logo

Ducret Neoptid Lotion For Fallout

Chronická (přes 3 měsíce) vypadávání vlasů u žen
Hormonální faktory (přecitlivělost na androgeny, nedostatek estrogenu), genetická predispozice

Účinná léčba vypadávání vlasů.

Vlastnosti

Zastaví ztrátu vlasů u žen, biologicky stimuluje růst vlasů, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy.

Způsob použití

Aplikujte 1 ml (12 postřiků) jednou denně na suchou pokožku hlavy. Opatrně
masírovat. Neplachujte. Minimální doba léčby je 3 měsíce.

Lotion Ducray Neoptide proti vypadávání vlasů u žen, jak aplikovat, je tam efekt, recenze

Moderní kosmetologie nabízí stovky nástrojů, které pomáhají výrobcům zastavit ztrátu slabých vlasů a zlepšit jejich růst. Jedním z takových nástrojů je Ducray Neoptide - mléko od francouzské značky Ducray.

Než si koupíte poměrně drahou drogu v lékárně, musíte vědět, v jakých případech bude lotion opravdu pomoct a co je třeba vzít v úvahu při její aplikaci.

Popis

Existují desítky důvodů pro zvýšené ztráty kdysi silných vlasů, mezi nejpravděpodobnější jsou hormonální poruchy, nedostatek vitamínů, parazitické nemoci, účinky stresových situací, účinky agresivních barev.

Problém lze vyřešit pouze integrovaným přístupem, tedy pomocí systémových i externích prostředků.

Francouzská společnost Ducrey vyrábí péči a lékařskou kosmetiku pro vlasy již více než 80 let. Neoptid lotion je jedním z nejnovějších poznatků odborníků společnosti, nástroj je založen na složkách, které mohou zlepšit strukturu bez života, slabých a matných vlasů.

Pravidelné používání pleťového mléka na záruku výrobce zabraňuje nadměrné ztrátě kudrlin, ovlivňuje fázi jejich růstu, čímž se aktivuje a objevují nové vlasy.

Neoptide působí nejen na vlasovou šachtu a její kořen, ale také na pokožku hlavy, normalizující krevní oběh a mazové žlázy, v důsledku čehož by se měly objevit lupiny a svědění.

První pozitivní změny začínají po dvou týdnech pravidelného používání lotionu, ale pro dosažení úplné obnovy síly neoptidových pramenů byste měli užívat nejméně tři měsíce.

Lehká struktura neváží nebo nelepí vlasy, nezvyšuje jejich obsah tuku, takže Ducray Neoptide může být aplikován denně.

Pro koho

Ducray Neoptide Lotion je určen k léčbě oslabených vlasů u žen. Vhodné pro všechny typy kudrlin, můžete použít bez ohledu na denní dobu. Výrobce doporučuje použití přípravku Neoptid pouze po dosažení věku 18 let.

Složení Ducray Neoptide

Složení lotion Neoptid několik účinných látek, nejzákladnější:

 • Tetrapeptid - komplex aminokyselin;
 • Nikotinomid;
 • Biocomplex GP4G;
 • Olej z máty z máty;
 • Raskusův extrakt.

Komplexní účinek všech složek přípravku Neoptid stimuluje práci folikulů, zlepšuje metabolické procesy a biochemické reakce. V důsledku toho dochází k posílení kořenů kudrlin, aktivuje jejich růst a zlepšuje strukturu tyče.

Funkce aplikace

Při užívání přípravku Ducray Neoptide je třeba dodržovat několik pravidel:

 • Lotion se nastříká pouze na suchou pokožku hlavy;
 • Použijte ji jednou denně. Jedno množství léčiva - 1 ml, což je 12krát na rozprašovači;
 • Po rozstřikování pleťového mléka je třeba ji lehce masírovat do pokožky;
 • Hlava by se neměla umývat po dobu alespoň 2 hodin po použití přípravku Neoptid;

Minimální terapeutický průběh lotionu je 3 měsíce. Balíček obsahuje tři lahve, toto množství stačí po dobu tří měsíců. V případě chronické dlouhodobé ztráty vlasů doporučuje výrobce používat produkt denně po dobu 6 měsíců.

Ducray Neoptide není určen k obnovení poškozených a křehkých vlasů. Účinnost jeho použití se mnohonásobně zvyšuje, pokud současně umyjete vlasy šamponem Ducre Anafaz.

Recenze

"Zvýšená ztráta vlasů začala před více než třemi lety. Zpočátku se snažila obnovit sílu pramenů, ale žádný viditelný výsledek nebyl. Obrátil jsem se k trichologovi, lékařka objednala kompletní vyšetření a doporučila používat Neoptidovou vodu.

Každý den ho aplikuje na suchou hlavu, lotion má příjemnou vůni, nehromadí kudrlinky, ale nevšiml si žádných zvláštních výsledků, ačkoli opakované záběry ukázaly, že stav kořenů a samotných vlasů se změnil k lepšímu.

Budu také kupovat Ducray Neoptide, doufám, že za několik týdnů bude nárůst počtu pramenů na hlavě patrný nejen tricholovi "- ALENA, 27 LET.

"Po potížích v rodině a konfliktu v práci začaly vlasy každým dnem narůstat. Samozřejmě, že jsem vůbec nechtěla být plešatá, a proto jsem začal hledat řešení tohoto problému.

Na internetu jsem našel mnoho pozitivních recenzí o produktech Ducray a důvěřuji jim, že jsem koupil šampon a lotion. Používal jsem je denně - nejprve jsem umyla kudrlinky šamponem, pak pleťová voda na kůži pyshkala.

Po asi dvou týdnech začaly vlasy opravdu vypadnout méně, ale tento účinek trval přesně, dokud se mléko neukončilo. Po skončení kurzu se problém postupně vrátil. To znamená, že Neoptid působí dočasně a jeho poměrně vysoké náklady jsou zjevně neoprávněné. "- PAULA, 35 LET.

"Moje diagnóza je androgenetická ztráta vlasů. Abych nebyl úplně bez vegetace na hlavě, používám myoxydil venkovní produkty už několik let. Ale to mi nezabrání testovat další léky na ztrátu vlasů, poslední z nich byl Ducray Neoptide - lotion určený pro každodenní použití.

Použil jsem ho asi 6 měsíců, jen dost pro dva balíčky. Neviděl jsem výsledek - v oblasti plešatých plechů na chrámech nebyly žádné nové vlasy a během stresu se periodicky objevovala reaktivní ztráta kudrlin.

To znamená, že v mém případě Neoptid nepomohl s kvalitou léčby, ne s kvalitou prevence.

Z mínusů bych také chtěl zrušit špinavou vůni pleťové vody a skutečnost, že po ní byly prameny rychle znečištěny. Když jsem četl další recenze, měl jsem pochybnosti, - ale získal jsem si falešnou zprávu? "- LARISA, 34 LET.

"Několik měsíců po porodu mi každé umývání hlavy mi dalo mnoho nepříjemných okamžiků, souhlasím s tím, že není příjemné vidět spoustu vlasů ve dřezu. Přítel doporučil Ducray Neoptide, lotion, který by měl být aplikován na pokožku denně.

Našel jsem to jen v jedné velké lékárně v našem městě - tři lahve v balíčku stály asi tři tisíce rublů. Používal jsem ho déle než dva měsíce, protože nejčastěji jsem použil více než 12 postřiků.

Neoptid mi opravdu pomohl - vlasy přestaly vypadávat, staly se měkčí. Ale po cestě jsem pil a komplex vitamínů, a také masáž hlavy.

Při použití není pleťová voda způsobovat nepříjemné pocity - netahčí kůži, nelepí vlasy a špinavý zápach rychle zmizí "- LISA, 25 LET.

Výhody a nevýhody lotionu Ducray Neoptide na základě recenzí

Před zakoupením kosmetických prostředků se většina lidí pokouší pečlivě zkontrolovat recenze o vybraném léku, což často pomáhá určit nákup zboží.

Z výhod Neoptidy vyberte několik:

 • Lotion nevyvolává alergické a jiné nežádoucí účinky;
 • Použití léčiva je co nejpřiměřenější, pokud nástřikový prostředek padne na celou pokožku hlavy;
 • Lotion nelepí vlasy a je vhodný pro každodenní použití;
 • Je zakázáno umývat prostředky k ukládání.

Ale Neoptid má spoustu negativních vlastností, které nutí mnohé, aby se zdržely nákupu lotionu.

Za prvé, nevýhody zboží zahrnují:

 • Vysoká cena;
 • Štiplavý zápach (rychle se rozptýlí);
 • Žádný garantovaný účinek. Ve většině případů přípravek Ducray Neoptide zastavuje ztrátu vlasů pouze v době jeho použití, mnoho spotřebitelů výrobku zaznamenává úplnou nepřítomnost pozitivní dynamiky.

Kdo je vhodný

Ztráta vlasů je v každém případě způsobena určitými důvody, a proto ne všechny inzerované produkty mohou tento problém přesně vyřešit.

Ducray Neoptide je účinný v několika případech:

 • Se sezónním vypadáváním vlasů;
 • S oslabením kadeří způsobených přenesenými respiračními a virovými infekcemi, těžkými somatickými onemocněními;
 • S komplexní obnovou síly pramenů.

Pozitivní změny stavu vlasů v těchto případech pod vlivem přípravku Ducre Neoptida jsou primárně kvůli tomu, že s časem hlavní důvod jejich ztráty zmizí s časem a používání lotionu zkracuje tuto dobu.

V ostatních případech je nutné pro dosažení požadovaného výsledku určit hlavní faktor, který způsobuje zvýšenou ztrátu kadeřnictví.

Po zjištění příčiny léčby by měl zkušený tricholog zvolit léčbu a měl by být komplexní, tj. Nasměrován do těla.

K tomuto účelu jsou předepsány multivitamínové komplexy, léky na základní onemocnění a externí prostředky, z nichž jeden může být vybrán Ducray Neoptide, jen doplnit hlavní terapii.

Pokud jste tento nástroj použili, napište své připomínky do komentářů, mnoho čtenářů vás bude zajímat.

Doucre neoptid vlasy ztráta lotion recenze

Nebo dnes budu psát o mých dojmech o prostředcích Ducray, nebo už nikdy nebudu psát :)))

Zkušenost je obecně pozitivní, i když s výhradami, takže pokud máte zájem, přečtěte si! :)

Nemám obecnou fotografii finančních prostředků, pro které je mi velmi líto. Ale obecně jsem tentokrát neměl štěstí s Ducrayem.
Řeknu ti to slovy, ačkoli pořád ještě něco ukážu :)

Takže jsem použil šampon pro vypadávání vlasů Anaphase, vitamíny Anacaps, sérum Neoptide.

Začněm z dálky. Pokud budete sledovat můj blog, víte, že v posledních několika letech používám fyto vitamin a byl jsem s nimi spokojený. Nevím, co se stalo v loňském roce - buď vitamíny po aktualizaci pro mě byly méně účinné, nebo moje vlasy začaly trpět jinou věcí, ale ztratil jsem jejich účinek. Ani jsem si toho okamžitě nevšiml, protože nemám takovou věc, aby mé vlasy vůbec nevypadaly. Vypadají silně (a zabírají všechny druhy vitamínů), nebo v normálních mezích (pro mě). Jsem veden pouze vizuálně - pokud je někde až 100 kusů, pak jsem normální, jestliže dřezy v koupelně jsou značně pokryty vlasy, je čas podniknout nějaké kroky.
Tak období nečinnosti Phyto bylo charakterizováno spíše průměrnou úrovní srážek (nikoliv trochu, ale ne horor-horor). Uvědomil jsem si, že se ve skutečnosti děje něco špatně, když jsem si uvědomil, že po celé měsíce mi vlasy vypadaly. A nevidím žádné změny, přestože jsem vypila vitaminy a použila vhodný Fitocyanový šampon.
No, víte sami sebe - stojí za to si všimnout problému, protože vás začne obtěžovat a děsit každý den stále více a více.

Co když Fhyto nefunguje? Upřímně jsem to nevěděl. Jaké další značky fungují dobře? Nevěřím tomu něco v místní italštině, Ducray byl zřejmě odeslán do informačního bulletinu a našel jsem nějaké pozitivní recenze.
Nemám proti Ducray nic, používám šampon Anaphase poměrně pravidelně (pro tento druh výrobku) a byl jsem rád. Tak jsem se rozhodl - zkusím tuto značku.

Koupil jsem v Itálii balíček vitaminů offline a o něco později jsem objednal šampon + sérum + znovu vitamíny pro Cocooncenter.
Vzal jsem si sérum, protože se mi zdálo, že se nemůžu zachránit vitaminem.
I když jsem během doby, kdy jsem pil jen vitamíny (trvalo mi to chvíli, kdy jsem se rozhodla o objednávce, vybrat správné výrobky, počkat na balíček, nakonec časový rozdíl byl 3 týdny), už jsem viděl efekt. Po měsíci užívání přípravku Ducray Anacaps se situace vlasů vrátila do normálu.

Ale koupil jsem sérum! Již od chronické ztráty! A od ní jsem čekal zázraky!

V balení jsou 3 bublinky (v plastu, díky bohu!) 30 ml. Každý - za měsíc použití.

Obecně platí, že použití trochu zmatené, jak se zdá na začátku, pak si zvyknete na to a nejsou žádné zvláštní problémy.
Sérum by se mělo aplikovat na suchou a čistou pokožku hlavy, po dobu 12 dávek. Pshikaete, kde si myslíte, že máte problém. Pak masírujte. a všechno!
Nechápala jsem, jak by mohlo být něco z těchto sprejů. Spíše na počátku jsem spočítala 12 pshik, že se zdálo, že se něco zdálo idiot. Ale věř mi, je to snadné a ukáže se to automaticky.
I pshikala o stejných oblastech, někdy něco změnilo.
No, já nevím. Možná to funguje?
Stručně řečeno, balení trvá asi 1 měsíc. První den jsem použila první dvě lahvičky podle plánu. Ten druhý čas od času, když nezapomněla (protože situace se nakonec normalizovala :)))

Šampon se používá podle pokynů několikrát týdně.

Nyní o výsledku.

Jak jste již pochopili, je to pozitivní. Vlasy výrazně snížily ztrátu - méně než 100 kusů denně (samozřejmě jsem se nepočítala každý den, ale je to opravdu zřejmé - ti, kteří čelí takovým problémům, pochopí). A když jsem pil vitamíny + jsem použil sérum, situace byla trvale dobrá.

Poté se vitamíny vysypaly (asi asi 2 měsíce, zdá se), syrovátka stačila asi další měsíc. a teď, po několika měsících, začaly vlasy opět vypadávat silněji.
Nyní jsem si koupil 3 balíčky vitamínů. Koupil by šampon, ale nebyl k dispozici.
Sérum jsem neuvědomil vědomě, protože díky mé pozitivní zkušenosti nemohu říci, že jsem si jistý účinností séra. Skutečnost, že vitamíny fungují, je jisté (kvůli tomuto počátečnímu výsledku), ale co sérum?

Pokud jde o hustotu vlasů, je pro mě těžké soudit tady, předtím jsem nebral fotografii a nejsem si jistý vůbec, že ​​mohu tuto chvíli vyhodnotit, jako by mě zkoumal tricholog. Osobně jsem nezaznamenala žádné neuvěřitelné změny, ale v zásadě jsem nikdy neměl hustou hřívu.

Takže shrnutí je toto: jestliže vám vše vyhovuje vitamínům Fyto, pak se radujte a pokračujte v pití. Pokud přestanou pracovat na vašich vlasech, zkuste Ducray, pracují!
Pokud jste dosud nepoužili žádnou z nich, ale chcete ji - začněte s Phyto (jen proto, že jsou levnější :)))

Doucre neoptid vlasy ztráta lotion recenze

Dejte zpět chuť přírodního čaje!

SOLGAR 100% přírodní doplňky stravy Premium

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

Zajímavé

Seznamte se s unikátní sadou pro intenzivní bělení!

Ergonomie a péče o ekologii se zubními kartáčky RADIUS

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

Zajímavé

Avene - ochrana proti slunci pro nejcitlivější pleť

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

Zajímavé

Léčba ošetření obličeje a těla pomocí zařízení Gezatone

Poznejte kosmetologii hardwaru WELSS!

KATEGORIE

POPULÁRNÍ ZNAČKY

Zajímavé

Bezpečná a efektivní péče o vás a vaše dítě

Uriage - péče o jemnou pokožku dětí a batolat

Značky - A

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

YSTHEAL - péče o pleť po 25 letech

Značky - B

Brands - C

Brands- D

Značky - E

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Elancyl Slim Design - hladší, pružnější a utažená kůže

Značky - F

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Filorga Hydra-Hyal - hydratovaná, vyhlazená kůže svítí s mládeží!

Značky - G

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

GiGi - kombinace přírodních přírodních složek a vysoce biotechnologických produktů

Brands - H

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Korejská kosmetika pro péči o obličej a tělo

Vedoucí laboratoř profesionální kosmetiky v Izraeli

Značky - já

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Pozdravte své nové asistentky - revoluční spirální elastické pásy - náramky na vlasy

Brands - J

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Vyzkoušejte japonské masky s nejvyšší kvalitou.

Johnny's Chop Shop je stylová kosmetická řada pro kluky, kteří chtějí vypadat skvěle!

Brands - K

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Energie rostlin pro krásu vlasů

Značky - L

Brands - M

Značky - N

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Dermatokosmetika pro péči a kombinovanou léčbu mastné a mladistvé problémové kůže

Nuxe - optimální kombinace přírodních komponent, účinných technologií a luxusních textur.

Brands - O

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Značky - P

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Balzám pro suché, popraskané a podrážděné rty a kůži

Značky Q

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Značky - R

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Revoluce ve světě šamponů - kvalitativně nová kompozice ve vysoce technologických vakuových obalech

Značky - S

Značky - T

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

TONY MOLY je miska plná stylu a krásy.

Spolehlivé dermo-kosmetické přípravky pro péči o kůži novorozenců, dětí a dospělých

Brands - U

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Uriage - Hyseac - ideální ošetření pro problémovou pokožku 01.11.2017

Značky - V-Z

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

Zajímavé

Posilující účinek proti známkám stárnutí

Weleda hydratační balzámy na rty obalí vaše rty s zářící přírodní krásy!

Značky AZ

Značky 0 až 9

POPULÁRNÍ ZBOŽÍ

 1. Recenze
Zpětná vazba
CENTRUM ZDRAVOTNÍHO KOŽE
Přehled lékárnické kosmetiky
Ducray neoptide

[email protected] Pavlovský Posad 05/14/2016 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 4

Koupila jsem maminku. Použila jsem pouze jednu lahvičku lotionu, nevšimla jsem si žádné změny. Počkejte))

Texture 5 hodnocení

Lotion je vodichka vodichku

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

1 láhev stačí na měsíc použití. Používá se podle pokynů.

Závěry: Produkt se mi líbí. Po použití celého kurzu se podíváme, zda bude účinek.

Volovikova Maryam 05/02/2016 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Používám lotion spolu se šamponem ze ztráty stejného výrobce. Vlasy vypadají méně, ale stávají se mnohem rychleji, než se dostanou tuky.

Texture 5 hodnocení

Mírně mastná tekutina s příjemným zápachem.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Jedna lahev je určena pro 30 dní použití.

Závěry: dobré krémy pro stimulaci růstu vlasů. Musíte však častěji umýt hlavu.

Elena Samara | 03/23/2016 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Velmi hodný nástroj. Skutečně pozastavuje spád. Po použití 2-3 týdnů je již nový nárůst vlasů patrný.

Texture 5 hodnocení

Kapalina s příjemným, nenápadným zápachem. Na vlasy po použití téměř není slyšet.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Používá se podle pokynů. Když dosáhnete výsledku, můžete snížit počet "pshikov".

Závěry: překvapivě účinná s vitamíny. Pohodlné použití (lze použít na čisté vlasy). Opravdu pomáhá při řešení problémů. Doporučuji.

Kaputerka Julia Krasnodar | 03/20/2016 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Používám krém na dobu asi 6 měsíců, zlepšil se ve třetím týdnu používání, nyní při mytí a česání 20-40 vlasů vypadá den, myslím, že zvyk.

Texture 5 hodnocení

Textura umožňuje aplikaci po šamponování a po vysušení nic nedoporučuje, že nástroj je aplikován, možná zůstává vůně (kočka není lhostejná), což je příjemný nástroj, který mastnoty nehromadí.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Pokud budete postupovat dávkou 12 stisknutí denně, bude to stačit po dobu jednoho měsíce, aplikuji více na problémové oblasti, zvláště se mi netříží a pomáhá.

Závěry: Používám a budu pokračovat, protože jen s touto drogu jsem klidná pro vlasy, pomohl mi dobře a bojoval se ztrátou a novými vlasy. Neznám příčinu ztráty, nekontaktoval jsem specialisty, myslím, že stres, hormony a věk, mi bylo 40. Přeji všem tlusté a krásné vlasy.

Blokovat Natalia V. Mezhdurechensk | 13.1.2015 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 4

Použil jsem dva flakonchikové, abych nepadl bohužel natolik neúčinně, ale došlo k růstu nových vlasů, a to všechno jednotlivě, možná mám jiný důvod pro ztrátu.

Texture 5 hodnocení

Vodichka tekutá, se specifickým zápachem.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Spotřebovává se mírně, jen tolik, jak to udává výrobce, tři lahve po dobu tří měsíců.

Závěr: Doporučuji vyzkoušet všechny, kteří mají ztrátu, nesouvisí s hormonálními poruchami. Skóre - 5.

Sukhankina Marina Chelyabinsk | 11/23/2015 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Používám ho v komplexní terapii podle doporučení lékaře trichlóga. Existuje difúzní vypadávání vlasů. Používám téměř měsíc. Mohu říci, že ráno byly vlasy česané o 2 krát méně. Při mytí až do stejného výpadku jako předtím. Doporučuje se používat v kombinaci s šamponem Anaphaz.

Texture 5 hodnocení

Žlutá tekutina, necítím.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

V balení 3 lahve, tj. Bezprostředně po dobu 3 měsíců. Jedna láhev měsíčně. 12 pšikov denně, doporučil lékař večer před spaním. Po aplikaci je třeba masírovat.

Závěry: Kurz skončí, efekt je již viditelný

Kirun Darina Anatolyevna 10/04/2015 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Opravdu se mi líbí toto pleťové mléko - koupím druhý balíček. Z vlasů neztrácí mnoho, ale z toho vzrůstá dobrá sjezdovka a většina vlasů roste mnohem rychleji.

Texture 5 hodnocení

Lotion se dobře absorbuje, dávkovač je velmi vhodný. Jediná věc - moje vlasy skvrny, takže když to používám, musím si umývat hlavu každé 2 dny a ne 3 jako obvykle

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Láhev je určena pro měsíční denní použití. Mám toho dost

Závěry: Nástroj se mi líbil, ale jen jako prostředek ke stimulaci růstu vlasů. Od pádu je nepravděpodobné, že vám pomůže.

Od Eleny 31.3.2015 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Pro oslabené vlasy. S vážnými onemocněními na hlavě to nepomůže. Po aplikaci se objevuje nová chmýří.

Texture 5 hodnocení

Vodichka ve láhvi s rozprašovačem.

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

S řádným použitím, dostatečným pro přesně ten kurz.

Závěry: Pracovní nástroj. Hlavní věcí je použít kurz. Doporučuji spolu s komplexem vitamínů Anacapse.

Pleshakova Tatyana Zlatoust Nikolaev | 05/10/2015 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Po měsíci aplikování lotion na hřeben už nejsou žádné vlasy, které vypadly. Skvělý výsledek.

Texture 5 hodnocení

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

Závěry: koupit více

Borodina Anna Astrakhan | 21. ledna 2014 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Závěr: To je docela efektivní a hospodárné, ale velmi skvrna vlasy a osobně jsem způsobil silné dráždění, které pak musely být ošetřeny jinými prostředky.

Borodina Anna Astrakhan | 21. ledna 2014 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 3

Vhodný pro osoby, které netrpí fokální alopecí nebo těžkou formou alopecie. Pomáhá s oslabenými vlasy, náchylné ke ztrátě. Pokud je již zřetelné ztenčení nebo vlasová linie, rozhodně to nepomůže, je spíše slabé.

Texture 5 hodnocení

Ne tučná voda

Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

1 lahvička = 1 měsíc, pokud používáte pokyny.

Závěry: Nehodlala jsem se, protože došlo k silnému podráždění pokožky a hrozné seborrhei.

Anna Moskva | 14.1.2014 |

Neoptid Biostimulační krém proti vypadávání vlasů (3 láhve po 30 ml) (Ducray, Neoptide)

Účinnost, hodnocení 5

Používá se asi 3 měsíce v komplexu s šamponem Anaphaz a vitamínů Anacaps ze stejné firmy. Efekt je vynikající - na konci druhého měsíce vypadávání vlasů opravdu výrazně klesá! Před začátkem kurzu se objevil strašný vlasový účinek - prostě projdete rukama přes vlasy a v ruce máte trsy. Po běhu této drogy vidím ztracené vlasy pouze během mytí a česání a s umírněním. Růst si ještě nevšiml.

Texture 4 hodnocení

Téměř jako voda, po aplikaci nemůžete umýt hlavu, ačkoli se samozřejmě nestane čistší. Příjemný zápach.

Ziskovost / Výdaje, hodnocení 3

12 pshikov na hlavě, jak je napsáno v pokynech, upřímně neměl dost. Pro vysoce kvalitní tření na celém povrchu pokožky potřebujete půl až dvakrát nebo vícekrát. Pšikalka na lahvičce není příliš pohodlná a když je v lahviči málo mléka, rozlití je stále úkol.

Závěr: Nástroj pracuje, ale snadné používání a nákladová efektivita zanechávají mnoho.

Testování: nový Ducray Creastim lotion pro ztrátu vlasů

Tady se přiznám, dlouho jsem si myslel. Faktem je, že novinka je navržena tak, aby řešila problém reakčního spadu. Toto je, když jste byli velmi nemocní s vysokou teplotou, jste si vzali antibiotiku, měli stres nebo silný emocionální vír a dokonce i po operaci nebo při porodu. S mou diagnózou (androgenetickou alopecii) - to je to, co mrtvý obličej, nemůžete ani začít.

"Tak to zkusme na čtenářů," navrhl Ducray. Ale jak znáte diagnózu předem? Podle statistik je 9 případů ztráty deseti AHA a dívky se většinou vyrovnají s reakčními ztrátami - ať už jde pryč, nebo vitamíny, nebo jiné masky pro vypadávání vlasů, které můj tricholog Vladislav Tkachev nazývá "gastronomickou fází léčby". Pokud však "projde sama", můžete ztratit spoustu vlasů. A není možné přesně porozumět, v jaké situaci se člověk nacházel, aniž by dostal trichologa. A pokud má, stejně jako já, AHA, pak nebudeme schopni posoudit, zda funguje lotion.

Proto jsme se rozhodli jít na druhou stranu a vyzvednout hrdinky, kteří testují novou drogu mezi klienty trichologů z Ústavu krásných vlasů (což mimochodem čtenářka Alina jde do Aidy Gadzhigoroyevy). Jen pro případ, že jsme se zpočátku podívali na pět lidí, aby nakonec někdo přišel s požadovaným problémem.

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Trichológa Julia Egorova vedla konzultace - od roku 2009 pracuje na problematice vypadávání vlasů, je výzkumnou asistentkou na klinice Dermatovenereologie a kosmetologie MNPTsK DZM, o níž si můžete přečíst zde. Líbilo se mi, jak kompetentně a jasně provedla zkoušku, a to vše v těch nejlepších tradicích doktora Tchacheva, obecně -). Okamžitě se podívala pomocí trichoskopu pod nárůstem vlasové pokožky a odhadovala množství vlasů a jejich hubení.

Nebylo tak snadné vybrat tři. V jedné z hrdinů bylo zřejmé, že problém je vážný. Vzhledem k lokalizaci v oblasti závislé na androgenu a výsledkům trichoskopie - předběžné diagnostice AGA. Julia okamžitě předepsala minoxidil a poslala ji, aby provedla testy. Další hrdinka měla stejný problém, avšak v mírné formě - chronické ztráty telogenu, odchylky u dvou pohlavních hormonů (zvýšený DHA sulfát a 17 onprogesteronů), tak jí bylo doporučeno kontaktovat endokrinologa gynekologa a vstoupili do domácí péče Neoptide od Ducray.

Jako výsledek, tři dívky, které testují Ducray Creastim lotion jsou Irina, Ekaterina a Marina.

Marina má 32 let. Nedávno porodila nádherné dítě, se kterým přišla na recepci.

Před těhotenstvím a během vlasů, pokud vypadla, nebyla příliš velká. Samy o sobě jsou poměrně husté, takže se Marina nelíbila.

Teď je dítě staré tři měsíce a její matka ztrácí vlasy akutní. "Pád vlasů" začal měsíc po porodu. Podle výpočtů společnosti Marina klesá denně více než 100 vlasů. A i kdybyste si drželi vlasy rukama, vždy máte v ruce pár. "Všechny moje vlasy odnesl dítě," naša hrdinka se zasmála na recepci.

Z anamnézy má Marina také první anémii (jak během těhotenství, tak po ní). Kojení, plus konstantní únava v důsledku dítěte, stejně jako vážná ztráta hmotnosti - 12 kg po porodu (i když se krmí těžce). Hmotnost se ztratila více než získala pro těhotenství, ale on se nezotavuje. Přijme glycin, Elevit a Prenatální komplex.

Nejdůležitější věcí při prvním přijetí je trichoskopie.

Julia bere několik obrázků, které zpracovává na počítači - počet chloupků, jejich tloušťka se vypočítá a také se hodnotí stav pokožky hlavy.

Marina jako celek není špatná, v lidských činnostech s AHA neexistuje žádné ztenčení. Ale tam jsou mastné lupy.

Diagnóza: akutní telogenová ztráta vlasů (reaktivní).

Marina byla předepsána: Ellution Shampoo, Creastim Lotion po dobu tří měsíců, Squanorm mastný lupy šampon, Železné doplňky.

Poté jsem se u lékaře ujistil, jestli je to obecně norma - že po těhotenství vlasy lezou, stojí za to, aby se s touto chorobou vůbec zacházelo? "Na jedné straně se vlasy mohou v průměru obnovit po dobu šesti měsíců. Na druhou stranu, tam je zhoršující faktor - nedostatek železa, je třeba odstranit, - řekla Julia. - Plus Creastim vytvoří potřebné podmínky pro začlenění folikulů do růstu nových vlasů. A může být použita během laktace, což není běžné. "

Druhou hrdinkou je Kateřina.

Její případ je typickým případem reaktivní ztráty vlasů po absolvování antibiotik.

Katya padá asi dva měsíce. Byla nemocná s nárůstem teploty o více než 38 stupňů po několik dní a udělala antibiotikum.

"Pacienti s reaktivní ztrátou vlasů se primárně zabývají zvýšenou ztrátou vlasů. Každý den více než 100 a někdy více než 200-300 chloupků může vypadnout. Současně, hustota vlasů není kritická, a zřejmé ztenčení se zpravidla nevytváří, - vysvětlila Julia. - Při posuzování trichoskopického obrazu Katiho vidíme, že hustota vlasů zůstává uspokojivá jak v přední části (v androgenově závislé zóně), tak na zadní straně hlavy, vlasy rostou ve skupinách 2-3 z jedné ústy (což je norma), nejsou prázdné folikuly, (na rozdíl od situace s AHA). Některé tenké vlasy jsou přítomny, ale jejich počet je v normálním rozmezí. "

Diagnóza: akutní telogenová ztráta vlasů (reaktivní).

Jmenování tricholog: lotion z reakce ztráty vlasů Creastim 3 měsíce, šampon Ellution ("Elyusion"), Nutricerat maska ​​("Nutricerat"), doplněk Anacaps ("Anacaps").

"Růst vlasů je energeticky náročný proces," vysvětluje Julia Egorova. - Vlasový folikul je struktura, ve které dochází k aktivnímu metabolismu, a je velmi citlivá na jakékoli změny. Nedostatek bílkovin, železa, stres, dieta, vysoká teplota - všechno ovlivňuje, v důsledku toho folikul vstupuje do ztrátové fáze předem. Telogenová fáze je 2-3 měsíce, takže existuje období mezi stresovým faktorem a začátkem spadu. Creastim obsahuje analog neuropeptidu, který přispívá k zahájení nového cyklu růstu vlasů a kreatinu, který stimuluje tento růst. Výsledkem je, že lék pomáhá vlasům regenerovat se rychleji. "

Poslední hrdinou byla Irina.

Její historie pádu je trochu komplikovanější než ostatní dva hrdinové. Irina má dvě děti, v prvním těhotenství byla anémie, druhá - ne tak dávno - prošla bez nedostatku železa. Pravidelně vypadaly vlasy, ale sezónně se obnovily.

Nedávno vlasy začaly vypadávat silněji než obvykle, ačkoli Ira na to nejprve nepřikládala žádný význam. Byly také stresující okamžiky - odstranění "osmičků" s těžkým stažením z anestézie, nemocné s teplotou (ale ne nad 38 stupňů) několikrát, emoční stres (bez zdravotní sestry jsem musel kombinovat práci z domova a dvou dětí).

"V důsledku toho se vlasy dostaly do svazků, jenom procházely vlasy rukou, vytáhly mi až 20 kusů najednou a přes noc zůstalo na polštáři více než 100. Kromě toho jsem si uvědomil, že vlasy se zřetelně ztenčily a snížily objem vizuálně, zvětraly se na čele," Ira - Zkusil jsem vlasy kratší a pak jsem přišel k trichologovi.

Trichoskop ukázal - ano, a to je reakční ztráta vlasů. Julia doporučila, aby analýzu postoupila na železo, ale obecně jsem na obrázku neviděl žádné drama. Skalp je zdravý, vlasy rostou 2-3 folikuly, malé procento tenkých vlasů - ale ne nad normou.

Diagnóza: akutní telogenová ztráta vlasů (reaktivní).

Jmenování tricholog: lotion z reakce vypadávání vlasů Creastim ("Kreastim"), doplněk Anacaps ("Anacaps") po dobu 3 měsíců.

Marina, Katya a Irina šly vyzkoušet všechno, co bylo napsáno po dobu tří měsíců. O výsledcích - dejte nám vědět -).

Drogerie Ducray Creastim je již v prodeji, cena: asi 2500 rublů.

Neoptid - lotion for hair loss: recenze, kde koupit

Neoptidové vlasové krémy se postříkají po celé délce, konstantní potěšení se prodává v ampulích, existují i ​​jiné prostředky známých výrobců z Francie a Itálie. Všechny jsou vyráběny hlavně v rozprašovacích plechovkách, takže jsou snadno použitelné. Složení, recenze a kde koupit, jsou popsány níže.

Ztráta je přirozený proces, ale dokud počet ztracených pramenů nepřekročí normu. Důvody pro překročení normy mohou být velmi odlišné: přenesená zátěž po absolvování zkoušek, špatná výživa, změna klimatu, hormonální poruchy, nevhodná péče apod. Naším prvním úkolem je zastavit a pomoci vlasům kompenzovat ztrátu. K tomu existují speciální redukční činidla, například populární lotion Neoptide atd. Pojďme je brát v úvahu podrobněji.

Neoptid - lotion for hair loss

Neoptids kosmetický výrobek od francouzského výrobce Ducray je určen pro ženy a muže trpící dlouhodobou ztrátou (více než jedna sezóna), a také, pokud je růst zpomalen, vzácné prameny. Hlavní složky Neoptidu stimulují cirkulaci pokožky hlavy, která působí na činnost vlasových folikulů a zvyšuje metabolické procesy. Výsledkem je intenzivnější růst.

Výrobek není lékařský, nicméně prošel mnoha klinickými studiemi a často je doporučuje trichologové pro domácí péči. Je lepší používat šest měsíců, takže výsledek je opravdu viditelný.

Neoptid Ducre je pohodlný pro použití: sada obsahuje 3 lahve po 30 ml s dávkovačem. Snadno se rozprostírá po délce vlasů, rychle se vstřebává a nezanechává žádný účinek na špinavý a mastný účes.

Konstantní potěšení a další protipožární emulze

Kromě Neoptidu existuje mnoho dalších účinných lotion, které pomáhají s plešatostí.

 1. Lotion na ztrátu vlasů Neoptid patří k prémii kosmetiky

2. Chronostim Ducray lotion proti vypadávání vlasů se vyvíjí pomocí speciálního vzorce "Den / Noc". Chronostim je také značka Ducray. Jedno balení obsahuje dvě lahvičky o objemu 30 nebo 50 ml. Jedna láhev se stříká během dne, druhá - před spaním. Každý nástroj má individuální složení, které je lépe vnímáno podle biorytmu dne. Průměrná cena od 1500 do 2000 rublů.

3. Krestym - inovativní anti-fallout lotion, značka Ducray. Jedno balení obsahuje dvě lahvičky o objemu 30 ml. Namísto dávkovače na víku rozprašovače se tak velmi dobře aplikuje. Průměrná cena je od 2500 do 3000 rublů.

4. Konstantní potěšení Lozione Anticaduta - Lozione Anticaduta lotion od italského výrobce Constant Delight je dodáván ve formě plechovek a 10 ml ampulí. V jednom balení 10 ampulí. Průměrná cena se pohybuje od 950 do 1200 rublů.

5. Kapous je italský výrobce, který vyrábí šampony, barvy, lotiony a další produkty určené k udržení krásy vlasů. Značka má řadu linek - pro péči o salon, barvené a kudrnaté, tenké atd.

Ve srovnání s francouzským rivalem jsou italské výrobky nákladově efektivnější kosmetikou.

Srovnávací tabulka

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Indikace: pro léčbu chronické vypadávání vlasů u žen. Lotion má přímý účinek na vlasové folikuly stimulující anagenovou fázi (fáze růstu vlasů).

pro růst vlasů; vypadávání vlasů

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Ducret Neoptid Lotion For Fallout

Chronická (přes 3 měsíce) vypadávání vlasů u žen
Hormonální faktory (přecitlivělost na androgeny, nedostatek estrogenu), genetická predispozice

Účinná léčba vypadávání vlasů.

Vlastnosti

Zastaví ztrátu vlasů u žen, biologicky stimuluje růst vlasů, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy.

Způsob použití

Aplikujte 1 ml (12 postřiků) jednou denně na suchou pokožku hlavy. Opatrně
masírovat. Neplachujte. Minimální doba léčby je 3 měsíce.

Účinek ztráty vlasů pleťové vody "Neoptid"

Použití pleťové vody pro ztrátu vlasů Neoptid může vyřešit problém ztráty vlasů, ale za účelem konsolidace výsledku je nutné stanovit a odstranit příčinu nemoci.

Vzhledem k tomu, že vypadávání vlasů je přirozený proces, do jisté míry je pozorováno u všech lidí bez výjimky. Norma jde do patologie, pokud ztracené vlasy stane příliš mnoho.

Jaká by měla být míra ztráty vlasů za den u průměrného člověka, je těžké říci. Lékaři o tom nemají společný názor.

Někteří volají číslo 50, jiní se domnívají, že normální počet chloupků klesá může být 200 kusů za den.

V každém případě, pokud jsou ztracené vlasy ještě více, je to příznak. A proto musí být problém vyřešen co nejdříve.

Jak a proč dochází k vypadávání vlasů?

Hlavními strukturálními částmi zdravých vlasů jsou kořeny, které se nacházejí pod skalpem a stopka, která je umístěna nahoře. V podstatě tyč je vlas, který vidíme.

Ale ani nepochybujeme, že nejdůležitější fáze vlasového života prožívají bez povšimnutí - v jeho kořeni.

Tam jsou tam dva významné systémy - papilla, přes kterou jsou vlasy vyživovány, a vlasová žárovka (folikul), která poskytuje růst vlasů.

Trvalý cyklus růstu vlasů může trvat od 4 do 8 let. Pak se vlasová žárovka postupně zhroutí a vypadnou vlasy.

A na jejím místě začíná formovat novou tyč, za předpokladu, že je to - zdravé vlasy.

Pokud však z nějakého důvodu nová tyč nemůže růst, vede to k plešatosti.

Příčiny přispívající ke ztrátě vlasů lze rozdělit do tří skupin.

První je dědičnost, když tendence k plešatosti prochází z generace na generaci na genetické úrovni.

Druhá skupina je tvořena následky různých onemocnění - problémy s endokrinním systémem, gastrointestinálním traktorem, onkologií, různými infekcemi, antibiotiky.

Třetí skupina zahrnuje příčiny způsobené životním stylem osoby - nečinnost, nezdravá strava, špatné návyky atd.

Jak uniknout vypadávání vlasů?

Pokud folikul usnul, pak se může probudit a aktivovat. Ale pokud je folikul zničen, je již nemožné ho obnovit.

Jediná věc, kterou lze v tomto případě udělat, není nechat ostatní žíly, které by mohly zemřít, obnovit a posílit a poskytnout jim potřebnou výživu. Pak se ztráta vlasů zastaví.

Existuje několik účinných metod, jak zastavit vypadávání vlasů:

 • Změna životního stylu;
 • Vydávání špatných návyků;
 • Používání lidových prostředků;
 • Lotion Neoptid.

Jak Vám pomáhá Neoptid Ducre?

Neoptide Ducre Lotion je moderní lék proti chronické vypadávání vlasů u žen.

Dermatologové poznamenávají, že počet žen trpících chronickým vypadáváním vlasů se v posledních letech dramaticky zvýšil.

Lotion Neoptid Dukre byl navržen speciálně pro ženy a přihlédl k vlastnostem ženského těla.

Neoptide Ducre Lotion se doporučuje pro ženy, které trpí:

 • vypadávání vlasů po dobu 3 měsíců;
 • hypersenzitivita na adrogeny;
 • nedostatek estrogenu;
 • genetická predispozice.

Účinek účinných látek lotionu je zaměřen na stimulaci aktivity vlasových folikulů.

Díky kombinaci aktivních složek se zlepšuje mikrocirkulace v pokožce hlavy, intenzivnější jsou metabolické procesy a rozdělení kmenových buněk ve vlasovém folikulu, což podporuje růst vlasové šachty.

Ztráta vlasů se zpomaluje a objem vlasů se zvětšuje.

Specifickým rysem lotionu Neoptidu Ducre je, že jeho působení eliminuje biologické příčiny, které zpomalují nebo zastavují růst vlasů.

Prvním je účinek na metabolismus buněk folikulů. Výsledkem je prodloužení růstové fáze vlasového hřídele a aktivace růstu.

Neoptide Ducre Lotion se aplikuje na suchou skalp s postřikovačem 12x denně po dobu 3 měsíců.

Pro větší účinek léčiva se doporučuje předem rozdělit vlasy na části. Po nanesení lotionu Neoptide Doukre by měla být pokožka hlavy lehce masírována, neměla by se vypláchnout.

Podle klinických studií má lotion Neoptid Ducre vysokou snášenlivost a nezpůsobuje alergické reakce, zvyšuje intenzitu růstu vlasů o 75%.

Pro dosažení maximálních výsledků je lepší aplikovat krém na dobu přibližně šesti měsíců.

Přestože lék Neoptid Ducre není lékem, jeho použití ukázalo vynikající výsledky po prvních 3 měsících.

Recenze žen, které se zbavily ztráty vlasů díky lotice Neoptide Doucre, jsou plné radosti a vděčnosti.

Kromě toho, jak ukazují recenze, lotion Neoptide Ducre je velmi snadno použitelný - je snadno aplikovatelný, rychle se vstřebává a nezanechává mastné stopy.

Některé informace o výrobci lotion Neoptid Ducre

Dermatologická laboratoř Dumatre, která působí pod záštitou francouzské farmaceutické společnosti Pierre Fabre, se stala první společností na světě, která se zabývá vývojem a výrobou zdravotnických a kosmetických prostředků pro péči o vlasy a pokožku hlavy.

Stejně jako lotion Neoptid, všechny přípravky na péči o vlasy značky Dükre jsou navrženy tak, aby řešily většinu naléhavých problémů v této oblasti.

Hlavním cílem společnosti je vytvářet produkty pro krásu a zdraví vlasů a pokožky, které jsou přizpůsobeny všem možným potřebám a poskytují komfortní užití.

Všechny produkty laboratoře Dukre jsou vyvíjeny za účasti vysoce profesionálních specialistů - výzkumníků a dermatologů.

Zaměstnanci Centra pro vědecký výzkum Pierre Fabre se také aktivně podílejí na vývoji značkových produktů.

Přečtěte si více o složkách krému Neoptide Doucre

Hlavními účinnými látkami při přípravě přípravku Neoptid Ducre jsou: extrakt Ruscus, extrakt Artemia (biokomplex GP4G), nikotinamid, acetylen tetrapeptid, mátový olej.

Každá z hlavních složek přípravku Neoptid Ducre je aktivní kosmetický a léčivý prvek, který v kombinaci s dalšími složkami poskytuje nejúčinnější účinek:

 1. Extrakt Ruskus je extrakt ze semen nebo oddenků stálezelených keřů rostoucích v horské části Severní Ameriky. Také rostlina se pěstuje v západoevropských zemích. Lékařským názvem extraktu je neorustsin. Hojivé vlastnosti neorustsinu jsou způsobeny látkami typu steroidů. Neorustin pomáhá posílit žilní stěny, zlepšit tón buněčných svalů, stimulovat metabolismus vody a soli, eliminovat toxiny, zlepšit krevní oběh a metabolismus. Vlastnosti neorustsinu se používají v kosmetologii a medicíně;
 2. Výtažek z artemie (biokomplex GP4G) je látka jedinečná ve svých vlastnostech, odvozená z primitivního korýše, který si zachoval svou primordiálnost díky zvláštnímu složení DNA. Artemia má na buněčné úrovni vlastnosti proti stárnutí a dokáže zabránit dokonce změnám souvisejícím s věkem. Extrakt Artemia pomáhá nejen při vypadávání vlasů, ale také při nežádoucích změnách v těle - mutace, degenerace buněk a další degenerativní projevy;
 3. Nicotinamid je vitamínový přípravek, který nahrazuje vitamín PP. Nutné pro metabolismus aminokyselin a tuků, stejně jako pro tkáňové dýchání;
 4. Acetyl tetrapeptid - přispívá k strukturální obnově kmenových buněk folikulů a kůže ve vlasové kůži. Regeneruje epidermis s imunologickými poruchami;
 5. Mátový olej obsahuje velké množství mentolu, který posiluje kapiláry, je antiseptikem, zlepšuje krevní oběh reflexně.

Jak uložit výsledek?

Zastavení vypadávání vlasů nezaručuje, že se problém nevrátí. Dokonce i nejefektivnější prostředky nemohou člověka chránit před sebou.

Pokud po nanesení lotiku Neoptid Ducre zůstane cesta života stejná, pak předchozí problémy s vlasy nebudou dlouho trvat.

Pouze jedna cesta - ke konsolidaci úspěchu, jsou potřebná další opatření.

O tom svědčí i recenze velkého počtu lidí, kteří dokázali změnit svůj postoj k vlasům a zbavit se jejich ztráty.

Je velmi důležité zjistit příčinu vypadávání vlasů. Existují případy atypické oproti obecnému zázemí.

Milovníci kávy se například mohou rozdělit na vlasy jen proto, že kofein ztuhne krevní cévy a naruší krevní oběh všech orgánů, včetně orgánů hlavy.

Motoristé mohou také předběhnout postupnou plešatost. A to vše proto, že dlouhá doba za volantem zpomaluje krevní oběh.

V ohrožení jsou také těhotná nebo porodí ženy, dospívající dívky a ženy užívající perorální antikoncepci.

Pro všechny tyto kategorie zástupců krásné poloviny lidstva existuje jeden důvod pro ztrátu vlasů - hormonální nerovnováhu. Naštěstí je to dočasný jev.

Pokud dojde ke ztrátě vlasů kvůli nějaké chorobě, pak doporučení nejsou zbytečná - je nutná léčba.

Škodlivé návyky, jako je kouření nebo pití alkoholu, také přispívají ke špatnému oběhu.

Pokud se však nemůžete zcela zbavit, pak je rozumné postarat se o zdravou výživu.

Je tedy možné kompenzovat nedostatek užitečných prvků nezbytných pro normální životnost žárovky.

Kromě toho je důležité omezit chemické a tepelné účinky na vlasy: používejte vysoušeč vlasů co nejrychleji, barvíte, vlasy laku nebo používejte sprej, stejně jako různé prostředky pro fixaci nebo styling.

Možnosti Neoptids lotion jsou skvělé, ale maximální pozitivní výsledek je možný pouze s integrovaným přístupem k řešení problému.

Pro Více Informací O Suché Vlasy