logo

Dlouhé držení zvlnění.

Dobrý večer! Dobrý den, dámy a pánové! Pátek! Ve vysílacím hlavním městě show "Field of Dreams"! A jako obvykle, k potlesku hlediště, pozvím do studia tři hráče. Zde je úloha této cesty:

Parsování odpovědi:

 • První písmeno: n
 • Druhé písmeno: e
 • Třetí písmeno: str
 • Čtvrté písmeno: m
 • Pátý dopis: a
 • Šestý dopis: n
 • Sedmé písmeno: e
 • Osmé písmeno: n
 • Deváté písmeno: t

Dlouhotrvající zvlnění, 9 písmen, skenovací slovo

Slovo po 9 písmenách, první písmeno je "P", druhé písmeno je "E", třetí písmeno je "P", čtvrté písmeno je "M", páté písmeno je "A", šesté písmeno je "H" "E", osmý písmeno - "H", deváté písmeno - "T", slovo s písmenem "P", poslední "T". Pokud nevíte slovo z křížovky nebo křížovky, pak naše stránky vám pomohou najít nejsložitější a nejznámější slova.

Hádat hádanku:

Jeden kouzelník řekl, že by mohl umístit láhev do středu místnosti a plazit se do ní. Jak to je? Zobrazit odpověď >>

Jeden francouzský spisovatel strašně nemiloval Eiffelovu věž, ale neustále zde jedl (na první úrovni věže). Jak to vysvětlil? Zobrazit odpověď >>

Jedna osoba jedla jedno vejce každé ráno na snídani. Kde získal vejce, je-li známo, že nemá žádné slepice, nikdy nekoupil kuřecí vejce, nikdy si je nikomu nepůjčil, nikdy je nezakryl a nikdy je nepřijímal jako dárek? Zobrazit odpověď >>

Jiné významy slova:

Náhodná hádanka:

Clackers, kluky, Dethe se schází, Vše pod křídly podněcuje.

Náhodný vtip:

Ideální svět je svět, ve kterém ženy chápou, že to nebyl mozek, který byl vytvořen pro sex, ale úplně jiné orgány.

Křížovky, křížovky, sudoku, klíčová slova online

Dlouhotrvající zvlnění 9 písmen

Trvalé - dlouhé držení zakřivení

Vypsat:
 • Trvalý - Slovo na P
 • 1 - Jsem dopis P
 • 2 - I písmeno E
 • 3. písmeno P
 • 4. písmeno M
 • 5. písmeno A
 • 6. písmeno H
 • 7. písmeno E
 • 8. písmeno H
 • 9. dopis T
Možnosti pro otázky:
translateSpanWord

Křížovky, skanvordy - cenově dostupný a efektivní způsob, jak vycvičit svůj intelekt, zvýšit zavazadla znalostí. Řešit slova, vytvářet hádanky - rozvíjet logické a figurativní myšlení, stimulovat nervovou aktivitu mozku a nakonec uvolnit volný čas s potěšením.

Dlouhotrvající curling

Poslední znak buku "t"

Odpověď na otázku "Long holding curl", 9 písmen:
trvalé

Alternativní otázky v křížových heslech pro slovo permanentní

Dlouhotrvající kadeřnictví vlasů

Curling vlasy po celé měsíce

Dlouhá doba trvání

Definice slova permanentní v slovnících

Slovo Wikipedia ve slovníku Wikipedie
V matematice je permutace číselná funkce definovaná pro matrice podobná determinantu pro čtvercové matice a liší se od ní pouze ve skutečnosti, že při rozkladu do permutací se nepřijímají plusy, ale všechny plusy. Na rozdíl od determinantu.

Vysvětlující slovník ruského jazyka. D.N. Ushakov Význam slova ve slovníku Vysvětlující slovník ruského jazyka. D.N. Ushakov
(viz trvalý) (nový speciální). ve významu nezměněno. adj Trvalý, dlouhý držení (kolem kadeření vlasů). Šestiměsíční trvalá vlna. ve významu podstatné jméno trvalý, trvalý, m. Takový perm (hovorově). Curl trvalý.

Příklady použití slova permanentní v literatuře.

Přinejmenším by už nebyli v černých barvách, jeli by na denní výlety do Niagarských vodopádů, udělali by trvalé, jako je Lesina matka, koupili bychom si oblečení z kalhot.

Pouze když Trvalé na březích dolů se Zhora Meleshkin pomalu zvedá ze svého sedadla, vytáhne cigaretu a jde po něm.

Nebo jako klíšťata na stromu, ke kterému život nenabízí nic jiného než trvalé nohy zimující.

Žijeme, bratři, - říká Lenka a tleská Trvalé, zastrčený pod paží, s takovou silou, že se dřepí.

Obvykle Eva Braunová, která udržovala nízký profil, se připojila k Hitlerovi, když slyšela o možném zákazu. trvalé a ukončení uvolňování kosmetických prostředků.

Zdroj: knihovna Maxim Moshkov

DICTIONARY
CROSSWORK

Prvním kursem jsou zkoušky: Každý tvrdě píše mimo šporhalok, těsně za profesorem, který čte noviny. Jakmile právě deníky sklopil, studenti okamžitě skrývají své ostruhy.

Třetí kurz je již tiše odpisuje vše od učebnic, nevěnuje pozornost profesorovi. Profesor snižuje noviny a lehce kašle - všichni neochotně zavírají učebnice.

V pátém ročníku profesor snižuje noviny, kašel se slyší od zadních řádků, poté profesor opět zachycuje noviny.

Dlouhodobé perm vlasy - efektivní způsoby

Každá žena chce být majitelem krásných a čistých vlasů. Dlouhodobé stylování vám umožní vyřešit tento problém a ušetřit dívku z nutnosti strávit každý den spoustu času vytvářením obrazu. Tento cíl můžete dosáhnout různými způsoby - prováděním řezbářství, biozavivky nebo perm.

Co je dlouhodobý účes?

Postup je prováděn, je-li nutné, aby prameny měly dobrý objem, aby byly nafouklé a vlnité. Díky tomuto způsobu pokládky je možné získat velké kudrlinky nebo kudrlinky, které se vinou tradičním nebo vertikálním způsobem.

Je také zcela možné provést tento postup výlučně na kořenové oblasti. Díky tomu bude možné získat tuhost a objem vlasů v kořenové oblasti. Také zpracování může být vystaveno výhradně jednotlivým zónám nebo kadeřím.

Chcete-li získat stylový efekt propletení v chaosu, kadeře používají speciální stylingové techniky. Tato metoda se zpravidla používá v těchto případech:

 • aby vznikla nádhera, krásný objem a malá vlnitost;
 • získat velké kudrlinky a krásné otevřené kudrlinky;
 • vytvořit strukturované prameny;
 • abyste v účesu vybrali módní akcenty v důsledku výběru jednotlivých sekcí;
 • vytvořit prostor v oblasti kořenů nebo krásně uspořádat špičky pramenů;
 • aby byly kudrnaté a pružné.

Hlavní nevýhodou této techniky je skutečnost, že není vhodná pro dlouhé a rovné vlasy. Tato metoda je ideální pro střední kadeře. Dlouhé prameny se narovnávají příliš rychle. V tomto případě se barvení nedělá okamžitě, ale pouze po 3 dnech od instalace.

Druhy dlouhých kadeřů a které z nich je lepší vybrat

Existuje poměrně málo odrůd dlouhodobého stylu, protože každá dívka si bude moci zvolit pro sebe nejvhodnější volbu.

Postup při řezání na dlouhou dobu

Při řezání rozumí dlouhodobý styl, který zahrnuje použití speciálních chemických látek. Protože obsahuje ovocné kyseliny, tato technika neškodí kadeřům. Po tomto postupu můžete vlasy měkčí a lesklé. Vzhledem k tomuto řezbářství je velmi populární u žen v každém věku.

Před zahájením procedury odborníci doporučují vyhodnotit strukturu kadeřnic. To je velmi důležité, protože na základě těchto informací je nutné zvolit typ chemického složení. Pokud zvolíte špatnou drogu, můžete vlasy špatně zničit. Není-li možné určit typ kudrlin, je lepší konzultovat odborníka.

Ačkoli řezbářství je považováno za poměrně úsporný postup, neměli byste se k tomu příliš často uchýlit, protože nějaký chemický vliv negativně ovlivňuje strukturu vlasů. To může trvat hodně času a peněz na obnovení pramenů. Abyste předešli negativním důsledkům, je důležité provést přestávky. Pro péči o vlasy je třeba používat profesionální přípravky.

Biowave

Alternativou k řezbářství může být biowave. To je skvělá volba pro ty, kteří nechtějí trávit čas. Zvláštní protein je obsažen ve vzorci pro biopotraviny, který posiluje strukturu vlasů. Díky tomu je možné posílat prameny a zachovat krásné kadeře po dlouhou dobu.

Existuje několik variant tohoto postupu:

 1. Biowave s hydratačním komplexem ve složení. Díky této proceduře je možné regulovat vlhkost vlasů a dát jim lesk a pružnost. Díky tomu se získávají vlasy se střední tvrdostí. Tato metoda je ideálně používána pro dlouhé prameny.
 2. Biowave s extraktem z bambusu. To je skvělá volba pro tenké nebo poškozené prameny. Díky ochrannému komplexu je možné obnovit strukturu pramenů. Pro tuto techniku ​​se obvykle používaly prostředky italské výroby.
 3. Silk proteinové vlny. Tento postup nemění přirozené charakteristiky vlasů. Po provedení stylingu se stávají mírnějšími. Tato metoda se však nedoporučuje pro dlouhé vlasy.

Tento postup zahrnuje několik kroků. Zahrnují:

 • šamponování;
 • spřádací prameny;
 • použití speciální směsi s proteinem;
 • použití zahušťovacího činidla;
 • použití fixačního prostředku;
 • sušení kudrlinek přirozeně.

Vzhledem k povaze procedury to nestojí za to sami. Použití vrstev speciálních formulací vyžaduje kvalifikovaný přístup.

Perm

Všichni jsou známí, že obyčejný perm způsobuje poškození vlasů. Pomocí moderních nástrojů lze snížit nežádoucí účinky na kadeře. Nejvíce jemné metody jsou kyselé a neutrální. Neutrální postup lze aplikovat na jakýkoli druh vlasů, zatímco kyselý nevyhovuje měkkým kadeřům.

Jak dlouho trvá dlouhodobý perm

Hair styling může přetrvávat na vlasy po dobu 4-12 týdnů, ale na dlouhých pramenech je zřídka možné ji nechat více než 8 týdnů. Pak se kudrlinky postupně narovnávají.

To ovšem neznamená, že se vlasy stávají stejnými jako před zahájením procedury. Na šikmé části pramenů se často vyskytuje poměrně málo rozdělených konců. Ve většině případů mohou speciální zvlhčující masky a kondicionéry umožnit zlepšení jejich stavu.

Jak si vyrobit perm dlouhou dobu doma?

Pokud si přejete, dlouhodobou instalaci lze provádět nezávisle. K tomu musíte koupit speciální nástroje. Technologie vyžaduje následující postup činností:

 1. Vlasy je třeba umýt a uschnout.
 2. Kadeří dostatečně pevně a rovnoměrně sešroubují na kolečkách a mohou mít libovolnou velikost a tvar.
 3. S pomocí houbičky by kadeře měly být hojně ošetřeny speciálním řešením.
 4. Pásky musí být skryty pod plastovou čepičkou a nahoře - nosit oteplovací víčko.
 5. Po uplynutí doby stanovené výrobcem by měly být vlasy vypláchnuty horkou vodou bez přidání šamponu, aniž by byly odstraněny vlasy.
 6. Pak je třeba kudrlinky ošetřit jiným složením s fixačním účinkem. Také je třeba je vypláchnout bez přidání šamponu.
 7. Po odstranění kadeřnic by měly být vlasy ošetřeny speciálním výživným balzámem.
 8. Po dokončení tohoto postupu. Nyní zůstává pouze sušit kudrlinky a položit je.

Po proceduře se nedoporučuje umyt vlasy po dobu tří dnů. Při mytí je nutné aplikovat živiny, které je třeba aplikovat po navíjení.

Jak vybrat správný nástroj

Chcete-li, aby tento nástroj dosáhl tak výjimečně dobrého vzhledu, je nutné zvolit správné složení. K tomu je třeba vzít v úvahu typ vlasů a požadovaný účinek. Nejlepší je kontaktovat kvalifikovaného pána. Díky tomu budete schopni získat přesně výsledek, který potřebujete.

Video: technologie biowave na velkých kadeřích

Chcete-li dosáhnout dlouhodobého efektu stylingu s kadeřníkem nebo kadeřníkem vlasů, můžete se uchýlit k proceduře s biologickým povrchem. Jedná se o poměrně jemnou metodu, která nepoškozuje vlasy, protože obsahuje deriváty aminokyselin. Součástí kompozice současně není amoniak a další škodlivé složky. Jak vyrobit biowave? Podívejte se na video:

Dlouhodobý styling je jednoduchý a účinný způsob, jak získat krásný účes a ušetřit čas na vytváření obrazu každý den. Hlavním úkolem je kontaktovat profesionálního mistra, který dokáže vše co nejšetrněji.

Recenze

Marina: Výsledek dlouhodobého stylu doslova překonal všechny mé očekávání. Rozhodl jsem se o tomto postupu na radu přítele. Samotná instalace trvala 1,5 hodiny a po dobu 3 týdnů již byl skvělý efekt. Poprvé jsem dokončil dlouhodobou instalaci v kabině, ale teď chci vyzkoušet doma.

Alain: Opravdu rád dělám řezbářství v létě, před odpočinkem. Díky tomu je možné dosáhnout dlouhodobého účinku a ukládat na moře. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěla dostat velmi malé kudrlinky, vybrala jsem středně velké kadeřníky na provedení stylingu. Výsledkem bylo, že mé mastné vlasy se staly krásnějšími a poslušnějšími.

Elizabeth: Pokračování již mnohokrát. Poprvé jsem požádal o pomoc profesionálního pána, po němž jsem pravidelně postupoval doma. Je to velmi jednoduché a nevyžaduje zvláštní dovednosti. Je velmi důležité dělat všechno co nejšetrněji a ne spěchat. Abych získal opravdu trvalý účinek, snažím se vysušit vlasy po dobu jednoho týdne po skončení procedury.

Jak udělat dlouhé kudrlinky, jak se kroutit

Každé dívce alespoň ve svém životě sní o svěží hlavě vlasů s krásnými kudrlinami. Kudrnaté vlasy dodávají obrazu elegantní obraz a dokončují ji. Úkolem udělat krásné kudrlinky není snadné a dělat je v tomto stavu až do konce večera někdy vypadá nemožné. V tomto článku se budeme snažit zjistit, jak se kudrlinky dlouho držet.

Krátká životnost kudrlin

Dívky čelí skutečnosti, že krásně zvlněné vlasy rychle ztrácejí svůj tvar. Kudrliny se mohou rozbít z několika důvodů:

 • neposlušný typ vlasů;
 • používání nevhodných stylingových produktů;
 • používání nesprávných metod curlingu.

Tenké a řídké vlasy, které se staly díky častému používání vysoušečů vlasů, žehliček a kadeřnic, jsou obtížné. Abyste se s tímto problémem vyrovnali, je vhodné posilovat vlasy zvláštními prostředky a pečlivěji je pečovat o ně.

Často majitelé hustých a tvrdých vlasů také trpí kadeřemi. Zvláštní změkčovadla jim také pomáhají.

Je to důležité! Nesprávně zvolený lék fixuje vlasové váhy v otevřené poloze, namísto rovnání.

Pravidla a tipy pro dokonalé kadeře

 1. Prvním a nejdůležitějším pravidlem je, že před tepelným stohováním byste měli vždy používat tepelnou ochranu. Jinak zdravý lesk a krása vlasů nezůstane s vámi po dlouhou dobu.
 2. Kuličky by měly být ponechány co nejdéle.
 3. Důležitým pravidlem, které mnozí lidé zanedbávají, je, že horké metody curlingu se dělají na suché hlavě. Kuličky a podobná zařízení jsou vyráběna pro mokré vlasy.
 4. Po pokládání byste neměli hřebeny, můžete je jen trochu tvarovat rukama. Takže nemají chmýří a zůstanou s vámi po delší dobu.

Curling Tools

Moderní kosmetologická oblast nabízí řadu kompozic pro fixaci a dávkování objemu stylingu: laky, pěny, pěny, gely, vosky a dokonce i prášky. Dnes jsou předními výrobci vlasových produktů: Schwarzkopf, Hair Company, Londa, Ollin, Periche iStyle.

 1. Lak je dobře známým a oblíbeným prostředkem pro stanovení konečného výsledku pokládky. Lucky jsou různé typy od slabé až po "těsné" upevnění. Možnosti rozpočtu stojí od 50 rublů, pro profesionální lak, zpravidla budete muset zaplatit z 1 tisíc rublů.
 2. Upevňovací pěna nebo pěna jsou volné, dávají objem, ale nedržují prameny. Pro pokládku je zapotřebí malého množství prostředků. Měl by být vytlačen na dlani, položen na hřeben a šířil se podél mokrých vlasů. Levná finanční prostředky jsou v cenovém rozpětí 150-200 rublů, a pro kvalitní láhve výrobci požádat o 700 rublů.
 3. Gely mají silnou strukturu a používají se s hřebenem. Přidávají lesk a pevně fixují vlasy. Není vhodný pro vytváření svěžích kudrlin. Průměrná cena gelu činí 300-700 rublů.
 4. Vosk se používá k tomu, aby přirozeně vypadal na vlasy. Jeho hlavní výhodou je, že vám umožňuje mírně upravit styl i po aplikaci. Najděte levné vosk není snadný úkol, minimální ceny za to začínají na 200 rublů.
 5. Prášek - poměrně nový fenomén v kadeřnictví. Oživuje styl, přidává objem a úlevu. Pro aplikaci prášku jsou prameny odděleny a prášek je aplikován masážními pohyby. Náklady na prášek od 250 rublů.

Upozorňujeme, že profesionální stylingové produkty chrání před ultrafialovým zářením a tepelným poškozením. Složení vysoce kvalitních léků obvykle obsahuje keratin, což ovlivňuje posílení.

Rozpočtová "babička" znamená, že nemusí být tak dobrá, ale má právo existovat. Některé z nejefektivnějších a netraumatických léků na vlasy pro trvalé kadeře:

 1. Již dlouho je známá cukrová voda. Rozpusťte 1 lžičku cukru v poloviční sklenici teplé vody a použijte jako lak.
 2. Citronová voda. Vařte nakrájený citrón, napněte, přidejte trochu alkoholu (pokud plánujete skladovat po dlouhou dobu), nalijte do lahvičky a v případě potřeby posypeme.
 3. Želatina (vhodná pro jemné vlasy). Na polovinu lžičky želatiny, vezměte poloviční sklenici teplé vody, přivedete k varu, ochlaďte a použijte jako gel.

Trvalé kudrlinky doma

Možná nejoblíbenější způsob, jak zvlnit kudrlinky, je použít curling. Existuje mnoho typů zařízení pro různé typy kadeří. Výběr je obrovský, ale měli byste vždy věnovat pozornost kvalitě. Je nutné vybrat správné nástroje.

Levné čínské kuličky nejsou vhodné pro pravidelné používání. Je lepší vybrat si zařízení s turmalínovým nebo keramickým povlakem. Existuje jednoduchý vzorec, který je snadné si uvědomit: čím tenčí jsou vlasy, tím nižší je teplota ohřevu curlingu a žehlení. Pokyny pro výběr keramických kadeřníků naleznete na našich webových stránkách.

Bez trvanlivého účesu se bez stylových prostředků - pěna a objemová pěna, vosk pomáhá oddělit a fixovat prameny, gel vytváří lesk a bezpečně drží vše na svém místě. Chcete-li výsledek opravit, po použití zařízení doporučujeme použít lak.

Tam je tajemství, jak dát trvanlivost na kadeře, které vyšly z pod curling: po curl je odstraněn z topení, není třeba spěchat a narovnat to. Měli byste zkroutí vlasy na prst a počkat, než se ochladí. Tato jednoduchá metoda pomůže udržet kudrlinky o několik hodin déle.

Dalším účinnějším, ale škodlivým způsobem. Počáteční fáze je stejná jako v předchozím případě, ale výsledný kruh vlasů také nemusí být okamžitě odmítnut. Musí být zabalen s fólií a zajištěn vyhřívaným žehlícím zařízením. Potom nechte vychladnout zvlnění přímo ve fólii.

Kadeřnice na vlasy také nemusí být slevy. Pro dlouhé a špatně kudrnaté vlasy, nemůžete bez nich. K dosažení efektu v krátké době jsou samozřejmě termální nebo elektrické válce ideální. A pokud je na skladě několik hodin, je nejlepší volba použití koleček. V závislosti na typu vlasů a požadovaném výsledku je nutné určit, který typ je nejvhodnější:

Pro přetrvávající kudrlinky by měly být všechny pečivo na vlasy používány s pěnou nebo jinými prostředky, stejně jako na mokré vlasy a čekají na jejich přirozené vysychání.

Procedury salonu

Chcete-li dosáhnout dlouhotrvajícího kroucení, bude nutné navštívit velitele. Kadeřnictví nabízí řadu procedur, díky nimž kudrlinky vydrží až 6 měsíců.

Existují 3 hlavní typy curlingu:

Je to důležité! Pro salonní procedury existují určité kontraindikace: těhotenství a kojení, zranění nebo zranění na ošetřovaném povrchu nebo jiné choroby hlavy.

Perm - dlouhá cesta k tomu, aby se rovné vlasy naklonily. Technologie a formulace speciálních prostředků se od doby SSSR významně změnily, když každá druhá žena chodila s rozbitými "chemickými" vlasy. Nyní v průběhu následujících typů kadeří:

 1. Kyselina na bázi. Tato metoda poskytuje stabilní fixaci, je vhodná pro všechny typy vlasů, ale může mít škodlivý účinek.
 2. Alkalické. S jeho pomocí, nejvíce husté kudrlinky. Je ideální pro tvrdé a husté vlasy, zatímco tenké a křehké může způsobit nenapravitelné škody.
 3. Neutrální. Říká se tomu proto, že používá formulace neutrální pro pH. To je dobré pro všechny typy vlasů.

Biovodyna je mnohem měkčí chemikálie. Je založen na cysteinovém proteinu, který je velmi blízko struktury vlasových proteinů. Kvůli tomu, co mnozí považují tento postup za užitečný. Poškození se však může ještě udělat. Některé dívky si stěžují na rozštěpené konce, suchost a vypadávání vlasů po biologicky závrať. Proces curlingu trvá asi 20 minut, kudrlinky mohou trvat od 3 měsíců do šesti měsíců.

Řezání je jemný způsob, protože tento postup nepoužívá takové škodlivé chemické složky jako kyselina a amoniak. Nicméně ani takové přípravky nelze vynechat nebezpečnými látkami. Proto se nedoporučuje pro příliš volné, tenké a křehké vlasy.

Současně není řezba drahá, protože vyžaduje drahé drogy. A účinek zůstává znatelný po dobu 2 měsíců. Za to stojí i to, že plné kudrlinky z řezbářství nebudou fungovat a účes bude vyžadovat pravidelný styling.

Použití vysoce kvalitních nástrojů, dobrých nástrojů spolu s malými triky pomůže vytvořit nádherné kudrlinky a udržet je po dlouhou dobu. Jedním z nejvhodnějších způsobů, jak vytvářet kudrlinky na hlavě, je vytvoření trvalého zvlnění v salonu. Samozřejmě, to je škodlivé, ale výběr dobrého mistra a správné péče pomůže zachovat zdraví vašich vlasů a dát jim nádherný vzhled. Ale tam jsou chlupy, které perm nepřebírá - je hustá s takzvanou konskou strukturou.

Kromě toho nesmíme zapomínat, že i po návštěvě kadeřnického salonu nebude styl styl zcela ignorován. Aby vlasy vypadaly krásně, potřebují neustálou péči.

Můžete najít více tajemství a tipy pro curling vlasy v článcích:

trvalé

Význam slova trvalý

Nový vysvětlující slovník ruského jazyka. Autor T. F. Efremová.
permanentní m. Dlouho trvající vlnité vlasy.

Pravopisný slovník
permanentní perm

Vysvětlující slovník ed. C. I. Ozhegová a N. Y. Shvedova
PERMANENT, -a, m Dlouhé držení zvlnění. Značka n.

Slovník ruského jazyka, ed. D. N. Ushaková
PERMANENT dlouhé držení (kolem kadeří vlasů). Šestiměsíční trvalá vlna. 2. ve významu podstatné jméno trvalý, trvalý, m. Takový perm (hovorově). Curl trvalý.

9 písmen ve slově "permanentní": a e mn mn p r t.

Slova náležící do perm:

Vyhledání slov podle masky a definice

Vyhledávání podle klíčových slov

Svíčka pro odstranění uhlíku.

Nástroj pro kompresi, nastavení.

Štípačky pro vypalování ve věku více než třiceti let.

Žehlička na kovové vlasy.

Kleště na řezání drátu.

Kleště na lískové ořechy.

Výkonné kleště pro uchopení perforované hlavy a extrakci plodu při operacích zničení ovoce.

Štípačky s ostrými kulatými konci.

Nástroj pro mechanické rozložení kalkulu v močovém měchýři, který je silným kleštěm, má uzavřený Mercierův katétr s uzavřenými větvemi.

Štípačky s hladkým povrchem pracovních konců.

Počet nalezených definic: 13

Odpovědi na moskevské křížovky číslo 40

Odpovědi na moskevské kříže č. 40

Horizontální:

5 "Vytáhněte gumu" všemi zákony byrokracie (8 písmen).
6 "Pokladník", plný elektroniky (8 písmen).
7 dobrodruhů "Oblíbené hračky" (9 písmen).
13 Zvukový výstup (6 písmen).
14 "Turn" hráče v kasinu (6 písmen).
15 Mužský plášť (7 písmen).
18 Která země je "nejpilnějšími Rusy"? (6 písmen).
19 "První člověk, do kterého jsem se dostal... byl překvapen smrtí" (6 písmen).
22 "Guiding" orientační bod (9 písmen).
23 "Trest smrti" pro fólii (8 písmen).
24 "Tělesná výchova" (8 písmen).

Vertikální:

1 Kdo "udržuje dveře zavřené" pro nové pravdy? (8 písmen).
2 "plot" od touhy riskovat (5 písmen).
3 Zvukový pes (5 písmen).
4 Sarkastický vtip (8 písmen).
8 "Čerstvé pečivo" na trhu s bydlením (11 písmen).
9 Odjezd přes kopce kvůli instinktu sebeúcty (9 písmen).
10 Pokoj s květem (9 písmen).
11 Mytí hlavy pro oficiální použití (7 písmen).
12 "Snížení příjmů lékařů vyvolává... nemoci" (7 písmen).
16 Zboží v důsledku inspirace (8 písmen).
17 Dovolená "výbušná" (8 písmen).
20 "Nehoda" pro řidiče a chodce (5 písmen).
21 zdraví Saboteur (5 písmen).

Pro Více Informací O Suché Vlasy