logo

Intenzivní lesk na vlasy - Avon dvoufázový sérový sprej "Drahé oleje"

Nezmazatelný dvoufázový sérový sprej "Drahé olivy" získal lásku spotřebitelů téměř okamžitě poté, co se v katalogu objevila síť Avon, což je zcela srozumitelné!

Produkt obsahuje skutečně cenné přírodní oleje, které sladí vlasy vlhkostí a vyhlazují strukturu kadeřnic, což je činí atraktivním a zářícím, jako v reklamách.

Nyní můžete dosáhnout dokonalého a zdravého vlasu lesku doma bez pomoci stylistů a profesionálů v oblasti kadeřnictví. Krása je k dispozici každé dívce!

Obecná ustanovení

Bifázický sérový sprej z drahých olejů je dobrý, protože je vhodný pro všechny typy vlasů a chrání vlasy před teplotními rozdíly typickými pro naše zeměpisné šířky. V období podzim - zima trpí vlasy obzvláště silně - mrazivý vítr nepříznivě ovlivňuje strukturu a suchý vzduch ve vytápěné místnosti z nich dělá suché a křehké po celé délce.

V létě mohou prameny na slunci nerovnoměrně spálit a při plavání ve slané nebo chlorované vodě ztrácejí nejen pigment, ale i vlhkost, zejména během prázdnin na moři. Výrobek obklopuje každý vlas, vytváří ochranný film, díky němuž prameny získávají zdravý, intenzivní lesk a hladkost.

Hydratační, hluboce vyživující a chránící strukturu je dosaženo kombinací následujícího komplexu hodnotných přírodních olejů:

 • Mandle - posiluje vlasové folikuly a tyčinky.
 • Macadamia - hluboce vyživuje a zjemňuje vlasy.
 • Kukuřice - obnovuje strukturu vlasů a vyhlazuje váhy.
 • Macula - vyživuje pokožku a vlasy vlhkostí.
 • Hroznová - vytváří ochrannou fólii na kadeřích.
 • Habešský - usnadňuje česání po umytí.

Na rozdíl od nezředěných farmaceutických olejů má sérum Avon měkčí, vodnatou strukturu a nemá barvicí pigmenty. Díky tomuto nástroji je vhodný i pro péči o vlasy barevný platinový blond.

Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte láhev. Je možné aplikovat prostředky na vlhké vlasy ihned po promytí prostředků pro rozdělování po celé délce a na suché - věnovat zvláštní pozornost tipům.

Stojí za zmínku, že vlasy jsou lépe absorbovány ve výživových složkách, zatímco jsou suché. Bezprostředně po umývání vlhké prameny absorbují vodu, která jednoduše vytlačuje olej pod váhu. Suché kadeře, zejména dehydratované, jako houba absorbují sérum, po které vypadají lépe upravené. Olej usnadňuje česání a lehce strukturuje kudrnaté vlasy a dělí je na jednotlivé kadeře.

Pro průměrnou délku vlasů je dostatečně 3-4 kliknutí. Na tipy - 1 kliknutí. Výrobek dbejte na měkké pohyby. Navzdory skutečnosti, že olej je poměrně lehký, pokud je přeháněl, může slepit vlasy a zradit je neuspokojivým vzhledem.

Mnoho vlasových stylistů používá olejové sérum k "zkrotit" načechraným a pórovitým vlasům a vizuálně přesnější stylování.

Pokud se vám zdá, že vlasy po sérii jsou těžké a špinavé - pak jste se s nástrojem dostali příliš daleko!

Jaký efekt lze dosáhnout pravidelným používáním?

Olej je poměrně ekonomická spotřeba a při pravidelném používání 1-2krát týdně může trvat dva měsíce nebo déle.

Sérum utěsňuje dělené konce a zabraňuje proříznutí podél délky vlasové šachty, změkčuje tuhé a silné vlasy asijského typu a absorbuje vlhkost po mnoha barvách a stylingu.

Je však třeba poznamenat, že sérum nemá kumulativní účinek a výsledek se udržuje pouze od aplikace až po následné šamponování.

Kontraindikace a možné negativní účinky

Sérum "Drahé oleje" nemá žádné kontraindikace, protože všechny přísady jsou pro lidské tělo přirozené a bezpečné. Výjimkou je individuální nesnášenlivost nebo alergie na součásti.

A také mnoho uživatelů konstatuje, že sérum má výraznou vůni, která může v některých případech způsobit bolesti hlavy.

Závěr

Recenze produktů jsou rozdělena do dvou táborů - první tvrdí, že olej transformuje vlasy a značně usnadňuje česání, zatímco druzí tvrdí, že produkt má pouze kosmetický efekt nebo úplně přilne vlasy a zraňuje to ještě víc nežádoucímu vzhledu než před použitím.

Neměli bychom vyloučit skutečnost, že všichni lidé mají odlišnou strukturu vlasů a mohou vnímat péči svým vlastním způsobem. Nebojte se vyzkoušet něco nového!

Recenze "Drahé olivy" bifázický sérový sprej - avon advance methods serum spray

Velmi chladný sprej v séru! Milujte to! Dělá snadnější česání, dělá vlasy jemnější a krásnější, aplikuji ji po umytí vlasů tak, aby se vlasy nestlačovaly a výsledek je velmi příjemný.

Vynikající sérum. Vlasy se okamžitě stávají měkkými a hladkými. Příjemná vůně, která dlouho zůstává na vlasu. Díky klukům na tomto webu) Balíček dorazil do 1 dne. Objednal jsem prostřednictvím Novo Poshtu, zaplatil jsem jen 15 UAH. Jak jsem slíbil, žádný zájem a skryté poplatky, velmi potěšený))

Mám kudrnaté, barvené vlasy.
Nástroj se nehodil, spíše vysuší špičky, jako by byl lepen.

Aplikuje voní pach alkoholu.
Dokončení vůně je neuvěřitelné, pro které jsem dal 3 hvězdičky.

Nástroj neposkytuje poradenství.

duzhe best spray і vzagі všech serіya drahé olіy! vlasy ne obtyuzhu ne, nelepené, nemají tuku. Dokončit hodinu s ním corian a duzh zadovolena! Doporučuji !!)

Výrobky na vlasy ze série Advance Techniques Avon Precious Oils: sérum pro intenzivní vlasový lesk, dvoufázový sprej a šampon

Řada drahých olejů je prohlášena za prémiovou péči jako součást komplexu Nutri5 - to jsou pět olejů: kamélie, mandle, makadamie, marule a hrozny. Ve sérii 4 nástrojů jsem zkusil všechno kromě klimatizace. Vůně všech produktů je sladká, není příliš lahodná pro mě, příjemná, s orientálními poznámkami.

Nejdříve koupil z této série sérum pro intenzivní lesk vlasů.


Konzistence není příliš tlustá, barva je nažloutlá:


Aplikujte na mokré vlasy po dobu jedné minuty a poté opláchněte. Ve zkumavce pouhých 50 ml, ale trochu se spotřeboval. Nepoužíval jsem celou délku vlasů, ale přibližně od středu.

Opravdu jsem se jí líbil. Vlasy byly tak měkké a naživu, byl jsem jen potěšen. A rychle objednal šampon a dvoufázový sprej v séru. Sérum jsem použil 2-3x týdně a bohužel někde za měsíc jsem si všiml, že zázrak byl pryč.

Šampon působil dojmem obyčejného, ​​nic strašného. Pokud jste z těch šamponů Avon, které jste jednou zkusili, vaše vlasy se okamžitě znovu znečišťují, není tam žádný šampon. Podle objemu se vyrábí ve dvou typech: 250 ml a 500 ml.


Konzistenční šampon střední tloušťky, mírně perleťově, také nažloutlé.


Pěna je úžasná (již vím, že to není nejlepší ukazatel, ale složení - níže).

Dobře, z dvoufázových srakově rozprašovaných speciálních otisků. Zde je obrázek z katalogu, protože Mám toho málo a "dvoufázová" už není viditelná.


Před použitím je třeba láhev protřepat tak, aby se vrstvy mísily a mohly být aplikovány jak na suché, tak na vlhké vlasy. Neměl jsem rád suché, protože se rychleji znečišťují. Používá se na mokré a po vymytí séra a bez něj. Pozorovaný efekt spočívá v tom, že vlasy byly snadněji česané a nebyly tak elektrizované a načechrané. Objem je 100 ml.

Zde stříkali po ruce:


Pociťuje mírně mastnou, ale vstřebává do pokožky a nezanechává tuky.

Mým pochybením je, že jsem nezkustil složení těchto prostředků před nákupem, ale přečetl jsem pouze popis v katalogu. Olej je daleko od prvního místa, což znamená, že v kompozici je jen velmi málo z nich.

Složení fondů uvedených na zadní straně štítku.


V šampónu, opakuji, je to normální, jako u drtivé většiny šamponů, které se prodávají v supermarketech.


Jak jsem to pochopil, dobrá pěnivost je zásluhou laurylsulfátu sodného.

Složení séra pro intenzivní vlasy lesklo na krabičce, které se nezachovalo, ale v prvních polohách:

 1. Voda
 2. Cetylstearylalkohol,
 3. Chlorid Begyntrimonium,
 4. Dimethicone
 5. Fenoxyethanol atd.
Jako součást dvoufázového syrovátkového spreje se alkohol na druhé místo zaměňuje:


Zde jsou moje vlasy po použití šamponu a séra pro intenzivní lesk (mokré a již suché):


Všimla jsem si, že se vlasy začaly rozštěpovat silněji a začínají mnohem vyšší tipy. Teď mám pochybnosti o tom, jestli je můžu přesahovat s tímto sérem alkoholem v kompozici.

Koupil jsem všechny produkty za slevu: velký 500 ml šampon - asi 3 dolary, sérum za 2,30 dolarů.

Nemám žádný zvláštní důvod doporučit řadu "drahých olejů" od společnosti Avon, kromě šamponu, pokud nebudete dodržovat kompozici.

Už žádné nákupy. Dvojfázový sérový sprej pro všechny typy vlasů Avon Advance Techniques drahé oleje

Ahoj všichni!
Všichni máme úspěšné nákupy a ne tolik! Nejsem výjimka, takže dnes bych vám chtěla povědět o jednom z těchto neúspěšných nákupů.

Dvojfázový sérový sprej pro všechny typy vlasů Avon Advance Techniques drahé oleje.

Popis:
Vlasy jsou hlavní přírodní ozdobou ženy, takže od starověku byla věnována zvláštní péče péči o ně. Nejkrásnější rituály krásy pocházejí z východních zemí, kde byly princezny k dispozici drahým nákladným olejům pro péči o vlasy.
Nyní máte k dispozici luxusní péči s novou prémiovou kolekcí "Precious Oils", která kombinuje nejlepší vlastnosti oleje Marula a dalších 4 luxusních olejů - makadamie, kamélie, mandle a hroznové víno. Prostředky zvlhčují pokožku hlavy, vyživují a chrání vlasy a vracejí se jim zdravé záře. Plynulé, lesklé kudrlinky - je to tak krásné!
Conditioner "Vzácné oleje" zvlhčuje, vyživuje a dodává vlasům jemnost, hedvábnost a lesk.
Historie nákupu: kolega se angažuje v avon, jiný kolega nařídil tento sprej od ní, ale změnil názor. Líbila jsem se za dívku a koupila jsem ji.
Vzhled: plastová lehce ztemněná plastová láhev s postřikovačem s černými nápisy po obvodu. Roztomilý

Postřikovač pracuje správně. Uzávěr je také k dispozici.

Vůně: sladká, pižmová. Dlouhodobé držení, může být v rozporu s parfémem. Pro mě je příliš choulostivý a otravný. Při použití se začne "dusit".

nnm.me
Konzistence: kapalina. Dvoufázový sprej: dolní polovina krásné zlatavě mastné barvy, horní polovina je matně písková.

Po protřepání se vrstvy promíchají. Vypadá zajímavě.

Spotřeba: střední, dávkovač rozprašuje dobrý široký mrak.
Objem: 100 ml
Složení:

Cena: v okamžiku, kdy je akcie 235 rublů, počáteční cena je 415 rublů, v listopadu jsem vzal asi 300 rublů.
Způsob použití:
Dvakrát protřepejte, abyste smíchali dvě vrstvy produktu. Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy a rozetřete po celé délce a na špičkách vlasů. Do obvyklého stylu. Snažil jsem se a tak a tak. Neexistuje žádný rozdíl, ale vůně zůstane až do dalšího praní.
Doba použití: 2 týdny.
Pros: dodává lesk, usnadňuje česání.
Nevýhody: otravné dusivé aroma, při každodenním používání začne suché vlasy.

Bottom line: možná bych přijal zápach, který mi nebyl příjemný, když jsem zjistil, že nástroj skutečně funguje. Nejsou tu žádné rozhovory o žádném jídle.

Dnes, abych aktualizoval dojem, jsem jednu polovinu vlasů česal s avonovým sprejem, druhý s gliss cur sprejem, který bych chtěl nabídnout jako alternativu. Vizuálně, nevidím žádné rozdíly, hmatové jsou spíše po glissu.

Dělají snadné česání na stejné úrovni, oba dávají lesk na vlasy, ale podle mého názoru má laskavý lak příjemnější vůni.

Ačkoli se mi na podzim nelíbil, potýkal se špatně se sluncem vysušeným mořem a vlasy. Teď je všechno v pořádku, dokonce chci koupit nový náhradní díl, ale z jiné série. To znamená, že někdy by měla být poskytnuta druhá šance.
Avon Advance Techniques tuto šanci dnes dostává. Pokus selhal, má stejnou chuť někdy velkou důležitost. Ještě jednou nepřežiju.

Náklady na spreje Gliss Kur jsou asi 300 rublů, což je levnější, což je dražší a je prodáváno všude a existuje možnost volby.


Děkujeme vám za pozornost! Pěkné nakupování!

Životní styl s Ludou Tischenkovou

Životní styl a krása Blog od Luda Tischenko.

Přihlásit se k tomuto blogu

Sledujte e-mailem

Hledat v tomto blogu

Dvoufázový sérový sprej pro všechny typy vlasů "Vzácné oleje" firmy Avon

Krásné lesklé vlasy jsou snem každé ženy. Neustále hledám perfektní vlasy. Moje požadavky nejsou natolik, že moje vlasy budou dobře česané, vydrží se stylování dobře a po pokládce to vypadalo přirozeně. Tentokrát jsem získal trochu jiný nástroj, ačkoliv s oleji je to dvoufázový sérový sprej pro všechny typy vlasů "Vzácné oleje" firmy Avon.
Podívejme se na tento zázrak :)

• Makadamie - výživa a elasticita.
• Semena hroznů - nejsilnější antioxidant, odolává vlivům na životní prostředí.
• Semena Camellia - snadné hřebenování a lesk.
• Sladké mandle - změkčuje a posiluje vlasy a obnovuje její strukturu.
• Semena maruly - zvlhčují a hladce.
Nikdy jsem nedala olej na kořeny vlasů, protože Mám je náchylné k tuku. Pokud si položíte na kořeny svazku, můžete okamžitě zapomenout a vlasy vypadají špinavě.

Obecně se mi líbila sérum, nevyžaduje oplachování. Vlasy po vysušení vypadají lesklé a krásné, ne elektrifikují a hladce a dobře upravované. Dokonalé česání. Když používám sérum, vynechám používání kondicionéru po šamponu, abych nezvážil vlasy. Mám rád, že objem trvá celý den a vlasy vypadají svěží a dobře upravené.
Dvoufázový sprej pro všechny typy vlasů "Vzácné oleje" od firmy Avon se posadil do jedné z čestných míst v koupelně, používám ho téměř každý den a mám rád výsledek.
A jaký druh nezmazatelných vlasových produktů používáte? Sdílejte, mám velký zájem :)

Avon's Advance Techniques 'drahých olejů' série vlasů recenze

Společnost Avon představila produktovou řadu Advance Techniques 'Precious Oils'. Série obsahuje 5 vzácných olejů z kamélie, mandlí, makadamie, maruly a hroznů. Moje oleje na vlasy jsou velmi rádi a vždy vděčně odpovídají na úplnou péči. Už jsem vyzkoušel nové položky, takže jsem se hned podělil o svůj názor.

Následující produkty jsou uvedeny v řadě: šampon, kondicionér, maskovací sérum, dvoufázový sprej a hřeben s přírodními štětinami. Celá řada výrobků pro komplexní péči, ochranu a obnovu vlasů. Zdá se mi, že série budou vyhovovat všem typům vlasů, zvláště poškozeným, bez života, barevným, stejně jako tenkým a křehkým.

Inovativní technologie komplexu NUTRI 5 umožňuje dosáhnout účinku profesionální péče o vlasy doma pomocí všech 4 výrobků z řady. Marula olej hydratuje a vyhlazuje, kamélie usnadňuje česání a poskytuje lesk, macadamia vyživuje a dává pružnost, mandle změkčuje a posiluje vlasy, obnovuje strukturu, antioxidační hrozny odolávají negativním faktorům prostředí.

Avon šampon "drahé oleje"

Podle mého názoru je to nejtvrdší šampon, který jsem použil nedávno. A to je velmi cool, protože některé nadměrně tekuté šampony vylévají z plechovky tak rychle, že nevíte, co s tím dělat a ve většině případů pošlete přebytek do kanalizace. Průhledná konzistence gelového šamponu se rychle pění, má pikantní orientální vůni, obaluje vlasy. Šampon dobře odstraňuje nečistoty z vlasů, snadno se odmyje a zanechává půvabný zápach olejů. Dokonce i před aplikací kondicionéru jsou vlasy měkké a hladké. Objem: 250 ml

Cena: 119 rublů

Avon Air Conditioner "Vzácné oleje"

Druhým krokem péče o vlasy je balzámové opláštění s komplexem Nutri 5. Balzám má lehkou mléčnou konzistenci a rychle se vstřebává hluboko do vlasů. Také jako šampon má příjemnou vůni. Po balzámových srstech je měkká a hedvábná. Vždy oceňuji kvalitu balzám zpátky ve sprše. Pokud jsou vlasy hladké, vyčesávání a sušení budou bez problému. Po úpravě "Drahé oleje" jsou vlasy připraveny pro maximální sušení. Ale ne tak rychle, v systému péče je další miniaturní magie. Objem: 250 ml

Cena: 119 rublů

Sérum pro intenzivní lesk Avon "Drahé oleje"

Světle žluté sérum by mělo být aplikováno po balzám na vlasy a ponecháno po dobu jedné minuty nebo déle, poté je opláchnout. Popisovat následující je pro mě dokonce obtížné. Představte si pomalý tok vody, jako když jste v kontaktu s povrchem, pomalu se rozšiřuje. Tak jsou vaše vlasy, jsou stejně hladké jako proud vody. Voda vyteká ze sprchy, ale nechápu, kde je voda a kde jsou vlasy. Zamiloval jsem se do tohoto léku a bylo nesmírně smutné, že jeho jediné 50 ml v tubě. Po použití šamponu, balzámu a séra, nevidím ani místo použití nesmazatelné péče, tak měkké a poslušné vlasy. Ale zvědavost přebírá.

Cena: 179 rublů

Avon Bi-Phase Serum Spray "Vzácné oleje"

Před použitím by měla být láhev otřesena, postřikována na vlasy, česána a můžete začít schnout. Rozstřik je velmi lehký, jako oblak, stejné vůně vzrušení obklopuje všechny vlasy. Podle vydání je tento efekt dosažen za použití všech 4 nástrojů řady drahých olejů. 1krát jsem použil všechny 4 výrobky, účinek byl působivý, ale po dobu 2 dnů vlasy nevypadaly tak elegantně jako obvykle. Takže používání všech 4 produktů najednou se nedoporučuje pro mé tenké vlasy, závaží. Prozatím se zaměřím na šampon-kondicionér-sérum, a když sérum dítěte skončí, půjdu ke spreji. Objem: 100 ml

Cena: 179 rublů

Přírodní kartáček pro stylování štětin

Kartáč má měkkou, protiskluzovou rukojeť z matného plastu. Samotné pero bylo vytvořeno s přihlédnutím ke struktuře ruky a rukojeti s dlaní, takže je velmi vhodné, aby se při sušení vysypala se sušičem vlasů a neměla strach, že teď bude létat a tvrdě udeřit. Mám podobný kartáč s dřevěnou rukojetí, neustále letí pryč. Štěrka štětce uchopí pramen a dlouhé zuby je štětím vlasy. Takový kartáč může také roztahovat vlasy, a pokud se otočíte pramenem, dostanete elegantní styl.

Cena: 199 rublů

Celkový dojem: nová řada prémiové péče byla pro společnost Avon jednoznačně úspěšná. Za přijatelnou cenu za všechny způsoby, kvalita výrobku a následný efekt zapůsobí i vybíravý kupující. Vlasy jsou výrazně přeměněny, jemné a poslušné. Mám rád voňavé vonné látky, ale pokud jste náchylní k alergiím, pak možná budete cítit jako těžký. Byl to můj první známý s produkty péče o vlasy společnosti Avon a byl jsem spokojen s výsledkem.

Psaní na zeď

Takže nyní návrh přezkoumání kondicionéru "Drahé oleje" pro každého :)

Dobrý den, dobrá! Děkuji za zastavení druhého přezkumu řady produktů Avon Precious Oils.

Zmiňuji sérii pro ty, kteří si nečetli můj přehled šamponu. Takže

Marula olej - zvlhčuje a vyhladí Olej Macadamia - vyživuje a dává pružnost; Hroznový olej - nejsilnější antioxidant, odolává faktorům prostředí, olej z Camellia - poskytuje česání a lesk, mandlový olej - změkčuje a posiluje vlasy, obnovuje jejich strukturu.
9 z 10 žen se shodlo, že po aplikaci řady výrobků "drahé olivy" vypadají vlasy stejně jako po návštěvě kosmetického salonu *
97% žen uvedlo, že jejich vlasy se měkčí a hladší *
* Na základě studie vnímání spotřebitelů č. 13-1714 za účasti 129 žen. Po použití 4 nástrojů řádek "drahých olejů".

Linka je reprezentována čtyřmi způsoby:
Šampon (moje recenze - http://irecommend.ru/content/otlichnaya-novinka-otzyv..)
Oplachování balzámem;
Bifázický sprej v séru;
Sérum pro intenzivní vlasy.
Série je umístěna pro všechny typy vlasů.

Stejně jako v případě šamponu, udělám výhradu, že vyplachování se nepoužívá odděleně od šamponu "drahé olivy", takže výsledek, který uvidíme, je ze složitého účinku.

Balení - standard pro řadu Advance Techniques, nicméně neobvyklá černá barva, která však nezkazí vzhled.

Vůně - jako šampon - sladká, květinová, jemná a obklopující. Užijte si jedno potěšení. Vůně lze nalézt na katalogu ochucené stránky 3.

Konzistence - moje subjektivní vnímání říká, že tento balzámový kondicionér je tenčí než ostatní výplachy od firmy Avon. Možná je to kvůli tomu, že tento nástroj může být použit jako balzám a jako maska ​​(kterou dělám). V tomto případě se konzistence oplachování blíží k mé masce arganovým olejem "Komplexní péče" (stejné Avon Advance Techniques).

V konzistenci a skryté naše malé tajemství svítit vlasy - tobolky.

Stlačte oplach na ruce a podívejte se - vidíte tyto zlaté granule? Viděl jsem je úplně náhodou - když jsem udělal vzorky pro vzpomínku za jasného denního světla. Při mytí vlasů se zvláštním osvětlením koupelny jsem je neviděl.

Nejprve jsem si myslel, že najednou to byly zapouzdřené oleje - analogicky s kapslemi v tělovém krému Avon Planet Spa s olivami. Ale když jsem je snažil třít v dlani, nic nevycházelo, ale vyšlo na bílou ubrousek. Všechno se ukázalo jako mnohem jednodušší - zlaté jiskry. Budou také dát vlasům lesk a lesk. Slyšivý úsměv

Složení a oleje - olej z hroznového oleje kulturní (bláznivý, 4. místo!), Habešský olej z kataranu (9. místo - a ano, v katalogu není uvedeno), olej z kamélie, olej z makadamového ořechu, sladký mandlový olej, olej Semeno Marula - poslední čtyři oleje z mého seznamu jsou umístěny blíže ke konci, v šampónu byly na úrovni středu kompozice.

Potřeboval jsem krátký vzdělávací program o habešské kataře:

Habešský olej pomáhá chránit povrch pokožky před vysušením a současně zlepšuje funkce kožní bariéry. Aplikace habešského oleje přímo na pokožku poskytuje pocit měkkosti a hladkosti pokožce, aniž by ji sušil jako jiné oleje.
Studie ukazují, že použití habešského oleje vede k poklesu transepidermální ztráty vlhkosti o 20%, zvýšení hladkosti pokožky o 14%, elasticitě kůže o 12% a zlepšení pružnosti kůže o 12%.
Ve vlasových produktech habešský olej vyhladí povrch vlasů, vytváří velmi lehkou a tenkou vrstvu lipidů, která poskytuje lesk a pomáhá odhalit vlasy a udržet si vlhkost.
Skrýt nabídku
Ukázalo se také, že je to v mém oblíbeném a nesrovnatelném séru pro vlasy s Argan "Comprehensive Care" od společnosti Avon, které jsem vždycky věnoval od okamžiku, kdy se objevil v katalogu - již v roce 2012. Najednou jsem dokonce napsal recenzi na to - http: //irecommend.ru/content/doloi-mify-ili-kommentar.., nyní mi vypustil slzu na stav vlasů na toto období a dnes - mé vlasy byly rozhodně lepší. Eh.

Jak používat - Avon nabízí dvě způsoby použití balzámového kondicionéru, jak jsem si již všiml:

Jak ve skutečnosti opláchněte - aplikujte na čisté vlhké vlasy po dobu 1 minuty a umyjte;
Jako masku - stejnou věc, platí pouze na 3 minuty.
Používám oplach jako masku - zatímco moje vlasy se drobí jiskřeními, oleji a těší se na vysoušeč vlasů, klidně se rozvířím voňavým sprchovým gelu s nějakou chutí pečiva.

Na konci vlasu a řekněte "děkuji." Každý je šťastný, spokojený a jít do séra;)

Bifázický sérový sprej drahých olejů avon hodnocení

Dobrý den, BeautyPatruli!

Dnes pokračuji v řadě recenzí o produktech péče o vlasy. Stalo se tak, že mé vlasy jsou rozmarné a vyžadují si neustálou pozornost ve formě masky, kondicionéry, vlasové spreje. To je poslední věc, o které se budu zabývat v mé recenzi.

Dnes budeme hovořit o zkušenostech s použitím dvoufázového séra - sprej pro všechny typy vlasů "drahých olejů" od známé společnosti AVON.

Objem - 100 mililitrů

Typ - pro všechny typy vlasů

Sprej je umístěn v pohodlné průhledné plastové láhvi a přišel ke mně bez dalších krabiček. Rozprašovač zakryjte malým průhledným krytem, ​​který těsně uzavírá. Sérum je snadné díky speciálním postřikovačům, které zajišťují rovnoměrné pokrytí vlasů s produktem.

Moje láhev syrovátky byla skoro u konce a po celou tu dobu nebyly problémy s postřikovačem. Nicméně, pokud potřebujete někoho, můžete odšťavňovač odšroubovat trubičkou:

Nálepka obsahuje důležité informace se všemi potřebnými údaji, jejichž přítomnost vyžaduje legislativa. Pokud je nálepka odlepena, získáme ještě další informace.

Výrobky této společnosti způsobují, že kosmetika vůně je v pořádku a já jsem o ní nikdy neměl žádné stížnosti. Rozstřikování není výjimkou tohoto pravidla a voní jako něco velmi příjemného, ​​olejů, malého dřeva a slaniny.

Tato vůně zůstává na vlasu a příjemně se mi líbí po celou dobu pobytu na vlasy.

Sérum, jak bylo již uvedeno výrobcem, je dvoufázové, proto má dvě barvy, které se v klidu nemíhají. Spodní vrstva (pravděpodobně tyto tzv. Cenné oleje) má bledě žlutou zlatou příjemnou barvu. Horní vrstva je prostě průhledná.

S největší pravděpodobností je tato dvojfázová jen marketingová věc, ale to opravdu přitahuje. Líbí se mi konzistence postřiku. Je vidět pouhým okem, že spodní část spreje je od vrcholu různá v konzistenci a má mastnou strukturu a vypadá jako mastná.

Horní část připomíná vodu v konzistenci a není viditelná nic zvláštního. Pokud otřeme sérem, pak se tyto dvě vrstvy promíchají do méně homogenní hmoty, ale je zřejmé, že oleje se nerozpustily, ale byly zapouzdřeny do malých bublin. "Oddělené" tyto vrstvy jsou také poměrně rychlé a po několika minutách se sérum opět stává dvoufázovým.

Kdybych předtím nepoužil takové nástroje, pomyslel bych si, že tento nástroj nebude fungovat pro mé mastné vlasy. Ale nebojte se vážit vlasy tímto sprejem - rychle se vstřebává a nedělá je mastnou.

Sprej opravdu pomáhá péče o vlasy a činí to lesklé a atraktivní. Po použití je vlas perfektně česán a není tak zmatený. Je obzvlášť příjemné ji používat v létě, kdy je slunce na vlasy a může vyschnout ze slané mořské vody. V takových okamžicích je tento sprej pouhým bohémem a umožňuje vám vyživovat vlasy a zesílit je.

Výrobce tvrdí, že sprej obsahuje cenné oleje a nezapomněl ani je zahrnout: olej z kamélie, olej z makadamových ořechů, olej z kulturních hroznů, sladký mandlový olej, olej ze semen marula.

Kompozice dále obsahuje škodlivé látky, včetně alkoholu.

Osobně mě to netrápí, protože se mi líbí účinek používání tohoto séra.

Koupím tento nástroj ještě? Ano, a jak si brzy všiml, protože láhev je téměř prázdná.

vlasy jsou hedvábné
poskytuje snadné česání
skvělý panet

Bifázický sérový sprej drahých olejů avon hodnocení

Prostředky nové řady okamžitě přitahují pozornost svým stylovým designem. Ve společnosti AVON se podařilo vyrobit něco esteticky atraktivního z běžných lahví šamponů - ultra-černé, příjemné na dotyk, polomatné balení kontrastuje s zlatým písmem. Nekonvenční pro Avon znamená - sérum na vlasy, objem jen 50 ml, jako šperk, je dodatečně uzavřeno v kartonu

Dvoufázový sérový sprej 100 ml.
Cituji její složení

On sám je průhledný - to je velmi "medová" transparentnost =), která mě tak fascinovala a... vůně! nádherný! nádherný!

Shrnutí -
poprvé jsem se spokojen s péčí AVON.

Avon vlasový olej

Bylo vědecky dokázáno, že krásné ženy jsou úspěšnější kvůli postoji ostatních kolem sebe a vlastní vnitřní důvěře. Dobře upravené vlasy jsou nedílnou součástí krásného obrazu. Hladké, lesklé, zdravé... Oni nejen přitahují pozornost mužů, ale také způsobují vlnu závisti od ostatních žen. Díky vlasovým produktům firmy Avon jsou k dispozici také ošetření salonem.

O značce

Abyste byli krásní, nemusíte trávit čas a peníze na drahé salonní procedury - šampony, emulze, balzámy, oleje značky Avon vám udělají kudrlinky skutečně ztělesněním dokonalosti.

Společnost Avon vyrábí celou řadu výrobků pro péči o vlasy. Můžete si vybrat potřebnou sérii výrobků v závislosti na typu vlasů nebo vyřešit tento nebo ten problém: posilovat žárovky, přidávat objem, pečovat o neurčité nebo barevné vlasy, plnit je vitaminem, zvlhčovat a mnohem více. Díky integrovanému přístupu k péči nebude výsledek příliš dlouho.

Velký sortiment od jednoduchého šamponování až po aplikaci balzámů, masky, spreje a emulze umožňuje každé ženě najít způsob, jak jí vyhovovat.

Obzvláště oblíbené u žen jsou různé oleje pro péči o suché vlasy. Například dvojfázový olej se vyrovná s problémem nadměrně vysušených špiček.

Použití přirozených odvarů bylin, medu, výtažků z květin a ovoce, výživných složek jojoby, ovoce a ořechů činí produkty Avon Mast-keV pro ženy z celého světa.

Veškerá kosmetika společnosti má certifikáty shody, byla vytvořena společná výroba Rusko-Polsko. Rozvoj kvalitnějších formulací a zavádění nových technologií zajišťuje neustálé zlepšování kvality výrobků.

Nepochybnou výhodou společnosti je pořadí výrobků od oficiálního zástupce prostřednictvím katalogu. Zástupce uvede podrobné informace o produktu, vyberte nástroj pro vás, s přihlédnutím k přání zákazníka. Dodávka se uskuteční co nejdříve.

Flexibilní systém slev, propagací, cen, prodejů, dárků s ohledem na přijatelnou cenu finančních prostředků vám umožní koupit celou sérii vašich oblíbených produktů za atraktivní cenu.

Zvláštní funkce

Problém nudných a bez života je pro každou ženu znám. Následující faktory mohou způsobit, že kudrlinky se náhle uschnou a křehčí:

 • Časté šamponování, sušení foukáním, používání horkých žehliček a curlingů;
 • Nepříznivé podmínky prostředí, stres, nedostatek vitamínů a minerálů, nestabilní hormony a nezdravá strava.

Problém suchých špiček je možné vyřešit pomocí speciálních hydratačních a výživných olejů a emulzí vlasů. Avon ošetřovatelské produkty dělají správnou práci.

Jak používat

Používání speciálních olejů pro vlasy může okamžitě zlepšit vzhled vlasů. Výrobek pevně lepí váhy a vlasy se stávají hladkým hedvábím.

Kromě toho je možné použít olej, a to jak na suché vlasy, těsně před rovnání se železem nebo navíjením na střihači, tak i na vlhké prameny, které jsou mnohem hojněji a následně propláchnou.

Při použití pro suché vlasy, správné množství emulze, zpravidla, není větší než dvě nebo tři kapky, by měl být intenzivně třepán mezi dlaněmi a aplikován na prameny, bez tření. Věnujte zvláštní pozornost tipům. Účinek aplikace je okamžitě viditelný - vlasy nejsou elektrifikovány, hroty vypadají vlhké a "živé".

Doporučuje se použít olej před komplikovaným stylingem nebo úpravou vlasů pomocí kadeřnických žehliček, curlingových žehliček potřebných k vytvoření expresivního obrazu.

Pokud použijete výrobek jako masku, v tomto případě je přípravek aplikován na vlhké, čisté vlasy po šamponování. Je třeba poznamenat, že olej by měl být aplikován výhradně na prameny po celé délce, aby se zabránilo kontaktu s kořeny. Nadbytečné vitamíny jsou mnohem horší než jejich nedostatek. Pokud dostanete emulzi na pokožce hlavy, riskujete nadměrné vyživování kořenů. Účes v tomto případě dostane lesk, který, vidíte, nevypadá velmi esteticky příjemný.

Další, podle mého názoru, nejlepším způsobem, jak aplikovat olej, je poté, co jste umyli vlasy, lehce protáhnout do špiček mokrých vlasů. Emulze před zahájením léčby by měla být třepána mezi dlaněmi. Dále lze zámky vysušit pomocí vysoušeče vlasů. Tato aplikace oleje je vhodná pro ty dívky a ženy, které si umyjí vlasy a robí styling ráno před odchodem z domu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy