logo

Odrůdy vysoušečů vlasů a trysek

Vysoušeč vlasů - nepostradatelná věc pro sušení a stylování vlasů. Takové zařízení pomůže rychle poskytnout potřebné množství vlasů a výrazně zkrátí čas na vytvoření požadovaného účesu. Moderní výrobci nabízejí širokou škálu vysoušečů vlasů: profesionální, na stěnu, cestování, s přílohami nebo bez nich. V této publikaci budeme hovořit o typech takových zařízení pro styling a sušení vlasů.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Profesionální

Profesionální vysoušeč vlasů - nepostradatelný nástroj pro moderní dívku. Díky tomu můžete během několika málo minut vysušit kadeře, ale také rychle dodat vlasům potřebný objem, narovnat kudrlinky a zvlnit vlasy. Takové zařízení může být použito pro sušení a stylování jak dlouhých, tak krátkých kadeří.

Profesionální vysoušeče vlasů mají kapacitu 1600 wattů a více. Díky tomu poskytují rychlé vysychání a stylování vlasů libovolné délky.

Zvažte nejoblíbenější profesionální modely prezentované na domácím trhu.

Moser 4360-0050 Protect je profesionální model určený pro práci s vlasy doma. Vysoušeč vlasů - 1500 wattů. Zařízení je vybaveno 4 teplotními režimy a dvěma rychlostmi. Vlastnost modelu - přítomnost odnímatelného vzduchového filtru.

Remington D5020 Pro Ionic je poloprofesionální přístroj, který je ideální pro sušení a stylování doma. Model je vybaven dvěma rychlostmi, je možné zvolit teplotu (3 režimy) za přítomnosti režimu studeného foukání. Vlastnosti vysoušeče vlasů: přítomnost režimu "turbo", který zvyšuje rychlost zařízení.

Parlux 3500 Supercompact je velmi profesionální profesionální model. Vysoušeč vlasů váží méně než 500 gramů, což výrazně zjednodušuje proces sušení a stylování vlasů. Výkon zařízení je 2000 wattů. Vlastnost modelu - vybavena technologií "CeramicIonic" (použití keramiky a ionizace).

Gamma Piu Active Oxygen je profesionální zařízení, které i s tou nejnáročnější dívkou bude pracovat. Vysoušeč vlasů váží méně než 500 gramů, ale má kapacitu více než 2000 wattů. Vybaveno 4 nastavení teploty. Zvláštností modelu je přítomnost funkce sušení s aktivním kyslíkem. Po použití takového zařízení budou vypadat vlasy krásou a zdravím.

Coifin "CL5- ION" je profesionální přístroj vyrobený v Itálii. Je vybaven několika tryskami a čtyřmi rychlostmi, což vám umožňuje rychle a přesně provádět jakýkoli styling. Funkce vysoušeče vlasů - přítomnost odnímatelného filtru a funkce turbodmychadla.

BaByliss PRO Caruso ionic BAB6510IRE je profesionální francouzský model. Vysoušeč vlasů je vybaven výkonným motorem - 2400 W, který vám umožní bez problémů rychle vysušit a kudrnat doma. Vlastnosti modelu - ochrana před vniknutím vlasů do přístroje.

Domácnost

Sušička pro domácnost není určena k běžnému používání. Zpravidla mají tato zařízení kapacitu od 1200 do 1600 wattů. Na rozdíl od profesionálních zařízení jsou vybaveny méně funkcemi. Současně jsou tyto modely snadno použitelné, ergonomické a mnohem levnější než profesionální vysoušeče vlasů.

Vysoušeče vlasů pro domácnost jsou ideální pro sušení a stylování krátkých a poškozených vlasů. Navíc tyto modely pomohou při vytváření velkolepého objemu v kořenech.

Silnice

Travel fén - výběr obchodních žen, které jsou neustále na silnici. Silniční modely jsou poměrně kompaktní, pohodlné a levné. Taková zařízení nejsou určena pro pravidelné sušení vlasů doma. Nepředpokládají přítomnost dalších funkcí a příloh.

Silniční modely nejnovější generace jsou vybaveny speciálním režimem volby napětí (220 V a 110 V). To vám umožní pracovat se zařízením za jakýchkoliv podmínek.

Nástěnná montáž

Vysoušeč vlasů - nenahraditelný atribut každého drahého hotelu. V dnešní době se taková zařízení rychle stává oblíbenou. Dívky stále více nakupují modely pro domácí použití. Zvažte vlastnosti takových vysoušečů vlasů:

 • Vysoušeč vlasů na stěnu je velmi vhodný k použití.
 • Takové zařízení je docela kompaktní, takže může být instalováno jak v ložnici, tak v koupelně.
 • Bezpečnost při používání. Moderní modely jsou vybaveny indikátory teploty, které chrání zařízení před přehřátím.
 • Zajímavý design. Moderní výrobci nabízejí široký výběr modelů různých tvarů a velikostí. Můžete snadno zvolit závěsný vysoušeč vlasů, který dokonale padne do interiéru místnosti.
 • U takových zařízení je možnost pádu na podlahu minimalizována. Profesionální vysoušeč vlasů vám poskytne mnohem déle než přenosné modely.

Zvažte nejoblíbenější modely stěn prezentované na domácím trhu.

Kitesx F-1400 SS je kompaktní sušič na vlasy, který je určen pro použití v hotelech, plaveckých bazénech a domácím prostředí. Je vybaven speciálním teplotním snímačem, který chrání zařízení před přehřátím, 2 teplotními režimy a několika režimy řízení výkonu.

Breeze BXG-1200H2 je nástěnná vysoušeč vlasů, který je ideální pro domácí použití. Je vybaven dvěma režimy teploty a rychlosti. Snadné použití. Má krásný klasický design.

Valera Premium 1600 Smart Shaver je nástěnná vysoušeč vlasů určená pro sušení a stylování švýcarských vlasů. Nano-stříbrná vrstva zajišťuje pohodlné ovládání zařízení. Model je vybaven dvěma rychlostními a třemi teplotními režimy. Má speciální žárovku. Je vybaven ventilátorem s nízkou hladinou šumu, který vám umožní pracovat s vlasy doma bez toho, aby způsobil nepříjemné pocity ostatním.

Valera Hotello Shaver je švýcarský prémiový vysoušeč vlasů navržený pro hotely, bazény a soukromé domy. Je vybaven funkcí automatického zapnutí po odstranění vysoušeče vlasů z držáku a funkce ochrany proti přehřátí. Navíc je tento model vybaven výstupem pro elektrický holicí strojek a rotující, neohřívanou rukojetí.

Trysky pro vysoušeč vlasů

Moderní profesionální vysoušeče vlasů naznačují přítomnost velkého počtu trysek, které umožňují jakýkoli styling. Přístroje vybavené různými tryskami pomáhají dívce rychle uschnout vlasy, vykreslovat požadovaný objem a dokonce i zvlnit nebo narovnat prameny. Kadeřníci doporučují při výběru vysoušeče vlasů věnovat pozornost přítomnosti funkčních trysek (rozbočovač, kartáč, kartáče, curlingové žehličky, difuzér). Budeme o nich mluvit dále.

Rozbočovač trysek

Rozbočovač je povinnou přílohou pro jakýkoli vysoušeč vlasů, bez ohledu na kvalitu a náklady. Používá se pro sušení a stohování pramenů. Rozbočovač umožňuje řídit tok vzduchu v požadovaném směru, takže pramen zasychá rychleji a vezme požadovaný tvar.

Při výběru vysoušeče vlasů je třeba mít na paměti, že výkon náboje přímo závisí na průměru jeho otevření. Moderní výrobci nabízejí širokou škálu modelů o průměru od 70 mm do 1,5 cm. Je třeba poznamenat, že čím menší je otvor, tím rychleji vlasy vysuší.

Je však velmi obtížné vyhnout se vysychání a poškození vlasů. Profesionální kadeřníci doporučují výběr koncentrátorů o průměru nejméně 1 cm.

Vysoušeč vlasů

Vysoušeče vlasů vybavené několika tryskami (curlingové žehličky, kartáč, hřeben atd.) Se nazývají styly. S jejich pomocí doma můžete vytvořit celou řadu účesů bez velkého úsilí.

Tryska kartáč (nebo kartáč na vlasy) umožňuje vysychat vlasy a současně vytvořit styly. Hřeben trysek je nepostradatelnou věcí pro stohování jak dlouhých, tak krátkých kadeří.

Existuje několik typů takových zařízení, které vám pomohou vytvořit zcela odlišné stylové snímky.

 • Kruhový hřeben s plastovými zuby (kartáčování) - nepostradatelným nástrojem při tvorbě volumetrických kadeří. Taková tryska se bude vyrovnávat s okrajem, který není horší než curling.
 • Tenký hřeben pomůže při vytváření objemu v kořenech.
 • Kulatý kartáč vyrobený z přírodních vláken dodá vašim vlasům zdravý lesk po vysušení.
 • Tryska ve tvaru polovičního zakulaceného hřebene narovnává kvalitu vlasů.
 • Hřeben se skrýváním zubů - zařízení pro vytváření efektivních kadeří.

Vysoušeč vlasů - univerzální zařízení, pomocí něhož můžete vlasy vysušovat a současně vytvářet kudrlinky. Takové modely jsou vybaveny speciálními kleštěmi.

Tryska kolečka v těchto zařízeních je kleště se speciálními otvory, kterými proudí horký vzduch. V tomto případě může být curlingová žehla s rovnými nebo zaoblenými špičkami.

Fen-curling iron - nepostradatelný pomocník každé dívky. Takové stylingové zařízení vyrábí nejznámější moderní výrobci: Valera, Jaguar, Babyliss, Wik, Philips, Binatone.

Čištění trysek

Brašování je tryska s kulatým štětcem ve tvaru kartáče s plastovými zuby nebo přírodními štětinami. Brashing je ideální pro vytvoření velkolepého objemu na dlouhých silných a krátkých vlasech. Umístění takového hřebenu pomůže nejen vytvořit stylový účes, ale také ochrání kudrnaté před přehřátím.

Je třeba poznamenat, že kartáčování je také speciální typ stylingu, který zahrnuje práci se zaobleným hřebenem a vysoušečem vlasů.

Moderní výrobci nabízejí široký výběr takových kartáčů a trysek. Tak, jak se vyhnout chybám při nákupu vlasových styling kartáčování?

 1. Průměr hlavy kartáče závisí na typu vlasů. Majitelé dlouhých hustých kudrlin by měli vybrat hřeben s největším průměrem. Pro dívky se středně dlouhými vlasy se hodí dýzy o průměru 3-5 cm. Dámy s krátkými účesy by měly věnovat pozornost mozkům o průměru 1,5 - 3 cm
 2. Při výběru kartáčování byste měli věnovat pozornost materiálu, z něhož jsou zuby vyrobeny. Podvozek s plastovými zuby je vhodný pro jakýkoli styling. Přírodní štětinové čepice jsou navrženy tak, aby narovnaly prameny a vytvářely objem na vlasy libovolné délky.
 3. Při výběru kartáčového štětce byste měli také věnovat pozornost materiálu, z něhož je vyrobeno. Ideálním základem pro takový kartáč je keramika. Tento materiál umožňuje tok horkého vzduchu rovnoměrně rozložený po celé délce kadeří, což zajišťuje rychlý a bezpečný styling. Na domácím trhu můžete také najít hřebenové kartáče s plastovou, dřevěnou a hliníkovou základnou.

Rozprašovač trysek

Rozprašovač trysek - nepostradatelný asistent pro dívky s chemickým permem při vytváření odolného objemu. Jedná se o malý disk (až 15 cm v průměru) s otvory, kterými procházejí mohutné proudy horkého vzduchu. Díky otvorům je vzduch rozptýlený a jemně vysuší kudrlinky, aniž by došlo k jejich poškození nebo nadměrnému vysoušení. Také difuzér je vybaven velkým počtem "prstů". Velké zuby jsou navrženy tak, aby vytvářely objem a malé jsou používány k usušení vlasů.

Jak si vybrat vhodný vysoušeč vlasů pro styling vlasů a trysky

Zařízení pro sušení vlasů je prostě nezbytné pro každou ženu s moderním rytmem života. Umožňuje je rychle vyschnout a přidat do účesu hlasitost. V současné době nabízí výrobce široký výběr takových výrobků. Při výběru zařízení musíte nejdříve určit účel použití.

Typy vysoušečů vlasů pro sušení a stylování vlasů

Vysoušeč vlasů pro styling může být:

 • Profesionální.
 • Domácnost.
 • Nástěnná montáž.
 • Silnice.
 • V kompletní sadě s tryskami a bez nich.

Chcete-li vybrat produkt, který je pro vás plně vhodný z hlediska funkčnosti, potřebujete znát funkce a schopnosti zařízení.

Profesionální spotřebiče

Profesionální vysoušeče vlasů vám umožní vysušit a stylovat vaše vlasy během několika minut. Je vhodný pro curling kudrlinky libovolné délky. Jejich charakteristickým rysem je vysoká pracovní kapacita.

Mezi nejrůznější modely nabízené na našem trhu patří:

 • Moser 4360-0050 Chráňte. Toto zařízení s výkonem patnáct set wattů je docela vhodné pro domácí použití. Vysoušeč vlasů má čtyři teplotní režimy a dvě rychlosti. Navíc je výrobek velmi vhodný odnímatelný filtr.
 • Parlux 3500 Supercompact. Model je kompaktní a poměrně lehký. Její hmotnost je pouze 500 gramů. Výkon zařízení dosahuje dvou kilowattů.
 • BaByliss PRO Caruso iontový BAB 6510 IRE. Jedná se o model s výkonem motoru 2,4 kW vyvinutým ve Francii. Existuje důležitá funkce ochrany proti absorpci vlasů uvnitř pouzdra.

Vysoušeče vlasů pro domácnost a silnici

Vysoušeče vlasů v této skupině se nedoporučují používat velmi často. Mají průměrný výkon a počet funkcí v nich je omezen.

Pozitivním faktorem je snadné použití a přiměřená cena. Přístroje jsou vhodné pro práci s krátkými a poškozenými vlasy. Tento vysoušeč vlasů je nepostradatelný na výletech i na dovolené. Je malý a snadno se používá. Ženy, které často chodí na služební cesty, si nemohou představit svůj život bez něj. Produkt nemá žádné další funkce a nemá vysoký výkon, ale umožňuje získávat krásné kudrlinky a dávat objem vlasů a zdvíhat je v kořenech.

Možnosti stěn

Takové výrobky se obvykle instalují na hotely vysoké úrovně. V současné době se módní ženy dostanou do domu sušičky na vlasy, které jsou spojeny s následujícími vlastnostmi:

 • Snadné použití.
 • Kompaktní a ergonomické.
 • Vysoká bezpečnost. Tato zařízení mají zabudovanou ochranu proti přehřátí, a proto pokud příliš vysušíte hlavu nebo zapomenete přístroj vypnout, pravděpodobnost zapálení zařízení je minimální.
 • Dlouhá doba provozu.

Nejoblíbenější modely tohoto typu jsou:

 • Ksitex F-1400SS. Produkt funguje dobře při práci v náročných podmínkách, takže je instalován v bazénech a hotelových pokojích. Snímače teploty zvyšují jeho spolehlivost a trvanlivost.
 • Valera Premium 1600 Smart Shaver. Jedná se o moderní vysoušecí a stylové zařízení s vysokým výkonem. Má nízké možnosti šumu a teploty. Produkt je vhodný pro domácí použití.
 • Valera Hotello Shaver. Vysoce kvalitní prémiové zařízení, které lze často vidět v hotelích a soukromých domech. Navíc kromě hlavních funkcí je zásuvka pro připojení elektrických holicích strojů zabudovaných na skříni.

Typy a použití trysek

Moderní výrobci doplňují vyráběná zařízení vhodná pro použití v tryskách. To vám umožní zvýšit funkčnost produktů a umožňuje provádět nejmodernější účesy bez návštěvy salonů.

Tipy na vysoušeč vlasů vám pomohou rychle vysušit kudrlinky a udělat vlasy stylovější a objemnější.

Rozbočovací tryska a stylizátory

Toto velmi nezbytné přidání musí být nutně zahrnuto do sady přístrojů. Rozbočovač se používá pro sušení a stylování vlasů, což umožňuje upravit směr proudění vzduchu a získat krásné prameny.

Při výběru vysoušeče vlasů s stylingovými špičkami se ujistěte, že průměr koncentrátoru je větší než jeden centimetr. To ochrání vlasy před vysycháním.

Fén s stylingovými tryskami se často nazývá styler. Tato zařízení vám umožňují vytvářet moderní účesy, a to i bez velkých dovedností v oblasti kadeřnictví.

V obchodech najdete vysoušeč vlasů s následujícími tryskami:

 • Kruhový plastový hřeben nazývaný kartáčováním. S jeho pomocí můžete získat velké a objemné kudrlinky.
 • Pravidelný hřeben pro základní objem.
 • Kartáč s kruhovým tvarem z přírodní hromady. Umožňuje udržovat zdravý druh vlasů při sušení.
 • Hemispherická tryska určená pro narovnávání vlasů.
 • Hřeben se zatahovacími zuby. Jeho použití vám umožňuje získat krásné kudrlinky.

Kromě toho si můžete zakoupit univerzální vysoušeč vlasů. Ve své sadě jsou speciální kleštiny s otvory pro horký vzduch.

Podvod a difuzér

Jak je uvedeno výše, kartáčování je kulaté. Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plastové přírodní piloty. Štětec umožňuje vytvářet objemné účesy na dlouhých silných a krátkých vlasech, které chrání před přehřátím.

Při výběru takové trysky se ujistěte, že:

 • Její průměr odpovídá typu vlasů. Například pro dívky s dlouhými kudrlinami je vhodnější používat hřebeny o velkém průměru a pro dámy s krátkým účesem úzké spodní lemování jsou vhodnější.
 • Materiál, ze kterého je tryska vyrobena, musí být vysoce kvalitní. Je vhodnější zvolit hřeben s keramickou rukojetí tak, aby byl proud horkého vzduchu rovnoměrně rozložen, aniž byste vysušili kadeře.

Difuzér - tento doplněk k vysoušeč vlasů je pro ženy s perm. Ve vzhledu to připomíná disk o průměru až patnáct centimetrů. Dělají otvory pro horký vzduch, který prochází skrze ně, jemně uschávají vlasy, aniž by zničily jejich strukturu. Kromě toho difuzér má takzvané prsty různých velikostí, které pomáhají vytvářet objemnější vlasy.

Jak si vybrat vhodnou fén pro domácí použití

Použití vysoušeče vlasů pro sušení a stylování vlasů je již dlouho dobrým zvykem pro většinu moderních módních návrhářů.

Navzdory skutečnosti, že horký vzduch může poškodit strukturu vlasů a mnoho stylistů doporučuje vyschnout vlasy přirozeným způsobem, toto univerzální zařízení v domě je nepostradatelné. Chcete-li chránit vlasy před vystavením horkému vzduchu trochu, stojí za to vybrat speciální nástroj. Podrobněji se jedná o nejlepší tepelnou ochranu vlasů.

Základní pravidla pro výběr domácího vysoušeče vlasů, stejně jako hodnocení nejlepších zařízení, jsou uvedeny v našich článcích.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Výběr vhodných zařízení je nyní extrémně široký.

Populární jsou nejrůznější modely, zejména proto, že cenový rozsah je poměrně rozmanitý.

Aby nedošlo k nesprávnému výpočtu nákupu, je nutné jasně formulovat základní požadavky.
Pro domácí použití bude stačit levný model s uvedenými požadavky. Pokud máte v plánu používat vysoušeč vlasů po celou dobu, profesionální spotřebiče budou nejlepší volbou.

Typy zařízení pro sušení vlasů:

 • Tradiční vysoušeč vlasů. Návrh je velmi jednoduchý, má dobrý výkon a další funkce. Souprava obvykle obsahuje dvě trysky. Jeden řídí tok vzduchu přesněji, druhý - difuzér slouží k přidání objemu do kořenové zóny.
 • Kompaktní model. Takové zařízení je možné vzít na cestě díky sklopné rukojeti. Napájení není zpravidla velké, ale takové modely nejsou určeny pro nepřetržité používání.
 • Profesionální vybavení. Kromě zvýšeného výkonu přístroje může kit obsahovat speciální trysky pro narovnávání nebo curling vlasů. Profesionální vysoušeč vlasů může být také používán doma, protože jeho "rezervní výkon" pomůže prodloužit provoz. Jedinou nevýhodou použití profesionálního vybavení doma je jeho cena.
 • Kartáč s funkcí sušení. Zvláštní vybavení pro styling vlasů s účinkem vysoušeče vlasů se objevilo poměrně nedávno. Nízká spotřeba a uživatelsky přívětivá konstrukce umožňují rychlé narovnání nebo zkroucení vlasů spolu s sušením.

Výběr správného zařízení závisí na vašich preferencích a frekvenci používání.

Obvykle většina žen preferuje standardní model, který je zastoupen na trhu ve velkém sortimentu.

Chcete-li se dozvědět více o dalších vlastnostech takového zařízení, je třeba věnovat pozornost dalším parametrům.

Na videu: kritéria pro výběr fén

Zveme vás, abyste si v našem článku přečetli, co dělat, pokud jsou vaše vlasy velmi suché.

Přehled nové řady Loreal zde.

Rychlost a teplota

Prakticky každé zařízení je vybaveno funkcí pro nastavení rychlosti proudění vzduchu. Tyto hodnoty mají obvykle dva až tři režimy. U nejpomalejších je pohodlné provedení stylingu, při rychlém sušení vlasů existuje více rychlostí.

Kompaktní modely mohou mít pouze jeden režim sušení, což však neznamená, že jsou méně funkční.

Schopnost nastavit teplotu je důležitým kritériem.

Pokud je vysoušeč vlasů v režimu "studeného vzduchu", uschnutí vlasů v horkém dni se stane pohodlnějším. Navíc je pro studený vzduch snadnější vytvářet kadeře.

Horký vzduch usnadňuje vysychání vlasů v rychlém režimu, ale doporučuje se tyto dvě funkce střídat, aby nedošlo k vysušení pramenů.

Zvláště důležité je správné vysoušení vlasů při častém používání vysoušeče vlasů.

Napájení

Zde bude gradace jednoduchá a přímočará. Pro profesionální přístroje je charakteristický zvýšený výkon od 2000 W a vyšší. To vám umožní rychle provádět styling, což je velmi důležité pro zákaznický servis. Mnoho dívek preferuje nákup profesionálního vybavení a pro osobní potřebu, ale záleží jen na vás.

Standardní "domácí" vysoušeče vlasů jsou obvykle vyráběny s kapacitou od 1500 do 2000 W. Jedná se o optimální volbu, která vám umožní snadno použít zařízení k sušení vlasů. Pokud máte příliš silné a dlouhé prameny, tento režim nemusí stačit, ale v jiných případech je to ideální volba pro nákup.

Vysoušeče vlasů s nízkým výkonem do 1500 W jsou obvykle vyráběny v silniční verzi. Navzdory tomu mohou majitelé krátkých a slabých vlasů pravidelně používat takový vysoušeč vlasů. Doba schnutí bude o něco delší, ale náklady na tato zařízení jsou mnohem nižší než u uvedených možností. Obvykle sušiče vlasů - kartáče mají takovou sílu, a to je docela dost pro styling.

Výkon zařízení musí být uveden na obalu, takže před nákupem si přečtěte toto kritérium.

Další funkce

Kromě funkce zablokování ohřevu vzduchového proudu může být zařízení vybaveno schopností ionizovat vlasy. Tato nenahraditelná příležitost ke zlepšení vzhledu kudrlin a pečlivého nárazu.

Negativně nabité ionty přispívají k odstranění statické elektřiny na vláknech, takže vlasy neelektrvají a nepořádá.

Materiál topných dílů může také ovlivnit funkčnost modelu. To je obvykle kov, ale mezi jeho nedostatky lze zaznamenat pravděpodobně přehřátí vlasů. Abyste tomu zabránili, je nutné vybrat modely s keramickými deskami, ale tato volba bude stát mnohem víc. Obvykle jsou pouze profesionální vysoušeče vlasů vybaveny podobnými prvky, ale mezi domácími zařízeními najdete modely s keramickými deskami.

V moderních zařízeních profesionálního směru najdete v popisu značku "čidlo vlhkosti". To ochrání vlasy před vysycháním a časem se vypne teplo proudění vzduchu. Typicky jsou tyto modely dražší, ale zpětná vazba na používání nejpozitívnějších.

Hodnocení nejlepších profesionálních a domácích sušiček vlasů

Zařízení v této kategorii se vyznačuje zvýšeným výkonem, jakož i dalšími tryskami a schopnostmi. Stručný přehled nejlepších modelů je uveden níže.

TOP - 5 profesionálních vysoušečů vlasů:

Bosch PHD 9760

Neuvěřitelně pohodlný a rychlý model. Sada obsahuje všechny potřebné trysky, včetně rotujícího difuzoru.

Dodatečná ionizační funkce a možnost volby mezi 6 rychlostmi usnadňuje styling.

Průměrná cena takového vysoušeče vlasů je od 3500 rublů.

Roventa CV 7430

Vysoce výkonný model s mnoha funkcemi. Můžete nastavit průtok, teplotu a směr odděleně od sebe.

Kupní cena bude kolem 4800 rublů.

BaByiiss 6670E

Výkonné a vysoce funkční zařízení s funkcí ionizace vlasů.

Dlouhý kabel vytvoří dokonalé podmínky pro použití a mnoho trysek v sadě vám dá příležitost experimentovat s vaším obrázkem.

Cena takového vysoušeče vlasů bude asi 7 500 rublů. Podívejte se na video o tom, jak používat bebilis triple curling iron.

Video přezkoušet vysoušeč vlasů BaByliss 6611E

Braun saténové vlasy 7

Unikátní stylista s možností pečlivého účesu. Vhodné pro rychlé sušení, kompletní dvě trysky, je zde funkce ionizace vlasů.

Cena takového vysoušeče vlasů v oblasti 4300 rublů a více.

Philips HP8260

Tento model má stručný design, všechno je promyšleno do nejmenších detailů. Regulace teploty, možnost dodatečné ionizace vlasů a praktických trysek umožní bezproblémový a rychlý styling.

Cena tohoto modelu je od 3500 rublů.

Pokud použití vysoušeče vlasů nevyžaduje nákup komplexního a multifunkčního zařízení, může být omezeno na jednodušší model.

Takové vysoušeče vlasů nejsou nutně horší než profesionální, jejich design a vybavení se liší od složitých profesionálních zařízení.
Mezi výhody patří přijatelná cena a jednoduché zařízení.

Oblíbené modely s nízkými náklady

Panasonic EH - NE31

Kompaktní model s ionizační funkcí.

Vysoce kvalitní montáž a vynikající design.

Cena je asi 1300 rublů.

Polaris PHD 1464T

Nízký výkon a nedostatek trysek se považují za minus tohoto zařízení. Tento vysoušeč vlasů je však známý svou kompaktní velikostí a vynikající dlouhou životností.

Cena je poměrně cenově dostupná - od 850 rublů.

Saturn ST - HC 7217

Dobrý výkon (2200 W) a schopnost nastavit teplotu ventilátoru. Pohodlný design a extrémně přijatelná cena - jen 1000 rublů.

Nové položky

Další funkce ionizace vlasů jsou diskutovány v předchozích hodnoceních. Ne nutně takové prvky jsou vybaveny drahými modely, nyní je tento doplněk považován za téměř povinný pro tento druh kosmetických přístrojů.

Relativně nedávno se objevily štětce - vysoušeče vlasů se mohou také těšit z těchto příležitostí a přehled populárních modelů je uveden později v našem článku.

TOP - 5 sušičů vlasů - kartáče:

Philips HP8664

Tento model je speciálně navržen tak, aby usnadňoval stylové kudrnaté vlasy. Rotující trysky, ionizační funkce a optimální teplotní podmínky jsou ideálními podmínkami pro vytváření vlastního účesu.

Cena takového zařízení od 4200 rublů a více.

BaByiiss 2736E

Pohodlný kartáč s dalšími stylovými nepoddajnými vlasy. Teplotní regulace přívodu vzduchu, jakož i další ionizace umožní pečlivou péči o vaše vlasy.

Náklady na vysoušeč vlasů od 3700 rublů.

Bosch PHA 2662

Dokončení jednotlivých trysek vám umožní vytvořit kudrlinky různých průměrů. Existuje možnost ionizace vlasů, stejně jako regulace teploty.

Cena je asi 3600 rublů.

Braun AS 720

Navzdory skutečnosti, že funkčnost nezajišťuje další ionizaci vlasů, je velmi výhodné používat a možnost stylingu a curlingu pomocí tří trysek v sadě.

Náklady na takový vysoušeč vlasů od 2900 rublů.

Saturn ST - HC 7253

Levný model se všemi potřebnými funkcemi. Rotační tryska usnadňuje instalaci. Existuje funkce studeného proudění vzduchu, stejně jako schopnost nastavit rychlost proudění vzduchu.

Cena tohoto modelu je pouze 1300 rublů.

Možná vás zajímá informace o lécích z potu pod mouchy, přečtěte si zde.

A recenze potahů je zde.

Recenze

Alain:

Asi před deseti lety mi dal můj budoucí manžel za můj narozeniny kompaktní model Saturnu. Fen poctivě sloužil po celou tuto dobu, nikdy neměl poruchy a problematické situace. Jediné, co tlačítko vypnutí přestalo pracovat, muselo "zapnout" přímo do zásuvky.

Obecně jsem byl takovým darem spokojen, strávil svůj život sto procent. Nyní se starám o podobný model, doufám, že také splní očekávání.

Violetta:

Fén koupil jen dvakrát v životě. Poprvé byla podle mého názoru oblíbená společnost Scarlett. Pracoval více než deset let, po kterém jsem ho prostě zapomněl v pokoji během letních prázdnin. Druhý vysoušeč vlasů byl po agonizačních prohlídkách a porovnáváních zakoupen, protože rozsah v tomto období výrazně vzrostl. V důsledku toho se na modelu zastavil pod značkou Philips. Stálo to poměrně drahé, ale funguje to dobře, kromě toho existuje mnoho příloh pro hladký styling vlasů.

Natalia:

Mám obvykle dva vysoušeče vlasů "jen pro případ", protože mé vlasy často nemají dostatek času k přirozenému vysychání. Neberu příliš drahé modely, obvykle v nejbližším supermarketu. Můj osobní názor, všechny tyto věci upřímně zpracovávají jejich hodnotu, hlavním úkolem není dostat se do zvláštní práce. Neměl jsem profesionální modely, takže se nic objektivně nesrovnává, ale pravidelné vysoušeče vlasů pracují mnohem déle, než je stanovená životnost.

Výběr sušičů vlasů mezi širokou škálu moderních výrobků není snadný úkol. Před vstupem do obchodu je vhodné předem určit nezbytné funkce a frekvenci použití.
Profesionální modely mají mnohem více funkcí, ale jejich cena není vždy k dispozici. Standardní vysoušeče vlasů jsou trochu omezené, ale cenově dostupné a odolné.
Hlavní body úspěšné volby a přehled nejlepších modelů pro různé situace jsou uvedeny v našem článku.

Dáváme účes závratný objem s tryskovým difuzorem pro vysoušeč vlasů

Většina stylového stylu vyžaduje vytvoření luxusní bazální hlasitosti. Staromódní vlasy traumatické vlasy a litry vlasového spreje nevyřeší problém. Chcete-li tento úkol zvládnout, budou moci vysychavý vysoušeč vlasů s tryskovým difuzorem, který pečlivě vysuší prameny a poskytne jim požadovaný objem v kořenech a elegantní zvlnění po celé délce.

Co je difuzér pro vysoušeč vlasů

Difuzér je speciální zařízení pro jemnější vysoušení vlasů. Kromě pečlivého sušení kudrlin, tato tryska pro vysoušeč vlasů pomáhá zvýšit bazální objem a lesklé prameny. S jeho pomocí lze vytvářet jak velké texturní kadeře, tak i malé hravé kudrlinky.

Difuzér má další pozoruhodnou vlastnost: s jeho pomocí můžete nejen položit prameny, ale také vytvořit užitečnou a tak příjemnou masáž pokožky hlavy. Tento postup pomůže zbavit se únavy a urychlit růst kudrlin v důsledku spáření krve do vlasových folikulů.

Princip fungování difuzoru

Externě tryska vypadá jako konvexní nebo konkávní disk z plastu. Na jedné straně má protáhlé "hroty" nebo, jak se také nazývají kadeřníci, "prsty". Vedle "prstů" nebo přímo do nich jsou otvory, kterými je silný proud vzduchu generovaný vysoušečem vlasů.

V závislosti na konstrukci difuzoru a na tom, jak s ním zacházet, můžete vytvořit řadu stylů vhodných pro různé typy vlasů. Vzhled vlasů závisí na délce pramenů a použitých stylingových výrobcích.

Typy rozprašovačů trysek

Model difuzéru se mezi sebou liší:

 • na ploše pracovní plochy;
 • počtem "prstů";
 • průměr a umístění otvorů pro proud vzduchu.

Nejčastěji klasický difuzér je vybaven vysoušečem vlasů. Vypadá to jako půlkruhová koule, hrbená plastovými hroty. Někdy se "prsty" liší velikostí a délkou, což vám umožňuje vytvořit víceúrovňovou bazální hlasitost.

Tato konstrukce správně rozděluje proudění vzduchu a zabraňuje přehřátí pokožky hlavy. Jedinou nevýhodou takové trysky je to, že "prsty" z tvrdého plastu mohou příliš silně ovlivnit poškozenou pokožku. Proto zkušení salonní kadeřníci doporučují problém skalpu při použití trysky se silikonovými hroty.

Difuzér s "prsty" ze silikonu působí mnohem jemněji na pokožku. Během stylingu není kůže vystavena nátlaku a není zraněna nedbalými nezávislými akcemi.

Některé modely vysoušečů vlasů jsou zpočátku vybaveny podobným difuzorem a zbytek trysky by měl být zakoupen zvlášť. Je ideální pro ty, kteří právě začínají chápat praxi vytváření volumetrického stylingu.

Rozdělovač pro maximální objem v kořenech má otvory v "prstech". Díky tomu proudění vzduchu zdvihá prameny a fixuje získaný efekt a okamžitě vysouší vlasy.

Tato tryska je vhodná pro majitele dlouhých vlasů. Vzhledem k silné cirkulaci vzduchu se kudrlinky vytvářejí mnohem rychleji než při práci s klasickým difuzorem.

U difuzoru pro zkroucení hroty kratší než klasika. To umožňuje rovnoměrnou tvorbu kudrlin a kudrlin, čímž se vyloučí spletené prameny.

Tenké vlasy, které vyžadují objem a pečlivý náraz, při stylování s klasickým difuzorem mohou být poškozeny vysokou teplotou proudění vzduchu. Aby se tomu zabránilo, zkušení kadeřníci doporučují používat speciální silikonovou trysku s rovnoměrným rozložením průtoku vzduchu.

Výhody a nevýhody difuzoru pro styling

Použití difuzoru má následující výhody:

 • vlasy dostávají na kořeny pevný objem;
 • snižuje čas potřebný pro profesionální styling;
 • tryska zajišťuje jemné vysoušení pramenů, protože rovnoměrně rozděluje proud vzduchu;
 • Kadeřnice se vytvářejí jemněji než s použitím žehlení nebo horkých kleští.

Nevýhody použití trysky s "prsty" mohou být přičítány pouze obtížím, s nimiž se nováčik potýká. Vytváření čistého účesu pomocí difuzoru vyžaduje určitou dovednost a znalost některých nuancí. Ale tato dovednost je snadná, s malým množstvím času a touhou změnit své vlasy.

Osobně bych neměl obchodovat s mým oblíbeným vysoušečem vlasů s difuzérovým nástavcem pro jakékoliv kadeřnické žehličky a žehličky. V různých situacích mě zachránil jako osobní stylista. S ním budu koncipovat jako nedbalé ráno styling (když jste ve spěchu k práci a chystá se být pozdě), stejně jako promyšlené večerní obrazy, které vyžadují pomp a udržovaný bazální objem.

Moje přirozené tenké a slabé vlasy se transformují difuzorem. Stávají se vzdušnými, velmi objemnými, začínají vítat jako světlá vlna. Pokud dáte své milované více pozornosti, můžete zkroutí celou masu vlasů do stálých kudrlin nebo kosatců. Vše závisí na čase, který můžete věnovat stylingu a způsobu sušení.

Základní stylování s difuzorem

Po několikanásobném experimentu se můžete naučit vytvářet svěží účesy pro různé délky vlasů. Budeme zvažovat základní techniky k zdůraznění krásy pramenů.

Stylování s difuzorem pro krátké vlasy

V módě neformální, luxusní styl, vyžadující minimální finanční prostředky, vážení vlasů. Proto věnujte pozornost lehkým kůžím, sprejům a pěnám, které neleží dohromady prameny a nepřispívají k fixaci objemu.

Fotogalerie: stylové výrobky pro svěží účesy pro krátké vlasy

Podrobné pokyny pro vytvoření luxusního a objemného účesu s difuzorem:

 1. Umyjte si vlasy správným šamponem pro typ vlasů.
 2. Použijte kondicionér nebo balzám. To usnadní stylování a zabrání vysušení vlasů.
 3. Ošetřete prameny stylingovým agentem.
 4. Posuňte trysku difuzoru na vysoušeč vlasů a zapněte jej na minimální kapacitu. Topné prameny by měly být slabé, což zaručuje další fixaci stylingu a chrání kadeře před nadměrným vysycháním.
 5. Otočte difuzér jemnými pohyby, což způsobuje kruhový dopad na vlasové kořeny.
 6. Poté, co všechny prameny jsou zpracovávány difuzorem, nechte je přirozeně osušit trochu víc a současně rovnoměrně rozložte výsledné vlny prsty.
 7. Fixujte účes lehkým lakem na vlasy, který nemá vliv na lepení pramenů.

Celý proces vytváření objemného účesu by se měl provádět na minimálním způsobu sušení vlasů. Díky této metodě pokládky pramenů zůstávají elastické a lesklé.

Dlouhé vlasy vkládáme do světlých vln

S dlouhými vlasy, skládaný difuzér, bude muset pracovat déle než krátce. Tryska s hroty pomůže vytvořit extrémně relevantní účes, který se nazývá "Beach curls". Někdy se tento druh stylingu nazývá také Surferův přítel.

Algoritmus akcí během stylování vlasů v účesu "Beach curls":

 1. Umyjte si vlasy jemným, bezsulfátovým šamponem pomocí lehkého kondicionéru.
 2. Vysušte celou masu vlasů důkladně a nechte ji mírně vlhkou.
 3. Rozdělte prameny na čtyři části, jak je znázorněno na obrázku.

Pokud chcete dát vlasům výrazný zvlněný tvar a dosáhnout vytvoření strukturně ostrých kadeřů, použijte doporučení stylistky.

Fotogalerie: výrobky pro dlouhé vlasy načechraný styling

Styling s difuzorem kudrnaté vlasy nebo prameny po permed

Pokud jsou vaše vlasy zkroucené přírodou nebo zvlněné za účasti chemického složení a čepic, styl s difuzorem vám umožní dát zvlnění výraznější a nevyžaduje hodně času.

Jak provést stylový difuzér pro kudrnaté vlasy:

 1. Umyjte si vlasy šamponem a vytvořte zvlnění.
 2. Ujistěte se, že používáte kondicionační prostředek.
 3. Vysuňte prameny ručníkem a rozdělte jim modelovací krém nebo gel. Tento krok je nezbytný ke snížení statické elektřiny a ochraně kudrní před vystavením horkému vzduchu.
 4. Položte hlavu dolů a začněte sušit prameny pomocí vysoušeče vlasů s nástavcem difuzoru z kořenů. Režim přívodu vzduchu musí být s minimálním ohřevem. Stiskněte difuzér pevně proti hlavě a otáčejte ji pomalými, jemnými pohyby. Velmi dobré pro vytváření bazálního objemu pro vlastníky kudrnatých vlasů se silikonovým "prsty".
 5. Potom rozšiřte zbývající délku vlasů.
 6. Pokud je vaše sušička na vlasy vybavena studeným foukacím režimem, pak vycházejte na kudrlinkách chladným vzduchem. Tím se snižuje teplota ve vlasových šachtách a výsledná hlasitost se upraví.
 7. V případě potřeby posypte vlasy lakem na kudrnaté vlasy. Můžete to udělat bez ní, protože prameny, které jsou náchylné k přirozenému zvlnění, dokonale drží objem a texturu stylingu.

Fotogalerie: stylové výrobky pro kudrnaté vlasy

Video: Alexandra Nikolshina ukazuje, jak vytvořit kudrlinky pomocí difuzoru

Hodnocení a mini recenze nejlepších vysoušečů vlasů s difuzory

Mezi mnoha zařízeními nabízenými výrobci není snadné zvolit vysoušeč vlasů, který bude výkonný a zároveň bezpečný pro zdravé vlasy. Pouze ty modely, které podle hodnocení zákazníků získaly nejvyšší skóre, se podílejí na hodnocení níže.

Vysoušeč vlasů Starwind SHS9817

Silný vysoušeč vlasů Starwind SHS9817 dokáže vyschnout středně velké vlasy za pouhých 7-10 minut. Dodává se s ní dvě trysky: difuzér a koncentrátor.

Přístroj je vybaven doplňkovými funkcemi:

Tento model je ideální pro majitele tenkých a křehkých vlasů, bez objemu u kořenů.

Vysoušeč vlasů je srovnatelný s profesionální silou a síla je dostatečně tichá na to, aby uschnuly dlouhé vlasy bez nepohodlí. A difuzér a koncentrátor vynikající kvality a díky ionizaci se vlasy po sušení nezachycují.

Tanya

https://www.ozon.ru/context/detail/id/144937334/

Mám dva vysoušeče vlasů a oba jsou vybaveny difuzory. Jedním z nich je StarWind SHS9817. Dali mi to před rokem k narozeninám a od té doby jsme spolu spolu neoddělitelně. Priborchik dobrý, mocný, pilný. Trochu hlučný, pravdivý, ale nezasahuje do mne ani do domácnosti.

Při tomto modelu jsem se dozvěděl, jaká je ionizační funkce. Předtím jsem si myslel, že slyšeli obchodníci, kteří přišli s bájkami, jen aby vyvolávali zájem o produkt. Vysoušeč vlasů a vysoušeč vlasů, hlavní věc je silně vyhodit a vlasy sušit. Ukázalo se, že ionizace je opravdu citelná. Vlasy se stávají hladší a současně se získávají zvlnění v "prstech" difuzoru. Po vysušení se prameny nestávají vzpřímeně a nestlačují se jako pampeliška. Velmi pěkný vysoušeč vlasů a pro svou hodnotu obecně dárek.

Philips BHD176 / 00

Mezi výhody prezentovaného modelu patří:

 • optimální distribuce průtoku vzduchu díky inovativní technologii ThermoProtect;
 • jemné sušení vlasů;
 • šest režimů provozu;
 • funkce proudění studeného vzduchu;
 • dvě trysky, které jsou vybaveny vysoušečem vlasů (rozbočovač a rozbočovač).

Vysoušeč vlasů je vybaven speciální pružnou smyčkou pro větší pohodlí při umístění.

Vysychá si vlasy, aniž by je přehříval vysokými teplotami, jako většina jeho kolegů. Vzhledem k tomu, že sušení je způsobeno především silným prouděním vzduchu, vlasy nevysuší a nezhorší se. Obecně platí, že hodnocení tohoto případu je pevné pět. Děkujeme vám manželovi a společnosti Philips!

Zakharova Alexandra

https://market.yandex.ru/product-fen-philips-bhd176-drycare-pro/12427122/reviews?clid=703

DEWAL 03-111 Pro styl

Vysoušeč vlasů s maximálním výkonem 2000 W může vysychat vlasy po dobu deseti minut a dát mu atraktivní vzhled. Difuzér kompletní s vysoušečem vlasů má objem, vytvořený speciálně pro vytvoření svěžího stylu.

Výkonný motor zařízení vydrží až osm hodin nepřetržité práce, což z něj dělá ideální volbu pro profesionální kadeřníky. Případ vysoušeče vlasů ze silného plastu je odolný proti otřesům a odolný proti opotřebení.

Předložený model má ochranu proti přehřátí Stop-heat, vyvinutou s ohledem na požadavky na profesionální doplňky stylistů.

Vysoušeč vlasů je v pohodě! Silná, vlasy jsem uschla za 10 minut.

Alina

https://slonrekomenduet.com/model/dewal-03-111-pro-style.html

Vysoušeč vlasů Remington TI2000

Nádherný model pro vytváření kudrlin a kudrlin na dlouhé vlasy. Vysoušeč difuzéru je navržen ve spolupráci s zkušenými stylisty, takže jeho design je ideální pro profesionální styling, který se provádí doma.

Optimálním poměrem nabízených nákladů a kvality je tento model vedoucím prodejem v roce 2017. Stylový vzhled zařízení potěší milovníky high-tech stylu.

Výkonný, rychle a snadno smaží vlasy, aniž by se zkazil. K dispozici jsou dvě trysky - difuzér a rozbočovač. Existuje proud studeného vzduchu - snižuje se pomaleji, ale vlasy jsou šetrné, protože bez ohledu na to, jak dobře je vysoušeč vlasů, bude struktura vlasů stále poškozena teplem. Je to lehké, ruka není unavená z dlouhého sušení.

Khrabrova Eugenia

https://market.yandex.ru/product/945036?show-uid=288014918090554455016007nid=54925glfilter=4926239%3A13433979glfilter=7893318%3A624024context=search

Vysavač vlasů GA.MA Power Ion

Výrobce GA.MA je lídrem ve výrobě profesionálních zařízení pro úpravu vlasů. Tento model kombinuje všechny prvky značky produktů: stylový, rozpoznatelný design a vysokou funkčnost.

Vlastnosti iontové sušičky GA.MA Power Ion:

 • tři trysky pro vytvoření různých obrazů;
 • extrémně flexibilní nastavení režimu provozu vysoušeče vlasů - výkon vzduchu a jeho teplota jsou rozděleny pro optimální výběr v každém jednotlivém případě;
 • keramický povlak vnitřních systémů a dílů (díky tomu se proud vzduchu v průběhu průchodu zahřívá rovnoměrněji);
 • Funkce ionizace pro hladké a zdravé vlasy;
 • výkonný motor odolný proti opotřebení s ochranou proti přehřátí.

Mimo jiné je vysoušeč vlasů opatřen speciálním neklouzavým materiálem, velmi příjemným na dotek.

Fén je zázrak! Výkonný, poměrně lehký a velmi příjemný design. Pouzdro je pokryto jako "teplý" matný materiál (plast? Guma? Nevím, ale je to hezké to dokonce držet v ruce). Dokonale suché, teplota a rychlost jsou přepínány samostatnými tlačítky. Sada obsahuje tři trysky - náboj, difuzér a další náboj s "hřebenem", což je velmi výhodné. Měl jsem to po dobu 4 měsíců, nikdy jsem litoval své volby.

Anastasia

https://www.eldorado.ru/cat/detail/71122776/?show=response#customTabAnchor

Model GL4311 od společnosti Galaxy

Stylový a výkonný vysoušeč vlasů je vybaven funkcí směrového proudění studeného vzduchu a tryskového difuzéru. Všechna tlačítka jsou velmi přístupná, díky čemuž je proces sušení a stylování vlasů jednoduchý a rychlý.

I přes nízké náklady a jen jednu trysku v soupravě, vysoušeč vlasů Galaxy GL 4311 se podílí na hodnocení spolu s dražšími a nejrůzněji vybavenými modely. Velký vysoušeč vlasů pro vlastní styling má flexibilní oko pro pohodlné umístění.

Výkonný vysoušeč vlasů, který vydrží dlouhou dobu. Tato sušička vlasů mi zcela vyhovovala. Má výkon 2000 wattů. Také vysoušeč vlasů má trysky, jeden standardní a druhý velký kruh. Také tento fén má 2 režimy foukání, střední a silný tlak vzduchu. K dispozici je také horký vzduch, chladný a ledový. Pro pohodlí má smyčku, na níž může být zavěšena na háku.

STUARDESSO4KA

http://otzovik.com/review_4580563.html

Panasonic EH5573 vysoušeč vlasů

Prezentovaný model má futuristický vzhled díky stříbrnému pouzdru a dvěma ionizátorům, které připomínají trysky kosmické lodi. Neobvyklé řešení přitahuje pozornost a těší se na její funkčnost.

Vysoušeč vlasů je schopen generovat studený proud vzduchu a je vybaven nábojem a difuzorem. Uživatelé si povšimnou, že vlasy po stylingu svítí a třpytí, jako po dokončení profesionální procedury v kosmetickém salónu.

Jedná se o můj druhý vysoušeč vlasů tohoto konkrétního modelu. Kromě prvního jsem koupil další společnost IHK (byla nutností) s výkonem 2300 W. Takže Panasonic s výkonem 2000 W je mnohem výkonnější než IHC s jeho 2300! Ionizátory umístěné po obou stranách trysky skutečně fungují: vlasy ze sušení svítí jako po salonu.

rbhfvfndtq

https://market.yandex.ru/product/1006023/reviews?track=rev_mc

Nedávno jsem získal tento model jako náhradní, který je sveden obrovským difuzorem s dlouhými prsty. Můj kadeřník aktivně doporučil tento vysoušeč vlasů a tvrdil, že upevnění tohoto přístroje je jedním z nejlepších způsobů, jak vytvořit pružné kadeře při střední délce vlasů.

Po dvou měsících používání mohu říci, že stylista měl pravdu. Difuzor tohoto ventilátoru je skvělý. V každém "prstu" jsou otvory, kterými se provádí silné dodávky teplého vzduchu. Prameny se doslova vzlétají od kořenů a objem trvá velmi dlouho, celý den, a někdy i příští ráno. Samozřejmostí bylo i vysoušeč vlasů, silný, poměrně lehký, rukojeť je pohodlná.

Vysoušeč vlasů Rowenta Infini PRO Sublime Shine CV8730D0

Výrobce předložil model s výkonným ventilátorem a střídavým motorem, který umožňuje vlasy několikrát rychleji než u běžných přístrojů. Vysoušeč vlasů neobsahuje příliš vlhké prameny, zbavuje vlhkosti a vestavěný ionizátor pomáhá odstraňovat statickou elektřinu a dodává přirozený lesk.

Tryska-difuzor, který je dodáván se zařízením, je navržen tak, aby poskytoval stabilní spodní objem. Ergonomický tvar rukojeti vysoušeče vlasů usnadňuje práci profesionálního stylistky, což snižuje namáhání zápěstí.

Fén, který mi věrně sloužil 2 roky. Nyní, abych vlasy vysušil, nemusím se zvedat o 2 hodiny dřív, což jsem velmi šťastná. Vysoušeč vlasů má dvě rychlosti obduv a tři teplotní podmínky. K dispozici je také funkce pro studenou ranu. Vlasy se rychle vyschnou a nevysuší se horkým vzduchem.

supermashaa

http://irecommend.ru/content/professionalnaya-ukladka-u-vas-doma-0

Video: Demonstrace vysoušeče vlasů Rowenta Infini PRO Sublime Shine CV8730D0

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic

Kromě funkcí ionizace a průtoku studeného vzduchu má tento exkluzivní model tři rychlosti a čtyři teplotní režimy. Navzdory vysokým nákladům spotřebitelé zaznamenávají neuvěřitelnou lehkost a jednoduchost při práci se zařízením.

Během provozu přístroj nevytváří hodně šumu, je kompaktní a zapadá do malého značkového pouzdra. Velmi výkonný motor vysoušeče vlasů je chráněn před přehřátím a může pracovat maximálně po dobu nejméně 8 hodin.

Dobrá a spolehlivá vysoušeč vlasů. Vždy si vybírám to nejlepší pro mé vlasy, protože si myslím, že je to jedna z hlavních dekorací pro ženu. Smaží vlasy dobře, neublíží jim. Neuvádí vlasové váhy, takže si uchovávají veškerý lesk a objem. Trysky, které jsou součástí, fungují dobře. Výrazně se ukládá na stylingové výrobky, protože vlasy jsou perfektně a bez nich. K nákupu rozhodně doporučujeme.

Tasia

https://market.yandex.ru/product/13811586/reviews?hid=90569page=2

Video: jak zabalit vlasy difuzorem a vysoušečem vlasů Dyson Supersonic

Vysoušeč vlasů Braun HD 785 Satin Hair 7

Vynikající zařízení pro vlastní stylování vlasů, které má funkci řízení tepla. To umožňuje barevným kadeřům udržet jas a sytost odstínu déle a přirozené barevné prameny usnadňují zadržení vlhkosti v hloubkách vlasové šachty.

Díky pohodlnému přepínači panelu se sušičem vlasů je snadné pracovat doma av kosmetickém salónu. Deset různých teplotních efektů poskytne vašim vlasům spolehlivou ochranu během stylingu.

Jedná se o výkonný vysoušeč vlasů, který rychle a jemně vysychá vlasy, aniž by je ubližoval. Věřím v ionizaci slabě, avšak široká škála nastavení vám umožňuje bez problémů vysychat a stylovat vaše vlasy. Vlasy se nestlačují. Můžete držet vysoušeč vlasů za rukojeť, můžete u těla - během používání se nezahřívá - takže můžete pohodlně vyschnout. Teplota se volí pomocí tlačítek + a -, je mi líto, že je zde LED páska, na které můžete pochopit, jaká je teplota vzduchu (od modrého k červenému světlu). Pomocí trysek difuzéru se chladné kadeře na vlasy na ramena. Jsem potěšen nákupem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy