logo

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Kvasinky pro růst vlasů dnc recenze

Kvasinky pro růst vlasů dnc recenze

Jsem potěšen touto kvasnicovou maskou! 100% přírodní složení! Obrovské vlasy VOLUME a SHINE! Podrobné pokyny pro vytváření masky a samozřejmě FOTO VÝSLEDKU!

Doplňuje: vlasy jsou lesklé, vlasy jsou luxusnější, přirozené složení, nízká cena, vhodné pro mastné vlasy, růst vlasů

Chtěl jsem vyzkoušet všechno nové a přirozené, a proto, když jsem viděl obal kvasinkové masky neznámé, nemohl jsem odolat!

Řeknu hned, že tato maska ​​není určena těm, kteří se nechtějí obtěžovat vytvářet domácí masky, protože tam je spousta rozruchu). Ale výsledek je mnohem hmatatelnější a složení masky je neslušné a přirozené, pro které vám vlasy řeknou "obrovské díky"!

Takže, začneme vás seznámí s hrdinkou recenze - Maska pro vlasy DNC "Kvasinky pro růst vlasů".

● Náklady na takovou masku, jak vidíte na fotografii, jsou 129 rublů.

● Kartonové obaly ve stylu DNC, na vrcholu vlastní patentované nálepky, která chrání krabici před neoprávněným otevřením a zvědavými nosy)

● Balení obsahuje dva plastové sáčky o obsahu 50 gramů.

● Obsah je suchá směs, která by měla být zředěna teplou vodou, aby se vytvořila maska.

● V suché formě má maska ​​charakteristickou vůni kojenecké výživy nebo kaše. Taková je lahodná chuť z dětství)

Tento zápach se projevuje díky složce - mléčné bílkovině.

● Po zředění obsahu vody je cítit jasná vůně kvasnic. Vůně amatéra, to je jisté! Ale můj nos k pachům není zvláště citlivý, takže se mi líbí všechny přírodní pachy stejně, od březového dehtu až po tyto kvasinky.

● Přejít na kompozici. Jak jsem již napsal, kompozice je přirozená obscénní!

Taková kompozice by měla mít pozitivní účinek jak na vlasové kořeny, tak na pokožku hlavy jako celek.

● Výrobce nám říká:

● Způsob použití:

Přípravu masky připravuji podle pokynů.

Poprvé jsem házel celý sáček, ale na základě zkušeností mohu říci, že polovina tašky je pro jedno použití dostačující. Obal 100 gramů by proto měl být dostatečný po celý měsíc (4 až 5 žádostí).

Před aplikací masky, aby nedošlo k alergické reakci, doporučuje výrobce zkontrolovat masku pro individuální nesnášenlivost jakékoli složky.

● Vraťme se k procesu výroby masky: zřeďte obsah sáčku teplou vodou (35-40 °) a přivést k konzistenci zakysané smetany.

● Směs pravidelně promíchejte, aby nedošlo k hromadění.

● Směs vložíme na teplé místo po dobu 10-15 minut, ale do připravenosti položím masku v blízkosti baterie po dobu 20-25 minut. Nejdůležitější je, že kvasnice musí kvasit. Na výstupu by naše maska ​​měla vypadat takto: ● Dále, obvyklým způsobem: vložíme obsah na vlasové kořeny, zabalíme do plastů a izolujeme. Natáhl jsem starý klobouk.

● Máme masku na vlasy po dobu 20-30 minut (doporučuje výrobce), ale zachovávám masku až 40 minut.

Zatímco jsem držel masku, nebyly pozorovány žádné nepříjemné pocity, jako je spálení nebo bodání, jen pocit tepla, který se šíří po hlavě.

Pak masku odmyjeme šamponem, aplikujeme balzám nebo kondicionér a obdivujeme výsledek!

Již po první aplikaci je výsledek viditelný, což se liší od výsledku po použití obvyklého balzámu nebo masky. Od maska ​​je aplikována výlučně na kořeny, výsledek je nejprve viditelný na kořenové části vlasu.

 • Vlasy se staly Pysyně a VOLUME. A hlasitost je tak lehká, tak přirozená! Bez dalšího stylingu trval objem celého dne a dokonce i následujícího dne vypadaly vlasy svěží a čisté!
 • Pocit Čerstvé a LIGHTNESS. Po masce zůstávají vlasy čisté až na 3 dny (!). A to je s očekáváním, že jsem si každý den nebo každý druhý den umyla vlasy. [Speciálně provedl nějaký experiment]
 • Při pravidelném používání kvasinkové masky RŮST VLASŮ ZRÁŽNĚ ZVYŠIL! Ale musíte mít na paměti, že mnoho faktorů ovlivňuje růst vlasů. Konkrétně na mých vlasů, tato maska ​​dala pozitivní výsledek ve formě zrychleného růstu. Nemůžu říct, že za měsíc vlasy opotřebované o 5 cm! Ne, to je neskutečné! Ale při průměrné výšce 1 cm se růst zrychlil asi 2krát. Nezáleží na konkrétním zvýšení, protože Každý měsíc chodím na to, abych si řezal špičky - skočil jsem svou "kaskádu ventilátorů" na rovnou délku. Ale mohu říci, že po měsíci a půl užívání kvasinkové masky začaly růst nové vlasy a teď všechny moje antény vyčnívají po celé mé hlavě.
 • Také pěkný bonus byl posilování vlasů. Vlasy se v některých případech méně rozpadaly, zejména během mytí. V zásadě je růst vlasů a posilující vlasové folikuly úzce spojeny. Pouze zdravé a silné vlasové folikuly mohou dát rychlý růst. Zpevňujeme vlasy, léčí pokožku hlavy a teprve poté budeme růst silné zdravé vlasy.

Použijte čas - 5 procedur - 5 týdnů.

Po omytí jsem si nasadil masku, aby zvýšil lesk a získal výsledek:

Osobně jsem nenašel chyby. Ale jediné, co může být pro amatér, je vůně kvasnic a samotný proces vaření.

Jsem šíleně zamilovaná do domácích masek a proto nelituji, že jsem vaření.

. Doporučuji si koupit!

Jak se starám o mé vlasy? Můj skvělý a detailní přehled s jednoduchými a efektivními recepty, které dokážou obnovit a oživit i ty nejvíce bez života!

Kvasinky pro vlasy DNS

Výhody: vhodné pro mastné vlasy

Nevýhody: vlasy voní jako kvasnice

Začněme tím, že mám přítele - lékaře, který pracuje v lékárně, a často se s ní radím o výběru určitého kosmetického produktu. Je škoda, že v tento den nebyla v práci. Jsem vzácný experimentátor, zkusím všechno najednou. Nedokázal jsem projít novým produktem s lákavým názvem "kvasnice na vlasy", společnost dns (používám produkt pro řasy této společnosti a je velmi spokojen s výsledkem), tak jsem okamžitě koupil produkt, to stálo asi 100 rublů. Přišel jsem domů a okamžitě jsem se rozhodl vyzkoušet to, pečlivě si přečetl pokyny a zopakoval to přesně.

Neměl jsem problémy s rozpustností, během 15 minut byla kompozice připravena na vlasy a čeká na nádherný výsledek. Obložená bavlněnou podložkou. Co mohu říci, během procesu podávání žádostí jsem neměl příjemné pocity))), kyselá vůně kvasnic, struktura je viskózní, obtížně aplikovatelná, ale krása, jak se říká. Vydrželo tolik, kolik bylo nutné, skoro všechno bylo v pořádku, s výjimkou vůně. Vlasy po kvasnici jsou měkké a načechrané, ale nic zvláštního, mám to tak. Po čase jsem tuto proceduru opakoval ještě 2 krát, dokud léčba nezmizí (je to škoda, že ji odhodíte). Z přínosů - teď už ne omyjem vlasy každý druhý den, ale po 2. roce jsem byl s touto skutečností velmi spokojen. Ale od uplynulého měsíce uplynulo asi jeden měsíc, a pořád se cítím, když mi hlava, vůně kvasnic. Je zajímavé, že někdy zmizí?

Efektivní pomocník k odstranění vypadávání vlasů, posílení jejich struktury, klíčení do pasu. Za cenu 100 rublů obdržíte celou řadu užitečných komponent, které jsou pro naše vlasy v chladném období nezbytné!

Dobrý den, krásné a krásné!

V tomto přehledu a následných (tam bude mnoho) bych chtěl mluvit o prostředcích mé oblíbené značky DNC. Respektuji a užívám výrobky této značky, které jsou ideální ve všech ohledech - od nejkrásnějších obalů až po přirozené složení a úžasný efekt.

Zkoušel jsem spoustu produktů DNC a přímo v tom chci mluvit o nástroji, který posílí strukturu vlasů a pomůže jim růst.

U příležitosti skutečnosti, že značka DNC drží dvouměsíční maratón v boji za krásné a zdravé vlasy ve skupině Vkontakte, kde se účastním, intenzivně a aktivně se starám o vlasy a podrobněji o výsledcích podávám zprávu o albu. Při hledání krásné hlavy vlasů bez této značky přesně nikde!

No, jdeme))

Aktivátor růstu vlasů pro suché a normální vlasy

 • Kde mohu koupit?

- dnctorg - oficiální internetový obchod

 • Za jakou cenu?

Aktivátor je v prodeji v kartonové krabici, kterou už znám.

Na zadní straně můžete přečíst všechny podrobné informace o nástroji: popis, použití a složení:

Jak můžete vidět, po přečtení kompozice je aktivátor komplex oleje a výtažků, ale poslední složka, bohužel, není pro mě známa. Google nám pomůže:

Tocopheryl acetát (tokoferol, vitamín E, d-alfatokoferol E) je vitamín rozpustný v tucích, známý jako vitamin pro krásu. Jedinečnou vlastností vitaminu E je schopnost chránit tuky před oxidací, což je důležité pro normální fungování kardiovaskulárního systému.

To samé je náš olejový komplex nalit do 3 sáčků, objem každého z nich je 15 ml.

Pro pohodlí nalévám obsah pytlů do takové nádoby z cestovní sady:

Konzistenční komplex je tekutý a mastný, ale lehký.

Má charakteristický nažloutlý odstín.

S ohledem na chuť - jasně cítím eukalypt a čaj strom, které jsou v kompozici přítomny.

Tento nástroj jsem použil pouze na doporučení výrobce, která byla uvedena na obalu.

Udělala masku jednou týdně.

1. Potřebujete zahřát sáček s nástrojem v horké vodě. Jen jsem ho ponořil do horké vody po dobu 1-2 minut, během které se zahřál.

2. Na neprášených, suchých vlasech, nebo spíše na kořenech (nepoužívaných v délce), použijte vyhřívaný výrobek s masážními pohyby.

Rozdělila vlasy na partiích a pracovala na jejich aktivátoru. Potom pomocí hřebenu z obchodu s cenami Fix pečlila její vlasy, aby mohl být výrobek lépe distribuován.

3. Vkládejte vlasy do špejle, upevněte je špendlíky.

K účinnějšímu účinku aktivátoru jsem zabalil vlasy s lepícím filmem (houpačky spočívají):

Na vrcholu filmu měl froté ručník a nahoře teplý klobouk:

4. S touto ohřátou krásou jsem šla do postele.

Celý pobyt kompozice na pokožce hlavy a vlasy, nebyly žádné nezajímavé pocity, ani jsem se necítil silné teplo.

Ráno jsem si umyla vlasy a šampon jsem šel dvakrát.

Aktivátor se snadno odmyje z vlasů a nezanechává tuky a mastnoty.

Po použití aktivátoru jsem vlasy rychleji neztrácel a neztratil hlasitost.

1 sáček, já osobně, dostatečně 2 krát.

V důsledku toho je balení 6krát, při použití aktivátoru 1krát týdně - téměř 2 měsíce.

Během této doby budete určitě vidět výsledky a skvěle pomáhat vašim vlasům.

Aktivátor používám již více než měsíc a vidím výsledky:

 • Vlasy jsou znatelně silnější - můj vlas se uklidnil a na hřebenu zůstalo minimální množství vlasů, což umožňuje normální činnost vlasů.
 • Vlasy se staly pružnějšími a hladšími. Snadno přizpůsobitelné stylingu.
 • A nejdůležitější věcí, na kterou je aktivátor zaměřen, je růst vlasů. Ano, tento slib, sresdvto, samozřejmě naplňuje.

Nikdy jsem nepohnul po dlouhých vlasech a nezískal žádné speciální prostředky pro jejich růst, pro mě to bylo hlavně jejich posilování a uzdravení a já jsem neměřil délku.

Ale i tady jsem si všiml, že vlasy opravdu rostou. To může být posuzováno i malými vlasy, které se jim podařilo vylézt ze svých žárovek,

Vzhledem k tomu, že aktivátor posiluje strukturu vlasů a přispívá k jejich růstu, nedochází k jejich nadměrnému osušení.

Shrnutí, chci to říci Tento nástroj je velmi účinný asistent, který posiluje strukturu vlasů, zabraňuje a eliminuje vypadávání vlasů, stejně jako EFEKTIVNÍ v otázce růstu vlasů.

Za cenu 100 rublů obdržíte celou řadu užitečných komponent, které jsou pro naše vlasy v chladném období nezbytné!

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Živá maska ​​pro obnovu a udržování růstu vlasů. Rychle rostoucí a dělící kvasinkové buňky tvoří jedinečný komplex látek. Taková kombinace stopových prvků, enzymů, kyselin a bílkovin je prostě nemožné vytvořit v konvenčních maskách - jejich životnost je omezená a dlouhodobé skladování je nemožné. Kvasinky jsou obohaceny komplexem rostlinných složek, které zvyšují a soustředí působení masky. Po jejích vlasech je svěží, lesklé, krásně leží. Aplikace: Směs míchat v malém množství teplé vody (35-40 stupňů). Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Nechte směs na teplém místě 10-15 minut. Vše se mísí a aplikuje na vlasové kořeny. Zahalte si vlasy plast a ručník. Po 15-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Může způsobit slabý pocit pálení. Před použitím zkontrolujte, zda je pokožka citlivá na hořčičný prášek. Složení: suché droždí, mléčné bílkoviny, třtinový cukr, hořčice, výtažek z kopřivy, chrpa, chamomile.

lesk; pro růst vlasů; z vypadávání vlasů; vytváření hlasitosti

Dadidi: Kvasinky pro růst vlasů DNC

Snažil jsem se napsat tuto recenzi po druhé aplikaci masky, ale rozhodl jsem se, že vyhodnotím delší dopad.

A teď, za dvěma krabicemi růstové masky s názvem Kvasnice a spousta mých dojmů!

Abych byl upřímný, emoce jsou tak ohromující, že ani nevím, kde začít a jak se přiblížit mému příběhu.

Proto možná budu jednat podle standardního schématu a začít s obalem.

Mám první masku v jedné soutěži. Toto pole vypadá takto:

Vzhledem k tomu, že existuje řada takových "domů" DNC masky, jsou stejné informace uvedeny na každém z nich:

Popis masky je velmi lákavý:

Vidíš postscript na konci? Chtěli bychom v tomto prohlášení věřit a chytit krabici kvasinek a běžet do koupelny. To je velmi odvážné od výrobce. Ale přesto se dívám dopředu, to potvrzuji!

Pokud se podíváte na kompozici, uvidíte, že všechny složky jsou zaměřeny především na růst vlasů:

Výroba "DNTS Kosmetika".

A na straně je odznak, že maska ​​je otevřená po dobu 2 dnů. Ale mám otevřenou masku, která je uložena déle, protože jeden paket rozděluji dvakrát.

V krabici jsou dva průhledné pytle s práškem o hmotnosti 50g. všichni.

A protože můj balíček je rozdělen do dvou aplikací, kvasinková krabička je pro mě čtyřikrát dostačující. Existuje měsíc použití. Níže budu hovořit o tom, kolik vlasů roste v tomto období.

O aplikaci.

Zde je o něm výrobce:

V zásadě není nic komplikovaného. Směs se míchá v horké vodě, ponechá se 10 minut. na teplém místě, dát na kořeny, omotat a umyt po půl hodině)

Teď budu vyprávět o svých zkušenostech.

Otevřel jsem balíček a vylil jsem polovinu obsahu do hluboké nádoby (pro tento účel používám prázdné nádoby z jiných prostředků).

Zde je kompozice. Prášek slonoviny s kvasinkovými granulemi:

Maska v suché formě voní dětskou výživou nebo práškovým mlékem (jedná se o mléčné bílkoviny ve složení, které se pokusily).

Ale jeden má pouze naplnit složení vodou, protože vůně kvasinek je jasně slyšitelná. Suchá vůně je příjemnější)

A abych byl upřímný, po zředění vodou byla konzistence masky vždycky odlišná. Nejlepší možnost, když se ukáže trochu tenčí, než je určeno výrobcem.

Vzpomeň si na hustou smetanu, ne? Takže v této podobě je obtížně distribuovat masku vlasy. Ale neměli byste to ani příliš likvidovat, jinak by tato směs nemilosrdně proudila po obličeji nebo kolem límce)

To znamená, že kvasnice jsou "přivezena" teplou vodou a umístěte je na teplé místo. Nejlepší volbou, kterou jsem našel, je baterie. Po 10-15 minutách můžete vidět, jak se maska ​​ožije, kvasinková čepice roste dýcháním na naší houbě. Čím vyšší je čepice, tím lépe funguje maska)

Vyjímám kapacitu z baterie a jdu do koupelny, což vyvolává krásu.

Před použitím promíchejte obsah nádoby, rozdělte vlasy na partition a aplikujte tuto směs.

Pokud konzistence vyšla tlustá, pak před vlhké vlasy do stavu vlhkého. Pokud je maska ​​vodnatá, aplikujte na suché vlasy.

Vzhledem k tomu, že maska ​​má vlastnosti při sušení, používám trochu oleje na délku, abych ochránil vlasy před vysycháním.

Mimochodem, na internetu je hodně recenzí, že po této masce jsou vlasy zatlačeny nebo se konce zhorší. To je způsobeno tím, že vlasy jsou vystaveny "sušení". Takže nebuď líný a postaraj se o délku, takže nekrič na celý internet, že maska ​​je špatná!

A všiml jsem si, že při použití maska ​​voní velmi zřetelně (i když vůbec vůbec nezaznamenávám vůni), ale když se dívám dopředu, řeknu, že po vysušení není žádný zápach, jak si někteří lidé všimnou! Takže, neboj se, že budeš cítit jako bochník chleba))

Pak jsem si přetočil vlasy do pečiva, položil je pod sprchovou čepičku a zahřál je šálou. Doba expozice je vždy odlišná, v rozmezí od půl hodiny až po 2 hodiny.

Doslova 15 minut po aplikaci maska ​​začíná působit. To se projevuje ve skutečnosti, že kompozice ohřívá pokožku hlavy. Cítí se odlišný, ale nezpůsobuje nepohodlí. Dokonce bych řekl, že pocity jsou docela příjemné pro sebe - zdá se, že dokonce cítím, jak vlasy začínají růst)

Po určité době jdu, abych složku umyla z hlavy. Jedna pěna se šamponem stačí. Maska je velmi snadné, aby se z vlasů.

Jediná věc je rozmazávání vlasů, takže nemusíte dělat bez použití balzámu.

Po použití masky jsou vlasy spíše měkké. Zobrazí se další hlasitost.

Ale nejdůležitější účinek aplikace - růst vlasů!

Chci se syronizirovat a říkat, že vlasy rostou jako droždí)

Když jsem poprvé začal používat tuto masku, neočekával jsem od ní zázrak a co se schovat, nemyslel jsem, že by to mělo nějaký účinek.

Ale po dvou aplikacích jsem byl jen omráčen, když jsem porovnal fotografii "před" a "po". Rozdíl ve fotografii za 2 týdny. Vlasy nikdy nevyrostly tak rychle!

Ve zbývajících dvou týdnech byl nárůst menší - pouze 1 cm, ale obecně se ukázalo, že tento měsíc růst vlasů byl 3 cm!

A kvůli tomu bylo třeba, aby kvasinky byly aplikovány čtyřikrát.

Souhlasím, dobrý výsledek. Zvláště když se bez stimulace vlasy přidávají pouze 1 cm za měsíc.

O měsíc později, pod vlivem dojmů z masky, vidět kvasnicovou krabici v jedné lékárně, chytil ji bez váhání))

Opravovat regrown kořeny, prošel další kurz.

Před použitím byla délka regrown kořenů asi 1 cm. U jednoho maskovacího vaku (2 aplikace) byl přírůstek + 1 cm. (1 fotka). Po dalších dvou týdnech označila +1 +1. (2 fotografie)

Bez stimulace se moje vlasy zrychlují napůl.

A na konci některých obecných informací.

Frekvence použití - jednou týdně. Balení = 1 měsíc.

Cena takové masky v kanceláři. místo -159 rublů, koupil jsem pro 113 rublů.

Opět, na základě recenzí v síti, která prostřednictvím jednoho vysílání, že maska ​​je sama o sobě drahá, ji zpracuji.

Uděláme obvyklou aritmetiku. Kvasinkový obal stačí pro 4 aplikace. Proto je cena jednoho postupu = přibližně 39 rublů. Ve druhém případě mi to stálo i menší částku - asi 28 rublů.

Velmi levné, podle mého názoru! Zřizujte podobnou kompozici doma - za takovou cenu vyjde, ale stále s hotovou maskou méně zmatku.

Navzdory složkám v kompozici, které se zdají prodlužovat čistotu vlasů - pro mě to nefunguje) Znečišťují se stejnou rychlostí jako obvykle) Ale pro mě to není mínus.

A jak jste si všimli, při hodnocení jsem se spoléhal na recenze ze sítě. Toto bylo provedeno s cílem vyvrátit všechny negativní stránky masky. No, nebo alespoň některé)

A shrnutí, cituji výrobce:

Skvělá maska! Vlasy jsou velmi svěží, lesklé a krásně ležely!

A od sebe dodávám, že máte zaručený dobrý zisk! Hlavní věc je najít správný přístup)

A nakonec celková prezentace nástroje)

Aby nechala růst vlasů,

Musíte koupit droždí!

Přípravek zředit vodou,

Aplikujte vlasy.

Nezapomeňte předtím

Zahřejte směs a vyfoukněte pěnu.

Po těchto činnostech vy

Uzávěr ohřívače vlasů.

Držte alespoň jednu hodinu, nejméně dvě

A pak budete potřebovat vodu,

Umyjte ji vlasy

A všimněte si jejich růstu.

Nezapomeňte na balzám -

Potřebuje vlasy.

Vlasy jsou suché, vypadají,

V plus centimetru tři.

Ale samozřejmě, to je vtip!

To se nestane hned

Výsledek vidět

Musíme čekat týden.

Tehdy chválíte kvasnice:

Tato masochka, to je nutné,

Smaží mi jen konce. "

Chcete-li tomu zabránit,

Nebyl jsi

Potřebujete mast zakončení,

Důvěřujte mu!

A po dalším týdnu,

Nový růst vás upozorní.

Nejdůležitější je nezapomínat na droždí

Pravda je velmi divná

Silné kvasinky.

Nebojte se ho moc

Utíkejte od vlasů!

Ale maska ​​na vlasy je teplá,

Ohřívá vás teplým.

A cena vás může zahřát

Ropa bude správně podávána!

Našel jsem perfektní masku pro sebe a přeji vám krásné vlasy a dobrý růst)

Recenze: Kvasinky pro růst vlasů DNC

Když jsou vlasy potíže, připraveny zachytit jakoukoli "slaměk", jen aby zastavily katastrofu. Když viděli nové prostředky pro internet na internetu - DNC, kvasnice pro růst vlasů, měla pálící ​​touhu je koupit. Již více než tři roky se pokouším obnovit poškozené vlasy v důsledku mnoha "transformací" od blondýnky až po hnědé vlasy a naopak Snažil jsem se skoro všechny masky, tovární i lidové, ale problém s vypadáváním vlasů nezmizel.

Upřímně, neměla jsem v této masce moc důvěry. Nicméně recenze na internetu byly téměř všechny pozitivní. Doufala jsem, že pokud by to pomohlo lidem, znamená to, že bych mi měl pomoci. Jak to bylo vědět, že většina autorů - nástroj byl zaslán do testu. O tom jsem se dozvěděl mnohem později. Nemám zvláštní důvěru k takovým recenzím, musel jsem testovat masku, slepě důvěřovat výrobci. V zásadě jsem nic nehrozil. Koneckonců, kvasnice jsou stále přirozený produkt.

Předtím si babičky pro ně vyrobily masky. A také se vlasy pokoušely léčit stejný výrobek. Kromě toho složení dokončené masky obsahuje mléčné bílkoviny, chrpy medu a heřmánku, stejně jako kopřivu. Vynikající kompozice, naprosto přirozená a užitečná. Použití této masky je snadné, stačí jen míchat obsah v horké vodě a nechat 10 minut na teplém místě, pak se aplikovat na kořeny, zabalit a umyt po půl hodině.

Vůně kvasnic není příliš příjemná, zvlášť pokud je tak nasycená, jako v této masce, ale musí být trpělivá. Poté, co se kvasnice vaří s vodou, dáme je na teplé místo (děláme houbu). Poté rozemlete tlustou ve tvaru zakysané smetany ve vlasech, se zaměřením na kořen vlasů. Zakryjte hlavu obvazem nebo ručníkem, držte jej asi 30 minut. Pak my myjeme vlasy. Pocity říkají, že nejsou příliš příjemné, ale ne docela strašné. A teď o výsledku. Já osobně jsem ho neviděl: ani hlasitost, jak se říká na internetu, ani jasnost od prvních dvoukrát, co jsem měl.

A mé vlasy se tentokrát nevrátily zpátky. Myslím, že takové masky stále nejsou okamžitými akcemi. A potřebujete spoustu z nich, abyste viděli tento efekt. No, nebo moje vlasy jsou už úplně beznadějné. Přesto hodně závisí na věku, stavu vlasů a dalších faktorech, které ovlivňují jejich růst. Doporučuji masku, možná vám opravdu pomůže. Přesto 180 rublů není pro experiment hodně peněz. Kromě toho je složení masky přirozené.

Kvasinky pro růst vlasů dnc

Jsem potěšen touto kvasnicovou maskou! 100% přírodní složení! Obrovské vlasy VOLUME a SHINE! Podrobné pokyny pro vytváření masky a samozřejmě FOTO VÝSLEDKU!

Chtěl jsem vyzkoušet všechno nové a přirozené, a proto, když jsem viděl obal kvasinkové masky neznámé, nemohl jsem odolat!

Řeknu hned, že tato maska ​​není určena těm, kteří se nechtějí obtěžovat vytvářet domácí masky, protože tam je spousta rozruchu). Ale výsledek je mnohem hmatatelnější a složení masky je neslušné a přirozené, pro které vám vlasy řeknou "obrovské díky"!

Takže, začneme vás seznámí s hrdinkou recenze - Maska pro vlasy DNC "Kvasinky pro růst vlasů".

● Náklady na takovou masku, jak vidíte na fotografii, jsou 129 rublů.

● Kartonové obaly ve stylu DNC, na vrcholu vlastní patentované nálepky, která chrání krabici před neoprávněným otevřením a zvědavými nosy)

● Balení obsahuje dva plastové sáčky o obsahu 50 gramů.

● Obsah je suchá směs, která by měla být zředěna teplou vodou, aby se vytvořila maska.

● V suché formě má maska ​​charakteristickou vůni kojenecké výživy nebo kaše. Taková je lahodná chuť z dětství)

Tento zápach se projevuje díky složce - mléčné bílkovině.

● Po zředění obsahu vody je cítit jasná vůně kvasnic. Vůně amatéra, to je jisté! Ale můj nos k pachům není zvláště citlivý, takže se mi líbí všechny přírodní pachy stejně, od březového dehtu až po tyto kvasinky.

● Přejít na kompozici. Jak jsem již napsal, kompozice je přirozená obscénní!

Taková kompozice by měla mít pozitivní účinek jak na vlasové kořeny, tak na pokožku hlavy jako celek.

● Výrobce nám říká:

● Způsob použití:

Přípravu masky připravuji podle pokynů.

Poprvé jsem házel celý sáček, ale na základě zkušeností mohu říci, že polovina tašky je pro jedno použití dostačující. Obal 100 gramů by proto měl být dostatečný po celý měsíc (4 až 5 žádostí).

Před aplikací masky, aby nedošlo k alergické reakci, doporučuje výrobce zkontrolovat masku pro individuální nesnášenlivost jakékoli složky.

● Vraťme se k procesu výroby masky: zřeďte obsah sáčku teplou vodou (35-40 °) a přivést k konzistenci zakysané smetany.

● Směs pravidelně promíchejte, aby nedošlo k hromadění.

● Směs vložíme na teplé místo po dobu 10-15 minut, ale do připravenosti položím masku v blízkosti baterie po dobu 20-25 minut. Nejdůležitější je, že kvasnice musí kvasit. Na výstupu by naše maska ​​měla vypadat takto: ● Dále, obvyklým způsobem: vložíme obsah na vlasové kořeny, zabalíme do plastů a izolujeme. Natáhl jsem starý klobouk.

● Máme masku na vlasy po dobu 20-30 minut (doporučuje výrobce), ale zachovávám masku až 40 minut.

Zatímco jsem držel masku, nebyly pozorovány žádné nepříjemné pocity, jako je spálení nebo bodání, jen pocit tepla, který se šíří po hlavě.

Pak masku odmyjeme šamponem, aplikujeme balzám nebo kondicionér a obdivujeme výsledek!

Již po první aplikaci je výsledek viditelný, což se liší od výsledku po použití obvyklého balzámu nebo masky. Vzhledem k tomu, že maska ​​je aplikována výlučně na kořeny, je výsledek na prvním místě viditelný na kořenové části vlasů.

 • Vlasy se staly Pysyně a VOLUME. A hlasitost je tak lehká, tak přirozená! Bez dalšího stylingu trval objem celého dne a dokonce i následujícího dne vypadaly vlasy svěží a čisté!
 • Pocit Čerstvé a LIGHTNESS. Po masce zůstávají vlasy čisté až na 3 dny (!). A to je s očekáváním, že jsem si každý den nebo každý druhý den umyla vlasy. [Speciálně provedl nějaký experiment]
 • Při pravidelném používání kvasinkové masky RŮST VLASŮ ZRÁŽNĚ ZVYŠIL! Ale musíte mít na paměti, že mnoho faktorů ovlivňuje růst vlasů. Konkrétně na mých vlasů, tato maska ​​dala pozitivní výsledek ve formě zrychleného růstu. Nemůžu říct, že za měsíc vlasy opotřebované o 5 cm! Ne, to je neskutečné! Ale při průměrné výšce 1 cm se růst zrychlil asi 2krát. Nezáleží na konkrétním nárůstu, protože každý měsíc jdu na to, abych řezal špičky - skořil jsem svou "kaskádu fanoušků" na rovnoměrnou délku. Ale mohu říci, že po měsíci a půl užívání kvasinkové masky začaly růst nové vlasy a teď všechny moje antény vyčnívají po celé mé hlavě.
 • Také pěkný bonus byl posilování vlasů. Vlasy se v některých případech méně rozpadaly, zejména během mytí. V zásadě je růst vlasů a posilující vlasové folikuly úzce spojeny. Pouze zdravé a silné vlasové folikuly mohou dát rychlý růst. Zpevňujeme vlasy, léčí pokožku hlavy a teprve poté budeme růst silné zdravé vlasy.

Použijte čas - 5 procedur - 5 týdnů.

Po omytí jsem si nasadil masku, aby zvýšil lesk a získal výsledek:

Osobně jsem nenašel chyby. Ale jediné, co může být pro amatér, je vůně kvasnic a samotný proces vaření.

Jsem šíleně zamilovaná do domácích masek a proto nelituji, že jsem vaření.

. Doporučuji si koupit!

Jak se starám o mé vlasy? Můj skvělý a detailní přehled s jednoduchými a efektivními recepty, které dokážou obnovit a oživit i ty nejvíce bez života!

Kvasinky pro vlasy DNS

Začněme tím, že mám přítele - lékaře, který pracuje v lékárně, a často se s ní radím o výběru určitého kosmetického produktu. Je škoda, že v tento den nebyla v práci. Jsem vzácný experimentátor, zkusím všechno najednou. Nedokázal jsem projít novým produktem s lákavým názvem "kvasnice na vlasy", společnost dns (používám produkt pro řasy této společnosti a je velmi spokojen s výsledkem), tak jsem okamžitě koupil produkt, to stálo asi 100 rublů. Přišel jsem domů a okamžitě jsem se rozhodl vyzkoušet to, pečlivě si přečetl pokyny a zopakoval to přesně.

Neměl jsem problémy s rozpustností, během 15 minut byla kompozice připravena na vlasy a čeká na nádherný výsledek. Obložená bavlněnou podložkou. Co říci, během procesu podávání žádných příjemných pocitů jsem nezískala), kyselá vůně kvasnic, konzistence je viskózní, obtížně aplikovatelná, ale krása, jak se říká. Vydrželo tolik, kolik bylo nutné, skoro všechno bylo v pořádku, s výjimkou vůně. Vlasy po kvasnici jsou měkké a načechrané, ale nic zvláštního, mám to tak. Po čase jsem tuto proceduru opakoval ještě 2 krát, dokud léčba nezmizí (je to škoda, že ji odhodíte). Z přínosů - teď už ne omyjem vlasy každý druhý den, ale po 2. roce jsem byl s touto skutečností velmi spokojen. Ale od uplynulého měsíce uplynulo asi jeden měsíc, a pořád se cítím, když mi hlava, vůně kvasnic. Je zajímavé, že někdy zmizí?

Domácí masti kvasinek urychlují růst vlasů, pomáhají eliminovat vypadávání vlasů a zlepšují jejich vzhled. Co dělá kvasinková maska? Stojí to za to koupit, nebo může být doma? Podívejte se na odpovědi na tyto otázky v odvolání! Fotky před a po!

Dobrý den milí čtenáři!

Asi rok trpím vlasy a všechno tam, kde se říká "Pro růst vlasů" slepě koupím.

Nedokázal jsem se dostat přes masku kvasinek, která má ideální složení a kde je jasný přízvuk, na růst vlasů.

Obecné informace:

Cena: 139 rublů

Objem: 2 sáčky po 50 gramech

Místo nákupu: Síť obchodů pro profesionály v oboru krásy ZINGER-V.

Slib výrobce:

Celá krabice je napsána v sladkých projevech.

Kompozice je prostě skvělá! Přirozeně přirozené!

Dvě pytle s práškem jsou ukryty v krásné krabici.

Jak jste viděli, celá krabice je naprosto zapsaná. Napsali vše, co dali, a nezapomněli na hlavní věc (složení, způsob použití)

Na krabičce je samolepka, díky ní můžete box otevřít pouze při platbě za nákup. Můžu si být jisti, že nikdo neklamal jednu tašku, nikdo ji rozptýlil dovnitř, jsem si jistý, že jsem první a jediný, kdo otevřel tuto krabici.

Na dně oceánu je čárový kód a číslo, když je čas se rozloučit s kvasinkami.

Krabice se otevírá snadno, stejně jako všechny krabice.

V krabici, jak jsem řekl, dvě tašky. Sáčky téměř plné.

Líbí se mi design tašek. Všechno je stylové, ne chytlavé, stručně. Byl jsem potěšen, že výrobce dokonce zdobil tašky uvnitř krabice. Koneckonců, kupující je vidí pouze v případě, že je krabice otevřena po zaplacení. Trochu, ale pěkný. Sáčky se snadno otvírají.

Obsah sáčků:

Uvnitř pytlů suchý mix jemně mletý, bílý.

Vůně je sladká, připomínající dětskou kaši.

Způsob použití:

Musím říci, že maska ​​není pro líný. S touto maskou bude muset drobet.

Zde usíním obsah tašky v misce.

Přidejte teplou vodu a důkladně promíchejte.

Nikdy jsem neměla konzistenci husté smetany, vždy jsem nalil vodu a maska ​​se ukázala být tekutá. Ale myslím, že je to nejlepší. Maska se obtížně aplikuje, když je tenká, obávám se, že si představím, jak ji aplikovat, pokud je konzistence stejná, jak tvrdí výrobce.

Nechávám masku v koupelně a čekám na 15 minut.

Vůně stojí za celou koupelnu. Vůně těsta a kvasnic. Zdá se, že budu chutnat tyčinky ve vaně a ne pěstovat vlasy do pasu.

Po 15 minutách se maska ​​mírně upraví, stává se hustší a lehce vzdušnější. Použití:

Aplikuji masku pouze na kořeny vlasů. Aplikujte to velmi tvrdě. Cítíte, jako byste rozmačkali těsto na hlavě.

Dala jsem masku na vlasy stejnou metodou, jakou používá barvu vlasů.

Po aplikaci si položím tašku a zabalím si vlasy do ručníku.

Maska se omyje za hodinu.

Maska se omývá mnohem jednodušeji, než jsem si myslel.

Když umyjete tuto masku z vlasů, máte pocit vůně kvasnic, i po umytí, když jsou vlasy ještě mokré, je vůně, vůně pryč okamžitě, když jsou vlasy zcela suché (vlasy jsem vlasy přirozeně vysypala)

☀ Hnědé vlasy se po vyschnutí stávají velmi silnými. Hlasitost se ztratí až do dalšího mytí vlasů.

☀ Zdá se, že vlasy jsou stále větší než to bylo.

☀ Na hřebenu zůstává méně vláken po česání. To naznačuje, že vlasy začaly vypadat méně, dokonce i po 3 aplikacích.

☀ Vlasy jsou téměř špinavé. Vlasy zůstaly čisté i po 3 dnech. Vzhledem k tomu, že mé vlasy každý druhý den.

☀ Nevím, jestli tato maska ​​ovlivňuje růst vlasů. Myslím, že je nepravděpodobné, že by vlasy rostly ve třech aplikacích.

A teď, jak jsem slíbil, chci vám říct, jak si vyrobím domácí masku kvasinek.

Budeme potřebovat:

1 čajová lžička;

2 polévkové lžíce medu;

30 ml horké vody

Způsob přípravy kvasinkové masky:

Mix droždí a med;

Naplňte vše vroucí vodou;

Nechte vařit 20 minut.

A totéž.

Aplikujte na kořeny ☛ položte na obal ☛ obal s ručníkem ☛ pojedete hodinu ☛ umyjte šamponem.

Výsledek je stejný jako po nákupní masce.

Problémy jsou přesně stejné a výsledek je stejný.

Vyvstává otázka: stojí za to hledat a koupit DNC ​​kvasnicovou masku?

Každý si sám zodpoví tuto otázku a rozhodne se.

Konečně podle tradice stručně popíšu všechny PLUSY a MINUSES.

Výhody:

+ Zabraňuje vypadávání vlasů

+ Objem zesílení vlasů

+ Čerstvost vlasů trvá tři dny

Nevýhody:

- Obtížnost vaření

- Obtížnost při aplikaci

- Ne každý bude mít rád vůni

Maska na vlasy DNC Kvasinky pro růst vlasů YULYAKA DOPORUČUJE!

Děkujeme vám za pozornost!

Krása a zdraví na vlasy!

Tvoje Julie!

Jsem potěšen touto kvasnicovou maskou! 100% přírodní složení! Obrovské vlasy VOLUME a SHINE! Podrobné pokyny pro vytváření masky a samozřejmě FOTO VÝSLEDKU!

Chtěl jsem vyzkoušet všechno nové a přirozené, a proto, když jsem viděl obal kvasinkové masky neznámé, nemohl jsem odolat!

Řeknu hned, že tato maska ​​není určena těm, kteří se nechtějí obtěžovat vytvářet domácí masky, protože tam je spousta rozruchu). Ale výsledek je mnohem hmatatelnější a složení masky je neslušné a přirozené, pro které vám vlasy řeknou "obrovské díky"!

Takže, začneme vás seznámí s hrdinkou recenze - Maska pro vlasy DNC "Kvasinky pro růst vlasů".

● Náklady na takovou masku, jak vidíte na fotografii, jsou 129 rublů.

● Kartonové obaly ve stylu DNC, na vrcholu vlastní patentované nálepky, která chrání krabici před neoprávněným otevřením a zvědavými nosy)

● Balení obsahuje dva plastové sáčky o obsahu 50 gramů.

● Obsah je suchá směs, která by měla být zředěna teplou vodou, aby se vytvořila maska.

● V suché formě má maska ​​charakteristickou vůni kojenecké výživy nebo kaše. Taková je lahodná chuť z dětství)

Tento zápach se projevuje díky složce - mléčné bílkovině.

● Po zředění obsahu vody je cítit jasná vůně kvasnic. Vůně amatéra, to je jisté! Ale můj nos k pachům není zvláště citlivý, takže se mi líbí všechny přírodní pachy stejně, od březového dehtu až po tyto kvasinky.

● Přejít na kompozici. Jak jsem již napsal, kompozice je přirozená obscénní!

Taková kompozice by měla mít pozitivní účinek jak na vlasové kořeny, tak na pokožku hlavy jako celek.

● Výrobce nám říká:

● Způsob použití:

Přípravu masky připravuji podle pokynů.

Poprvé jsem házel celý sáček, ale na základě zkušeností mohu říci, že polovina tašky je pro jedno použití dostačující. Obal 100 gramů by proto měl být dostatečný po celý měsíc (4 až 5 žádostí).

Před aplikací masky, aby nedošlo k alergické reakci, doporučuje výrobce zkontrolovat masku pro individuální nesnášenlivost jakékoli složky.

● Vraťme se k procesu výroby masky: zřeďte obsah sáčku teplou vodou (35-40 °) a přivést k konzistenci zakysané smetany.

● Směs pravidelně promíchejte, aby nedošlo k hromadění.

● Směs vložíme na teplé místo po dobu 10-15 minut, ale do připravenosti položím masku v blízkosti baterie po dobu 20-25 minut. Nejdůležitější je, že kvasnice musí kvasit. Na výstupu by naše maska ​​měla vypadat takto: ● Dále, obvyklým způsobem: vložíme obsah na vlasové kořeny, zabalíme do plastů a izolujeme. Natáhl jsem starý klobouk.

● Máme masku na vlasy po dobu 20-30 minut (doporučuje výrobce), ale zachovávám masku až 40 minut.

Zatímco jsem držel masku, nebyly pozorovány žádné nepříjemné pocity, jako je spálení nebo bodání, jen pocit tepla, který se šíří po hlavě.

Pak masku odmyjeme šamponem, aplikujeme balzám nebo kondicionér a obdivujeme výsledek!

Již po první aplikaci je výsledek viditelný, což se liší od výsledku po použití obvyklého balzámu nebo masky. Vzhledem k tomu, že maska ​​je aplikována výlučně na kořeny, je výsledek na prvním místě viditelný na kořenové části vlasů.

 • Vlasy se staly Pysyně a VOLUME. A hlasitost je tak lehká, tak přirozená! Bez dalšího stylingu trval objem celého dne a dokonce i následujícího dne vypadaly vlasy svěží a čisté!
 • Pocit Čerstvé a LIGHTNESS. Po masce zůstávají vlasy čisté až na 3 dny (!). A to je s očekáváním, že jsem si každý den nebo každý druhý den umyla vlasy. [Speciálně provedl nějaký experiment]
 • Při pravidelném používání kvasinkové masky RŮST VLASŮ ZRÁŽNĚ ZVYŠIL! Ale musíte mít na paměti, že mnoho faktorů ovlivňuje růst vlasů. Konkrétně na mých vlasů, tato maska ​​dala pozitivní výsledek ve formě zrychleného růstu. Nemůžu říct, že za měsíc vlasy opotřebované o 5 cm! Ne, to je neskutečné! Ale při průměrné výšce 1 cm se růst zrychlil asi 2krát. Nezáleží na konkrétním nárůstu, protože každý měsíc jdu na to, abych řezal špičky - skořil jsem svou "kaskádu fanoušků" na rovnoměrnou délku. Ale mohu říci, že po měsíci a půl užívání kvasinkové masky začaly růst nové vlasy a teď všechny moje antény vyčnívají po celé mé hlavě.
 • Také pěkný bonus byl posilování vlasů. Vlasy se v některých případech méně rozpadaly, zejména během mytí. V zásadě je růst vlasů a posilující vlasové folikuly úzce spojeny. Pouze zdravé a silné vlasové folikuly mohou dát rychlý růst. Zpevňujeme vlasy, léčí pokožku hlavy a teprve poté budeme růst silné zdravé vlasy.

Použijte čas - 5 procedur - 5 týdnů.

Po omytí jsem si nasadil masku, aby zvýšil lesk a získal výsledek:

Osobně jsem nenašel chyby. Ale jediné, co může být pro amatér, je vůně kvasnic a samotný proces vaření.

Jsem šíleně zamilovaná do domácích masek a proto nelituji, že jsem vaření.

. Doporučuji si koupit!

Jak se starám o mé vlasy? Můj skvělý a detailní přehled s jednoduchými a efektivními recepty, které dokážou obnovit a oživit i ty nejvíce bez života!

Ten smradec, který se se mnou bavil: D

Miluji produkty DNC dlouhodobě a jemně: úžasnou kvalitu vlasového oleje s neuvěřitelným efektem, směs olejů z řas, vosků na nehty a všech druhů más - výsledky jsou obecně mimo chválu. Setkal jsem se s těmito užitečnými věcmi v období aktivní regenerace vlasů po neúspěšném leštění špiček (nahoře si můžete přečíst rozzlobený tříletý epos). To, co jsem tehdy prostě neudělala na kořeny, aby stimulovala růst: nikotin, pepřové masky, hořčičné směsi. Výsledky byly spíše průměrné a brzy jsem odmítl experimentovat s lidovými recepty a potravinami v neočekávaných částech mého těla.) Ale pak, když jsem procházel kolem "Carousel", jsem viděl DNC kvasinky pro růst vlasů a rozhodl se být smutný. Navíc značka je slušná a cena musí experimentovat - asi 140 rublů za krabici se dvěma taškami suché směsi pro masku.

Ve frontě před pokladníkem jsem četl sliby výrobce a měl upřímnou zábavu.

Naše prababičky vysušily a bušily ražáky, aby se staraly o vlasy. Tráva, mléko a hlína byly přidány tam. Podávala takovou kompozici a šampon a kondicionér a masku. Jednoduché a časově prověřené recepty na krásu nejsou zastaralé. Stačí, abyste se v nadšení pro nejmodernější kosmetiku někdy ohlédli a vzpomínali na obrovský zážitek, který se nahromadil, procházel z úst do úst, od matek k dcerám, od babiček až po vnučky. Starožitnost znamená práci. Je snadné si sami ověřit... Jak droždí dělají chléb světlý, načechraný a chutný, takže masky z kvasnic obnovují a oživují naše vlasy a pokožku. Růst vlasů pomůže, a vzhled vlasů dá zdravý a čistý.

Zdálo se, že měli jednoho copywriter s "Babičkou Agafyou". No, na konci popisu byla koruna marketingového umění:

Skvělá maska! Vlasy jsou velmi svěží, lesklé a krásně ležely!

Jak říkají, nemůžete se chválit - nikdo nebude chválit. Obecně platí, že všechny tyto rozsáhlé pochvaly krekrů, bylin a babiček vypadají jako "dobře, kup mi, prosím." Nedráždí mě, ale nějak se dotýká zdraví, dobře, a značka je prokázána, proč ji nekupovat. Byl by to však jiný tvůrce rozpočtu - nezískal by nic, zvlášť po takových nápisech.

Uvnitř balení se speciálním štítkem, který zajišťuje bezpečnost obsahu, bylo pro masku 2 sáčky po 50 gramech suché směsi.

Pro první aplikaci jsem rozšířil první pytel úplně, ale pro mou hlavu se ukázalo být příliš mnoho. Následně jsem jednou týdně použil poloviční sáček, takže jsem měl 3 týdny s použitím jedné krabičky a po měsíci jsem plně ocenil výsledek.

Použití:

Směs promíchejte v malém množství teplé vody při teplotě 35 až 40 stupňů. Konzistence by měla být jako hustá zakysaná smetana. Nechte směs na teplém místě 10-15 minut. Vše se mísí a aplikuje na vlasové kořeny. Zahalte si vlasy plast a ručník. Po 15-20 minutách umyjte vlasy šamponem. Pozor! Mezi složkami masky je hořčice. Může způsobit slabý pocit pálení. Před použitím zkontrolujte citlivost na hořčičný prášek na malé části pokožky hlavy.

Vypadá jako suchý obsah sáčku:

Přidám do očí vodu a samozřejmě to nevím: je to příliš silné a směs nepríjemně zpevňuje vlasy a naopak tok. Ale to je nevyhnutelná oběť, když se obtěžujete s populárními recepty a domácími maskami. Fotografie směsi s přídavkem vody (v této fázi jej nemíchám):

Po 15 minutách se obsah začne vařit a bublina. To je, když míchám masku:

Dala jsem tuto směs pouze vlasové kořeny (ahtung jako součást hořčice), vše zabalím s lepícím filmem a pak mikrovláknitým ručníkem:

Já držím masku není 15-20 minut, a 40, někdy - hodinu. Skalp se škubá, ale nemohu říci, že je to nepříjemné a nesnesitelné. Vzhledem k zkušenostem s hořčicí v minulosti mohu říci, že pocity jsou téměř stejné. Tiše jsem seděl s "hořící" maskou po dobu 40-60 minut a všechno šlo stejným způsobem s tímto kvasinkem. Těsně před vyplachováním se brnění zastaví a zanechává jen slabý pocit tepla.

Je třeba masku opláchnout po dlouhou dobu, vlasy s ní jsou "dřevité" a neustále se obávám, že teď něco roztrhám, chytit nebo poškozím.

Takže výsledek.

- růst vlasů skutečně zrychlil. Moje vlasy rostou v normální rychlosti (asi 1,2-1,5 cm za měsíc), kvasinková maska ​​asi 1,7. Neudělal jsem fotografii předtím, když jsem si udělal produkt, abych "hrál kolem", takže prosím, přijměte své slovo pro slovo, které jsem na masku neudělal žádné zvláštní naděje, ale takový malý pokrok se stal malým a příjemným bonusem, který se proměnil při přípravě masky. V zásadě, pokud by to nebylo pro růst, tak bych to nepřečetl.

-přírodních složek. Potkal jsem několik článků o škodlivosti aplikace kvasinek přímo na pokožku hlavy, protože je to stále živá struktura, navíc - houby s jedním buňkem, které se většinou množí a zbavují produktů své životně důležité činnosti. Nicméně kvůli kvasinkám jsem dosud neviděl žádnou škodu a rostlinné extrakty mě určitě potěšily.

Dobře nevýhody:

-suší vlasy podélně. Poprvé, když jsem slabě představil výsledek a nedodržel délku, vlasy vypadaly jako stoh (dobře, stoh) sena. Následně jsem na svou délku velkoryse použil kokosový olej, ale i s ním byly vlasy výrazně suché.

-prasknutí prášky. Jsem dívka, která není příliš přímočará, a stále mám něco, kde se probudí, vylévá, škrábance. A pak jsem musel rozdělit tašky na dvě poloviny a tento kvasinkový prach byl všude, až do konce posledního vaku. Ano, a mytí nádobí, kuchyně, vany - obecně, ne pro mě všechny tyto další manipulace.

-Neexistuje žádná zaslíbená nádhera vlasů. No, možná je, ale na jedné desetinné stupnici.

-Už dlouho neexistuje slibovaná svěžest. Vlasy musely být omyty stejnou frekvencí jako bez masky (jednou za 2 dny), a to navzdory tomu, že vlasy byly vysušeny po celé délce.

-zápach Ani tak. Smrtelný! Nesouhlasím s tím, že maska ​​voní jako těsto kvasnic - ne, pach je mnohem ostřejší a nepříjemnější. Myslím, že je to kvůli směsi rostlinných výtažků a samozřejmě hořčišti v kompozici. Ale pokud jste při přípravě a použití masky připraveni na to a jste připraveni dělat takovou oběť, pak později tento jantar vznáší v nejvíce neočekávaném čase a bolí pocitem vůně. Vůně nikam nepokouší při vypláchnutí masky. Vůně nezmizí po balzámu. Při sušení vysoušeče vlasů ucítíte s sebou vůni. Vůně zůstává na polštáři (pokud máte citlivý nos, v žádném případě neprovádějte proceduru před spaním!). A nakonec s jakýmkoli fyzickým zatížením, například v simulátoru, dokonce i po důkladném promytí vlasů a zvětrávání "aroma" na jeden nebo jeden a půl, je najednou přímo tam! Spolu s vámi trpí všichni přítomní. Pokud vás obtěžuje stejným způsobem jako já - zkuste aromaterapii, trochu zakrývá vůni.

Závěr:

Zvlášť netrápím maskou, ale podruhé ji nekupuju. Existuje příliš mnoho mínusů, přestože se zvyšuje, ale není to tak strašlivé, že se s tímto produktem uskuteční druhý měsíční kurz. Obecně je to moje první (a snad i poslední) zklamání s DNC.

Jsem malý chlebař, obejmout). Něco, co jsem si nějak moc neuvědomil krásu této masky. Je rozumné používat droždí na vlasy?

Chao, kráse!

Mám rád makeup DSC, ale s tímto prostředím přátelství jsme se moc nevyřešili. Řeknu vám podrobně, proč, protože se pro mě osobně hodně nahromadil, ale dlouho jsem se snažil tento nástroj zkrotit.

Všichni, samozřejmě, slyšeli toto přísloví: "rostou skoky a hranice." Ale toto DNC vlasové droždění mi vůbec nezapůsobilo, dále vám řeknu podrobně proč a jak.

Vzhled

Kartonová krabice, která je tak typická pro kosmetiku této firmy. Je to jako starý přítel, který jsem si vybral mezi zástupy dalších boxů, sklenic a flakonů))

Ve značkových pytlích visí s rozpoznatelnými kudrlinami DNC. Jsou 2 z nich.

Začínáme používat?!

Především je to suchá kosmetika: velmi se mi to líbí, protože se mi zdá přirozenější, protože přidává mnohem méně (nebo vůbec nejsou přidávány žádné konzervační látky a stabilizátory). Právě vypadá prášek - DNC kvasinky na vlasy

 • budete muset dlouhou dobu tančit s tamburinou, která zahřeje kvasnice do požadovaného stavu. Na baterii (a já smažím silně, spím s otevřeným oknem) - i když hena. Vložte do koupelny teplou vodu - nic. Kvasnice se zvedá pouze ve vodní lázni, když se vše vroucí vzhůru, vaří - ale pro mě je to samozřejmě příliš náročné z hlediska úsilí, nikoliv elektřiny. Můžu zředit masky vodou, atd., Ale je příliš mnoho, aby se s nimi ohřívaly vodní lázně, je to příliš mnoho, mám na tom práci.
 • No, zahal jsem ten kufřík. Aplikuje se tvrdě, aplikuji na mírně vlhké vlasy. Celá tato látka je lepkavá, přilne k prstům, vypadá obecně nepředstavitelná ve vlasech, ale i smrdí. No, cítím nějaké teplo, něco jako by se mi pohybovalo v mých vlasech)) To je chladný pocit.
 • Po 20 minutách jej vyplácím vodou, normálně se odmyje, není nutné ho umyl, vlasy vysušují a sedím v očekávání vynikajícího výsledku.

Výsledek po prvním použití

Smajlíci, od mne nesou, jako bych byl malý chléb s čerstvým, čerstvě uvařeným chlebem. Vlasy se staly tvrdé, ale krásně leskly. Neměl čas umýt si hlavu, tak jsem šel do práce. Cestou jsem přišel pod bouřkou, bylo to léto. Já chodím na toaletu do zrcadla, abych se dal do pořádku, myslím: "Ne, dobře, kdo tu snědl chléb?! Jak odporný je to?" - Pak jsem si uvědomil, že to je kvůli mě kvasinkám. Otočila si vlasy do pigtailu, v housce, sušila pod sušičkou na ruce, stala se menší, když se usušila. Stručně řečeno, škoda. Vykřikl jsem droždí pro vlasy DNC o to, co to stojí, jedním slovem)

Výsledek po druhém použití

Na vlně lásky k DNC jsem se rozhodla dát druhou šanci na nápravu, udělala totéž, ale všechno jsem vypila s hydratačním šamponem Kerasis a přidala k ní několik kapek levandulového éteru. A pak masku na vlasy! To je vše, co jsem udělal, abych zabila vůni kvasnic a odstranila další tuhost vlasů. Tak jaký je výsledek? - ano, vše je stejné: vlasy jsou těžké, od nich nese směs kvasnic a levandule. Smutný.

Složení a způsob aplikace

Obecně platí, že toto DNC vlasové kvasnice mi nevyhovovalo vůbec, tento lék mi dostává dvě hvězdy pouze proto, že mám rád DNC obecně. A pro dobrou kompozici. Možná toto kvasinky skutečně ovlivňují růst vlasů, ale nemohu zde nic říkat, protože pro mě je jejich použití prostě nesnesitelné.

Kde koupit a kolik?

Koupil jsem v Girlfriend, to stálo ne více než 300 rublů.

Moje další poznámky k fondům CNT

DNC zpevňující vlasový olej

olej pro ztrátu vlasů DNC

olej proti vlasové části DNC

detoxikační maska ​​pro vlasy DNC

tonikum pro ztrátu vlasů DNC

Biowax pro nehty

bio olej pro nehty

biosol nehtů

gel pro unavenou pokožku obličeje (nelíbilo se)

vlasový chmel, zeleninová maska ​​- super novinka od pádu

Fotografie pořízené na oblíbeném a absolutně nepostradatelném fotoaparátu Sony a290.

Pokud by to bylo zajímavé a chcete se dozvědět více o mně ao mém úspěchu, pozval bych vás, abyste si přečetli můj přehled o studiu na Moskevské státní univerzitě. M. V. Lomonosová

Vaše Veronika

Míste těsto nebo připravte masku pro růst vlasů. Mnoho fotografií procesu vaření.

Dobrý den!

Můj cíl-posílení a růst vlasů, takže všechny druhy růstových masek mě pojíždějí z obchodních regálů)

Nechytil jsem všechno, rád bych dal něco přírodnějšího na kořeny pro růst a posílení. To je důvod, proč se volba dostala na produkty značky DNC.

Tato maska ​​je dodávána v objemu 100 gramů, v balení po 2 balení po 50 gramů. Jedna taška je pro mě dostačku 2 krát, to znamená, že celé balení masky stačí na 4 procedury.

Cena - 129 rublů.

Když jsem tašku otevřel maskou, necítil jsem vůbec žádný zápach. Ale při míchání masky s vodou, nos "poráží" chuť droždí, to se mi líbí.

Složení:

Vaření:

budeme potřebovat teplou vodu, droždí na vlasy, měřící lžíce. Lžíce nejsou nutné, ale měřím správné množství prášku, jmenovitě 25 gramů, což je polovina balení. Naplňte vodou a vložte baterii na 30 minut. Během této doby vzroste naše kvasnice, to znamená, že začne jednat.

Použití:

Aplikuji masku kartáčem na barvení vlasů na dříve zvlhčených partiích pokožky hlavy. Obalíme vlasy fólií, používal jsem pravidelnou tašku, oblékla jsem si malou čepici. Držte hodinu. Umyjte šamponem.

Při aplikaci masky je pocit pálení, není silný, přijatelný. Výrobce varuje o tom, protože v kompozici je hořčice!

Pro posílení a růst vlasů navrhuji masky:

Pro tento účel jsem použil produkty Farm Vital pharmacy: masku,lotion šampon.

Od těch lidí, které jsem použil cibule masku.

Bratr "kvasnice na vlasy" masku červené papriky od DNC.

Pro Více Informací O Suché Vlasy