logo

Curling na krátkých, středních a dlouhých vlasech

Perm vlasy je ideální způsob, jak radikálně změnit vzhled a dát svým vlasům neuvěřitelné množství.

Příprava na postup

Chcete-li zvlnit vlasy v bezpečí, připravte si prameny pro další postup. Příprava sestává ze šesti důležitých kroků.

Fáze 1. Hodnocení struktury vlasů (pružnost, síla, typ, hustota). Provádí se výběr typu curlingu.

 • Pro husté vlasy budete potřebovat prostředky nejsilnější fixace, protože je velmi obtížné je zvlnit;
 • Vzácné tenké prameny se snadno krouží - potřebují zvednout slabší drogu;
 • Vlasy s nízkou elasticitou se mohou výrazně protáhnout a nebude se moci vrátit k původnímu vzhledu. Chemie je pro ně kontraindikována;
 • Příliš suché vlasy by neměly být zkroucené - roztrhnou se.

Fáze 2. Analýza pokožky hlavy. Pro rány, zranění a nemoci související se skalpem je lepší zapomenout na perm.

Fáze 3. Test citlivosti. Chcete-li ji držet, namočte bavlněnou houbičku s curling složením pramenů a namažte oblast za uchem. Počkejte 10 minut. Pokud se neobjeví žádné zarudnutí, vyrážka, podráždění, jděte do zvlnění. Pokud máte potíže, rychle otřete kůži peroxidem vodíku. Chemie je pro vás kontraindikována.

4. krok Kontrola vlasů na zámku. To je nezbytné pro stanovení dávky a koncentrace prostředků. Vezměte malý zámek, navlhčete ho přípravkem a nechte 5 minut. Zkontrolujte, zda vlasy nejsou poškozené. Pokud zůstane silná, mohou se prameny zvlnit. Pokud to vypadá jako vlečení a snadno se rozbije, je řešení slabší.

Krok 5. Šamponování. Šampon uvolní váhy a zlepší výsledek.

Stádo 6. Střih. Může se provádět před kroužením nebo po něm, aby se zakončily a tvarovaly vlasy.

Je to důležité! Před zahájením procedury nezapomeňte odstranit zlaté šperky a brýle, stejně jako chránit pokožku před proniknutím chemikálií.

Druhy "chémie" vlasů

Moderní perm může být rozdělena na typy chemických prostředků aplikovaných na prameny.

Tento jemný curling je považován za univerzální, protože je vhodný pro všechny. Zvlnění je silné a pružné, výsledek trvá od 3 do 6 měsíců a přímo závisí na struktuře vlasů.

Zvláštní fixační prostředek založený na kyselině thioglykolové proniká do vlasů, ale nepoškozuje jeho strukturu, protože je považován za jemný. Výsledkem toho je, že se dostáváme do tvrdého zvlnění - trvá to jeden měsíc. U tenkých a měkkých pramenů není tato metoda vhodná - ztratí tvar a protáhnou se v kořenech. Totéž platí pro dívky s citlivým typem pokožky a suchými vlasy.

Při alkalickém typu kroužení dojde k proniknutí příchytky dovnitř a otevření váhy. Výsledkem je odolnější - bude trvat asi 90 dní na vlasu. Dává pružné kadeře, přirozeně vypadá, působí mnohem měkčí než předchozí verze. Ale na těžkých tvrdých pramenech nebude výsledek stabilní - po zhruba měsíci ztratí tvar křivky. Za cenu levnější než kyselina perm.

Složení fixačního činidla zahrnuje aminokyseliny a bílkoviny, které ošetřují a vyživují vlasy. Aminokyselinová "chemie" neškodí zdraví pramenů. Kadeřnice vypadají přirozeně, ale, bohužel, krátkotrvající. Tato "chemie" není vhodná pro tvrdé a dlouhé prameny - v takových těžkých kadeřích se rychle vyvine.

Ve složení nenajdete agresivní součásti. Jsou nahrazeny jinými prostředky podobnými molekule vlasů. Biowave dává krásný přirozený lesk a velmi trvanlivý výsledek.

Je to ideální způsob, jak dát načechranou hlavu vlasů tím, že nastavíte hlasitost na několik týdnů nebo dokonce měsíce najednou (vše závisí na držáku). Také bazální chemie je vhodná pro ty, jejichž vlasy byly předtím zkroucené, ale měly čas růst.

Složení tohoto léku zahrnovalo hedvábné proteiny. Starají se o vlasy a zlepšují jejich strukturu. Dokonce i poškozené vlasy jsou zdravější. Kudrna vychází velmi měkká a trvá až šest měsíců. Cena je mnohem dražší než jiné možnosti.

Vychutnává si velkou poptávku mezi moderními fashionisty. Umožňuje vám získat elastickou a velkou vlnu. S tímto typem vlnobití jsou potřeba zejména velké velikosti - to je Olivia Garden. Připojují se k sobě ostrými zuby. Kadeřnice tohoto typu nezanechávají žádné vrásky a nevystavují kudrnaté kudrlinky.

Malý nebo africký

Doporučeno pro ženy s jemnými a vzácnými vlasy. Často se provádí na středně dlouhých vlasech. Ale doporučujeme obzvlášť odvážným ženám, aby se ujali rizika - africká chemie pro krátké vlasy vám s tím určitě pomůže. Silueta bude sférická a objem - neuvěřitelný! Jedinou nevýhodou je, že bude velmi obtížné pečovat o vaše vlasy a je téměř nemožné vytvořit nový styl. Pro "chemii" v afrském stylu jsou zapotřebí papiloty nebo malé spirály. Tento proces bude trvat asi 5 hodin, můžete to udělat jen v kabině.

To je také nazýváno lipid-protein (LC2). Pokud porovnáte s předchozím, Japonci vydrží déle a přinášejí velké výhody. Je zcela bezpečný díky neutrálnímu pH a normalizuje vlhkost příliš suchých vlasů. Tímto máváním můžete získat elastické a objemné kudrlinky, které budou trvat 2 až 6 měsíců.

Perm pro střední, krátké (ne více než 20 cm) a vzácné prameny. Vytváří vlasy více luxusu, zvlnění - měkké a přirozené. Viditelně zvyšuje vlasy u kořenů a také obnovuje obraz. Řezání funguje pouze s povrchem vlasů, aniž by se tím poškodilo, jako u klasického typu. Pokud jsou vlasy silné, vezměte velké cívky - velké kadeře pomohou vytvořit nádherný obraz.

Přečtěte si více o vyřezávání vlasů v tomto článku.

Spirála nebo vertikální "chemie" je nejlepší volbou pro dlouhý a silný opletek, který nelze navinout vodorovně. V tomto případě jsou cívky umístěny svisle (od kořene ke koncům) a pramen se spirálovitě zkroutí. Několik slov o kuličkách! Pro postup potřebujete dlouhé kuželovité cívky s otvory, kterými jsou prameny nataženy. V ideálním případě by měly být vyrobeny z plastu nebo dřeva. Tento formulář vám umožňuje kroutit rovnoměrně zvlnit.

Účinek mokrých vlasů vypadá skvěle na vertikální kadeře. Je také výhodné, aby rostoucí kořeny mohly být snadno překrucovány. Kompozice může být libovolná - záleží na tom, jak dlouho chcete s vaším novým účesem. Zdraví pramenů navíc závisí na léku. Po skončení procedury budou buď slabé a nudné, nebo lesklé a živé.

Lze jej používat pouze na zdravých vlasech a pouze v osvědčených salonech. Nejprve jsou prameny navlhčeny, pak jsou krouceny na cívkách a připojeny k zařízení (doba expozice a teplota jsou regulovány). Výsledkem tohoto postupu budou krásné kudrlinky.

Kdo by neměl dělat "chemii"?

Perm je zakázáno v následujících případech:

 • Těhotenství;
 • Kojení;
 • Velmi suché, tenké a poškozené vlasy;
 • Tendence na alergie (na začátku musíte provést alergický test)
 • Předbarvení s basma nebo hennou;
 • Akutní onemocnění;
 • Léky.

Péče o vlasy po "chemii"

Po stárnutí vlasů potřebuje péči. Chcete-li to provést, postupujte podle několika jednoduchých pravidel.

 • Pravidlo 1. Chcete-li umýt hlavu, potřebujete speciální šampon pro zvlněné vlasy.
 • Pravidlo 2. Zvlhčujte vlasy speciálními maskami. Měly by obsahovat panthenol, kolagen, hedvábné bílkoviny nebo keratiny.
 • Pravidlo 3. Jako domácí lék můžete bezpečně použít infuzi koření z žitného chleba (nalijte 300 gramů chleba s 1 litrem vroucí vody a nechte 5 hodin v termosku), kopřivu nebo chmele. Různé oleje (mandle, broskve, lopuch) mohou být také užitečné. Musí být mírně zahřátý.
 • Pravidlo 4. Vezměte rybí tuk.
 • Pravidlo 5. Pravidelně střílejte špičky a namažte je speciálním krémem.
 • Pravidlo 6. Chraňte svůj hřeben s širokými zuby - neublíží to pramenům.
 • Pravidlo 7. Několik dní po curlingu, nemyjte si vlasy a podrobte prameny tepelnému ošetření.
 • Pravidlo 8. Chraňte vlasy před horkým slunečním zářením.
 • Pravidlo 9. Neodstraňujte omyté vlasy, ale jemně skvrnit.
 • Pravidlo 10. Nezapívejte s mokrou hlavou.

Perm vlasy

Centrum pro pokročilé barvení vlasů a curlingové technologie

Obnovení struktury poškozených vlasů za jeden den!
Zajištění bezpečného ujasnění a zajištění!

 • Služby
 • Kadeřnictví
 • Perm

Perm pro krátké, střední a dlouhé vlasy

Druhy perm. Ceny. Fotky a videa z naší práce.

Výhody Perm v Bianca Lux

1. Permed vlasy - naše přední specializace

Vzhledem k tomu, že luxusní péče o vlasy a obnovení vlasové struktury jsou naší hlavní specialitou od našeho objevu v roce 1997.

2. Vysoce profesionální technologové odborníci na perm a rehabilitaci vlasů

V kosmetických salonech Bianca Lux jsou vysoce profesionální kadeřníci a rehabilitační technici, kteří vám nabídnou nejmódnější chemické perutiku v sezóně 2019: jemné chemické pero pro jemné, melirovannyhované, barvené a bělené vlasy, chemické curlingy s velkými kudrlinami, vertikální a spirálovité curling, perm ošetření poškozených vlasů a mnoho dalšího.

3. Široký výběr moderních chemických přípravků

Máme široký výběr moderních chemických perm pro krátké, střední a dlouhé vlasy, stejně jako speciální jemné kudrlinky s léčbou tenkých, bělených, barvených, poškozených a oslabených vlasů.

4. Exkluzivní komplexní přístup k chemickým vláčkům na vlasy

V našich kosmetických salonech používáme exkluzivní integrovaný přístup k chemickým permům vlasů, který zahrnuje řadu postupů, které poskytují jejich předchozí posilování, ošetření a další ochranu.

Pokud hledáte místo, kde byste měli udělat perim (chemie na vlasy), pak jste ji již našli!

Naše kosmetické salony Vám nabízejí více než 27 typů chemických a bio permů od 1800 r

 • KONTROLA "BEACH WAVES" (POVRCHOVÉ KABELY)
 • KREATIVNÍ VLASOVÉ SHIFTER
 • KREATIVNÍ TEXTURINGOVÉ ZAŘÍZENÍ V GRANGE STYLE
 • VELKÉ HODINY V HYDINU
 • CURVING CLEAR CROSSED VERTICAL LACONS
 • LOKÁLNÍ ZAVIVKA NA KONČE, KORENE A SAMOSTATNÉ ZÓNY
 • STRAWN V RETRO STYLE "COLD WAVE", "AFROSTIL", "GOFRE", "ZIGZAG"

Společně s permem doporučujeme obnovu a ošetření vlasů

Pro poškozené a bělené vlasy před krolingem nabízíme jedinečnou proceduru pro obnovu vlasů:
PROTESIACE VLASŮ (NANOTECHNOLOGIE - USA)

Pro plnění vitaminem a keratinu na vlasy a pro krásu kadeří doporučujeme nejnovější postup při kroucení:
"KERATINOVA INFUZIE VLASU" (USA)

Pro suché, křehké a matné vlasy, vč. pro bělení, než se doporučuje jakýkoli druh curlingu:
PROCEDURA STRUCTUR RICIBIOS (FRANCIE)

Vaše vlasy zůstanou elastické, živé a lesklé!

Perm Postup

Profesionální technici - odborníci našich salonů pro chemické perm a vlasy obnoví detailní BEZPEČNOU KONZULTACI kdykoliv pro vás.

Předtím, než uděláte perim (chemii na vlasy), můžete mluvit s různými specialisty našich salonů a vybrat si "svého" mistra. Kadeřník, stejně jako lékař, musí nutně způsobit důvěru a soucit, protože krása a zdraví vašich vlasů závisí na tom.

Před zahájením procedury by velitel měl pečlivě poslouchat vaše přání, tedy co očekáváte od kadeří: chladné kudrlinky nebo velké "Santa Barbara" kudrlinky, světelná vlna, základ pro styling nebo extravagantní vertikální kadeřnictví vlasů? Nebo možná potřebujete bazální objem, nebo naopak, jen zkroucené vlasy a třesky? Možnosti dnešního zahradnictví v rukou zkušeného mistra jsou velmi široké.

Majitelé dlouhých vlasů, kteří chtějí udělat perm, musí vzít v úvahu, že pokud jsou vlasy dlouhé, těžké a mají stejnou délku, zvlnění u kořenů nebude tak strmá a bujná jako na koncích vlasů, protože bude vytažena pod vlastní váhu vlasy. Pokud se provádí promítání světla na dlouhých vlasech (kaskádovité účesy s hladkým přechodem délky), pak zkrácené horní prameny poskytnou zvlnění, základní objem a rovnoměrné zvlnění po celé délce.

V naší fotogalerii permů se můžete podívat na fotky našich děl a porovnat, jak vypadají různé typy kudrlin na rovnoměrných, dlouhých a dlouhých vlasech a na dlouhých vlasech usnadněných absolvováním.

Kolik stojí v průměru udělat chemický prostředek?

Perm vlasy - postup, který fixuje zvlnění a dává objem vlasů dlouhou dobu. Tento postup je poměrně drahý a závisí na mnoha faktorech. Průměrná cena chemických vln na území Ruské federace má v průměru tyto hranice: od 500 do 23 000 rublů.

Co je to perm?

Jednoduše řečeno, perm je proces obrácení přímého vlákna do zvlnění za podmínek použití chemických sloučenin. Funkce spouštění a posloupnost akcí průvodce závisí na použitých kompozicích, ale z větší části je pořadí stejné.

Zpočátku se vlasy omyjí speciální hlubokým čisticím šamponem, vysuší se, aplikuje se speciální roztok a dochází k fixaci.

Z čeho závisí cena

Cenová kategorie je odlišná, nicméně i přes rozdíly existuje jeden společný aspekt - z větší části se kosmetické salony řídí zásadou, že náklady na proceduru zahrnují cenu kompozice na 1 ml a celní sazbu velitele, který provádí perm. Cena služby se liší v závislosti na:

 1. Délky
 2. Složitost práce.
 3. Kompozice použitá při kroucení.
 4. Kvalifikace master prestige salon poskytující služby.

Hlavní typy perm a jejich náklady

 • Alkalické. Alkalický curling je docela náročný kvůli jednoduchosti jeho provedení, univerzálnosti metod a dosaženému účinku. Vhodné pro měkké a poslušné vlasy. Náklady na tento typ curlingu jsou nízké vzhledem k ostatním. To kolísá kolem 1 500 rublů pro krátké vlasy, 2 500 pro středně dlouhé vlasy a 3 500 pro dlouhé vlasy. Tato služba má vážnou nevýhodu: poškození způsobené kudrlinami při použití s ​​alkalemi může být nevratné.
 • Neutrální. Neutrální perm je méně agresivní ve vztahu k horní vrstvě vlasů a má nízkou úroveň Ph ve složení, což bezpochyby lze připsat výhodám této služby. Hodí se pro dívky se zvýšenou suchostí a porézní strukturou vlasů. Náklady na postup v různých regionech Ruska se liší. Nejnižší cena za krátký účes (až 15 cm) je 1900 rublů.
 • Kyselé Tato služba je velkým požadavkem mezi slušným sexem. Hlavní výhodou tohoto postupu je jeho trvanlivost, která může trvat 5-7 měsíců. Ceny za to jsou velmi rozumné - od 1350 p. pro krátký účes.
 • Biowave Biowave je trvalý prostředek založený na použití sloučeniny podobné struktuře vlasové molekuly. Kudrlinky, pokud jsou po takové proceduře pečlivá péče, pořád drží nějakou dobu. Tento postup není vhodný pro dívky s pružnými vlasy s vysokou elasticitou. Existuje možnost, že pod hmotností vlastní hmotnosti se zámek jednoduše vyrovná. Minimální cena za biowave v Moskvě je 1200 r.

Jak vypočítat cenu služby

Pro výpočet nákladů na službu musíte rozhodnout o:

 1. Druh permu.
 2. Složení.
 3. Dlouhé vlasy
 4. Kosmetický salon.

Takže například biologická bobtnání s použitím kompozice "Paul Mitchell Acid Wave" bude stát zákazníkovi délku 45 cm pro délku vlasů 45 cm. Náklady na 1 ml "Acid Wave Paul Mitchell" je 25 rublů. Na 1 cm délky obecného pravidla se vyžaduje 1 ml prostředku. V důsledku toho se množíme 45 ml o 25 rublů, získáme 1125 rublů. K této částce musíte přidat náklady průvodce, který závisí na kvalifikaci. V průměru je to asi 2500 p. Navíc při provádění postupu jsou náklady na elektřinu a materiály na jedno použití nevyhnutelné. Po výpočtu všech výdajů bude průměrná cena biologického odpadu 3 700 r.

Jak, kde a od koho si službu objednáte?

Curling vlasy je společnou službou, která je poskytována téměř v každém kosmetickém salónu nebo kadeřnictví. Aby to nebylo "hloupé", je nutné, aby se volba velitele přistupovala se zvláštní péčí. K tomu je nutné, abyste se seznámili se salonní licencí, certifikáty produktů a certifikáty školení. Poté, co jste se rozhodli o postupu, můžete se zaregistrovat telefonicky a nechat na webu žádost.

Perm vlasy

Krásné kudrliny jakéhokoli tvaru a velikosti, které trvají několik měsíců, jsou výsledkem postupu známého jako permed vlasy. Ona je v módě několik desetiletí za sebou. Během této doby se změnila kvalita kompozic, byly přidány nové typy koleček a způsoby, jak se otáčet prameny. A přesto, přes závažné inovace, je chemie stále považována za škodlivou pro vlasy. Nebudeme vás přesvědčit jinak, ale místo toho vám řekneme, jak chránit kudrnaté před poškozením a obnovit jejich strukturu po curlingu. Naučte se, jak bezpečně provést postup doma a zda je možné se zbavit kudrlinky bez nešťastných následků, pokud experiment s vlasy nebyl úspěšný.

Popis postupu

Hlavním rysem permu je změna struktury vlasů pomocí speciálních řešení. Pásky je třeba našroubovat na kolečkách vybraného tvaru a průměru, zpracovat je pomocí kompozice a po chvíli je vypnout. Po 10 až 30 minutách účinná látka proniká do kadeřnic, což zajišťuje trvalý výsledek kroucení.

Řešení pro chemii vyrábí mnoho kosmetických firem. Je třeba zvolit vhodný nástroj s přihlédnutím k typu a stavu vlasů. Příslušné značky jsou vždy na obalech nebo lahvích.

Mimochodem. První experimenty s chemickým účesem se datují do počátku 20. století. Byly to nudné procedury, které trvaly 5-10 hodin. Studená cesta bez použití elektrických spotřebičů se objevila o něco později. Stal se základem moderní chemie.

Existuje několik klasifikací chemických vln, jejichž hlavním kritériem je:

 • typ kuliček - bumerangy, cívky nebo jiné;
 • metodu ovíjení pramenů - vertikální, horizontální, kruhová, kombinovaná;
 • pořadí akcí (nejprve ošetřete vlasy roztokem a pak je zahněte na papilotky);
 • druh chemikálie. Kompozice jsou kyselé, alkalické, neutrální a jiné. Všechny z nich mají jasné pokyny pro použití.

Alkalické činidlo nemusí na tlustých, pevných vlasech vytvářet kudrlinky a kyselé mohou vážně poškozovat měkké, pružné prameny. Abyste se nestali hlavní hrdinou příběhu o neúspěšně provedené chemii, měli byste před zahájením procedury konzultovat zkušený kadeřník.

Také jsme uspořádali jakýsi vzdělávací program a podrobně popsali vlastnosti různých typů řešení, včetně příkladů výrobků populárních značek. Pomocí těchto doporučení můžete snadno vybrat bezpečnou kompozici pro vaše vlasy.

Náklady na

Cena klasického permu v salonu je od 2 000 rublů. V malém městě najdete levnější ubytování a ve městě budete muset zaplatit ještě víc. Také náklady jsou ovlivněny zvoleným složením a délkou vlasů. Pokud si koupíte chem. drogy pro nezávislé experimenty, můžete splnit 1000 rublů.

Pro některá řešení od známých kosmetických firem bude muset položit trochu víc, až 2 tisíce rublů. K dispozici jsou hotové sady se vším, co potřebujete za cenu od 300 do 1200 ruble nebo jednotlivé lahve s aktivátory a fixacemi, z nichž každý stojí asi 200-900 rublů.

Rada Výrobky firem LONDA, Schwarzkopf, ESTEL, Selective Professional, Wella a dalších firem, jejichž jména jsou populární v kadeřnickém prostředí, jsou dobře známa.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody perm:

 • změní účes a tím i celý obrázek;
 • trvá dlouho;
 • vhodné pro vlasy libovolné délky;
 • má mnoho variací;
 • snižuje čas každodenního stylingu - účes s minimálním úsilím vypadá skvěle.

Nevýhody postupu:

 • má škodlivý účinek na vlasy. V závislosti na kompozici může být více či méně zřejmá, ale struktura kadeří stále trpí;
 • mohou sušit prameny a mírně změnit jejich barvu;
 • má kontraindikace a omezení;
 • vyžaduje zvláštní péči zaměřenou na obnovu vlasů;
 • nedoporučuje se časté opakování. Je třeba dát kudrlinkám příležitost uvolnit se.

Kontraindikace

Hlavní seznam zákazů a omezení platí pro takové situace:

 1. Modifikované hormony. Během těhotenství, laktace, během menstruace nebo během menopauzy byste neměli dělat perm. Spory týkající se toho, zda aktivní činidla poškozují budoucí nebo kojící matku a její dítě, stále pokračují. Pokud vás to nezastaví, je zde další silný argument: kvůli hormonálním změnám se kudrlinky nemusí správně formovat.
 2. Přijetí antibiotik nebo jiných silných léků (včetně hormonů).
 3. Alergie ke složkám roztoku. Tento faktor by měl být před zahájením léčby odstraněn.
 4. Odřeniny, rány, trhliny ve vlasové pokožce, stejně jako svědění, peeling, lupy.
 5. Silná ztráta vlasů, křehké vlasy. Nezáleží na tom, s čím souvisí: avitaminóza, deprese nebo průběh onkologických postupů. Chemie uvolňuje vaše prameny ještě víc.
 6. Stresové stavy.
 7. Exacerbace chronických onemocnění.
 8. Akutní infekční nemoci, komplikované zvýšením tělesné teploty.
 9. Barvení vlasů, po kterém uplynulo méně než 2-3 týdny.
 10. Některé vnější faktory: návštěva holičce na prázdném žaludku, chlad v pokoji také nepříznivě ovlivňují kvalitu kudrlin.

Typy koleček a způsoby vinutí

Pokud kompozice pro perm ovlivňuje, jak dobře vycházejí kudrlinky, pak kolečka určují vzhled účesu jako celku.

Hodně závisí na tloušťce pramenů a způsobu balení. Kudrnaté kudrlinky, které vypadají velmi přirozeně - jsou výsledkem kruhového zábalu na papilotkách. Chcete-li získat volumetrické kadeře, použijte vhodné horizontální uspořádání válečků na hlavě. To je často používáno doma - pro začátečníky to je jednodušší a jasnější než jiné metody.

Chcete-li vytvořit krásné tekoucí kudrlinky, musíte zvládnout vertikální cestu. Často se kombinuje s horizontálním, ale toto uspořádání by mělo být svěřeno pouze zkušené odborné veřejnosti. Tato volba je jedna z nejvhodnějších pro dlouhé vlasy.

Pokud se chcete stát majitelem nádherného účesu, kupte papilotky velkého průměru pro chemické perm. Vyberte bumerangy nebo kužely. Zajistěte krásné, téměř přirozené vlny, které mohou Olivia Gardin natáčet. Chemie používající tyto válce se nazývá americká. Velké kudrlinky budou zdobit vlasy téměř jakékoliv délky, takže jsme vám shromáždili tipy a triky, abyste vytvořili takové kudrlinky doma.

Nejvhodnější pro všechny chemické vlny jsou plastové papilloky. Jsou pohodlné a snadno se umýt stopy drogy. Pomocí plastových cívek různých velikostí bude možné od kořenů modelovat krásné svislé kudrlinky. Snad instalace bude trvat hodně času, ale výsledek stojí za to.

Při určování velikosti produktů zvážte stav vlasů. Zjistěte, co jiného by mělo být určeno výběrem cívky pro vertikální perm.

Tyčové kuličky jsou hladké nebo se speciálními drážkami - drážkami. Druhý typ je určen pro spirálovou chemii. Proces podvádění takových cívků vyžaduje hodně trpělivosti a pozornosti. Spusťte to sami o sobě je docela obtížné. Stojí za to udělat takový perm jen tehdy, když jste získali pomoc vaší matky, sestry nebo přítelkyně a také jste předtím sledovali instruktážní video.

Pro ty nejodvážnější dívky jsme připravili kompletní sadu informací o tom, jak provést spirální chemii doma.

Stejné cívky budou užitečné i pro ženy, které chtějí provést trvalý účinek mokrých vlasů. Kromě nich můžete použít sáčky na míč, americké nebo japonské hůlky. Každá z těchto složek pomůže dosáhnout účinku vždy vlhkých vlasů.

Správně vybrané cívky, optimální složení pro váš typ vlasů a podrobný návod k postupu - to vše bude klíčem k dobrému výsledku. Podrobně vysvětlíme, jak provádět mokré chemie na vlastních vlasech, aniž byste ohrozili zdraví pramenů a kvalitu kudrlin.

Mimochodem. Dávejte pozor na originální kolečka pro permed vlasy: vlasy, zvlněné talíře, cívky se svorkami a další.

Můžu dělat na tenkých, malovaných pramenech

Barevnost, doplněná permatem, je vážným testem na vlasy. Nicméně, mnoho dívek úspěšně kombinovat novou barvu pramenů a dlouhotrvající kudrlinky. Hlavním doporučením v tomto případě je dodržení intervalu mezi postupy: je žádoucí, aby procházel nejméně 2-3 týdny. Pokud by se vlasy několikrát podléhaly bělení, je lepší odmítnout chemii.

V důsledku trvalého barvení vlasy částečně ztrácí svou elasticitu, stává se zranitelnějším, takže další účinek agresivních léků může ještě více vyvolat jejich zdraví. Budeme odhalovat hlavní tajemství úspěšného permutu barevných barvových vláken a vysvětlíte, které sloučeniny je možné použít v tomto případě.

Pokud jsou vlasy přirozeně silné, silné a nepodléhají častému malování, je to významný bonus při provádění chemie. Ale tyto vlasy nemá každou ženu, která sní o kadeře a další objem. Samozřejmě, to neznamená, že majitelé tenkých, oslabených kudrlin nelze ani myslet na chemické perm. Nyní, s pomocí šetřících léků, jsou možné téměř všechny experimenty s účesem. Zjistěte, jaké doporučení pro zavádění chemie na tenké prameny dávají kadeřníkům a co potřebujete udělat pro zdravé vlasy po proceduře.

Docela často si dívky vyberou perimetru, aby dodaly větší objem vlasů. V tomto případě nemůžete použít agresivní drogy po celé délce kadeř. Alternativa k vysoce kvalitní chemii - bazální. To dělá tenké, řídké vlasy více bujné, opravuje regrown prameny, které byly uměle zvlněné, a také vytváří hlasitost na kudrnaté vlasy hlavy. Stejně jako každý jiný typ chemického prostředku má bazální stylování své vlastní nuance, které podrobně popisujeme v recenzním materiálu s fotografiemi, videozáznamy a podrobnými pokyny postupu.

Funkce související s délkou kadeří

Kudrlinky budou důstojnou výzdobou vzhledu, pokud zvolíte správnou velikost a tvar. Velké kadeře jsou na tenkých, řídkých vlasech nežádoucí - je lepší vybrat malé. Kulaté obličej by měl být zarámovaný kudrlinami, jejichž průměr postupně klesá od kořenů ke špičkám a čtvercové nebo obdélníkové - s volumetrickými horizontálními písmeny. Důležité je při výběru velikosti a typu kolečka délka pramenů.

Rada Vypadá dobře perm, vyrobený na tříděných vlasů, kadeřnictví.

Dlouho

Na hlavě vlasů, které sjíždí pod středem zad, jsou vhodné kudrliny libovolného tvaru a velikosti. Dlouhé vlasy ukáží krásu zručně provedeného kroucení. V tomto případě bude skutečně obtížné. Poprvé můžete provádět chemii pouze na špičkách nebo uprostřed kadeří. Pokud se vám nelíbí výsledek, můžete jednoduše řezat kudrlinky. Řekneme vám podrobně o dalších nuancích provádění postupu na dlouhých vlasech a pomůžete se rozhodnout, zda se pokusíte tímto způsobem doma.

Průměrný

Takové prameny jsou také dobré pro různé typy koleček a způsoby vinutí. Perm pouze v kořenové zóně nebo na špičkách, na bumerangách nebo cívkách, horizontální, vertikální, kombinované a jiné metody - střední délka vlasů neomezuje vaši představivost a schopnosti. Zároveň si uvědomte, že některé typy chemie mohou vizuálně zkrátit vlasy: kudrlinky se silně zvlňují a stávají se pružnými jako pružina. Abychom se vyhnuli všem druhům překvapení při vedení permu, pomůže nám rada.

Krátké

Přes malou délku je obtížné tyto vlasy natáčet rukama. V závislosti na účesu, tloušťce pramenů, může být metoda curlingu kolečka šachová, obdélníková, vertikální. Důležité jsou také tvar, průměr kolečka a kvalita řešení. Budeme mluvit o všech nuancích postupu pro krátké vlasy, stejně jako vysvětlit, jak pečovat o vlasy po chemii, v salonu nebo doma.

Postup doma

Příprava vláken pro chemické perm začíná několik týdnů před postupem. Věnujte zvláštní pozornost péči o zámky: hýčkat vlasy výživnými maskami, odpočinout si od kadeřnického žehličky, vysoušeče vlasů a žehlení. Aktualizujte střih, pokud je to nutné - předem zbarvte vlasy. Přečtěte si recenze týkající se provádění chemie doma, vyzvednutí kompozice, natáčení, stejně jako všech dalších souvisejících nástrojů a materiálů.

Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme podrobný seznam toho, co je zapotřebí pro perm, a pečlivě popsali všechny kroky postupu. Krok za krokem s tipy a životními hackami bude dobrá pomoc na cestě k transformaci.

Doba trvání a korekce

S pomocí permu je nemožné, aby se vlasy navlékaly navždy. Přes rychlý vývoj moderních technologií nebyla tato metoda zatím vynalezena. Účinnost chemie trvá v průměru 2 až 6 měsíců, někdy až na 9. Doba trvání výsledku je ovlivněna zvoleným složením (kyselinou nebo zásadou), druhem a strukturou pramenů (tenká, tlustá, řídká, tvrdá), jejich délka (kratší tím lépe jsou kudrlinky zachovány), velikost kadeří (volumetrický odvíjení rychleji), individuální charakteristiky každé hlavy vlasů.

Při chemickém stylingu je na rozdíl od biowaveho výraznější hranice mezi pěstovanými a zvlněnými vlasy. Proto po několika týdnech účes může vyžadovat opravu. V tomto případě je lepší vytvořit spodní okraj. Opakovaná chemie po celé délce kadeří se doporučuje maximálně 1-2 krát za rok.

Pokládání a další péče

Během několika prvních dnů si vlasy potřebují odpočinout. Neumývejte jej ani jej zabalte, pokud je to možné, nečistěte jej ani ho opláchněte. Během této doby se nakonec tvarují kudrlinky. Koupit speciální stylingové nástroje, které vám pomohou udržet vaše vlasy v pořádku.

Gely, pěny, spreje a další produkty přinesou krásný, zdobený vzhled na kadeře. Shromáždili jsme v jednom přehledu popis populárních produktů a doporučení, jak s jejich pomocí vytvářet volumetrický, klasický nebo mokrý styling.

Péče o atraktivní vzhled vlasů musí být současně doprovázena náležitou péčí o ně. Obnova, krmení struktury kadeří je hlavní věc, která potřebuje pozornost. Pokud má roztok sušené prameny, přidejte zvlhčovače do hlavního make-upu.

Velmi užitečné drogy určené pro poškozené, slabé vlasy. Řekneme vám, jak se postarat o vlasy po chemickém stylingu a vysvětlit, proč budete s největší pravděpodobností muset změnit hřeben.

Ne každá chemie přináší nadšení pro nový účes. Existují případy, kdy z nějakého důvodu kudrlinky nejsou zkroucené, jak jste čekali. Někdy postup způsobuje zvýšené ztráty, rozbití pramenů nebo způsobuje alergickou reakci na kůži, utahuje a usuší. Méně dramatická verze událostí je také možná - pokládání se vůbec nelíbilo nebo bylo nudné. Ve všech těchto situacích vám pomohou tipy, jak se zbavit chemie profesionálními a populárními metodami uvedenými v našem článku.

Bez ohledu na to, jak moc mluví o nebezpečí kadeřavých vlasů pro dívky, které sní o kadeřích, to se nezastaví. Pokud si vyberete kvalitní kompozici, proveďte postup podle všech pravidel a pak zajistěte zámky s důstojnou péčí - existuje každá šance na zachování zdraví vlasů. Nezapomeňte na kontraindikace. Touha změnit obraz musí být vždy vyvážena zdravým rozumem a péčí o vlasy.

Moderní typy permů - klady a zápory, recenze a ceny

Jak dát objem vlasů? Co lze učinit, aby se zachránil po dlouhou dobu, a ne ztrácet drahocenný čas ráno, aby ohříval kleště a nudný styling? Odpověď na tyto otázky je jedna - perm.

Co je perm vlasy?

Chemie je umělá přeměna rovných a hladkých vlasů na kudrnaté. Účinek trvá několik týdnů až několik měsíců v závislosti na použité technice.

Během dlouhých let své existence trpěl perm mnoho změn a upgradů. To vůbec není to, co udělaly naše babičky, a rozhodně to, co udělal Karl Nessler s hlavou své ženy.

Postup se stal pro vlasy jemnější a některé typy dlouhodobého kroucení a mají terapeutický účinek, plní zámky vlhkostí a živinami.

Metoda vlnění zůstala nezměněna, což je založeno na použití speciálního chemického složení - fixačního prostředku - hlavním. Jsou to zpracované prameny stočené na speciálních kolečkách, takže opakují svůj tvar a stávají se ve tvaru spirály.

Indikace a kontraindikace

Zvažme, pro koho chemický oblek je vhodný a komu je to extrémně kontraindikováno:

Indikace

 • Tenké vlasy - tenké a rovné vlasy vypadají bez života vzhledem k nedostatku objemu.
 • Příliš hrubé prvky - měkké kudrlinky dokáží vyhladit obraz, čímž se stávají romantičtějšími a ženskými.
 • Trvalé zaměstnání a nedostatek času na styling - s perimetrem můžete jednoduše vyčesávat vlasy s častým hřebenem nebo mu dát texturu stylovým nástrojem, aniž byste museli ztrácet čas na curlingu.

Kontraindikace

 • Barevnost provedená méně než dva týdny před zahájením procedury způsobí silné zatížení folikulu a vlasového hřídele, čímž se konstrukce může nevratně zhoršit.
 • Těhotenství a období kojení - navzdory skutečnosti, že nebyly provedeny žádné lékařské studie prokazující negativní vliv vlasové chemie na zdraví budoucí matky a dítěte, lékaři doporučují, aby se tento postup nezdržovali. Akustické a ostré pachy mohou vyvolat záchvat toxikózy.
 • Přijetí antibiotických léků nebo jiných "těžkých" léků. Během tohoto období mohou vlasy dostávat méně živin, nestojí za to, že je zatěžují ještě tvrdšími.
 • Teplo a zvýšený nitrolební tlak - dodatečné zahřívání hlavy může vážně zhoršit vaše zdraví.
 • Barvení s hennou nebo Basma - rostlinným barvivem silně ztuhne vlasovou kůžičku, což je důvod, proč je méně náchylný k jakémukoli účinku.
 • Oslabené a zeslabené vlasy jsou naprosto jiným případem než jen tenké vlasové jádra. Vlasy, vyčerpané častým zbarvením, osvětlením a nesprávnou péčí, nemohou odolat chemickým permům.

Výhody a nevýhody

Výhody permu zahrnují:

 • Odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám - ať už je to vlhkost, sníh nebo vítr, styling nestrachuje svůj tvar, navíc v mokrých podmínkách jsou kudrlinky ještě výraznější.
 • Objem - účes je načechraný a pružný.
 • Odolává tuk u kořenů vlivem sušícího účinku jednotlivých složek.
 • Trvanlivost - můžete zapomenout na denní stylování na dobu od několika týdnů až několik měsíců.

Nevýhody postupu jsou následující:

 • Některé sloučeniny mohou vážně poškodit strukturu vlasů.
 • Po curlingových kadeřích potřebujete intenzivní výživu a zotavení.
 • Silné vysoušení vlasů na řezání.
 • Po nějakou dobu musíte opustit barvení.
 • Nemusíte mít silné a silné kudrlinky.
 • Velký seznam kontraindikací.

Typy chemického složení a implementace technologií

Existuje několik typů chemických vlnění:

 • Kyselina - tzv. Díky fixátoru založenému na kyselině thioglykolové, což je docela mírný účinek na vlasy, ale dobře se klouže. Výsledkem pokládky je asi měsíc. Metoda není vhodná pro kadeření ztenčených vlasů a majitele citlivé pokožky hlavy.
 • Aminokyselina je jedním z typů terapeutického stylingu vlasů, který se skládá z živinových aminokyselin a bílkovin. Po proceduře vypadají kudrnaté kudrnaté struktury - jejich přirozený stav. Bohužel, tento výsledek trvá pouze 2-6 týdnů, a pak vlasy narovná. Bude to zbytečné pro tvrdé a suché vlasy.
 • Alkalický - má alkalický fixační prostředek intenzivního působení, který proniká hluboko do struktury vlasů a odhaluje jeho váhy. Z výhod je možné vyčíst fakt, že výsledek takové vlny trvá přibližně 3 měsíce a velmi přijatelnou cenu. Z mínusů - slabý výsledek na tvrdých vlasech a sušení na měkkém.
 • Neutrální - působí stejně dobře na měkké i tvrdé vlasy. Výsledek zvlnění trvá od 3 do 6 měsíců.
 • S kyselinou thioglykolovou - také známou jako "bezpečné". To je způsobeno účinkem kyseliny thioglykolové na vlasy - tyčinky se postupně zvětšují, takže jejich stupeň poškození je minimální.
 • Biowave je nejjemnější a poměrně drahý postup při dlouhodobém kroucení. V curlingové kompozici není žádný amoniak, peroxid vodíku nebo agresivní kyseliny. Provádí se na úkor složek rostlinného původu. Vlasy nejsou pouze zvlněné, ale také obnovené.
 • Hedvábné hedvábné bílkoviny, které jsou součástí fixačního prostředku, obalují každou vlasovou šachtu, což je nejen špirálovité, ale také neuvěřitelně měkké a zvlhčené. Tato metoda je jednou z nejdražších.
 • Vyřezávání vlasů - řezbářství je něco mezi biovědou a klasickým zvlněním. Má měkčí, ale stále chemické složení. Carving dává efekt měkkých kudrlin, takže pokud očekáváte, že získáte pružné kudrlinky - vyberte něco jiného.
 • Japonce není samostatný druh, ale spíše třída bezpečných chemických permů. Obsahuje hedvábí, matici a neutrál.
 • Američan - dává velké a výrazné spirálovité kudrlinky. Vypadá dobře na vlasy střední délky a více.
 • Světlé nebo jemné - nebo, jak se také nazývá "školka". Rozlišuje pečlivý přístup k vlasovým folikulům a pokožce hlavy. Provádí se pomocí uzávěru s otvory, jako je tomu pro zvýraznění.
 • Angel kudrlinky - romantické, měkké a nadýchané kudrlinky - to je efekt, který toto mávání dává. Složení fixátoru je obohaceno rostlinnými extrakty a kyselinami a kvůli nepřítomnosti amoniaku v prostředku se vlasy nerozpadnou a nezamotávají.
 • Mokrý - vytváří efekt lesklých a lesklých kudrlin na hlavě, jako kdybyste právě vyšli ze sprchy. Jedná se o jeden z mála typů stylingu, kdy se vlasy nejen stávají objemnějšími, ale také získávají zvláštní lesk, což vypadá velmi atraktivně.
 • Horké - většina typů perm může být nazývána horká, protože existuje prvek ohřívání kompozice s vysoušečem vlasů nebo sušičkou. V některých případech je horký perm domácím mazlíčkem s použitím speciálních formulací a kleští.

Životní prostředí a všichni japonští technici jsou považováni za nejbezpečnější. Přírodnější a jemnější složení, tím lépe je pro vlasy. Pokud pochybujete o volbě - nezapomeňte konzultovat s odborníkem. Řekne vám nejlepší možnost založenou na délce, tloušťce a stavu vašich kadeř.

Druhy způsobu navíjení pramenů

Zvažte postup v závislosti na způsobu navíjení:

 • Horizontální - používají se křivky se zásadou horizontálního vinutí, zatímco jejich vzhled a materiál se mohou lišit. Tato metoda je klasická.
 • Vertikální - natáčky pro tento typ vinutí vypadají jako podlouhlá základna s řezanými spirály podél obrysu. V těchto spirálech je vložen pramen. Jak tenké, tak husté natáčky nebo jejich kombinace mohou být použity k dosažení nejpřirozenějšího účinku.
 • Spirála - díky tomu můžete získat malé kudrlinky a úžasný objem. Zahrnuje zvlnění vlasů do svazku a pak zakroucení svazku na speciální tenkou cívku.
 • Radikální - slouží k opravě vrásčitých kadeří a pro dodávání radiálního objemu tenkým vlasům bez zkroucení délky. To se provádí kroucením pramenů o "půl osm" na kolečkách a zbývající délka je fixována elastickým pásem.
 • Dvojité zvlnění - tato metoda se používá na dlouhé vlasy, aby se získala intenzivnější vlnitost. V tomto případě je bazální vlákno navinuto na tenkých cívkách a délka na kolečkách s požadovaným průměrem.
 • Curling špiček vlasů - také známý jako "místní". Pro jeho realizaci lze použít kolečka různých průměrů a velikostí a různé metody podvádění.
 • Na papilotkách jsou dlouhé, měkké a pružné kadeřníky. Curling s pomocí papillotoku je považován za nejjemnější a nejjemnější a díky svému tvaru dává nejpřirozenější výsledek.
 • Velké kadeře - velkoplošné kolečka slouží k vytvoření velkých kadeř. V takovém případě musí odborník kontrolovat dobu expozice přípravku na srsti. Čím více je to - tvrdší a výraznější zvlnění.
 • Malé kudrlinky nebo afro - tato metoda je nejčastěji používána dívkami s tenkými a vzácnými vlasy střední délky. Pro curling pomocí malých papilotky nebo špirálových koleček. Buďte trpěliví - tato instalace bude trvat 3 až 5 hodin. Objem se ukáže jako neuvěřitelný a čím delší jsou vlasy, tím více bude vypadat "kulovitý" tvar vlasů.
 • Vlny - jsou prováděny pomocí velkých nebo speciálních pásků ve tvaru pásky, kterými se pás táhne a pak se navlhčí pomocí fixačního prostředku.

Perm účesy

Na krátké vlasy

 1. Použijte malé množství gelu nebo stylingový vosk na ruce a pamatujte si prameny v rukou, které jim dávají trochu větší objem a texturu.
 2. Pokud máte třesk, oddělte ji od celkové hmotnosti vlasů a položte je na čelo. Nasaďte si čelenku nebo obvaz, který se zaměří na krátké neurčité kudrlinky.
 3. Dejte kadeřům účinek mokrých vlasů, což způsobuje stylový gel s příslušnou funkcí.

Pro střední a dlouhé vlasy

Čím delší jsou vlasy, tím více variací účesů. Můžete přizpůsobit všechny známý účes pod kudrlinky, a to bude působivější.

 1. Položte vlasy na jedné straně, upevněte na nevedimki chrámu. Pokud si přejete, můžete si vlasy ozdobit květinou.
 2. Sejměte si vlasy ve vysokém ocasu na koruně, rozšiřujte kudrlinky tak, že polovina padla na obličej a druhá část na zádech.
 3. Všechny také relevantní styling s účinkem vlhkých vlasů, které lze provést pomocí vhodných stylingových nástrojů.
 4. Dejte vlasům ještě větší objem a pompání, po vymytí vlasy pomocí vysoušeče vlasů je vysušte.

Perm s třeskama

V klasické verzi curlingů zůstává rovná. Pokud je třesk přesně odříznut, velmi krátký nebo výrazně asymetrický, pak budou kudrlinky vypadat podivně a ve všech směrech. Pokud jsou třpytky již rozkročeny nebo rozřezány, zkroutí je spolu se zbytkem vlasové hmoty.

Jak provést vlasy?

Složení pro perm

Při výběru výrobku pro curling je velmi důležité věnovat pozornost jeho chemickému složení. Musí splňovat následující parametry:

 • Nezměňte přirozenou barvu vlasů.
 • Snadno se umýt.
 • Mít lehký zápach parfému.

Nejprve věnujte pozornost úrovni Ph - čím je vyšší, tím více působí na přírodní keratinovou vrstvu vlasů.

V závislosti na typu chemické vlny se používá jedno z následujících permanentních hodnot:

 • alkalické;
 • kyselina vyvážená;
 • měkké;
 • želatinová;
 • pěny.

Nástroje a formulace pro chemickou vlnu

 • Kolečka a cívky jsou dodávány v různých materiálech (dřevo, plast, tkanina, pěna) a velikosti. Určeno pro navíjení a upevnění kudrlin v požadované poloze.
 • Papír - použitý během curlingu, aby se zabránilo řezání na špičkách. Také kudrliny jsou pokryty papírem během permu.
 • Fixativ je kapalina použitá v poslední fázi vlny pro stanovení dosaženého výsledku.

Kolik času je perm?

Doba trvání sezení se pohybuje od 1,5 do 5 hodin, v závislosti na použité technice, délce a tloušťce vlasů.

Jak často mohu provést chemický prostředek?

Nejčastěji se styling aktualizuje s rostoucí kořenovou zónou, tedy každých 3-5 měsíců. Často se neomezují. Kromě toho musí být intenzivní fáze obnovy mezi zasedáními.

Kolik to drží?

Stabilita vlny závisí na chemickém složení a přírodní struktuře kadeří. Na pevném vlasu zůstává perfektní, spíše než na měkké. Průměr je 3 měsíce.

Permanentní vlasy doma

Perm lze provést doma, pokud předem připravíte složení a potřebné nástroje. Ale nedělejte to, pokud nemáte obdobnou zkušenost - riziko je skvělé, že nebudete mít jednotný výsledek. Pokud jste přesvědčeni o svých schopnostech a pečlivě plánujete provést chemickou úpravu - postupujte podle níže uvedených pokynů.

 1. Vytvořte zrcadlovou chodbu, postavte před sebe jedno zrcadlo a další za zády, abyste mohli lépe ovládat vaše akce.
 2. Pečlivě česte vlasy a rozdělte je do sektorů pro snadné kroucení a zpracování. Nezapomeňte, že kadeře by měly být čisté, bez stopy péče a stylingových výrobků.
 3. Natočte kuličky nebo cívky podle předem vybraného vzorku kroužku.
 4. Chraňte své vlasy chemickým složením - buďte velmi opatrní. Každé zvlnění by mělo být rovnoměrně namočené. Nebojte lásku, ale nepřehánějte to. Ujistěte se, že používáte ochranné rukavice.
 5. Držte nástroj po nezbytnou dobu - neodkládejte se od pokynů výrobce. 10 minut před plánovaným dokončením odšroubujte jeden kolečko na zadní straně hlavy - pokud je kadeř natočen dostatečně - pokračujte dalším krokem. Pokud ne, počkejte tak dlouho, jak je uvedeno v příručce. Maximální přípustná doba expozice je 45 minut.
 6. Umyjte vlasy, aniž byste museli odstraňovat kolečka. Pak opláchněte hlavu spoustou tekoucí vody. Na konci vlasy utěrkujte ručníkem a nechte vlasy vyschnout do mírně vlhkého stavu.
 7. Použijte pojistku - aniž byste museli vyjmout kolečka, rozdělovat držák vlasy a nechat jej namočit. Postupujte podle pokynů výrobce. Po uplynutí potřebného času - umyjte si vlasy a uvolněte kolečka. Nechte prameny přirozeně vyschnout nebo použijte vysoušeč vlasů v režimu studeného vzduchu.

Moderní přípravky a prostředky pro úpravu vlasů

Ollin

Výrobce má tři výrobky určené pro střih vlasů:

 • Gel "Curl Hair Perm Gel" - může přeměnit přímé prameny na pružné kadeře a vytvářet na nich ochranný keratinový film.
 • FluidmixOllinCurlHair mix-fluid - zjemňuje účinek chemického složení, zabraňuje vysoušení vlasů a sekci.
 • Latch - je konečným nástrojem pro zajištění výsledku.

S řádnou péčí, účinek curlingu trvá až tři měsíce.

Wella

Sada Wave se skládá ze 3 produktů:

Kromě toho si můžete vybrat sadu podle typu vlasů - pro normální, obtížně stylové a barevné kadeře.

Charakteristickým rysem sestav firmy Wella je technologie Flexi-Protect s keratinovým komplexem pro intenzivní výživu a obnovu vlasové šachty během stylingu. Výrobce slibuje trvalé výsledky až 12 týdnů.

Schwarzkopf profesionální

Série produktů Natural Styling pro stálé kadeření má několik větví, což usnadňuje výběr výrobku pro typ vlasu, ať už je oslabený, nepoddajný nebo tenký.

Díky dobře zvolené kompozici kudrlinky neztrácejí vlhkost a jsou nasyceny chybějícími mikroelementy. Výsledek trvá až šest měsíců. Linka obsahuje následující nástroje:

 1. Gel - používá se pro částečné nebo kořenové perm.
 2. Lotion - používaný pro klasické curlingy, může mít několik typů. Pro normální, barvené, porézní a houževnaté vlasy.
 3. Tekutina - slouží k vytvoření krátkodobého efektu kudrlin.
 4. Neutralizátor - slouží jako poslední krok pro každý typ curlingu.
 5. Revitalizační sprej - používá se jako trvalé ošetření. Dělá prameny měkčí a poslušnější.

Kapous

Inovativní kompozice intenzivně zkroutí kadeře, aniž by narušila strukturu vlasů. Výrobce se postaral o to, aby správné složení bylo snadné i pro začátečníky, a proto rozdělily lotiony podle značení, kde:

 • 0 - pro tvrdé nelakované.
 • 1 - pro normální nenatřený.
 • 2 - pro barvené a poškozené nebo opakované perm.

Produkty obsahují ovocné kyseliny, keratinové polymery, elastiny a silikony, které přispívají k ochraně zdravých vlasů.

Příchytka namísto amoniaku obsahuje thioglykolát amonný, což činí proces jemnější.

Paul Mitchell

Má jemnou a mírnou kompozici, díky níž i po opakovaném permu se vlasy rychle obnoví a vrátí se do normálu. Výrobce může najít tři typy nástrojů:

 • Alkalický - pro šedé a silné vlasy.
 • Exotermní - pro normální, suché a malované.
 • Kyselina - pro tenké a vyčištěné.

Sada obsahuje šampon pro hluboké čištění, složení pro mávání, kondicionér a neutralizátor.

Výsledky - Fotky před a po

Vaše fotografie pozornosti před a po proceduře:


Jak se starat o vlasy s perm?

Bez ohledu na to, jak jemná je kompozice, stále trpí struktura vlasů. Minimalizace negativních účinků je možná, pokud dodržujete doporučená opatření.

Kdy si mohu umýt vlasy po perimetru?

Chemické složení je fixováno na vlasy ještě několik dní, protože postup, takže odborníci doporučují mytí vlasů ne dříve než 3-5 dnů.

Jak stylovat vaše vlasy po perm?

První tři dny po zakřivení se zdržují ukládání prostředků - stejně jako mytí mohou negativně ovlivnit strukturu tyče. Pokud je to možné, nechte vysoušeč vlasů a vlasy nepřitahujte gumovým pásem.

Průmyslové výrobky po perm - šampon, balzám, masku

Většina produktů na obnovu vlasů obsahuje keratin, bílkoviny, panthenol a extrakty ošetřených rostlin, které jsou vhodné pro vlasy po perm. Pokud hledáte produkty na masovém trhu, vyberte výrobky označené "suché a křehké", "pro barvené", "pro vážně poškozené vlasy". Pokud máte ve městě profesionální kosmetický obchod, věnujte pozornost následujícím produktům.

Šampóny: hlavní pravidlo při výběru šamponu po permeabilitě - nesmí obsahovat sírany. Měkčí a přirozenější kompozice - tím lépe.

Balzámy: "intenzivní vlhkost" od firmy Schwarzkopf, Hydra Mist pro suché a kudrnaté od T-LAB Professional, "Smoothing" od Paula Mitchella atd.

Masky: Nutri Argan je výživný NHP hydratační prostředek s filtrem SPF "Inebrya Ice Cream Dry-T", který posiluje den zelených světel Da.

Oleje: ampulové oleje pro obnovu Kleral System Silk Senjal, regenerační přírodní oleje z "Tajemství babičky Agafi", olej z rakytnolky pro kudrnaté vlasy z organického obchodního domu, z přírodních olejů můžete použít hroznové semeno, rakytník, lopuch, kokosový olej a kakaové máslo.

Masky po perm doma

Po vystavení chemikáliím chcete, aby vaše vlasy byly přirozenější, a pak se na záchranu dostanou oblíbené recepty.

Černá maska ​​na chleba

 • Černý chléb - 200 gramů;
 • Kefír - 200 ml;
 • Kuřecí žloutka - 2 ks;
 • Med - 1 lžička.

Příprava a použití:

Naplňte chleba kefír a nechte ji přes noc namočit. Následujícího rána přidejte zbývající přísady a důkladně promíchejte. Navlhčete kořeny vlasů vodou a rozdělte masku na pokožku hlavy jemnými masážními pohyby. Nechte 20 minut a poté opláchněte.

Maska s česnekem a cibulí

Tato maska ​​je velmi účinná, ale má spíše korozní vůni, takže ji používejte pouze tehdy, když máte dostatek času na počasí.

 • Bow - 1 střední hlava;
 • Česnek - 2-3 keřů;
 • Med - 1 polévková lžíce. l;
 • Šampon - pol poháru.

Příprava a použití:

Stlačte džus z česneku a cibule v misce, přidejte šampon a pak lžíci medu. Opatrně rozprostřete výslednou látku do pramenů a nechte 15 minut. Po chvíli několikrát vypláchněte a vypláchněte. Pokud potřebujete odstranit pach rychleji - udělejte roztok sódy (půl lžičky sody na litr vody).

Maska se žloutkem a glycerinem

 • Žítka - 2 kusy;
 • Glycerin - 10 kapek;
 • Voda - 3 lžíce. l;

Příprava a použití:

Přesuňte všechny přísady mezi sebou, až do homogenní hmoty. Rozložte látku nejdříve nad kořeny a pak po celé délce vlasů. Nasaďte si sprchovou čepičku a omotávejte hlavu ručníkem. Nechejte po dobu jedné hodiny expozice a poté opláchněte.

Kde udělat dobrý perm, jak si vybrat správný salon?

Samozřejmě, že v kajutě je lepší, než doma. Ale nezapomeňte věnovat pozornost reputaci kosmetického salonu, zkušenosti pána a prostředků, které používá.

Podívejte se na recenze na internetu, podívejte se na galerii prací, zeptejte se s přáteli - a pokud se vám všechno hodí, odvážně se zaregistrujte na zasedání!

Ceny za perm v Moskvě kosmetické salony, informace jsou převzaty zeon.ru:

Alternativní techniky

Snad nejlepší alternativou k permu je biochemické perm. Nepoškozuje vlasy, vypadá to přirozeněji a není tak nápadné na regrown kořenech, protože přechod z rovné vlasy na vlnitý je velmi hladký.

V šikovných rukou pána, biowave nejen přidá objem do vlasů, ale i léčí je.

Recenze

Několik recenzí z populárních zdrojů otzovik.com, woman.ru

Nejčastější dotazy (FAQ)

Existuje terapeutický prostředek? - Terapeutické zvlnění, zvlhčování nebo hedvábí, nazvaný japonský perm. A lze ji správně považovat za takovou, protože po proceduře se vlasy nejen transformují, ale také zvlhčují.

Musím si před sebou umyt vlasy? - Šamponování je důležitým krokem při přípravě vlasů na zvlnění. Nicméně, od okamžiku praní by měl projít alespoň jeden den.

Potřebuji použít čistící šampon? - Šampon pro hluboké čištění a byl vytvořen, aby se aplikoval před chemickým či laminováním. Odmasťuje vlasy a zvedá vlasové váhy, což usnadňuje pronikání látek.

Co dělat, když vypadne po vlasu? - Nejprve musíte zjistit příčiny vypadávání vlasů od trichlóga. Nejčastěji se jedná o nevhodnou péči o kadeře po proceduře a jejich vysušení. Zaměřte se na výživu a hydrataci. Vyrovnejte svou stravu tak, aby všechny živiny byly dost.

Existuje nějaký dočasný prostředek? - Dočasné perm se nazývá řezba, protože účinek je dvakrát menší než obvykle.

Mohou těhotné ženy? - Těhotenství a období kojení jsou kontraindikací pro perm.

Mohu barvit vlasy před permem? - Je-li nutné barvení vlasů, proveďte to nejméně 2 týdny před zasedáním.

Kdy mohu barvit vlasy po perimetru? - Budete moci barvit vlasy nejdříve po 3 týdnech po perm. Mějte na paměti, že struktura kudrlin může být poněkud zlomená.

Je možné pro menstruaci? - Tato otázka je docela kontroverzní. Existuje názor, že v tomto období nelze provádět žádné procedury s vlasy, protože prostě nebudou postiženy nebo účinek bude trvat velmi málo. Ve skutečnosti to nebylo prokázáno.

Jak zacházet s vlasy? - Bez ohledu na to, jak je perm měkká, budete muset ošetřit a obnovit vaše vlasy brzy. Pro tento účel jsou všechny výše uvedené metody dobré, od průmyslových mask a klimatizací po lidové recepty a oleje.

Je možné se vyrovnat? - Chemikálie mohou být narovnány před prvním mytí hlavy pomocí curlingu nebo kartáčování. Mějte na paměti, že to může mít vliv na zdraví vlasů.

Jak odstranit perm? - Perm je možné trvale odstranit dvěma způsoby - buď prodloužit délku a řez, nebo provést "anti-chemický" postup v kabině. Do anti-chemie pouze v případě extrémní nutnosti, protože velmi oslabuje vlasy již poškozené chemie.

Jaký je rozdíl mezi perm z biowave? - Základem pro složení biovláknitých rostlin jsou rostlinné přísady, které nejen vykokují, ale také vyživují vlasy. Má méně než klasickou chemii. Chemická curling poškozuje vlasy silněji, ale kudrnatá současně déle drží vlasy.

Jaký je rozdíl mezi dlouhodobým stylem (carving) a perm? - Řezbářství je příjemnější a nejmodernější typ perm. Má měkčí složení bez kyseliny thioglykolové.

Jaké jsou příznivé dny pro perm, je lunární kalendář? - Existuje názor, že fáze měsíce mohou ovlivnit růst vlasů, stejně jako zvýšit nebo snížit dopad kosmetiky. Curling vlasy, stejně jako řezání, je lepší v těch dnech, kdy měsíc roste.

Závěr

Kudrnaté vlasy mohou dát jakémukoli obrazu více romantiky a hravosti. Perm je nejen krásný, ale také velmi pohodlný. Co dívku nemá snít, že se každé ráno probudí s perfektním stylem?

Pro Více Informací O Suché Vlasy