logo

Vlastnosti epilátoru pro intimní oblast

Ženy neustále hledají různé prostředky a způsoby, jak pomoci vypadat atraktivně. Obtížná a jemná je volba metody odstraňování chloupků v oblasti bikin. Mezi mnoha metodami patří populární elektrické epilátory.

Intimní zóna má zvýšenou citlivost a tendenci podráždění, proto by epilace měla být bezbolestná a pohodlná. V tomto případě bude epilátor nepostradatelným zařízením.

 1. Použití epilátoru poskytuje dlouhé období nedostatku vlasů, které trvá od 10 do 25 dnů.
 2. Téměř bezbolestná likvidace vlasů v pubech a pysky díky použití moderních epilátorů.
 3. Epilátor poskytuje lehkost a dostupnost při odstraňování vlasů v intimní zóně.
 4. Epilátory nepoškozují nebo dráždí pokožku.
 5. Vhodná forma epilátoru umožňuje snadno provádět epilaci kdekoli.

Specifické použití epilátoru

Pokud potřebujete epilátor pro oblast bikin, měli byste se seznámit se specifikami takového zařízení. Jeho výhody zahrnují pohodlí a komfort při používání. Po odstranění chloupků se vlasy začínají objevovat za dva až čtyři týdny. Kromě toho se stávají tenčí a měkčí než když jsou odstraněny holicí strojkou.

Existuje však nevýhoda této metody: odstraňování chloupků je často bolestivé. Tyto pocity mohou být redukovány pomocí speciálních rukavic s chladícím účinkem a masážními špičkami, které jsou součástí některých modelů epilátorů. Pokud jste příliš citliví na bolesti, pak tyto nástroje vám nemusí pomoci.

K odstranění epilace minimální nepříjemnosti, měli byste před zahájením procedury parní kůži v koupelně. Poté můžete strávit peeling pomocí speciální kosmetiky. Pro zmírnění bolesti lze použít masti lidokainu. Před epilací by měla být pokožka v intimní oblasti ošetřena lotionem, který odstraňuje mastnotu a nečistoty. Kvůli tomu nedojde po podání k podráždění.

Pro silnější účinek by měl být povrch s vlasy zpracováván kruhovým pohybem. Aby se vlasy snadno vytahovaly a nebyly poškozeny, měli byste je zkrátit na požadovanou délku, která je uvedena v pokynech k přístroji: je to asi 1-2 mm. Epilátory pro intimní zónu jsou často vybaveny trimerem (speciální tryskou).

Po ukončení procedury můžete vytvořit komprese s chladícím účinkem, aby nedošlo k podráždění a nepohodlí. Prostory kůže na epilačních místech by měly být namazány hydratačním krémem. Aplikuje se na tlustou vrstvu a nechá se nějaký čas, po němž se přebytek jemně odstraní ubrouskem. Po tomto je procedura odstranění chloupků u konce a nemůžete o tom přemýšlet po několik týdnů. Nicméně, aby nedošlo k vniknutí chloupků, je třeba čas od času odlupovat. Postup je dostatečný k tomu, aby byl během týdne prováděn 2-3 krát.

Pravidla pro používání epilátoru v oblasti bikin

Aby se epilace uskutečnila efektivně a pohodlně, měli byste dodržovat určitá pravidla:

 1. Před epilováním osušte pokožku.
 2. Části kůže se známkami podráždění by neměly být podrobeny epilaci. Totéž platí pro nedávno opálené oblasti.
 3. Před zahájením procedury by měly být vlasy zkráceny. Vlasy delší než 1-2 mm mohou být špatně odstraněny.
 4. Před epilováním je vhodné parní pokožku v koupelně.
 5. Po napařování doporučujeme používat pro čistou zónu čistící nebo hygienické výrobky.
 6. Chcete-li snížit bolest, použijte rukavici s chladícím účinkem.

Chcete-li zvolit správný model epilátoru, měli byste znát jejich vlastnosti. Zařízení populárních značek mají vynikající technické vlastnosti, ale jejich cena je poměrně vysoká. Při nákupu epilátoru do intimní oblasti byste neměli ušetřit, stejně jako s levným zařízením můžete zranit jemnou pokožku a přenášet infekci. Při výběru epilátoru věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

 1. Součástí epilátoru by měly být různé trysky pro odstraňování chloupků v obtížně přístupných místech, stejně jako kartáč na jejich čištění.
 2. Kvalitní zařízení by mělo být schopno pracovat offline alespoň po dobu 30 minut.
 3. Spotřebič musí být navržen pro použití ve vaně nebo sprchě.
 4. Povlak by neměl být hladký, aby vlhké ruce neklouzaly.

Při provádění procedury v oblasti hlubokých bikin je doporučeno použití krému s uklidňujícím účinkem, aby se zabránilo podráždění a suchu.

Pak se můžete seznámit se zařízeními, které jsou v top 5 nejlepších epilátorech. Toto hodnocení bylo založeno na uživatelské zpětné vazbě.

Nejoblíbenější epilátor pro oblast bikin

1) Philips HP 6575. Prvním místem, podle recenzí, je obsazeno tímto dvourychlostním epilátorem. Toto uznání získal díky inovativním technologiím obsaženým v designu a funkčnosti. To je docela všestranné, co se týče kvality a pohodlí práce, to se zvýšilo v porovnání s jinými zařízeními.

Epilátorový mechanismus se skládá ze 17 hypoalergenních keramických disků pokrytých stříbrnými ionty. Chlupy jsou odstraněny 32 pinzety. Epilátor je vybaven systémem SkinPerfect, který usnadňuje odstranění krátkých a velmi tenkých vlasů. Díky systému Wet Suché je možné provést suché i mokré odstranění chloupků.

Pro odstranění bolesti je epilátor vybaven speciálními masážními tryskami, stejně jako pro péči o jemnou pokožku. Model má baterii, která vám umožní pracovat autonomně po dobu 40 minut, po které je třeba dobíjení (trvá asi hodinu). K dispozici jsou také kartáče pro čištění trysek a pouzdro pro uložení zařízení.

2) Panasonic ES-WD74. Druhé místo šlo na model, který získal uznání od uživatelů kvůli jeho vlastnostem a rozdílům od ostatních modelů. Tento epilátor je poměrně lehký a kompaktní, což poskytuje pohodlí při jeho použití. Zařízení je vybaveno plovoucí hlavou, sestávající z 48 pinzet, které se snadno vyrovnávají s těžko dostupnými chloupky intimní zóny. Je zde možnost provést suché a mokré odstranění chloupků.

Souprava obsahuje pět různých trysek, kryt a štětec pro čištění.

3) Panasonic ES-WD54. Tento model se liší od předchozího modelu při absenci trysky s odnímatelným hřebenem. Čtyři trysky jsou součástí balení přístroje. Všechny ostatní funkce jsou stejné jako předchozí model. Epilátor může být použit pro suché a mokré odstranění chloupků, které se provádí téměř bezbolestně. Snadno odstraňuje tenké a krátké vlasy.

Podle názoru uživatelů je tento model populární. Je vybavena plovoucí hlavou a ergonomie pouzdra a ztělesnění nejnovějších technologií přitahují pozornost kupujících. Dobíjení baterie stačí na tři postupy nebo 40 minut. Dobíjení trvá asi hodinu.

4) Philips HP 6342. Toto zařízení vám pomůže zbavit se nežádoucí vegetace v oblasti bikin, téměř bezbolestně. Tento model je vybaven malou hlavou, která umožňuje rychle a přesně odstranit chloupky bez poškození pokožky. Kůže po proceduře zůstává měkká a hedvábná. Další výhodou tohoto zařízení je schopnost pracovat s bateriemi. Z tohoto důvodu může být použita mimo civilizaci.

5) Braun 7891 Silk-epil 7 Duální epilátor. Tento dvourychlostní epilátor byl navržen pro epilování v teplé vodě. Díky technologii Close-Grip efektivně odstraňuje krátké vlasy. Plovoucí hlava, vybavená 40 pinzety, umožňuje vyčistit podstatnou část pokožky z vlasů jediným pohybem. Technologie Gillette Venus přispívá k vynikajícímu odstraňování vlasů, aniž by vzniklo nepohodlí.

Jiné modely epilátorů

Chcete-li odstranit vlasy v intimní oblasti, můžete použít různé modely elektrických epilátorů, které jsou vybaveny řadou režimů a trysek. Kromě toho existují modely speciálně navržené pro intimní oblasti. Nejlépe se používají k epilování oblasti bikin, protože jsou pro tyto účely vhodnější.

1) Panasonic ES-EU20. Tento model má nízké náklady a vynikající vlastnosti. Zařízení má jednu rychlost práce a také je vybaveno dvěma tryskami pro epilování a ořezávání. To znamená, že tento model má schopnost zkrátit vlasy před jejich odstraněním.

Navíc zařízení umožňuje vytvořit různé účesy v oblasti bikin. Epilátor může být při epilaci promyt vodou a holicí pěnou. Podle uživatelské zpětné vazby je to levný, pohodlný a vysoce kvalitní epilátor bez vycpávky.

2) Braun 7281 Silk-epil Xpressive. Tento model má plovoucí hlavu, který vytváří pohodlí a kvalitu při odstraňování nechtěných vlasů v intimní oblasti. Model je multifunkční a umožňuje vám používat různé režimy: holení, odstranění chloupků, masáž se speciální tryskou a bodové odstraňování chloupků. Aby se zabránilo bolesti a nepohodlí, je vybavena chladícím rukavicím. Samozřejmě, že cenová kategorie tohoto modelu je mnohem vyšší než předchozí. Nicméně, s tolika funkcemi, je obtížné ho nazvat nadhodnoceným.

3) Philips HP6522. Jiný rozpočet, ale vysoce kvalitní, pokud věříte hodnocení, model epilátoru. Jedná se o dvourychlostní zařízení vybavené tryskami pro odstraňování chloupků a holení. Umýt se v tekoucí vodě. Sada obsahuje rukavici s olupujícím účinkem. Jedná se o model rozpočtu, který není špatně kvalitní než drahé zařízení.

4) Rowenta EP9260. Jedná se o multifunkční zařízení pro intimní oblasti. Je vybaven přílohami pro styling a odstranění chloupků. Díky tomu můžete snadno vytvářet intimní účesy a nechat vlasy různých délek. Sada také poskytuje nástroje pro peeling, masáž a lymfodrenáž.

S tímto zařízením získáte všechny nástroje, které byste mohli potřebovat pro intímní oblast. Epilátor má plovoucí hlavu, stejně jako možnost holení ve vodě. Cena modelu je poměrně vysoká, avšak s ohledem na jeho funkčnost a kvalitu je plně odůvodněna.

Dnes ženy mají širokou škálu produktů pro odstranění chloupků. Může to být pravidelný holicí stroj nebo procedura kosmetického salonu. Obvykle se výběr provádí individuálně, v závislosti na přání a možnostech poctivého pohlaví. Pokud jde o elektrické epilátory, jsou to cenově dostupné a pohodlné prostředky, které umožní dosažení vynikajících výsledků, které trvají dlouho. Tato metoda však nelze přičítat absolutně bezbolestným. Proto s rozhodnutím o nákupu epilátoru byste měli zvážit jeho výhody a nevýhody.

Epilátor pro intimní oblasti

Vědci prokázali, že ženy sexy spodní prádlo mají pocit jistoty. Nechte se pokračovat v řetězci myšlenek a uvědomte si, že slušný sex s hladkým bikinistickým prostorem se cítí ještě svůdnější - to jim pomůže epilátor v intímních oblastech. Jaké jsou jeho rozdíly od klasické analogové, znáte právě teď.

Zvláštní funkce

Epilace není vždy příjemným a dokonce nepohodlným procesem, ale to je to, co umožňuje dosáhnout účesu hladké pokožky bez nadměrné vegetace. Depilace intimní oblasti (holení nebo pomocí krému na odstranění chloupků) odstraňuje vlasy po dobu několika dní a rychle rostou. Podstatou epilace je odstranění vlasových folikulů a narušení struktury folikulů, kvůli nimž chloupky po postupu postupují pomaleji. Dalším plusem je, že jsou mnohem tenčí.

Epilátor pro intimní oblast vám umožňuje zbavit se nežádoucí vegetace po dobu 2 až 4 týdnů (v závislosti na rychlosti přirozeného růstu vlasů a jejich struktuře). Má řadu funkcí. Stojí za to mluvit o výhodách vlasového odstranění vlasů pomocí speciálního stroje:

 1. Snadné použití. Je příjemnější provádět odstraňování chloupků sami, než důvěřovat tělu mistru (pokud není nejlepší kamarádka).
 2. Kvalitativní výsledek se udržuje po dobu 2 až 4 týdnů.
 3. Růst vlasů se zpomaluje, jejich kvalita se výrazně zhoršuje - u žen to je "po ruce".
 4. Umožňuje odstranit vlasy v intimní oblasti pomocí hluboké bikiny nebo klasické techniky. Podstatou první je naprostá hladkost, druhá je odstranění vlasů podél kalhot.
 5. Šetří peníze a čas - nemusíte navštěvovat drahý salon, stačí koupit auto a používat ho doma - po dobu několika let (a ještě více).

Které je lepší vybrat si epilátor pro intimní oblast - praktické tipy a recenze zákazníků

Odstranění vlasů v intímních oblastech je postup nezbytný k udržení hygieny. V mnoha ohledech důvěra ženy v sebe závisí na bezvadné hladkosti těla. Aby byla pokožka hladká a účinnost byla udržována po dlouhou dobu, byly vynalezeny mnohé způsoby depilace. Odstranění epilace je však nejúčinnější.

Je možné použít v oblasti hlubokých bikin

Může epilátor holit (přesně epilaci) hlubokou oblast bikin, bude to bolet? Zařízení funguje díky tomu, že rotující prvky zachycují a táhnou vlasy spolu s kořeny.

To může způsobit podráždění, tolik lidí pochybuje o schopnosti používat toto zařízení pro depilaci bikin.

Samozřejmě, téměř jakákoli metoda odstranění chloupků může způsobit podráždění a epilátor není výjimkou.

Při správné epilaci a řádné péči však získáte vynikající výsledky.

Epilace v oblasti bikin je možná, pokud máte imunitu vůči bolesti a nejste majitelem citlivé pokožky.

Špičkové ženy

V podstatě speciální epilátory pro bikiny mají jen jiný typ příloh. Obvykle se jedná o speciální vhodný tvar trysky, s menšími pinzety nebo s chladícím účinkem, který pomáhá snížit bolest.

Určené pro obzvláště citlivé místa, mají tendenci stát se více, ale výsledek obvykle odůvodňuje cenu, pokud zvolíte optimální model.

Existuje mýtus, že po epilaci se objevují spousta rostoucích vlasů, které vypadají poněkud nepříjemně a způsobují mnoho nepříjemností.

Nicméně to není nic jiného, ​​než fikce: po použití epilátoru nejsou vrozené vlasy ničím víc než při použití holicího nebo voskového proužku.

To je také široce věřil, že po použití epilace, tmavší a tlustší chloupky roste. Překvapivě, ale to není pravda, protože tento účinek obvykle způsobuje oholení. Při epilování stejných chloupků se vytahuje kořen, což vede k jejich ztenčení.

Elosová epilace - kontraindikace a důsledky, stejně jako rysy inovativního způsobu odstraňování nežádoucích vlasů na těle!

Víme, jak udělat krásné obočí doma! Tajemství velkolepého make-upu a video lekcí známých umělců makeup hledají v našem článku.

Víte, který gel je nejlépe používán pro nehty a co byste měli věnovat pozornost při nákupu? Tady to řekneme.

Praktická rada při výběru

Samozřejmě, abyste účinně a bezbolestně provedli depilaci intimních zón, musíte získat kvalitní a spolehlivý epilátor. Jaká kritéria by měla být při výběru použita?

Ověřený výrobce. Zakoupením produktů slavné značky riskujete nejméně. V tomto případě je pravděpodobnost, že se zařízení s nízkou kvalitou, chybou a nebezpečností bude používat, nižší.

Vyberte si ergonomické a pohodlné zařízení. Je důležité, aby velikost zařízení byla optimální pro vaši ruku.

Přístroj nesmí vyskakovat, vysunout nebo rozdrtit některé součásti. Ujistěte se, že tlačítka jsou umístěna na vhodném místě a nemohli být náhodně stisknuty.

Zvedněte zařízení za přítomnosti speciálních jemných režimů. Jsou také nazývány "režimy pro začátečníky". Obvykle se jedná o speciální trysky, které se liší tím, že procházejí na povrchu kůže, zachycují menší počet chloupků. To snižuje intenzitu bolesti.

Pomocí těchto jednoduchých tipů najdete dokonalý epilátor bikin.

Co hledat

Je třeba připomenout, že při výběru zařízení je nutné pečlivě zkontrolovat všechny jeho součásti, včetně trysek. Pečlivě zkontrolujte kabeláž, tlačítka a otočné hlavy. Kvalitní zařízení bez poškození zaručuje bezpečnost vašich postupů.

Dbejte na počet funkcí / režimů a různé přílohy.

Oblíbené modely

Chcete-li mít představu o trhu s epikátorovými bikiny, musíte zvážit nejpopulárnější a nejprodávanější modely.

Silk Epil 7 7181

Kompaktní zařízení s pěkným designem. Jeden z nejoblíbenějších modelů mezi mnoha dívkami.

To je považováno za nejlepší možnost odstranění chloupků v oblasti bikin.

Může pracovat ve dvou režimech: nízká rychlost a vysoká rychlost.

Pěknou funkcí je baterka pro zvýraznění.

Zahrnuto je několik trysek, kartáč na čištění, ubrousky, nabíječka a speciální kryt.

Nabíjí rychle, energie je dostatečně dlouhá. Čisté oholení je průměrné, přeskočí spoustu vlasů.

Cena: přibližně 4800 rublů.

Philips Bikini Perfect HP 6375

Zařízení vyhovuje nízké ceně (přibližně 1500 rublů) a široké možnosti využití. Toto zařízení kombinuje funkce epilátoru s trimerem. Přístroj má 4 trysky, z nichž dvě jsou speciálně navrženy pro nejméně bolestivé a důkladnější odstraňování chloupků v oblasti bikin.

Rowenta Silence Bikini EP 5420

Tento zázrak technologie stojí asi 3000 rublů. Tento model se liší tím, že souprava obsahuje trysky pro velmi citlivou pokožku. To pomáhá učinit proceduru jemnější a snižuje riziko podráždění v oblasti bikin.

Alternativa k odstranění chloupků

Pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí používat epilátor, existuje mnoho alternativních způsobů.

Oholení

Nejjednodušší a nejrychlejší - oholí. Je to výhodné, trvá jen málo času a nevyžaduje žádné zvláštní výdaje. Jedinou nevýhodou je, že hladkost po použití holicího strojku zůstává pouze 1-2 dny, po které musí být postup opakován.

Chcete vědět, co je lepší - laserová nebo foto epilace? Hlavní rozdíly mezi těmito metodami odstraňování chloupků a které z nich budou nejúčinnější, se na našich stránkách dozvíte.

Jak čistí kosmetička tvář, průměrné ceny za takový postup v kosmetickém salonu a kolik konec ospravedlňuje prostředky - přečtěte si zde!

Jak se provádí zesílení rtů s kyselinou hyaluronovou, její náklady a možné následky lze nalézt zde: https://beautyladi.ru/gialuronovaya-v-guby/.

Shugaring

Populární a módní procedura v kosmetických salonech. Vlasy jsou odstraněny koulí cukrové pasty. Předpokládá se, že to není zvláště bolestivá a velmi účinná metoda depilace. Je důležité, aby tento postup provedl zkušený mistr, který pečlivě odstraňuje chloupky pomocí vysoce kvalitní pasty.

Můžete také udělat domorodce doma příprava pasty cukru a citronové šťávy a studovat techniku ​​postupu.

Depilační krémy

Majitelé zvláště citlivé pokožky nenajdou lepší cestu než speciální krémy.

Aplikují se na problémové oblasti a po určité době se odstraní speciální špachtlí.

Nevýhodou je, že tvrdé vlasové krémy nemusí fungovat.

Navíc se často ukáže, že vlasy nejsou odstraněny u kořene, což zbavuje požadovanou hladkost.

K dispozici je také elektrická nebo laserová depilace.

Testované názory

Elena: "Epilace je mé spasení. Odstraňuje chloupky rychle a trvale. Trochu bolestivé, ale postupem jsem si na proceduru zvykl. Doporučuji epilátory se speciálními nástavci pro citlivou pleť. "

Olga: "Snažil jsem se několikrát používat epilátor, ale výsledek mě nezapůsobí. Závažné podráždění, bolesti během postupu a chloupky rychle rostou. Dávám přednost holení - rychlé a ne bolestivé. "

Sophia: "Někdy používám epilátor, nejčastěji v létě, kdy nemám čas často se oholit. Po depilaci používám křoviny z vrozených chlupů a mastnou smetanu, téměř žádné podráždění. Myslím, že bych nepoužívala epilátor po celou dobu. "

Doporučení ohledně výběru dobrého epilátoru pro oblast bikin a intímních míst a která z nich je pro vás nejvhodnější, stejně jako recenze těch, kteří se v tomto videu pokoušeli najít:

Použití epilátoru k odstranění nechtěných vlasů v intimních oblastech je skvělá volba pro ty, kteří mají necitlivou pleť. Stačí si vybrat ten správný model a řádně pečovat o kůži po depilaci!

Metody depilace intimní oblasti doma

Depilace intimní zóny je nejen estetická, ale i hygienická, protože ve vlasu této oblasti vzniká příznivé prostředí pro život mikrobů. Můžete odstranit zbytečnou vegetaci v kosmetických salonech, ale existuje mnoho způsobů, jak provést tento intimní postup, který se dá snadno aplikovat doma.

Výhody a nevýhody postupu

Ne každý očistí intimní místa z vegetace. Někteří lidé věří, že pubiální vlasy vytvářejí určité mikroprostředí, které je obranou proti bakteriím. Mnoho vědců a gynekologů však doporučuje epilaci intimní oblasti, protože takový postup má mnoho výhod:

 1. Odstraňuje nepříjemný zápach, který vzniká ve vegetaci díky zbytkům jeho vlastního vylučování.
 2. Mnoho bakterií se šíří do vlasů a na hladké kůži nebudou úplně.
 3. Nemůžete úplně odstranit vlasy a udělat depilaci bikin, která bude vypadat velmi sexy.
 4. Epilace rychle odstraňuje vegetaci a pokud zvolíte správnou metodu, pak bezbolestně.

Nevýhody depilace zahrnují:

 • podráždění pokožky po některých metodách;
 • dočasný účinek;
 • vlasy mohou růst;
 • stálé držení vyžaduje náklady na zvláštní fondy.

Intimní depilace ženy

Existuje poměrně málo způsobů, jak odstranit vlasy v intímních místech, z nichž každá žena si zvolí vhodnější.

Pomocí vosku můžete provést horké a studené odstranění chloupků:

 1. Horká metoda zahrnuje použití zahřátého vosku, který je aplikován na správná místa. Zatímco vosk je stále horký, pás se nanáší a vyhlazuje se nad ním. Vytvrzený vosk je odtržen páskou a zanechává hladkou pokožku.
 2. Při odstraňování chloupků používá speciální voskové pásky. Oni jsou ohříváni rukama, naloží na kůži a odtrhnou ostrým pohybem.

Odstranění vlasů pomocí vosku má své vlastní vlastnosti:

 • den před zahájením léčby je kůže ošetřena křoví;
 • použití doporučených tkáňových proužků, protože jsou účinnější;
 • pásy trhají růst vlasů v ostrém pohybu;
 • vegetace v oblasti ošetření by neměla přesáhnout 5 mm.

Postup vosku zpomaluje růst vlasů a dává dlouhý výsledek, ale je docela bolestivý a může dráždit pokožku.

Shugaring

Cukr se používá pro proceduru, takže tento typ odstranění chloupků se nazývá zácpání. Je populární v zemích východu a je podobná depilaci vosku. Směs pro tahání se připravuje z následujících složek:

 • voda - 1 polévková lžíce;
 • vymačkaná šťáva z půlky citronu;
 • cukr - 10 polévkových lžic.

Směs se důkladně míchá za slabého ohně, dokud se nestane zlatavě hnědou. Neměl by být světlejší nebo tmavší, protože požadovaný efekt dává jen zlatavě hnědou barvu.

Vyhřívaná hmota se používá stejným způsobem jako vosk, aplikuje se textilní proužky a odtrhne je ostře.

Výhody shaking:

 • dostupnost přísad;
 • cukr nezpůsobuje zánět nebo podráždění;
 • tahání může být použito i na citlivé pokožce;
 • S pomocí tažení můžete odstranit tvrdé vlasy.

Ve směsi vody a cukru můžete přidat další tinkturu z vlašských ořechů, heřmánku a medu. Vlašské ořechy obsahují jód, který hoří vlasový folikul, heřmánek je antiseptický a med zlepšuje jejich působení.

Nevýhody postupu zahrnují jeho křehkost a kontraindikace pro použití u diabetes.

Oholení

Mužský typ depilace je široce používán ženami. Pro tento postup bude zapotřebí připravit:

 • dvouvláknová holicí strojka;
 • holicí pěna;
 • nůžky nebo trimery;
 • ručník.

Doporučuje se odstraňovat vlasy holícím strojkem na pokořeném pokožce, proto byste se nejdříve měli koupat nebo sprchovat.

Poprvé se provádí depilace holicí strojkou podle následujících pokynů:

 1. Vysejte vegetaci co nejkratší pomocí nůžek nebo trimru.
 2. Naneste pěnu na vlhkou pokožku.
 3. Protáhněte ošetřenou oblast a oholejte ji pro růst vlasů.
 4. Po holení umyjte intimní oblasti vodou a osušte je ručníkem.
 5. Aplikujte antiseptický krém na oholenou pleť.

Jedná se o poměrně snadnou a bezbolestnou metodu, která má své nevýhody:

 • během procedury, můžete seříznout;
 • po holení se chloupky rychle zrychlují a téměř každý den se oholejí;
 • oholené vlasy se stávají ostrými a rostou zpátky, mohou růst do kůže.

Depilační krém

Použití speciálního krému je bezbolestný způsob, jak se zbavit vegetace v oblasti svalů. Může být použita pouze na bikinách nebo zcela odstranit vlasy. Složení krému nebo gelu pro depilaci obsahuje látku, kterou se vlasová bílkovina rozšiřuje, odděluje od žárovky a vypadne.

Typy krémů:

 1. Cream Hair Remover je oblíbený výrobek u žen, který je dodáván v podobě válečkového aplikátoru, takže je snadné ho aplikovat i na těžko přístupných místech těla. Epilace pomocí tohoto krému je rychlá a bezbolestná.
 2. Cliver - produkt má neutrální aroma a obsahuje ve svém složení glycerin a mandlový olej, díky němuž je pokožka měkká a sametová.
 3. Eveline - krém se specifickým zápachem rychle ulehčuje vegetaci a dělá pokožku dobře upravenou a měkkou.
 4. Velvet intim - krém s jedinečným vzorem snadno zvládne svůj úkol a chrání pokožku před zarudnutím a podrážděním.

Před použitím některého z nástrojů den před zahájením léčby je nutné provést test na alergickou reakci. Chcete-li to provést, trochu krému se aplikuje na kůži ruky v ohybu. Pokud po několika hodinách zarudnutí a jiného podráždění nebudete moci nástroj použít k depilaci.

Pokyny pro použití krému:

 1. Zvolený krém se aplikuje na místo, ze kterého chcete odstranit nežádoucí vegetaci. Je třeba zajistit, aby nástroj nespadl na sliznici.
 2. Po uplynutí doby uvedené v pokynech je krém odstraněn pomocí speciální lopatky. Nedoporučuje se ho delší dobu udržovat, jinak byste mohli způsobit požár.
 3. Zbytky se promyjí vodou a pokožka se otírá ručníkem.

Po nanesení krému může být následující postup zapotřebí jen po několika týdnech.

Použití intimního epilátoru

Můžete odstranit vlasy z intímních míst pomocí speciálního epilátoru, který je vybaven kleštěmi. Během provozu zařízení pinzeta zachycuje a táhne chloupky z kořene. Výhodou použití depilátoru je dlouhodobý účinek asi čtyři týdny. Tento postup je však docela bolestivý a po něm zůstává kůže po určitou dobu červená.

Před použitím přístroje doporučujeme, aby pokožka byla naparována a ošetřena čisticím a odmašťovacím mlékem, takže postup je méně bolestivý. Optimální délka vlasů by měla být asi 3 mm.

Dnes existují epilátory, které jsou vybaveny speciálním chladicím zařízením. S jejich pomocí je odstranění chloupků téměř bezbolestné. Také v prodeji jsou moderní přenosné laserové a fotoepilátory. Jsou profesionální a mají mnoho ochranných funkcí.

Lidové recepty

Doma můžete použít nástroje, které používaly naše babičky:

 1. Jod Směs 3 gramů jodu, 10 gramů ricinového oleje, 10 gramů čpavku a 70 gramů klasického alkoholu účinně odstraňuje chloupky. Výsledné řešení bylo potřeba vyčistit místo dvakrát denně.
 2. Manganistan draselný Silné roztok manganistanu draselného dokonale odstraňuje nežádoucí vegetaci, pokud se používá denně. Měli by být používány opatrně, jinak byste mohli vypálit sliznice v intimních oblastech.
 3. Peroxid vodíku. Prostředky pro sto procent vlasů nezachrání, ale dávají jim nenápadný světlý odstín. Chcete-li to provést, peroxidové tření místa s vlasy dva nebo třikrát denně. Tento nástroj je široce používán k bělení vlasů na obličeji.

Lidové recepty by měly být používány s opatrností. Jejich použití je individuální a není známo, kdy je nutné použít jodovou směs nebo manganistan draselný k dosažení požadovaného účinku.

Epilace v kosmetických salonech

Poměrně drahé salonní procedury vám umožní zapomenout na nežádoucí vegetaci po dlouhou dobu, protože při jejich realizaci se používají speciální přístroje.

Profesionální metody odstraňování chloupků:

 1. Elektrolýza - způsob expozice folikulů výbojového proudu. Elektrolýza je účinná, ale poměrně bolestivá, takže byste měli používat anestetické gely. Metoda není vhodná pro osoby se srdečními a dermatologickými onemocněními.
 2. Odstranění laserem je nejúčinnější a bezbolestná cesta k hluboké intimní epilaci. Chcete-li vlasy úplně odstranit, bude trvat několik zasedání.
 3. Fotoepilace je postup, při kterém silné impulsy světla ovlivňují folikuly nežádoucí vegetace. Výsledkem je hluboké odstranění chloupků v intimní oblasti. Fotoepilaci nelze provádět u diabetiků, srdce, dermatologických onemocnění a v přítomnosti maligních nádorů.

Péče o pleť po depilaci

Po ošetření je ošetřená kůže podrážděná a vyžaduje zvláštní péči:

 1. Zbytky pěny nebo krému a vlasů by měly být omyty teplou vodou a jemně utřete pokožku měkkou utěrkou.
 2. Utřete kůži antibakteriálním roztokem, zvláště pokud byla použita holicí strojka. Můžete použít odvar z bylin, pleťové vody nebo tonikum na obličej s heřmánkem nebo aloe vera.
 3. Po vyčištění musí být kůže vysušena a rozmazána hydratačním krémem.
 4. Aby se zabránilo růstu chloupků, doporučuje se použít koberec dva nebo třikrát týdně.
 5. Pokud během používání holícího strojku došlo k mechanickému poškození, pokožka by měla být rozmazána logem po holení.
 6. Suchá kůže by měla být mastěna mastnými krémy, což zabrání tvorbě vlasů.
 7. Podrážděná kůže je namazána dětským krémem. Pro silné podráždění můžete použít studený eukalyptus nebo heřmánkový kompres.
 8. Snižte zánět a rychle obnovte pleťový krém pro vnější použití Bepaten plus.

Zkusnění pokožky a podráždění by mělo trvat do jednoho dne po podání. Nosit těsné a čistící oblečení se v tuto chvíli nedoporučuje.

Depilace intimních míst získává rostoucí popularitu. Před zahájením procedury musíte zvolit vhodnou metodu, která bude vhodná pro domácí použití.

Intimní odstranění chloupků: Přehled metod

Jak nejlépe se zbavit vlasů v intimní oblasti, abyste se vyhnuli nepříjemným následkům - otázce, kterou položila mnoho žen. Ačkoli někteří raději nechávají věci tak, jak jsou, většina dívek odstraní vegetaci v oblasti bikin. Chcete-li najít nejlepší možnost odstranění chloupků, můžete neustále experimentovat a můžete si přečíst, která metoda je jemnější.

Epilace intimní oblasti: pro a proti

Epil nebo epilaci oblasti bikin? Někteří věří, že pubiální vlasy chrání genitální oblast před patogenními organismy a vnějším prostředím, jiní, že odstranění vegetace je esteticky a hygienicky. Zvažte pozitivní a negativní stránky epilace.

Tabulka: odstranění epilace v intimní oblasti: výhody a nevýhody

 • příležitost experimentovat s důvěrným účesem;
 • méně zápachu;
 • plavky sedí lépe, nemusíte se obávat, že vlasy pod ním budou viditelné ostatním;
 • epilovat bikiny více hygienicky;
 • muži jako dobře upravená genitální oblast.
 • Veřejné vlasy jsou přirozenou bariérou proti vnějším bakteriím a virům;
 • vlasy zabraňují podráždění pokožky během pohlavního styku, protože tření může způsobit zánět pokožky a nepohodlí;
 • odstranění pubických vláken způsobuje zánět a podráždění vlasových folikulů, tudíž vzhled akné a zvětšených chloupků;
 • Nemusíte utrácet peníze na odstranění chloupků.

Typy důkladného odstranění chloupků

Intimní epilace je celý tvůrčí proces, díky němuž může dívka ukázat svou individualitu a sexuální náladu. Existuje několik hlavních typů intimní epilace:

 • Klasické odstranění chloupků - to je, když jsou vlasy odstraněny pouze z viditelných míst (zhruba řečeno, za hranice kalhot). Klasické odstranění chloupků neznamená úplný nedostatek vegetace.
 • Hluboké bikiny - typ intimní epilace, poměrně běžné a populární mezi mladými dívkami. Mnoho z nich považuje tento design nejen za hygienický, ale i sexy. Toto odstranění chloupků zahrnuje úplné odstranění vegetace v celé genitální oblasti.
 • Francouzské odstranění chloupků je podobné hlubokému bikinismu, ale v tomto případě zůstává tenký proužek vlasů na chlupy a všechny ostatní vegetace jsou odstraněny.

Fotogalerie: typy intímního odstranění chloupků

Způsoby odstraňování chloupků na bikinách doma

Pro odstranění autovraků v oblasti bikin se seznamte s komplikací každé metody.

Depilační krém pro intimní oblasti

Tato metoda je často chybně připisována odstranění chloupků, jedna je možnost depilace, ale je dokonale vhodná pro oblast bikin. Krém je nejlepší volbou pro lidi, kteří nemají zkušenosti s epilováním bikin. Krémy jsou snadno použitelné, cenově dostupné a účinné. Jako součást depilačního krému existují chemické prvky, které mohou způsobit alergickou reakci. Před použitím rozložte malý prostor na zápěstí, ujistěte se, že kůže není červená. Upřednostněte krém s přídavkem hydratačních složek nebo olejů.

Jak používat krém

 1. Použijte požadované množství na oblast, ze které chcete odstranit vegetaci. Ujistěte se, že jsou vlasy pokryté krémem v celé délce.
 2. Ponechte krém po dobu uvedenou v pokynech.
 3. Po uplynutí požadovaného času vyčistěte zbytky teplé vody.
 4. Použijte hydratační krém.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Depilační krémy odstraňují pouze vlasy, které jsou na povrchu pokožky. Vegetace začne růst 2-3 dny po epilaci.

Výhody krémy pro odstranění chloupků:

 • rychlá a snadná metoda;
 • bezbolestný postup;
 • cesta je ideální pro začátečníky;
 • krém odstraní vlasy i z těžko dostupných míst.

Nevýhody odstraňování chloupků:

 • krém může způsobit vyrážku na citlivé pokožce;
 • Krém má obvykle silný chemický zápach, který zůstává na pokožce.

Léčba intimní zóny s epilátorem

Epilátor je vhodný pro dívky s vysokým prahem bolesti. To funguje vytažením jednotlivých vlasů kořenem pomocí mechanicky ovládaných pinzet. Odstranění vlasů epilátorem je bolestivé, ale čím déle používáte, tím méně bolesti a nepohodlí, které zažíváte.

Jak používat epilátor

Epilátory jsou vodotěsné a pro suché použití. V intimní oblasti je vhodnější používat epilátor odolný proti vodě, protože odstraňování vlasů v oblasti genitálií je v duši méně bolestivé, protože se dobře zvětšuje oblast bikin.

 1. Před epilací byste měli krájet vlasy nožnicí na délku 2-3 mm. To neumožní, aby se vlasy během procesu odstranění zamotaly.
 2. Dalším krokem je exfoliace. Procházejte požadovanou oblast měkkým křovím, před rasparivou pokožkou ve sprše.
 3. Nakládejte epilátor na kůži, aniž byste jej stiskli. Vlasy by měly být odstraněny ve směru jejich růstu. Pohyb epilátoru musí být rychlý a jistý. Čím rychleji se pohybujete, tím méně bolesti budete cítit.
 4. Po epilaci naneste na intimní oblast hydratační gel nebo krém.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Epilátor odstraňuje vlasy z kořene, takže efekt hladké kůže obvykle trvá až 3-4 týdny.

 • účinek po epilaci trvá dostatečně dlouho;
 • možnost dlouhodobého užívání;
 • pohodlné pro cestování.
 • bolest postupu;
 • může způsobit podráždění a vrozené chloupky;
 • nevhodné pro majitele příliš jemné a citlivé pokožky.

Voskovité proužky pro intimní epilaci

Voskové proužky jsou časté u žen, které nemají dostatečné zkušenosti s epilováním bikin. Pokud je voskování pro vás obtížné, pak budou pásy skvělým řešením. Jsou prodávány ready-made set. Souprava se skládá ze samotných pásů a speciálních olejových ubrousků. Oni tkani pokožku odstranit vosk zbývající po proceduře.

Jak používat voskové proužky

 1. Ujistěte se, že vaše pubiční vlasy jsou dostatečně dlouhé (2-3 mm) - pokud ne, vosk jednoduše nebude schopen uchopit vlasy pro pozdější odstranění.
 2. Zahřejte voskovým páskem rukama a jemně jej troubte.
 3. Rozdělte voskovitý pás na dvě části. Jeden z nich se pevně opřel o požadovanou oblast.
 4. Trhněte pás na chvíli na růst vlasů.
 5. Pomocí volné ruky fixujte oblast pokožky, mírně ji vytáhněte a druhou rukou ostře odstraňte pás proti růstu vlasů.
 6. Opakujte postup tolikrát, kolikrát je to nutné.
 7. Očistěte kůži ubrouskem z kitu.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Voskové proužky - účinná možnost, jak se zbavit vlasů v oblasti bikin na dlouhou dobu. Odstraní vlasy z kořene, hladkost pokožky trvá až 3-4 týdny.

Doplňuje voskové proužky:

 • cenově dostupnou metodu, která nevyžaduje velké výdaje;
 • vhodné pro nezkušené dívky;
 • trvalý účinek po epilaci.

Nevýhody voskových proužků:

 • bolest postupu;
 • vosk nemusí být zcela odstraněn z kůže, způsobuje nepohodlí;
 • modřiny mohou zůstat po postupu;
 • vysoké riziko podráždění a zarudnutí na kůži.

Trimmer pro odstranění chloupků v intímních místech

Střihač pomůže vytvořit konturu pro váš intímný účes, vykreslit zajímavý design, ale nebudete moci odstraňovat vlasy vyčištěné tímto nástrojem.

Jak používat trimmer

 1. Vložte baterii nebo baterie do přístroje.
 2. Široká tryska je optimální pro bikiny, ale konečná volba je na vás.
 3. Zhora je lepší nosit hřebenový hřeben pro řezání vlasů na požadovanou délku.
 4. Zapněte zastřihovač.
 5. Zastavte přístroj proti oblasti bikin, přesuňte se proti růstu vlasů a lehce táhněte.
 6. V případě potřeby vyměňte trysky.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Trimmer zcela neodstraňuje vlasy, na základě zvolené trysky to zkracuje na požadovanou délku. Účinek hladké pokožky nelze dosáhnout, ale vytvoření intímního účesu s trimerem je poměrně jednoduché.

Výhody trimru pro intimní oblast:

 • bezbolestný postup;
 • trimátor nezpůsobuje podráždění pokožky;
 • snadné použití;
 • pohodlné pro cestování.

Trim pro intimní oblast:

 • neodstraní vlasy z kořene, ale jen zkrátí;
 • budou muset být zakoupeny další přílohy.

Odstraňte vlasy pinzetou na intimním místě

Chlupatá srst nemůže být náhradou za holení nebo depilaci této citlivé oblasti. Pinzety mohou sloužit jako prostředek k úpravě důkladného účesu, pokud jednotlivé vlasy zůstanou někde po epilaci. Pinzety odstraňují vlasy z kořene, ale jejich použití na celé oblasti bikin není produktivní, je lepší zvolit jinou metodu.

Jak používat pinzetu

Pokud po epilaci stále máte vlasy na některých místech, pak je zbavte pinzety. Pinzeta musí být sterilní, bez rezu. Nejlepší je mít samostatný nástroj, který bude použit výhradně v intimní oblasti.

Proplutí vlasů s pinzetou na intímném místě:

 • pinzeta odstraňuje jednotlivé vlasy;
 • dostupná metoda;
 • umožňuje hladkou pokožku a odstraňuje vlasy na obtížně přístupných místech.

Nevýhody vytrhávání vlasů pinzetou na intimním místě:

 • bolestivý postup;
 • epilace trvá dlouhou dobu, pokud je mnoho vlasů;
 • je možný vzhled vrozených chloupků.

Intimní oholení

Holičství - nejvíce přístupná a známá metoda odstraňování chloupků, se týká způsobů depilace.

Jak oholit oblast bikin

 1. Nejprve narežte vlasy nůžkami na délku 2-5 mm.
 2. Použijte produkt na holení do požadované oblasti.
 3. Během holení je třeba trochu natáhnout kůži, která vás ochrání před střihem. Břitvy fungují dobře pouze na plochých plochách kůže.
 4. Nakloňte holicí strojek na kůži, aniž byste ji stiskli. Začněte odstraňovat vlasy nejprve růstem vlasů a pak opačným směrem.
 5. Nepokracujte stroj na stejném místě mnohokrát.
 6. Když pracujete, ujistěte se, že vyplachujete čepel. Zablokované holicí strojky nebude fungovat dobře.
 7. Pokud se na kůži objevuje akné nebo vředy, neměli byste toto místo vyhozet.
 8. Na konci procedury nanášejte zvlhčovač.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Břitva odřízne viditelnou část vlasů, takže efekt je krátký. Po 1-2 dnech nebude kůže dokonale hladká.

Prosí holí v intimní oblasti:

 • levné a cenově dostupný způsob;
 • bezbolestně.

Nevýhody holení intimní zóny:

 • vlasy roste několik dní po ukončení procedury;
 • Pokud nesprávně provádíte tento postup, můžete kousnout.
 • riziko zvětšených chloupků.

Epilace intimní oblasti v kabině

Postup odstranění chloupků v intimní oblasti začal získávat popularitu ve století XX, když se otevřené plavky staly módní. V současné době mnoho kosmetických salonů nabízí službu odstraňování chloupků na bikinách. Pro odstranění chloupků se používají různé metody:

 • odstranění vosků;
 • shugaring;
 • laserové odstranění chloupků.

Voskování

Jednou z nejoblíbenějších možností intimní epilace je voskování.

Uvnitř je voskování prováděno následovně:

 1. Nejprve je kůže ošetřena dezinfekčním lotionem.
 2. Poté použijte vyhřívaný vosk 40 až 60 stupňů.
 3. Použijte speciální papír nahoře a pevně jej přitiskněte rukou k pokožce.
 4. S rychlým pohybem průvodce odstraňuje papír proti růstu vlasů.
 5. Na konci procedury aplikujte hydratační přípravek.

Shugaring

Shugaring (epilace s karamelovou pastou) bude dobrou alternativou k voskování. Tato volba je optimální pro citlivou pleť. Složení přírodních ingrediencí: cukr a citrónová šťáva. Někdy v cukrové pasty obsahují med a esenciální oleje, změkčují pokožku a chrání ji před podrážděním.

Co potřebujete vědět předtím, než se zblázníte.

Dva dny před zahájením procedury je nutné ošetřit intimní oblast jemným čistícím křemelím. Takže postup epilace bude méně bolestivý, protože na kůži nebudou žádné mrtvé buňky.

Důležitá oblast v kabině je následující:

 1. Oblast bikin je ošetřena dezinfekčním prostředkem a pak posypána mastencem ve formě prášku (takže pasta je lepší uchopit).
 2. Dalším krokem je, že mistr ukládá předehřátou až čtyřicet stupňů cukrové směsi proti růstu vlasů.
 3. Křupavá pasta je podle růstu vlasů ostře odstraněna.
 4. Na konci procedury odstraňuje master zbytky pasty a ošetří pokožku sedativním přípravkem.

Celková doba trvání procedury odstraňování chloupků je 30-40 minut a účinek trvá 3-4 týdny.

Laserové odstranění chloupků

Pokud hledáte způsob, jak trvale zbavit se vegetace, pak laserové odstranění chloupků je pro vás ideální. Laser odstraňuje vlasy nejen z povrchu pokožky nebo z kořene, ničí vlasový folikul. Počet sedění laserového odstranění chloupků závisí na typu pokožky a vlasů.

Příprava před odstraněním laserem:

 • Dva měsíce před tímto postupem by se neměly zbavit vlasů v oblasti bikin.
 • Nemůžete navštívit solárium nebo opalovat se sluncem 2-3 týdny před zahájením procedury.
 • V den procedury nepoužívejte kosmetické přípravky na oblast, která by měla být vystavena laserové epilaci.
 • Ujistěte se, že nemáte žádné kontraindikace pro laserové odstranění chloupků. Nejlepší je konzultovat s odborníkem.

Nelze se uchýlit k postupu laserového odstraňování chloupků za následujících okolností:

 • období těhotenství, laktace;
 • rakovina;
 • křečové žíly;
 • kožní onemocnění;
 • akutní infekční nemoci.

Laserové odstranění chloupků v salonu je následující:

 1. Předspecialista určuje typ pokožky a vlasů, na základě toho je vybrána nejlepší volba pro laserové odstranění chloupků.
 2. Hodinu před epilací se aplikuje anestetikum.
 3. Laser můžete pracovat pouze na suché a čisté pokožce. Přístroj generuje impulsy, které zničí vlasový folikul.
 4. Během práce na pokožce se ochlazuje speciálními prostředky.

Fotogalerie: intimní odstranění chloupků v salonu

Úleva od bolesti při epilaci bikin

Metody domácí anestezie jsou poměrně jednoduché. Pomohou tomuto postupu zvýšit toleranci a pohodlné odstranění chloupků.

Úleva od bolesti bez použití speciálních nástrojů:

 • Před zahájením procedury můžete do oblasti intimní plochy aplikovat ledu po dobu 2-5 minut, takže kůže bude méně citlivá.
 • Během epilace utáhněte kůži, takže postup bude méně traumatický.
 • Odstraňte vlasy z oblasti bikini poté, co se pokožka vypere.

Pokud máte nízkou prahovou citlivost, použijte jednu z anestetických krémů.

 • Emla krém. Účinná droga, která může snížit citlivost v oblasti bikin. Použijte ji asi hodinu před zahájením procedury. Rozložte malé množství (1-2 gramy) přes intimní oblast, přiložte plastovou fólii nebo plastovou tašku shora. V této podobě musíte počkat 60 minut a potom pokračovat v odstraňování chloupků.
 • Dep. Tento krém je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách. Blokuje receptory bolesti, a proto je procedura epilace pohodlná a bezbolestná. Tento nástroj je aplikován na intimní oblast po dobu 20-30 minut před zahájením procedury. Doba trvání krému "Light Dep" - 2,5 hodiny.
 • Krém Dr. Numb. Známá anestezie během epilace. Rychle působí a blokuje nervový impuls. Efekt trvá 2-3 hodiny.

Jak odstranit podráždění po odstranění vlasů intimní oblasti

Pokud se vaše kůže zčervená po odstranění vegetace a začne svědění, může to způsobit další akné a vrozené vlasy. Proto, když si všimnete prvních příznaků podráždění kůže, je nutné zabránit vzniku nepříjemných následků. To lze provést pomocí dostupných nástrojů, které jsou k dispozici doma nebo prodávány v jakékoli lékárně:

 • Olej z čajovníku. Olej z čajovníku je účinným a oblíbeným prostředkem. Přidejte 10-15 kapek čajového oleje do sklenice studené vody. Osušte postižené oblasti namočením bavlněného polštáře ve výsledném stlačení.
 • Chamomile collection. Chcete-li odstranit zánět a odstranit zarudnutí z kůže, zakoupit si kolekci heřmánek v lékárně. Zaparkujte ho vroucí vodou (1 sklenici heřmánku je dostačující pro sklenici vody). Nechte přípravek mírně nafouknout a vychladnout, poté navlhčete bavlnou vložku do výsledné infuze a otřete požadované oblasti pokožky.
 • Aloe vera. Pokud máte tuto rostlinu doma - použijte její stopku. Je třeba odříznout malý proces rostliny, vytlačit šťávu z ní a potom otřít postiženou oblast kůže. Také gel z aloe vera lze zakoupit v lékárně.

Některé léky mohou také pomoci obnovit kůži po epilaci. Patří sem:

 • Panthenol. Krém nebo gel se nanáší na kůži bez mytí. Můžete jej používat několikrát denně, dokonale uklidňuje pokožku a obnovuje poškozené oblasti.
 • Miramistin. Je to účinný antimikrobiální a sedativní prostředek. Miramistin nezasychá pokožku, obnovuje ji po jakékoliv epilaci. Aplikujte ho okamžitě po holení a nastříkejte požadovanou oblast.
 • Boro plus. Jedná se o krém, který lze zakoupit v jakékoli lékárně. Má mastnou texturu, dokáže okamžitě odstranit podráždění pokožky, obnovit ji a vyživit ji. Je distribuován masážními pohyby v poškozené oblasti.

Epilace bikin během těhotenství

Ne všechny typy depilace jsou v těhotenství bezpečné. Jedná se o zvláštní období v životě ženy, takže je třeba věnovat zvláštní pozornost i takovým rutinním postupům jako je epilování oblasti bikin:

 • Holicí je zcela bezpečný způsob, jak se zbavit zbytečných vlasů v genitální oblasti během těhotenství. Takže pokud je to vaše obvyklá metoda, můžete ji použít dále.
 • Chcete-li vybrat pár vlasů pomocí pinzety, je zcela přijatelné, ale neměli byste ošetřovat celou oblast bikin s epilátorem. Zvýšené hladiny hormonů mohou vést k nejrůznějším kožním problémům. Citlivost během těhotenství se zvyšuje a epilátor je bolestivý nástroj, který může způsobit kontrakci dělohy a v důsledku toho předčasný porod nebo potrat.
 • Voskování také způsobuje bolest, což znamená, že existuje riziko děložního tónu, což je v těhotenství nebezpečné. Pokud jste tuto metodu dříve používali a chcete pokračovat ve zvětšování, kontaktujte svého lékaře, který sleduje vaše těhotenství. Možná jste absolutně kontraindikován voskování.
 • Přestože je považován za méně příznivý postup, ale to neznamená, že byste mohli v průběhu těhotenství bezpečně provádět odstranění vlasového cukru. Povinná konzultace s lékařem z klinice pro ženy. Odborník zhodnotí vaši fyzickou kondici, předepíše potřebné testy a poté může poradit o nejlepší metodě odstranění chloupků pro vás.
 • Depilační krémy během těhotenství - spíše kontroverzní problém. Hlavní hrozbou pro těhotné ženy je přítomnost chemických látek, které mohou vyvolat alergickou reakci. Je lepší se uchýlit k použití všech druhů depilačních krémů.
 • Laserové odstranění chloupků se nedoporučuje během těhotenství. Možná projev pigmentace v důsledku zvýšené citlivosti a náchylnosti kůže. Navíc laserové odstranění vlasů není vždy bezbolestné a použití anestetik během těhotenství není vždy přijatelné.

Video: odstranění chloupků v oblasti bikin doma

Recenze intimní bikiny zóny pro odstranění chloupků

Odstraněním vlasů s epilátorem tam úplně.. zpočátku to bylo bolestné, poprvé, ale pomalu, ne pomalu, dokonce i velmi tolerantně se ukázalo... Hlavní věc není začít, pak se vlasy stávají tenčí, měkčí, jednou týdně dokonalá hladkost jednou týdně, také normy... Je možné vyrobit vosk v salonu, to není tak bolestné, oni mě více vyděsují... Každopádně, kdo říkal, že všechno v našem životě by mělo být bezbolestné... :)). to se nestane! Hodně štěstí! :))

Host

Ženy.ru

U citlivých míst (bikinis, podpaží) by měl být použit teplý nebo teplý vosk, ale není studený. V kabině (úplně) jsem udělal hluboké bikiny s horkým voskem. Bude to bolet, ale je přijatelné. Ale pak kůže je jako dítě... =) Účinek - 2 týdny není nic, a pak pomalu začal růst. Ujistěte se, že používáte křovinořez, aby se nezvětšil.

Světochka

Ženy.ru

Odstraňuji pruhy z VIT. Vše je úplné a oblast bikin (klasická) a oblast labyrincí, perineum (hluboko). Vše, co je čisté a hladké. Na některých místech je to strašně bolestné, ale co můžu dělat... Tvrdím... Udělám to znovu v úterý... Už husí boky... Ale víc času, co děláte, je čím dál tím větší a menší. Je to potěšitelné. Možná bude tento postup v budoucnu příjemný?

Víra

Ženy.ru

Nejlepší depilace pro mě je bláznivá. Udělal jsem nejprve v kabině, nyní doma sám. Účinky jsou SUPER.. Bez podráždění, bez růstu. Hladká pokožka 2-3 týdny.

Mila

Ženy.ru

Chcete-li odstranit nebo nechat vlasy v intimní oblasti, je osobní volbou každé ženy. Existuje mnoho možností pro odstranění chloupků, pokud si vyberete ten správný typ vlasů, nebudete muset věnovat spoustu času a úsilí na uspořádání oblasti bikin.

Pro Více Informací O Suché Vlasy