logo

Složení pro keratinové vyrovnávání vlasů Inoar / keratin

Sloučeniny pro keratinové vyrovnávání vlasů Inoar - jedná se o jednu z nejúčinnějších prostředků pro narovnání.

STRIKTNĚ PRO PROFESIONÁLNÍ APLIKACI.

Zatímco nejbezpečnější vlasy. Kromě toho vyživují a zvlhčují vlasy panthenolem, arganem a kakaovým máslem, stejně jako komplex aminokyselin. S každým postupem budou vlasy lepší a lepší! * A účinek bude trvat na vlasy od 4 měsíců do jednoho roku *

Všechny skladby společnosti Inoar plně vyhovují evropským standardům a aktivně se prodávají po celém světě (včetně Evropy a USA).

G.Hair je nejsilnější složka pro rovnání keratinu Inoar a jeden z nejsilnějších na trhu.

 • Navrženo tak, aby narovnalo tvrdé kadeře. Univerzální.
 • Účinek trvá od 6 měsíců do jednoho roku;
 • Obsah formaldehydu 0,2% je bezpečný pro člověka a vlasy;
 • Intenzivně vyživuje vlasy;
 • Ideální poměr ceny a kvality;
 • Bez silikonu;
 • Workshop zdarma s nákupem kompozice.

Určeno německými chemikáliemi na objednávku firmy Inoar.

Cena: sada 1 l. - 14500 rub.

sada 250 ml. - 5000 rublů, sada 100 ml. - 2050 rub.

Na složení INOAR G.HAIR

Pokyny pro vyrovnávání keratiny G-Hair from Inoar:

Krok 1. Opláchněte vlasy šamponem G-Hair Deep Cleansing Shampoo dvakrát. Šamponovou pěnu nechte na vlasy 2-3 minuty. Opláchněte důkladně vodou. Vysuňte vlasy bez použití hřebene.

Krok 2. Aplikujte složení * G-Anti-Volume ošetření vlasů, počínaje od okcipitální zóny, ustupující ze skalpu o 1-2 centimetry. Chraňte vlasy hřebenem s jemným ozubením a odstraňte přebytečné složení. Pro hluboké proniknutí keratinu byste měli zachovat složení na vlasu po dobu 20 minut po zpracování posledního vlákna.

* Roztok s pokročilým pokrokem s keratinovou kompozicí G-Hair Extreme Premium Keratin Smoothing Treatment 10 minut před použitím v poměru 1:10

Krok 3. Vysušte vlas 100% pomocí hřebene a vysoušeče vlasů (suchý s teplým nebo studeným vzduchem). Rozdělte vlasy na 4 zóny. Začněte od okcipitální zóny a začněte narovnávat železem. Vysuňte vlasy jemnými vlákny o délce 7 až 10krát (v závislosti na struktuře vlasů). Opakujte postup na časových oblastech, stejně jako nárazy.
Teplota žehlení:
180 С - tenké, oslabené vlasy;
210 C - normální barvené vlasy;
230 C - tvrdé, přirozené vlasy.

Krok 4. Nechte vlasy vychladnout po narovnání po dobu 15 minut nebo je ochlaďte studenými vlasy sušičky. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou bez použití šamponu a aplikujte G-Hair Finalizing Mask, namočte kompozici na vlasy po dobu 10 minut a opláchněte vodou. Vyfoukněte vlasy.

Koupit keratin v oficiálním prodejci v Nizhni Novgorod Inoar (Inoar):

-Koupit kompozici pro usměrňování keratinu

-Keratin rovnání koupit;

-keratinové testovací soupravy koupit

-Keratinová regenerace vlasů

-keratin nižší rovnání vlasů

-keratin pro vlasy

-keratin vlasy recenze

-keratin pro práci s vlasy

-keratin online obchod

-Honma Tokio Keratin Honma Tokio

-Inoar keratin Inoar

-Keratin bez formaldehydu

-keratinová maska ​​na vlasy

-vlasy po keratinu

-Keratin pro vlasy;

-Oficiální prodejce Inoar;

-Wow krása (Wow krása)

-Koupit keratin vlas rovnání

-Koupit brazilské narovnání

-koupit keratin vlas rovnací sada

Formulace s keratinu, který je ve srovnání Inoar G.Hair a marocké: Dzhikheir, Global Keratin Shot, drnčení (Graham) AlfaParf, Goldvell, zlato, lesk, Wang BB, Brazillian Bloaut, bomba Gloss Floraktiv, PUR, bohatý, Kerarganik, KERASILK, Honda Tokyo, Aqua keratin, Adji Max Plus, Magic, Tahe (Tae), Trissola True, Sens, Glamour, Iber, Phelps, Vitaker, Brazílie Kakao, Perola, Gloss, Alfaparf, Wee Van, Vaughn, Yunik, Salon Royal, San Liss, Grammy (Gremi), komplex, Koofer Vivien Aradzho, Phelps Vernise, Koifer Blindage, Koofer Advance, Kokoshoko (Koko-shoko, Kokochoko, Ko of Chocó), Zap Z Tox (Ztoks) Yucas (Yu Kas), Alpha Gold Nutrimaks Extreme, Ultimate, Bibivan, Cool Stravberi, BTH (BTiks) Coffee Green Honma Tokyo, tón, závěsy Cocoa Max Bloaut, Tsitrik, Argan Oggiono Lizzy (Lys), Viura Macadamia, Fiksnanokeratin (Fix Nanokeratin, Nano keratin) Nutrik, Organic BTHH (BTIKS), All Time, Yukas (Yu KAS) Tsitrik, Straight Kosmetika, Maria, CT Amazon, Ewok, Viura, Okgan Lux, Vogue, Oso Professional, Korban Meis Liss, Happy Heir, Pláž Maravi, Alfaparf, Ollin, Ecowan, Trisola, Hubert

koupit keratin Nizhny Novgorod keratin rovnání.

Sloučeniny, s nimiž se porovnává keratin Inoar G.Hair a Maročan: GKHair, Global Keratin, Shot, Gramy, Alfaparf, Goldwell, Gold, Gloss, BB One, Brazilian Bloaut, Bombshell Gloss Floractive,

Čistý, Rich, Kerarganic, KERASILK, Honma Tokyo, Aqua keratin, Agi Max Plus Magic, Tahe, Trissola Je pravda, že Sense, Glamour, Ybera, Felps, Vitaker, Brazílie Cacao, Perola, Gloss, Alfaparf, Wone, W One, Unic, Salon Royal Sun Liss, Gramy, Complex, Coiffer Viviane Araujo, Felps Verniz, Coiffer Blindagem, Advanced Coiffer, Cocochoco (Coco čoko), Zap Z Tox (Ztox), Y Kas (Ykas), Alpha Gold, Nutrimax Extreme, Acid Power Ultimate BBOne, cool Strawbery, BTX, Honma Tokio Coffee Green, Ton, Portier Cacao, Max Blowaut, citronová, Argan Ojon, Lizz, Viure Macadamia, Fixnanokeratin (Fix Nanokeratin, Nano keratin), Nutrik, Organic BTXX, All Time, Ykas (Y kas) Citrina, přírodní krásy, Maria, ST Amazon, Evoque, Viure, Orghan Lux, Vogue, USO Professional, Korban Mais Liss, Miga, Happy vlasy, Maravi pláž, Alfaparf, Ollin, Ecowan

Koupit keratin Nizhny Novgorod keratin rovnání. Dodání a školení zdarma s nákupem kompozice.

Školení, kurzy, semináře keratin Nizhny Novgorod. Webináře a videa.

G.Hair Keratin narovnává tvrdé a kudrnaté vlasy

Keratinový komplex G.Hair je nejoblíbenější keratinová vyrovnávací vlasová směs z brazilské kosmetické značky Inoar Professional, která má nejsilnější rovnací účinek.

Tento keratin se dobře vyrovná s jakoukoliv vlnitostí a odstraní přebytečnou plynulost, zatímco dobře zvlhčuje vaše vlasy díky dokončovací masce, která je součástí balení.

Keratinový efekt - 100% rovné a hladké vlasy s přirozeným leskem.

G.Keratin vlasů je vhodný pro všechny typy vlasů a doporučujeme těm, kteří jsou unaveni každodenním narovnáním železem!

Hlava lze umýt ihned po postupu. Chcete-li zachovat efekt po dlouhou dobu, doporučujeme umýt vlasy profesionálními domácími šampony a maskou jednou týdně.

Kompozice je k dispozici v objemu a 1 litru.

Vzorky 50, 100, 250 ml naleznete zde.

Přibližná spotřeba vlaků: 1 litr - rovnání 20-22; 250 ml - 4-5 narovnání

Inoar keratin vlasové rovnání: výhody a nevýhody postupu

Každá dívka chce zlepšit svůj vzhled tím, že se uchýlí k různým postupům. Keramické zarovnání vlasů Inoar (Inoar keratin) je jedním z postupů, které vám umožňují přeměnit vlasy na luxusní, hladké, lesklé na dlouhou dobu. Kromě vyhlazení se postup, který obsahuje keratin, obnovuje, léčí a vyživuje prameny. Jak je tento postup? Jaká je cena? Jak bezpečná je služba? To vše najdete v této publikaci.

Princip činnosti

Hlavním prvkem této služby je keratin, který je základem přírodního zakřivení. Avšak pod vlivem životního prostředí, účinky různých škodlivých faktorů, je tato látka zničena, vymyta, struktura vlasů se stává tenčí, ztrácí jejich lesk, pružnost.

Podstata této služby spočívá v tom, že prameny pro narovnání jsou ošetřeny keratinovým roztokem, vyplňují poškozené oblasti, pak se pod vlivem vysokých teplot mění na mikrofilmy a obklopují vlasy samotné.

V důsledku toho se prameny stávají hladkými, lesklými, chráněnými před vnějšími vlivy environmentálních faktorů.

Složení

Výrobky Inoar jsou vyráběny asi 20 let a zaujímají vedoucí pozici mezi značkami, které vyrábějí keratinizační léky. Linka Keratin rovnání Inoar se vztahuje na profesionální kosmetiku. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Pro měkké prameny byly prezentovány keratin Inoar Maroccan, pro tvrdé vlasy Inoar G. Inoar Maroccan Kit obsahuje šampon pro hluboké čištění se speciální kompozicí, komplex Inoar G Hair obsahuje hluboce čistící šampon, vyrovnávací prostředek a masku.

Pozor! Formulace těchto přípravků obsahují formaldehyd v bezpečném množství pro lidské tělo.

Hlavní složkou je keratin, dodatečně organický kakaový extrakt, jojobový olej, bílá hlína, bílkoviny z pšeničných klíčků, panthenol. Silikon v těchto přípravcích chybí.

Výhody keratinového vyrovnávání Inoar zahrnují:

 • flexibilní cenová politika;
 • bezpečnost;
 • dostupnost;
 • dlouhodobé užívání léku (až 6 měsíců);
 • široká škála výrobků;
 • díky kombinaci skvělých zkušeností a vysoce kvalifikovaného týmu.

Náklady v kabině a doma

Náklady na služby v kabině se značně liší. To je ovlivněno takovými faktory, jako je úroveň profesionality specialisty, náklady na elektřinu, zisk salonu. V kabině se cena liší v závislosti na délce, hustotě vlasů, zvolené značce.

Například, keratin rovnání bangs s Inoar sloučeninou bude stát asi 600-700 rublů, s průměrnou délkou vlasů až k lopatkám ramen, náklady budou asi 6 tisíc rublů. Doma bude cena záviset na objemu použitého léku, délce vlasů.

Například sada pro vyrovnání s objemem 100 ml bude stát asi 1500 rublů. Toto množství stačí na kadeře střední délky.

Kontraindikace

Keratin rovnání Inoar v důsledku přítomnosti škodlivé látky nazvané formaldehyd (aldehyd) v daném složení je zakázáno používat v následujících případech:

 • vypadávání vlasů;
 • onemocnění pokožky hlavy, poškození kůže;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • prekancerózní onkologické onemocnění;
 • citlivost kůže, alergické projevy;
 • bronchiální astma.

Nedoporučuje se používat tuto službu s tenkými, vyčerpanými prameny. Důvodem je skutečnost, že během operace jsou kudrlinky nasyceny drogou, stávají se těžšími, což je ohrožuje další ztrátou. Také s tímto postupem kudrlinky ztrácejí objem a s tenkými vlasy ovlivní vzhled dívky.

Fotografie před a po

Etapy postupu

Tento postup se nazývá také brazilský. Celý proces trvá asi 3 hodiny.

Produkty Inoar jsou vhodné jak pro domácí použití, tak pro profesionální služby. Při používání doma je důležité dodržovat pokyny pro použití.

Postup vyžaduje následující nástroje:

 • šampon pro hluboké čištění;
 • rektifikační sloučenina;
 • štětec pro použití;
 • železo;
 • vysoušeč vlasů;
 • štětec

Je to důležité! Je nutno udrţet tuto událost v dobře větraném prostoru, neboť přípravek obsahuje formaldehyd, který při odpařování může ovlivnit zrak, centrální nervový systém, může způsobit bolesti hlavy, trhání.

Fázový algoritmus

 1. Prvním krokem je umytí vlasů šamponem pro hluboké čištění vlasových vloček. Někteří experti doporučují opakovat to 2-3 krát.
 2. Dále jsou kudrlinky potlačeny ručníkem, vysušeny o 90%, česány hřebenem se vzácnými zuby a pokračují v aplikaci kompozice.
 3. Aplikujte kompozici na potřebu pramenů, odklánějící se 1 cm od kořenů. Léčba je podobná procesu barvení. Počínaje spodními prameny je každý pramen bohatě namazán.
 4. Je třeba, aby lék na vlasu odolal asi 20 minut a pokryl je filmem nebo čepicí.
 5. Dalším krokem je vyschnout vlasy. Teprve potom můžete začít zarovnávání pomocí žehlení od spodních pramenů při teplotě 230 stupňů. Každý pramen musí být narovnán 5-7 krát.
 6. Konečným krokem je umývání hlavy, nanášení zvlhčující masky na kudrlinky, konečné sušení s vysoušečem vlasů.

Doba trvání akce

Zarovnání keratinového přípravku Inoar trvá od 2 měsíců do 6 měsíců. Tento rozsah se vysvětluje tloušťkou, délkou vlasů, protože na dlouhých pramenech je složení rychlejší.

Při správné péči, používající šampony bez síranu a keratinové masky, bude účinek trvat mnohem déle.

Péče o vlasy po proceduře

Na rozdíl od jiných operací, při narovnávání zámků s přípravkem Inoar, můžete své vlasy umýt 40 minut po operaci a ne o 3 dny později.

Nedoporučuje se používat vlasy, používat bazény, sauny bez klobouků. To je způsobeno skutečností, že vlhký horký vzduch ničí keratinový film.

Před odjezdem na moře odborníci neposkytují poradenství k výkonu služby.

Pro správnou péči je třeba použít speciální nesulfátový šampon nebo šampon, který neobsahuje chlorid sodný. Dále se doporučuje, aby se speciální maska ​​obsahující keratin přidala.

Podrobnosti o péči o vlasy po narovnání naleznete na našich webových stránkách.

Výhody a nevýhody

Pozitivní strany rovnání keratinu Inoar jsou:

 • efekt hladkých, lesklých kadeří je patrný po prvním postupu;
 • Vynikající alternativa chemické metody rovnání nebo denního vyrovnání se železem;
 • dlouhodobý účinek;
 • prameny dýchají;
 • Můžete kreslit kudrlinky, styling;
 • problém rozdělených konců, statická elektrifikace;
 • vlasy vypadají dobře upravené i ve větru a špatném počasí.
 • Mezi nevýhody patří:
 • možná alergie na formaldehyd;
 • může snížit objem kudrlin;
 • poměrně dlouhá doba;
 • po nějakém čase se mohou konce odtrhnout;
 • náklady na proceduru jsou poměrně vysoké;
 • často se vlasový stav po narovnání keratinem zhoršuje;
 • operace po určité době je třeba opakovat;
 • nízká úroveň odbornosti odborníka může poškodit vlasy.

Před příjezdem do salonku je třeba vzít v úvahu všechny indikace a kontraindikace této služby.

Na internetu najdete obrovské množství nadšených i negativních recenzí. Než se rozhodnete vážit všechny výhody a nevýhody. Doporučujeme také důvěřovat vašim kadeřím pouze profesionálním řemeslníkům se zkušenostmi s podobnými pracemi. Pokud bude provedeno správně, efekt bude úžasný a bude nadšený uživateli po dlouhou dobu.

Další informace o vyrovnávání vlasů keratinem naleznete v článcích:

Užitečná videa

Keratin vlasové rovnání.

Pokyny pro vyrovnávání keratinových vlasů.

Inoar G-HAIR KERATIN - recenze

Irina Astakhova
Hostující Moskvu

Od dětství jsem opravdu chtěla dlouhé a rovné vlasy, ale příroda mi dala kudrnatý a na tom se nedá nic dělat. Tak jsem si myslel na začátku. Zkoušel jsem celou řadu různých usměrňovačů a dokonce lidových receptů. Ale výsledek byl velmi krátkodobý a neúplný a od častého užívání drog se mé vlasy začaly zhoršovat. Ale nedávno jsem se z známého kadeřnictví dozvěděl o novinkách z značky Inoar "G-HAIR KERATIN" keratinového komplexu. Okamžitě jste se rozhodli vyzkoušet tento komplex pro sebe. Šla jsem do salonu a postupovala. Co mohu říci - po prvním použití tento účinek trval přibližně 4 měsíce a výsledek byl po celou dobu úžasný. Vlasy byly hladké a hedvábné, jejich lesk také vzrostl. Tak jsem se opravdu líbil tento opravný a současně zdravotní efekt. A teprve teď se trochu zahalili. Během této doby jsem se dokázal plně těšit z přímých a silných vlasů, trochu experimentovat s účesy. Nyní na nějaký čas vypadám jako kudrnatá a pak se chystám znovu vrátit do postupu vyrovnání s "G-HAIR KERATIN", protože tento nástroj je opravdu úžasný!

Keratin INOAR G-Hair Keratin 1000ml

12700 rub. 10 000 rub.

Pokud jste majitelem tvrdých neurčitých kadeří, pak Vám naši odborníci doporučují, abyste si vybrali speciální komplex G-HAIR. Vyvinutý špičkovými specialisty, řada G.HAIR obsahuje stejný jedinečný vzorec, který zákazníci dlouho vědí a důvěřují.

Komplex účinně ošetřuje a snižuje objem, ideální pro uklidnění i těch nejvíce vzpurných pramenů, vede k reinkarnaci vlasů díky intenzivnímu naplnění keratinem, který obaluje každý vlas, "ucpává" pórovité poškození a zranitelné konce, dává vlasům nepřekonatelnou hladkost a oslňující lesk a lesk. luxusní vzhled.

 • Účinek trvá až 5 měsíců;
 • Vlasy lze umýt ihned po ukončení procedury;
 • Obnovuje a narovnává vlasy po prvním použití

Pokyny INOAR "G-Hair

Pro rovnání keratinu budete potřebovat:

Žehlička na vlasy s keramickými deskami (200-230 ° C).

Klipy na vlasy.

Silikonové (gumové, vinylové nebo latexové) rukavice.

Miska s kartáčem. Kadeřník na vlasy

Umyjte si vlasy šamponem hlubokým čištěním INOAR G-Hair 2 - 3 krát, abyste dokonalou čistotu. Přírodní mytí vlasů 3 krát. Naposledy nechte šampon na vlasy po dobu 5 minut. Šampon umyjte teplou vodou.

Vyhustné vlasy 100%. Hřebenová kartáč se vzácnými zuby.

Rozdělte vlasy na 6 zón. Okcipitální část je ponechána volná.

Kadeřanku na vlasy vysušené vlasy jsme položili pramenem a ustoupili jsme 1 cm od kořenů. Nejprve se keratin aplikuje na zadní část, pak na temporální část. Bangy jsou zpracovány poslední.

Vlasy musí být kompletně namazány se sloučeninou, ale neměly by se vypouštět, zbytky kompozice je možné odstranit hřebenem a aplikovat na neošetřenou část vlasů. Po aplikaci musí být keratin udržován na vlasu po dobu 15-20 minut, můžete použít polyethylenový uzávěr tak, aby byl přípravek absorbován do struktury vlasů. Po nanesení přípravku na všechny části pokračujte v sušení.

Ošetřené vlasy se suší sušičem vlasů na 100% teplého vzduchu, střídající se se studenou vodou.

Práce se žehličkou

Pro práci je třeba zvolit žehličku s regulací teploty do 230 ° C. V závislosti na typu vlasů nastavíme teplotu žehlení od 200 do 230 ° C.

Jakmile žehlička dosáhne požadované teploty, začneme pracovat. Opakujte postup pro zarovnání každého vlákna vlasů 8-10 krát (pokud jsou vlasy rozptýleny), což zajistí plné proniknutí a "utěsnění" keratinu do vlasů. Počet vyhlazování závisí na tloušťce a stavu vlasů (pro těžce poškozené vlasy, není nutné opakovat tento proces více než 9krát na vlákno). Zahajte zarovnání na zadní straně hlavy. Pomalu přemisťujte železem z kořenů na konce vlasů. Ujistěte se, že špičky jsou hladké a rovné.

Krok 5. Konečný

Po zpracování okcipitální části pokračujte do časových zón. Postupujeme postupně. Dokončená část může být bodnutá, aby nedošlo k narušení práce.

Prostředek myjeme v teplé vodě (BEZ KOMORY). Vyhněte se ručníkem a aplikujte masku na vlasy G po dobu 10 minut. jako konečné fáze po postupu. Dolu a suché vlasy.

Abyste udrželi účinek přímých, hladkých a lesklých vlasů, postupujte podle doporučení pro péči o vlasy.

Okamžitě si můžete vzpříčit vlasy, vyzdvihnout vlasy na koši, nosit čelenky.

Výsledek je zaručen od 3 měsíců pro kudrnaté, poškozené a barvené vlasy, pro přirozené nebo chlupaté 4-5 měsíců.

Proveďte postup na dobře větraném místě!

Při práci se žehličkou je žádoucí zajistit nucené větrání pracoviště - pro tento účel se používá podlahový ventilátor. Při aplikaci prostředků se doporučuje pracovat v rukavicích.

Použití přípravku se nedoporučuje ve věku 16 let, těhotné ženy, kojící matky a osoby s alergiemi.

Účinky až 6 měsíců;
Vlasy lze umýt ihned po ukončení procedury;

Sada na keratinové vyrovnávání vlasů INOAR G-HAIR, 3x1000 ml

Komplex prostředků pro rovnání vlasů keratin INOAR G-HAIR KERATIN. (INOAR Ji Heir Keratin)

INOAR G-HAIR KERATIN - Nejsilnější zbraň v boji proti nejvíce zlobivému a odolnému účesu. Keratin G-HAIR léčí a snižuje objem vlasů. Výrobky INOAR G-HAIR jsou ideální pro uklidnění dokonce i těch nejvíce vzpurných pramenů, díky jejich keratinově náročnému plnění, které dodávají vlasům bezkonkurenční hladkost a oslňující lesk, lesk a luxusní vzhled. Obsahuje přírodní bílkoviny, glycerin, vitamíny a aminokyseliny. Obnovuje jas a hedvábnost na slabé vlasy. Zvlhčuje suché vlasy, dává jim sílu a pružnost. Vyrovnává vlasy po dobu až 5 měsíců.

V areálu:

Krok 1 Šampon pro hluboké čištění INOAR G-HAIR
Krok 2 Prostředky pro posilování vlasů "Keratin" INOAR G-HAIR
Krok 3 Upevňovací maska ​​INOAR G-HAIR

G-HAIR KERATIN od společnosti Inoar:

Keratinový komplex pro vyrovnávání kudrnatých, tvrdých vlasů s arganovým olejem a bambuckým máslem. Komplex zahrnuje hluboké čištění šamponů, keratinový komplex a hydratační masku.

• narovnává etnické vlasy
• Snižuje dobu pokládky
• Zvýší lesk

Účinně vyrovnává nezdravé kadeře vlasů, aniž by zanechala stopu vlny. Smoothness trvá až 5 měsíců. Pruhy přestanou procházet v mokrém počasí a po šamponování se zmate. G-Hair Keratin snižuje nežádoucí objem vlasů o 80-100%. Zjednodušuje každodenní styling. Komplex dokonale narovnává a také zachází s poškozenou strukturou vlasů. G-Hair obsahuje arganový olej, bambucké máslo, glycerin a rostlinné bílkoviny - keratin. Komponenty aktivně zvlhčují a vitaminují vlasy, obnovují hustotu a zlepšují přirozený lesk.

Po ukončení procedury se zlepší kvalita vlasů. Jemné a křehké vlasy se mění. Vlasová kůžička se uzavře, což blokuje odpařování užitečných složek z kůry.
Pro prodloužení účesu rovných a hladkých vlasů nejsou šampony bez síranů nutné, šampony a kondicionéry z domácí řady výrobků INOAR jsou ideální.

Pokyny pro postup rovnání vlasů "Krácení vlasů":

Krok 1. Vyčistěte vlasy šamponem G-Hair Deep Cleansing Shampoo dvakrát. Šamponovou pěnu nechte na vlasy 2-3 minuty. Opláchněte důkladně vodou. Vysuňte vlasy bez použití hřebene.

Krok 2. Aplikujte * anti-sérovou léčbu G-Hair s kompozicí, počínaje z okcipitální zóny, 1-2 cm od pokožky hlavy. Chraňte vlasy hřebenem s jemným ozubením a odstraňte přebytečné složení. Pro hluboké proniknutí keratinu byste měli zachovat složení na vlasu po dobu 20 minut po zpracování posledního vlákna.

* Roztok s pokročilým pokrokem s keratinovou kompozicí G-Hair Extreme Premium Keratin Smoothing Treatment 10 minut před použitím v poměru 1:10

Krok 3. Vysušte vlas 100% pomocí hřebene a vysoušeče vlasů (suchý s teplým nebo studeným vzduchem). Rozdělte vlasy na 4 zóny. Začněte od okcipitální zóny a začněte narovnávat železem. Vysuňte vlasy jemnými vlákny o délce 7 až 10krát (v závislosti na struktuře vlasů). Opakujte postup na časových oblastech, stejně jako nárazy.

Teplota žehlení:
180 С - tenké, oslabené vlasy;
210 C - normální barvené vlasy;
230 C - tvrdé, přirozené vlasy.

Fáze 4. Nechte vlasy po rovnání 15 minut vychladnout nebo je ochlaďte studenými vlasy sušičky. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou bez použití šamponu a aplikujte G-Hair Finalizing Mask, namočte kompozici na vlasy po dobu 10 minut a opláchněte vodou. Vyfoukněte vlasy.

Kontraindikace: Těhotenství, laktace. Přecitlivělost, náchylnost k alergiím. Tento postup je kontraindikován u osob mladších 18 let.

Podmínky skladování: Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření. Uchovávejte v dobře uzavřené nádobě.

Bezpečnostní opatření: Kompozice by neměla spadat na pokožku hlavy a sliznice. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pracovat s kompozicí pouze v rukavicích. Uchovávejte mimo dosah dětí.

G vlasy keratin

Sada 3 stupně * 1000 ml. 1. Šampon proti reziduí (intenzivně čistící šampon před ošetřením) - 980 ml.

2. Brazilská tepelná rekonstrukce (keratin) - 1000 ml.

3. Deep Conditioning Mask (hydratační maska) -980 ml.

Popis

Intenzivně plní vlasy keratinem, což snižuje póry.

Obsahuje procento formaldehydu, které je schváleno dermatologickými testy a je uznáno za bezpečné pro použití v kosmetických salonech.

Ideální pro všechny typy vlasů. Zvláště doporučená pro obnovu a čištění vlasů poškozených barvením nebo změnou barvy.

Pomůže vám - stručný návod k postupu:

1. Dvakrát umyjte vlasy šamponem, opláchněte a osušte ručník.

2. Vysuňte vlasy při střední teplotě, dokud není zcela suché a nečistíte.

3. Aplikujte keratin na rozdělená na zóny vlasů (vyhýbejte se pokožce hlavy) a odstraňte zbytky hřebene nebo ručníku.

4. Vyčkejte 10 minut, abyste vlasy vysušili při střední teplotě.

Je to důležité! Použijte masku na obličej - v očích může dojít k mírnému pocitu hoření, když je sloučenina odpařena, kvůli chemické reakci mezi parou a keratinem.

5. Pomocí rovnačky při teplotě 220 ° C kráčejte vlasy až pětkrát, abyste utěsnili keratin ve vlasech.

6. Po 1 hodině si můžete vlasy umýt pomocí Deep Conditioning Mask (stupeň 3 postupu): aplikujte, přidržte 10-15 minut a důkladně opláchněte.

Vaše vlasy budou vypadat 100% zdravé a lesklé, poslušné a elastické.

Užitečné informace. Přibližná spotřeba materiálu pro proceduru:

krátké vlasy (čtvercové) 30 - 50 ml
střední srst (přes ramena) 40 - 70 ml
dlouhé vlasy (na lopatce) 70 - 90 ml
dlouhé vlasy (pas) od 100 ml
... v závislosti na tloušťce vlasů může být spotřeba více či méně.

Skupina

Keratinové vlasy na rovnání vlasů Inoar G-Hair

Informace

Ostatní

Akce

11 záznamů do komunitních záznamů

Unikátní aktualizovaný vzorec, kompozice pro rovnání vlasů třetí generace! Díky vylepšenému složení vám složení G-Hair Keratin umožňuje dosáhnout lepšího vyrovnávacího efektu, větší hladkost a lesk vlasů. Zobrazit celý příběh...

Pokud jste majitelem tvrdých neposkvrněných kadeří, doporučujeme zvolit speciální komplex G-HAIR. Vyvinutý špičkovými specialisty, řada G.HAIR obsahuje stejný jedinečný vzorec, který zákazníci dlouho vědí a důvěřují.

Komplex účinně ošetřuje a snižuje objem, ideální pro uklidnění i těch nejvíce vzpurných pramenů, vede k reinkarnaci vlasů díky intenzivnímu naplnění keratinem, který obaluje každý vlas, "ucpává" pórovité poškození a zranitelné konce, dává vlasům nepřekonatelnou hladkost a oslňující lesk a lesk. luxusní vzhled.

Pozor! Propagace! Pozor! Propagace!

Opravdu chcete, aby vaše vlasy krásné, a plat je stále daleko? Nechceš chodit na nezkušeného mistra za podezřelou malou cenu? A v salonech můžete nechat polovinu platu, nebo dokonce celý.. Zobrazit vše...
Jemné, suché, křehké a kudrnaté vlasy a žehličky je jednoduše zničují každý den. A vyrovnávání keratiny už snila o vás v nejvíce barevných snech.

Nezoufejte! Vyřeším své problémy jedním kliknutím! Zvláště pro tebe dívky! Jen příští týden! A až do pátku - keratin vlasy rovnání s COST pouze 600 UAH libovolné délky!

Pokyny INOAR G-HAIR

Telefon: +7 (964) 390 90 14

Návod k použití INOAR "G-Hair"

Pro rovnání keratinu budete potřebovat:

Žehlička na vlasy s keramickými deskami (180-230 ° C).

Klipy na vlasy.

Silikonové (gumové, vinylové nebo latexové) rukavice.

Miska s kartáčem. Kadeřník na vlasy

Při provádění tohoto postupu je DOPORUČENO používat nástroj INOAR pro řešení postupů (snižuje úroveň kouře, snižuje ostrý zápach). Provedete to 15 minut před zahájením zákroku a mixujte G-Hair keratin (krok 2) s přípravkem INOAR Progress Solution v poměru 10: 1 (například na 100 ml keratinu 10 ml roztoku).

Umyjte si vlasy šamponem pro hluboké čištění pomocí G-Hair (krok 1) 2-3x pro dokonalou čistotu. Přírodní mytí vlasů 3 krát. Naposledy nechte šampon na vlasy po dobu 3 minut. Šampon umyjte teplou vodou.

Vyhustné vlasy 100%. Hřebenová kartáč se vzácnými zuby.

Rozdělte vlasy na 6 zón. Okcipitální část je ponechána volná.

Na vlasy sušené vlasy pramenem, použijte G-hair keratin (krok 2), ustupující 1 cm od kořenů. Nejprve se keratin aplikuje na zadní stranu hlavy a pak na temporální část. Třetí buničiny jsou zpracovány naposledy (až po vysušení keratinu na všech částech).

Vlasy musí být s kompozicí zcela namazány, ale neměly by se vypouštět, zbytek kompozice je možné odstranit hřebenem a aplikovat na neošetřenou část vlasů.

Po aplikaci keratinu je třeba udržet na vlasu po dobu 20 minut.

Ošetřené vlasy se suší sušičem vlasů na 100% teplého vzduchu, střídající se se studenou vodou.

Krok 4. Práce se žehličkou.

Pro práci je třeba zvolit žehličku s regulací teploty do 230 ° C. V závislosti na typu vlasů nastavíme teplotu žehlení ze 180 na 230 ° C (pro tenké, slabé vlasy - 180 ° C, pro normální, barvené - 210 ° C, pro tvrdé, silné, přirozené vlasy - 230 ° C).

Jakmile žehlička dosáhne požadované teploty, začneme pracovat. Opakujte postup zarovnání každého vlákna vlasů 7-10 krát, což zajistí plné proniknutí a "utěsnění" keratinu do vlasů. Počet vyhlazování závisí na tloušťce a stavu vlasů (pro těžce poškozené vlasy, není nutné opakovat tento proces více než 7krát na vlákno).

Začínáme od zadní části hlavy, vezměme tenký pramen a přesuneme železo z kořenů na konce vlasů. Železo se nedoporučuje, aby vedlo příliš pomalu, protože to může vést ke vzniku určitých záhybů. Ujistěte se, že špičky jsou hladké a rovné.

DŮLEŽITÉ: Nepřehánějte to opakováním, protože nadměrné tepelné ošetření může přispět k vysušení vlasů nebo dokonce ke spálení. Je důležité věnovat pozornost stavu vlasů v tomto okamžiku.

Krok 5. Konečný

Po zpracování okcipitální části pokračujte do časových zón. Postupujeme postupně. Dokončená část může být bodnutá, aby nedošlo k narušení práce.

Nechte vlasy po rovnání nechat vychladnout.

Umyjte složení vlasů bez šamponu.

Aplikujte masku G-Hair (krok 3), přidržujte vlasy po dobu 10 minut a vypláchněte bez šamponu.

Vyfoukněte vlasy.

Okamžitě si můžete vzpříčit vlasy, vyzdvihnout vlasy na koši, nosit čelenky.

Proveďte postup na dobře větraném místě!

Při práci se žehličkou je žádoucí zajistit nucené větrání pracoviště - pro tento účel se používá podlahový ventilátor.

Péče a doporučení po rovnání keratin:

Pro prodloužení účinků použijte speciální šampony a kondicionéry bez síranů (linka POS PROGRESS z INOAR, Fresh Ginger z INOARu).

Barevnost a zvýraznění vlasů se doporučuje provést před procesem rovnání keratinu nebo po dvou týdnech přestávky.

Je také nutné chránit vlasy před vysokými teplotami sauny, soli a chlorované vody (nezmazatelné kondicionéry, čepice).

Výsledek je zaručen od 3 měsíců pro kudrnaté, poškozené a barvené vlasy, pro přirozené nebo chlupaté 4-5 měsíců.

Použití přípravku se nedoporučuje ve věku 16 let, těhotné ženy, kojící matky a osoby s alergiemi.

Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte v dobře uzavřené nádobě.

Kompozice by neměla spadat na pokožku hlavy a sliznice. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pracovat s kompozicí pouze v rukavicích. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Keratin pro vyrovnávání tvrdých vlasů Inoar G-Hair Keratin, 250 ml

G-Hair Keratin - keratinový komplex pro vyrovnání těsných kudrlin.
• narovnává etnické vlasy
• Snižuje dobu pokládky
• Zvýší lesk
Účinně vyrovnává nezdravé kadeře vlasů, aniž by zanechala stopu vlny. Smoothness trvá až 5 měsíců. Vlasy se zastaví v mokrém počasí a zmatené po umytí vlasů.
G-Hair Keratin snižuje nežádoucí objem vlasů o 80-100%. Zjednodušuje každodenní styling. Komplex dokonale narovnává a také zachází s poškozenou strukturou vlasů. G-Hair obsahuje arganový olej, bambucké máslo, glycerin a rostlinné bílkoviny - keratin. Komponenty aktivně zvlhčují a vitaminují vlasy, obnovují hustotu a zlepšují přirozený lesk.
Po ukončení procedury se zlepší kvalita vlasů. Jemné a křehké vlasy se mění. Vlasová kůžička se uzavře, což blokuje odpařování užitečných složek z kůry.
Pro prodloužení účesu rovných a hladkých vlasů nejsou šampony bez síranů nutné, šampony a kondicionéry z domácí řady výrobků INOAR jsou ideální. G-vlasy


Návod k použití:

1. Umyjte si vlasy šamponem G-Hair Deep Cleansing Shampoo dvakrát. Šamponovou pěnu nechte na vlasy 2-3 minuty. Opláchněte důkladně vodou. Vysuňte vlasy bez použití hřebene.

2. Aplikujte složení * G-Hair Anti-Volume ošetření, počínaje od okcipitální zóny, ustupující ze skalpu 1-2 cm. Chraňte vlasy hřebenem s jemným ozubením a odstraňte přebytečné složení. Pro hluboké proniknutí keratinu byste měli zachovat složení na vlasu po dobu 20 minut po zpracování posledního vlákna.

* Roztok s pokročilým pokrokem s keratinovou kompozicí G-Hair Extreme Premium Keratin Smoothing Treatment 10 minut před použitím v poměru 1:10

3. Suché vlasy 100% pomocí hřebene a vysoušeče vlasů (suché s teplým nebo studeným vzduchem). Rozdělte vlasy na 4 zóny. Začněte od okcipitální zóny a začněte narovnávat železem. Vysuňte vlasy jemnými vlákny o délce 7 až 10krát (v závislosti na struktuře vlasů). Opakujte postup na časových oblastech, stejně jako nárazy.
Teplota žehlení:
180 С - tenké, oslabené vlasy;
210 C - normální barvené vlasy;
230 C - tvrdé, přirozené vlasy.

4. Nechte vlasy vychladnout po rovnání po dobu 15 minut, nebo je ochlaďte studeným vzduchem ze sušičky. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou bez použití šamponu a aplikujte G-Hair Finalizing Mask, namočte kompozici na vlasy po dobu 10 minut a opláchněte vodou. Vyfoukněte vlasy.

5. Kontraindikace:
Těhotenství, laktace.
Přecitlivělost, náchylnost k alergiím.
Tento postup je kontraindikován u osob mladších 18 let.

Podmínky skladování:
Chraňte před přímým slunečním světlem. X
prostředek navíjení v těsně uzavřené nádobě.

Bezpečnostní opatření:
Kompozice by neměla spadat na pokožku hlavy a sliznice.
Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.
Pracovat s kompozicí pouze v rukavicích.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy