logo

Garnier Ultra Doux Shampoos: 30 let péče o vlasy

Nezáleží na tom, zda jsou vlasy krátké nebo dlouhé, rovné nebo kudrnaté, tmavé nebo lehké. Silné, lesklé a zdravé kadeře mluví o zdraví celého organismu a zdraví je naopak přirozenou výzdobou jakékoli osoby. Proto muži a ženy ve všech zemích a kontinentech mají tendenci pečlivě pečovat o své vlasy, snaží se o různé kosmetické výrobky, mezi které patří i šampony společnosti Garnier, které si zasloužily oblíbenou popularitu a lásku.

Značka Garnier je životní silou města Provence

Společnost byla založena v roce 1904 známým galapátem, parfemérem a kadeřníkem města Blois, Alfredem Garnierem. První produkt vlasového lotionu se stal skutečnou novinkou a průlomem ve světě, kde většina lidí umyl vlasy mýdlem. Od samého počátku byla kosmetika společnosti Garnier založena na přírodních organických látkách.

Ačkoli v roce 1929 byla společnost prodána jinému vlastníkovi a od roku 1965 se stala součástí skupiny L'Oreal, zachovala si původní jméno. V značce L'Oreal je značka Garnier součástí rozsáhlé divize produktů. Produkty jsou oceňovány spotřebiteli za jejich vynikající hodnotu za peníze, jsou poměrně cenově dostupné a vyrobené z přírodních surovin. Mottem značky na ruském trhu je "pečujte o sebe".

Garnier šampony: kombinace kakaa a kokosu

V současné době existuje 2 známá řada produktů péče o vlasy Ultra Doux a Fructis. Každý z nich zohledňuje všechny potřeby zákazníků. K dispozici jsou následující šampony Garnier:

 1. Pro suché, normální a mastné vlasy.
 2. Dětské.
 3. Muž.
 4. Zpevňující šampon (proti vypadávání vlasů).
 5. Proti lupům.
 6. Pro nudné.
 7. Proti rozštěpení.
 8. Pro poškození.
 9. Zvýšení hlasitosti.
 10. Pro zafarbení.

Šampóny Garnier Ultra Doux: síla 5 rostlin

Šampon Garnier Ultra Doux se objevil v 80. letech minulého století (o 10 let dříve než jiný řádek Fructis) a lze říci, že je to klasika. Ochranné, posilující a ošetřující vlastnosti šamponů jsou založeny na použití esenciálních olejů extrahovaných z rostlin pěstujících v mírném podnebí na jihu Francie a rostlinných extraktů. Terapeutické a kosmetické vlastnosti jsou známé již od starověku:

 • posilování vlasů;
 • proti lupům;
 • zvýšený tón;
 • zrychlení růstu.

Šampóny GARNIER Ultra Doux, nebo než my my my vlasy - Život high-tech editor

Mnozí lidé rádi dávají šampony pro nový rok. Na mou koupelnovou polici mám dva nové šampony GARNIER Ultra Doux, měkkou hlínu a citron pro normální a mastné vlasy a olej z avokaru GARNIER Ultra Doux a vaříme na poškozené a suché vlasy. Vzhledem k tomu, že kompozice je napsána v angličtině a co jsou tyto komponenty - jen chemiké vědí, rozhodli se provést malý výzkum na otázku, co myjeme (my trávu) naše vlasy (informace o součástech převzatých z webu).

1. GARNIER Ultra Doux Měkká hlína a citron pro normální a mastné vlasy

Složení:
1. Voda (voda).
2. Amonný laurylsulfát - laurylsulfát amonný, syntetický detergent, povrchově aktivní látka. Jedna z nejnebezpečnějších látek mezi povrchově aktivními látkami.
3. laureth sulfát sodný - síran sodný Loret, povrchově aktivní činidlo, levný čisticí prostředek, tvořící velké množství pěny. Používá se jako smáčedlo v textilním průmyslu. SLES reaguje s dalšími složkami a tvoří kromě dusičnanů i dioxiny. Označeno značkou "Nebezpečí".
4. Kaolin - bílá hlína, to je také bílá hlína, skládající se z minerálního kaolinitu. Vzniká při ničení granátů, granátů a dalších hornin obsahujících živce (primární kaoliny).
5. Chlorid sodný - chlorid sodný, slouží k zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.
6. Glycerin - glycerin, hydratační krém.
7. CI 19140 / Žlutá 5 - potravinářská přísada tartrazin E102 ze skupiny barviv. Je to prášková látka žluté barvy, která je vyrobena z uhelného dehtu. Tato potravinářská přídatná látka je velmi levná, proto se používá při výrobě sladkostí, šumivých vod, cukrárenských výrobků.
8. CI 42090 / Blue 1 je syntetické barvivo modré barvy, sestávající z různých solí amonných, sodných a hliníkových.
9. Benzoát sodný je syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka Označeno značkou "Nebezpečí".
10. Hydroxid sodný - hydrosulfát sodný nebo louh sodný. Kontrola pH, denaturace. Velmi korozivní, Zanechává těžké popáleniny. Může způsobit vážné poškození očí. Při požití je velmi nebezpečný. Zdraví škodlivý při styku s kůží nebo při vdechování. Označeno značkou "Nebezpečí".
11. Kyselina salicylová - kyselina salicylová. Jedná se o léčivou látku, která způsobuje odlupování pokožky a zabíjí bakterie a houby na povrchu. Aplikuje se na pokožku při léčení ulcerace, lupů, ekzémů, psoriázy, bradavic a kukuřiček.
12. Limonen je tekutina s příjemnou citrusovou vůní, která má iskticidní vlastnosti, které zabíjejí plísně, houby, droždí, klíšťata.
13. Kyselina benzoová - kyselina benzoová, přírodní konzervační látka obsažená v brusinkách a borůvkách. Má antimikrobiální účinek založený na potlačení aktivity enzymů mikrobiálních buněk. Zabraňuje růstu kvasinek a bakterií mastné fermentace, vykazuje antimikrobiální a protihubové účinky. V chemickém průmyslu jako hlavní činidlo pro výrobu mnoha organických látek.
14. Linalool je typ terpenového alkoholu, bezbarvé kapaliny s vůní konvalinky. Používá se k přípravě parfémových kompozic, vonných látek pro mýdlo a kosmetické výrobky.
15. Benzylsalicylát je součástí potravinových esencí. Ultrafialový absorbér chrání pokožku před spálením.
16. Benzylalkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo. Označeno značkou "Nebezpečí".
17. Alfa-isomethyl ionen - aroma s příjemným zápachem. Dává kosmetice vůni fialové.
18. Akrylátový kopolymer - akrylátový kopolymer, syntetická složka. Jmenování - antistatické, pojivo, pěnové činidlo.
19. Kyselina citronová - kyselina citronová. Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku. Poskytuje kontrolu pH, želatinu, exfoliant. Označeno značkou "Nebezpečí".
20. Výtažek z citrusového extraktu z ovoce (?) - nemohl najít popis.
21. Hexylenglykol-hexylglykol, rozpouštědlo, viskozitní činidlo. Používá se k odlupování kůže.
22. Hexyl cinnamal je bledě žlutá tekutina používaná jako aromatická přísada. Molekulární vzorec C15H20O.
23. Parfém / vůně F.LL C53141 / 1 (?)

A teď porovnejme složení tohoto šamponu se šamponem GARNIER Ultra Doux šamponovým avokádovým olejem a vaříme na poškozené a suché vlasy. Série je stejná, rozdíl je pouze pro jiný typ vlasů (externě). Co vnitřně? V zátvorkách bude pozice ve složení předchozího šamponu.

1 (1). Voda.
2 (3). Laurylsulfát sodný.
3 (-). Kodoamfodiacetát disodný - disodný kokosamoktoacetát, velmi mírný amfoterní povrchově aktivní látka na bázi kokosového oleje pro jemnou kosmetiku, která je kompatibilní s jakýmkoliv jiným druhem surfaktantu. Tekutina s pH 8,0-9,0. V kosmetice se používá v širokém sortimentu výrobků, dobře snášených kůží.
4 (6). Glycerin.
5 (-). Glykol destearát je glykol distearát, syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemický produkt a mastné kyseliny. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.
6 (5). Chlorid sodný.
7 (-) CI 15985 / Žlutá 6 - žluté barvivo.
8 (7). CI 19140 / Žlutá 5
9 (-) Cocamide mea je Cocamide MEA, jemný čistič používaný v kombinaci se silnějším laurylsulfátem sodným. Pomáhá předcházet vzniku statistického elektrického náboje vlasů. Je povrchově aktivní látka, získaná z kokosového oleje. Emulgátor, povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.
Označeno značkou "Nebezpečí".
10 (9). Benzoát sodný.
11 (10). Hydroxid sodný.
12 (-) Polyquaternium-10 - Polyquaternium 10, adsorbent. Používá se ke zlepšení struktury vlasů na povrchu každého vlasu.
13 (11). Kyselina salicylová.
14 (-). Carbomer - karbomer se používá jako viskozita nebo gelování zesilovače pro získání průhledných gelů, stejně jako pro stabilizaci emulzí.
15 (-) Olej z oleje Persee gratissima - olej z avokáda. Je známa svou hydratační a ochrannou vlastností. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasů.
16 (-) Bityrospermum parkii máslo - kariteový olej, získaný ze semen stromu shea pěstovaného na africké savaně. Vytváří pokožku hladkou a pružnou.
17 (19). Kyselina citronová
18 (21) Hexylenglykol.
19 (22) Hexyl cinnamal
20 (-) Parfum / vůně F.LL C36448 / 1 (a).

Zdá se, že rozdíl by neměl být velký - ale složení není totožné a zjevně je způsobeno rozdílem pro typ srsti. A právě analyzuji seznam, chápu, že oba šampony jsou ve skutečnosti velmi škodlivé. Ale z nějakého důvodu se mi líbí ještě druhý. Před mnou je třetí šampon - hlavy s novou formulací. A dokonce i poté, co jsem četl jeho složení povrchně, nechci ji vůbec použít: po vodě jsou jen dvě z nejnebezpečnějších povrchově aktivních látek Laurylsulfát sodný a Soodium laurethsulfát, což není absolutně dobré :( Možná později srovnám s prvním šamponem.

Čokoládovo-kokosový chic od firmy Garnier Ultra Doux

Ahoj všichni) Zatímco se dívky setkávají, maratón náhodně a shrnout rok, představím vám spontánní nákup rozpočtu

Garnier Ultra Doux Šampon výživy a hladkosti s kakaem a kokosovým máslem

Místo nákupu: maloobchodní řetězce "Standard", "Ruble Boom"...
Cena: 180r
Objem: 400ml
Vůně a textury:
Ticho jsem otevřel láhev a vdechoval... a nohy mě přivedly k pokladníkovi! To je božská chuť chemické čokolády a něco jiného sladké. Nejsem fanoušek tlumených a pseudonárodních lzakhů, miluji bohaté, krásné vůně, ale bez fanatických chemických činidel, jak se někdy děje.

foto: gurmaniya.uz
Konzistence šamponu je vodnatá, i když se objevuje náznak gelu, může se snadno protékat prsty, zbytečně ztracen. Samotný šampon je průhledný s mastným nažloutlým odstínem.


Balení: Tato položka by měla být vložena na začátku šamponu, ale na to jsem zapomněl, ale dobře. Hezká láhev z průhledného hnědého plastu zdobí krásný obraz kokosu a kakaových bobů.

Mnozí se pokusí o šampon. A marně! Přesněji, ne kvůli zneužívání, dívky. Víko je obtížné, ale pohodlně se otevírá a zavírá prsty (Přiznám se, že mám krátké nehty), které se pohodlně opírají o tzv konvexní konkávní list na krytu.

Ale to, co by se vinit výrobce, pokud jde o krytí, je skutečnost, že je kryt jednou nebo dvakrát odšroubovat z hrdla láhve, a zadní část její postavu zasadil, a to zejména ve sprše, když skolzskie ruku a lahvičku tak těžké, a přesto vás otevřete "spolehlivý" kryt, máte možnost rychle jej úplně odložit, než ji otevřít.

Jako součást vidět známe SLS, změkčovadla a stabilizátory, barviva glycerin, který má teoreticky funkci zvlhčující, stejně jako kokosové masky, kakaové máslo, ricinový olej (?) - ne na posledním místě v kompozici, což není nepodstatné, pak se žádné konzervanty, emulgátory, parfémy a další složky.

Pění je bohatá a příjemná. Není třeba tančit tamburína se šamponem v dlani nebo na hlavě, aby se řádně pěnoval. Pěna okamžitá a nádherná. Je vypláchnut bez problémů.

Pozornost na lidi s citlivou a rozmařilou pokožkou hlavy: tento šampon při prvním použití způsobil mou skalp těsnost a těžké svědění. Možná je to kvůli tomu, že jsem šampónem šel příliš daleko. Nebo snad proto, že jsem dlouho nepoužívaly obvyklé šampony na masovém trhu: buď šampony IOM, nebo Kapus s mentolem, nebo Neskt zvlhčující...
V následných procedurách mytí s tímto šamponem se již nedocházelo ke svědění. I nadále ho používám, ale pro jedno mýdlo jsem si vzal menší množství.

Je zbytečné posoudit stav vlasů z pohledu jednoho šamponu, pokud navíc existovala nějaká jiná péče. Proto přejděte na balzámovací kondicionér:

Balzámový kondicionér Garnier Ultra Doux Výživa a hladkost s kakaovým máslem a kokosem

Místo nákupu: maloobchodní řetězce "Standard", "Ruble Boom"...
Cena: 130r
Objem: 200 ml
Vůně a textury:
Balzám voní více jako kokosový ořech než čokoláda... ne, ne kokos, ale kokosová čokoláda "Rusko je velkorysá duše"


Konzistence je lehká, krémová, snadno rozložená do vlasů, která ji okamžitě jí, Stejně jako já, že čokoláda, pokud nás necháte sami s námi.

Na rozdíl od šamponu je balzám ekonomicky vyčerpán - asi jednou potřebuji asi stejně jako na dřevěné lžíci.

Jako součást palmový olej, kokosový olej, kakaové máslo, karamel nepochopitelné... O karamelu kstati- Jsem přesvědčen, že se jedná o aromatickou látkou, a to nejen sebe, z nichž všechny vyrovnat a táhnout za jeden provaz

Balení: standardní plastová trubka z neprůhledné perle. Víko s podobnou zastávkou v podobě listu se otevírá jednodušeji než šampon a bezpečně se uzavře, ale v případě balzámu víko dobře drží a neklouzne.


Tento balzám jsem použil na vlasy stlačené na ručníky a držel jsem ho asi 10 minut bez dalšího ohřevu a ohřevu. Umyjte se snadno a rychle. Pod tekoucími vlasy se vlasy cítí jako jedna nasycená a hedvábná látka.

Po použití tohoto lahodného duetu vypadala moje vlasy nádherně, ale po umytí jsem použil pouze 12 krémů na jedno CD, pak na špičky a na noc. Ráno jsem se probudil a byl ohromen: rovnost, hladkost a lesk! Dashovy hroty na korunu, které, jak jsem si všiml, se za posledních šest měsíců začaly podezíravě krýt a pak vylézou méně a chovají se hladceji.


Rád bych si všiml takové věci, jako je použití těchto nástrojů sólo a série. Líbí se mi sólo použití šamponu. Současně jsem vzal balzám a / nebo masku jiné společnosti a vlasy mi byly na výšku!
Pokud jde o oplachování balzámem, použití páry s jiným šamponem tlumilo účinek složek balzámu. To je způsobeno skutečností, že úkolem šamponu je především čistí a je to první krok péče, jmenovitě ČIŠTĚNÍ. Šampon v tomto páru je nenahraditelný.

Nechtěla bych se vzdát masky z této série, jsem si jist, jestli ano v Rusku, cítil jsem velmi chutné a vlasy mi byly naprosto úžasné a bylo by to levné a dokázal jsem si je koupit v době, kdy jsem se dostal ze všeho: profesionální masky a peníze,a svědomí... příliš mnoho a


Pokud jde o opakování nákupu, je to nepravděpodobné, protože jsem ještě nezískala perfektní šampon pro sebe, ale už je to balzám, Brzy je osolím, ale jako jednorázová balová potěšení, spolu s aromaterapií pro nenáročné vlasy, velmi doporučuji

A podle tradice, video z pádu vlasů)


Děkuji všem za pozornost! Elegantní vlasy)

Šampon "Pevnost 5 rostlin" Garnier Ultra Doux

Aqua / voda, Lauryl ether sulfát sodný, kyselina citronová, kokamidopropylbetain, Hydroxid amonný, chlorid sodný, Eucalyptus globulus extrakt / eukalyptus globulus výtažek z listů, benzoát sodný, hydroxid sodný, Polyquaternium-10, kyselina salicylová, limonen, Camellia sinensis výtažek z listů, Lamium album květ / list / Stem extrakt, Linalool, Lippia citriodora výtažek z listů, Citrus limon Fruit Extract / Lemon Fruit Extract, citral, hexylenglykol, Hexyl Cinnamal, glycerin, Parfum / vůně

Šampon Garnier Ultra Doux kombinuje výkon 5 rostlin s jedinečnými přírodními vlastnostmi:
- Zelený čaj je známý díky svým vlastnostem zpevnění.
- Lemon dává oslnivý lesk.
- Eukalyptus se připojí na vlasy.

Šampon Garnier Ultra Doux kombinuje výkon 5 rostlin s jedinečnými přírodními vlastnostmi:
- Zelený čaj je známý díky svým vlastnostem zpevnění.
- Lemon dává oslnivý lesk.
- Eukalyptus dává vlasům čerstvost.
- Nettle je přírodní elixír pro silné vlasy.
- Verbena je dobře známý zdroj vlasové elasticity.

Použití:
Naneste šampon na mokré vlasy a jemně masírujte. Důkladně opláchněte vlasy.

Recenze

Vynikající čistí vlasy, nezasychá, voní dobré a cenově dostupné.

Vzhledem k tomu: mírně kudrnaté vlasy kombinovaného typu (mastné u kořenů a suché u špiček).

Struktura šamponu je tlustá a příjemná. Voní jako něco ovoce a bylin, nenápadně. Vyčistí skvěle, aniž by vysychaly vlasy a nevedly je ke ztuhnutí a pískání. Pokud dostanete láhev evropské lahve (někde v Evropské unii), pak po tomto šamponu nemůţete dokonce pouţít balzám: tak po něm zvlhčené a měkké vlasy! V Rusku se šampon nalévá jednodušší, ale přesto hodný. Poté už používám balzám k dalšímu změkčení, ale i když náhle nemáte k dispozici kondicionér, na vaší hlavě to nebude.

Objem 200 ml
Cena: 150 rublů

Příjemná, ne chemická vůně, dobře umyté a poměrně ekonomická.

Dlouhodobé užívání může způsobit svědění, pokud je pokožka hlavy citlivá.

Miluji výrobky společnosti Garnier selektivně, často mi přitahuje vůně. Tam jsou některé chemické, ale šampony mají příjemné bylinné, které chcete cítit na vašich vlasech o něco déle. Nejprve jsem koupil tento šampon před dvěma lety, protože to byla vůně s kyselinkou a náznaky kosené šťavnaté trávy, které jsem koupil. Zamiloval jsem se do něj a stal jsem se věrným fanouškem po více než rok.
Šampon dává velmi lehkou hojnou pěnu, která ve dvou přístupech umyje vlasy. Pocity "pískat" ne, vlasy nejsou zmatené a nezasychávají. Klimatizace by mohla zapomenout na použití, nebylo zde žádný účinek.
Použil bych další, ale v určitém okamžiku jsem měla obvyklou reakci na šampon - svědění. Použití se zastavilo, ale v dolní části je ještě málo. Vykřikl, utrpěl vydírání.

Aroma, gelová struktura, bez barviv.

To je můj oblíbený šampon. Najděte, kde, vzít, je nyní z produkce, ale je mi líto.
Má nádhernou vůni čerstvosti bylin.
Perfektně umyl vlasy, mírně úsporný a vhodný pro všechny typy vlasů.
Moje vlasy jsou tlusté, ale umýt to třeskem.
Pocit svěžesti, lehkosti. Na vlasy příjemná jemná vůně.
Vlasy se nezakopnou ani když nepoužívám balzám.
Vlasy jsou lesklé, dobře upravené.
Pro mě je to jeden z nejlepších šamponů na masovém trhu.
Můj manžel a dcera mi také umyjí vlasy.
Dcera má stejné vlasy jako já, akce je podobná, ale vlasy jejího manžela jsou tenké a slabé, s pravidelným používáním, všiml si, že na hřeben je méně vlasů než dříve.
Alergie, podráždění a nepříjemné chvíle nebyly.

Příjemný pach, dobře prací vlasy.

Může zamotat kudrnaté vlasy.

Koupil tento šampon hlavně kvůli jasným obalům, které přitahovaly pozornost. Obchodníci nespí)) Šampony této značky si dlouho nekoupily, ale dojmy z nich byly dobré. Konkrétně, podle šampon je rovněž potěšen: čistí vlasy a vlasovou pokožku, která je závislá na jejich úspěšné zvládnutí, vlasy nevysušuje, pěny velmi dobře, že jsou vynakládány ekonomicky, stále má bonus příjemnou vůní. Moje kudrnaté nezbedné kapely poté, co to může zkaž bez použití klimatizace, to je pro mě známá situace. Obecně platí, že dobrý šampon.

Neobvykle příjemný zápach, umožňuje bez klimatizační jednotky.

Můj typ vlasů: mastný u kořenů, suchý na špičkách.
Vzal si, když si koupil příjemnou vůni bylin, ale šampon a kvalita byla skvělá!
Obal je velký, rodina trvá dlouhou dobu. Manžel i syn se těšili radostí.
Poté nechává vlasy ve formě sušeného vleku, ale měkké a zvlhčené. Konzistence je také příjemná. Obecně se v něm nenacházím žádné vady, doporučuji vám to zkusit.
Koupil jsem opakovaně a budu více.

Garnier Ultra Doux šampóny "Síla rostlin" pro všechny typy vlasů a "Vital Force of Provence" pro normální vlasy bez lesku

Dnes jsem se rozhodl s vámi podělit o své dojmy z použití vlasových šampónů společnosti Garnier Ultra Doux. Řeknu vám dva typy: "Síla rostlin" pro všechny typy vlasů a "Životní vitalita Provence" pro normální vlasy, zbavené lesku. Tyto šampony jsou vyráběny v Rusku firmou CJSC L'oreal. Přilákali mě transparentními balíčky, v nichž je obsah finančních prostředků viditelný.

"Výkon rostlin" pro všechny typy vlasů je popsán výrobcem následujícím způsobem:

Garnier Ultra Doux kombinuje výkon 5 rostlin s jedinečnými přírodními vlastnostmi: zeleným čajem, citronem, eukalyptem, kopřivou a vervainem pro posílení všech druhů vlasů.
O "Vital Force Provence", která se nachází na internetových stránkách výrobce, se jedná pouze o tyto informace:

Provence, oblast na jihu Francie, je nekonečným zdrojem přírodních surovin a esenciálních olejů známých pro své příznivé vlastnosti. Jako odborník na výběr přírodních složek kombinuje Ultra Doux vitalitu rostlin Provence pro zdravé vlasy od kořenů.

Jeden z šamponů, totiž "Síla rostlin" pro všechny typy vlasů, jsem v objemu 200 ml. Druhá je "Vital Force of Provence" pro 400 ml normálních vlasů, které postrádají lesk.


Obě lahve jsou plastové, průhledné a mají kloubové víko.


Oba šampony jsou průhledné, se středně silnou strukturou. Pěna docela dobře.

Dobře čistěte vlasy, aniž byste je vysušili. Pro mě je důležité, protože vlasy jsou vyhlazené a skalp je náchylný k tuku. Vlasy po těchto výrobcích lesk a hřeben dobře, vzhledem k použití více a balzám.

Složení fondů je následující:


"Síla rostlin" má současně jasnou citrusovou vůni a "Živá síla Provence" - voní jako levandule.

Takže šampony "Síla rostlin" a "Vital force of Provence":

- není špatné pěnění;
- Vůně dobře;
- dát lesk;
- dobře čistěte vlasy;
- jako součást parabenů a silikonu.

Ale nemohu říci něco o slibném posilování vlasů. Vůbec není si jistý, že šampon to může poskytnout.

Docela hodný výrobky za průměrnou cenu jednoho a půl dolarů za láhev. Kromě toho jsem koupil různé množství šamponu - 200 ml a 400 ml za tuto cenu. Jen v různých obchodech! Bude to více. Možná jiné typy této značky. Zkoušeli jste Garnier Ultra Doux?

Garnier Ultra Doux Šamponová síla 5 Rostliny

Často si užívám šampony a balzámy ochranné známky společnosti Garnier a pravděpodobně jsem proto, když jsem viděl novou sérii péče o vlasy, jsem ji koupil bez rozmýšlení. Vzal jsem si velkou láhev, protože si ji užívají všichni rodiny a cena je docela dobrá, vzhledem k tomu, že kvalita v mnoha ohledech překračuje stejnou cenu drahých výrobců.

Zkontrolujte sílu 5 rostlin

1. Otevření šamponu, první věc, kterou si všimnete, je vůně. Je měkký a travnatý, není konzistentní, což znamená, že bude postačující po dlouhou dobu, transparentní.

2. Malé množství je dostatečné pro veškeré praní. Pokud jde o vlasy, čistí je dobře z různých nečistot, to samé platí pro pokožku hlavy, odstraňuje přebytečný kožní mastnotu, ale nezasychá, naopak, vlasy poté, co se stávají velmi měkkými, vyčesáváte bez problémů, a to i bez použití balzámu opláchněte.

3. Po uschnutí vlasů mi bylo potěšení, že vlasy mi začaly vypadat živé a zachovaly si přirozený lesk. Pokud máte typ vlasů náchylný k rychlé tvorbě kožního mazu, pak bude tento šampon pro vás užitečný. Moje vlasy zůstávají čerstvé a čisté po dlouhou dobu.
4. Velkou výhodou je, že i bez použití dalších produktů péče mám na mysli různé masky na vlasy a kondicionéry, vlasy zůstávají měkké a hedvábné.

Garnier Ultra Doux Šamponová síla 5 Rostliny

5. Šampon má měkký, ne štiplavý zápach, všechny poznámky jsou přirozené, chemické prvky nejsou nápadné. Hlavní vůně je bylinná, ale i bylinky také necítí tvrdé, ale příjemnější.

6. Láhev je velmi úsporná, protože nejprve jedno mýdlo postačí k umytí i tlustých a dlouhých vlasů a za druhé, vzhledem k tomu, že pěna dobře funguje, stačí jedno malé vytlačování.

Garnier Ultra Doux Šamponová síla 5 Rostliny

Recenze na šampon Garnier Ultra Doux Strength 5 Rostliny

Aby bylo možné je bez problémů rozložit na všechny vlasy, přidává se SLS, ale ani to nezničí můj dojem z tohoto šamponu.

400 ml je velká láhev šamponů Garnier Ultra Doux 5, což mi stačilo přesně jeden měsíc, vzhledem k tomu, že i ostatní členové mé rodiny používali tolik. Pak jsem si vzal druhou láhev a srovnal ji s jiným šamponem v intervalech mezi nimi, uvědomil jsem si, že teď budu používat pouze silné 5 rostlin.

Garnier Ultra Doux Šamponová síla 5 Rostliny

Na závěr mohu říci, že pokud si nemůžete vybrat svůj šampon a současně byste chtěli zlepšit stav vašich vlasů, pak zkuste vynaložit sílu 5 rostlin.

Pokud jste již zkusili tento šampon, nebuďte líní a nechte svou recenzi Garnier Ultra Doux Power 5 Plant pomáhat našim čtenářům správnou volbou.

Související materiály

L'Oreal Elsev Fibrologie

Šampon pro mastné vlasy Čistá linie "Posilování a svěžest"

Šampon Hundred receptů krásy "Pivo"

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair šampon

Šampóny GARNIER Ultra Doux, nebo než my my my vlasy - Život high-tech editor

Mnozí lidé rádi dávají šampony pro nový rok. Na mou koupelnovou polici mám dva nové šampony GARNIER Ultra Doux, měkkou hlínu a citron pro normální a mastné vlasy a olej z avokaru GARNIER Ultra Doux a vaříme na poškozené a suché vlasy. Vzhledem k tomu, že kompozice je napsána v angličtině a co jsou tyto komponenty - jen chemiké vědí, rozhodli se provést malý výzkum na otázku, co myjeme (my trávu) naše vlasy (informace o součástech převzatých z webu).

1. GARNIER Ultra Doux Měkká hlína a citron pro normální a mastné vlasy

Složení:
1. Voda (voda).
2. Amonný laurylsulfát - laurylsulfát amonný, syntetický detergent, povrchově aktivní látka. Jedna z nejnebezpečnějších látek mezi povrchově aktivními látkami.
3. laureth sulfát sodný - síran sodný Loret, povrchově aktivní činidlo, levný čisticí prostředek, tvořící velké množství pěny. Používá se jako smáčedlo v textilním průmyslu. SLES reaguje s dalšími složkami a tvoří kromě dusičnanů i dioxiny. Označeno značkou "Nebezpečí".
4. Kaolin - bílá hlína, to je také bílá hlína, skládající se z minerálního kaolinitu. Vzniká při ničení granátů, granátů a dalších hornin obsahujících živce (primární kaoliny).
5. Chlorid sodný - chlorid sodný, slouží k zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.
6. Glycerin - glycerin, hydratační krém.
7. CI 19140 / Žlutá 5 - potravinářská přísada tartrazin E102 ze skupiny barviv. Je to prášková látka žluté barvy, která je vyrobena z uhelného dehtu. Tato potravinářská přídatná látka je velmi levná, proto se používá při výrobě sladkostí, šumivých vod, cukrárenských výrobků.
8. CI 42090 / Blue 1 je syntetické barvivo modré barvy, sestávající z různých solí amonných, sodných a hliníkových.
9. Benzoát sodný je syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka Označeno značkou "Nebezpečí".
10. Hydroxid sodný - hydrosulfát sodný nebo louh sodný. Kontrola pH, denaturace. Velmi korozivní, Zanechává těžké popáleniny. Může způsobit vážné poškození očí. Při požití je velmi nebezpečný. Zdraví škodlivý při styku s kůží nebo při vdechování. Označeno značkou "Nebezpečí".
11. Kyselina salicylová - kyselina salicylová. Jedná se o léčivou látku, která způsobuje odlupování pokožky a zabíjí bakterie a houby na povrchu. Aplikuje se na pokožku při léčení ulcerace, lupů, ekzémů, psoriázy, bradavic a kukuřiček.
12. Limonen je tekutina s příjemnou citrusovou vůní, která má iskticidní vlastnosti, které zabíjejí plísně, houby, droždí, klíšťata.
13. Kyselina benzoová - kyselina benzoová, přírodní konzervační látka obsažená v brusinkách a borůvkách. Má antimikrobiální účinek založený na potlačení aktivity enzymů mikrobiálních buněk. Zabraňuje růstu kvasinek a bakterií mastné fermentace, vykazuje antimikrobiální a protihubové účinky. V chemickém průmyslu jako hlavní činidlo pro výrobu mnoha organických látek.
14. Linalool je typ terpenového alkoholu, bezbarvé kapaliny s vůní konvalinky. Používá se k přípravě parfémových kompozic, vonných látek pro mýdlo a kosmetické výrobky.
15. Benzylsalicylát je součástí potravinových esencí. Ultrafialový absorbér chrání pokožku před spálením.
16. Benzylalkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo. Označeno značkou "Nebezpečí".
17. Alfa-isomethyl ionen - aroma s příjemným zápachem. Dává kosmetice vůni fialové.
18. Akrylátový kopolymer - akrylátový kopolymer, syntetická složka. Jmenování - antistatické, pojivo, pěnové činidlo.
19. Kyselina citronová - kyselina citronová. Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku. Poskytuje kontrolu pH, želatinu, exfoliant. Označeno značkou "Nebezpečí".
20. Výtažek z citrusového extraktu z ovoce (?) - nemohl najít popis.
21. Hexylenglykol-hexylglykol, rozpouštědlo, viskozitní činidlo. Používá se k odlupování kůže.
22. Hexyl cinnamal je bledě žlutá tekutina používaná jako aromatická přísada. Molekulární vzorec C15H20O.
23. Parfém / vůně F.LL C53141 / 1 (?)

A teď porovnejme složení tohoto šamponu se šamponem GARNIER Ultra Doux šamponovým avokádovým olejem a vaříme na poškozené a suché vlasy. Série je stejná, rozdíl je pouze pro jiný typ vlasů (externě). Co vnitřně? V zátvorkách bude pozice ve složení předchozího šamponu.

1 (1). Voda.
2 (3). Laurylsulfát sodný.
3 (-). Kodoamfodiacetát disodný - disodný kokosamoktoacetát, velmi mírný amfoterní povrchově aktivní látka na bázi kokosového oleje pro jemnou kosmetiku, která je kompatibilní s jakýmkoliv jiným druhem surfaktantu. Tekutina s pH 8,0-9,0. V kosmetice se používá v širokém sortimentu výrobků, dobře snášených kůží.
4 (6). Glycerin.
5 (-). Glykol destearát je glykol distearát, syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemický produkt a mastné kyseliny. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.
6 (5). Chlorid sodný.
7 (-) CI 15985 / Žlutá 6 - žluté barvivo.
8 (7). CI 19140 / Žlutá 5
9 (-) Cocamide mea je Cocamide MEA, jemný čistič používaný v kombinaci se silnějším laurylsulfátem sodným. Pomáhá předcházet vzniku statistického elektrického náboje vlasů. Je povrchově aktivní látka, získaná z kokosového oleje. Emulgátor, povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.
Označeno značkou "Nebezpečí".
10 (9). Benzoát sodný.
11 (10). Hydroxid sodný.
12 (-) Polyquaternium-10 - Polyquaternium 10, adsorbent. Používá se ke zlepšení struktury vlasů na povrchu každého vlasu.
13 (11). Kyselina salicylová.
14 (-). Carbomer - karbomer se používá jako viskozita nebo gelování zesilovače pro získání průhledných gelů, stejně jako pro stabilizaci emulzí.
15 (-) Olej z oleje Persee gratissima - olej z avokáda. Je známa svou hydratační a ochrannou vlastností. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasů.
16 (-) Bityrospermum parkii máslo - kariteový olej, získaný ze semen stromu shea pěstovaného na africké savaně. Vytváří pokožku hladkou a pružnou.
17 (19). Kyselina citronová
18 (21) Hexylenglykol.
19 (22) Hexyl cinnamal
20 (-) Parfum / vůně F.LL C36448 / 1 (a).

Zdá se, že rozdíl by neměl být velký - ale složení není totožné a zjevně je způsobeno rozdílem pro typ srsti. A právě analyzuji seznam, chápu, že oba šampony jsou ve skutečnosti velmi škodlivé. Ale z nějakého důvodu se mi líbí ještě druhý. Před mnou je třetí šampon - hlavy s novou formulací. A dokonce i poté, co jsem četl jeho složení povrchně, nechci ji vůbec použít: po vodě jsou jen dvě z nejnebezpečnějších povrchově aktivních látek Laurylsulfát sodný a Soodium laurethsulfát, což není absolutně dobré :( Možná později srovnám s prvním šamponem.

Registrace

Host (95.190. *. *) Anonymní uživatel

A 28 vykřičníků, proč a obecně s vyrážkou je nutné aplikovat na kožní dispenzar. nikdy nevíte, co se stane,

natstar30
snezhnna
A je možné tyto lahve nechat prozkoumat, a poté napsat žalobu na Zimuse a požadovat náhradu. Upřímně jsem nečekal takový trik a po vyložení balíčku hodil kontrolu.

Kontrola je volitelná. Ale určitě budu láhve pro vyšetření

Šampon Garnier Ultra Doux Strength 5 Rostliny - recenze

Dobrá a ne drahá

Doplněk: Dobrý šampon.

Nevýhody: Žádné.

Recenze: Šampon Garnier Ultra Doux Strength 5 Rostliny, tento šampon není vůbec drahý. Aroma tohoto šamponu je docela příjemná a nenápadná. Koupil jsem tento šampon několikrát a byl potěšen. Samozřejmě, bez klimatizace, nikdy ji nepoužívám.

Chladný

Recenze: Velký šampon, opravdu rád. Konzistence šampónu není příliš tekutá, je průhledná, má příjemnou jemnou a lehkou bylinnou vůni. Šampon "Garnier Ultra Doux" "Pevnost 5 rostlin" dává vlasům dlouhou dobu svěžest a svěžest. Není třeba umýt každý den.

Páčil se

Přezkum: Obecně se jedná o silnou šanci společnosti Garnier Ultra Doux o 5 rostlin, která se mi líbila a dokonce ještě ne s vlastními mimořádnými vlastnostmi, ale jen za nízkou cenu, s poměrně běžnými vlastnostmi šamponu a velmi příjemnou vůní - to je to, co jsem potěšen. Koupím víc.

Úžasné

Výhody: Všechny výše uvedené.

Svědectví: V poslední době se mé vlasy staly křehké, rozštěpené, nudné a rychle se špinavé. když jsem šel do obchodu, viděl jsem to velmi šampón a okamžitě si vzpomněl na inzerát: slíbili skvělé lesk, hlasitost, sedící vlasy a snížené rozdělené zakončení každý den. Nechci upřednostňovat společnost garnier, ale rozhodla se zkusit tento šampon. přišla domů a dala ji do skříně a zapomněla na ni. Vzpomněl jsem si na to už druhý den a rozhodl jsem se, že tento šampon testuji v akci. Po umytí hlavy jsem byl sám... Více

Skvělý šampon pro dobré peníze.

Doplněk: Pěna dobře, měkká, příjemná vůně, levné ceny.

Nevýhody: Nenalezeno.

Recenze: Garnier šampon často nekoupím, většinou jsem vždy používal šampony Nivea. Líbí se mi více než ostatní. Ale minulý týden, když Nivea skončila a nebylo čas jít do obchodu, požádala manžela, aby přišla po práci a koupila šampon. Manžel koupil, ale místo toho byl Nivei Garnier. Moje otázka byla zodpovězena, že jsem nenašel další. Musel jsem si umyt vlasy novým šamponem. A upřímně, měl jsem ho rád. Za prvé, vůně - připadalo mi to jako vůně letního louka. Velmi příjemné. Dobré... Čtěte více

Garnier ultra doux

Musíme přiznat, že jsme přestali dělat starosti, když se slova "olej" a "vlasy" nacházejí ve stejné větě. Barviva na vlasy, pěny, kondicionéry, šampony - profesionální stylisté nám nabízejí desítky produktů pro péči o vlasy, které obsahují oleje. Pokud je tento trend blízko k vám (možná jste dokonce vyzkoušeli novou barvu na bázi olejů společnosti Garnier Olia) - nový Garnier Ultra Doux od firmy Garnier byste měli vyzkoušet.

Kolekce obsahuje tři 200 ml šampony, tři 400 ml šampony a tři 200 ml kondicionéry. Tam jsou také tři varianty na téma esenciálních olejů: levandule a trávy trávy (pro normální vlasy bez lesku), rozmarýn a olivové listy (pro normální a slabé vlasy), meruňka z Roussillon a mandle (pro normální, náchylné ke suchým vlasům).

Všechny tyto olivové oleje jsou získány lisováním za studena nebo destilací, díky čemuž jsou zachovány jejich užitečné vlastnosti. Posilování, zvlhčení a změkčení jsou tři hlavní ukazatele, za které jsou Garnierovy inovace zodpovědné.

Prostředky mají uklidňující účinek. Šampony Ultra Doux "Vital Force of Provence" neobsahují silikon a vlasy mají pocit beztíže.

Pro Více Informací O Suché Vlasy