logo

Phytocosmetics recenze masky vlasů

Vlasová maska ​​"lidová řemesla" Fito Cosmetics Už jsem použil. Byla to maska ​​"kvasnice", která se mi opravdu líbila. Poté jsem koupil masku téhož výrobce, jenom "rašelina" pro růst vlasů. Nemohu říci, že potřebuji růst, zajímalo mě další funkce produktu. Například skutečnost, že maska ​​vyživuje vlasy, chrání před křehkostí a průřezem, poskytuje hedvábnost a lesk, vlasy jsou měkké a elastické.

30 ml maskovací tašku.

Cena - asi 30 rublů.

Mám dost pro 2 použití.

Na zadní straně tašky jsou obsaženy veškeré informace o masce. Obsahuje vaječný žloutek, lopuchový olej (moje oblíbená), kakaové máslo. Navzdory skutečnosti, že maska ​​obsahuje kakaové máslo, vůbec vůbec necítí kakao, z nějakého důvodu jsem to očekával)

Produkt má poměrně silnou konzistenci. Maska mi připadala mnohem silnější než stejná maska ​​s mlékem a olivovým olejem. Má bílou barvu, voní stejně pěkně, hodně květin a ovoce. Vůně vlasů se vysílá slabě, po použití se téměř necítí. Ta taška je pro mě dost pro 2 použití, jak jsem již řekl. Koupil jsem 3 takové tašky.

Maska často neříkejte, jednou za týden bůh nechte. Vše je jako obvykle - nejprve si umyji vlasy, pak obléknu mokrou masku, masíruji vlasy asi 2-3 minuty a umyj ji vodou.

Vlasy před použitím masky


Maska na vlasy je trochu tvrdá, ne tak pružná jako maska ​​"kvasnice". To je docela těžké rozdělit přes vlasy od kořenů ke špičkám. Jen maska ​​je tlustá a z nějakého důvodu neobalí vlasy, jak bychom rádi.

Výsledek po masce

Vlasy po masce jsou poměrně hladké, lesknou a vypadají jako esteticky příjemné, čisté. Nicméně, když sušení vlasy ještě česané problematické. Kartáč na vlasy je stále zachycen na něčem, existují nějaké uzliny. No, špičky trochu tlačí. Ne jídlo, ne pružnost, kterou chci.

A samozřejmě během doby, kdy používám masku, jsem si nevšiml žádného zvláštního ohromujícího růstu vlasů.
Podle mého názoru je maska ​​mnohem horší než předtím s mlékem a olivovým olejem. Krmí se špatně, rozdělené konce se nemění, naopak se tlačí a vystupují jako pampeliška. Vizuálně, ano, je to lesk a šik, ale to nestačí.
Nekupujte to, s mými suchými vlasy, funguje to pro tři hvězdy s úsekem.

Děkujeme vám za pozornost!

levné
to voní dobře
dává nějaký lesk

nepodává
růst vlasů si nevšiml
tlačí vlasy
není snadné hřebenovat

My-krem

kosmetika od A do Z

Fito kosmetické masky vlasy recenze

Docela není špatná maska, použijte jako balzám na vlasy

Dobré ráno, chtěla bych ti říct o dostatečném rozpočtu masku na vlasy z kožešiny Fito. Výrobce umisťuje tuto masku jako zpevňující a hluboce zvlhčující vlasy. Uvidíme, zda je to pravda.

Koupil jsem ji v obchodech: Přítelkyně

Cena: 89 rublů

Hmotnost: 155 ml

Vzhled:

Úložiště poddůstalo vzít tento výrobek kvůli originálnímu provedení. Maska je zabalena do malého kbelíku, takže doma.

Výrobce nás ujišťuje, že maska ​​je 100% přírodní, neobsahuje SLS, GMO a parabeny.

Sliby výrobce:

Složení:

Aqua, Lovandula Angustifoila květ voda, Olea Europaea (olivový) Ovocný oleje (olivový olej), Simmondsia chinensis olej ze semen (jojobový olej), Pinus Sibirica olej ze semen (Cedar olej), Organic Urtica dioica extrakt (organický extrakt z kopřivy), Humulus lupulus (chmel) výtažek Cone (chmelový extrakt), Rosa Canina (šípek) Fruit Oil (šípky olej), Aloe Vera extrakt (Aloe vera), glycerin, behenamidopropyl Dimetylamin, glycerylmonostearát, glycerol Strearate SE, Parfum, kyselina mléčná, benzoová Kyselina, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol

Vůně: Maska má dostatečně silný chemický zápach s lehkými náznaky odvaru kopřivy při otevírání nádoby. Po nanesení vlasů se vůně odpařuje, po vysušení vlasy získává lehkou příjemnou vůni.

Konzistence: Maska je velmi tlustá, takže její spotřeba není dostatečně velká. Malá nádoba stačí na dlouhou dobu.

Barevně je čistě bílá.

Snadno se aplikuje na vlasy. Ve skutečnosti je používám spíše jako balzám, ne jako maska. Chovám to na vlasu po dobu 3-5 minut, ačkoliv to výrobce sám doporučuje.

Vlasy po aplikaci jsou měkké, lehké, snadno se hřeblí, nepleť se. Vypadá to velmi čisté a dobře umyté.

Takto vypadají vlasy po nanesení masky a přirozeně se vysychají.

Jediným negativním je to, že mé vlasy po použití tohoto produktu trochu tlačí.

Proto jsem dal masku na: tvrdé 4 a doporučuji vyzkoušet tento produkt.

Vyrobeno z mé slamy měkké, poslušné, vzdušné vlasy. + PHOTO.

GorMustardová maska ​​na vlasy s ricinovým olejem a medemvariánevzdálenázářívariánevzdálenáhlavní

Objem: 30 ml

Složení:

Sliby výrobce:

Tuto masku používám poprvé. Takže se pokusíme začít!

JAK SE SMELL SMELL?

Je velmi vhodné aplikovat na vlasy: nerozšíří se, není hustá, středně konzistentní, nepenuje, nedráždí pokožku.

 1. Umyla jsem si vlasy pravidelným šamponem.
 2. Lehce osušte ručník
 3. Dejte masku na kořeny a lehce na délku.
 4. Podporuje masku na hlavě 10-20 minut.
 5. Masku odmyjte teplou vodou.

Již při umytí vlasů se změkčilo, neplepalo se.

NIKDY NIKDY.

Já jsem v této masce miloval.

Bez wow! efekt, ale stojí za to vyzkoušet.

Zkuste to určitě za to! Možná to bude vyhovovat vám. Ale 2 krát osobně nebudu kupovat =)

Při hledání nové masky na vlasy jsem se vydala na "Rainbow Smile" a koupila ji tam. Ležel jsem na hladkost vlasů, na můj ne rovný, mírně kudrnatý, s chlupatými vlasy. Stav vlasů je dobrý.

Pro dlouhý výsledek, salonní zázrak transformace a vše, co slibují na balíčku, jsem určitě nevěřil.

Co je slíbeno, zdá se, že je to všechno na světě. kolik měsíců potřebujete k dosažení všeho?

Profesionální maska ​​na bázi organického kokosového oleje okamžitě vyhladí, změkčuje a "pokorí" kudrnaté, tvrdé a nepoddajné vlasy. Inovativní vzorec pronikne vlasy co nejvíce, vyrovnává a vyhlazuje je po celé délce, vlasy se stávají zdravými a dobře upravenými, rozdělují se a rostou mnohem méně. Část výtažku z oranžových květin obnovuje přirozený lesk, pružnost a pružnost

Nerozumím skladbám, ale vím, že kokos má dobrý účinek na vlasy, dělá je měkké, zastaví se. Proto doporučuji použít kokosový olej

Použití: Aplikujte na mokré vlasy, nečesané. Držte 10 minut, vždycky jsem déle. Masky trochu! Neměl jsem dostatek vlasů na rameno!

Výsledek: Vlasy se změkčily, cítila se hedvábnost. Přímý? - Samozřejmě, že nemusíte stylovat.

Také jsem cítil, že se maska ​​úplně nezmyla, její vlasy byly mastné a vážené.

Očekávám více viditelných výsledků z masky od 1 času. Možná, že kdyby to byl balzám, zapalovač bych koupil láhev.

cena: méně než 70 rublů

Připravte se na lázeňské procedury!

Dobré ráno Dnes budu mluvit o Fito Cosmetic hair mask obnovující ovesné vločky. Koupil jsem ji v lékárně za 75 rublů. pro 155 ml. Nákup nebyl zaměřen, protože jsem o takových maskách ještě nevěděl. Jako vždy jsem chtěl vyzkoušet něco nového a konzultant v lékárně mi doporučil, abych si vybral masku z takových kbelíků. Po prozkoumání všech sklenic jsem si vybral tenhle, protože má ve složení více nástrojů.

O mé vlasy: tenká, porézní, polovina délky je barevně blond (nebo spíše, umýt + zvýrazňovat) před rokem a půl a nikdy nezbarvená barvami.

Obvyklá konstrukce levné masky. I když je džbán malý, ale trvá dlouhou dobu.

Textura je tvrdá a roztavila se na vlasy.

Vůně je velmi chutné - mléko s medem! Vůně zůstává na vlasu po dobu 1 dne.

Složení

Nebudu dešifrovat to, co je již jasné.

Behenamidopropyl Dimethylamin - kondicionér a antistatický prostředek, Glyceryl Stearát SE - emulgátor a detergent, Parfum - vůně, kyselina mléčná - kyselina mléčná, kyselina benzoová - konzervační látka, kyselina sorbová - konzervační látka, kyselina dehydrooctová - antiseptická, benzylalkohol - konzervační látka.

Výrobce slibuje

Na tuto masku jsem nedal moc naděje. Ale když byly aplikovány, vlasy se staly kluzkými a doslova ožívaly v mých rukou. Nicméně, jsem se rozhodl neriskovat všechno a držet ho delší (min. 30), a to bylo správné rozhodnutí, protože pokud jej držet po dobu asi 5 minut, to prostě nebude fungovat (proto jsem snížila odhad). To jde dobře s měkkými šampony (jsem se snažil profesionální a organické). Před aplikací netlačte vlasy silně (nechte je mokrý).

Po vysušení jsou vlasy měkké, dobře česané, živé.

Sušené přirozeně, takže pokud máte čas a touhu uspořádat lázeňský postup pro sebe, proč tuto masku nepoužíváte?

Děkujeme vám za pozornost!

$ 1.5 Kouzlo. Podívejte se na to!

Dobrý den, dnes budeme mluvit z masky na vlasy MIRACLE firmy Phyto Cosmetics.

Tak jsem chodil, prošel obchody a narazil na tuto masku na vlasy. Zvláště přitahoval dostatek přirozené kompozice za tak malou cenu, takže jsem se rozhodl zkusit to.

Balení. Malý hlaveň o výšce 7 cm, o průměru 5,4-6,8 cm. Materiál je průhledný plast s průměrnou hustotou, je zde také tenká rukojeť (jako kbelík). Design je prostý, není špatný, podle mého názoru není dobrý.

Konzistence. "Na dotek" tato maska ​​je jako velmi (dobře, velmi, velmi) jemné máslo pokojové teploty. Dokonce ani nevím, co ještě přinést paralelu. Maska má velmi jemnou, lehce mastnou, ale poměrně hustou strukturu. Snadno nanáší a rozšiřuje vlasy.

Aroma. Lehká nenápadná květinová vůně. Dokonce ani malá poznámka o kvasnicích se necítila.

Slibuje výrobce.

Přírodní kvasnicová maska ​​okamžitě vyživuje vlasy vlhkostí, zvyšuje jejich hustotu, pružnost, hedvábnost a objem. Syrovátka a olivový olej, který je součástí, stimulují růst zdravých a silných vlasů, dodávají jim hladkost a nádherný lesk.

Složení.

Voda, chmelová infuze, olivový olej, jojobový olej, olej z cedrových ořechů, pivovarský kvasnicový extrakt, mléčné sérum, extrakt aloe-vera, glycerin, behenamidopropyl dimethylamin, glycerylmonostearát, glycerylstearát SE. Parfém, kyselina mléčná, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol.

Nemyslím si, že by se nemělo hovořit o první části kompozice, ale ve druhé části byste se neměli vystrašit jménem - jsou naprosto neškodné a kyselina benzoová je dokonce nejpřirozenější konzervační látkou v kosení anýzu, třešně, meruňce apod. Obecně platí, že složení 4 + (buďme upřímní, ne všechny přísady jsou přírodního původu)

Aplikace a výsledky. Přiložil jsem masku na vlhké vlasy (lehce vyčesaný) a podržel jsem ho nejméně 15 minut a důkladně jsem ho umyl vodou. Použil jsem ji 1-2 krát týdně. Tato nádoba mi stačila alespoň měsíc. Po nanesení masky se vlasy staly živějšími, hedvábnějšími, lesklejšími a drobnějšími. Nemůžu říct, že se staly více objemnější a hustší, protože Mám přirozeně husté a husté vlasy.

Později přidat další fotografie;)

Ujistěte se, že vyzkoušíte něco jiného z řady masky FITOcosmetics

Země původu: Rusko

Hmotnost: 155 ml

Cena: 1,5-2 USD

Hodnocení: 4+

Děkujeme všem za pozorování a přáním, aby byli všichni nejkrásnější!

vynikající jednorázová maska

Jednou z nejoblíbenějších sérií byla společnost Fito Cosmetics.

Vyzkoušené a jednorázové masky - jako všechny kromě jednoho. a špínu. a hlíny. a maxi vlasy.. obecně, kosmetika si může dovolit a s pozitivním účinkem.

Tady je jeden z mých oblíbených.

Skvělá jednorázová maska. a pohodlné - nelíbilo se, koupil jiný. v balení po 30 ml. pro dlouhé vlasy určitě nestačí, ale pro mé množství vlasů jen správně.

Rád bych poznamenal přirozené složení:

Náhrdelník na mléko kompletně obnovuje strukturu keratinové vrstvy vlasů, je hladká a elastická. cedrový olej hluboce vyživuje kořeny. žitný slad dává brilanci, objemu a hustotu.

Položil jsem masku na mokré vlasy, ale ne na tři minuty, ale po celou dobu strávenou v koupelně (a já to vždycky dělám), neodstraňuji ji okamžitě. účinku, jak jsem předpokládal jen pozitivní. vlasy po dlouhou dobu není zmatená. nedržte se, neelektrikujte.

Mé vlasy, kromě všech ostatních, jsou zkroucené - dobře, tato prosperita - nemůžete opravit nedostatek masky, takže jsem neočekával účinek vyrovnávání vlasů.

Vlasy po vysychání vlasů, vypadají velkolepé, poslušné a vůní dobré vanilky.

když otevřete balení, vůně se rozšíří do celé koupelny a jak jsem právě napsal - chuť vanilky nebo kokosu. ve složení je maska ​​poměrně tlustá a mastná, z měkčí bílé barvy

aplikována bez problémů, snadno rozložená po celé délce vlasů.

Smutná maska!

Vždycky používám domácí masky na vlasy. Ale upřímně, někdy jsou příliš líní. Proto jsem v lékárně koupil masku, která obnovila dělené konce přírodními oleji. Přitahované tím, co bylo napsáno, je organické a složené. Masky byly různé, s různými oleji. Jelikož se mi opravdu líbí domácí maska ​​s jojobovým olejem, neváhal jsem ji koupit. Krabička byla pouze 88 rublů. Myslím, že je to velmi levné. Uvnitř jsou tři masky.

Co mohu říci po použití? Velmi nepříjemný zápach po dvou dnech. Ještě jsem si nepekla hlavu. Vůbec jsem nezaznamenal žádný výsledek. Vlasy byly suché a rozštěpené a zůstaly. Jediná věc, která byla potěšena, se zhoršila.

Už jsem tuto masku nekoupila. Samozřejmě jsou všechny fondy vybírány individuálně. A je docela možné, že ta maska ​​bude někdo vyhovovat. Ale nedoporučoval bych ho používat. Zkuste to.. Možná.

Super efekt od první aplikace + fotografie po použití

Jak jsem nedávno vešel do obchodu a narazil jsem na tuto masku firmy Phytocosmetic, LLC organic. Kartonová krabice uvnitř, ve které jsou tři tašky s maskou. Bylo několik odrůd této masky. Vzhledem k tomu, že je na podzim nyní a je čas na ztrátu vlasů, jsem si vybral masku "Zvlhčující a zvyšující růst vlasů" Tato maska ​​je založena na bambucké máslo (shea) pro všechny typy. vlasy.

 • olej, infuze květin oliv
 • organické bambucké máslo
 • olej maziva
 • extrakt z aloe vera - víra
 • extrakt ze sladovce
 • rozmarýnový olej

Výrobce slibuje obnovit, zlepšit strukturu a vzhled vlasů, stimulovat růst, eliminovat křehkost a průřez.

Bambucké máslo aktivuje schopnost vlasů zadržovat vlhkost, vyživuje živiny, obnovuje elasticitu vlasů, dělá poslušný a dobře upravený. Rozmarýnový olej zvyšuje účinek masky: posiluje vlasové kořeny, zabraňuje vypadávání vlasů, odstraňuje zamotání, usnadňuje proces česání a pokládání.

Můj názor na použití masky. Po umytí vlasů se tato maska ​​aplikuje po dobu tří minut na všechny vlasy. Vůně této masky je přírodní, olej. Když jsem začal omývat tuto masku vodou, cítil jsem tuto nepopsatelnou měkkost vlasů. Po vyschnutí vlasy byly perfektně česané, hřeben se sklouzl jako stroj, bez použití sprejů. Nečekal jsem takový účinek.

Moje tma vlasy se zrodily, změnily a svítily,který jsem úplně chyběl. Nemohu říci nic o růstu vlasů v tuto chvíli jsem použil jen jednu masku z krabice.Tato maska ​​je dobré dělat, pokud máte v úmyslu jít na akci, protože vlasy po tom, co je jen lesklý.Mám v plánu koupit jiné typy olejové masky této série. Přiměřená cena 68 rub. pro tři použití.

Hydratační maska, která opravdu funguje. Maska na vlasy z Phytocosmetics - "Dezerty krásy" Instantní hydratační "Banana avocado"

Pozdravy všem, kteří vypadali!

Dnes budeme mluvit o svém "pracovním (efektivním) koni" - nádherné masce značky FITOkosmetik z řady krásy Dezert. Maska na vlasy Instantní hydratační "Banana Avocado".

Něco o mých vlasech:
- melirovanny, pak malované odolným barvivem,
- porézní,
- suché
- křehké,
- ne elastické.

O samotné masce.

Od výrobce: Maska na vlasy Banana Avocado dokonale zvlhčuje vlasy, plní ji povzbudivou vlhkostí, dodává jim vitalitu a svůdnou krásu.

Avokádový olej hluboce vyživuje, okamžitě obnovuje poškozenou strukturu vlasů, vrací jim zdravý lesk a přírodní krásu.
Olivový olej udržuje vlhkost uvnitř, vlasy jsou hladké a měkké jako hedvábí.
Vonná banán hladí povrch vlasů, poskytuje snadné česání a dobře upravený vzhled.
A plně souhlasím s výrobcem, protože tato slunečná voňavá maska ​​způsobila potěšení mých dětí, takže mi vlasy byly těžké a skutečně dětské měkké zázrak.

Maska je zabalená v objemu nádoby - 220 ml.
Opravdu se mi líbil návrh linky. Plastová průhledná nádoba je pevně uzavřena víkem.

Když jsem poprvé otevřel masku, chtěl jsem to zkusit. Takže vypadala jako jogurt nebo dezert. Samotná nádoba je zabalena do kartonové krabice. Na kterých jsou všechny informace o produktu: složení, aplikace a další údaje potřebné pro údaje kupujícího. K dispozici je průhledná ochranná nálepka, která chrání obal před nechtěným otevíráním.

Vůně maska ​​trochu odpuzuje, ale není chemozy. Na ventilátoru. Cítím jako krém na ruce. Vůně banánu je slabě. Na vlasy se vůně otevírá a stává se příjemnější. Zmizí za pár hodin.
Dvoubarevná maska: zelená (avokádo) a žlutá (banán).
Konzistentní maskou pěna, ale silná. Aplikuje se snadno a nevybledne z vlasů.


Moje vlasy jsou porézní a masku rychle pohlcují. Při fotografování se v nich pohltila. Ale maska ​​je stále ekonomická. Odstraňte zbytky masky z vlasů je velmi snadné. Má pocit hladké a měkké.

Složení: Olej z oleje z ovoce Olea Europaea, olivový olej Carthamus Tinctorius (saflorový olej), olej z olivového oleje Simmonds Chinensis (olej z jojoby), broskvový olej z borovice Pinus Sibirica, arašídový olej gratissima oleje (avokádový olej), Musa acuminata ovoce extrakt (extrakt banán), Bertholletia excelsa olej ze semen (olej para ořechy), Chamomilla recutita extrakt (heřmánkový extrakt), Aloe barbadensis výtažek z listů (Aloe vera), glycerin, behenamidopropyl-dimethylamin, glycerol Monostearát, parfum, kyselina mléčná, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, CI 17200.

Náklady na se pohybuje od 110 do 150 rublů.

Je na prodej v on-line obchodech jakéhokoli města.

Kreslení. Roztáhněte malé množství masky po celé délce čistých, mokrých vlasů, věnujte zvláštní pozornost špičkám a vypláchněte vodou po 5-10 minutách. V podstatě to dělám. Někdy držím masku asi 20 minut.
Při propláchnutí se cítím, že moje vlasy jsou kluzké a hladké. Osušte trochu déle než obvykle.
Po úplném vyschnutí dostanu na hlavě měkkou pampelišku. Husté vlasy, jako by kořeny na pramenech leskly. Líbí se mi výsledek.
Fluffiness se odstraňuje z mytického oleje L'oreal professionnel.


To, co jsem zdůraznila pro sebe a proč můžu bezpečně doporučit tuto zvlhčující masku:

 • - hřeben na vlasy;
 • - více poslušný;
 • - vlhčí se;
 • - na vlasy je příjemná vůně;
 • - levné ceny;
 • - velký objem produktu;
 • - nevytváří vlasy těžší.

Maska hodná. Zaslouží si pozornost a prostor na poli. Zvláště vzhledem k nízké ceně. Léto je věc.

To je vše až na další příspěvky! Všechny krásné vlasy!

Masky na vlasy

 • Zpět
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Vpřed

Vlasy jsou hlavním ukazatelem zdraví a mládí ženy. Krásné, lesklé a dobře upravené kudrlinky můžete mít pouze se správnou péčí o pokožku hlavy, vlasové folikuly a špičky. To vám pomůže 100% přirozené vlasové masky s vitamíny a doplňky výživy, což je společnost "Phytocosmetics".

Efektivní a vysoce kvalitní výrobky z našeho sortimentu

Zde najdete nejkomplexnější a nejoblíbenější výběr vlasových masek z přírodních ingrediencí: směsi ve vhodných jednorázových obalech, výrobky pro všechny typy kudrlin, výživných, hydratačních, léčivých a dalších produktů. Naši zákazníci si vybírají:

 • Série "Folk Recepty", která je reprezentována levnými prostředky s efektivním složením. Výběr obalů je velmi výhodný - 1-2krát sáček nebo 155ml plechovka, což vám umožní vyzkoušet různé možnosti a zvolit nejvhodnější. Ve složení produktů této linky jsou:
  • hořčičný a březový dehet, známý pro jejich čisticí vlastnosti;
  • léčivý rakytník a oves;
  • nutriční droždí;
  • kopřiva a lopuch jsou silnými promotory růstu.
 • Vlasové masky krémové henny. Tato řada obsahuje přírodní bezbarvou hennu, jejíž hojivý účinek zvyšují přírodní oleje a přísady. Specialisté z "Fitocosmetic" vyvinuli přípravky s hennou s oteplovacím účinkem pro růst vlasů, obnovení, posilování, zvýšení barvy a zvýšení objemu novosti.
 • Série ORGANICKÝ OLEJ a ORGANICKÝ OLEJ Professional v praktických sáčcích a krabicích. Profesionální formulace mají intenzivní účinek na prameny, hluboce vyživují, obnovují a zvlhčují. Aktivní přísady dávají účesu hladký, lesklý a biolaminační efekt, například po drahém salonu. Oleje, ovoce, bergamot, argan, atd., Obnovují, vyživují a stimulují imunitu vůči poškození a škodlivé účinky prostředí.
 • Masky "ruský institut krásy a zdraví" na bázi soli mrtvého moře a léčivé čisté hliny. Plní vlasy živnou energií solí a mořských minerálů, hluboce očišťují všechny vlasy a pokožku, čímž po několika dnech aplikace aplikují kudrlinky zdravé a krásné.

Proč vlasy potřebují masky?

Dermatologové a kosmetologové doporučují, aby se krémy 1-2 krát týdně používaly výživné a čistící prostředky. Četnost takových postupů by měla záviset na stavu zámků a pokožky hlavy. Několik tipů od profesionálů vám pomůže zjistit, jak správně aplikovat ošetřovací masky na kadeře.

 • Směsi živin se aplikují po čištění pokožky a kadeří tak, aby všechny vitamíny a prvky spadly do čisté struktury každého vlasu a kůže.
 • Čistící prostředky se nejlépe aplikují večer po sprchování.
 • Aplikujte osvěžující a hydratační přípravky na mastné vlasy ráno, pak se budete cítit pohodlně a budete mít možnost po celý den užívat si pohodlí.

  Momentálně můžete koupit masku na vlasy. Na této stránce najdete kompletní seznam účinných produktů od firmy Phytocosmetics. Přiměřené ceny, propagace, dostupnost všech záruk kvality a možnost bezplatného dodání nákupů vás příjemně překvapí. A efekt použití profesionálních směsí na přírodní ingredience zvýší vaše příjemné dojmy.

  PHYTOkosmetics - recenze

  Ahoj všichni! Poznávání kambriánské hlíny od firmy Phytocosmetics LLC bylo příjemné a vyvolalo touhu vyzkoušet jiné druhy hlíny. Navíc vznikl důvod - moje kůže se rozhodla vzpomenout si na mládí, protože byla posypaná "mladistvými". Čtěte více...

  Konečně má inspirace a ruce napsat recenzi pro tradiční masku na vlasy kvasinek pro novou značku Fito Cosmetics pro mě. Zajišťuje hlubokou hydrataci a objem, má za následek zhutnění vlasů. Čtěte více...

  Dobrý den všem! Fanoušci přírodní kosmetiky vědí, co příroda příroda obdařila různými rostlinami, ale mnoho lidí nepochybuje o tom, co může být jedinečná hlína. Po staletí od ní. Čtěte více...

  Chtěl bych samozřejmě, že šílená celulitida a pravda "odešla" pouze z jedné krémy, zatímco na židli budete jíst žetony. Ale bohužel, to nefunguje tak, že pomůže překonat oranžovou pouze vylepšenou výcvik, správnou výživu a péči o pleť. Čtěte více...

  Nevím, která strana modelové řady Fitness souvisí s vlasy, ale mně se líbily téměř všechny produkty v této nové řadě. Obecně platí, že jsem dlouho miloval fytochemie za nízké náklady, dobré složení a elegantní efekt. Tato maska ​​je výjimkou. Čtěte více...

  Líbilo se mi to hlína! Je snadno aplikovatelná, příjemná konzistence. Kůže se nestáhne, jako by ze suché hlíny, nic nehoří. Obličej po této masce je osvěžující a měkký. Odstraňuje se bez jakýchkoliv problémů, jako každá jiná maska. Vůně jako - voní jako jíl smíchaný se zeleným čajem. Kompozice je přirozená. Velký rozpočet masochka. Když to skončí, zopakuju to znovu)

  Takže řekla o ohřívacím křoví, je čas říct o chladícím. Její cena je stejná - asi 160 r na 250 ml. Informace o výrobci: "COOLING LIFTING-SCRAB má složitý účinek na pokožku, srovnatelný s relací.

  Dobrý den! ) Jsem pozoruhodný bojovník proti celulitidě, bojuji s ním neustále. Jsou zde určité výsledky, ale nikdy to nemůžete zastavit. jinak se vše vrátí na druhou. Samozřejmě, vím, že je velmi důležité být v tomto boji více. Čtěte více...

  A opět jsem s jiným rozpočtovým produktem) Tentokrát mám balzám na rty Peach Jam od společnosti FITOcosmetics, cena je asi 50 r, objem je 4,5 g výrobku. Upřímně, vzal jsem to kvůli značce SPF také proto, že vůně slíbila. Čtěte více...

  Šel jsem do fixní ceny v zimě, mé rty se vyčerpaly v chladu, jako štěstí by to bylo, podíval jsem se na pokladnu, cena byla 25 rublů v té době, rozhodla jsem se přečíst kompozici kvůli zájmu, o to více to bylo napsáno 100% přírodní. Čtěte více...

  PHYTO kosmetická maska ​​na vlasy ORGANICKÝ OLEJ na bázi bambuckého másla (Karite) pro všechny typy vlasů "Hydratační a prohlubující růst" - recenze

  cnopka-popryigun Aktivní člen

  Chci pochválit domácí výrobce a potěšit fanoušky rozpočtové kosmetiky.

  Před několika měsíci jsem vykopal takovou masku na spodních regálech trhu:

  Co vidíme? Boxed A v krabici jsou tři takové tašky:

  Každé sáček obsahuje 30 ml této hmotnosti:

  S tímto složením:

  Co chci říct.

  Především maska ​​okamžitě fascinovala mou úžasnou vůní bambuckého másla. No, jen překvapeně! Ti, kteří nemají rád tak jasné sladké pachy, pravděpodobně podvádí. Ale v tomto případě tato maska ​​prostě není pro vás. Je to organické a voní z čeho se skládá. Ne, existuje parfém, ale přirozená vůně karite (shee) ji jasně překrývá, stejně jako všechny vůně oliv.

  Za druhé, maska ​​je docela tlustá, jako smetanka 20%. Pro mě je to plus. To neteče, ale postupně se roztaví ve vlasech. Nemám rád hodně tekuté textury.

  Za třetí, je dobře promyta a neovlivňuje frekvenci mytí hlavy. Jinými slovy, vlasy neškrtí. Pro vlastníky normálních a mastných vlasů je to důležité.

  Za čtvrté, po nanesení vlasů lesk, nelepte se spolu, neptejte se na antistatické ošetření, netrpěli při sušení sušičem na vlasy.

  Za páté, taková bohatá maska ​​dokonale obnovuje vlasy, které trpí pod letním sluncem nebo z mořské vody. Obecně doporučuji, abyste s sebou vzal do rekreačního centra a aplikoval jej po intenzivním plavání a opalování. Vlasy říkají: "Velké ruské milosrdenství!"

  Za šesté, nevím, jakou vrstvu potřebuji na rozmazání této masky tak, aby jeden paket stačil pouze jednou. Osobně mám mnohem menší spotřebu - jeden balíček pro dvě nebo tři aplikace. A jedna krabička mi stačí pro 8-9 ošetření. Zde si udělám výhradu, že moje vlasy nezůstávají v nudném a zanedbávaném stavu, to znamená, že na celém světě není nic co zacházet a je v pořádku.

  Sedmý, podle složení, maska ​​je téměř přirozená. Tam jsou všechny odpadky, ale na malých věcech, na konci seznamu a v hubeném množství. Plus pro milovníky chemozy a mínus pro alergie. Po první aplikaci (hodně hodně na hlavě) se moje lebka rozzlobila. Pak jsem snížil část a problém byl vyřešen. A možná nebyla maska, ale šampon. Bůh ví. Mimochodem, jsem nenašel žádné silikony a klidně aplikuji tento lék nejen na délku vlasů, ale i na pokožku hlavy. Někteří uživatelé na jiném webu si stěžovali, že maska ​​měla vysušené vlasy. Sakra, myslím to špatně. Nic mi nez uschla, naopak byla zvlhčená a navíc krmená. Možná, když někdo uschnul něco, pak vinou oleje. Tento obchod je poměrně častý. Je třeba vyzkoušet, recenze - věc je subjektivní.

  Osmé, náklady na krabici (3 * 30 ml) jsou asi sto sedmdesát dřevěných peněz. No, možná dvě stě. Stručně řečeno, dostupná maska ​​pro jakoukoli peněženku.

  Shrnutí, s jasným svědomím, mohu doporučit masku z kosmetiky PHYTO jako další péči o vlasy. Políbím všechny a čekám na připomínky.

  Hodnoceno "faingrain" na tradiční droždí Phyto Cosmetics Hair Mask. Hluboké zvlhčení a objem, s účinkem konsolidace vlasů.

  Název: faingrain. Typ přehledu: neutrální
  Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 20:41:41

  Pozdravy všem, kteří vypadali!

  Bylo by špatné nepsat recenzi o této masce z mé strany... po takovém efektu... no, JUST WOW!

  Koupil jsem ho náhodou... jen mé oči zůstaly na džbánku. Pro tenký a bez objemu vlasů... Stále jsem si myslela... no, to musí být stejné, zvlášť pro lidi jako já! Efekt zhutnění? - rozhodně to, co potřebujete! dát dvě!

  No, vzal jsem to, zejména proto, že cena je nízká (koupil jsem ji v obchodech Mosaic za 78 rublů).

  A teď o všechno v pořádku:

  Pěkná sklenice a já se mi to opravdu líbilo - malá částka. Myslel jsem, že pokud by to nefungovalo, nebylo by to škoda, kdyby to někde připojil, například do koše.

  Na takové malé džbánce je mnoho slibů. A proč mi to nezaznamenalo... za takovou cenu slibují takový efekt!

  Maska je poměrně hustá a nejasně připomíná tlustou kyselou smetanu. Ale to mu nezabrání, aby byla dobře rozložena přes vlasy.

  Co mě napadlo, jsou nápisy ze 100% přirozených sérií, bez SLS a dalších špatných věcí... jak to nemohu koupit? Z vlastní zkušenosti a hlavně prostřednictvím vlasů jsem dlouho pochopil, že výrobky s nejvíce organickou kompozicí mají na ně nejlepší efekt.

  Za pomoci specializované služby jsem se rozhodl zkontrolovat, a to z dobrého důvodu. Často jasné nápisy na sklenicích oklamají nás.

  Ukazuje se, že kompozice obsahuje škodlivé syntetické složky, které mohou způsobit podráždění.

  Aplikace a výsledky:

  Poprvé jsem udělal vše, co je doporučeno na samotné nádobě. Umyla jsem si vlasy šamponem a pak jsem si dal masku na část (asi dvě třetiny) masky... Stále mi připadalo, že její vlasy byly dost bolestné, aby byly absorbovány - pravděpodobně SEALED!

  Jak říkají, nic nenapadalo potíže.

  Na začátku je fotografie, jak vypadají vlasy po použití masky NORMAL: tak, aby byl rozdíl viditelný!

  Obyčejné vlasy, trochu tlačí.

  A teď vlasy po zázraku masky:

  Vlasy sušené přirozeně.

  Zde je sláma. Ano, moje vlasy nejsou daleko ideální... ale tak to je! Ostatní masky vždy odstranily účinek "oduvan", udělaly vlasy hladké a dobře upravené, stejná maska ​​ještě více zdůraznila všechny chyby! Vlasy se vysušily nejen na špičkách, ale také na většině délky... myslela jsem si, že pro mě to bude dost úder, když jsem se podíval na tento pohled v zrcadle!

  Dokonce i poté, co jsem svázal vlasy vlasy na vlasy, používal můj oblíbený sprej, výsledek zanechal hodně být žádoucí. Vlasy vypadaly matně a bez života, ELECTRIZOVANÉ! a nechtěla mít požadovaný tvar.

  Ano, moje vlasy se staly pevnějšími na dotek, můj krysový ocas se zesílil... ale za jakou cenu! ne díky

  Ale já bych nebyl já, kdybych hned po prvním neúspěšném čase hodil masku. Samozřejmě, že jsem ji začal používat dále, říkají to, dobře, jako tohle... to nemůže být úplně beznadějné (zejména proto, že o tom má hodně dobrých recenzí). Použil jsem ji na delší dobu, měnil jsem množství... a nic... výsledek je stejný!

  V mém arzenálu existuje několik nástrojů, které mohou snadno zvýšit účinek jakékoliv masky... a změnit výsledek pozitivně.

  Ve vlasových výrobcích, které z nějakého důvodu nebyly pro mě vhodné, dodávám osvědčené oleje, momentálně je to:

  1) Planeta Organica Arganový olej.

  2) Kokosový olej ze Spivaku.

  Přidávám to trochu najednou (třetí část arganové pipety, malý kokosový ořech)... jinak by se vlasy nezmyly a budou mastné.

  To jsem udělal s maskou... ale to, co bylo mé překvapení vidět, že is takovými win-win složek vlasy vypadají lépe nemá, naopak, večer po mytí den, kořeny byly mastné (ačkoliv obvykle tato doba je dva dny)

  Obecně, shrnující, chci říct, že jsem úplně neměl rád tuto masku. Navíc je 100% nevhodný pro dívky s tenkými, náchylnými na načechranými vlasy.

  Maska na vlasy "Revitalizing Oatmeal" od FitoCosmetics

  Zpětná vazba

  Nebyl jsem už dlouho, snažím se dohonit a dát zpětnou vazbu, která se hodně nahromadila.

  Nyní se v obchodě objevuje spousta peněz s označením "bez SLS, parabenů a dalších věcí". Rozsah značek roste a požadavky zákazníků rostou. Předtím nebylo mnoho možností a bylo problematické získat tyto produkty, alespoň v našem regionu. Nyní, dokonce i v hypermarketech s potravinami, můžete snadno najít něco nového na regálech a zkusit to, pokud si přejete.

  Z tohoto důvodu jsem měl kosmetickou masku Fito Cosmetic "Oatmeal":

  Sklenice jako kuchyňské balení z organické hmoty, pouze barva je průhledná a velikost je větší a rukojeť je jako kbelík.

  Na štítku je nakreslena dívka s lesklými vlasy a popis toho, co je kompozice určena:

  Konzistence není zcela homogenní, bílá s jasným, sladkým zápachem sušenky. Zůstává na vlasech, ale jen se cítit blízko.

  Co se týče aplikace: Aplikuji ho hojně po celé délce vlasů, ustupující od kořenů o 10 centimetrech. Obvykle již distribuuji masku, cítím, jak je výživná. Zde nebyla síla cítila, jako kluzká konzistence.

  Po 10 minutách na vlasy - umývám se. Snadno se omývá, nemá pocit výživné konzistence a obsah tuku. Po umytí vlasy nejsou nasycené, na nich není cítit žádný film, zvlhčující a změkčující. Celkově, jako prostřední kondicionér rozkládá vlasy, nic víc. Ale ne, ještě jedna skutečnost. Maska vyschne konce, vlasy jsou po drobivém, ale díky tomu, že jsou vysušené. Po několika aplikacích se ukázalo, že moje již suché vlasy, pomocí této masky, vysuší až do konce. Proto jsem si vzpomněl na přikázání, které nebylo publikováno v Bibli: "dát svému manželovi něco, co by vám nebylo vhodné." Nyní je v pořádku místo klimatizační techniky, když se chystá do bazénu. :)

  Obecně se nedoporučuji kupovat. Nebudu vyzkoušet žádné další masky této společnosti.

  Phytocosmetics recenze masky vlasů

  Kosmetika a parfumerie Petrohrad luxusní parfumerie velkoobchod. Popis parfumerie pro muže. Levné egyptské parfumerie nakupují levnou kvalitu online. Prodej parfémové toaletní vody. Parfémové laktoové toaletní voda nuazh under lacoste. Gala lak na nehty. Mužská toaletní voda žvýká Akrylátové prášky pro nástěnné nástavce. Francie parfémová láhev ve tvaru srdce. Profesionální barvivo na vlasy Španělsko. Parfém Tiffany v Moskvě. Objednejte vysoce kvalitní tělové mléko v internetovém obchodě levné. Izraelské kosmetické jade dekorativní. Parfém lacoste dotek jara. Toaletní voda.

  Kosmetika a parfumerie Práškové drobivé minerální mary kay. Koupit intimní deodorant. Šamponová kosmetika z medu v Čeljabinsku velkoobchod. Kozmetika Helena Rubinstein blush. Popis deodorant vichy. Christian dior dior extrémně fit prášek Barva vlasů blond barva. Koupit toaletní voda arman bassi. Parfém Laurent koupit online rychlé a pohodlné doručení. Destiláty touží z nového svítání. Donald Trump toaletní voda. Kosmetika z kliniky. Brilantní lesk na vlasy. Barvy vlasů barvy londy. Barva na vlasy zlatý med. Kouzelná kosmetika koupit.

  Kosmetika a parfumerie Kozmetika mák koupit v Ufa. Rtěnka s včelím voskem. Parfém aqua alligoria lilie údolí. Parfém od ruských výrobců nového úsvitu. Kosmetika pro umělé opalování. Loreal profesionální objednávka barvení vlasů. Nouvelle tabákové blond barvy vlasů. Přirozené masky pro obnovení bělených vlasů. Charmer kosmetická linka. Eau de toilet windscape. Givenchy lesk na rty koupit. Winx lak na nehty. Barva vlasů béžový tón. Kosmetické černé perly kde koupit v Petrohradě. Přírodní kosmetika svěží. Masky na tvář s zázvorem.

  Kosmetika a parfumerie Ferrari toaletní voda koupit online levné pohodlné dodávky. Pánská toaletní voda miluje. Nakupujte online parfémy s licencí pro anna sui express delivery. Krém na obličejový krém lamuca. Pěna nebo stylingová pěna. Kosmetický led pro tvář. Kosmetika fleur de sante recenze. Parfémy z černých fialových toalet. Smetanový krém Evalar c-Klim. Kosmetika s hirudinem ruská výroba. Parfém Madame od Jean Paul Got'e. Prodáváme parfémové escentrické molekuly. Mascara loreal volumissime x5. Krém na obličej, který by byl.

  "Fitokosmetik" / "Hořčice s ricinovým olejem a medem" posilující masku vlasů a aktivaci růstu
  Hořká maska ​​na vlasy od Fitocosmetics

  Díky maratonu péče o vlasy a neustálé touze růst vlasů jsem koupil nějakou kosmetiku. Jednou z nich je maskovací maska ​​na vlasy s ricinovým olejem a medem z kosmetiky Fito.

  Tento výrobce je již dlouho znám. A názor na něj byl poněkud dvojznačný. Některé kosmetické přípravky nadchne, zatímco jiné mohou zklamat. Ale dnes budu mluvit o masce.

  Kouzelná směs je uzavřena v krásně navržené sáčku. Objem masky je 30 ml. Na obalu jsou speciální zářezy, takže můžete otevřít masku bez cizích předmětů. Na tašce jsou k dispozici všechny potřebné informace. Označuje, že se hodí pro všechny typy vlasů. Hořčičná maska ​​je určena k posílení a zesílení růstu vlasů.

  Kromě uvedených komponent jsou v masce i další.

  Bavlněný olej obnovuje vlasové folikuly zevnitř, zlepšuje strukturu pokožky hlavy, reguluje mazové žlázy, obnovuje vlasy (keratinové váhy), zmírňuje různé záněty.

  Spolu s dobrou kompozicí jsou takové sliby spojené, že vlasy budou zdravé a silné.

  Konzistence masky je velmi tlustá bílá. Vůně je příjemná, sotva vnímatelná. Hořčice prostě necítí, ale spíše cítila tóny ricinového oleje. Doba použitelnosti je 24 měsíců. To naznačuje přítomnost skutečně přírodních složek v masce. Náklady na jednu masku činily 35 rublů.

  Na mých vlasech chybí celý vak. Ti, kteří mají krátké vlasy, mohou kosmetiku rozdělit do dvou až tříkrát. Na obalu označeném k dosažení specifikovaného výsledku musí být maska ​​používána pravidelně. Ale jak pravidelně - není psáno. Jeden, dva nebo třikrát týdně, obecně, není jasné.

  Maska se používá jednoduše. Použijte masku k čištění vlasů. Počkejte 5-10 minut a opláchněte vodou. Použil jsem stejnou cestu. A také jsem se snažil obléknout masku, nasadit sprchovou čepičku, zabalit ji ručníkem a čekat 20 minut a pak ji vypláchnout. Řeknu, že jsem si nevšiml toho rozdílu. Příliš jednoduché pro mě to vypadalo, že stačí použít, počkat a opláchnout vodou. S 10 minutami bez zábaly, 20 minut v kokonu, vlas vypadá stejně.

  V průběhu používání masky nevznikly žádné nepohodlí, i když v kompozici je hořčice. Měl jsem tři tašky tohoto nástroje. Za týden a půl jsem je strávil. Nemohu hlasitě říkat o výsledku. Vlasy vypadly tak, že v stejném objemu a padaly. Stalo se příliš nepravděpodobné. Ale česání (vlasy) je mnohem jednodušší. Maska dobře hydratuje pokožku hlavy, poskytuje vynikající lesk, hladkost. Vůně výrobku se odmyje vodou a zůstává příjemné lehké aroma. Možná, pro větší efekt, maska ​​by měla být používána déle. Nevýhodou však je, že kolikrát může být maska ​​aplikována týdně, není specifikována. Obecně se mi líbilo účinek masochky.

  Myslím, že můžete alespoň vyzkoušet tento nástroj!

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy