logo

TOP-7 šampony pro pruhované vlasy, jak vybrat nejlepší produkt

Mnoho žen často zdůrazňuje kudrlinky, které je mohou zranit. Abyste tomu zabránili, potřebujete řádně pečovat o vlasy, zejména používejte šampony ze série "Pro melirovanné vlasy". Budou natrvalo fixovat pigment, vytváří kudrlinky lesklé a drobivé, stejně jako odstraní žlutost.

Co je to

Jak víte, barva vlasů po malování v původní podobě netrvá dlouho. Po uplynutí jednoho nebo dvou týdnů zjistíte, jak prameny začínají mizet, nebo horší - mají nepříjemný žlutý odstín. To vše je způsobeno větší oxidací, obzvláště v případě, že máte znovu osvětlení.

Šampony ze speciální série mají kyselější prostředí než obvykle. Díky tomuto chemickému obsahu se alkálie neutralizují a proteinové složky, které jsou součástí prostředků pro následné zpracování, umožňují obnovit strukturu kudrlin.

Pro dívky s mastnou pokožkou je nejvhodnější opustit tento druh šamponů. Vzhledem k živinám, které tvoří produkty péče o vlasy, můžete ještě zhoršit již nepříjemnou situaci.

Také nezaměňujte šampon pro barvený šampon pro melirovanní vlasy. Ta druhá hluboce neovlivňuje celou hlavu vlasů, ale pouze bělené zámky, zachovávající jejich jas a krásu.

Rada odborníků. Doporučuje se používat šampony pravidelně, zvláště během prvních dvou týdnů po ukončení procedury. Ujistěte se, že ihned po zvýraznění umyjte hlavu zakoupeným produktem.

Výhody a nevýhody šamponů

Na rozdíl od šampónu "Pro barevné vlasy", znamená "Pro melirovannyh kadeře" má cílový vektor akce - přímo bělené prameny. Je třeba zvolit druhou možnost, neboť je zaměřena na prameny ošetřené okysličovadlem bez použití pigmentu.

Výjimky jsou 2 v 1. Například šampon Syoss Color Protect je označen "Pro barevné a zvýrazněné vlasy".

Výhody šampónů:

 • přidávají lesk a křupavost na kadeře z důvodu dodatečné vlhkosti;
 • umožňují dlouhotrvající barvu;
 • odstranit nepříjemnou žlutost;
 • přispět k lepšímu stylingu;
 • poskytují jemné čištění;
 • minimalizuje agresivní účinek kyslíku, zabraňuje křehkosti a pronikání;
 • obnovte vlasy zevnitř.

Nevýhody některých prostředků zahrnují skutečnost, že jsou kontraindikovány pro citlivou pleť. Pokud se zjistí alergická reakce, objeví se lupy nebo se zvýší množství mazu, vyhoďte je.

Pokud chcete trvale fixovat barvivo uchořené na tónované šampony. Dívky s tmavými vlasy a narovnanými prameny mohou tyto nástroje bezpečně používat, ale majitelé světlé barvy budou muset vybrat rovnoběžné prameny a oddělovat je odděleně.

Chcete-li, aby vlny svíčky používaly gelové kapaliny od firmy L'Oreal Proffesionnel. Budou vytvářet, jako by osvětlení zevnitř, aby se vlasy drobivé a zdůraznit krásu melirovannye pramenů.

Jak si vybrat

Odborníci v oboru kosmetických salonů doporučují volbu přípravku pro péči o vlasy, v závislosti na typu pokožky hlavy. Například pokud máte suchou pokožku, lupy nebo, horší, seborrhea, je použití přípravku povoleno pouze v počátečním stádiu po barvení - v prvním týdnu. Pak doporučujeme vrátit se na předchozí šampon.

Není možné používat produkty, které mají hustě pigmentovaný vzorec (například tmavé nebo červené barvy). Pokud se vám tato rada nedoporučuje, pak vaše blond vlasy, bez přírodního pigmentu, okamžitě zbarví barvu a nebudete se jí moci dlouho zbavit.

Mnoho žen dává přednost použití stínového vlasového šamponu s fialovými částicemi, které poskytují anti-žlutý efekt. Kromě toho se vlasy stávají překrásným perletem nebo přetečením.

Důležitý bod! Pokud patříte k typu "zima" (lehká kůže a oči), v žádném případě nevypouštějte hlavu s tonikem popela. Jinak budete mít bolestivý vzhled.

Je lepší zakoupit produkty obsahující:

 • purpurový pigment, který dokáže neutralizovat žloutnutí (například modrý šampon pro melirovanní vlasy s touto úlohou);
 • minerální voda, ve které je mnoho užitečných stopových prvků a solí;
 • vitamíny, stejně jako keratin, který posiluje kudrlinky;
 • stříbrné barvivo, určené k odstranění špatného stínu a poskytnutí krásného lesku.

Jak odstranit žlutost po objasnění, můžete se naučit od nás na webu.

Jaký šampon odstínu zvedněte

Domácí a turečtí výrobci zpravidla zahrnují sodík a hořčík v šamponech pro zvýraznění kudrlin a evropské značky se více zaměřují na přírodní ingredience.

Šampon "Tonic"

Snad nejvhodnější možnost, protože její cena je asi 130 rublů. Potřebujete si vybrat produkt v zelené láhvi. Krásný "zbarvení" je nejvhodnější pro kudrlinky melirovannye.

Estel Curex Color Intense

Estelle šampon pro bělené vlasy může nejen poskytnout lehký stříbrný odstín, ale také výrazně posílit folikuly způsobené vitamínem B5.

Prodává se v láhvi s objemem 300 ml, pro cca 280 rublů. Je vybrán samostatně pro studené a teplé odstíny. Pro zvýšení účinků záře, doporučujeme zpomalit složení pěny na vlasy po dobu 3 minut.

Řešení tak stříbrné

Slavná americká značka Matrix nabízí Solutionist So Silver s blikajícími částicemi. Prostředky účinně odstraňují šedé vlasy a žloutnutí. Vypadá to, jak je to možné, na světlých kadeřích.

Cena láhve 300 ml vám bude stát 650 rublů. Může být aplikován denně.

Lifetex Ochrana barev od společnosti Vella

Tento nástroj není určen k odstranění žluté barvy, ale k podnícení a uchování barev. Díky vitaminu E a meruňkovému oleji se obnoví struktura každého kadeřnictví. Krémový šampon dává pokožce hedvábí a chrání je před volnými radikály.

Láhev 250 ml bude stát 350 rublů. Aplikujte na mírně vlhké vlasy.

Světlo kontrast L'Oreal

Lumino kontrast od známé značky vlasové kosmetiky obnovuje lipidovou rovnováhu, pomáhá udržet barvu uvnitř každého vlákna a přivádí vlasy s užitečnými komponentami. Nejenže dělá kudrlinky zdravé, ale také je čistí špíny. Příznivý účinek na vlasy v letním období byl zaznamenán, protože Loreal šampon pro zvýraznění vlasů aktivně chrání před škodlivými účinky UV záření.

Náklady na šampon s účinkem lesku na vlasy melirovannyh - 700 rublů. Objem nádobky je 250 ml.

Illumi světla od Schwarzkopf

Další dobrá verze odstínu je tmavý balzám Illumi Lights, určený pouze pro pruhy. Odstraňuje žlutý a měděný pigment, chrání před slunečním zářením, barvu hlubší a výraznější. Čistí dobře chemické zbytky. V symbióze se šamponem, BlondMe poskytuje slušnou péči o bělené zámky.

Tento zázrak nástroj častého používání vás bude stát 420 rublů. Aplikujte na mokré vlasy. Zahrnuje masáž hlavy na 1 minutu. Šampon udržovat chladné a teplé odstíny "blond" bude stát asi 650 rublů.

Syoss

Podle recenzí uživatelů šampon Syoss Color Protect s keratinem dokonale chrání barevné kudrlinky. Pečuje dobře, dává objem, hodí jak pro silné, tak pro tenké vlasy. Špatně chrání před ztrátou barev, ale výše uvedené výhody podstatně překrývají toto mínus.

Jedná se o láhev profesionální kosmetiky - 240 rublů (souhlasí s malým množstvím keratinového šamponu). Objem lahve - 500 ml.

Používáme šampony správně

Pokud se rozhodnete koupit dobrý šampon, stínicí vlasy, nezapomeňte, že se nedoporučuje, aby si vlasy pravidelně umyly hlavou - použijte jej nejvýše 1 krát týdně. Skutečnost spočívá v tom, že ve složení dokonce stínových šamponů je malý perohydrol, jehož časté používání může pouze poškodit.

Podmínky použití:

 • Ujistěte se, že jste si přečetli pokyny výrobce;
 • pokud použijete odstín, před zahájením procedury se doporučuje umýt vlasy šamponem;
 • Zbarvený šampon musí být zředěn vodou;
 • Před nanesením je nutné pěnu spláchnout (podobný postup se provádí, aby se zabránilo šedé nebo fialové skvrny na kadeřích), a také připravte ochranné rukavice;
 • Můžete přidat produkt do kondicionéru, ale pouze pro 1 část šamponu, vezměte 2 díly kondicionéru;
 • pokud máte světlé prameny a vyberete si tmavší tonik, pak je třeba speciálně vybrat a umýt je šamponem, protože jinak budete stínit všechny vlasy a zvýraznění nebude nápadné;
 • pokuste se rovnoměrně rozdělit složení na vlasy, držte produkt na několik minut (zpravidla se 3 minuty zbaví žloutnutí, aby se zámky stříbrné iridescentní doby expozice zvýšily na 5)
 • Důkladně opláchněte vlasy, abyste odstranili zbytky pigmentu;
 • Po ukončení procedury odborníci doporučují regenerační masku.

Důležitý bod! Abyste mohli krémy krmit, abyste ušetřili barvu, nemusíte se uchylovat k olejům (lopuch, kokos, olivový olej). Procházejí hluboko do vlasů a mohou vymyt pigment.

Nezapomeňte na správnou péči po mytí:

 1. Umyjte si hlavu pouze teplou vodou. Chcete dát kudrlinky krásný lesk, můžete nahradit hlavu vlasů pro kontrastní sprchu (buďte opatrní, protože vytvrzování by mělo probíhat postupně). Nepoužívejte chlorovou vodu k mytí.
 2. Nezasychujte vlasy vysoušečem vlasů nebo trením na ručníku. Chcete použít koupelnové příslušenství, a pak provádět pouze čisté namáčení. V žádném případě nečistěte vlhké kudrlinky, jinak riskujete jejich zranění.
 3. V létě chráňte prameny před UV zářením.
 4. Před lůžkem si česněte vlasy, věnujte zvláštní pozornost pokožce hlavy. Díky této masáži se krevní oběh zlepšuje a vlasy začínají lépe růst.
 5. Použijte suchou a stylovou úpravu s kroucením nebo žehlení na minimum. Pokud stále nemusíte dělat proceduru stylování vlasů, zapněte studený vzduch a nasměrujte jeho proud zhora dolů - to vám umožní zavřít váhu a poskytnout lesklý povrch.
 6. Jezte správně, protože krása a lesk vlasů přicházejí zevnitř. Nezapomeňte jíst obiloviny, ovoce a zeleninu, černý chléb a bílkovinné potraviny. Můžete si zakoupit speciální vitamíny, například ty, které jsou vhodné pro těhotné nebo kojící matky.
 7. Nezapomeňte, že kromě šamponů musíte regenerovat masky.

Pokud získáte specifickou značku šamponu pro melirovannyh prameny, pak zvedněte balzám-kondicionér nebo masku ze stejné série.

V nejbližším profesionálním kosmetickém butiku není nutné zakoupit regenerační masky. Mohou být uvařeny doma. Pro tento účel použijte med, kefír, vaječný žloutek, různé druhy ovoce. Někdy čerstvě připravená živina poskytuje efekt mnohokrát lepší než vlasová kosmetika zakoupená v obchodě.

Takže šampon pro péči o melirovanní vlasy se doporučuje používat během prvních dvou týdnů po provedení malířské procedury. Umožní dlouhou dobu zachovat barvu, krmení kudrlin, vitamínů a stopových prvků, stejně jako zbavit se nepříjemných žlutých a měděných odstínů.

Tipy pro výběr perfektního zvýraznění:

Typy šamponů pro melirovanní vlasy

Zvýraznění se zdá být neškodným postupem, který výrazně mění obraz bez poškození vlasů. Ve skutečnosti dokonce i takové drobné změny mohou poškodit vlasy, pokud nenajdete správné produkty péče, zejména vysoce kvalitní šampon pro melirovanní vlasy.

Tímto způsobem se šampony tohoto typu dělí na regeneraci a tónování. První jsou navrženy tak, aby obnovily strukturu barvených chloupků, přičemž zachovaly barvu co nejdéle. Takové nástroje jsou většinou nejúčinnější v kombinaci s maskami a balzamy, s výhodou od jednoho výrobce a jednoho série.

Ale pokud odchod začne bezprostředně po barvení, stačí jeden agent z komplexu. Pomůže co nejdéle zachovat přirozený lesk a barvu, aby se zabránilo žluté barvě na barevných pramenech, s nimiž se ženy často setkávají s melodií.

Dalším problémem, který redukční činidla řeší, je prudké zhoršení zdraví barevných pramenů.

Obvykle je tento jev důsledkem chyby v práci na malování, kdy se přidává velké množství oxidačního činidla do barvícího prostředku nebo je překročena doba zbytku laku. Po několika dnech se prameny stávají tuhými, křehkými a nezbednými, zatímco prameny s přirozenou barvou jsou krásné a silné.

Šampony odstínu působí jako lehký "odstín" pramenů, které ztratily svou krásu. Pokud se vlas začne mírně zbarvit, ztrácí lesk a počáteční odstín může odstranit situaci.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Obnova

Šampon pro zvýraznění vlasů obsahuje neutralizátory kyselin a zásad v barvivu. Tyto látky mohou dlouhou dobu poškodit strukturu vlasů a tento nástroj je dokonale chrání před delšími záchvaty škodlivých látek.

Peptidové složky takových komplexů aktivně obnovují pokožku a žárovky v kořenech barevných kadeří, což zabraňuje křehkosti a nadměrné ztrátě. Výsledkem je, že barva vlasů je nasycená a elegantní, jako kdyby před několika hodinami došlo k zvýraznění.

Nejoblíbenější šampon pro péči a oplachování doporučené profesionály:

 • Řada Illumi Lights ze série Schwarzkopf Professional je nejčastější volbou specialistů. Šampony této řady poskytují vysoce kvalitní péči o barvené vlasy, poskytují hedvábnost a lesk.
 • Rozpočtová linie Lifetex Ochrana barev od řady Wella Professional - šampony, které vyživují vlasové kořeny a zachovávají barvu vrcholů.
 • Známá společnost L'Oreal vyrábí speciální řadu Lumino Contrast pro zvýrazněné vlasy. Produkt obsahuje lipidové složky, které zabraňují ztenčení a vysoušení vlasů, a aktivní UV filtry pomáhají vyhnout se vyhoření na slunci. Jediné negativní použití u mastných vlasů by nemělo být časté.

Stínování

Rozsah produktů pro barvení vlasů může být matoucí, zvláště pokud byl poprvé proveden vylepšený experiment. Aby nedošlo ke zkažení barvy a lesku pramenů, měli byste dodržovat jednoduchá pravidla dle vlastního výběru:

 1. Tlusté masky a šampony s jasnými pigmenty rozmazávají stín. Přirozená pigmentace vlasů, utlačovaná peroxidem, nebude schopna odolat červenavým a tmavým odstínům - nakonec bude těžké znovu zesvětlit poškozené a ztmavené prameny bez poškození vlasů.
 2. Jakýkoli odstín, který neodpovídá zvýrazněným, zanechá jasnou známku. A pokud je v místnosti špatně viditelná, bude slunce svítit se všemi barvami.
 3. Pro odrůdu můžete vyzvednout fialové nebo trendové asymetrické odstíny. Oproti nim - zlatý a zlatý. První jsou vhodné pouze pro majitele krásné pleti a oválného tvaru. Ty vypadají dobře na dívčích vlasů s tmavší kůží nebo kulatým tvarem.

Nejlepší je vybrat odstín výrobku podle typu jeho barvy a zároveň mít příklad barvy barvy, která byla použita pro zvýraznění:

 • Kosmetická společnost Schwarzkopf nabízí řadu šamponů Silver Shampoo Color Save z řady Bonacure. Tato série se používá v mnoha kosmetických salonech k obnovení pramenů po zožltnutí a otupě. Šampon pomáhá obnovit platinový lesk na vlasy, které jsou ucpané žlutou barvou a nakonec se hoří na slunci. Minus znamená - neměl by být používán víc než jednou týdně.
 • Další šampon - Teplá blondýnka ze stejné firmy představuje linku Blond Me. Dívky s typem jarní barvy ho chválí nejvíce, protože odstín neposkytuje stříbrný lesk, udržuje teplé tóny.
 • Francouzská společnost Franck Provost nabízí šampon Couleurs Précieuses Balayage 2 Ors - dokonalý nástroj pro zlaté pruhy. Prostředky společnosti patří do kategorie profesionální kosmetiky.
 • Světlý blond dá a šampon americkou společnost Paul Mitchell. Platinová blondýnka může být použita denně, zatímco kudrlinky neztrácejí bělost a získávají platinové světle.

Estelle vlasový šampon recenze. Co jsou dobré keratinové Estel Keratin, minerální Otium Thalasso a další?

Různé typy vlasů vyžadují individuální péči. Pokud ne každá dívka používá spreje, kondicionéry, oleje, speciální masky a jiné vlasové produkty, pak téměř každý má šampon v arzenálu hygienické kosmetiky.

Proto je důležité správně zvolit tento výrobek a dát přednost vysoce kvalitním čisticím prostředkům. Jedná se o šampony společnosti Estel. Doporučujeme, abyste se seznámili s různými způsoby a zjistili, jaký účinek má každý z nich na vlasy.

Vlastnosti společnosti

Estel je ruská společnost, která se již dlouho stala jedním z vůdců na trhu produktů péče o vlasy.

Estel sortiment zahrnuje různé typy šamponů: nesulfátové, tónované, suché. Neexistuje žádná menší škála pro různé typy vlasů - mastné, suché, barvené, melirovanné, osvětlené, prodloužené, oslabené a tak dále.

 • Ruská produkce. Z tohoto důvodu je cena ruských spotřebitelů nižší než u zahraničních šamponů stejné úrovně, které podléhají dovoznímu a celnímu poplatku.
 • Obrovský výběr. V řadě šamponů jsou možnosti pro různé typy vlasů.
 • Dostupnost Cena šamponů začíná od 250 rublů a může se pohybovat až na 750-950 rublů, v závislosti na produktu. Díky tomu může společnost Estel očistit hlavu se spotřebitelem s téměř každým příjmem za měsíc.
 • Příjemný zápach. Téměř každý šampon z této společnosti se těší svou vůní.
 • Účinnost. Slíbený účinek použití je patrný ve většině případů: vlasy se nejen čistí, ale také mají lepší vzhled.
 • Krása Vysoce kvalitní design obalů.

Nevýhody: tyto nástroje nejsou univerzální. V některých případech mohou způsobit alergie způsobené individuální nesnášenlivostí jakékoli složky.

Obecně se doporučuje zvolit prostředky pro mytí hlavy individuálně, protože to, co vyhovuje jedné osobě, nemusí vyhovovat jinému.

Keratin Estel Keratin

Z názvu je zřejmé, že tento produkt obsahuje keratin - prvek, který posiluje vlasy a dodává jim zdravý lesk.

Účinek použití zaznamenává spousta spotřebitelů poměrně rychle. Tento nástroj se nevztahuje na segment rozpočtu. Jeho cena začíná od 450 rublů na láhev 250 ml.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost součástí, včetně keratinu.

Od žluté

Curex Color Intense pomáhá odstranit nežádoucí barvu zbarvení. Proto se také nazývá "stříbro". Efekt je patrný, ale často se jedná o problém suchých konců.

 1. Individuální nesnášenlivost komponentů, například vitamínu B5.
 2. Nezapadá brunetky.

Pro melirovannyh kudrlinky

Jemně čistí vlasy, pečuje o ně, posiluje bělené vlákno a zabraňuje jejich nadměrné ztrátě.

 • Alergie na produkty v šamponu.
 • Nevhodné pro použití těmi, kteří mají prameny namalované jiným způsobem (včetně zcela odlehčeného) nebo nelakované vůbec.

Minerální otium Thalasso

Řada šamponů Esstel Otium obsahuje bílkoviny z hedvábí, které vyživují a posilují vlasy. Následně jsou kudrlinky krásné, poslušné a zdravé.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost komponentů.

V jiných případech bude šampon přinášet pouze výhody pro kadeřnictví, obohatí je o minerály a užitečné komponenty.

Suchý

Zásada suchého šamponu spočívá v rychlém čištění vlasových kořenů pomocí speciálního suchého materiálu, podobného jako práškový mastek nebo prášek s velkými částicemi. Nepostradatelná věc, když potřebujete dát svým vlasům čistý a dobře upravený vzhled, ale není zde možnost plného mytí.

 1. Individuální nesnášenlivost komponentů.
 2. Suchá pokožka hlavy, suché vlasy. Tento šampon je vysychá ještě víc.
 3. Nedoporučujeme používat tento výrobek často.

Pro poškozené prameny

Podporuje rychlé obnovení poškozených pramenů v důsledku komplexu vitamínů, hydratačních a výživných složek.

Kontraindikace: alergie na přípravky ve složení.

Pro časově rozlišené

Estel Therapy Curex nabízí šampon určený speciálně pro uměle dlouhé prameny. Ve svém složení nejsou silikonové složky a parabeny, kvůli nimž účes nedostává dodatečné vážení.

 • Alergie na součásti.
 • Citlivá pokožka hlavy, náchylná k podráždění.

Pro hluboké čištění

Vzhledem ke speciálním složením vlasů se čistí velmi rychle a efektivně. Spotřebitelé dokonce zaznamenávají pocity zvláštního písknutí na prameny.

 1. Individuální nesnášenlivost komponentů. Zejména alergie na keratin nebo vitamín B5.
 2. Nedoporučuje se ho používat často, protože složení šamponu je poměrně agresivní.
 3. Z větší části je určena pro profesionální použití - v kadeřnictví nebo kosmetických salonech.

Curex terapie pro suché volné a poškozené prameny

Vhodné pro rehabilitaci slabých a poškozených vlasů. Kvůli betainu, který má zvlhčující účinek, a speciální vitamínový komplex, jsou vlákna rychle obnovena.

 • Alergie na betain.
 • Individuální nesnášenlivost komponentů.
 • Není vhodný pro dívky se zdravými vlasy a svěžími vlasy.

Pro lezení

Krémový šampon pro kudrnaté vlasy od Estel Otium je určen pro vlasy po permu, stejně jako pro přirozeně kudrnaté vlasy. Živí a zvlhčuje je, což je zvláště důležité po chemické instalaci. Vitamíny a aminokyseliny ve složení pomáhají udržovat kudrlinky, usnadňují hřeben a stylování.

 1. Individuální intolerance složek v kompozici.
 2. Nevhodné pro majitele rovné vlasy.
 3. Může být neúčinná pro suché, slabé, poškozené prameny. V těchto případech může být často vyžadována předběžná úprava a restaurování jinými prostředky.

Kontrola zdraví

Vhodný pro zdravé vlasy při údržbě.

Speciální komplex vitamínů ve složení vyživuje vlasy všemi potřebnými prvky a zachovává jejich zdravý a krásný vzhled.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost komponentů kompozice.

Umyjte barvu

Šamponová emulze Color Off rychle odstraňuje barvu vlasů. Současně v přípravku neexistuje amoniak a další agresivní čisticí činidla. Výrobek se skládá ze tří prostředků - obnovení přirozené barvy, katalyzátoru a neutralizátoru. Je to důležité! Může se stát, že použijete šampon více než jednou. Ale nepřehánějte to.

 • Individuální intolerance složek v kompozici.
 • Nadměrně citlivá pokožka hlavy.
 • Pokud by vlasy nebyly barveny barvou, ale byly zesvětleny, nebude možné barvu obnovit tímto způsobem.

Použití

Estelové šampony vyžadují standardní použití: nanášejte malé množství produktu na kořeny a pokožku hlavy, jemně nabobtněte do pěny, masírujte rukama a opláchněte. V případě potřeby opakujte postup podruhé.

Závěr

Estelové šampony jsou všeobecně známé a opakovaně dokazují jejich kvalitu. Je důležité vybrat si nejvhodnější pro sebe.

Šampon pro pruhované vlasy

Šampony pro vlasy melirovannyh navržený obnovit bělené kadeře a dát jim bílý odstín. Při výběru správného produktu věnujte pozornost původní barvě vlasů a příchozím komponentům.

Zvýraznění není již neškodný postup, který většina dívek používá ke změně jejich obrazu. Ve skutečnosti dokonce i drobné změny mohou značně poškodit kudrlinky. Chcete-li je uložit, pomůže vám správně podobné výrobky pro péči o vlasy. V arzenálu by každá dívka měla mít šampon určený pro pruhované prameny.

Vlastní šampon pro vlasy melirovannyh

Principem akce jsou tyto produkty rozděleny do dvou typů: obnovení a tónování. Nejprve se vyvinulo, aby obnovilo strukturu vlasů, které byly vystaveny barvení. To vám umožní udržovat barvu trochu déle, aniž byste poškodili kadeře. Účinně aplikujte tyto šampony v tandemu s maskami a balzámy a je to lepší od jednoho výrobce.

Šampon určený pro zvýraznění vlasů, vyvinutý na bázi neutralizátorů kyselin a zásad, které jsou přítomny v nátěru. Tyto komponenty způsobují zničení struktury kudrlin a díky šamponu vytváří spolehlivou ochranu.

Peptidové složky takových produktů přispívají k aktivní regeneraci kůže a žárovky u kořenů barevných pramenů. Je tak možné vyhnout se křehkosti a nadměrné ztrátě. V důsledku toho se barva vlasů stává hluboká, jasná a bohatá, jako kdyby se před několika hodinami vyzdvihovalo.

Oblíbené značky

Světlo kontrast L'Oreal

Základem tohoto šamponu je technologie Nutriceride. To dělá domácí péči mimořádně efektivní, jednoduché a delikátní. Aktivní složky šamponu vyživují vlasy, normalizují lipidovou rovnováhu a udržují barevnou stabilitu.

Zvláštností šamponu je to, že působí účelně na každé barevné vlasy. Dává jí pružnost a hladkost.

Přítomnost UV filtru v kombinaci s přírodními látkami umožňuje produktu důkladně, ale jemně vyčistit, chránit vlasy před negativními účinky UV záření a dalších environmentálních faktorů.

Formula obsahuje také ricinový olej. Jeho působení je zaměřeno na stimulaci tvorby keratinu, díky čemuž se struktura nití stává silnějším, růst vlasů se zvyšuje a problémy jako lupy a loupání stále zmizí. Vlasy po nanesení šamponu se stávají hedvábným a dobře upraveným.

Navíc, vývoj šamponu používal tyto látky:

 • voda;
 • laureth sulfát sodný;
 • koko betaina;
 • laureth-5-karboxylová kyselina;
 • kyselina salicylová.

Naneste malé množství šamponu L'Oreal na vlhké prameny, pěny s masážními pohyby a poté opláchněte velkým množstvím vody. Pokud se dostane do očí, měli byste je okamžitě vypláchnout. Kontraindikovaný přípravek s individuální nesnášenlivostí.

Osvětlení Illumi od společnosti Schwarzkopf Professional

Jedná se o profesionální produkt, který dokáže udržet stín světlý a nasycený, a aby vlasy lesklé a lesklé. Základem šamponu je jedinečný vzorec, který nasycuje bělené zámky s kationickými složkami. Obnovují poškozené oblasti, kde je potřeba.

Díky vitamínům, mikroelemenům a cenným olejům získávají vlasy přirozený lesk, hladkost a poslušnost a pohodlná konzistence umožňuje okamžitou distribuci a vstřebávání všech složek.

Kompozice obsahuje následující látky:

Aplikace: Aplikujte malé množství přípravku Schwarzkopf na mokré kadeře, rovnoměrně rozložte po celé délce a masírujte. Umyjte teplou vodou. Vhodný prostředek pro pravidelné používání. Kontraindikace pouze u alergií na tyto složky.

Soiutionist Tak Silver od Matrix

Jedná se o vynikající nástroj, který je určen k boji se žloutnutím. Slunečnicový olej a vitamin E zůstávají aktivními látkami, díky nimž vlasy získávají neuvěřitelný lesk a zachovávají si původní sytost, svěžest stínu.

Po aplikaci se zámky stávají hladké, hedvábné, chráněné před vysušením a vyhořením.

Aplikace: aplikujte Matrix na vlhké kadeře, pěnu a máchání. Z kontraindikací pouze alergických na složky šamponu.

Ochrana životního prostředí Wella Professional Lifetex Color

Jedná se o výživný šampón, díky němuž si barva zachovává svou bohatost a hloubku a vlasy jemně čistí. Úlohou aktivních složek je meruňkový olej a vitamin E. Je to poslední složka, která chrání vlasy před účinky volných radikálů.

Můžete použít šampon Wella pro bělené vlasy jakékoliv barvy. Kontraindikace alergií na tyto složky. Aplikoval na mokré vlasy a pohyboval masážními pohyby. Po 1-2 minutách umyjte. V případě potřeby opakujte postup.

Koncepce blond výbuchu

Tento nástroj obsahuje celou řadu barevných složek a biologicky aktivních látek. Nasycené prameny nasycují vlhkostí, dodávají jim hladkost a chrání před statickou elektřinou. S pomocí tohoto šamponu je opravdu možné odstranit žlutost a barvit vlasy bíle.

Základ šamponu je založen na následujících složkách:

 • voda;
 • arktický kořenový olej;
 • kyselina citrónová;
 • limonen.

Aplikujte Concept šampon na mokré vlasy, masírujte 1-2 minuty a opláchněte vodou. Může být používán pravidelně. Z kontraindikací pouze individuální nesnášenlivost.


Péče o melirovanné vlasy - zodpovědný proces. Je důležité vybrat šampon, který může neutralizovat škodlivé účinky barviva, žlutost a současně dá kudrlinky vitalitu a lesk. A pro maximální výsledky, použijte šampon v kombinaci s balzám pro vlasy melirovannyh.

Přehled nejlepších šamponů pro melirovanné vlasy

K udržení jejich krásy a dokonalosti, mnoho dám v roce 2019 dává přednost zvýraznění vlasů. Ale přes krásu a dobře upravené kudrlinky byste měli vědět, že takový postup může způsobit suchost. Při častém nátěru pramenů je jejich povrch a vnitřní struktura poškozena. Stávají se křehkými a vypadají slabě.

Chcete-li tomu zabránit, odborníci doporučují použít speciální šampon pro zvýraznění vlasů, pomocí něhož můžete odstranit nežádoucí žluť a dosáhnout lesku.

Vlastní šampon pro melirovanní vlasy

Po barvení kudrlin je barva rychle, postupně nebo nerovnoměrně promyta. Již po několika týdnech si můžete všimnout, jak prameny rostou matné nebo žluté. Často se taková situace musí setkat při opakovaném osvětlení.

Ve srovnání s běžnými výrobky pro péči o vlasy mají speciální šampony kyselější prostředí. Tato kompozice poskytuje neutralizaci zásad. Vzhledem k obsahu proteinových složek je obnovena struktura kadeřnic.

Zanechat použití těchto prostředků je pro ty, kteří mají mastnou pokožku hlavy. Při ignorování rady existuje nebezpečí zhoršení této nepříjemné situace.

Při výběru vhodného nástroje potřebujete vědět, že šampony pro šité na míru a pro barevné kudrlinky mají výrazné rozdíly. V prvním případě jsou ovlivněny pouze bělené plochy. Stávají se krásnější a jasnější.

Pravidla používání tónů

Zpravidla se tonizující šampon používá jednou týdně. Je to proto, že obsahuje malé množství perhydrolu.

Abyste nezískali modrou nebo jinou nežádoucí barvu, stojí za to použít nástroj založený na následujících doporučeních:

 • Před použitím si přečtěte pokyny od výrobce.
 • tón pro použití po předmytí vlasů s pravidelným šamponem;
 • prostředky pro příjem stínu do vody;
 • Před použitím kompozice je nutné pěnu;
 • přidat balzám-opláchnout směs, udržovat poměr 1: 2, kde druhé číslo ukazuje množství balzámu;
 • pokud je tonikum tmavší než pruhované prameny, pak je oddělte od všech vlasů a opláchněte šamponem, jinak nebude možné dosáhnout požadovaného účinku;
 • složení je rovnoměrně rozloženo na vlasy a vydrží několik minut. Stačí stačit stínicí šampon proti žloutnutí po dobu 3 minut a za účelem získání krásných stříbrných odstínů bude trvat 5 minut.
 • opláchněte vlasy důkladně pod tekoucí vodou;
 • po proceduře vytvořte regenerační masku na kadeře.

Při výběru produktu doporučujeme upřednostňovat balzámy, kondicionéry a masky stejné značky.

Výhody a nevýhody šamponů

Šampon pro zvýraznění a barvené vlasy - to není totéž. V prvním případě se agent jedná přesně na vyjasněné prameny. Můžete si koupit prostředky, takzvané 2 v 1, které jsou určeny jak pro barevné a melirovannyh kadeře.

Výhody specializovaných nástrojů:

 • poskytující lesk a drobivost kudrlin a jejich další navlhčení;
 • konzervace barev;
 • neutralizace možné žloutky;
 • jednoduché stylingové prameny;
 • jemné čištění;
 • zabránění křehkosti tím, že se na nich sníží agresivní účinek kyslíku;
 • obnovení jednotlivých vlasů zevnitř.

Navzdory mnoha výhodám mají tyto šampony určité nevýhody. Nejdůležitější jsou vzhled lupin a bohatý mast. Tento stav se obvykle vyskytuje s citlivou pokožkou hlavy nebo alergickou reakcí.

Oblíbené značky

Výhodou jednoho nebo druhého výrobce stojí za to vědět, že turecké společnosti dodávají svým složkám hořčík a sodík, zatímco evropské společnosti dodávají přírodní složky.

Hodnocení doporučené šampony, sestavené zkušenými profesionály, počínaje posledním místem:

Moroccanoil Moisture Repair

Tento šampon je prezentován izraelským výrobcem. Doporučuje se používat, pokud jsou vlasy oslabeny nebo poškozeny z těchto důvodů:

 • barvení;
 • perm;
 • hot styling

Základem takového redukčního činidla je účinný přípravek, který jemně čistí a odlupuje kudrlinky. Aktivní složky složení pronikají hluboko do vlasů, ošetřují je a posilují buněčnou strukturu.

Cena šamponu s objemem 250 ml - 1545 rublů.

Estel série Prima Blonde

Poměrně dobré šampony ruské společnosti Estelle jsou vyráběny pro jemné umývání vlasů, které jim dávají krásnou stříbrnou barvu. Kompozice obsahuje složky jako keratin a pantenol. Přispívají k rychlé obnově buněk. Při použití nástroje se prameny stanou poslušnými a lesknou.

Odhadovaná cena 250 ml je 450 rublů.

Sim Sensitive System 4

Tento šampon od finské firmy je určen k praní barevných, sušených a rozdělených vlasů. Tento lék zmírňuje pocit svědění a podráždění. Důležitým rysem je snížení lupů.

Po použití vlasů je mnohem snazší hřeben, stává se hedvábným a hladkým.

Objem lahve může být v rozmezí 100-500 ml a jeho průměrná cena činí 930 rublů.

Řady Londa Color Radiance

Špatně se ukázala německá značka Londa. Zvláštní produktová řada je vytvořena pro péči o barvené kudrlinky. Kompozice obsahuje mikroiony Radialux. Kvůli jejich vlivu je odstraněno nadbytečné barvivo a původní barva trvá déle.

Láhev 250 milionů dolarů v hodnotě 470 rublů.

Série Schwarzkopf Professional bez síry

Tento německý přípravek by měl být používán k péči o barvené kadeře. Laminování normalizuje alkalickou rovnováhu, lépe zachovává barvu a krásný lesk vlasů.

Aplikovaná technologie Krio umožňuje pigmentům lépe opravit. Aktivní složka hedvábného hydrolyzátu poskytuje dobrý lesk. Je určen také pro ošetření a výživu barevných kadeří.

Láhev 250 ml stojí 690 rublů.

Matrix tak dlouhé poškození

Americký šampon obnovuje strukturu pramenů, čistí a posiluje vlasy díky ceramidům účinných látek. Po použití vlasů získávají sílu, pružnost a hedvábnost.

Používá se k obnově kudrlin zevnitř a chrání je před všemi druhy poškození.

Viz také: můj tónový šampon a balzám (video)

Komponenty pronikají do vlasů a vyplňují prázdné prostory poškozených oblastí. Po umytí jsou váhy uzavřeny a tvoří hladký povlak. Pod vlivem aminosilikonů kudrlinky získávají zdravý vzhled, lesk, elasticitu.

Na prodej najdete balení 300-1000 ml. Průměrná cena fondu činí 570 rublů.

Wella řady Balance Scalp

Německá značka Vella je profesionální nástroj, který je vhodný pro osoby se zvýšenou citlivostí pokožky hlavy. Jemně čistí vlasy, neutralizuje příznaky podráždění a má regenerační účinek. Tento nástroj neobsahuje umělé příchutě, takže riziko alergické reakce je sníženo.

Objem lahve může být 250-1000 ml a cena - 1200 rublů.

Ochrana Natura Siberica a Shine

Ruský šampon je považován za relativně levný. Produkt je založen na Rhodiola rosea, bílém včelím vosku a sójovém extraktu. Tyto složky chrání vlasy před škodlivými účinky chemických sloučenin přítomných v barvivech. Navíc aktivní složky udržují stín, zvlhčují a posilují kudrlinky.

Průměrná cena láhve o objemu 400 ml je 350 rublů.

Profesionální řada L'Oreal Professionnel Pro Fiber Restore

Ochranná známka L'Oreal nabízí majitelům těžce poškozených pramenů, aby tomuto nástroji věnovali pozornost. Mezi hlavní výhody tohoto produktu patří:

 • zlepšení struktury vlasů;
 • utěsnění kutikuly;
 • konzervování potravin a barev.

V prodeji jsou láhve o objemu 250-1000 ml. Cena - 1100 rublů.

Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed série

Americký přípravek dokonale chrání barevné kadeře před vymývání barevného pigmentu. V procesu jejího použití jsou vlasy jemně vyčištěny, jeho povrch a vnitřní struktury jsou posíleny. Také poskytuje ochranu před UV paprsky a dalšími škodlivými látkami.

Účinné látky produktu udržují optimální vlhkost vlasů, takže se nebudou pokořit až do jejich dalšího zbarvení.

Objem lahve se může pohybovat mezi 300-1000 ml. Průměrná cena výrobku činí 535 rublů.

Péče o melirovanné vlasy

Základní pravidlo péče o vlasy melirovannyh - to je správné šamponování. Doporučuje se provádět tyto akce:

 • umyjte hlavu teplou, ne horkou vodou;
 • po vysušení vlasů ručníkem, naneste na ně kondicionér;
 • opláchněte vlasy studenou vodou;
 • Nečistěte mokré vlasy a netřete je ručníkem;
 • pro stylingové kadeře nepoužívejte žehličku nebo curling;
 • perm s netermálními kolečky;
 • Pro narovnání pramenů používejte chladný vysoušeč vlasů s přírodním hřebenem štětin.

Důležité je také sledovat stav vlasů a dodržovat tato pravidla:

 • pravidelně ořezávat rozdělené konce;
 • někdy se zotavují. Například laminování a tónování vlasů po zvýraznění;
 • nepoužívejte;
 • nepoužívejte hennu pro barvení;
 • upozornění na vlasy není provedeno po barvení henny;
 • Chcete-li obnovit barvu, obraťte se na stejného velitele;
 • pro udržení jasu barvy pomocí tónování vlasů se speciálními šampony.

Při dodržování těchto jednoduchých doporučení je možné dlouho zachovat barvu zvýrazněných vlasů bez poškození zdraví.

Recenze

Zvýraznilo se na jaře. Můj pán mě radil Estelovi. Barva opravdu zůstává dlouho. Zvláště potěšilo, že kudrlinky jsou poslušné a co nejhladší. Protože jsem umělá blondýnka, neustále se potýkám s problémem žloutnutí vlasů. Pomocí tohoto nástroje se situace dramaticky změnila.

Chodím s bělenými vlasy asi 5 let. Pravidelně provádím opravu s jedním velitelem. Vím, že potřebuji speciální šampon a volba byla jednoduchá. Preferuji německou kvalitu, takže si koupím Schwarzkopf Professional. Jeho vlastnost je účinek laminace a dává kudrlinky krásný lesk. Za takovou rozumnou cenu si myslím, že kvalita výrobku je vynikající.

Pro péči o vlasy nakupujte pouze produkty L'Oreal. Francouzská značka má vynikající kvalitu. Vlasy vypadají dobře upravené, krásné, získávají hladkost a hedvábí. Nejdůležitější věc je, že barva po zvýraznění trvá dlouhou dobu a do dalšího postupu nezačíná žlutě.

Estelle šampon pro bělené vlasy

Speciální šampon a balzám pro vlasy melirovynnyh z ESTEL s fotografiemi.

Mohou být zobrazeny fotografie vlasů. I když fotoaparát není pro, věř mi, dobrý efekt bude viditelný i na černobílé fotografii.

o vlasu pomáhat pliiz

Kde farma vlasů dcery vychladla)

Blond dívky nebo melirovannye mladé dámy, kteří používají tónovaný šampon pro sadu vlasů!

Jak odstranit žlutost z bělených vlasů?

Rozmíchávám si tonik se šamponem a my vlasy mi pět minut

Moje vlasy Experiment Ta jaro přišla)

No, ano - je nutno před uzavřením maskovat živinu.

jinak jsem pozdravil vlasy laminací, nikdo nic neřekl, já jsem to udělal po celou dobu a já jsem byl šťastný, ale nic jiného jsem nepoužil. Pak jsem jen chtěl plakat.

Stručně řečeno, ze všech těchto nástrojů skončíte pomocí Matrixu?) Použil jsem první tři a popis vlasů byl napsán jako já))) Obecně platí, že stejné problémy)

Krásné vlasy! Kolik stojí vaše nejstarší stěžně?

Přehled šampony pro vlasy melirovannyh

Navzdory skutečnosti, že zvýraznění odkazuje na šetřící metody barvení, po něm jsou kudrlinky velmi zdůrazněny. Peroxid vodíku vypláchne přírodní pigmenty, vytvářejí dutiny, což vede k dehydrataci a zvýšenému křehkosti pramenů. Péče o vlasy po zákroku by měla být co nejšetrnější a nejúčinnější, aby neztrácela svůj lesk a zdraví. Základním nástrojem je šampon pro pruhované vlasy. Je povinen okamžitě provést několik úkolů, kromě odstranění nečistot a mazu.

Budeme zvažovat, jak vybrat ten správný výrobek, jaká nuance by měla být při jeho použití zohledněna, seznámit se s nejlepšími produkty od světových výrobců.

Šamponové úkoly

Hlavním úkolem každého šamponu - důkladné čištění pramenů a pokožky hlavy. Moderní výrobky mají jiné vlastnosti, jsou schopny řešit problémy kosmetické a dermatologické povahy. Rovněž je třeba věnovat zvláštní pozornost narovnaným pramenům, protože zbarvení a vyčistění ničí strukturu tyče.

Dobrá droga provádí následující funkce:

 • účinně odstraňuje znečištění různých původů;
 • pomáhá uchovat barvu;
 • obnovuje vlákna, vyživuje je a zvlhčuje;
 • chrání před negativním vlivem vnějších faktorů.

Po zvýraznění byste neměli umyt hlavu tak často, jako dříve, aby nedošlo k zbytečnému zranění kadeřnic. On šampon musí být označeny „pro melírované vlasy“, produkty označené „pro barevné“ nebude fungovat, protože obsahuje velké množství živin, takže těžší vlasy.

Prostředky mají kyselé prostředí, které napomáhá neutralizovat účinek alkalických látek obsažených v barvicích prostředcích. Chemická reakce pokračuje i po odstranění zbytků barviva, takže je důležité zvolit správnou péči, která zabrání dalšímu zničení vlasového hřídele a kutikul.

Komponenty

Prostředky k praní bělených a zvýrazněných kadeří musí mít vyvážené složení. Kromě povrchově aktivních látek (povrchově aktivních látek), které zlepšují mycí vlastnosti vody, musí obsahovat přírodní složky, které obnovují prameny a chrání barvu.

Zvláště obtížné vybrat vhodné výrobky na vlasy, které se opakovaně plynoucí částečné barvení - jejich struktura je silně poškozen a barvu po vystavení působení oxidace dává nepříjemné žluté barvy.

Doporučte nejvhodnější volbu pracího prostředku, který vám pomůže kadeřník. Pokud chcete tento problém vyřešit sami, ujistěte se, že takové látky jsou přítomny v kosmetice:

 • rostlinné bílkoviny, které pomohou obnovit poškozené struktury;
 • keratin vytvořit ochrannou vrstvu na povrchu kadeř a vyrovnat kůžičky;
 • extrakty léčivých rostlin a glycerinu pro vlhkost;
 • přírodní vosky, které neutralizují negativní účinky UF paprsků;
 • vitamíny, které zvlhčují a zabraňují jejich mechanickému poškození;
 • rostlinné oleje k udržení hydrobalance uvnitř pramenů;
 • Litsetinová, která vlasům dodala hedvábnost;
 • silikon pro vyhlazování povrchu a ochranu proti škodlivým účinkům vnějších faktorů;
 • rostlinné extrakty, které mají příznivý účinek na vlasy a pokožku hlavy.

Tajemství ukládání barev

Používání šamponů pro vlasy melirovannyh - skutečnou záchranu z žluté, která se dříve nebo později projevuje v prameni.

Tyto prostředky umožňují namalovat nad nepříjemným odstínem nebo neutralizovat. Chcete-li zachovat jasný a lesklý blond, přidávají modrý nebo purpurový pigment, který vyrovnává tón a činí tak jasnou a bohatou.

Gustopigmentirovannye výrobky s červené nebo tmavé odstíny se nevejde dívky, barevné pramínky ve světlé barvy, protože rychle pronikají do pórů otevřených v pramenů po vyjasnění a docela obtížné odstranili.

Pravidla používání tónů

Tonizující šampon neobsahuje amoniak a jiné agresivní látky, které mohou značně poškodit prameny. Výrobci často obsahují komponenty v kompozicích, které obnovují vlasy, chrání je před negativním vlivem vnějšího prostředí a stylingovými zařízeními.

Chcete-li dosáhnout jasné a rovnoměrné barvy, zřeďte výrobek malým množstvím vody a pěnu ve vašich rukou. Pouze po tom může být aplikován na vlasy a dobře se masírovat prsty. Tonizované barvené prameny jsou poměrně jednoduché, nepotřebují pomoc profesionálního stylisty.

Abyste zabránili výskytu žluté barvy, můžete po každém praní použít tonizující šampony. Je také možné smíchat barvivo se základním šamponem a aplikovat na kadeře obvyklým způsobem. Takže se dostanete a vyčistíte, pečujete a udržujete barvu ve stejnou dobu.

Některé ženy dávají přednost přidání pigmentových kompozic k balzámům a maskám, v tomto případě přebíráme tři části ošetřujícího výrobku a tonikum - jednu část.

Nenápadnost výběru

Je třeba mít na paměti, že šampony pro pruhované prameny jsou také rozděleny do skupin podle typu vlasů. Pokud jste například před barvením měli mastné vlasy a po ukončení procedury vysušili, upřednostněte přípravky na suché kadeře.

Je důležité zvážit typ pleti. Například při přítomnosti lupů je třeba péče, která pomůže vyřešit dermatologický problém, ale současně zachová krásu srsti a její barvy. V některých případech je k dosažení cílů nutné střídání kosmetických a léčivých přípravků.

Nejlepší hodnocení kosmetiky

Je velmi obtížné vybrat nejvhodnější šampon pro určitý typ kudrlin, protože trh je přeplněný různými přípravky s různým složením a kvalitou.

Abychom vám usnadnili navigaci v různých produktech, podrobně jsme studovali produkty od známých výrobců, srovnávali ceny za ně a podrobně roztřídili skladby. Představujeme pět nejlepších nástrojů pro profesionální a domácí použití, které by měly věnovat pozornost dívkám melirovannyh.

"Matrix"

Matrix Total Results Blond Care je profesionální nástroj navržený speciálně pro péči o rozjasněný a přirozený blond odstín. Má jemnou strukturu a jemně odstraňuje nečistoty, čímž kudrnatá jsou měkčí, zvlhčují a vyživují je. Hluboká penetrace aktivních složek do struktur je zajištěna jemnou technologií 360 Defence.

Složení šamponu obsahuje panthenol, regeneruje poškozené struktury, vyhlazuje prameny a varuje je. Extrakt z heřmánku umožňuje, aby barvené vlasy nebyly v průběhu času ztlumeny a zabraňují vzniku žluté barvy a přirozené vlasy poskytují lesk a jasnější odstín.

"Estelle"

Barva Intense Corex pro chladné blond odstíny Estel čistí velmi jemně. Přítomnost purpurového pigmentu v něm zajišťuje sytost a jas studeného blondu bez nejmenšího náznaku žlutosti.

Kompozice je obohacena o vitamíny, které zvlhčují prameny, regulují hydrobalanci, jsou hedvábné a lesklé. Vitamín B5 dává pružnost, protože nikdy nebudete čelit běžnému problému barevných blonů - zamotání vlasů.

Výrobce doporučuje použít šampon v ochranných rukavicích, aby získal zřetelný stříbrný odstín, je ponechán na hlavě vlasů po dobu 5 minut.

"Elsev"

Produkt "Barva a lesk" z "Elsev" se prodává v každém obchodě a má dostupnou cenu, ale dává vynikající výsledky. Prochází hluboko do struktury zámků, obnovuje je a spouští metabolické procesy. Pomáhá výrazně snížit počet skvrn, protože spolehlivě chrání tón před vyluhováním, obsahuje filtry UF.

Šampon se stará o vizuální přitažlivost a soulož zdraví, on nedává váhový efekt je snadno distribuovat na vlasy, dobré pěny, má příjemnou nevtíravou vůni, rychle smýt.

Výrobce doporučuje použití balzámu nebo masky ze stejné série, aby bylo dosaženo dobrých výsledků.

"L'Oreal"

Loreal Lumina kontrastní šampon je profesionální produkt pro péči o melirovannyh kadeře, obohacený o všechny komponenty potřebné k obnově, posílení a ochraně barev.

Speciální formula Nutriceride proniká hluboko do zámků, vyživuje je a zjemňuje, obnovuje lipidovou rovnováhu, dává lehkost a živý objem, vytváří kontrast a lesk. Vitamín E a hořčík vyvolávají regeneraci tkání.

Speciální filtry chrání vlasy před negativními účinky ultrafialového záření. Použití tohoto produktu vám poskytne luxusní a jemnou péči o vlasy.

Schwarzkopf

Blond Me Illumi Shampoo od Schwarzkopf je určen speciálně pro péči o porézní prameny, které byly vystaveny agresivním světlem. Šampon vyživuje prameny výživnými částicemi, "utěsňuje" barvu uvnitř, drží dohromady poškozené kůžičkové váhy.

Neviditelná ochranná vrstva nedovoluje, aby se pigmenty vymyly, zabraňují vzniku žluté barvy, neutralizují negativní účinky ultrafialového paprsku. Nástroj má lehkou krémovou texturu, jemně umývá špínu, vyhladí vlasy, usnadňuje česání, o 85% snižuje riziko mechanického poškození.

Shrnutí

Výrobci kosmetiky nabízejí obrovské množství čistících produktů pro melirovannnyh prameny. Nicméně ne všechny zaručují jemnou a efektivní péči a uchování barvy.

Aby se zámky opatrně staraly, věnujte pozornost výrobkům od osvědčených výrobců. Vždy vyberte výrobky podle typu vlasů, aby měly aktivní složky komplexní efekt.

Koupit nejen šampony, ale i další výrobky ze série pro částečně zvýrazněné kadeře, abyste získali co nejvyšší výsledky. Nezapomeňte na pravidelné používání přírodních mastek a oplachování bylinnými odvarovými přípravky, které zvýší účinek průmyslových výrobků.

Pro Více Informací O Suché Vlasy