logo

Fitoval kapsle - vitamíny proti vypadávání vlasů

Kapsle Fitoval - mohou být nazývány vitamíny pro vlasy a je z nich nějaký užitek?

Mezi další prostředky ke zlepšení a stimulaci růstu vlasů jsou velmi oblíbené různé komplexy vitamínů nebo doplňky stravy. To je způsobeno skutečností, že užívání kapslí nebo pilulky nebude vyžadovat dodatečný čas, jako je použití topických produktů (sérum, balzámy, spreje a další výrobky). Navíc mnoho lidí, kteří se setkávají s problémem vypadávání vlasů, chápou, že nejčastěji je problém způsoben některými změnami v těle a snaží se je vyřešit na této úrovni.

Není správné volat tobolky vitamínů Fital, ve skutečnosti jde o výživový doplněk (BAA), který není lékem a nemá potvrzený terapeutický účinek. Jsou vyráběny kapsle slovinských farmaceutických společností Krka a kromě kapslí se v řadě Fital vyrábí dermatologické krémy a šampon proti vypadávání vlasů. Výrobce doporučuje použít všechny tři prostředky najednou, aby bylo dosaženo maximálního účinku v případě nadměrné ztráty vlasů.

Chcete-li zjistit, zda tento doplněk stravy může pomoci zlepšit růst vlasů, musíte se seznámit s jeho složením a zjistit, jak tato kompozice může vyřešit tento problém.

Fitoval - složení tobolek:

Začneme s kvasnicemi, které jsou dnes na vrcholu popularity mezi doplňky stravy na vlasy, kvůli přítomnosti bílkovin a dalších vitamínů v kvasinkách. Nesmíme však zapomínat, že kvasinky způsobují fermentační procesy a možná kvůli tomu může tento komplex způsobit poruchy funkce střev a dokonce i zvýšení hmotnosti.

L-cystin (L-cystein) je stejně oblíbeným prvkem pro zlepšení stavu vlasů. Tato aminokyselina, která se celosvětově prodává jako doplněk krásy, zlepšuje stav kůže, nehtů a vlasů. Negativní reakce na příjem L-cysteinu obvykle není.

Pantotenát vápníku, známý také jako vitamin B5, je také užitečným vitamínem pro vlasy, kůži a nehty.

Při pohledu na složení přípravku bychom učinili následující závěr - pro vlasy je pro L-cystein nejvíce prospěšné, tak proč byste to neměli považovat za samostatný doplněk a nebudeme se živit kvasinkami a jinými pochybnými dalšími složkami Fitovalu?

Kapsle Fitoval proti vypadávání vlasů - výuka:

Výrobce v kontraindikacích nedoporučuje užívání komplexu dětem mladším 15 let a osobám s poruchou funkce ledvin. Také některé složky komplexu mohou způsobit alergickou reakci a je indikováno jako možný vedlejší účinek. Pokud jste byli alergičtí na kyselinu acetylsalicylovou (aspirin) nebo na chemické barviva E122, E124 a E151, okamžitě odmítněte užívat tento lék.

Vezměte prosím na vědomí, že výrobce doporučuje užívat tobolky během jídla nebo po jídle sklenicí vody. Pokud je vypijete na prázdný žaludek, objeví se příznaky jako nevolnost a slabost. S příznaky zvýšeného vylučování vlasů nebo s jejich špatným růstem je doporučená dávka 1 kapsle 3krát denně. Pokud jsou vlasy prostě oslabeny, poškozeny a pomalu rostou, předepsaná dávka je 1 kapsle 1-2krát denně. Celý průběh užívání přípravku Fitoval je od 2 do 3 měsíců.

V jedné krabičce je 60 tobolek, což znamená, že pro intenzivní průběh budete mít dostatek po dobu 20 dní podání s obvyklým průběhem od 30 do 60 dnů podání.

Kapsule Fitoval - recenze a doporučení:

Pokud jste již hledali recenze na Fitoval, pak máte pravděpodobně dvojitý názor - některé z těchto kapslí napomáhají zlepšit stav vlasů, zatímco ostatní si je ani nepijí, protože se necítí dobře. Po takových recenzích bychom nedoporučili používat tento doplňkový výživový doplněk, protože v lékárnách existuje mnoho dalších vitamin-minerálních komplexů vlasů (například complex Aleran), které přinejmenším nezpůsobují pocit, že se pacient necítí dobře.

A ještě více byste neměli vypít žádné vitamínové komplexy, pokud si nejste jisti, že zvýšená ztráta vlasů je nedostatek vitamínu ve vašem těle. Často dívky začnou pít tyto drogy naprosto nepřiměřeně, spoléhat se jen na svůj vlastní názor na stav jejich vlasů a pokožku hlavy. To je špatný přístup, který vede k plýtvání penězi, nevylučuje problém (pokud skutečně existuje) a může také způsobit narušení práce těla.

Fitoval

Návod k použití:

Ceny v on-line lékárnách:

Fitoval - vícekomponentní minerální a vitamínový komplex používaný ke zlepšení stavu vlasů.

Farmakologický účinek

Aktivní složky, které tvoří Fitoval, přispívají k obnově a ochraně vlasů poškozených vystavením prostředí, chemickým faktorům a nezdravé stravě.

Rekonstrukce vlasů nastává nejen kvůli řádné péči, ale také díky dostatečnému zásobování vlasových folikulů esenciálními vitamíny, příznivými látkami a minerály. Složení Fitovalova plně vyhovuje potřebám vlasových folikulů:

 • Vitamíny, které tvoří Fitoval, jsou katalyzátory významných metabolických reakcí, které se vyskytují ve vlasových folikulích;
 • Aminokyselinový cystein přispívá k lepšímu zotavení vlasových folikulů;
 • Lékařské kvasinky obnovují rovnováhu nezbytnou pro lepší růst vlasů, protože jsou přirozeným zdrojem vitamínů B, minerálů a aminokyselin.

V důsledku použití Fitoval:

 • Zvýšení přívodu krve do vlasových kořenů;
 • Struktura vlasů se zlepšuje;
 • Obnova vlasových folikulů je urychlena;
 • Kořeny vlasů jsou posíleny.

Uvolnění formuláře

Fitoval se vyrábí ve formě kapslí. 60 kusů v balení.

Složení přípravku Fitoval zahrnuje následující účinné složky:

 • 35 mg pantothenátu vápníku;
 • 200 mg lékařských kvasinek;
 • 2 mg riboflavinu;
 • 100 mg L-cystinu;
 • 2 mcg kyanokobalaminu;
 • 2 mg thiaminu;
 • 0,2 mg kyseliny listové;
 • 2 mg hydrochloridu pyridoxinu;
 • 5 mg zinku;
 • 0,1 mg biotinu;
 • 10 mg železa;
 • 1 mg mědi.

Pomocné látky - koloidní bezvodý křemík, oxid titaničitý (E171), propylhydroxybenzoát, modré, červené, černé a oranžové barviva.

Kromě kapslí se Fitoval vyrábí ve formě dermatologického šamponu a lotionu.

Analogy Fitovalova jsou Atsink, Bonelit, Alginat-Antox, Ammivit, Ansiderm, Atopil, Pankov balzám, Bioaktivní minerály, Bioenergotonik a další.

Indikace pro použití Fytovala

Podle instrukcí Fitoval pro použití v:

 • Poruchy obnovy a růstu vlasů;
 • Nedostatek potravin nezbytných vitaminů a biologicky aktivních látek spojených s nevyváženou výživou;
 • Nadměrná ztráta vlasů.

Kromě toho je Fitoval podle recenzí účinná při složení terapeutických opatření zaměřených na posilování tenkých a křehkých vlasů.

Kontraindikace

Fitoval podle instrukcí je kontraindikován, pokud platí:

 • Onemocnění ledvin v rozporu s jejich funkcemi;
 • Přecitlivělost na hlavní nebo pomocné složky přípravku Fitoval.

Během těhotenství a laktace se přípravek Fitoval nedoporučuje vzhledem k nedostatku údajů o přínosu a bezpečnosti jeho užívání během tohoto období.

V pediatrii do 15 let je přípravek Fitoval k dispozici pouze na lékařský předpis.

Způsob použití

Recepce Fitovalov doporučuje během jídla nebo ihned po něm.

Léčba je od dvou do tří měsíců s možností aplikace jedné kapsle třikrát denně (při léčbě poruch růstu vlasů nebo při jejich nadměrné ztrátě) nebo dvakrát denně (při léčbě poškozených a těžce oslabených vlasů).

Nežádoucí účinky

Podle recenzí, které Fitoval vyjádřil nežádoucí účinky, je extrémně vzácné.

Pokud existuje předispozice k alergickým onemocněním (zejména při podávání kyseliny acetylsalicylové), zpětná vazba podle recenzí může způsobit různé alergické reakce (včetně bronchospazmu).

Lékové interakce

Podle pokynů se kombinované užívání přípravku Fitovalov s antibiotiky tetracyklinové skupiny a antacidů nedoporučuje a v případech jejich současného podávání je nutné sledovat interval mezi podáním těchto léčiv po dobu nejméně tří hodin.

Rovněž nedoporučuje současné užívání přípravku Fitovalov s jinými multivitamino-minerálními komplexy, aby se zabránilo předávkování a nezpůsobilo hypervitaminózu.

Předávkování přípravkem Fitoval podle pokynů může způsobit:

 • Zvýšená únava;
 • Zhoršené trávení;
 • Kovová chuť v ústech;
 • Bolesti hlavy

Podmínky skladování

Fitoval je vydáván bez lékařského předpisu. Kapsule mají trvanlivost 36 měsíců (při pokojové teplotě).

Fitoval: ceny v on-line lékárnách

Fitoval šampon proti lupům pravidelná péče 200ml

Fitoval šampon n / ztráta 200ml

Fitoval šampon pro lupy normální 200 ml

Bylinný šampon Dermatologický proti lupům 200 ml

Fitoval šampon intenzivní péče proti lupům 100ml

Fitoval šampon proti vypadávání vlasů 200 ml

Bylinný šampon proti lupům intenzivní 100 ml

Informace o léčivém přípravku jsou obecné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Samoléčba je nebezpečná pro zdraví!

Kromě lidí, pouze jedna živá bytost na planetě Zemi - psi - trpí prostatitis. To jsou opravdu naši nejvěrnější přátelé.

Průměrná délka života leváků je nižší než pravá.

První vibrátor byl vynalezen v 19. století. Pracoval na parním stroji a byl určen k léčbě ženské hysterie.

Každý má nejen jedinečné otisky prstů, ale i jazyk.

Podle mnoha vědců jsou komplexy vitamínů pro lidi prakticky nepoužitelné.

Kariéra je nejčastější infekční onemocnění na světě, s níž ani chřipka nemůže konkurovat.

Většina žen je schopná získat větší potěšení z toho, že uvažují o svém krásném těle v zrcadle než o sexu. Takže ženy, usilují o harmonii.

Dokonce i když srdce člověka nedokáže porazit, může po dlouhou dobu žít, jak nám ukázal norský rybář Jan Revsdal. Jeho "motor" se zastavil ve 4 hodin poté, co se rybář ztratí a usnul ve sněhu.

Naše ledviny dokážou za minutu vyčistit tři litry krve.

Podle studie WHO, půlhodinová denní konverzace na mobilním telefonu zvyšuje pravděpodobnost vývoje nádoru na mozku o 40%.

Čtyři plátky horké čokolády obsahují asi dvě stě kalorií. Takže pokud se nechcete dostat lépe, je lepší jíst víc než dva plátky denně.

Hmotnost lidského mozku je asi 2% celé tělesné hmotnosti, ale spotřebuje asi 20% kyslíku vstupujícího do krve. Tato skutečnost činí lidský mozek velmi náchylný k poškození způsobenému nedostatkem kyslíku.

Padající z osla, je pravděpodobné, že zlomíte krk, než padající od koně. Jen se nesnažte toto prohlášení vyvrátit.

Během života produkuje průměrný člověk až dva velké sliny.

Alergie drogy ve Spojených státech vynaloží více než 500 milionů dolarů ročně. Stále věříte, že způsob, jak konečně porazit alergii, bude nalezen?

Muži jsou považováni za silný sex. Nicméně, každý, nejmocnější a odvážný člověk se náhle stává bezbranným a extrémně rozpaky, když čelí problémům.

MONTÁŽ

Složení: lékařské kvasnice, cystin, pantothenát vápenatý, thiamin monohydrát (B1), riboflavin (B2), v tsianokobolamin 0,1% mannitolu (B12), biotin, kyselina listová, železnatý, fumarát, zinek heptahydrát síranu, pentahydrát síranu měďnatého.

Obsah biologicky aktivních látek: vitamíny B1 2 mg 2 mg B2, B6 2 mg, 2 mg B12, kyselina pantotenová, 15 mg kyseliny listové, 0,2 mg biotinu 0,1 mg.

Hmotnostní podíl minerálních látek: železo 10 mg, zinek 5 mg, měď 1 mg.

Pomocné složky: stearan hořečnatý, bezvodý oxid křemičitý.

Forma uvolnění a balení
Kapsule na 463,3 mg.

Individuální nesnášenlivost komponentů, těhotenství, laktace. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Dospělí a děti starší 15 let, 1 tobolka denně s jídlem. Doba příjmu - 2-3 měsíce.

Není lék.

Používá se u adolescentů starších 15 let.

Skladujte v suchu, chráněné před světlem, mimo dosah dětí při teplotě nejvýše + 25 ° C.

Fitoval - popis a návod k použití

Popis farmakologického účinku

Fitoval - vícesložkový vícesložkový přípravek, který se používá ke zlepšení stavu vlasů. V důsledku negativních účinků chemických, fyzických a jiných traumatických faktorů je pozorováno poškození vlasů. Extrémně negativní důsledky pro cibulky se vyskytují po vystavení jim cévním tokem různých toxických produktů. To narušuje strukturu vlasů a zhoršuje růst vlasů. Chcete-li zlepšit růst vlasů, zlepšit jejich strukturu vyžaduje pečlivou vnější péči o vlasy a dostatečný příjem vlasových folikulů z minerálů, vitamínů a živin. Pro poškození vlasů a problémy s pokožkou hlavy používejte Fitoval. Složení FITOVAL optimálně vyhovuje potřebám vlasových folikulů, jakož i zvyšuje průtok krve do vlasových kořínků, což zlepšuje dodávku částí do vlasových kořínků a pozitivní dopad na jejich růst a regeneraci.

Vitaminy obsažené ve složení přípravku Fitoval působí jako katalyzátor důležitých metabolických reakcí, které se vyskytují ve vlasových folikulích. Pro lepší regeneraci vlasových folikulů je zapotřebí aminokyselinový cystein. Léčivé droždí jsou přirozeným zdrojem minerálů, vitamínů B a aminokyselin. Fitoval tobolky zlepšují strukturu vlasů, posilují vlasové kořeny, zabraňují nadměrnému vypadávání vlasů a urychlují regeneraci vlasových folikulů.

Složení

Indikace pro použití

Formulář uvolnění

Používejte během těhotenství

Kontraindikace

Nežádoucí účinky

Dávkování a podání

Předávkování

Vitamínové interakce s jinými léky

Vstupní opatření

Podmínky skladování

Na suchém, tmavém místě při teplotě nejvýše 25 ° C

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti

Podobné vitamíny

 • Melissa Premium Fitera (bylinný čaj)
 • Vápník vápenatý pro děti s manganem (tablety pro perorální podání)
 • Cíl T (tablety pro perorální podání)
 • Yogi-T Bedtime (bylinný čaj)
 • NewPlas apple-cinnamon (prášek pro roztok pro orální podání)
 • Newplas bobule (prášek pro roztok pro orální podání)
 • Pantohematogen "Altamar ™ -3" (perorální tablety)
 • Pantohematogen "Altamar ™ -3" (kapsle)
 • Aleroton (kapsle)

Popis vitaminu Fitoval je určen výhradně pro informační účely. Před zahájením užívání nějakého léku se doporučuje konzultovat s lékařem a seznámit se s pokyny k použití. Další informace získáte u anotace výrobce. Neupravujte léky; EUROLAB nezodpovídá za následky způsobené použitím informací zveřejněných na portálu. Jakékoli informace o projektu nenahrazují rady odborníka a nemohou zaručit pozitivní účinek přípravku, který používáte. Názory uživatelů portálu EUROLAB se neshodují se stanoviskem Správy stránek.

Máte zájem o Vitamin Fitoval? Chcete se dozvědět více informací nebo potřebujete lékařskou prohlídku? Nebo potřebujete kontrolu? Můžete si objednat schůzku s lékařem - klinice Eurolab je vždy k dispozici! Nejlepší lékaři vás vyšetří, poradí, poskytnou potřebnou pomoc a provedou diagnózu. Můžete také volat lékaře doma. Klinika Eurolab je otevřená nepřetržitě.

Pozor! Informace uvedené v sekci vitamíny a doplňky stravy jsou určeny výhradně pro informační účely a neměly by být základem pro vlastní léčbu. Některé z těchto léků mají řadu kontraindikací. Pacienti potřebují odbornou radu!

Máte-li zájem o jiné vitamíny, vitamín-minerální komplexy nebo doplňky stravy, jejich popis a návod k použití, jejich analogy, informace o složení a formě uvolnění, indikace použití a vedlejší účinky, způsoby použití, dávkování a kontraindikace, poznámky o účelu léku pro děti, novorozence a těhotné ženy, o ceně a zpětné vazbě od spotřebitelů nebo máte nějaké další otázky a návrhy - napište nám, určitě se vám pokusíme pomoci.

Fitoval kapsle

Fitoval kapsle - biologické potraviny pro poškozené a náchylné k vypadávání vlasů.
Vitamíny a minerály vyvolávají nejdůležitější metabolické procesy, které se vyskytují ve vlasech kořenů.
Aminokyselina cystin je hlavní složkou keratinových vláken.
Léčivé droždí jsou přirozeným zdrojem vitamínů B, minerálů a aminokyselin.
Aktivní složky kapslí vstupují do krevního oběhu a dodávají kořenům vlasy látky nezbytné pro růst a regeneraci vlasů.
Zpevněte vlasy, obnovte strukturu a přispějte k potlačení aktivní ztráty vlasů.
Posilujte poškozené a křehké vlasy.

Indikace pro použití:
Fitoval kapsle se používají v následujících případech:
- porušení obnovy, růst vlasů;
- nadměrná ztráta vlasů;
- terapeutická opatření k posílení křehkých, tenkých vlasů;
- nedostatek potravin nezbytných biologicky aktivních látek kvůli špatné výživě.

Způsob použití:
Lék Fitoval je určen k perorálnímu podání.
V případě poruchy růstu vlasů, nadměrné ztráty, dospělým a dětem starším 15 let se doporučuje užívat jednu kapsli třikrát denně během jídla nebo po jídle.
Pro zpevnění křehkých, tenkých vlasů stačí 1-2 kapsle / den.
Kapsle se nejlépe užívají s malým množstvím vody během jídla.
Fitoval kapsle se doporučuje užívat do 2 až 3 měsíců.

Nežádoucí účinky:
U lidí s při použití léku může nastat FITOVAL hypersenzitivní reakce, vysoké citlivosti (kožní vyrážka, svědění, zčervenání, otok, anafylaktoidní reakce, anafylaktický šok).
Fitoval tobolky obsahují barviva E 122, E 124, E 151, které mohou vyvolat vývoj alergických reakcí včetně astmatu. Nejčastější alergické reakce jsou pozorovány u pacientů s přecitlivělostí na kyselinu acetylsalicylovou.
V případě nežádoucích účinků byste přestali užívat přípravek Fitoval, poraďte se s lékařem.

Kontraindikace:
Kapsle Fitoval kontraindikován pro použití v případě, že se známou přecitlivělostí na aktivní prvky (lékařský kvasinek, železo fumarát, cystin, heptahydrátu síranu zinečnatého, pentahydrátu síranu měďnatého, pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyanokobalamin v mannitol, biotin, kyselina listová), pomocné složky (stearát hořečnatý, želatina, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý - E171, indigokarmin - E132, azorubin - E122).
Fitoval kapsle se nedoporučují k použití při porušení funkce ledvin.
Lék Fitoval se nepoužívá u dětí mladších patnácti let.
Je-li to nutné, současně s jinými vitamíny, vitamínovými minerály nebo léky, které obsahují minerální složky, měli byste se poradit se svým lékařem.

Těhotenství:
Užívání kapslí Fital během těhotenství je kontraindikováno.

Předávkování:
V případě nadměrných dávek léku může vyvinout FITOVAL předávkování, který je doprovázen bolestí hlavy, kovová chuť v ústech, únava, zažívací poruchy (změny v stolice konzistence, nevolnost, zvracení, bolesti břicha, atd.)
Léčba předávkování: vypláchnutí žaludku nebo vyvolání zvracení, předepisování enterosorbentů, symptomatická léčba.

Podmínky skladování:
Je nutné skladovat a přepravovat kapsle Fitoval za teplotních podmínek nepřesahujících 25 ° C na místech chráněných před vlhkostí.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Doba použitelnosti - 24 měsíců. Neužívejte kapsle přípravku Fitoval po uplynutí doby použitelnosti.

Formulář uvolnění:
Fitoval - želatinové tobolky číslo 60.

Složení:
1 tobolka Fitoval obsahuje účinnou látku:
Lékařské droždí 200 mg
Cystin 100 mg
Kyselina pantothenová 15 mg *
Iron Fe² + 10 mg *
Zinek Zn ² + 5 mg *
Vitamin B1 2mg *
Vitamin B2 2mg *
Vitamin B6 2 mg
Měď Cu² + 1 mg
Kyselina listová 0,2 mg
Biotin 0,1 mg *
Vitamín B12 2μg
* nepřekračuje horní povolenou úroveň spotřeby
Aktivní složky: kvasnice lékařské, cystin, fumarátem železnatým, heptahydrát síranu zinečnatého, pantothenát vápenatý, síran měďnatý pentahydrát, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin 0,1% mannitol, kyselinu listovou, biotin.
Pomocné složky: stearát hořečnatý, koloidní bezvodý oxid křemičitý.
Složení obalu kapsle: želatina, oxid titaničitý (E171), azorubin (E122), indigokarmin (E132).

Fitoval

Cena on-line lékárny:

Fitoval - vícesložkový komplex minerálních vitamínů, který se používá ke zlepšení stavu vlasů. Aktivní složky, které jsou součástí drogy, obnovují a chrání vlasy před negativními účinky podvýživy, chemických faktorů a životního prostředí. Hlavním indikátorem pro užívání tohoto léku je nadměrná ztráta vlasů.

Formulář uvolnění

Podle pokynů je přípravek Fitoval k dispozici ve formě kapslí, dermatologického lotionu a šamponu. Proveďte kapsle v blistrech s 10 kusy, v krabičkách (po 6 blistrech).

Složení

Jedna tobolka obsahuje následující účinné složky:

 • Cyanokobalamin - 2 mcg.
 • Riboflavin - 2 mg.
 • Pantotenát vápenatý - 35 mg.
 • L-cystin - 100 mg.
 • Lékařské droždí - 200 mg.
 • Thiamin - 2 mg.
 • Pyridoxin hydrochlorid - 2 mg.
 • Kyselina listová - 0,2 mg.
 • Zinek - 5 mg.
 • Měď - 1 mg.
 • Biotin - 0,1 mg.
 • Železo - 10 mg.

Mezi pomocné látky, které tvoří Fitovalov patří: oxid titaničitý (E171), bezvodý koloidní křemík, propylhydroxybenzoát, oranžová, černá, modrá a červená barviva.

Farmakologický účinek

Podle hodnocení jsou účinné látky, které jsou součástí společnosti Fitoval, dokonale zvládnout ochranu a obnovu poškozených vlasů v důsledku nepříznivých účinků chemických faktorů, podvýživy a životního prostředí.

Rekonstrukce vlasů se zpravidla vyskytuje nejen s pomocí řádné péče, ale také díky dostatečnému zásobování nezbytnými minerály, vitamíny a příznivými látkami vlasových folikulů.

Fital, podle dermatologů, splňuje všechny potřeby vlasových folikulů:

 • Aminokyselinový cystein se dobře vyrovná s obnovou vlasových folikulů.
 • Zahrnuty do přípravy vitamínů jsou katalyzátory významných metabolických reakcí vyskytujících se ve vlasových folikulích.
 • Léčivé kvasinky pomáhají obnovit rovnováhu potřebnou pro zlepšení růstu vlasů, protože jsou přirozeným zdrojem aminokyselin, minerálů a vitamínů B.

Podle pokynů lék posiluje vlasové kořeny, urychluje regeneraci žárovek, aktivuje krevní zásobení pokožky a také zlepšuje strukturu vlasů.

Analogy

V současnosti jsou nejoblíbenějšími analogy Fitovalova: Bonelit, Atzink, Ammivit, Alginat-antoks, Atopil, Ansiderm, Balsam Pankova, bioenergotonické a bioaktivní minerály.

Indikace

Šampony, krémy a kapsle Fitoval se používají v následujících situacích:

 • Nadměrná ztráta vlasů.
 • Nedostatek potřebných biologicky aktivních látek a vitamínů ve stravě (kvůli nevyvážené výživě).
 • Zhoršený růst a obnovení vlasů.

Dále se lék často používá v terapeutických činnostech, které jsou zaměřeny na posílení křehkých a tenkých vlasů.

Kontraindikace

Podle hodnocení by přípravek Fitoval neměl být používán, pokud:

 • přecitlivělost na aktivní nebo přídavné složky analyzované látky;
 • onemocnění ledvin.

Co se týče těhotenství a laktace, je lepší užívat tento lék během těchto období (kvůli nedostatku dostatečných údajů o bezpečnosti a přínosu přípravku Fitoval v takových situacích).

U dětí do patnácti let může být výše uvedený přípravek předepsán pouze ošetřujícím dermatologem.

Návod k použití (metoda a dávkování)

Užívání kapslí se doporučuje po jídle nebo po jídle.

Léčebný kurs se pohybuje od šedesáti do devadesáti dnů. Jedna kapsle se užívá třikrát denně s nadměrnou ztrátou vlasů nebo narušeným růstem a při léčbě těžce oslabených a poškozených vlasů jedna kapsle dvakrát denně.

Šampon a krém se obvykle používají jednou nebo dvakrát týdně.

Nežádoucí účinky

Soudě podle recenzí způsobil Fitoval velmi zřídka nežádoucí účinky.

U pacientů trpících předispozicí k alergickým onemocněním se během příjmu tohoto nástroje mohou objevit alergické reakce (včetně bronchospazmu).

Předávkování přípravkem Fitoval se vyznačuje následujícími příznaky:

 • Bolesti hlavy
 • Poruchy trávení.
 • Zvýšená únava.
 • Kovová chuť.

Léková interakce

Fitoval podle instrukcí nelze kombinovat s antibakteriálními činidly tetracyklinové skupiny, stejně jako s antacidami.

Kromě toho je třeba vyhnout se souběžnému užívání výše uvedeného léčiva s dalšími komplexy vitaminu a minerálu (aby se zabránilo hypervitaminóze a předávkování).

Podmínky skladování

Fitoval udržujte v suchu a chráňte před přímým slunečním světlem při pokojové teplotě.

Doba použitelnosti

Kapsule mají trvanlivost tři roky, dva roky mléko a dva roky a šest měsíců od data propuštění.

Popis uvedený na této stránce je zjednodušená verze oficiální verze souhrnu této drogy. Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou vodítkem pro samoléčbu. Před použitím léku byste měli konzultovat s odborníkem a přečíst si pokyny schválené výrobcem.

MONTÁŽ

 • Indikace pro použití
 • Způsob použití
 • Nežádoucí účinky
 • Kontraindikace
 • Těhotenství
 • Interakce s jinými léky
 • Předávkování
 • Formulář uvolnění
 • Podmínky skladování
 • Složení
 • Volitelné

Fitoval - vícesložkový vícesložkový přípravek, který se používá ke zlepšení stavu vlasů. V důsledku negativních účinků chemických, fyzických a jiných traumatických faktorů je pozorováno poškození vlasů. Extrémně negativní důsledky pro cibulky se vyskytují po vystavení jim cévním tokem různých toxických produktů. To narušuje strukturu vlasů a zhoršuje růst vlasů. Chcete-li zlepšit růst vlasů, zlepšit jejich strukturu vyžaduje pečlivou vnější péči o vlasy a dostatečný příjem vlasových folikulů z minerálů, vitamínů a živin. Pro poškození vlasů a problémy s pokožkou hlavy používejte Fitoval. Složení FITOVAL optimálně vyhovuje potřebám vlasových folikulů, jakož i zvyšuje průtok krve do vlasových kořínků, což zlepšuje dodávku částí do vlasových kořínků a pozitivní dopad na jejich růst a regeneraci.

Vitaminy obsažené ve složení přípravku Fitoval působí jako katalyzátor důležitých metabolických reakcí, které se vyskytují ve vlasových folikulích. Pro lepší regeneraci vlasových folikulů je zapotřebí aminokyselinový cystein. Léčivé droždí jsou přirozeným zdrojem minerálů, vitamínů B a aminokyselin. Fitoval tobolky zlepšují strukturu vlasů, posilují vlasové kořeny, zabraňují nadměrnému vypadávání vlasů a urychlují regeneraci vlasových folikulů.

Indikace pro použití

• narušení obnovy a růstu vlasů;
• nadměrná ztráta vlasů;
• terapeutická opatření k posílení křehkých a tenkých vlasů;
• nedostatek potravin nezbytných pro biologicky aktivní látky kvůli špatné výživě.

Způsob použití

Kapsule Fitoval přijímat uvnitř. Celé prohltnutí během nebo po jídle s malým množstvím tekutiny. Pro děti nad 15 let a dospělé, na léčbu nadměrné ztráty vlasů nebo při narušení jejich růstu, užijte 1 kapsulu 3krát denně. Pro léčbu slabých nebo poškozených vlasů jsou předepsány 1-2 kapsle denně. Kurz terapie je od 2 do 3 měsíců.

Nežádoucí účinky

Většinou se objevují hypersenzitivní reakce u pacientů, kteří jsou alergičtí na aspirin (kyselina acetylsalicylová).

Kontraindikace

• onemocnění ledvin v rozporu s jejich funkcemi;
• zvýšená individuální citlivost na komponenty Fitoval.

Těhotenství

Vzhledem k tomu, že neexistují žádné zkušenosti s užíváním přípravku Fitoval u těhotných a kojících pacientů, nedoporučuje se předepisovat lék během těchto životních období.

Interakce s jinými léky

Příjem přípravku Fitoval se nedoporučuje předepisovat společně s antacidami a antibiotiky tetracyklinové skupiny. Pokud se tyto léky musí předepsat během léčby přípravkem Fitoval, interval mezi podáním těchto léčiv by měl být alespoň 3 hodiny. Pokud pacient používá jiné multivitamino-minerální komplexy, měla by být vzata v úvahu celková dávka vitamínů, aby se předešlo předávkování.

Předávkování

Možné příznaky nadměrné dávky Fitovalov: poruchy trávení, únava, bolest hlavy, kovová chuť v ústech.

Formulář uvolnění

Kapsule o objemu 60 kusů v balení.

Podmínky skladování

Při pokojové teplotě.

Složení

Účinné látky: Léčivé droždí - 200 mg, pantotenát vápenatý - 35 mg, L-cystin - 100 mg, riboflavin - 2 mg, thiamin - 2 mg, kyanokobalamin -, biotin - 0,1 mg, zinek - 5 mg, měď - 1 mg, železo - 10 mg.
Pomocné složky: oxid titaničitý (E171), bezvodý koloidní křemík, modř E131, propylhydroxybenzoát, červené barvivo, oranžové barvivo E104, barvivo černé.

Aktivita léku Fitoval při lupy

Ztráta vlasů, lupy jsou fenomény, kterým čelí muži a ženy. Pro boj s nimi vyvinuli slovinští lékárníci řadu Fitoval (Fitoval).

Jméno

V boji proti lupům vyvinuli slovinští lékárníci linii Fitoval.

Pro tyto výrobky platí obchodní název Fitoval:

 • lotion for hair loss;
 • šampony - pro poškozené vlasy, proti vypadávání vlasů, proti lupům Intenzivní, Pravidelná péče;
 • kapslí.

Forma uvolnění a složení

Přípravy linky Fitoval jsou k dispozici v několika formách a ovlivňují problém zevnitř i zvenčí.

Šampon

V kolekci Fitoval existují 4 typy šamponů:

 1. Pro poškozené vlasy. Kompozice obsahuje: lecitin, pšeničný protein, rostlinné extrakty šalvěje a kopřivy.
 2. Proti vypadávání vlasů. Zahrnuje rostlinné výtažky z rozmarýnu a rašeliníku, stejně jako glykogen, pšeničné peptidy.
 3. Anti-lupy Intenzivní péče. Účinnými složkami přípravku jsou cyklopiroxolamin, pyrithion zinečnatý a bílý extrakt z vrbě (komplex zinek-PT-S).
 4. Anti-lupy Pravidelná péče. Účinnost komplexu zinku-PT-S je zvýšena hydroxyethylmočovinou.

Šampony jsou dermatologické prostředky s hustou konzistencí, nalijte do 100 a 200 ml lahví.

Šampony jsou dermatologické prostředky s hustou konzistencí, nalijte do 100 a 200 ml lahví.

Lotion

Produkt proti vypadávání vlasů pro externí použití obsahuje fytokomponenty esculin, xymenic a kyseliny laurové. Lotion je kapalina v lahvičkách o objemu 40 ml s měřící stupnicí na stěně. V 1 balení - 2 kontejnery, určené pro 16 aplikací.

Kapsule

Bylinný přípravek obsahuje:

 • lékařské droždí - 200 mg;
 • cystin - 100 mg;
 • B5 - 15 mg;
 • železo 10 mg;
 • zinek - 5 mg;
 • B1 - 2 mg;
 • B2 - 2 mg;
 • B6 - 2 mg;
 • měď - 1 mg;
 • kyselina listová - 200 mikrogramů;
 • Biotin - 100 μg;
 • B12 - 2 μg.

Tobolky jsou pokryty červeným želatinovým obalem.

Fitoval kapsle jsou pokryty červeným želatinovým obalem. Uvnitř je hnědý prášek ze světlého do tmavého odstínu. Výrobek je zabalen v blistru číslo 10. Každé balení obsahuje 6 desek.

Farmakologická skupina

Přípravky řady Fitoval patří k těmto skupinám farmakologických produktů:

 • šampony, krémy - dermatotropní látky;
 • kapsle - jiné doplňky stravy nejsou registrovány jako droga.

Mechanismus účinku

Farmakodynamika

Vitamínový doplněk Fitoval poskytuje tělu bio-výživu na pokožku hlavy a její přílohy. Kořenové kořeny kvůli aktivitě esenciálních aminokyselin cystinu, kyseliny listové, vitamínů B, minerálů se obnovují a posilují. Vlasy se stávají silnějšími, zdravějšími, zabraňuje se jejich zrychlené ztrátě.

Šampon Fitoval proti ztrátě posiluje vlákna zevnitř. Glykogen poskytuje folikulům energii, aktivuje proces buněčného dělení, čímž přispívá k posílení a rychlému zvyšování délky. Bylinné výtažky z arniky a rozmarýnu zajišťují průtok krve do struktur pokožky. Studie prokázaly, že 73% lidí, kteří se zúčastnili testů, zaznamenalo snížení ztráty vlasů během mytí, zvýšení životnosti jednotlivých vláken a zvýšený lesk po aplikaci detergentu.

Kořenové kořeny kvůli aktivitě esenciálních aminokyselin cystinu, kyseliny listové, vitamínů B, minerálů se obnovují a posilují.

V kombinaci s předchozími dvěma výrobky doporučuje výrobce použití pleti na vlasy. Je založen na vzorci 3 rostlinných složek, které zvyšují krevní oběh a zlepšují výživu pokožky a vlasových folikulů. Kyselina laurová, která se zde používá, vykazuje antiandrogenní vlastnosti. Aktivita je zajištěna aktivitou 5-alfa reduktázy.

Po aplikaci lotionu po dobu 3 měsíců zvýšilo 40 dobrovolníků hustotu vlasů. Stalo se to na pozadí zvýšení počtu chloupků ve fázi růstu a změny poměru počtu folikulů ve fázi růstu a odpočinku o 42%.

Šampon pro poškozené vlasy rychle normalizuje stav pokožky. Díky bílkovinám z pšenice a lecitinu vytváří na povrchu film, který eliminuje poškození, zabraňuje dalšímu ničení pod vlivem vnějších faktorů a zabraňuje suchu. D-panthenol poskytuje rezervy na vlhkost. Nettle zlepšuje krevní oběh v dermis, pomáhá vyplavit toxické prvky. Sage má antiseptické vlastnosti. Pod vlivem těchto složek se vlasy vrací do měkkosti, síly, hedvábí a lesku.

Šampon Fitoval (Fitoval) Intenzivní péče proti lupům odstraňuje nepříjemný jev kvůli komplexu zinku-PT-S, který je kombinací bílého extraktu z vrbě a pyrithionu zinku a cyklopiroxolaminu. Tyto složky zvyšují vzájemné působení, čímž brání růstu hub Malassezia, které způsobují lupy.

Šampon Fitoval Intenzivní ošetření proti lupům eliminuje nepříjemné účinky.

Cyclopiroxolamin zmírňuje zánět, eliminuje svědění. Pyrithion zinečnatý vytváří podmínky pro obnovu keratinizace horních vrstev kůže a normalizuje tvorbu kožního mazu. Bílá vrba, jako zdroj salicinu, odstraňuje lupy. Jak ukázala studie, 85% lidí, kteří zažili tento výrobek, si všimli, že množství lupů kleslo a 89% hlásilo, že se zbavilo svědění.

Šampon s pravidelnou péčí kromě komplexu zinku-PT-S obsahuje také hydroxyethylmočovinu. Je to aktivní hydratační složka, která pomáhá udržovat ochrannou vrstvu na pokožce hlavy. 9 z 10 subjektů hlásilo vyčištění pokožky a 8 z 10 hlášilo sedativní účinek. Všechna známá svěžest po umytí vlasů.

Farmakokinetika

Tyto parametry přípravků přípravku Fitoval nebyly studovány.

Co je předepsáno Fitoval?

Výrobce používá následující údaje o použití kapslí Fitoval:

 • nadměrná ztráta, zhoršený růst a obnovení vlasů;
 • nedostatečný příjem nejdůležitějších prvků v těle, který je vyznačen nevhodnou stravou;
 • zvýšená křehkost, jemnost.

Šampony Fitoval v závislosti na složení se používají v případě těchto problémů:

 • tendence ke ztrátě vlasů (alopecie);
 • křehkost, slabost, křehkost;
 • lupy: střední - pravidelná péče, bohatá, s častými relapsy - intenzivní péče.

Fitoval: návod k použití

Složení

Aktivní složky: 1 tobolka obsahuje

lékařské droždí - 200 mg

L-cystin - 100 mg

pantotenát vápenatý (vitamin B 5) - 35 mg

Thiamin mononitrát (vitamin B 1) - 2 mg

Riboflavin (vitamin B 2) - 2 mg

pyridoxin hydrochlorid (vitamin 6) - 2 mg

Cyanokobalamin (vitamin B 12) 0,1% v Manitobě E 421 - 2 μg

kyselina listová - 0,2 mg

železo (Fe 2+ ve formě fumarátu železa) - 10 mg

zinek (Zn 2+ ve formě heptahydrátu síranu zinečnatého) - 5 mg

měď (Cu 2+ ve formě pentahydrátu síranu měďnatého) -1 mg

Pomocné látky: koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý, želatina, methylparahydroxybenzoát E 218, propylparahydroxybenzoát E 216, oxid titaničitý E 171, oranžové barvivo E 104, červené barvivo E 122 a E 124, modré barvivo E 131 a černé barvivo E 151.

Dávkovací formulář

Farmakologická skupina

Multivitamínové přípravky s jinými nečistotami.

Indikace

 • Nadměrná ztráta vlasů;
 • zhoršený růst a obnovení vlasů;
 • při současném omezení nejdůležitějších biologicky aktivních látek ve stravě v důsledku nevhodné stravy;
 • pro zpevnění tenkých, křehkých a slabých vlasů.

Kontraindikace

Fitoval kapsle jsou kontraindikovány známou přecitlivělostí na složky léku a porušení ledvin.

Dávkování a podání

V případě porušení růstu vlasů nebo nadměrné ztráty vlasů u dospělých a dětí starších 15 let užívejte 1 kapsli třikrát denně během jídla nebo po jídle. Pro posílení oslabených a poškozených vlasů stačí 1-2 kapsle denně. Kapsle je třeba užívat s malým množstvím vody během jídla nebo po jídle.

Fitoval kapsle se doporučuje užívat do 2 až 3 měsíců.

Nežádoucí účinky

Lidé s přecitlivělostí nebo s předávkováním lékem mohou mít zažívací potíže, reakce přecitlivělosti (vyrážka, svědění).

Předávkování

Pokud užíváte velmi velké dávky léku, může to mít kovovou chuť v ústech, bolesti hlavy, únavu a poruchy zažívacího traktu. Léčba je symptomatická.

Používejte během těhotenství a kojení.

Vzhledem k nedostatku zkušeností se nedoporučuje předepisovat léčivý přípravek těhotným a kojících ženám.

Nedoporučuje se používat drogu pro děti do 15 let.

Funkce aplikace

Fitoval tobolky obsahují barviva E 122, E 124 a E 151, které mohou vyvolat alergické reakce včetně astmatu. Nejčastěji jsou alergické reakce pozorovány u pacientů s přecitlivělostí na kyselinu acetylsalicylovou.

Před současným užíváním jiných vitaminů, vitamínů s minerály a / nebo přípravky obsahujícími minerály byste se měli poradit se svým lékařem.

Schopnost ovlivňovat rychlost reakce při řízení dopravy motorem nebo jinými mechanismy

Neovlivňuje schopnost řídit auto a používání jiných mechanických prostředků.

Interakce s jinými léky a jinými typy interakcí

Nedoporučuje se užívat současně tetracyklinové a antacidové přípravky s kapslemi Fitoval. Se současným používáním minerálů a tetracyklinu snižuje jejich absorpce. Antacida snižuje vstřebávání minerálů. Je-li nutná současná léčba, interval mezi podáním kapslí a tetracykliny nebo antacidami by měl být alespoň

Farmakologické vlastnosti

Farmakologické. Tento lék je biologickou potravou pro problémové a poškozené vlasy. Lék obsahuje cystin - nejdůležitější aminokyselinu nezbytnou pro obnovu vlasů, hlavní vitamíny, které působí jako katalyzátory metabolických procesů, které se vyskytují ve vlasech kořenů. Kapsle také obsahují lékařské droždí - přírodní zdroj vitamínů B, minerálů a aminokyselin.

Lék posiluje vlasy, zlepšuje strukturu, urychluje zotavení a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.

Farmakokinetika. Farmakokinetické parametry nebyly studovány.

Základní fyzikální a chemické vlastnosti

Červené kapsle. Tobolky se naplní práškem ze světle hnědé až tmavě hnědé s viditelnými částicemi.

Datum vypršení platnosti. 2 roky.

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C na místě chráněném před vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení

Kapsule číslo 60 (10 tobolek v blistru, 6 blistrů) v krabičce.

Fitoval kapsle

Farmakologické vlastnosti

K poškození vlasů dochází pod vlivem různých faktorů (fyzikální, chemické atd.). Zvláště negativní účinky na růst a strukturu vlasů mají toxické látky, které protékají krví do vlasových kořenů. K udržení normální struktury a růstu vlasů je nutná nejen vnější péče, ale také dostatečné množství živin pro jejich kořeny. Fitoval se používá pro problematické a poškozené vlasy. Lék zajišťuje tok krve na kořeny vlasových látek, které jsou nezbytné pro jejich zotavení a růst. Phytal obsahuje cystin? aminokyseliny potřebné pro obnovu vlasů, hlavní vitamíny, které působí jako katalyzátory metabolických procesů, které se vyskytují ve vlasových folikulích. Složení léku také zahrnuje lékařské droždí? přírodním zdrojem vitamínů B, minerálů a aminokyselin. Fitoval posiluje vlasy, zlepšuje jejich strukturu, urychluje zotavení a zabraňuje nadměrným ztrátám.

Indikace

Nadměrná ztráta vlasů, zhoršený růst a obnovení vlasů, nedostatek nejdůležitějších biologicky aktivních látek ve stravě kvůli špatné výživě, posílení tenkých a křehkých vlasů.

Aplikace

V případě poruchy růstu vlasů nebo jejich nadměrné ztráty jsou dospělí a děti starší 15 let předepsány 1 kapsle 3x denně během jídla nebo po jídle. Pro zesílení oslabených a poškozených vlasů je dost 1 až 2 kapsle denně. Tobolky by měly být spolknuty malým množstvím vody. Doba používání? 2 - 3 měsíce

Kontraindikace

Přecitlivělost na složky léku, renální dysfunkce.

Nežádoucí účinky

Fitoval tobolky obsahují barviva E122, E124 a E151, které mohou způsobit alergické reakce včetně bronchospazmu. Nejčastěji se vyskytují alergické reakce u pacientů s přecitlivělostí na kyselinu acetylsalicylovou.

Zvláštní instrukce

Vzhledem k nedostatku zkušeností s užíváním se nedoporučuje předepisovat léčbu během těhotenství a kojení.

Děti do věku 15 let, lék je předepsán pouze pod dohledem lékaře.

Interakce

Nedoporučuje se užívat současně s léky tetracyklinem a antacidami. Interval mezi jejich příjmem by měl být nejméně 3 hodiny. Současné užívání jiných vitaminů a minerálů by mělo vzít v úvahu jejich dávku obsaženou ve fytotal.

Předávkování

Tam je kovová chuť v ústech, bolest hlavy, únava a poruchy trávení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy