logo

Vysoušeč vlasů Rowenta

Ventilátory s rotujícími kartáči jsou každým rokem stále oblíbenější. Jsou vyráběny řadou výrobců, oba poměrně dobře známí a ne tak moc. Nicméně, nejoblíbenější v poslední době se stal sušičem vlasů Rowenta.

Popis a výhody

Vysoušeč vlasů je zařízení, které má vertikální rukojeť s ovládacími tlačítky přístroje umístěnými na něm. Přímo pracující část je prezentována ve formě rotujícího kartáčování, které umožňuje vlasy současně vyschnout, vyrovnat nebo dokonce zvlnit.

Hlavní výhody takového zařízení jsou:

 • snadné použití a pohodlí;
 • kompaktní velikost a hmotnost;
 • atraktivní vzhled;
 • zjednodušení tvorby stylingu a jeho realizace za méně času;
 • přítomnost nejrůznějších kartáčů na vlasy Rowenta umožňuje zvolit v každém případě nejvhodnější jednotku;
 • dostupné náklady;
 • vysoká kvalita a dlouhá životnost.

Není překvapením, že zařízení s přítomností takových poměrně podstatných puse je velmi náročné. Dnes značka Rowenta vyrábí několik odrůd takových zařízení pro sušení a styling prameny, rozdělených do několika kategorií.

Odrůdy

Většina elektrických děrů pracuje při připojení k napájecímu zdroji. Vysoušeč vlasů této značky není výjimkou. Zároveň můžete občas vidět modely s duálním napájecím systémem nebo pouze napájené bateriemi. Tato funkce umožňuje bez problémů používat vysoušeč vlasů téměř kdekoli.

Obvykle kartáč na vlasy se prodává buď v jediné kopii nebo s další rozšířenou sadou. V jeho roli nabízí výrobce několik vyměnitelných brožování různých průměrů, ale někdy mohou být v soupravě vidět kadeřníky různých průměrů, stejně jako speciální kufřík. Za zmínku stojí, že modely, které jsou vybaveny takovýmto pouzdrem a mohou pracovat autonomně s baterií, lze bezpečně přiřadit kategorii silničních zařízení.

Nezapomeňte na rotaci štětce samotného. K dispozici jsou vysoušeče vlasů, ve kterých se automaticky otáčí. V tomto případě může být rotace buď jedním způsobem nebo druhým. Existují také modely, ve kterých lze otáčení kartáčování aktivovat pouze stisknutím a přidržením určitého tlačítka na rukojeti.

Zvolte konkrétní verzi zařízení by měla být založena na délce, tloušťce vlasů, stejně jako dovednosti použití jen takové vysoušeče vlasů s kartáčováním.

Modely

Dnes značka Rowenta nabízí svým zákazníkům 14 různých modelů tohoto zařízení:

 • "Brush Activ" Premium Care "CF9540 má následující technické parametry: výkon 1000 W, dva typy rychlosti působení, dvě trysky, automatické otáčení kartáčování. Plus je přirozená štětina na kartáčování, stejně jako dvojitá ionizace a keratinové účinky na prameny a jejich další výživu s arganovým olejem. Jedná se o profesionální zařízení, které vám umožní rychle a zcela bezpečně stylovat a vyschnout vlasy různými možnostmi.
 • Rowenta CF9530F0 má rotační kartáčování v obou směrech. Její výkon je stejný jako u předchozího modelu, tři možnosti provozní rychlosti, stejně jako tři různé teploty ohřevu proudů vzduchu, včetně studeného vzduchu, umožňují vytvářet krásné účesy a dvojitá ionizační funkce chrání vlasy. Je dokončena kartáč se dvěma kartáči různých velikostí.
 • Nano Smart CF9421D0 je miniaturní a lehký model, který má dvě trysky s ochrannými kryty, má vliv na vlasy a vysoký výkon.
 • Rowenta pro model Elite Model Look CF9232D0 - model s keratin-turmalínovým povlakem, jemně se stará o vlasy a výkon 1000 W vám umožňuje rychle a snadno vyschnout a položit prameny. Je vybaven malými a velkými kartáči, stejně jako ochrannými kryty.
 • CF9220D1 je další silný model se dvěma typy kartáčů a ochrannými hroty. Tento vysoušeč vlasů má keramický povlak štětin, který umožňuje rovnoměrné vysychání a zahřátí vlasů, aniž by došlo k poškození a poskytnutí krásné viditelné záře. Má ionizační funkci.
 • CF9202D0. Stejně jako u předchozího modelu má tato funkce automatickou rotaci kartáčování, keramický povlak a vysoký výkon. Přístroj je vybaven několika režimy provozu a možností ohřevu toku vzduchu.
 • CF9110F0 má výkon 800 wattů, dva režimy provozu, kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Takový model má automatické rotační kartáčování a možnost fixace stylingu pomocí průtoku studeného vzduchu.
 • CF9032F0. Jedna hubice tohoto vysoušeče vlasů se také automaticky otáčí a je vybavena ochranným krytem. Samotné zařízení má výkon 700 W a kartáč je pokryt keramickým povrchem.
 • CF8361D0 je skutečně všestranný kartáč na vlasy, který je vybaven pěti různými možnostmi trysek, má rotující šňůru a eliminuje kudrlinky ze statické elektřiny a dává jim lesk ionizaci. S takovým zařízením můžete vytvořit obrovské množství účesů a stylů.
 • CF8252F0 - tento vysoušeč vlasů umožňuje, aby vlasy byly velmi zdravé a zdravé díky keramickým postřikovacím tryskám a ionizaci vlasů. Zařízení má přepínač rychlosti a intenzity práce, stejně jako je vybaveno 5 různými tryskami. Má výkon 1200 W a právem patří do kategorie profesionálních vysoušečů vlasů.
 • CF8242F0 je kompaktní vysokovýkonný model (1200 W), který vám umožní po okamžitém vysušení a tvarování vlasů po jeho mytí. Jednotka má dva kartáče různých průměrů, stejně jako speciální koncentrátor.
 • Rowenta "Ice Pure" CF8213F0 - to jsou dva způsoby provozu, tři univerzální trysky, vysoký výkon a bezpečnost vlasů. S takovým zařízením budou sušení pramenů jakékoli délky a jejich instalace opravdovým potěšením.
 • Kartáč horkého vzduchu CF8215F0. Upevnění stylingu se studeným proudem vzduchu, vysokým výkonem, dvěma kartáčováním pro různé typy vlasů a nábojem vám umožní rychle a snadno vysušovat a stylovat vaše vlasy, stejně jako vytvářet nejrůznější a stylovější účesy.
 • "Instant Straight" CF5712F0 není jen vysoušeč vlasů, ale univerzální kadeřová rovnačka vybavená digitálním displejem, dvěma režimy provozu a vysokým výkonem. Byl speciálně vytvořen pro sušení a rovnání pramenů současně.

Musíte připustit, že tak široká škála vám dává svobodu volby a současně někdy mýlí potenciálními kupci ještě více. Proto potřebujete vědět některé nuance, které pomohou správnému nákupu.

Kritéria výběru

Hlavní věcí, na kterou je třeba věnovat pozornost, je samozřejmě moc. Je třeba vzít v úvahu délku účesu a tloušťku vlasů. Čím vyšší jsou tyto dva ukazatele, tím silnější by měla být vysoušeč vlasů. Pokud si koupíte jednotku s výkonem 1200 W pro krátký účes, může dojít ke vzniku stylingových problémů, neboť chloupky vysuší rychleji, než se stohnou.

Skvělý sex, který rád experimentuje s stylovým lepším fitrem s 2 nebo 5 výměnnými tryskami. Pomohou vám snadno a rychle změnit známý vzhled mimo uznání. Pro ty samé dívky, které zpravidla dělají dva nebo tři stylingy, bude stačit standardní vysoušeč vlasů nebo sada se dvěma kartáči.

Přítomnost dalších prvků, jako je fixace účesu foukání ledu, ionizace a keramického povlaku, je velmi žádoucí. Budou umožňovat, aniž by byl zhoršen vzhled a celkový stav kudrlin, používat takové zařízení denně. Kromě toho keramické stříkání štětců a ionizační účinky zlepšují vzhled kadeřnic a zlepšují jejich ochranu a ochranu.

Přítomnost otáčení kartáčování - tato funkce je zvolena individuálně. Kartáče, které se otáčejí různými směry, se obvykle používají k vytváření kudrlin a velkého objemu. Zkušení kadeřníci doporučují nákup žen rotujících sušičů vlasů pro ženy, které již denně úspěšně používají jednodušší modely takového zařízení.

Hmotnost a rozměry hrají důležitou roli při výběru. Obvykle je čím výkonnější zařízení, tím větší je jeho hmotnost a velikost. Při používání takového zařízení, zejména při sušení a položení dlouhých pramenů, se mohou ruce rychle unavit. Proto je velmi důležité najít tyto střední parametry, s přihlédnutím k délce vlasů.

Jak používat?

Specifický algoritmus akce pro použití takového zařízení závisí na cíli. Pokud stačí k vyschnutí a vyrovnání kadeří, musíte provést následující kroky:

 • Po umytí je třeba kudrlinky mírně uschnout.
 • Pak jsou česané a používá se jakákoli tepelná ochranná látka.
 • Dále jsou vlasy rozděleny na prameny o šířce nepatrně menší než šířka samotného kartáče. Nedoporučuje se, aby prameny byly příliš tlusté, protože by se mohly přehřát a vyschnout nerovnoměrně.
 • Je nutné sušit a narovnat kadeře od zadní části hlavy. Chcete-li to provést, vezměte jednu větev a překryjte ji v maximální blízkosti kořenů na kartáč samotném. Přístroj se zapne.
 • Nyní potřebujete poměrně pomalé pohyby, které začnou česat vlasy, mírně držte kartáč na kořenech a uprostřed délky pramenu.
 • Tento postup je třeba opakovat se všemi kadeřemi.

Navzdory dlouhému popisu trvá proces sušení a stylování dost času.

Pokud potřebujete vytvořit viditelný kořenový objem, měli byste použít nejvyšší průměr kartáčování a opakovat všechny výše popsané manipulace. Současně by měla být kořenová oblast vysušena co nejdéle. Doporučuje se, aby se vlasy na samotném kartáčování trochu zkroucily.

Vysoušeč vlasů "Roventa" s rotujícím kartáčem: popis, specifikace, recenze

Každá žena ví, jak dlouho je potřeba vytvořit krásný každodenní účes. A pokud mluvíme o významné události, může být tento proces zpožděn několik hodin. Samozřejmě, mnoho krás je používáno k hledání vytvoření mistrovských děl odborníky, ale ne každý si může dovolit takové služby. To je důvod, proč moderní kosmetický průmysl vytvořil mnoho zařízení, která vám umožní dát se do pořádku doma.

Jedním z nejzajímavějších vynálezů této kategorie je vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem. Roventa odkazuje na společnosti, které vyrábějí několik modelů tohoto zařízení. Ženy již ocenily svou všestrannost a pohodlí při vytváření účesů. Proto budeme dnes přezkoušet vysoušeč vlasů Rowenta a popsat dva nejoblíbenější modely této značky.

Několik slov o společnosti

Značka Roventa je známá ruským zákazníkům. Jeho výrobky jsou již dlouho prokázány jako cenově dostupné a spolehlivé a značka každoročně vydává nové modely domácích spotřebičů a výrobků pro osobní péči, které jsou plně v souladu se současnými trendy.

Historie značky začala v první dekádě dvacátého století. Právě tehdy podnikatelský němec zaregistroval novou společnost a současně vytvořil ochrannou známku. Zpočátku se "Roventa" zabývala vydáváním doplňků pro kuřáky a různé kancelářské potřeby.

Pouze jedenáct let po objevu společnost uvedla na trh první řadu domácích spotřebičů pro domácnosti. Stojí za zmínku, že tato linie byla velmi omezená. Ženy v domácnosti mohly dostat pouze žehličku, toustovač, kávovar nebo rychlovarnou konvici. Brzy se však zařízení začaly zlepšovat a doslova vyvolalo rozruch na trhu s domácími výrobky.

Do poloviny dvacátého století se objevily žehličky s termostatem a pak s parníkem. V sedmdesátých letech byl vytvořen vysavač "Roventa". To je věřil, že mezi obrovskou rozmanitost těchto zařízení na regálech obchodů, Roventa modely jsou více populární u kupujících.

Zajímavé je, že i přes obrovskou škálu produktů pro domácnost vyráběných pod různými značkami se ruští zákazníci často rozhodují ve prospěch společnosti Rowenta. Zvláště přitahují produkty péče o vlasy. O nich budeme hovořit dále.

Roventa je technika navržená tak, aby vaše vlasy krásné

Pokud žádáte ženy, proč si vyberou zařízení této značky, pak z mnoha důvodů jistě budou jmenovat následující:

 • spolehlivost;
 • pohodlí;
 • ergonomie;
 • širokopásmové funkce.

Každý zástupce spravedlivého pohlaví si může zvolit kudrlinky, ploché železo pro rovnání pramenů a zařízení pro sušení. Jsou to právě sušičky vlasů "Roventa", které velmi milují naši zákazníky, protože jsou zastoupeny zařízeními amatérskych a profesionálních linek, mezi kterými si můžete vybrat kvalitní a moderní, ale s přihlédnutím k finančním možnostem. Vysoušeče vlasů této značky mají mnoho výhod oproti modelům jiných značek, kombinovali jsme je v jednom seznamu:

 • zavedení technologických inovací v každém modelu;
 • inovační systém ionizace vlasů;
 • automatické sušící režimy s více rychlostmi;
 • množství trysek;
 • ochrana vlasů před nadměrným sušením;
 • dostupnost modelů pro všechny příležitosti (stacionární, kompaktní, skládání).

Prakticky každá žena, která se již podařilo koupit si za sebe zařízení firmy "Roventa", se bude snažit koupit další novinku značky, jejíž cílem je ještě krásnější a výrazně zjednodušit péči o sebe. Taková zařízení, která nedávno vyvolávala velký zájem mezi slušným pohlavím, zahrnují fén Rovent s rotujícím kartáčem. Budeme o tom informovat naše čtenáře.

Vysoušeč vlasů "Roventa" s rotujícím kartáčem: popis

Existuje mnoho recenzí o tomto zařízení a obvykle jsou rozděleny do obdivu a nespokojenosti. Některé ženy si oblíbily novinku, ale jiné se jí nedokázaly naučit používat. Proto jsme se v tomto přehledu vůbec rozhodli poskytnout obecný popis tohoto zařízení pro styling a sušení kudrlin.

Jakýkoli model takového vysoušeče vlasů je druh symbiózy obyčejného kulatého hřebene s malými štětinami a vysoušečem vlasů s několika režimy sušení. Ovládací panel je umístěn na dlouhé rukojeti. V závislosti na modelu a jeho funkčnosti může panel obsahovat pouze tlačítka nebo dotykovou obrazovku, která odráží teplotu vzduchu.

Když je zařízení zapnuté, kartáč se začne otáčet současně s přívodem vzduchu, proto ženy mohou vytvářet různé typy účesů. Někteří narovnávají své prameny tímto způsobem, jiní, naopak je naklonují. A ještě jiní prostě dávají vlasové sušičce Roventa rotační kartáč výrazný bazální objem, který podle recenzí vydrží celý den.

Použití zařízení je velmi jednoduché. Je nutné ji přenést na vlasy a stisknout tlačítko a po celou dobu stylování musí být drženo ručně. Toto bezpečnostní opatření vám umožní okamžitě zastavit styling, pokud si zvyknete na matoucí prameny.

Mějte na paměti, že se kartáč může otáčet různými směry. Tato nuance vám umožňuje vytvořit velké množství účesů bez velkých obtíží.

Sušič vlasů Roventa s rotujícím kartáčem: charakteristiky

Zaprvé zákazníci berou na vědomí nízké náklady na zařízení. Například cena vysoušeče vlasů "Roventa" s kartáčem nepřesahuje čtyři tisíce rublů, zatímco obyčejné vysoušeče vlasů mohou stát až deset tisíc. Proto se každý den každý den stává stále populárnější.

Většina modelů je určena pro dlouhou práci. To je uvedeno v návodu k použití, protože přístroj je vybaven ochranou proti přehřátí, v extrémních případech se jednoduše vypne.

Na samotném hřebenu mohou být v případě potřeby zcela vyčištěny. Obvykle však výrobce doplňuje vysoušeč vlasů několik typů trysek pro rozšíření funkčnosti zařízení. Může se jednat např. O kartáče s různou výškou a frekvencí vil, kleštěk, pravidelným hřebenem, stejně jako parní generátor, který vám umožní pevně fixovat kudrlinky před tím, než na ně použijete stylingový prostředek.

Funkce výběru

Mnoho žen je obtížné si vybrat mezi mnoha modely Rowenta, které splňují všechny požadavky a jsou snadno použitelné. Proto je třeba před nákupem pečlivě zkontrolovat celý rozsah a věnovat pozornost některým nuancům.

 1. Ohodnoťte kompletní sadu. Chcete-li koupit zařízení s rozsáhlou funkčností, zvolte fén s množstvím trysek. A je lepší, když má kufřík na uložení a je pevně připevněn k rukojeti sušičky.
 2. Nastavení teplotních podmínek. Každá žena ví, že při stylování je velmi nebezpečné vyschnout vlasy. Proto při výběru zařízení stojí za to vyhodnotit nejen jeho vnější konstrukci, ale také přítomnost několika teplotních režimů. Nejbezpečnější ze všech je ten, který nepřesahuje šedesát stupňů.
 3. Automatická ochrana proti přehřátí.
 4. Foukací režimy. Při hodnocení podle recenzí by měl dobrý a funkční vysoušeč vlasů "Roventa" s rotujícím kartáčem mít tři režimy foukání: horké vám umožní vysušit kudrlinky, teplé - vytvořit vlasy a chladit - opravit je na správné pozici.
 5. Ionizace.
 6. Režim páry Tato funkce není dostupná u všech modelů, ale je prostě nepostradatelná při vytváření kudrlin. A majitelé vlasů kudrnatý z přírody jsou známí v recenzích, které díky režimu parní, vlasové styling trvá ne více než patnáct minut.
 7. Přítomnost nebo nepřítomnost kabelu. "Roventa" vyrábí vysoušeč vlasů s šňůrkou a bez ní, takže byste měli myslet na to, které zařízení bude pro vás výhodnější. Pokud často chodíte na výlety, pak budete mít model bez kabelu. Pro ty, kdo použijí vysoušeč vlasů pouze doma, můžeme doporučit obvyklý model.

Tyto body souvisí s technickými vlastnostmi zařízení, ale ženy vždy dbá na konstrukci i ergonomii. V této kategorii není "Rovente" srovnatelná, protože pod touto značkou se vyrábí široká škála sušičů vlasů s rotujícími kartáči.

Některé tipy pro styling

Mnoho žen v komentářích o vysoušeči vlasů "Roventa" s rotujícím kartáčem píše, že s tím nemají zajímavý účes. Nicméně v praxi je to jednoduchý postup, pokud používáte naše tipy:

 • brát v procesu kladení úzkých pramenů - tak budou méně chaotický;
 • pokud je to nutné, vytvořte svazek před pokládkou, jak potřebujete kudrlinky sušit jako obvykle;
 • pokud používáte přirozený vlasový vysoušeč vlasů, vaše vlasy budou mnohem lesklé;
 • Chcete-li narovnat prameny, použijte několikrát za sebou rotující štětec, dokud nebude dosaženo výsledku.
 • pokud potřebujete pouze zakřivit špičky, ujistěte se, že je dobře zahříváte a poté dočasně vypněte sušičku a pokračujte v procesu po několika sekundách.

Samozřejmě, každá žena má své vlastní stylové tajemství pomocí štětce na vlasy Roventa s rotující tryskou. Téměř všichni zákazníci si však všimnou, že v tomto oboru jsou potřebné zkušenosti. Mezi mnoha populární modely, dívky obvykle vybírají dva. Na těchto stránkách se budeme zabývat v následujících částech článku.

Model Rowenta Brush Active CF9220

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou "Roventa" 9220 je považován za jeden z nejjednodušších a nejvhodnějších a proto je velmi žádaný. S malou velikostí a lehkostí má vysokou sílu tisíce wattů. Cena sušička na vlasy "Roventa" nepřesahuje dva a půl tisíce rublů, takže je k dispozici ženám téměř bez příjmu.

Výhody tohoto modelu zahrnují dvě trysky různého průměru s kryty a reverzní funkcí. Je velmi vhodné ho nejprve použít, když zkušenost s pokládkou nestačí a prameny jsou často zmatené.

Pokud potřebujete vlasy vyschnout a neexistuje žádný silný pravidelný vysoušeč vlasů, můžete odstranit všechny trysky a klidně použít Rovent 9220. Můžete přivádět proud vzduchu přes mřížku do kudrlin a rychle je vyschnout.

Na rukojeti štětce "Roventa" s rotující tryskou je ovládací panel. Jedním tlačítkem se přístroj zapne a druhý přepne režimy foukání. Má tři z nich, což vám umožňuje vytvářet kudrlinky, narovnat prameny nebo jen zkroucit špičky. Také během provozu můžete vždy přepínat průtok. To je výhodné, protože umožňuje stylovat vlasy s různou hustotou a strukturou.

Je třeba poznamenat, že pokud vlasová sušička "Roventa" nestříká štětec, opravy se uskuteční ve speciálním servisním středisku, které značka v mnoha ruských městech má mnoho. Nicméně poruchy jsou velmi vzácné, takže zařízení lze charakterizovat jako velmi spolehlivé.

Rowenta Brush Activ Premium péče CF9540F0

Tento model vysoušeče vlasů je velmi populární, navzdory vysokým nákladům na pět a půl tisíce rublů. Hodně často se vybírá vysoušeč vlasů "Roventa" 9540 s rotující tryskou pro vynikající design, vyrobený v příjemných růžových a hnědých tónech a teprve potom si uvědomuje širokou funkci.

Součástí přístroje jsou dvě trysky s přírodními štětinami, které mají různé průměry a jsou uloženy v krytech. Tlačítko na rukojeti vysoušeče vlasů přepíná režim otáčení, takže ženy mohou vytvářet kudrlinky zabalené v různých směrech. Model má dva režimy foukání a navíc nabízí funkci ošetření vlasů studeným vzduchem. Přepínač je ve formě relé a je umístěn u spodku kabelu.

Sušička má průměrný výkon a dobrou délku kabelu (pod 2 metry). Model je velmi pohodlný, ale pro některé ženy je příliš těžký. Navzdory tomu téměř všichni zákazníci poznamenali, že i po několika stylích jejich vlasy začaly vypadat dobře upravené.

Negativní komentáře

Nevýhody těchto zařízení nejsou tolik. Zákazníci se nejčastěji stěžují na jejich váhu a potřebu získat určitou obratnost v práci. Okamžitě vytvořit nádherné vlasy pravděpodobně nebude fungovat.

Zástupci hezkého pohlaví se také stěžují na hluk modelů Roventa, který lze připsat zvláštnostem individuálního vnímání.

Pozitivní zpětná vazba na vysoušeč vlasů Roventa

Z výhod většina žen nejprve oslavuje příležitost k vytvoření nádherného slavnostního účesu doma na vlastní pěst. Zákazníci také píší o výhodách vysoušečů vlasů a snižují čas strávený stylingem. Koneckonců, teď už nemusíte stát před zrcadlem s vysoušečem vlasů v jedné ruce a hřebenem v druhém, aby se kudlanky dostaly do pořádku.

Téměř všechny ženy píší o zlepšení vzhledu a dokonce i kvality vlasů. To usnadňuje přirozené štětiny na kartáčové a ionizační funkci.

Shrnutí, rád bych poznamenal, že takové zařízení stále stojí za to mít doma. Koneckonců vám dává bohaté příležitosti a v budoucnu ušetří spoustu peněz na výlety do kosmetických salonů.

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou. Hodnocení, které je lepší: Rowenta, Babyliss, Philips, Braun, Bosch. Recenze

Existuje několik druhů vysoušečů vlasů. Kromě domácích spotřebičů existují: štětce na vlasy (styly), difuzéry, náboje. Každá z nich může být navíc vybavena dalšími funkcemi. Například vysoušeč vlasů s otáčivými tryskami. O tomto druhu se bude diskutovat v článku.

Účel a funkčnost vysoušeče vlasů

Vysoušeč vlasů s rotujícími tryskami je zařízení, které kombinuje několik možností: vysoušeč vlasů, žehlička, curlingové žehličky a kolečka. Automatické otáčení trysek umožňuje otočit kudrlinky nebo narovnat vlasy. Současně se vzduch dodává při předem určené teplotě, což umožňuje efektivní a rychlý výsledek.

Výhody použití

 1. Možnost zvolit si vysoušeč vlasů s požadovaným počtem trysek, aniž byste zaplatili příliš zbytečně. Výběr modelů na moderním trhu je poměrně široký, pro každý vkus a rozpočet.
 2. Multifunkčnost: nejdůležitější funkce jsou propojeny v jednom zařízení.
 3. Otáčení trysek šetří čas a úsilí při vytváření vlasů. Pro pohodlí je směr otáčení nastavitelný pro každou stranu hlavy.
 4. Vlastní mini-salon: zařízení vám umožní vytvořit krátký čas doma.
 5. Kompaktnost. Vzhledem k malé velikosti a hmotnosti může být přístroj vyveden na silnici.

Negativní strany

 1. Šance na poškození vlasů během používání: nedbalé zacházení s kartáčem může snadno způsobit zamotání vlasů.
 2. Pro hustou srstí potřebují vysoušeč vlasů-kartáč s regulací otáček, jinak bude nutné oddělit prameny pro česání menší.
 3. Abyste vytvořili objem v kořenech, je třeba je nejdříve vysušit.
 4. Vysoušeče vlasů se dobře nesedí s vysoušením vlasů. Chcete-li tento úkol splnit, budete muset použít buď vysoušeč vlasů pro domácnost, nebo vynaložit peníze na vysokovýkonový stroj.
 5. Fén potřebuje neustálou péči. Vlasy, které zůstávají na spotřebiči po stylování, mohou způsobit zlomení, a proto je nutné je pečlivě odstranit.

Kritéria pro výběr rotační vysoušeč vlasů

Před nákupem multi-styler, měli byste se zeptat: "pro jaké účely je potřeba, jak často bude použit a kde?". To pomůže usnadnit proces výběru.

Je třeba věnovat pozornost takovým faktorům, jako je:

 1. Štěriny. Trysky s přírodními štětinami nejen dodávají vlasům lesk, ale také pečlivěji ošetřují v době česání.
 2. Přítomnost ochrany před přehřátím. Automatické vypnutí přístroje výrazně prodlužuje jeho provoz.
 3. Ergonomický model: hmotnost, vnější tvar, spínače pro snadné použití.
 4. Teplota ohřevu Horký vzduch nepříznivě ovlivňuje vlasy, vysychá a vyvolává vzhled rozdělených konců. Proto zařízení s nižší teplotou ohřevu vzduchu sníží stres, který vlasy procházejí během vytváření vlasů. Nejlepší je upřednostňovat stylizátor s maximální teplotou ohřevu 60 ° C.
 5. Trysky: jejich počet, účel, spolehlivost upevnění. Styler může být vybaven jiným počtem trysek, ale ve skutečnosti může být použito 1-3.
 6. Dostupnost vyměnitelných filtrů. V případě poškození může být filtr vyměněn a zařízení pokračovat.

Napájení přístroje

Výkon foukací sušičky určuje teplotu topení zařízení a ovlivňuje jeho výkon. Proto je v době výběru nutné řídit jeho účelem. Například pro modelování účesů stačí model pracující s výkonem až 800-1000 wattů.

Konfigurace zařízení

Vlasové kartáče s otáčivými tryskami většina výrobců vybaví standardní sadu:

 • curlingové kleště;
 • kartáčové kartáče;
 • plochý hřeben s vyfukováním vzduchu;
 • parních generátorů.

Takové trysky mohou být také:

 1. Ve formě míče - vytváří kudrlinky různých průměrů.
 2. Spirála - dělá spirály pro dlouhé vlasy.
 3. Čtverec, trojúhelníkový - pro tvorbu pružných kadeří.
 4. V podobě kužele - pro plynulé kudrlinky.
 5. Dvoubarevný, tříbarevný (jiný název - zvlnění) - pro cik cvak.
 6. Hub - tryska s úzkou štěrbinou slouží pro rychlé pokládání jednotlivých dílčích oblastí, směrování vzduchu v dobře předem stanoveném směru.
 7. Difuzér - tryska s průchozími otvory, používaná k většímu objemu vlasů, dává kadeře.

Výběr kabelu

Rotující (spirálovitou) vodič - lepší řešení, protože v tomto případě nebude mít puky a zkroucený při práci. Dávejte pozor na délku kabelu - mělo by to být pohodlné. V profesionálním stylu délka kabelu může dosáhnout více než 3 m, ve stejných podmínkách v domácnosti a 1,5-2 m stačí.

Typ napájení

Při používání zařízení na silnici je vhodné používat bezdrátový vysoušeč vlasů. Typ napájení v těchto modelech může být z baterií nebo baterie. Existují odrůdy s výměnnými jednotkami, které byly změněny v průběhu 8 hodin nepřetržitého provozu, a dotykovým ovládacím panelem, automaticky obsahující sílu při dotyku zařízení.

Povlak a materiál

Model pokrytí hraje důležitou roli v době používání.

Hlavní typy:

 1. Keramický povlak: rovnoměrně se ohřívá díky infračerveným vlnám, škoda je minimální.
 2. Kov: není velmi užitečné pro vlasy, protože je křehké.
 3. Teflon: chrání vlasy před vysycháním, avšak je krátkodobě v užívání.
 4. Turmalín. Zařízení s povlakem turmalinu vytvářejí účinek podobný ionizaci, takže jsou dražší než ostatní.
 5. Plast: elektrizuje vlasy, je nejvíce nevhodným materiálem pro vlasy.

Provozní režim

Přítomnost několika teplotních režimů výrazně rozšiřuje možnosti stylingu. Horký vzduch bude potřebný k sušení, teplý vzduch k vytvoření obrazu, studený vzduch k jeho opravě. Nejlepším řešením by bylo vysoušeč vlasů, ve kterém jsou odděleny funkce přívodu vzduchu a regulace teploty.

Zvláštní funkce

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou může být vybaven následujícími speciálními funkcemi:

 • Parní zvlhčení - usnadňuje styling vlasů, zvláště těsné kudrnaté kudrlinky.
 • Ionizace vzduchu. Má antistatický účinek, zlepšuje vzhled vlasů, dodává lesk, obnovuje vodní rovnováhu. Jedinou nevýhodou je výskyt specifického zápachu v průběhu práce.
 • Studený proud vzduchu. Funkce pomůže nejen opravit styling, ale také nechat ji držet déle.

Přehled nejlepších kartáčů na fén

Vysoušeč vlasů s rotační tryskou: hodnocení nejlepších modelů od různých výrobců. Štýry, které jsou nejen jednoduché a pohodlné, ale také multifunkční a spolehlivé.

Babyliss AS200E - horní sušič vlasů s rotační tryskou

Vlastnosti a druhy vlasových kartáčů na vlasy: přehled značky Rowenta

Vysoušeč vlasů - nepostradatelný nástroj pro sušení a stylování vlasů. On může oboje účes, a dát mu jedinečnost. Tato zařízení jsou oblíbená, proto se výrobci snaží vytvářet nové modely s různorodou sadou možností. Jednou z možností jsou štětce na vlasy, které jsou zastoupeny modely značky Rowenta. Co bych měl hledat při výběru správného modelu?

Vysoušeč vlasů pro vlasy: funkce a typy

Vysoušeč vlasů je kombinací několika nástrojů (vysoušeč vlasů, hřebenu a kleští kleště), které vám umožní nejenom uschnout, ale také položit kudrlinky současně. Zařízení ve skutečnosti pomáhá provádět funkci kartáčování - styling s vysoušečem vlasů a kulatým kartáčem. Ovládací režimy ovládacího panelu jsou na rukojeti.

Mezi výhody takového zařízení patří:

 • vytvoření krásného účesu;
 • pohodlné používání pro každodenní použití a cestování;
 • úspora času při instalaci;
 • udržování vlasů v pořádku;
 • schopnost pracovat s kudrnatými zámky;
 • šetrný účinek na vlasy;
 • rozumnou cenu.

Mezi hlavní nevýhody patří poměrně velký hluk během provozu a značná hmotnost zařízení.

Existují dva typy kartáčů na vlasy:

 • s rotující tryskou - v průběhu práce se kartáč otáčí, snižuje počet manipulací rukou a urychluje instalaci. Umožňuje vytvářet další hlasitost, vyrovnávat kudrlinky nebo zkroucené prameny. Vyžaduje určitou dovednost v aplikaci;
 • s pevným kartáčem - schnou vlasy dobře s přívodem horkého nebo studeného vzduchu přes otvory mezi štětinami. Chcete-li vytvořit styl, musíte provést další akce s vašimi rukama, otočením kudrlin na hřeben.

Kritéria pro výběr vysoušeče vlasů

Musíte se rozhodnout, na co potřebujete zařízení a co byste měli při koupi věnovat pozornost.

Klíčové parametry tohoto zařízení jsou následující:

 • výkon a provozní režimy;
 • přítomnost dalších příloh a funkcí;
 • použitelnost, ergonomie a hladina hluku;
 • materiál těla a štětiny.

Napájení a provozní režimy

Nesprávný názor, že síla vysoušeče vlasů je parametrem, který určuje teplotu vzduchu pro sušení vlasů. Ve skutečnosti ovlivňuje rychlost ohřevu vyfukovaného vzduchu ze zařízení a tím i rychlost tvorby vlasového stylingu.

Typická chyba ve výběru produktů pro napájení - pokud je více, pak lepší. Samozřejmě, silný vysoušeč vlasů šetří čas, ale na druhou stranu v případě pravidelného používání můžete vlasy přesypat.

Všechna zařízení na trhu lze rozdělit do několika skupin:

 • od 300 do 400 W - mají malou velikost, hmotnost, vhodné pro stylování měkkých, krátkých nebo řídkých vlasů a jsou také dobrou možností cestování;
 • od 400 do 800 W - určen pro každodenní použití v domácnosti i pro tlusté vlasy střední délky;
 • 800 až 1200 W jsou profesionální modely, které jsou vhodné pro dlouhé a husté vlasy.

Vlasové kartáče s kapacitou více než 1000 W, je nežádoucí používat s pravidelným domácím stylingem. Pouze profesionál bude schopen zvolit vhodný jemný přívod vzduchu. Přístroje s nízkým výkonem jsou vhodné pro osoby, které mají tenké, oslabené nebo poškozené vlasy v důsledku chemických perm. Při použití výkonného zařízení budete potřebovat vlasové výrobky s tepelnou ochranou.

Nejlepším řešením by bylo zvolit si výrobek, který bude schopen upravit režimy provozu. Existují dva režimy:

 • nastavení rychlosti vzduchu (výkon);
 • nastavení teploty vzduchu.

Možnosti rozpočtu mohou mít kombinovanou úpravu. Pohodlí je pochybné, protože při přepínání se mění rychlost i teplota výměny vzduchu. U zařízení vyšší cenové kategorie dochází k úpravě teploty zvlášť.

Nejlepším řešením by byla přítomnost tří teplotních režimů (chladný, teplý a horký). Abyste se vyvarovali poškození, je lepší sušit tenké vlasy (chrámy, bangy) při nízkých teplotách. Pro zajištění instalace je požadován systém chlazeného vzduchu.

Kompletní sada: trysky, napájecí systém

Vysoušeče vlasů s doplňkovými tryskami mají pokročilé funkce. Nicméně, pokud potřebujete pouze sušení a jednoduchý účes, neměli byste zaplatit příliš mnoho zařízení.

K dispozici jsou následující typy trysek:

 • kartáčování - kulatý štětec, potřebný pro stylování krátkých a dlouhých vlasů, pomáhá chránit před přehřátím;
 • poloviční kulatý kartáč - snadno vytváří objem od kořenů a vyhlazuje prameny;
 • kulatý kartáč s plastovými zuby - vhodný pro vytváření kudrlin;
 • hřeben - pro sušení a vytváření objemu;
 • kleště - potřebné pro curling vlasů. Čím menší je jejich průměr, tím menší budou kudrlinky;
 • kartáč s přírodními štětinami - dodává lesk;
 • se sklopnými zuby - minimalizuje pravděpodobnost zamotání vlasů;
 • koncentrátor - řídí tok vzduchu do dané oblasti vlasů, což zajišťuje rychlé sušení a styling;
 • difuzér - rozptýlí silný proud vzduchu přes speciální otvory, v důsledku toho vlasy jemně vyschnou a nejsou poškozeny.

Trysky jsou dodávány v různých průměrech - od 18 do 50 mm. Jeden univerzální střední průměr je nejčastěji používaný, ale pokud dáváte přednost rozmanitému stylingu, měli byste zvolit produkt s několika různými zařízeními. Měly by být těsné a snadno se měnit.

Kabel je také důležitým prvkem elektrického spotřebiče. Jeho hlavními parametry jsou zpracování a užitečná délka. Dobrá izolace a flexibilita hrají zvlášť důležitou roli. Optimální délka kabelu je 2-3 m. Zbytečně dlouhá šňůra bude zmatená a krátká bude zasahovat do pohybu a "připevní" vás k zásuvce. Pokud je místo připojení zdroje energie s vysoušečem vlasů provedeno tak, aby umožňovalo otáčení šňůry, zabrání se tak jejímu zkroucení při sušení.

Ergonomie: použitelnost, hmotnost, hladina hluku

Při nákupu zařízení se ujistěte, že jste ho měli v ruce. Mělo by být pohodlné držení a pohodlné používání. Je třeba vzít v úvahu tvar, velikost a průměr držadla, jakož i umístění ovládacích tlačítek.

Hmotnost štětce na vlasy je nevýznamná: čím je přístroj lehčí, tím déle může být použit bez únavy rukou. Výrobek však nemůže být zcela světlý. Profesionální motory mají větší váhu a vydrží déle.

Před nákupem požádejte o zapnutí vysoušeče vlasů, abyste si mohli poslouchat pracovní zvuk v různých režimech. Není pravděpodobné, že by bylo ticho během provozu přístroje, ale bzučení by nemělo být příliš silné. Humming by měl být hladký, vyloučit zbytečné zvuky a praskání. V opačném případě musíte zvážit kvalitu zařízení.

Další možnosti

Při nákupu štětce na kartáč na vlasy si prostudujte informace o dostupnosti dalších funkcí. Zůstaňte na těch, které potřebujete nepřetržitě a nepřeplatíte za nepotřebné možnosti.

K dispozici jsou následující funkce:

 • ionizace - odstraňuje statickou elektřinu, chrání strukturu vlasů před nadměrným vysycháním, kudrlinky jsou učenější, lesklé, lehce stylovější;
 • Vyfukování studeného vzduchu - běžná volba v mnoha modelech, určená k sušení jemných vlasů a fixování stylů;
 • snímač vlhkosti - na základě vlhkosti zámků vybírá sílu a teplotu přívodu vzduchu;
 • automatický vypínací systém - přístroj se při dotyku s povrchem přeruší a znovu se začne používat. Užitná funkce pro dlouhodobé sušení nebo stohování;
 • zatahovací zuby na trysce - když stisknete tlačítko na rukojeti přístroje, zuby záhybů a štětce lze snadno vyjmout z obruby bez zmatení.

Materiál těla a trysky

Při výrobě štětin používaných polymerních materiálů. Zastavte výběr na výrobcích z tuhého plastu odolného proti vysokým teplotám a bez zápachu.

Ohřívací prvek z keramického materiálu se rovnoměrně ohřívá a nehorí kudrnatý. Obyčejný kov distribuuje teplo nerovnoměrně a příliš, což může vést k nadměrnému vysychání vlasů. K dispozici jsou moderní modely s dodatečným turmalínovým nátěrem s jedinečnými vlastnostmi. Spolu s keramikou vytvářejí měkké a rovnoměrné teplo, vlasy se rychle zasychají, vypadají lesklé a hedvábné. Cena těchto zařízení je však vyšší.

Je lepší upřednostňovat trysky - kartáče z přírodních štětin. Netříkají vlasy a nezachovávají zdravý lesk.

Servisní podpora a opravy

Obecně platí, že všechny známé značky poskytují servisní podporu během záruční doby, kdy je prováděna bezplatná oprava zařízení. Chcete-li získat tuto službu, musíte kontaktovat servisní středisko v nejbližším regionu. V případě nutnosti mít k dispozici kontrolní a záruční kartu dodávanou s každým výrobkem.

Záruční opravy nepodléhají opotřebitelným dílům (trysky, baterie atd.).

V případě poruchy součástí je možné je zakoupit a vyměnit. Sortiment náhradních dílů je k dispozici na webových stránkách výrobce nebo jeho autorizovaných zástupců pro prodej zařízení. Originální příslušenství lze zakoupit pouze z oficiálních zdrojů nebo v servisních centrech.

Způsoby stylování vlasů různé délky pomocí vysoušeče vlasů

Než začnete pracovat se zařízením, musíte zvolit vhodnou trysku a zkontrolovat výkon vysoušeče vlasů. Je nutné mírně vyschnout kudrlinky, vyčistit je ručníkem a zvolit optimální způsob instalace. Vlasy by měly být tvořeny od okcipitalu a konkrétněji od parietální oblasti hlavy.

Podrobný postup vytváření stylů s vysoušečem vlasů pro různé typy vlasů je následující:

 1. Zapněte přístroj a nastavte požadovanou teplotu.
 2. Rozdělte prameny, střídavě otáčejte kroužky na rotující trysce z kořenů a poté lehce zvedněte.
 3. Když jsou vlasy suché na základně, přesuňte vysoušeč vlasů na konce pramenů a zatáhněte je ve směru hřebene.
 4. Povolte funkci za studena a aplikujte lak pro zajištění výsledku.

Existuje mnoho stylingových prvků v závislosti na délce vlasů:

 • na dlouhé neurčité vlasy před stylováním aplikujte prostředky tepelné ochrany. Je lepší rozdělit dlouhé kudrlinky na malé prameny (od 4 do 10 v závislosti na požadovaném výsledku a tloušťce vlasů). Chcete-li eliminovat možnost zamotání vlasů, použijte trysku se zatahovacími zuby;
 • Chcete-li vytvářet hlasitost na vlasy střední délky, můžete použít pěnu a tryskový difuzér a pak vytvořit kudrlinky se štětcem na vlasy;
 • Je lepší vysušit krátké vlasy pomocí štětce na vlasy s rotující tryskou malého průměru a otáčením pramenů v různých směrech. Získejte stylový a přirozený styl s maximální hlasitostí.

Odborníci doporučují, aby při pokládání:

 • ne rozdělit prameny na příliš velké, to neumožní získat požadovaný výsledek;
 • průtok vzduchu by měl být zvolen podle typu vlasů. Pro husté kudrlinky je vhodná druhá rychlost, od prvních těžkých pramenů;
 • navíjení kudrlinky na kartáč, musí držet na několik vteřin, což umožní získat krásné kudrlinky;
 • Funkce ionizace umožňuje vyhnout se elektrizování vlasů, což má pozitivní vliv na stav kudrlin. Vločky vlasů se zhroutí, lesk a lesk se objeví;
 • pro styling kudrnaté vlasy vhodný tryskový difuzér;
 • majitelé krátkých účesů lépe používají trysku středního průměru;
 • nadměrně vlhké prameny je možné vysušit před pokládkou pomocí trysky koncentrátoru.

Video: pokyny pro instalaci

Vlastnosti a přehled vlasů Rowenta

Pod značkou Rowenta se vyrábějí populární a poměrně spolehlivé malé domácí spotřebiče. Není překvapením, že výrobce nepřehnul svou pozornost a vlasové kartáče na vlasy. K dnešnímu dni značka Rowenta má ve svém sortimentu několik odrůd těchto zařízení s následujícími vlastnostmi:

 • široká škála modelů s ergonomickým designem;
 • dostupnost produktů s kombinovaným napájecím a napájecím systémem;
 • vybavení některých kartáčů na vlasy s různými tryskami, kuličkami a speciálními kryty pro přepravu;
 • přítomnost vysoušečů vlasů s rotujícími kartáči v automatickém režimu a stisknutím příslušného tlačítka;
 • dlouhá životnost zařízení;
 • dobrá síla.

Hlavní nevýhodou zařízení této značky je skutečnost, že funkce dodávání studeného vzduchu je více podobná způsobu horkého foukání.

Rowenta CF 9220 Brush Aktiv 1000

Model Rowenta CF 9220 kombinuje dobrý výkon a kvalitní materiály. Díky otočnému kartáči je zajištěno vysoce kvalitní vysoušení vlasů, styling a lesk. Ionizační funkce odstraňuje z vlasů statickou elektřinu, což je činí učenější. Zařízení má dvě trysky, z nichž jedna je s velkým průměrem, vestavěné funkce pro přívod a ionizaci studeného vzduchu a dlouhá šňůra.

 • výkon je 1000 W;
 • dvě otáčky v různých směrech;
 • keramické povlakové trysky;
 • automatické otáčení;
 • měkké štětiny.

Největší nevýhodou spotřebitelů je, že režim dodávání studeného vzduchu, který deklaruje výrobce, skutečně chybí a tryska mírně visí. Navíc, zařízení je poměrně drahé - průměrná cena podle Yandex.Market je 5100 rublů.

Stejně jako všichni majitelé kudrnatých vlasů, občas je chci napravit. Rozhodla jsem se koupit vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem. Jaké jsou výhody: - narovnání vlasů. Nebylo zapotřebí celé skupiny svítidel. - Vysoušeč vlasů je obecně vhodný k použití. - vlasy nejsou zmatené, ale mám to dlouho. - Rychlost navíjení vlasů je malá. Pokud se tam nezačnete otáčet, můžete se snadno zastavit, tlačítka jsou velmi citlivá na stisknutí. - kartáč se otáčí v různých směrech. - cena je průměrná. Co mě zaměňuje: - Upevnění kroužku na rukojeti je vyrobeno z plastu, spíše tenké. Montáž není monolitická, kartáč lehce (jen trochu) uvolněný. Při použití, když se dostanete, štětec se začne rohat a křižovat. Myslím, že to je místo, kde může prasknout slabý bod vysoušeče vlasů, který s dlouhým používáním. - kartáč s častými štětinami, vlasy se nedrží na keramické desce samy o sobě, proto "nehoří" (to je plus), ale nejsou zcela odstraněny, mohou být elektrifikovány a načechrané (a to je mínus).

nataliya34

http://irecommend.ru/content/fen-neplokhoi-est-nyuansy-foto

Doplněk: Dobrý objem na krátké vlasy za 15 minut. Nedělejte si unavené ruce. Nevýhody: No, zde není studený vzduch. Můžete vlasy vyschnout pouze na "sněhové vločce" jinak vyschnout a dokonce i při tepelné ochraně. Úzká tryska může spálit pramen, pokud je delší než 20 cm a je režimem horkého vzduchu.

Andronovskaya Olga

https://market.yandex.ru/product/3765242/reviews?track=tabs

Video: kartáč na vlasy Rowenta CF 9220

Rowenta led čistý CF8213

Vysoušeč vlasů Ice Pure CF8213 je vyroben v ergonomickém designu, má vyšší výkon a dobrou funkčnost. Souprava má tři trysky: náboj a dva kartáče pro styling. Existují dva teplotní režimy a funkce studeného vzduchu umožňuje stylování. Průměrná cena podle Yandex.Market činí 2460 rublů.

 • vysoký výkon;
 • přívod studeného vzduchu;
 • počet trysek.
 • požadovaná funkce přívodu studeného vzduchu nefunguje úplně, ale spíše horká;
 • špatně kvalitní trysky.

Plusy: Velmi silné, vysušuje vše (testuje se na vlasy různých délek, ponožek a psů). Keramický nátěr a studený vzduch. Existuje smyčka pro zavěšení, pohodlné zavěšení v koupelně u zrcadla. Nevýhody: Studený vzduch stále není příliš chladný, spíše je teplý (někdy je to i tak). Komentář: Velký štětec (lehký, silný, můžete si vzít s sebou do bazénu). Nespaluje kyslíkem a nemá smrad jako někteří, velmi milí.

Michael

https://www.onlinetrade.ru/catalogue/fen_shchetki-c1269/rowenta/fen_shchetka_rowenta_cf8213_cf8213f0-529818.html#tabs_feedbacks

Plusy: Snadné minuty: Jiný Komentář: Nejhorší Rovent Sucho špatně, strašný štětec Nedoporučuji

Olga

https://slonrekomenduet.com/model/rowenta-cf-8213.html

Rowenta Rotativní horkovzdušný kartáč Elite CF9032

Zařízení Rotative Hot-air kartáč Elite CF9032 má poměrně jednoduchý balíček, ale umožňuje provést potřebné manipulace s vlasy na sušení a stylování. Model je doplněn pouze jednou tryskou, ale to je kompenzováno funkcí automatické rotace, přítomností potahu KeratinShine pro ochranu a lesk vlasů a za dostupnou cenu - 3 152 podle informací na webu Yandex.Market

 • keratin a turmalín;
 • automatické otáčení kartáče;
 • velká tryska.
 • jedna tryska;
 • slabá síla;
 • jeden režim provozu.

Co mohu říci o tomto modelu (Rowenta CF 9032 Vysoušeč vlasů)? Mnoho z nich bude pochybovat a vybere dražší a sofistikovanější modely, ale... V tom - jen jedna rychlost, jeden režim, žádná ionizace a studený vzduch. Jak se ukázalo, nepotřeboval jsem to ani jednou! Vysoušeč vlasů je prostě vynikající, obrací se oba směry, mám profesionální styl vždy pokaždé po sprchování! Co víc můžete chtít? Výhody: velký objem, tryska s keratinem, nezkazuje vlasy, profesionální styling v salonu. Nevýhody: pouze 1 tryska, pouze 1 režim

Olga Zemliaková

http://irecommend.ru/content/kak-davno-ya-khotela-imenno-takuyu-fen-shchetku

Rowenta horkovzdušný styling CF8242

Produkt Hot-Air Styling CF8242 je dodáván se třemi tryskami, pomocí kterých můžete vytvořit rychlý styling. Dobrý výkon vám umožňuje rychle vyschnout vlasy. Průměrná cena na trhu Yandex.Market činí 2 250 rublů.

 • potahování keratinem a turmalinem;
 • výkon je 1 200 W;
 • dostupnost dodatečných trysek.

Hlavní nevýhodou modelu je silné teplo, když se používá, takže se můžete dokonce dostat spáleným a špatným připojením trysek.

Skutečnost, že tryska nedrží, když se ohřívá sušička, poškozuje celý dojem. Ano, a ohřívá příliš mnoho, voní zpěněných vlasů a spálenou vysoušeč vlasů. Nevím, jak dlouho to vydrží, ale téměř okamžitě litoval, že jsem ho koupil.

Meleshkina světlana

https://market.yandex.ru/product/11591868/reviews?track=tabs

Mínusy: Hlučné, velmi horké, trysky létají Výkon 1000-1200w, to je jediný plus. Ohřívá se to strašně, skalp hoří doslova, ramenní délka trvá 40 minut nebo ještě víc.Připojení trysek je nechutné, pokud náboje udržuje to, potom kruhový kartáč neustále odvádí přílohu a vypadne. Důrazně doporučuji koupit!

Elena

https://slonrekomenduet.com/model/rowenta-cf-8242-f0.html

Rowenta multiglam CF8361

Model Multiglam CF8361 je všestranný kartáč na vlasy s velkou sadou trysek (5 položek) pro rovnání vlasů a vytváření různých kadeří. Funkce ionizace umožňuje chránit vlasy před elektrifikací a přehřátím. Průměrná cena modelu na trhu Yandex.Market činí 4,199 rublů.

 • výkon je 1 200 W;
 • keramický povlak;
 • ionizační funkce;
 • velké množství trysek.

Mezi nedostatky zaznamenávají uživatelé vysokou hladinu hluku, křehkou nástavu trysek a kvalitu kartáčů.

Výkonný motor, vícenásobné sušení Nespolehlivý model. O rok později přestal pracovat - uvnitř něco hlasitě bzučí a vzduch nefouká

Host

http://www.e-katalog.ru/review/rowenta-cf-8361/

Koupil jsem zásobu, pozarilas na množství trysek a síly. Používám tři minuty, velmi hlučné a těžké. Ptáci silně foukají, dokonce i při druhé rychlosti, zavěšuju na vysoušeč vlasů, cítím se, že vypadne. Neexistuje ionizace, vlasy jsou elektrifikovány, samotné kartáče jsou jedna reklama, ten, který by měl narovnat, obvykle pracuje a ten, který pro objem, tak není možné, aby ji použila, roztrhá vlasy a není snadná manipulace... Není s nákupem moc spokojená, je to škoda, že ji koupila..

Pro Více Informací O Suché Vlasy