logo

Jak si vybrat vysoušeč vlasů pro sušení a styling

Fén je potřebný pro všechny. Rychle usušte vlasy po sprchování, vložte je do vlasů - to jsou hlavní úkoly vysoušeče vlasů. Výrobci nabízejí mnoho různých modelů, všechny suché vlasy, ale potřebujete vědět, který z nich je lepší vybrat.

Moderní trh nabízí velký výběr modelů vysoušečů vlasů různých výkonů, počtu příloh, umístění rukojeti a ovládacích tlačítek. Vysoušeče vlasů pro specifické použití jsou: profesionální, domácí a silniční. Každý z nich je navržen tak, aby co nejúčinněji vykonával potřebné funkce za různých podmínek. Možná, že jeho hlavní výhodou dnes je, že vysoušeč vlasů nejen vlasy suché, ale také modeluje všechny druhy účesů: hladké, objemné, s kudrlinami a vlnami. Přečtěte si více: Jak zvolit a použít balzám po mytí vlasů.

Profesionální vysoušeče vlasů mají mnoho funkcí a někdy je obtížné zvládnout a používat.

Vysoušeče vlasů pro domácnost jsou snadno ovladatelné a zároveň schopny plnit mnoho různých funkcí. Mnoho moderních domácích vysoušečů vlasů má mnoho trysek pro různé účely. S jejich pomocí můžete vytvořit elegantní styling. Nejdůležitější je jejich správné použití.

Trysky pro vysoušeč vlasů

 1. Koncentrátor trysek je potřebný pro rychlé sušení a styling. Jedná se o zařízení s úzkou štěrbinou, která zužuje tok vzduchu a činí to silnější. Nepochybnou výhodou je zpracování jednotlivých pramenů zvlášť díky zúžení průtoku vzduchu.
 2. Tryska pro vysoušeč vlasů ve formě kulatého kartáče s přírodními štětinami dodává při sušení dodatečný lesk na vlasy.
 3. Pinzety jsou standardní zařízení pro úpravu vlasů. Čím větší je úhlopříčka válečku kleště, tím větší budou kadeře.
 4. Široká kartáč na vlasy urychluje sušení a může být použita pro styling krátkých vlasů s vysoušečem vlasů.
 5. Hřebenový hřeb je používán pro péči o vlasy a také pomáhá dodat vlasům extra objem po sušení.
 6. Rozprašovač trysek pro vysoušeč vlasů dokáže přirozené kudrlinky přitáhnout.
 7. Plastový kartáč se zuby - zařízení pro vytváření kudrlin.
 8. Kartáč se skrývanými zuby také pomůže vytvořit krásné kadeře dlouhých vlasů. Je velmi užitečné, protože speciální konstrukce umožňuje vyhnout se zamotání vlasů.
 9. Tryska ve tvaru kulatého kartáče na polovinu je velmi vhodná pro styling vlasů po permu. Díky tomu lze kudrliny snadno narovnat. Tato štětka s lehkostí zvyšuje prameny u kořenů a rychle se vyhlazuje po celé délce.

Cestovní vysoušeč vlasů potřebuje všichni, jejichž povolání je spojeno s častými služebními cestami a vždy vyžaduje, aby vypadali dobře. To je také nezbytné pro ty, kteří chtějí jít na dlouhé cesty a zůstat s krásně položenými vlasy. U takových lidí se vysoušeč vlasů stane nepostradatelným asistentem. Jeho nepopiratelnou výhodou je malá velikost. Chcete-li, aby zařízení snadno padlo i v kabelce, výrobci vytvořili pohodlnou ohybovou rukojetí. Můžete také vybrat vhodné napětí. V případě, že přicházíte do země, kde je síťové napětí více nebo méně než doma, jednoduše změňte napěťový režim například z 220 V na 110 V. Napájení jsou tyto sušiče vlasů mnohem horší než stacionární. Ovšem kvůli tomu dochází k pevnému vysychání bez poškození struktury vlasů.

Vysoušeč vlasů. Vysoušeče vlasů pro domácnost mají různé výkony: od 200 W do 2000 W, profesionální vysoušeče vlasů - do 2500 V.
Muži s krátkými vlasy a dívkami s krátkými nebo velmi tenkými vlasy nepotřebují dlouhé sušení, stačí zvolit vysoušeč vlasů o výkonu 400 - 800 V. Je složité uschnout dlouhé, silné vlasy s vysoušečem vlasů s nízkým výkonem, je lepší se podívat na výkonnější zařízení 800-1200 wattů.
Díky velmi silnému vysoušeči vlasů můžete jednoduše vyschnout jak vlasy, tak jemnou pokožku hlavy, která rychle povede k lupům.

Úrovně teploty a rychlosti. Všichni domácí vysoušeče vlasů mají obvykle 2-3 režimy průtoku vzduchu a teploty. To je velmi důležité pro styling vlasů - horký vzduch dělá vlasy pružné a zvládnutelné, a chladné pomáhá dokončit styling.

Proč koupit vysoušeč vlasů?

Mnoho stylistů říká, že obraz člověka se začíná vytvářet s vlasy. Kosmetické salony jsou zpravidla odpovědné za vysoce kvalitní a moderní stříhání vlasů, ale mnoho z nich si vlasy styluje kvůli nedostatku času vlastním rukama. S pomocí hřebenů a vysoušeč vlasů. Tento známý domácí spotřebič vám umožňuje rychle a jistým způsobem pohodlně a bezpečně uschnout a přilákat nejproblematičtější vlasy do příjemného účesu. Při výběru vysoušeče vlasů mnoho lidí čelí širokému spektru problémů a problémů, protože tento "jednoduchý" domácí spotřebič má spoustu jemných nastavení a nuancí. Zejména pravidla nefungují s vysoušečem vlasů: "čím dražší, tím lépe", čím funkčnější, tím lepší a čím silnější, tím lépe. Začněme s napájením.

Jak si vybrat sílu vysoušeče vlasů?

Mnoho lidí se mylně domnívá, že výkon vysoušečů vlasů ovlivňuje teplotu vzduchu, ale pouze tento průtok vzduchu závisí na tomto indikátoru. Moderní vysoušeče vlasů mají kapacitu v rozsahu 1200-1600 wattů. Obvykle stačí, aby přístroj pravidelně používal v každodenním životě. Profesionální modely mají zpravidla výkon přesahující 2100 wattů. Při jejich použití dochází k rychlejšímu vysychání vlasů a méně času na to, aby provedlo styling. Vzhledem k tomu, že profesionální vysoušeče vlasů jsou těžší a obtížnější než domácí, pouze kadeřník zvládne styling za pár minut. Proto sledujete zařízení s vyšším výkonem, stojí za to, pokud je rychlost sušení vlasů pro vás důležitější než jaký druh účesu přijde. Také při výběru napájení se musíte zaměřit na typ vlasů.

Pro křehké, suché nebo krátké vlasy byste měli vybrat vysoušeč vlasů o kapacitě nejvýše 1200 W, protože vyšší výkon může zničit strukturu vlasů.

Pro tlusté, dlouhé nebo těžké vlasy je vhodná vysoušeč vlasů s výkonem 1600 W a vyšším. Tato síla stačí k tomu, aby poskytla objem vlasů a plynulost.

Nejlepší volbou při výběru výkonu sušárny bude nákup modelu s možností nastavení průtoku vzduchu. Tato funkce umožní použití jednoho vysoušeče vlasů absolutně pro všechny členy rodiny.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů pro sušení a styling vlasů

Vysoušeč vlasů v domácnosti je v arzenálu téměř každé ženy, protože bez toho, aby bylo obtížné vytvořit krásné vlasy, a rychle si přivést vlasy do pořádku. To je docela těžké vybrat vhodný vysoušeč vlasů z celého sortimentu nabízeného v obchodech, v tomto článku vám řekneme, jaké typy vysoušečů vlasů jsou na trhu dnes, a jaké kritéria je třeba věnovat pozornost při výběru vysoušeče vlasů a který výrobce preferuje.

Typy vysoušečů vlasů

Moderní vysoušeče vlasů pro domácnost se prodávají zpravidla s řadou trysek, které výrazně zvyšují funkčnost zařízení. Na základě soupravy dodávaného příslušenství existují tři hlavní typy vysoušečů vlasů:

Vysoušeč vlasů

Nejoblíbenější a nejběžnější model prezentovaný v obchodě. Účel této vysoušeče vlasů - rychlé schnutí a styling vlasů. Tryska vysoušeče vlasů je dutá, má válcový tvar se zploštěným koncem (tryska). Prostřednictvím této trysky ve správném směru slouží proud vzduchu.

Výhody vysoušeče vlasů:

velký výběr modelů a modifikací (ve všech cenových kategoriích, které vyrábějí všichni výrobci);
schopnost vytvářet širokou škálu účesů (hladký styling, kadeře) pomocí úzkopásmového toku proudění vzduchu;
univerzálnost (vhodná pro všechny typy vlasů, může být použita na všechny vlasy).
Rozhodnout se pro tuto úpravu domácí vysoušeč vlasů by měly být všechny, kteří používají vysoušeč vlasů hlavně pro normální vysoušení vlasů a vytvářet účesy z času na čas.

Nevýhody:

nežádoucí účinky na vlasy.
Tato nevýhoda se projevuje pouze v případě nesprávného výběru náboje trysky nebo jeho neopatrného použití.

Při výběru rozvaděče fénů byste měli věnovat pozornost modelu, velikosti trysky (vzduchovému otvoru), který je v rozmezí 70-90 milimetrů. Vysoušeče vlasů s užšími tryskami dodávají vzduch pod příliš velký tlak, což negativně ovlivní pokožku hlavy a vlasy. Vysoušeče vlasů s příliš širokým vzduchovým otvorem poskytují naopak příliš rozptýlený proud vzduchu, který vám nedává příležitost řádně vyschnout jednotlivé prameny a vytvořit účesy.

Fen difuzor

Tato úprava má opačný účel ve srovnání s předchozí verzí. Fen-difuzér je také určen pro rychlé sušení vlasů, ale sušení se neuskutečňuje díky úzkému směru trysky, ale díky velkým proudům vzduchu. Tryska-difuzér má kulatý tvar a je vybaven speciálními "prsty" s otvory, kterými je vzduch rozptýlen.

Výhody vysoušeče vlasů:

 • rychlé sušení vlasů;
 • bezpečnost vlasů a vlasové pokožky v důsledku rozptýlení proudů horkého vzduchu;
 • poskytující extra objem vlasů kvůli nárazu vzduchových trysek na oblast v kořenech;
 • poskytuje masáž na hlavě kvůli dopadu "prstů".

Pokud máte křehké a suché vlasy, které jsou hladké a nejsou objemné, měli byste se rozhodnout pro vysoušeč vlasů. Můžete zvolit trysku s pevnými "prsty" a aktivními, podle toho, kolik hlasitosti chcete dát vlasům. Vaše vlasy budou krásné, živé a nebudou přehnané.

Nevýhody:

 • potřeba speciálních dovedností při používání vlasových vysoušečů při vytváření účesů;
 • neschopnost použít pro svěží vlasy.

Výrobci, kteří propagují fenofuzory, prokazují snadnost a jednoduchost vytváření krásných kadeřů pomocí trysky "prsty". Ve skutečnosti se bude muset pokusit získat vlnité prameny velmi dobře, a nikoli skutečnost, že výsledek vás uspokojí (například nebude možné tímto způsobem natřít vlasy). Zvažte tuto skutečnost, než se rozhodnete pro tuto modifikaci sušičky.

Vysoušeč vlasů

Jedná se o nejdražší a funkční typ vysoušečů vlasů pro domácnost. V sadě stylu - od dvou do deseti trysek, které vám umožní vytvořit širokou škálu účesů. S pomocí vysoušeče vlasů můžete nejen vysušit, ale současně zkrotit nebo narovnat vlasy, dát jim objem.

Výhody vlasové sušárny:

 • funkčnost kvůli velkému počtu trysek;
 • úspora času díky současnému sušení a stylování;
 • snadné ovládání doma;
 • možnost použití pro tenké, suché a velmi poškozené vlasy.

Mnoho modelů fen stylizátorů má funkci ionické kondicionace, která poskytuje dodatečnou ochranu vlasů.

Nevýhody:

 • vysoké náklady;
 • malá síla;
 • neschopnost použít vysoušeč vlasů pro normální sušení vlasů.

Tento model vysoušeče vlasů vám vyhovuje, pokud si každý den upravujete vlasy a nepotřebujete funkci normálního rychleschnutí. Pokud zřídkakdy uděláte styl, bude použití takového sušiče v jiných případech velmi obtížné.

Hlavní kritéria pro výběr fénů

Z výkonu vysoušeče vlasů závisí na jeho výkonu. Je označen na pouzdru přístroje ve wattech. Čím vyšší je výkon sušičky, tím silnější proud vzduchu vytváří. Všechny vysoušeče vlasů lze rozdělit do tří kategorií:

 • zařízení s nízkým výkonem (až 1500 wattů). Ideální pro jemné vlasy. Taková kapacita zpravidla vysychače vlasů mají;
 • zařízení s průměrným výkonem (od 1500 do 2000 wattů). Nejlepší možnost použití doma. Po zastavení volby na takovém zařízení (s rozprašovačem trysek nebo s koncentrátorem trysek) nehrozí nebezpečí silného poškození vlasů při provozu ve výkonném režimu;
 • zařízení s vysokým výkonem (nad 2000 wattů). Velký výkon je charakteristický pro profesionální vysoušeče vlasů. Pokud vám bude k dispozici domácí vysavač s kapacitou více než 2000 wattů, můžete ho bezpečně odmítnout - takový výkonný vysoušeč vlasů pro vás neudělá.

Jak používat vysoušeč vlasů

Žádná moderní žena nemůže bez tohoto zařízení dělat. Ale, bohužel, málo lidí opravdu ví, jak správně používat vysoušeč vlasů bez poškození struktury vlasů. Zde jsou pravidla, která je třeba dodržovat:

 1. Nezasychujte zcela mokré vlasy. Nejdříve je dobře osušte ručníkem a nechte na chvíli uschnout. Během procesu sušení není nutné, aby se vlasy aktivně třelají nebo otáčejí, protože když jsou mokré, jsou vysoce náchylné k poškození.
 2. Před vysycháním vlasů pomocí vysoušeče vlasů použijte speciální emulzi. Funguje jako obranný prostředek a odstraňuje statický stres z vlasů. Bezprostředně po emulzi použijte stylový sprej.
 3. Aby se zabránilo zamotání vlasů během sušení, je třeba je před sušením rozdělit na zóny.
 4. Proud růstu vlasů směřuje proud horkého vzduchu. Tato technika bude mít společné váhy na vlasy, budou poslušnější a budou lesknout. Avšak sušení proti růstu porušuje strukturu vlasů.
 5. Krátké vlasy rychle vysuší, takže pokud nejsou příliš slabé a tenké, můžete použít vysokou teplotu. Střední vlasy by měly být sušeny při nižší teplotě a dlouhé vlasy vyžadují minimální teplotu.
 6. Při sušení vlasů je žádoucí dodržovat průměrnou teplotu. Příliš horký vzduch bolí vlasy, takže je křehký a nudný.
 7. Nepoužívejte vysoušeč vlasů každý den. Je mnohem obtížnější obnovit vlasy, než je pokazit. Maximální četnost pokládky - 2-4krát týdně.
 8. Můžete ihned promíchat a prostředky na styling a prostředky k ochraně vlasů před poškozením.
 9. Na konci stylu se doporučuje aplikovat na vlasy lesklý sprej. To zlepší vzhled vlasů.

Jaké materiály vyrobili kvalitní vysoušeč vlasů?

Tělo sušičky musí být vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Levné plasty mají tendenci tát od vysokých teplot, takže po 10 minutách sušení budete mít pocit spíše nepříjemného a ostrého zápachu. Naneštěstí je téměř nemožné odlišit zvenčí špatný plast od dobrého. Osvědčení o kvalitě často neříká o tom, z čeho je vyroben sušič vlasů. Při výběru materiálu kufříku funguje jedna univerzální rada: jestliže ze zařízení je už na prodejně nepříjemný plastový zápach, určitě byste ho neměli koupit.

Ohřívač vlasů může být levnější kov nebo dražší keramika. Použití prvního typu v konstrukci vysoušeče vlasů může vést k tomu, že vlasy budou nerovnoměrně ohřívány, což může mít nepříznivý vliv na jejich stav. Keramický ohřívač snižuje vlasy výrazně rychleji než kov. Poskytuje rovnoměrné vytápění, vlasy budou v bezpečí. Přečtěte si více: Jak si umýt vlasy doma.

Tipy pro vysoušeč vlasů

Jedenkrát měsíčně vyčistěte sítko filtru. To se musí provést při vypnutí vysoušeče vlasů. V opačném případě se prach a vlasy mohou nahromadit na zadní straně ventilátoru, což může způsobit zlomení a dokonce i vysoušeč vlasů!

Aby nedošlo k přehřátí motoru, musíte nejprve vypnout topení (nastavit teplotu na nulu) a poté napájení vzduchu. Nikdy nespojujte vysoušeč vlasů, jinak by mohlo dojít k poškození elektrického vedení vysoušeče vlasů, které může také způsobit jiskru.

Jak si vybrat vhodný vysoušeč vlasů pro styling vlasů a trysky

Zařízení pro sušení vlasů je prostě nezbytné pro každou ženu s moderním rytmem života. Umožňuje je rychle vyschnout a přidat do účesu hlasitost. V současné době nabízí výrobce široký výběr takových výrobků. Při výběru zařízení musíte nejdříve určit účel použití.

Typy vysoušečů vlasů pro sušení a stylování vlasů

Vysoušeč vlasů pro styling může být:

 • Profesionální.
 • Domácnost.
 • Nástěnná montáž.
 • Silnice.
 • V kompletní sadě s tryskami a bez nich.

Chcete-li vybrat produkt, který je pro vás plně vhodný z hlediska funkčnosti, potřebujete znát funkce a schopnosti zařízení.

Profesionální spotřebiče

Profesionální vysoušeče vlasů vám umožní vysušit a stylovat vaše vlasy během několika minut. Je vhodný pro curling kudrlinky libovolné délky. Jejich charakteristickým rysem je vysoká pracovní kapacita.

Mezi nejrůznější modely nabízené na našem trhu patří:

 • Moser 4360-0050 Chráňte. Toto zařízení s výkonem patnáct set wattů je docela vhodné pro domácí použití. Vysoušeč vlasů má čtyři teplotní režimy a dvě rychlosti. Navíc je výrobek velmi vhodný odnímatelný filtr.
 • Parlux 3500 Supercompact. Model je kompaktní a poměrně lehký. Její hmotnost je pouze 500 gramů. Výkon zařízení dosahuje dvou kilowattů.
 • BaByliss PRO Caruso iontový BAB 6510 IRE. Jedná se o model s výkonem motoru 2,4 kW vyvinutým ve Francii. Existuje důležitá funkce ochrany proti absorpci vlasů uvnitř pouzdra.

Vysoušeče vlasů pro domácnost a silnici

Vysoušeče vlasů v této skupině se nedoporučují používat velmi často. Mají průměrný výkon a počet funkcí v nich je omezen.

Pozitivním faktorem je snadné použití a přiměřená cena. Přístroje jsou vhodné pro práci s krátkými a poškozenými vlasy. Tento vysoušeč vlasů je nepostradatelný na výletech i na dovolené. Je malý a snadno se používá. Ženy, které často chodí na služební cesty, si nemohou představit svůj život bez něj. Produkt nemá žádné další funkce a nemá vysoký výkon, ale umožňuje získávat krásné kudrlinky a dávat objem vlasů a zdvíhat je v kořenech.

Možnosti stěn

Takové výrobky se obvykle instalují na hotely vysoké úrovně. V současné době se módní ženy dostanou do domu sušičky na vlasy, které jsou spojeny s následujícími vlastnostmi:

 • Snadné použití.
 • Kompaktní a ergonomické.
 • Vysoká bezpečnost. Tato zařízení mají zabudovanou ochranu proti přehřátí, a proto pokud příliš vysušíte hlavu nebo zapomenete přístroj vypnout, pravděpodobnost zapálení zařízení je minimální.
 • Dlouhá doba provozu.

Nejoblíbenější modely tohoto typu jsou:

 • Ksitex F-1400SS. Produkt funguje dobře při práci v náročných podmínkách, takže je instalován v bazénech a hotelových pokojích. Snímače teploty zvyšují jeho spolehlivost a trvanlivost.
 • Valera Premium 1600 Smart Shaver. Jedná se o moderní vysoušecí a stylové zařízení s vysokým výkonem. Má nízké možnosti šumu a teploty. Produkt je vhodný pro domácí použití.
 • Valera Hotello Shaver. Vysoce kvalitní prémiové zařízení, které lze často vidět v hotelích a soukromých domech. Navíc kromě hlavních funkcí je zásuvka pro připojení elektrických holicích strojů zabudovaných na skříni.

Typy a použití trysek

Moderní výrobci doplňují vyráběná zařízení vhodná pro použití v tryskách. To vám umožní zvýšit funkčnost produktů a umožňuje provádět nejmodernější účesy bez návštěvy salonů.

Tipy na vysoušeč vlasů vám pomohou rychle vysušit kudrlinky a udělat vlasy stylovější a objemnější.

Rozbočovací tryska a stylizátory

Toto velmi nezbytné přidání musí být nutně zahrnuto do sady přístrojů. Rozbočovač se používá pro sušení a stylování vlasů, což umožňuje upravit směr proudění vzduchu a získat krásné prameny.

Při výběru vysoušeče vlasů s stylingovými špičkami se ujistěte, že průměr koncentrátoru je větší než jeden centimetr. To ochrání vlasy před vysycháním.

Fén s stylingovými tryskami se často nazývá styler. Tato zařízení vám umožňují vytvářet moderní účesy, a to i bez velkých dovedností v oblasti kadeřnictví.

V obchodech najdete vysoušeč vlasů s následujícími tryskami:

 • Kruhový plastový hřeben nazývaný kartáčováním. S jeho pomocí můžete získat velké a objemné kudrlinky.
 • Pravidelný hřeben pro základní objem.
 • Kartáč s kruhovým tvarem z přírodní hromady. Umožňuje udržovat zdravý druh vlasů při sušení.
 • Hemispherická tryska určená pro narovnávání vlasů.
 • Hřeben se zatahovacími zuby. Jeho použití vám umožňuje získat krásné kudrlinky.

Kromě toho si můžete zakoupit univerzální vysoušeč vlasů. Ve své sadě jsou speciální kleštiny s otvory pro horký vzduch.

Podvod a difuzér

Jak je uvedeno výše, kartáčování je kulaté. Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plastové přírodní piloty. Štětec umožňuje vytvářet objemné účesy na dlouhých silných a krátkých vlasech, které chrání před přehřátím.

Při výběru takové trysky se ujistěte, že:

 • Její průměr odpovídá typu vlasů. Například pro dívky s dlouhými kudrlinami je vhodnější používat hřebeny o velkém průměru a pro dámy s krátkým účesem úzké spodní lemování jsou vhodnější.
 • Materiál, ze kterého je tryska vyrobena, musí být vysoce kvalitní. Je vhodnější zvolit hřeben s keramickou rukojetí tak, aby byl proud horkého vzduchu rovnoměrně rozložen, aniž byste vysušili kadeře.

Difuzér - tento doplněk k vysoušeč vlasů je pro ženy s perm. Ve vzhledu to připomíná disk o průměru až patnáct centimetrů. Dělají otvory pro horký vzduch, který prochází skrze ně, jemně uschávají vlasy, aniž by zničily jejich strukturu. Kromě toho difuzér má takzvané prsty různých velikostí, které pomáhají vytvářet objemnější vlasy.

Hair hair hair brush - přehled nejlepších modelů s fotografiemi a cenami

Vytvořte elegantní a stylový styl a současně osušte vlasy a dáte jim dobře upravený vzhled a pomůže vám vlasové vlasové kartáče. Tento vynález je prostě nepostradatelný pro miliony žen po celém světě! Nyní je mnohem jednodušší péče o vaše vlasy a doma můžete dosáhnout účesu stylového salonu.

Výběr sušičů vlasů je prostě obrovský - téměř každá společnost vyvinula vlastní řadu speciálních trysek a kartáčů. Někdy je tento sortiment obtížně pochopitelný, ale pokusíme se vytvořit malý přehled nejpopulárnějších produktů v této oblasti. Takže, co vyniká dobrým štětcem na vlasy, spotřebitelskými recenzemi a doporučeními samotných výrobců.

Základní pravidla pro použití vysoušeče vlasů s tryskou

První věcí je získat dovednost. Mnozí uživatelé si stěžují, že používání vysoušeče vlasů s hřebenem způsobuje mnoho potíží, jejich vlasy neposlouchají a neustále se zamotávají. Důležitým bodem je proces získávání dovedností pro práci s takovým vysoušečem vlasů. Koneckonců, dokonce i nejvíce prvotřídní zařízení bude chybět a selhat, pokud není správně zpracován. Proto je nutné se naučit, jak správně používat vysoušeč vlasů pro styling vlasů s rotujícím kartáčem - to je obrovský počet článků a školení videa na internetu!

Vlasy záleží. Mnozí spotřebitelé poznamenávají, že tato zařízení jsou mnohem jednodušší pro styling krátkých vlasů - až po ramena. Ve skutečnosti je mnohem snazší používat vysoušeč vlasů s kartáčem na krátké vlasy, ale to nevylučuje možnost jejich použití na dlouhé vlasy. Jedinou otázkou je, že proces předběžného školení bude trvat déle.

Použití stylingových výrobků. Tato kosmetika pro péči o vlasy je speciálně vytvořena pro usnadnění stylingu. Prostředky vám pomohou nejen rychle a snadno vytvořit dobře upravený vzhled, ale také ochránit vaše vlasy před vysycháním, po dlouhou dobu udržet úspěšný styl v původní podobě.

Nejoblíbenější modely vysoušečů vlasů se štětcem

Na trhu je obrovský počet modelů zařízení pro sušení a styling vlasů. Jsou zastoupeny jak známými značkami, tak zcela nepopulárními společnostmi. V našem přehledu jsme vybrali ty nejlepší vlasové kartáče pro parametry, jako je kvalita, snadné použití a cena. Které modely jsou nejvíce poptávané mezi spotřebiteli?

BaByliss 2736 E

Vysoušeč vlasů Babyliss 2736 E je velmi snadné použití. Pro různé vlasy jsou přiloženy 4 přílohy a přírodní štětiny zajišťují hladké a hedvábné vlasy. Designéři se snažili a vytvořili velmi ergonomické zařízení, které je také vybaveno pohodlnou kosmetickou taškou pro skladování a přepravu. Produkt má dlouhou životnost a je vybaven zárukou.

Současně lze zaznamenat řadu nevýhod - přítomnost pouze jedné rychlosti otáčení, použití dostatečného množství horkého vzduchu pro instalaci, nepřítomnost pohodlné smyčky pro zavěšení. Navíc takové zařízení nebude levné - v oblasti 6000 rublů na internetových stránkách internetových obchodů.

BaByliss AS120

Další model rodiny BaByliss, který také vykonává vynikající práci s jejími funkcemi. V balení jsou 4 pohodlné trysky a kabelka pro uložení. Tento vysoušeč vlasů umožňuje stylování bez vysušení vlasů a odstranění účinků chmýří.
Někteří spotřebitelé si všimli nepoužitelnosti velkého počtu trysek, které se často prostě nepoužívají. Dále je možné vyzdvihnout z nedostatků, že keramický povlak často odolává vytápění a nakonec začne praskat. Fanoušci vysoce kvalitního vybavení budou muset trochu vyčistit - tento model bude stát asi 5 000 rublů.

Scarlett IS-533

Stylový design a poměrně lehké tělo dělají tento fanoušek praktickou věcí. Přístroj se dobře vyrovná s úkoly, kartáč hrubých štětin odolává i intenzivnímu použití a hustým vlasům. Obzvláště atraktivní je cena výrobku - můžete si koupit kartáč na fén pouze za 1500 rublů.

Při nízké ceně má fén dostatečné vlastnosti - slabý motor se nemusí vždy vyrovnávat s obzvláště silnými vlasy, takže štětec zpomaluje a zpomaluje. Dalším zklamáním pro spotřebitele je nedostatek režimu studeného vzduchu s rotací štětce, což neumožňuje fixovat výsledek pokládky. Docela rychlé selhání je možné, proto věnujte pozornost dostupnosti záruky. Ale za jeho cenu sušič vlasů je docela vynikající!

Philips HP8664

Takový vysoušeč vlasů vám umožní rychle a pohodlně utvářet vlasy, odstranit špičaté špičky, vlasy hladké a lesklé, přidat objem. Sada obsahuje dvě kartáče, které se otáčejí ve dvou směrech. V režimu sušení vlasů jsou k ochraně vlasů poskytovány jemný styl a ionizace. Cenová kategorie je průměrná, nákup bude stát 4000-4200 rublů, což je plně v souladu s navrhovanou kvalitou.

Mezi nedostatky lze identifikovat rychlé selhání štětin - měkké chlupy s časem as intenzivním použitím se mohou začít deformovat.

Bosch PHA2662

Vysoušeč vlasů je vhodný pro domácí použití, ale také umožňuje vytvářet dobře upravený styl na dlouhých cestách, je kompaktní a všestranný, obsahuje tři trysky a pohodlnou tašku. V režimu provozu vysoušeče vlasů, přívodu studeného vzduchu, změn rychlosti a ionizace.

Hlavní nevýhodou modelu je silné teplo během provozu, zejména vytápění tryskami. Také model neposkytuje odnímatelný filtr, což komplikuje jeho údržbu. V průměru je model na trhu zastoupen v cenovém rozpětí od 3 400 do 3 600 rublů.

Bosch PHA5363

Docela levný a atraktivní stylista, který vám umožní rychle uložit všechny vlasy. Model je vybaven dvěma rychlostmi a třemi režimy vytápění. Zařízení je poměrně dobře sestaveno, má nízkou hmotnost a pohodlně leží v ruce. Pokud si přejete, můžete najít na trhu 2000-2300 rublů.

Nízké náklady jsou také vytvořeny odpovídajícími charakteristikami modelu - spíše nízkým výkonem, určitým nesrovnalostí mezi popisy a samotným výrobkem, což je poměrně rychlé selhání z důvodů, které spotřebitel nemůže ovládat.

Braun AS 330

Vysoušeč vlasů je vhodný pro pokládání malých kudrlin, stejně jako pro velké kudrlinky, umožňuje vám rychle dodat objem a dobře upravený vzhled. Model má 2 režimy vytápění a 2 rychlosti, sada obsahuje 3 trysky různých velikostí.

Model neposkytuje hezké věci - ionizaci a přívod studeného vzduchu. V průběhu času se tělo vysoušeče vlasů začne výrazně zahřívat a při intenzívním provozu nevytrpí materiál a neuspěje trysku. Takový nákup bude stát v průměru 2300-2700 rublů.

Rowenta CF 9320

Tradiční vlasový kartáč na vlasy se všemi potřebnými funkcemi - přívod studeného vzduchu, ionizace, funkce otáčení trysek. Sada obsahuje 2 trysky různých průměrů. Vynikající ergonomie umožňuje pohodlně držet vysoušeč vlasů při stylování.

Jedním z hlavních nedostatků produktu je jeho váha - pro dlouhodobé použití, model je poněkud těžký, někdy i ruce unavené. V režimu studeného vzduchu je dodáván teplý proud a teplota všech provozních režimů vysoušeče vlasů je dostatečně vysoká, což může poškodit vlasy a trysky. Cena za zařízení je asi 2500-2700 rublů, což je zcela shodné s ukázanou kvalitou.

Panasonic EH-KA81

Velké množství dýz umožňuje experimentovat s způsoby stylingu a sušení vlasů. Trysky jsou pohodlně připevněny k pouzdru a bezpečně zapadnou na místo. Všechny kartáče jsou vyrobeny ze silikonu, což vám umožňuje chránit pokožku hlavy a výrazně prodloužit její životnost. Model je vybaven třemi teplotními režimy a třemi rychlostmi práce. V tomto případě může být všechno potěšení asi 1 500 rublů.

Spotřebitelé poukazují na nevýhody nevhodného přepínače, který někdy vyvolává zařazení jiného režimu rychlosti. Zaznamenávají také velké nepořádek s nepotřebnými tryskami, které se prakticky nepoužívají, a objemnou velikostí tašky pro skladování.

Turmalín Valera Turbo Style 1000 (603.01 / B)

Spotřebitelé velmi chválí vysokou kvalitu tohoto vysoušeče vlasů, všimnou si plného souladu se všemi potřebnými požadavky. Umožňuje vám vytvořit stylový styl, zarovnat vlasy, odstranit plynulost. Model má stylový design, jasnou barvu, jednoduchost a snadné použití. Takový fén bude stát v průměru 3000-3300 rublů, v závislosti na místě nákupu.

Neexistují prakticky žádné zjevné nedostatky, což není překvapující, protože tento model je vyráběn pomocí švýcarské technologie. Někteří uživatelé zaznamenávají během dlouhé práce pouze ohřívání trysek.

Lamark LK-1245

Štětec má jasný design - stylová rukojeť vypadá jasně a okamžitě přitahuje pozornost. Poměrně jednoduché zařízení s kapacitou 1000 wattů. Umožňuje použití vysoušeče vlasů ve dvou režimech, které pohodlně vysouší a stylují vlasy. Dnes takový model bude stát přibližně 1500 rublů, což také potěší spotřebitele.

Někteří spotřebitelé říkají příliš mnoho proudění vzduchu, které vysychají vlasy a pokožku hlavy. Také žádné speciální komfortní kartáčové nástavce, které jsou pro velmi citlivé vlasy těžké. Proto je důležité věnovat pozornost tomuto faktu, pokud vaše vlasy vyžadují pečlivější péči.

SUPRA PHS-2040N

Uživatel si všimne dobré síly vysoušeče vlasů, přítomnost funkčních příloh, které vám umožní vytáhnout a stylovat vlasy. Fén lze také použít k pravidelnému vysoušení vlasů bez příloh. V chladném režimu je dodáván opravdu studený vzduch. Zvláště potěšilo, že výrobek je poměrně levný - nákup bude stát až 1000 rublů.

Nevýhodou modelu je nízká stabilita kartáčů - při intenzivním používání a při práci s vysokými teplotami, vily rychle ztrácejí svůj dobře upravený vzhled.

Vitek VT-2378

Tento model se vyznačuje stylovým designem, úspěšnou kombinací růžové a šedé gama, a proto je především estetickým potěšením. Pro celou sadu je vytvořen pohodlný obal na suchý zip, který vám umožní pohodlně ukládat a přepravovat vysoušeč vlasů. Pro ochranu vlasů a rovnoměrné rozložení tepla poskytuje model keramickou trysku i ionizaci vzduchu. To vše ochrání vlasy během stylingu.

Mezi nedostatky modelu lze nalézt spíše křehký rotační mechanismus, který se často přerušuje i při příležitostném použití. Ale pro jeho hodnotu sušič vlasů je docela slušný.

Kde koupit vlasový kartáč na vlasy

Obrovský sortiment zařízení pro péči o vlasy a stylingové vybavení nabízí řada internetových obchodů, internetové stránky Aliexpress a podobné nákupní místa. V každém městě, třpytivé okna nákupních center nabízejí velký výběr zboží. Při nákupu vysoušečů vlasů je důležité věnovat pozornost nejen vlastnostem modelu, ale také spolehlivosti prodávajícího. Chcete-li to provést, věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

 • Balení musí odpovídat obsahu, být neporušené a bez poškození;
 • úplnost zboží je uvedena v pokynech a musí přesně odpovídat;
 • může být zařízení zkontrolováno přímo na místě v obchodě nebo v přítomnosti pracovníka doručovacího kurýru připojením k napájení;
 • Každý prodejce poskytuje záruku na svůj produkt - může se lišit v závislosti na značce, ale je vždy přítomen. Standard poskytuje záruku nejméně 1 rok.

Tyto jednoduché tipy vám pomohou vyhnout se práci s bezohlednými prodejci a přímými podvodníky, kteří se snaží prodat falešné nebo vadné zboží.

Pokud potřebujete spolehlivý kartáč na vlasy, spotřebitelské recenze pomohou porozumět základním vlastnostem produktu. Zároveň však každý potenciální kupující má své vlastní dotazy ohledně jakosti a funkčnosti produktu. To je důvod, proč každý model obrovského sortimentu výrobků pro domácnost najde svého kupce. Po pečlivém studiu na trhu najdete vysoušeč vlasů, který je pro vás vhodný, který splní vaše očekávání z hlediska ceny a kvality práce.

Video

Podívejte se na video, jak udělat vlasy kudrlinky štětcem

Podívejte se na video: Rowenta Brush Activ CF9320 styling vlasů

Vysoušeč vlasů pro styling vlasů: jak správně zvolit a používat

První pomocník v denním stylu pro každou ženu je vysoušeč vlasů. Jeho funkce vám umožní experimentovat a objevovat nové snímky. A v případě rychlé transformace před důležitým setkáním nebo událostí, technologie zázraků prostě nemůže dělat.

Výběr vlasů pro styling vlasů

Aby byl nákup užitečný, musíte se předem rozhodnout o typu vysoušeče vlasů.

Charakteristickým znakem druhu je soubor trysek, které jsou obsaženy v hlavním nástroji:

 • Koncentrátor je nejširší produktovou řadou, která má na základně válcový tvar, která je zploštěná na straně výstupu vzduchu. Je důležité, aby ukazatel vzduchového otvoru byl nejméně 7-9 cm. Účel tohoto typu vysoušeče vlasů: sušení, pokládání, modelování kadeří. Důrazně se doporučuje používat zařízení pro sušení pramenů. Vytváření účesů - pravidelně. Příliš časté používání schnou vlasy, což vede k delaminaci a lupům.
 • Difuzér zajišťuje rychlé sušení rozptylem horkého vzduchu tryskami. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný nepřetržitý proud vzduchu, může být sušení tohoto zařízení považováno za jemnější. Kromě přímé schůzky můžete použít vysoušeč vlasů, aby se dosáhlo objemu vlasů. Tato možnost je dosažena ovlivněním vlasové linie trysky s prsty. Každý prst je vybaven malým otvorem, kterým prochází vzduch. Použití difuzoru zajišťuje masáž pokožky hlavy, protože pravidla pro použití trysky zajišťují kruhové pohyby v kořenové části. Vysoušeč vlasů je ideální pro ty, jejichž prameny jsou suché a křehké. Použití difuzoru má určité omezení. Pokud jsou vlasy svěží s malými kudrlinami, měli byste z nákupu tohoto zařízení opustit. Chcete-li získat požadovaný výsledek při instalaci pramenů ve srážkách, je třeba, aby byly dovednosti a dodržování pravidel použití trysky.
 • Styler je funkční domácí spotřebič, který v soupravě obsahuje 2 až 10 trysek. V tomto ohledu jsou náklady podstatně vyšší než ostatní typy zařízení. Díky připojeným zařízením doma můžete udělat téměř každý účes, který není nižší než originalita salonu. Současně jsou prameny po promytí vysušeny a skládané, což šetří čas. Zvládnout dovednosti používání trysek je poměrně jednoduché, dokonce i teenager dokáže zvládnout. Vzduch protéká malými otvory v trubkové základně, což znamená, že konstrukce není přímo vystavena horkému proudu. To umožňuje použít stylizátor pro uvolněné prameny. Moderní modely jsou vybaveny dalšími funkcemi. Například kondicionování iontů. To vytváří další ochranu vlasů při pravidelném používání zařízení.

Z nevýhod vysokých nákladů. Nemá smysl používat stylizátor v případě jednoduchého sušení. U hustých kadeří nemusí být zařízení vhodné z důvodu nedostatečného výkonu.

Kritéria výběru

Při výběru modelu byste měli věnovat pozornost hlavním faktorům, které určují komfortní provoz:

  Ideální model vysoušeče vlasů má několik teplotních režimů. To umožní, pokud je to nutné, změnit režim sušení, což snižuje účinek horkého proudu na konstrukci a pokožku.

První věc, kterou je třeba zvážit, je typ srsti. Pokud je struktura vlasů oslabená, je suchá a křehká, měli byste upřednostňovat nízkopříkonové vysoušeče vlasů. Je lepší, když je průtok vzduchu rozptýlen malými otvory.

 • Zařízení s malým výkonem se považují za styly. Indikátor do 1500 wattů neruší strukturu a nevysuší pokožku hlavy. Jsou na prodej a další druhy s malou kapacitou. Mohou být také použity pro tenké a suché vlasy, ale během provozu je důležité dodržovat pravidla použití.
 • Střední výkon vhodný pro normální vlasy. Výkon těchto zařízení se pohybuje od 1500 do 2000 wattů. Hlavní sestava segmentu střední energie je reprezentována typy: koncentrátory a difuzory. Při řádném zacházení se zařízením a dodržování všech pravidel se riziko negativního dopadu na strukturu sníží na nulu. Před použitím přístroje doporučujeme použít termální sprej na prameny.
 • Výkon nad 2000 W se týká vysoké rychlosti. Často jsou tato zařízení reprezentativní zařízení. V rukou pána je riziko poškození pramenů omezeno na minimum, což nelze říci o domácím použití. Pravidelné sušení s výkonným zařízením vede k vysušení struktury a křehkých vlasů. Ne méně poškození na kůži hlavy. Je lepší odmítnout koupit tyto modely pro domácí použití.
 • Během výběru by měl být věnován pozornost hukotům motoru. Mělo by být rovnoměrné, aniž by praskliny a cizí hluk. Pokud je diskontinuita jasně slyšena, je lepší odmítnout nákup.
 • Skříň by měla být vyrobena z odolného plastu. Pokud dojde k deformaci při stisku tlačítka, znamená to špatnou kvalitu.
 • Nejlepší vysoušeče vlasů pro domácí styling

  Styler Philips Essential Care HP8661

  Napájení - 800 wattů. V sadě jsou dodatečné trysky, které umožňují modelovat kadeře různé tloušťky (22 cm a 38 cm). Ideální pro všechny typy vlasů, které působí jemně na strukturu vlasů. Současné sušení a stylování šetří čas. Přístroj má schopnost dodávat studený vzduch a pracovat ve třech teplotních podmínkách ohřevu. Během aplikace nebude kabel zasahovat, jelikož je na vstupu do skříně instalován speciální závěs.

  Náklady na zařízení jsou 2790 rublů.

  REMINGTON D5219 Váš styl

  Výkon - 2300 wattů. Pro práci jsou k dispozici tři teplotní režimy při 2 topných rychlostech. Nízká hmotnost (810 gramů) usnadňuje vysoušení nebo stylování vysoušečem vlasů. Sada obsahuje trysky: difuzér a náboj. To vám umožní používat zařízení k vytvoření různých účesů. Mezi další důležité pro zdraví vlasů fungují: ionizace a průtok studeného vzduchu. Smyčka na spodní straně pouzdra umožňuje během používání vysoušet vysoušeč vlasů na háčku u zrcadla.

  Cena zařízení je 2605 rublů.

  BOSCH PHD9960 ProSalon

  Napájení - 2200 wattů. K dispozici jsou 3 provozní režimy teploty při 2 rychlostech. Rozprašovač trysek poskytuje hlavu hlasitosti vlasů. Rozptýlení horkého vzduchu prsty difuzoru poskytuje jemný účinek na strukturu pokožky hlavy a vlasů. Sada obsahuje také super úzký náboj, který řídí proudění vzduchu do určité oblasti. Další funkce: studený proud vzduchu, ionizace.

  Cena zařízení je 3560 rublů.

  ROWENTA CV3820F0

  Výkon - 2300 wattů. Existuje dvourychlostní režim provozu se šesti stupni zahřívání. Sada obsahuje náboj, který umožňuje stohování nebo vysoušení ve směru proudění v určité oblasti. Ideální pro všechny typy vlasů. Před použitím se doporučuje na prameny aplikovat stylingový prostředek a ochranný sprej. Pak nic neohrozí zdraví vlasů. Ionizace a průtok studeného vzduchu zajistí jemný účinek na strukturu pokožky a vlasů. Lehká váha (680 gramů) nebude při stylování vytahovat ruku.

  Náklady na zařízení jsou 2820 rublů.

  Jak používat vysoušeč vlasů pro styling vlasů

  Chcete-li používat vysoušeč vlasů, neškodí vlasům a pokožce hlavy, měli byste provést sušení a stylování podle následujících pokynů:

  1. Zachycení pramenů stojí za trochu, pak bude účinek trvat déle a doba expozice horkému vzduchu se sníží; Během mytí hlavy je třeba používat kvalitní nástroje. Kromě šamponu byste měli použít balzám nebo masku. Pokud vlasy nepotřebují obnovu, je lepší používat klimatizaci. Při výběru prostředků péče věnujte pozornost jmenování a doporučení týkající se typu vlasů. Dokončete postup mytí by měl být důkladně opláchnut.
  2. Vlhké prameny by měly být nejprve namočeny ručníkem a je lepší zakrýt hlavy a dát jim čas na absorbování přebytečné vlhkosti. V žádném případě není možné tření vlasů, konstrukci je možné poškodit.
  3. Naneste malé množství ochranného prostředku na prameny vysušené ručníkem a rozetřete je po celé délce. Takže aktivní složky vytvoří na každém vlasu ochranný film, který se stane bariérou ultrafialového záření a expozicí horkému vzduchu.
  4. Pokud je určeno nejen pro sušení, ale i pro styling, malá stylová pěna nebo pěna by měla být aplikována na prameny. Je nutné dodržet dávkování, jinak čisté kudrlinky budou mít neprůhledný vzhled.
  5. Použití svorky začít sušit / stohování na jednotlivé prameny, tloušťce ne více než 1,5-2 cm pohybovat lépe na určité části vlasů :. Neck, koruny, postranních částí, na přední části.
  6. Udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti 30-40 cm od vlasů.
  7. Tok by měl být nejprve nasměrován na bazální oblasti a postupně klesat směrem ke koncům.
  8. Okamžitá kombinace kroucení nemůže. Rychle ztrácí tvar.

  Základní pravidla:

  • před připojením zařízení k síti zkontrolujte integritu kabelu;
  • nastavte první teplotu pro tenké a suché prameny, druhou použijte pro husté vlasy;
  • pro sušení můžete použít střední a vysokou rychlost, pro pokládku je lepší instalovat první;
  • pro vysoce kvalitní styling je stylingový prostředek předem aplikován, což pomůže udržet tvar vlasů delší;
  • zahnuté zámky by měly vychladnout před tím, než jim poskytnou požadovaný vzhled.

  Tipy / triky pro výběr a použití

  • Majitelé tlustých dlouhých pramenů by si měli vybrat modely s automatickým vypnutím. Doba schnutí a zhroucení trvá hodně, což ovlivňuje spotřebu energie. Automatické vypnutí pomůže šetřit peníze, když je vysoušeč vlasů prázdný na poličce nebo stole, zatímco se vytváří další vlákno.
  • Moderní modely jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Jedním z nich je snímač vlhkosti zabudovaný do zařízení. Pomáhá stanovit úroveň vlhkosti vlasů. Když pramen dosahuje požadované úrovně sušení, rychlost proudění vzduchu se automaticky sníží.
  • Ionizační funkce má na vlasy pozitivní účinek. Strandy jsou lesklé a hladké.
  • Čím více režimů sušení vlasů, tím větší je šance vybrat si nejlepší volbu pro vlasy.

  Recenze

  Již třetí rok používám vysoušeč vlasů ROWENTA, který zaměstnanci představili pro své narozeniny. Výhoda: dokonale staví ve vlasech, nevysušuje prameny mohou být použity alespoň jednou denně, difuzor poskytuje nádherný objem. Nevýhody považuji za závažnost samotného zařízení. Dokud si dám vlasy a mají středně dlouhou délku, je mi pažba velmi unavená. V zásadě je práce sušičky velmi potěšena.

  Při slevě jsem se před REMINGTONem dostal před rokem. Výkon 1800 W stačí k vytvoření krásného stylu. Fén používám téměř každý den v létě. Žádné negativní účinky na prameny nejsou pozorovány. Je pravda, že před každým použitím rozdávám ochranný sprej na vlasy. Líbí se mi tvarovat kudrlinky pomocí přílohy hubu. Cena je hodna kvality!

  Starý vysoušeč vlasů vyhořel, musel si vybrat nový. Tolik revidovaných modelů v obchodě s hardwarem, ale nemohlo se zastavit na jednom. Zatímco jsem sbíral informace o sušičkách vlasů na internetu, nevěděl jsem, jaký druh zařízení by mi vyhovoval, protože koupila stará matka. Rozhodla jsem se vědomě a neměla žádné politování. Používám stylizátor Philips už 2 měsíce. Jsem velmi ráda, že jsem s nákupem nepospíšil.

  Vysoušeč vlasů

  Existuje neuvěřitelné množství nástrojů, které dívky potřebují o sebe pečovat. Fén je hlavní známý vysoušeč vlasů. Má všechny dívky, stejně jako některé muže. Pro kadeřníky a stylisty hraje důležitá roli správná volba vysoušeče vlasů. Koneckonců se používá nejen pro styling a sušení vlasů klienta, ale také pro odfouknutí zbytečných vlasů. Takže tento proces nezpůsobí klientovi nepohodlí.

  Jaký je nejlepší vlasový vysoušeč vlasů?

  K dnešnímu dni jsou vysoušeče vlasů pro styling vlasů velmi mnoho a pro spotřebitele je obtížné si vybrat. Profesionální vysoušeč vlasů je vybrán nejen pro salony, ale také pro domácí použití. Má spoustu výhod ve srovnání s obvyklým.

  Existují dva hlavní typy - to je normální vysoušeč vlasů, který se používá k sušení a vysoušeč vlasů, který je určen k vytvoření účesů. Mnozí říkají, že druhý typ je vhodný na vlasy pro styling vlasů.

  Pro styling existují speciální trysky, které usnadní proces vytváření účesů. Velmi často jsou zahrnuty. 2 základní trysky jsou difuzér a rozbočovač.

  1. Difuzér je velká tryska, která je ideální pro kudrnaté vlasy. Díky dlouhým zubům trysky vzduch proniká mezi prameny a získává krásný styl. Nejlepší je zvolit nízkou teplotu a průměrný výkon.
  2. Hub je tryska s úzkým vývodem vzduchu, který pomáhá narovnat vlasy. Z tohoto důvodu je nejlepší používat vysokou teplotu.

  Hmotnost a velikost vysoušeče vlasů

  Pokud si vyberete fén pro práci, musíte vzít v úvahu jeho tvar, velikost a váhu. Na první pohled se může zdát, že váha nehraje důležitou roli, ale není. Pokud používáte vysavač na vlasy v kabině, pak večer od těžkého nástroje bude velmi bolavé rameno, nohy a záda. V průběhu času se na to zvyká pán, ale proč takové nepříjemnosti, pokud si můžete koupit méně těžký vysoušeč vlasů a vychutnávat si práci.

  Ve velikosti jsou tři typy vysoušečů vlasů:

  • Obyčejný je středně velký vysoušeč vlasů. Jejich volba je největší a nejčastěji zakoupená. Takové modely jsou na trhu velké množství různých barev a tvarů. Pouzdro má průměrnou délku 22 cm. Tento fén je ideální jak pro práci, tak i pro domácí použití.
  • Extra dlouhá doba - tento typ je nejčastěji nakupován v salonech a kadeřnických salonech. Jejich tělo je delší a má velikost od 23 do 26 cm. Díky této velikosti je vysoušeč vlasů velmi vhodný pro vysoce kvalitní sušení a rychlý styling. Každý pramen se natahuje a vysuší z kořene na špičku, po němž se další z nich přemístí a odebere. Sušení trvá minimálně.
  • Kompaktní - velmi lehké a pohodlné. Tělo je krátké a má délku od 16 do 19 cm. Tento vysoušeč vlasů je velmi vhodný pro domácí použití, stejně jako můžete s sebou vzít na silnici. Nejčastěji se tyto modely přidávají a stávají méně než polovinou. Vysoušeč vlasů tohoto druhu je velmi lehký a nepotřebuje mnoho prostoru.

  Napájení

  Mnoho dívek si vybírá vysoušeč vlasů. Čím jasnější je barva, tím lépe, ale je to úplně špatné. Může to trvat déle, ale ve většině případů se takové zařízení nevyschne dobře a rychle se zlomí.

  Druhé kritérium, které opravdu stojí za to věnovat pozornost po tvaru a hmotnosti, je síla. Kvalita závisí na tom, stejně jako rychlost průvodce. Pro salony si vyberte spotřebiče od 1900 wattů. Takové vysoušeče vlasů pro dlouhé vlasy jsou vhodné. Kvůli vysokému výkonu vypadají vlasy mnohem rychleji a tento proces netrvá dlouho. Nepoškozují vlasy, ale je lepší používat takové zařízení denně.

  Pokud chcete koupit profesionální vysoušeč vlasů pro váš domov, pak je lepší vybrat model s kapacitou od 1500 do 1900 wattů. To umožní vlasy vyschnout bez poškození při vysokých teplotách. Nejlepší je použít tepelnou ochranu, která chrání vlasy a zabraňuje ztrátě vlhkosti.

  Výkon vzduchu je důležitým rysem sušičky. Nezapomeňte na to při nákupu a při výběru mezi několika modely může být rozhodujícím kritériem. 70 kubických metrů za hodinu je průměrný výkon, z 87 je vysoký. Je lepší zvolit model s větším proudem vzduchu.

  Motor

  Motor - to je třetí důležitá vlastnost, která by neměla být zapomenuta. V profesionální vysoušeč vlasů, nejčastěji motorové reproduktory a v domácnosti - DC. Tyto informace lze nalézt na internetových stránkách výrobce.

  Každý motor má životnost. Pro profesionální vysoušeč vlasů to je více než 2000 hodin. To znamená, že pokud je tato funkce zapnuta, tentokrát to bude fungovat. Pokud používáte každý den v kabině, bude to stačit asi 2-4 roky, a pro dům, doba provozu se zvyšuje na 6 let. Pokud není sušička na vlasy vybrána po dobu jednoho roku, musíte pečlivě prozkoumat vlastnosti.

  Každý rok se výrobci snaží zlepšit motor a prodloužit jeho trvanlivost. Takže zařízení bude muset být měněno mnohem méně často. Lehčí motor, tím jednodušší bude celý vysoušeč vlasů, což usnadní práci.

  Při nákupu stojí za to věnovat pozornost záruční servis motoru. Je lepší zaplatit větší částku za trvanlivější produkt.

  Ionizace

  V dobrém vysoušeči vlasů by měly být 2 režimy přívodu vzduchu a 3 režimy teploty.

  Velké množství vysoušečů vlasů je nyní vybaveno ionizační funkcí. Pouze velmi levné modely vynechaly tuto inovaci. Jak si vybrat vysoušeč vlasů pro styling vlasů?

  Ionizace je vhodná pro téměř všechny dívky. Odstraní statistickou elektřinu během sušení a dodá vlasům hladkost. Po několika měsících používání takového vysoušeče vlasů můžete zaznamenat výrazné zlepšení stavu vlasů. Nevyvíjejí, ani se nekomplikují.

  Požaduje se ionizační sušička, pokud:

  • vlasy přestaly svítit,
  • je zapotřebí mnoho času na pokládku,
  • přestávka vlasů,
  • suché vlasy
  • vlasy velmi zmatené a nečesané.

  Tento způsob sušení nejen nepoškozuje vlasy, ale také pomáhá zlepšit jejich strukturu. Stávají se a vypadají zdravěji, což je velmi důležité. Tato ionizace pomáhá zjednodušit styling vlasů.

  Topný prvek

  Konvenční vysoušeče vlasů používají spirálový ohřívač. U profesionálních modelů používejte materiály, které chrání vlasy. Nejčastěji se jedná o keramiku, někdy o titan. Přispívají k tomu, že se vzduch stává homogenním.

  Jelikož technologie nezůstávají klidné, ovlivnily také topné prvky. Nové modely jsou vybaveny halogenovým prvkem, který zajišťuje jemné sušení pomocí infračervených vln.

  Nezapomeňte na délku kabelu, protože pokud je velmi krátká, způsob sušení a stylování způsobí nepohodlí.

  Mnoho dívky každý den používá vysoušeč vlasů a nesprávný druh modelu může mít nepříznivý vliv na vlasy. Hlavní nevýhodou je nerovnoměrné vytápění. Horký vzduch může vlasy nejen uschnout, ale i ho vypálit. Pokud používáte tento vysoušeč vlasů každý den, můžete mít problémy s pokožkou hlavy. Například dermatitida.

  Pravidelná vysoušeč vlasů není vhodná pro každodenní použití.

  Cena vysoušeče vlasů se může výrazně lišit a nejdražší - to neznamená to nejlepší. Je třeba věnovat pozornost nejen nákladům, ale charakteristikám konkrétního modelu. Nejlepší je vybrat profesionální stylový vlasový vysoušeč vlasů.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy