logo

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Zařízení, které může vlasy vyschnout, narovnat, kroutit, přidat hlasitost a dokonce je moc neublížit, je sen každého dívky a sen je zcela realizovatelný. Jméno tohoto snu je vysoušeč vlasů. Jedná se o multifunkční zařízení, které provádí styling pomocí horkého vzduchu a je dodáváno s několika tryskami. Pokud jste drželi vysoušeč vlasů v jedné ruce a hřeben v druhé, nyní je uvolněna jedna ruka, takže styl je mnohem pohodlnější. V teorii je všechno v pořádku, ale jak to opravdu jsou? Podívejme se společně na to, zda jsou tyto nádherné přístroje tak dobré, jak jsou nám inzerovány, a také zjistit, který sušič vlasů je lepší vybrat, co hledat při nákupu a které modely se v současné době bojují o titul nejlepších.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

Všechny kartáče na fén jsou stejné. Uvnitř rukojeti je skrytý motor s topnými články, vnější - tlačítka pro ovládání přístroje. Všechny výrobky jsou doplněny tryskami, jejich počet určuje cenu, ale určitě bude k dispozici 1-2 trysky. Tryska má spoustu otvorů, kterými vytéká horký / teplý / chladný vzduch. Trysky jsou velmi odlišné, protože jejich účel je radikálně odlišný: některé jsou potřebné k vytvoření kudrlin a některé - naopak k zarovnání pramenů. Některé trysky se mohou otáčet. Ukáže se, že ve svých rukou držíte hřeben, ze kterého vzduch fouká. Pohodlně!

Většina dívek přiznává, že první pokusy o stylování s vysoušečem vlasů neprinesou mnoho potěšení a někdy dokonce ani zklamou, ale stačí se přizpůsobit a můžete rychle vytvořit styly, které by za použití standardních nástrojů trvaly několikanásobně více času. Dobrý příklad lze vidět na videu.

Buďme upřímní a okamžitě poznamenáme, že mnoho dívek si povšimlo, že jejich vlasy jsou lépe sladěny s žehličkou než s vysoušečem vlasů a kudrlinky jsou lépe vytvářeny pomocí curlingového železa. Někteří mohou argumentovat tím, obviňovat zakřivení a prokazovat účinnost vysoušeče vlasů. Ale! Fén navíc dokáže nahradit hory jiných nástrojů a na cestě je nenahraditelný. Pokud však věnujeme pozornost volbě, ale nechystáme se o první model, pak dojmy z použití budou vynikající.

Dobře, dostatek textů, dostat se do podnikání a zjistit, co je třeba vzít v úvahu při výběru vysoušeče vlasů.

 1. Hmotnost a ergonomie. Nejprve musíte vzít model do rukou, zkontrolovat, zda není pro vás těžké, protože leží v ruce, a porovnat zařízení, která odpovídají parametrům. V opačném případě si můžete koupit velmi dobré zařízení, které nemůžete udržet na váhu a minut.
 2. Napájení. Vše závisí na délce a tloušťce vlasů. Pokud máte krátký účes, můžete bezpečně vzít 400-wattový vysoušeč vlasů. Stejná zařízení jsou vhodná pro majitele vzácných a tenkých vlasů. Vysoušeče vlasů do 800 W jsou dobrou volbou pro osoby se středně dlouhou a středně hustou srstí. Taková zařízení jsou nejoblíbenější. Sušičky vlasů od 800 do 1100 W jsou volbou majitelů silných a / nebo dlouhých vlasů.
 3. Počet režimů vykurování je zřídka vyšší než 3 (horký, teplý a studený vzduch) a počet rychlostí proudění vzduchu je více než 2. Větší režimy, čím více zařízení bude funkční a čím vyšší bude jeho cena.
 4. Trysky v soupravě mohou být 2 nebo možná 8. Všechny výrobky jsou zpravidla doplněny kulatými tryskami se štětinami. Vyměňují kartáč na kartáč na vlasy během klasického stylu s vysoušečem vlasů a umožňují vytvářet malý objem ve vlasech. Pokud použijete stejnou trysku, ale s menším průměrem, můžete dosáhnout měkkých vln. U některých modelů se trysky mohou otáčet. Souprava dále obsahuje tryskový hřeben pro zarovnávání vlasů, klešťovou trysku pro kroužení, koncentrační trysku pro sušení pramenů, tryska-difuzér pro práci s kudrnatými vlasy, trysku se zatahovacími zuby pro maximální zachování výsledného zakřivení a další. Čím více příloh, tím větší jsou vaše schopnosti. Ale je pravděpodobné, že některé trysky vám nebudou vyhovovat. Mnoho dívek používá pouze jednu trysku a při nákupu nepřeplatí. Pokud je v sadě mnoho trysek, je žádoucí, aby výrobce také poskytl kabelku pro jejich uložení. Nezapomeňte otestovat v obchodě, jak pevně připevněné trysky k základně.
 5. Povlak trysek je vyroben z keramiky nebo turmalinu - oba nátěry jsou dobré a těžko najdeme i jiné. Co se týče štětin na kartáčích, je lepší, aby byly přirozené nebo smíšené - takže vlasy budou lesklé a hladké.
 6. Zdrojem napájení ve většině případů je síť. Drát by měl být delší než 1,8 m, pak bude vhodné používat vysoušeč vlasů. Existují modely baterií, jsou pohodlné na silnici, ale problém neustálé výměny nebo nabíjení baterií znemožňuje veškeré vybavení.
 7. Jako přídavná vlastnost poskytuje řada vysoušečů vlasů ionizaci, která je určena k odstranění statické elektřiny z vlasů. Některé modely mají zvlhčení páry.
 8. Chcete-li používat kartáč na vlasy pohodlně, věnujte pozornost následujícím bodům. Jedná se o rotující kabel, smyčku pro zavěšení a ochranu před přehřátím. Mnoho výrobců vyrábí nohy tak, aby zařízení neklouzalo na povrch.
 9. Z těch nejlepších výrobců patří firma Babyliss, Rowenta, Philips, Braun, Remington, Bosch.

K sušičce vlasů není zamotání vlasů, vyberte správný průměr trysky. Čím delší jsou vlasy, tím větší je průměr. Trysky mohou mít průměr od 18 do 50 mm.

Nejlepší vlasové kartáče na vlasy

BaBylissPRO BAB2770E

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm;
 • hmotnost 470 g;
 • cena od 4400 do 6000 rublů *.

* zde uvádíme cenové rozpětí v různých obchodech

Tento vysoušeč vlasů je považován za profesionální a my bychom jej říkali perfektní. K dispozici jsou dva teplotní režimy a průtok studeného vzduchu, dvě rychlosti, trysky s keramickým povlakem a ionizační funkce. Štěrka jsou vyrobena z prasečích štětin a nylonu - tato kombinace zajišťuje vysoce kvalitní styling a minimální poškození vlasů. Kartáče se mohou otáčet ve dvou směrech, což je výhodné při pokládání. Někteří používají vzadu, když nespletí nesprávně navinut na kartáč na vlasy. Délka kabelu 2,7 m způsobí co nejpříjemnější proces.

Model může být nazván úspěšným, to je jen zmatené vybavení - dva téměř identické kartáče. Aby zařízení bylo skutečně univerzální, nebolo by to bolet, kdyby měli majitelé krátkých vlasů štětec s menším průměrem. Případ by také byl užitečný za takovou cenu. Zbytek parametrů zařízení je velmi dobrý.

Philips HP8664 Volumebrush

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 30 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 700 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Trysky obdržely keramický povlak, otáčejí se ve dvou směrech, je zde funkce ionizace, 2 rychlosti a 3 teplotní podmínky. Neexistuje studený proud vzduchu, ale teplý vzduch jemně styluje vaše vlasy. Výrobce dodal model s tryskami s optimální velikostí. Z minus pouze hmotnost, ale jinak je to ideální zařízení, odvážně tvrdí, že je nejlepší.

Remington AS1220

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 20 mm, trysku na kadeře, rovnání vlasů;
 • hmotnost 332 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Silný vysoušeč vlasů získal tři rychlosti a tři teplotní podmínky, je možné dodat studený vzduch, ionizační funkci. Model zaujme velkým počtem trysek, šňůrou o délce 3 m, krytem a relativně nízkou hmotností. Uživatelé říkají, že učení se s tímto vysoušečem vlasů je snadné, ale pak bude možné udělat styling doma, jako v salonu a velmi rychle, samotné zařízení je poměrně lehké. Mezi nevýhody patří cena (ale v sadě je 5 trysek a kabelka) a zřetelné zahřívání produktu během provozu, ale je to problém mnoha modelů.

Braun AS 530

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 410 g;
 • cena od 2600 do 4000 rublů.

Model byl propuštěn již dávno, ale stále velmi populární. Některé po selhání prvního zařízení koupí druhou přesně to samé. Úplatky tento fén za peníze. K dispozici jsou tři teplotní režimy, včetně studeného průtoku vzduchu a pár rychlostí práce. Kabel se otáčí, je zde funkce zvlhčení páry, což zjednodušuje stylování na suchých vlasech (funkce pracuje se všemi přílohami). K dispozici je sítko, které zabraňuje zamotání a poškození vlasů. Významným mínusem modelu je nedostatečná fixace v režimu studeného proudění vzduchu. Pokud obvykle tuto funkci nepoužíváte, nedostatek nebudete pozorovat, ale jinak bude provozní zkušenost negativní. Spojení mezi vysoušečem vlasů a tryskami je pro mnohé velmi křehké. Zařízení zjevně není pro život, ale rok nebo dva s konstantním použitím se bude táhnout. V recenzích uživatelé chválí účinnost a cenu, ale stěžují si na nedostatečnou trvanlivost.

BaByliss AS121E

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 21 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 460 g;
 • cena od 2600 do 4400 rublů.

Modely BaByliss jsou často označovány jako nejlepší vlasové kartáče. Ano, jsou dražší než konkurenti, ale zde je vše provedeno podle nejvyšších standardů. Pokud si koupíte zařízení pro každodenní styling, pak je asi rozumné zaplatit trochu víc, že? Zahrnuty jsou 4 různé trysky, takže narovnání a položení a zvlnění vlasů jedním zařízením bude fungovat bez problémů. Kulatý kartáč s častým řadou plastových zubů je ideální pro vytváření krásných kudrlin. Ionizace a průtok studeného vzduchu na místě, kabel má délku 1,8 m, je kryt. Vysoušeč vlasů je ideální pro krátké a střední vlasy.

Majitelé dlouhých hustých vlasů často zůstávají nespokojeni s vlasovými kartáči, stěžují si na neúčinnost a zamotání vlasů. Ano, mnoho modelů není navrženo pro stylování dlouhých vlasů, méně než žehličky a prokrvení účinnosti. Ale pokud si vyberete výkonné zařízení a dostanete se na něj, výsledek bude vynikající. Důkaz - ve videu.

Rowenta CF 9520

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 450 g;
 • cena od 3500 do 4200 rublů.

Tři teplotní režimy, dvě rychlosti, funkce ionizace a otáčení trysek - to stačí k vytvoření stylingu, jako v kabině. Pokyny upozorňují, že model je ideální pro majitele délky vlasů od ramen nebo o málo déle, protože dlouhé vlasy nejsou vhodné. Studený vzduch se ukáže být teplý, ale to je problém mnoha podobných zařízení. K dispozici je také vysoušeč vlasů Rowenta CF 9530 s téměř identickými vlastnostmi, stojí to o něco víc, ale má dvojitý ionizační systém.

Braun AS 330

 • výkon je 400 W;
 • počet režimů - 2;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm, trysku pro objem;
 • hmotnost 550 g;
 • cena je asi 2300 rublů.

Zařízení je vhodné pro krátké nebo střední, ale ne husté vlasy. Zařízení je impozantní trvanlivost, praktičnost a pohodlí. Ionizace není tady, ale existuje funkce "rozmístění", která pomáhá vytvářet styling a neházet vlasy. Nevýhody zahrnují pouze věk modelu, ale je to opravdu nevýhoda, jelikož mnoho z těchto zařízení již funguje již 5-7 let? Kromě toho jsou vysoušeče vlasů stále v prodeji.

SUPRA PHS-2050N

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • kompletní s kartáči kulatými a polokruhovými, difuzory, koncentrátory a kleštěmi;
 • hmotnost 250 g;
 • cena od 800 do 1100 rublů.

Rozpočtová verze vysoušeče vlasů, která je vhodná pouze pro krátké vlasy. Je zde studená ochrana proti proudění vzduchu a přehřátí. Dobrá volba pro cestování. Z mín, nikoliv nejvyšší kvality stavby (nebudeme to vinit, jelikož se jedná o kompromis, ke kterému se všichni shodují za takovou cenu) a zbytečnost některých připoutání.

Polaris PHS 1203i

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • jsou k dispozici tři trysky: pro objem a zkroucení, pro základní objem krátkých vlasů, hřeben;
 • hmotnost 510 g;
 • cena od 1200 do 1500 rublů.

Dokončení našeho hodnocení sušičů vlasů je další levný model, který dostal funkci ionizace (to opravdu funguje!) A ochrana před přehřátím. Uživatelé říkají, že normálně můžete použít pouze druhou teplotu, protože třetí je příliš horká a vyschne vlasy a první vám nedovolí vytvořit žádný efekt. Vysoušeč vlasů je docela hlučný, ale současně se vyrovnává se svými úkoly a může být dokonce použit na dlouhé vlasy. Za vaše peníze je velmi dobrá volba.

Nuance vlasového stylingu s vysoušečem vlasů jsou téma samostatného článku. Nicméně, výcvikové videa jsou plné na YouTube - neměli by být žádné problémy, ale naladit se, že první 2-3 pokusy nemusí být naprosto úspěšné, ale když se získá zkušenost, styl bude rychlý a opravdu cool. Stylování se nejlépe provádí na vysušených vlasech.

12 nejlepších kartáčů na vlasy

Charakteristika v žebříčku

Vysoušeč vlasů je široce známý jako jedno z nejlepších zařízení pro rychlý a efektivní styling, a to i doma. Tato třída technologie pro krásu a zdraví je velmi odlišná od tradiční vysoušeče vlasů, která je v mnoha případech zbavena schopnosti výrazně ovlivnit účes nebo vyžaduje různé doplňky, jako jsou oddělené štětce na vlasy a kartáčky na vlasy, což je velmi nepříjemné pro vlastní výrobu účesů. Koneckonců, bez vnější pomoci, udělat krásný styl, držení vysoušeče vlasů v jedné ruce a ne jediný kartáč v druhé. Ano, profesionálové stále více upřednostňují vysoušeč vlasů, z čehož nejlépe nejenže osvobodí druhou ruku pro jiné důležité úkoly, ale také často nabízejí řadu užitečných možností, které zjednodušují práci.

Různé trysky, včetně otáčení, pro krátké a střední střihy nebo dlouhé vlasy, schopnost okamžitě narovnat vlasy, kroutit do luxusních kudrlin nebo jim dodat další objem, kompaktnost a snadné použití, činí vlasové kartáče oblíbenými zařízeními pro libovolnou aplikaci. Zvláštní místo tohoto druhu přístrojů obsazených v srdcích milovníků cestování a příznivců aktivního životního stylu. Přestože tato zařízení jsou extrémně vzácně vybavena sklopnou rukojetí, jsou z větší části mnohem kompaktnější a lehčí než běžné vysoušeče vlasů a navíc jsou často vybaveny nejen několika tryskami, ale také praktickým pouzdrem značky, které zajišťuje snadnou a bezpečnou přepravu vysoušeče vlasů.

Nejlepší levné štětce na vlasy

Fen-hřebeny ze segmentu rozpočtu se oprávněně konaly v žebříčku. Cena není rozhodující ukazatel kvality. Funkčnost, počet trysek, počet rychlostí a přepínání teploty - to je to, co určuje rozsah funkcí zařízení.

3 Polaris PHS 0745 (2015)

Být cenově nejdostupnějším a ne příliš energeticky náročným řešením pro úpravu vlasů, vlasová sušička špičkové domácí značky získala slávu, a to především díky velmi dobrému poměru nákladů na zařízení a kvalitě materiálů a montáži. Samozřejmě, že je zbytečné čekat na profesionální výsledky z rozpočtu reprezentativní nejlepší zařízení pro práci s vlasy, ale bude velmi užitečné pro základní styling. Vysoušeč vlasů Polaris je vybaven praktickým kulatým kartáčem s poměrně krátkými zuby, jehož průměr lze snadno nastavit. Umožňuje suché, hřebenové a modelové zámky libovolné délky a činí vlasy bujnější. Tři úrovně teploty a výkonu usnadňují výběr požadovaného režimu.

Kompaktní a velmi nízká hmotnost, která nepřesahuje 200 gramů, jsou podle klíčových výsledků také jedním z klíčových výhod sušičů Polaris. Navíc mnoho lidí zaznamenává vynikající ochranu ekonomické třídy před přehřátím, dobrým výkonem, jednoduchostí a snadností použití, vhodností pro cestování.

2 Braun AS 330

Extrémně jednoduchý a pohodlný vysoušeč vlasů lze jednoduše přiřadit modelu Braun AS 330. Ze všech nejlepších kartáčů na vlasy, které byly uvedeny v recenzi, má Braun nejchudší vybavení a vlastnosti. Žádná ionizační funkce, žádné nezávislé nastavení průtoku vzduchu a teploty. Napájení je pouze 400 W. Konstrukce trysky je vyrobena z běžného plastu bez náznaku keramiky.

Za cenu - jeden z nejnižších. Ale to není zásluha vysoušeče vlasů Braun AS 330. Téměř všichni uživatelé chválí přístroj za velmi spolehlivý provoz. 5-10 let intenzivního používání zařízení nemá vliv na to, jaký je jeho zdroj a kvalita kladení.

1 Braun AS 530

Vysoce vyspělá verze brašny Braun AS 330 je model Braun AS 530. Zaplaceno málo přes 500 rublů. Získáte pokročilejší funkce: 3 režimy vytápění, 3 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim studeného vzduchu (pomůže udržet stylování po dlouhou dobu). Braun AS 530 je jediným vysoušečem vlasů, který je v našem přehledu nejlepších, který má funkci zvlhčení páry. Je známo, že pára usnadňuje styling. Nicméně, parní styling by se měl také naučit používat, protože vysoké teploty páry mohou nepříznivě ovlivnit stav vlasů.

Podle uživatelské zpětné vazby jsou hlavními výhodami AS 530 praktické trysky, schopnost nastavit teplotu, funkci napájení páry. Přístroj dokonale táhne a vlasy nejsou příliš schnoucí. Jedná se o jeden z nejlepších modelů pro husté vlasy střední délky. Doporučujeme!

Nejlepší vysoušeč vlasů s rotující tryskou

Automaticky otáčející se tryska - něco, co postrádalo všechny módy. Ne každý mistrovsky zručný kroutit rukama při sušení vysoušeče vlasů. Tento kartáč usnadňuje proces stylování vlasů libovolné délky - od krátké k dlouhé. A má zvláštní hodnotu pro neposlušné a kudrnaté kudrlinky.

3 Philips HP8664

Řada kartáčů na vlasy od značky Philips je možná nejširší ze všech výrobců na trhu. Ale mezi nimi existují možnosti, které jasně vystupují proti obecnému zázemí. Mnoho dobrých recenzí najdete v sušičce Philips HP8664. Uživatelé si uvědomují, jak zařízení funguje kvalitativně: perfektně vytáhne vlasy, prakticky bez jejich poškození, je vhodné položit si ruce. Po pravidelném užívání někteří zaznamenají výrazné zlepšení vzhledu vlasů.

Pro poměrně málo peněz získáte vlasovou sušičku o hmotnosti 1000 wattů s keramickým povlakem trysek, ionizační funkcí, kartáčovým materiálem z přírodních štětin a automatickou rotační funkcí trysek (ne každý model rozpočtu má žádný). Jediné, co chybí, je nezávislé nastavení průtoku tepla a vzduchu od firmy Philips HP8664. Ačkoli by možná byla cena přístroje zcela odlišná.

2 BaBylissPRO BAB2770E

Vysoušeč vlasů BaBylissPRO se dvěma rotujícími tryskami vyrobenými z přírodních štětin je jedním z nejoblíbenějších vývoje pro profesionály, kteří z velké části představují takové vysoké náklady. I přes poněkud předražené modely je tento model rozhodně zařazen do nejlepšího řádu díky přemýšlivost a snadnosti používání a péče. Přijíždějící v sadě kartáčů různých velikostí je pohodlné pro práci se všemi délkami vlasů. Tryska o průměru 50 milimetrů je optimální pro dlouhé stohy, zatímco 40 mm štětec dělá vynikající práci s krátkými a středními prameny, stejně jako náramky. Současně může být fén po uvedení do provozu po použití jednodušší než kdy jindy, protože je vybaven odnímatelným filtrem, což výrazně zjednodušuje čištění vlasů, prachu a dalších cizích prvků.

Kromě vhodnosti vysoušečů vlasů pro modelování jak krátkých, tak dlouhých vlasů, rotační trysky, měkkých štětin a dostatečného výkonu se 2,7 metrové šňůry také podle hodnocení staly plusovým bodem modelu. Tato délka výrazně rozšiřuje pracovní prostor.

1 Rowenta CF 9530

Mnohem atraktivnější cena než většina konkurentů nezabránilo francouzskému vysoušeči vlasu vyniknout se oproti obecnému pozadí stylového designu a vysoce kvalitních materiálů. Taková úspěšná kombinace vlastností činí z Rowenta nejlepší hodnotu za peníze a úroveň výkonu a současně nejoblíbenější zařízení pro pokládku s rotující tryskou. Na rozdíl od mnoha hlavních konkurentů získala tato vysoušeč vlasů dvě trysky různého průměru s keramickým povlakem, což snižuje úroveň statické elektřiny, takže vlasy jsou hladké, zvládnutelné a lesklé. To také přispívá k zabudování ionizátoru, vyhlazení vlasů a zabránění jejich elektrifikaci.

Zákazníci často také ve svých recenzích zaznamenávají vynikající kvalitu a trvanlivost zařízení, díky čemuž mohou přežít i pád na podlahu, přítomnost speciálních ochranných krytů pro přílohy, příjemný vzhled a dlouhou životnost. Nejlepší ze všech je, že fén Rowenta je vhodný pro krátké účesy a účesy v délce ramen.

Nejlepší štětce na vlasy

Kategorii vysoušeče vlasů, která má kolečka ve své konfiguraci, je velmi náročná. Průměr kleští určuje těsnost kudrlin. V závislosti na čase a teplotě expozice můžete vytvořit jemné jemné vlny a expresivní kudrlinky.

3 SUPRA PHS-2050N

Rozpočet japonského vývoje s širokým výběrem trysek obsažených v přehledu nejlepších, což je skvělá volba pro krátký styling. Ne příliš dlouhé zuby a střední průměr trysek činí zařízení optimální pro vlasy malé a střední délky. Navíc se Supra liší od většiny ostatních kartáčů na fén, stejně jako obrovský prostor pro představivost, protože pět trysek obsažených v sadě umožňuje nejen vlasy uschnout, ale i kudrlinky s kadeřavými vlasy, vytvářet další objem a vytvářet různé styly s koncentrátor, polokruhový kartáč, difuzér a tradiční kulatý kartáč. Současně model obdržel tři možnosti teploty a topení, dodávku studeného vzduchu, slušný výkon a ochranu před přehřátím, otočný držák, který zabraňuje zkroucení kabelu.

Všestrannost, dobrá rovnováha mezi výkonem a cenou, jednoduchostí a kompaktností pomohla Supra vysoušeč vlasů získat mnoho pozitivní zpětné vazby. Také je přístroj chválen pro pohodlí a kvalitu sestavy.

2 Philips HP8668

Jeden z nejlepších představitelů kategorie kadeřníků pro curling - Philips. Tento model má všechny funkce, o které se zajímají ženy módy. Mezi seznamem trysek patří klecí kleště zvláštní pozornost. Navzdory poměrně nízkému výkonu přístroje (800 W), kartáč na vysoušeč vlasů se kvalitativně vyrovná s úkolem vytvářet vlny a kudrlinky. Charakteristickým znakem je odolný keramický keratinový potah.

Vestavěný ionizátor hraje dobrou službu, odstraňuje přebytečnou statiku z vlasů, takže vytvořené kudrlinky vypadají těsněji a dobře upravované, spíše než převrácené. Mezi další oblíbené možnosti patří rozbočovač a schopnost dodávat studený vzduch. Uživatelé doporučují model jako kompaktní a multifunkční.

1 Valera Turbo Style 1000 Turmalín

Švýcarská značka profesionální kadeřnické techniky s více než dvacetiletou historií je široce známá především díky dobré síle, spolehlivosti a elegantnímu designu. Stylový vysoušeč vlasů Turbo Style s turmalínovým povlakem všech tří trysek obsažených v sadě je jedním z nejlepších představitelů značky. Stejně jako mnoho dalších vývojů Valera je tento model opravdu efektivní a velmi rychle vysuší a stylový styl díky dostatečně vysokému výkonu, který dosahuje 1000 wattů. Současně se štětka na vlasy velmi opatrně liší. Díky vyfukování studeného vzduchu, ionizaci a vysoce kvalitnímu turmalínovému povlaku zařízení nejenže pravidelně nezkazuje vlasy, ale také odstraňuje elektrifikaci, čímž vlasy jsou hladké a zvládnutelné.

Bezpečnost, pohodlí, vynikající výsledky a efektivita činí tento Valera nejoblíbenější profesionální zařízení. Také v odezvách je často známá praktičnost a prostornost kufru ve formě kosmetických tašek.

Nejlepší vysoušeč vlasů pro vyrovnání

Ploché kartáčové frézy určené pro rovnání. Podle uživatelů je účinek takového tahání vlasů mnohem lepší než po použití žehlení. Prameny vypadají vlasy na vlasy, zatímco vypadají živější a lehčí.

3 kartáčovací kartáč Rowenta Express CF6221F0

Na první pohled se tento vývoj světově proslulé francouzské společnosti podobá jednoduchému hřebenu, díky němuž nejen vypadá docela dobře, ale dokonale se hodí do Vaší ruky. Velmi pohodlný formát je úspěšně doplněn o užitečnou funkčnost, která postačuje k snadnému vysychání a narovnání vlasů, ale současně není příliš přetížená, takže fén je vhodný i pro začátečníky. Výhody Express Air Brush jsou také jednoduché třístupňové nastavení intenzity průtoku vzduchu a teploty, možnosti vyfukování za studena, ionizace a keramického povlaku. To vše vám umožní snadno vybrat nejlepší režim a jemně vyschnout a zároveň narovnat vlasy.

Vysoušeč vlasů podle názoru mnoha uživatelů je ideální pro stylování vlhkých pramenů, neboť umožňuje dosažení skvělých výsledků v krátkém čase i na suchých a křehkých vlasech, aniž by to způsobilo škodu. Také každý si všimne poměrně dlouhé šňůry s rotujícím mechanismem, díky čemuž je vývoj Rowenta vhodný a pozitivní vliv na vlasy.

2 Philips HP8656 ProCare

Univerzální kartáček na vlasy Holandska je vhodný pro různé styly a dokonce i pro vytvoření jedinečných a poměrně složitých obrazů. Vysoce kvalitní tryska pro přirozené vyrovnávání vlasů doplňuje klasická tryska pro směrový proud vzduchu, tepelný kartáč, který dělá nejen vlasy a hladké vlasy, ale také zvlněné, tryska pro luxusní objem v kořenech a praktický kartáč se zatahovacími zuby. Schopnost odstranit zuby umožňuje pohodlně vytvářet nejen lehce vlnité prameny, ale i těsné kudrlinky. Současně není vytváření společnosti Philips zbaveno funkce ionizace pro antistatický efekt, způsob foukání chladným vzduchem a tepelnou ochranou.

Také podle hodnocení, síla a trvanlivost jak zařízení, tak i jeho příslušenství, dobrá montáž a vysoce kvalitní materiály, vynikající rychlost sušení díky dobré rezervě výkonu a praktičnosti, lze přičíst nejlepším vlastnostem vysoušeče vlasů. Model je vybaven rotačním uchycením kabelu a je vybaven nejen sadou trysek, ale i cestovním pouzdrem.

1 Remington AS1220

Nejsilnější a nejsnadněji se tento vysoušeč vlasů populární americké firmy stal nejlepším zařízením pro narovnávání vlasů, a to hlavně kvůli pohodlné dvouúrovňové trysce a rovnačce, úžasné rychlosti sušení a stylingu. Výkon 1200 wattů činí vysoušeč vlasů Remington opravdu účinný. Vytvoření účesu pomocí tohoto modelu nemusí dlouho čekat na zřetelný výsledek na každém jednotlivém vlákně, ale nezhoršuje vlasy, jelikož se jimi liší a umožňuje uživateli zvolit nejen optimální režim rychlosti a výkonu, ale také studený proud vzduchu a ionizaci.

Vysoušeč vlasů Remington je navíc doplněn praktickým, trvanlivým zipem. Je vybaven speciálním držákem pro každou trysku, hlavním prvkem zařízení a napájecím kabelem, což značně zjednodušuje skladování a přepravu a je velmi oblíbené u zákazníků. Také zařízení dostalo mnoho pozitivní zpětné vazby kvůli spolehlivosti, kráse výsledného stylingu a rozumné ceny.

Hodnocení vlasů vlasové kartáče 2018-2019

Čisté, dobře upravené a profesionálně tvarované vlasy přeměňují jakoukoli ženu, nicméně každodenní návštěvy kadeřnice trvají hodně času a úsilí a mnozí si to nemohou dovolit. Chcete-li vypadat ohromující a neodolatelný, krásné dámy doma provádí řadu procedur pro péči o vlasy a styl vlasů.

Není to snadný úkol mít specializované přístroje, z nichž jeden je vysoušeč vlasů s funkcí vlasového stylingu, který úspěšně využívají nejen ženy, ale také zástupci silné poloviny lidstva. Rozmanitost těchto zařízení je poměrně velká, a proto jsme si vybrali nejpopulárnější a nejúspěšnější modely, které nám dali hodnocení štětců na vlasy 2018-2019, jejichž silné a slabé stránky se budeme zabývat v tomto článku.

Vysoušeč vlasů: funkce a výhody

Začneme se podívat na to, co je toto zařízení samo o sobě, jak je uspořádáno, jaká je jeho hlavní výhoda a jaké funkce to provádí.

Vysoušeč vlasů - moderní elektrický spotřebič, který vyrábí vysoušení vlasů teplým vzduchem a položí jej současně. Toto multifunkční zařízení, pohodlně umístěné v jedné ruce, provádí funkci několika kadeřnických nástrojů najednou: přímo vysoušeč vlasů pro vysoušení vlasů, kulatý kartáč na česání a dávání objemu, stejně jako kadeřníky dlouhých kadeří.

Použití tohoto moderního zařízení má řadu nesporných výhod, včetně:

 • výrazně snižuje dobu ukládání, což nepochybně činí toto zařízení nepostradatelné v ranním spěchu;
 • podporuje rychlé vysychání a přináší správný druh dlouhé a husté hlavy vlasů;
 • nepostradatelná při práci s kudrnatými vlasy;
 • snadno a rychle vytvářejí objemné bangy nebo luxusní kudrlinky;
 • univerzální v užívání (může být použita jak ženskou, tak mužskou částí obyvatelstva);
 • pohodlné (uvolňuje druhou ruku pro potřebné manipulace s vlasy);
 • provádí jemný styl s proudem horkého vzduchu, na rozdíl od pleyk a multi-styler;
 • dokonale sladí nezměrné kudrnaté vlasy;
 • snadné ovládání a údržbu;
 • pohodlné cestování;
 • prodává za přijatelnou cenu.

Tím, že si stylujete vlasy s vysoušečem vlasů, už nebudete čelit potížím tohoto postupu a vynaložíte příliš mnoho času a úsilí na to. Dokonce i nejvíce neposlušné a obtížné dát kudrnaté vlasy obvyklými způsoby podmaní toto moderní zařízení.

V našem článku budou popsány nejlepší vlasové kartáče 2018-2019, které získaly špičkové pozice v žebříčku díky úspěšné funkčnosti, atraktivní ceně, vynikající kvalitě, vysokému výkonu a řadě schvalovacích recenzí spotřebitelů.

Dávejte pozor na detaily a udělejte správnou volbu.

Při výběru tohoto konkrétního zařízení, které úspěšně kombinuje funkce sušení, curlingu, kartáčování a vyhlazení, byste měli věnovat pozornost vlastnostem práce, napájení a vybavení každého modelu.

Rozmanitost trysek a způsob jejich uchycení. Funkčnost zařízení může být rozšířena nebo zúžena kvůli přítomnosti nebo nepřítomnosti trysek. Pokud používáte vysoušeč vlasů, máte možnost koupit libovolný tvar, velikost a průměr, potřebujete kulatý nebo plochý kartáč, pak při nákupu vysoušeče vlasů byste měli věnovat pozornost tomuto důležitému bodu předem a rozhodnout se o potřebné trysce ve vašem případě. Často se používá pouze jedna univerzální tryska průměrného průměru, ale pokud máte rádi odrůdu, doporučujeme hledat zařízení s několika typy trysek různých průměrů (od 18 do 50 milimetrů). Jejich výměna by měla být pohodlná a pevná. Drahé kopie jsou vybaveny rotačními tryskami.

Napájení. Důležitým aspektem ve výběru je ukazatel výkonu přístroje. Pokud jste majitelem krátkých, měkkých, dlouhých a řídkých vlasů typu "dětinský", měli byste věnovat pozornost zařízením s nízkým výkonem o výkonu od 300 do 400 W. Vysoce výkonné spotřebiče do 800 wattů se doporučují těm, kteří mají přirozeně husté a husté vlasy. Avšak v tomto případě, aby se zabránilo poškození vlasů, je kontraindikováno, aby se vysychaly při maximálních přípustných teplotách a rychlostech proudění vzduchu. Zařízení s minimálním výkonem mají pohodlnou rukojeť a nejkompaktnější ze všech.

Režimy vytápění a rychlost vzduchu. Počet těchto parametrů (1-3 / 1-2) a přítomnost funkce dodávání studeného vzduchu zvyšuje účinnost, pohodlí sušení a stylování, ale současně zvyšuje náklady na výrobek. Volba je na vás.

Krycí materiál a suroviny pro štětiny. To by mělo poskytnout výhody turmalínových a keramických povlaků a kartáčů, které si můžete vybrat podle potřeby vašich vlasů.

Ergonomické prvky, design a doplňky. Při výběru zařízení je třeba brát v úvahu tvar, hmotnost, velikost, průměr rukojeti a umístění aktivních tlačítek každého modelu zvlášť. Barva a design řešení je také důležité.

Náklady Tento parametr závisí na konkrétním modelu, vybavení a funkčnosti trysek, režimů a výkonu práce. Značka také zvyšuje náklady na produkt, pokud se rovná jiným vlastnostem.

Top 5 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy 2018-2019

5. místo - Vysoušeč vlasů Polaris PHS 0746 Lilac / Metal Silver

Tato 700-wattová vysoušeč vlasů je navržena tak, aby prováděla simultánní sušení vlasů a účes. Zařízení je vybaveno dvěma tryskami (stylový hřeben a transformační kartáč, aby se dosáhlo objemu). Ovládání spotřebiče se provádí přepnutím tří režimů vytápění a rychlosti přívodu vzduchu.

 • má malou hmotnost (240 gramů);
 • vybavené bezpečnostním systémem proti možnému přehřátí;
 • z ekologického a hygienického plastu;
 • vybavené speciální smyčkou pro zavěšení;
 • má vysoký výkon;
 • pohodlná délka kabelu (1, 8 metrů);
 • záruka jednoho roku od výrobce;
 • široká škála barev;
 • kompaktnost a lehkost;
 • stylový design.

 • nedostatečný počet trysek (2);
 • žádná ionizační funkce

4. místo - Vysoušeč vlasů Scarlett SC-HAS73I09

Toto 800-wattové zařízení, vybavené sadou trysek se čtyřmi jednotkami pro sušení (rozbočovač), vyrovnávání nepoddajných kudrlin, hladké kudrlinky a maximální objem, bylo úspěšně využíváno mnoha dívek při vytváření nejvíce stylových účesů. Užitečná ionizační funkce pomáhá saturovat vlasy negativními ionty a eliminovat elektrifikaci, což vede k jejich zpevnění a udržování zdravého a dobře upraveného vzhledu. Má dva režimy řízení průtoku vzduchu.

 • je doplněn velkým počtem trysek;
 • ionizace;
 • vybavené funkcí automatického vypnutí při přehřátí;
 • upevnění drátu na klouby, zabraňující zamotání;
 • pracuje v režimu dodávky studeného vzduchu;
 • má průměrnou hmotnost (360 gramů).

 • kabel s nedostatečnou délkou (1, 65 metrů);
 • dva režimy přívodu vzduchu.

3. místo - Vysoušeč vlasů Braun AS 530 MN Black

"Zlatý průměr" v našem hodnocení je správně obsazeno tímto vysoce výkonným (1000 W) a spolehlivým zařízením pro styling a sušení vlasů, které dokáže vytvořit bezchybný účes za pouhých pět minut. Inovativní funkce napájení páry pomůže při stylizování suchých vlasů a proud studeného vzduchu zajistí dokončený obraz. Přítomnost tří trysek různé velikosti a funkčnosti umožní provádět experimenty se styly a typy účesů, vytvářet velké nebo malé kudrlinky nebo neuvěřitelný objem. Starostlivá péče o vlasy zaručuje tři teplotní a vzdušné podmínky, což výrazně rozšiřuje možnosti zařízení.

 • velké množství trysek různých funkčních a průměrů;
 • sítko, které zabraňuje zamotání a poškození vlasů;
 • zařízení s vysokým výkonem;
 • dvouletá záruka od výrobce;
 • smyčky pro zavěšení na rukojeti a tělo výrobku;
 • dlouhá (2 m) rotační šňůra;
 • malá hmotnost (250 gramů);
 • ochrana proti přehřátí;
 • funkce zvlhčení párou;
 • funkce studeného vzduchu.

 • je provedena v jedné barvě (černá);
 • velké (asi 30 cm);
 • nepohodlné při zapnutí "studeného vzduchu";
 • vyčnívající potrubí pro přívod páry.

2. místo - Vysoušeč vlasů Philips HP8657 / 00

Tento vysoce výkonný (1000 W) a multifunkční kartáč na vlasy předchází vítězi našeho hodnocení díky přítomnosti keratin-turmalínového nástřiku trysek, který poskytuje jemný a rychlý styl pro všechny typy vlasů. Různé trysky s 5 jednotkami, které jsou součástí sady, vám poskytnou dostatečné možnosti pro vytvoření nejkomplikovanějších snímků: narovnání tvrdohlavo a načechraných vlasů, vytvoření velkých kadeř a malých kadeří. Balíček obsahuje náboj trysky pro úzký směrový dopad na oblast vlasů a vytváření jeho individuálních nuancí.

 • zařízení s vysokým výkonem;
 • turmalínový potah.
 • velké množství trysek, včetně masážní štětce oválného tvaru;
 • záruční doba 2 roky;
 • funkce ionizace a průtoku studeného vzduchu;
 • dlouhá rotační šňůra;
 • přítomnost plastové ochranné mřížky;
 • funkce tažení zubů pro pohodlné odstranění chloupků;
 • pohodlné závěsy pro zavěšení;
 • stylový design.

 • velká hmotnost (750 gramů);
 • minimální teplotní podmínky (2);
 • monochromatická (lila);
 • nedostatečná izolace proti hluku;
 • kartáče pro širokou vzdálenost.

1. místo - Babyliss BeLiss brushing Fender-Brush 2736E

Určení nejlepší sušičky na vlasy pro sušení a stylování vlasů, vybereme tuto originální novinku s maximálním výkonem 1000 wattů. Do balení přístroje jsou zahrnuty čtyři různé trysky vyrobené z přírodních štětin. Vlasy můžete předem vysušit pomocí speciálního nástavce koncentrátoru. Pomocí ergonomických konstrukčních trysek s inovativními keramickými zuby a speciálním systémem kontroly tónu vlasů můžete rychle a snadno narovnat vlasy od kořenů až po špičky. Točením vlasů s keramickým kartáčem jste vystaveni vytváření jakéhokoli obrazu a díky funkci dodávání průtoku studeného vzduchu můžete styl rychle dokončit.

 • různé trysky;
 • keramické povlakové trysky, které chrání před přehřátím;
 • Ionizační funkce, která dodává hladkost a lesk;
 • otočení dvou vektorových trysek v automatickém režimu;
 • rotační kabel optimální délky;
 • vynikající montáž bez mezery a mezery;
 • případ pro přepravu.

 • slušná hmotnost (430 gramů);
 • poměrně vysoké náklady.

Závěr

V souhrnu, co bylo napsáno, lze říci, že všechny zvažované elektrické spotřebiče mají užitečné vlastnosti (sušení, narovnání, vytváření kudrlin a objemu), které jsou připojeny v jednom zařízení. Při výběru požadovaného modelu vysoušeče vlasů je důležité zvážit vaše individuální potřeby a vkus, stejně jako potřebné vlastnosti a parametry výrobku. Vyberte si rozpočet s minimem příležitostí nebo zůstaňte na drahém výrobku s mnoha funkcemi a tryskami - rozhodnete se!

Co jiného by měla věnovat pozornost nejen otázce krásy, ale také zdraví vlasů? Potřebujete vysušit - vyberte si vhodný vysoušeč vlasů, musíte se kroutit - vyberte správné elektrické kleště. No, pokud se je třeba na některých místech najednou zbavit, věnujte pozornost našemu hodnocení epilátorů.

Fén - štětec, který je lepší, hodnocení 10 nejlepších modelů podle recenzí zákazníků

Vysoušeč vlasů - kartáč nebo rotační vysoušeč vlasů se objevil na polích našich obchodů ne tak dávno. Ale okamžitě vyhrál lásku mnoha zákazníků a hodně pozitivní zpětné vazby. A to není překvapující, protože pomocí tohoto snadno použitelného zařízení můžete vytvářet své vlasy jako v profesionálním salonu, aniž byste museli věnovat velkou dobu tomuto procesu a významně ušetřit rodinný rozpočet.

Možnost výběru - drátěný nebo bezdrátový kartáč na vlasy. Funkční redundantní?

Vynaložil jsem spoustu času na silnici, nahradil jsem objemný domácí fén s pohodlnou a kompaktní kartáč na vlasy.

První věc, kterou si sama odfrkla, byla bezdrátová vysoušeč vlasů. Byl jsem zmatený malou silou, která vyžaduje časté nabíjení, minimální funkčnost a nedostatek vyjímatelných trysek.

Možnosti práce ze sítě se ukázaly jako mnohé.

Klíčovými body výběru byly:

 • Kompaktnost a nedostatečná váha;
 • ergonomie;
 • moc (nechtěla bych trávit čas navíc);
 • vyměnitelné trysky pro výběr možností pokládky;
 • možnost volby rychlosti a teploty vzduchu.

Příjemné bonusy byly: keramický povlak a ionizace.

Zvolený Remington AS 1220 měl působivé parametry: vysoký výkon, sadu trysek a dokonce i cestovní pouzdro.

Zjistil jsem, že výběr je úspěšný, ale funkce pro mě byla nadbytečná. Kouzlo keramického povlaku je obtížné odhadnout. Situace s ionizací se zdá být podobná - až do výskytu této funkce, bylo prostě nevědomé potřeby odstranění statického napětí.

Používám pouze velké štětce, zbývající trysky v mém případě nebyly užitečné.

Působivý výkon, skvělá šňůra a pohodlná tlačítka.

Nedávno jsem krátce střihala a začala se dívám na auto-rotační stylisty. Skloněný k zařízení Philips HP8668 3 v 1

Volba výkonu a trysek

Je nutné zvolit si štětec na vlasy - je to jedna z hlavních charakteristik. Určuje maximální teplotu topení a sílu přívodu vzduchu. Pro tvorbu vlasů nepotřebuje moc velký, dostatečný a 600 wattů. Pokud je více - skvělé pro sušení vlhkých vlasů. Dbejte také na teplotu topení. Čím více to bude - tím rychleji vlasy vyschnou a položí se. Existují také některé styly, které odstraňují statickou elektřinu.

Trysky na kartáč na fén by měly být zvoleny s ohledem na požadovaný efekt. Přicházejí v různých průměrech, záleží na tom, jaké kadeře se chcete dostat. Například: elastické malé vlny, volné široké vlny, rovné prameny, spirály a tak dále. Tyto výsledky je možné získat pomocí kleští, topení rukou a kartáčů. K dispozici je také tryska pro rozpojování neúspěšně položených vlasů, pro vytváření vln, potřebujete komponentu s zvlněním. K dispozici je také tryska pro vytváření vodorovných a svislých kadeří.

Výše uvedené trysky jsou nejběžnější, užitečné a stojí za to. Všichni ostatní nejsou tak důležití, protože mnoho lidí je nepoužívá, nebo jen další variantu a nadhodnocenou cenu toho, o němž je napsáno výše.

Kdybych si teď koupil stylu, rozhodl bych se Rowenta. Vynikající výkon: výkon 1000 W, dlouhá šňůra, různé trysky. Mnoho pozitivní zpětné vazby a objednávek, rozumnou cenou.

Vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem pro kudrnaté vlasy

Moje vlasy jsou velmi kudrnaté: pravidelně jsem je musel vytáhnout pravidelným vysoušečem vlasů a všemi druhy žehliček. Toto cvičení bylo nudné a ne vždy vedlo k velkému výsledku. Dlouho jsem snil o zařízení, které by samo činilo toto rutinní práci. Když jsem v supermarketu narazil na model s rotujícím kartáčem Rowenta BRUSH ACTIV, získaným bez přemýšlení. Pozorování konzultanta, že výrobky takového plánu mají krátkou životnost kvůli rotačním tryskám, mě nezastavily.

Můj model je čínský, ale to neovlivnilo jeho funkční vlastnosti. Výhody sušičky se ukázaly být větší než nevýhody:

 • Krabice s polárním průměrem jsou součástí balení: dokonale se vyrovnávají s vytvořením bazálního objemu na kadeře kontrastní délky;
 • Ionizační volba neutralizuje statický efekt - vlasy neležou po stranách, protože nehybridizují. Účes se po obyčejném vysychání vyznačuje jemným zrcadlem - není třeba používat pěny, pěny a balzámy pro styling;
 • zařízení je beztížné a pohodlné - ruka se téměř nikdy neobtěžuje.

Bylo mi s Rovenem přátelé už téměř deset let. Během této doby, odhalil a škodlivost její charakter:

 • přiléhající kartáče se posadí a jsou odstraněny pouze s jistou (někdy významnou) snahou a přítomností obratnosti;
 • regulátor teploty je stále mimo provoz.

Nyní můj kosmetický stroj funguje pouze v poloze nízkého tepla, ale přesto má postavení osobního kadeřníka a spojence v bitvě o krásu.

Model je lakonický a vyvážený: v něm není nic nadbytečné a všechny funkce byly vyvinuty ve prospěch spotřebitele. Je těžké si představit, že tam jsou sušičky na vlasy, lepší než tohle.

Vysoušeč vlasů pro styling vlasů

Vysoušeč vlasů - štětec je vhodný pro stylování na krátkých i dlouhých vlasech.

Účinně kombinuje funkce několika zařízení péče. Když jste si koupili takové zařízení, už nepotřebujete elektrické curlingové žehličky, kadeřníky a žehličku. Dejte krátkému objemu vlasů a pompávejte, dejte dlouhé vlasy do krásných měkkých kudrlin nebo udělejte klasické hladké vlasy - se všemi těmito úkoly se rotační vysoušeč vlasů vyrovnává dokonale.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto zařízení začaly vyrábět téměř všichni hlavní výrobci domácích spotřebičů. Jak pochopit různé modely, které sušič vlasů s rotující kartáč je lepší? Pokusíme se to na to přijít.

Principem vysoušeče vlasů - kartáč je otáčení trysky. Existují modely, kde se rotace automaticky spustí spolu se začátkem vysoušeče vlasů. A tam jsou ty, kde je mechanismus dodáván odděleně od přívodu vzduchu. Je vhodné používat takové modely jako autonomní zařízení pro sušení.

Jak vybrat kartáček na vlasy: 7 pravidel

Pokud chcete, aby vaše zařízení obsluhovalo co nejdéle a nepoškozovalo vaše vlasy, věnujte pozornost těmto vlastnostem:

 1. výkon je hlavní parametr, který určuje provoz zařízení a ovlivňuje pevnost průtoku vzduchu a teplotu jeho vytápění. Obvykle je výkon vysoušečů vlasů s rotujícím kartáčem v rozmezí od 400 do 1100 wattů. Před nákupem se rozhodněte, jak často budete používat vysoušeč vlasů a za jakým účelem? Z toho bude záviset na tom, jak výkonný model potřebujete k nákupu. Pro přidání hlasitosti a snadného stylingu stačí 400-600 W. A pokud máte v plánu neustále suché a zvlněné dlouhé kudrlinky, pak je nutné, abyste přístroj zesílili - od 1000 W;
 2. výrobního materiálu. Je lepší vybrat si vysoušeč vlasů, ve kterém má tělo trysky keramický povlak. Tento typ materiálu přispívá k rovnoměrnějšímu ohřevu celého povrchu a pečlivěji působí na vlasy;
 3. režimem činnosti je rychlost vyfukovaného vzduchu a otáčení kartáče. Vyberte model vybavený několika režimy. Pak si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim vlasům, v závislosti na jejich délce a tloušťce;
 4. trysky No, všechno je jednoduché - čím více trysek, tím více příležitostí pro experimentování s jejich vzhledu. Obvykle jsou v soupravě pro vysoušeč vlasů zahrnuty několik kulatých trysek pro různé délky vlasů, ploché kartáče pro vyhlazení kadeř a kroutících žehliček. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat pevnost upevnění trysek na rukojeti vysoušeče vlasů. Pokud se drží slabě, vyjíždějí nebo odcházejí - je lepší nechat tento model používat;
 5. Pomocné funkce jsou velmi důležitou vlastností, protože minimalizují poškození způsobené horkým vzduchem a usnadňují styling. Mezi tyto funkce patří ionizace, schopnost dodávat studený vzduch a zvlhčení páry. Při ionizaci jsou vlasy vystaveny záporně nabitým částicím, což snižuje statickou elektřinu. V důsledku toho se stávají hladkými a hedvábnými. Studený vzduch se aplikuje na konci pokládky, aby se výsledek opravil. Zvlhčování parou napomáhá řádně narovnat vlasy a učinit to poslušnější;
 6. potraviny Existují dva typy modelů - ty, které jsou napájeny z elektrické sítě a běží na bateriích. Pokud zvolíte běžný kabelový model, ujistěte se, že délka kabelu není menší než 1,8 m. Modely baterií jsou vhodné pro cestování a cestování tam, kde není možnost používat elektřinu. Dbejte na to, zda je součástí nabíječky;
 7. příslušenství. No, když model obsahuje plastovou nádobu nebo tašku pro příslušenství. To platí zejména pro modely, kde byly při výrobě kartáčů použity přírodní materiály. Takové přídavné zařízení vyžadují zvláštní skladovací podmínky. V opačném případě se štětiny rychle rozbijí a chmýří, což komplikuje proces pokládání.

Správný styling

Nestačí vybrat vhodnou vysoušeč vlasů - kartáč.

Chcete-li získat požadovaný výsledek a užívat si odraz v zrcadle, při používání zařízení dodržujte některá pravidla:

 • Zvolte správný režim provozu. Husté a dlouhé vlasy suché a zvlněné při vyšší rychlosti. Toto je obvykle druhé tlačítko. Chcete-li dávat vlasy z krátkých vlasů, stačí použít první režim;
 • Netahejte prameny příliš široce. V tomto případě kudrlinky nebudou mít krásný tvar, protože část vlasů právě klouzá při sušení. Optimální pro získání pramenů o šířce 5 - 7 cm;

 • vysoušeč vlasů - štětec pro krátké vlasy - je univerzální pomocník při dávkování krásy. Použijte trysky středního průměru. Chyťte prameny od horní části hlavy a větru v různých směrech. Tak se ve účesu objevuje lehká nedbalost a přirozenost;
 • v mnoha modelech je tryska - koncentrátor je součástí balení. Než použijete štětec, který zvedá vlasy u kořenů, vysušte je pomocí vysoušeče vlasů s nábojem. Následný efekt bude trvat déle;
 • navíjení pramenu, zahřejte ji na několik vteřin. Nezapomeňte, že čím více vysoušeč vlasů má, tím rychleji a intenzivněji se ohřívá. Nevyhýbejte se delší dobu, než je nutné, abyste zabránili poškození vlasů;
 • trysky s přírodními štětinami jsou pro vlasy choulostivější, neztrácejí jejich strukturu, dělají je hladší a lesklé;
 • Pokud jste vlastníkem přírodních kudrlin, vyberte si model s tryskou - difuzorem;
 • nezapomeňte, že když používáte vysoušeč vlasů - hubice se zahřeje na vysoké teploty. Při stylování vlasů je pečlivě ošetřete, abyste se nevystavili nebezpečí popálenin.
 • Pokud jste po prozkoumání všech technických podrobností stále nemusíte vybírat štětcem na vlasy - na vlasy věnujte pozornost recenziám zákazníků, kteří již tento přístroj gadget oceňují a vytvářejí osobní názor.
 • Hodnocení nejprodávanějších modelů

  1. Philips HP8664

  Vysoušeč vlasů - kartáč s výkonem 1000 W, keramický povlak a automatické otáčení trysek. Mezi další funkce patří ionizace a možnost volby rychlosti přívodu vzduchu. Cena od 3549 rub. až 5390 rublů

  • Výhody: vysoce kvalitní montáž, kartáče se mohou otáčet v různých směrech, nezaměňovat vlasy, poskytují dlouhotrvající styling.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  2. Braun AS 530

  Výkon 1000 W, tři režimy vytápění, přívod studeného vzduchu a zvlhčení páry. Cena od 2820 rublů. až 4599 rublů

  • Výhody: trvanlivost (někteří zákazníci tento model používají déle než 6 let), funkčnost, nízká hmotnost. Ideální pro krátké nebo střední vlasy. Funkce parní zvlhčování usnadňuje stylování tenkých, zamotaných vlasů, což je činí učenějšími.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  3. BaByliss 2736E

  • Výhody: vybudovat kvalitu a materiál, trvanlivost. Trysky jsou kartáče s přírodními štětinami, jejichž použití dává vlasům přirozený lesk a hladkost. Přítomnost úložného kufru, respektu k vlasům, může být použita jako normální vysoušeč vlasů.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  4. Philips HP8656

  Výkon 1000 W, keramický povlak, tři režimy provozu, ionizace, průtok studeného vzduchu, pět trysek s přírodními štětinami, napájecí kabel 2 metry. Cena od 3100 rublů. až 5490 rublů.

  • Výhody: režim pečlivého sušení, multifunkčnost, velké množství trysek, plochý kartáč - hřeben pro sušení a ionizující vlasy, přítomnost kabelky pro skladování, vysoce kvalitní tělový materiál.
  • Nevýhody: malý hluk při práci, těžký.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  5. Rowenta CF 9320

  • Výhody: snadné použití, tloušťka trysek zajišťuje perfektní kudrlinky na dlouhých vlasech, pečlivé působení, nevytahuje a nezamotá vlasy.
  • Nevýhody: nedostatek studené teploty v "studeném vzduchu".

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  6. Braun AS 330

  • Výhody: dobrý účinek bazálního objemu, dlouhý napájecí kabel (2 m), nezamotá vlasy, funguje tiše.
  • Nevýhody: žádný ionizační režim.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  7. Bosch PHA2300

  Výkon 700 W, keramika, dva režimy provozu, dvě trysky, přívod studeného vzduchu. Cena od 1690 rublů. až 3390 rublů

  • Výhody: Kvalita a povlakování, snadná manipulace, schopnost odstranit zuby z kartáče, trvanlivost, kompaktnost.
  • Nevýhody: trochu hluku při práci.

  Průměrné hodnocení: 4 z 5.

  8. Philips HP8662

  Výkon 800 W, tři režimy, ionizace, přívod studeného vzduchu. Zahrnuje štětec a náboj. Cena od roku 1990 rub. až 35890 rub.

  • Výhody: průměrný výkon je skvělý pro časté používání, pohodlný ergonomický tvar rukojeti, poměr cena / kvalita.
  • Nevýhody: s časem chmýří štětiny štětce.

  Průměrné hodnocení: 3.5 z 5.

  9. Philips HP8661

  • Výhody: nízká cena, funkce rotace šňůry, výběr různých způsobů pokládky.
  • Nevýhody: špatně kadeří dlouhé vlasy.

  Průměrné hodnocení: 3 z 5.

  10. Polaris PHS 0746

  • Výhody: lehká, kompaktní, vhodná pro jízdu, vhodná pro střední délku vlasů.
  • Nevýhody: slabé fixační trysky.

  Průměrná cena: 3 z 5.

  Každá dívka chce vždy vypadat okouzlující a dobře upravená. To vám pomůže koupit vysoušeč vlasů - kartáče. Analyzujte, jak často jej plánujete používat, jaké přílohy by měly být zahrnuty tak, aby optimálně odpovídaly délce a struktuře vlasů, jaké další funkce jsou k dispozici, přečtěte si recenze na internetu a vyberte, které zařízení je lepší koupit.

  Při správném používání můžete snadno změnit svůj obrázek a vždy vypadat neodolatelný!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy