logo

Dát pepř na vlasy! S DNC je to snadné! Červená paprika pro ztrátu vlasů DNC.

Ahoj!
Pravděpodobně každý z nás chce nejen krásné vlasy, ale také dlouhé. A kosmetický průmysl a farmaceutické společnosti nám nabízejí spoustu možností, jak urychlit růst vlasů rychle a bezpečně. A nezapomeňte na domácí stimulační metody.

Nyní jsou tyto nástroje k dispozici ve formátu masky, ampule, lotiony, šampony a tak dále. Nejdůležitější je vybrat pro sebe ten nejúčinnější. Jsme všichni jiní, a to přišlo k jednomu, bohužel není to fakt, který způsobí potěšení od druhého.

Stále ještě hledám takový urychlovač růstu, zatím mi nebyl dán hmatatelný viditelný výsledek více než jedním testovaným nástrojem. Výška 1-2 cm za měsíc, častěji 1. Ale nevzdávám se!

Dnes chci mluvit o jednom z těchto nástrojů.

Červená paprika ze ztráty DNC

Začátek společnosti, i když si myslím, že to každý ví.

1990 nazývá oficiální web DNC rok narození této značky. Každým rokem se rozšiřuje a rozšiřuje nabídka produktů vyráběných a prodávaných společností DNC. Ale existují věci, které od té doby zůstaly nízké:

* Kvalita
* Přísný výběr ingrediencí
* Průběžná výzkumná práce zaměřená na vývoj nových produktů.

Koncept DNC

Na oficiálních stránkách společnosti DNC naleznete ustanovení a principy, kterými společnost je pravdivá a stále. Hlavní koncepci výroby byla uzavřena v následujících odstavcích:

-Maximální možná koncentrace účinných látek
-Pokud je to možné, nepřítomnost chemického zpracování součástí
-Všechna kosmetika vytvořená pro domácí použití.
Popis:
Nejsilnější aktivátor podkožního krevního oběhu, maska ​​s červeným pepřem nemá téměř žádné analogy intenzity působení. Když jsou všechny prostředky již vyzkoušeny, stojí za to vrátit se do již kontrolovaného receptu. Superaktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omladí je. Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst.

Vzhled:

Aktivátor je balen v malé krabici, na přední straně chilli papriček, logo značky a název produktu.

Na zadní straně jsou sliby výrobce, složení a způsob použití.


Na stranách jsou také zajímavé nápisy.

Zhora a dolu to také vypadá zajímavě.


Návrh je stručný a pěkný.

V krabici jsou 2 silné papírové tašky se směsí po 50 gramech, zdobené bílo-hnědými tóny.


Samotná směs vypadá jako suchá hlína smíchaná s něčím, co je v zásadě.

Složení:
růžová jíl, červená paprika, zelený čaj, mořské řasy, muškátový oříšek, plantain, hořčice, kyselina citronová. Kompozice, jak vidíme, je přirozená.
Kosmetická hlína - Exfoliating, matting, zmírňuje zánět a podráždění pokožky, absorbující, zvedá.
Chilli Pepper - Používá se pro vlasy proti lupům a výživné vlasové kořeny. Zlepšuje krevní oběh. Antioxidant.
Čaj - Antioxidant, zpomaluje stárnutí, tonizuje, antiseptický.
Řasy - Moisturizer, změkčující složka, ústní péče, obnovuje a vyživuje pokožku, snižuje podráždění, proti stárnutí, hojení, zahušťovadlo, antibiotikum, protizánětlivé.
Muškátový oříšek - parfumerie, kondicionér pleti, baktericidní, protizánětlivý, zmírňuje podráždění pokožky, hojení, ochranné funkce, antivirotika.
Plantain - Přípustná, hojivá, zvedá, protizánětlivá, protiedémová, regenerace pokožky, proti akné, baktericidní.
Hořčice - Posiluje krevní oběh, zlepšuje tón pleti, snižuje ztrátu vlasů.
Kyselina citronová - Čištění a odlupování kůže, antioxidant, konzervační činidlo, stabilizuje kyselost, bělí kůži, posiluje pleť, zlepšuje růst vlasů, protizánětlivý účinek, zvedá.

To, že ve mně je hořčice, byla trochu překvapená. Vím, že hořčice, společně s pepřem, je populární růstový stimulátor. Ale nějak jsem si myslel, že je používají samostatně.

Cena: od 72 rublů.

Barva a konzistence: prášková růžová barva.

Vůně:
Vdechnutí této směsi se nedoporučuje a já jsem se nesnažil, ale když se smíchá, cítil se vůně červeného pepře, ne nic, je zde vybrán jako hlavní složka.

Použití:
Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Před použitím zkontrolujte alergie. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na kořeny na mírně vlhké vlasy, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Postup lze opakovat 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů.
Jednal jsem podle pokynů. Polovinu směsi nalijete do nádoby.

Přidána vroucí voda.
Míchal se.

Před aplikací navlhčila vlasy vodou a z uší použila kondicionér. Obávám se, že jílové směsi, nebo spíše bojím se jejich negativního dopadu na délku.

Dala, zabalila polyethylen.


Znovu zahřála vrchol kloboukem.
Po 30 minutách se vypláchne.

Dojem:
Směs pepře je prašná, ale není silná, když je míchána, jakmile je v krku lehce uzavřená. Vůně pepře je tam, ale není tak silné, jako se to děje v potravinářském suchém červeném pepři. Aplikuje se jako hlína zředěná vodou, prsty cítí zrna nástroje. Neříkej, že to je nepříjemný proces podávání žádostí, ale nemůžete volat příjemně. Když se nanáší, nevypečuje vůbec, po zahřátí filmu se začal ohřívat, ne silně, jemně, s lehkostí a bez námahy, vydržel jsem přidělenou dobu. Mohl by to být déle, ale nevidím smysl.
Je nepříjemné umýt pryč, zrna písku se uvíznou v kořenech a délce (která byla dříve kondicionována kondicionérem). Při vyplachování vypouští oranžovou vodu. Dlouho jsem se umyl, třikrát. Poté, co již ve fázi aplikace masky na vlasy, je stále příjemné teplo.

Výsledky:
Do 4 týdnů jsem vyrobil 4 masky s červeným pepřem.
Během této doby vzrostl asi 2 cm. Nemohu s jistotou říci, protože podle mého manžela měří růst +3 cm, bohužel, nevidím to z růstu kořenů.
Výsledek není nádherný, ale je to.

A tento měsíc jsem měl pocit, že vlasy rostou. To, co nebylo po dlouhou dobu.

Stačí si uvědomit, že v době používání červené papriky od DNC vlasy klesly o něco méně než obvykle. Ale mám v tuto chvíli pah pah, že neexistuje zesílení vlasů.

A délka oteplovací masky negativně neovlivnila to, o co jsem se bál kvůli hlíně v kompozici.

Výsledek:
V první jsem měla stimulační masku ve formě prášku a zajímala jsem se o tuto zkušenost. Ano, existují určité nuance, ale je to tak hezké, že se cítím jako trochu alchymisty, i když míchá jen dvě složky. A výsledek je, ale určitě bych rád víc.
S největší pravděpodobností budu opakovat nákup pepře v zimě a pokuste se jej použít dvakrát týdně. Zajímalo by mě, co se stane.

A teď už pár týdnů mám masku na zahřátí a pak čekám na kapalinu z DNC, ale to je další příběh.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Nejsilnější aktivátor podkožního krevního oběhu, maska ​​s červeným pepřem nemá téměř žádné analogy intenzity působení. Když jsou všechny prostředky již vyzkoušeny, stojí za to vrátit se do již kontrolovaného receptu. Superaktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omladí je. Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst. Aplikace: Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Před použitím zkontrolujte alergie. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na kořeny na mírně vlhké vlasy, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Postup lze opakovat 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů.

lesk; obnovení; pro růst vlasů; z vypadávání vlasů; potraviny; proti lupům

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

pro všechny typy vlasů

vlasový výrobek

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Lenore: Červená paprika pro vypadávání vlasů z DNC

Dobré odpoledne

Kdo rád zažije vzrušení a současně získá mimořádný růst vlasů? Miluju) Tak jsem spěch, abych vám vyprávěl o svém nálezu v oblasti rostoucích vlasů a zbavuji se ztráty vlasů - vlasovou masku červené papriky pro vlasy Lotyšské společnosti DNC.

Nedávno jsem spadl spoustu vlasů, ale tento problém jsem se určitě vypořádal, i když jsem neustále pokračoval v tvorbě různých maskrů, abych tento efekt udržel. Teď můj cíl je růst vlasů silnější, v létě jsem si také oholela třetinu vlasů na zadní straně hlavy, teď jsou trochu průmyslem, ale šlehačka vypadá velmi tekutinou.

Dlouho jsem chtěl tuto masku zkusit a teď je to jen cesta, protože červená paprika je nejsilnějším aktivátorem hypodermického oběhu. Léčivé vlastnosti hořícího červeného pepře jsou přesně vysvětleny přítomností kapsaicinu v něm: působí jako stimulant a ovlivňuje látky, které přenášejí signály z nervových zakončení do mozku - proto se cítíme, že hoříme. Chcete-li probudit spící folikuly vlasů a nechat je růst rychleji, než spát, je nutné poskytnout silný spánek krve na pokožku hlavy.

Každá složka přípravku zlepšuje krevní oběh. Po takové expozici vlasy prostě nemohou růst. Obvykle se moje vlasy rozrůstají o 1 cm za měsíc, pokud se nic neděje, maximálně 1,5 cm s olejovými maskami, kořenovou masáží a křupavou sůl. Myslím, že je to velmi dobrá míra růstu. Zkontrolujte, jak rostou s touto maskou.

Úplně přirozená kompozice. Nemnoho ingrediencí, ale co!

○ Montmorillonit (růžová hlína)

Růžová jíl pro vlasy je kosmetologický trik, takové plemeno neexistuje. Ve skutečnosti jde o kombinaci dvou typů jílu: bílý a červený. Výsledkem byla měkká růžová kosmetická forma, která řeší problém čištění, obnovení struktury a zpevnění vlasů. Růžová hlína má dezinfekční vlastnosti, takže se pečlivě stará o vlasy se záněty na pokožce hlavy. Navíc tento pohled je skutečným nálezem pro majitele kudrnatých a nepoddajných vlasů.

Bílá hlína (jiný název pro kaolin) je dar od přírody majitelům mastných vlasů. Hlavní vlastností kaolinu je jeho absorpční schopnost. Kosmetická bílá hlína účinně a snadno odstraňuje nečistoty, absorbuje pot a přebytečný přírodní tuk. Výsledkem je čistá, svěží, prodyšná kůže.

Červená hlína je vhodná pro majitele mastných, rychle kontaminovaných vlasů. Masky z něj slouží k posílení kořenů, k normalizaci tukové rovnováhy pokožky hlavy. Kromě minerálů je červená hlína pro vlasy bohatá na oleje, které mají osvěžující účinek na pokožku a zlepšují zásobení krví.

 Capsicum Annuum (červená paprika)

Nejznámější hořící koření na světě - červená horká paprika - je schopna dodat nejen skvělé chuťové pocity. Extrakt z tohoto ovoce může sloužit jako účinný aktivátor růstu vlasů, který je dokázán praktickými zkušenostmi s používáním. Chile obsahuje vysokou koncentraci mastných olejů, karotenů, karotenoidů, cukrů, vitamínů C, A, B:

 • karoten je stavební materiál pro vlasy, který je nezbytný pro dělení buněk;
 • karotenoidy - pomáhají dosáhnout zdravé záře;
 • cukry - dávají hladkost kudrlinkám, hladinám vlasů;
 • mastné oleje - skutečný základ pro vytvoření zdravé a silné struktury vlasů;
 • vitamíny jsou základem dobré výživy, posilování, oživení

○ Camellia sinensis (zelený čaj)

Zvláštností zeleného čaje je, že neprochází fermentačním procesem jako černý čaj a uchovává nejvýhodnější látky, vitamíny, stopové prvky:

 • Katechiny, tanin jsou silné antioxidanty, které jsou zaměřeny na zdraví celého těla, včetně posilování vlasů.
 • Tannin - má adstringentní vlastnosti a pomáhá v boji proti tuku a seborrhei.
 • Vitamíny A, B, C, E, F - posilují vlasy, stimulují krevní oběh hlavy.
 • Niacin - chrání vlasy před šedivými vlasy.
 • Salicylát - má antiseptický účinek.
 • Aminokyseliny, včetně aaninu - pomáhají dosáhnout lesku.

Přínosné vlastnosti zeleného čaje jsou impozantní:

 • Čaj vyživuje pokožku hlavy a posiluje vlasové folikuly.
 • Snižuje podráždění pokožky hlavy.
 • Bojuje s mastnými vlasy.
 • S antibakteriálním účinkem pomáhá s lupy, seborrheou.
 • Obnovuje lesk vlasy.
 • Dává vlasům vůni.

 Algea (mořské řasy)

Rasy obsahují tolik jódu jako žádné jiné druhy používané v kosmetologii.

Maska s řasou se používá k urychlení růstu vlasů. Zabraňuje jejich suchu a ztrátě.

Kromě jódu mají:

 • draslík, hořčík, železo a další nerosty;
 • kyselina listová;
 • aminokyseliny;
 • komplex vitamínů.

 Myristica (muškátový oříšek)

Silná léčiva, která zastavuje vypadávání vlasů, zvyšuje sílu vlasů, stimuluje jejich růst. Olej odstraňuje labilitu pokožky, omlazuje a posiluje buňky. Má antifungální účinky.

 Plantago major (plantain)

Skromný plantain má jedinečnou kompozici. Je bohatý na vitamíny C a K, obsahuje kyselinu citronovou, phytoncidy ve vysokých koncentracích. Listové listy a semena jsou bohaté na tannické a hořké látky, obsahují aukubinové enzymy a glykosid. Listové listy obsahují látky, které přispívají k regeneraci všech typů tkání v lidském těle, a semena - kyselina olejová, saponiny, komplexní sacharidy. Taková bohatá kompozice vysvětluje jedinečné léčivé vlastnosti plantainových vlasů.

Užitečné vlastnosti plantain:

 • obnovení struktury vlasové šachty;
 • obnovení dělených konců;
 • normalizace produkce kožního mazu (plantain dělá suché vlasy živé a elastické, pomáhá snížit mastnost mastných vlasů);
 • normalizace mikroflóry pokožky hlavy;
 • zvýšený růst vlasů;
 • vlasové folikuly;
 • zlepšení krevního oběhu;
 • deodorizační a dezinfekční vlastnosti.

 Sinapis alba (hořčice)

Naši předkové dokázali umýt vlasy hořčičným práškem. Úspěšně využili tohoto přírodního daru k očištění mastných vlasů, které mají v krátké době silnou tendenci k vysolování. Hořčice v tomto případě funguje jako látka, která úspěšně absorbuje přebytečný tuk a podporuje jeho rychlé odstranění. Tento nástroj má však také schopnost ošetřit pokožku hlavy v důsledku oteplování povrchové vrstvy pokožky. Všichni známe princip používání hořčíkových náplastí - oteplejí kůži, rozšiřují krevní cévy a na povrch těla čerpou velké množství krve. Zvýšený krevní oběh zlepšuje stav pokožky a její výživu, a v případě pokožky hlavy, výživu vlasových folikulů. Vedle vysoce kvalitního čištění a odmašťování, použití hořčice stimuluje zvýšenou výživu, což způsobuje aktivní růst vlasů, stejně jako zlepšení stavu stávajících pramenů.

Kyselina citronová (kyselina citronová)

Má příznivý účinek na pokožku hlavy, snižuje nadměrné vylučování mazu, což je nepochybně dárek pro dívky, které trpí nadměrnou mastnou pokožkou hlavy. Další výhodou lze považovat za zúžení pórů. Jen málo lidí ví, že rozšířené póry na hlavě mohou způsobit ztrátu vlasů, protože vlasové žárovky se v tomto případě volně drží na horních vrstvách epidermis. Kyselina citronová pomáhá zúžit každý pór a udržuje si vlasy silné.

Jak požádat:

Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Aplikujte trochu kompozice na malou oblast pokožky, ujistěte se, že nezpůsobuje alergickou reakci. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na mírně vlhké vlasy, po celé délce, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem.

Postup může být prováděn 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů.

Nechci hníst nic pro zmírnění výsledek, pouze červené papriky, jen hardcore)) a není distribuována po celé délce, pro mě by to bylo plýtvání, tak kořeny uplatňuje jako Účelem masky je účinek na vlasové kořeny.

Balení.

Krabice je opatřena nálepkou značky DNC, která označuje, že ještě nebyla otevřena. Na obalu jsou k dispozici kompletní informace o nástroji a jeho použití. Datum vypršení platnosti, číslo šarže, informace o druhu obalových materiálů, lepenky a tento plast jsou vhodné pro recyklaci, předáním po jejich použití.

Uvnitř jsou dvě sáčky o objemu 50 gramů prášku. S největší pravděpodobností, jeden sáček - a jedna aplikace je určen pro naše pohodlí, ale pro mě, jen polovina balíčku, pak balíček je dost pro 4x pomocí jednou týdně stačí po dobu 4 týdnů. Takže experiment bude trvat přesně jeden měsíc. Pro tento měsíc nepoužívám žádné jiné masky na vlasy, s výjimkou tohoto, pro čistotu experimentu.

Já vyliji polovinu balení do skleněné misky, paprika ve složení okamžitě cítí, kolikrát jsem ji vylila, vždycky kousla z ní. Prášek voní jako hlína, velmi příjemná vůně, ne rušivá.

Zředím vařící vodou na konzistenci zakysané smetany a trochu vychladnout. Je snadno rozveden, rychle rasterizován, nevytváří se žádné hrudky.

Kartáč na mírně vlhkých kořenech kartáčkem:

Šíří se pohodlně, nekvapká, rovnoměrně se rozšiřuje nad hlavu, pokrývá celý povrch hlavy.

Pokud není uzávěr, můžete použít běžnou tašku, vyříznout ji na jedné straně, položit ji na hlavu a navazovat ji.

Ale s čepičkou pohodlnější:

Ohříváme ručník a začneme hořet. Čím déle trváte, tím intenzivnější je pocit pálení, jakmile je přeexponována (40 minut) a dokonce i praní bylo bolestivé, kůže na hlavě se zčervenála, ale rychle prošla.

Výrobce se doporučuje, aby uchovával 10-20 minut, souhlasím s ním a nedoporučuji, aby trvaly více než 20 minut.

My se umyjeme. Pokud se dostane do vašich očí, bude to štipat, buďte opatrní!

Koupel je velmi špinavý:

Na vaně zůstane neupravená skvrna z jílu a snadno se odmyje houbou a mýdlem.

A z pokožky hlavy je perfektně vyplavena poprvé:

Squeeze mokré vlasy s ručníkem:

Takto vypadají usušené a česané vlasy po masce:

Hlinka je vůbec nevyschne.

A teď je to nejdůležitější věc, konkrétně výsledek experimentu, kolik průmyslu mám vlasy za 4 týdny. Abych to pochopil, neřekl jsem zvlášť bang a připravil pravítko:

2 cm! To je skvělý výsledek! Jsem nadšená! Můžu bezpečně doporučit tuto masku a já ji vezmu k trvalému použití).

Poté, co jsem zkoumal všechny užitečné vlastnosti komponent, litoval jsem, že jsem rozmazal pouze kořeny, musel jsem celý sáček zředit a plně aplikovat na všechny vlasy. Příště budu dělat právě to. A ani čas expozice se nezmění, říká to 20 minut, což znamená 20 minut.

Mimochodem, je to poměrně levné, jsem si koupil za 90 rublů, a nedávno viděn v Sim-Land za 66 rublů (Při koupi 3 ks), ale v obchodech, „Girlfriend“ stojí 159 rublů.

Doba použitelnosti - 35 měsíců. Takže můžete okamžitě vzít velkou dávku.

Díky všem, kteří do konce četli. Přeji si pramínky na špičku a silné vlasové folikuly))))

Maska na vlasy DNC "Red Pepper" proti ztrátě, 100g

 • Značka DNC
 • Článek 198531
 • EAC certifikát
 • Země výroby Rusko
 • Složení Viz balení
 • 12 kusů v krabici
 • Balení na 1 kus
 • Jednotlivá balení kartonové krabice
 • Balení Velikost 6.5 cm × 5 cm × 14.5 cm
 • Velikost 15 cm × 5 cm × 7 cm
 • Hrubá hmotnost 110 g
 • Zvláštní funkce
 • Objem, ml 100
 • Typ vlasů Vyčerpaný, tenký
 • Účinky vypadávání vlasů

Jednoduché a časově prověřené recepty na krásu nejsou zastaralé. Stačí, abyste se v nadšení pro nejmodernější kosmetiku někdy ohlédli a vzpomínali na obrovský zážitek, který se nahromadil, procházel z úst do úst, od matek k dcerám, od babiček až po vnučky.

Je čas dát pepř na vlasy? Probuďte se a podněcujte k novému růstu a síle. Výbušná síla červeného pepře a energie bylinkami jednoduše zvětší líně vlasy rychleji!

Nejsilnější aktivátor podkožního krevního oběhu, maska ​​s červeným pepřem nemá téměř žádné analogy intenzity působení. Když byly všechny nástroje již vyzkoušeny, stojí za to vrátit se k osvědčenému receptu. Superaktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omladí je. Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst.

Aplikace: Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Aplikujte trochu kompozice na malou oblast pokožky, ujistěte se, že nezpůsobuje alergickou reakci. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na mírně vlhké vlasy, po celé délce, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Postup může být prováděn 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů.

Jednoduché a časově prověřené recepty na krásu nejsou zastaralé. Stačí, abyste se v nadšení pro nejmodernější kosmetiku někdy ohlédli a vzpomínali na obrovský zážitek, který se nahromadil, procházel z úst do úst, od matek k dcerám, od babiček až po vnučky.

Je čas dát pepř na vlasy? Probuďte se a podněcujte k novému růstu a síle. Výbušná síla červeného pepře a energie bylinkami jednoduše zvětší líně vlasy rychleji!

Nejsilnější aktivátor podkožního krevního oběhu, maska ​​s červeným pepřem nemá téměř žádné analogy intenzity působení. Když byly všechny nástroje již vyzkoušeny, stojí za to vrátit se k osvědčenému receptu. Superaktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omladí je. Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst.

Aplikace: Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Aplikujte trochu kompozice na malou oblast pokožky, ujistěte se, že nezpůsobuje alergickou reakci. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na mírně vlhké vlasy, po celé délce, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Postup může být prováděn 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů.

Recenze: DNC maska ​​na vlasy s červeným pepřem na ztrátu vlasů

Ztráta vlasů má globální měřítko. Vznik četných prostředků k záchraně zbytků minulé krásy je důkazem toho. Voda, ekologie a nesčetné změny v barvě vlasů mě vedly k smutnému výsledku. Říkat, že jsem panikou, nestačí. Šok, trance, šílenství.

Neodstoupil jsem od zrcadla a snažil se najít nejmenší potvrzení o vzhledu plešatých míst. Hledala jsem na internetu doporučení a rady, které nebylo žádné číslo. Snažil jsem se všechno, co bylo v síle mé trpělivosti a schopností peněženky. Při pokusu o nerovný boj byly použity chemické látky. Snažil jsem se zachránit s vitamíny - to nepomohlo.

Již odstoupil k tomu, co bylo, opouštět barvy, laky a pěny, dokud náhodou v obchodě nenarazila na obal životně úsporných výrobků. DNC vlasová maska ​​s červeným pepřem z vypadávání vlasů zůstala mojí poslední nadějí. Nebylo co ztratit. Samozřejmě, že jsem tento nástroj koupil.

Skládá se z bylin, jílů a pepře. Byla to červená paprika, která se stala dráždivou, která dala impuls zdravým vlasům. Způsob aplikace je uveden na obalu, doporučuji vám, abyste si je pečlivě přečetli, abyste se vyhnuli nechtěným okamžikům. Přesto v srdci masky je horké pepř.

Smíchejte směs s vroucí vodou, měla by být moderována. Pokud je spousta vody, může maska ​​proniknout do očí, pokud je velmi malá, je problém rozmazávat ji. Postup lze opakovat 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů. Po uplynutí doby musí být použitá směs vymyta, ale ne s horkou vodou, je lepší nechat ji vychladnout. Maska s červeným pepřem rozhodně doporučujeme. Účinku skutečně je.

Maska na vlasy DNC Červená paprika od pádu (100g)

Je čas dát pepř na vlasy? Probuďte se a podněcujte k novému růstu a síle. Výbušná síla červeného pepře a energie bylinkami jednoduše zvětší líně vlasy rychleji!

Nejsilnější aktivátor podkožního krevního oběhu, maska ​​s červeným pepřem nemá téměř žádné analogy intenzity působení. Když byly všechny nástroje již vyzkoušeny, stojí za to vrátit se k osvědčenému receptu. Superaktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omladí je. Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst. Maska na vlasy DNC Červená paprika ze ztráty (složení): Růžová jíl, červená paprika, zelený čaj, mořské řasy, muškátový oříšek, plantain, hořčice, kyselina citronová.

Maska s červeným pepřem pro ztrátu vlasů DNC

Zmenšete ztráty vlasů a urychlujte jejich růst. Hmotnost 100 g

0 rub

Červená paprika pro vypadávání vlasů je nejsilnějším aktivátorem růstu vlasů, čímž se zvyšuje podkožní krevní oběh, který v síle svého účinku téměř nemá žádné analogy. Když byly všechny nástroje již testovány, ale nic neumožňuje, vráťte se zpět do starého receptury testovaného na čas! Má skutečně kouzelný efekt! Super aktivní kompozice probudí "spící" vlasové folikuly, zlepší zásobu živin, omlačí je.

POUŽITÍ: Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na komfortní teplotu. Smíchejte vše, můžete přidat čajovou lžičku rostlinného oleje. Aplikujte na vlasy a pokožku hlavy a pokryjte plasty a ručníkem. Po 20-30 minutách opláchněte vlasy.

Složení: montmorillonitu (růžový jíl), Capsicum annuum (paprika), Camellia sinensis (zelený čaj), Řasy (mořské řasy), Myristica (muškátový oříšek), Plantago major (jitrocel), Sinapis alba (hořčice), kyselina citronová (citrónová kyselina).

Hodnoceno "MINX93" na masce DNC Red pepper na vlasy proti vypadávání vlasů

Název: MINX93. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 20:28:17

přírodní kompozice, garantovaný tepelný účinek

v aplikaci být velmi opatrný, není vhodné používat, žádný účinek

Ahoj všichni!) Dnes je poslední den mého "mučení" nad vlasy. Ano, ano... jinak bych to nemohl nazvat! Přesně před měsícem jsem začal používat masku DNC s červeným pepřem na vlasy. A teď je čas se s vámi podělit o své výsledky a dojmy. Místo nákupu: síť obchodů "Sedm dní", stejně jako "Centroobuv"

Cena: od 80 do 100 rublů

Moje pozornost přitahovala krásná světlá krabička. Výrobce slibuje, že pomůže zastavit vypadávání vlasů, stejně jako urychlit jejich růst.

Pokušení... není to tak? Tak jsem popadl krabici a běžel k pokladně. Stejná společnost DNC ​​již dávno vznikla, protože má spoustu chladných produktů pro vlasy, nehty a kůži. Měl jsem z DNC výživnou řasu a olej z obočí.

Co jsem chtěl z masky:

Za prvé, "šílený" růst vlasů. Nenahradím ztrátu bonusu

CO JE ČEKÁME V BOXU ?:

A uvnitř čekáme 2 krásné pytle se špinavým růžovým práškem. Každý sáček váží asi 50 gramů, což znamená, že je zabaleno celkem 100 gramů "kouzelné směsi", ale i přes to, že prášek není konzumován šetrně! 1 balení je dostatečné pro 3-4 aplikace. Za měsíc mi trvalo 2 balíčky, což je téměř 200 rublů. Není to moc drahé, ale mohlo by to být i levnější. Není vhodné skladovat prášek v pytlích, takže jsem ho okamžitě nalil do pohodlné nádoby se šroubovacím uzávěrem!

CO JE "MAGIC" PRÁŠEK A CO JE TO POUŽIT?

Kompozice, jak vidíte, je přirozenější, než si dokážete představit! To je určitě dobré.

A tak je čas vám ukázat své výsledky a povím vám, jak jsem použil masku. Až do doby, než budu moje vlasy. Asi týden před použitím pepře jsem maloval. Jeden může vidět mírně regrown kořeny. Jak zřídit MASK:

První věc, kterou chcete říct, nebo spíš varovat - je potřeba dát masku na obličej. Prášek je extrémně volatilní a po uvolnění do nosu, očí, nedej bože CHOH způsobuje strašnou svědění a mnoho dalších je třeba nepriyatnosti.Razvodit na konzistenci tekuté zakysané smetany. Obecně platí, že tenčí - tím lépe, ale ne odtok z hlavy.

Klasický recept: 3 polévkové lžíce prášku + 3 polévkové lžíce horké vody

Recept složka: 3 lžíce v prášku + 2 lžíce voda + patro lžíce lopuch olej pepř horký + podlahové lžíce tinktury pertsaMaslo s lopuchu olej + tinktura Perk receptu s přidanými masky „Russian oblasti“ 2 práškové lžíce + 2 polévkové lžíce horké vody a 2 lžíce maska ​​"ruské pole" s pepřem

Osobně se mi líbila nejnovější verze s maskou "ruské pole". Protože efekt je trochu silnější a maska ​​je mnohem lepší.

3. Použijte peklo směsi rozkroků a délka je žádoucí použít svůj oblíbený olej Pro mě to je:

Bamové máslo Avokádový olej Pepenový olej Maslový olej nebo jejich směs

4. Nasaďte sprchový kryt a nahoře teplý klobouk. Takhle chodíme asi hodinu. Kdo přežije?

Maska se začne pečou asi za 10-15 minut a poté se zastaví za hodinu po podlaze (protože voda se odpaří a suchý prášek zůstává na vlasu). Čím tenčí maska, tím déle to bude trvat!

5. Vyčistěte velmi opatrně! Aby nedošlo k pádu do očí, protože prášek je aktivován vodou. Je velmi nepříjemné umýt masku, protože opět začne pečlivě upečet.

A JE MŮJ VÝSLEDEK V MĚSÍCE po 1 měsíci Hmm... není moc působivé... Kolik je tam? 1 cm? 1,5? To je i můj obvyklý růst vlasů.

Velmi důležitá poznámka: Stále mám silnou pleť a je extrémně těžké vynucovat něco k pokožce. Mohu klidně medit, když mi vypije hlavu. A hodinu. A dva. ALE! Mnoho dívek je velmi citlivá a tato maska ​​může způsobit těžké popáleniny na hlavě.

Proto nemohou být žádným způsobem aplikovány masku v čisté podobě. Mnoho lidí doporučuje smíchat prášek s vodou a pravidelným vlasovým balzám. BÝT VEZMĚNĚ DOBRÝ!

Prášek je velmi nepohodlný k použití, navíc - je život ohrožující =) Není ekonomický náklad; Výsledkem je prostě nula... Nezaznamenal jsem žádný zvýšený růst; Nemůžu říct nic o odchodu, protože s tím nemám žádné problémy; Není prodáván všude; Může způsobit těžké popáleniny; Velmi, velmi, velmi rychle umyje barvu od kořenů. Pro mě je nesmírně důležité, i když barva I Kapus - velmi odolná; Velmi suché vlasy Pokud by moje vlasy rostly nejméně o 2 cm, pak bych utrpěl všechny nepříjemnosti, ale protože neexistuje žádný výsledek, nevidím žádný důvod, proč ztrácet čas, zdraví a peníze! NEDOPORUČUJEME... Moje péče o vlasy

DNC maska ​​Červená paprika pro vlasy proti vypadávání vlasů, 100 gr.

Popis

Směs míchat v malém množství vroucí vody. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Chladit na příjemnou teplotu, promíchat. Aplikujte trochu kompozice na malou oblast pokožky, ujistěte se, že nezpůsobuje alergickou reakci. Chcete-li zmírnit efekt, můžete se míchat v maskovacím kondicionéru nebo ve světle krému. Aplikujte masku na mírně vlhké vlasy, po celé délce, zabalte s polyethylenem. Po 10-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Postup může být prováděn 1-2x týdně po dobu 2-3 týdnů. 2 sáčky po 50 gramech.

Červená paprika pro vypadávání vlasů / Složení: Montmorillonit (růžová hlína), Capsicum Annuum, Camellia sinensis, Algea, Myristica, Plantago major, Sinapis alba hořčice), kyselina citrónová (kyselina citronová).

Maska d / vlasy Dnc Červená paprika od pádu 100G

148

Kód produktu: 2148953

Typ produktu: masky, lotiony, oleje atd.

Popis

Hodnocení videa (3)

Maska na vlasy červené pepře

DNC kosmetika pro růst vlasů

Od @blushsupreme kanál o produkty růstu vlasů Liquid Pepper DNC

Ceny na trhu Yandex.Market

Zobrazují se nabídky za cenu rublů. až k tření.

Ceny (1)

Jak koupit nebo kde jsme +

"DiscountGID" je služba porovnávání cen v obchodech, služba vrácení peněz a pomoc při výběru zboží prostřednictvím výběru recenzí videa, recenzí a srovnání zboží. Většina obchodů zastoupených na webu doručuje do Ruska, takže je výhodné využít online objednávku na webu tohoto obchodu (pokud odesíláte objednávky do vašeho regionu, můžete se dozvědět na stránkách vybraného obchodu). Chcete-li koupit vybraný produkt, musíte klepnout na tlačítko "Koupit" na vybraný obchod a pokračovat v nákupu na webu tohoto obchodu. Chcete-li získat refundaci, postupujte podle stejných kroků před registrací.

Pro Více Informací O Suché Vlasy