logo

Nejlepší a nejoblíbenější darsonvali v roce 2019

Moderní trh přístrojů pro darsonvalizace kůže a vlasů představuje několik modelů, které se navzájem liší technickými vlastnostmi, zemí výrobce, cenou a dobou záručního servisu. Které je lepší vybrat Darsonval pro domácí použití? Pojďme provést srovnávací popis nejoblíbenějších modelů.

Přehled populárních modelů Darsonvalei pro domácí použití

Gezatone

Přístroj, vyrobený francouzskou firmou GEZANNE I.T.C., který je vhodný pro domácí péči o pokožku obličeje, těla a pokožky hlavy. Model je vybaven vylepšenou tlumivkou (cívkou), která zajišťuje vyšší výstupní výkon zařízení (až 45 kV) a prodlužuje jeho používání. Výhody modelu zahrnují stylový, ergonomický design, nízkou hmotnost (0,4 kg) a přítomnost vhodného boxu pro uložení zařízení a čtyř skleněných elektrod, které jsou součástí standardního balení.

Záruční doba pro zařízení je 1 rok.

Odhadovaná cena Darsonvalu Gezatone - 60-70 USD.

Crown

Přenosné zařízení Darsoval Crown pro darsonvalization doma, které vyrábí ukrajinskou společnost "Innovator". Standardní sada zařízení obsahuje tři vyměnitelné trysky - hubovité (pro tvář), kavitární (pro tělo) a "hřebenové" (určené pro ošetření vlasů), které umožňují komplexní péči o pokožku těla a pokožky hlavy (další tipy lze zakoupit samostatně).

Hmotnost zařízení - 0,7-0,8 kg, záruční doba -12 měsíců.

Odhadovaná cena - 40-45 USD.

Carat DE-212

Zařízení Darsonval Carat DE-212 (Rusko, LLC SMP) - model má pohodlný design, lehký (0,5 kg), vhodný pro domácí a profesionální použití. Přístroj je vybaven univerzálním držákem pro trysky - elektrody, takže v případě potřeby můžete použít trysky určené pro zařízení od jiných výrobců, stabilizátor napětí, který zajišťuje stabilní provoz zařízení a chrání jej před přepětím v síti a pohodlný regulátor výkonu. Sada obsahuje čtyři trysky - houba, břicho, "hřeben" a tvar T, což je vhodné provádět dělostřelecké postupy proti celulitidě v břiše, stehnech a hýždě.

Záruční doba je 3 roky.

Přibližná cena Darsonval Karat DE-212 činí 40-50 USD.

"Po nějakou dobu jsem použil přístroj Crown, který jsem koupil pro ošetření vypadávání vlasů, ale po jeho rozbití (méně než šest měsíců, ačkoli jsem ji užíval jednou za dva týdny), bylo mi doporučeno jít do Karate. V koruně napětí stále klesalo a musel jsem přidat sílu, ale model Karate nemám takové problémy, ačkoli to stojí trochu víc. "

US MEDICA

DARSONVAL US MEDICA - zařízení pro darsonvalization, které vyrábí spolehlivou americkou společnost US MEDICA. Zařízení je navrženo pro domácí použití, vybaveno čtyřmi vyměnitelnými tryskami a má stylový design.

Záruční doba služby zařízení je poměrně dlouhá - 3 roky.

Odhadovaná cena zařízení je 100-120 USD.

Star

Darsonval Zvezda - zařízení s velkým počtem vyměnitelných trysek, které jsou k dispozici ve dvou úrovních - Norma a Profi, z nichž jeden obsahuje čtyři elektrody a další sedm. Výrobce poskytl vysoce výkonné zařízení (45-55 kV), které umožňuje komplexní procedury pro tvář a tělo a vyrábí zařízení v praktické krabici vybavené magnetickou páskou.

Země původu - Čína, záruční doba - 1 rok.

Odhadovaná cena - 40-60 USD.

ULTRATECH

Zařízení Darsonval ULTRATECH SD 199 je kompaktní, ultra tenký, lehký (0,3-0,4 kg) zařízení, které vyrábí společnost Euromedservice (Rusko). Zařízení je vybaveno pěti tryskami, má stylový design (k dispozici v několika barvách), stabilizátor napětí a univerzální držák elektrod, ale současně má méně energie než zařízení jiných společností (ne více než 20 kV).

Výrobce dodává zařízení záruku 3 roky.

Odhadovaná cena - 40 USD.

"ULTRATECH darsonval je velmi vhodný pro masáž obličeje a mám rád stylový design, ale je lepší, i pro domácí použití, zakoupit si výkonnější modely, které se vyznačují zvýšenou funkčností. Osobně preferuji Silver Fox, který se vyznačuje snadnou obsluhou a atraktivní cenou. "

Silver Fox P-02

Darsonval Silver Fox P-02 (Čína) je přenosné zařízení, které je vhodné pro domácí i profesionální použití. Vybavena čtyřmi výměnnými tryskami, stabilizátorem napětí, cívkou, která dodává výkon až do 25 kV a má pohodlnou raženou rukojetí, díky níž je práce s přístroji pohodlnější.

Záruka na zařízení je 12 měsíců.

Přibližná cena - 30 USD.

Je obtížné jednoznačně odpovědět na otázku, která zařízení je vhodná pro domácí darsonvalizační procedury, ale ti, kteří jsou zvyklí pracovat s malými zařízeními a hmotností, by měli věnovat pozornost zařízením Gezatone nebo Silver Fox P-02 (jejich malá velikost pro práci na malých oblastech pokožky - obličej, krk), milovníci stylového designu budou mít rád světlé modely ULTRATECH, Corona bude vhodná pro péči o vlasy a odborníci doporučují kupovat silný Arat De-212.

Vše o darsonvalu a darsonvalization Nejkomplexnější informace o zařízení a darsonvaly ukládání všech modelů

Jak si vybrat Darsonval? Který darsonval je nejlepší?

Takže jste se rozhodli koupit zařízení Darsonval. Co potřebujete vědět při výběru správného nákupu tohoto zdravotnického zařízení?

1. Technické parametry zařízení.

Nejprve se musíte seznámit s vlastnostmi zařízení, lze je pohodlně provádět na internetu. Přístroj Darsonval nejdůležitější ukazatele:

 • Frekvence střídavého impulzního proudu.
 • Napětí.
 • Současná síla

Darsonval, jako zdravotnický prostředek, který je, by měl mít následující charakteristiky. Impulzní napětí může být od 2 do 15 kV. Při nízkém napětí (od 2 do 7 kV) lze provádět procedury, které zabraňují vráskám pod očima a na víčku. S průměrným napětím (7-12 kV) - darsonvalizace vlasové části hlavy a obličeje; a při vysokém (12-15 kV) - léčbě akné, osteochondrózy, křečových žil. Síla pulzního proudu v těchto zařízeních by měla být malá, 0,02 mA; a frekvence je 110 (+ - 25) kHz.

Je důležité poznamenat, že kmitočet 110 (+ - 25) kHz není náhodně specifikován. Faktem je, že terapeutický účinek použití darsonvaly je dosažen při frekvenci střídavého pulsního proudu 100 kHz, proto musí být tato frekvence vytvářena určitým zařízením. Rozpor nesmí přesáhnout 5%.

Pokud se frekvence liší od stanovených hodnot, pak nelze dosáhnout terapeutického účinku. Je pravda, že není možné kontrolovat frekvenci zařízení vyráběného bez speciálního měřicího zařízení, takže zůstává pouze důvěřovat hodnotám deklarovaným výrobcem.

Je třeba si uvědomit, že nebudete kupovat kuchyňské spotřebiče, ale zařízení, které působí na kůži impulsními proudy a bude sloužit k udržení vaší krásy a mládí po mnoho let.

Zařízení Darsonval se dodávají ve dvou verzích:

Kompaktní zařízení jsou častější, mají plastové pouzdro a elektroda je vložena přímo do samotného zařízení. Stacionární jsou blok, ke kterému jsou elektrody připojeny pomocí speciální prodlužovací šňůry.

Obrázek 1. Kompaktní darsonval CD199 a stacionární SilverFox.

Stacionární zařízení je výkonnější a "dobíjení" trvá méně času, což je především důležité pro kosmetičky, kde je tok zákazníků nepřetržitý. V domácnosti by bylo mnohem více řešením kompaktní darsonval.

Regulátor výkonu

V kompaktní dráždivé poznámce naleznete polohu ovládacího knoflíku úrovně výkonu - to je důležitý moment. Ovládací knoflíky mohou být posuvníky nebo posuvníky:

Obrázek 1.2 Typy regulátorů výkonu.

Vzhledem k tomu, že v Darsonvalu nejsou funkce vypnutí a zapínání (například samostatné tlačítko "zapnout" pro vysoušeč vlasů), je velmi důležité, aby pozice knoflíku byla velmi důležitá. To umožní v průběhu postupu nastavit úroveň výkonu, aniž by se odtrhl od samotného procesu.

Napájení

Kromě regulátoru výkonu byste měli věnovat pozornost napájecímu zdroji. Všechny darsonvali jedí z normální 220V zásuvky. Napájecí zdroj může být buď zabudován do samotného zařízení, což z něj činí darsonval kompaktnější a pohodlnější během přepravy a použití, nebo externí, externí, což činí zařízení těžší, činí to těžší, ale současně bezpečnější díky nižšímu výstupnímu napětí.

Pravdou je zrušit, že trend je, že 90% moderních zařízení je vybaveno vestavěným regulátorem napětí a napájením. Externí napájení zůstalo kromě koruny a starých modelů Carat, které byly přerušeny.

Způsob provozu: práce / přerušení

Během procesu darsonvalizace síla přístroje postupně klesá a zařízení potřebuje čas na odpočinek. Proto každé zařízení Darsonval má takové ukazatele jako maximální čas a čas přestávky. Typický průměrný darsonval bez poklesu výkonu může pracovat po dobu 10-20 minut a trvá přibližně stejnou dobu na dobití. Po přestávce se postup může opakovat znovu. Tato charakteristika je důležitá především pro zdravotnické pracovníky, u nichž je třeba postup opakovat mnohokrát za jeden den.

2. Nezaměňujte Ulthratona s Darsonval.

Pozor! Ultraton a Darsonval nejsou synonymní a používají se při léčbě zcela jiných onemocnění!

Nedávno je reklama na přístroj Ultraton jako darsonvalizátor. Mnozí kupující si však stěžují, že v zařízení Ultraton není žádné mravenčení, ale je to teplo. Výsledkem je, že v kosmetickém salonu nebyl dosažen žádný terapeutický výsledek.

V Ultratonu by nemělo docházet k brnění, ale mělo by to být teplo a vibrace. Faktem je, že reklama je nyní psána nikoliv kvalifikovanými lékaři, ale reklamními manažery. Darsonval byl vynalezen francouzským jménem Darsonval v roce 1892 a Ultraton byl vynalezen Sinitsynem v polovině 60. let. Jsou to různá zařízení, jako je rádio a televize. Oba jsou napájeny elektřinou, reprodukují vysílací frekvenci a výsledek je jiný.

Sinitsyn samozřejmě vynalezl zařízení v technických vlastnostech odlišných od technických vlastností Darsonvalu. V Ultratonu je tedy provozní frekvence 22 kHz a v Darsonvalu 100 kHz je napětí aplikované na elektrodu 5 kV u Ultratonu a 20 kV u Darsonvalu.

Ultratonoterapie je metoda elektroléčby založená na použití vysokofrekvenčního střídavého sinusového vysokonapěťového proudu s vysokým proudem.

Hlavní rozdíl mezi ultratonem a darsonvalem spočívá v tom, že darsonval nevytváří teplo, tj. nezahřívá zapálené části těla, ale působí povrchně. Zatímco ultrazvuk během postupu ovlivňuje různé orgány prostřednictvím autonomního nervového systému.

Zde jsou některé z charakteristických rysů Ultratonu:

1. V pracovní poloze elektroda svítí červenožlutě.
2. V oblasti nárazu není vybití jisker.
3. V oblasti nárazu je zaznamenáno světlo tepla.

Ultraton se používá pro následující nemoci: ekzém, onemocnění dělohy, neuralgie, infikované rány, chronický zánět, nefritida atd.

3. Trysky - elektrody

Typicky je zařízení připojeno několik výměnných trysek, elektrod, které se používají k darsonvalization skalp, tvář, zadní a další části těla. Každá špička je určena pro určitou část těla. Výrobce obvykle obsahuje nejpopulárnější trysky v sadě s darsonval: hřebenovitý, houbový, ve tvaru slzy, tvaru T, rovný. Počáteční sada elektrod samozřejmě silně závisí na výrobci a modelu.

Obrázek 2. Aplikační trysky.

V průměru výrobce vyrobí 3 až 5 příloh k zařízení. Například na De212 Carate jsou připojeny 4 trysky, 3 trysky jsou připojeny k tryskám Crown, Zhezaton 4 (v závislosti na modelu), ale většinou Ultratek CD199 má až 5 trysek. Větší počet dýz přitahuje svou všestranností - čím více trysek, tím větší je rozsah postupů, které můžete provést s přístrojem přímo z krabice a nemusíte kupovat více trysek, které vás neukládají (průměrná cena elektrody je 10 dolarů). Zadejte přesný počet elektrod při nákupu - může se lišit v závislosti na modelu a rozsahu dodávky.

Obrázek 3. Jaké dýzy jsou darsonvali.

Pokud jste dříve zakoupili darsonval a nyní jej chcete změnit na nový model nebo se staré zařízení právě zlomilo a trysky zůstaly, pak při výběru nového modelu zařízení věnujte pozornost jeho univerzálnímu držáku trysek. V takovém případě nebudete muset zakoupit trysky navíc, budete moci používat staré trysky. Například univerzální držák trysek na Carata De 212.

Při nákupu darsonvalového přístroje nezapomeňte věnovat pozornost držáku trysky, patroně, která spojí kovový hrot elektrody a přitlačí svůj kontakt ke kontaktu přístroje. Kazeta by měla být opatřena pryžovou vložkou z měkké pryže. Od tvrdé materiály mohou poškodit špičku elektrody. Tím se poškodí samotná tryska.

Pokud chybí gumová vložka, elektroda se může zaseknout a vypadnout, což může vést k jejímu poškození a potížím s používáním samotného zařízení. Například darsonvalizace vlasů pomocí hřebenové elektrody způsobí tlaky z ramena.

Obrázek 4. Těsnící pryžový prstenec Carat De212 pro spolehlivé upevnění vyměnitelných elektrod.

4. Záruka a certifikáty

Zařízení musí být certifikováno a musí být doprovázeno návodem k použití.

Obrázek 5. Certifikáty o shodě.

Záruční doba pro přenosné modely Darsonwaley je obvykle 1-3 roky. Když je prodejna prodána, záruční karta je opatřena originálním razítkem výrobce, stejně jako souřadnice servisních středisek, kde můžete kontaktovat, pokud se zařízení náhle rozbije. Při správné léčbě bude darsonval trvat až 5 let - to je průměrná životnost tohoto zařízení.

Záruka na darsonvali gezatone, medteko, korunu, jiskru, silverfox atd. Je 1 rok, největší záruka je pro přístroje Carat De212 a CD199 - výrobce jim zaručuje opravu po dobu 3 let.

Záruka na elektrody obvykle není pokryta žádným výrobcem. To je způsobeno skutečností, že elektroda je sklo a může být poškozena nesprávnou manipulací nebo pádu. Naštěstí je jejich cena malá a elektroda trysky v případě poruchy může být nezávisle vyměněna, aniž by došlo k výměně samotného přístroje a kontaktování servisního střediska.

5. Cena

Všechny darsonvali mají obvykle podobné technické vlastnosti a mají stejné funkce, takže ceny za ně jsou téměř stejné - zařízení stojí 80-120 dolarů. Proto je možné upřednostnit určitého výrobce, vzhled (i když to není hlavní věc společnosti Darsonval), přítomnost blízkých servisních středisek, počet trysek v sadě, hodnota záruční doby.

6. Návrh, hmotnost a pohodlí rukojeti

Při výběru stroje věnujte pozornost jeho vzhledu. Přístroj, který byste měli pracovat 10-15 minut, držte jej v ruce a zpracujte potřebné oblasti z různých úhlů, takže jeho váha a ergonomie jsou velmi důležité. Lehčí vybrané zařízení, tím méně ruce během procedury.

Obrázek 6. Přístroj Darsonval v ruce na příkladu modelu Spark CT117

Někteří výrobci, jako je Gezatonne, dělají rukojeť měkká, pogumovaná, jako v modelu BT188. Model BT201S používá vyraženou plastovou rukojeť, která je také vhodná. Podobná rukojeť je také na model SilverFox P02. Výrobci přístroje Spark CT117 vyrobili anatomickou rukojeť - další způsob, jak darsonvalu v ruce pohodlně a silně.

Ostatní modely, jako jsou Carat De212, Ultratek SD199, Corona, Elad Medteko, mají obyčejnou plastovou rukojeť.

Obrázek 7. Rukojeť BT201S.

Design - spíše specifická věc, pro amatér. Jak důležitá je pro zdravotnické zařízení je samostatná řeč. Zde si vyberte vlastní chuť a barvu. Samozřejmě, se zahraničními výrobci, bude stylovější a živější než to domácího výrobce, protože se stalo tradičním.

Darsonvalová hmotnost je v průměru 300-500 gramů. Nejmenší hmotnost CD199 je pouze 300 gramů a největší v Ultratonu - téměř 800 gramů. Hmotnost zbývajících zařízení, jako jsou Carat, Gezatone, Spark, činí v průměru 400-500 gramů. Přirozeně mluvíme o mobilních zařízeních pro darsonvalization, stacionárních zařízeních jako SilverFox P02 a SilverFox F314A, které nemusíte držet v ruce.

7. Výrobci a modely

Dnešní trh darsonvaly představuje 8-10 zařízení. Všichni existují buď v našem katalogu modelů (s fotografiemi, recenzemi, specifikacemi atd.), Nebo si nezaslouží pozornost kvůli jejich špatné kvalitě, nejistotě výrobce, nedostatku certifikátů, záruk apod.

Obrázek 8. Výrobci darsonvaly loga.

Situace na trhu je taková, že zpravidla je k dispozici pouze polovina (50-60%) všech dostupných modelů, neboť výrobci vyrábějí spotřebiče, které nejsou v nepřetržitém proudu, ale v dávkách. Ve větším rozsahu se jedná o modely vyráběné v zahraničí, zejména Gezatone. Výrobce potřebuje čas na výrobu, dodávku a průchod souvisejících dovozních postupů, což není vždy rychlé. Přístroje vyráběné v Ruské federaci jsou zpravidla přístupnější a to se netýká pouze samotných zařízení, ale také příslušenství a náhradní díly pro ně.

Celkově se na současném trhu nachází 5 až 6 aktivních výrobců darsonvaleys, jejich rozsah představuje 1-3 modely. Seznam všech výrobců a zemí původu naleznete zde.

Pokud zařídíte všechny darsonvaly kupováním na období 2010-2013, získáte následující obrázek:

Obrázek 9. Graf popularity modelů.

Tedy Současní špičkoví výrobci darsonvale jsou: OOO SMP (Karat, Rusko), Gezanne (Gezatone, Francie), Euromedservice (SD199, Rusko). Taková zařízení jako Elad MedTeKo, Corona, Ultraton AMP-2 jsou méně žádané, ačkoli jsou také zakoupeny.

Také bych chtěl zrušit nový výrobce na našem trhu SilverFox, který postupně získává impuls a začíná si užívat důvěru zákazníků - ačkoli samotná zařízení jsou vyráběna v Číně, ale nejdříve jsou stacionární, což znamená, že jsou silnější a funkčnější a za druhé se vyznačují dobrou reputací mezi kosmetologisty -professionals, a to znamená hodně. Nyní na trhu je k dispozici jeden kompaktní model Silver Fox P-02 a dva stacionární F806 a F314A. Pokud hledáte ve směru těchto zařízení, doporučujeme zvolit stacionární modely.

Pokud stacionární model nevyhovuje vám, a od osvědčených kompaktních modelů, jako jsou De212 Karat, Gezatone BT201S nebo Ultratek CD199, nemáte o nic zájem, pak můžete vzít v úvahu novinku, která díky své jednoduchosti a pohodlí získala poměrně dobré recenze - Darsonval Spark ST- 117.

Abychom vytvořili konečný obraz mezi všemi modely, uvedeme srovnávací tabulku:

Obrázek 10. Porovnávací tabulka darsonwale (klikněte pro zvětšení).

8. Závěr

Doufáme, že naše doporučení vám pomohou při nákupu jednoduše vybrat darsonval. Vaše dotazy můžete ponechat v komentářích.

Hodnocení darsonvaley 2018-2019

Objev elektřiny změnil celý vědecký svět a výzkum není omezen na vytváření technických inovací. Účinky proudů na lidské tělo byly pečlivě studovány. Tento článek se zaměřuje na darsonvalization, postup patentovaný francouzským lékařem D'Arsonval v roce 1891 a stále v poptávce.

Co je darsonvalization?

Darsonvali jsou fyzioterapeutická zařízení působící na tělo pomocí pulzního proudu.

Technika je rozdělena do dvou poddruhů: obecná (indukční terapie) a lokální (diatermie).

Přenosný domácí darsonvali se používá speciálně pro lokální expozici. Příznivý účinek diatermy je způsoben expanzí krevních cév pod vlivem elektrického proudu. Výsledkem je zlepšení krevního oběhu, troficity a výživy tkáně, normalizace metabolických procesů a snížení bolestivého syndromu.

Indikace darsonvalizace

Terapie se používá při léčbě onemocnění všech orgánových systémů lidského těla, včetně:

 • kardiovaskulární (Raynaudova choroba, ischémie, endartritida, křečové žíly);
 • nervové (neurastenie, bolest hlavy, neuralgie);
 • muskuloskeletální (osteochondróza, artritida a polyartritida, myalgie);
 • respirační (astma, bronchitida, tracheitida).
 • urogenitální (zánět, mastitida, cystalgie).

Zvláště často se používá darsonvali k normalizaci stavu tělesných orgánů: jak v lékařských (pro léčbu psoriázy, neurodermatitidy), tak i pro kosmetické účely - k boji proti akné, závažným známkám stárnutí, jizev a strií, nadměrné ztrátě vlasů.

Bezpečnost darsonvalizace

Stejně jako u jakéhokoli léčebného postupu je darsonvalizace předepsána lékařem po komplexním vyšetření těla pacienta. Výrok je platný jak pro salonní procedury, tak pro domácí spotřebiče.

Abyste předešli úrazu elektrickým proudem a riziku nežádoucích účinků, konzultujte odborníka před zakoupením zařízení.

Tipy pro výběr darsonvalu

1. Zkontrolujte certifikáty kvality a registrační certifikát zařízení.

Dokonce i nejkompaktnější darsonval je zdravotnické zařízení, které podléhá povinné certifikaci. Osvědčení o splnění státní normy Ruska a osvědčení Federální registrační služby potvrzují bezpečnost a shodu s uvedenými specifikacemi.

Je třeba poznamenat, že darsonvali jsou nepřijatelné jako certifikáty jako masérky: nástroje se liší jak v povaze, tak v charakteristikách.

2. Prohlédněte si technické parametry v pasu darsonval.

Moderní zařízení pracují s parametry, které se liší v přesně definovaných rozsa- hách:

 • impulsní napětí: až 28 kV;
 • frekvence: 110-135 kHz;
 • proudová pevnost: až 0,1 až 0,2 mA.

Nesrovnalost mezi hodnotami naznačuje potenciální nebezpečí: v nejlepším případě bude darsonval zbytečný, v nejhorším případě - poškození zdraví.

3. Zjistěte typ řízení výkonu.

U darsonvalu to může být posuvník nebo posuvník - je lepší dát zařízení s ovladačem posuvu. Během postupu je posuvník snadno náhodně posunut změnou vybraných parametrů.

4. Zkontrolujte napájení.

Pro práci s kompaktním darsonvalam není třeba adaptér: všechny modely na trhu jsou připojeny přímo ke standardní 220voltové zásuvce. Napájení darsonvaly se však vyrábí ve dvou odrůdách - vestavěných i externích.

Se stejnou účinností jsou modely s vestavěnými jednotkami jednodušší k přepravě a jsou kompaktnější. Darsonvali s externí jednotkou jsou bezpečnější než analogy kvůli nižšímu napětí na výstupu.

5. Zkontrolujte režim provozu a čas potřebný k přerušení.

Kompaktní darsonvali zpravidla nepoužívají déle než 20 minut - během provozu se síla přístroje postupně snižuje a čas potřebný pro dobití. Přerušení práce se také pohybuje v rozmezí 10-20 minut. Pokud plánujete používat části zařízení, měli byste mít přednost rychle dobíjecí modely.

6. Zkontrolujte držák trysek.

Tato část je malá kovová kazeta, která drží hrot elektrody. Kazeta musí mít měkkou gumovou vložku - tvrdé materiály mohou poškodit elektrodu i samotnou trysku. Není-li vůbec vložena žádná vložka, může se během darsonvalizace vyskytnout odpor.

Pořadí TOP-5 nejlepší darsonwaley 2018-2019

5. místo: Darsonval Corona

Otevírá rating darsonval "Crown", dobře známý spotřebitelům ze zemí SNS: zařízení je vyrobeno ukrajinskou společností "Novator".

"Korunky" se používají v oblasti sportovní medicíny, domácí fyzioterapie a kosmetologických zasedání: pro zvedání obličeje, léčbu akné a stimulaci růstu vlasů. Spektrum akce je standardní pro kompaktní darsonvale a splňuje všechny základní požadavky.

 • demokratické náklady (od 2200 rublů);
 • osvědčený výrobce;
 • dostupnost certifikátů kvality;
 • vysoce kvalitní plastové pouzdro:
 • univerzální držákové trysky;
 • Obsahuje 3 tipy.

 • křehké skleněné trysky;
 • v držáku není závit, bude nutné použít sílu pro instalaci a vyjmutí trysky;
 • žádný případ pro uložení zařízení;
 • výstupní napětí do 16 kV;
 • hmotnost 0,85 kg s elektrodami.

Navzdory působivému seznamu výhod je těžké vynechat "nevýhody" zařízení. V průměru trvání darsonvalizace trvá 15-20 minut a je nutné držet zařízení jednou rukou a zpracovat části těla z různých úhlů. Působivá váha se zároveň stává hlavním problémem: ruka se otupí a postup je obtížný.

Další důležitý bod: omezené impulzní napětí. Pro masáž nohou nebo zad, nemusí být uvedené vlastnosti dostatečné.

4. místo: Darsonval Spark ST 117

Nepochybnou výhodou modelu je domácí výrobce, jehož činnost je licencována podle norem platných v zemi. Kromě toho jsou elektronické náhradní díly Spark CT 177 vyráběny ve vakuové komoře pro větší spolehlivost při montáži.

Výrobce tvrdí řadu terapeutických účinků: lokální analgetikum, vazoaktivní (zvýšení celkového tónu orgánů), lokální trofické, protizánětlivé, protipruritické a baktericidní účinky.

 • kompaktní rozměry a nízká hmotnost: pouhých 300 gramů;
 • má registrační osvědčení Ministerstva zdravotnictví Ruské federace;
 • zabudovaný stabilizátor proti přepětí napětí v síti;
 • spolehlivá montáž ve vakuové komoře;
 • loajální cena (z 2500 rublů);
 • sada 3 trysek.

 • žádné tlačítko vypnutí;
 • není součástí balení;
 • Rychlost generování elektrod - 250 hodin, je nutná výměna;
 • kazeta bez závitového závitu.

Stejně jako ukrajinský protějšek se Spark CT 117 nevyhýbal problému nedostatku krycích montážních trysek: elektrody nebyly zašroubovány, ale zasunuty do držáku kvůli nedostatku závitu. Pro nezkušení uživatele nebude snadné instalovat a pečlivě vyjmout sklo a budete muset kontaktovat servisní středisko v Moskvě, aby nahradil vadnou část.

3. místo: Darsonval Ultratek SD 199

Třetí místo v pravém horním rohu získalo darsonvaly Ultratek SDD 199. Zařízení je vyráběno v Rusku společností "Euromedservice", prochází klinickými zkouškami u Ústřední klinické nemocnice Ruské akademie věd a nemocnice k nim. Vishnevskogo Ministerstvo obrany Ruské federace a splňuje normy kvality GOST.

 • 3 roky záruční servis;
 • má registrační osvědčení Ministerstva zdravotnictví Ruské federace a osvědčení GROWTH;
 • prokázaná účinnost v klinických studiích;
 • hladké regulace napětí;
 • V balení je 5 trysek;
 • kazeta se závitovým závitem;
 • univerzální držák elektrod;
 • vestavěný regulátor napětí;
 • ergonomický design a malé vše (150 gramů bez elektrody);
 • cena 2500 rublů;
 • součástí balení;
 • široké spektrum činností.

 • krátká šňůra;
 • hustá kazeta, trysky se mohou na začátku používání obtížně měnit.

Ultratek SDD 199 se snadno drží v ruce: zařízení je lehké, kompaktní, tělo je navrženo jako válce s mírným zhušťováním uprostřed pro spolehlivé uchopení.

Spektrum modelu je širší než spektrum analogů: kromě 3 standardních elektrod (houbový, hřebenový a abdominální) obsahuje souprava elektrody ve tvaru T a sluchové elektrody, které jsou nezbytné pro léčbu onkologických onemocnění.

2. místo: Darsonval Carat DE 212 ULTRA

Druhý řádek ratingu zaujímá legendární "Karat", nebo spíše aktualizovaná a výrazně vylepšená verze darsonvalu.

 • univerzální držákové trysky (vhodná tryska-elektroda třetí strany);
 • spolehlivá montáž elektrody, kazeta s plastovou maticí a měkké pryžové těsnění;
 • vestavěný regulátor napětí;
 • nepřetržitá doba provozu až 30 minut bez poklesu napětí na připojenou elektrodu;
 • 9 tipů zahrnuto;
 • impulzní napětí do 25 kV;

 • objemný adaptér;
 • žádný úložný prostor;
 • žádné tlačítko vypnutí;
 • hmotnost 500 gramů bez elektrody;
 • ovládání výkonu na boku.

Mínusy aktualizovaných "Carats" se týkají především kontroverzních rysů designu.

Kvůli popsaným funkcím se darsonval v provozu pracuje poněkud nepohodlně: těžký adaptér nedrží dobře v zásuvkách a rotační regulátor výkonu je obtížné během postupu.

1. místo: Darsonval Gezatone Biolift4 BT 202S

Zaměřil se na hodnocení zařízení vyráběného v zemi původce techniky. Pozornost na detaily, francouzština dělala přístroj co nejpříjemnější k použití a vybaven důležitou funkcí: trysky jsou naplněny nasyceným fialovým plynem, který poskytuje antibakteriální účinek.

 • Režimy "Spark charge" a "Quiet charge" pro kontaktní a bezkontaktní ošetření;
 • 4 hroty elektrod (houba, kapka, okvětní lístek, hřeben);
 • vestavěný regulátor napětí;
 • kompaktní rozměry a hmotnost 400 gramů;
 • tělo je pokryto neklouzavým silikonem;
 • dostupnost certifikátů kvality.
 • široké použití;
 • vhodný kufřík s měkkou pěnou pro ukládání elektrod;
 • kazeta se šroubovým závitem a keramické uzamykací trysky;
 • výstupní napětí do 27 kV.

 • nepřetržitý provozní čas až 20 minut;
 • 1 rok záruka;
 • dražší protějšky:
 • nedostatek univerzálního držáku.

Síla přípravku Gezatone Biolift4 BT 202S umožňuje používat darsonval nejen na citlivých oblastech těla: přístroj se stejně dobře vyrovná s kosmetickými problémy a nemocemi pohybového aparátu.

Kupující může být také zmatený nepřesností překladu: v Rusku je darsonval Gezatone Biolift4 BT 202S nabízen jako "elektrický masér se 4 tryskami". Zařízení je však certifikováno jako zdravotnické zařízení a zodpovědnost za chybu spočívá v lokalizaci reklamní kampaně.

Přehled přístrojů Darsonval - unikátní zařízení pro udržení krásy!

Nejlepší vozidla Darsonval: výběrová kritéria. TOP 7 darsonwale 2019

Udržování krásy a mládí - téměř k tomu všichni usilují, bez ohledu na pohlaví. Za tímto účelem byly vytvořeny různé kosmetické postupy. Ale nyní je lze snadno nahradit pouze jedním zařízením - přístroj Darsonval.

Přístroj také zlepšuje buněčný metabolismus, což zvyšuje regeneraci a vyvolává omlazující účinek. Při nákupu je důležité vědět, jak si vybrat vysoce kvalitní přístroj Darsonval, protože falešná může být zcela neúčinná. Tato zařízení mohou léčit některé nemoci doma.

Důležité kritéria výběru

Chcete-li zakoupit nejlepší Darsonval na obličej nebo vlasy, musíte věnovat pozornost jejich parametrům.

Současná síla, napětí a frekvence střídavého pulzního proudu. Tyto indikátory jsou klíčové, efektivita provozu zařízení přímo závisí na nich. Napětí se může pohybovat mezi 2-15 kV, lze jej rozdělit do tří kategorií:

 • nízký (2-7 kV) je používán jako preventivní opatření, zabraňuje vytváření vrásek v oblasti očí.
 • Střední (7-12 kV) je ideální pro stimulaci pokožky hlavy.
 • vysoká (12-15 kV) pomůže v boji proti akné, křečím žilám a osteochondróze.
 • Impulsní proud by neměl překročit 0,02 mA a frekvence by měla být v rozsahu 110 kHz s tolerancí +/- 25 kHz.

Verze zařízení, která může být:

 • kompaktní (jsou nejpopulárnější). Je ideální pro domácí použití. Často jde o kompaktní zařízení vyrobené z plastu a elektroda je vložena přímo do zařízení.
 • stacionární, což je více určeno pro profesionální použití kosmetologists. Taková zařízení se skládají z jednotky, ke které jsou elektrody připojeny pomocí prodlužovacího kabelu. Stacionární zařízení může pracovat nepřetržitě bez nutnosti nabíjení.

Co jiného je třeba věnovat pozornost?

Množství a kvalita trysek. První věc, kterou je třeba věnovat pozornost, je kazeta, která zajišťuje kontakt elektrody a přístroje. Mělo by mít gumovou vložku, která zabrání tvorbě vůle. Dobrý stroj by měl obsahovat tyto tipy:

Provedení regulátoru výkonu, které může být:

Ten je považován za vhodnější, protože umožňuje přizpůsobení úpravy. Nevýhodou jezdců je možnost jejich náhodného postupu.

Provozní režim. Kompaktní modely vyžadují dobíjení během provozu, během něhož zařízení nemůže být použito. Před nákupem stojí za zkoumání ukazatelů maximální délky práce a odpočinku. Je žádoucí, aby nebyly nižší než 10-20 minut.

V našem online obchodě si můžete zakoupit zařízení Darsonval těchto značek:

Hodnocení TOP-7 darsonwaley

Přístroje Darsonval mají výrazný terapeutický účinek. Tyto kosmetické výrobky jsou mimořádně účinné při potírání kožních onemocnění, zánětlivých procesů, onemocnění dýchacího a nervového systému. Vynikající v léčbě onemocnění kloubů, artérií a žil.

Které je lepší vybrat Darsonval? Nejlepší modely pro recenze 2019

Hodnocení 15 nejlepších modelů darsonval.

1. Koruna

Zařízení za přijatelnou cenu přitahuje pozornost nejen kupujících, ale i dalších funkcí. Za prvé stojí za zmínku přítomnost tří trysek v soupravě, přítomnost všech certifikátů kvality a vysoce kvalitní materiál pro výrobu skříně. Navíc lidé jako tento darsonvale univerzální držák trysky. Z nevýhody majitelů emitují hodně váhy a nedostatek speciálních skladovacích nádrží.

2. Spark ST 117

Přístroj domácí tuzemské značky je známý svou kvalitou, pro kterou získala zaslouženou popularitu. Tento darsonval má malou velikost a nízkou hmotnost. Kupující je navíc příjemně překvapen vestavěným stabilizátorem, který chrání proti nepříznivým účinkům po výbojích. Součástí přístroje jsou tři trysky. Co se týče negativních vlastností, mezi nimi můžeme zdůraznit nepřítomnost krytu pro přepravu a skladování, stejně jako výrobu elektrod po 250 hodinách (po nutnosti výměny).

3. Ultratek SD 199

Verze s 3-letou zárukou se liší od konkurentů šroubovým závitem na kazetě, nosností a skladovací kapacitou, plynule nastavitelným napětím, 5 tryskami a vysokou účinností. Kromě toho jsou kupující spokojeni s vestavěným regulátorem napětí a atraktivním vzhledem. Mezi negativní vlastnosti by měla být přiřazena příliš hustá kazeta a ne dlouhá šňůra.

4. Carat DE 212 ULTRA

Darsonval s univerzálním držákem trysek a poměrně spolehlivou montáží elektrod přitahuje pozornost kupujících, kromě těchto výhod, stejně jako schopnost pracovat nepřetržitě po dobu 30 minut při zachování napětí. Navíc se za významnou výhodu považuje sada 9 trysek, které jsou pro každou osobu nezbytné. V tomto případě jsou mínusy zařízení: nepřítomnost krytu, velká adaptérová zástrčka, boční uspořádání regulátoru výkonu.

5. Gezatone Biolift4 BT 202S

Model se čtyřmi tryskami je kompaktní, stylový design, protiskluzový nátěr, stejně jako vestavěný stabilizátor napětí. Kromě toho má tento darsonval všechny certifikáty kvality a může být použit pro různé účely. Tato volba je ideální jak pro domácí použití, tak pro profesionální použití. Navíc mezi jeho negativními vlastnostmi lidé označují pouze minimální záruční dobu (pouze 1 rok) a schopnost pracovat nepřetržitě po dobu 18 minut.

6. US MEDICA

Vynikající zařízení pro darsonvalization doma přitahuje pozornost kupujících pro svůj moderní design, tříletou záruku a vysokou kvalitu výroby. V něm výrobce poskytl až 4 trysky, které jsou potřebné pro každou dámu, která chce vždy vypadat krásně. Lidé navíc věnuje pozornost tomuto zařízení díky značce, která vědomě získala úctu k sobě.

7. Hvězda

Přístroj s poměrně dobrou sadou trysek je přítomen na regálech ve dvou verzích - Profi a Standard. V první je 7 elektrod, ve druhém - pouze 4, ale to je dostatečné pro manipulaci doma. Zvláštní pozornost v recenzích, zákazníci platit vysoký výkon darsonval, stejně jako schopnost aplikovat to nejen na obličej, ale také na tělo.

8. ULTRATECH

Vynikající domácí stroj, který lze snadno použít v kabině, je známý svou kompaktností a jemností. Vyrábí ji domácí společnost, díky níž je v Rusku velmi oblíbená. Mezi jeho hlavní výhody patří moderní vzhled, přítomnost 5 trysek v sadě a univerzální držák elektrod. Kromě toho může být pozitivní kvalita nazývána dlouhá záruční doba, která činí až 3 roky.

9. Silver Fox P-02

Přenosný model, určený jak pro domácí, tak pro profesionální použití, se liší od konkurentů s stabilizátorem napětí, sadou čtyř trysek, které lze snadno vyměnit, stejně jako dostatečnému výkonu. Kromě toho majitelé často poukazují na pohodlné uchopení, což značně usnadňuje práci, jako výhodu.

10. Gezatone Biolift4 103

Vysoce kvalitní darsonval má 6 elektrod různých tvarů, které každá moderní žena potřebuje. Tento model má několik funkcí, které příjemně překvapí zákazníky a potěší je. Mezi ně patří: lehká hmotnost, pohodlné uchopení, jednoduché ovládání, odolný materiál pro tělo a schopnost provádět nejrůznější manipulace ke zlepšení stavu kůže nejen tváře, ale i těla i hlavy. Je to pro toto zařízení a získal si zaslouženou úctu. Navíc její cena není tak vysoká.

11. Gezatone BT118

Možnost se čtyřmi tryskami v soupravě nemůţe zamilovat moderní módní ženy, neboť vypadá docela moderně. Samotné zařízení nemá příliš velké rozměry a hmotnost, takže jej můžete snadno vzít s sebou na výlety. Tento darsonval je také známý tím, že obsahuje speciální silikonový pouzdro. Navíc v pozitivních recenzích majitelů jsou často odkazy na inertní plyn, který je naplněn elektrodami.

12. Doktorka rodiny Gezatone

Darsonval pro domácí použití je aktivně zakoupen v mnoha městech Ruska a dokonce iv zahraničí. Takovou popularitu zařízení vysvětluje jeho vysoká síla, kompaktnost, slušná svazování a schopnost rychle vyloučit bolestivé křeče. Kromě toho lidé rádi zařízení pro prevenci křečových žil, čímž eliminuje potřebu utrácet peníze na drogy. Majitelé však věnují zvláštní pozornost skutečnosti, že tento darsonval lze snadno použít celou rodinou pro různé účely.

13. DrClinic DS-3

Tento model je charakterizován především schopností měnit elektrodu bez vypnutí samotného přístroje. Kromě toho výhody darsonvalu zahrnují následující body: kompaktnost a lehkost, tlačítko pauzy, digitální indikátor, provoz cigaretového zapalovače, řízení výkonu. Pokud jde o negativní strany, zde majitelé identifikují pouze tři trysky, které se časem stávají nedostatečné pro plné použití zařízení.

14. jx-006a

Vysoce kvalitní domácí zařízení je známé svou speciální skladovací kapacitou, čtyřmi trvanlivými tryskami a možností použití jak v kabině, tak doma. Kromě toho je snadné nosit s sebou v sáčku. Jedinou nevýhodou modelu je potřeba jej vypnout při výměně trysky. Zbytek majitelů chválí jen tento darsonval, protože za rozumnou částku získali opravdu kvalitní a funkční zařízení.

15. Welss ws 2320

Dokončení ratingu darsonval, jehož výhody zahrnují nejen příjemný vzhled, kompaktnost a lehkost. Lidé tuto možnost upřednostňují díky své bezpečnosti, vynikajícímu vybavení a širokému spektru možností. Současně je jeho jedinou negativní kvalitou příliš dlouhá šňůra připojení k síti, a proto by bylo velmi problematické provést postup mimo zásuvku.

Kritéria výběru

Technické specifikace. Napětí by nemělo přesáhnout 28 kV. Doporučená frekvence je 110-135 kHz. Přípustný rozsah proudu je 0,1-0,2 mA.

Typ regulátoru výkonu. Může být posuvník nebo posuvník. Nejlepší možnost je považována za první, protože v průběhu práce může být náhodně dotkl posuvník, čímž se nastaví nové parametry.

Napájení. Vestavěné bloky jsou známé svou kompaktností a snadnou dopravou, zatímco externí bloky jsou považovány za bezpečnější, protože v tomto případě je výstup nižší napětí.

Provozní režim. Pokud je třeba darsonval používat často, pak stojí za to zvážit modely s rychlým dobíjením, protože u běžných zařízení trvá asi 20-30 minut.

Dokumentace Darsonval je zdravotnický prostředek, který lze použít pouze po prozkoumání certifikátů jakosti, jakož i dokladů o jeho registraci. Nástroj musí splňovat státní normy a být bezpečný pro domácí použití.

Jak si vybrat darsonval

Obsah článku:

Co je darsonval?

Darsonval je zařízení jedinečné ve svých funkcích založené na použití slabých pulzních proudů. Toki darsonvalya více než 100 let se používá v medicíně, fyzioterapii a kosmetologii. Tato technologie se stala známou díky francouzskému fyziologovi D'Arsonvalovi, který v roce 1854 objevil způsob vystavení pokožky impulsním proudům vysokého napětí a nízké pevnosti. Účinky proudů mají maximální účinek na pokožku a podkožní usazeniny, periferní nervové a oběhové systémy, zlepšují kvalitu a stimulují růst vlasů na hlavě, a proto jsou tak široce využívány jak lékaři, tak běžnými uživateli, kteří se o jejich zdraví starají. Chcete-li zachovat krásu a zdraví všech rodinných příslušníků, potřebujete pouze darsonval, postup, který dokáže vyřešit mnoho estetických a zdravotních problémů! A pak vzniká otázka, co darsonval koupit, aby se vypořádal s nastavenými kosmetickými úkoly! Odpověď je v našem článku: zde najdete doporučení ohledně výběru a používání zařízení darsonval, hodnocení nejlepších modelů a hodnocení těch, kteří ji již úspěšně používají.

Indikace k použití Darsonval:

Nejčastěji používaný darsonval akné a akné, černé skvrny, pro boj s problematickou a mastnou pokožkou.

Darsonvalization je vynikající způsob, jak potlačit vypadávání vlasů, zlepšit jejich růst a zlepšit kvalitu. Nejlepší darsonval pro vlasy je model se speciálním elektrodovým hřebenem, který je vhodný pro práci v této oblasti.

Při procedurách na těle se darsonval používá k potírání celulitidy a ke korekci nadbytečného tělesného tuku.

Darsonval je také léčením onemocnění periferního oběhového systému, například má výborný účinek v průběhu boje s křečovými žíly.

Přenosné impulzní přístroje dokonale odstraňují bolestivé syndromy různých etiologií, zlepšují stav tkání u osteochondrózy, artritidy, artrózy.

Darsonvali zahajují proces zvyšování regenerace a regenerace kůže - s řezy, modřinami, ranami a poškrábáním.

Kosmetické účinky také zaslouží zmínku - to je zlepšení pleti a pleti pokožky, prevence a boj proti vráskám.

Aplikace Darsonval.

Moderní darsonvali jsou technicky šetrné a pohodlné zařízení, které mohou být použity i doma uživatelemi, kteří nemají žádné speciální dovednosti a znalosti. Darsonval pro obličej, tělo a vlasy je jednoduché univerzální zařízení, které se s každým dokáže vyrovnat, a účinnost není vůbec horší než procedury darsonvalization salonu.
Princip darsonvalu je založen na dodávce slabých výbojů vysokofrekvenčního proudu, který prochází skleněnou elektrodou na kůži, což vede k aktivaci metabolických procesů, ke zlepšení krevního oběhu a toku lymfy, k výraznému terapeutickému účinku a pomáhá vypořádat se s mnoha úkoly. Zbavte se akné a akné pokožky, zlepšujte růst vlasů, odstraňte celulitidu a křečové žíly, zmírněte bolestivé syndromy - to vše může být domácí darsonval! Takže který darsonval je lepší koupit pro celou rodinu?

Jak používat darsonval?

Pro obličej

Postupy se provádějí na suché čisté pokožce, na mastnou pokožku, mastek nebo dětský prášek. Úder probíhá podél masážních linií, těsně přiléhá elektroda k pokožce pro všeobecnou expozici a bezkontaktní pro léčbu jednotlivých vyrážky a pupíků. Pro dosažení maximálního účinku je nutné postup ukončit aplikací hydratační kosmetiky podle typu pokožky.

Pro tělo

Při vystavení darsonvalovým proudům na těle je nutné sledovat směr masážních linek - a přesunout elektrodu z obvodu do středu, čímž přispívá k přirozenému průtoku krve. Ošetření těla přípravkem Darsonval se provádí na čistém a suchém kontaktu s kůží, na konci procedury je žádoucí aplikovat kosmetické nebo terapeutické činidlo - bude to nejlépe absorbováno.

Pro vlasy

Postupy pro posílení vlasů a zlepšení jejich růstu se provádějí na suché a čisté pokožce hlavy, ve směru růstu. Pro důkladnější studium celé nárazové zóny použijte speciální hřebenovou elektrodu. Chcete-li zvýšit účinnost domácí darsonval po proceduře, je žádoucí aplikovat sérum na vlasy a mezi ošetřeními používejte šampony pro posílení vypadávání vlasů.

Darsonvalization pokožky hlavy a vlasů má mnoho výhod:

 • Posiluje růst vlasů.
 • Zastaví ztrátu vlasů u žen a mužů v jakékoli fázi.
 • Pomáhá bojovat proti lupům a seborrheu.
 • Zlepšuje kvalitu vlasů, zpevňuje ji.
 • Probuduje spící vlasové folikuly a stimuluje je k tvorbě vlasů.
 • Odstraní spazmus krevních cév hlavy, normalizuje krevní oběh. Vyživuje pokožku hlavy kyslíkem.
 • Dezinfikuje pokožku a vlasy.
 • Normalizuje nadměrnou sekreci sekrecí semen.

Darsonval - co je lepší? Přehled nejoblíbenějších darsonvalei, všechny fakta, hodnocení nejlepších darsonvalei, recenze.

Darsonval Gezatone Biolift4 103
pro obličej, tělo a vlasy s 5 tryskami

Výstupní napětí od 2kV do 60kV, frekvence opakování impulzů 100 ± 10Hz

houby
hřeben
pokles
okvětní lístek
elektroda
t-tvaru

Darsonval Gezatone Biolift4 103 - přenosné zařízení pro darsonvalization. Jeho kompaktní tělo je vyrobeno z odolného plastu. Má válcový tvar a váží méně než 400 g, díky čemuž je zařízení snadné i pro začátečníky. Zahrnuty jsou trysky, které jsou navrženy pro práci na obličeji, těle a pokožce hlavy. Rukojeť na pouzdru umožňuje hladce přizpůsobit sílu nárazu a měnit ji podle vašich vlastních pocitů.

Výstupní napětí do 20kV, frekvence opakování impulsů 100 ± 15 Hz

kavitární
hlava hřebenatky
houba
sluchátka
cervikální

Navzdory umístění zařízení jako malého, lehkého a úzkého, to výrazně snižuje jeho výkonové charakteristiky. Hlavní výhodou zařízení jsou různé barevné řešení případu, ale to nepřidá funkcionalitu, ale pouze snižuje výkon ve srovnání s jeho protějšky.
Plnění elektrod: Vakuum.

Výstupní napětí od 8kV do 25kV, opakovací frekvence impulzů 100 ± 10Hz

kavitární
houba
hřeben

Přenosné zařízení má tři vyměnitelné trysky, všechny ostatní funkční elektrody je nutné zakoupit za poplatek. Design je amatér, v ruce malé dámy s obtížemi.
Plnění elektrod: inertní plyn.

Výstupní napětí od 8kV do 45kV, frekvence opakování impulsů 100 ± 5 Hz

houby
hřeben
pokles
okvětní lístek

Stylové a kompaktní zařízení pro práci na obličeji a těle. Ve srovnání s podobnými modely má výhodu - nižší náklady. Silikonové pouzdro činí přístroj co nejpřiměřeněji, zařízení se během procesu expozice nevyklouzne z rukou.
Plnění elektrod: inertní plyn.

Výstupní napětí do 20kV, frekvence opakování impulsů 50 ± 5 Hz

elektroda s rázovým sklem

Zařízení se liší od ostatních modelů přítomností pouze jedné elektrody, ale tato elektroda je vyrobena z odolného skla a je nepostradatelná pro cestování a cestování. Díky volitelnému infračervenému modulu dokáže Family Doctor vyřešit řadu kosmetických úkolů.
Plnění elektrod: inertní plyn.

Výstupní napětí od 2kV do 25kV, frekvence opakování impulsů 100 ± 10Hz

kavitární
houba
vytesané
Ve tvaru písmene T

Jeden z populárních modelů pro darsonvalization, dobrý funkční stroj. Podle recenzí je nedostatek výměnných trysek (v případě ztráty stávajících trysek). Obecně ale model je velmi úspěšný, je praktický a praktický
Plnění elektrod: inertní plyn.

Výstupní napětí do 45kV, frekvence opakování impulsů 100 ± 15 Hz

houby
hřeben
pokles
okvětní lístek

Zařízení s vyměnitelnými tryskami a dobrými technickými vlastnostmi je zabaleno do vhodného boxu na magnetickém upevnění. Jedinou nevýhodou modelu, která je podle recenzí, je nižší spolehlivost ve srovnání s podobnými modely.
Plnění elektrod: inertní plyn.

Výsledek testu

Podle výsledků našich testů získal Darsonval Gezatone model BT118 nejvíce bodů. Takže snad nejlepší darsonval pro domácí použití je on!

Který darsonval je lepší: recenze zákazníků

Miluju můj darsonval velmi, koupil jsem si od vás minulý rok a teď, bez něj, nikde, jak to říkají, malý zánět - okamžitě pro proceduru, 2 minuty a připraven, pak večer a všechno je mnohem rychlejší a bezbolestné. - nástroj!
Veronica

Poprvé jsem měl "rodinného lékaře" a pak jsem ho dal matce. Zkoušela to několikrát a chtěla mi ji koupit, ale rozhodla jsem se objednat s tryskami, které bych měla použít pro vlasy, a zmírnila bolest v kolenních kloubech. Její lékař předepsal nějaký masť, rozmazal ji a pak postupovala, ani jsem si nemyslela, že by pomohl i v této oblasti. Jsme velmi rádi, že takové zařízení může být vhodné pro celou rodinu!
Annushka

Chci také koupit! Vlasy začaly vypadávat špatně, a pokusili šampony a séra, zlepšuje tam jsou malé, ale problém stále je třeba vyřešit ještě výrazněji. Četl jsem článek o tom a bylo zjištěno, poradenství v oblasti darsonvalization první rozrušení, že budete muset připravit denyushku, a když jsem se tato zařízení k dispozici na svých stránkách rád, že jsou levné a různé možnosti použití! Doufám, že to pro mě bude najít spásu!
Polina Morozová

Představil jsem model s bt118 mojí matce, konzultanti mě radili a říkali, že s tryskami je nejrůznější přístroj a je vhodnější provést různé postupy. Jak čteme v pokynech, je možné zpevnit vlasy a uschnout záněty, mít dobrý účinek na mastnou pleť, snižovat sekreci kožního mazu, zmírňuje svalové křeče a dokonce snižuje bolesti hlavy a zuby. Zatím ovšem samozřejmě za všechno neměli čas vyzkoušet, ale podařilo se jim to s vlasy napravit a hygienizovat a uschnout škrábnutí na mé ruce, nejprve se zdálo, že přístroj má neobvyklé působení a pak si na to zvykl. Milujte vůni ozónu, božsky, můžete nekonečně čichat))
Katya

Mám takový model, už dělám druhý kurz vlasů spolu s kosmetikou Kerastas, chci tlustou a bujnou hlavu vlasů)))! Zatímco si povšimnu, že se vlasy staly silnějšími, po umývání a česání je můžete počítat alespoň, tam bylo jen spousta vlasů, hodně to vypadlo... Tak doufám, že v příštím létě budu krásná)
Galya Ignatová

Co darsonval je lepší koupit pro domácí použití

Shrnutí: rozhodli jste se koupit darsonval, který z nich je lepší vybrat? Co hledat při porovnávání modelů?

 • Napájení zařízení. Z toho závisí účinnost nárazu.
 • Na počtu trysek. Pokud chcete pracovat v různých zónách, je třeba použít různé elektrody!
 • Podle návrhu a velikosti. Pracujte s přístrojem pohodlně.
 • O dostupnosti výměnných elektrod. Tryska se může rozbít a budete muset hledat náhradu.
 • Na hodnocení. V naší tabulce je vše zcela jasné.

Kde mohu koupit ten nejlepší Darsonval?

Bohatou nabídku darsonvale za dostupné ceny předkládáme společnosti "Souhvězdí krásy". Mezi zde prezentovanými modely budete nepochybně najít ten nejlepší darsonval pro obličej, tělo a vlasy a plně si užívat účinky jeho použití. Darsonvali s tryskami známých výrobců mají všechny potřebné certifikáty, jsou navrženy speciálně pro domácí použití a nevyžadují speciální dovednosti. Jednoduše vyberte darsonvalový přístroj pro domácí použití v "Souhvězdě krásy" - a stane se nepostradatelným pomocníkem pro vás a všechny členy vaší rodiny, pomůže zachovat zdraví, krásu a mládí! Ne bez důvodu, ti, kteří již ocenili léčivou moc Darsonvalu, nazývají jej "rodinným doktorem" - ujistěte se o tom a pro vás.

Pro Více Informací O Suché Vlasy