logo

9 nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů

Kadeřníci často čelí obtížím při výběru profesionálního vysoušeče vlasů. Faktem je, že se výrobky liší v takových vlastnostech, jako je výkon, hmotnost, materiál a náklady. Seznamujeme se s těmito kritérii a zjistíme, které značky jsou považovány za nejoblíbenější vysoušeče vlasů.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Při výběru profesionálního vysoušeče vlasů se musíte spolehnout na následující kritéria:

 1. Napájení. Přístroj s větším množstvím energie se rychle kudrlí. Ukazatel nad 2000 W však může způsobit nadměrné sušení pramenů. Optimálně vyberte fén s kapacitou 1800 wattů.
 2. Další funkce. Přístroj by měl mít ionizační systém, přívod studeného vzduchu. No, pokud sušič vlasů má několik režimů rychlosti. Filtr pro prach a vlasy a tlumič je vítán.
 3. Hmotnost a velikost. Vysoušeč vlasů by měl pohodlně odpočívat v ruce, mít průměrnou hmotnost a dlouhý napájecí kabel.
 4. Materiál. Nejlepší volbou je odolný plast s funkcí tepelné odolnosti.
 5. Bezpečnost Sušička by měla mít zabudovaný termoset z přehřátí.

Provedení kompetentní volby pomůže kvalitě vysoce kvalitních vysoušečů vlasů pro profesionály. Vychází z uvedených charakteristik a recenzí zákazníků.

Profesionální vysoušeče vlasů

Výkonný profesionální vysoušeč vlasů je hlavním nástrojem specialisty na vlasy. Často výsledek získaný v kabině závisí nejen na rukou velitele, ale také na úrovni kvality používaných nástrojů. Tento článek vám pomůže, abyste se nemýlili při výběru věrného pomocníka při vytváření stylových stylů.

Zvláštní funkce

Profesionální vysoušeč vlasů je snadno rozpoznatelný i externě. Vzhledem k tomu, že kadeřnické nástroje hrají velkou roli při vytváření obrazu salonu a mistra, mají vždy velkolepý design. Nejvýhodnější ušlechtilé tmavé odstíny a hladké linie nebo naopak oslnivé barvy a vzory. Navíc takové sušičky na vlasy mají pohodlnou pogumovanou rukojetí a rotující šňůru s takovou délkou, že je vhodné pracovat s nástrojem. Obvykle je to asi tři metry.

Tvar trysky je charakteristický. Pro koncentrovanější přívod horkého nebo studeného vzduchu do pramenů, a tudíž rychlý styling, má podlouhlý tvar a nejvýše 1 cm široký. Proto použití tohoto vysoušeče vlasů doma není vhodné.

Zařízení tohoto typu jsou velmi silné a schopné pracovat dlouho a nepřetržitě. Odlišují se při výběru trysek a teplotních režimů, což ponechává široké pole pro průvodce. Vyznačují se dlouhou životností - asi 10 let.

Co se liší od obvyklého?

Profesionální kadeřnické potřeby musí odolat dennímu zatížení a pracovat bez přerušení po dlouhou dobu. Abyste to dosáhli, musí mít sušička větší výkon než domácí spotřebič. Obvykle se tento parametr pohybuje od 1600 do 2000 wattů. Z běžných domácích spotřebičů se takový výkon nevyžaduje.

Zpravidla mají salonní nástroje jasnou specializaci. Mohou být navrženy pro sušení vlasů, curling, narovnání nebo fixaci vlasů. Jedno zařízení dokáže vypořádat se všemi těmito úkoly, ale bude potřebovat několik vyměnitelných trysek a nastavitelných režimů napájení a foukání.

V profesionálním vysoušeči vlasů musí být nutně možnost zvolit různé teplotní podmínky. Nejčastěji se jedná o tři: nejsilnější a horší proud vzduchu je dodáván k sušení, střední síla je určena pro styling a nejslabší se používá k určení výsledku. Kromě toho kadeřník nezbytně potřebuje funkci dodávání studeného vzduchu, který je schopen poskytnout vlasům trvanlivost a lesk.

Pod vlivem horkého vzduchu se struktura vlasů stává pružnější a pružnější a kontrast mezi teplotami je koncipován tak, aby konsolidoval výsledek.

Rozdíl mezi profesionálním vysoušečem vlasů a obyčejným domácím spotřebičem spočívá v tom, že by neměl převzít tak široký výběr způsobů, zvláště pokud se používá pouze k sušení vlasů.

To platí i pro vysoušeče vlasů. Pro sušení byste si měli koupit model s nábojem nebo difuzorem, pokud mluvíme o kudrnatých vlasech. Difuzér lze použít na rovné vlasy pro vytváření objemových a světelných vln.

Tato příloha se také nachází na domácích sušičkách vlasů, neboť učení se k použití není vůbec těžké. Koncentrátor však může být nebezpečný v neschopných rukou, protože směruje proud horkého vzduchu přímo na malou oblast vlasů. To je plné spáleniny pokožky hlavy a nadměrného vysychání vlasů. Tyto nástroje jsou určeny pro použití třetími stranami.

Různé stylování v salonu pomůže vytvořit profesionální styler. Toto moderní multifunkční zařízení kombinuje několik nástrojů najednou díky výměnným tryskám. Keramické desky dávají vlasům požadovanou hladkost a kartáče různých průměrů vytvoří dokonalé kudrlinky.

Obvykle jsou s tímto nástrojem doplněny kryty pro skladování příslušenství tak, aby všechny vyměnitelné trysky byly vždy na jednom místě, což je nezbytné pro práci velitele.

Vedoucími osobami v produkci kadeřnických salonů jsou Itálie a Německo. Montáž v těchto zemích zaručuje vysokou kvalitu. Na rozdíl od profesionálních vysoušečů vlasů jsou domácí spotřebiče obvykle dováženy z Číny.

Vysoce kvalitní nástroj je schopen sloužit při denním zatížení více než 10 let. Tím se výrazně odlišuje od domácího partnera: alespoň jeden výrobce je nepravděpodobné, že zaručí takovou trvanlivost.

Profesionální vysoušeče vlasů chrání před přehřátím a protipožární vestavěnou tepelnou ochranou. Toto je nutné bezpečnostní opatření, pokud je spotřebič vystaven tak intenzivnímu použití jako v kabině. Tento mechanismus zabraňuje přehřátí nástroje i povrchu vlasů.

No, pokud je do zařízení vložen ionizátor. Poskytuje vlasům hladkost a lesk, zabraňuje elektrifikaci, což usnadňuje práci kadeřníka. Kromě toho tato funkce dlouhodobě podporuje zdravé vlasy.

Charakteristiky

 • Nejprve si kupte vysoušeč vlasů pro salon, potřebujete se seznámit se seznamem jeho technických vlastností. Jedním z definujících indikátorů je výkon. Čím vyšší je, tím vyšší je horký vzduch z trysky a tím rychleji se stává styl a sušení. U hustých a dlouhých vlasů je užitečná vysoká úroveň síly, takže proces práce s vlasy se neustoupí po celé hodiny. Dolní práh pro profesionální vysoušeče vlasů - 1600 wattů. To stačí k práci se středně dlouhými a hustými vlasy, ale může způsobit potíže při pokládání svěží a husté. Pro přísnější a objemnější kadeře potřebujete více energie - 2000-3000 wattů.
 • Je nutné, aby byl nástroj v ruce pohodlný. Stojí za pozornost tvar a materiál rukojeti. Je mnohem pohodlnější se dotýkat pogumované plochy. Stojí za to se snažit se s nářadím pohodlně ukládat do skladu, držet ho, dbát na délku kabelu. Je o to víc nezbytné vyzkoušet si vysoušeč vlasů předem, protože i přes moderní výrobní technologie je to velmi těžké zařízení. Hmotnost může dosáhnout 700 gramů. Je třeba mít na paměti, že s tímto nástrojem bude kadeřník muset komunikovat většinu dne.
 • Průvodce miniaturami můžete zvolit kompaktnější verzi. Ne všechny profesionální modely jsou stejně objemné, navíc "drobky" nejsou v žádném případě horší než u moci. Malý vysoušeč vlasů nemusí být určen pouze k domácímu použití.
 • No, pokud se vám líbí návrh vybraného nástroje. Není to však nejdůležitější při vytváření ohromujícího stylingu.
 • Pro větší pohodlí návštěvníků salonu jsou mnohé vysoušeče vlasů vybaveny speciálními mechanismy, které z nich činí nehlučné. Měli byste věnovat pozornost těmto modelům, protože budou mít k účasti v kadeřnictví příjemnější pro každého, včetně mistrů. Dlouhodobé vystavení vysokým hladinám hluku negativně ovlivňuje psychiku a lidské zdraví.

Hodnocení výrobců

Známé společnosti poskytují vysokou kvalitu výroby, což znamená dobrý výkon zařízení a rychlé sušení nebo styling:

 • Evropa stojí před světem ve výrobě profesionálních vysoušečů vlasů, které splňují všechny standardy kvality. Výrobky se podrobí přísnému testování bezprostředně před uvolněním a mají příslušné certifikáty kvality. Výrobky francouzské společnosti Babyliss jsou všeobecně známé. Ona zaujímá vedoucí postavení ve výrobě pleyok, ale také známá jako výrobce profesionálních vysoušečů vlasů. Využití nejnovějších technologií a náročné kontroly kvality umožňuje společnosti vyrábět zařízení s kvalitou salonu.
 • Když už mluvíme o profesionální technologii pro péči o vlasy, německé značky nemůžeme ignorovat. Bosch je jednou z nejlepších společností pro výrobu různých elektronik, a to nejen v Německu, ale i na celém světě. Kvalita německých konstrukcí a využití inovací umožňují výrobci zachovat svůj obraz již více než sto let. Výrobce kombinuje své znalosti v různých oborech, jako je vývoj průmyslu a sofistikované elektroniky pro vytváření inteligentních technologií.

Sortiment této společnosti představuje multifunkční zařízení různých cenových kategorií. Koupě vysoušečů vlasů této společnosti si můžete být jisti svým výběrem.

 • Braun je německá značka malých domácích spotřebičů a výrobků pro zdraví a krásu. Rozsah společnosti je neobvykle široký, výroba různého zboží pro domácí použití jeho čipu. Značka se zabývá sušičkami na vlasy asi 50 let a dosáhla v této oblasti působivých výsledků. Profesionální zařízení výkonná a spolehlivá, vhodná pro použití jak v salonech, tak doma.
 • Výrobce profesionálních zařízení pro kosmetické salony z Německa Moser je oprávněně na seznamu nejlepších. Společnost se objevila v polovině minulého století, ale zaostává za mladšími společnostmi, nepřetržitě modernizuje výrobu a zlepšuje své výrobky.
 • Další skvělou německou společností je Rowenta. Obrovská popularita značky umožňuje distribuovat kvalitní výrobky za přijatelné ceny, to platí i pro vysoušeče vlasů. Vyznačují se jejich trvanlivostí.

Značka se neustále vyvíjí, zavádí nové výrobní technologie a uvolňuje multifunkční ergonomické inovace. Produkty společnosti jsou velmi dlouhé a příjemné pro uživatele s jejich designem.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Vedoucí stylisté proto vybírají profesionální techniku. Chcete-li zjistit, jak se liší od modelů spotřebitelů, musíte si přečíst náš článek.

O sušičkách vlasů pro profesionály

Profesionální modely se liší od zařízení pro domácí použití ve skříních s vyšší kvalitou, mají obvykle výkon více než 2 kW, nízkou úroveň zvukové expozice a napájecí kabel několik metrů, aby se mohli volně pohybovat kolem klienta. Tyto produkty jsou navrženy pro delší práci a musíte pracovat téměř tiše a rychle, abyste se vyrovnali s nastavenými úkoly.

Mají mnoho vlastností, které domácí sušičky vlasů nemohou snít: vysoušení vlasů alespoň ve třech rychlostech, za použití ohřátého vzduchu nebo pokojové teploty a povinné ionizace. Kromě toho výrobci věnují zvláštní pozornost umístění ovládacích tlačítek, pohodlí rukojeti a charakteristikám hmotnosti, protože umělci make-upu musí pracovat se zařízením po celý den.

Výhody a nevýhody

Specialisté se odvolávají na výhody profesionálních produktů, jako jsou:

 1. Ionizace proudění vzduchu, která vám umožní rychle vysušit vlasy a bez strachu z přehřátí.
 2. Keramický ohřívač jemně zahřívá průtok vzduchu.
 3. Existuje tepelná ochrana proti přehřátí.
 4. Výrobek je určen k delší práci.
 5. Použijte vysoce kvalitní filtry, které chrání vnitřní části před vniknutím vlasů a prachu.
 6. Pohodlné použití, různé režimy.
 7. Rozmanitost účesů, která je pro profesionálního kadeřníka velmi důležitá.
 8. Pogumovaná pohodlná rukojeť dobře zapadá do ruky, je pohodlné pracovat.
 9. Délka kabelu není menší než 3 m.

Další trysky umožňují zvlnit kudrnaté kadeře, styling vlasů se provádí rychle a efektivně, zatímco vlasy dostanou maximální množství.

 • velká váha ve srovnání s domácími vysoušeči vlasů;
 • vysoké náklady.

Stylisté jsou většinou muži, protože dámské ruce se rychle unavují ze závažnosti vysoušeče vlasů pro profesionální práci.

Rozdíly

Profesionální produkt se liší od běžné domácí vysoušeče vlasů tím, že může pracovat několik hodin a také odolávat pevným nákladům každý den. Síla přístroje je mnohem víc, protože jsou funkčně odlišné, salonní zařízení je vybaveno různými režimy - sušením, curlingovými kadeřemi nebo narovnávacím vlasem, originálním stylingem, které pomáhají vlasům.

Profesionální nástroj pro umělecké make-up je vyzbrojen několika doplňky, režim regulace průtoku vzduchu a výkon. Pouze mají několik teplotních režimů: pro rychlé sušení, styling a slabý vzestup s minimální teplotou pro fixaci účesu. Kromě toho existuje funkce dodávání studeného vzduchu, aby se vlasy staly leskem a stabilitou.

Speciální zařízení - styler pomáhá vytvářet jedinečné účesy, i když krásná polovina lidstva má krátké účesy. Kombinuje několik profesionálních nástrojů současně kvůli množství trysek: například keramické desky dávají vlasům skvělou hladkost a masážní kartáče s různým průměrem vytvářejí zámky s ideální velikostí.

Tyto výrobky mají vynikající bezpečnostní systém a ochranu proti přehřátí všech částí, stejně jako vlasů návštěvníků. Již jsme se zmínili o ionizátoru, který pomáhá zbavit se elektrifikace, což velice usnadňuje práci s nimi a stará se také o jejich zdraví.

Nuance správné volby

Při nákupu je třeba mít na paměti, že vysoká cena vůbec neznamená, že tento model má nejlepší funkčnost - potřebujete se seznámit s několika možnostmi, abyste si vybrali nástroj, který plně splní úkoly a cíle stylisty.

Hlavní parametry při výběru kvalitního produktu jsou:

 1. Výkon je nejdůležitějším parametrem, ale každý profesionál je zde založen na osobních zkušenostech. Pokud se rozhodnete koupit takový výrobek pro osobní potřebu, pak si pečlivě vybírejte: s krátkými a tenkými vlasy byste neměli kupovat mocné zařízení, protože je rychle vysuší a nebudete mít čas, abyste jim dali požadovaný objem nebo styl. Výkonné zařízení je ideální pro dámy s dlouhými, svěžími vlasy: můžete rychle udělat elegantní styl, když si spěcháte. Správným rozhodnutím by bylo koupit vysoušeč vlasů s nastavením výkonu a ohřevem proudění vzduchu.
 2. Keramika nebo kov - to musí být také vzato v úvahu při výběru. Stačí, abyste provedli tak jednoduchý experiment: vložte kousek ledu z ledničky na keramickou mřížku nebo z kovu, na prvním místě se roztaví dvakrát rychleji, což znamená, že vlhkost vlasů se odpaří stejným způsobem. Čím menší je expozice tepla na vlasové čáře, tím menší je její struktura narušena.
 3. Nastavení tlaku vzduchu a jeho teploty. Profesionální modely jsou vybaveny regulátorem přívodu vzduchu a podobným zařízením pro změnu teploty, které umožňuje optimální režim při stylování nebo sušení vlasů.
 4. Další trysky. Například s difuzorem - masivní kulatý kartáč s pryžovými prsty. Kromě dosažení velkého objemu kořenů, který je při pokládání tak důležitý, dokonale masíruje hlavu. Tryska je válec se zploštěným koncem na jedné straně, tryska nastavuje průtok vzduchu přesně na požadovanou část hlavy, pomáhá vytvářet elegantní styling, urychluje proces sušení vlhkých vlasů.
 5. Konstrukce skříně může být odlišná, hlavní je, že je pohodlná v provozu a bezpečná v provozu.
 6. Hmotnost zařízení - těžké volby jsou v provozu nepohodlné, díky čemuž je obtížné provést složitou instalaci.
 7. Zvažte záruku a možnost následné údržby v servisním středisku.
 8. Stejně důležitá je částka, kterou můžete vynaložit na nákup profesionálního vysoušeče vlasů.

Zvláštní pozornost by měla být věnována délce a kvalitě napájecí šňůry: nesmí být kratší než 2,5 m, měla by mít optimální tloušťku, stejně jako dobrou elasticitu.

Přehled nejlepších modelů

Upozorňujeme Vás na hodnocení profesionálních vysoušečů vlasů pro rok 2018, ale na malý přehled modelů různých výrobců.

BaByliss 6615E

Možnost domácnosti s průměrnou cenou 6,99 tisíc rublů, výkon 2,3 kW, dvě rychlosti, 2 režimy vytápění, studený vzduch s ionizací, náboj je součástí dodávky. Na puzdru je smyčka pro zavěšení zařízení, filtr odnímatelného typu, délku napájecího kabelu 2,7 m, záruku 5 let bez opravy.

Vysoce kompaktní vysoušeč vlasů, perfektně a rychle uschne vlasy, pomáhá dělat styl, pohodlně se nachází v ruce. Servisní střediska se v záruce neopravují, ale přejdou na nový produkt, ale musíte dlouho čekat. Mezi nedostatky - špatnou montáž motoru, s náhodným dotykem, je odhalena jedna polovina a motor vyskočí.

BaByliss 6000E

Francouzská společnost vydala model, který má 8 režimů aktivní a pevný výkon 2,2 kW. Průměrná cena je 13,5 tisíc ₽, váha 433 gramů, napájecí kabel je 2,6 m. Všechny trysky jsou vybaveny originálním turmalínovým nátěrem, difuzorem a nábojem.

 • výkonná třída motoru EC;
 • doba sušení snížená o 30%;
 • keramický povlak rovnoměrně zahřívá vlasy;
 • docela bezpečné vysoušeč vlasů - teplota nepřesahuje 70 stupňů;
 • poskytuje kombinaci ošetření vhodných pro všechny typy vlasů;
 • pohodlné skladování v pozastaveném stavu.

Negativní - nepohodlné umístění tlačítka "chlazeného vzduchu".

Parlux Advance Light

Profesionální vysoušeč vlasů od italské společnosti se prodává za průměrnou cenu 9,7 tisíc rublů, až 83 cu. m / h, výkon 2,2 kW. Kompaktní ergonomické pouzdro, zdokonalené technologie IonicCeramic, délka kabelu 3 metry, hmotnost 456 g. Trysky se pevně zachycují na místě připojení 360 stupňů, 4 teplotní režimy a 2 rychlosti vzduchu.

Výrobek je překvapivě lehký, který je uveden v názvu, pohodlně leží v ruce, zabírá málo místa - můžete si s sebou vzít na silnici. Tělo dobré stavby, pracuje tiše, i přes pevnou sílu. Možná je to nejlepší volba pro profesionální styling vlasů.

Moser 4350-0050

Model německých vývojářů je pozoruhodný svou úžasnou kvalitou a slušným výkonem 2,2 kW, cena je v segmentu 3,7-7,1 tisíc rublů, hmotnost 0,5 kg, 6 režimů řízení průtoku vzduchu, povinná ionizace. Délka napájecího kabelu je 2,8 m, turmalínový povrch keramického tělesa, vysoká spolehlivost všech dílů. Jedná se o nejvýkonnější možnost profesionální vysoušeč vlasů.

Vysoce kvalitní tělo, originální design, pohodlná rukojeť, rychlá a vysoce kvalitní práce, vyráběné v italských továrnách. Při maximálním zatížení způsobuje docela hluk, velmi dlouhé vlasy jsou nevhodné k usušení kvůli vysoké rychlosti proudění vzduchu.

Braun HD 785 Satin Hair 7

Vysoušeč vlasů s průměrnou cenou 4710 ₽, výkon 2 kW, rozměry 205x90x210 mm a hmotnost 0,6 kg. 4 režimy vytápění, 2 otáčky vzduchu, standardní sada dalších režimů. K dispozici je vyměnitelný filtr, difuzér a náboj.

Vysoce kvalitní design a montáž, zajímavý design, rychlá práce, normální úroveň hluku, zvládnutí povinností. Na krabici byl nápis - 1,5 tisíc rublů za telefon, oni si mysleli, že tento vtip pochází od výrobce, ale peníze přicházely brzy, ukázalo se to jako značné úspory.

Závěry

Věnovali jsme vaší pozornosti rozdíly v profesionálních zařízeních od běžných vysoušečů vlasů, které každý čtenář používal alespoň jednou, ale těšil se. Nyní můžete porovnat prezentované modely a vybrat si hodný dárek pro nový rok pro svého partnera nebo přítelkyni.

Cestovat po celém světě!

Jak vybrat sušič vlasů pro sušení vlasů?

Krásné vlasy nepocházejí z přírody. Majitelé luxusních vlasů mohli s důvěrou říci, kolik trpělivosti, vytrvalosti a času potřebuje na péči o každou složku. Zdraví a lesk vlasů závisí na řadě faktorů, včetně správně zvoleného vysoušeče vlasů. Domácí spotřebič je schopen rychle a efektivně vysušit, dát objem, vytvořit obraz. Vysoušeč vlasů by měl být v arzenálu každého slušného sexu.

Jaká kritéria by však měla být při výběru modelů prezentována? Jaké faktory přímo určují konečný výsledek? Budeme rozumět, jak vybrat správný vysoušeč vlasů.

Odrůdy sušičů vlasů

Pokud jde o vzhled vysoušečů vlasů a schůzky jsou rozděleny do 3 typů.

1. Rozbočovač

Koncentruje teplý vzduch na výstupu. Vyžaduje pečlivé zacházení kvůli vysoké teplotě proudícího vzduchu. Lze jej použít jako univerzální zařízení pro sušení a styling. Modely hubů mají tradiční vzhled a trysku ve tvaru úzké štěrbiny. Příliš časté používání hrozí suchými vlasy a ztrátou lesku.

2. Styler

Speciální vysoušeč vlasů pro styling. Vybaveno jednou nebo více tryskami různých průměrů ve formě štětce. Používá se pro curling kudrlinky, rovnání, dává objem vlasů. Snížený výkon přístrojů tohoto typu je odůvodněný: blízkost, i když krátkodobá, umístění trysky u vlasových kořenů, ohrožuje negativní reakci pokožky hlavy (zarudnutí). Použití trysek vyžaduje dovednost.

3. difuzér

Původní model vysoušečů vlasů s tryskou ve formě disku se zahušťovacími prsty. Vhodný k tomu, že dodává objem vlasů, měkké sušení, poskytuje expresivitu. Ale je nemožné vytvořit suchý styl pomocí tohoto modelu, nebude možné vlasy rychle uschnout. Nejdůležitější je, že vysoušeč vlasů je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou hlavy a vlasy, které jsou náchylné k rozbití.

Jaké jsou parametry pro výběr fén?

Z hlediska nákladů, výkonu a rozsahu funkčnosti se vyznačují profesionální, domácí a kompaktní vysoušeče vlasů.

 1. Zařízení pro profesionální použití je nejmocnější, s volbou režimů foukání (až 6 rychlostí) a režimy vytápění, schopnost dodávat studený vzduch, hodně trysek. Nejdražší volba.
 2. Fén pro domácnost je vybaven pohodlnou rukojetí, která drží v jedné ruce lehké tělo střední velikosti. Počet trysek a funkčnost modelu se může lišit.
 3. Kompaktní vysoušeč vlasů - lehká, skládací zařízení s 1-2 rychlostí, minimální počet funkcí, obvykle jedna tryska. Nejlevnější volba. Dalším názvem je fén.

Při výběru vysoušeče vlasů je třeba vzít v úvahu řadu vlastností.

Napájení

Vyšší výkon - rychlejší proces sušení. Výkon nad 2000 W je vhodnější pro profesionální modely. Při každodenním používání bude mít nepříznivý vliv na stav vlasů, způsobí křehké, vysušené konce. Nejlepší volbou je 1500-1800 W v různých režimech. Výkon 1000-1300 W je dobrý pouze pro stylizátor ve formě štětce, když musí být pramen ve stavu poranění držen stále.

Počet rychlostí

Důležitým parametrem pro každého, kdo používá vysoušeč vlasů pro sušení a současný styling. Proces začíná v maximálním režimu, rychlost se nastaví na komfortní úroveň.

Nejtěžší jsou profesionální modely. Důvodem je spolehlivý a výkonný motor. Pro domácí použití je lepší vybrat střední sušič vlasů Koneckonců, světlo znamená, že vinutí motoru je vyrobeno z minimální vrstvy kovu. Pro tyto modely není zaručena trvanlivost.

Počet trysek

Z jejich počtu závisí možnost vytváření stylových možností. Rozstřikovací tryska je ideální pro sušení. Vytvořte účinek "mokré vlasy", vysušte kořeny bez poškození špiček, pomůže vám difuzér. Kartáče různých tvarů a průměrů jsou nahrazeny kleštěmi, umožňují tahání a narovnání pramenů, zkroucení kadeří.

Funkční

Někteří spotřebitelé mají dostatek sušicích funkcí, jiní chtějí vytvořit účesy, nikoli horší než salon. Kromě několika režimů foukání a ohřevu, včetně nezávislých na sobě, jsou moderní přístroje vybaveny funkcemi, které vám umožňují mluvit o technické dokonalosti. Vestavěný ionizátor chrání vlasy před vysycháním a pomáhá řešit důsledky častého používání vysoušeče vlasů.

Funkce přívodu studeného vzduchu je důležitá pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. Pomáhá starat se o vlasy a starat se o jejich zdraví.

Další tipy

Než si koupíte vysoušeč vlasů, je lepší předem rozhodnout o důležitých parametrech pro sebe. S velkým počtem trysek a funkcí je zřídkakdy možné využít možnosti vysoušeče vlasů o 100%. Absolutní všestrannost nemusí být nikdy praktická. A ze všech možných manipulací se provádí pouze sušení a zvedání hrotu z kořenů, aby se dosáhlo objemu. Předběžně se rozhodnete, pro co kupujete vysoušeč vlasů, můžete ušetřit více než polovinu částky.

Profesionální vysoušeč vlasů se nedoporučuje kupovat pro běžné používání doma. Zvláště při absenci řádných dovedností. Výkonný horký paprsek usuší dlouhé prameny třikrát rychleji. Ale pokožku hlavy s nesprávným rozložením vzdušných hmot se hrozí spálení. A po několika měsících každodenních operací s vysoušečem vlasů se vlasy změní na nudné a bez života.

Profesionální vysoušeče vlasů

Nalezeno 36 položek

Art. 082 modrá

Art. 082 tyrkysová

Art. SXJ 8600 D RC

Art. SXJ 8500 D RC

Art. SXJ 7500 D RC

Art. 098 modrá

Art. 098 zelená

Art. 099 Rel černá

Stará cena 9 210 r.

Profesionální vysoušeče vlasů

Společnost "Hitek-Group" nabízí specializované vybavení pro kadeřníky. Katalog obsahuje profesionální vysoušeče vlasů s tryskami vyráběnými takovými světovými značkami jako jsou Valera, Gamma PIU SRL, VELECTA PARAMOUNT, PARLUX, BABYLISS a další.

Informace o výběru modelů získáte od manažerů společnosti.

Pět hlavních výhod profesionálních vysoušečů vlasů

Zařízení je určeno pro velké denní zátěže v salonech a kadeřnických salonech, které překračují charakteristiky domácností. Mezi hlavní výhody profesionálních vysoušečů vlasů patří:

 1. Výkon v rozmezí 1,4 až 2,6 kW.
 2. Vysoký výkon - objem m3 / h a rychlost m / s jsou pro každý model individuální.
 3. Ergonomie - správně vyvážené profesionální vysoušeče vlasů jsou pozoruhodné pro pohodlné uchopení, umožňují vám pracovat, aniž byste se dlouho unavili.
 4. Nízký provozní hluk díky speciální konstrukci skříně.
 5. Ionizace - ochrana a péče o vlasy díky technologii výroby iontů.

V našem katalogu - vysoušeče vlasů s difuzory, tryskami, koncentrátory a tlumiči hluku, keramickými topnými články, konvenčními a bezkartáčovými motory s prodlouženou životností. Některé jsou vybaveny rotačními systémy bez drátů a nevyhřívané trysky.

Chcete-li zakoupit profesionální vysoušeče vlasů, nechte online aplikaci, objednejte si zpět nebo kontaktujte naše konzultanty. Můžete si koupit profesionální vysoušeč vlasů v Moskvě, zastoupení v jiných městech as dodávkou do regionů v širokém cenovém rozpětí. Výrobek je certifikován spolu s garancí.

Profesionální vysoušeče vlasů

103 výsledků pro váš filtr.

Použijte filtry k rychlému nalezení správného produktu.

Sekce
Značka
Země
DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Profile-2200 03-120 Černá - má manévrovatelnost a vysoký výkon a je proto ideální pro práci v kabině. Díky univerzální velikosti je vysoušeč vlasů vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Rukojeť vysoušeče vlasů je mírně nakloněná dozadu, což zlepšuje ergonomii.

Článek: 03-120 Černý

BABYLISS

Vysoušeč vlasů Bab Excess Ionic 2600W BAB6800IE. Vysoušeč vlasů s ultra silným a odolným motorem, který zajišťuje silný proud vzduchu a rychlé sušení vlasů. Díky vestavěné ionizační funkci zůstávají vlasy hedvábné a hladké a získávají zdravý lesk. Tenké koncentrační trysky.

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Profile-2200 03-120 Aqua - má manévrovatelnost a vysoký výkon a je proto ideální pro práci v kabině. Díky univerzální velikosti je vysoušeč vlasů vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Rukojeť vysoušeče vlasů je mírně nakloněná dozadu, což zlepšuje ergonomii.

Článek: 03-120 Aqua

DEWAL PROFESSIONAL

DEWAL 03-119 Red Profile Kompaktní vysoušeč vlasů - pohodlný a spolehlivý nástroj s potřebnou sadu vlastností pro profesionální vysoušeč vlasů. Ionizační funkce, spolehlivý profesionální motor, odnímatelný vzduchový filtr, pohodlná spínací tlačítka - zaručují pohodlnou práci.

Článek: 03-119 Červená

BABYLISS

Bab Viola ionic 2100W BAB6350IPE Vysoušeč vlasů. ● Vyrobeno v Itálii. ● Napájení 2100W. ● Vybaveno generátorem iontů. ● 2 rychlostní a 4 teplotní podmínky. ● Tlačítko okamžitého chlazení vzduchu. ● Profesionální střídavý motor. ● Obsahuje 2 trysky. ● Hmotnost 490.

HAIRWAY

Profesionální vlasy Lombardie Keramická vysoušeč vlasů iontový: kreativní design Napájení 1900-2100W Je vybaven iontovým generátorem Keramické pokovování sítě 2 rychlosti a 2 teplotní režimy Pohodlné.

BABYLISS

Profesionální vysoušeč vlasů BaByliss PRO BAB6520RE Caruso - výkonný (2400 W!) A produktivní nástroj pro opravdové profesionály! Nový design a ergonomie rukojeti snižují svalovou zátěž. Vysoušeč vlasů BaByliss PRO BAB6520RE Caruso disponuje výkonnou vysoce výkonnou proměnnou motoru.

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů Dewal 03-119 je vynikajícím poměrem ceny a kvality. Profesionální vysoušeče vlasů německé firmy Dewal jsou zaslouženě uznávány za jednu z nejlepších profesionálních kadeřnických zařízení. Díky mnoha nainstalovaným funkcím nové generace výrazně.

Článek: 03-119 Černý

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Forsage Purple - model s motorem nové generace, slouží o 15% delší. Pohodlný podlouhlý tvar pouzdra je skvělý pro řemeslníky, kteří používají speciální techniky při pokládání. Můžete vysušit tlustší pramen vlasů a udělat styl bez dalšího úsilí.

Článek: 03-106 Fialová

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Forzage 03-106 Black - model s motorem nové generace, slouží 15% déle. Pohodlný podlouhlý tvar pouzdra je skvělý pro řemeslníky, kteří používají speciální techniky při pokládání. Můžete vysušit tlustší pramen vlasů a udělat styl bez přebytku.

Článek: 03-106 Černý

DEWAL PROFESSIONAL

Vysoušeč vlasů DEWAL Spectrum 03-110 Červená kombinuje důležité vlastnosti jako síla a manévrovatelnost. Pouzdro má ideální velikost a dobrou rovnováhu, vlasová sušička se perfektně hodí do každé ruky. Zvláštností tohoto modelu jsou šikmé trysky, které nejen zvyšují průtok vzduchu, ale také usnadňují.

Článek: 03-110 Červená

DEWAL PROFESSIONAL

DEWAL 03-119 Žlutý profil Kompaktní vysoušeč vlasů - pohodlný a spolehlivý nástroj s potřebnou sadu vlastností pro profesionální vysoušeč vlasů. Ionizační funkce, spolehlivý profesionální motor, odnímatelný vzduchový filtr, pohodlná spínací tlačítka - zaručují pohodlnou práci.

Článek: 03-119 Žlutá

BABYLISS

Profesionální vysoušeč vlasů BaByliss PRO BAB6510IRE Caruso ionický - výkonný (2400 W) a produktivní nástroj pro opravdové profesionály! Jedinečná ionizační technologie vám pomůže zdravým leskům a lesku. Nový design a ergonomie rukojeti snižují svalovou zátěž. Vysoušeč vlasů

BABYLISS

Bab Bianco ionic 2100W BAB6350IE vysoušeč vlasů. Vyrobeno v Itálii. Napájení 2100W. Je vybaven iontovým generátorem. 2 rychlostní a 4 teplotní podmínky. Tlačítko okamžitého chladicího vzduchu. Profesionální střídavý motor. Obsahuje 1 trysku. Hmotnost 490 gramů. Používá se pro.

GA MA

GA.MA Multistyler Turbo Ion CX GH 0102 Vysoušeč vlasů Tři kruhové tepelné kartáče dodají objemu a tvaru vlasů; vyrovnávací kartáč připraví vlasy pro rovnání; tryskačky s tryskou.

HAIRWAY

Popis: Vysoušeč vlasů + kleště HAIRWAY Ruby Keramika Ionic Vysoušeč vlasů: 2 rychlostní režimy 2 režimy vytápění. Tlačítko chlazení vzduchu. Keramická mřížka. Odolný lesklý povrch. Délka kabelu: 2,5 m. Zahrnuto: 2 tipy. Výkon: 2100 W. Jako dárek kleště Ruby Iron: Desky.

HAIRWAY

Profesionální vysoušeč vlasů s ekologickým ionizátorem 2200 W. Hair iontová ECO s funkcí 2 v 1: 2 krát méně škodlivých emisí během výroby; 2 krát méně poškozování přírody při likvidaci; Nahrazuje 2 vysoušeče vlasů, kompaktní a klasické, šetří při nákupu. Technický.

BABYLISS

Vysoušeč vlasů BaByliss Pro SL Ionic BAB5586GE vybavený profesionálním výkonem motoru 1800 wattů. Charakteristické rysy: keramický tepelný ohřívač s turmalínovým povlakem, zesilující efekt negativně nabitých částic, 2 generátory negativních iontů.

GA MA

Vysoušeč vlasů GA.MA A21.COMFORT.BL. Neuvěřitelně tichý provoz profesionálního motoru a lehká konstrukce vysoušeče vlasů COMFORT poskytují nepřekonatelný komfort, který je ideální pro časté používání. Výkonný proud vzduchu kombinovaný s jemným nárazem na vlasy zaručuje perfektní vzhled.

HAIRWAY

Profesionální vysoušeč vlasů Hairer Macerata kompaktní keramika ionické. Výkon je 2100 W. Vysoušeč vlasů je vybaven iontovým generátorem. Kreativní návrh. 2 rychlosti, 2 teplotní podmínky. Keramická potahová mřížka. Pohodlné umístění tlačítek na rukojeti, tlačítko pro okamžité chlazení vzduchu. Zahrnuje 2 trysky.

HAIRWAY

Popis: Kompaktní a lehký. Profesní vysoušeč vlasů. Napájení 1800-2000 W. Vybaveno iontovým generátorem: - dvěma rychlostními a dvěma teplotními režimy. - tlačítko okamžitého chlazení vzduchu. - 2 trysky v ceně. - délka kabelu 2,80 m.

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Profile-2200 03-120 Červená - má manévrovatelnost a vysoký výkon a je proto ideální pro práci v kabině. Díky univerzální velikosti je vysoušeč vlasů vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Rukojeť vysoušeče vlasů je mírně nakloněná dozadu, což zlepšuje ergonomii.

Článek: 03-120 Červená

DEWAL PROFESSIONAL

Vysoušeč vlasů DEWAL Spectrum 03-110 Black kombinuje důležité vlastnosti, jako je síla a manévrovatelnost. Pouzdro má ideální velikost a dobrou rovnováhu, vlasová sušička se perfektně hodí do každé ruky. Zvláštností tohoto modelu jsou šikmé trysky, které nejen zvyšují průtok vzduchu, ale také.

Článek: 03-110 Černý

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Forsage - model s motorem nové generace, slouží o 15% delší. Model je vyroben v bohaté třpytivé červené barvě. Pohodlný podlouhlý tvar pouzdra je skvělý pro řemeslníky, kteří používají speciální techniky při pokládání. Může být více sušeno.

Článek: 03-106 Červená

DEWAL PROFESSIONAL

Vysoušeč vlasů DEWAL Spectrum 03-110 Chameleon kombinuje důležité vlastnosti, jako je síla a manévrovatelnost. Pouzdro má ideální velikost a dobrou rovnováhu, vlasová sušička se perfektně hodí do každé ruky. Zvláštností tohoto modelu jsou šikmé trysky, které nejen zvyšují průtok vzduchu, ale také.

Článek: 03-110 Chameleon

DEWAL PROFESSIONAL

Profesionální vysoušeč vlasů DEWAL Profile-2200 03-120 Oranžový - má manévrovatelnost a vysoký výkon a je proto ideální pro práci v kabině. Díky univerzální velikosti je vysoušeč vlasů vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Rukojeť vysoušeče vlasů je mírně nakloněná dozadu, což zlepšuje ergonomii.

Článek: 03-120 Orange

HAIRWAY

Univerzální tryska pro vlasovou sušičku Hairway difuzoru z tepelně odolného plastu. P.S. Toto příslušenství není vhodné pro vysoušeče vlasů art.03060, 03061, 03058, 03057 a 03064.

DEWAL PROFESSIONAL

DeWAL New Way 03-5512 červená sušička vlasů je dokonalým společníkem. Červená barva s nátěrem Soft Touch má neuvěřitelně malou délku - pouhých 13 centimetrů. Snadno se vejde do téměř jakékoliv kabelky, protože rukojeť vysoušeče se snižuje, což snižuje jeho velikost o 2 krát. Přes ty malé děti.

Článek: 03-5512 Červená

DEWAL PROFESSIONAL

Modrá sušička vlasů DEWAL New Way 03-5512 je dokonalým společníkem. Modré barevné pouzdro Soft Touch je neuvěřitelně krátké - pouhých 13 centimetrů. Snadno se vejde do téměř jakékoliv kabelky, protože rukojeť vysoušeče se snižuje, což snižuje jeho velikost o 2 krát. Přes ty malé děti.

Článek: 03-5512 Modrá

DEWAL PROFESSIONAL

DEWAL DOCCIA prstový difuzér se používá pro styling vlasů s vysoušečem vlasů. Je vyrobena z tepelně odolného plastu, takže umožňuje sušení s velmi horkým vzduchem, který je odeslán pouze tam, kde je potřeba. Tepelně odolné "prsty" sušičky rozptylují horký vzduch do několika.

BABYLISS

Profesionální vysoušeč vlasů Babyliss Pro. Power 2000 W., jeho tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a originální design bude zdůrazňovat individualitu majitele. Mezi jeho výhody: 2 režimy rychlosti a 4 režimy teploty, kompletní s tryskou, vlastní vysoušeč vlasů.

Jaguar

Vysoušeč vlasů profesionální Jaguar HD Mini 86270 984W 2 režimy rychlosti 2 režimy vytápění. Tlačítko chlazení vzduchu. Délka kabelu: 2,1 m. Obsah: 1 tryska. Napájení: 984 W.

BABYLISS

Bab Viola ionic 2100W BAB6350IPE Vysoušeč vlasů. ● Vyrobeno v Itálii. ● Napájení 2100W. ● Vybaveno generátorem iontů. ● 2 rychlostní a 4 teplotní podmínky. ● Tlačítko okamžitého chlazení vzduchu. ● Profesionální střídavý motor. ● Obsahuje 2 trysky. ● Hmotnost 490 gramů..

BABYLISS

Bab Viola ionic 2100W BAB6350IPE Vysoušeč vlasů. ● Vyrobeno v Itálii. ● Napájení 2100W. ● Vybaveno generátorem iontů. ● 2 rychlostní a 4 teplotní podmínky. ● Tlačítko okamžitého chlazení vzduchu. ● Profesionální střídavý motor. ● Obsahuje 2 trysky. ● Hmotnost 490 gramů..

DEWAL PROFESSIONAL

Vysoušeč vlasů Dewal MIDNIGHT 03-107 - praktický, jednoduchý a kompaktní profesionální vysoušeč vlasů. Nová barva trupu - hluboká černá s šumivými přízvukmi připomíná hvězdné obloze. Sušička má optimální velikost a dobrou rovnováhu a perfektně padne do ruky. Tento model je ideální pro začátečníky.

Článek: 03-107 Černý

Jaguar

Profesionální vysoušeč vlasů JAGUAR HD Compact LIGHT. Dva rychlostní a čtyři teplotní režimy, tlačítko okamžitého chlazení. Délka kabelu: 3 m. Včetně: 1 trysky. Vysoušeč vlasů: 1800 wattů.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů? Sdílejte své tajemství!

Krásný styl - sen o ženě jakéhokoli věku. K pomoci při modelování moderních účesů přicházejí nejen speciální prostředky, ale i správně vybraný vysoušeč vlasů. Náš internetový obchod představuje známé profesionální modely pro každý vkus a preference.

Výběr vlasů na vlasovou strukturu

Při výběru vysoušeče vlasů nestačí, aby se řídil jeho technickými vlastnostmi, je třeba vzít v úvahu tloušťku, délku a tloušťku vlasů.

• Majitelé krátkých účesů nebo jemných vláken střední délky potřebují zařízení s kapacitou 1000 až 1500 wattů. V opačném případě budou vlasy rychle vyschnout, jejich zdraví bude ohroženo a požadovaný účes nebude fungovat.

• Majitelé tlustých, těžkých nebo dlouhých vlasů budou vyhovovat vysoušeč vlasů o kapacitě 1600 W a více. To stačí k rychlému vyschnutí vlasů a poskytnutí potřebného objemu a pompání.

• Hostesky krátkých nebo dlouhých kudrnatých vlasů by neměly zvolit příliš silný vysoušeč vlasů. Faktem je, že struktura takových pramenů je dostatečně suchá a horký proud vzduchu může jen ublížit. V tomto případě ideální fénový difuzér s ionizační funkcí s režimem topení více spínačů.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů s potřebnými funkcemi

Profesionální vysoušeče vlasů nejen suché, stylově, ale také šetří vlasy před poškozením. Podívejme se na typy vysoušečů vlasů a jejich funkce.

• Vysoušeče vlasů s keramickým povlakem snižují riziko spálených vlasů, což snižuje jejich křehkost. V tomto případě je průtok vzduchu rovnoměrně nasměrován po celém povrchu pramenů bez teploty, která pulsuje z chladných na horké zóny. Stylový čas se sníží o polovinu a výsledek přesáhne všechny očekávání: účes se získává stejně jako v salonu. Například babylissový vysoušeč vlasů má keramický tepelný ohřívač, díky němuž můžete snadno zabalit a dát požadovaný objem i tlustým vlasům. Několik režimů vytápění a přívodu vzduchu pomůže při modelování účesu a studený proud vzduchu způsobí, že vlasy budou lesklé a hedvábné.

• Ionizační vlasy suší vlasy, udržují rovnováhu vlhkosti. Mokré vlasy mají pozitivní náboj, a když se z takových zařízení uvolňuje horký vzduch, záporně nabité ionty vyhlazují váhy a ucpávají vodu dovnitř. Tato technologie má vedle všech výhod i hojivý účinek. Vysoušeč vlasů na vlasy nezhoršuje vlasy, odstraňuje statickou elektřinu. Při použití se kudrlinky netlačují, stávají se hladkými, zářícími, poslušnými a zůstávají čistší déle. Díky tomu není stylování těžké, včetně modelování požadovaného účesu z jakéhokoli účesu.

• Turmalín je přírodní kámen, který se používá v zařízeních nejnovější generace. Při vysokých teplotách urychluje ohřáté ionty na negativní částice, čímž se snižuje riziko horkého stylu. S využitím takové technologie se modelování vyskytuje v ovzduší obohaceném ozonem, jako po bouřce. Vysoušeče vlasů značky Moser s turmalínovým povlakem zahřívají vlasy zevnitř, aniž by vysušily vnější vrstvu. Opatrně a jemně vytvoříte účes, zachováte zdraví vlasů a vytváříte lesklé a hladké prameny.

• Funkce foukání studeného vzduchu je k dispozici ve všech profesionálních sušičkách vlasů. Ostré přepínání studeného vzduchu po horkém stylu trvale uchová účes, zlepšuje celkový stav vlasů, dělá to šumivé a brilantní.

• Funkce spínacích rychlostí a teplotních režimů činí sušičku univerzální, vhodnou pro všechny členy rodiny. Tím, že budete kontrolovat požadovaný tok tepla a vzduchu, můžete si být jisti, že se na vašich vlasech nestane nic špatného.

• Vysouvací tryska rozdělovače má kruhový tvar s otvory, kterými je teplý vzduch rovnoměrně rozptýlen a rozdělen. Na celé ploše takové trysky jsou prsty-zuby, které zvedají vlasy od kořenů, díky které se objeví další objem. Přístroj s krátkými zuby je vhodný pro krátké účesy a dlouhé zuby - pro rovné a dlouhé vlasy.

• Tryska koncentrátoru je dodávána s téměř všechny vysoušeče vlasů. Má zúžený konec, pomocí něhož proudění vzduchu záměrně ovlivňuje potřebnou oblast vlasů a tím simuluje a urychluje tvorbu účesu.

Výběr odborníků je k dispozici všem.

Věděli jste, že profesionální vysoušeče vlasů s výkonem 1500-2000 wattů jsou vhodné pro každodenní bezpečné používání? Čím více technologií je obsaženo v takových zařízeních, tím méně způsobují škody. Zároveň se odborníci domnívají, že čím silnější je vysoušeč vlasů, tím lepší je styling. V našem on-line obchodě jsou představeny přístroje vynikající kvality známých předních značek, které jsou k dispozici všem. Je velmi jednoduché vybrat zboží, které se vám líbí: Stačí kliknout na odkaz "Značka", "Země".

6 důvodů koupit od nás

• Velký výběr produktů.
• Příznivé dodací podmínky v Moskvě a ve všech regionech Ruska.
• Rozsáhlé možnosti platby.
• Propagace a pravidelné slevy.
• Zdarma odborné poradenství na místě.
• Snadná navigace při výběru produktu.

Výběr fén, postarat se o příslušné příslušenství k vytvoření účesů. Buďte vždy atraktivní!

Profesionální vysoušeče vlasů

Profesionální vlasové nástroje se vyznačují zvýšenou silou a ergonomií. Jedná se o vysoušeče vlasů nabízené k vaší pozornosti online obchodu Constellation Beauty. Modely uvedené v této sekci jsou navrženy tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků za krátkou dobu.

Všechny modely z katalogu mají možnost nastavit rychlost a teplotu proudění vzduchu. Díky této funkci je snadné přizpůsobit přístup ke stylování vlasů jakéhokoli typu. Mnoho profesionálních vysoušečů vlasů má okamžité tlačítko studeného vzduchu. Tento modul výrazně rozšiřuje možnosti pokládky. Dobrá vysoušeč vlasů je doplněn koncentrátmi. Vzhledem ke speciálním zmenšenému tvaru se zvyšuje průtok vzduchu. Vestavěná ionizační funkce uvolní statický náboj na povrchu vlasů a dodá mu jemný a přirozený lesk.

Chcete-li koupit profesionální vysoušeč vlasů, věnujte pozornost hlavním charakteristikám:

 • výkon;
 • životnost motoru;
 • hmotnost;
 • úroveň hluku;
 • ergonomie;
 • další funkce.

Přítomnost odnímatelného filtru na přívodu vzduchu vysoušeče vlasů pro úpravu vlasů zvyšuje životnost nástroje. Použití profesionálních vysoušečů vlasů snižuje pravděpodobnost, že se suchá pokožka a vlasy budou opakovat několikrát. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, potřebujete výkonný a pohodlný nástroj pro sušení vlasů. Nabízíme k nákupu vysoušeče vlasů v online obchodě Constellation of Beauty, který pomůže provádět jakýkoliv styling bez zbytečného ztráty času a úsilí.

V internetovém obchodě jsou vysoušeče vlasů prezentovány v široké škále: od přenosných modelů až po výkonné nástroje pro každodenní práci v kosmetickém salónu.

Profesní vysoušeč vlasů

Obraz krásné a dobře upravené ženy bude neúplný bez krásného účesu. Unavený z bojů s nezbednými prameny? Koupit profesionální vysoušeč vlasů a být neodolatelný v každé situaci.

Online obchod Nonstop-shopping.ru je oficiálním zástupcem značek Wahl a Moser. Dodáváme značkové vybavení na jakoukoli adresu v Moskvě a Rusku ve velmi blízké budoucnosti.

Má profesionální vysoušeč vlasů

Odlišení profesionálního vysoušeče vlasů je jednoduché - evropská montáž a záruka kvality. Sebeobsluha výrobce přebírá zodpovědnost za zboží a je připravena na náhradu škody. Pokud si vyberete značkové vybavení, můžete si být jisti: je navržen pro intenzivní provoz a bude trvat dlouhou dobu.

Profesionální modely se navíc vyznačují následujícími vlastnostmi:

 • několik režimů provozu, včetně "studeného vzduchu";
 • schopnost provádět sušení a stylování v minutách díky vysokému výkonu;
 • další funkce (ionizace, technologie Tourmaline atd.), které poskytují pečlivou péči o vaše kadeře.

Profesionální design vlasů

Moderní zařízení mají topný článek z keramiky. Zachovává přirozený lesk vlasů a snadno jim dává požadovaný tvar. Ionizační funkce vyhlazuje vlasové váhy, chrání před ztrátou vlhkosti. Turmalínový nátěr naplňuje horký nebo studený vzduch negativními ionty, které jsou dobré pro vlasy.

Při výběru profesionálního vysoušeče vlasů je třeba zvážit následující body:

 • optimální délka kabelu - od 2 metrů;
 • pro snížení hladiny hluku je nutný odnímatelný nebo zabudovaný tlumič výfuku;
 • drátěný držák by se měl otáčet.

Pokud hovoříme o nevýhodách profesionálního vysoušeče vlasů, pak jedinou je jeho váha. Ale v našem sortimentu jsou prezentovány a lehké varianty (asi 500 g).

Spíše k suchým vlasům: 8 vysoušečů vlasů, které stylisté skutečně používají

Výběr fén není snadný úkol. Mělo by být výkonné, pohodlné, s vodící tryskou a několika režimy, ale současně světlo a dlouhý drát. Pravděpodobně jste více než jednou stál před regály v obchodě, přemýšlel, jaký model koupit. Rozhodli jsme se, že vám pomůžeme! Přední stylisté řekli, co profesionální vysoušeče vlasů doporučují a jak jsou tato zařízení dobrá.

Fén: který z nich si vyberete?

Vysoušeč vlasů Braun Professional SensoDryer

"Mohu bezpečně doporučit Braun Professional SensoDryer, profesionální nástroj pro ženy. S vlasy vypadají dobře upravené a zdravé. Vysoušeč vlasů má velmi úzkou trysku, zabudovaný chladicí systém a až 10 režimů vytápění! "Domácí" vysoušeče vlasů mohou zahřát vlasy nad 140 ° C, což způsobuje, že je suché a křehké, ale toto zařízení má systém, který zabraňuje přehřátí. Jedním slovem je takový vysoušeč vlasů, který musí mít každá holka. "

Sušička Coifin CL4SK

"Upřednostňoval jsem vysoušeč vlasů Coifin pro lehkou váhu (pouze 530 gramů, ruka není naprosto unavená) a vysoký výkon - to je v práci velmi důležité. Vysoušeč vlasů má také řadu dalších výhod, jako je kompaktnost, ergonomická rukojeť s pohodlným umístěním tlačítek pro přepínání režimů sušení a režim jemného sušení ionizovaným vzduchem. Všechny sušičky vlasů Coifin jsou sestaveny v Itálii, které mluví vysokou kvalitou. "

Vysoušeč vlasů Parlux 3500

"Jedná se o poměrně levný model pro profesionální vysoušeč vlasů. Je dobré, že i přes svou kompaktnost a lehkost je velmi silná a chrání vlasy před vystavením vysokým teplotám. Při práci s ním získáte jedno potěšení a vaše vlasy se velmi rychle vysychají! "

Vysoušeč vlasů Babyliss PRO Ferrari

"Je to velmi pohodlné a snadné použití. Má dlouhou šňůru, ale ve formě je malá a klasická, na rozdíl od jiných velkých profesionálních vysoušečů vlasů. To váží málo a je velmi silné. A funguje to dlouho, neruší se, je to velmi spolehlivé. "

Vysoušeč vlasů TGR 3600

"Toto je můj oblíbený vysoušeč vlasů: není příliš velký, lehký, s výhodnou polohou napájení a přepínačů. Zařízení má také jednu důležitou výhodu - trysku pro snížení šumu. Předtím jsem použil vysoušeč vlasů Parlux - v zásadě ho mohu poradit. "

Vysoušeč vlasů Wella Sahira Anti-Static

"Můj vysoušeč vlasů je Wella Sahira Anti-Static, který má všechny potřebné vlastnosti účinného použití: 1) výkon - 1600 W; 2) 6 kombinací 2 fází foukání a 3 fáze ohřevu; 3) pokročilou iontovou technologii, díky níž je statický náboj vlasů snížen, lépe se hodí a svítí; 4) tlačítko rychlého chlazení; 5) Vysoušeč vlasů je poměrně lehký. "

Vysoušeč vlasů Parlux 3000

"Mnoho stylistů vybírá model Parlux 3500, ale používám přesně 3000. Je velmi lehké, s vynikající tenkou vodicí tryskou a šesti režimy ovládání, což je v kabině dostatečné a samozřejmě i pro domácí použití. Jedná se o vysoušeče vlasů s dlouhou životností díky tomu, že jejich majitelé energie vytvářejí oblíbený objem a vytvářejí absolutně jakýkoliv styl. Je důležité si uvědomit, že tento model vysoušeče vlasů má mnoho funkcí, které neumožňují přílišné vysušení vlasů. "

Babyliss Ionic PRO Vysoušeč vlasů

"Nejlepší volbou pro mě je Babyliss Ionic PRO. Výborný černý design bez dalších extra vzorků a vložek, střední velikost, optimální úchop, pohodlné rozložení tlačítek, standardní dvě rychlosti a tři teplotní režimy. Tlačítko pro rychlý přechod od horkého proudu k studenému je umístěno na vhodném místě, což zkracuje čas ve stylování vlasů pro kartáčování. "

Pro Více Informací O Suché Vlasy