logo

Top 5 ionizačních sušiček

Charakteristika v žebříčku

Snad všichni dnes mají vysoušeč vlasů, protože to je nejčastější a nejdůležitější položka v arzenálu každého majitele hustých vlasů, který se nedá vysušit bez použití. Nikdo nechce čekat na hodiny, dokud se účes sám nedostane do správného tvaru, což dělá sušič vlasů nejpopulárnější technikou pro krásu a zdraví. Navzdory tomu, že jsou zařízení tohoto typu, vysoušeče vlasů, zejména levnější tradiční, často vysychají a chlupují vlasy, což je křehké a nudné. Proto stále více zákazníků dává přednost modelům, které jsou doplněny o speciální možnost.

Ionizační funkce, které jsou vybaveny mnoha moderními vysoušeči vlasů, umožňuje během sušení ovlivnit vlasy s negativně nabitými částicemi. To neutralizuje statický stres, dělá vlasy elektrifikované, neslušné a nutí je neustále zmást. Ionizační vysoušeče vlasů se doporučují zvláště majitelům suchých, často zmatených vlasů s dělenými konci, stejně jako pro ty, kteří často barví a stylují je pomocí curlingu nebo chemických látek, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů. Konstantní používání ionizace minimalizuje průřez, ztenčení, suchost a křehkost, dává vlasům lesk a krásný zdravý vzhled. Přesto je důležité pochopit princip fungování této technologie. Ionizace neobnovuje řezané konce, ale zabraňuje vzniku problému, takže výrazný účinek z použití takové sušičky vlasů přichází postupně.

TOP 5 nejlepších sušičů vlasů s ionizací

5 Polaris PHD 1667 TTi

Základní sušička populární domácí společnosti Polaris, doplněná ionizační funkcí, je jedním z nejlevnějších a současně nejlepších možností pro málo peněz. Kromě velmi pěkné ceny se model také může pochlubit kvalitou, která je poměrně slušná z hlediska nákladů, nikoliv záznam, ale dostatečný výkon, přívod studeného vzduchu a několik režimů teploty a rychlosti. Lehké, nepřesahující 270 gramů a praktický design jsou také mezi výhodami této kompaktní vysoušeč vlasů, vhodné nejen pro domácí použití, ale i pro cestování. Sklopná rukojeť umožňuje pohodlné a nejdůležitější - velmi kompaktní balení přístroje do kufru.

To vše potvrzují desítky recenzí uživatelů z celé země. Všechny z nich vyznačují vysokou kvalitu, dobrou bezpečnost, pohodlnou rukojetí a malé rozměry. Tento vysoušeč vlasů je také oceňován pro dobře zavedenou ionizační funkci, velmi nízkou hladinu hluku, zejména pro státní zaměstnance, dobrou sílu, vhodnost pro styling a příjemný design.

4 Philips HP8233 ThermoProtect Ionic

Relativně levný vysoušeč vlasů s ionizací, jehož cena patří do kategorie "mírně podprůměrné", je překvapivě funkční, bohatý na režimy, spolehlivý a ne bez dalších příloh a různých užitečných komponent, díky nimž se připojil k řadám nejlepších. Tato jednotka byla vybavena výkonem 2200 wattů a má velmi dobrou rychlost schnutí, ale neobsahuje přílišné vlasy. Dodává nejen studený vzduch, ale nabízí také tři úrovně vytápění a dvě možnosti intenzity a jsou nezávisle řízeny a umožňují vám zvolit optimální poměr tepla a výkonu sami. Přítomnost odnímatelného filtru velmi zjednodušuje čištění sušárny a péči o ni jako celek. Kromě toho je společnost Philips vybavena dvěma běžícími tryskami - nábojem a difuzorem, což znamená, že je vhodná nejen pro vysoušení vlasů po sprchování, ale také pro všechny druhy stylingu.

Obecně platí, že podle recenzí je to velmi úspěšný model, který se pohodlně vejde do Vaší ruky, pracuje tiše, nevyvolává žádné cizí pachy. Každý si všimne vysoké kvality a efektivity.

3 Moser Ventus 4350-0050

Německý model italského shromáždění - výběr mnoha profesionálních stylistů a kadeřníků. Kromě zdaleka největší hmotnosti, dosahující pouze 0,51 kilogramu, byly hlavní výhody vysoušeče vlasů s ionizátorem také spolehlivá konstrukce bez nejmenšího odporu, díky čemuž je přístroj navržen pro poměrně aktivní použití a bude trvat mnoho let, což je relativně levné pro profesionální vysoušeče vlasů. Kromě toho model dostal výkon nadprůměrný a celkem 6 režimů, stejně jako nejdelší kabel v kategorii, takže je vhodný pro použití v kterémkoli místě zásuvky.

Nejlepším prvkem Moser Ventus jsou dvě koncentrační trysky, z nichž jedna má standardní tvar, druhá je výrazně užší. Obdržely keramický a turmalínový nátěr, díky čemuž se vyznačují obzvláště pečlivým postojem k vlasům, který je často zaznamenán v recenzích. Keramika je bezpečnější pro vlasy než kov, a turmalín, stejně jako ionizace, bojuje proti statické elektřině.

2 Braun Satin Hair 5 HD 585

Fen Braun je mnohými považován za nejlepšího zástupce střední třídy a existuje mnoho důvodů. Především model Satin Hair 5 s příliš objemnými rozměry a střední hmotností získal rekord pro vysoušeč vlasů s ionizační funkcí, která dosahuje 2500 wattů. Díky této vlastnosti modelu se vlasy na kterémkoliv ze šesti možných režimů a dokonce i když jsou vyfukovány studeným vzduchem, opravdu velmi rychle vysušují a zůstávají hladké a krásné. Současně je vysoušeč vlasů vybaven nejen klasickým nástavcem náboje, ale také kvalitním difuzorem, který dodá účesu nápadný objem.

Výkon a vysoká účinnost vysoušeče vlasů s ionizační funkcí je potvrzena řadou recenzí od zákazníků. Všichni chválí Braun za vynikající rychlost, vynikající výsledky a pohodlnou formu, díky níž během sušení nemusí nadzdvihnout příliš vysoko nad jeho hlavu. Mnozí také zaznamenávají velmi dlouhou životnost, spolehlivost a postupné zlepšování stavu vlasů při jejich používání.

1 Dyson Supersonic

Nesporným lídrem mezi nejlepšími vysoušeči vlasů s ionizací se stal nejvíce inovativní vývoj, který se výrazně liší od ostatních konstrukčně a funkčně, což zaručuje lepší kontrolu stylingu. Jedinečný futuristický vzhled vynálezu Dyson by byl nemožný bez zásadně nového designu - motor není umístěn v horní části, ale v rukojeti. To pomáhá vyhnout se sání pramenů a pálení vlasů. Také tento vysoušeč vlasů s ionizací se může pochlubit digitálním řízením motoru, měřením konstantní teploty a záznamem pro tyto teplotní režimy kategorie 4 a třemi možnostmi intenzity průtoku vzduchu. Výrobce nezastavil celou sadu, která obsahovala náboj, difuzor a vlastní trysku Dyson.

Ačkoli je cena oprávněná jak mezi uživateli, tak mezi specialisty, model se stal nejvyhledávanějším prémiovým vysoušečem vlasů a rekordem pozitivních recenzí. Kupující milují Dyson pro pohodlí, design, klid a praktické magnetické tipy.

10 nejlepších sušičů vlasů

Vysoušeč vlasů by měl být u každé ženy. Nicméně, ne každý ví, jak si to vybrat. Například proč byste neměli koupit velmi lehký vysoušeč vlasů nebo super výkonný? Naše hodnocení a jasná kritéria výběru vytvoří představu o tom, co je "nejlepší sušič vlasů" a jak ji najít.

Kritéria výběru

Napájení

Čím více energie, tím rychleji sušič vlasů uschne. Vysoušeče vlasů s kapacitou 2000+ wattů vyschnou vlasy, takže nejsou vhodné pro každodenní použití. Je lepší zůstat na modelech s kapacitou 1400 - 1800 wattů.

Funkce

Mnoho lidí potřebuje dvě rychlosti a někdo chce získat celou sadu funkcí. V každém případě jsou ionizační a studený vzduch dodnes nepostradatelnou funkcí.

Dobrý vysoušeč vlasů by neměl být "chmýří", protože to znamená, že kovové navíjení motoru je velmi tenké. Vysoušeče vlasů s profesionálními motory jsou vždy tvrdší. Většina vysoušečů vlasů je zpravidla těžší, tím delší bude zařízení trvat.

Materiál těla

Tepelně odolný plast s vysokým nárazem je naší volbou. V opačném případě se tělo vysoušeče vlasů rychle roztaví nebo se přístroj rozpadne na kousky.

Jaký typ vysoušeče vlasů je lepší?

Dnes je mnoho výrobců vysoušečů vlasů. Značky Philips, Bosch, Panasonic, Braun, Rowenta se osvědčily. Slibné firmy BaByliss (Francie) a Valera (Švýcarsko) jsou oblíbené u kupujících, včetně. odborníky. Značka SUPRA je skvělý výrobce rozpočtových sušiček vlasů. Nejlepší vysoušeče vlasů v roce 2015 - více v našem hodnocení:

Špičkové kompaktní vysoušeče vlasů

 • Kompaktní, sklopná rukojeť
 • 3 režimy
 • Výběr optimální teploty
 • Režim studeného vzduchu
 • Koncentrátor (umožňuje rychlejší sušení)
 • Nebylo zjištěno žádné významné
 • Snadné
 • Výkonný (2000 W)
 • Ionizace dělá vlasy hladší, poslušný
 • 3 režimy (včetně turbo, jemné sušení)
 • Oddělené nastavení teploty a vzduchu
 • Úzký náboj (dává směrový tok)
 • Odnímatelný filtr a gril
 • Pěkný design
 • Jasné ovládání, pohodlné klávesy
 • V turbo režimu musíte stisknout tlačítko
 • Rukojeť se přehýbá, ale není to nejmenší
 • Kompaktní
 • 2 rychlosti
 • Hub
 • Režim studeného vzduchu
 • Ochrana proti přehřátí
 • Žádné profesionální návnady

Nejlevnější kompaktní vysoušeč vlasů v našem pořadí. Tito lidé často kupují "najednou", protože peněz není škoda, pokud se rychle zhorší. Je možné za takovou cenu dobré vlasy? Ukázalo se, že to může. Několik ročních období funguje správně. Je umístěn v kabelce nebo dětském batohu. Ruka při sušení není unavená. A moc není nejmenší. Tento model nemá jiné moderní funkce a další doplňky, ale kupující neočekávají mnoho. V létě se můžete vydat na výlet a na podzim dát dítě do bazénu - Lumme plní své funkce pro 5+. Dva podobné modely - 1040 (mírně odlišný design) a 1042 (výkonnější, 1400 W) - mají stejné vlastnosti a stojí to samé, takže když jste v obchodě nenacházeli žádnou Lumme LU-1041, neváhejte vzít 40 nebo 42.

 • Přiměřená cena.
 • Snadné
 • Výkonný výkon (1200 W).
 • 2 rychlosti.
 • K dispozici je rozbočovač.
 • Sklopná rukojeť s pohodlným zakřiveným tvarem.
 • Ochrana před přehřátím je.
 • Žádné další funkce a přílohy.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Vysoce komfortní profesionální vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Leží dobře v ruce, nepřehřívá, tlačítka jsou umístěna přímo pod prsty, takže je vhodná pro práci po celý den. Vysoce kvalitní topný článek zajišťuje stabilní provoz. Nestáhne prameny a vlasy po sušení zůstávají měkké, příjemné na dotek. Proud horkého vzduchu je opravdu horký, takže ho musíte používat opatrně, zvláště pokud máte stále málo zkušeností.

Jak se ionizační vysoušeče vlasů liší od obvyklých?

Přemýšlel jsem o koupi vysoušeče vlasů. Povinnými podmínkami jsou ionizace, oddělené přizpůsobení tepla a proudění vzduchu a velmi bych rád měl také jeden.
http://www.pudra.by/catalog/tools/dr. erstyle-lonic /
Nyní jsem přemýšlel, jestli budu mít dostatek 2 teplot a 2 průtoky. Nemám rád popáleniny kože na vlasy. potřebuji jemné sušení, ale zároveň se bojím proudění studeného vzduchu. možná je trochu vlažný nebo hloupě chladný

vredina, radši bych vzala první, s práškem. Líbilo se mi první, protože úzký difuzér (a v druhém nejsou žádné fotografie), silnější, bude suché rychleji, délka kabelu je delší. No, je stále profesionální.

ale nemějte strach z chladného vzduchu, není to chladné, ale léto.

Morskaya, díky.
Ano, úzký center koncentrace je důležitý, ale každý den neházím vlasy (přesně každý druhý den). Jen jsem je usušil. Mám trochu vlasů, ve druhé je difuzor. i když je obtížné s ním držet krok. ale pokud se učím s mírně kudrnatými vlasy, je vítaná lehká nedbalost Lokans a objem v kořenech za každý den. ale zatraceně těžký.

přidáno po 31 sekundách
Názor Alexeyho je zajímavý, jakmile jsem ho neposlechl, ach, jak měl pravdu

Nejlepší vysoušeče vlasů s funkcí ionizace vzduchu

Každý ví, že vysoušeče vlasů mohou být s nebo bez ionizátoru. Takže ionizační funkce není tolik užitečné, ale velmi žádoucí. Modely, které ji mají, jsou méně škodlivé, protože negativně nabité ionty, pádu na vlasy, prakticky znemožňují škodlivé účinky horkého vzduchu, zabraňují vysušení a dehydrataci. Proto, pokud máte mastné nebo slabé vlasy, potřebujete model s ionizátorem. Další informace o této funkci naleznete zde. Při výběru se podívejte do následujících modelů.

Vysoušeče vlasů s ionizátorem

 1. Bosch PHD9760 / 9769. Podle hodnocení, model není příliš dobrý, ale výrobce zajišťuje opak. Výkon zařízení je 2 kW, 6 režimů provozu a ionizace, což nás zajímá. Vysoušeč vlasů je však velmi objemný a nepohodlný. Jeden z uživatelů si stěžoval, že tzv. "Ionizační" tlačítko není nic jiného než běžná žárovka pro zvýraznění stejného tlačítka. Samozřejmě, je to pochybné, protože Společnost Bosh neprodukuje nesmysl. Obecně platí, že navzdory popularitě tohoto modelu existují negativní recenze, ale uvedené vlastnosti plně odůvodňují náklady na tento model, což je 46-50 USD.

Bosch PHD9760 / 9769 Bosch PHD5962 za cenu 25 dolarů. Jedná se o nejběžnější model se standardním výkonem 2,2 kW a ionizační funkcí. Výhodou je cena modelu, která je téměř 2krát nižší než výše uvedená vysoušeč vlasů. Je velmi zřídka možné koupit vysoušeč vlasů s ionizátorem a dokonce s takovou silou za takové peníze, to není zvláště překvapivé pro pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Obecně je to vzácný příklad, kdy je cena skutečně nižší než deklarovaná kvalita, proto nezapomeňte tento model zvážit, pokud zaujme vaše oko. Možná by se měl na prvním místě dostat Bosch PHD5962, ale je příliš líné něco změnit.

Bosch PHD 5962 Vysoušeč vlasů Philips HP4935, který je ještě levnější než ten předchozí. Jeho cena je 20 dolarů a charakteristiky uvedené výrobcem nejsou špatné: výkon je 2 kW, 6 provozních režimů, ionizační a studený vzduch (dobře, a kdo to nemá?). Nevýhoda modelu, jak to kupující zaručuje, je slabý fanoušek. Tedy při 2000 wattech se vzduch dobře zahřívá, ale je slabý. Proto je třeba vlasy vysušit déle než obvykle. Ne každý může strávit spoustu času na styling vlasů, a dokonce i elektřina spotřebovává příliš mnoho. Model je však levný a ospravedlňuje jeho cenu, a proto je nutnost zbytečného uvážení.

Philips HP4935 Philips HP8251. Tam je taková radost od $ 35 až $ 40 za kus, má následující charakteristiky: 2,3 kW, 6 režimů provozu, ionizace a stylový ergonomický design. Ta však má pochybnosti. Uživatelé si stěžují na nadměrnou váhu a velikost a říkají, že je nepohodlné uschnout vlasy tak velkým zařízením.

Philips HP8251 Velmi stylový Philips HP823, který je také v tichém hodnocení. To stojí 25 dolarů a má stejné vlastnosti jako předchozí zařízení. Přístroj je velmi atraktivní, ale trh je pouze bílý. Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbí bílá, budete muset projít kolem... no, to je v pořádku, není velká ztráta.

Philips HP823 Vysoušeč vlasů Philips HP8233 za cenu 31-33 dolarů. Co je třeba vzít: výkon 2,2 kW, 3 režimy provozu včetně tlačítka intenzivního proudění vzduchu. Zaznamenáváme také keramický povlak. Přístroj není nic zvlášť cenného a za takovou cenu jistě můžete koupit něco lepšího.

Philips Vysoušeč vlasů HP8233 Prakticky zdarma vysoušeč vlasů Elbee 14135 za cenu 12-14 dolarů. Vlastnosti jsou zcela standardní: výkon 2 kW, 6 režimů provozu a ionizace. Model však není příliš populární, protože sám výrobce není znám. Možná že vysoušeč vlasů poruší následující den po zakoupení a možná se vůbec nezhorší.

Labe 14135 Tradičně drahý model Solis 967.4x Twist 3800, jehož cena je 115-120 dolarů. Funkční není příliš překvapující, protože je téměř tradiční, ale důstojnost takového vysoušeče vlasů ve své velmi, velmi vysoké kvalitě. Pokud vám nevadí utrácet takovou částku, kupte si tento model bez váhání. Dávejte pozor i na Parlux 385 PowerLight Ionic Keramický je také skvělý model.

Solis 967.4x Twist 3800

Existuje mnoho dalších sušičů vlasů, ale právě jsme se podívali na nejpopulárnější a nejnovější modely v současné době, jejichž cena odpovídá kvalitě. Důrazně doporučujeme přečíst si recenze od reálných uživatelů bezprostředně před nákupem.

Ionizační sušička

zasypoon
2010-04-23 12:58:00 (odkaz)
Je to efekt! Vlasy jsou méně pushenatsya a lepší lež - s mým ionizátorem a mám vysoušeč vlasů a železo (hnědé). O tom, jak se rychleji špiní - neumím říkat každý den a kdy je používám, a kdy ne.

(jestli něco, na yuzerpike jsem přirozeně sušil, bez vysoušeče vlasů-ironing-ionizace :))

taelnor
2010-04-25 21:37:00 (odkaz)
zcela souhlasím
Nepoužíval jsem tuto ionizační funkci několik let, pak jsem četl několik příspěvků o tom v nenominovaném společenství, teď ji používám, ale vůbec nevidím žádný rozdíl

Upraveno 2010-04-25 09:38 (místní)

Nejlepší vysoušeče vlasů. Top 10 (podle recenzí) pro rok 2019

Žádná moderní žena, která by se starala o vlasy a vytvořila stylový účes, nebude bez takového nepostradatelného pomocníka jako vysoušeče vlasů. Toto hodnocení nejlepších modelů vysoušečů vlasů pro rok 2019 je založeno na recenzích na trhu Yandex (top 10 zahrnuje modely s nejméně 50% pětky), popularita v internetových obchodech a technické vlastnosti. Byl rovněž zohledněn poměr cena / kvalita. Oba profesionální modely a poloprofesionální vysoušeče vlasů jsou prezentovány. V hodnocení jsou zahrnuty také vysoušeče vlasů a kompaktní vysoušeč vlasů. Doufáme, že toto hodnocení usnadní výběr ze široké škály produktů nabízených moderními světovými značkami.

Polaris PHD 1667

Průměrná cena je 1 000 rublů. Kompaktní vysoušeč vlasů se sklopnou rukojetí z ruské značky zaznamenal 94% z peněz z recenzí na Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 1600 wattů. 2 režimy. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu - 1,8 metru.

"Koupili si vysoušeč vlasů, aby se dostali na silnici, a proto je dokonalý: kompaktní, výkonný, nezatížený nadbytečným množstvím."

"Koupil jsem si tento vysoušeč vlasů, protože jsem často chodil na služební cesty, ale má jen malou velikost a je vybavený sklopnou rukojetí, i přes svou kompaktnost se vyrovnává se svými povinnostmi docela dobře.

Xiaomi Soocare Anion Vysoušeč vlasů

Průměrná cena je 2 860 rublů. Koupit Soocare Anions Vysoušeč vlasů na Aliexpress za 2,6 tisíc rublů (doprava do Ruska je zdarma).

Čínský výrobce Xiaomi, známý mnoha pro své smartphony, zahájil výrobu vysoušečů vlasů a v září 2018 vydal model, který získal ocenění Design Award 2018 v kategorii "Průmyslový design". Novinka se odvolává na zákazníky a dnes je jedním z tří nejoblíbenějších sušičů vlasů v Rusku (podle Yandex-Market). Soocare Anions Hair Dryer zaznamenal 100% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 94% doporučení k nákupu.

Napájení - 1800 wattů. 3 režimy: horký slabý proud vzduchu, horký silný proud vzduchu, horký silný proud vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Existuje funkce ochrany proti přehřátí, po automatickém vypnutí v důsledku přehřátí, bude fén připraven k opětovnému provozu během několika minut, což umožňuje profesionálům ho použít, protože nemusíte dlouho čekat, dokud se sušička nezchladí. Zahrnuje rozbočovač trysek. Délka kabelu - 1,7 metru.

Coifin CL5R

Průměrná cena je 2 800 rublů. Profesionální vysoušeč vlasů z italské značky získal 91% z peněz z recenzí v Yandex-Market a 100% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 4 režimy vytápění, 2 režimy intenzity přívodu vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. Zahrnuje 2 rozbočovače. Hmotnost 590 g
Z recenzí:
"Vždy jsem hledala vysoušeč vlasů, s nímž to udělám za 2 minuty, s touto sušičkou na vlasy to udělám za půl minuty." Výhodou je cena, lidé, kteří kupují jakýkoliv Rovents a šéfové za to, že platili za značku a výrobek vyrobený v Číně.
"Dobrá fén pro profesionální použití Vyžaduje údržbu: mazání hřídele, čištění hřídele z vlasů pod oběžným kolem, výměna štětců alespoň jednou za šest měsíců - rok. Údržba vyžaduje hvězdnou montáž.
Holič by měl stisknout tlačítko studeného vzduchu, je pro něj vhodné. Za rok profesionálního používání (několik hodin práce téměř každý den) trvalo jedno nahrazení kartáčů. "

Philips HP 8233

Průměrná cena - 2 950 rublů. Model od nizozemského výrobce obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: tři teplotní režimy a dva režimy intenzity přívodu vzduchu, ionizační režim. Délka kabelu 1,8 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.
Z recenzí:
"Nechci litovat mé volby, nepoužívám to dlouho, ale moje vlasy vypadají lépe.Toto je teplé sušicí funkce, která nepoškozuje vlasy a současně funkci sušení v turbulence, pokud potřebujete velmi rychle vysušit vlasy.Tato sada obsahuje gumový difuzér, který z plastu příjemně masíroval hlavu. "
"Vzal jsem si takovou sušičku pro svou ženu a matku, oba jsou velmi spokojeni: matka dělá obrovské účesy, zatímco její manželka vytáhne vlasy po dobu 15-20 minut, tlačítka jsou malá, ovládací prvky jsou elementární, to fouká dobře a mocně, je trochu těžké a nebudete si s sebou vzít "Tento model je určen výhradně pro domácí použití. Všichni byli spokojeni s nákupem."

Philips BHD 282

Průměrná cena - 2 950 rublů. Nejoblíbenější dnes vysoušeč vlasů od holandského výrobce Philips obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 95% doporučení k nákupu. Výkon - 2300 wattů. Tři režimy vytápění a dva režimy intenzity přívodu vzduchu. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu 2 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.

Z recenzí: "Jsem potěšen sušičem vlasů jako peřím v ruce, takže všechny manipulace s ním jsou snadné a uvolněné, rychle se vysychá, vysoušeč vlasů je dost silný, styl je vynikající díky přítomnosti studeného vzduchu. pohodlně jsem na tom předchozím Philipsu neustále odvrátil. Doporučuji. "

Philips HP 8664

Průměrná cena - 4 640 rublů. Tento vysoušeč vlasů zaznamenal 69% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 77% doporučení k nákupu.

Výkon - 1000 W. Kartáč se otáčí různými směry, usnadňuje styl styling a vytváří různé účesy. Délka kabelu - 1,8 m.

"Dala jsem tento model své ženě 8. března, ale se sobeckým zájmem. Faktem je, že dům má nekonečnou sadu stylingových přístrojů, vysoušeč vlasů atd. Žena v podstatě buď narovnává vlasy, nebo vytváří kudrlinky, které toto zařízení dělá bez problémy a je tak potěšena, že tak rychle a snadno jí nikdy nevyznala vlasy.Všechny curlingové žehličky / rovnačky jsou nyní odstraněny ve vzdálené zásuvce a čekací doba, během které manželka "přináší krásu", se výrazně snížila.Takže rada je především pro muže, Tento model, získat obsah a "položil" dobře, 2 krát rychleji. "

"Předtím jsem měl normální vysoušeč vlasů - bez ionizace, dvě rychlosti, nikdy jsem nevystřelil vlasy - postaral jsem se o to, protože po vysušení vlasy vypadaly jako houba, ale teď jsem vlasy nevysušila bez vysoušeče vlasů, byla jsem zkažená, protože moje vlasy které jsou ještě lépe než ty, které jsou vysušeny přirozeným způsobem, jsou hladší a lesklé. Ať už je to účinek turmalinu, nebo ionizace, nebo jen celkový vyhlazovaný vzhled vytváří takový efekt, ale vlasy vypadají mnohem zdravěji a lépe - to je fakt. "

Rowenta CF 9520

Průměrná cena je 4450 rublů. Model 2018 od německého výrobce dnes získal 67% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 98% doporučení k nákupu.

Výkon - 1000 W. Vysoušeč vlasů s automatickým otáčením kartáče, který může sloužit jako dobrá volba pro jemné denní sušení a úpravu vlasů. Pracuje ve dvou teplotních intervalech, které jsou kombinovány se stejným počtem režimů napájení. V balení jsou dvě kartáče o průměru 40 mm a 50 mm. K dispozici je ionizační funkce. Délka kabelu - 1,8 m.

"Dobře se vyrovnává jak s krátkými, tak s dlouhými vlasy. Pokud si hýbáte vlasy, což je logické, na kartáču nejsou žádné vlasy, a to je vše v prvním režimu, není to tak horké jako druhý, sušička je v pořádku, doporučuji."

Moser 4350-0050

Průměrná cena je 4,300 rublů. Tento model od známé německé značky, která je dnes druhým nejoblíbenějším v Rusku, získala 77% z peněz z recenzí na trhu Yandex a 90% doporučení k nákupu.

Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: 3 režimy ohřevu, 2 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Zahrnuje 2 rozbočovače trysek. Délka kabelu - 2,8 metru.

"Vynikající vysoušeč vlasů, velmi výkonný, s dobrými teplotními podmínkami! Už několik let jsem ji sušil, začal jsem chodit do bazénu a pravidelně sušili vlasy (Braun apod.) - jen když jsem pokračoval v používání" běžného "vysoušeče vlasů, uvědomil jsem si, Studený vzduch je opravdu chladný (a nemusíte držet tlačítko), horko je opravdu horké, moc není napsáno pouze na rukojeti, ale opravdu cítil (při maximální síle jsem jen suchý, pokud byl velmi, velmi rychle potřebný, obvykle dost průměrný výkon). Doporučuji! "

"Tato profesionální vysoušeč vlasů se nevrátím k běžným vysoušečům vlasů.

Rychle se usuší, zatímco samotné tělo není vyhřívané.

Kvalita sestavení je až par.

Parlux 385 PowerLight

Průměrná cena je 11 200 rublů. Tento model italské produkce získal 82% z pěti z recenzí na trhu Yandex a 82% doporučení k nákupu.

Napájení - 2150 wattů. 4 režimy ohřevu, 2 rychlosti intenzity proudění vzduchu, funkce studeného vzduchu, ionizace. Zahrnuje 2 rozbočovače. Délka kabelu 3 metry.

"Manželka je šťastná, pohodlná, silná, vlasy se opravdu cítí lépe, nezasychávají a nevyhazují (nejdřív to takhle nedokázalo, ale ona to použila po dobu několika měsíců a říká, že to je patrné.) Z mužského pohledu máte pocit, kvalita konstrukce je vynikající a dokonce i když motor zřítí, dává najevo, že existují normální součásti. Cítí se lepší na dotek než filmy, Brownové a další byty jako v penězích. "

"Velice se mi líbil vysoušeč vlasů, vynikající plastová kvalita, montáž, knoflíky jsou pohodlně umístěné, kabel je dlouhý, vlasy velmi rychle vysušují, mám dlouhé, doslova 2-3 minuty a vlasy jsou suché, jsou hladké, nejsou přehnané, téměř se zastavily pomocí žehličky s tímto vysoušečem vlasů! Navzdory vysoké ceně stojí za to! "

Dyson Supersonic - nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku

Průměrná cena - 30 950 rublů. Tento model zaznamenal 82% pětkrát na recenzích na trhu Yandex a 81% doporučení k nákupu. Dnes je nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku (data Yandex-Market).

Napájení - 1600 wattů. Délka kabelu je 2,7 m. Bezchybná vysoušeč vlasů od britského výrobce nepřetržitě monitoruje a reguluje teplotu dodávaného vzduchu a provádí 20 měření za sekundu, což zabraňuje nadměrnému přehřátí a poškození vlasů. Zařízení Dyson Supersonic je vybaveno technologií Dyson Air Multiplier, která zvyšuje výkon průtoku vzduchu třikrát. Tradiční sušiče vlasů často poskytují buď slabý proud vzduchu - jsou pomalé, nebo naopak příliš silné, nekontrolované. Dyson Supersonic vytváří silný a směrový tok v úhlu 20 °, který vám umožní pečlivě a jemně vyschnout a stylovat vaše vlasy. Při vývoji nové vysoušeče vlasů vyvinuli inženýři společnosti Dyson v oblasti aeroakustiky optimalizaci kvality zvuku zařízení. Po namontování oběžného kola motoru s třemi noži dosáhli frekvence zvuku, která není vnímána lidským uchem.

"Všechno je úhledně zabalené, na každém kusu je ochranný film, návod, kabel k zavěšení, koberec, dlouhá šňůra, sušička sama o sobě si zaslouží samostatný potlesk, je tichý, má několik režimů teploty a intenzity vzduchu. včetně chlazení vlasů při stylingu Světlo A pro mne je nejdůležitější, že je nyní na hlavě objem, který trvá dva dny s minimem stylingových výrobků.Obvykle i po salonu se objem večer zmizel.

Recenze kadeřníků o sušičkách vlasů

Ano, v zásadě jsem zjistil, že cena je velmi přijatelná. Ale tady je síla. dost? Chtěl bych 2000-2100, as ionizací.
Chtěl bych se zastavit u Parlux 3200 Compact CeramicIonic Edition s keramickým ohřevem a ionizačním systémem. Kvalita tepla získaného sušením pomocí keramického ohřívače je mnohem lepší než u běžné profesionální sušičky. Keramika, jakmile se zahřeje na určitou teplotu, ji udrží na určité úrovni, udržuje konstantní konstantu, což šetří energii. Pokud jde o iontovou technologii, kvůli úplnému ionizačnímu procesu se molekuly vody neodpařují, ale pronikají do vlasových kůžiček, vlasy se stávají pružnějšími, udržují se přirozenou vlhkost, vlasy se regenerují a omlazují, vlasové váhy se navzájem houští, přirozeně se kladou důraz na lesk vlasy.
Specifikace:
Napájení 1900 W
2 rychlosti
4 úrovně vytápění
2 trysky (6 a 8 cm)
tlačítko okamžitého chlazení
délka kabelu 3 m
hmotnost 490 g
délka těla 20 cm
zařízení pro potlačení šumu

Cena 499 hřiven, je ekvivalent 100 dolarů.

Pane, nesouhlasím s vámi v některých bodech:

1 Záležitosti značky. Například v Parlux a Coaf * ve sušičkách vlasů je míra sňatku nejnižší a cena se liší: první stojí od 2600 do 3300 rublů a druhá 1000-1500 rublů, ale Coaf * in trpí nedostatkem designu (levné a veselé). Gamma, Valera, Jaguar "jako štěstí."
2 Pokud jde o pád, případ fény může prasknout po prvním pádu. Pokud kufřík neprobíhá, mohou se spony, které připevňují motor k pouzdru, rozbijí. Při výpadku pádů můžete zapomenout na záruční servis.
3 neznáme vysoušeče vlasů, na kterých jsou označeny a ty. parametry jsou vyřazeny. Označení na sušičkách vlasů je aplikováno s lakem v továrně (to je okamžitě viditelné) na pouzdře nebo v případě, že je namontován kovový nebo papírový štítek s označením.

Souhlasím s tím, že jakýkoli nástroj si vybírá způsob, jakým je vhodné pracovat ("padá do ruky"). Neváhejte vyzkoušet. Pokud nejste spokojeni s odpověďmi prodejců - položte své otázky na fórum, pomůžeme společným úsilím, protože vědět, že všechno je nemožné. Neváhejte se zeptat na ceny. cenový rozsah je velmi velký

Pokusím se nejprve vysvětlit obecně. Pak je žádoucí, aby mistři položili konkrétní otázky o značkách a výrobcích nebo o dalších otázkách zájmu.
Při nákupu potřebujete vědět, že vysoušeč vlasů je složitý domácí spotřebič, který nemůže být vrácen a vyměněn, pokud se vám to náhle nelíbilo příští den.
Přijměte nebo vyměňujte obchod na vlastní VLASTNÍ VŮLE nebo možná ne.
Podle zkušeností z předchozích prací jsem spolupracoval s kosmetickými salony.

To je věřil, že vysoušeč vlasů, pokud pracuje po dobu 1-2 let a zlomil to je normální. I když vím, že mnoho lidí pracuje po dobu 5 let s jedním vysoušečem vlasů. Proto bychom měli postupovat z toho.
Taková krátká životnost vysoušeče vlasů není způsobena špatnou kvalitou zařízení, ale péčí o ni. Nejjednodušší péčí je alespoň vyčistit filtr sání vody a vaše vysoušeč vlasů bude trvat déle.
Vysoušeč vlasů musí zvolit ten, který bude velitel pohodlně pracovat.
Vyzkoušejte několik modelů v obchodě s různými umístěními tlačítek.
Kpopki strana, uvnitř, jsou sušiče vlasů, které se oblékají na ruce.
Před nákupem se snažte zjistit cenovou úroveň výrobků, protože profesionální výrobky v některých obchodech činí 100% příplatek. Pokud máte velký zájem o napájení, pak všichni výrobci jej nadhodnocují o 100 wattů. Tak vždy odečtěte 100 z maxima.
Má moc opravdu vliv? ne moc, vysoký výkon vám umožňuje rychleji uschnout vlasy, ale také může zabránit stylingu.
Pokud pracujete s difuzérem, zjistěte, který z nich je vhodný a je-li k prodeji, je lepší koupit, protože je to jako maličkost, ale pak bude těžké koupit, pak příliš líné jít, pak ne, pak něco jiného.
No, pak otázka ceny, kterou jste ochotni zaplatit, a preference výrobce na společnost.
Teď čekám na vaše dotazy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy