logo

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou. Hodnocení, které je lepší: Rowenta, Babyliss, Philips, Braun, Bosch. Recenze

Existuje několik druhů vysoušečů vlasů. Kromě domácích spotřebičů existují: štětce na vlasy (styly), difuzéry, náboje. Každá z nich může být navíc vybavena dalšími funkcemi. Například vysoušeč vlasů s otáčivými tryskami. O tomto druhu se bude diskutovat v článku.

Účel a funkčnost vysoušeče vlasů

Vysoušeč vlasů s rotujícími tryskami je zařízení, které kombinuje několik možností: vysoušeč vlasů, žehlička, curlingové žehličky a kolečka. Automatické otáčení trysek umožňuje otočit kudrlinky nebo narovnat vlasy. Současně se vzduch dodává při předem určené teplotě, což umožňuje efektivní a rychlý výsledek.

Výhody použití

 1. Možnost zvolit si vysoušeč vlasů s požadovaným počtem trysek, aniž byste zaplatili příliš zbytečně. Výběr modelů na moderním trhu je poměrně široký, pro každý vkus a rozpočet.
 2. Multifunkčnost: nejdůležitější funkce jsou propojeny v jednom zařízení.
 3. Otáčení trysek šetří čas a úsilí při vytváření vlasů. Pro pohodlí je směr otáčení nastavitelný pro každou stranu hlavy.
 4. Vlastní mini-salon: zařízení vám umožní vytvořit krátký čas doma.
 5. Kompaktnost. Vzhledem k malé velikosti a hmotnosti může být přístroj vyveden na silnici.

Negativní strany

 1. Šance na poškození vlasů během používání: nedbalé zacházení s kartáčem může snadno způsobit zamotání vlasů.
 2. Pro hustou srstí potřebují vysoušeč vlasů-kartáč s regulací otáček, jinak bude nutné oddělit prameny pro česání menší.
 3. Abyste vytvořili objem v kořenech, je třeba je nejdříve vysušit.
 4. Vysoušeče vlasů se dobře nesedí s vysoušením vlasů. Chcete-li tento úkol splnit, budete muset použít buď vysoušeč vlasů pro domácnost, nebo vynaložit peníze na vysokovýkonový stroj.
 5. Fén potřebuje neustálou péči. Vlasy, které zůstávají na spotřebiči po stylování, mohou způsobit zlomení, a proto je nutné je pečlivě odstranit.

Kritéria pro výběr rotační vysoušeč vlasů

Před nákupem multi-styler, měli byste se zeptat: "pro jaké účely je potřeba, jak často bude použit a kde?". To pomůže usnadnit proces výběru.

Je třeba věnovat pozornost takovým faktorům, jako je:

 1. Štěriny. Trysky s přírodními štětinami nejen dodávají vlasům lesk, ale také pečlivěji ošetřují v době česání.
 2. Přítomnost ochrany před přehřátím. Automatické vypnutí přístroje výrazně prodlužuje jeho provoz.
 3. Ergonomický model: hmotnost, vnější tvar, spínače pro snadné použití.
 4. Teplota ohřevu Horký vzduch nepříznivě ovlivňuje vlasy, vysychá a vyvolává vzhled rozdělených konců. Proto zařízení s nižší teplotou ohřevu vzduchu sníží stres, který vlasy procházejí během vytváření vlasů. Nejlepší je upřednostňovat stylizátor s maximální teplotou ohřevu 60 ° C.
 5. Trysky: jejich počet, účel, spolehlivost upevnění. Styler může být vybaven jiným počtem trysek, ale ve skutečnosti může být použito 1-3.
 6. Dostupnost vyměnitelných filtrů. V případě poškození může být filtr vyměněn a zařízení pokračovat.

Napájení přístroje

Výkon foukací sušičky určuje teplotu topení zařízení a ovlivňuje jeho výkon. Proto je v době výběru nutné řídit jeho účelem. Například pro modelování účesů stačí model pracující s výkonem až 800-1000 wattů.

Konfigurace zařízení

Vlasové kartáče s otáčivými tryskami většina výrobců vybaví standardní sadu:

 • curlingové kleště;
 • kartáčové kartáče;
 • plochý hřeben s vyfukováním vzduchu;
 • parních generátorů.

Takové trysky mohou být také:

 1. Ve formě míče - vytváří kudrlinky různých průměrů.
 2. Spirála - dělá spirály pro dlouhé vlasy.
 3. Čtverec, trojúhelníkový - pro tvorbu pružných kadeří.
 4. V podobě kužele - pro plynulé kudrlinky.
 5. Dvoubarevný, tříbarevný (jiný název - zvlnění) - pro cik cvak.
 6. Hub - tryska s úzkou štěrbinou slouží pro rychlé pokládání jednotlivých dílčích oblastí, směrování vzduchu v dobře předem stanoveném směru.
 7. Difuzér - tryska s průchozími otvory, používaná k většímu objemu vlasů, dává kadeře.

Výběr kabelu

Rotující (spirálovitou) vodič - lepší řešení, protože v tomto případě nebude mít puky a zkroucený při práci. Dávejte pozor na délku kabelu - mělo by to být pohodlné. V profesionálním stylu délka kabelu může dosáhnout více než 3 m, ve stejných podmínkách v domácnosti a 1,5-2 m stačí.

Typ napájení

Při používání zařízení na silnici je vhodné používat bezdrátový vysoušeč vlasů. Typ napájení v těchto modelech může být z baterií nebo baterie. Existují odrůdy s výměnnými jednotkami, které byly změněny v průběhu 8 hodin nepřetržitého provozu, a dotykovým ovládacím panelem, automaticky obsahující sílu při dotyku zařízení.

Povlak a materiál

Model pokrytí hraje důležitou roli v době používání.

Hlavní typy:

 1. Keramický povlak: rovnoměrně se ohřívá díky infračerveným vlnám, škoda je minimální.
 2. Kov: není velmi užitečné pro vlasy, protože je křehké.
 3. Teflon: chrání vlasy před vysycháním, avšak je krátkodobě v užívání.
 4. Turmalín. Zařízení s povlakem turmalinu vytvářejí účinek podobný ionizaci, takže jsou dražší než ostatní.
 5. Plast: elektrizuje vlasy, je nejvíce nevhodným materiálem pro vlasy.

Provozní režim

Přítomnost několika teplotních režimů výrazně rozšiřuje možnosti stylingu. Horký vzduch bude potřebný k sušení, teplý vzduch k vytvoření obrazu, studený vzduch k jeho opravě. Nejlepším řešením by bylo vysoušeč vlasů, ve kterém jsou odděleny funkce přívodu vzduchu a regulace teploty.

Zvláštní funkce

Vysoušeč vlasů s rotující tryskou může být vybaven následujícími speciálními funkcemi:

 • Parní zvlhčení - usnadňuje styling vlasů, zvláště těsné kudrnaté kudrlinky.
 • Ionizace vzduchu. Má antistatický účinek, zlepšuje vzhled vlasů, dodává lesk, obnovuje vodní rovnováhu. Jedinou nevýhodou je výskyt specifického zápachu v průběhu práce.
 • Studený proud vzduchu. Funkce pomůže nejen opravit styling, ale také nechat ji držet déle.

Přehled nejlepších kartáčů na fén

Vysoušeč vlasů s rotační tryskou: hodnocení nejlepších modelů od různých výrobců. Štýry, které jsou nejen jednoduché a pohodlné, ale také multifunkční a spolehlivé.

Babyliss AS200E - horní sušič vlasů s rotační tryskou

Výběr vysoušeče vlasů s rotující tryskou

Dnes není nutné navštívit kosmetické salony, aby se stala majitelkou elegantního účesu. Stačí, abyste získali podporu vhodné technologie, abyste vytvořili luxusní kudrlinky nebo narovnali vlasy. Pro tento užitečný štětec na vlasy s rotující tryskou, stačí vybrat, který z nich je lepší.

Co je zařízení

Vzhled takového hybridu je gadget, který se vrhá pero. Na této rukojeti se nachází otočná část tlačítka. Rukojeť se nijak neliší od sušičky na vlasy. Další "původ" dává trysku.

Ve skutečnosti je to trubka se zuby umístěná na něm (kartáč). Zapněte přístroj, přidržte je na mokré vlasy - vysoušecí kartáč vyschne a větří (nebo narovná).

V moderním rotujícím vysoušeči vlasů se používají dva rozměry trysek - což vám umožňuje vytvářet kudrlinky různých velikostí. Výrobci slibují, že po prozkoumání zařízení bude uživatel opustit všechny dříve osvědčené metody pokládky. Je důležité zvolit zařízení podle jeho optimálních parametrů.

Jaké charakteristiky by měly věnovat pozornost

Důležitými kritérii pro výběr modelu bude:

 • výkon;
 • funkčnost;
 • počet trysek;
 • přítomnost vodičů;
 • ekologická vhodnost materiálů;
 • speciální funkce.

Každá z těchto charakteristik vyžaduje podrobnou analýzu.

Optimální výkon

Tento parametr by měl být vybrán jednotlivě - s ohledem na délku vlasů. U krátkých nebo středně dlouhých vlasů stačí použít vysoušeč vlasů s rotačním kartáčem o výkonu 400 W. Pro tlusté a dlouhé vlasy by však měla být péče zcela odlišná - zařízení s výkonem od 800 do 1000 wattů jsou zde vhodné. Majitelé vzácných vlasů dnes mohou být upozorněni, aby se zastavili u zařízení, ve kterém se kartáče otáčejí o kapacitě 1200 wattů. V tomto případě jejich sušení a stylování netrvá dlouho.

Názor, že silnější nástroj lze použít na krátké vlasy, je také špatný - hlava bude suchá před zamýšleným stylingem.

Rychlost při práci

Je lepší, pokud má zařízení alespoň tři otáčky a teploty. Čím dražší - tím více možností. A nemyslete si, že to jsou zbytečné "ozdoby": naopak, s takovými zařízeními můžete experimentovat s stylingem a účesy.

Pokud jde o teplotu, optimální rychlost bude 60 ° C. Vyšší náraz poškodí strukturu vlasů.

Co jsou užitečné součásti

Ve své standardní konfiguraci má každá taková vysoušeč vlasů alespoň dvě kartáče. Vzhledem k tomu, že cena stoupá, počet komponentů se poměrně zvýší. Tím se otevře nové horizonty pro fantazie kadeřnictví.

Stejné požadavky jsou kladeny na všechny trysky - musí být vyrobeny z hustého materiálu a pevně sedět na hlavním tělese. Nejlepším způsobem, jak zkontrolovat kvalitu připojení, je slyšet charakteristické kliknutí, které jasně ukáže: spojení jsou pevně spojena. To vše může být testováno ve fázi nákupu, aby nedošlo k nákupu vadného produktu.

Bez kabelu

Toto pravidlo platí, pokud je vysoušeč vlasů v bezdrátové verzi. Takové modely si vybírají ti, kteří vedou mobilní životní styl. Mnoho z těchto návrhů může být v "pohotovosti" až 7 hodin.

Zbytek vám může doporučit obvyklý standardní vysoušeč vlasů, který pracuje ze zásuvky. A zde je již žádoucí zvolit dvoumístný spirálový kabel (vnitřní vedení může být ohnuto v přímce).

Zvláštní talent

To jsou jen dražší nabídky. Funkce jsou opravdu stojí za pozornost:

 • ionizace pro ochranu struktury vlasů zevnitř (dosaženo usazováním částic s negativním nábojem na účesu);
 • průtok studeného vzduchu pro zajištění konstrukce;
 • zvlhčení páry pro okamžité kadeře a ochrana před vysycháním;
 • zpětný prvek (prvek se otáčí ve dvou směrech);
 • ochrana proti přehřátí pomůže prodloužit životnost zařízení;
 • Ne poslední slovo - příslušenství (kontejner nebo pouzdro pro přílohy).

Bezpečnost použití

To může zahrnovat i ekologickou složku problému. Pokud je tato otázka relevantní pro uživatele, můžete si vybrat zařízení s keramickým povrchem. Turmalínová vrstva je také dobrá - má léčebné vlastnosti a kromě pečlivého přístupu chrání vlasy před elektrifikací. Zařízení může být vyrobeno z jakéhokoliv přírodního materiálu.

Samostatné náklady na konverzaci a trysky. Pomůžeme vám pochopit, co je pro vás lepší:

 • vyrobené z přírodních štětin bude pečlivěji ovlivňovat vlasy a zachycovat velmi vzácné prameny, po takovém stylu se špičky vlasů nerozdělí;
 • s rotujícími syntetickými modely, chloupky jsou méně zmatené.

Co koupit pro domácí použití? Řešení by mělo být individuálně založeno na typu struktury vlasů.

Nejoblíbenější vysoušeče vlasů

Na současném trhu jsou značky Philips, Babuliss, Braun, Rowenta a Remington jedním z nejlepších výrobců - je tu spousta možností vybrat si.

Společnost Philips se stala lídrem v domácích prostorech. Umístňuje svůj výrobek jako spolehlivé zařízení z ekologických materiálů. Jedná se například o Philips HP8665 s potahem z keramiky, dvěma různými rozměry trysek, ionizací a vyfukováním za studena. Pracovní výkon - nejméně 1000 wattů. Přírodní štětinová štětka.

Vysoušeč vlasů Philips HP8665

Značka Babyliss stále není všeobecně známá obyčejným ruským spotřebitelům, avšak vybavení značky se nachází v elitních kosmetických salonech. Bude to otázka nejlepší nabídky Babyliss 2736. Je zde jen jedna rychlost práce, ale je zajištěno ošetření studeným vzduchem a ionizační akce. Zahrnuty naleznete 4 tipy.

Vysoušeč vlasů Babyliss 2736

Značka dává odpověď na otázku, jak si vybrat fén s ekologickou předponou: trysky jsou vyrobeny z přírodních štětin a povlak je keramický.

Braun je také velmi oblíbený u našich uživatelů. Nejzajímavějším typem je Braun Satin Hair 5 AS530 MN. Není to nic pro to, že se odkazuje na profesionální vývoj - ne méně než tři režimy rotace a stejné rychlosti, stejně jako 6 štětec přílohy, jako bonus, nechá vaše fantazie "roam". S malou hmotností modelu impozantní výkon - až 1000 wattů. Existuje povinná ochrana před přehřátím.

Vysoušeč vlasů-štětec Braun Satin Hair 5 AS530 MN

Vysoušeč vlasů Rowenta CF9320 může být bezpečně doporučen pro začátečníky: existují pouze 2 režimy teploty a rychlosti, ale funkce studeného vzduchu, 2 typy ionizace. Zařízení je doplněno třemi otáčivými tryskami.

Vysoušeč vlasů Rowenta CF9320

Nemůžeme říci o technologii Rowenta BRUSH ACTIV - s pozoruhodnými funkčními vlastnostmi. Pár kartáčů s polárním průměrem je skvělý pro získání bazálního objemu i na vlasy různých délek. Ionizace pomáhá získat potřebné specularity bez použití stylingových výrobků. Uživatelé s jedním hlasem říkají beztížnost - ruka po práci s touto technikou se téměř nikdy neobtěžuje.

Vysoušeč vlasů Rowenta BRUSH ACTIV

Seznam nejlepších kartáčů na vlasy na vlasy lze doplnit Remington AS 1220 - se zařízením s dostatečným výkonem, ale podle názoru uživatelů s nadbytečnou funkčností. Výrobci doplňují nákup silničního vozu a trvají na tom, že zařízení bylo s sebou vždy a všude. Krásným bonusem je keramický potah.

Vysoušeč vlasů Remington AS 1220

Jak udělat styling

Nestačí jen pochopit, jaký typ vysoušeče vlasů byl pro navrhované parametry lepší kartáč s rotující tryskou - potřebujete vědět, jak ji používat. Taková jednoduchá doporučení pomohou.

 1. V závislosti na délce vlasu je zvolen správný režim. Tlusté a dlouhé suché při vysokých otáčkách (druhé tlačítko) a pro objem krátkých, je dostačující první režim.
 2. Jak se zvlnit? Na rotující štětce není nutné vítat příliš široké prameny - kudrlinky nebudou moci mít krásný tvar. Optimální šířka je 5-7 cm.
 3. U krátkých vlasů použijte rotující trysku středního průměru.
 4. Pramene jsou zachyceny pryč od koruny a zkroucené v různých směrech. To dá světlu a nedbalosti vlasů.
 5. Chcete-li zachovat plynulost po dlouhou dobu, můžete použít nástavec náboje, který zvedá vlasy u kořenů.
 6. Páska by měla být zahřátá několik sekund, aby nedošlo k poškození vlasů silným přehřátím.
 7. Pány z přírodních kadeří lépe vybírají hřebeny s difuzory.
 8. Při práci s přístrojem je třeba dbát na to, abyste se nepojívali.

Názory na tuto techniku ​​jsou různé - od nadšení až po zmatenost. V šikovných rukou může vybraný vysoušeč vlasů udělat divy. Noví uživatelé mohou nabízet pouze více školení - pak čekají na úžasné výsledky.

Hodnocení vlasů vlasové kartáče 2018-2019

Čisté, dobře upravené a profesionálně tvarované vlasy přeměňují jakoukoli ženu, nicméně každodenní návštěvy kadeřnice trvají hodně času a úsilí a mnozí si to nemohou dovolit. Chcete-li vypadat ohromující a neodolatelný, krásné dámy doma provádí řadu procedur pro péči o vlasy a styl vlasů.

Není to snadný úkol mít specializované přístroje, z nichž jeden je vysoušeč vlasů s funkcí vlasového stylingu, který úspěšně využívají nejen ženy, ale také zástupci silné poloviny lidstva. Rozmanitost těchto zařízení je poměrně velká, a proto jsme si vybrali nejpopulárnější a nejúspěšnější modely, které nám dali hodnocení štětců na vlasy 2018-2019, jejichž silné a slabé stránky se budeme zabývat v tomto článku.

Vysoušeč vlasů: funkce a výhody

Začneme se podívat na to, co je toto zařízení samo o sobě, jak je uspořádáno, jaká je jeho hlavní výhoda a jaké funkce to provádí.

Vysoušeč vlasů - moderní elektrický spotřebič, který vyrábí vysoušení vlasů teplým vzduchem a položí jej současně. Toto multifunkční zařízení, pohodlně umístěné v jedné ruce, provádí funkci několika kadeřnických nástrojů najednou: přímo vysoušeč vlasů pro vysoušení vlasů, kulatý kartáč na česání a dávání objemu, stejně jako kadeřníky dlouhých kadeří.

Použití tohoto moderního zařízení má řadu nesporných výhod, včetně:

 • výrazně snižuje dobu ukládání, což nepochybně činí toto zařízení nepostradatelné v ranním spěchu;
 • podporuje rychlé vysychání a přináší správný druh dlouhé a husté hlavy vlasů;
 • nepostradatelná při práci s kudrnatými vlasy;
 • snadno a rychle vytvářejí objemné bangy nebo luxusní kudrlinky;
 • univerzální v užívání (může být použita jak ženskou, tak mužskou částí obyvatelstva);
 • pohodlné (uvolňuje druhou ruku pro potřebné manipulace s vlasy);
 • provádí jemný styl s proudem horkého vzduchu, na rozdíl od pleyk a multi-styler;
 • dokonale sladí nezměrné kudrnaté vlasy;
 • snadné ovládání a údržbu;
 • pohodlné cestování;
 • prodává za přijatelnou cenu.

Tím, že si stylujete vlasy s vysoušečem vlasů, už nebudete čelit potížím tohoto postupu a vynaložíte příliš mnoho času a úsilí na to. Dokonce i nejvíce neposlušné a obtížné dát kudrnaté vlasy obvyklými způsoby podmaní toto moderní zařízení.

V našem článku budou popsány nejlepší vlasové kartáče 2018-2019, které získaly špičkové pozice v žebříčku díky úspěšné funkčnosti, atraktivní ceně, vynikající kvalitě, vysokému výkonu a řadě schvalovacích recenzí spotřebitelů.

Dávejte pozor na detaily a udělejte správnou volbu.

Při výběru tohoto konkrétního zařízení, které úspěšně kombinuje funkce sušení, curlingu, kartáčování a vyhlazení, byste měli věnovat pozornost vlastnostem práce, napájení a vybavení každého modelu.

Rozmanitost trysek a způsob jejich uchycení. Funkčnost zařízení může být rozšířena nebo zúžena kvůli přítomnosti nebo nepřítomnosti trysek. Pokud používáte vysoušeč vlasů, máte možnost koupit libovolný tvar, velikost a průměr, potřebujete kulatý nebo plochý kartáč, pak při nákupu vysoušeče vlasů byste měli věnovat pozornost tomuto důležitému bodu předem a rozhodnout se o potřebné trysce ve vašem případě. Často se používá pouze jedna univerzální tryska průměrného průměru, ale pokud máte rádi odrůdu, doporučujeme hledat zařízení s několika typy trysek různých průměrů (od 18 do 50 milimetrů). Jejich výměna by měla být pohodlná a pevná. Drahé kopie jsou vybaveny rotačními tryskami.

Napájení. Důležitým aspektem ve výběru je ukazatel výkonu přístroje. Pokud jste majitelem krátkých, měkkých, dlouhých a řídkých vlasů typu "dětinský", měli byste věnovat pozornost zařízením s nízkým výkonem o výkonu od 300 do 400 W. Vysoce výkonné spotřebiče do 800 wattů se doporučují těm, kteří mají přirozeně husté a husté vlasy. Avšak v tomto případě, aby se zabránilo poškození vlasů, je kontraindikováno, aby se vysychaly při maximálních přípustných teplotách a rychlostech proudění vzduchu. Zařízení s minimálním výkonem mají pohodlnou rukojeť a nejkompaktnější ze všech.

Režimy vytápění a rychlost vzduchu. Počet těchto parametrů (1-3 / 1-2) a přítomnost funkce dodávání studeného vzduchu zvyšuje účinnost, pohodlí sušení a stylování, ale současně zvyšuje náklady na výrobek. Volba je na vás.

Krycí materiál a suroviny pro štětiny. To by mělo poskytnout výhody turmalínových a keramických povlaků a kartáčů, které si můžete vybrat podle potřeby vašich vlasů.

Ergonomické prvky, design a doplňky. Při výběru zařízení je třeba brát v úvahu tvar, hmotnost, velikost, průměr rukojeti a umístění aktivních tlačítek každého modelu zvlášť. Barva a design řešení je také důležité.

Náklady Tento parametr závisí na konkrétním modelu, vybavení a funkčnosti trysek, režimů a výkonu práce. Značka také zvyšuje náklady na produkt, pokud se rovná jiným vlastnostem.

Top 5 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy 2018-2019

5. místo - Vysoušeč vlasů Polaris PHS 0746 Lilac / Metal Silver

Tato 700-wattová vysoušeč vlasů je navržena tak, aby prováděla simultánní sušení vlasů a účes. Zařízení je vybaveno dvěma tryskami (stylový hřeben a transformační kartáč, aby se dosáhlo objemu). Ovládání spotřebiče se provádí přepnutím tří režimů vytápění a rychlosti přívodu vzduchu.

 • má malou hmotnost (240 gramů);
 • vybavené bezpečnostním systémem proti možnému přehřátí;
 • z ekologického a hygienického plastu;
 • vybavené speciální smyčkou pro zavěšení;
 • má vysoký výkon;
 • pohodlná délka kabelu (1, 8 metrů);
 • záruka jednoho roku od výrobce;
 • široká škála barev;
 • kompaktnost a lehkost;
 • stylový design.

 • nedostatečný počet trysek (2);
 • žádná ionizační funkce

4. místo - Vysoušeč vlasů Scarlett SC-HAS73I09

Toto 800-wattové zařízení, vybavené sadou trysek se čtyřmi jednotkami pro sušení (rozbočovač), vyrovnávání nepoddajných kudrlin, hladké kudrlinky a maximální objem, bylo úspěšně využíváno mnoha dívek při vytváření nejvíce stylových účesů. Užitečná ionizační funkce pomáhá saturovat vlasy negativními ionty a eliminovat elektrifikaci, což vede k jejich zpevnění a udržování zdravého a dobře upraveného vzhledu. Má dva režimy řízení průtoku vzduchu.

 • je doplněn velkým počtem trysek;
 • ionizace;
 • vybavené funkcí automatického vypnutí při přehřátí;
 • upevnění drátu na klouby, zabraňující zamotání;
 • pracuje v režimu dodávky studeného vzduchu;
 • má průměrnou hmotnost (360 gramů).

 • kabel s nedostatečnou délkou (1, 65 metrů);
 • dva režimy přívodu vzduchu.

3. místo - Vysoušeč vlasů Braun AS 530 MN Black

"Zlatý průměr" v našem hodnocení je správně obsazeno tímto vysoce výkonným (1000 W) a spolehlivým zařízením pro styling a sušení vlasů, které dokáže vytvořit bezchybný účes za pouhých pět minut. Inovativní funkce napájení páry pomůže při stylizování suchých vlasů a proud studeného vzduchu zajistí dokončený obraz. Přítomnost tří trysek různé velikosti a funkčnosti umožní provádět experimenty se styly a typy účesů, vytvářet velké nebo malé kudrlinky nebo neuvěřitelný objem. Starostlivá péče o vlasy zaručuje tři teplotní a vzdušné podmínky, což výrazně rozšiřuje možnosti zařízení.

 • velké množství trysek různých funkčních a průměrů;
 • sítko, které zabraňuje zamotání a poškození vlasů;
 • zařízení s vysokým výkonem;
 • dvouletá záruka od výrobce;
 • smyčky pro zavěšení na rukojeti a tělo výrobku;
 • dlouhá (2 m) rotační šňůra;
 • malá hmotnost (250 gramů);
 • ochrana proti přehřátí;
 • funkce zvlhčení párou;
 • funkce studeného vzduchu.

 • je provedena v jedné barvě (černá);
 • velké (asi 30 cm);
 • nepohodlné při zapnutí "studeného vzduchu";
 • vyčnívající potrubí pro přívod páry.

2. místo - Vysoušeč vlasů Philips HP8657 / 00

Tento vysoce výkonný (1000 W) a multifunkční kartáč na vlasy předchází vítězi našeho hodnocení díky přítomnosti keratin-turmalínového nástřiku trysek, který poskytuje jemný a rychlý styl pro všechny typy vlasů. Různé trysky s 5 jednotkami, které jsou součástí sady, vám poskytnou dostatečné možnosti pro vytvoření nejkomplikovanějších snímků: narovnání tvrdohlavo a načechraných vlasů, vytvoření velkých kadeř a malých kadeří. Balíček obsahuje náboj trysky pro úzký směrový dopad na oblast vlasů a vytváření jeho individuálních nuancí.

 • zařízení s vysokým výkonem;
 • turmalínový potah.
 • velké množství trysek, včetně masážní štětce oválného tvaru;
 • záruční doba 2 roky;
 • funkce ionizace a průtoku studeného vzduchu;
 • dlouhá rotační šňůra;
 • přítomnost plastové ochranné mřížky;
 • funkce tažení zubů pro pohodlné odstranění chloupků;
 • pohodlné závěsy pro zavěšení;
 • stylový design.

 • velká hmotnost (750 gramů);
 • minimální teplotní podmínky (2);
 • monochromatická (lila);
 • nedostatečná izolace proti hluku;
 • kartáče pro širokou vzdálenost.

1. místo - Babyliss BeLiss brushing Fender-Brush 2736E

Určení nejlepší sušičky na vlasy pro sušení a stylování vlasů, vybereme tuto originální novinku s maximálním výkonem 1000 wattů. Do balení přístroje jsou zahrnuty čtyři různé trysky vyrobené z přírodních štětin. Vlasy můžete předem vysušit pomocí speciálního nástavce koncentrátoru. Pomocí ergonomických konstrukčních trysek s inovativními keramickými zuby a speciálním systémem kontroly tónu vlasů můžete rychle a snadno narovnat vlasy od kořenů až po špičky. Točením vlasů s keramickým kartáčem jste vystaveni vytváření jakéhokoli obrazu a díky funkci dodávání průtoku studeného vzduchu můžete styl rychle dokončit.

 • různé trysky;
 • keramické povlakové trysky, které chrání před přehřátím;
 • Ionizační funkce, která dodává hladkost a lesk;
 • otočení dvou vektorových trysek v automatickém režimu;
 • rotační kabel optimální délky;
 • vynikající montáž bez mezery a mezery;
 • případ pro přepravu.

 • slušná hmotnost (430 gramů);
 • poměrně vysoké náklady.

Závěr

V souhrnu, co bylo napsáno, lze říci, že všechny zvažované elektrické spotřebiče mají užitečné vlastnosti (sušení, narovnání, vytváření kudrlin a objemu), které jsou připojeny v jednom zařízení. Při výběru požadovaného modelu vysoušeče vlasů je důležité zvážit vaše individuální potřeby a vkus, stejně jako potřebné vlastnosti a parametry výrobku. Vyberte si rozpočet s minimem příležitostí nebo zůstaňte na drahém výrobku s mnoha funkcemi a tryskami - rozhodnete se!

Co jiného by měla věnovat pozornost nejen otázce krásy, ale také zdraví vlasů? Potřebujete vysušit - vyberte si vhodný vysoušeč vlasů, musíte se kroutit - vyberte správné elektrické kleště. No, pokud se je třeba na některých místech najednou zbavit, věnujte pozornost našemu hodnocení epilátorů.

Co je sušič na vlasy a proč je to?

Obecná charakteristika zařízení

Výkon foukací sušičky je hlavním parametrem, který zajišťuje teplotu vzduchu a průtokovou sílu. Síla domácích modelů se pohybuje od 700 W do 2400 W a poté začíná řada profesionálních stylistů.

Teplotní režimy plní různé úkoly: horký vzduch je vhodnější pro vysoušení vlasů, ve středním režimu můžete držet zvlněný pramen déle, abyste si mohli lépe stylovat, a studený vzduch upevní dokončenou zvlnění. V profesionálních sušičkách vlasů používejte širší výběr režimů vytápění.

Další funkce, které se vyskytují ve stylu vysoušečů vlasů:

 • Ionizace zabraňuje tvorbě statické elektřiny, pokud se vlasy začnou příliš hustě a nedrží se ve vláknech;
 • pára vám umožňuje udělat stylování mnohem rychleji a nespálit si vlasy;
 • infračervené zahřívání brání vypadávání vlasů.

Trysky hřebenového hřebene jsou odnímatelné a neodstranitelné. Styler s jednou kulatou neodnímatelnou tryskou je nejjednodušší, ale je omezen na jeden typ curlingu a může pracovat pouze s vysoušečem vlasů. U ostatních modelů domácnosti existuje sada 2 až 6 odnímatelných trysek. V profesionálním provedení používejte 10 nebo více odnímatelných trysek.

Materiál, ze kterého je nástroj vyroben, ovlivňuje jeho trvanlivost a šetrnost k životnímu prostředí. Turmalínové nebo keramické obalové trysky rovnoměrně rozkládají teplo a zabraňují dehydrataci a vysoušení vlasů.

Délka napájecího kabelu hraje víceméně důležitou roli v závislosti na podmínkách, ve kterých bude zařízení používáno. U běžných typů zařízení je standardní délka kabelu až 2 metry av profesionálních zařízeních je 3 metry nebo více. S ohledem na specifika pohybů při pokládání, pohybu sušičky na vlasy z jedné ruky na druhou a kolem hlavy by šňůra měla mít tvar spirály, aby se nezakrčila do uzlu. K dispozici jsou kompaktní silniční bezdrátové verze zařízení.

Někteří výrobci obezřetně doplňují zařízení se systémem otáčení kabelu na spodní straně držadla.

Výhody a nevýhody

Stylovač pro domácnost je vhodný pro vlasy jakékoliv délky a tvrdosti. Tento účinný nástroj má mnoho výhod:

 • umožňují okamžitě bičovat vlasy až na požadovaný objem doslova stojící na prahu předtím, než vyjdou;
 • nezávisle a rychle vytvořit složitý originální účes;
 • experimentujte s různými tryskami ve volném čase, vyberte si svůj vlastní styl;
 • vždy vypadají ohromující, jako by byly čerstvé z salonu krásy;
 • Pokud potřebujete vzít s sebou styler, když potřebujete jít do práce nebo na výlet, přínosem je jeho malá váha a velikost.

Taková mega-užitečná věc, zdá se, by prostě neměla mít chyby. Existují však některé upozornění:

 1. Každodenní používání vysoušeče vlasů se nedoporučuje, jelikož vlasy budou nevyhnutelně poškozeny, ne-li teplotou, ani třením. V tomto případě ionizační funkce pomůže trochu, ale čas od času vlasy budou muset odpočívat.
 2. Před použitím je nutné aplikovat speciální vlasové stylingové a stylingové přípravky, které mají negativní vliv na zdraví vlasů.

Jak si vybrat

Nikdo nezná všechny vlastnosti vlasů, stejně jako jejich majitele. Proto je nejlepší kartáč na vlasy pečlivě vybraný a osobně testovaný. Při výběru zařízení si přečtěte následující tipy:

 1. Návrh, hmotnost a velikost.
  Většina žen intuitivně cítí věc - moje nebo ne moje. Například pro křehkou ženu bude i nejkrásnější zařízení nesmírně nepohodlné, pokud je masivní a těžké. Snažte se vyfouknout několik typických pohybů se sušičem vlasů, přesouvat z jedné ruky do druhé, přepnout tlačítka režimů, odstranit a vložit špičky jeden po druhém. Určitě uděláte své závěry.
 2. Průměr trysek.
  Tento údaj závisí na typu účesu. Existují ženy, které nemají rády jemné kudrlinky a kudrlinky, nebo naopak. V opačném případě se pro dlouhé a střední vlasy hodí větší průměr. Takže vlasy nebudou zmateny v hřebenu. Pro krátké vlasy použijte libovolné možnosti.
 3. Napájení.
  Napájení přímo ovlivňuje rychlost vytváření účesů. Modely malé kapacity jsou levnější, ale nejsou vhodné pro všechny. U krátkých vlasů může být tato volba ideální, ale dlouhé vlasy s největší pravděpodobností nebudou moci dokonce suché elementární. Optimální výkon, který bude vyhovovat všem, je 1000-1200 wattů. To také závisí na síle, zda fén může plně pracovat na vlasy se všemi přílohami, které jsou k němu připojeny.
 4. Sada trysek.
  Standardní sada trysek se u různých modelů liší. Nejběžnější trysky:

 1. Curlingové kleště, v závislosti na jejich průměru, jak budou kudrnaté - malé nebo velké.
 2. Difuzér pro bazální objem.
 3. Štětec s přírodními štětinami vytáhne vlasy a svítí.
 4. Pravidelný hřeben dodá objem vlasů po celé délce.
 5. Na vytvoření kudrlin je použita kulatá štětka.
 6. Pro rovnání kudrnatých nebo zvlněných vlasů je zapotřebí polokruhový kartáč.
 7. Kartáč se skrývanými zuby a rotačním kartáčem výrazně zrychluje a zjednodušuje proces kroužení.

Je třeba zhodnotit, jak může být každé příslušenství užitečné. Zvláštní případ pro trysky bude příjemným a užitečným doplňkem.

 • Funkce ionizace. Tato volba potěší majitele nezdravých vlasů. Zpracovány ionizací, nebudou vystupovat v různých směrech, ale stanou se hladkými a poslušnými. Nemusí být ani nutné používat stylingové produkty.
 • Teplota Více není vždy lepší. Příliš horký vzduch velmi rychle a neodvolatelně ničí vlasy. Jeho použití je opodstatněné pouze krátkodobě a pouze v naléhavých případech. Optimální stylovací teplota je 60 stupňů. A ti, kteří projevují zvláštní starosti o zdraví vlastních vlasů, je vyschnou sotva teplým nebo studeným vzduchem.
 • Par Významně zrychlujete aktivity ranního vytváření snímků.
 • Kord. Nezapomínejte na tuto maličkost. Délka kabelu může být rozhodující při výběru ideálního nástroje a vestavěná rotace vás ušetří z výletů do služby a výrazně prodlouží jeho životnost.
 • Nejlepší modely roku 2018

  Bosch PHA9760

  Výkon zařízení - 1200 W, je vybaven ionizací, má 3 režimy ohřevu a 2 rychlosti. Délka kabelu 3 m. Na rukojeti je smyčka pro zavěšení. Kabel se otáčí.

  Výhody: vysoký výkon zajišťuje rychlou instalaci. Vhodné pro dobré objemy, rovnání nebo curling vlasů jakékoli délky.

  Nevýhody: trochu hlučné, ale moc ospravedlňuje to.

  Průměrná cena je 2440 rublů.

  BaByliss AS531E

  Výkon 700 W se dvěma stupni ohřevu, dvěma rychlostmi a dvěma směry otáčení. Je zde režim studeného vzduchu. Kefka o průměru 35 mm od přírodních štětin má keramickou krytinu a automatickou rotaci.

  Výhody: nízká hmotnost, pohodlné uchopení. Měkké štětiny na kartáč. Hrot trysky je nehořlavý.

  Nevýhody: V chladném režimu není rotace trysky zajištěna.

  Průměrná cena 3 690 rublů.

  Philips HP8664

  Napájecí model - 1000 wattů. Trysky s keramickým povrchem a automatickým otáčením. Model poskytuje ionizaci a výběr rychlosti.

  Výhody: spolehlivá montáž, otáčení trysek v různých směrech. Kartáče nezaměňují vlasy, dobře vysušené.

  Nevýhody: nebyly zjištěny.

  Průměrná cena je 4,227 rublů.

  Rowenta CF 9220

  Lehké tělo s výkonem 1000 W. Je vybaven ionizační funkcí a automatickým otáčením trysek keramickým povlakem.

  Výhody: poskytuje kvalitní hlasitost, ruce nejsou unavené.

  Nevýhody: při dlouhodobém používání přehřívá.

  Průměrná cena 3 922 rublů.

  BaByliss 2736E (2735E)

  Modely se stejnými vlastnostmi: výkon 1000 W, 2 teplotní podmínky, studený vzduch a ionizace, 4 trysky s keramickým povrchem, odnímatelný filtr, značkové pouzdro pro skladování.

  Výhody: dobrá konstrukce, odolný materiál. Na štětcích přírodní štětiny.

  Nevýhody: vyžadují obzvláště pečlivé zacházení při výměně trysek, jsou zde stížnosti na křehké svorky.

  Průměrná cena 5 600 rub.

  Braun AS 530

  Napájení zařízení - 1000 W, 3 stupně ohřevu a odděleně studený vzduch. Navíc je k dispozici zvlhčení páry. Rukojeť má smyčku pro zavěšení a pohodlný systém otáčení kabelu.

  Výhody: spolehlivost, nízká hmotnost, zvýšený počet funkcí. Model je často zakoupen znovu. Vhodné pro vlasy libovolné délky. Zvlhčování způsobuje, že vlasy jsou poslušnější a jsou ideální pro neomylné zamotané vlasy.

  Nevýhody: případ se zahřívá, nedoporučuje se ponechat zapojen, ani když je vypnut. Existují stížnosti na sílu kabelu.

  Průměrná cena 3,187 rublů.

  Bosch PHA5363

  Model má 3 teplotní režimy (teplý, střední a horký vzduch) a 2 rychlosti při výkonu 700 wattů. Další ionizační funkce. 1,8 m kabel

  Výhody: stylový vzhled přístroje, jemné zahřívání bez vysušení vlasů.

  Nevýhody: ne příliš výhodné upevňovací trysky, nevhodné pro napájení kudrnaté vlasy.

  Průměrná cena je 2 074 rublů.

  BaByliss BAB2770E

  Výkon vysoušeče vlasů - 800 W, 2 teplotní podmínky a 2 rychlosti. Délka kabelu 2,7 m. Vyměnitelné kartáče o průměru 40 a 50 mm s automatickým otáčením v různých směrech. Pouzdro na kartáče. Odnímatelný filtr.

  Výhody: lehké zařízení, dobře vysušuje vlasy a neelektrizuje. Na konci zakřivuje prameny a vytváří svěží objem.

  Nevýhody: kartáč se otáčí pouze v režimu s teplým vzduchem.

  Průměrná cena je 5 031 rublů.

  BaByliss BAB2620E

  Velmi jednoduchý model: 700 W, 2 režimy, odnímatelný filtr, systém otáčení kabelu. Kartáč s průměrem 32 mm se studeným hrotem.

  Výhody: snadné a snadné použití, vynikající styling.

  Nevýhody: horký vzduch je příliš horký.

  Nevýhody: tryska není odnímatelná, nelze použít jen vysoušeč vlasů.

  Průměrná cena je 2 744 rublů.

  Philips HP8666

  Vysoušeč vlasů - 1000 wattů. K dispozici je ionizační funkce a 3 režimy vytápění. 3 trysky s keramickým povrchem, přírodní štětiny a automatické otáčení ve dvou směrech. Průměr běžných kartáčů je 30 a 50 mm, průměr kartáče se zasouvacími štětinami je 38 mm. Délka rotujícího kabelu je 1,8 m. Na rukojeti je pohodlná smyčka.

  Výhody: rychle schnou, dobře tvarují a lesknou na vlasy.

  Nevýhody: maximálně je vzduch příliš horký a samotná hubice je také zahřátá.

  Průměrná cena 4 750 rublů.

  Kromě těchto možností existují další, ne méně zajímavé modely vysoušeč vlasů. Po prozkoumání jejich základních funkcí a vymezení osobních preferencí lze získat opravdu užitečnou věc. Vysoušeč vlasů nejen šetří čas na výletech do salonu, ale také šetří rodinný rozpočet. S tímto jednoduchým zařízením může každá žena experimentovat co nejvíce se svými vlasy doma, změnit obraz, modelovat vlasy a vždycky vypadat neodolatelně.

  Fén - štětec, který je lepší, hodnocení 10 nejlepších modelů podle recenzí zákazníků

  Vysoušeč vlasů - kartáč nebo rotační vysoušeč vlasů se objevil na polích našich obchodů ne tak dávno. Ale okamžitě vyhrál lásku mnoha zákazníků a hodně pozitivní zpětné vazby. A to není překvapující, protože pomocí tohoto snadno použitelného zařízení můžete vytvářet své vlasy jako v profesionálním salonu, aniž byste museli věnovat velkou dobu tomuto procesu a významně ušetřit rodinný rozpočet.

  Možnost výběru - drátěný nebo bezdrátový kartáč na vlasy. Funkční redundantní?

  Vynaložil jsem spoustu času na silnici, nahradil jsem objemný domácí fén s pohodlnou a kompaktní kartáč na vlasy.

  První věc, kterou si sama odfrkla, byla bezdrátová vysoušeč vlasů. Byl jsem zmatený malou silou, která vyžaduje časté nabíjení, minimální funkčnost a nedostatek vyjímatelných trysek.

  Možnosti práce ze sítě se ukázaly jako mnohé.

  Klíčovými body výběru byly:

  • Kompaktnost a nedostatečná váha;
  • ergonomie;
  • moc (nechtěla bych trávit čas navíc);
  • vyměnitelné trysky pro výběr možností pokládky;
  • možnost volby rychlosti a teploty vzduchu.

  Příjemné bonusy byly: keramický povlak a ionizace.

  Zvolený Remington AS 1220 měl působivé parametry: vysoký výkon, sadu trysek a dokonce i cestovní pouzdro.

  Zjistil jsem, že výběr je úspěšný, ale funkce pro mě byla nadbytečná. Kouzlo keramického povlaku je obtížné odhadnout. Situace s ionizací se zdá být podobná - až do výskytu této funkce, bylo prostě nevědomé potřeby odstranění statického napětí.

  Používám pouze velké štětce, zbývající trysky v mém případě nebyly užitečné.

  Působivý výkon, skvělá šňůra a pohodlná tlačítka.

  Nedávno jsem krátce střihala a začala se dívám na auto-rotační stylisty. Skloněný k zařízení Philips HP8668 3 v 1

  Volba výkonu a trysek

  Je nutné zvolit si štětec na vlasy - je to jedna z hlavních charakteristik. Určuje maximální teplotu topení a sílu přívodu vzduchu. Pro tvorbu vlasů nepotřebuje moc velký, dostatečný a 600 wattů. Pokud je více - skvělé pro sušení vlhkých vlasů. Dbejte také na teplotu topení. Čím více to bude - tím rychleji vlasy vyschnou a položí se. Existují také některé styly, které odstraňují statickou elektřinu.

  Trysky na kartáč na fén by měly být zvoleny s ohledem na požadovaný efekt. Přicházejí v různých průměrech, záleží na tom, jaké kadeře se chcete dostat. Například: elastické malé vlny, volné široké vlny, rovné prameny, spirály a tak dále. Tyto výsledky je možné získat pomocí kleští, topení rukou a kartáčů. K dispozici je také tryska pro rozpojování neúspěšně položených vlasů, pro vytváření vln, potřebujete komponentu s zvlněním. K dispozici je také tryska pro vytváření vodorovných a svislých kadeří.

  Výše uvedené trysky jsou nejběžnější, užitečné a stojí za to. Všichni ostatní nejsou tak důležití, protože mnoho lidí je nepoužívá, nebo jen další variantu a nadhodnocenou cenu toho, o němž je napsáno výše.

  Kdybych si teď koupil stylu, rozhodl bych se Rowenta. Vynikající výkon: výkon 1000 W, dlouhá šňůra, různé trysky. Mnoho pozitivní zpětné vazby a objednávek, rozumnou cenou.

  Vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem pro kudrnaté vlasy

  Moje vlasy jsou velmi kudrnaté: pravidelně jsem je musel vytáhnout pravidelným vysoušečem vlasů a všemi druhy žehliček. Toto cvičení bylo nudné a ne vždy vedlo k velkému výsledku. Dlouho jsem snil o zařízení, které by samo činilo toto rutinní práci. Když jsem v supermarketu narazil na model s rotujícím kartáčem Rowenta BRUSH ACTIV, získaným bez přemýšlení. Pozorování konzultanta, že výrobky takového plánu mají krátkou životnost kvůli rotačním tryskám, mě nezastavily.

  Můj model je čínský, ale to neovlivnilo jeho funkční vlastnosti. Výhody sušičky se ukázaly být větší než nevýhody:

  • Krabice s polárním průměrem jsou součástí balení: dokonale se vyrovnávají s vytvořením bazálního objemu na kadeře kontrastní délky;
  • Ionizační volba neutralizuje statický efekt - vlasy neležou po stranách, protože nehybridizují. Účes se po obyčejném vysychání vyznačuje jemným zrcadlem - není třeba používat pěny, pěny a balzámy pro styling;
  • zařízení je beztížné a pohodlné - ruka se téměř nikdy neobtěžuje.

  Bylo mi s Rovenem přátelé už téměř deset let. Během této doby, odhalil a škodlivost její charakter:

  • přiléhající kartáče se posadí a jsou odstraněny pouze s jistou (někdy významnou) snahou a přítomností obratnosti;
  • regulátor teploty je stále mimo provoz.

  Nyní můj kosmetický stroj funguje pouze v poloze nízkého tepla, ale přesto má postavení osobního kadeřníka a spojence v bitvě o krásu.

  Model je lakonický a vyvážený: v něm není nic nadbytečné a všechny funkce byly vyvinuty ve prospěch spotřebitele. Je těžké si představit, že tam jsou sušičky na vlasy, lepší než tohle.

  Vysoušeč vlasů pro styling vlasů

  Vysoušeč vlasů - štětec je vhodný pro stylování na krátkých i dlouhých vlasech.

  Účinně kombinuje funkce několika zařízení péče. Když jste si koupili takové zařízení, už nepotřebujete elektrické curlingové žehličky, kadeřníky a žehličku. Dejte krátkému objemu vlasů a pompávejte, dejte dlouhé vlasy do krásných měkkých kudrlin nebo udělejte klasické hladké vlasy - se všemi těmito úkoly se rotační vysoušeč vlasů vyrovnává dokonale.

  Vzhledem k vysoké popularitě tohoto zařízení začaly vyrábět téměř všichni hlavní výrobci domácích spotřebičů. Jak pochopit různé modely, které sušič vlasů s rotující kartáč je lepší? Pokusíme se to na to přijít.

  Principem vysoušeče vlasů - kartáč je otáčení trysky. Existují modely, kde se rotace automaticky spustí spolu se začátkem vysoušeče vlasů. A tam jsou ty, kde je mechanismus dodáván odděleně od přívodu vzduchu. Je vhodné používat takové modely jako autonomní zařízení pro sušení.

  Jak vybrat kartáček na vlasy: 7 pravidel

  Pokud chcete, aby vaše zařízení obsluhovalo co nejdéle a nepoškozovalo vaše vlasy, věnujte pozornost těmto vlastnostem:

  1. výkon je hlavní parametr, který určuje provoz zařízení a ovlivňuje pevnost průtoku vzduchu a teplotu jeho vytápění. Obvykle je výkon vysoušečů vlasů s rotujícím kartáčem v rozmezí od 400 do 1100 wattů. Před nákupem se rozhodněte, jak často budete používat vysoušeč vlasů a za jakým účelem? Z toho bude záviset na tom, jak výkonný model potřebujete k nákupu. Pro přidání hlasitosti a snadného stylingu stačí 400-600 W. A pokud máte v plánu neustále suché a zvlněné dlouhé kudrlinky, pak je nutné, abyste přístroj zesílili - od 1000 W;
  2. výrobního materiálu. Je lepší vybrat si vysoušeč vlasů, ve kterém má tělo trysky keramický povlak. Tento typ materiálu přispívá k rovnoměrnějšímu ohřevu celého povrchu a pečlivěji působí na vlasy;
  3. režimem činnosti je rychlost vyfukovaného vzduchu a otáčení kartáče. Vyberte model vybavený několika režimy. Pak si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim vlasům, v závislosti na jejich délce a tloušťce;
  4. trysky No, všechno je jednoduché - čím více trysek, tím více příležitostí pro experimentování s jejich vzhledu. Obvykle jsou v soupravě pro vysoušeč vlasů zahrnuty několik kulatých trysek pro různé délky vlasů, ploché kartáče pro vyhlazení kadeř a kroutících žehliček. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat pevnost upevnění trysek na rukojeti vysoušeče vlasů. Pokud se drží slabě, vyjíždějí nebo odcházejí - je lepší nechat tento model používat;
  5. Pomocné funkce jsou velmi důležitou vlastností, protože minimalizují poškození způsobené horkým vzduchem a usnadňují styling. Mezi tyto funkce patří ionizace, schopnost dodávat studený vzduch a zvlhčení páry. Při ionizaci jsou vlasy vystaveny záporně nabitým částicím, což snižuje statickou elektřinu. V důsledku toho se stávají hladkými a hedvábnými. Studený vzduch se aplikuje na konci pokládky, aby se výsledek opravil. Zvlhčování parou napomáhá řádně narovnat vlasy a učinit to poslušnější;
  6. potraviny Existují dva typy modelů - ty, které jsou napájeny z elektrické sítě a běží na bateriích. Pokud zvolíte běžný kabelový model, ujistěte se, že délka kabelu není menší než 1,8 m. Modely baterií jsou vhodné pro cestování a cestování tam, kde není možnost používat elektřinu. Dbejte na to, zda je součástí nabíječky;
  7. příslušenství. No, když model obsahuje plastovou nádobu nebo tašku pro příslušenství. To platí zejména pro modely, kde byly při výrobě kartáčů použity přírodní materiály. Takové přídavné zařízení vyžadují zvláštní skladovací podmínky. V opačném případě se štětiny rychle rozbijí a chmýří, což komplikuje proces pokládání.

  Správný styling

  Nestačí vybrat vhodnou vysoušeč vlasů - kartáč.

  Chcete-li získat požadovaný výsledek a užívat si odraz v zrcadle, při používání zařízení dodržujte některá pravidla:

  • Zvolte správný režim provozu. Husté a dlouhé vlasy suché a zvlněné při vyšší rychlosti. Toto je obvykle druhé tlačítko. Chcete-li dávat vlasy z krátkých vlasů, stačí použít první režim;
  • Netahejte prameny příliš široce. V tomto případě kudrlinky nebudou mít krásný tvar, protože část vlasů právě klouzá při sušení. Optimální pro získání pramenů o šířce 5 - 7 cm;

 • vysoušeč vlasů - štětec pro krátké vlasy - je univerzální pomocník při dávkování krásy. Použijte trysky středního průměru. Chyťte prameny od horní části hlavy a větru v různých směrech. Tak se ve účesu objevuje lehká nedbalost a přirozenost;
 • v mnoha modelech je tryska - koncentrátor je součástí balení. Než použijete štětec, který zvedá vlasy u kořenů, vysušte je pomocí vysoušeče vlasů s nábojem. Následný efekt bude trvat déle;
 • navíjení pramenu, zahřejte ji na několik vteřin. Nezapomeňte, že čím více vysoušeč vlasů má, tím rychleji a intenzivněji se ohřívá. Nevyhýbejte se delší dobu, než je nutné, abyste zabránili poškození vlasů;
 • trysky s přírodními štětinami jsou pro vlasy choulostivější, neztrácejí jejich strukturu, dělají je hladší a lesklé;
 • Pokud jste vlastníkem přírodních kudrlin, vyberte si model s tryskou - difuzorem;
 • nezapomeňte, že když používáte vysoušeč vlasů - hubice se zahřeje na vysoké teploty. Při stylování vlasů je pečlivě ošetřete, abyste se nevystavili nebezpečí popálenin.
 • Pokud jste po prozkoumání všech technických podrobností stále nemusíte vybírat štětcem na vlasy - na vlasy věnujte pozornost recenziám zákazníků, kteří již tento přístroj gadget oceňují a vytvářejí osobní názor.
 • Hodnocení nejprodávanějších modelů

  1. Philips HP8664

  Vysoušeč vlasů - kartáč s výkonem 1000 W, keramický povlak a automatické otáčení trysek. Mezi další funkce patří ionizace a možnost volby rychlosti přívodu vzduchu. Cena od 3549 rub. až 5390 rublů

  • Výhody: vysoce kvalitní montáž, kartáče se mohou otáčet v různých směrech, nezaměňovat vlasy, poskytují dlouhotrvající styling.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  2. Braun AS 530

  Výkon 1000 W, tři režimy vytápění, přívod studeného vzduchu a zvlhčení páry. Cena od 2820 rublů. až 4599 rublů

  • Výhody: trvanlivost (někteří zákazníci tento model používají déle než 6 let), funkčnost, nízká hmotnost. Ideální pro krátké nebo střední vlasy. Funkce parní zvlhčování usnadňuje stylování tenkých, zamotaných vlasů, což je činí učenějšími.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  3. BaByliss 2736E

  • Výhody: vybudovat kvalitu a materiál, trvanlivost. Trysky jsou kartáče s přírodními štětinami, jejichž použití dává vlasům přirozený lesk a hladkost. Přítomnost úložného kufru, respektu k vlasům, může být použita jako normální vysoušeč vlasů.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  4. Philips HP8656

  Výkon 1000 W, keramický povlak, tři režimy provozu, ionizace, průtok studeného vzduchu, pět trysek s přírodními štětinami, napájecí kabel 2 metry. Cena od 3100 rublů. až 5490 rublů.

  • Výhody: režim pečlivého sušení, multifunkčnost, velké množství trysek, plochý kartáč - hřeben pro sušení a ionizující vlasy, přítomnost kabelky pro skladování, vysoce kvalitní tělový materiál.
  • Nevýhody: malý hluk při práci, těžký.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  5. Rowenta CF 9320

  • Výhody: snadné použití, tloušťka trysek zajišťuje perfektní kudrlinky na dlouhých vlasech, pečlivé působení, nevytahuje a nezamotá vlasy.
  • Nevýhody: nedostatek studené teploty v "studeném vzduchu".

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  6. Braun AS 330

  • Výhody: dobrý účinek bazálního objemu, dlouhý napájecí kabel (2 m), nezamotá vlasy, funguje tiše.
  • Nevýhody: žádný ionizační režim.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  7. Bosch PHA2300

  Výkon 700 W, keramika, dva režimy provozu, dvě trysky, přívod studeného vzduchu. Cena od 1690 rublů. až 3390 rublů

  • Výhody: Kvalita a povlakování, snadná manipulace, schopnost odstranit zuby z kartáče, trvanlivost, kompaktnost.
  • Nevýhody: trochu hluku při práci.

  Průměrné hodnocení: 4 z 5.

  8. Philips HP8662

  Výkon 800 W, tři režimy, ionizace, přívod studeného vzduchu. Zahrnuje štětec a náboj. Cena od roku 1990 rub. až 35890 rub.

  • Výhody: průměrný výkon je skvělý pro časté používání, pohodlný ergonomický tvar rukojeti, poměr cena / kvalita.
  • Nevýhody: s časem chmýří štětiny štětce.

  Průměrné hodnocení: 3.5 z 5.

  9. Philips HP8661

  • Výhody: nízká cena, funkce rotace šňůry, výběr různých způsobů pokládky.
  • Nevýhody: špatně kadeří dlouhé vlasy.

  Průměrné hodnocení: 3 z 5.

  10. Polaris PHS 0746

  • Výhody: lehká, kompaktní, vhodná pro jízdu, vhodná pro střední délku vlasů.
  • Nevýhody: slabé fixační trysky.

  Průměrná cena: 3 z 5.

  Každá dívka chce vždy vypadat okouzlující a dobře upravená. To vám pomůže koupit vysoušeč vlasů - kartáče. Analyzujte, jak často jej plánujete používat, jaké přílohy by měly být zahrnuty tak, aby optimálně odpovídaly délce a struktuře vlasů, jaké další funkce jsou k dispozici, přečtěte si recenze na internetu a vyberte, které zařízení je lepší koupit.

  Při správném používání můžete snadno změnit svůj obrázek a vždy vypadat neodolatelný!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy