logo

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Vysoušeče vlasů byly vynalezeny jako alternativa k tradičním sušičům vlasů po nějakou dobu, dokonce i první sovětské vysoušeče vlasů v krabičce (Aelita, Lokon) v pozdějších úpravách obsahovaly takové trysky na hadici jako štětce a hřebeny. Nyní se na trhu nachází desítky modelů vlasových kartáčů, které se výrazně liší od sebe. Na jedné straně to je dobré, protože vám umožňuje koupit potřebné zařízení za rozumné peníze, na druhé straně je to špatné, protože vás nutí trpět výběrem. Tato příručka pomůže kupujícímu snadno se vyrovnat s výběrem vysoušeče vlasů.

Řešitelné úkoly

Chcete-li provést některé specifické funkce, jako je například curling, bude fén trvat déle než elektrické kleště (kolečko). V některých případech, například vyhlazení, může být kvalita výsledku nižší než kvalita usměrňovače (žehlení). Nicméně, aby nebyly shromažďovány celé arzenály domácích spotřebičů pro styling doma, mnozí jsou připraveni na kompromis a vybrat si vysoušeč vlasů.

Hlavní úkoly, které sušičky vlasů dokáží řešit, jsou sušení, styling, curling a vyhlazení vlasů. V závislosti na počtu trysek určitého modelu se funkčnost rozšiřuje nebo zmenšuje. Ve srovnání s vysoušečem vlasů, na který si můžete nekonečně koupit kartáče, při výběru vysoušeče vlasů byste se samozřejmě měli předem rozhodnout, které přílohy budete potřebovat pro styling. Podle recenzí většina spotřebitelů používá pouze jednu trysku. Také je třeba posoudit, jaký je průměr kartáčové trysky, je zde volba - od kartáčových trysek o průměru 18 mm až po kartáče o průměru 50 mm.


Charakteristiky

Vlasové kartáče s malým výkonem (až 400 W) jsou účinné pro stylování krátkých vlasů, stejně jako delší, ale tenké vlasy. A nejméně výkonné kartáče na vlasy (až 300 W) jsou nejkompaktnější - průměr jejich rukojeti mírně přesahuje analogický parametr běžného štětce stylingu, který by pro někoho mohl být nespornou výhodou.

Počet režimů vytápění (až tři) a rychlosti proudění vzduchu (až dva) ovlivňují snadnost stohování a sušení, stejně jako v sušičce, tím více, tím lépe, ale i náklady na zařízení budou ovlivněny. Pokud si dokážete představit, jaká je hodnota studeného vzduchu pro styling, pak je fén s přívodem studeného vzduchu jen pro vás.

Chcete-li vytvořit vlastní kadeřnické mistrovské díry, pak velkým počtem trysek pro štětce na vlasy bude potěšením jen vy, ale při nákupu byste měli věnovat pozornost tomu, aby byly trysky připevněny k tělu - jsou pevně fixovány, pohodlně se mění? Kabelka pro uložení může být příjemným doplňkem k velké sadě doplňků pro vysoušeč vlasů. Tyto sady však nejsou levné.

Uvedeme hlavní přílohy s uvedením jejich účelu, abychom mohli jednodušeji rozhodnout, zda jsou potřebné, nebo ne (na obrázku zleva doprava):

 • tryska-rovnačka je vytvořena jako alternativa k žehlení, dělá vlasy rovné;
 • tipy s přírodními štětinami jsou navrženy tak, aby vaše vlasy zdravý lesk, a soudit podle recenze, oni dělají dobrou práci z toho;
 • kartáčová hlava s kovovou nebo keramickou základnou (tepelná kartáčka) a plastové zuby určené pro kroucení a volumetrický styling;
 • tryska se zasouvacími zuby pro vysoušeč vlasů pomáhá odstranit zvlnění z neho v perfektním stavu;
 • kluzné kleště zkroutí malé kudrlinky nebo zkroutí velmi krátké chlupy;
 • hřebenové trysky jsou určeny pro styling vlasů a rovnání, vyrovnávání;
 • fénové kartáče s koncentrační tryskou se používají jako vysoušeč vlasů pro přidání objemu do kořenů a cílené sušení;
 • tryska-difuzor, s řádným použitím, dává spodní objem.
Pokud zamýšlíte použít několik kartáčových trysek, měli byste se podívat na informace o různých povlacích používaných jako základ trysek (nejmodernější jsou turmalín a keramika), stejně jako materiály štětin. To vše je podobné materiálům používaným pro běžné stylové kartáče.

Otáčející se trysky ve vysoušeči vlasů snižují počet kroků rukama, urychlují a zjednodušují stylingový proces, ale k práci s nimi je třeba se naučit, jak je správně používat. Naplánujte dostatek času, aby první instalace vyplnila ruku, a zařízení bude potěšeno pouze.

Pěkný doplněk ke základním funkcím vysoušeče vlasů může být další funkce:

 • kabel se otáčí v místě jeho připevnění k tělu, což zabrání jeho kroucení během provozu,
 • tam jsou nohy nebo základna, které mají být umístěny na rovný povrch tak, aby se neotáčela a nespadla,
 • smyčka pro zavěšení,
 • silikonové, pogumované a jiné protiskluzové rukojeti nebo vložky na nich,
 • ochrana proti přehřátí, aby nedošlo k spálení v případě selhání zařízení,
 • Ionizace s pomocí zabraňuje negativnímu vlivu horkého vzduchu na strukturu vlasů, odstraňuje statickou elektřinu a dodává přirozenému lesku.

Vysoušeče vlasů s napájecím kabelem delším než 2,5 metru umožňují, abyste si při výběru zařízení skutečně nepomysleli na umístění prodejen v bytě.


Ergonomie, design

Pokud vzhled fénového kartáče není pro vás lhostejný, pak se nemusíte bát, v současné době na trhu nabízejí výrobci fénové kartáče s širokou paletou barev a designů. Můžete se například podívat na zařízení, hlavní barvu těla, která není černá.

Cena vysoušeče vlasů může být v rozmezí od 890 do 4699 rublů, v závislosti na počtu dalších trysek, funkcí a provozních režimů, stejně jako na výkonu. Výrazný vliv značky na cenu konkrétního modelu je patrný.

Nejdražší modely (od 2500 rublů) jsou nejčastěji výkonné, mají rotující trysku, jsou vybaveny jedinečnými funkcemi (například zvlhčování parou) a většinou pečlivě stylovými vlasy a jsou obvykle nejnovější v produktové řadě výrobce.

Modely jsou o něco levnější (2000-2500 rublů), pokud jde o klíčové parametry, nejsou nižší než ty drahé, ale nemusí mít tolik doplňkových funkcí nebo příloh a mohou být také uvolněny na trh dříve.

Střední kartáče na vlasy (1300-2000 rublů) mají průměrný výkon a jsou vybaveny dvěma až čtyřmi tryskami nebo jednou tryskou, avšak rotujícími nebo dvěma dalšími doplňkovými funkcemi.

Fenové kartáče spodního cenového segmentu (až 1300 rublů) nejčastěji obsahují jednu trysku bez rotační funkce v arzenálu, a tudíž spíše úzká specializace - buď k položení, nebo k ohybu, nebo narovnání. Jejich výkon je také nízký. Přestože mezi těmito modely je možné zvolit multifunkční zařízení z levných značek.

Souhrnně lze tvrdit, že kartáč na vlasy je vhodný pro vlasy libovolné délky, aby:

 • k suchu
 • dávat hlasitost
 • k položení,
 • přidat lesk
 • zakřivení špiček pramenů,
 • vytvořit měkké nebo elastické kudrlinky,
 • vyrovnat (hladké) vlasy,
 • odstraňte statickou elektřinu.

Pokud je zapotřebí pouze jedna z funkcí, ušetříte peníze výběrem možnosti rozpočtu nebo naopak, vynakládejte peníze na udržení zdravých vlasů nebo vyzkoušejte nové funkce na trhu. Pokud nejste připraveni vybrat jednu věc, ušetříte peníze tím, že zakoupíte další doplňky namísto celého arzenálu jednotlivých zařízení.

Můžete zkrátka říci o volbě vysoušeče vlasů, stejně jako o výběru jiných domácích spotřebičů - hlavním důvodem kupujícího je pochopit vlastní potřeby a možnost jejich uspokojení již pravděpodobně existuje na trhu.

Fén nebo běžné vysoušeč vlasů: zvolte správně

Pro mnoho uživatelů nástroje pro sušení vlasů nastává otázka při výběru modelu. Klíčové technické aspekty vysoušečů vlasů jsou stejné, ale vzhledem k délce vlasů, jejich struktuře a potřebě stylingu nebo jen sušení, je třeba zvýraznit některé výhody. Co je lepší použít - vysoušeč vlasů nebo vysoušeč vlasů, zkuste to zjistit.

Bezpečnost a výhody používání vysoušeče vlasů

Vytváření účesů používalo celou řadu zařízení a položek, které provádějí určitou funkci. Vysoušeč vlasů je univerzální zařízení pro horký styling. Nemůže jen uschnout vlasy, ale také udělat atraktivní účes. V závislosti na použitých výrobcích péče může být po mytí jiný účinek. Společným problémem je tahání pramenů. Používáte-li vysoušeč vlasů pro styling, můžete se zbavit takového nežádoucího účinku šamponu.

Existuje mnoho sporů ohledně bezpečnosti používání tohoto zařízení. Mnoho stížností pokračuje v pravidelném vysouvání kudrlin. Horký vzduch s vysokou rychlostí negativně ovlivňuje strukturu vlasů. Nesprávně zvolený režim poruší vodní bilanci a tím je poškodí. Zpočátku se stávají suchými, začínají se zlomit, vytvářejí se rozštěpené konce.

Vzhledem k negativním faktorům vlivu byly zavedeny nové technologie moderních modelů vysoušečů vlasů, které umožňují účinně a pečlivě péče o vlasy. Mezi další funkce patří následující možnosti.

 1. Schopnost nastavit rychlost a teplotu proudění vzduchu.
 2. Ionizační systém, který umožňuje snížení elektrostatického napětí a změkčení vlasů.
 3. Turmalínový potah. Zvláště užitečná funkce pro ty, kteří mají husté a zlobivé kudrlinky. Budou také oceněni majitelé kudrnatých pramenů - díky užitečným vlastnostem turmalínu je horký tok rovnoměrně rozložen a vlasy jsou zahřáté zevnitř, což výrazně zrychluje proces sušení a také zabraňuje dehydrataci.

Sušička je snadno použitelná a nevyžaduje určité dovednosti. To vám umožní rychle a přesně přenést vlasy do pořádku. Přístroj má širokou škálu cen pro jakoukoli peněženku. Zjednodušené modely silnic vám umožní uklidnit se na dlouhé cestě. Obecně je to nepostradatelný atribut mezi celým arzenálem produktů pro péči o vlasy.

Výhody vlasového vysoušeče s kartáčem

Pokud je potřeba nejen pro sušení, ale také pro vytváření účesů, je toto konkrétní zařízení vhodnější. Díky speciální trysce můžete dávat objem a nastavit určitý tvar na kadeře. Velkou výhodou je nedostatek nutnosti ovládat dva předměty: vysoušeč vlasů a masážní kartáč - toto zařízení je nahrazuje jedním zařízením.

Důležité je, aby se vlasy příliš nepotřebovaly, správně používali režim vzduchu a teplotu: v tomto zařízení nelze oddělit horký proud od pramene.

Hlavní výhody zařízení jsou:

 • rychlost tvorby účesu se zvyšuje kvůli možnosti současného sušení a stylingových procesů;
 • vyrovnávací prameny;
 • tvorba objemu vlasů;
 • různé možnosti pro kroucení pramenů - může to být zvlněná vlna po celé délce nebo pouze zkroucené konce;
 • leštěné vlasy.

Mezi nedostatky lze nalézt větší pravděpodobnost zranění pokožky hlavy při pravidelném používání takové vysoušeč vlasů. Konkrétně jsou důsledky nevyhnutelné, pokud jsou vlasy suché a poškozené. Než začnete zařízení používat, je důležité se seznámit s podmínkami použití a doporučeními výrobce.

Nejlepším řešením by bylo zakoupení ionizačního vysoušeče vlasů. Tento účinek neruší vodní rovnováhu vlasů a přínos takového získání bude odůvodněn.

Srovnávací analýza

Tepelné zpracování pramenů s jakýmkoli vysoušečem vlasů nebo vysoušečem vlasů může mít na ně negativní vliv. Ale pokud se k problému správně přiblížíte, vyřešíte problém. Zejména proto, aby byl styl a styl vlasů bezpečnější a efektivnější výběrem správného modelu podle individuálních preferencí a podmínek použití.

Důležitým faktorem při výběru zařízení je délka a hustota pramenů. Takže proces kroucení husté hlavy vlasů s vysoušečem vlasů je velmi obtížné a nudné. Kvůli velkému počtu kadeří, dokud nebude jedna část hlavy zpracována, bude mít druhý čas vysušit, v důsledku toho budou kudrlinky nerovnoměrně zkroucené. Při dlouhých vlasech je lepší používat normální vysoušeč vlasů a pak zkroucit kudrlinky s jinými zařízeními. To se vysvětluje skutečností, že při navíjení vlasů s dlouhým zvlněním se vlasy během sušení zamotá a když se pokusíte odstranit kartáč z pramene, můžete vlasy vytáhnout.

Ideální vysoušeč vlasů vhodný ke zpracování tenkých pramenů středně dlouhých a krátkých účesů.

Použití běžného vysoušeče vlasů je vhodné pro sušení všech druhů vlasů bez ohledu na délku. Přístroj dodá malé množství vlasů a vytvoří účes. Pokud souprava obsahuje difuzér, můžete provést účinek mírně zvlněných vlasů.

Další možnosti při vytváření účesů vám umožní udělat vysoušeč vlasů. S ním můžete vzít kadeře z kořene a současně je zkrotit. Toto zařízení bude skutečným nálezem pro ty, kteří mají rád experimenty. Díky každodennímu praní a úpravě vlasů takové zařízení výrazně šetří čas, aby byla hlava v pořádku.

Vysoušeč vlasů i vysoušeč vlasů mohou být skutečným pomocníkem při vytváření atraktivního výletu nebo každodenního stylingu. Při zohlednění bezpečnosti ošetření vlasů proudem teplého nebo horkého vzduchu stojí za to zvážit jejich stav a strukturu. Výběr vhodného modelu je lepší, na základě individuálních vlastností vlasů.

Který kartáč na vlasy je lepší?

Podíl ve společnosti. sítě:

Efektivní a krásný účes je k dispozici každé ženě, pokud má pro to speciální zařízení - vysoušeč vlasů. Chcete-li koupit opravdu nezbytnou věc, musíte vědět, jaký druh vysoušeče vlasů je lepší, jinak budete plýtvat penězi, čas a poškodit si vlasy.

Proč potřebuji štětec na vlasy?

Takové zařízení je zařízení, které kombinuje funkce známého vysoušeče vlasů a kartáčování. Souprava trysek pro styling a sušení vlasů je zpravidla vybavena vysoušečem vlasů. Díky tomu je vhodné používat zařízení denně.

Výhody:

 • Díky tomuto zařízení můžete snadno a rychle vytvořit potřebný objem vlasů.
 • Tímto nástrojem před ženou se otevřejí další příležitosti - v krátké době vytvářejí komplexní účesy.
 • Kvalitní věc má speciální ochranu před přehřátím, což umožňuje vypnutí přístroje, dokud není účes ukončen.
 • Přístroj má malou hmotnost, takže je výhodné, abyste si s sebou vzali na výlety.
 • Moderní zařízení mají řadu režimů, které umožňují každé ženě vybrat účes, který by vyhovoval její náladě: rovné vlasy bez kudrnu, volumetrický účes nebo kadeře různých průměrů a tvarů.
na obsah ↑

Princip fungování zařízení

Po zapnutí přístroje se kartáč začne otáčet. Takže můžete vlasy narovnat a vyschnout současně. Věřte mi, že to velmi ušetří vaše úsilí a čas. Při výměně trysky nejen můžete vlasy vyschnout a narovnat, ale také vytvořit další účesy. Ale to vše, za předpokladu, že jste schopni správně zjistit, který vysoušeč vlasů je lepší pro vaše vlasy a bude přesně vědět, jak používat tuto nebo tu přílohu.

Jak používat vysoušeč vlasů?

Nezávisle na značce a vlastnostech zařízení je zásada jejich práce přesně stejná, a proto jsou pravidla použití stejná:

 1. Přiveďte fén na vlasy a zapněte jej.

Je to důležité! Tlačítko napájení je nutné stále stisknout. Tato technologie pomáhá vyhnout se zamotávání vlasů a umožňuje náhlé zastavení akce ve správný čas.

 1. Teplý vzduch a rotační kartáč začnou pracovat ve zvoleném směru.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

K dnešnímu dni každý milovník experimentů s vlasy může vybrat požadovaný model kteréhokoli výrobce, protože výběr je opravdu široký. Co bych měl hledat při nákupu tohoto užitečného zařízení, který vysoušeč vlasů je lepší?

Průměr zařízení

Je nutné zvolit správný parametr, aby se zabránilo zamotání vlasů, když je gadget spuštěn.

Je to důležité! Čím delší jsou vlasy, tím větší je průměr přístroje. Tento parametr vždy závisí na délce vlasu.

Napájení

Tento parametr označuje výkon přístroje. Nejlepší výkon pro vysoušeč vlasů tohoto typu je 1000-1200 wattů.

Je to důležité! Napájení - parametr, který musí být nutně zapsán do pasu přístroje.

Kompletní sada

Standardní vybavení:

 • několik kartáčů s různými průměry;
 • parní generátory;
 • curlingové kleště;
 • plochý hřeben.

Je to důležité! Chcete-li, aby vaše vlasy elegantní kadeře a styling to v složitých účesů, je lepší použít speciální kleště. Naše tipy vám pomohou najít nejlepší zařízení. Podívejte se na odkaz a zjistěte, jak si vybrat kadeřavé vlasy.

Je-li součástí balení kromě standardní sady další doplňky, je to pouze doplněk pro tento model, protože vám bude užitečné jakékoliv příslušenství pro vysoušeč vlasů.

Je to důležité! Kartáče s přírodními štětinami mají pozitivní účinek na zdraví vlasů a dělají je lépe upravené.

Je velmi výhodné, pokud jsou všechny trysky ve speciálním sáčku - takže se během skladování neztratí ani nepoškodí.

Je to důležité! Nezapomeňte před zakoupením zkontrolovat, zda jsou všechny trysky pevně uchyceny ke spodní části zařízení. Pokud jsou v této věci chyby, pak je lepší vybrat jiný model.

Teplota ohřevu

Každý ví, že vysoké teploty nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů. Abyste se vyhnuli nadměrnému vysouvání kudrlin, je nutné zvolit správný vysoušeč vlasů. Přístroj s topením, který není vyšší než 60 stupňů, bude optimální.

Je to důležité! Chtěli jste někdy radikálně změnit svůj vzhled? Určitě je těžké se rozhodnout. Moderní technologie přichází k záchraně. Zkuste předběžně vybrat účes v počítači.

Ionizace

Tento režim chrání strukturu vlasů před poškozením způsobeným vystavením vysokým teplotám a poměrně účinně bojuje proti problémům s elektrizujícími vlasy. Vzhledem k tomu, že tento problém je v zimní sezóně velmi častý, mnoho žen hledá zařízení s přítomností tohoto konkrétního režimu.

Parní zvlhčení

Tento režim vám umožní modelovat kudrlinky téměř okamžitě, aniž byste sušili vlasy.

Režim foukání

Vyberte spotřebiče, které mají jiný režim přívodu vzduchu. Každý z nich je určen k dosažení konkrétního cíle:

 • Horký vzduch - k usušení vlasů.
 • Teplý vzduch - pro modelování účesů.
 • Studený vzduch - pro fixaci výsledku.

Je to důležité! Díky foukání studeného vzduchu je dosaženo dlouhodobého fixačního účinku.

Jak vidíte, všechny tři režimy jsou velmi důležité, proto byste měli věnovat zvláštní pozornost jejich dostupnosti při nákupu vysoušeče vlasů.

Přítomnost kabelu nebo jeho nepřítomnost

Mezi výběrem moderních zařízení pro vytváření účesů je fén se šňůrkou a bez ní. Proto je snadné určit, který vysoušeč vlasů je lepší:

 1. Pokud si koupíte zařízení pro cestování, bezdrátové zařízení bude pohodlnější volbou.
 2. Pokud je to potřeba pro domácí použití, vyberte model s kabelem.

Je to důležité! V druhém případě musí být šňůra spirála. To zabrání tomu, aby se během instalace zkroucil.

Materiál

Věnujte pozornost materiálu, ze kterého je zařízení vyrobeno. Nejlepší možností pro vlasy by bylo, kdyby sušič vlasů měl keramický povlak. Tento materiál je s vlasy opatrnější a nevysušuje stejně jako kovové kartáčky na vlasy.

Je to důležité! Ženy rádi experimentují s jejich vzhledem a používají různá zařízení k vytvoření neodolatelného obrazu. V dalším z našich recenzí jsme podrobně řekli, který multi-styler je lepší.

Který sušič vlasů si můžete vybrat: pravidelný nebo profesionální?

Mnoho žen si může vybrat mezi pravidelnou a profesionální vysoušeč vlasů. Jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma typy? - Jsou to následující:

 • Napájení. Profesionální zařízení pracují při výkonu 2400 wattů. Obvyklé - u 800-2400 wattů.
 • Režimy a trysky. Obvyklé zařízení nemá tak velký výběr trysek a režimů. Při standardním provedení: na 4 trysky a 3 teplotní podmínky. Profesionální kartáče na vlasy jsou vybaveny více než 10 tryskami a mají různé způsoby sušení vlasů.
 • Náklady Profesionální přístroje jsou vždy mnohem dražší než běžné vlasové kartáče.
 • Délka kabelu V profesionálním typu zařízení je délka kabelu 3 metry, zatímco v běžném zařízení je 2 metry.

Je to důležité! Nezkušený uživatel doporučuje koupit běžný model vysoušeče vlasů s dostatečným počtem funkcí a příslušenství. Ne každý se dokáže vypořádat se zařízením s velkou silou, a to je plné rychlého poškození vlasů.

Tipy pro vysoušeč vlasů

Aby byl účes skutečně krásný a čistý, je třeba se naučit, jak správně používat vysoušeč vlasů. Užitečné tipy vám určitě pomohou zjistit, kde začít a jak to udělat:

 • Než začnete používat vysoušeč vlasů, naneste na vlasy pěnu nebo gel na speciální účely.
 • Vyberte požadovanou teplotu a průtok vzduchu.
 • Vyndejte trysku nezbytnou pro kadeřnictví.
 • Aby se zabránilo nepříjemnému zamotání vlasů, musí být prameny nijak příliš široké, bez ohledu na délku štětce.
 • Abyste dosáhli velkého objemu vlasů v kořenové zóně, před nanesením vysoušeče vlasů je nutné vlasy vlasy sušit pravidelným vysoušečem vlasů.
 • Chcete-li narovnat vlasy, musíte držet rotační štětec podél pramenů, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.
 • Chcete-li zkrotit konce vlasů, zahřejte je a zastrčte kartáč. Proveďte několik podobných cyklů a dosáhnete požadovaného efektu.
 • Aby vlasy dodávaly lesk, používejte při sušení vlasů kulatý kartáč s přírodními štětinami.
 • Maximální množství dodá speciální trysky - difuzory. Právě tato tryska je nejvhodnější použít pro kudrnaté vlasy.
 • V prvních fázích sušení se doporučuje používat horký vzduch. V poslední fázi, pro fixační akci, vyfoukněte vlasy proudem studeného vzduchu.
 • Neměli byste používat maximální rychlost otáčení kartáče a suché velké prameny vlasů. Je možné dosáhnout opačný účinek na zamýšlený výsledek.
 • Druhá rychlost otáčení je vhodná pro modelování vlasů na tlustých vlasech a první - na tenké.
 • Zařízení uchovávejte ve speciálním kontejneru a příslušenství - v sáčku.

Je to důležité! Je nutné provádět pravidelné čištění vysoušeče vlasů od vlasů a prachu.

Jak často mohu použít vysoušeč vlasů?

Optimální frekvence používání vysoušeče vlasů je 3-4 krát týdně. Režimy s použitím chladného a teplého vzduchu zůstávají v prioritě.

Je to důležité! Nedoporučujeme používat toto zařízení pro styling vlasů každý den. Navzdory všem bezpečnostním opatřením a ochraně jsou vlasy poškozeny v důsledku tření. Aby vlasy vypadaly zdravě a dobře upravené, musíte se o ně dobře postarat. Přečtěte si naše tipy, jak pečovat o vaše vlasy.

Nejlepší vlasové kartáče na vlasy

Věnujeme pozornost hodnocení nejlepších kartáčů na vlasy, které zohlednily zpětnou vazbu uživatelů, specifikace a cenu zařízení. S těmito informacemi vám bude mnohem jednodušší rozhodnout, který sušič vlasů je lepší.

Philips HP8664

Tento model je jedním z nejlepších kartáčů na vlasy za správnou cenu.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Existuje režim ionizace.
 • Zahrnují se dvě trysky o průměru 50 a 30 mm.
 • Otáčení trysek může probíhat v různých směrech.
 • Trysky mají keramický povlak.

Výhody:

 • Rychlý a účinný styling vlasů.
 • Vysoušeč vlasů je snadno použitelný.
 • Štětiny štětce jsou přírodního původu.
 • Pokládání se provádí šetrně.

Nevýhody:

 • Docela krátká šňůra.
 • Vysoušeč vlasů není schopen dát objem vlasů.

Rowenta CF 9320

Náklady na toto zařízení jsou mírně nižší než cena vedoucího našeho ratingu, ale charakteristiky jsou téměř stejné.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 kW.
 • Existuje režim studeného vzduchu.
 • Existuje režim ionizace.
 • Obsahuje dvě trysky o průměru 30 a 50 mm.

Výhody:

 • Ergonomický design.
 • Efektivní styling. Vyrobené vlasy doma s tímto zařízením není nižší styl salonu.

Nevýhody:

 • S dostatečnou hmotností zařízení.
 • I přes existenci režimu studeného proudění vzduchu není studený vzduch slibovaný výrobcem uvolněn. Místo toho proudí proud teplého vzduchu.
 • V režimu horkého foukání se uvolňuje horký vzduch.
 • Trysky nejsou příliš pohodlné a mohou způsobit vytažení vlasů.
 • Příručka k přístrojům obsahuje chyby v popisu.

BaByliss 2735E

Cenný konkurenční model prvních dvou zařízení.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Má dva režimy provozu.
 • Existuje způsob ionizace a foukání studeného vzduchu.
 • Indikátor napájení.
 • Kabel zařízení se otáčí kolem osy, což zabraňuje jeho zlomeninám a ohybům.
 • Přítomnost odnímatelného filtru.
 • Zahrnuty jsou 4 trysky, včetně vysavače na vlasy a náboje.
 • Trysky mají keramický povlak.
 • Kartáče se automaticky otáčejí.

Výhody:

 • Perfektní styl vlasů.
 • Stylovací čas i husté vlasy trvá ne více než 10 minut.
 • Spolehlivé upevňovací trysky.
 • Kartáče mají přírodní štětiny.

Nevýhody:

 • Přístroj je v práci hodně hlučný.
 • Neexistuje smyčka pro zavěšení.
 • Hmotná hmotnost, zejména při delším používání.

Bosch PHA2662

Model má velmi dobré vlastnosti, ale uživatelské recenze jsou nejednoznačné.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Dva režimy ovládání.
 • Existence způsobu ionizace a studeného obduv.
 • Existuje případ pro uložení zařízení.
 • Ochrana proti přehřátí.
 • Obsahuje 3 trysky.

Výhody:

 • Souvisí s vysycháním a stylováním.

Nevýhody:

 • Dlouhé vlasy při práci se štětcem na vlasy jsou zamotané a nasávány do přívodu vzduchu.
 • Horký vzduch má velmi vysokou teplotu, která velmi dobře neovlivňuje stav vlasů.

Bosch PHA5363

Tento model je nejlevnější ze všech výše uvedených. Nicméně, díky svým dobrým výkonům a zásluhám v práci najde své uživatele.

Vlastnosti:

 • Napájení - 700 W.
 • Má tři provozní režimy.
 • Schopnost regulovat průtok vzduchu a teplotu vzduchu.
 • Existují režimy ionizace a průtoku studeného vzduchu.

Výhody:

 • Pečlivé s vlasy, což je důležité pro tento typ gadget. I po dlouhodobém pravidelném používání se vlasy nerozdělují.
 • Instalace je snadná.
 • Ergonomický design.
 • Dobrá konstrukce a odolný materiál.
 • Lehké.

Nevýhody:

 1. Relativně vysoká hladina hluku.
 2. Jsou případy trysky upevňovacího nástavce pro přetržení.
 3. Průměr velké trysky je poměrně malý.

Je to důležité! Mnoho dívek ráda používá různé zajímavé vlasy. Pokud chcete vytvářet exkluzivní věci s vlastními rukama, máme pro vás velmi zajímavý příspěvek "Jak vytvořit vlasy s vlastními rukama?".

Fén - štětec, který je lepší, hodnocení 10 nejlepších modelů podle recenzí zákazníků

Vysoušeč vlasů - kartáč nebo rotační vysoušeč vlasů se objevil na polích našich obchodů ne tak dávno. Ale okamžitě vyhrál lásku mnoha zákazníků a hodně pozitivní zpětné vazby. A to není překvapující, protože pomocí tohoto snadno použitelného zařízení můžete vytvářet své vlasy jako v profesionálním salonu, aniž byste museli věnovat velkou dobu tomuto procesu a významně ušetřit rodinný rozpočet.

Možnost výběru - drátěný nebo bezdrátový kartáč na vlasy. Funkční redundantní?

Vynaložil jsem spoustu času na silnici, nahradil jsem objemný domácí fén s pohodlnou a kompaktní kartáč na vlasy.

První věc, kterou si sama odfrkla, byla bezdrátová vysoušeč vlasů. Byl jsem zmatený malou silou, která vyžaduje časté nabíjení, minimální funkčnost a nedostatek vyjímatelných trysek.

Možnosti práce ze sítě se ukázaly jako mnohé.

Klíčovými body výběru byly:

 • Kompaktnost a nedostatečná váha;
 • ergonomie;
 • moc (nechtěla bych trávit čas navíc);
 • vyměnitelné trysky pro výběr možností pokládky;
 • možnost volby rychlosti a teploty vzduchu.

Příjemné bonusy byly: keramický povlak a ionizace.

Zvolený Remington AS 1220 měl působivé parametry: vysoký výkon, sadu trysek a dokonce i cestovní pouzdro.

Zjistil jsem, že výběr je úspěšný, ale funkce pro mě byla nadbytečná. Kouzlo keramického povlaku je obtížné odhadnout. Situace s ionizací se zdá být podobná - až do výskytu této funkce, bylo prostě nevědomé potřeby odstranění statického napětí.

Používám pouze velké štětce, zbývající trysky v mém případě nebyly užitečné.

Působivý výkon, skvělá šňůra a pohodlná tlačítka.

Nedávno jsem krátce střihala a začala se dívám na auto-rotační stylisty. Skloněný k zařízení Philips HP8668 3 v 1

Volba výkonu a trysek

Je nutné zvolit si štětec na vlasy - je to jedna z hlavních charakteristik. Určuje maximální teplotu topení a sílu přívodu vzduchu. Pro tvorbu vlasů nepotřebuje moc velký, dostatečný a 600 wattů. Pokud je více - skvělé pro sušení vlhkých vlasů. Dbejte také na teplotu topení. Čím více to bude - tím rychleji vlasy vyschnou a položí se. Existují také některé styly, které odstraňují statickou elektřinu.

Trysky na kartáč na fén by měly být zvoleny s ohledem na požadovaný efekt. Přicházejí v různých průměrech, záleží na tom, jaké kadeře se chcete dostat. Například: elastické malé vlny, volné široké vlny, rovné prameny, spirály a tak dále. Tyto výsledky je možné získat pomocí kleští, topení rukou a kartáčů. K dispozici je také tryska pro rozpojování neúspěšně položených vlasů, pro vytváření vln, potřebujete komponentu s zvlněním. K dispozici je také tryska pro vytváření vodorovných a svislých kadeří.

Výše uvedené trysky jsou nejběžnější, užitečné a stojí za to. Všichni ostatní nejsou tak důležití, protože mnoho lidí je nepoužívá, nebo jen další variantu a nadhodnocenou cenu toho, o němž je napsáno výše.

Kdybych si teď koupil stylu, rozhodl bych se Rowenta. Vynikající výkon: výkon 1000 W, dlouhá šňůra, různé trysky. Mnoho pozitivní zpětné vazby a objednávek, rozumnou cenou.

Vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem pro kudrnaté vlasy

Moje vlasy jsou velmi kudrnaté: pravidelně jsem je musel vytáhnout pravidelným vysoušečem vlasů a všemi druhy žehliček. Toto cvičení bylo nudné a ne vždy vedlo k velkému výsledku. Dlouho jsem snil o zařízení, které by samo činilo toto rutinní práci. Když jsem v supermarketu narazil na model s rotujícím kartáčem Rowenta BRUSH ACTIV, získaným bez přemýšlení. Pozorování konzultanta, že výrobky takového plánu mají krátkou životnost kvůli rotačním tryskám, mě nezastavily.

Můj model je čínský, ale to neovlivnilo jeho funkční vlastnosti. Výhody sušičky se ukázaly být větší než nevýhody:

 • Krabice s polárním průměrem jsou součástí balení: dokonale se vyrovnávají s vytvořením bazálního objemu na kadeře kontrastní délky;
 • Ionizační volba neutralizuje statický efekt - vlasy neležou po stranách, protože nehybridizují. Účes se po obyčejném vysychání vyznačuje jemným zrcadlem - není třeba používat pěny, pěny a balzámy pro styling;
 • zařízení je beztížné a pohodlné - ruka se téměř nikdy neobtěžuje.

Bylo mi s Rovenem přátelé už téměř deset let. Během této doby, odhalil a škodlivost její charakter:

 • přiléhající kartáče se posadí a jsou odstraněny pouze s jistou (někdy významnou) snahou a přítomností obratnosti;
 • regulátor teploty je stále mimo provoz.

Nyní můj kosmetický stroj funguje pouze v poloze nízkého tepla, ale přesto má postavení osobního kadeřníka a spojence v bitvě o krásu.

Model je lakonický a vyvážený: v něm není nic nadbytečné a všechny funkce byly vyvinuty ve prospěch spotřebitele. Je těžké si představit, že tam jsou sušičky na vlasy, lepší než tohle.

Vysoušeč vlasů pro styling vlasů

Vysoušeč vlasů - štětec je vhodný pro stylování na krátkých i dlouhých vlasech.

Účinně kombinuje funkce několika zařízení péče. Když jste si koupili takové zařízení, už nepotřebujete elektrické curlingové žehličky, kadeřníky a žehličku. Dejte krátkému objemu vlasů a pompávejte, dejte dlouhé vlasy do krásných měkkých kudrlin nebo udělejte klasické hladké vlasy - se všemi těmito úkoly se rotační vysoušeč vlasů vyrovnává dokonale.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto zařízení začaly vyrábět téměř všichni hlavní výrobci domácích spotřebičů. Jak pochopit různé modely, které sušič vlasů s rotující kartáč je lepší? Pokusíme se to na to přijít.

Principem vysoušeče vlasů - kartáč je otáčení trysky. Existují modely, kde se rotace automaticky spustí spolu se začátkem vysoušeče vlasů. A tam jsou ty, kde je mechanismus dodáván odděleně od přívodu vzduchu. Je vhodné používat takové modely jako autonomní zařízení pro sušení.

Jak vybrat kartáček na vlasy: 7 pravidel

Pokud chcete, aby vaše zařízení obsluhovalo co nejdéle a nepoškozovalo vaše vlasy, věnujte pozornost těmto vlastnostem:

 1. výkon je hlavní parametr, který určuje provoz zařízení a ovlivňuje pevnost průtoku vzduchu a teplotu jeho vytápění. Obvykle je výkon vysoušečů vlasů s rotujícím kartáčem v rozmezí od 400 do 1100 wattů. Před nákupem se rozhodněte, jak často budete používat vysoušeč vlasů a za jakým účelem? Z toho bude záviset na tom, jak výkonný model potřebujete k nákupu. Pro přidání hlasitosti a snadného stylingu stačí 400-600 W. A pokud máte v plánu neustále suché a zvlněné dlouhé kudrlinky, pak je nutné, abyste přístroj zesílili - od 1000 W;
 2. výrobního materiálu. Je lepší vybrat si vysoušeč vlasů, ve kterém má tělo trysky keramický povlak. Tento typ materiálu přispívá k rovnoměrnějšímu ohřevu celého povrchu a pečlivěji působí na vlasy;
 3. režimem činnosti je rychlost vyfukovaného vzduchu a otáčení kartáče. Vyberte model vybavený několika režimy. Pak si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim vlasům, v závislosti na jejich délce a tloušťce;
 4. trysky No, všechno je jednoduché - čím více trysek, tím více příležitostí pro experimentování s jejich vzhledu. Obvykle jsou v soupravě pro vysoušeč vlasů zahrnuty několik kulatých trysek pro různé délky vlasů, ploché kartáče pro vyhlazení kadeř a kroutících žehliček. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat pevnost upevnění trysek na rukojeti vysoušeče vlasů. Pokud se drží slabě, vyjíždějí nebo odcházejí - je lepší nechat tento model používat;
 5. Pomocné funkce jsou velmi důležitou vlastností, protože minimalizují poškození způsobené horkým vzduchem a usnadňují styling. Mezi tyto funkce patří ionizace, schopnost dodávat studený vzduch a zvlhčení páry. Při ionizaci jsou vlasy vystaveny záporně nabitým částicím, což snižuje statickou elektřinu. V důsledku toho se stávají hladkými a hedvábnými. Studený vzduch se aplikuje na konci pokládky, aby se výsledek opravil. Zvlhčování parou napomáhá řádně narovnat vlasy a učinit to poslušnější;
 6. potraviny Existují dva typy modelů - ty, které jsou napájeny z elektrické sítě a běží na bateriích. Pokud zvolíte běžný kabelový model, ujistěte se, že délka kabelu není menší než 1,8 m. Modely baterií jsou vhodné pro cestování a cestování tam, kde není možnost používat elektřinu. Dbejte na to, zda je součástí nabíječky;
 7. příslušenství. No, když model obsahuje plastovou nádobu nebo tašku pro příslušenství. To platí zejména pro modely, kde byly při výrobě kartáčů použity přírodní materiály. Takové přídavné zařízení vyžadují zvláštní skladovací podmínky. V opačném případě se štětiny rychle rozbijí a chmýří, což komplikuje proces pokládání.

Správný styling

Nestačí vybrat vhodnou vysoušeč vlasů - kartáč.

Chcete-li získat požadovaný výsledek a užívat si odraz v zrcadle, při používání zařízení dodržujte některá pravidla:

 • Zvolte správný režim provozu. Husté a dlouhé vlasy suché a zvlněné při vyšší rychlosti. Toto je obvykle druhé tlačítko. Chcete-li dávat vlasy z krátkých vlasů, stačí použít první režim;
 • Netahejte prameny příliš široce. V tomto případě kudrlinky nebudou mít krásný tvar, protože část vlasů právě klouzá při sušení. Optimální pro získání pramenů o šířce 5 - 7 cm;

 • vysoušeč vlasů - štětec pro krátké vlasy - je univerzální pomocník při dávkování krásy. Použijte trysky středního průměru. Chyťte prameny od horní části hlavy a větru v různých směrech. Tak se ve účesu objevuje lehká nedbalost a přirozenost;
 • v mnoha modelech je tryska - koncentrátor je součástí balení. Než použijete štětec, který zvedá vlasy u kořenů, vysušte je pomocí vysoušeče vlasů s nábojem. Následný efekt bude trvat déle;
 • navíjení pramenu, zahřejte ji na několik vteřin. Nezapomeňte, že čím více vysoušeč vlasů má, tím rychleji a intenzivněji se ohřívá. Nevyhýbejte se delší dobu, než je nutné, abyste zabránili poškození vlasů;
 • trysky s přírodními štětinami jsou pro vlasy choulostivější, neztrácejí jejich strukturu, dělají je hladší a lesklé;
 • Pokud jste vlastníkem přírodních kudrlin, vyberte si model s tryskou - difuzorem;
 • nezapomeňte, že když používáte vysoušeč vlasů - hubice se zahřeje na vysoké teploty. Při stylování vlasů je pečlivě ošetřete, abyste se nevystavili nebezpečí popálenin.
 • Pokud jste po prozkoumání všech technických podrobností stále nemusíte vybírat štětcem na vlasy - na vlasy věnujte pozornost recenziám zákazníků, kteří již tento přístroj gadget oceňují a vytvářejí osobní názor.
 • Hodnocení nejprodávanějších modelů

  1. Philips HP8664

  Vysoušeč vlasů - kartáč s výkonem 1000 W, keramický povlak a automatické otáčení trysek. Mezi další funkce patří ionizace a možnost volby rychlosti přívodu vzduchu. Cena od 3549 rub. až 5390 rublů

  • Výhody: vysoce kvalitní montáž, kartáče se mohou otáčet v různých směrech, nezaměňovat vlasy, poskytují dlouhotrvající styling.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  2. Braun AS 530

  Výkon 1000 W, tři režimy vytápění, přívod studeného vzduchu a zvlhčení páry. Cena od 2820 rublů. až 4599 rublů

  • Výhody: trvanlivost (někteří zákazníci tento model používají déle než 6 let), funkčnost, nízká hmotnost. Ideální pro krátké nebo střední vlasy. Funkce parní zvlhčování usnadňuje stylování tenkých, zamotaných vlasů, což je činí učenějšími.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  3. BaByliss 2736E

  • Výhody: vybudovat kvalitu a materiál, trvanlivost. Trysky jsou kartáče s přírodními štětinami, jejichž použití dává vlasům přirozený lesk a hladkost. Přítomnost úložného kufru, respektu k vlasům, může být použita jako normální vysoušeč vlasů.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  4. Philips HP8656

  Výkon 1000 W, keramický povlak, tři režimy provozu, ionizace, průtok studeného vzduchu, pět trysek s přírodními štětinami, napájecí kabel 2 metry. Cena od 3100 rublů. až 5490 rublů.

  • Výhody: režim pečlivého sušení, multifunkčnost, velké množství trysek, plochý kartáč - hřeben pro sušení a ionizující vlasy, přítomnost kabelky pro skladování, vysoce kvalitní tělový materiál.
  • Nevýhody: malý hluk při práci, těžký.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  5. Rowenta CF 9320

  • Výhody: snadné použití, tloušťka trysek zajišťuje perfektní kudrlinky na dlouhých vlasech, pečlivé působení, nevytahuje a nezamotá vlasy.
  • Nevýhody: nedostatek studené teploty v "studeném vzduchu".

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  6. Braun AS 330

  • Výhody: dobrý účinek bazálního objemu, dlouhý napájecí kabel (2 m), nezamotá vlasy, funguje tiše.
  • Nevýhody: žádný ionizační režim.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  7. Bosch PHA2300

  Výkon 700 W, keramika, dva režimy provozu, dvě trysky, přívod studeného vzduchu. Cena od 1690 rublů. až 3390 rublů

  • Výhody: Kvalita a povlakování, snadná manipulace, schopnost odstranit zuby z kartáče, trvanlivost, kompaktnost.
  • Nevýhody: trochu hluku při práci.

  Průměrné hodnocení: 4 z 5.

  8. Philips HP8662

  Výkon 800 W, tři režimy, ionizace, přívod studeného vzduchu. Zahrnuje štětec a náboj. Cena od roku 1990 rub. až 35890 rub.

  • Výhody: průměrný výkon je skvělý pro časté používání, pohodlný ergonomický tvar rukojeti, poměr cena / kvalita.
  • Nevýhody: s časem chmýří štětiny štětce.

  Průměrné hodnocení: 3.5 z 5.

  9. Philips HP8661

  • Výhody: nízká cena, funkce rotace šňůry, výběr různých způsobů pokládky.
  • Nevýhody: špatně kadeří dlouhé vlasy.

  Průměrné hodnocení: 3 z 5.

  10. Polaris PHS 0746

  • Výhody: lehká, kompaktní, vhodná pro jízdu, vhodná pro střední délku vlasů.
  • Nevýhody: slabé fixační trysky.

  Průměrná cena: 3 z 5.

  Každá dívka chce vždy vypadat okouzlující a dobře upravená. To vám pomůže koupit vysoušeč vlasů - kartáče. Analyzujte, jak často jej plánujete používat, jaké přílohy by měly být zahrnuty tak, aby optimálně odpovídaly délce a struktuře vlasů, jaké další funkce jsou k dispozici, přečtěte si recenze na internetu a vyberte, které zařízení je lepší koupit.

  Při správném používání můžete snadno změnit svůj obrázek a vždy vypadat neodolatelný!

  Co je sušič na vlasy?

  Někteří lidé nazývají toto zařízení vysoušečem vlasů. Jiní dávají přednost tomu, aby mu to nazval styler. Je to však totéž. O zařízení, se kterým můžete efektivně a pohodlně pečovat o vlasy.

  Ve skutečnosti se někteří uživatelé domnívají, že je dostatečně k dispozici vysoušeč vlasů. Kromě toho se na trhu nyní může vybrat řada vysoušečů vlasů, jak domácích, tak zahraničních výrobců. Sušička se však používá pouze k sušení vlasů. Zatímco stylista, ke kterému je připojena hmota různých trysek, může být užitečné i pro stylování vlasů a současně k jejich minimálnímu zranění.

  Toto stylingové zařízení vypadá jako válec, na němž je příchytka připevněna ve formě hřebene. Usoudila se, že vysoušeč vlasů je tentýž přístroj, jehož nákup je třeba vzít v úvahu. To znamená, že toto je jedna z hlavních charakteristik stylisty. A to vše proto, že závisí na výkonu, jako síle proudění vzduchu a na maximální teplotě topení.

  V ideálním případě by doba ohřevu vzduchu neměla přesáhnout dvě minuty. Musíme však vzít v úvahu nejen sílu, ale i účel stylivaře. Zařízení, jehož výkon nepřesahuje 600 wattů, je vhodný pro modelování účesů. Je-li výkon vyšší, je tento střih vhodný také k sušení.

  Kupující by měl vědět také následující: čím vyšší je teplota ohřevu, tím rychleji zabalíte a vysušíte vlasy. Jen si pamatujte, že se vlasy při vysokých teplotách zraní. Pravděpodobně tedy optimální způsob úpravy vlasů je 60 ° C.

  Ideální účes však naznačuje, že bude zapotřebí nejen teplý, ale i studený vzduch. Koneckonců, horký vzduch vytváří kudrlinky a studené je opraví. To je důvod, proč dnes existuje mnoho modelů stylistů, které mají další funkci studeného proudění vzduchu.

  Mimochodem, tam jsou vlasové kartáče se zvláštním způsobem inonizace. Je určen k odstranění statické elektřiny z vlasů.

  Trysky různých průměrů jsou vždy připojeny ke stylu. Umožňují, v závislosti na velikosti, získat buď světlé tělesné vlny nebo pružné malé kudrlinky. K dispozici jsou také stylyři se zatahovacími zuby, které zabraňují zamotání vlasů.

  Vůbec není triviální - délka kabelu. Dlouhý kabel je vždy pohodlnější. No, pokud je na základně šňůry s rotujícím prvkem. Dnes však již existují bezdrátové styly. Pracují na plynových kazetách. V takovém případě budou náklady na výměnu kazety započítány dodatečně, ale obvykle je to dostačující pro pět hodin práce, což není tak málo.

  Top 10 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy

  S pomocí vysoušeče vlasů s rotujícím kartáčem si můžete doma udělat profesionální styl. Nemusíte mít zvláštní znalosti nebo dovednosti. Před vznikem takového zařízení se při vytváření účesu vyžadovala určitá obratnost. V jedné ruce byl jeden vysoušeč vlasů a druhá štětka a samotný proces byl dlouhý a namáhavý. Vysoušeč vlasů kombinuje tyto dva nástroje do jednoho univerzálního a pohodlného. Kartáč se rotuje pomocí rotoru, který tvaruje kadeřnictví a vysoušeč vlasů v tomto okamžiku vysuší a vyřeší výsledek. Ale ne všemi zařízeními v praxi se to ukáže jako snadné. Chcete-li zjistit nejlepší model vlasových kartáčů pro vaše vlasy s rotačními tryskami, pomůže vám to hodnocení 2018 podle portálu Mark.guru.

  Jak udělat správnou volbu

   Vyberte si nejlepší kartáček na vlasy, který lze řídit následujícími kritérii:
  • Napájení. Určuje, jak moc se vysoušeč vlasů může zahřát. Podle toho, jak rychle a spolehlivě se vytvoří účes.
  • Druh potraviny. Může se jednat o rozvodnou síť a existují také bezdrátové modely s baterií. Jsou vhodné k cestování, ale obvykle méně výkonné a nefunkční.
  • Povlak a materiál štětce. Rovnoměrněji vyhřívané keramické modely. Samotný kartáč může být z přírodních štětin nebo z umělého materiálu.
  • Provozní režimy. Určete možnost nastavení rychlosti otáčení a síly proudění vzduchu. Je žádoucí, abyste si zvolili teplotu vzduchu.
  • Trysky Mnoho z nich rozšiřuje tvůrčí možnosti. Některé příslušenství jsou navíc navrženy speciálně pro krátké vlasy.
  • Další funkce. Například ionizace chrání vlasy před vysycháním, po něm neelektrifikuje a nejezdí dobře. Parní zvlhčovač zjednodušuje modelování a chrání před ztrátou vlhkosti.

  Rozpočtové modely

  Rozpočtová kategorie zahrnuje modely, jejichž cena nepřesahuje tři tisíce rublů. Mají minimální funkčnost a obvykle nejsou svázány s velkým počtem trysek a příslušenství. Ale pokud jde o spolehlivost a schopnost kvalitní účes, nejsou nižší než dražší konkurenti. Níže je hodnocení nejlepších levnějších sušiček vlasů podle verze portálu Mark.guru.

  1 Remington CB65

  Nejlepším termotěstem Remington mezi rozpočty je snadné vytvořit obrovský účes s kudrnatými kudrlinami. S minimální konfigurací má pro tento účel vše potřebné. Vysoce kvalitní kartáč s průměrem 4,5 cm má kvalitní keramický povlak, který má kondicionační efekt. Existují dva teplotní režimy, 120 a 180 stupňů. Po hodině v provozním režimu se sušička automaticky vypne. Otočný napájecí kabel má dostatečnou délku 1,8 m, nezamotá a nepřekáží jeho použití. Výrobce poskytuje 3 roky záruky na výrobek.

  Keramický potah má impregnaci kondicionující keratin, která se při vytváření účesu nanáší na vlasy, brání jejich křehkosti a chrání před přehřátím.

  • vysoce kvalitní povlak nepoškozuje vlasy;
  • dobré teplo;
  • pohodlný široký kartáč.
  • není vhodná pro jemné vlasy;
  • ona se nezvratí, ale pouze odmítá pramen.

  Průměrná cena je 2900 rublů.

  Ceny za Remington CB65:

  2 Braun AS 400

  V celé sadě vysoušeč vlasů Braun použijte všechny tři trysky. Jeden je navržen tak, aby poskytl objem, další dvě zkroucené kadeře různých průměrů. Kabel se otáčí, proto vůbec nezasahuje a nezamotá. Má také pevnou délku 2,1 m. Existují dva režimy nastavení teploty a síly proudění vzduchu. Napájecí zařízení 400 wattů.

  Součástí přístroje je smyčka pro zavěšení.

  • dobrá úplnost;
  • výběr režimu;
  • dlouhý pohodlný kabel.
  • nízký výkon;
  • výrobní materiál - ocel;
  • Podle některých recenzí se rukojeť zahřívá.

  Průměrná cena je 3000 rublů.

  Ceny za Braun AS 400:

  3 Braun AS 530

  Na třetím místě je výkonnější model od Brown s výkonem 1000 wattů. Existují tři teplotní režimy a tři možnosti intenzity průtoku vzduchu. Obsahuje trysku pro objem, dvě trysky se zaoblenými zuby, smyčka pro zavěšení. Dvoumetrový kabel má otočný držák, který zabraňuje zamotání.

  Je zde funkce studeného vzduchu a zvlhčení páry.

  • dobrá úplnost;
  • mnoho funkcí a úprav;
  • vysoký výkon.
  • žádné tlačítko vypnutí;
  • těžkopádné;
  • ocelový povlak;
  • kabel rychle selže.

  Průměrná cena je 2900 rublů.

  Ceny za Braun AS 530:

  4 Bosch PHA5363

  Na čtvrtém místě je funkční model Bosch. Má nízký, ale dostatečný výkon 700 W a 6 režimů provozu. Jedná se o tři možnosti vytápění, dvě nastavení proudu a studený režim. Obsahuje dvě trysky různých průměrů. Délka kabelu je 1,8 m.

  Technologie čtyřkanálové ionizace umožňuje ošetření všech vlasů ze všech stran iontovým prouděním, takže vlasy přestanou být elektrizující, nesplétají se, jsou hladké a získávají zdravý lesk.

  • dobrá funkčnost;
  • pečlivé pokládání díky ionizaci;
  • mnoho režimů nastavení.
  • špatná kvalita sestavy, držák trysky se často zlomí.

  Průměrná cena je 2200 rublů.

  Ceny za Bosch PHA5363:

  5 BaByliss BAB2620E

  Společnost BaByliss vyrábí profesionální stylingové zařízení, které můžete snadno používat doma. Štětec nemá příliš velký průměr 34 mm, v sadě nejsou žádné vyměnitelné trysky. Napájení zařízení 700 W. Existují dva režimy teploty a průtoku vzduchu. Štěrka jsou vyrobena z měkkého polyamidu.

  Povrch je vyroben z titanu s turmalínovým povlakem, který chrání vlasy před negativními účinky tepla a dodává jim lesk a zdravý vzhled.

  • kvalitní pokrytí;
  • jednoduchý styling;
  • měkký kartáč

  Průměrná cena je 2700 rublů.

  Ceny za BaByliss BAB2620E:

  Střední a vysoká cenová kategorie

  Modely, které stojí od tří tisíc, obvykle mají lepší pokrytí a vyšší výkon. Přítomnost mnoha funkcí vám dává prostor pro představivost a vytváří stylový účes, který zdůrazňuje vaši individualitu. Napájení a přítomnost úprav umožňuje trvale fixovat výsledek.

  1 Philips HP8664

  Nejlepší z hlediska ceny a kvality je model společnosti Philips. Zahrnují se dvě trysky o průměru 30 a 50 mm, které se otáčejí oběma směry. Přístroj má vysoký výkon 1000 wattů. Turmalínová vrstva působí pečlivě na vlasy, stávají se objemnými a zářícími. Štětec je vyroben z přírodních měkkých štětin. Ionizace umožňuje vysušit vlasy bez elektrifikace. Funkce Care optimalizuje teplotu sušení a chrání před přehřátím.

  Kartáč s průměrem 30 mm má zasouvatelnou štětinu, čímž vytváří rovnoměrné kudrlinky bez zamotání.

  • budovat kvalitu;
  • jemný povlak;
  • funkčnost;
  • široké možnosti stylingu.
  • bez přívodu studeného vzduchu.

  Průměrná cena 4200 rublů.

  Ceny za Philips HP8664:

  2 BaByliss 2736E (2735E)

  Na druhém místě v žebříčku nejlepších je multifunkční model s kapacitou 1000 wattů. Dodává se se čtyřmi přílohami, které vám umožní přidávat objem do vlasů, narovnat nebo kroutit a otočit špičky. Dvě trysky různých průměrů jsou vyrobeny z přírodních prasečích štětin. Tryska pro vyrovnání má keramické zuby a 4 způsoby napětí vlasů. Zahrnuto je pouzdro a vyjímatelný filtr. Fixní pokládání umožňuje studený režim.

  Technologie IoniCeramic umožňuje, aby vlasy nebyly elektrizovány, jsou pružné a vlasy odolné na dlouhou dobu.

  • vysoce kvalitní styling;
  • nízká hladina hluku;
  • mnoho tipů zahrnuto;
  • jemná péče o vlasy.
  • trysky a jejich držák se často zlomí, je obtížné najít náhradní.

  Průměrná cena je 5500 rublů.

  Ceny za BaByliss 2736E (2735E):

  3 Rowenta CF 9220

  Na třetím místě mezi nejlepšími vysoušeči vlasů je 1000W vysoce kvalitní model z Rowenta. Přiložené dvě kartáče se automaticky otáčejí a zjednodušují a urychlují proces vytváření účesů. Keramický povlak zabraňuje poškození vlasů a chrání jejich strukturu. Ionizační funkce eliminuje statickou elektřinu a vytváří přirozenou záři. Teplota a rychlost jsou konfigurovatelné, je zde režim studeného vzduchu. Kulaté trysky mají průměr 30 a 50 mm, štětiny jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Kord, stejně jako všechny drahé modely, se otáčí.

  Kompletní s vysoušečem vlasů jsou ochranné kryty pro kartáče.

  • vysoce kvalitní instalace a spolehlivost;
  • vyměnitelné praktické trysky;
  • dobrá síla;
  • ionizační funkce.
  • žádné automatické vypnutí;
  • Podle mnoha recenzí nefunguje režim studeného vzduchu, dodává se teplý vzduch a hoří hoří.

  Průměrná cena je 4000 rublů.

  Ceny za Rowenta CF 9220:

  4 Philips HP8666

  Tento model se prakticky neliší od předchozího modelu společnosti Philips. Stejný výkon 1000 W, turmalínový povlak, ionizační funkce a ochrana před přehřátím. Všechny kartáče se otáčejí ve dvou směrech. Na rozdíl od vůdce hodnocení je v soupravě dodatečný přirozený uzávěr 38 mm. Jinak mají stejné příležitosti vytvořit nádherný volumetrický účes se zdravými zářivými vlasy.

  • jemná péče;
  • vysoce kvalitní styling;
  • měkké přírodní štětiny;
  • mnoho trysek.

  Průměrná cena je 4900 rublů.

  Ceny za Philips HP8666:

  5 BaByliss BAB2770E

  Hodnocení je doplněno poněkud méně výkonným modelem 800W od značky BaByliss. Vysoce kvalitní keramický povlak minimalizuje negativní účinky teplotní expozice. Ionizační funkce odstraňuje statickou elektřinu a dává vlasům atraktivní vzhled. Trysky se automaticky otáčejí oběma směry. Jsou vyrobeny z přírodních štětin a nylonu. Vysoušeč vlasů může pracovat ve třech režimech, navíc je funkce studeného vzduchu. Kabel se otáčí a jeho délka činí 2,7 metru.

  • profesionální styling;
  • odnímatelné trysky;
  • měkké smíšené štětiny;
  • dlouhá šňůra;
  • funkčnost

  Průměrná cena je 5500 rublů.

  Ceny za BaByliss BAB2770E:

  Závěr

  Drahé vysoušeče vlasů jsou silnější a většinou mají několik trysek v sadě. Máte-li tenké vlasy, nemá smysl přeplňovat za napájení, můžete si stylovat při nízkých teplotách. Důležitější je pohodlí a dostatečná měkkost štětce. Pro jemné vlasy nezapomeňte vzít model s vysoce kvalitním povlakem a nejlépe ionizací. Několik pozic v pořadí se zabývá produkty BaByliss, které jsou umístěny jako profesionální. Nicméně nástroje BaByliss jsou obtížně opravitelné, protože není tak snadné najít servisní středisko a obzvláště náhradní díly. Ale při pečlivém zacházení s rizikem zlomu je minimalizováno, není divu, že tato společnost poskytuje 3 roky záruky na své výrobky.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy