logo

Finský dehtový šampon Tervapuun Tuoksu od Foxtel OY

Tampon šamponu je dobře známý lék na léčbu mnoha nemocí pokožky hlavy a vlasů. Jeho popularita je dána svou účinností, dostupností a snadným používáním. Dnes najdete šampony od různých výrobců, ale které z nich jsou nejlepší?

Tampon šampon - jaká je vlastnost?

Tar - hlavní aktivní složka šamponu. Má baktericidní, protizánětlivý a antimikrobiální účinek, zvládá mnoho onemocnění pokožky a vlasů.

Akční šampon:

 1. Odstraňuje lupy.
 2. Snižuje svědění, podráždění pokožky hlavy.
 3. Normalizuje mazové žlázy.
 4. Suší vyrážku na hlavě jiného původu.
 5. Posiluje vlasové kořeny a boje se ztrátou vlasů.
 6. Eliminuje vši.

Také doporučujeme, abyste si přečetli článek o dehtovém mýdle na vlasy.

5 nejlepších dehtových šamponů

Složení a cena dehtového šamponu závisí na výrobci. Také ne všechny prostředky mají pouze pozitivní hodnocení spotřebitelů. Zde je přehled nejlepších produktů s recenzemi a přibližné ceny.

Tar šampon 911

Tamponový šampon 911 účinně zvládne seborrheu, psoriázu, škálování a svědění na pokožce hlavy. Potlačuje účinek hub, které vyvolávají lupy a jemně odlupují mrtvou vrstvu dermis. Normalizuje mazové žlázy. Může být použit samostatně nebo v komplexní terapii.

Složení:

 • Cínová bříza
 • Glycerin
 • Cato
 • Kokosový olej
 • Parfém

Šampon působí velmi jemně, nezasychá kůži a nezachovává vnější plášť vlasů. Svědění prochází po prvním použití, lupy se stávají mnohem méně po 2-3 šamponech. Průměrná cena produktu je od 90 rublek za 150 ml.

Přečtěte si více o šampónu Tar Tar 911 v článku: Tar Tar Shampoo 911 jako lék na lupy. Recenze

Tar Tar šampon Recenze

911 tar tar šampon je moje láska! Více než rok se nemohla vypořádat s lupinami, strávila spoustu času a peněz a lék byl velmi blízko - v lékárně u domu. Nyní vím, co dělat, pokud se problém objeví znovu.

Skvělý šampon proti lupům! Jsem nadšená! Někdo si myslí, že vůně dehtu je nepříjemná, ale já, naopak, se mi líbí. Když si umyjete vlasy trochu vůně uzeného masa a pak na vlasy lehkou dřevitou vůni. Vůně přírody! Nemůžu dýchat!

Šampon 911 zachránil mého syna! Za 15 let začal s vlasy děsivé problémy. Staly se velmi tučné. Vyzkoušeli jsme spoustu šampónů, ale situace se nezměnila. Hlava vypadá, že je rozmazána se sádlem a během několika hodin po umytí. Syn si umyl vlasy šamponem s dehtem 911 a celý den byl v dobrém stavu. Používal šampon jednou denně a postupně zmizel problém mastnoty.

Finský dehtový šampon

Finská dehtová šampon se liší tím, že neobsahuje borovice borovice, ale borový dehet. Také přítomné jsou bioaktivní doplňky, přírodní rostlinné extrakty, které stimulují krevní oběh pokožky hlavy. Kromě odstraňování problémů dělá vlasy čisté, drobivé a hedvábné. Lze je použít pro každodenní použití.

Finská šamponová akce:

 1. Odstraňuje lupy.
 2. Má antimikrobiální účinek.
 3. Zvlhčuje a posiluje vlasy.
 4. Normalizuje mazové žlázy.
 5. Umožňuje snadnější česání a nezapáchá vlasy.

Vzhledem k tomu, že šampon neobsahuje vůně, voní jako dehet. Ale po usušení vlasů zmizí vůně. Průměrná cena finského šamponu ze 300 rublů na 300 ml.

Recenze Finský dehtový šampon

Úžasný lék na lupy. Použil jsem to na radu svého přítele a trvalo mi dva týdny, abych zapomněl, jaký je sníh v mých vlasech. Super! Super! Super! Doporučuji!

Lupy já, díky bohu, nebyl a ne. Používám finský šampon k udržení čistých vlasů déle. Rychle mám tuky a v práci musím chodit na služební cesty na pár dní a nemám vždy možnost úplně si umyt vlasy a stylovat je. S tímto šamponem mi stačí umýt vlasy každé 3-4 dny. Používám oleje na špičkách, aby nedošlo k nadměrnému osušení.

Šampon, možná ne špatný, ale po aplikaci to nedokážu dělat nic s vlasy. Mýdlo již 2 krát vypadá a lupiny se stávají méně. Ale vlasy se nekombinují, neleží. Již používán s mým balzám, nic dobrého. Vlasy se stávají tvrdohlavými, suchými, bříškovými špičkami. Určitě mi nehodí, budu hledat jiný nástroj nebo šampon jiné značky.

Tar-šampon od babičky Agafi

Dermatologický šampon od babičky Agafi je určen k boji proti seborrheu. Navzdory skutečnosti, že kořen mýdla je označen jako základ, šampon velmi dobře pěnový, propláchne vlasy a čistí pokožku hlavy. To zlepšuje přívod krve do tkání, normalizuje funkci mazových žláz, brání růstu a reprodukci hub, které tvoří lupy. Decht necítí, má slabé bylinné aroma.

Složení:

 • Birch dehet
 • Climbazol 1%
 • Vitamin PP
 • Kořen mýdla

Šampon lze použít k léčbě seborrhy a její prevenci. Odstraňuje mastnotu při mastném typu vlasů. Náklady na dehtový šampon od babičky Agafi ze 70 rublů na 300 ml.

Recenze Šampon Grandma Agafya tar

Catherine (Katrina), 41 let

Šampon dobře, pomáhá s lupinami. Ale nevěřím, že za takovou cenu si můžete koupit produkt bez SLS. Organické šampony na mylnyanki nemohou pěnu tolik! No, dobře, hlavní věc, která vám pomůže.

Alice (Alisa1212), 38 let

Jako součást specifikovaného dehtu jsem očekával zvláštní zápach, ale nebyl přijat. Aroma je velmi příjemná, lehká. Šampon se dokonale vyrovnává s lupinami, má pevnou látku 5.

Larisa (Loka Kass), 25 let

Mučili, trýzli mi kudrnaté vlasy, lovili s různými léky na lupy a nic opravdu nepomohlo. Rozhodla se o mýdlovém mýdle, šla si ji koupit a náhodou narazila na šampon s dehet z Agafyy. Vypořádal se s problémem dobře, dobře vlasy, je obecně spokojen a nyní se výrobce rozhodl podívat na to. Nemyslím si, že taková kvalita je pro tuto cenu možná.

Tar šampon Tana

Tampon šamponu Tan deklarovaný výrobcem jako komplexní homeopatický lék, který má antifungální účinky a zmírňuje zánět pokožky hlavy. Nástroj je schválený dermatology a je aktivně doporučován pro léčbu lupů a psoriázy. Struktura šamponu je silná, vůně dehtu. Pěna dobře, protože obsahuje sírany.

Složení:

 • Birch dehet
 • Tetranil
 • Kokosový olej
 • Kyselina citronová
 • Glycerin

Akční šampon Tana:

 • Odstraňuje lupy a svědění
 • Pomáhá vyrovnat se s psoriázou
 • Zabraňuje vypadávání vlasů
 • Normalizuje rovnováhu vody a soli
 • Vytvoří vlasy lesklé a silné

Koupit dehtový šampon Tana může být ze 160 rublů na 300 ml.

Tar šampon Tana recenze

Yana (Vredina), 39 let

Tana tar - nádherný šampon! Snažil se léčit psoriázou, protože měl něco 200 rublů. Jsem velmi spokojen s výsledkem!

Úžasná kvalita za přijatelnou cenu by dokonce říkala i rozpočet. Předtím ona vzala drahé šampony na lupy, pomohly, ale po chvíli se vrátila zpět. Po použití tanového šamponu s dehtem uplynulo více než půl roku a lupy se ještě neobjevily.

Výborný šampon, rychle se vyrovnává s lupinami. Používá se 2 krát týdně. Po umytí mokré vlasy rozstříkaly toaletní vodu a vůně dehtu zmizela.

Tanain šampon mi nepomohl vyrovnat se s lupinami. Byla tak inspirována pozitivními recenzemi, nemohla ji najít na prodej a objednala ji prostřednictvím internetu. Nesplnil očekávání.

Tar šampon Neva kosmetika

Tamponový šampon z kosmetiky Neva má protizánětlivé a protipruritické působení. Účinně odstraňuje lupiny a nadbytečný kožní mazu. Buďte opatrní při používání na suché a poškozené vlasy, protože můžete zhoršit situaci. Well pěny, má světlé přírodní aroma, účinně zmírňuje podráždění pokožky hlavy. Recenze šamponu z nevarové kosmetiky jsou převážně pozitivní, i když složení není příliš přirozené.

Složení:

 • Cínová bříza
 • Laurylsulfát amonný
 • Laurylsulfát sodný
 • Kokosový emulgátor
 • Sůl
 • Kokamidopropylbetain

Můžete koupit dehtový šampon od kosmetiky Neva ze 70 rublů na 250 ml.

Tar šampon Neva kosmetika recenze

Varenka, 24 let

Šampon ze třídy Neva kosmetiky! Efektivní, levné a skvělá pomoc! Doporučuji!

Angelina, 36 let

Nikdy v životě už nebudu kupovat dehtový šampon od kosmetiky Neva. Moje vlasy vypadaly a bylo to hrozné svědění. Ani jsem nic takového nečekal, po přečtení pozitivních recenzí jsem se rozhodl ji koupit, protože tam byly malé lupy. Možná je někdo vhodný, ale ne pro mě.

Neva kosmetický šampon je alternativou k dehtovým mýdlům. Ani více ani méně. Vlasy jsou stejné tvrdé, velmi špinavé a vůně je vhodná. Ale lupy zmizí velmi rychle, ale za to můžete trpět trochu nepohodlí! Jsem pro +++

Hlavní složkou veškerého dehtového šamponu je dehet. A má schopnost uschnout kůži a vlasy. Proto majitelé poškozených a suchých vlasů by měli určitě používat hydratační balzám nebo masku. A pak jsou k dispozici krásné, zdravé a silné vlasy.

Finský dehtový šampon Tervapuun Tuoksu od Foxtel OY

Zpětná vazba

Po dlouhou dobu trpěla ztrátou vlasů a svěděním pokožky hlavy. Bylo mi doporučeno používat šampon s obsahem dehtu. Nějak jsem nechtěl koupit ruský za 50 rublů, ale ve finském obchodě jsem vykopal tento zázrak! A zřejmě se neztratil! :)

Vůně. No, samozřejmě není moc příjemné. Ale komu. Například, moje matka jen vtahuje na jeho vůni. Říká, že jí připomíná své dětské prázdniny ve vesnici. Nejížu od něj, ale můžu klidně umýt.

Pěna dobře. Pěna a ne příliš, a ne příliš málo.

Po šamponu se okamžitě pociťuje, že vlasy jsou čisté. Je čistá, bez "hedvábnosti"))

Ale hlavním plusem je, že se mi hlava opravdu stala svědí! Nevím, jestli tento šampon zaslouží nebo něco jiného, ​​ale fakt zůstane! Spád není tak hladký. Stoupají jako obvykle, ale myslím, že by se neměl léčit žádný šampon.

Hodnocuji produkt ve 4 pouze kvůli tomu, že až do konce se moje hlava stále nezastavila, aby se poškrábala, a to nepomohlo při spadnutí. Přestože je "vynechán", je také prohlášen.

Finské dehtové šamponové recenze

Další čtenář chce koupit valya.raduga klimatizace šampon 5 v 1 od Natures Sunshine 500 rublů., Ale nějak strach. Ačkoli šampon slibuje, že přinese hodně dobrého; jak čistí, tak i podmínky, dává objem a zabraňuje rozštěpení a dokonce hydratuje pokožku hlavy. Složení tohoto šamponu je složitější:

Voda, ether sulfát, laurylsulfát amonný, decyl amonný glukosid, kokamidopropylbetain, Trimetilsiloksiamodimetikon, Paretova 7 S11-15, S12-16 Paretova 9, glycerin, trideceth-12, panthenol, akryláty / 10-30 alkyl akrylát zesíťovaný polymer, kokamid monoethanolamin, guarhydroxypropyltrimonium chlorid, aroma, PEG-150 distearát, olivový olej ovoce evropské, Metilhloroizotiazolinon, Methylisothiazolinone, tokoferylacetát
A teď tady, co říkám, děvčata, jen si myslíte, že jste žádný přestupek. Tyto sloučeniny nebudou rozebírat podle složky. A nejen proto, že jsem škodlivý. Stačí to pochopit, už jsem udělal polovinu práce a dlouho a ne pro sebe, ale pro vás. A ty mi dáš šamponové kompozice s SLS a dalšími "nepřátelskými" :)

Proč si prostě přečtěte například tento příspěvek v hlavičce HAIR:

Čisté - klíč k nemoci? Nebo jaké nebezpečí ukrývá kosmetické čisticí prostředky
Odstraňuje všechny otázky týkající se nejběžnějších povrchově aktivních látek, které jsou také ve vzorcích nad požadovanými šampony.

Recenze šamponu Foxtel Oy Fínský dehet Tervapuun Tuoksu

Péče o kosmetiku - recenze šamponu Foxtel Oy finský dehet Tervapuun Tuoksu

Recenze

způsobuje lupy, míchá vlasy, páchne hrozivě

Já a moje rodina, tento šampon vůbec neodpovídal. Koupil to na pravidelné cestě do Finska, po přečtení a po poslechu pozitivních recenzí. V souhrnu: jeho nechutný zápach není nic v porovnání s jeho nechutným účinkem na pokožku hlavy...

přírodní vůně, ne drahé

Nedoporučuji jej používat bez balzámu, ne každý bude mít rád vůni, špatně umývá vlasy, zmate vlasy

Nedávno jsem na křižovatce uviděl tento hezký hnědý šampon, který stojí jen 60 rublů. Samozřejmě, taková cena a nedávné pokusy s tar...

7 užitečných vlastností finského dehtového šamponu na vlasy

Léčivé vlastnosti dřevěného dehtu jsou již dlouho známy jebalistům a léčitelům. Šampony na něm a jiné kosmetické výrobky pro péči o vlasy mají zázračné vlastnosti. Urychlují růst vlasů, zvyšují mikrocirkulaci krve, odstraňují dermatologické problémy (svědění, zarudnutí).

Zdravé vlasy jsou pro ně především dobrou péčí.

Rusí výrobci vyrábějí dehtový šampon na břízy z březového dřeva, finští kosmetologové používají borový dehet. Nejpopulárnější Finská značka šamponů uvažovaných TervapuunTuoksu, že je složen z přírodních ingrediencí a komplexem vitaminů.

Doporučení: doporučuje se použít šampon s přírodním dechtem, a to i pro boj proti všem všem.

Složení a cena dělají svou práci

Finský dehetový šampon na bázi borového dehtu je vhodný pro ošetření všech druhů vlasů, prevenci kožních onemocnění. Nicméně před použitím nástroje je lepší konzultovat s trichologem nebo věnovat pozornost složení. Vzhledem k tomu, že obsahuje mnoho přírodních složek, mohou vyvolat alergie u lidí, kteří jsou na ně citliví.

Finský šampon je zvláště oceněn díky přítomnosti:

 1. organické kyseliny, které mají silný pronikavý účinek;
 2. fenoly s antimikrobiálními a protizánětlivými účinky;
 3. estery, které otupují a potlačují podráždění pokožky;
 4. alantoiny anestetizují a suší pokožku hlavy.

Vyvážené složení šamponu obsahuje určitý počet prvků, které účinně spolupracují, posilují a vzájemně doplňují své činnosti.

Na zametku.Hot ve složení a obsahují laureth sulfát, díky které má pěnu na kvalitu produktu a jeho blahodárné vlastnosti nejsou ovlivněny.

7 zázračné vlastnosti

Finský šampon s dehtovými borovicemi je vhodný pro léčebné procedury, které pomáhají zbavit se mnoha problémů mastných vlasů. Správné uplatnění opravného prostředku funguje takto:

 • Suší pokožku hlavy, což je zvláště důležité při péči o mastný typ vlasů. Při použití střídavého nástroje s konvenčním šamponem snižte frekvenci postupu mytí hlavy. Curly zůstávají čerstvé;
 • Odstraní podráždění, zarudnutí a akné. Pokud je jemná kůže na hlavě byla pokryta skvrny nebo akné v důsledku psychického stresu, působení slunečního záření nebo větru, fenoly a estery obsažené v kompozici, bude vyrovnat se s tímto fenoménem v několika postupech;
 • Pomáhá zbavit se lupů (ale ne v případě sušené nebo dehydratované pokožky);
 • Odstraňuje nadbytečný kožní mastnotu, takže vlasy jsou světlé a lesklé;
 • Dehet pomáhá posílit žárovky, čímž se sníží počet vlasů, které vypadly;
 • Normalizuje krevní oběh v hlavě, čímž se zvyšuje rychlost růstu kudrlin;
 • Zmírňuje zánět.

Je to důležité! Použití dehtového šamponu pro ošetření suchých a poškozených pramenů s dělenými konci je nepřijatelné. Vzhledem k tomu, že se situace zhoršuje, vlasy se stanou ještě suchšími a dehydratovanějšími.

Kontraindikace

Finský borový dehet, který je součástí kosmetiky pro péči o vlasy, nemá ve všech případech léčebný účinek. Existují kontraindikace pro jeho použití. Není mnoho z nich:

 • příliš suché vlasy;
 • kožní nemoci, jejichž léčba není možná bez použití léků;
 • alergický na dehet.

Chcete-li použít poprvé finské šampon pro prevenci nebo za účelem urychlení růstu pramenů, první testovací nástroj na paži. Lehce škrábejte kůži na zápěstí a aplikujte kompozici. Pokud během několika hodin ruky nebobtná, nezapne červené a pokryté úly, můžete snadno umýt vlasy s tímto nástrojem. Pokud se alespoň jedna z uvedených reakcí projeví na rameni, je lepší odmítnout použití přípravku.

Rada Používejte šampon pro typy vlasů pro účely léčby, je lepší, pouze pokud je předepsán lékařem. Vybírá plán mytí hlavy, který bude mít maximální pozitivní účinek. Nekontrolované šamponování s terapeutickou kompozicí usuší pokožku.

Efektivní kombinace

Návod k použití znamená střídání s běžným šamponem, použití v určitém čase. Pro zvýšení účinku užitečných složek jsou doplněny esenciálními oleji, odvarováním nebo balzámy. Například, pokud po umytí vlasů je vlevo pocit, není umýt šamponem - Naneste svůj oblíbený kondicionér a znovu opláchněte vlasy s vodou. Pokud se po opláchnutí opláchne kadeře z odsolení z heřmánku, budou měkké a poslušné. Je-li kbelík vody přidejte lžičku octa a opláchněte hlavu po umytí se vlasy stávají krásný lesk.

Doporučení: je třeba provést přestávky po dobu alespoň jednoho měsíce mezi léčebnými cykly s dehtovým šamponem.

Jak používat finský dehtový šampon

Fenoly a organické kyseliny obsažené ve finském dehtovém šamponu jemně pečují o kudrlinky a naplňují je vitalitou. Je však nutné správně použít kompozici s dehtem:

 • před provedením testu na alergie;
 • začíná umyt hlavu, vlasy jsou navlhčeny pod proudem teplé vody;
 • šampon se nanáší nikoli na pokožku hlavy a pěnu v ruce;
 • pěnová kompozice aplikovaná na vlasy;
 • Po použití jsou vlasy navlhčeny balzámem nebo kondicionérem, jinak nebudou dobře hřebeny.

Poznámka: Nebojte se, že prameny po praní budou cítit dehet. Slabý zápach zůstává pouze na mokrých vlasech, ale jak se vysuší, zmizí.

Léčba pedikulózy

Chcete-li se zbavit vši, používejte detoxikát v komplexní terapii předepsané lékařem. Není to lékařský přípravek, proto nezajišťuje úplné odstranění parazitů po prvním použití. Chcete-li provést lékařský postup, postupujte takto:

 • naneste vlhký šampon na mokré vlasy;
 • hlava je dobře masírovaná a rovnoměrně rozděluje pěnu;
 • kompozice se neaplikuje během 5-7 minut;
 • omyjte pěnu vodou, obalte hlavu ručníkem;
 • sušené kudrlinky opakovaně propletou velkým hřebenem.

Poznámka: Chcete-li se úplně zbavit parazitů, praní vlasů nestačí. Je nutné provést několik postupů v řadě. Nebo použijte dehtový šampon po lécích na vší jako další nástroj.

Tervapuun Tuoksuot Foxtel OY

Tato značka přišla k oblíbenosti mnoha dívek, které chtějí růst dlouhé husté vlasy. Dříve TervapuunTuoksu objednal poštou z Finska. Dnes je možné ho zakoupit nejen v lékárně, ale také v policech běžného supermarketu. Jeho cena je poměrně demokratická - pro láhev 500 ml se ze 150 až 220 rublů ptá. Vůně to znamená jinak: jeden vypadá drsně a nepříjemně, jiní to považují za přijatelné. Nicméně, strach, že vůně zůstane na vlasy po dlouhou dobu nestojí za to. Rychle zmizí. Navíc i přes určitou vůni je šampon vhodný pro všechny typy vlasů, léčí je a obnovuje. Vzhledem k tomu, že obsahuje dehet a jiné přírodní přísady, nepenuje velmi dobře. Chcete-li dostatečně pěnit obsah lahvičky, bude to vyžadovat úsilí.

Doporučení trichologové

Na cestě k hustým a zdravým vlasům trichologové doporučují následující:

 • jako profylaktický účinek s vysycháním se šampon používá jedenkrát týdně po dobu delší než dva měsíce za sebou;
 • jako pro léčení mastné seborrhea nebo houbovým chorobám za použití jeho konstantní během jednoho měsíce, pak se promyje standardním hlavy kosmetického přípravku na dva měsíce (po léčbě, pokud je to nutné, může být opakován);
 • aby se zabránilo lupům, nepoužívejte kompozici přímo z lahvičky na pokožku hlavy; používejte pouze pěnové směsi;
 • během léčby dodržujte stav vlasů, pokud se stanou matou či bez života, změňte šampon a naneste na vrcholy kudrlinky výživné masky.

Používejte kvalitní šampon

Finská kvalita ve vhodném balení může vrátit pokožku hlavy do zdravého stavu a upravit vlasy pro rychlý růst.

Recenze Tar šampon Tervapuun Tuoksu

5 - 0

4 - 0

3 - 0

2: 0

1: 0

 • Účinně
 • Přirozeně
 • Není drahé

Už dlouho jsem si myslel, v jaké kategorii patří tento finský dehtový šampon, protože to není jen hygienický prostředek, ale také léčebný.

Láhev je poměrně velká, obsahuje 500 ml a tento objem vydrží dlouhou dobu.

Složení.
Kompozice obsahuje dehet finské borovice, který zmírňuje lupy, upravuje mazové žlázy a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Ale mezi přísadami není velmi užitečný laureth sulfát, ale tuto skutečnost nepovažuji za mínus.

Barva šamponu je jantarová, vůně amatérské. - bluf, ale líbí se mi to svou přirozeností.

Akce
Šampon je vhodný pro mastné vlasy, protože to trochu vysuší, a zdálo se mi, že s tímto nástrojem se barvivo na vlasy rychle umyje. Lupiny se ve skutečnosti stávají méně, protože ztráta vlasů se zastavila. Opravuje vlasy dokonale, vůně trvá pár hodin. Výrobek je spokojen a určitě budu kupovat více.

Tar šampon Tervapuun Tuoksu, 500ml

Dost k použití volnoběžných produktů pro lupy a vypadávání vlasů! Máme jedinečné a opravdu účinné řešení. Kupte smetanový šampon právě teď a problém ti klidně opustí svůj život.

Tampon šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje dehet z finské borovice, jehož hojivé vlastnosti vyživují a uklidňují pokožku hlavy.

Objem lahve je 500 ml. Vyrobeno ve Finsku.

Sergey

Victoria

Alexander

Andrey

Olga

Mary

Průměrná doba doručení z Finska do Moskvy je 1 týden. V období od 15. května do 25. srpna je dodací lhůta 2 týdny.

Dodání objednaného zboží se provádí kurýrem v Moskvě a v Moskvě.
Platba se provádí v hotovosti kurýrovi při dodání zboží.

Náklady na dopravu:

 • Zóna 1. Moskva v okruhu Moskvy - 300 rublů;
 • Zone 2 Krasnogorsk, Khimki, Dolgoprudnyi, Mytišči, Korolev, Balashikha, Reutov, Lyubercy, Kotelniki, Dzerzhinskii, prominentní, suť, Moskva, Odintsovo, říjen, Lytkarino, Pushkina, Shelkovo, Friazino, punčocháče-Petrovský, Monino Krasnoarmijsk, Fryanovo, Chernogolovka, Noginsk, Elektrostal - 350 rublů;
 • Zone 3. Forest Town, Vlasikha, Opaliha, Lobnya, Staraya Kupavna, Elektrougli, Zhukovsky, Ramenskoye, Shcherbinka - 400 rublů;
 • Zóna 4. Krasnoznamensk, Dedovsk Nahabino, Lávka, Pravdinsky, Volodarskogo Domodědovo Podolsk, Troitsk - 500 rublů;
 • Zóna 5. Aprelevka, Golitsyno, Vyazemy Big, Zelenograd, Nekrasovský, Bronnitsy, Klimovsk - 600 rublů;

Níže najdete náklady na doručení. Chcete-li to provést, informujte Yandex.Maps své polohy nebo zadejte předpokládanou adresu doručení kliknutím na tlačítko Najít. Kliknutím na mapu se zobrazí zóna a náklady na doručení v místě kliknutí:


Regiony Ruské federace
V ostatních regionech je zboží zasíláno ruskou poštou na dobírku. V tomto případě jsou konečné náklady objednávky = náklady na samotnou objednávku + náklady na dopravu včetně nákladů na balení.

S postou Ruské federace pracujeme na záloze ve výši 50% z částky objednávky. V Moskvě neposíláme poštu, pouze doručení kurýrem.

Přírodní dehtový šampon pro zdraví a krásu vlasů

Kosmetika na bázi přírodních složek se stává stále oblíbenější. Často najdete recepty, které mají více než jedno století a ještě víc. Krásy minulých staletí věděly velmi dobře, že příroda poskytuje mnoho jedinečných příležitostí, které umožňují dlouhou dobu zachovat svou krásu a mládí. Tampon šampon patří do seznamu výrobků, které se těšily hodně zasloužené popularitě a lásce žen. Dnes je řada kosmetických firem takovým produktem, pro které je jim mnoho vděků.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Výhody

Po dlouhou dobu všichni mohli vidět, jak užitečný je dehtový šampon. Odborníci identifikovali své hlavní užitečné vlastnosti:

 • šampon má protizánětlivý účinek;
 • účinně odstraňuje podráždění a zčervenání kůže;
 • eliminuje lupy;
 • dělá vlasy načechraný, zdravý každý vlas;
 • slouží jako prostředek pro posílení vlasových folikulů;
 • pomáhá zvyšovat růst a snižovat ztrátu vlasů.

Doporučuje se používat i v boji proti všem všem. Také kosmetologové a dermatologové doporučují věnovat mu pozornost těm, jejichž vlasy jsou náchylné k vysokému obsahu tuku.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Dehtový šampon má nepochybně mnoho pozitivních vlastností, ale navzdory tomu, než začnete sami používat, je lepší se obrátit na dermatologa. Dá podrobná doporučení a nutně varuje před možnými nepříjemnými důsledky.

 1. Po použití můžete pozorovat suchost kůže hlavy a vlasů.
 2. Je zakázáno jej používat v případě individuální nesnášenlivosti osobou určitých součástí, které jsou její součástí.
 3. U některých kožních onemocnění je používání finančních prostředků zakázáno.
 4. Měli byste si také uvědomit, že nástroj může změnit světlou barvu vlasů, čímž je tmavší po několika tónech po první aplikaci.

Profesionální dermatolog bude podrobně informovat o všech jemných detailech, které podrobně obsahuje, a proto je nutné konzultovat před použitím tohoto nástroje.

Jak aplikovat nástroj

Dechový šampon jako účinný profylaktický prostředek, odborníci doporučují střídání s obvyklými prostředky pro praní vlasů. Pokud je používáte pravidelně, můžete získat zcela opačný účinek. Vlasy nejen že nebudou zdravější, budou vypadat nešikovně, kromě toho začnou hřebeny poněkud špatně.

Je třeba si uvědomit, že použití čistého šamponu na vlasy je zakázáno: musí být nejprve dobře pěnové v rukou.

V některých případech, po umytí vlasů, můžete cítit pod prsty nepříjemnou přilnavost, která zůstala na kadeře. Zbavte se toho, pomůže vám další šamponování pomocí známého šamponu a kondicionéru.

Dechový šampon odhalí všechny výhody, pokud se použije v kombinaci s odtučněným heřmánkem nebo vodou s přidáním malého množství octa. Pro terapeutické účely je nutné podstoupit celý běh šamponů, trvá 4-5 týdnů, a poté je provedena přestávka po 2-3 měsících.

Náprava na pedikulózu

Léčba pedikulózy se provede mnohem rychleji a efektivněji, pokud se jako adjuvans v léčivém komplexu použije dehtový šampon. Jeho použití může být předepsáno pouze dermatologem po důkladném vyšetření. Samodržení v tomto případě není nutné. Nástrojem v rukou první pěnový a pak aplikována na vlasy a držel po dobu 5-10 minut, po kterém je potřeba důkladně opláchněte vodou a česat hřebenem s častými zuby. Již po první aplikaci lze poznamenat, že počet parazitů výrazně klesá.

Finský šampon

Účinný a oblíbený finský dehtový šampon, který se vyrábí z přírodních složek, sestává z přírodních výtažků užitečných rostlin, aktivních doplňků stravy. Tento nástroj eliminuje onemocnění vlasů a pokožky hlavy a bude také působit jako dobrý zvlhčovač.

Ti, kteří poprvé používají šampon, potřebujete vědět, že i přes tekutou konzistenci to zpochybňuje. Nejprve je musíte převést na pěnu a teprve pak ji použít.

Pro účely profylaxe bude postačující používat pouze 2 krát týdně. Výrobek můžete zakoupit pouze v lékárnách nebo ve specializovaných prodejnách. Koupit šampon, prezentovaný na regálech supermarketů, se nedoporučuje.

V tomto nástroji neexistují agresivní součásti a alergeny, takže je vhodný pro použití téměř všemi. Předtím je lepší konzultovat s dermatologem a dodržovat jeho doporučení a výsledek bude určitě potěšen.

911 šampon

Užitný šampon dehtového dehtu 911 účinně odstraňuje houbu na pokožce hlavy, která způsobuje lupy. Tento lék je také vhodný pro peeling. Pravidelné používání vám umožní rychle se zbavit neustálého svědění, které způsobuje nepohodlí.

Šampon 911 je schopen jemně čistí vlasy, má schopnost regulovat mazových žláz, a to je pro ty, kteří jsou neustále potýkají s problémem mastné vlasy velmi důležité.

Odborníci doporučují používat 911 šampon k odstranění následujících onemocnění:

 • lupy;
 • seborrhea:
 • psoriáza pokožky hlavy;
 • houbové nemoci;
 • peeling, zarudnutí, svědění pokožky hlavy.

Dechtová léčiva 911 je kontraindikována pouze těm, kteří mají individuální nesnášenlivost k jednotlivým složkám léčiva nebo samotnému dehtu.

Odborníci nedoporučují používat šampon 911 pro děti do 2 let.

Nejčastěji je tar deht 911 dostupný v malých láhvích o objemu 150 ml. Pozitivní účinek bude viditelný po dokončení kurzu léčby, který trvá 1,5-2 měsíců. 911 je třeba střídat s obvyklým šamponem, po skončení kurzu si odpočinout po dobu 3 měsíců. Nástroj musí být doprovázen podrobnými pokyny, které je třeba před použitím zkontrolovat.

Po použití šamponu může na vlasy zůstat spíše nepříjemný zápach, který lze snadno odstranit obvyklým kondicionérem nebo opláchnutím. Můžete také použít revitalizační hydratační masku na vlasy.

Šampon na bázi užitečného a přírodního dehtu je schopen rychle a účinně řešit problémy pokožky hlavy a vlasů. Konzultace se specialistou a přesné provedení všech pokynů vám umožní dosáhnout požadovaného výsledku v krátkém čase a efekt použití terapeutického šamponu bude trvat dlouho.

Kromě dobrého a rychlého účinku je přiměřená cena takového produktu také příjemná.

Šampon Foxtel Oy Finský dehet Tervapuun Tuoksu

Finský dehtový šampon - skeptický přehled. Jako vždycky jsem četl názory a tipy, koupil jsem... A kde je kouzlo? =) Ale ne všechno je tak špatné, šampon je docela slušný. + fotografie a kompozice

Před několika měsíci jsem slyšel pochvalný přehled finského dehtového šamponu Tervapuun Tuoksu. Zvědavost se toho lépe zlepšila a rozhodla jsem se koupit něco, s čím se mnozí spokojili. Kdo nechce, aby lesklé, svěží vlasy, které dlouho zůstaly čisté?

Rozhodla jsem se objednat tamponový tampón přímo z Finska, což mi stálo 100 rublů pro láhev o objemu 500 ml. Vím, že se prodává v ruských obchodech, ale je dražší.

Vůně dehtu mě netrápí. Ano, není to moc příjemné, ale fermentovaný čaj Lapsang Souchong má stejnou vůni, pro kterou jsem připraven prodávat svou duši. Vtip Ale ti, kteří tento čaj zkusili, se obvykle zamračují a zamračují se.

Vůně je přítomna při mytí, po určitou dobu na vlhkých vlasech. Ale po úplném vyschnutí to necítím.

Zdálo se mi, že šampon není ekonomický, i přes spíše banální složení s laureth sulfátem sodným, které by se teoreticky mělo umýt dobře. Já dvakrát omyjem pokožku hlavy, pokaždé, když mi do ruky vytlačím poměrně slušné množství šamponu. Nemám dlouhé vlasy, protože jsou perfektně omyty pěnou. Vždycky to dělám, protože moje vlasy jsou spíše suché na špičkách (navzdory vzácnému barvení s lehkou barvou a nepřítomnost tepelného poškození).

Voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetain, kokamid DEA, distearát glykol, kokamid MEA, laureth-9, chlorid sodný, propylenglykol, 5-brom-5-nitro-1,3-dioxan, borový dehet.

Jak vidíte, účinná látka (dehet) se nachází na samém konci před konzervačním činidlem, který je v roli neškodné kyseliny citronové. Samozřejmě, jako součást, není nic špatného a šampon je poměrně nenákladný, aby obsahoval "krev jednorožce".

Okamžitě si povšimnu, že během období mytí vlasů tímto šamponem pokleslo množství vypadávání vlasů. Posuzování hřebenem a v koupelně při jejich mytí nejsou zvláště viditelné.

Nezaznamenal jsem žádný další objem. V mé paměti bylo hodně šamponů, které daly více objemu, ne-li dlouho.

První pár týdnů jsem se opravdu líbilo stavu pokožky hlavy. Ne, předtím jsem neměl lupy a kůže není tak citlivá, ale vlasy se velmi rychle stávají mastnými. A poprvé jsem měl pocit, že šampon snížil produkci kožního mazu. Promytí se každé tři dny (obvykle každé dva roky). Ale teď, po měsíčním testování, se vše vrátilo do normálu. Dokonce i možná se vlasy stávají tukem o něco rychleji než obvykle. Z tohoto důvodu se finský šampon na mě nestal zvláštním dojmem, nebudu kupovat víc.

Všiml jsem si však, že ve vlastnostech šamponu je uvedeno, že je vhodný pro každodenní použití. Proto mě nikdo nepodvedl o dlouhé čistotě, sám jsem se rozhodl soustředit na recenze.

V jiných recenzích vidím, že píší, že vlasy suší (v délce). Taky mi to připadá trochu, ale nemyslím si, že je to šampon, který se chová takhle. Stav vlasů a hlavně jejich konců je velmi závislá na balzámu nebo masce, kterou jsem si oblékla poté, co jsem si umyla vlasy. Bez nich jsem dlouho nebyla moje vlasy, jinak by se nekompletovaly. Pokud to samozřejmě není nějaký "profesionální" šampon se silikony. Ve fínských dehtových silikonech ve složení není, samozřejmě, použít balzám po umytí a budete spokojeni

Skóre čtyři. Žádné zvláštní stížnosti, prostě nezapůsobily, nepochopily, proč tolik zbožnosti. Ale stále vám doporučuji, možná se vám bude líbit víc než já.

Dehet je tam, ale nebylo by to lepší! - FOTOGRAFIE - Tervapuun Tuoksu Tar Shampoo

V předchozím přehledu dehtového šamponu Neva Cosmetics jsem už řekl, že kupuji dehtové výrobky pro léčebné účely. Dnes jsem se rozhodl napsat recenzi tamponu Foxtel Oy.

Tampon Tervapuun Tuoksu se objevil asi před rokem a všechno se nekončí. Musím říci, že finský dehtový šampon mě nechal dolů, zcela nesplňoval mé očekávání. Nástroj jsem koupil ve finském společném podniku a hodně ho přeplatil a zklamání z nákupu se zintenzivnilo. Šampon Tervapuun Tuoksu mě stáhl 260 rublů, později v jednom z obchodních řetězců jsem ho potkal za cenu 56 rublů.

Moje dojmy z použití Tervapuun Tuoksu

* Finský dehetový šampon je velmi špatný při mytí a pěnění. Lipkovy na dotek.

* Vlasy nejsou dobře umyté. Pak někdo napsal, že údajně borový dehet v šamponu je velmi malý a v kompozici to není na prvním místě. Já se dokonce bojím představit, jak by to bylo, kdyby byl na prvním místě. Při mytí nezanechává pocit lepivosti. Po použití zůstává pocit filmu, zejména u kořenů vlasů. Fotografie ukazuje všechny tyto hrůzy.

* Finský dehtový šampon zřejmě vysušuje špičky. Vlasy jsou nudné, velmi zmatené, vylévají se všemi směry. Znovu vidíte fotografii.

* Nejsem chemik, ale podle mého názoru borový dehet podle vlastností se zdá být mnohem horší než bříza. Tento šampon nemá žádný protizánětlivý ani antipruritický účinek.

* V dehtovém šampónu Tervapuun Tuoksu nechutný kysanlivý zápach, vůbec ne jako běžné dehtové šampony. Byaka právě

* Barva šamponu je žlutavě hnědá, v podstatě normální.

* Věnujte pozornost štítku. Nápisy s velkým počtem chyb. Dokonce i na čínských produktech je štítek "gramotný". Zdá se, že sharashkin kancelář vyrábí tento šampon.

Určitě, tento lék mi nevyhovoval. Nedoporučuji!

Celé léto ho chytila ​​do dachy a dokončila ho v lázni, ale zapomněla. Pokud můžete dokonce umýt Angorak svetry s obvyklým non-závislé šampon, pak nevím přímo, co dělat.

Kdo by si myslel, že v Dixie si můžete koupit tak skvělý šampon! Foto

Četl jsem recenze na finský dehtový šampon na našich webových stránkách a našel jsem ho v Dixie, bohužel s tak dobrým přeplatkem za cenu 170 rublů a ve Finsku říkají, že stojí jeden a půl eura. Ale žiji v Moskvě a těžko ji najdu někde levnější, pokud ji vůbec najdu, a tak jsem ji bez váhání koupil.

Mám vlasy, které jsou náchylné k tlusté, změkčené a pak obarvené, nedávno jsem si vlasy vlasy vlasy a proto jsem si šampon opatrně pokoušel o vlasy.

Byl jsem ohromen, jak příjemné je používat.

Pěna je docela dobrá. Vlasy jsou čisté, čisté,

jen prasknout z čistoty, tento pocit dává pouze přirozené šampony.

Moje barvené vlasy nejsou lepené!

Žádný balzám se nevyžaduje, je.

Dobré znamení, že šampon mi vyhovuje.

Šampon je poměrně mírný pH 5,5.

Při praní nebo později vlasy nevypadaly.

A pak obvykle z levných šamponů moje vlasy tvrdě šplhají.

Aroma je pryskyřičná a samozřejmě tupá, ale bylo očekáváno, že se mi líbí zápach z dehtu, takže žádný problém.

(Mimochodem, mějte na paměti, že finský dehet je borovice, ne bříza).

Vlasy potom ne smradí, může to být velmi mírné.

Aromatická vůně se samozřejmě zcela nevyplachuje, ale vlasy jsou příjemné.

Kromě toho, když je lak na vlasy neutralizován.

Když jsou vlasy suché, jsou velmi svěží. Objem je tak cenný.

A pomp byl zachován i druhý den po umytí.

Rád bych si však každý den umyl vlasy a tento šampon byl počítán.

na takové časté používání.

Stručně řečeno, je to jen nádherný šampon a za tak malé peníze, doporučuji!

silné vlasové lesk a dobré zpevnění

Finský dehtový šampon, velmi chválený na internetu. Velice chvály mezi finskými šampony samy. A obecně o dehtovém šampónu můžete číst hodně dobrého - od lupů na prvním místě, z druhé padající a zrychluje růst třetí!
Náš dehet z kosmetiky Neva voní velmi silně, velmi žíravý. A tento šampon bude mnohem příjemnější vůní. Není to tak žíravé, mohu dokonce říci, že je slabý a lehce vydává borové kužely. Na vlasy po umývání zůstává.

Tampón je kontraindikován pro blondýnky, tmavší vlasy. A poprvé jsem si toho všiml velmi silně. Před použitím bylo mezi viděnými tmavě hnědými kořeny a černými vlasy velmi viditelný rozdíl a po použití rozdílu nebyl žádný rozdíl. Při jasném světle se barva nezmění, avšak s umělým osvětlením se zdá, že vlasy jsou pokryty tmavým filmem a kvůli tomu se objevuje spíše výrazný odstín.
Efekt není kumulativní, pokaždé, když jsem se nestal temnějším a po umytí hlavy jiným šamponem, efekt zmizel.

Za měsíc jejího použití ve vaně nebyly žádné vlasy. Přestože problém ztráty netrpí, účinek posílení vlasů byl dobrý.
Koupila z dílu pro svého manžela z lupů. Pomohl velmi málo. Za prvé, první zlepšení bylo v den, kdy 5 mléčných seborií prošlo, ale objevilo se svědění. Po 2 týdnech používání bylo mnoho, mnoho mělkých s jemnými lupinami a vážným svěděním. Pak, jako obvykle, má tučné seborie bez svědění. Takže v tomto ohledu nemohl a nezapadl.

Ale neměl jsem žádné stížnosti. Manželka po dobu 3 týdnů použití je velmi zarostlý! Od nůžek 3 mm. Tento rozdíl byl viditelný. Byla zarostlá, protože obvykle trvá více než 2 měsíce a bylo mnoho, mnoho konopí a antonů a mnohem delší než celková délka - asi 2krát! Tedy jeho vlasy byly přímo zaplaveny! No, je to 3 ml. můžete jasně vidět, kdy extra, viz přidáno, ale na dlouhou dobu to nebude následovat.

Je velmi špatné umýt. Masky je umyjí - ne opravdu ani jedním nebo dvakrát. Praní i po dobu 2krát není moc dobré. Proto mé mastné vlasy po deseti dnech v chrámech získaly nezaměnitelný vzhled. Musel jsem ho střídat s více mýdlovým šamponem.

Ale opravdu se mi to líbilo kvůli tomu, že se trochu zbarvilo, takže po tom, co je to skvělé! A posiluje. A přirozené.
Cena 56r. -V dixie.

Tampon šampon pouze voní, protože jeho část není!

Koupil jsem tento šampon ve finském internetovém obchodě Finska, vzal dvě sklenice na lepší chuť. Už o něco déle než měsíc jsem ji použil a mohu s jistotou říci, že to není nejlepší šampon, který jsem použil. Zařadit ho za "nejhorší" nebude úplně spravedlivý, proto ho uvedu do kategorie "ne".

Řeknu hned, že v procesu užívání všech vynikajících, nevšiml jsem si, že to pravděpodobně dává vlasům trochu lesku a už to neumí. Šampony, ve kterých je SLS Používám pouze k odmytí olejových masek, obvykle takové šampony dělají vynikající práci s tímto, ale tento.... Navzdory skutečnosti, že SLS je na druhém místě v šamponu, tento šampon velmi špatně promyje! Musel jsem umyt olejové masky 2-3 krát s tímto šamponem a ne vždy jej umyl.
Šampon má výraznou vůni dehtu, takže co? Jak to pomůže, pokud šampon není přirozený a podle mého názoru je dehet jen pro vůni. Je dobré, že ani vůně vlasů nezůstane, po umytí je ani vůně necítí. Konzistence šamponu je poměrně tekutá, není vhodné jej aplikovat.

Po umytí mých vlasů je stále velmi zamotané, byla jsem zachráněna sérem a tekutými krystaly, které jsem použil na mokré vlasy před česnutím.

Mám vlasové masky téměř každý den a po celý měsíc jsem použil jen tento šampon. Vzhledem k tomu, že šampon se nedokázal vypořádat s olejovými maskami, bylo pro mě déle než měsíc stačeno dvě sklenice, i když objem sklenice je 500 ml. Obecně nic zvláštního.

Podle mého názoru je to obvyklý šampon finského původu, typ našich šamponů "Sto krásy receptů", "Pure line" atd.

- Aqua
- Laureth sodný, sulfát
- kokamidpropylbetain kokamid Dea
- Distearát glykolu
- Kokamid Mea
- Laureth-9 (Laureth-9)
- chlorid sodný (chlorid sodný)
- Propylenglykol
- 5-brom (5-brom)
- 5-nitro (5-nitro)
- 1,3-dioxan (1,3-dioxan)
- borovice (borovice)
- kyselina citrónová (kyselina citronová)

Ve složení dehtu v předposledním místě. Pokud nevíte, pak hlavní komponenty jsou prvních 7 bodů, vše ostatní nemá žádný vliv na celkový obraz. Proto dehet v tomto šamponu jen voní, můžeme předpokládat, že to vůbec není!

Závěr:
Upřímně řečeno, nepamatuji si, kolik dvou lahví tohoto "zázračného" šamponu mě stálo, ale mohu s jistotou říci, že to nestojí za peníze. mk

P.S. Souprava pro péči o vlasy pro březen 2013 zahrnovala:
- olej AMLA Dabur
- speciální dražé MERZ
- šampon Foxtel Oy finský dehet Tervapuun Tuoksu
- kapalné krystaly CD

Koupit více! (kompozice fotografií)

Tuto lahvičku mi představili finští přátelé. Pokud vím, je těžké najít takový nástroj zde a tato značka je velmi běžná. Přátelé byli naprosto potěšeni a láhev se všemi druhy epitet dostali do superlatury)))
Šampon je prohlašován, že je proti lupům, léčebný, založený na přírodních složkách. No, o přirozenosti, můžete vyvodit závěry sami čtením kompozice. SLS a konzervační látky, nějaký chemický nesmysl, v němž nejsem silný. Vidím však jistě, že v něm není žádný silikon. A to je viditelné ve vlasech - neexistuje silikonová hedvábnost, vlasy jsou čisté a drobivé. Předtím, než vyschnou, vypadají trochu drsně a dokonce ani ne omyjí, ale po vysušení procházejí.
Šampon je světle hnědá, perleťová, střední tloušťky. Ekonomická, tato láhev mi stačila asi tři měsíce (ale tohle není jediný šampon, který používám). Láhev zjevně není její důstojnost, štítek má špatnou kvalitu, je to všechno opotřebované, jako kdybych nevěděl, co dělám. Vůně je deštivá, ne nejsilnější (pro kočku jsem měl smetanový šampon, to je místo, kde byl jantar), ale hmatatelné.
O akci proti lupům nemohu říci nic, protože netrpím, jestliže pouze neúspěšný šampon vyvolává obtížné problémy. Obecně platí, že vlasy po šamponu jsou čisté, objemné, drobivé a uklidňující. Doporučit

Finská kvalita za 75 rublů! (+ fotka)

Moje vlasy se tukují velmi rychle - doslova do konce dne nevypadá čerstvě. Proto neustále hledám vhodný šampon, který mě zachrání při každodenním praní.

Zkoušel jsem spoustu produktů "přírody", jako je Lush, a profesionálové, jako je Selective, ale všechny láhve někdy vyčerpaly a touha po objevech čerpá, aby zkusila něco nového.

A protože jsem velmi rád objednal výrobky z Finska, rozhodl jsem se zkusit fínský dehtový šampon, zejména proto, že nebyl vůbec nákladný (75 rublů za 500 ml, koupeno na internetových stránkách Finzakaz)

Výsledkem jsem byl velmi potěšen. Teď si mohu umýt vlasy za den nebo ještě méně. Dobře umýt vlasy, ale nezasychá. Nedodržuji mnoho lesku a hedvábí, doporučuji vám použít balzám po umytí. Pěna bych říkala příliš mnoho (a obecně samotný šampon je jako gel pro nohy))) Ale je mi jedno, jak se pěny - hlavní věc je, že hlava je rozdělena rovnoměrně.

Nyní o vůni. Ano, tar je amatér. Ale po koupání jsem se zeptala svých kolegů, jestli mi něco necítila. A všichni ti, kteří pečlivě čuchali - řekli - ne, všechno je v pořádku. Když se vlasy vysuší, vůně se odpaří, nebojte se.

A co je nejdůležitější: lupy prošly. Obecně se pokořila pokožka hlavy. A už se nepoškozuje ani voda ani vysoušeč vlasů. Takže doporučuji tento šampon!

Pro Více Informací O Suché Vlasy