logo

Proč se vlas rozvíjí tak pomalu a co dělat - zeptali jsme se trichlóga

Dr. Gary Rotfeld, jeden z nejznámějších trichologů v USA, hovořil o nevhodných důvodech zpomalení růstu vlasů a sdílení způsobů, jak urychlit jejich růst. Bude studovat?

1. Nedostatek železa

První a nejčastější příčinou pomalejšího růstu vlasů je anémie nebo nedostatek železa v těle. Nejprve posílám pacienty, aby zkontrolovali hladinu hemoglobinu, a pokud je nižší než normální, doporučuji přidávat do stravy tmavě zelenou zeleninu, maso, mořské plody a luštěniny. Pokud se pár týdnů po změně stravy situace nezlepšuje, měli byste uvažovat o užívání doplňků železa.

2. Nedostatek spánku

Hormon melatonin, který naše tělo produkuje pouze v úplné tmě a je obzvláště aktivní, když člověk spí, má přímý účinek na růst vlasů. Pokud spíte méně než 8 hodin denně, je to již problém a pokud je méně než 6 hodin - katastrofa. Pokud však neexistuje žádná cesta, doporučuji použít roztok melatoninu s koncentrací 0,0033% na pokožku hlavy před spaním. Účastnil jsem se klinických studií, které ukázaly, že tato léčba vedla ke zvýšení hustoty vlasů na čtvereční centimetr o 54,8% po 3 měsících a 58,1% po 6 měsících.

3. Příliš často stříháte špičky

Jsem unavený tím, že pacientům vysvětlím, že myšlenka, že jednou měsíčně musejí vypínat špičky, je dávno zastaralá. Připojme banální logiku: průměrné vlasy roste o 1-1,5 cm za měsíc, technicky při řezání špiček stylista odstraní 1-1,5 cm. Jaký druh růstu vlasů v tomto případě můžeme mluvit? Pokud nejsou vlasy vyčerpány zbarvením a termosetováním, stačí je stříhat jednou za 2-3 měsíce.

4. Udělali jste antibiotikum

Antibiotika poškozují střevní mikroflóru, která přímo ovlivňuje růst srsti, ačkoli toto spojení není pro neprofesionály zřejmé. Intestinální mikroflóra je naší ochrannou bariérou, která v důsledku užívání antibiotik dostává "otvory". Toxiny začínají pronikat do těla. S krví se dostanou do vlasových folikulů a zničí je. Zní to děsivě, ale ve skutečnosti je snadno ošetřeno: jakmile se mikroorganismy zotaví pomocí probiotik nebo přirozeně, situace se normalizuje. Obvykle to trvá asi měsíc.

5. Genetika

Maximální délka vlasu je stanovena geneticky. U většiny žen se toto číslo liší od 40 do 70 cm. Pokud jste narůstli kudrlinky na lopatky a pak se nic nestane, je docela možné, že to je limit, který vám byl dán přírodou. Dívky s vlasy až na kolena jsou radostné výjimky z pravidel, neměli byste se s nimi vyrovnat. Mimochodem, nedávno jsem viděl statistické údaje o přitažlivosti určité délky vlasů: nejatraktivnější se nazývá délka těsně pod rameny, tedy jen 30-40 centimetrů.

Stejně jako článek nebo zprávy? Sdílejte odkaz do rámečku níže.

Haircuts pro vlasy na čepelí: 5 nejpopulárnější

Vlasy na rameni: účesy

Vlasy kolem ramen jsou oblíbené u žen ze dvou důvodů. Dlouhé kadeře zdobí dívku, ale vyžadují pečlivou péči. Jsou těžší hřebeny, déle ležet, a prostředky, které jim pomáhají, jsou dvakrát tolik.

Krátký - ne náladový. Často krátký účes nevyžaduje styling. Nicméně, krátké účesy mají nevýhodu. Spočívá v tom, že pro krátké vlasy není tolik stylingových možností. Ano, a ne každá forma tváře, kterou hodí. No, pokud obvod hlavy není nejkrásnější, pak krátký účes odhalí nedostatky.

Vlasy na lopatky - zlatý průměr. Délka umožňuje experimentovat s typy stylingu a správně je přizpůsobit tvaru tváře. A péče o ně není tak zatěžující jako pro dlouhé kudrlinky.

Máte-li vlasy na ramenní lopatky a nerozhodnete si, jak si vlasy řezat, vám by vám měly pomoci následující tipy. Při výběru stojí za zvážení několik kritérií:

 • rovné vlasy nebo kudrnaté;
 • tloušťka vlasového hřídele a jeho tuhost;
 • tvar tváře.

Středně dlouhé účesy ve tvaru tváře

Existuje 8 tvarů obličeje:

 1. oválný,
 2. kolo,
 3. náměstí,
 4. trojúhelníkový,
 5. obdélníkový,
 6. hruškovitého tvaru,
 7. tvaru diamantu.

Určení tvaru obličeje je jednoduché. K tomu dochází k odstranění chloupků v ocasu a obrysy obličeje v zrcadle jsou načrtnuty tužkou (kosmetickou), která se odmyje od skla. Nyní můžete vyhodnotit výsledek.

Chcete-li vybrat ten správný účes, podrobněji se podívejme na typy tváří.

Oválný

Univerzální tvar obličeje je považován za ovál, protože většina stylingu se hodí.

U ostatních forem tváře je účes vybrán tak, že účes by měl tendenci dát obličeji oválný tvar. Například, pokud jsou lícní kosti silně vyčnívající, pak by pokládka měla částečně skrýt. Je-li brada úzká, pak na její úrovni by měl účinek být objemný, aby vizuálně rozšířil obličej v dolní části.

Kolo

Kruhová plocha má měkké rysy. Samotná podoba není špatná, ale vyžaduje malou úpravu. Za tímto účelem zvolte délku na ramena nebo pod, tj. Pod úrovní brady. Strihy na vlasu na čepele pro kulaté obličeje by měly vizuálně vytáhnout.

Asymetrie a neobvyklost jsou vítány za předpokladu, že objem je v horní části hlavy, a nikoliv na úrovni obličeje.

Náměstí

Čtvercová plocha je charakterizována určitou úhlopříčností a rozšířením v oblasti brady. Je-li vytvořena hlasitost, je pouze v oblasti koruny vizuálně natáhnout obličej.

Vlasy by se měly dostat do lopatkových lopatek, aby se zajistilo prodloužení. Vlasy, vyhlazující ostré rohy, odvádějí pozornost od pozornosti. Dát požadovaný ovalita pomůže "žebříčku".

Je lepší se zdržet třesku, neboť se obličej nevztahuje, ale zkrátí se.

Trojúhelníkový

Trojúhelníkový obličej je charakterizován protáhlou bradu, širokými lícními kosti a vysokým čelem. Správné účesy vizuálně dodávají objem brady a pokrývají široké lícní kosti.

Tlusté bangy jsou povoleny.

Považován za nejvhodnější čtverec, bob, žebřík.

Obdélníkový

Obdélníkový obličej, stejně jako ovál, neobsahuje vady, takže si můžete vybrat téměř každý účes. Vypadá dobře na žebřík.

Ostatní účesy vypadají také velkolepě.

Hruška

Masivní brada a malé čelo jsou znaky hruškovitého obličeje. Bangs je kontraindikováno!

V široké oblasti obličeje je množství pokládky minimální.

Diamantový tvar

Obličej má největší objem v oblasti lícní kosti. Tvar připomíná kruh, ale prodloužený.

Účes je vybírán tak, aby se vyrovnaly hranaté rysy.

Žebřík

Tajemství popularity žebříku je, že se hodí do jakéhokoli tvaru obličeje a vypadá skvěle na rovných a kudrnatých vlasech.

Tyto účesy pramínky, rámování obličeje, déle v dolní části. Přechod z kratšího na delší nastane hladce.

Haircut "bob" se podobá náměstí, ale na zadní straně hlavy je kratší. Hlasitost je umístěna v horní části, což jí umožňuje nosit zástupce s těžkou bradu. Tento účes lze provést na střední a krátké vlasy.

Bang a asymetrie jsou přípustné.

Dlouhá péče

Kare do pro dlouhé, krátké a střední vlasy.

"Péče" se vyznačuje vlasy o stejné délce s hladkou hranou čáry níže. Oblast koruny není zkrácena, takže není žádný další objem.

Haircut vypadá dobře a kudrlinek. Bang jsou možné.

Cascade

Charakteristickým znakem kaskády jsou kratší chlupy na koruně a hladce se pohybují do delších. Tento strih na lopatky padne na většinu typů obličeje.

Stohování pro kaskádu se také mění.

Asymetrický účes

Asymetrie nejen přispívá k účasti na vašem zvýraznění, ale také odvádí pozornost od nedostatků tváře.

Pokud jste se ještě rozhodli o volbě, pak zůstane kontaktovat svého kadeřníka. Ocení nejen tvar obličeje, ale i strukturu vlasové šachty, a teprve tehdy navrhne možné účesy.

Stylové účesy pro střední srst 2018: výběr fotografií

Nejběžnější ze všech odrůd jsou středně dlouhé účesy u žen. Módní účesy žen pro střední srst 2018 jsou všestranné a pohodlné.

S takovou délkou můžete vytvořit hromadu obrazů za pár minut, hlavní věc je fantazie a touha být jedinečný.

Možná, že středně dlouhé účesy se nejčastěji vyskytují u žen, protože jsou považovány za nejpohodlnější v péči, takže je můžete nazvat nejoblíbenějšími.

Středně dlouhé účesy

Je třeba poznamenat, že střihy ve středních délkách jsou vhodné pro všechny typy obličeje a vlasů. Proto mají takový účes, v závislosti na náladě a okolnostech, že jsou natolik snadno manipulovatelní, že vytvářejí nejrůznější účesy, váží je do ocasu nebo se jen volně nosí.

Důležitým rozdílem mezi nimi je, že středně dlouhé účesy jsou ideální pro všechny typy obličeje a vlasů.

Výsledkem je, že pokud se rozhodnete udělat takový účes, pak budete schopni manipulovat s různými variantami účesu, od všech druhů ocasů po kombinace volných vlasů.

Ale nejdůležitější věc ve středně dlouhých účesích je bang nebo nedostatek. Bangy mohou být klasické, asymetrické, dlouhé nebo krátké.

Módní ženské účesy kaskády

Jeho popularita se nezmenšuje. Dokonce i když máte řídké vlasy, kaskáda bude vizuálně zvyšovat jejich hlasitost díky stupňovitému přechodu a žebříku, jehož délka začíná hlavně od brady. Pro kaskádu můžete zvolit jakýkoliv náraz - hladký, krátký, dlouhý, šikmý. A hlavní výhodou tohoto účesu je řada stylů, pomocí kadeřavé žehličky, styler, vysoušeč vlasů, kadeřníků vlasů.

Nejlepší fotky ženských účesů pro střední vlasy

Skutečnost, že změna vlasů a nový účes činí obraz ženy úplně novou, je známo všem dámám. A každý modelka chce vždy vypadat stylově, módně a jedinečně.

Obecně se připouští, že střední srst má délku, která se nachází mezi linii brady a úrovní ramen. Ačkoli nezáleží na tom, jak dlouho je váš účes, hlavní věc je, že je krásná, dobře upravená, módní a vypadá harmonicky.

Proto se na vlasy střední délky od různých účesů, každá žena bude moci vybrat ten správný pro ni, stejně jako módní barvení, zvýraznění, brondirovanie a permed vlasy. V roce 2018 je móda pro střední délku velmi různorodá.

Úplně odlišné varianty jsou vítány. To platí pro obecný styl, délku, tvar a hlasitost. Stále neztrácí význam bang.

Fanoušci klasického stylu mohou upřednostňovat přímé tresky, avšak v této sezoně je dovoleno vycítit! Bangy mohou být šikmé, asymetrické, s převahou jasných čar. Zvláště to bude osloveno těmi, kteří si dlouho přáli změnit svůj obraz a zkusit jiný obrázek. Kromě toho existuje taková myšlenka, že při změně účesu dojde ke změnám.

Takže máte šanci zkontrolovat! Hlavní výhodou střední délky na dlouhých vlasech je, že s nimi můžete experimentovat a vyzkoušet různé účesy. Dlouhé je zpravidla možné položit pouze různými způsoby.

Proto se domníváme, že nejrůznější účesy vypadají nejlépe na středních vlasech, od klasického stylu až po extrémní módní trendy.

Módní asymetrické účesy

Asymetrické stříhání vlasů pro střední vlasy může výrazně změnit obraz, udělat světlo, originál, přidat originálnost a zdůraznit individualitu. Bez ohledu na tvar obličeje, takový účes jít téměř k všem.

Je třeba poznamenat, že asymetrické účesy - výběr odvážných a extravagantních přírody.

Pokud se neodvážíte učinit takový krok, ale přejdete ke změnám ve svém srdci, můžete si vybrat bobové účesy nebo bob a přidat je se stylovým asymetrickým třeskem nebo na jedné straně účesu prodloužit jeden prvek.

Módní čtverec na střední srsti

Kare v klasické verzi s treskami nebo bez ní je velmi univerzální a umožňuje vám vytvořit mnoho různých účesů, což je důvod, proč se tak často vrací do módy. Nyní je například důležité mít na rovných plochách hladké vlasy, které mají jasný a nasycený odstín. Dělení může být rovno (pro trojúhelníkový nebo kulatý obličej) nebo šikmé (pro obdélník a lichoběžník).

Odstupňovaná verze Caret a Bob Caret je vhodná pro každou strukturu obličeje a vlasů v důsledku jejího měkčího tvaru.

A díky změně délky, stylovým změnám a různorodému stylu se může změnit a zakaždým ohromit svou kreativitou.

Nyní jsou příslušné podlouhlé boční a odstupňované prameny, chlupatý styling, asymetrické prvky. Pro každodenní snímky se hodí světlo, romantické kudrlinky, stejně jako hladké a svěží účesy.

Pro večer můžete použít jeden z retro obrazů s úhlednými ohybovými vlnami. Přidáním narovnaných vlasů několik kroužků, dostanete módní účes, založený na směsi textur. Bob a Caret právem získali popularitu jako všestranný a velmi praktický.

Módní a krásné kaskádové účesy

V módě nyní kaskádovité účesy na střední délce, jejichž vrstvená struktura zdůrazňuje modelování stylingových nástrojů.

A aby ženu a romantiku na obraz, vlasy mohou být zkroucené do světla a přirozené kudrlinky. Pro flirtování styl, stojí za to zdvihnout tipy na vrchol.

Ale v klasické verzi s rovnými, hladkými vlasy vypadá také velmi stylově. Hodně pozornosti v tomto účesu obvykle dáváme do podoby třesků:

 • Oříznutý obraz dělá obraz hravý, otevřený a mírně naivní,
 • tlusté třesky pod řasou řas - dá tajemství a smyslnost,
 • Šikmé rány dělají obraz elegantní a kreativní.

Nejkrásnější fotky ženských účesů

Zkušený kadeřník, který se chce zaměřit na určité obličejové rysy, je právě absolvent, který vám pomůže. Rozmanitost odstupňovaných účesů se proto může použít nejen k "korekci" různých typů obličeje.

Tresky z "asymetrického fazolu" se doporučují položit na jeho stranu. Stále jedním z nejmódnějších účesů pro vlasy střední délky je "Kare" účes.

Ne tak dávno se tento klasický model vrátil k módě a těší se, stejně jako v minulosti, zasloužené popularitě.

Můžete zdůraznit svůj styl bez zvláštního stylu pomocí zvýraznění a můžete si vlasy ještě více avantgardní, pokud používáte různé barvy a odstíny vlasového barviva.

Čisté vysoké vlasy - spousta nevěst v roce 2018, v jiných případech raid nedbalosti je vítána.

Cibule, prasata, skořápky, šňůry v roce 2018 by neměly vypadat "správně" s prameny, vyřazenými z celkové kompozice, bouffanty a přirozenými spleťami.

A jakou možnost jste nejraději získali?

Nejoblíbenější účesy pro vlasy na čepele

Vlasy, dosahující lopatky, jsou považovány za dlouhé (vše pod rameny). Klasifikace určuje nejen náklady na krájení v holičství, ale také příležitosti, které se otevírají majitelům vlasů. Dlouhé kadeře vám umožňují udělat různé účesy - každodenní, romantické, přísné atd. Možnosti účesy a styling set.

Klasické účesy

Dlouhá péče o vlasy je obtížná, ale neztrácejí svou popularitu se ženami v jakémkoli věku. Silné a zdravé kadeře se rozhodly růst na maximální délku. Vlasy, které dosáhnou lopatky, mohou být nazývány zlatým středem. Není to tak obtížné sledovat (mokré, hřebenové, laické), ale dává prostor pro experimenty. Při výběru srážek na vlasy lopatek je třeba vzít v úvahu takové faktory jako:

 • struktura vlasů (rovné nebo vlnité kudrlinky);
 • tvar obličeje;
 • tuhost a tloušťku vlasů.

Většina majitelů dlouhých vlasů dává přednost tomu, aby rozpustili prameny nebo se shromáždili v nádherném pony ocas, ve stylu curlingového železa, obalových peří. Pokud to umožňuje účes, vytváření denního a slavnostního obrazu netrvá dlouho. Dále zdůrazňuje důstojnost žen a skrývá nedostatky. Při výběru účesů by měla být vaše pozornost věnována klasickým možnostem, které jsou stále populární.

Žebřík

Ženské účes umožňuje přidat do obrazu feminitu a lehkost. Vylepšuje stávající nedostatky - skrývá zbytečně velké uši, koriguje tvar obličeje a činí to proporcionální, v kombinaci s jakýmikoli třeskymi. S tímto účesem je snadné vytvořit různé účesy, samo o sobě to vypadá jako hotový styling, vhodný pro každou akci.

Pro žebřík je důležitá struktura vlasů: přidává objem k tenkým, odstraňuje z tlusté. Ale na kudrnaté vlasy se ztrácejí kaskádovité obrysy. Nejlepším řešením pro účesy jsou vlasy pod rameny - až po lopatky. U takových vlasů se můžete zbavit nadměrné délky, například odříznout poškozené vlasy, ale neztratit je všechny. Ladder je schopen aktualizovat poškozené kadeře a vrátit je zpět do života.

Technologie účesu Žebřík je následující:

 • Rozdělte objem vlasů na část.
 • Vyberte a oddělte dvě časové zóny a dvě (horní a dolní) na zadní straně hlavy - od ucha k uchu. Pokud dojde k třesku, musí být přidělen také v samostatné zóně.
 • Pro navlhčení okcipitálních zámků, pro hřeben, pro vyjmutí jedné - řídícího pramene, pro roztahování dopředu a nahoru a pro snížení potřebné délky. Na tom musíte být rovni.
 • Paralelně k prvnímu pramenu vystupují dva další - v úhlu 90 stupňů - rovnají se řídícímu a odříznou. Takže až do konce celého přiděleného objemu.
 • Dalším krokem je časová zóna. Jsou přiděleny nové oblasti kontroly. Akce jsou stejné: zpoždění, odříznutí, vyrovnání. Je nezbytné dosáhnout symetrie obou oblastí na chrámech.
 • Pokud dojde k třesku, je to řezáno stejným způsobem: vyčnívá se z nití, protíná se kolmo na pokožku hlavy, je oříznuto. Za ní - další kadeře.

Cascade

Jeden z odrůd žebříku (někdy jsou tyto srážky identifikovány), znakem kterého je střídání pramenů různých délek. Krátké kadeře jsou umístěny na koruně a nejdelší - v dolní části zadní části hlavy. Nerovnoměrné vlasy odstraňují nadměrnou závažnost, účes vypadá lehce a zároveň dává objem. Tipy mohou dostat roztrhaný vzhled. Ale unavené, bezvládné vlasy Cascade nebudou zdobit, než si uděláte účes, musíte se postarat o jejich zdraví.

Navzdory zjevné složitosti řezání, můžete to udělat doma - ne nutně jít do kadeřnictví. Účesy:

 • U umývaných a mírně vlhkých vlasů udělejte dělení ve tvaru U. Sestavil časovou zónu.
 • Prodlužte dělení na krk, vyberte střední část a dvě boční části na zádech.
 • Práce začínají zezadu. Je nutné vybrat první vlákno, vytáhnout nahoru, odříznout. Na to na stejnou délku.
 • Kadeřnice vystupují horizontálními přepážkami a vytahují se k ovládacímu prvku na koruně.
 • Vrstva po vrstvě - od dolní části směrem nahoru - křivky jsou odříznuty. Čím větší je rozdíl v délce každé vrstvy, tím zajímavější vypadá účes.
 • Jeden proužek se odebírá ze strany okcipitální zóny (v horní části), vystupuje s horizontálním dělením a narovná kolmo k hlavě.
 • Je nutné zachytit společně s tímto pramenem jednu stranu a odříznout na úrovni základního oblouku.
 • Parietální zóna probíhá od hlavy k obličeji. Každý pramen je narovnán a odříznut na úroveň předchozí.

"Bob" - typ klasického automobilu - módní účes, vhodný pro dlouhé vlasy. V minulosti se účes uskutečnil velmi jednoduše: vlasy byly na určité úrovni odříznuty jednou linkou. Ale v průběhu času získal Bob nové funkce a formy, technologie srážek a akcenty se změnily. Účes se provádí asymetricky, vícevrstvým (odstupňovaným bobem), se třtinami nebo bez.

Pro dlouhé vlasy se Bob skvěle hodí, zvláště u žen s kulatým obličejem, které ostříhají. Existuje několik modelů tohoto účesu na vlasy k nožům:

 • Přímo. Vypadá skvěle na všechny vlasy (tenké, tlusté, různé odstíny), zjemňuje proporce obličeje.
 • Odstupňoval - nejmódnější typ účesu, který vytváří vzhled objemu a tloušťky vlasů.
 • Asymetrický, ve kterém jsou vlasy odříznuty pouze jednou délkou, ale s velkým rozdílem (až 15 cm). Odvážné rozhodnutí pro aktivní mladé ženy.
 • S dlouhým třeskem, který je odříznut na místě s bočními prameny nebo šikmý nebo roztrhaný - v závislosti na typu osoby.

Klasické ostření znamená symetrii na obou stranách hlavy a jasný řez pramenů. Model je doplněn přímým dělením. Podrobnosti o tom, jak vystřihnout klasický Bob, řekněte specialistovi na kadeřnictví. Podívejte se na video:

Asymetrické

Asymetrický účes pomůže udělat obraz tajemný a sexy, skrýt chyby a vytvořit jasný luk. Je schopna omlazovat svého majitele, přitáhnout pozornost. Každá verze klasických účesů (žebřík, bob, čtverec atd.) Zředěná asymetrií, dokonce i malou - je dobrým příkladem modernizace obrazu. Pokud jsou vlasy tmavé nebo syté barvy, tento účes dává zvláštní kouzlo.

Nerovný čtverec opouští otevřené uši a ponechává většinu vlasů na zadní straně hlavy. Nejčastěji je k provedení kaskádního účesu vybrána. Přechodový rozdíl může být malý a může dosáhnout 10-12 cm. Všechny přechody by měly být provedeny hladce. Vytvoření takového obrazu proto důvěřují odborníci. Varianty asymetrických účesů a způsoby jejich provádění jsou následující:

 • Asymetrický Bob zahrnuje tvorbu pramenů různých délek, včetně kanonického zadního a šikmého dělení. Může se vyskytnout odsazení. Výrazná vlastnost - na jedné straně vlasy jsou řezané více než na druhé.
 • Nerovnoměrnost na žebříku může ovlivnit celou délku vlasů nebo jen špičky, které jsou zkoseny podél zkosené čáry.
 • Jednou z variant kaskádových účesů je takzvaný "Vlk". Přední prameny jsou krátké, jako by byly roztrhány. Kudrlinky se zpracovávají, začínají od dna, používají pro ně řezné nůžky. V horní části vlasů jsou odříznuty v kaskádě.

Střih na obličej

Pokud žena neví, jaký účes pro dlouhé vlasy se zastaví, můžete si vybrat na základě typu obličeje, jejího tvaru. To je to, o čem nejdřív věnuje pozornost kadeřníkům, protože i nejkrásnější účes nemusí vyhovovat určitému vzhledu, zaměřit se na nedostatky, ne na zásluhy. Správně vybraný účes, naopak, vizuálně tvoří správné proporce. Pro každý typ obličeje existují vhodný a nevhodný účes.

Kulatý tvar

Univerzální pro výběr účesů je kulatý obličej, jediná věc, kterou netoleruje, jsou krátké přímé rány a kruhové účesy na bradě. Vizuálně plochý, tento obličej vypadá dobře s zubatým, kaskádovitým, roztrhaným stylem, asymetrickými třeskymi. Oni to prodlužují, vizuálně tahají. Pro kulatý tvar jsou vhodné účesy a styling, jako jsou:

 • žebřík;
 • tříděný bob;
 • bob s kučery na koncích;
 • dělící fazole;
 • čtyřkolky;
 • víceúrovňové účesy "Debut" s obloukovým obrysem obličeje;
 • elegantní rovné kadeře bez boků na bocích;
 • asymetrický účes (zejména u obézních žen);
 • ostříhání s hladkými hranami a zkosenými třesky.

Oválný tvar

Oválný tvar obličeje je stejně všestranný jako kulatý. To je věřil, že je ideální, protože se hodí pro jakýkoli obraz a ponechává prostor pro experimentování. Vypadá dobře a hladce, položená s lakovanými vlasy as elegantními kudrlinami a rukávem. Oválná tvář by neměla být skrytá, takže je vhodné opustit dlouhé rány, asymetrii v oblasti obličeje. Pro dlouhé vlasy a oválnou tvář jsou vhodné všechny účesy.

 • Objem a úleva vám pomohou poskytnout účes Cascade.
 • Tenké vlasy jsou vhodné i pro bobulce s dlouhými vlasy po stranách a krátkým chloupkem.
 • Ladder naopak odstraňuje přebytečný objem.
 • Rovný řez je účes, ve kterém jsou všechny vlasy po jednom. Okrouhlá tvář se nezachází, ale v souladu s oválem.
 • "Fox tail" dává hlasitost na hlavě, zadní část vlasů je ořezaná a má řez ve tvaru písmene V a přední strana může být vyzdobena ve formě peří.
 • Neobvyklý a stylový vzhled střižený účes "Aurora", ve kterém je krátký klobouk vytvořen v horní části hlavy a dlouhé kadeře jsou uvolněny pod rameny, lze provádět (shora) v jakékoli technice - Pixie, Kare, Bob.

Diamantový tvar

Typ obličeje připomínajícího kosočtverce se vyznačuje vysokými a širokými lícními kosti, úzkým čelem a ostrou bradu. Řada vlasů na takovém obličeji zůstává polokruhová. Někdy se tento tvar obličeje nazývá "diamant" nebo "diamant". Hlavním cílem majitele tohoto drahokamu je přiblížit se k ideálním oválům. S pomocí vlasů můžete vizuálně zúžit lícní kosti, mírně rozšířit čelo. Silně nevhodné pro osoby tohoto typu účesu, otevření krku, brady, vytváření objemu v oblasti lícních kostí. Hladký styl bude také hrát špatnou službu. Kromě toho není nutné vyčistit vlasy za ušima a otevírat je.

Na dlouhých vlasech s tváří ve tvaru diamantu vypadají tyto účesy dobře:

 • kudrnaté vlasy;
 • kaskáda a žebřík s bočním oddělením (pokud jsou rovné) a rovný (zvlněný);
 • asymetrické účesy, ale bez objemu v centrální části obličeje;
 • volumetrický bob s boky na boku;
 • absolutní auto (na vlnitých vlasech);
 • ostré účesy se šikmými třeskymi.

Trojúhelníkový tvar

Trojúhelníkový typ obličeje má tvar srdce nebo ostřejší úhlové obrysy. Je charakterizována ostrou bradu, široké čelo (širší než všechny ostatní zóny). Horní část výrazně "převáží" nižší. Vizuálně musí majitelé takové tváře redistribuovat hlasitost: rozšířit bradu a zúžit čelo. Hlavním doporučením je vytvořit hladký horní účes a pompán poblíž brady. Netolerujte "trojúhelník" takových manipulací jako vytváření asymetrie, objemu v koruně, příliš tlustých třesků, přímých pramenů, visících bočních kadeří.

Optimální účesy pro "trojúhelník":

 • kaskádové boční dělení, které začíná na úrovni ušních lalůček a rozšiřuje se;
 • prodloužené auto, případně s ředěním;
 • žebřík s nerovnými třesky (první oříznutá vrstva začíná na bradě);
 • rovné vlasy s roztrhanými špičkami;
 • vícevrstvý účes, rozšiřující se na dno;
 • krokové asymetrické účesy s otevřeným uchem a objemem na opačné straně.

Tvar hrušky

Jedna z nejtěžších forem je hruškovitá. Zvláštností obličeje je těžká brada a úzké malé čelo. I pro perfektní "ovál" s příliš malým čelem můžete použít typ "hrušky". Majitelé takové osoby by se měli vyhnout objemu v oblasti brady a olizovat rovné účesy. Přednost pro nosiče dlouhých vlasů by měla být věnována kaskádovým účesům, které zahrnují:

 • roztrhané účesy;
 • stupňovitý žebřík;
 • Kaskáda není nižší než lícní kosti;
 • prodloužené šikmé rány a nerovnoměrné kadeře.

Obdélníkový tvar

Obličej obdélníkového typu není obyčejný, liší se ostrými rysy. Šířka obličeje je zpravidla dvakrát menší než délka, připomínající tvar obdélníku. Klouby obvykle vyčnívají dopředu, čelo je velké a brada je malá. Vzhled je jasný, ale ne všechny účesy jsou vhodné. Struktura vlasů hraje velkou roli - tenké a pravé prameny vypadají horší s tímto typem obličeje než kudrnaté a vlnité prameny. Bang jsou vždy kombinovány s obdélníkem, zejména asymetrickým.

Chcete-li správně umístit přízvuky, je nutné vizuálně zkrátit obdélník, změkčit funkce. To lze provést s účesy jako:

 • vlnové účesy s obličejem;
 • rovné vlasy stejné délky;
 • asymetrické prvky diagonálně na každém účesu;
 • objemová kaskáda;
 • "Rapsodie" za přítomnosti zvlněných kudrlin (řezné délkové vrstvy).

Nejmódnější účesy letošního roku

Při výběru účesu se můžete spolehnout na nejmódnější a nejmodernější trendy. V nové sezóně neexistuje žádný standardní délka. Móda je stále přirozená. Ženy více dospělého věku si mohou vybrat stejné účesy jako mladé, ale zesílit je.

Top 10 nejmódnější účesy roku 2018 zahrnují:

 • Patchwork účes nebo "Rvanka." Tipy se podobají okraji, aby se takový účes stal profesionálním. Na dlouhých vlasech, které nejsou náchylné na tlač, roztrhané vlasy vypadají obzvláště působivě.
 • Kaskáda s krátkými třesky (a ultra krátká). Je opatrně a rovně oříznut. Kadeře padnou na ramena.
 • Univerzální kaskáda. Střih po celou dobu zůstává v trendu. Je vhodný pro vlnité a rovné vlasy. Můžete experimentovat s stylingem.
 • Nízká kaskáda, která má pouze tři vrstvy a promoci začíná téměř na samém konci vlasů.
 • Vlasy "Fox tail" (výstřih ve tvaru písmene V na zadní straně) je vhodný pro rovnoměrné kadeře s dokonale hladkým okrajem. V trendu neobvyklé formy pod linie vlasů.
 • Prodloužený Bob (s prominentní zadní částí hlavy, pokud to dovolí délka). Přirozený vzhled je vítaný, takže jej nepřehánějte pěnou a lakem. Prameny by měly být ponechány v nedbalé nepořádek.
 • Asymetrický účes se zakřivenou krátkou korunou a přímými podlouhlými špičkami. Možné šikmé rány, dělící křivka.
 • Odvážné a sebevědomé dívky se mohou zastavit v účesu s oholeným chrámem. Na jedné straně jsou vlasy odříznuty téměř na nulu, ale zbytek délky zůstává neporušený. Tento účes přitahuje pozornost.
 • Předcházející účes je oholený na špičce, ale nejen ořezaný na krátký ježek, ale na jeho "vyřezávaném" vzorku. Jediná výstraha - bude muset sbírat vlasy ve vysokém hrnci pro otevření účesu prvek.
 • Cesson (sessun) - účes, vhodný pro krátké a střední vlasy, ale přizpůsobený na dlouhou dobu. Linky účesu jsou hladké, zaoblené, rány jsou vytvořeny ve tvaru půlkruhu, dále jsou strukturované kudrlinky.

Než se oblékáme na zvláštní střih, a to zvlášť extravagantní, stojí za to analyzovat možnost jeho vytvoření na vlasu této struktury a určitého typu obličeje. Kadeřník může poradit, existují také speciální programy, které simulují obraz s různými vlasy. Vhodný účes nebo ne, můžete zjistit tím, že nahradíte účes pro svou fotografii.

Vlasy k lopatkám: jak pečovat, řezat a barvit

Tradičně jsou vlasy pod rameny a nad lopatkami klasifikovány jako střední délky. Mnoho dívek si mylně myslí, že čím déle jsou kadeře, tím krásnější a zajímavější účes, který si mohou dovolit. To však není vždycky.

Tradičně jsou vlasy pod rameny a nad lopatkami klasifikovány jako střední délky. Mnoho dívek si mylně myslí, že čím déle jsou kadeře, tím krásnější a zajímavější účes, který si mohou dovolit. To však není vždycky.

Objemné dobře upravené vlasy střední délky poskytují svým majitelům téměř neomezený potenciál pro kreativitu a vytvoření stylového stylingu.

Domácí péče o vlasy na lopatky

Příslušná péče o vlasy začíná výběrem šamponu a máchání podle struktury vlasů, jejich individuálních potřeb a roční doby.

Kromě toho musí hydratující emulze, balzámy a výživné masky, které dodávají lesk a objem, nutně zahrnout do základní sady produktů péče o vlasy střední délky.

Při výběru a používání přípravků na péči byste se měli spolehnout na následující doporučení:

 • Je důležité zvážit sezónu. V mrazivém čase, kadeře vyžadují výživu a zotavení, a v slunečných, horkých dnech - ochrana před škodlivými účinky slunečního světla a dodatečné vlhkosti;
 • Při výběru ve prospěch organické kosmetiky byste měli opustit výrobky obsahující silikony a SLS, jinak by reakce vlasů a pokožky hlavy na takové kombinace mohla být nepředvídatelná. Podobná situace nastává při výběru salonu, profesionální péče: použití přírodních mask na bázi různých olejů bude nadbytečné;
 • Nečistěte mokré vlasy a jděte do postele s nepatrnou hlavou vlasů;
 • Je nutné co nejvíce omezit použití fénového žehličky, curlingu a dalších elektrických spotřebičů pro stohování;
 • Při výběru hřebene je lepší upřednostnit dřevěné zuby;
 • Pokud je to možné, měli byste se vyhnout tomu, abyste byli na otevřeném slunci bez klobouku, a v mrazivém a větrném počasí byste neměli zanedbávat nošení klobouku;
 • Pravidelné účesy nebo jen nepatrné oříznutí vrásčitých konců poskytnou vlasům dobře upravený a atraktivní vzhled.

Stylové účesy pro vlasy až po lopatky

Několik roků v řadě, stylové ve stylu Boho a ve stylu pin-up držet jejich nesporné vedení. Okouzlující modely, zpěváci a herečky nepřestávají prokazovat účesy těchto stylů na módě, na červeném koberci av každodenním životě.

Překvapivě jsou směry Boho a Pin-up naprosto opačné. Boho znamená malou nedbalost obrazu a dává pocit, že je spěchá, zatímco Pin-up styl je jasnost linií a obrysů, oko-lov kudrlin a objemný bouffant.

Navzdory těmto rozdílům mohou oba směry úspěšně existovat společně a mohou být používány majiteli středně dlouhých vlasů, které dodávají odrůdu každodennímu vzhledu.

Pro provedení prvního účesu budete potřebovat:

 • elektrické curlingové žehličky;
 • neviditelné vlasy;
 • prostředky pro fixaci vlasů (pěna, gel, lak).
 • Vlasy pomocí curlingu na velké kadeře. Použijte fixační prostředek pro zajištění výsledku. Příliš pružné kudrlinky jemně rozdělí prsty, aby jim přirozeněji vypadaly;
 • Vezměte z pravé strany obličej velkou obruč a otočte ji směrem nahoru. V oblasti mírně pod okcipitální částí pramenu, aby bylo zajištěno, pomocí stealth nebo knoflíků;
 • Udělej to samé se zvlněním na levé straně obličeje. Opravit přetočený plášť na první pramen vlasů.

Další účes je ideální pro kancelářské fashionisty a přidáním jemné vlasové klepy nebo dekorativních květin do obrazu, po práci můžete bezpečně jít na rande.

Chcete-li jej dokončit, budete potřebovat:

 • vlasový sprej;
 • neviditelný;
 • vlásenka nebo dekorativní květina (volitelně).
 • Zajistěte nejvyšší možnou bouřlivost a upevněte vlasy za sebou;
 • Zbývající prameny jsou rozděleny na 2 stejné části a tkát jeden z nich mírně těsné prýmky;
 • Jeden pigtail hodit na opačné straně a zajistit jeho pozici neviditelné. Udělej to samé s druhým opletením;
 • Postříkat hotový styling lakem. V případě potřeby mohou být vlasy ozdobeny dekorativními prvky na vlasy.

Chcete-li vytvořit další styl, bude vyžadovat pouze gumový pás a pár minut, které se bude věnovat jeho vlasům.

 • Twist pramen na každé straně obličeje do flagellum, jemně přidávat kudrlinky do toho od zadní části hlavy tak, že účes vypadá více objemný;
 • Opakujte to samé s pramenem na opačné straně obličeje;
 • Oba postroje jsou spojeny s gumou;
 • Chvost, výsledný pohyb mezi hlavou a gumovou plochou. Opakujte postup tak, aby účes byl bezpečněji připevněn.

Ombre na vlasy na lopatkách

Pokud by majitel středně dlouhých vlasů chtěl radikálnější změny než změna svého denního účesu, extravagantní účes nebo dramatické zabarvení není dost odvahy - ombre efekt přijde na záchranu.

Podstatou této techniky je vytvoření hladkého přechodu mezi dvěma protilehlými odstíny.

Existuje řada zjevných výhod tohoto typu barvení:

 • Všestrannost. Tento efekt vypadá výhodně jak na tmavých, tak na blond vlasy. Objem a struktura také nehrají zásadní roli: ombre bude vyhovovat jak majitelům rovné vlasy, tak těm, kterým příroda udělala vlnité kudrlinky;
 • Osvětlené konce středně dlouhých vlasů dokážou vizuálně zúžit obličej a skrýt tváře. K dosažení tohoto efektu jsou prameny umístěné v přední části vystaveny nejkontrastnějšímu objasnění;
 • Poskytnout další pomp. Díky ombrovému efektu budou tenké, řídké vlasy na lopatkách vypadat hustěji a objemněji.

Možné možnosti barvení středně dlouhých vlasů s ombrem

Pro tuto techniku ​​neexistují přísná omezení pro majitele vlasů na čepele. Jediná věc, pokud není touha vizuálně zkrátit účes, je lepší upřednostnit plynulý přechod z tónu na tón, spíše než ostré hranice.

Mezi hlavní typy barvení patří:

 • Klasická technika. Hranice mezi tóny je co nejméně rozmazaná, s odstíny v blízkosti přirozené barvy vlasů;
 • Blonde metoda. Konce jsou zesvětlené a bazální část je světle hnědé nebo ztmavené;
 • "Přeslička." Tato technika osloví ty, kteří nemají rádi nosit volné vlasy. Barvení napodobuje přirozené spalování vlasů pod slunečním světlem, následně se kudrlinky shromažďují pomocí vlásenky nebo elastiky;
 • Ombre s nepřirozenými barvami. Vhodné pro statečné dívky, které rády šokují a překvapí. Provádí se použitím jasných barviv: růžová, modrá, světle zelená;
 • "Jazyk plamene". Používá se hlavně na tmavé vlasy. Ohnivý efekt vzniká na pramenech díky použití teplých barev.

Je zřejmé, že existuje mnoho příležitostí k vytvoření řady každodenních a slavnostních obrazů pro majitele vlasů až po lopatky.

Volba nemusí být omezena délkou kudrlin, ale pouze fantazií a nedostatkem volného času, nicméně i pro takové případy si můžete vybrat pro sebe několik účesů, které vám umožní vypadat slušně a stylově v každé situaci.

Z náměstí na ostří po dobu 1 roku! Jak jsem si udržovala tlusté a rovnoměrné střihy a dlouhé vlasy bez nůžek

Prosinec je přesně jeden rok od chvíle, kdy jsem naposledy upravil vlasy. Přesně před rokem byl můj poslední centimetr zbarvených vlasů odříznut a stala jsem se majitelem náměstí. O rok později jsem vlasy úplně zakryla ramena lopatky. V letošním roce jsem nikdy neřízl vlasy a byl schopen udržet si to v dobrém stavu.

Jakmile jsem si strčil vlasy na krk, byl jsem strašně smutný. Koneckonců, bylo to v létě roku 2017 doslova, že jsem si zastrčil vlasy do kalhot a seděl jsem na židli. Po dvou týdnech bolesti jsem si zvykl, že mám náměstí a dál žít.
Takže jsem žil až do jara a ani jsem o takových srstech nemyslel. V mé péči jsem byl jen šampon jejího manžela. Koneckonců, krátké a přirozené vlasy nevyžadují péči. Ale když jsem se v březnu zaregistroval na našich webových stránkách a po měsíci jsem se podíval na dlouhé vlasy dívčích... Rozuměl jsem tomu, že jsem to udělal. Chci, aby mé dlouhé vlasy zpátky A tady je už dlouhý maraton již rok, rozhoduju se znovu oživit vlasy. Kromě toho, protože jsem od prosince 2017 nebral vlasy, bude můj celkový celý rok celý rok.

Při pohledu do budoucna budu okamžitě říkat, že jsem teď s vlasy zcela spokojen. To jsou nejlepší vlasy v celém životě. Nikdy jsem neměl své přirozené vlasy ve zdravém stavu, který je nižší než mé rameno. Byly vždycky barveny - překresleny 100krát, a když jsem pustil svou rodnou barvu, pak jsem šel až k bradě, znovu jsem je namaloval. A tak v kruhu.

Letos se rok 2018 stal jedním z nejúspěšnějších let pro vlasy a během tohoto období jsem dosáhl následujících cílů

Zastavily velmi silnou ztrátu na pozadí dlouhodobého kojení
Zachoval tlustý a rovný řez konců vlasů bez průřezu křehkosti suchosti a ředění
Stala se spíše dlouhými vlasy od úrovně náměstí až po úroveň lopatky.

Tento příspěvek bude věnován přesně těmto úkolům, kde vám řeknu úplně to, co jsem udělal, abych dosáhl svých cílů, ukázat fotografii vlasů, ať už teď a teď.
Tento příspěvek je můj celkový po celý rok.

Pojďme!

Moje vlasy

Tlustý (obvod 14 cm, mám podezření, že to není kvůli množství vlasů, ale kvůli jejich dobré tloušťce)
Hustá
Neporézní
Přírodní

Takže, převíjení přesně před rokem a to je to, co máme:
Vlasy po 5-6 měsících po porodu, poporodní prolaps konečně ustoupily a to je to, co zbylo z mých hustých vlasů... To je asi čtvrtina, myslím.

Od prosince do dubna jsem stimulovat růst vlasů vůbec a to bylo asi 1 cm za měsíc. Od dubna do současnosti se snažím rozptýlit růst. A to je 1,5 - 2 cm za měsíc.

To je to, co mám teď do prosince 2018

Pro srovnání

Prosinec 2017 - prosinec 2018

A teď se přesuňme na tři cíle, které jsem dosáhl po celý rok.

Jak jsem se vyrovnal s nejsilnější ztrátou vlasů

Přesně jeden rok po porodu jsem si všiml, že mé vlasy přišli znovu. A nejen vlasy, zuby se začaly rozpadat. Hned jsem pochopil důvod, je to dlouhodobé kojení. Tělo je prostě unavené a modlí se za milost. Zpočátku jsem tuto hodnotu nezradil, doufal jsem, že to projde sám, jako poporodní prolaps. Ale začátkem srpna jsem se rozhodl vypočítat, kolik vlasů mám v jednom mytí. V koupelně leží více než 300 vlasů. Říci, že to bylo šokováno, nic neříkat.

Co jste udělal?

Přijal jsem problém, že to opravdu je, nezdá se mi to a nepřeháním.

Vzpomněl jsem si na všechny mé recepty, masky pro boj proti vypadávání vlasů
Našla jsem motivaci.
Proč to potřebujete? Ve chvílích, kdy se nic nepomohlo, a zdálo se mi, že moje vlasy ještě lépe lezou, chtěla jsem všechno plivat a spustit ruce - abych se vzdal. V tomto nepatrném okamžiku mi pomohla moje vlasy před 4 lety. Při pohledu na něj jsem pochopil, že mohu dosáhnout jak bývalé tloušťky, tak dřívější délky. A když přestanu vyrábět masky, ztratím ještě víc hustoty a vlasy se nevrátím zpět. Když jsem se podíval na tuto fotku, šel jsem znovu a zase masku.

Spad byl ukončen po 2 měsících. Do konce září v koupelně po mytí ležel 20-30 vlasů, místo 300.

Co mi pomohlo?

1. Klid.
Když jsem si umyla hlavu, přestala jsem se vytratit, protože takové zážitky ještě více způsobují spánek. Stalo se to, když jsem viděl spoustu krátkých vlasů na hlavě. Ujistil jsem se, že v žádném případě nebudu zůstat plešatý.

2. Maska 1 vejce a 2 polévkové lžíce. lžíce lopuchového oleje

To je moje oblíbená maska ​​proti padání. Dělám to už mnoho let a mnohokrát jsem to zastavil. Tentokrát mi zachránila. Doporučujeme vzít rajčatový olej s pepřem, ale pokud ho budete jíst doma, můžete také jíst.

3. Esvitsin

V noci se každé dva dny třela a ráno si umyla vlasy. Tehdy jsem si všiml, že vlasy přestaly vypadávat, dokončila jsem celou láhev tohoto výrobku.

4. Maska-balzám na vlasy Česnek série "ruské pole"

Všichni dva měsíce potřásli zápasem se ztrátou. Spaluje, v důsledku toho stimuluje růst. Na konci džbánku stále ještě spadl, ale na hlavě jsem měl krátké chlupy, což, jak jsem psal výše, mě ujistil, že v žádném případě nebudem plešatý. To znamená, že nástroj se nezbavil spad, ale nový dobrý podsada narostl na místě padlých.

To není moje první zkušenost v boji proti vypadávání vlasů. Několikrát jsem to procházel a vždycky se s tímto problémem potýkal sám. Nikdy jsem se nezajímala o trichology, jiné lékaře ani o kadeřníky. Nevěřím svým vlasům cizím lidem vůbec. Domnívám se, že moje vlasy jsou mým problémem a vyřeším to sám. Nikdo se o ně nebude postarat tak, jak to dělám.
A ano. Nejsem připraven dát tisíce rublů na ampule proti pádu, což, ať už je to ještě neznámé, mi pomůže, nebo ne, ale klidně dát pravidelné vejce, protože vědí, že mi to určitě pomůže.

Jak jsem si udržoval hustý a rovný konec vlasů

Pro tento rok jsem ještě jednou neměla účes.
Ve skutečnosti jsem to nechtěla naplánovat a já jsem si nedělal rámce, v duchu "Nebudu mít účes za rok" nebo dva nebo tři... Nikdy jsem to neudělal. Pokud potřebujete, klidně jsem odřízl tolik, kolik je třeba, právě v tomto roce nebyla taková potřeba, vlasy se nerozdělily, nerozlomily a nebyly tenčí. Pokud k tomu dojde, vyrovnám vlasy. S největší pravděpodobností budu ozdobit koncem zimy - brzy na jaře.

Rok po posledním účesu končí moje konce takto:

Moje pravidla pro zachování kvality délky vlasů:

1. Neumývejte každý den.
Obecně platí, že je to škodlivé pro vlasy, a zejména pro délku, vlasy se stávají tenčími. Zvláště pokud je voda tvrdá a síran šamponu. Obvykle si třetí den umyl hlavu.

2. Nefouchejte suché vlasy.
Během tohoto roku jsem 10 krát sušil vlasy, ne déle, vůbec jsem se nedotýkal délky vlasů. Ale když sušíte vzhůru nohama, horký vzduch je stále jen trochu, nechte jej spadnout na vlasy, protože to musíme použít silikonový olej na konec. Účelně délka vysoušeče vlasů není suchá!

3. Nečistěte vlhké vlasy.
V každém případě je to škodlivé, a to i se všemi druhy Tengl Teaserů. Dokud nejsou vlasy suché, nedotýkám se hřebenu k nim vůbec a já neotírám ani prsty.

4. Curlingové žehličky (pokud je kudrnaté, pak žehlení) pouze v svátcích.
V běžném životě žádné tepelné nástroje. Pouze pro zvláštní příležitosti, pokud chcete vypadat více slavnostně. Pro tento rok jsem jednou využil curling, byl to přesně před rokem, poslední rok.

5. Pokud struktura neumožňuje, zapomenout na barvivo na vlasy.
Alespoň ne období růstu délky. Moje vlasy nejsou tenké, střední tloušťky, ale dokonce si uvědomuji, že kdybych to ulehčila, budu muset konce neustále ořezávat.

6. Vyčistit vlasy pod šaty v zimě av létě na hlavě.
Dříve jsem toto pravidlo vůbec nesplnil. Neuvědomila jsem si, co mi uškodilo vlasům, bylo mi jedno. Jednal jsem hloupě a doslova před 3-4 lety jsem šel takto:


Teď to nikdy neudělám a vůbec se mi nevzdávám vlasy.

7. Umyjte si na konci vlasů konečný silikon nezmazatelného oleje.
Bez ohledu na to, jakou značku, jsou v podstatě stejné. Jakkoli se vám líbí. Nebojte se silikony. Nekouří! Pro délku vlasů slouží jako dobrá ochrana před poškozením a poškozením. Včetně na konci.

8. Přírodní oleje na délku před praním.
Upřímně nechápu, proč mnoho lidí nemá rád vlasový olej. Oleje mohou být škodlivé pouze v jednom případě - pokud jste nedávno barvili barvu bez amoniaku. Prostě si je umyjí z vlasů. Ve všech ostatních případech je olej nejlépe přátelé při udržování délky vlasů. V letošním roce vyrábím olejové zábaly z následujících olejů:

Lněné semínko
Castor
Mandle
Kokosový ořech
Olive

Pokud nejste obeznámeni s olejovými maskami, seznámíme se s principem od jednoduchých až po těžké. Nejprve vyzkoušejte lehké oleje, které nebudou vážit vlasy. Jedná se o kokos, oliv a mandle. Pokud vám vlasy dobře vyživují - zůstaňte na nich. Pokud zásoba nestačí a vlasy jsou stále suché, jděte do těžkého dělostřelectva. Toto lněné semínko, kolečko, lopuch ve své čisté podobě.
Všechny oleje lze aplikovat na délku vlasů, s výjimkou následujících:

Rajčatový olej s červeným pepřem
Hořčičný olej

Tyto oleje mají schopnost uschnout a jsou vhodné pro pokožku hlavy, jejich délka není nutná!

9. Střih pouze podle pravidel.
Jak jsem řekla výše, nemám jasný rám ve srážkách. Chtěl jsem ozdobit, chtěl jsem ne. Pokud vidím, že silikony již nejsou schopny zamaskovat sekci nebo jsem jenom unavená, bylo to také v mém životě. Vybírám si den a dub.

Jen moje máma nebo moje teta rozřízne vlasy. Nevěřím tomuto podnikání ostatním lidem, a tím více cizím osobám.

Účes se stává naprosto normálními kancelářskými papírovými nůžkami. Jak vidím v mých vlasech, to zvlášť neškodí vlasům

Střihám jen tehdy, když se shodují dva dny: den růstového měsíce a den, kdy došlo ke snížení peněz. Co je rostoucí měsíc, myslím, že každý ví. Neodpovídám, aby se na úplňku dostal účes, jednou jsem to zkusil, neměl jsem rád vlasy po něm, tak jen pro rostoucí.
Co je peněžní účes?
Datum, souhlasím s přijetím, pokud si nakrájíte vlasy, abyste zlepšili finanční situaci.
Podívám se na obě data na Internetu, připojím je k jednomu, a na tento den prosím ořízněte moje vlasy.

Jak můžete vidět, jsou to velmi jednoduché pravidla pro péči o vlasy a pravděpodobně už je všechny znáte a již jste slyšeli 100.500 krát, ale z nějakého důvodu mnoho dívek je stále nedodržuje a pak jsou naivní překvapeni, proč vlasy na konci končí, tenká nebo rozdělená.

Když jsem rostla poměrně dlouhými vlasy od úrovně náměstí až po úroveň lopatky po dobu jednoho roku.

Jak vidíte na fotografii, vlasy se zvětšily, pravděpodobně 2 krát.
Jen chci říct, že jsem na vlasy neměl žádné zvláštní vitamíny. V současné době mi jsou kontraindikovány. A nejsem na pp. To znamená, že nebudeme mluvit o vnitřní akceleraci růstu. Jen to nemám.

Zrychluji růst vlasů pouze navenek.

Co mi pomohlo v letošním roce urychlit růst vlasů

1. Hořčicí maska
Všichni ví, udělali 1 kurz v dubnu až květnu podle klasické receptury. Příští rok budu opakovat.

2. Compliment Naturalis 3 v 1 maska ​​na vlasy s pepřem

Pro rok jsem udělal 1 kurz takové masky v červnu - červenci. Maska zrychluje růst dobře, ale z nějakého důvodu zase není potřeba kupovat. Zkoušel jsem to a to je všechno.

3. Maska-balzám na vlasy Červená paprika ruské polní řady

Maska se stala oblíbeným letošním rokem v růstových vlasech. Udělal jsem tři kurzy a pro rok jsem použil tři banky v dubnu - květnu, v červnu - červenci a od listopadu do současnosti.

4. Mirrolla Red Oil

Také se ukázala jako velmi dobrá, pokud jde nejen o potlačení vypadávání vlasů, ale také o zrychlení růstu vlasů. Zúčastnili se alespoň 2 kurzy v tomto roce. V dubnu - květnu a od listopadu do současnosti.

5. Tavící maska-balzám ke stimulaci růstu vlasů Indica

Používá se celý říjen. Maska hoří dobře díky pepři v kompozici.

Jak vidíte, nepoužila jsem něco neobvyklého pro urychlení růstu vlasů. Většina produktů, které jste pravděpodobně slyšeli, a mnoho vlasových tvůrců to všechno dlouho vyzkoušelo. Neobnovil jsem kolo a nepoužíval urychlovače, které byly v průběhu let prokázány.

Moje zjištění pro tento rok

V podstatě jsem v péči běžného masového trhu. Nemám, co zde používají 90% dívek. V mé péči neexistují kaaralovci, andělé a další věci. Ale to mi nezabránilo růstu zdravých vlasů.

Mimochodem, pokud porovnáte svou současnou péči a péči před 4 lety, můžete vidět stejné produkty. Stejný ropový olej, stejné ruské pole, stejný šampon Avon, stejná přírodní Siberika. Páteř mé péče zůstává stejný. Tato koláž byla vyrobena v roce 2015.

Doufám, že se tento příspěvek stane motivací pro někoho a prokázal, že nic není možné. Přesně po dobu 1 roku můžete růst zdravé vlasy bez průřezu a suchosti. Není potřeba strávit spoustu peněz na krásné vlasy. Jen se o ně postaraj.

Přeji všem dívkám krásné a zdravé vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy