logo

12 nejlepších kartáčů na vlasy

Charakteristika v žebříčku

Vysoušeč vlasů je široce známý jako jedno z nejlepších zařízení pro rychlý a efektivní styling, a to i doma. Tato třída technologie pro krásu a zdraví je velmi odlišná od tradiční vysoušeče vlasů, která je v mnoha případech zbavena schopnosti výrazně ovlivnit účes nebo vyžaduje různé doplňky, jako jsou oddělené štětce na vlasy a kartáčky na vlasy, což je velmi nepříjemné pro vlastní výrobu účesů. Koneckonců, bez vnější pomoci, udělat krásný styl, držení vysoušeče vlasů v jedné ruce a ne jediný kartáč v druhé. Ano, profesionálové stále více upřednostňují vysoušeč vlasů, z čehož nejlépe nejenže osvobodí druhou ruku pro jiné důležité úkoly, ale také často nabízejí řadu užitečných možností, které zjednodušují práci.

Různé trysky, včetně otáčení, pro krátké a střední střihy nebo dlouhé vlasy, schopnost okamžitě narovnat vlasy, kroutit do luxusních kudrlin nebo jim dodat další objem, kompaktnost a snadné použití, činí vlasové kartáče oblíbenými zařízeními pro libovolnou aplikaci. Zvláštní místo tohoto druhu přístrojů obsazených v srdcích milovníků cestování a příznivců aktivního životního stylu. Přestože tato zařízení jsou extrémně vzácně vybavena sklopnou rukojetí, jsou z větší části mnohem kompaktnější a lehčí než běžné vysoušeče vlasů a navíc jsou často vybaveny nejen několika tryskami, ale také praktickým pouzdrem značky, které zajišťuje snadnou a bezpečnou přepravu vysoušeče vlasů.

Nejlepší levné štětce na vlasy

Fen-hřebeny ze segmentu rozpočtu se oprávněně konaly v žebříčku. Cena není rozhodující ukazatel kvality. Funkčnost, počet trysek, počet rychlostí a přepínání teploty - to je to, co určuje rozsah funkcí zařízení.

3 Polaris PHS 0745 (2015)

Být cenově nejdostupnějším a ne příliš energeticky náročným řešením pro úpravu vlasů, vlasová sušička špičkové domácí značky získala slávu, a to především díky velmi dobrému poměru nákladů na zařízení a kvalitě materiálů a montáži. Samozřejmě, že je zbytečné čekat na profesionální výsledky z rozpočtu reprezentativní nejlepší zařízení pro práci s vlasy, ale bude velmi užitečné pro základní styling. Vysoušeč vlasů Polaris je vybaven praktickým kulatým kartáčem s poměrně krátkými zuby, jehož průměr lze snadno nastavit. Umožňuje suché, hřebenové a modelové zámky libovolné délky a činí vlasy bujnější. Tři úrovně teploty a výkonu usnadňují výběr požadovaného režimu.

Kompaktní a velmi nízká hmotnost, která nepřesahuje 200 gramů, jsou podle klíčových výsledků také jedním z klíčových výhod sušičů Polaris. Navíc mnoho lidí zaznamenává vynikající ochranu ekonomické třídy před přehřátím, dobrým výkonem, jednoduchostí a snadností použití, vhodností pro cestování.

2 Braun AS 330

Extrémně jednoduchý a pohodlný vysoušeč vlasů lze jednoduše přiřadit modelu Braun AS 330. Ze všech nejlepších kartáčů na vlasy, které byly uvedeny v recenzi, má Braun nejchudší vybavení a vlastnosti. Žádná ionizační funkce, žádné nezávislé nastavení průtoku vzduchu a teploty. Napájení je pouze 400 W. Konstrukce trysky je vyrobena z běžného plastu bez náznaku keramiky.

Za cenu - jeden z nejnižších. Ale to není zásluha vysoušeče vlasů Braun AS 330. Téměř všichni uživatelé chválí přístroj za velmi spolehlivý provoz. 5-10 let intenzivního používání zařízení nemá vliv na to, jaký je jeho zdroj a kvalita kladení.

1 Braun AS 530

Vysoce vyspělá verze brašny Braun AS 330 je model Braun AS 530. Zaplaceno málo přes 500 rublů. Získáte pokročilejší funkce: 3 režimy vytápění, 3 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim studeného vzduchu (pomůže udržet stylování po dlouhou dobu). Braun AS 530 je jediným vysoušečem vlasů, který je v našem přehledu nejlepších, který má funkci zvlhčení páry. Je známo, že pára usnadňuje styling. Nicméně, parní styling by se měl také naučit používat, protože vysoké teploty páry mohou nepříznivě ovlivnit stav vlasů.

Podle uživatelské zpětné vazby jsou hlavními výhodami AS 530 praktické trysky, schopnost nastavit teplotu, funkci napájení páry. Přístroj dokonale táhne a vlasy nejsou příliš schnoucí. Jedná se o jeden z nejlepších modelů pro husté vlasy střední délky. Doporučujeme!

Nejlepší vysoušeč vlasů s rotující tryskou

Automaticky otáčející se tryska - něco, co postrádalo všechny módy. Ne každý mistrovsky zručný kroutit rukama při sušení vysoušeče vlasů. Tento kartáč usnadňuje proces stylování vlasů libovolné délky - od krátké k dlouhé. A má zvláštní hodnotu pro neposlušné a kudrnaté kudrlinky.

3 Philips HP8664

Řada kartáčů na vlasy od značky Philips je možná nejširší ze všech výrobců na trhu. Ale mezi nimi existují možnosti, které jasně vystupují proti obecnému zázemí. Mnoho dobrých recenzí najdete v sušičce Philips HP8664. Uživatelé si uvědomují, jak zařízení funguje kvalitativně: perfektně vytáhne vlasy, prakticky bez jejich poškození, je vhodné položit si ruce. Po pravidelném užívání někteří zaznamenají výrazné zlepšení vzhledu vlasů.

Pro poměrně málo peněz získáte vlasovou sušičku o hmotnosti 1000 wattů s keramickým povlakem trysek, ionizační funkcí, kartáčovým materiálem z přírodních štětin a automatickou rotační funkcí trysek (ne každý model rozpočtu má žádný). Jediné, co chybí, je nezávislé nastavení průtoku tepla a vzduchu od firmy Philips HP8664. Ačkoli by možná byla cena přístroje zcela odlišná.

2 BaBylissPRO BAB2770E

Vysoušeč vlasů BaBylissPRO se dvěma rotujícími tryskami vyrobenými z přírodních štětin je jedním z nejoblíbenějších vývoje pro profesionály, kteří z velké části představují takové vysoké náklady. I přes poněkud předražené modely je tento model rozhodně zařazen do nejlepšího řádu díky přemýšlivost a snadnosti používání a péče. Přijíždějící v sadě kartáčů různých velikostí je pohodlné pro práci se všemi délkami vlasů. Tryska o průměru 50 milimetrů je optimální pro dlouhé stohy, zatímco 40 mm štětec dělá vynikající práci s krátkými a středními prameny, stejně jako náramky. Současně může být fén po uvedení do provozu po použití jednodušší než kdy jindy, protože je vybaven odnímatelným filtrem, což výrazně zjednodušuje čištění vlasů, prachu a dalších cizích prvků.

Kromě vhodnosti vysoušečů vlasů pro modelování jak krátkých, tak dlouhých vlasů, rotační trysky, měkkých štětin a dostatečného výkonu se 2,7 metrové šňůry také podle hodnocení staly plusovým bodem modelu. Tato délka výrazně rozšiřuje pracovní prostor.

1 Rowenta CF 9530

Mnohem atraktivnější cena než většina konkurentů nezabránilo francouzskému vysoušeči vlasu vyniknout se oproti obecnému pozadí stylového designu a vysoce kvalitních materiálů. Taková úspěšná kombinace vlastností činí z Rowenta nejlepší hodnotu za peníze a úroveň výkonu a současně nejoblíbenější zařízení pro pokládku s rotující tryskou. Na rozdíl od mnoha hlavních konkurentů získala tato vysoušeč vlasů dvě trysky různého průměru s keramickým povlakem, což snižuje úroveň statické elektřiny, takže vlasy jsou hladké, zvládnutelné a lesklé. To také přispívá k zabudování ionizátoru, vyhlazení vlasů a zabránění jejich elektrifikaci.

Zákazníci často také ve svých recenzích zaznamenávají vynikající kvalitu a trvanlivost zařízení, díky čemuž mohou přežít i pád na podlahu, přítomnost speciálních ochranných krytů pro přílohy, příjemný vzhled a dlouhou životnost. Nejlepší ze všech je, že fén Rowenta je vhodný pro krátké účesy a účesy v délce ramen.

Nejlepší štětce na vlasy

Kategorii vysoušeče vlasů, která má kolečka ve své konfiguraci, je velmi náročná. Průměr kleští určuje těsnost kudrlin. V závislosti na čase a teplotě expozice můžete vytvořit jemné jemné vlny a expresivní kudrlinky.

3 SUPRA PHS-2050N

Rozpočet japonského vývoje s širokým výběrem trysek obsažených v přehledu nejlepších, což je skvělá volba pro krátký styling. Ne příliš dlouhé zuby a střední průměr trysek činí zařízení optimální pro vlasy malé a střední délky. Navíc se Supra liší od většiny ostatních kartáčů na fén, stejně jako obrovský prostor pro představivost, protože pět trysek obsažených v sadě umožňuje nejen vlasy uschnout, ale i kudrlinky s kadeřavými vlasy, vytvářet další objem a vytvářet různé styly s koncentrátor, polokruhový kartáč, difuzér a tradiční kulatý kartáč. Současně model obdržel tři možnosti teploty a topení, dodávku studeného vzduchu, slušný výkon a ochranu před přehřátím, otočný držák, který zabraňuje zkroucení kabelu.

Všestrannost, dobrá rovnováha mezi výkonem a cenou, jednoduchostí a kompaktností pomohla Supra vysoušeč vlasů získat mnoho pozitivní zpětné vazby. Také je přístroj chválen pro pohodlí a kvalitu sestavy.

2 Philips HP8668

Jeden z nejlepších představitelů kategorie kadeřníků pro curling - Philips. Tento model má všechny funkce, o které se zajímají ženy módy. Mezi seznamem trysek patří klecí kleště zvláštní pozornost. Navzdory poměrně nízkému výkonu přístroje (800 W), kartáč na vysoušeč vlasů se kvalitativně vyrovná s úkolem vytvářet vlny a kudrlinky. Charakteristickým znakem je odolný keramický keratinový potah.

Vestavěný ionizátor hraje dobrou službu, odstraňuje přebytečnou statiku z vlasů, takže vytvořené kudrlinky vypadají těsněji a dobře upravované, spíše než převrácené. Mezi další oblíbené možnosti patří rozbočovač a schopnost dodávat studený vzduch. Uživatelé doporučují model jako kompaktní a multifunkční.

1 Valera Turbo Style 1000 Turmalín

Švýcarská značka profesionální kadeřnické techniky s více než dvacetiletou historií je široce známá především díky dobré síle, spolehlivosti a elegantnímu designu. Stylový vysoušeč vlasů Turbo Style s turmalínovým povlakem všech tří trysek obsažených v sadě je jedním z nejlepších představitelů značky. Stejně jako mnoho dalších vývojů Valera je tento model opravdu efektivní a velmi rychle vysuší a stylový styl díky dostatečně vysokému výkonu, který dosahuje 1000 wattů. Současně se štětka na vlasy velmi opatrně liší. Díky vyfukování studeného vzduchu, ionizaci a vysoce kvalitnímu turmalínovému povlaku zařízení nejenže pravidelně nezkazuje vlasy, ale také odstraňuje elektrifikaci, čímž vlasy jsou hladké a zvládnutelné.

Bezpečnost, pohodlí, vynikající výsledky a efektivita činí tento Valera nejoblíbenější profesionální zařízení. Také v odezvách je často známá praktičnost a prostornost kufru ve formě kosmetických tašek.

Nejlepší vysoušeč vlasů pro vyrovnání

Ploché kartáčové frézy určené pro rovnání. Podle uživatelů je účinek takového tahání vlasů mnohem lepší než po použití žehlení. Prameny vypadají vlasy na vlasy, zatímco vypadají živější a lehčí.

3 kartáčovací kartáč Rowenta Express CF6221F0

Na první pohled se tento vývoj světově proslulé francouzské společnosti podobá jednoduchému hřebenu, díky němuž nejen vypadá docela dobře, ale dokonale se hodí do Vaší ruky. Velmi pohodlný formát je úspěšně doplněn o užitečnou funkčnost, která postačuje k snadnému vysychání a narovnání vlasů, ale současně není příliš přetížená, takže fén je vhodný i pro začátečníky. Výhody Express Air Brush jsou také jednoduché třístupňové nastavení intenzity průtoku vzduchu a teploty, možnosti vyfukování za studena, ionizace a keramického povlaku. To vše vám umožní snadno vybrat nejlepší režim a jemně vyschnout a zároveň narovnat vlasy.

Vysoušeč vlasů podle názoru mnoha uživatelů je ideální pro stylování vlhkých pramenů, neboť umožňuje dosažení skvělých výsledků v krátkém čase i na suchých a křehkých vlasech, aniž by to způsobilo škodu. Také každý si všimne poměrně dlouhé šňůry s rotujícím mechanismem, díky čemuž je vývoj Rowenta vhodný a pozitivní vliv na vlasy.

2 Philips HP8656 ProCare

Univerzální kartáček na vlasy Holandska je vhodný pro různé styly a dokonce i pro vytvoření jedinečných a poměrně složitých obrazů. Vysoce kvalitní tryska pro přirozené vyrovnávání vlasů doplňuje klasická tryska pro směrový proud vzduchu, tepelný kartáč, který dělá nejen vlasy a hladké vlasy, ale také zvlněné, tryska pro luxusní objem v kořenech a praktický kartáč se zatahovacími zuby. Schopnost odstranit zuby umožňuje pohodlně vytvářet nejen lehce vlnité prameny, ale i těsné kudrlinky. Současně není vytváření společnosti Philips zbaveno funkce ionizace pro antistatický efekt, způsob foukání chladným vzduchem a tepelnou ochranou.

Také podle hodnocení, síla a trvanlivost jak zařízení, tak i jeho příslušenství, dobrá montáž a vysoce kvalitní materiály, vynikající rychlost sušení díky dobré rezervě výkonu a praktičnosti, lze přičíst nejlepším vlastnostem vysoušeče vlasů. Model je vybaven rotačním uchycením kabelu a je vybaven nejen sadou trysek, ale i cestovním pouzdrem.

1 Remington AS1220

Nejsilnější a nejsnadněji se tento vysoušeč vlasů populární americké firmy stal nejlepším zařízením pro narovnávání vlasů, a to hlavně kvůli pohodlné dvouúrovňové trysce a rovnačce, úžasné rychlosti sušení a stylingu. Výkon 1200 wattů činí vysoušeč vlasů Remington opravdu účinný. Vytvoření účesu pomocí tohoto modelu nemusí dlouho čekat na zřetelný výsledek na každém jednotlivém vlákně, ale nezhoršuje vlasy, jelikož se jimi liší a umožňuje uživateli zvolit nejen optimální režim rychlosti a výkonu, ale také studený proud vzduchu a ionizaci.

Vysoušeč vlasů Remington je navíc doplněn praktickým, trvanlivým zipem. Je vybaven speciálním držákem pro každou trysku, hlavním prvkem zařízení a napájecím kabelem, což značně zjednodušuje skladování a přepravu a je velmi oblíbené u zákazníků. Také zařízení dostalo mnoho pozitivní zpětné vazby kvůli spolehlivosti, kráse výsledného stylingu a rozumné ceny.

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou. Hodnocení, které je lepší: Rowenta, Babyliss, Philips, Braun, Bosch. Recenze

Existuje několik druhů vysoušečů vlasů. Kromě domácích spotřebičů existují: štětce na vlasy (styly), difuzéry, náboje. Každá z nich může být navíc vybavena dalšími funkcemi. Například vysoušeč vlasů s otáčivými tryskami. O tomto druhu se bude diskutovat v článku.

Účel a funkčnost vysoušeče vlasů

Vysoušeč vlasů s rotujícími tryskami je zařízení, které kombinuje několik možností: vysoušeč vlasů, žehlička, curlingové žehličky a kolečka. Automatické otáčení trysek umožňuje otočit kudrlinky nebo narovnat vlasy. Současně se vzduch dodává při předem určené teplotě, což umožňuje efektivní a rychlý výsledek.

Výhody použití

 1. Možnost zvolit si vysoušeč vlasů s požadovaným počtem trysek, aniž byste zaplatili příliš zbytečně. Výběr modelů na moderním trhu je poměrně široký, pro každý vkus a rozpočet.
 2. Multifunkčnost: nejdůležitější funkce jsou propojeny v jednom zařízení.
 3. Otáčení trysek šetří čas a úsilí při vytváření vlasů. Pro pohodlí je směr otáčení nastavitelný pro každou stranu hlavy.
 4. Vlastní mini-salon: zařízení vám umožní vytvořit krátký čas doma.
 5. Kompaktnost. Vzhledem k malé velikosti a hmotnosti může být přístroj vyveden na silnici.

Negativní strany

 1. Šance na poškození vlasů během používání: nedbalé zacházení s kartáčem může snadno způsobit zamotání vlasů.
 2. Pro hustou srstí potřebují vysoušeč vlasů-kartáč s regulací otáček, jinak bude nutné oddělit prameny pro česání menší.
 3. Abyste vytvořili objem v kořenech, je třeba je nejdříve vysušit.
 4. Vysoušeče vlasů se dobře nesedí s vysoušením vlasů. Chcete-li tento úkol splnit, budete muset použít buď vysoušeč vlasů pro domácnost, nebo vynaložit peníze na vysokovýkonový stroj.
 5. Fén potřebuje neustálou péči. Vlasy, které zůstávají na spotřebiči po stylování, mohou způsobit zlomení, a proto je nutné je pečlivě odstranit.

Kritéria pro výběr rotační vysoušeč vlasů

Před nákupem multi-styler, měli byste se zeptat: "pro jaké účely je potřeba, jak často bude použit a kde?". To pomůže usnadnit proces výběru.

Je třeba věnovat pozornost takovým faktorům, jako je:

 1. Štěriny. Trysky s přírodními štětinami nejen dodávají vlasům lesk, ale také pečlivěji ošetřují v době česání.
 2. Přítomnost ochrany před přehřátím. Automatické vypnutí přístroje výrazně prodlužuje jeho provoz.
 3. Ergonomický model: hmotnost, vnější tvar, spínače pro snadné použití.
 4. Teplota ohřevu Horký vzduch nepříznivě ovlivňuje vlasy, vysychá a vyvolává vzhled rozdělených konců. Proto zařízení s nižší teplotou ohřevu vzduchu sníží stres, který vlasy procházejí během vytváření vlasů. Nejlepší je upřednostňovat stylizátor s maximální teplotou ohřevu 60 ° C.
 5. Trysky: jejich počet, účel, spolehlivost upevnění. Styler může být vybaven jiným počtem trysek, ale ve skutečnosti může být použito 1-3.
 6. Dostupnost vyměnitelných filtrů. V případě poškození může být filtr vyměněn a zařízení pokračovat.

Napájení přístroje

Výkon foukací sušičky určuje teplotu topení zařízení a ovlivňuje jeho výkon. Proto je v době výběru nutné řídit jeho účelem. Například pro modelování účesů stačí model pracující s výkonem až 800-1000 wattů.

Konfigurace zařízení

Vlasové kartáče s otáčivými tryskami většina výrobců vybaví standardní sadu:

 • curlingové kleště;
 • kartáčové kartáče;
 • plochý hřeben s vyfukováním vzduchu;
 • parních generátorů.

Takové trysky mohou být také:

 1. Ve formě míče - vytváří kudrlinky různých průměrů.
 2. Spirála - dělá spirály pro dlouhé vlasy.
 3. Čtverec, trojúhelníkový - pro tvorbu pružných kadeří.
 4. V podobě kužele - pro plynulé kudrlinky.
 5. Dvoubarevný, tříbarevný (jiný název - zvlnění) - pro cik cvak.
 6. Hub - tryska s úzkou štěrbinou slouží pro rychlé pokládání jednotlivých dílčích oblastí, směrování vzduchu v dobře předem stanoveném směru.
 7. Difuzér - tryska s průchozími otvory, používaná k většímu objemu vlasů, dává kadeře.

Výběr kabelu

Rotující (spirálovitou) vodič - lepší řešení, protože v tomto případě nebude mít puky a zkroucený při práci. Dávejte pozor na délku kabelu - mělo by to být pohodlné. V profesionálním stylu délka kabelu může dosáhnout více než 3 m, ve stejných podmínkách v domácnosti a 1,5-2 m stačí.

Typ napájení

Při používání zařízení na silnici je vhodné používat bezdrátový vysoušeč vlasů. Typ napájení v těchto modelech může být z baterií nebo baterie. Existují odrůdy s výměnnými jednotkami, které byly změněny v průběhu 8 hodin nepřetržitého provozu, a dotykovým ovládacím panelem, automaticky obsahující sílu při dotyku zařízení.

Povlak a materiál

Model pokrytí hraje důležitou roli v době používání.

Hlavní typy:

 1. Keramický povlak: rovnoměrně se ohřívá díky infračerveným vlnám, škoda je minimální.
 2. Kov: není velmi užitečné pro vlasy, protože je křehké.
 3. Teflon: chrání vlasy před vysycháním, avšak je krátkodobě v užívání.
 4. Turmalín. Zařízení s povlakem turmalinu vytvářejí účinek podobný ionizaci, takže jsou dražší než ostatní.
 5. Plast: elektrizuje vlasy, je nejvíce nevhodným materiálem pro vlasy.

Provozní režim

Přítomnost několika teplotních režimů výrazně rozšiřuje možnosti stylingu. Horký vzduch bude potřebný k sušení, teplý vzduch k vytvoření obrazu, studený vzduch k jeho opravě. Nejlepším řešením by bylo vysoušeč vlasů, ve kterém jsou odděleny funkce přívodu vzduchu a regulace teploty.

Zvláštní funkce

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou může být vybaven následujícími speciálními funkcemi:

 • Parní zvlhčení - usnadňuje styling vlasů, zvláště těsné kudrnaté kudrlinky.
 • Ionizace vzduchu. Má antistatický účinek, zlepšuje vzhled vlasů, dodává lesk, obnovuje vodní rovnováhu. Jedinou nevýhodou je výskyt specifického zápachu v průběhu práce.
 • Studený proud vzduchu. Funkce pomůže nejen opravit styling, ale také nechat ji držet déle.

Přehled nejlepších kartáčů na fén

Vysoušeč vlasů s rotační tryskou: hodnocení nejlepších modelů od různých výrobců. Štýry, které jsou nejen jednoduché a pohodlné, ale také multifunkční a spolehlivé.

Babyliss AS200E - horní sušič vlasů s rotační tryskou

Top 10 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy

S pomocí vysoušeče vlasů s rotujícím kartáčem si můžete doma udělat profesionální styl. Nemusíte mít zvláštní znalosti nebo dovednosti. Před vznikem takového zařízení se při vytváření účesu vyžadovala určitá obratnost. V jedné ruce byl jeden vysoušeč vlasů a druhá štětka a samotný proces byl dlouhý a namáhavý. Vysoušeč vlasů kombinuje tyto dva nástroje do jednoho univerzálního a pohodlného. Kartáč se rotuje pomocí rotoru, který tvaruje kadeřnictví a vysoušeč vlasů v tomto okamžiku vysuší a vyřeší výsledek. Ale ne všemi zařízeními v praxi se to ukáže jako snadné. Chcete-li zjistit nejlepší model vlasových kartáčů pro vaše vlasy s rotačními tryskami, pomůže vám to hodnocení 2018 podle portálu Mark.guru.

Jak udělat správnou volbu

  Vyberte si nejlepší kartáček na vlasy, který lze řídit následujícími kritérii:
 • Napájení. Určuje, jak moc se vysoušeč vlasů může zahřát. Podle toho, jak rychle a spolehlivě se vytvoří účes.
 • Druh potraviny. Může se jednat o rozvodnou síť a existují také bezdrátové modely s baterií. Jsou vhodné k cestování, ale obvykle méně výkonné a nefunkční.
 • Povlak a materiál štětce. Rovnoměrněji vyhřívané keramické modely. Samotný kartáč může být z přírodních štětin nebo z umělého materiálu.
 • Provozní režimy. Určete možnost nastavení rychlosti otáčení a síly proudění vzduchu. Je žádoucí, abyste si zvolili teplotu vzduchu.
 • Trysky Mnoho z nich rozšiřuje tvůrčí možnosti. Některé příslušenství jsou navíc navrženy speciálně pro krátké vlasy.
 • Další funkce. Například ionizace chrání vlasy před vysycháním, po něm neelektrifikuje a nejezdí dobře. Parní zvlhčovač zjednodušuje modelování a chrání před ztrátou vlhkosti.

Rozpočtové modely

Rozpočtová kategorie zahrnuje modely, jejichž cena nepřesahuje tři tisíce rublů. Mají minimální funkčnost a obvykle nejsou svázány s velkým počtem trysek a příslušenství. Ale pokud jde o spolehlivost a schopnost kvalitní účes, nejsou nižší než dražší konkurenti. Níže je hodnocení nejlepších levnějších sušiček vlasů podle verze portálu Mark.guru.

1 Remington CB65

Nejlepším termotěstem Remington mezi rozpočty je snadné vytvořit obrovský účes s kudrnatými kudrlinami. S minimální konfigurací má pro tento účel vše potřebné. Vysoce kvalitní kartáč s průměrem 4,5 cm má kvalitní keramický povlak, který má kondicionační efekt. Existují dva teplotní režimy, 120 a 180 stupňů. Po hodině v provozním režimu se sušička automaticky vypne. Otočný napájecí kabel má dostatečnou délku 1,8 m, nezamotá a nepřekáží jeho použití. Výrobce poskytuje 3 roky záruky na výrobek.

Keramický potah má impregnaci kondicionující keratin, která se při vytváření účesu nanáší na vlasy, brání jejich křehkosti a chrání před přehřátím.

 • vysoce kvalitní povlak nepoškozuje vlasy;
 • dobré teplo;
 • pohodlný široký kartáč.
 • není vhodná pro jemné vlasy;
 • ona se nezvratí, ale pouze odmítá pramen.

Průměrná cena je 2900 rublů.

Ceny za Remington CB65:

2 Braun AS 400

V celé sadě vysoušeč vlasů Braun použijte všechny tři trysky. Jeden je navržen tak, aby poskytl objem, další dvě zkroucené kadeře různých průměrů. Kabel se otáčí, proto vůbec nezasahuje a nezamotá. Má také pevnou délku 2,1 m. Existují dva režimy nastavení teploty a síly proudění vzduchu. Napájecí zařízení 400 wattů.

Součástí přístroje je smyčka pro zavěšení.

 • dobrá úplnost;
 • výběr režimu;
 • dlouhý pohodlný kabel.
 • nízký výkon;
 • výrobní materiál - ocel;
 • Podle některých recenzí se rukojeť zahřívá.

Průměrná cena je 3000 rublů.

Ceny za Braun AS 400:

3 Braun AS 530

Na třetím místě je výkonnější model od Brown s výkonem 1000 wattů. Existují tři teplotní režimy a tři možnosti intenzity průtoku vzduchu. Obsahuje trysku pro objem, dvě trysky se zaoblenými zuby, smyčka pro zavěšení. Dvoumetrový kabel má otočný držák, který zabraňuje zamotání.

Je zde funkce studeného vzduchu a zvlhčení páry.

 • dobrá úplnost;
 • mnoho funkcí a úprav;
 • vysoký výkon.
 • žádné tlačítko vypnutí;
 • těžkopádné;
 • ocelový povlak;
 • kabel rychle selže.

Průměrná cena je 2900 rublů.

Ceny za Braun AS 530:

4 Bosch PHA5363

Na čtvrtém místě je funkční model Bosch. Má nízký, ale dostatečný výkon 700 W a 6 režimů provozu. Jedná se o tři možnosti vytápění, dvě nastavení proudu a studený režim. Obsahuje dvě trysky různých průměrů. Délka kabelu je 1,8 m.

Technologie čtyřkanálové ionizace umožňuje ošetření všech vlasů ze všech stran iontovým prouděním, takže vlasy přestanou být elektrizující, nesplétají se, jsou hladké a získávají zdravý lesk.

 • dobrá funkčnost;
 • pečlivé pokládání díky ionizaci;
 • mnoho režimů nastavení.
 • špatná kvalita sestavy, držák trysky se často zlomí.

Průměrná cena je 2200 rublů.

Ceny za Bosch PHA5363:

5 BaByliss BAB2620E

Společnost BaByliss vyrábí profesionální stylingové zařízení, které můžete snadno používat doma. Štětec nemá příliš velký průměr 34 mm, v sadě nejsou žádné vyměnitelné trysky. Napájení zařízení 700 W. Existují dva režimy teploty a průtoku vzduchu. Štěrka jsou vyrobena z měkkého polyamidu.

Povrch je vyroben z titanu s turmalínovým povlakem, který chrání vlasy před negativními účinky tepla a dodává jim lesk a zdravý vzhled.

 • kvalitní pokrytí;
 • jednoduchý styling;
 • měkký kartáč

Průměrná cena je 2700 rublů.

Ceny za BaByliss BAB2620E:

Střední a vysoká cenová kategorie

Modely, které stojí od tří tisíc, obvykle mají lepší pokrytí a vyšší výkon. Přítomnost mnoha funkcí vám dává prostor pro představivost a vytváří stylový účes, který zdůrazňuje vaši individualitu. Napájení a přítomnost úprav umožňuje trvale fixovat výsledek.

1 Philips HP8664

Nejlepší z hlediska ceny a kvality je model společnosti Philips. Zahrnují se dvě trysky o průměru 30 a 50 mm, které se otáčejí oběma směry. Přístroj má vysoký výkon 1000 wattů. Turmalínová vrstva působí pečlivě na vlasy, stávají se objemnými a zářícími. Štětec je vyroben z přírodních měkkých štětin. Ionizace umožňuje vysušit vlasy bez elektrifikace. Funkce Care optimalizuje teplotu sušení a chrání před přehřátím.

Kartáč s průměrem 30 mm má zasouvatelnou štětinu, čímž vytváří rovnoměrné kudrlinky bez zamotání.

 • budovat kvalitu;
 • jemný povlak;
 • funkčnost;
 • široké možnosti stylingu.
 • bez přívodu studeného vzduchu.

Průměrná cena 4200 rublů.

Ceny za Philips HP8664:

2 BaByliss 2736E (2735E)

Na druhém místě v žebříčku nejlepších je multifunkční model s kapacitou 1000 wattů. Dodává se se čtyřmi přílohami, které vám umožní přidávat objem do vlasů, narovnat nebo kroutit a otočit špičky. Dvě trysky různých průměrů jsou vyrobeny z přírodních prasečích štětin. Tryska pro vyrovnání má keramické zuby a 4 způsoby napětí vlasů. Zahrnuto je pouzdro a vyjímatelný filtr. Fixní pokládání umožňuje studený režim.

Technologie IoniCeramic umožňuje, aby vlasy nebyly elektrizovány, jsou pružné a vlasy odolné na dlouhou dobu.

 • vysoce kvalitní styling;
 • nízká hladina hluku;
 • mnoho tipů zahrnuto;
 • jemná péče o vlasy.
 • trysky a jejich držák se často zlomí, je obtížné najít náhradní.

Průměrná cena je 5500 rublů.

Ceny za BaByliss 2736E (2735E):

3 Rowenta CF 9220

Na třetím místě mezi nejlepšími vysoušeči vlasů je 1000W vysoce kvalitní model z Rowenta. Přiložené dvě kartáče se automaticky otáčejí a zjednodušují a urychlují proces vytváření účesů. Keramický povlak zabraňuje poškození vlasů a chrání jejich strukturu. Ionizační funkce eliminuje statickou elektřinu a vytváří přirozenou záři. Teplota a rychlost jsou konfigurovatelné, je zde režim studeného vzduchu. Kulaté trysky mají průměr 30 a 50 mm, štětiny jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Kord, stejně jako všechny drahé modely, se otáčí.

Kompletní s vysoušečem vlasů jsou ochranné kryty pro kartáče.

 • vysoce kvalitní instalace a spolehlivost;
 • vyměnitelné praktické trysky;
 • dobrá síla;
 • ionizační funkce.
 • žádné automatické vypnutí;
 • Podle mnoha recenzí nefunguje režim studeného vzduchu, dodává se teplý vzduch a hoří hoří.

Průměrná cena je 4000 rublů.

Ceny za Rowenta CF 9220:

4 Philips HP8666

Tento model se prakticky neliší od předchozího modelu společnosti Philips. Stejný výkon 1000 W, turmalínový povlak, ionizační funkce a ochrana před přehřátím. Všechny kartáče se otáčejí ve dvou směrech. Na rozdíl od vůdce hodnocení je v soupravě dodatečný přirozený uzávěr 38 mm. Jinak mají stejné příležitosti vytvořit nádherný volumetrický účes se zdravými zářivými vlasy.

 • jemná péče;
 • vysoce kvalitní styling;
 • měkké přírodní štětiny;
 • mnoho trysek.

Průměrná cena je 4900 rublů.

Ceny za Philips HP8666:

5 BaByliss BAB2770E

Hodnocení je doplněno poněkud méně výkonným modelem 800W od značky BaByliss. Vysoce kvalitní keramický povlak minimalizuje negativní účinky teplotní expozice. Ionizační funkce odstraňuje statickou elektřinu a dává vlasům atraktivní vzhled. Trysky se automaticky otáčejí oběma směry. Jsou vyrobeny z přírodních štětin a nylonu. Vysoušeč vlasů může pracovat ve třech režimech, navíc je funkce studeného vzduchu. Kabel se otáčí a jeho délka činí 2,7 metru.

 • profesionální styling;
 • odnímatelné trysky;
 • měkké smíšené štětiny;
 • dlouhá šňůra;
 • funkčnost

Průměrná cena je 5500 rublů.

Ceny za BaByliss BAB2770E:

Závěr

Drahé vysoušeče vlasů jsou silnější a většinou mají několik trysek v sadě. Máte-li tenké vlasy, nemá smysl přeplňovat za napájení, můžete si stylovat při nízkých teplotách. Důležitější je pohodlí a dostatečná měkkost štětce. Pro jemné vlasy nezapomeňte vzít model s vysoce kvalitním povlakem a nejlépe ionizací. Několik pozic v pořadí se zabývá produkty BaByliss, které jsou umístěny jako profesionální. Nicméně nástroje BaByliss jsou obtížně opravitelné, protože není tak snadné najít servisní středisko a obzvláště náhradní díly. Ale při pečlivém zacházení s rizikem zlomu je minimalizováno, není divu, že tato společnost poskytuje 3 roky záruky na své výrobky.

8 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy

2018 hodnocení

Přemýšleli jste někdy o tom, jak nepohodlné je vysušování vlasů při současném česání? Potřeba neustále posunovat zařízení v ruce značně prodlužuje dobu potřebnou pro instalaci. Ale tento problém byl nyní vyřešen novými vlasovými kartáčky, které ve světě účesů přinesly skutečnou revoluci. S těmito zařízeními si můžete snadno vytvořit profesionální styl doma po minimální dobu.

Pro Vás jsme sestavili 8 nejlepších modelů, z nichž každý můžete dosáhnout vynikajících výsledků na vlasy a vytvořit dokonalý obraz.

BaByliss AS551E

Je to jen chladný vysoušeč vlasů, už jsem na to zvyklý tolik, že nemůžu dělat nic jiného) Je to pohodlné, perfektní tahání a stylování vlasů. Ukazuje se to úhledně a neztrácí hodně času na styling. Nemůžete mít spoustu malých pramenů, ale více a stále bude dobrý efekt.

 • Rychlý styling
 • Ionizace
 • Snadné
 • Pohodlně v ruce
 • Studený vzduch

Fén - štětec, který je lepší, hodnocení 10 nejlepších modelů podle recenzí zákazníků

Vysoušeč vlasů - kartáč nebo rotační vysoušeč vlasů se objevil na polích našich obchodů ne tak dávno. Ale okamžitě vyhrál lásku mnoha zákazníků a hodně pozitivní zpětné vazby. A to není překvapující, protože pomocí tohoto snadno použitelného zařízení můžete vytvářet své vlasy jako v profesionálním salonu, aniž byste museli věnovat velkou dobu tomuto procesu a významně ušetřit rodinný rozpočet.

Možnost výběru - drátěný nebo bezdrátový kartáč na vlasy. Funkční redundantní?

Vynaložil jsem spoustu času na silnici, nahradil jsem objemný domácí fén s pohodlnou a kompaktní kartáč na vlasy.

První věc, kterou si sama odfrkla, byla bezdrátová vysoušeč vlasů. Byl jsem zmatený malou silou, která vyžaduje časté nabíjení, minimální funkčnost a nedostatek vyjímatelných trysek.

Možnosti práce ze sítě se ukázaly jako mnohé.

Klíčovými body výběru byly:

 • Kompaktnost a nedostatečná váha;
 • ergonomie;
 • moc (nechtěla bych trávit čas navíc);
 • vyměnitelné trysky pro výběr možností pokládky;
 • možnost volby rychlosti a teploty vzduchu.

Příjemné bonusy byly: keramický povlak a ionizace.

Zvolený Remington AS 1220 měl působivé parametry: vysoký výkon, sadu trysek a dokonce i cestovní pouzdro.

Zjistil jsem, že výběr je úspěšný, ale funkce pro mě byla nadbytečná. Kouzlo keramického povlaku je obtížné odhadnout. Situace s ionizací se zdá být podobná - až do výskytu této funkce, bylo prostě nevědomé potřeby odstranění statického napětí.

Používám pouze velké štětce, zbývající trysky v mém případě nebyly užitečné.

Působivý výkon, skvělá šňůra a pohodlná tlačítka.

Nedávno jsem krátce střihala a začala se dívám na auto-rotační stylisty. Skloněný k zařízení Philips HP8668 3 v 1

Volba výkonu a trysek

Je nutné zvolit si štětec na vlasy - je to jedna z hlavních charakteristik. Určuje maximální teplotu topení a sílu přívodu vzduchu. Pro tvorbu vlasů nepotřebuje moc velký, dostatečný a 600 wattů. Pokud je více - skvělé pro sušení vlhkých vlasů. Dbejte také na teplotu topení. Čím více to bude - tím rychleji vlasy vyschnou a položí se. Existují také některé styly, které odstraňují statickou elektřinu.

Trysky na kartáč na fén by měly být zvoleny s ohledem na požadovaný efekt. Přicházejí v různých průměrech, záleží na tom, jaké kadeře se chcete dostat. Například: elastické malé vlny, volné široké vlny, rovné prameny, spirály a tak dále. Tyto výsledky je možné získat pomocí kleští, topení rukou a kartáčů. K dispozici je také tryska pro rozpojování neúspěšně položených vlasů, pro vytváření vln, potřebujete komponentu s zvlněním. K dispozici je také tryska pro vytváření vodorovných a svislých kadeří.

Výše uvedené trysky jsou nejběžnější, užitečné a stojí za to. Všichni ostatní nejsou tak důležití, protože mnoho lidí je nepoužívá, nebo jen další variantu a nadhodnocenou cenu toho, o němž je napsáno výše.

Kdybych si teď koupil stylu, rozhodl bych se Rowenta. Vynikající výkon: výkon 1000 W, dlouhá šňůra, různé trysky. Mnoho pozitivní zpětné vazby a objednávek, rozumnou cenou.

Vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem pro kudrnaté vlasy

Moje vlasy jsou velmi kudrnaté: pravidelně jsem je musel vytáhnout pravidelným vysoušečem vlasů a všemi druhy žehliček. Toto cvičení bylo nudné a ne vždy vedlo k velkému výsledku. Dlouho jsem snil o zařízení, které by samo činilo toto rutinní práci. Když jsem v supermarketu narazil na model s rotujícím kartáčem Rowenta BRUSH ACTIV, získaným bez přemýšlení. Pozorování konzultanta, že výrobky takového plánu mají krátkou životnost kvůli rotačním tryskám, mě nezastavily.

Můj model je čínský, ale to neovlivnilo jeho funkční vlastnosti. Výhody sušičky se ukázaly být větší než nevýhody:

 • Krabice s polárním průměrem jsou součástí balení: dokonale se vyrovnávají s vytvořením bazálního objemu na kadeře kontrastní délky;
 • Ionizační volba neutralizuje statický efekt - vlasy neležou po stranách, protože nehybridizují. Účes se po obyčejném vysychání vyznačuje jemným zrcadlem - není třeba používat pěny, pěny a balzámy pro styling;
 • zařízení je beztížné a pohodlné - ruka se téměř nikdy neobtěžuje.

Bylo mi s Rovenem přátelé už téměř deset let. Během této doby, odhalil a škodlivost její charakter:

 • přiléhající kartáče se posadí a jsou odstraněny pouze s jistou (někdy významnou) snahou a přítomností obratnosti;
 • regulátor teploty je stále mimo provoz.

Nyní můj kosmetický stroj funguje pouze v poloze nízkého tepla, ale přesto má postavení osobního kadeřníka a spojence v bitvě o krásu.

Model je lakonický a vyvážený: v něm není nic nadbytečné a všechny funkce byly vyvinuty ve prospěch spotřebitele. Je těžké si představit, že tam jsou sušičky na vlasy, lepší než tohle.

Vysoušeč vlasů pro styling vlasů

Vysoušeč vlasů - štětec je vhodný pro stylování na krátkých i dlouhých vlasech.

Účinně kombinuje funkce několika zařízení péče. Když jste si koupili takové zařízení, už nepotřebujete elektrické curlingové žehličky, kadeřníky a žehličku. Dejte krátkému objemu vlasů a pompávejte, dejte dlouhé vlasy do krásných měkkých kudrlin nebo udělejte klasické hladké vlasy - se všemi těmito úkoly se rotační vysoušeč vlasů vyrovnává dokonale.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto zařízení začaly vyrábět téměř všichni hlavní výrobci domácích spotřebičů. Jak pochopit různé modely, které sušič vlasů s rotující kartáč je lepší? Pokusíme se to na to přijít.

Principem vysoušeče vlasů - kartáč je otáčení trysky. Existují modely, kde se rotace automaticky spustí spolu se začátkem vysoušeče vlasů. A tam jsou ty, kde je mechanismus dodáván odděleně od přívodu vzduchu. Je vhodné používat takové modely jako autonomní zařízení pro sušení.

Jak vybrat kartáček na vlasy: 7 pravidel

Pokud chcete, aby vaše zařízení obsluhovalo co nejdéle a nepoškozovalo vaše vlasy, věnujte pozornost těmto vlastnostem:

 1. výkon je hlavní parametr, který určuje provoz zařízení a ovlivňuje pevnost průtoku vzduchu a teplotu jeho vytápění. Obvykle je výkon vysoušečů vlasů s rotujícím kartáčem v rozmezí od 400 do 1100 wattů. Před nákupem se rozhodněte, jak často budete používat vysoušeč vlasů a za jakým účelem? Z toho bude záviset na tom, jak výkonný model potřebujete k nákupu. Pro přidání hlasitosti a snadného stylingu stačí 400-600 W. A pokud máte v plánu neustále suché a zvlněné dlouhé kudrlinky, pak je nutné, abyste přístroj zesílili - od 1000 W;
 2. výrobního materiálu. Je lepší vybrat si vysoušeč vlasů, ve kterém má tělo trysky keramický povlak. Tento typ materiálu přispívá k rovnoměrnějšímu ohřevu celého povrchu a pečlivěji působí na vlasy;
 3. režimem činnosti je rychlost vyfukovaného vzduchu a otáčení kartáče. Vyberte model vybavený několika režimy. Pak si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim vlasům, v závislosti na jejich délce a tloušťce;
 4. trysky No, všechno je jednoduché - čím více trysek, tím více příležitostí pro experimentování s jejich vzhledu. Obvykle jsou v soupravě pro vysoušeč vlasů zahrnuty několik kulatých trysek pro různé délky vlasů, ploché kartáče pro vyhlazení kadeř a kroutících žehliček. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat pevnost upevnění trysek na rukojeti vysoušeče vlasů. Pokud se drží slabě, vyjíždějí nebo odcházejí - je lepší nechat tento model používat;
 5. Pomocné funkce jsou velmi důležitou vlastností, protože minimalizují poškození způsobené horkým vzduchem a usnadňují styling. Mezi tyto funkce patří ionizace, schopnost dodávat studený vzduch a zvlhčení páry. Při ionizaci jsou vlasy vystaveny záporně nabitým částicím, což snižuje statickou elektřinu. V důsledku toho se stávají hladkými a hedvábnými. Studený vzduch se aplikuje na konci pokládky, aby se výsledek opravil. Zvlhčování parou napomáhá řádně narovnat vlasy a učinit to poslušnější;
 6. potraviny Existují dva typy modelů - ty, které jsou napájeny z elektrické sítě a běží na bateriích. Pokud zvolíte běžný kabelový model, ujistěte se, že délka kabelu není menší než 1,8 m. Modely baterií jsou vhodné pro cestování a cestování tam, kde není možnost používat elektřinu. Dbejte na to, zda je součástí nabíječky;
 7. příslušenství. No, když model obsahuje plastovou nádobu nebo tašku pro příslušenství. To platí zejména pro modely, kde byly při výrobě kartáčů použity přírodní materiály. Takové přídavné zařízení vyžadují zvláštní skladovací podmínky. V opačném případě se štětiny rychle rozbijí a chmýří, což komplikuje proces pokládání.

Správný styling

Nestačí vybrat vhodnou vysoušeč vlasů - kartáč.

Chcete-li získat požadovaný výsledek a užívat si odraz v zrcadle, při používání zařízení dodržujte některá pravidla:

 • Zvolte správný režim provozu. Husté a dlouhé vlasy suché a zvlněné při vyšší rychlosti. Toto je obvykle druhé tlačítko. Chcete-li dávat vlasy z krátkých vlasů, stačí použít první režim;
 • Netahejte prameny příliš široce. V tomto případě kudrlinky nebudou mít krásný tvar, protože část vlasů právě klouzá při sušení. Optimální pro získání pramenů o šířce 5 - 7 cm;

 • vysoušeč vlasů - štětec pro krátké vlasy - je univerzální pomocník při dávkování krásy. Použijte trysky středního průměru. Chyťte prameny od horní části hlavy a větru v různých směrech. Tak se ve účesu objevuje lehká nedbalost a přirozenost;
 • v mnoha modelech je tryska - koncentrátor je součástí balení. Než použijete štětec, který zvedá vlasy u kořenů, vysušte je pomocí vysoušeče vlasů s nábojem. Následný efekt bude trvat déle;
 • navíjení pramenu, zahřejte ji na několik vteřin. Nezapomeňte, že čím více vysoušeč vlasů má, tím rychleji a intenzivněji se ohřívá. Nevyhýbejte se delší dobu, než je nutné, abyste zabránili poškození vlasů;
 • trysky s přírodními štětinami jsou pro vlasy choulostivější, neztrácejí jejich strukturu, dělají je hladší a lesklé;
 • Pokud jste vlastníkem přírodních kudrlin, vyberte si model s tryskou - difuzorem;
 • nezapomeňte, že když používáte vysoušeč vlasů - hubice se zahřeje na vysoké teploty. Při stylování vlasů je pečlivě ošetřete, abyste se nevystavili nebezpečí popálenin.
 • Pokud jste po prozkoumání všech technických podrobností stále nemusíte vybírat štětcem na vlasy - na vlasy věnujte pozornost recenziám zákazníků, kteří již tento přístroj gadget oceňují a vytvářejí osobní názor.
 • Hodnocení nejprodávanějších modelů

  1. Philips HP8664

  Vysoušeč vlasů - kartáč s výkonem 1000 W, keramický povlak a automatické otáčení trysek. Mezi další funkce patří ionizace a možnost volby rychlosti přívodu vzduchu. Cena od 3549 rub. až 5390 rublů

  • Výhody: vysoce kvalitní montáž, kartáče se mohou otáčet v různých směrech, nezaměňovat vlasy, poskytují dlouhotrvající styling.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  2. Braun AS 530

  Výkon 1000 W, tři režimy vytápění, přívod studeného vzduchu a zvlhčení páry. Cena od 2820 rublů. až 4599 rublů

  • Výhody: trvanlivost (někteří zákazníci tento model používají déle než 6 let), funkčnost, nízká hmotnost. Ideální pro krátké nebo střední vlasy. Funkce parní zvlhčování usnadňuje stylování tenkých, zamotaných vlasů, což je činí učenějšími.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  3. BaByliss 2736E

  • Výhody: vybudovat kvalitu a materiál, trvanlivost. Trysky jsou kartáče s přírodními štětinami, jejichž použití dává vlasům přirozený lesk a hladkost. Přítomnost úložného kufru, respektu k vlasům, může být použita jako normální vysoušeč vlasů.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  4. Philips HP8656

  Výkon 1000 W, keramický povlak, tři režimy provozu, ionizace, průtok studeného vzduchu, pět trysek s přírodními štětinami, napájecí kabel 2 metry. Cena od 3100 rublů. až 5490 rublů.

  • Výhody: režim pečlivého sušení, multifunkčnost, velké množství trysek, plochý kartáč - hřeben pro sušení a ionizující vlasy, přítomnost kabelky pro skladování, vysoce kvalitní tělový materiál.
  • Nevýhody: malý hluk při práci, těžký.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  5. Rowenta CF 9320

  • Výhody: snadné použití, tloušťka trysek zajišťuje perfektní kudrlinky na dlouhých vlasech, pečlivé působení, nevytahuje a nezamotá vlasy.
  • Nevýhody: nedostatek studené teploty v "studeném vzduchu".

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  6. Braun AS 330

  • Výhody: dobrý účinek bazálního objemu, dlouhý napájecí kabel (2 m), nezamotá vlasy, funguje tiše.
  • Nevýhody: žádný ionizační režim.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  7. Bosch PHA2300

  Výkon 700 W, keramika, dva režimy provozu, dvě trysky, přívod studeného vzduchu. Cena od 1690 rublů. až 3390 rublů

  • Výhody: Kvalita a povlakování, snadná manipulace, schopnost odstranit zuby z kartáče, trvanlivost, kompaktnost.
  • Nevýhody: trochu hluku při práci.

  Průměrné hodnocení: 4 z 5.

  8. Philips HP8662

  Výkon 800 W, tři režimy, ionizace, přívod studeného vzduchu. Zahrnuje štětec a náboj. Cena od roku 1990 rub. až 35890 rub.

  • Výhody: průměrný výkon je skvělý pro časté používání, pohodlný ergonomický tvar rukojeti, poměr cena / kvalita.
  • Nevýhody: s časem chmýří štětiny štětce.

  Průměrné hodnocení: 3.5 z 5.

  9. Philips HP8661

  • Výhody: nízká cena, funkce rotace šňůry, výběr různých způsobů pokládky.
  • Nevýhody: špatně kadeří dlouhé vlasy.

  Průměrné hodnocení: 3 z 5.

  10. Polaris PHS 0746

  • Výhody: lehká, kompaktní, vhodná pro jízdu, vhodná pro střední délku vlasů.
  • Nevýhody: slabé fixační trysky.

  Průměrná cena: 3 z 5.

  Každá dívka chce vždy vypadat okouzlující a dobře upravená. To vám pomůže koupit vysoušeč vlasů - kartáče. Analyzujte, jak často jej plánujete používat, jaké přílohy by měly být zahrnuty tak, aby optimálně odpovídaly délce a struktuře vlasů, jaké další funkce jsou k dispozici, přečtěte si recenze na internetu a vyberte, které zařízení je lepší koupit.

  Při správném používání můžete snadno změnit svůj obrázek a vždy vypadat neodolatelný!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy