu a šamponu není umyt během dalšího šamponu, ale po 3-4 krát. Hue zanechává vlasy bez skvrn, nepravidelností a jiných "radostí".
Dávám oběma způsobům rating 4+. Myslím, že je to důstojný zástupce domácí prof. Závěrem bych chtěl ukázat srovnávací koláž účinků koncepčních fondů.

Děkuji za čtení, doufám, že moje zkušenosti budou užitečné.

Koncepční odstín šampon Blond Explosion Anti-žlutý efekt neutralizuje žlutost - recenze

Negativní recenze

Výhody:

Nevýhody:

Vůně vyschne vlasy

Už mnoho let umírám blondýnou a pokaždé, když se setkávám se stejným problémem - žlutost vlasů. Pachová barva se rychle vypláchne a vlasy se stávají strašlivými barvami, velmi žluté. Aby tomu zabránil, nebo alespoň zpomalil tento proces, zakoupil jsem šampon Concept Blond stříbrný ve specializovaném obchodě.
První věc, kterou byste měli věnovat pozornost - barvu šamponu. Ano, je to fialová! Stejně jako samotná trubice.
Vůně tohoto šamponu neříká, že chemikálie jsou rovné, ale pro mě to není moc příjemné.
Snažím se kvůli vůni použít šampon velmi často. Otočí mě napravo od něj.
Žlutění vypadá, že pomáhá, ale mé vlasy se po tomto šampónu stávají tvrdé a suché, takže to nedoporučuji dívkám, které mají slabé a suché vlasy. Samozřejmě můžete použít balzám. Ale faktem je, že tento šampon vysychá vlasy. Vychází v třídě C.

Celkově jsem vycházel z temnoty ve světle. Důležité přirozené světlo blond. Snažíme se, snažíme se, to určitě není snadné a jednoduché a nechci zůstat plešatý. Aby se vlasy neroztrhly v kořenech, tak dlouho.

A teď, samozřejmě, jsem začal kupovat a používat takové tónované šampony, které "ucpávají" žlutý pigment ve vlasech.

Jelikož jsem sám jsem tmavý, tento šampon by neměl být aplikován a opláchnut během jedné nebo dvou minut, nýbrž aplikován a nechat nějakou dobu. 20 minut v ideálním případě. Šampon samozřejmě proudí na mokré vlasy. Z toho nemůžeš uniknout. Je třeba se dostat ven tak, aby se nad mým tokem a neblokovala kůži.

Pokud jde o vlasy samotné, velmi špatně mi ucpává žloutnutí. Například stejný stínovací šampon společnosti indolu se s ním dokonale vyrovnává!

Rovněž jsem neměl rád texturu husté vaječné bílé. Zdá se mi, že je zkažený. Dobrá životnost je dobrá. Nesprávné skladování během přepravy od výrobce k spotřebiteli je možné.

Doufám, že moje recenze budou užitečné a užitečné pro vás!

Výhody:

Nevýhody:

Šampon neodstraňuje žlutou barvu, ale prostě BAREVNÉ vlasy v barvě PURPLE.

Podrobnosti:

Za prvé, moje vlasy jsou dobré, velmi dlouhé, hladké a lesklé, nikdy nemám peníze na výrobky péče, vždy existují alespoň tři druhy šamponů a prémiový balzám.
Koupil šampon a balzám Concept anti-žlutá na přetrvávající radu prodejců: "Velmi cool, vezměte to, odstraní žlutost." Mám ve skutečnosti vlasy s dobrým světlem, ale někdy chci, aby to bylo chladnější. Počítala jsem na tom.
Když jsem otevřel džbán, byl jsem překvapen, že je to kaustická fialová. To už nevidělo. Umyla hlavu, položila si ruce dolů a oh bože. všechny nehty byly PURPLE! a ne umýt! Podíval jsem se na vlasy - jsou to stejné odstíny. horor! Vzhledem k tomu, jak zacházím s vlasy s péčí a úzkostí, jsem téměř omdlel. Tento šampon obsahuje levný přímý barvivový pigment. No, co čeká něco. to je také levné.
Neodporuam nikoho, ruce umyté 3 výlety do lázně. Vlasy stále mají stín, ale ne fialové, ale růžové.
Moje hodnocení je 0. Šampon a balzám pro šrot.

Už jsem o tom mluvil

Balzám proti žloutnutí a proč je to ve skutečnosti nezbytné pro mě.

Nepotřebuji to jen kvůli účinkům protižlutosti, ale poskytnout odstín lehkého šeříku, který nelze dosáhnout barvami a tonikami. Stále ještě hledám alternativu, přestože mi balzám vyhovuje.

Moje oči padly na šampon stejné značky - Concept.

Může tento šampon nahradit balzám nebo doplní účinek? Uvidíme)

Jedná se o obrovskou láhev ve fialových tónech, z balzámu lze rozlišit pouze nápisem "Šampon"

OBECNÉ INFORMACE

Objem - 1000 ml

Cena - cca 600r.

Datum vypršení platnosti - říjen 2019. Otevřená láhev je uložena 24 měsíců.

Zásobník

Jako balzám, nejvhodnější. Je těžké udržet takového obra ve vašich rukou, naklonit se, stisknout a počkat, až se tam něco objeví. Dokonce i s lahví o objemu 300 ml., Vzpomínám si, že jsem měl problémy se stlačením.

Purpurový šampon, vůně příjemnějšího balzámu, konzistence tenčí.

Na zadní straně je mnoho dopisů s přísliby, způsobu použití a složení výrobku.

Šampon obsahuje přísady, které vyživují, hydratují a chrání vlasy.

SLOŽENÍ SLOŽENÍ

Pokud je něco užitečného nebo přirozeného, ​​vynechám, dívám se pouze na syntetické látky.

Sodík Laureth Sulfát. Způsobuje podráždění kůže, vysychá vlasy a pokožku. Může obsahovat toxické nečistoty, například 1,4-dioxan (potenciální karcinogen). Znečišťuje životní prostředí.

Laureth Sulfosukcinát disodný. Způsobuje podráždění kůže.

Propylenglykol. Může vyvolat alergickou reakci a podráždění pokožky.

PEG-12 dimethikon. Může způsobit podráždění kůže. Může obsahovat toxické nečistoty. Vytvoří film na vlasy a kůži.

Behentrimonium Chloride. Způsobuje podráždění kůže a sliznic.

Polyquaternium. Může vyvolat alergickou reakci a podráždění kůže.

Fenyltriethikon. Způsobuje alergickou reakci. Znečišťuje životní prostředí.

Ethoxydiglykol. Na citlivé kůži způsobuje podráždění, je možná individuální intolerance. Toxické.

PEG-7 glycerylkokoátu. Může obsahovat toxické nečistoty. Zvyšuje propustnost pro kůži.

PEG-200 hydrogenovaný glyceryl Palmát. Může obsahovat toxické nečistoty. Znečišťuje životní prostředí. Zvyšuje propustnost pro kůži.

EDTA disodná. Zvyšuje propustnost pro kůži. Může způsobit podráždění kůže. Má nízkou toxicitu.

Methylchlorisothiazolinon a methylisothiazolinon. Dráždí oči a pokožku. Allergen.

Benzylsalicylát. Může to být alergická reakce.

Disperze Violet-1 (barvivo fialová). Toxický, karcinogenní způsobuje alergickou reakci.

HC Blue 2 (barvivo na vlasy). Karcinogenní, toxické.

Zde je kompozice. ) Ano, existovaly některé přírodní ingredience, a tak je všechno stejné jako balzám, hodně karcinogenů, silikonů, které způsobují podráždění a alergickou reakci látky.

My jsme přinejmenším doporučili nosit rukavice s balzámem, nedoporučují vůbec nic, dokonce ani kožní test není zapotřebí.

APLIKACE

Výrobce doporučuje vyplatit po 5 minutách a intenzivnější tónování za 10-15 minut.

Já jsem, protože potřebuji purpurový světlý odstín. Držte 15 minut a s velkými obtížemi. V porovnání s balzám, šampon v tomto ohledu není tak pohodlné. Pění se, všechno mu do očí vlévá do tváře.. je nějak těžké udržet dokonce 10 minut. Snažil jsem se ho nepropírat, ale jednoduše ji rozložit po celé délce, ale stále silně pěnu a proudí.

VÝSLEDKY

Šampon je těžší na vlasy dlouhou dobu, protéká kůží, může se dostat do očí, a pak je to taková kompozice, že je strašidelné dotknout se výrobku a jen se ho dotýkat rukama. Osobně neposkytl požadovaný výsledek. Odstraňuje žlutou barvu, ale nezbarví tak, jak by měl, protože Nemůžu s ním dlouho sedět. Bude doplnit balzám? V tomto smyslu nevidím ani bod. Balz jeden dobře se vyrovná s úkolem. Je lepší koupit normální přírodní šampon a tónovat balzámem.

Nedoporučuji výdaje na šampon!

Děkujeme vám za pozornost!

Přečtěte si také o dalších prostředcích této značky:

Stříkněte, abyste získali základní objem nebo peníze.

Tekuté hedvábí je pochybným prostředkem!

Tepelná ochrana je nezbytnou věcí, ale je to opravdu dobrá a efektivní?

Jak jsem si vzal vlasy ze spálené slámy na 2 roky + délka 20 cm na 1 rok, přečtěte si

--> ZDE ZDE

Neutrální recenze

Koncept blond šampon, který neutralizuje žlutou barvu, pomůže a přinese příjemný odstín vlasů až do dalšího zbarvení. Potřebujete ji používat pouze při každém mytí vlasů. Dělám to v průběhu času, protože pokud je dobře živeno nebo lehce přehnané, pak je tu odstín fialové, což není zcela příjemné. Radím vám, abyste používali bělené vlasy. výsledek je prostě úžasný. každé vlákno hraje novým způsobem, svým vlastním způsobem. Po každém použití jsou vlasy nasycené, jako po barvení. Poradím, takový šampon, myslím, by měl být v blondýnách.

Výhody:

Odstraňuje žlutou barvu. Může měnit odstín od bílé do šedé.

Nevýhody:

Vždycky chtěli mít bílé vlasy. Když jsem přišel do salonu, okamžitě jsem se zeptal: "Jen ne žlutá!" Nicméně se stalo, že jsem opustil salon s kuřetem se žlutými vlasy. Na internetu vám doporučujeme koupit šampon CONCEPT Blond Explosion Anti-yellow effect.
Po prvním praní, bez ředění šamponu jsem viděl v zrcadle vlasy PURPLE-GRAY. Ano, nebyli žlutí, ale ne bílí!
Pokud chcete odstranit žlutou barvu a nebarvit vlasy, radím vám, abyste zkontrolovali CONCEPT s šamponem nebo jej důkladně umyjte.
Pokud uděláte všechno v pořádku, pak šampon skutečně odstraní žlutost z vlasů.
Je pravda, že jeho vlasy jsou velmi suché, ale pokud je nepoužíváte denně a zvlhčíte, bude to perfektní.

Všechny umělé blondýnky mi budou podporovat, když řeknu, že náš hlavní nepřítel je nenáviděný ŽLUTÝ! Jako blondýnka se zkušenostmi jsem použila mnoho prostředků, včetně anti-žlutého šamponu z Concept (když to ještě bylo v červeném balení), účinek mi vyhovoval, ale šampon mi vlasy těžce vysušil. Když skončila, šel jsem na nový balíček, ale viděl jsem anti-žlutý balzám stejné značky. Koupil jsem ji, ale litoval jsem to. Za prvé, po jeho srsti, stejně jako po šampónu, s výjimkou toho, že je obtížnější rozkládat balzám přes vlasy, protože má tlustou strukturu. Když používáte polovinu nádoby, bude obtížné získat produkt z láhve. Jsem zklamaný, takže si vybíráte mezi šamponem a balzámem, vezměte šampon.

Účinek je přesně stejný jako koncept šampon, tj. Dobře, nesledoval jsem pokyny buď šamponem nebo balzámem. Pokud budete držet nástroj po dobu 5 minut, stanete se Malvinou. Musíte ji aplikovat a téměř okamžitě ji vypláchnout.

Cena a balzám, a šampon je stejný, asi 140 rublů, dostatek na dlouhou dobu (objem 300 ml).

Když jsem koupil tento šampon, byl jsem velmi strach, protože jsem měl zkušenosti s účinkem fialových vlasů, což je pro mě absolutně nepřijatelné. Za prvé, konzistence je tlustá, barva je inkoustově fialová, vůně je příjemná. Aplikuji na již vyprané vlasy na 2-3 minuty a opláchnu. Dále je nutný balzám nebo maska, protože šampon vysušuje kadeře již poškozené bělení.

Šampon se líbil, žloutnutí odstraňuje dobře. Vlasy po aplikaci jsou trochu suché, ale šetří balzám. Vůně je příjemná.

Já jsem malovaná ne tak často, zdůrazňuji mnohem častěji. A pak jsem to udělal po mnoho let a šel bez různých toniků a šamponů. Byl barevný v různých barvách a Matrix a Estelev.

Ale já jsem změnil kadeřník, ona byla meliating ji na druhou dobu a podruhé mi nabídla tón šampon Concept Blond Explorion.

Na začátku jsem dal vzorku. A na druhém zvýraznění jsem se bez ní nemohl - protože barva žluté slámy na hlavě, která se po umytí hlavy zhoršuje, čas od času.

Koupil jsem ho za 250 r, protože jsem už bez něj nemohl.

Inkoustová kapalina. Aplikujte na čisté, umývané vlasy. V tomto případě vlasy začínají reagovat se šamponem, jako by to bylo v chemii. Všechno se změní na fialové, v hlavě jako nafouknuté a současně propadnou tisíce bublin. Mýdlo dobře.

V tomto stavu chodíme 5-7 minut a myjeme.

Neboj se! Na hlavě máte dubový žínku.

Ujistěte se, že okamžitě použijete balzám, abyste vše změkčili!

Barva je samozřejmě zarovnána, stává se poměrně bílá nebo dokonce mírně fialová (pokud ji udržíte dlouho).

Takže prostě nerozumím - proč potřebuji takové další výdaje na hlavní službu. Proč se používalo k malování a barvení. Nikdy jsem nebyl doporučen, abych ji použil po zvýraznění. Obecně platí, že je to zajímavé)))

Výhody:

Bez zápachu

Neškrábe vlasy

Nevýhody:

Pokud to přeháníte, mohou se vaše vlasy modře.

Může kazit skvrnami.

Velmi často blondýnky čelí takovému problému jako žluté vlasy. Takže jsem jí neunikl. Bez ohledu na to, jaká malba nebyla namalována, na to, co by kadeřníci nepřišli, se na vlasy objevila často zrádná žlutost.

Jeden den mistr v salonu mi radil koncept Blond Explosion Anti-Yellow šampon. Cena za to byla trochu vysoká, ale kadeřník mě ujistil, že tento nástroj mi stačí dlouho, protože pro dosažení požadovaného výsledku je zapotřebí jen jedna kapka šamponu.

Používám je podle potřeby při mytí vlasů. Kousek do mého šamponu a vlasů, začínám od zadní části hlavy. Pro větší efekt nelze okamžitě vypláchnout a držet trochu víc.

Moc se mi to líbí, že když na kůži jsou modré stopy, nezůstane, ale vlasy po sušení získají požadovaný platinový studený odstín.

Nicméně je lepší nechat je používat každý den, jinak se riskuje, že se z pohádky s modrými vlasy změní na skutečnou Malvinu.

Jsem s tímto šamponem velmi potěšen, několik let jsem měl dost lahví, dokonce i trochu vlevo.

Nezdravuje vlasy, nezasychá a dokonce se o ně trochu stará, takže je lesklý, měkký a pružný. Šampon obsahuje ve svém složení užitečné oleje, jako je kolečko a lopuch, které chrání a vyživují nejen vlasy, ale i pokožku hlavy.

Vždycky jsem se chtěla postarat o vlasy, vyrostla jsem to 4 roky, dokud mě to neunavilo. Nedávno jsem odřízl vlasy a zbarvil je. Tady je recenze s účesy

chpok, ale o barvení

chpok. Kdo to zajímá, můžete číst.

Chtěl jsem něco jako bažantské peří, stáhli obrázky, ukázal kadeřník, nazhimila mi trochu špatně, ale v zásadě není všechno špatné.

Celkově jsem se rozjasnila, ale musím se postarat o blondýna, aby byl pohled víceméně slušný.

V holičství jsem byl umyl šamponem

CONCEPT a v zásadě mu doporučil, aby přijal.

Cena 1900tg (asi 400 rublů).

Objem je 300 ml, používá se super ekonomicky, perfektně pěne.

Vůně: mmm, velmi příjemná, drží vlasy až do dalšího mytí, mám asi 3 dny.

Barva: světle purpurová, používala jsem tonikum a hrozně jsem se bála, že celou šamponem uklidím celou koupel, ale barva nebyla zkonzumována. A na rukách nezůstane.

Použití: nejdříve si umyj vlasy pravidelným šamponem, omyjem je a pak používám koncept. Trochu jsem si nechala vlasy. 2-3 minuty a vypláchněte a pak použijte balzám, jinak je zařízení k dispozici. Šampon slušně vysušuje vlasy. Špatné to o balzám od této společnosti, jsem se naučil pozdě. Bylo by to lepší koupit.

Vlasy, mýdlové běžné šampony:

Po použití konceptu:

Šampon je velmi suchý, ale není deklarován jako opatrovník, ačkoli byste mohl přijít s něčím za cenu.

Vlasy: po vysušení je žlutost na vlasy minimální, blond získává světle fialový odstín, který se vymyje, pokud nepoužíváte předpis.

Šampon se v zásadě vyrovná s úkoly, ale raději bych získal balzám této společnosti

Dívky, roztomilé, ahoj všichni!

Pro příští noc bych chtěl mít čas sdílet ještě jednu z mých akvizic - fialový šampon pro blond vlasy.

Používám ji už 3 měsíce - od té doby, co jsem začal růst barvu vlasů. V salonu jsem vytvořil čokoládový odbarvovač a barvil

MATRIX bezbarvého čpavku v jasně barvené barvě 7-8 úrovní (v naději, že se dostane do svého přirozeného stínu). Barva byla velmi slušná, ale bohužel, jak víte, modrý pigment (popel) je z vlasů nejprve omyt, ale červenka nikam nechodí. Studený odstín je třeba neustále udržovat. Neustále navštěvovat salon pro tónování příležitosti není pro každého.

Mistr mi doporučil používat fialový šampon, aby neutralizoval žluť doma. Je určen pro blond a blond vlasy. Samozřejmě, výsledek, který se ukázal, se nedá srovnávat s tím, co se získává v blondes 10-9 úrovni. Koneckonců, moje úroveň. Připomínám, 8-7. Ale tady je to, co mám:

Velitel mi doporučil, abych se ředil šamponem (určitě bílý!) V poměru 1: 2 a myjete obvyklým způsobem, ale díky pokusu a omylu jsem si uvědomil, že musím vybrat maximální možnost doporučenou výrobcem (10-15 minut nezředěná), jinak Na vlasy není žádný výsledek. Ale přichází další mínus - šampon skočí vlasy. Dostávají lehce slaměný vzhled. Proto se nedoporučuji zapojit se do tak zbarveného šamponu.

A konečně, abychom zhodnotili možnosti šamponu, porovnáváme "PŘED" a "POČAS" (při různém osvětlení).

Bude i nadále používat šampon pro teď, protože jinak budu úplně červená), ale budu hledat benígnější lék.

Pozitivní recenze

Výhody:

Odstraňuje žlutou barvu, dává vlasům chladný odstín.

Nevýhody:

Ahoj všichni! Dnes chci nechat recenzi pouze pro blondýny.
Je velmi těžké být blonďatá, musíte vždy bojovat s regrown kořeny, pak s žlutou.
Já sám jsem blondýna, ale teď mám asi 10 let. A to, co jsem prostě nebyla, a tmavá a blondýnka, se dokonce snažila být namalována v jejich přirozené barvě.
A pořád jsem byl znovu přitahován ke světlu a všichni moji přátelé a známí říkají, že se cítím lépe)))).
Takže teď musíme pečovat a sledovat vlasy.
A nedávno mi bylo doporučeno vyzkoušet šampon Concept. Četl jsem recenze, stejně jako každý píše, že není špatné.
A tak šampon z konceptu Block Explosion anti-žlutý efekt.
Opravdu má tonizující účinek a vlasům dodává hezký stříbrný odstín.
Složení šamponu obsahuje stříbrné a fialové pigmenty, takže barva šamponu je nasycená fialovou.
Pěkný zápach, dobrá pěna.
Prodává se jako v kontejneru o objemu 300 ml a 1000 ml.
Aplikace je jednoduchá, nejprve jsem si umyla hlavu běžným šamponem a pak jsem na vlhké vlasy nanesla malé množství tampónového šamponu a rozšířila ji masážními pohyby po celé hlavě. Zůstane 5 minut a promyje vodou. (již třikrát umyla vlasy tímto šamponem).
Fotografie předtím
AFTER
A na konci všeho se zpevňovala maska, aby vlasy leskly a snadno se česaly. (Napsal jsem o předešlé recenzi masky).

Nádherný šampon, koupený na radu svého kadeřníka a je nyní věrný jen jeho.

Předtím jsem z Indola použil podobný šampon, ale tento účinek nezískal. Zde je výsledek viditelný po prvním použití. Šampon dobře odstraňuje žloutnutí vlasů, dává vlasům stříbrný odstín, je důležité aplikovat podle pokynů a nepřehánět je na vlasy, stačí pro mě držet šampon 3 minuty a výsledek je již viditelný. Barva šamponu je fialová.

Doporučuji tento šampon!

Před dvěma lety se vlasy rozjasnily a potýkaly se s problémem žloutnutí. A pak jsem na šamponu a balzám Lee Stafford v řece bosse, je také velmi dobrý, ale teď o něco jiného. V salonu můj kadeřník využívá koncepční řadu i tento šampon. A když jsem ho viděl v obchodě, který jsem koupil, cena je pro tuto profesionální značku konečně šikovná. Šampon je úžasný, plní svou funkci 100%, pouze musíte vědět, jak ho používat. Osobně mi jednou umyjte hlavu jednou týdně a míchám ji s pravidelným šamponem, dávám to na vlasy, poruší purpurovou pěnu a držím ji po dobu 3-5 minut, pak se umyje a voila blond není žlutá a udržuje se dobře až do dalšího zbarvení. Já jsem si umyla hlavu, aniž by je ředila jiným šamponem a moje vlasy byly purpurové)), což je také velmi dobré. Velmi dobrá věc pro blondýnky a tento šampon, pokud se používá jednou týdně, stačí na dlouhou dobu.

BLOND EXPLOSION pro šamponování, která neutralizuje žlutou barvu, mi představila můj kadeřník a to byl pro mne opravdový objev v oblasti zachování studeného blondýna.

Před použitím této šampon, byl jsem schopen udržet krásný chladný odstín ne delší než jeden měsíc, poté vlasy na špičkách žloutnou a červená u kořínků (jako na mé vlasy Ombre barvení technikou). A jednoho dne, když jsem přišel krátce nato k mému kadeřníkovi, mi doporučila koupit tónovaný šampon. Byl jsem na to velmi skeptický, ale rozhodl jsem se to zkusit.

V obchodě jsem dostal obrovský výběr pro každý vkus, barvu a peněženku z různých zemí výrobců. Ale to šampon, který se ukázal jako největší rozpočet od ruského výrobce. Bez přemýšlení jsem koupil přesně BLOND EXPLOSION a ještě jsem o tom nelitoval. Díky němu podporuji spokojený stín bez pomoci kadeřníka už šest měsíců.

Šampon samotný voní velmi hezky a má purpurovou barvu, pohodlné víko. Ekonomická spotřeba. Slyšel jsem, že vlasy schouhají, ale tento efekt jsem ještě nenahradil.

Doporučuji blondům, kteří se snaží zachovat stín.

Výhody:

neutralizuje žlutost, rozumnou cenu, vynikající efekt.

Nevýhody:

Podrobnosti:

Jsem blonďatá a samozřejmě jsem obeznámen s problémem neustále rostoucích kořenů, musím je častěji zbarvovat. Protože mám malé dítě, nemám vždy čas navštívit salon krásy. Vycházím z situace, ztvárňuji kořeny sám, ale vždy to nevyjde, abych dosáhl požadovaného efektu. Zjistil jsem, že spása je šampon koncepce Blond Explosion Anti-Yellow effect, neutralizuje žlutost a dává stříbrný odstín.
Já je jednou nebo dvakrát týdně, aby se zachovala požadovaná barva. V bohatějším odstínu mýdlím šampon rovnoměrně na hlavě a držím ho asi patnáct minut a pak ji jenom vypláchnu.
Šampon má příjemnou vůni, pěna dobře. Ale nebojte se, má bohatou fuchsijskou barvu, vlasy nebudou tolik barvy, kontrolovány!
Také tento šampon dělá vlasy měkké, není nutné aplikovat balzám.
A cena je cenově dostupná.

Šampon rád. Předtím tam byla Indola, takže se Concept líbil mnohem víc.

Trvám asi 3 minuty, v mých blond vlasů mám lehký popel, krásný. Pravé 1-2 mytí vlasů - a už tam není. Ale rád, že se vlasy nezkazí.

Používám náladu, maximální paru jednou týdně, někdy i méně

Miluji tento šampon) střídajícím se s fialovým z Estel)

Výhody:

Nevýhody:

Miluji profesionální make-up. A rozhodla se koupit šampon. Moje vlasy nejsou příliš husté a často jsou mastné. Po použití se stávají silnějšími a krásnějšími. Jeho vůně je příjemná a jeho vlasy zůstávají čisté a čerstvé po dlouhou dobu. Doporučuji zkusit, budete s výsledkem spokojeni. Hlasitost je velká a tlustá struktura. Mám dost na pár měsíců. Líbí se mi to, byl jsem rád. Vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasy začaly růst mnohem rychleji, lupiny zmizela. To je teď můj oblíbený šampon. Pro nejlepší efekt používám kondicionér a masku na vlasy. Vyrobeno na bázi přírodních složek. Radím vám, abyste se pokusili, budete s výsledkem spokojeni.

Pro Více Informací O Suché Vlasy