logo

Rekonstrukce tekutin OLLIN BioNika - recenze

Rekonstruktor kapaliny Ollin BioNika pro intenzivní regeneraci suchých poškozených vlasů na bázi ovesného oleje. Usnadňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej - obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje.

Aplikace: Na dlani naneste několik kapek a rovnoměrně roztáhněte vlasy.

Objem: 100 ml
Výrobce: Rusko, Ollin Professional

Recenze (11)

14 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  Solarkera
   25. října 2018 07:52
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0

  Komentář: Olejová tekutina - vlasy nejsou tlusté, absorbují se do půl hodiny. Po nanesení ruky kluzké, ale opět absorbované do rukou, prostě nezmyjte mýdlo.
  Používám tekutinu den po umytí, na vysušené vlasy, aplikujte jeden dotek na dlaně, rozetřete a rozetřete je přes konce vlasů.

  Před touto tekutinou jsem použil pouze zvlhčující sérum, ale když jsem začal používat tekutinu, všiml jsem si, že jsem to potřeboval, protože řez nyní trvá déle a špičky nejsou tenké. Pomáhá udržovat tipy zdravé, méně rozdělené a nerozbitné.

  Rovněž usnadňuje česání vlasů. Díky němu jsou vlasy dokonale ploché, hladké a měkké a špičky jsou lesklé a vypadají zdravě.

  Tekutý rekonstruktor Ollin BioNika Fluid Reconstructor 100 ml

  Ollin BioNika Tekutý rekonstruktor tekutého rekonstruktoru je profesionální nástroj pro obnovu hlubokých vlasů, který je vysušen v důsledku různých poškození. Nástroj je skvělý pomocník při obnově poškozených a suchých vlasů.

  Základem produktu je ovesný olej, který je přirozeným zdrojem antioxidantů, který chrání vlasy a pokožku hlavy před UV zářením, a udržuje optimální úroveň hydratace pokožky hlavy a vlasů. Minerály a vitamíny vyživují a hydratují vlasy a činí je zdravými a krásnými.

  V důsledku použití rekonstruktoru tekutin Revitalizátor Ollin BioNika se kmeny vlasů stanou nádherně uklidňujícími, mají skvělý vzhled a lesk a problém dělených konců vlasů je zcela eliminován. Po aplikaci zůstává lehká a příjemná vůně.

  Aplikace: produkt by měl být aplikován na čisté, suché nebo mokré vlasy, v závislosti na typu stylingu a požadovaném efektu. Nástroj je stejně účinný na vlasy různých délek a různých typů. Výrobek je dobře využíván jako trvalá péče jak doma, tak v salonech.

  Nesmyvayka, která se mi líbí

  Dobrý den!
  Vlasy v poslední době jsem nejvíce znepokojen. Začal se rozdělit a vypadnout s hroznou silou. A podruhé jsem si prořízl vlasy, abych odstranil konce a stěžoval si na mého "problémy". Podle mistra vlasy vypadají a cítí docela slušné na dotek, měkké (stále, od roku 2008 to nikdy nebylo barvené a jak se o ni postarám). Ale vzhledem k tomu, že jsem se o takový problém obával, bylo mi doporučeno, abych se pokusil neumýt nebo podle "vědeckého" rekonstruktoru tekutin. Řekla, že po umytí trochu peněz je třeba dát na konce vlasů. S hlasitostí je lepší ne boršč, jinak by byly vlasy mastné.

  Když jsem poprvé reagoval na takový návrh s podezřením, řekl jsem, že o tom budu přemýšlet. Ale mně se mi líbila vůně výrobku.

  Podruhé jsem se rozhodl jít celou cestu a koupil nástroj ihned po účesu. Cena, samozřejmě, je dle mého názoru vysoká. Téměř 400 rublů za 90 mil. Prostředků. Je těžké říci, že jde o rozpočet, ale měli byste být hýčkáni.

  Takže malá láhev transparentní zelené barvy s objemem 90 ml uchovává v ní průhlednou kapalinu. Kapalina je mírně mastná, ale nelze ji nazývat olejem, pocity jsou trochu jiné.

  Pokud rozebíráte složení tekuté oliční bioniky, pak jsem neviděl nic zvláště užitečného, ​​hmotnost silikonu, parfém, EM frakci a jediný užitečný olej z ovesu. A to mě opravdu rozrušilo.

  Dávkovač v zařízení je vhodný, jedna část vlasů mi stačí na vlasy, a proto je rychlost toku kapaliny pro přestavbu velmi úsporná. Prostředky jsou absorbovány rychle a tlusté raménky ze vlasů, zatímco jsem nebyl. Za dva měsíce jsem ještě neviděl rozdělené konce. Možná však nebyla jen tekutá rekonstrukce, jejíž recenze jsou velmi odlišné, a možná nejen to, pomohly. Ale prozatím se mi líbí efekt a chuť produktu, vůně karamelu a stejně jako můj manžel říkal "meloun".

  Rekonstrukce tekutin OLLIN BioNika

  Pokud nepomůže, pak jen nůžky. + fotka v akci

  To je jen poslední kus!

  • Odstraňuje plynatost
  • odstraňuje pórovitost
  • odstraní křehkost
  • čistí rozdělené konce
  • zvlhčuje
  • cukroví vůně
  • ekonomických obalů
  • Neuděláte špinavý efekt
  • lze použít na suché a mokré vlasy
  • zarovná strukturu, po dokonale vyřezaném vlasu

  Vynikající nástroj, zejména po procesu laminace, proniká hluboko do vlasů a obnoví jej zvnějšku hydratací a naplněním porézní struktury vlasů.

  Všichni klienti jsou jen potěšeni vůní tohoto opravdu sladkého zápachu cukroví je dvojnásobné potěšení, když jsou vlasy obnoveny a vůně chutná! jen 5 + je zvláště dobré pro blondýnky s načechranými tipy! velmi doporučujeme!

  Jak si vybrat nejlepší péči o vlasy. Část 1. Nástroj číslo jedna pro záchranu bez života. Důkazy fotografií

  Dobrý den, má drahá.

  Začnu svůj příběh tím, že dlouho zabiji vlasy po dobu 7 let, od stínu 5 (kakao s ledem) dosáhl jsem 10 (platinová blond). Ale dřív nebo později se tyto zásadní změny stanou cizí a chcete se vrátit k sobě přirozeně. Tak se to stalo, jen jsem se jednoho dne probudil a šel na barvu.

  Ale nebylo to tam, na světlech vlasů jsou všechny negativní účinky barvy méně viditelné, průřezy jsou méně viditelné a obecně pravidelné barvení udržuje vlasy v dobrém stavu, ale bez barviva se stává nepříjemné. Sekce na tmavých vlasech, které začínají na krku a běží po celé délce, chlupatost, "roztavené vlasy". Neposlouchejte někoho, kdo říká, že vlasy mohou být vyléčeny! Vlasy jsou přirozeně mrtvou látkou (neměli by být zaměňovány s žárovkou), což znamená, že se nemůže "zotavit". Při malém poškození a prevenci poškození můžete použít jakýkoli olej (ano, ano! všechny, hojnost vitamínu nezachovává vlasy, jak jsem již napsal výše, je mrtvá), hlavní věcí je vybrat si ten, který vyhovuje konzistenci, prostě doufám, že vitamíny rozmazané do pokožky hlavy nebo vlasy pomohou, faktem je, že takové vitamíny jako A a E - vitamíny rozpustné v tucích, nejsou něčím, co se skalpem neabsorbuje, nejsou dokonce absorbovány na prázdný žaludek. Také bych vás varoval, abyste si je užívali ve formě tobolek. Stále častěji lékaři říkají, že užívání vitamínů rozpustných v tucích, které přirozeně (například s olivovým olejem) užívaly ampule, vyvolalo nárůst rakovinných buněk u pacientů s rakovinou. Přestože údaje o provokaci rakoviny u zdravých lidí nejsou stejné.

  Co dělat? Ušetřete si silikony! Skvělý rozpočet pro rekonstruktor OLLIN BioNika Fluid byl pro mě skvělý nález.

  +Dělá sekce na vlasy méně nápadné.

  +Snadné vyrovnání vlasů.

  +Neváží vlasy

  +Snadno se vypláchne (příběhy o hororích vás netrpěli, že silikony jsou špatně vymyty z vlasů)

  -Vůně může být nepříjemné (je to opravdu sladké, líbilo se mi, ale některé mohou být nepříjemné)

  -Nešetří vlasy! (Bohužel, nikdy se nestane)

  -Snadno přehánět. (ne více než 1 kapku a použití, doporučuji pouze pro suché vlasy)

  Další skvělý nástroj, který používám na místě s tekutinou, tady... Doporučuji čtení =)

  co potřebujete sekanční vlasy + fotografie

  Příchod na prof. shop na péči o vlasy, požádal jsem prodávající, aby mi nabídl něco takového.... tak aby se konce nerozdělily, ale vlasové kořeny se nedostávají příliš tlusté. Okamžitě mi nabídla Ollin BioNika Fluid Reconstructor. K mému dotazu na její účinnost odpověděla: "Uvidíte výsledek okamžitě!" Obecně, otočením trubice, čicháním obsahu, jsem se rozhodl udělat nákup.

  Kapalina ve vhodném obalu z průhledného zeleného plastu, to voní velmi hezky.

  Na obrázku je uvedeno, kolik není "dost" k dokončení - je to výsledek jeho použití jednou za dva nebo tři dny po dobu 1,5 měsíce. Fluidní praktický dávkovač

  finanční prostředky z jediného kliknutí:

  Konzistence je podobná máslovému stavu, třepím ho v dlaních a chodím asi 15 cm od kořenů po celé délce vlasů. Po nanesení na vlasy nejsou ruce mastné, přípravek zůstává na vlasu, nikoliv na ruce.

  To je moje vlasy 1,5 měsíce po účesu. Koupil jsem ji ve stejný den a začal jsem ho používat. Fluid působí na vlasy, zabraňuje průřez, neváží, obsahuje ovesný olej, chrání před UV paprsky a zvlhčuje vlasy, obsahuje antioxidanty. Z fotky můžete vidět, že moje vlasy jsou vystaveny agresivním účinkům meliruyuscheyu barvy))) Malování bylo provedeno dva dny po začátku používání. V tuto chvíli neexistují žádné hrozné "praporky", které tvoří řezané konce... V důsledku toho jsou vlasy méně zmatené a snadno se hřebčí. Na fotografii je obtížné sdělit účinek lesku po aplikaci, samozřejmě, ale snažil jsem se, když se podíváte pozorněji, je rozdíl viditelný... rozhodně není jasný, ale přesto... na vlasy "PŘED APLIKACÍ", pod "PO POUŽITÍ"

  Tato tekutina je velmi hospodárná. Pokud jde o délku vlasů, určitě zatlačím dávkovač na konec. pokud je zapotřebí méně peněz, postačí dávkování stlačit a zastavit v správné výši. Proto, pro kratší vlasy - to bude spotřebováno pro věky))) Vůně není jedinečná, cloyingly sladká, ale vlasy jsou téměř necítí. V průběhu jednoho a půl měsíce používání mé vlasy přežily nejvýznamnější a zůstaly v dobrém stavu. Také při použití vlasů není elektrizováno.

  Existuje však nevýhoda.

  Ve složení: Prvními třemi složkami jsou silikony (cyklopentasiloxan, dimethikon, cyklomethikon), ovesný olej a vonné látky (vůně, alfa-isomethylové ionony). Nebudu psát o silikonech, informace lze snadno najít na internetu. Po prozkoumání kompozice je jasné, že tento efekt je dosažen hlavně díky silikonům, tím spíše, že jsou v první řadě v kompozici a teprve tehdy užitečný malý oves.... Neumývají se vodou, takže je třeba je vypláchnout jednou týdně s šamponem pro hluboké čištění a Nepoužívejte nástroj neustále, je nutné provést přestávky, jinak může být jakýkoli lék přeměněn na jed!

  Moje hodnocení je 4 kvůli složení a všechny vlastnosti uvedené výrobcem odpovídají skutečnosti. Samozřejmě se rozhodnete, zda chcete koupit nebo ne, ale můj názor je, že jej můžete použít v rozumných mezích. Hodně štěstí!

  Je váš vlas nudný a bez života? Doporučuji tento nástroj zakoupit! + PHOTO výsledku

  V profesionálním obchodě stojí tento nádherný nástroj 290 rublek a koupil jsem ho od mého kadeřnictví za 250 rublů.

  Poprvé účinek tohoto nástroje jsem se cítil v kadeřnictví. Vlasy jsou měkké! Brilantní !, šanci příjemně sladká vůně, vlasy nejsou tak rozděleny. Další den po kadeřnictví jsem si umyla vlasy šamponem, jako obvykle jsem aplikoval balzám na vlasy, sušil jsem ji a byl jsem překvapen, že i poté, co jsem si umyla vlasy, vlasy mi příjemně voní touto tekutinou.

  Na dlani jsem dal pár kapek (pro mne stačí 4-5), třásl si je v dlaních, nasadil jsem na mokré vlasy nejprve na hroty a pak po celé délce. Vyfoukl jsem vlasy.

  Podívejte se na výsledek!

  Doufám, že jste našli recenzi užitečnou.

  Nejlepší náprava pro rozbité a suché vlasy. Nejlepší ze všeho jsem se snažil na suché vlasy! Poradím všem! Foto

  Super! Super! Super! Tady před rokem nebo víc jsem se rozhodl udělat si vlasy, zastavil všechny experimenty: malování, účesy jsou nerovné a méně hodně vysoušeč vlasů !! Ano, výsledek byl schopen růst jediné délky vlasů a téměř odstranit dělené konce! U dělených konců jsem použil Avon sérum na suché vlasy. V té době to byla nejlepší možnost zmírnit konce dělených konců, vlasy nebyly zamotané a zploštělé. Řeknu víc, že ​​Avon ze stejného seriálu vzal sérum na vlasy "Shining day after day" se nelíbilo mé sestře !! Sérum od Avonu je lepší, že jsem již použil 3 flakonchika. Budu napsat samostatný přehled o tomto séru))))

  Vraťme se k tekutině! Klesl jsem na to u kadeřníka) poprvé po tom, co si kadeřka na vlasy přiložila vlasy na vlasy a poradila mi, abych ji koupil, když jsem viděl své suché zakončení))))))) Řekl jsem ano, měl bych, myslel jsem, že je to pravděpodobně další odpad a zapomněl jsem na to, tím více říká, že můžete najít ve dvou obchodech nebo obchodech, v té době nebyly k prodeji. Všechno bylo zapomenuto a po chvíli mi řekla, co mají na prodej, jaká skvělá věc atd. Obecně jsem si koupil 350 nebo 450 rublů, které si nepamatuji))))

  A to vůbec nelitovalo! Nástroj je vynikající, obsahuje ovesný olej, který, jak je uvedeno na lahvičce, obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje. Aplikuji 2-3 kapky na mokré vlasy, na spodní polovinu vlasů a věnujte zvláštní pozornost špičkám. Vlhknutí špiček, můj suchý konec, neváží, vlasy nemění strukturu nedostane tuku. To znamená, že vlasy mají stejný objem jako bez tekutiny, ale špičky nejsou cítit, vlasy nejsou zmatené. Jsem takový nástroj potěšen. Bude trvat dlouho - 100 ml., Zatímco Avon sérum - 30 ml. Krásná lahvička a praktický dávkovač. Výrobce Rusko.

  A jaká je jeho chuť! Trudte z této vůně! Barva produktu je průhledná, obsah oleje je cítit podle jeho konzistence, ale není mastný a nezanechává strašlivou známku na rukou.

  Jsem velmi spokojen s výsledkem tohoto produktu, radím každému suché tipy a obecně i prevenci vlasů, ale nezapomínejte na to častěji :-)

  Co by mělo mít každý (2)

  Přečtěte si všechny, které mají suché a poškozené vlasy. Spolu s mousse reenactor používám tuto tekutinu. Upřímně nemám opravdu rád Ollin, ale tyto dva produkty jsou prostě božské.

  Tato tekutina má mastnou strukturu a jemnou vůni, která vás přiláká. Aplikuji kapalinu na mokré vlasy a hýbám. Oh ano, já je skřípím, protože předtím, než jsem nikdy nekombinoval mou slámu mokrou. Bylo to neskutečné. Samotný výrobce deklaruje snadné česání a produkt se s ním dokonale vyrovná. Mám kudrnaté vlasy, které ztěžují mou situaci. Pravidelně jsem narovnával vlasy, ale teď jsem si na vlasy dala tekutinu a všechno jsem si vyřezala. Vyschnou a je příjemné, aby se je dotýkali, pěkně voní. Vlasy se stávají živými, velmi lehkými a ušlechtilými. Rozdělené konce jsou mnohem menší a vlasy jsou s tímto kouzelným elixírem jasně potěšeny. Plus plus je ochrana proti UV záření.

  2. Používám také tekutinu na suché vlasy. Když je obtížné je pokrýt, nebo leží ošklivě, pak kapalinu na dlani kapkám, potřím a rovnoměrně ji aplikuji na vlasy. Po česání a jako po stylingu s fénem nebo kleštěm leží lež. A poté jsou navlhčené a snadno se hřebou.

  P.S. Je lepší neuplatňovat tekutinu na kořeny, jinak by se vlasy mohly rychle začít tukat.

  Používám tuto tekutinu s vlasy a z mých suchých barvených vlasů nic nezbylo.

  Tekutá rekonstruktorová tekutá rekonstrukce 100 ml (Ollin Professional, péče o vlasy, BioNika)

  Obnovuje poškozené vlasy, usnadňuje česání

  Řada produktů BioNika

  Tekutina je určena pro intenzivní obnovu suchých poškozených vlasů. Umožňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej v něm obsažený obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV zářením a zvlhčuje.

  Semenova Larisa Stary Oskol 02/06/2019

  Účinnost, hodnocení 5

  Používám tento nástroj již 2 měsíce, všechno se mi líbí, vlasy po použití jsou dobře česané a špinavé

  Texture 5 hodnocení

  Olejovitá čirá kapalina

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Dost už půl roku

  Závěry: Po aplikaci je srst hladká, hladká a okamžitě není známo, zda se vlasy rozpadají, ale výsledkem je, že vlasy jsou méně poškozené během česání. Celkově dobrý produkt!

  Semenova Larisa Stary Oskol 12/29/2018

  Účinnost, hodnocení 5

  U vlasů se suchým hrotem a pro které vlasy nevyhladí dobře, potřebný pád měkčí dobře suché konce a udržuje normální vzhled vlasů.

  Texture 5 hodnocení

  Jasný olejový gel

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Ekonomický na půl roku přesně, pokud ho používáte každý druhý den

  Závěry: dobrý nástroj za pěknou cenu.

  Alina Kazan 26.10.2018

  Závěry: Vůně dobře, je snadné hýbat vlasy, nezaznamenala jsem žádné další výhody.

  Lutoshkina Elena Chelyabinsk 09/29/2017

  Účinnost, hodnocení 5

  Výborný nástroj a vzhledem k ceně je obecně skvělý! Perfektně se stará o konce vlasů, dává jim život, chrání před vysycháním.

  Texture 5 hodnocení

  Tekutá mastná struktura mírně silnější než voda. Páchne jako květiny. Zpočátku se zdá, že je trochu lepkavý, ale rychle se vstřebává do vlasů a nezanechává žádnou lepivost.

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Nástroj je velmi úsporný, mám dostatek jediného kliknutí, když používám každý den, mám láhev po dobu 7 měsíců.

  Závěry: Tekutina skutečně dává vyváženému vzhledu ke špičkám vlasů. Samozřejmě, že již vyříznutý konec není schopen ho vyléčit, ale jako prevence to funguje dobře. Zahřívám kapalinu mezi dlaněmi a aplikuji je na špičky, používám sólo nebo míchám s oleji a balzámy. 5!

  Baybakova Tatyana Yelets 17.7.2017

  Závěry: 5 pouze pro božský zápach. Rozhodněji přijmu)

  Amber Samara 08/03/2017

  Účinnost, hodnocení 5

  Vyhlazuje, dělá vlasy měkké, dělá snadnější česání.

  Texture 5 hodnocení

  Olejovitá, čirá barva, sladká, ale nelegovaná chuť

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Je to velmi úsporné, pro dlouhé vlasy stačí dvě malé kapičky.

  Závěry: Vlasy nebudou vyléčit, část se neodstraní, ale pomáhá vypadat vlasy dobře upravené. Poskytuje lesk a hladkost.

  Balashova Oksana Moskva 21.05.2017

  Účinnost, hodnocení 5

  Skvělý nástroj! Není to trochu líto nákupu! Ačkoli nemám s čím se porovnávám (moje první tekutina), ale jsem s ní potěšen. Vůně úžasné, něco citrusového nebo něco takového, chci jíst)) Dávám kapku na mokré vlasy ve stylu fén. Hroty jsou živé, lesklé, nelepí se v různých směrech, měkké. Vážené nebyly zaznamenány.

  Texture 5 hodnocení

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Velmi šetrně je zapotřebí jen kapka, aby se vaše vlasy nedostaly mastné.

  Závěry: Koupit více, opravdu rád nástroj.

  Abdulina Anna Nižnij Novgorod 03/08/2017

  Účinnost, hodnocení 3

  Nehodnotil jsem tento výrobek, příliš obsedantní vůni a nepochopitelnou konzistenci.

  Textury, hodnocení 2

  Hrubý olej (nebo ne olej?) Nechápal jsem

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Ekonomické, protože pouze jedna kapka se spotřebuje najednou.

  Závěry: Po Londa je vlasový olej, tento výrobek způsobil zvláštní pocity. Za malou cenu někdo nemusí být odrazen posedlým sladkým zápachem a přetížením vlasů (tlustostí), jestliže přijmou o něco víc než kapku peněz.
  Není také jasné, na které vlasy se aplikuje tekutina - suchá nebo mokrá. V návodu k použití nejsou tyto informace k dispozici.

  Valiakhmetova Guzel Birsk 04.02.2017

  Účinnost, hodnocení 5

  Tuto tekutinu používám po šamponování na vlhkých vlasech, po usušení se stává hladkou. měkké. vlasová část se snížila

  Texture 5 hodnocení

  mastné v textuře

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Nemohu říci, že je ekonomické, protože vlasy jsou dlouhé a poškozené. Vezmu si hodně

  Závěry: velmi účinný nástroj, a také levné. Ujistěte se, že koupíte více

  Bochkareva Marina Aleksandrovna Belgorod 15.12.2016

  Účinnost, hodnocení 5

  Používám ji okamžitě po umytí vlasů. Nečekám, až budou vlasy suché. Snažil jsem se aplikovat přípravek na suché vlasy, což také dalo výsledky, ale stále se mi líbí více na mokré. Jakmile jsou moje vlasy suché, vyčistím si vlasy a nevidím žádné náznaky přilepených konců. Zůstává mírný zápach, je krásný.

  Texture 5 hodnocení

  Láhev z plastu zeleně transparentní barvy. Kapalina byla velmi hustá a velmi ekonomická. Barva hustá, průhledná.

  Ziskovost / výdaje, hodnocení 5

  Ekonomicky. Na mou délku (pod lopatkami) stačí 2-3 kliknutí. To se vezme v úvahu vzdálenost od kořenů (5-8 cm, aby nedošlo k tuku a přetížení) a na velmi špičky.

  Závěry: S jeho pomocí je snadné hřebenovat dlouhé neurčité vlasy a méně vlasů zůstane na hřebenu, než kdyby nebylo použito.

  Rekonstrukce kapaliny (Ollin Bionika Fluid Reconstructor) - 100 ml

  Stručný popis

  To není možné! Jistě to vykřiknete zkoušením této nádherné tekutiny. To, co dělá, je fantastické! Zajistěte, aby vaše vlasy leskly a dobře upravovaly. Přečtěte si celý →

  Vlastnosti:

  Zobrazení bodů vydání

  To není možné! Jistě to vykřiknete zkoušením této nádherné tekutiny. To, co dělá, je fantastické! Zajistěte, aby vaše vlasy leskly a dobře upraveny vzhled již při prvním použití.

  Lehký, beztížný s efektivním rekonstrukčním vzorem linky Ollin Bionika. Nejlepší nástroj pro intenzivní péči a obnovu suchých, poškozených, křehkých vlasů a dělených konců.

  Vlastnosti kapaliny Allin Bionics

  • Rekonstruuje poškozené vlasy a usnadňuje jejich hřeben.
  • Odstraní problém vlasové části a konců.
  • Není těžší a nedává tuk vlasům.
  • Chrání před UV zářením.

  Základem tekutiny je ovesný olej, obsahuje přírodní antioxidanty, dokonale zvlhčuje a má regenerační účinek na strukturu vlasů.

  Způsob použití

  Na dlani nanášejte několik kapek a rovnoměrně roztáhněte produkt přes vlasy, přičemž věnujte zvláštní pozornost problémovým oblastem a špičkám.

  Dostupné možnosti nákupu:

  • 100 ml - článek 723139

  Recenze rekonstruktoru fluidní vlasy - ollin professional bionika

  Velmi chladné máslo! Ne poprvé, kdy budu používat, budu brát víc! Aroma je velmi příjemná! Zvláštní poděkování prodejně za dar! Velice pěkné!

  Velmi chladný olej, vlasy po tom, co je velmi měkký, lesknout)) Bude to trvat déle! Dívky, radím každému!)))

  Pro suché vlasy je velmi lehký tekutý olej. Jedna, dvě kapky to nedokážou, potřebujete šestkrát stisknout dávkovač. Páchne jako bonbony. Vůně na vlasech nedrží. Fluffiness se neodstraní.

  Velmi cool nástroj, překvapivě i pro mastné vlasy! Vlasy jsou hladké, česané dobře a neudělují je těžké, jedna kapka je dostatečná, pro suché můžete pravděpodobně mít víc.

  Špatné řešení. Hroty nejsou hydratovány, ale suché.

  Kdo to používá, může být recenze Ollin BioNika Fluid reconstructor Fluid.

  Kdo to používá, můžete přečíst. Rekonstruktor kapalného rekonstruktoru Ollin BioNika. Děkuji za odpověď

  Moc se mi to líbí! Nejdřív jsem nepoužíval první rok. Hroty vlasů nejsou tak suché a snadněji se hřebeny.

  winy199004, a rozdělit končí pájky?

  vizuálně v celkových obrázkových účesů ano, a pokud se podíváte pozorně na každého, je nepravděpodobné

  5aristokrat, je účinek jen pro něj? Neexistují žádné léčebné vlastnosti?

  • 6befit11
  • 12. května 2016
  • 16:46

  Blameworthy199506, používám asi rok. Líbí se mi to! Koupit více. Dost dlouho na dlouhou dobu

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:46

  5aristokrat, omlouvám se (díky za radu!

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 16:47

  blameworthy199506 rozdělen pouze na smyku

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:47

  6befit11, kolik ti stačí?

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 16:47

  blameworthy199506, koupil jsem ten rok, stále ho mám, ale nepoužívám to každý den

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:48

  5aristokrat, ano, to je pochopitelné))

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:49

  5aristokrat, tak dlouho))

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 16:50

  blameworthy199506, no, stále mám ovoce, měnil jsem je pravidelně a pak potřebuji dvě kapky

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:53

  5aristokrat, měl jsem indolové sérum, také se mi líbilo. A naposledy v salonu doporučili tento olej.

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 16:54

  blameworthy199506, není to máslo

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 16:55

  5aristokrat, ano? Možná ho to volala. Ale ukázala takovou trubicu

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 16:58

  blameworthy199506, samozřejmě, olej je v kompozici samozřejmě, ale je hustý jako emulze konzistencí

  • 6befit11
  • 12. května 2016
  • 17:03

  blameworthy199506, ještě neskončil. Již dlouho

  • gyro4155
  • 12. května 2016
  • 17:06

  5aristokrat, a kolik je tento nástroj?

  • 5aristokrat
  • 12. května 2016
  • 17:07

  gyro4155, až 400, všude různými způsoby, kolem 350, někde více

  • gyro4155
  • 12. května 2016
  • 17:08
  • graham198505
  • 12. května 2016
  • 17:13

  blameworthy199506, žádné prostředky rozštěpení konců pájky, ve skutečnosti už nejsou živé vlasy. Pokud se špičky rozštěpí, znamená to, že vlasy nemají dostatek výživy a je nutné je krmit zevnitř. No, nebo prostě není tvoje délka

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 17:17

  Graham198505, nebudu rozhodnout o náměstí))) Ano, přinesl jsem je sám, s barvami a žehličkami ((teď jsem je rozřezal o pár)

  • graham198505
  • 12. května 2016
  • 17:27

  blameworthy199506, po žehlicích jsem stříhala 10 cm najednou, i když jsem si cenil každý centimetr. A o čtyřkolkách, tak jsem

  • princi
  • 12. května 2016
  • 17:28

  Graham198505, úplně souhlasím, i já, čím déle to je horší tok.

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 17:30

  princi, je to pravděpodobně pro každého, nemoc dlouhých vlasů. Málokdy se setkáváte s mužem s dlouhými dokonalými vlasy.

  • princi
  • 12. května 2016
  • 17:32

  Blameworthy199506, no, není divu, že čím déle jsou, tím více vitamínů a jiných výživových potřeb vlasů. V mém případě jsou například nižší než lopatky a nikdy nevyrostly, i když se nerozdělily, rostou na lopatky a to je vše, růst se zastaví.

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 17:36

  knížeti, i já jsem vyrostl před lopatkami a vyrůstal během těhotenství), ani jsem si nevšiml)

  • princi
  • 12. května 2016
  • 17:39

  Blameworthy199506, štěstí, ale naopak, oba synovi si vzali vlasy pro sebe, dokonce se mi ze mě méně stočili. Před prvním těhotenstvím byly kudrlinky jako po chemii nikdo nevěřil. A po druhém je maximální délka o něco nižší než ramena, a pak se hned okamžitě ublíží, uzdraví se a nehojí.

  • graham198505
  • 12. května 2016
  • 18:03

  princ, mé dlouhé vlasy byly tekuté a tenké a můj obličej obvykle nepřesahoval 20 cm. Ale teď jsou živější s náměstím, pod vlasy je spousta náramků a dokonce i lesk.

  • winy199004
  • 12. května 2016
  • 18:04

  blameworthy199506, nemůžu říct jistě, moje vlasy jsou kudrnaté, rozřezávám tipy dvakrát ročně.

  • suzerainty
  • 12. května 2016
  • 20:16

  Mám dostatečně dlouhé vlasy, každoročně řezím 20-25 cm, všechno je v pořádku)) Používám olej Avon pro rozdělené konce, mnoho let se mi líbí

  • 98excrescentní
  • 12. května 2016
  • 21:41

  blameworthy199506, nelíbí se mi to. Zneklidňuje vůni. Velmi špinavé. Je to velmi snadné to přehánět. A efekt byl dobrý jen na začátku.

  • blameworthy199506
  • 12. května 2016
  • 21:42

  Jak se stane, když to přeháníš?

  Ollin Profesionální rekonstruktor kapalného rekonstruktoru 100 ml (Ollin Professional, BioNika)

  POZOR POZOR!

  popis

  Tekutina je určena pro intenzivní obnovu suchých poškozených vlasů. Umožňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej v něm obsažený obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV zářením a zvlhčuje.

  AKTIVNÍ KOMPONENTY

  Ovesná kaše Ceramides Creatine C 100

  APLIKACE

  Na dlani naneste několik kapek a rovnoměrně roztáhněte vlasy.

  SHTRICHHODE

  SPONZORSTVÍ

  Recenze (4)

  Efektivní rekonstrukce tekutin, vlasy po měkké, uzavřené konce rozděleny, vlasy snadno hřebeny, nezaměňujte a nehýbejte. Hlavní věc není přehánět jinak, vlasy budou mastné

  Koupil jsem si doporučení. Chtěla jsem vyzkoušet nový nátěr na nesmazatelný olej. Tyto výrobky používám k malému vyhlazení vlasů podél délky, vyhlazení konců, eliminování plynulosti. Moje vlasy jsou kudrnaté, ale nejsou žádné problémy s česání. Tato tekutina funguje špatně na mých vlasech, fluffiness se téměř neodstraní, ale špičky a délka trochu uklidní. Aroma je sladká, banán, na vlasu je zachována. Středně hustý nástroj, mám dostatek 1-2 kliknutí. Tekutina se nelíbila, slabý nástroj.

  Vynikající nezmazatelná péče o konce vlasů. Lepidla a chrání špičky od profilu. Pěkný pach a jen malý náklad. Čtverce potřebuje kapičku, kterou si třtím na prstech a žehnu špičky. Po střihu se množství střihu vlasů nezvyšuje.

  Tekutý rekonstruktor z Ollin, když mi bylo doporučeno v kabině. Tekutina je průhledná, velmi příjemná vůně, nemasí vlasy. Jeho hlavním směrem je snadné česání vlasů a odstranění zbraně. S těmito položkami se výborně dokáže vypořádat. Existují lepší nástroje, ale jeho cena je docela dobrá.

Pro Více Informací O Suché Vlasy