logo

Tip 1: Jak si vybrat fén v roce 2019

Než si koupíte vysoušeč vlasů, rozhodněte se, za jakým účelem ji potřebujete. Pokud je pro Vás nejdůležitější vyschnout vlasy v co nejkratším čase, upřednostněte modely s minimálními funkcemi a vysokým výkonem. Pro časté cesty a cestování jsou malé sušičky na vlasy vybavené cestovním pouzdrem. A k vytvoření mistrovských děl na hlavě potřebujete vysoušeč vlasů s velkou sadou trysek a dalšími funkcemi.

Jak si vybrat kvalitní vysoušeč vlasů

Pro každodenní použití zvolte modely s kapacitou 1200-1600 wattů. To stačí k vyschnutí vlasů, kladení a udržení jejich zdravého vzhledu. Nesprávná manipulace s výkonnějším ventilátorem může způsobit popáleniny na pokožce hlavy, suché konce a lupy.

Dobrý vysoušeč vlasů by měl mít alespoň dvě rychlosti a teploty. Vytvoření stylingu, sušení tenkých a poškozených vlasů se provádí při nízkých teplotách. Dalším přínosem je přítomnost proudění studeného vzduchu z vysoušeče vlasů. V závěrečné fázi je nutné zajistit pokládku.

Nezapomeňte otestovat vysoušeč vlasů před nákupem. Zvuk by měl být hladký, bez sípání a poklesu objemu. Jinak můžeme usoudit, že výrobce ušetřil kvalitu motoru. Takový model nebude trvat dlouho.

Vysoce kvalitní vysoušeč vlasů je vyroben z odolného žáruvzdorného plastu. Díky němu se přístroj při rozpadu na podlahu nerozpadne a během dlouhé práce se nebude tát. Bohužel je velmi těžké zjistit dobré materiály samy o sobě. Proto si vybíráte vysoušeč vlasů, dáváte přednost osvědčeným známým značkám.

Další funkce

Moderní modely vysoušečů vlasů mají širokou škálu funkcí. Takže v některých zařízeních namísto tradičního kovového ohřívače se používá keramika. Při rovnoměrném zahřátí jemně vysušuje vlasy, aniž by je poškodila. Keramický ohřívač je na obalu označen slovem Keramika.

Ionizační funkce vytváří účinek sušení vlasů ve vzduchu po bouřce. Nabíjené ionty odstraňují statickou elektřinu, vyhlaňují vlasové váhy, čímž jsou hladké a lesklé.

Vysoušeč vlasů může být dodáván s různými tryskami. Rozbočovač je tryska s úzkou štěrbinou. Používá se k vytváření stylingu, neboť umožňuje odeslat proud vzduchu na samostatné kadeře. Styler - tryska ve formě štětce. Je nutné, aby stylové kadeře a rozptýlení vlnitých vlasů. Tryska-difuzér jsou různé malé "prsty", které dávají objem, zvedání vlasů u kořenů.

Tip 4: Jak si vybrat vhodný vysoušeč vlasů

Při výběru vysoušeče vlasů musíte rozhodnout, za jakým účelem bude toto zařízení použito. Pro sušení vlasů je vhodná jednoduchá verze s malou sadou funkcí. Chcete-li vytvořit různé účesy, nejlepší řešení bude vysoušeč vlasů s difuzorem, kartáčem a dalšími tryskami. Také vysoušeč vlasů může být použit na výlety, pak je lepší upřednostňovat zařízení pomocí sklopné rukojeti.

Kritéria pro výběr fénů

Při nákupu vysoušeče vlasů je třeba nejprve zhodnotit jeho sílu. Nemělo by být co nejvyšší, ideální řešení pro domácí použití - rozsah od 1200 do 1600 wattů. Pro slabé a tenké vlasy si můžete koupit tenký vysoušeč vlasů, je také vhodný pro styling.

Pohodlně, pokud sušič vlasů má několik teplotních a rychlostních omezení, bude možné nezávisle vybrat podmínky pro vytváření účesů. Přítomnost funkce "studený vzduch" umožní opravu instalace. Odhadněte hmotnost zařízení. Pro časté používání je nutné zakoupit lehký vysoušeč vlasů.

Rozhodněte, které přílohy potřebujete. V přítomnosti permutu je difuzér vhodný, toto zařízení zajistí objem vlasů. Pro krátké vlasy je zapotřebí vysoušeč vlasů, který bude vypadat bujivě. K dispozici jsou prodejní vysoušeče vlasů s kleštěmi pro rovnání kadeř.

Vysoušeč vlasů může být v podobě válce nebo pistole, "vyskúšejte" v obchodě jak s tímto, tak s jiným modelem, aby bylo možné rozhodnout, který z nich je pohodlnější. Neexistují žádné kvalitativní rozdíly mezi produkty různých tvarů, takže si můžete vybrat ten, který se vám líbí.

Vysoušeč vlasů funguje

Nejlepší je zůstat na vysoušeči vlasů filtrem, chrání přístroj před přehřátím a v důsledku toho vyhořením. Ve vybraném modelu musí být filtr odstraněn bez problémů, aby mohl být vyčištěn.

"Chytrá" a užitečná funkce v sušičkách vlasů je ionizace. Pomáhá předcházet křehkým vlasům. Ionizace nasycuje kadeře molekuly vody, takže vlasy jsou navlhčeny během sušení a stylingu. Tato volba také působí na vyhlazování vlasových vah, což snižuje statickou elektřinu. K dispozici jsou také vysoušeče vlasů s turmalínem, taková zařízení produkují ionty ve větším množství a umožňují rychleji uschnout vlasy.

Samozřejmě je nutné věnovat pozornost ceně zařízení, modelu modelu, záruční době. Než půjdete do obchodu, můžete si přečíst recenze nezávislých odborníků, abyste našli vysoušeč vlasů svých snů.

Tip 5: Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Známky dobrého vysoušeče vlasů

Výkon sušičky by měl být v rozmezí od 1600 do 1800 wattů. Pokud je vysoušeč vlasů výrazně slabší, vlasy již vysuší a silnější poškodí pokožku hlavy a vlasy. Mějte na paměti, že sušička bude o 7-13% méně účinná než je uvedeno na krabici. To je způsobeno skutečností, že značná část evropských značek je přizpůsobena napětí 230 V, v Rusku je norma 220 v.

Zvolte model s přívodem studeného vzduchu, což je užitečné pro správné upevnění kroužku po hlavním pokládání teplým vzduchem.

Nezapomeňte na funkci ionizace vzduchu. S jeho pomocí můžete vlasy co nejrychleji vyschnout a zároveň eliminovat účinky horkého vzduchu.

Zaměřte se na skutečnost, že dobrá vysoušeč vlasů váží jednodušší a levnější. Spolehlivost zařízení závisí na tloušťce navíjení motoru. A je vyrobena z kovu. Tenké navíjení (ve velmi lehkých vlasových sušičkách) se velmi rychle roztaví. Zvuk motoru by měl být hladký, je ukazatelem jeho kvality. Kabel vlasové sušičky musí být poměrně dlouhý (jeden a půl až dva metry) a upevněn k tělu pomocí závěsného nebo mobilního držáku.

Zvažte, že tělo přístroje musí být vyrobeno z vysoce kvalitního plastu odolného proti nárazu. První elektrický vysoušeč vlasů byl vynalezen v roce 1890.

Tři typy vysoušečů vlasů

Rozbočovač je poměrně kompaktní pistole-sušička, která je obvykle dodávána s tryskou ve tvaru štěrbin. Jedná se o vysoušeč vlasů středního nebo vysokého výkonu. Vysoušeče vlasů tohoto typu jsou nejlevnější a nejkompaktnější, ale bohužel jsou pro vlasy nejškodlivější, protože soustředí horký vzduch na jednom místě. Pokud použijete tento vysoušeč vlasů pro pravidelný styl, vyberte model s šířkou hrotu 70-90 mm a pokud potřebujete vysoušeč vlasů pro normální vysoušení, může být vložka širší.

Styler - vysoušeč vlasů se speciální kartáčovou hlavou. V soupravě jsou obvykle k dispozici další zajímavé tipy - pro přidání objemu, pro vyrovnání, pro curling. Tato vysoušeč vlasů není příliš silná, určená pro styling. Abyste to zvládli, musíte mít zvláštní dovednosti.

Difuzér - reklamní model, který má "zázračné prsty". Bohužel není dosaženo slibu vícenásobného zvýšení objemu pomocí difuzoru. Tato vysoušeč vlasů je přizpůsoben pro jemné vysoušení, díky rozptýlení vzduchu v prstech. Difuzér je nejvhodnější pro majitele poškozených vlasů. Ale přirozené kudrlinky to bude křehké.

Výběr nejlepšího vysoušeče vlasů

Odrůdy vysoušečů vlasů a jejich strukturální rozdíly

Před výběrem sušičky na vlasy je nutné určit účel - co přesně je třeba ve větší míře. Dříve byl tento nástroj používán výhradně k sušení vlasů, ale později se mistři kadeřnictví naučili, jak s ním vytvářet všechny druhy vlasových stylingů a účesů.

Možnosti závisí také na typu vysoušeče vlasů, jeho kvalitách a provedeních.

Všechny typy vysoušečů vlasů jsou rozděleny do 5 hlavních typů:

 1. Nástěnná montáž. Používá se hlavně v hotelích, plaveckých bazénech, sportovních klubech a dalších veřejných institucích. Přístroj je namontován na stěně a je stacionární. Obvykle se jedná o jednoduché vysoušeče vlasů s funkcí sušení, s průměrným výkonem, bez dalších trysek a možností. Pro domácí použití jsou stěnové modely zřídka zakoupeny.
 2. Profesionální. Taková zařízení jsou zaměřena na provoz v kosmetických salonech a jsou nejdražší ze všech. Jsou odolnější, výkonnější, vybavené dalšími funkcemi a tryskami. Množství nastavení přístroje umožňuje majiteli vybrat si sílu a teplotu vzduchu pro každý typ vlasů, což eliminuje poškození vlasů. Nyní mnoho dívek nakupuje profesionální vysoušeče vlasů i doma.
 3. Vysoušeč vlasů - sušič vlasů. Zařízení jsou spíš jako curling než vysoušeč vlasů. Skládají se z válcového držadla těla a různých trysek. Navzdory atraktivnímu vzhledu a zdánlivému pohodlí nejsou takové sušičky na vlasy díky své konstrukci silné a rychle se zlomí.
 4. Domácnost. Toto je nejběžnější typ modelu navržený pro domácí použití. Vysoušeče vlasů pro domácnost mají průměrný výkon, mohou mít několik rychlostí a teplotních podmínek. Rovněž v konfiguraci jsou trysky pro stohování.
 5. Silnice. Zařízení jsou určena speciálně pro přepravu. Jsou menší a skládací, takže v zavazadle zabírají jen velmi málo prostoru. Silniční vysoušeče vlasů mají minimální nastavení, jejich výkon je nízký.

Na základě výše uvedených informací dospějeme k závěru: Dobrá sušička vlasů je lepší vybrat z kategorie profesionální nebo domácí. Zbývající typy mohou doplnit hlavní jednotku.

Co hledat při výběru

Takže nyní, když jsme vedeni typem gadgetu, zjistěte, jaké možnosti byste měli při nákupu věnovat pozornost.

Vysoušeč vlasů

Rychlost přívodu vzduchu a maximální teplota topení závisí na výkonu sušičky. Parametr je měřen ve wattech a je vždy indikován přímo na těle.

 1. Malý výkon - od 600 do 1000 wattů. Tato vysoušeč vlasů není vhodná pro styling vlasů, ale je vhodná pro normální sušení. Plus skutečnost, že s takovými ukazateli kudrlinky se prostě nedotknou vysokou teplotou.
 2. Průměrný výkon - od 1000 do 1800 wattů. Optimální parametr pro domácí použití. Při takové síle bude snadné dělat styling sami, narovnat kudrlinky, zkroutí prameny. No, pokud model bude mít několik rychlostí a teplotních režimů. To vám umožní přizpůsobit zařízení typu vlasů.
 3. Vysoký výkon - od 1800 W a vyšší. Možná v modelech domácnosti, ale častěji v profesionální. Silný vysoušeč vlasů musí být vybaven regulátorem. V nevhodných rukou může takové zařízení poškodit vlasy, takže je stále lepší vybrat si vysoušeče vlasů s průměrnými parametry pro sebe.

Počet rychlostí

Dnes, dokonce i modely low-end vysoušeč vlasů mají regulátory rychlosti. Tato volba se nevztahuje na zařízení s malým výkonem, ale je potřeba pro zařízení s výkonem od 1200 W a více.

Nejlepší jsou sušičky na vlasy se dvěma nebo třemi rychlostmi. Regulátory se obvykle nacházejí na rukojeti ve formě tlačítek nebo posuvníku.

Při nízkých rychlostech se doporučuje vlasy vyschnout, zejména pokud jsou tenké a slabé. Na středních a vysokých místech můžete dělat styling, rovnání, perm.

Některé firmy nabízejí modely s velkým počtem rychlostí (4-6). Ale jak ukazuje praxe, není potřeba takových rozsahů a neměli byste za ně platit.

Teplotní podmínky

Chcete-li zvolit správné zařízení pro vaše vlasy, věnujte pozornost přítomnosti teplotních režimů.

U domácích spotřebičů jsou běžné dva režimy přívodu vzduchu: studené a horké. V profesionálních nástrojích mohou být spínače teploty více - 3-4.

Regulátory se nacházejí také na rukojeti sušičky a mohou být ve formě posuvníků, páček, tlačítek.

Odborníci doporučují zvolit model s 3 režimy teploty vzduchu:

 1. Maximální horký vzduch vám umožňuje rychle vytvořit styl, kudrnaté vlasy a narovnat vlasy.
 2. Průměrná teplota je bezpečná pro časté používání.
 3. Studený vzduch je nezbytný pro fixaci stylingu.

Další funkce

Nejlepší vysoušeče vlasů jsou vybaveny užitečnými doplňky, jako jsou:

 1. Ionizátor. Negativně nabité ionty rozkládají kapičky vody na drobné částice. Mikrokapsle snadněji pronikají hluboko do vlasů a zvlhčují je. Proto ionizátor zabraňuje nadměrnému vysychání vlasů a přispívá k jejich zdravému vzhledu.
 2. Ozonátor Tento doplněk se používá v sušičkách vlasů nové generace a zatím se jen zřídka vyskytuje. Vestavěný ozonizátor lampy také pomáhá molekulám vody pronikat hluboko do vlasů, ale navíc vyživuje strukturu vlasů kyslíkem a pájkami váhy. Uvnitř vlasů je velké množství vlhkosti, vlasy jsou hladké a pružné.

Trysky pro vysoušeč vlasů

Počet trysek pro všechny modely se liší. Hodně - neznamená to dobré a užitečné. Výběr úplné sady je založen na jejich potřebách. Nemá smysl kupovat drahý model s obrovským počtem trysek, které nikdo nepoužije. Zvažte, jaké přílohy jsou a proč jsou potřebné.

 1. Rozbočovač je základní tryska pro zesílení a jasné vedení průtoku vzduchu. Je odnímatelný a je v konfiguraci jakékoliv vysoušeče vlasů. Potřeba sušení i stylování vlasů.
 2. Difuzor je velká kruhová tryska s "prsty", která umožňuje uschnout vlasy s objemem. Je také skvělé pro vytváření lehkých kudrlin.
 3. Hřebenová štětka - používá se k narovnávání vlasů, čímž je hladká.
 4. Knoflíky - potřebné pro vytvoření kudrlin. Někdy v sadě existuje několik kleští různých průměrů. Čím kratší jsou vlasy, tím menší je průměr kleští.
 5. Kartáče - mohou být také různých průměrů, tvarů vyrobených z plastových štětin nebo přírodních. Kartáče jsou docela univerzální trysky, mohou být používány k tahání vlasů, kudrna kudrlinky, přidat objem. Dobrá volba pro dívky s krátkými tenkými vlasy.
 6. Hřeben - obvykle z plastu, má dlouhé, široké zuby. Pomáhá vytvářet objem a účesy s náhodně položenými zámky. Důležité pro dlouhé vlasy.

V profesionálních zařízeních najdete další rozbočovače (úzké, kulaté, trubkové apod.) Vysoušeče vlasů dodávají s rotační tryskou, což velmi usnadňuje instalaci, ale nejlépe se odráží na samotném zařízení. Rozdíly v sadách jsou velmi významné a zde je nutné zvážit každý model zvlášť, s přihlédnutím k jeho vlastním přáním a potřebě konkrétní trysky.

Výrobci

Pořadí v roce 2018 zahrnuje nejlepší výrobce vysoušečů vlasů, které kombinují ve svých zařízeních vysokou kvalitu, funkčnost a přiměřené ceny.

Značky, které vyrábějí dobré modely domácnosti:

Značky nabízející profesionální vysoušeče vlasů:

Top 10 nejlepších modelů

Představujeme top 10 vysoušečů vlasů z různých kategorií, které se podle odborníků staly nejlepšími v běžném roce.

Dyson nadzvukový

Dyson Supersonic Ultrazvukové jedinečné vysoušeč vlasů přineslo něco nového do oboru péče o vlasy. Je neobvyklé ve všem: vzhled, technické parametry a práce.

Zařízení je vybaveno inteligentním řídícím systémem a nezávisle měří teplotu vzduchu a ovládá ji. Tato technologie eliminuje přehřátí a poškození vlasů a poskytuje jemné vysoušení po celou dobu. Neobvyklý design pouzdra vytváří super výkonný proud a magnetické uchycení trysek usnadňuje jejich použití.

 1. Napájení - 1600 wattů.
 2. Trysky - 2 ks. (rozbočovač a velký difuzér).
 3. Existuje režim studeného vzduchu, ionizátor.
 4. Ochrana proti přehřátí motoru.
 5. Regulátor výkonu.

Z minus lze zaznamenat pouze vysokou cenu. Sušič vlasů drahé - asi 30 000 rublů, a ne každý si může dovolit.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Dobrý a relativně levný vysoušeč vlasů je v jasných barvách a je zaměřen na domácí použití. Harmonicky kombinuje technické parametry, kvalitu a design. Je lehký, pohodlný, kompaktní a současně velmi výkonný.

 1. Napájení - 2150 wattů.
 2. Režimy teploty - 4.
 3. Způsoby proudění vzduchu - 2.
 4. K dispozici je zdroj chlazeného vzduchu.
 5. K dispozici je ionizační funkce.
 6. V sadě 2 trysek (úzký a široký náboj).

Uživatelé v tomto vysoušeči vlasů nenašli významné nevýhody, s výjimkou toho, že je velmi obtížné je nakupovat v běžných obchodech. Modely jsou k dispozici na internetových trzích. Průměrná cena modelu je 6000 stran.

BaByliss BAB6160INE

Vysoce kvalitní vysoušeč vlasů může být použit v salonu a doma. Design je vyroben v klasické černé barvě, přístroj je malý. Neexistují žádné speciální "ozdoby", je to model se základními funkcemi.

 1. Výkon - 2000 W.
 2. Tam je ionizace.
 3. Režimy teploty vzduchu - 2.
 4. Řízení výkonu - 2.
 5. Režim studeného vzduchu - je.
 6. Souprava obsahuje pouze 1 rozbočovač trysek.

Někteří říkají, že vysoušeč vlasů je těžký svou velikostí. Jeho váha je téměř 900 g, což je opravdu hodně. S dlouhým vysycháním bude určitě unavená ruka. Přibližná cena vysoušeče vlasů - 4000 str.

Lumme LU-1042

Kompaktní domácí vysoušeč vlasů v několika jasných barvách vhodných pro tenké vlasy, protože nemá příliš vysoký výkon. Je to jednoduché a navržené pro normální sušení než pro styling.

 1. Výkon - 1400 wattů.
 2. Teplotní podmínky - 2.
 3. Průtok vzduchu - 2.
 4. V trysce nastavte 1 koncentrátor.

Přes jednoduchost a velmi nízkou cenu (asi 400 rublů) má tento model 98% pozitivní hodnocení. Vysoušeč vlasů nemá režim foukání za studena, stojí za to zvážit při zvažování.

Philips BHD176 DryCare Advanced

Vysoušeč vlasů je vybaven nejmodernější technologií ThermoProtect, která zaručuje optimální teplotu pro bezpečné a jemné sušení kudrlin. Stylový design a poměrně nízká hmotnost (600 g) budou péči o vlasy příjemné a pohodlné.

 1. Napájení - 2200 wattů.
 2. Režimy vytápění - 3.
 3. Režimy intenzity přívodu vzduchu - 2.
 4. Studené foukání - je tu.
 5. Trysky - 2 ks. (difuzér, rozbočovač).

Tento model s difuzorem je vhodný pro krátké vlasy, tenké a kudrnaté. Z mínusů si zákazníci berou na vědomí zahřívání skříně - při delším provozu se stává příliš horko. Průměrná cena přístroje - 3800 stran.

SUPRA PHS-2005

Tato vysoušeč vlasů má vynikající vlastnosti a je poměrně levná - asi 800 p. Je lehký, pohodlný, vhodný pro sušení, kreslení a styling vlasů.

 1. Výkon - 2000 W.
 2. 2 regulace průtoku vzduchu.
 3. 3 teplotní rozsahy.
 4. K dispozici je přívod studeného vzduchu.
 5. K dispozici je ionizační funkce.
 6. Zahrnuje rozbočovač trysek.

Mnozí, kteří tento model koupili, ji označují za perfektní. Pokud by se v sadě nacházel tryskový difuzér, mohl by se vysoušeč vlasů považovat za perfektní, vzhledem k jeho ceně.

Polaris PHD 1464T

Nová a velmi dobrá vysoušeč vlasů od firmy Polaris má sklopnou rukojeť, která vám umožní vzít si ji na cestě. Je jednoduchá svou funkčností a je vhodná pro ty, kteří hledají dobrý model jen pro sušení vlasů.

 1. Výkon - 1400 wattů.
 2. Rychlost přívodu vzduchu - 2 režimy.
 3. Teplotní stav - 1.
 4. Existuje možnost studené foukání.
 5. Ochrana proti přehřátí.
 6. Tryska - 1 ks. (široký rozbočovač).

Model nemá žádné vady, je plně v souladu s uvedenými charakteristikami. Jediné nepohodlí - není žádný úzký rozbočovač, který je snadnější táhnout vlasy. Cena za přístroj - 700 stran.

REDMOND RF-515

Další vysoce kvalitní vysoušeč vlasů se sklopnou rukojetí, ale vynikající parametry než předchozí model. Zařízení je umístěno jako domácnost a slibuje, že se během několika minut vyrovná s vysycháním a různými vlasy.

 1. Napájení - 1800 wattů.
 2. Režimy teploty vzduchu - 3.
 3. Fungování výkonových režimů - 2.
 4. K dispozici je studený vzduch.
 5. V konfiguraci 2 trysek - rozbočovač a rozbočovač.

V tomto modelu, absolutně nic stěžovat. Za cenu 1700 p. sotva schopni najít něco lepšího.

Panasonic EH5571

Zařízení má funkci - externí ionizační systém. Na těle po stranách speciální trysky dodává vzduch s negativně nabitými ionty. Model nepoškozuje vlasy a je vhodný pro každodenní použití.

 1. Napájení - 1800 wattů.
 2. Režimy ohřevu vzduchu - 4.
 3. Nastavení intenzity průtoku vzduchu - 3 režimy.
 4. Studený vzduch je.
 5. V trysce nastavte 1 koncentrátor.

Recenze na modelu jsou pozitivní, jak můžete vidět sami. Průměrná cena přístroje - 2800 stran.

Polaris PHD 2075RTi

A naše hodnocení je doplněno pěkným a docela spolehlivým vysoušečem vlasů se sklopnou rukojetí. Konstrukce skříně kombinuje lesklé a matné prvky a vypadá velmi stylově. Vysoušeč vlasů má možnost automatického převíjení kabelu, který se ostatním zařízením nemůže pochlubit.

 1. Výkon - 2000 W.
 2. Teplotní podmínky - 4.
 3. Průtok vzduchu - 3.
 4. Funkce ionizace vzduchu.
 5. Režim studeného foukání.
 6. V konfiguračním náboji 1 tryska.

Za cenu 900 p. je to jen skutečný dárek bez vad. Je škoda, že neexistuje difuzér trysek, ale můžete si je zakoupit samostatně.

Několik tipů na výběr dobrého vysoušeče vlasů

 1. Věnujte pozornost materiálu případu. Všechny vysoušeče vlasů jsou vyrobeny z plastu, ale neměly by se zdát tenké a křehké.
 2. Gadgets s rotujícím kartáčem není nejlepší volbou. Část výkonu přichází k motoru, takže tyto vysoušeče vlasů nemohou rychle a efektivně vyschnout, navíc rychle selžou.
 3. Délka kabelu musí být nejméně 1,5 m, jinak by bylo mimořádně nevhodné používat přístroj.
 4. Nyní většina vysoušečů vlasů má odnímatelné filtry a to je velmi praktické. Filtr lze vyjmout a opláchnout, což prodlouží životnost nástroje.
 5. Možnost ochrany proti přehřátí umožňuje prodloužit životnost motoru.
 6. Pryžová rukojeť zabraňuje klouzání.

Někdy můžete slyšet kontroverze, jaký druh vysoušeče vlasů je lepší - Moser nebo Beibilis, Bosch nebo Philips. Ale ve skutečnosti má každý výrobce úspěšné a chybné modely. Chcete-li zvolit nejlepší modul gadget, je třeba pečlivě prozkoumat jeho parametry a ujistěte se, že při nákupu zkontrolujete, abyste cítili sílu proudění vzduchu, váhu a pohodlí. Doufáme, že článek vám pomůže úspěšně zakoupit.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

Kosmetický průmysl, vyvíjející se v zuřivém tempu, nezůstává za moderním dynamickým životním stylem ženy. Zároveň se čas, který může překrásná polovina lidstva vynakládat "na sebe", výrazně snížil. Jeho schodek je pociťován i v takových obvyklých věcech, jako je tvorba účesů. Obyčejní vysoušeče vlasů nedávno sloužily jako jednoduchý "vysoušeč" vlasů. Dnes tyto přístroje s dostatečnou funkčností a obratností zákazníka mohou poskytnout téměř celou řadu služeb prezentovaných v kosmetickém salonu: poskytují objem vlasům, narovnávají přirozené kudrlinky, zvlněné kadeře jakéhokoliv průměru. Ale jak si vybrat vhodný vysoušeč vlasů, s ohledem na typ vlasů, rozpočet a styling dovednosti?

Proč koupit vysoušeč vlasů?

Mnoho stylistů říká, že obraz člověka se začíná vytvářet s vlasy. Kosmetické salony jsou zpravidla zodpovědné za vysoce kvalitní a moderní stříhání vlasů, ale mnohé z nich jsou stylové, kvůli nedostatku času jsou vyráběny vlastním rukama. S pomocí hřebenů a vysoušeč vlasů. Tento známý domácí spotřebič vám umožňuje rychle a jistým způsobem pohodlně a bezpečně uschnout a přilákat nejproblematičtější vlasy do příjemného účesu. Při výběru vysoušeče vlasů mnoho lidí čelí širokému spektru problémů a problémů, protože tento "jednoduchý" domácí spotřebič má spoustu jemných nastavení a nuancí. Vysoušeče vlasů mimo jiné nefungují pravidla: "čím dražší, tím lépe," čím funkčnější, tím lepší a tím silnější, tím lépe. Začněme s napájením.

Jak si vybrat sílu vysoušeče vlasů?

Mnoho lidí se mylně domnívá, že výkon ovlivňuje teplotu vzduchu, ale pouze tento průtok vzduchu závisí na tomto indikátoru. Moderní vysoušeče vlasů pro domácnost mají výkon v rozmezí 1200-1600 wattů. Obvykle stačí, aby přístroj pravidelně používal v každodenním životě. Profesionální modely mají zpravidla výkon přesahující 2100 wattů. Když je používáte, sušení je rychlejší a méně času má k pokládce. Vzhledem k tomu, že profesionální vysoušeče vlasů jsou těžší a obtížnější než domácí, pouze kadeřník zvládne styling za pár minut. Proto se honba po spotřebičích s vyšší hodnotou energie stává za to, pokud rychlost sušení je pro vás důležitější než to, co vypadá po účesu. Také při výběru napájení se musíte zaměřit na typ vlasů.

Pro křehké, suché nebo krátké vlasy byste měli zvolit vysoušeč vlasů pro vlasy nejvýše 1200 W, protože vyšší výkon může zničit strukturu vlasů.

Pro silné, dlouhé nebo těžké vlasy je vhodné zařízení s výkonem 1600 W a vyšším. Tato síla stačí k tomu, aby poskytla objem vlasů a plynulost.

Nejlepší volbou při výběru výkonu sušárny bude nákup modelu s možností nastavení průtoku vzduchu. Tato funkce umožní použití jednoho vysoušeče vlasů absolutně pro všechny členy rodiny.

Jaké typy vysoušečů vlasů existují?

Rozsah sušičů vlasů, trysek a dalšího příslušenství je velmi široký a podle jejich charakteristik neexistuje přísná klasifikace a dělení. "Roskontrol" navrhuje rozdělit kategorie sušičů vlasů podle rozsahu jejich použití.

Kompaktní

Průměrná cena: 1000 rublů.

Nejvíce rozpočetný a nízkopříkonový typ zařízení. Dodavatelé obvykle dodávají těmto sušičům vlasů minimální sadu možností a trysek nebo je dokončují vůbec. Omezená funkčnost a síla obětovala mobilitu. Tyto vysoušeče vlasů mají sklopnou rukojeť a mohou být přepravovány v malém sáčku.

Některé modely běží na bateriích a využívají co nejvíce možností. Nevýhody kompaktních zařízení jsou zřejmé: nízká spotřeba energie, žádná tryska. Jedinou funkcí těchto zařízení je sušení vlasů a je pomalé.

Cnosti

 • Nízká cena
 • Vysoká mobilita

Nevýhody

 • Nízký výkon
 • Omezená funkčnost

Doporučuje se pro sušení krátkých vlasů nebo pro zákazníky, kteří pravidelně cestují, chodí do posilovny nebo do bazénu.

Domácnost

Průměrná cena: 1500 rublů

Díky technickým vlastnostem, které jen nepatrně překračují možnost použití kompaktních vysoušečů vlasů, má "domácí" třída zařízení řadu výhod. Malá váha těchto zařízení umožňuje volně manipulovat a jejich síla je dostatečná pro každodenní potřeby. Kromě toho jsou vysoušeče vlasů pro domácnost nejvíce ergonomickou a pohodlnou volbou pro nezávislé použití. Ovládací tlačítka a jejich knoflíky jsou navrženy tak, aby se daly snadno nalézt dotykem. Na druhé straně takové sušičky na vlasy, stejně jako "kompakty" nejsou určeny pro dlouhou práci,

Cnosti

 • Ergonomické
 • Nízká hmotnost
 • Nízká cena

Nevýhody

 • Omezený čas
 • Omezená funkčnost

Doporučeno pro širokou škálu spotřebitelů.

Profesní vysoušeč vlasů

Průměrná cena: 3000 rublů

V poslední době byla tato kategorie zařízení používána výhradně v kosmetických salonech. Mají největší velikost, hmotnost, sílu a zpravidla nejbohatší soubor. Obvykle jsou tyto vysoušeče vlasů odolné proti nárazům a teplu odolné tělo, vyměnitelné filtry, dlouhá šňůra a stylové tipy pro vlasy libovolné délky.

Mohou pracovat bez přerušení po dlouhou dobu. Hlavní nevýhodou těchto zařízení je jejich ergonomie. Knoflíky a tlačítka pro přepínání režimů a rychlostí v těchto zařízeních jsou s největší pravděpodobností zvýrazněny prácí odborníků a nemusí být zcela pohodlné pro individuální použití. Také profesionální vysoušeče vlasů jsou velmi těžké, bude těžké je udržet s jednou rukou nad hlavou po dlouhou dobu.

Cnosti

 • Multifunkčnost
 • Vysokorychlostní sušení vlasů
 • Příležitosti pro vytváření účesů

Nevýhody

 • Vlastní potíže
 • Vysoká cena
 • Vysoká hladina hluku

Doporučuje se pro profesionály a ty kupující, kteří mají dostatečné dovednosti a kvalifikaci a chtějí získat co nejvíce ze zařízení.

Jak vybrat trysku pro vysoušeč vlasů?

V případě vysoušečů vlasů je jedním z hlavních kritérií při výběru zařízení jejich vybavení. Výrobce je zpravidla připraven nabídnout zákazníkům několik trysek najednou, každý z nich je určen pro specifické manipulace.

Hub je nejpopulárnější tryskou mezi kadeřníky a zákazníky, má zužující se ploché zakončení a je nepostradatelný při stylingu a modelování účesů. Předpokládá se, že tato tryska, se svou rychlostí a pohodlností, může poškodit vlasy, protože v jednom bodě koncentruje horký vzduch. Optimálně, pokud bude šířka vlasového stylingu hrotu trysky 70-90 mm, stačí k sušení 90-110 mm.

Difuzér je druhou nejoblíbenější tryskou. Jedná se o širokou zásuvku, která se těsně připevňuje na konci vysoušeče vlasů. Na úkor početných otvorů, jako síto, prochází silným proudem vzduchu a přetváří ho do lehkého hřejivého větru. Hlavním úkolem zařízení je rychlé sušení vlasů a hubice je perfektně zpracovává. Ale obchodníci také dávají tomuto příslušenství příležitost ke zvýšení objemu a vytváření kudrlin. Nicméně, aby bylo dosaženo plnění těchto úkolů z difuzoru, je třeba mít alespoň počáteční profesní dovednosti kadeřníka a zručnosti. Nicméně tato tryska šetří čas, kromě toho činí výkonný proud horkého vzduchu měkčí, difuzní a jemný a chrání pokožku hlavy před vysycháním.

Vysoušeč vlasů (styler).

Průměrná cena: 2000 rublů

Tento typ zařízení kombinuje funkci pravidelného vysoušeče vlasů a kartáčování. Síla těchto zařízení je obvykle malá, takže je vhodnější pro vytváření účesů než sušení vlasů.

Typicky výrobci pro tento typ zařízení nabízejí širokou škálu stylingových trysek, které vám umožní narovnat vlasy, dát jim více objemu, zvlnění kudrlin. Je nutné, aby tento typ sušičky vlasů šikovně zvládal, obvykle je používán profesionály v kosmetických salonech.

Cnosti

 • Všestrannost
 • Široký výběr trysek

Nevýhody

 • Obtížnost použití
 • Dlouhá doba schnutí

Doporučujeme těm kupujícím, kteří spíše potřebují stylingové zařízení než suši vlasy.

Jak vybrat trysku pro vysoušeč vlasů?

Spací vysoušeč vlasů může být zpravidla zakoupen s následujícími typy trysek:

- Tryska v podobě polokruhovitého kartáče bude užitečná pro vlasy s "chemikou", pokud je třeba narovnat kadeře. Tryska polovina snadno zvedá vlasy od kořenů a vyhladí prameny.

- Standardní kulatý kartáč s plastovými zuby - vytváří kudrlinky.

- Hřebenová tryska - pro péči, sušení a přidávání objemu.

- Široký hřeben - pro sušení a styling.

- Standardní kleště - pro curlingové kadeře.

- Kleště malého průměru - pro zkroucení malých kudrlin.

- Kartáč s přírodními štětinami - přidat lesk.

- Kartáč se zatahovacími zuby - pro vytvoření kudrlin, možnost vyklenutí vlasů je vyloučena.

Jaké materiály vyrobili kvalitní vysoušeč vlasů?

Těleso vysoušeče vlasů musí být vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Levné plasty mají tendenci tát od vysokých teplot, takže po 10 minutách sušení budete mít pocit spíše nepříjemného a ostrého zápachu. Naneštěstí je téměř nemožné odlišit zvenčí špatný plast od dobrého. Osvědčení o kvalitě často neříká o tom, z čeho je vyroben sušič vlasů. Při výběru materiálu kufříku funguje jedna univerzální rada: jestliže ze zařízení je už na prodejně nepříjemný plastový zápach, určitě byste ho neměli koupit.

Ohřívač vlasů může být levnější kov nebo dražší keramika. Použití prvního typu v konstrukci vysoušeče vlasů může vést k tomu, že vlasy budou nerovnoměrně ohřívány, což může mít nepříznivý vliv na jejich stav. Keramický ohřívač snižuje vlasy výrazně rychleji než kov. Poskytuje rovnoměrné vytápění, vlasy budou v bezpečí.

Jak si vybrat vhodný vysoušeč vlasů, který sloužit po mnoho let?

Chcete-li koupit kvalitní vysoušeč vlasů, měli byste si s potřebnými informacemi. Měli byste znát technické parametry zařízení, jeho typy a požadované funkce. Teprve pak můžete bezpečně jít do obchodu pro nákupy.

Vysoušeč vlasů nejen pomáhá uschnout vlasy, ale také jim poskytne potřebný objem a styl.

Zařízení je rozděleno do dvou kategorií:

 • domácí vysoušeč vlasů, používaný doma;
 • profesionální, která se používá v kosmetických salonech a kadeřnictví.

Jak si ženy vyberou vysoušeč vlasů?

Většina lidí se sama ptá, jak si vybrat vysoušeč vlasů, protože je to opravdu nutné. Někteří ze slušných sexu věří, že akvizice vysoušeče vlasů - poměrně jednoduchý postup.

Jeden má jen jít do obchodu, vybrat krásný model, porovnat jeho hodnotu s jeho rozpočtem a pak koupit.

Nicméně je vše dost obtížné, protože správná volba vysoušeče vlasů závisí na mnoha parametrech. Například vysoký výkon přístroje přispívá k vysychání vlasů a v důsledku toho získáte suché a křehké vlasy.

Než vyberete model, měli byste se rozhodnout, kde bude zařízení používat. Pokud je to nutné pouze pro domácí použití, můžete si bezpečně vzít pravidelný vysoušeč vlasů. Pokud se zařízení dostane do bazénu nebo na cestě, je pro tento účel vhodný vysoušeč vlasů se sklopnou rukojetí.

Také každá vysoušeč vlasů pro sušení vlasů je dělena technickými parametry:

 • výkon;
 • sušicí typ;
 • teplota vzduchu;
 • počet rychlostí;
 • výrobce;
 • další funkce;
 • náklady

Typy vysoušeč vlasů

Normální vysoušeč vlasů. Vysoušeč vlasů pro domácí použití je zakoupen, pomáhá sušit tlusté nebo dlouhé vlasy.

To je způsobeno tím, že tento typ zařízení má vysoký výkon a velké rozměry. Je zpravidla dodáván se dvěma tryskami - difuzorem, který pomáhá vytvářet objem vlasů a koncentrátem, který řídí tok vzduchu na jedno místo.

Kompaktní vysoušeč vlasů. Ve velikosti je mnohem menší než běžné vysoušeč vlasů a je přizpůsoben pro cestování.

Nejen ve velikosti, ale také v ceně a výkonu, je nižší než obvyklý typ. Strávíte spoustu času na sušení vlasů.

Vysoušeč vlasů. Tento typ je určen pro styling vlasů. Navzdory své nízké spotřebě, vysoušeč vlasů pomáhá vytvářet kudrlinky spolu s vysoušením vlasů. Ideální pro řídké vlasy.

Vysoušeč vlasů

Z výkonu přístroje závisí na rychlosti horkého vzduchu na vlasy. Struktura vlasů ovlivňuje, jak si vybrat správný vysoušeč vlasů. U žen s tenkými nebo slabými vlasy byste měli koupit vysoušeč vlasů o kapacitě nejvýše 1200 wattů. Pro ty, kteří chtějí rychle uschnout dlouhé vlasy, by se měla upřednostňovat síla 1600 wattů.

Napájení je zaznamenáno v přístroji. Obvykle se dělí na následující rozsahy:

 • do 1500 wattů. Tato síla se používá v sušičkách vlasů pro jemný styling;
 • od 1500 W do 2000 W. Používá se v kompaktních modelech;
 • více než 2000 wattů. Pro obvyklé fén a profesionální.

Ionizace

Mnoho výrobců vysoušečů vlasů nabízí funkci ionizace vzduchu. Pomáhá ochránit vlasy před vysycháním a udržováním struktury, protože neutralizuje statickou elektřinu. To platí zejména v zimním období, kdy jsou vlasy neposlušné a velmi silné.

Provozní režimy

Ve většině vysoušečů vlasů se používá nejen regulace výkonu vysoušeče vlasů, ale také rychlost a teplota. Stojí za zmínku, že všichni výrobci nedokončili své modely s těmito funkcemi.

Většina levných řešení má ovládání teploty a rychlosti jedním tlačítkem. To není příliš výhodné, protože spolu s nárůstem rychlosti a teploty se zvyšuje. Jak vybrat vysoce kvalitní vysoušeč vlasů v této kategorii, vyzve konzultanta v obchodě, což vysvětlí zařízení zařízení.

Počet rychlostí

Vysoušeč vlasů se ujistil, že vaše vlasy byly navrženy tak, jak to chcete. Proto je funkce spínacích rychlostí. Na přístroji jsou číslice, které znamenají:

 • nejpomalejší rychlost;
 • průměrná rychlost. V případě kompaktního vysoušeče vlasů je tato rychlost maximální možné;
 • maximální rychlost Tato rychlost se zpravidla provádí obvyklým typem vysoušečů vlasů.

Teploty provozu

Každá žena ví, že horký vzduch pokazí její vlasy, takže je křehký a nudný. Výrobci tuto skutečnost věnovali pozornost a vybavili zařízení různými teplotními režimy.

Na těle produktu jsou čísla ukazující teplotní režimy nebo tlačítko, které dodává studený vzduch. Čím více pracovních možností, tím lépe. Profesionální vysoušeč vlasů má největší výběr.

Trysky pro vysoušeč vlasů

Čím více trysek přichází s produktem, tím je pohodlnější vytvářet jedinečné účesy. Používáte-li vysoušeč vlasů pouze pro sušení vlasů, je pro vás základem velký počet trysek.

Existuje několik typů základních trysek.

 • Difuzér. Jedná se o zásuvku trysek se zužujícím se koncem. Uvnitř jsou otvory, kterými prochází vzduch. Výsledkem je měkké podávání, které vám ušetří vlasy.
 • Hub. Tato tryska je k dispozici pro většinu modelů vysoušeč vlasů. Má tvar válce se zploštěným koncem. Pokud používáte rozbočovač, proudění vzduchu přesáhne přesně to místo, kam je zařízení odesláno.
 • Aktivní difuzér. Jedná se o velkou trysku, která má "prsty". Masíruje pokožku a pomáhá vám dát objem vlasů z kořenů.

Filtr zařízení

Pozornost by měla být věnována možnosti čištění filtru umístěného v zadní části zařízení. Jeho hlavním účelem je chránit vnitřní prvky před prachem.

Výrobce

S těmito položkami je vše více či méně jednoduché. Čím více známá je společnost, tím důsledněji se výrobní proces sleduje při výrobě sušičky a dodržují se všechny standardy.

Chcete-li, aby přístroj sloužil po mnoho let, je lepší vybrat si vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Mohou to být takové slavné značky jako:

Při výběru vysoušeče vlasů byste měli také věnovat pozornost délce kabelu, takže je dostatečně od vašeho vývodu k zrcadlu.

Náklady na

Náklady na výrobek závisí na výrobci a konfiguraci. Značky evropských výrobců se prodávají v průměru za 5000-6000 rublů, vlasové kartáče ze 700 rublů.

TOP 5 nejlepších sušičů vlasů pro domácnosti

Zařízení pro sušení vlasů na regálech specializovaných prodejen - mnoho, takže je snadné se dostat zmatené z takového množství. Vytvořili jsme hodnocení nejoblíbenějších sušiček vlasů, které obsahovaly výrobky, které jsou obzvláště oblíbené u domácích žen.

Bosch PHD9760 / 9769

Tento model je vhodný jak pro běžné zákazníky, tak pro profesionální kadeřníky.

Zařízení se vyznačuje výkonem, 6 rychlostními režimy, 3 teplotními režimy, je zde také funkce pro přívod studeného vzduchu.

Výhody:

 • výkonný motor, který zařízení umožňuje pracovat po dlouhou dobu bez pauzy;
 • ionizace (lze ji vypnout);
 • dlouhá šňůra (asi tři metry);
 • přídavné trysky - koncentrátor a difuzér;
 • rychlé sušení;
 • snadné použití difuzoru.

Nevýhody:

Průměrné náklady - 3500 rublů.

Philips HP8280

Stylový vysoušeč vlasů, stejně jako krásné dámy, nejen pro vzhled, ale také pro vynikající výkon.

Vysoušeč vlasů Philips HP8280

Přístroj má speciální dotykový senzor, který určuje, jak jsou vlasy horké, a snižuje teplotu při vysoušení vlasů.

Výhody:

 • 6 rychlostí;
 • výkonné zařízení;
 • ionizační funkce;
 • přívod studeného vzduchu;
 • stylový vzhled;
 • pohodlný difuzér;
 • dlouhý drát;
 • odnímatelný filtr.

Nevýhody:

 • vysoké náklady;
 • docela těžký model.

Průměrná cena je 5500 rublů.

Panasonic EH-NE31

Kompaktní a pohodlný model, který vám umožní rychle a bezproblémově vyschnout vlasy.

Panasonic EH-NE31 Vysoušeč vlasů

Pohodlí vysoušeče vlasů spočívá v tom, že uvolňuje oddělené proudění vzduchu různých tloušťek, které střídají a dělí prameny rovnoměrně suché i tlusté vlasy.

Výhody:

 • kompaktnost;
 • 6 rychlostí;
 • schopnost ionizovat vlasy;
 • sušení oddělenými proudy;
 • klidná práce.

Nevýhody:

Průměrná cena je 2400 rublů.

Polaris PHD 2077i

Kromě jasného designu (a zařízení je vyrobeno z plastu purpurové barvy), vysoušeč vlasů má nízké náklady, dobré funkčnosti a vysoce kvalitní montáž.

Vysoušeč vlasů Polaris PHD 2077i

Kromě toho je výrobek docela kompaktní a váží málo, takže se při sušení ruka neunaví.

Výhody:

 • stylový vzhled;
 • malá hmotnost;
 • rozumnou cenu;
 • ochrana proti přehřátí;
 • 3 teplotní podmínky;
 • 2 kroky napájení;
 • vysoká rychlost sušení vlasů.

Nevýhody:

 • kabel se neotáčí;
 • při sušení sušičky sušičky.

Průměrná cena je 1300 rublů.

Rowenta CV5351D0

Docela dobrý model s vysokým výkonem a úctou k vlasům.

Rowenta CV5351D0 Vysoušeč vlasů

Několik režimů, včetně jemných, umožní vysoce kvalitní suché a položí i ty nejvíce neposlušné vlasy. Další funkce zvyšují pouze pozitivní efekt.

Výhody:

 • ionizační funkce;
 • režim studeného vzduchu;
 • 3 teplotní podmínky;
 • jemný režim sušení;
 • stylový design;
 • rychlé sušení vlasů.

Nevýhody:

 • model je těžký;
 • Tlačítko studeného vzduchu je těsné a musí být upnuto.

Průměrná cena činí 2600 rublů.

Profesionální zařízení pomůže pánovi vytvořit zajímavý obraz, ale v rukou amatéra je nebezpečný. Vyberte sušič vlasů, který vyhovuje vašim specifikacím.

10 nejlepších sušičů vlasů

Vysoušeč vlasů by měl být u každé ženy. Nicméně, ne každý ví, jak si to vybrat. Například proč byste neměli koupit velmi lehký vysoušeč vlasů nebo super výkonný? Naše hodnocení a jasná kritéria výběru vytvoří představu o tom, co je "nejlepší sušič vlasů" a jak ji najít.

Kritéria výběru

Napájení

Čím více energie, tím rychleji sušič vlasů uschne. Vysoušeče vlasů s kapacitou 2000+ wattů vyschnou vlasy, takže nejsou vhodné pro každodenní použití. Je lepší zůstat na modelech s kapacitou 1400 - 1800 wattů.

Funkce

Mnoho lidí potřebuje dvě rychlosti a někdo chce získat celou sadu funkcí. V každém případě jsou ionizační a studený vzduch dodnes nepostradatelnou funkcí.

Dobrý vysoušeč vlasů by neměl být "chmýří", protože to znamená, že kovové navíjení motoru je velmi tenké. Vysoušeče vlasů s profesionálními motory jsou vždy tvrdší. Většina vysoušečů vlasů je zpravidla těžší, tím delší bude zařízení trvat.

Materiál těla

Tepelně odolný plast s vysokým nárazem je naší volbou. V opačném případě se tělo vysoušeče vlasů rychle roztaví nebo se přístroj rozpadne na kousky.

Jaký typ vysoušeče vlasů je lepší?

Dnes je mnoho výrobců vysoušečů vlasů. Značky Philips, Bosch, Panasonic, Braun, Rowenta se osvědčily. Slibné firmy BaByliss (Francie) a Valera (Švýcarsko) jsou oblíbené u kupujících, včetně. odborníky. Značka SUPRA je skvělý výrobce rozpočtových sušiček vlasů. Nejlepší vysoušeče vlasů v roce 2015 - více v našem hodnocení:

Špičkové kompaktní vysoušeče vlasů

 • Kompaktní, sklopná rukojeť
 • 3 režimy
 • Výběr optimální teploty
 • Režim studeného vzduchu
 • Koncentrátor (umožňuje rychlejší sušení)
 • Nebylo zjištěno žádné významné
 • Snadné
 • Výkonný (2000 W)
 • Ionizace dělá vlasy hladší, poslušný
 • 3 režimy (včetně turbo, jemné sušení)
 • Oddělené nastavení teploty a vzduchu
 • Úzký náboj (dává směrový tok)
 • Odnímatelný filtr a gril
 • Pěkný design
 • Jasné ovládání, pohodlné klávesy
 • V turbo režimu musíte stisknout tlačítko
 • Rukojeť se přehýbá, ale není to nejmenší
 • Kompaktní
 • 2 rychlosti
 • Hub
 • Režim studeného vzduchu
 • Ochrana proti přehřátí
 • Žádné profesionální návnady

Nejlevnější kompaktní vysoušeč vlasů v našem pořadí. Tito lidé často kupují "najednou", protože peněz není škoda, pokud se rychle zhorší. Je možné za takovou cenu dobré vlasy? Ukázalo se, že to může. Několik ročních období funguje správně. Je umístěn v kabelce nebo dětském batohu. Ruka při sušení není unavená. A moc není nejmenší. Tento model nemá jiné moderní funkce a další doplňky, ale kupující neočekávají mnoho. V létě se můžete vydat na výlet a na podzim dát dítě do bazénu - Lumme plní své funkce pro 5+. Dva podobné modely - 1040 (mírně odlišný design) a 1042 (výkonnější, 1400 W) - mají stejné vlastnosti a stojí to samé, takže když jste v obchodě nenacházeli žádnou Lumme LU-1041, neváhejte vzít 40 nebo 42.

 • Přiměřená cena.
 • Snadné
 • Výkonný výkon (1200 W).
 • 2 rychlosti.
 • K dispozici je rozbočovač.
 • Sklopná rukojeť s pohodlným zakřiveným tvarem.
 • Ochrana před přehřátím je.
 • Žádné další funkce a přílohy.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Vysoce komfortní profesionální vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Leží dobře v ruce, nepřehřívá, tlačítka jsou umístěna přímo pod prsty, takže je vhodná pro práci po celý den. Vysoce kvalitní topný článek zajišťuje stabilní provoz. Nestáhne prameny a vlasy po sušení zůstávají měkké, příjemné na dotek. Proud horkého vzduchu je opravdu horký, takže ho musíte používat opatrně, zvláště pokud máte stále málo zkušeností.

Pro Více Informací O Suché Vlasy