logo

Péče o vlasy ESTEL OTIUM (OTIUM)

Je těžké najít dynamičtější firmu, stejně rychle se rozvíjející v kosmetickém průmyslu v Rusku. V roce 2004 byly vyráběny první výrobky z masového trhu a již v roce 2005 byla představena řada profesionálních barviv, řada Estelle, péče o vlasy. Široká paleta barviv umožnila domácí značce stát se hodným konkurentem světových značek. Například populární celebritová barva má patentovanou technologii. Prodejní síť Estelle má více než 150 poboček umístěných v post-sovětském prostoru. V současné době společnost aktivně rozvíjí mezinárodní trh a dobývá pobaltské státy a Evropu.

O společnosti

Vysoká kvalita produktů umožňuje velké akce - školení, soutěže pro rozvoj kadeřnictví. Společnost "Yunikosmetik" se zabývá výrobou profesionálních vlasových výrobků pod značkou Estel Professional.

Nedávno byla vyvinuta síť obchodů s autorskými právy, která odráží hlavní koncept značky. Vysoké služby, vysoce kvalitní služby, hledání individuálního stylu, inovativní technologie umožňují značce stát se lídrem v oblasti kadeřnictví.

Vzdělávací programy a praktické kurzy se konají pravidelně, což umožňuje rozvíjet soutěžní pohyby a autorské techniky.

Linky péče o vlasy

Katalog produktů se pravidelně rozšiřuje. Mezi novinkami stojí za zmínku skener elixirů, posilovač postřikovačů a posun nahoru pro objem a ochranu kadeří. Mnoho z nich již vyhodnotilo postup laminace a rovnání keratinu v kabině.

Rada Můžete poskytnout skutečnou lázeňskou péči doma nákupem soupravy pro regeneraci keratinu, promítací nebo laminovací.

Nyní zvážit nejpopulárnější řadu výrobků péče.

Otium

Jedná se o prémiové produkty, skládá se z 9 řádků, což umožňuje každému klientovi najít své oblíbené série. Pro výrobu byly použity inovativní technologie, které zajišťují profesionální výsledky doma. Využití finančních prostředků přispívá k jemnému čištění, vlhkosti po celé délce, ošetření, ochraně před negativními faktory životního prostředí.

Struktura obsahuje mléčné bílkoviny, kofein, rostlinné extrakty, řasy, obnovující strukturu kmenů. Univerzální výrobky vhodné pro všechny typy vlasů pro dlouhodobé, pravidelné používání.

Různé řady Otium zahrnují:

 • šampony;
 • klimatizace;
 • masky;
 • séra, oleje;
 • nezmazatelné a upevňovací spreje;
 • lékařské tonikum.

Produkt zázračný zážitek vám umožňuje poskytovat komplexní péči o barevné, laminované, nudné kadeře. Také předvedená série pro ultra-dlouhé vlasy, náchylné k zamotání, sekci. Oddělená léčebná linka Otium může vyřešit problém ztráty, lupů, zvýšené citlivosti pokožky hlavy. Náklady na jednu produktovou řadu Otium začínají na 395 rublů. a dosáhne 600 rublů. Můžete si koupit ve specializovaných prodejnách pro profesionální péči o vlasy, stejně jako na internetu.

HAUTE COUTURE

Zahrnuje několik sérií pro péči o kadeře, které jsou pravidelně vystavovány chemickým a tepelným účinkům. Vzorce vyvinuté v laboratoři Estel umožňují rekonstrukci kmenů na úrovni matrice, čímž keratinová struktura je hustší. Obsahují aktivní složky, které neutralizují působení agresivních chemických prvků, které chrání před účinky teplot.

Profesionální nástroje přispívají k vyhlazování, chrání pokožku, pomáhají obnovovat porézní oblasti. Nepřekonatelný lesk, hladkost, hedvábnost zajišťuje použití profesionálních výrobků. Prostředky jsou počítány na pravidelné použití pro zvlhčení, jídlo, konzervaci nasyceného odstínu vlasů. Také představila řadu produktů, které umožňují udržovat účinek salonových restaurátorských procedur, ale doma.

Linka obsahuje:

 • šampony;
 • balzámy, kondicionéry, masky;
 • elixíry, oleje, esence.

Ceny za jednotku produktu se pohybují od 500 do 800 rublů.

Pozor! Po konzultaci s kadeřníkem stojí za to získat profesionální nástroje - mistr vám pomůže při výběru optimální péče při zohlednění individuálních vlastností vlasů.

Prima blondýna

Produkty jsou navrženy speciálně pro zachování chladného blondu, neutralizují žlutost a poskytují bezkonkurenční lesk. Dejte kudrlinky měkkost, hedvábnost, chráňte pigment. Patentovaný vzorec Natural Pearl obnovuje strukturu kmene, poskytuje vlhkost, reanimuje po obarvení. Výrobky obsahují vitamín E, minerální komplex, který vám umožní vytvářet kudrlinky měkké, poslušné.

Série obsahuje:

 • šampon pro blond vlasy, stříbrný šampon;
 • stříbrný balzám, balzám na blond vlasy;
 • maska ​​pro chladné odstíny blond;
 • olejová péče pro blond vlasy.

Náklady závisí na objemu výroby: začíná od 400 rublů, dosahuje 750 rublů. Doporučené systémové pravidelné použití pro světlé kadeře.

CUREX

Linka je zastoupena širokou škálou prostředků péče. Samostatně stojí za zmínku produkty Sunflower a Versus Winter. Obsah UV filtrů a součástí s antistatickými vlastnostmi řeší hlavní problémy při vystavení horkému slunci a silným mrazům. Série obsahuje nástroje pro dosažení hluboké vlhkosti, výživy, lesku, extra objemu, obnovení a ochranu barev.

Série terapií pomůže obnovit porézní, dělené kmeny, chránit před agresivními vlivy prostředí. Každý kupující bude mít možnost zvolit si komplex individuálně pro svůj odstín. Předvedené linie pro blondýnky, brunety, hnědovlasé ženy, vlastníky měděných pramenů. Komplex vitamínů a minerálů poskytuje měkkost a hedvábnost pramenů.

Série obsahuje:

 • šampony;
 • balzámy;
 • masky;
 • sérum, lesklá tekutina, tekuté hedvábí.

Ceny za jednotlivé produkty od 270 do 500 rublů. Můžete také zakoupit soubor komplexní péče v hodnotě 1350-1500 rublů.

Pokročilé metody péče

Profesionální kosmetika dělá zázraky, dodává lesk, zdravé kudrlinky. Kromě použití produktů Estel pomáhají jednoduchá pravidla zachovat sílu a lesk pramenů.

Doporučení:

 • Zvláštní pozornost by měla být věnována stravě. Často diety, hladovění vedou k nedostatku určitých vitamínů, minerálů, kyselin. Vlasy jsou křehké, nudné, může dojít ke ztrátě. Zajistit kudrnatá s cennými látkami v nabídce by měla obsahovat čerstvou zeleninu, ovoce, obiloviny, maso, ryby, ořechy, semena, mléčné výrobky.
 • Je třeba se vyvarovat výrobků, které vyvolávají zesílení sekrece mazových žláz a v důsledku toho narušení výživy vlasových folikulů. Patří mezi ně občerstvení, potraviny pro vaření, sladké nápoje sýtené oxidem uhličitým, cukrovinky.
 • Zdravý spánek, správný odpočinek, fyzická aktivita zajistí psycho-emoční rovnováhu. To je vynikající prevence stresu, deprese - běžnou příčinou zhoršení vlasů.
 • Minimalizujte používání stylingových výrobků, stejně jako použití vysoušeč vlasů, žehlení, těžké kolečka. Tepelné nástroje, mechanické účinky kovových hřebenů vedou k porušení konstrukce stonku.

Tajemství luxusní srsti vlasů je volbou prostředků péče. Estel Professional se stará o všechny své zákazníky a nabízí nejlepší řadu pro každý typ vlasů. Je snadné dosáhnout záření a elasticitu doma s použitím produktů domácí značky. Vysoká kvalita a rychlé výsledky poskytnou kudrlinám lesk a sílu.

Užitečná videa

Péče o vlasy Které produkty si vyberete? Odborná rada. Obnova poškozených vlasů.

Estel Prima Blonde. Linka pro blond vlasy. Přehled kosmetiky pro vlasy.

Profesní masky na vlasy od společnosti Estelle (Estel Professional) - přehled linek s hlavními charakteristikami

Mnoho kadeřníků používá v jejich práci výrobky od ruské firmy Estel a to není překvapující. Vysoká kvalita spolu s poměrně přiměřenými cenami a bohatým sortimentem jsou hlavními faktory, kvůli nimž poptávka po svém zboží neklesla po dobu dvou desetiletí. Každá krása, která kdy prožila účinek masky této značky, je rozhodně hledá, aby si zakoupila produkty péče o vlasy v domácí kolekci.

Vzhledem k tomu, že nejbohatší produktová řada Estelle může ztěžovat výběr vhodného výrobku pro konkrétní typ vlasů, nabízíme vám stručný přehled pravítka a masky od známé značky. Všichni se nacházejí pod názvem Estel Professional - to je profesionální kosmetika, vyznačující se vysokou kvalitou, navrženou pro použití pánskými kadeřníky. Naštěstí pro nás dnes lze nalézt ve veřejném vlastnictví: koupit specializovaný obchod nebo objednávat online na oficiálních stránkách společnosti.

Estel Professional Haute Couture (vysoká móda)

Barva lesku

Jedná se o sestavu, která je součástí nejrozsáhlejší řady Estelle Haute Couture. Představují tři masky, které se liší pouze v parfémových kompozicích:

 1. Láska: vůně mládí a lehkost, vůně mořského vánku, šampaňské, kyselé plody, citrusy, konvalinka, bílá vanilka.
 2. Velmi: vůně tajemství a tajemství, vůně černé marocké růže, cedr, orchidej a bílý pižmo.
 3. Vždy: univerzální vůně pro jakýkoli věk, vůně vášeň, pivoňka, růže, ylang-ylang, jasmín.

Objem: 200 ml. Balení: měkké tuby. Cena: 12,7 USD (dále uváděná přibližná cena, která se může na stránkách a v obchodech lišit).

 • matná bílá, mléčná barva;
 • střední konzistence;
 • vůně závisí na zvolené masce.

Složení (zde budou uváděny pouze hlavní účinné složky zajišťující účinnost masky): složení parfému v závislosti na zvoleném činidle.

Akční: aktivní péče, nasycení, zvlhčení, vyhlazení povrchu, krystalický lesk bez váze.

 1. Aplikujte na mokré vlasy.
 2. Držte jej maximálně 10 minut.
 3. Opláchněte.
 • důraz je kladen spíše na složení parfému než na péči;
 • vnější efekt bez významných změn ve vnitřní struktuře;
 • z bohaté vůně může být závrat;
 • hodně "chemie" v kompozici s minimálním množstvím účinných složek.

Estel Professional Haute Couture Luxusní (luxusní)

Luxusní je další řada, která je součástí série Estelle Haute Couture. Všechny masky mají bohatou a trvalou vůni a vysokou cenu. Nicméně jejich složení a akce jsou různé. Objem: 200 ml. Cena: 10,46 Kč.

 • mléčně bílá barva (ve většině maskách této řady);
 • tlustá struktura;
 • sladké, ale spíše těžké vůně.
 1. Aplikujte na mokré vlasy.
 2. Držte jej maximálně 10 minut.
 3. Opláchněte.

Hlavní nevýhodou celé luxusní řady je bohatá a těžká vůně, z níž se mnozí cítili závratí a rušeni. Existují také stížnosti na příliš "chemické" složení.

Shine

Název: maska ​​svítí. Balení: měkké tuby.

 • hedvábné bílkoviny;
 • chitosan;
 • LipidCare - keratinový lipidový komplex s kationty;
 • provitamin B5;
 • hyaluronát

Akce: lesk, obnovení poškození, hedvábný povrch, zpevnění, vytvoření ochranného filmu, který odráží ultrafialové světlo a minimalizuje poškození mechanickým poškozením, ale také umožňuje průchod vzduchu, intenzivní výživu, regulaci hladin lipidů.

Opravy

Název: obnovení. Balení: měkké tuby.

 • biomimetické komplexy;
 • kamélie olej.

Akce: intenzivní obnovení hladiny lipidů, zvlhčující účinek, přirozené záření.

Volute

Název: pro poškozené vlasy, které se kadeří. Balení: měkké tuby.

 • karbonový olej (crambe);
 • sójové peptidy;
 • ceramidy;
 • živočišný vosk.

Opatření: rekonstrukce poškození, ochrana před škodlivými negativními faktory, prevence křehkosti, ošetření dělených konců, dodatečná vlhkost, nasycení vitaminem.

Barva

Název: luxusní barva. Balení: plastová nádoba v transparentní designérské krabici společnosti Estelle.

 • LipidCare - komplex lipid-keramika;
 • Rep'HAIR - přirozený biocomplex;
 • hroznové polyfenoly;
 • lipidy;
 • růžový vosk;
 • fytosterolů.

Akční účinek: maximální zachování jiskřivého odstínu, vyhlazení kůžičky, zvlhčení, změkčení, regenerace jakýchkoliv poškození, nasycení.

Vlasy

Název: maska-energie, obnovení a ochrana barvy. Balení: plastová nádoba v transparentní designérské krabici společnosti Estelle. Barva: žlutá.

 • LipidCare - komplex lipid-keramika;
 • Rep'HAIR - přirozený biocomplex;
 • avokádový olej;
 • kofein;
 • včelí vosk.

Akce: poškození regenerace, ochrana barev, přírodní lesk, zvlhčující účinek, posilování.

Cool blond

Název: maska ​​pro studené odstíny. Balení: plastová nádoba v transparentní designérské krabici společnosti Estelle. Barva: fialová.

 • mango máslo;
 • fialové pigmenty;
 • orchidejový olej.

Akce: hluboká výživa, spolehlivá ochrana za studena odstínu blond.

Blond

Název: luxusní blond vlasy. Balení: plastová nádoba v transparentní designérské krabici společnosti Estelle. Barva: perleťově bílá.

 • LipidCare - keratinový lipidový komplex;
 • perly;
 • bambucké máslo;
 • mandlový olej

Akce: nejprve je to výživná maska, která zaručuje zachování syté barvy, obnovení lipidové vrstvy, zvlhčování, správnou péči, perleťový lesk.

Fialová blondýna

Název: korálová (růžová) maska. Balení: plastová nádoba v transparentní designérské krabici společnosti Estelle. Barva: horké růžové.

 • LipidCare - keratinový lipidový komplex;
 • orchidejový olej;
 • mango máslo

Akce: zbarvení v měkkém růžovém odstínu, lesk, měkkost a hedvábnost.

Estel Professional Haute Couture Newtone (tónování)

Estelle také zahrnovala sérii Newtone (nový tón) v linii Haute Couture. Každá stínicí maska ​​pro vlasy se liší pouze v barvě, kterou dává:

 • 0/00 - transparentní, aby se zachovala přirozená barva vlasů;
 • 7/34 - světle hnědá, zlatá a měděná;
 • 7/44 - světle hnědá, intenzivní měď;
 • 7/56 - světle hnědá, červená fialová;
 • 7/75 - světle hnědá, hnědý rubín;
 • 8/36 - světlá blondýnka, zlatá fialová;
 • 8/61 - světlá blond, popínavé fialky;
 • 8/76 - světlá blond, hnědá fialová;
 • 9/65 - blond, červená fialová;
 • 10/45 - světlá blond, měď a rubín;
 • 10/6 - blond, světle fialová;
 • 10/7 - blond, světle hnědý odstín;
 • 10/73 - světlá blondýnka, hnědé zlato;
 • 10/76 - světlá blond, hnědá fialová.

Název: barva injekce. Objem: 435 ml. Balení: plastová nádoba s praktickým dávkovačem. Cena: 11,91 USD.

 • barva závisí na zvoleném odstínu;
 • želatinová konzistence;
 • ne velmi příjemné, ale tolerantní vůně.
 • keratinový komplex;
 • termoaktivátor;
 • vitamíny;
 • včelí vosk.

Akce: tónování, obnovení poškozené kůžičky, dlouhotrvající uchování stínu, krásný lesk, ošetření dělených konců.

 1. Používejte rukavice.
 2. Aplikujte na umyté, ale ne úplně vysušené vlasy.
 3. Pročhněte si vlasy
 4. Počkejte 3 až 10 minut. (čím bohatší je odstín, tím déle trvá).
 5. Opláchněte. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky.
 • každá maska ​​na barvení Estelle obsahuje v kompozici příliš mnoho "chemie": cetearylalkohol, chlorid, propylenglykol, diethylamin, hydroxyethylcelulózu, cyklopentasiloxan, fenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, dimetikon a další toxické látky;
 • nepříjemný zápach;
 • těžké najít v prodeji.

Estel Professional Curex (po barvení)

Řada Curex byla vytvořena Estelle speciálně pro barvené vlasy. Objem: 500 ml. Balení: jar. Cena: 5,74 USD.

 • bílá barva s nepatrnými odstíny;
 • tlustá, tavná struktura;
 • příjemné vůně.
 1. Aplikujte na umyté, ale ne úplně vysušené vlasy. Hlavní věc - neměli být ovlivněny kořeny.
 2. Držte jej maximálně 10 minut.
 3. Opláchněte hlavu.

Nevýhodou je v kompozici hodně "chemie".

Slunečnice

Název: Květina slunce, obnova a ochrana masky ultrafialovým filtrem. Tento nástroj, na rozdíl od ostatních v linii Curex, lze použít na kořeny.

 • UV filtr;
 • kaštan;
 • tokoferol;
 • včelí vosk.

Akce: hluboké navlhčení, intenzivní nasycení, normalizace přírodní hydrobalance, regenerace poškození, ochrana proti UV záření.

Uložit do barvy

Jméno: Expertní barva.

 • candelilový vosk;
 • mikropolymery.

Činnost: stálost barev po barvení, rekonstrukce poškození, narovnání kůžičky, regenerace poškození.

Terapie

Název: Intenzivní terapie pro léčbu poškození.

Akce: intenzivní nasycení, péče o křehké, rozštěpené a vysušené vlasy, dlouhotrvající hydrataci, regeneraci zevnitř.

Oproti zimě

Název: péče o zimní masku. Může se aplikovat na pokožku hlavy, protože její aktivní složky ovlivňují kořeny. Má slabý namodralý odstín.

Akce: výživa kořenů, zvlhčující účinek, obnovení přirozené hydrobalance, návrat měkkosti, krásu a vitalita, posilující, antistatický účinek (nedostatek elektrifikace), spolehlivá ochrana před nízkými teplotami a mrazem.

Estel Profesionální otium (zbytek)

Řada Estelle Otium zahrnuje širokou škálu masky pro různé typy vlasů. Objem: 300 ml. Balení: kulatá plastová nádobka se stříbrnou stuhou podél horního okraje. Cena: 9,49 dolarů.

 • bílá barva;
 • krémová hladká konzistence;
 • vůně parfému.
 1. Aplikujte na mokré vlasy.
 2. Držte jej maximálně 10 minut.
 3. Opláchněte.

Nepoužívejte víc než dvakrát týdně.

Wave twist

Název: krémová maska ​​na péči o kudrnaté vlasy (pro přirozeně kudrnaté a po všech typech chemických mávání).

 • kolagen;
 • tokoferol;
 • makadamový olej;
 • provitamin B5;
 • hedvábné bílkoviny;
 • živočišný vosk.

Akce: maximální sytost, zvlhčování, pružnost, disciplinární funkce (termín od Estelle: znamená, že vlasy po takové masce jsou poslušné, poskytuje snadné česání a bezproblémový styling).

 • mastná, zanechává pocit tuku;
 • těžko umýt;
 • má vyrovnávací účinek.

Název: Power-mask - síla a síla pro dlouhé vlasy.

Akce: hluboká regenerace, intenzivní výživa od kořene ke špičce, přirozený záření, hladkost, obnovení hydrobalance.

Nedostatky nebyly zjištěny.

Životnost barev

Název: vitamínová koktejlová maska ​​určená k péči o barvené vlasy.

 • tokoferol;
 • kakaové máslo;
 • provitamin B5;
 • včelí vosk.

Akce: nasycení vitaminem, krásný odstín, prevence předčasného vyblednutí, návrat přirozené síly.

Nevýhody: obtížnost při získávání, protože se neprodává všude.

Zázračné oživení

Jméno: zázrak zotavení - intenzivní regenerační maska.

Akce: intenzivní obnova lipidové bariéry, rekonstrukce struktury poškození a řezů, pružnost, síla, odolnost, hluboká výživa, lesk.

 • efekt je pouze vizuální, není tam žádná transformace zevnitř;
 • nesedí s řezy;
 • několik málo aktivních složek ve složení - mnohem více "chemie".

Název: Komfortní maska ​​/ maska ​​s maximálním hydratačním účinkem.

 • cholin;
 • živočišný vosk;
 • unikátní komplex aminokyselin, který zahrnuje peptidové sloučeniny a sójové bílkoviny;
 • tokoferolu.

Akce: zvlhčující účinek, normalizace hydrobalance, regenerace poškození, návrat pružnosti, antistatický účinek.

Další zvlhčující masky v článku na této stránce.

 • ne všechny mají zvlhčující účinek;
 • ne přírodní složení;
 • činí vlasy těžší;
 • obtížnost česání.

Diamond

Název: Diamond - hedvábná maska ​​pro zarovnání a lesk.

Akce: aktivní péče, nasycení, zvlhčující účinek, regenerace poškozených oblastí, zpevnění, vyhlazování, hedvábnost, pružnost, přirozená záře.

Nevýhoda: žádný kumulativní účinek.

Chocolatier

Série Chocolatier je součástí řady Otium od společnosti Estel. Hlavním rysem je přítomnost kakaového másla v jejich složení. Rozdíly - účelově: doporučuje se pro blondínky a brunety.

 • Chocolatier bílá čokoláda - maska ​​SPA pro blond vlasy, pro blondýnky;
 • Chocolatier Dark Chocolate - SPA-maska ​​pro tmavé vlasy, pro brunety.

Objem: 300 ml. Balení: jar. Cena: 8,97 USD.

 • bělavě žlutá barva (v bílé čokoládě), bohatá hnědá (ve tmě);
 • hustá konzistence, připomínající vosk;
 • vůně vanilkového pudingu (v bílém), ořechová čokoláda (ve tmě).
 • kakaové máslo;
 • živočišný vosk;
 • Gardenia Tahitian (Monoya);
 • vanilkový extrakt;
 • kokosové mléko;
 • pšeničné bílkoviny.

Akce: obnovení poškození, stabilizace hydrobalance, nasycení vitamíny, disciplinární funkce, ochrana.

Aplikace: Estelle doporučuje tuto masku pouze pro profesionální použití.

 • těžké se dostat;
 • nelze často používat;
 • efekt není tak silný, jaký udávají výrobci;
 • tmavá čokoláda je přísně kontraindikována blondům, bílá - brunetům;
 • tmavá čokoláda silně znečišťuje vodu, oblečení, ručník.

Estel Professional Prima Blonde (nejlepší pro blondýnky)

 • stříbrná maska ​​určená pro studené blondýnky;
 • Komfortní maska ​​pro péči o různé odstíny blond vlasů.

Objem: 300 ml. Balení: jar. Cena: 9,57 USD.

 • bílá barva v komfortní masce a bohatě fialová ve stříbře;
 • krémová konzistence;
 • příjemná vůně.
 • komplex přírodních perlů s extrakty z přírodních perlů;
 • provitamin B5;
 • keratin

Akční účinek: maximální péče, hluboká regenerace mikrodamů, saturace vitamíny, zvlhčování, hedvábnost, lesk stříbra.

 1. Používejte rukavice.
 2. Aplikujte na čerstvě vyprané vlasy.
 3. Udržujte maximálně 10 (komfortní masku) nebo 20 min. (stříbro).
 4. Opláchněte.
 5. Nepoužívejte více než 2 krát týdně.
 • stříbrná maska ​​opouští intenzivní fialový odstín;
 • výrazné sušení, ale ne zvlhčující účinek.

Jiné masky od Estelle

Estel Professional Keratin

Název: keratinová maska. Objem: 250 ml. Balení: měkké tuby. Cena: 8 USD.

 • bílá barva;
 • tlustá obalová konzistence;
 • parfémovaná, bohatá, sladká vůně.
 • keratinový komplex;
 • kokosový olej;
 • ve vodě rozpustné silikony;
 • arganový olej;
 • tokoferol;
 • kyselina mléčná.

Činnost: navrácení zevnitř, návrat měkkosti, elasticita, pružnost, hustota a lesk, výživa, nasycení keratinem, zachování hydrobalance.

 1. Aplikujte na umyté, ale ne úplně vysušené vlasy.
 2. Distribuujte po celé délce jemnými masážními pohyby.
 3. Držte jej maximálně 10 minut.
 4. Opláchněte hlavu.
 • v kompozici je hodně "chemie": cetylové a stearylalkoholy, chlorid cetrimonium, rafinované produkty, silikony, toxické látky (fenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben);
 • procento keratinu v celkovém složení výrobku je minimální;
 • pro nejlepší efekt je nutné používat keratinovou vodu ze stejné řady od společnosti Estel;
 • neefektivnost: vysoká spotřeba prostředků.

Estel Profesionální Genevie Pour Femme

Jméno: pouze pro ženy. Objem: 200 ml. Cena: 8,89 USD. Balení: měkké tuby. Klíčové vlastnosti:

 • bílá barva;
 • tekutá konzistence;
 • silně parfémovaná vůně.
 • echinacea, růžová rhodiola;
 • kolagen;
 • ceramidy;
 • parfémovaná voda.

Akce: regenerace poškozené struktury, posilování, omlazení, intenzivní zvlhčení, návrat přirozené síly, trvalé vůně.

Aplikace: aplikujte na čistou hlavu po dobu nejvýše 5 minut., Opláchněte.

 • pokud to děláte v noci, vaše hlava může bolet silnou a trvalou vůni;
 • složený ze silikonů.

Vyvodit závěry

Studiem masky z Estelle můžete snadno identifikovat jejich společné vlastnosti. Mezi výhody, které stojí za zmínku:

 • parfémové kompozice z Estelle, které po dlouhou dobu zůstávají na vlasy s příjemným vlakem nejvíce magických vůní;
 • Inovativní autorizace patřící do laboratoře Estelle: keratinové a lipidové komplexy a další vzorce;
 • vysoká účinnost;
 • přítomnost téměř všech masek vitamínů B5 a E;
 • profesionálním přístupem.

Z mínusů masky nejčastěji uživatelé berou na vědomí:

 • příliš slané vůně, které zvyšují tlak, zabraňují spánku, vyvolávají závratě;
 • vysoké náklady;
 • rozpor mezi výsledky slibovaných slibů;
 • hodně "chemie" ve složení.

Pokud nemáte hypertenzi a astma a nemáte strach z nejrůznějších alkoholů, chloridů, silikonů a parabenů jako součást kosmetiky, profesionální masky od ruské společnosti Estelle - to je to, co vaše vlasy opravdu nádherné.

Dobří staří přátelé z Estel

Prostředky domácího výrobce Estel používaly alespoň jednou, pravděpodobně většinu vlasy-mlhavé. Z této rozpočtové značky se často začínáte seznámit s odbornou vlasovou kosmetikou.
Výrobce nabízí velký sortiment výrobků pro různé typy vlasů, styling a mnoho dalších. Několik fondů z estl žije v mé koupelně. Než skončí, rozhodla jsem se napsat příspěvek a podělit se o svůj názor na to, jak pracují na poškozených bělených vlasech.

Estel Curex Therapy - Estelle Cream pro poškozené, oslabené a suché vlasy

Vlastně jsem neměl v úmyslu koupit tento balzám. Šel jsem do obchodu s profesionálním vybavením pro šampony, ukázalo se, že akce probíhá a v několika těchto finančních prostředcích jsou velmi nákladné, určitě jsem se rozhodl vyzkoušet a vybral si kondicionér pro svůj typ vlasů.
Sliby výrobce:

Estel Curex Therapy Krémový balzám pro poškozené, oslabené a suché vlasy obsahuje vitamín E, obnovuje a posiluje strukturu vlasů. Má výborný kondicionační efekt.
Přírodní složky betain a jojobový olej zvlhčují vlasy a pomáhají udržovat hydrobalanci. Výsledkem je snadné česání vlasů.

Aplikace: aplikujte na čisté, vlhké vlasy, které jsou po celé délce rozloženy. Po několika minutách opláchněte vodou.
Krémový balzám je zabalen do úzké láhve tmavě zelené husté umělé hmoty. Obal je jednoduchý, ale pohodlný. Na slunci je láhev nalita přes sotva nápadný zlatý třpyt.

Balzám se extrahuje takovým dávkovačem (jak se správně nazývá?). Je to výhodné jen tehdy, pokud jsou finanční prostředky více než třetina, pak musíte láhev potřísnit, tím méně je balzám, tím obtížnější je získat

Balsam sám je bílý, spíše tekutý, ale pro takový výrobek si myslím, že je to normální. Aroma je příjemná salon.

Používám hlavně tento kondicionér, když není čas na masku, a potřebujete si vlasy v pořádku. Vzhledem k tomu, že kapalný balzám to vyžaduje spoustu, produkt není tak najekonomičtější. Nástroj je snadno aplikovatelný na vlasy, dobře rozložený. Chovám to od 1 do 5 minut, jak to dovoluje čas. V každém případě je výsledek stejný.
Během praní je pociťováno, že vlasy jsou hladké, po umytí je možné je snadno rozmotat rukama a po vysušení by měly být česané. Nástroj je velmi lehký, vhodný, pravděpodobně i pro tenké vlasy. Obecně platí, že vlasy vypadají dobře, nezůstávají suché, balzám se vyrovnává se svým hlavním úkolem - úpravou vlasů. Z mínusů - fluence pórovitých vlasů mě nezanechává. Mám rád výrobky, které v dobrém smyslu činí vlasy těžší a hustší.
Samozřejmě, balzám není schopen obnovit poškozené vlasy, pouze aby vytvořil vizuální efekt zdravých vlasů (pokud je to možné). Produkt zanechal obecně pozitivní dojmy, ale s největší pravděpodobností nebude opakovat nákup, existují efektivnější prostředky, které chci vyzkoušet.

Výhody:
+ rozpočtu
+ platné po dobu 1-5 minut
+ snadné použití
+ usnadňuje česání

Nevýhody:
- neekonomické (konzistence kapaliny)
- neodstraňuje plynatost
- není bohatá na užitečné složení složek

Můj další produkt žije déle a líbí se mi víc. Toto je známé mnoha...

Estel Curex Classic - výživná maska ​​na vlasy

Obsahuje kaštanový extrakt a vyvážený komplex vitamínů. Poskytuje hlubokou hydrataci a výživu, obnovuje přírodní vlhkost a strukturu poškozených vlasů. NOVINKA! Při běžném používání šetří přirozený pigment.
Výsledek:
• Hydratace a výživa
• Obnova poškozených konstrukcí
• Přírodní lesk

Aplikace: Aplikujte masku na čisté, mokré vlasy a rovnoměrně je rozmístěte po celé délce masážními pohyby. Doba expozice je 5-10 minut. Opláchněte důkladně vodou.
Dlouhou dobu používám masku, koupil jsem tento těžký zelený džbán před rokem nebo před 1,5 lety a začal se končit teprve teď (používám ji občas).
Maska, jak jsem řekla, je zabalena v plastovém džbánku s barvou vápna se šroubovacím uzávěrem. Pod ním - průhledná ochranná membrána.

A tady je maska ​​sama. Konzistence je tlustá, nerovnoměrně nažloutlá smetana. Na fotografii můžete vidět, jak se maska ​​stává pravdou, ale když rozdělíte nástroj na dlaně, bude to zcela homogenní. Maska voní standardní pro Estel, nenápadnou vůni salonu, což je velmi obtížné popsat. Aroma je mírně kyselá.

Složení masky je bohatší než složení balzámu (to je logické).

Obsahuje hydrolyzovanou pšeničnou bílkovinu, ricinový olej, extrakt z hroznů, kyselinu linolovou (změkčuje, zvlhčuje), biotin, panthenol.

Tato maska ​​mi dobře sloužila ve své době. Je velmi tlustá, pouze pouhou konzistencí je pocit, že lék je výživný. Aplikujte na vlasy velmi málo, výrobce doporučuje odejít po dobu 10-15 minut, já dělám. Mohla bych tuto masku charakterizovat - dobrou "kůň" (s cenou rozpočtu a velkým objemem 500 ml).
Maska je tlustá, vyhlazuje vlasy, na rozdíl od balzámu odstraňuje plynatost spojenou s pórovitostí vlasů, způsobuje, že konce jsou hustší a nasycené. Hřeben hřeben dobře, i když nepoužíváte nesmazatelné prostředky. Nevýhodou je, že maska ​​nevyhladí lepení chloupků. To je jedna ze slabostí vlasů. Po pádu a povzbuzování růstu mám spoustu vlasů různých délek a těch, které jsou přibližně po délce uší nebo dokonce vyšší, když vyprchávají po umytí, některé nástroje řeší tento problém, ale bohužel Estel ne. Problém přetrvává na chvíli. Pokud si večer umyji vlasy, pak je vše ráno v pořádku.

Takže moje vlasy se starají o použití masky (vlasy bezprostředně po vysušení, bez stylingu, z nezmazatelných prostředků se aplikuje pouze zvlhčující sprej):

Zdá se, že to není špatné pro vlasy bez stylingu, ale může to být lepší. Bez nesmazatelných prostředků špičky štětinat a ležet ošklivě. Samozřejmě, že obvykle používám neprůhledné, chtěl jsem jen ukázat výsledek jen z masky.

Výhody:
+ živí vlasy dobře
+ velká hlasitost
+ rozpočtu
+ ekonomiku
Nevýhody:
- nevyrovnává "spuds"
- nevšimla si vlhkosti, jak slíbil výrobce
- účinek je horší než u profesionálních masek jiných značek

Shrnutí, mohu říci, že výrobky obecně nejsou špatné, pro mě jsou nad velkým množstvím prostředků z masového trhu. Ale řeknu, že nedosáhnou plnohodnotného dobrého prof. Finanční prostředky mě však nezklamaly a nelituji o vynaložených penězích, můžete je koupit za změnu nebo střídání s koncentrovanějšími nasycenými výrobky z profesionálního segmentu.
Myslím, že produkty EStel jsou ideální pro dívky s neporušenými vlasy, přírodní nebo barevné (ale ne mrtvé). Dobrá taková péče pro každý den. Kdybych byl požádán, abych doporučil něco levné za poškozené vlasy a co ne objednat v internetovém obchodě a čekat na objednávku, okamžitě bych si vzpomněl na masku Estel.
Mám takový názor, máte nějaké oblíbené nebo zklamání z Estel?
Díky za čtení. Přeji vám krásné zdravé vlasy

Estelle vlasová kosmetika. Katalog profesionálních produktů osvědčených miliony

Jednoduchá pravda: k dosažení uznání musíte projít trnitou a dlouhou cestou. Na první pohled je nemožné si všimnout opačnou stranu úspěchu - noci bez spánku, spoustu práce, selhání, nesčetných pokusů. Několik příběhů těch, kteří založili firmu, se v prvních letech podařilo dosáhnout neuvěřitelného úspěchu a porazilo konkurenci. Nejčastěji probíhají desetiletí. Ale Estelle (kosmetika na vlasy) získala lásku nejen ruských zákazníků, ale také CIS, Baltic a dalších, kde profesionálové a běžní občané ocení kvalitu a spolehlivost všech výrobků.

Seznamujeme se s historií společnosti

Doporučujeme číst: barvivo na vlasy Schwarzkopf, barevnou paletu a fotografie

Profesionální kosmetika pro vlasy Estel začíná počátkem roku 2000. Výroba kosmetiky byla zahájena společností Unicosmetic. Vzhledem k tomu, že název se zdál nepostřehnutelný, vedoucí společnosti se rozhodli přejmenovat to na něco hlučného a nezapomenutelného. Volba spadla na Estel Professional. A oni se nemýlili. Tato fráze je poněkud podobná francouzštině, která je tak příjemná u ucha. Jedno jméno však nestačí.

Estel - profesionální vlasová kosmetika, jejíž oficiální místo má velmi široký sortiment. Zpočátku se zabývaly pouze kosmetickými přípravky na vlasy, ale brzy se dospělo k jednomyslnému názoru na rozšíření výrobků. Avšak balzámy, barvy, masky, kondicionéry, šampony a další stylingové výrobky jsou velmi populární nejen mezi kosmetickými salony, ale také běžnými ženami, které se chtějí doma změnit.

Pokud mluvíme o moderním názvu zboží, pak už existuje více než sedm set. Mezi nimi jsou kvalitní ručníky, kadeřnické tašky, trička, DVD, kadeřnice, ruční krémy a mnoho dalších věcí, které každodenně zlepšují, ať už jde o domácnosti nebo domácnosti.

Vědomí, že nejen dospělí, ale i děti potřebují zvláštní ochranu a péči o ně, byla vyvinuta celá řada výrobků pro péči o děti. "Můj anděl" je přesně řada, která zahrnuje lázeňskou pěnu, šampon, sprchový gel a řasenku na vlasy s neonovou záři. Všechny tyto produkty jsou hypoalergenní, což je bezpochyby výhodou pro ochranu mladé generace.

Informovanost o výrobku a jeho kvalita

Doporučujeme číst: Syoss barviva na vlasy, kvalita a spolehlivost!

Díky moderní technologii Estelle vlasové kosmetiky oficiální webové stránky mají mnoho dostupných způsobů, jak mluvit o sobě, aktivitách a produktech zvláště. Pohodlně navržené menu, jasný popis pod každým výrobkem, možnost získání dodatečných informací o konkrétním výrobku z přímých rtů za pomoci kvalifikovaných odborníků a mnoho dalšího.

Jako kosmetika není pochyb. Většina kosmetických salonů a skromných kadeřníků pracuje s tímto typem kosmetiky, protože široká barevná paleta, vysoce kvalitní materiály, dobrá kompozice a mnoho dalších výhod převažují nad rovnováhou, když se jedná o kosmetiku na vlasy.

Tato společnost je domácí, mají obrovské úspory na přepravě zboží, což je důležité, protože v budoucnu cena závisí na této položce. Ne všechny společnosti, dokonce i zahraniční produkce, mohou zajistit dobrou a kompetentní společnost PR a plnou shodu s produkty.

Estelle byla schopna vyniknout na pozadí ostatních a několik let se aktivně účastnila různých akcí souvisejících se všemi druhy kadeřnických služeb. Ve velkých a malých městech v Rusku se tak často konají soutěže a mistrovské kurzy, kdy odborníci soutěží a školí mladé lidi, kteří chtějí sledovat cestu vytváření krásných obrázků pro lidi. Mohou se lišit - vytvořit nejlepší účes, tvůrčí zbarvení, stylový a neobvyklý účes a dokonce i make-up.

Správný přístup k práci

Každá seberepující společnost pro výrobu vlasové kosmetiky se snaží dosáhnout nejvhodnějšího a nejjasnějšího přístupu k výrobě svých výrobků. Takže všechny složky, z nichž jsou tyto nebo jiné kosmetické výrobky vyrobeny, procházejí více než jedním státem inspekce a přípravou k uvolnění.

Testy na alergické reakce jsou prováděny pravidelně, aby se zabránilo nepříjemným situacím. Péče o své zákazníky zvyšuje vlastní hodnocení a popularitu, což pomáhá udržet se na hladině a potěšením o produkty, jak zkušených kadeřníků, tak i těch nejmladších, kteří dokončili kurzy, začínají počáteční kroky.

Díky tak širokému výběru, v kosmetice, každý může najít vhodný výrobek pro svůj typ vlasů, délku, barvu, texturu a další. V případě, kdy není možnost navštívit salon krásy pracující na produktech Estel, můžete je vyzkoušet doma. Obchody, které ho distribuují, docela hodně. Jsou to nejen specializované společnosti zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem, ale také internetovými obchody, které nabízejí své služby a široký výběr zboží.

Jaký je nejlepší způsob nákupu produktů?

Doporučujeme číst: Barva na vlasy bez amoniaku, kterou si vyberete?

Pokud mluvíme o spolehlivosti, je samozřejmě lepší vybrat první možnost. Představuje možnost získat a studovat materiály o Estelle - certifikáty kvality. Nechci utrácet peníze, barvit vlasy a být zklamaný výsledkem takového slavného obra v oblasti kadeřnictví.

Samozřejmě, mnozí, při výběru konkrétního produktu, věnujte pozornost ceně. Takže tato společnost si zaslouží zvláštní uznání kvůli nízkému cenovému prahu a vysoce kvalitnímu zboží. To je důležité, protože díky dostupnosti může slovo z úst rychle informovat všechny své přátele o nepřekonatelné kvalitě barvy, šamponu nebo jiného zboží.

Navzdory zuřivé konkurenci zůstává Estelle jednou z nejvyhledávanějších společností na trhu vlasové kosmetiky. To vše se děje kvůli několika faktorům, které někdy zapomenou noví výrobci. Poměr ceny a kvality v tomto případě nefunguje, protože za velmi nízkou cenu poskytují svým zákazníkům spolehlivý a cenově dostupný produkt, díky němuž se jejich vlasy proměňují doslova před naše oči.

Nejen ruská, ale i mnoho zahraničních výrobců hodnotí kvalitu vlasové kosmetiky společnosti Estelle na pevné pětky, protože všichni zaměstnanci společnosti dodržují pokyny a pečují o kvalitu výrobků. Každý z šamponů je vhodný pro určitý typ vlasů, což není nedůležité, protože úroveň výživy, zvlhčování, měkkost, ochrana a další kvality každého.

Zlatá pravidla úspěchu

Mnoho konkurenčních společností, které závidí úspěch společnosti Estelle, se nezdařilo, že má negramotný přístup nejen k finanční situaci, ale ik samotné kadeřnické profesi. Přes krizi a mnoho dalších problémů chtějí lidé být krásní. Proto jim společnost pomáhá a uspokojuje všechny možné dotazy obyvatel země, od rozšíření palety barev barev až po vůně ručních krémů.

Každý aspekt, každá maličká věc má velký význam, bez něhož by nebylo možné dosáhnout takových výšin a shromáždit stovky tisíc fanoušků produktů, kteří zůstali věrní tak dlouho a nebyla snadná cesta, kterou by Estel musel překonat.

Masky na vlasy Estelle: Top 14

Zdravé, lesklé a krásné vlasy - touha všech žen. Snažte se je obnovit po barvení, stylingu a curlingových zkouškách? To je možné, pokud si vyberete vhodnou masku na vlasy. Měli byste věnovat pozornost výrobkům známého výrobce na kosmetickém trhu Estel.

Vlastnosti Estelle Masks

Vlastnosti masky tohoto konkrétního výrobce:

 1. Široká nabídka produktů, které jsou neustále aktualizovány.
 2. Vysoká kvalita veškerého zboží.
 3. Využití inovativních technologií.
 4. Jeden z předních představitelů produktů péče o vlasy.
 5. Zkušenosti na ruském trhu - více než 15 let.
 6. Použití přírodních složek v kompozici.
 7. Nízká cena.
 8. Velké objemy balení.
 9. Rychlý výsledek po aplikaci.
 10. Příjemný zápach všech produktů.

Maximální maska ​​výsledků může trvat pouze s správným výběrem finančních prostředků. Chcete-li to provést, musíte se seznámit s navrhovaným rozsahem podle typu.

Estelle Curex terapie

Pro poškozené kadeře.

Tato maska ​​je zaměřena na ty, jejichž kadeře byly poškozeny v důsledku:

 • barvení.
 • použití sušičů vlasů, curlingu nebo jiných tepelných prostředků.
 • mají tendenci rozdělit konce.

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Odstranění suchých pramenů.
 2. Obnova.
 3. Hydratační.
 4. Napájení.
 5. Zotavení.
 6. Zabraňte rozdělení konců
 7. Příjemný lesk.

Cena: asi 500 - 540 rublů bez slev.

Estelle Curex Classic

Základní klasická péče pro jakýkoliv typ.

Vyvážené nasycení každé kadeře živinami. Nezáleží na typu.

Aktivní složky: pšeničné bílkoviny

Účinek:

 1. Pečlivá péče.
 2. Další ochrana.
 3. Napájení.
 4. Hydratační.

Cena: od asi 480 rublů.

Estelle Otium Pearl

Pro bělené kadeře.

Chcete-li odstranit žlutost na vyčištěných zámcích a dát jim vznešený lesk.

Aktivní složky: intenzivní regenerační komplex.

Účinek:

 1. Zmírnění.
 2. Redukce a s konstantním používáním a eliminací žloutnutí.
 3. Hladké a měkké.
 4. Poskytnutí zdravého lesku.
 5. Poskytnutí dobře vypadajícího vzhledu.

Cena: až 590 rublů.

Estelle Otium Miracle

Pro matné a oslabené kudrlinky, které postrádají vitalitu.

Aplikujte na vlasy po dlouhou dobu. Lepší i v noci a ráno se umyjte.

Aktivní složky:

 • patentovaný komplex obnovy;
 • lanolin;

Účinek:

 1. To dává pružnosti kadeře.
 2. Obnovuje strukturu vlasů.
 3. Dává pružnost.
 4. Vrací lesk.
 5. Poskytuje dlouhodobou péči.

Cena: od 470 do 670 rublů

Estelle Otium Twist

Pro objednání kudrnatých a kudrnatých kudrlin naplněných živou silou.

Aktivní složky:

 • kolagen;
 • hedvábné bílkoviny;
 • panthenol;
 • patentovaný komplex péče;

Účinek:

 1. Poslušné kadeře.
 2. Netiskněte.
 3. Účes udržuje tvar.
 4. Přináší krásný lesk.

Cena:

Estelle Otium Flow

Maska pro dlouhé vlasy Pro zlepšení stavu dlouhých kadeří.

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Vysoce kvalitní zvlhčení.
 2. Výživa.
 3. Struktura obnovy.
 4. Zvyšte pevnost.
 5. Prevence křehkosti.
 6. Předcházení dělení špiček.
 7. Zvyšte hlasitost.
 8. Přidání přirozeného lesku.

Cena:

Estelle Curex Color Save

Pro barevné kadeře.

Ochrana před ztrátou barviva a udržování zdravé rovnováhy vlhkosti.

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Pravidelné používání této masky umožňuje zachovat barvu vlasů zafarbených delší dobu.
 2. Chrání prameny před negativními účinky chemických barev.

Cena:

Estelle slunečnice

Pro opalování.

Účel:

 1. Pro rekreanty na moři, v horách.
 2. Pro ty, kteří stráví spoustu času v otevřených slunečních dnech.

Aktivní složky:

 • UV filtr;
 • gaštanový extrakt;
 • komplex vitaminů;
 • včelí vosk;

Účinek:

 1. Chrání před škodlivými účinky slunečního světla.
 2. Zjemňuje a neváží vaše vlasy.

Cena:

Estel Otium Blossom

Ochrana a výživa barev. Pro barevné prameny.

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Lesklý lesk.
 2. Dobře udržovaný vzhled.
 3. Udržuje vlasy jasné barvy.
 4. Posiluje strukturu.

Cena:

Estel Haute Couture časový kód

Pro elegantní vzhled.

Chrání před vnějšími faktory:

 1. Posilování.
 2. Ochrana barev.

Účel:

 1. Chrání oslabené prameny před agresivními účinky horkého vzduchu během instalace.
 2. Regeneruje lipidovou vrstvu.
 3. Vyživuje.
 4. Posiluje.
 5. Obnovuje se.

Aktivní složky:

 • inovativní patentovaný komplex;
 • kofein;
 • avokádový olej;

Účinek:

 • Silné silné kudrliny, nasycené energií.

Cena:

Estel keratin

Popis:

 1. Napájení.
 2. Obnova.
 3. Udržujte rovnováhu vlhkosti.
 4. Keratínová nasycení při běžném používání.

Účel:

 1. Utěsňuje vlasy zevnitř.
 2. Regenerační akce.
 3. Regulace vyvážení vlhkosti.
 4. Dává měkkost.
 5. Elasticita
 6. Vrací pružnost.
 7. Shine

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Intenzivní regenerace zevnitř.
 2. Viditelná zdravá krása každého pramene.

Cena:

 • Přibližně od 470 do 600 rublů.

Estel Otium Aqua

Intenzivní hydratace a restrukturalizace s antistatickými výsledky.

Účel:

 1. Pro intenzivní zvlhčení suchých a normálních kadeří.
 2. Obnovuje se.
 3. Poskytuje hladkost.
 4. Antistatický výsledek při aplikaci.
 5. Zabraňuje rozdělení konců.
 6. Dává pružnost a odolnost.
 7. Péče o.

Aktivní složky:

Účinek:

 • Hladké a pružné prameny bez váze.

Cena:

Estel Q3 relaxovat

Popis:

 • Zpevňuje a nasycuje strukturu olejem, dává dobře péči.

Účel:

 • Zachování ochranné vrstvy olejů na povrchu vlasů.

Aktivní složky:

 • arganový olej;
 • makadamový olej;
 • nanokeramika;
 • komplex vitamínů A, E;

Účinek:

 1. Obnovené kudrlinky.
 2. Elastické.
 3. Objemné.
 4. Snadné hřebenování.
 5. Bez komplikací, které lze instalovat.
 6. Bezpečnostní obrazovka na povrchu pramenů.
 7. Udržuje jas barev.

Cena:

Estel Curex Versus Winter

Popis:

 • Ochrana proti vnějším faktorům a teplotním extrémům.
 • Výživa a hydratace.
 • Antistatická.

Účel:

 • Pro chladnou sezónu.

Aktivní složky:

Účinek:

 1. Intenzivní výživa.
 2. Zvlhčující vlasy a pokožku hlavy.
 3. Posiluje křehké prameny.
 4. Obnovuje přirozenou rovnováhu vlhkosti.
 5. Dává měkkost.
 6. Antistatický účinek.

Cena:

Kritéria výběru, klady a zápory

Při výběru masky je nutné studovat popis, účel a zamýšlený výsledek aplikace. Pokud pro konkrétní osobu podle svědectví zapadá několik masky, pak volba zastavit, že výsledek je nejširší. Následně může být maska ​​střídána.

Výhody:

 1. Obsahují přírodní složky. Včetně olejů, vitamínů, bílkovin atd.
 2. Velké množství obalů.
 3. Příjemný zápach.
 4. Přiměřená cena.
 5. Profesionální péče o vlasy.
 6. Garantovaná kvalita.
 7. Pěkná struktura.

Nevýhody:

 1. Vůně se mu nemusí líbit.
 2. Je nepohodlné vzít sklenici na silnici - je to velmi velké.
 3. Kvůli individuálním vlastnostem mohou být neúčinné.

Recenze

Anya: Mám masku v hezkém modrém džbánku "Otium Aqua". To je opravdu nález, je to skvělé a skvělé pro mé suché vlasy. Obnovuje dokonce i vlasy, malované blond.

Lisa: Estel CUREX terapie je jako salon doma. Skvělý výsledek! Po neustálém používání žehličky a vysoušeče vlasů jsem musel zachránit vlasy. Doporučuji všem!

Inna: Líbí se mi OTIUM Pearl maska, ale bez velkého nadšení - jen dobrý produkt. Příjemný lék vedle vhodného šamponu. Barva masky je světle fialová. Distribuováno dobře. Samotný produkt je také dobrý!

Olga: Často dělám horký styl. Proto při výběru masky na vlasy, zastavil se v Estel OTIUM Miracle. Chtěla jsem z tohoto produktu dobrou péči a krásný vzhled vlasů. To je to, co jsem dostal. Zařízení bylo příjemné a pravidelně se usazovalo v koupelně).

Rita: Ahoj všichni! Zkoušel jsem různé masky Estelle, ale líbilo se mi to Curex Color. To opravdu funguje! Vlasy ožívají doslova na očích! Doporučuji každému, kdo maluje kudrlinky!

Lera: Chci vám povědět o úžasném objevu - keratinové masce od Estelle. 550 rublů na 250 ml. Vůně - elegantní salon otdushka. Moje tenké kudrnaté vlasy jsou velmi dobrá maličká věc. Vlasy se nehýbejí a neustále se naklonují. Textura je příjemná. A brilance je také velmi cool! Doporučuji!)

Pro Více Informací O Suché Vlasy