logo

Jak aplikovat kudrnatý gel na vlasy Matrix

Dívky a dokonce i muži s kudrnatými vlasy často trpí stylingem vlasů. Kudrnaté vlasy se liší nepohodlně, špatně se chovají ve účesy, vedou k ošklivé zmatenosti na hlavě. Specialisté značky Matrix našli cestu mimo situaci a vytvořili speciální gel pro stylování s kudrnatými, nesourodými vlasy. Zvažte vlastnosti tohoto výrobku, zjistěte jeho složení, užitečné vlastnosti, jak správně aplikovat. Ale co znamená pro kudrnaté vlasy nejúčinnější, pomozte pochopit tyto informace.

Popis

Ty dívky, které mají přirozenou vlnu na vlasy, často nehodnotily své štěstí, sní o dlouhém narovnání vlasů. Nicméně doporučujeme, abyste se nepokojili s chemickým nebezpečným narovnáním - protože kudrnaté vlasy mají mnoho výhod. Kudrlinky vypadají romantickyji, zjemňují i ​​drsné rysy obličeje, dávají obraz ženskosti a sladké bezmocnosti.

Kosmetická značka Matrix, která vytváří vysoce kvalitní profesionální výrobky, vytvořila speciální gel Curl Please Super Defrizzer, který dokáže zdůraznit přirozené krásy kudrlin, poskytnout jim perfektní vzhled, po dlouhou dobu, pečlivě řečeno, zachránit vlasy před poruchami a nepořádky. Nástroj je jedním z produktů řady Matrix Total Results Curl, zaměřené na péči o kudrnaté vlasy. Droga je považována za perfektní styling nové generace, protože byla vytvořena na základě nejnovějších vědeckých poznatků, bezpečná a zároveň velmi účinná. Gel udržuje vlhkost, a proto eliminuje suchost kudrnatých porézních pramenů.

Hlavní problém, kvůli kterému jsou kudrnaté vlasy tak neposlušné, je jejich suchost. Matrix pochopil tento problém a přidal ke své produkci speciální součásti pro výživu a zvlhčení pramenů. Kompozice obsahuje přírodní minerály, které mají příznivý účinek na suché prameny. Navíc gel chrání prameny před nepříznivými účinky zvenčí: kvůli porézní struktuře jsou kudrlinky nejvíce náchylné k povětrnostním vlivům, absorbují pachy, negativně reagují na styling, narovnání a jiné manipulace.

Keratinové vločky kudrnatých vlasů se těsně neodpovídají navzájem, ale v jistém smyslu zaostávají. Z tohoto důvodu jsou takové vlasy velmi zranitelné: prach, pachy, chemikálie snadno pronikají pod otevřené váhy. Výsledkem je, že pokud se vám to nelíbí, budou roztříděné, křehké a neomalené. Máte také zájem o gelový vosk na vlasy.

Gel Curl Super Defrizzer se aktivně stará o kudrnaté vlasy, vytváří ochranný film na povrchu každého ošetřeného vlasu, je schopen opravit poškozené oblasti, hladké keratinové váhy, dává kadeřům bezvadný, dobře upravený vzhled. Výsledkem použití tohoto produktu jsou vlasy zářící krásou, vypadají hladce, lesklé. Navíc gel nepodléhá účesu těžko a snadno se umyje. Na hlavě to je neviditelné.

Produkovaný výrobek v USA. Prostředky mají průhledný odstín a příjemnou, velmi nenápadnou vůni. Poznamenejme, že pozitivní vlastnosti gelu mají kumulativní účinek a při každém použití se kudrnaté vlasy stanou stále ušlechtilejšími, krásnějšími a dobře upravovanými.

Také by vás mohlo zajímat informace o správném použití gelu na vlasy Panthenol.

Složení

Curl Super Defrizzer gel pro kudrnaté vlasy z Matrix obsahuje speciálně vyvinutý aktivní komplex s bramborovým přírodním škrobem (bramborový škrob), stejně jako pšeničné bílkoviny, cenný jojobový olej. Díky takové užitečné kompozici je gel schopen současně stylovat a pečovat o vlasy.

Bramborový škrob díky své přirozenosti nelepí kudrlinky a pouze jim dává požadovaný tvar - bezchybný, hladký zvlnění. A formulace Spur Definer opraví bez zvážení. Všimněte si, že tento výrobek umožňuje jasné a krásně vykreslené kudrnaté zámky, eliminuje otravné a nevzhledné načechrané.

Ale co je lepší gel nebo vosk na vlasy, velmi podrobné zde.

Jak používat

Super Defrizzer gel je ideální pro vytváření čistých, výrazných kudrlin na hlavě vlasů každé délky. Je možné aplikovat prostředky na suché i vlhké vlasy. V druhém případě vlasy získají sexualitu "efektu mokrých vlasů".

Aby byl gel dobře rozložen, sklopte hlavu dolů, vezměte malé množství přípravku do ruky a aplikujte ho na celou délku pramenů. Pohyb během aplikace by měl být takový, jako by jste stlačili své vlasy, což zajistí rovnoměrnější rozložení gelu.

Pokud jsou vlasy příliš husté nebo dlouhé, může se stát, že budete muset produkt znovu vyzvednout. Chraňte prameny častým hřebenem, abyste co nejdokonaleji rozdělili produkt.

Zvedněte hlavu a vysušte vlasy. Pokud to čas dovolí, můžete počkat na přirozené vysychání pramenů. Celý postup nebude trvat ani deset minut - ale vaše vlasy budou mít dokonale upravený pohled po celý den.

Na videu - jak správně aplikovat nástroj:

Tipy péče

Aby kudrnaté vlasy vypadaly perfektně po celý den, jeden gel není dost. Je nutný komplex opatření - nicméně jednoduchý.

Vyberte výrobky pro péči o jednu sérii. Pokud máte zájem o gel Matrix, je logické, že ostatní výrobky stejné řady se dokonale hodí. Používejte šampony, masky a balzámy, další stylingové výrobky stejné značky - a kudrlinky budou svítit.

Často nekombinujte kudrnaté prameny - postupujte nejlépe až po dalším šamponování.

Pokud je to možné, vlasy usušte přirozeně, ne sušič vlasů. Vysoušeč vlasů suší vlasy a vlasy, což dává vlasům nudný, nezdravý vzhled.

Recenze

 • Galina, 38 let: "Moje vlasy jsou středně dlouhé a docela zdravé. Existuje však jeden problém - silně se krouží, a na mokrém počasí hlava vypadá úžasně. Zkoušel jsem mnoho stylingových výrobků - pomohli, ale ne dlouho. Teď jsem konečně našel cestu - Super Matrix Gel Super Defrizer. V salonu si mistr s mým nástrojem položil vlasy a účes byl po celý den krásný. Koupil jsem ten samý výrobek pro sebe - a teď se můžu každý den pochlubit dobře položenými a krásně vypadajícími vlasy. Radím vám.
 • Daria 23: "Mám načechrané, měkké vlasy, velmi zlobné: dát si to do něčeho víc nebo méně přijatelného je obtížný úkol. Nedávno jsem absolvoval vysokou školu a dostal práci - dnes ráno je velmi málo času a pracovní oblečení v práci je přísné, aby tam šel a chlupatý není volba. Naštěstí jsem našel Super Defreez Gel a za 10 minut ráno zabalím. Z mých nepochopitelných načechraných vlasů získáte krásné, ostré kudrlinky, které vypadají skvěle po celý den. Jsem rád, radím každému tento nástroj, který má stejný problém. "

Gel Curl, prosím, Super Defrizzer z Matrix - opravdu, cesta ven pro neurčité kudrnaté vlasy. Díky tomuto nástroji můžete vylepšit vlasy, učinit je perfektní, dobře upravenými, zachránit prameny od ošklivého načechraného. Při výběru tohoto nástroje vybíráte vynikající kvalitu a vědecké inovace zaměřené na péči a zlepšení vlasů

Top 5 produktů pro snadné stylové kudrnaté vlasy

Yana Ilinskaya

Krása a životní styl přímo z Evropy (Praha, Česká republika).

Pro majitele tvarovaných, tlustých nebo kudrnatých vlasů, elegantní styling je něco z oblasti fantazie, tolik žen preferuje styling v kosmetických salonech a každou návštěvu považuje za náboženský obřad. Přesto, pokud musíte foukat vysoušeč vlasů tak dlouho, že vaše ruce jsou znecitlivělé nebo prostě nemáte dostatek speciálních nástrojů a dovedností k dosažení požadovaného výsledku, pak bude pro odborníky rychlejší a snadnější důvěřovat.

Experti společnosti SalonSecret jsou však přesvědčeni, že všichni majitelé kudrnatých vlasů dokáží dokonale napodobovat vlasy bez opuštění domova. Řekněme vám, jaké nástroje a "nástroje" podle jejich názoru jsou pro to nutné.

Styling curly hair: tipy od odborníka

Stylistka a konzultantka značky Mizani, Rachel Hawkins, která pracovala s kudrlinky všech pruhů, sdílela tipy, které pomohou vytvořit perfektní vysoušeč vlasů a nestrávit spoustu času a úsilí.

Tip 1: Rozdělte vlasy na prameny

Pokud rozdělíte vlasy na prameny, půjde mnohem rychleji. Při pokládání v kosmetických salonech stylista nikdy neuspokojí čas a teprve pak začíná vyschnout. Děláte pokládku sami, často jen chybíme jednotlivé prameny a doufáme v zázrak. Takový přístup je kontraproduktivní!

Pokud je každý pramen pevně uchycen svorkou nebo barretou, zůstávají vlasy vlhké, dokud nejsou suché. Kromě toho bude pohodlnější pracovat s jedním vláknem najednou a v důsledku toho bude vaše vlasy méně tlačit.

Tip 2: Použijte hřeben produktu

Samozřejmě, že jste slyšeli tvrzení, že hřeben je nejnebezpečnějším nepřítelem kudrlin. Ale Rachel zcela nesouhlasí s tím:

"Chcete-li stylový výrobek rovnoměrně a spolehlivě chránit vlasy, rozdělte vlasy na prameny a postupně aplikujte výrobek na každý pramen, paralelně s česaným materiálem a nezapomeňte použít termoprášku tak, aby se kudrlinky vrátily do původního stavu. Jinak můžete narušit přirozenou strukturu vlasů. "

Rachel Hawkins

Při dodržování této metody budete pracovat všemi vlasy a nenechte si ujít jediný pramen. To je velmi důležité, protože pod vlivem vysoké teploty se textury kudrlin může změnit, a ne k lepšímu.

Tip 3: Použijte tepelnou ochranu

Tepelná ochranná látka chrání nejen před vystavením vysokým teplotám, ale také poskytuje zvlhčující hydrataci vlasů. Ovšem bez důkladného zvlhčování se můžete spolehnout na kožešiny, suché bezvládné prameny a koule zrolovaných vlasů, které nejméně připomínají žádoucí kudrlinky. Proto vše, co děláte, by mělo pomoci zvlhčit a udržet vlhkost uvnitř vlasů!

"Curly a textured vlasy potřebují intenzivnější vlhkost než rovné vlasy. Proto je nutné, aby vlasy používaly živiny, zejména před použitím vysoušeče vlasů nebo rovnačky, protože tepelné účinky mohou vyschnout nebo dokonce poškodit vlasy. "

Rachel Hawkins

Tip 4: Vyberte správný kartáč

Ujistěte se, že používáte štětec - a dobrý štětec! Pokud jste se již rozhodli koupit vysoce kvalitní vysoušeč vlasů, ušetřit peníze a dobrý hřeben pro styling. Správně zvolený hřeben vytvoří optimální tah vlasů během sušení a pomůže řídit tok vzduchu a současně narovnávat a vyhlazovat prameny.

"Pro jemné a husté kudrlinky si vyberte štětku s přírodními praženými štětinami, pro dívky s mírně kudrnatými zámky střední délky, udělá to keramický kartáč."

Rachel Hawkins

Během sušení nezapomeňte vytáhnout vlasy, abyste dosáhli maximální hlasitosti. Udržujte dobré napnutí po celé délce pramene a úplně je usušte a upevněte studeným vzduchem. To vám dá vajíčka objem a pružnost.

Tip 5: Voda jako nejlepší stylingový agent

Stává se, že požadovaný výsledek se nedosáhne okamžitě, takže se nebojte znovu navlhčit vlasy. Začněte s čistou břidlicí.

"Jakmile kudrlinky začínají vyschnout, stávají se obtížnými nebo téměř nemožnými položit, okamžitě začnou tlačit. Stačí rozstříkat vlasy vodou z lahvičky a pokračovat ve stylingu. "

Rachel Hawkins

Top 5 nejlepších kudrnatých stylingových produktů

Kromě dobrého štětce a vhodného vysoušeče vlasů před stylovými kadeřinami byste měli vyzbrojit arzenálem nejlepších stylingových výrobků.

Co vám pomůže dosáhnout wow efekt, zjistili jsme z Rachel Hawkins!

Nejlepší produkty pro kudrnaté vlasy

Přímo se chtějí zvlnit, kudrnatý - narovnat a tento rozpor už může být nazýván jako druh přírody. To není nic takového, protože každá dívka chce být jiný. Ale milovat své vlasy tak, jak je, je také snadné - prostě se naučte, jak se o ně správně starat. Dnes vám řekneme, jak se postarat o kudrnaté vlasy.

Šampon pro vlasy Šťáva kudrnatá, Brelil Professional

Italové nabízejí kudrlinky, aby používali svůj šampon. Složení vlasového šamponu s šamponem vlasů obsahuje extrakty z mučenky a kokosový ořech, takže kudrnaté vlasy se stávají měkčími, pružnějšími a poslušnějšími. Vitamíny A, C a E vyživují vlasy zevnitř, bojují se změnami souvisejícími s věkem a negativními vlivy prostředí. Po šamponech by měly být vaše vlasy pružnější pro styling, kudrlinky - více zdobené, elastické a hedvábné.

Super-přírodní krém pro tvarování krému Definování krému z bambusového stylu, série Alterna

Přírodní krém, který se nemusí vypláchnout, je vhodný pro modelování perfektních kudrlin. Alternační krém odstraňuje malé a neformované kadeře, vytváří hladké a hladké kudrlinky. Přirozená kompozice vám umožňuje používat výrobek denně a také chrání vlasy před škodlivými účinky UV paprsků a poskytuje vynikající tepelnou ochranu (což je mimořádně výhoda pro dívky, které mají rádi experimenty s vysoušečem vlasů, žehličkami a žehličkami). Kompozice obsahuje výtažky z bambusu, kořeny modré yukky, slunečnicového oleje a semen Lumbang, což z něj činí nepostradatelný nástroj pro péči, výživu a změkčení kudrnatých vlasů. Krém má lehkou strukturu, která nezhoršuje vlasy, ale naopak způsobuje, že je lehčí, ale zároveň silná, zdravá a elastická.

Kondicionér Lotion Curl Definer, Londa Professional

Toto mléko dodá vašim vlasům chybějící objem a pružnost, stejně jako zabraňuje elektrifikaci vlasů. Díky mikrokapslí s výtažky zázvoru a oliv, bude lotion nasycovat každý pramen s vlhkostí, dá vitalitu a zabrání jim vyschnutí. Navíc nástroj slibuje, že vám pomůže vytvořit expresivní a lesklé kudrlinky matných a "chaotických" kudrlin. Krém se aplikuje výhradně na mokré vlasy a nesmí se odmyt.

Výživná smetanová pěna Enrich Repair Mousse, Wella

Nutná pěna Enrich Line je vytvořena s výpočtem samostatného přístupu ke každému zvlnění. Jako součást produktu - hedvábný extrakt, kyselina glyoxylová, vitamín E a panthenol. Díky hedvábí získávají vlasy neuvěřitelný, ale přirozený lesk, lehkost a hedvábnost. Krémová pěna je ideální pro kudrnaté vlasy, které jsou velmi obtížné kombinovat a stylovat. Výrobek se aplikuje na čisté, suché vlasy a není umyt.

Maska Curl Contour, L'Oreal Professionnel

L'Oreal Professionnel nemohla přispět k péči o kudrnaté vlasy. Maska této značky má výrazné nutriční a obnovovací účinky, díky čemuž by každá zvlnění měla být tak jasná, že se zdá, jako by žil samostatný život. Součásti, které tvoří masku, uzavřou otevřené vlasové váhy, naplní každý zvlnění živinami a zabrání křehkosti, ztrátě a rozštěpení. Curl Contour obsahuje UV filtry, které mohou chránit vlasy před nepříznivými účinky prostředí.

Buďte kudrnatá: 11 produktů pro kudrnaté vlasy

Jak vytvořit kudrnaté vlasy poslušné, lesklé a hedvábné?

Krásně načrtnuté "hollywoodské" kadeře, neopatrné kudrlinky nebo rozcuchané plážové vlny - kudrnaté vlasy mohou a měly by mít správný tvar. Chcete-li tyto styling opakovat samostatně, majitelé kudrnatých vlasů musí tvrdě pracovat, protože kudrnaté vlasy jsou často víc než křehké. Recenze ELLE obsahuje 11 efektivních produktů, které snadno "zkrotí" i ty nejoblíbenější kudrlinky.

Paul Mitchell CURLS: Otočte se kolem

Řada Curls pro péči a styling produkty od americké značky Paul Mitchell je skutečný dárek všem majitelům kudrnatých a kudrnatých vlasů. Po použití šamponu bez síranů a výživného kondicionéru doporučují odborníci značky, aby na krémy vytvořili krém Twirl Around ™. Nástroj odděluje a vytváří čisté kudrlinky, aniž by váží a nevytváří tuhost, udržuje tvar a pružnost zvlnění po celý den.

Obohatite profesionály Wella

Je nemožné si představit stylové kudrnaté vlasy bez účinného tepelného ochranného prostředku, což usnadňuje další proces česání. Ultralehká formula Enrich pěna od profesionálů Wella dokonale obnovuje vlasy po celé délce, čímž je jejich struktura hustší, čímž se do vlasů přidává nedostatečná lehkost a objem. Extrakty z hedvábí a panthenolu, které tvoří výrobek, zvyšují hustotu vlasů a tekuté keratinové tóny a obnovují strukturu, přičemž zvláštní pozornost věnuje děleným koncům vlasů.

Kerastase Materialiste

Těsnicí sprej Kerastase Materialiste pro zvýšení hmotnosti vlasů může být nepostradatelným produktem pro majitele tenkých a silně poškozených vlasů. Sprejový gel živí vlasy vlhkostí, čímž je hustší a zesílený, čímž se vytváří efekt závratného objemu. Měkká gelová textura znamená vyhlazování a poskytuje lehký lesk a zároveň poskytuje svobodu pohybu a bez přilnutí vlasů.

Aveda zhušťující tonikum

Dokonce i těžce kudrnaté vlasy někdy potřebují dodatečný objem a fixaci, kterou lze vytvořit pomocí spreje Aveda Thickening Tonic. Nástroj dělá z každého vlákna tlustší a vytváří viditelný efekt hustých vlasů. Akátová pryskyřice působí jako přírodní těsnící činidlo a extrakty z kukuřice vytvářejí ochranný film, který je zodpovědný za fixaci zvlnění po celý den.

John Frieda Go Curlier

Thermo-aktivní spray Go Curlier z řady FRIZZ EASE značky britské značky John Frieda byl vytvořen speciálně pro zkroucení nejkrásnějších kudrnatých vlasů. Nástroj vytváří energické, pružné kudrlinky, které díky své kvalitě mohou konkurovat účinkům salonního stylingu. Jako součást - unikátní komplex polymerů, který zvyšuje pružnost zvlnění, vytváří přirozené, tekoucí kudrlinky bez závaží a zamotání.

Leštěné vlny od System Professional

Krém pro tvorbu kudrlin Polished Waves má antistatický efekt a je skutečnou spásou pro majitele capricious, někdy elektrifikované vlasy. Nástroj zdůrazňuje tvar kudrlin, vyhlazuje kadeřnictví, paralelně chrání vlasy před vystavením UV paprskům a horkému vzduchu vysoušeče vlasů.

Leonor greyl

Leonor Greyl sprej s výtažky z mořských řas a květů dokonale simuluje zvlnění, vrací se ke svému vlasu a vitality. Kolagen, který je součástí výrobku, vyživuje a chrání pokožku a postupně obnovuje dokonce i těžce poškozené vlasy.

Londa profesionální

Profesionální bohatý krém pro vytváření kudrlin z Londa Professional jemně vyživuje vlasy a chrání je před negativními účinky tepla při sušení vlasů. Nástroj je ideální pro péči o tvrdé kudrnaté vlasy díky své jedinečné složce, měknutí a vyhlazení vlasů. Mikropolymery 3D-SculptTM jsou zodpovědné za dodatečný objem a hustotu účesu, čímž vzniká trojrozměrná struktura mezi chloupky.

Oribe

Gel lesk na zvlhčení a fixování kudrnatých vlasů z Oribe dává vašim vlasům oslňující záře a poskytuje intenzivní hydrataci a výživu po celý den. Světlá struktura výrobku dává kadeřům ideální tvar, aniž by je váží a zanechává je jemný na dotek díky jedinečnému brazilskému ovoce, hikamě a cupuase v jeho složení.

Amika

Obnovující sérum od americké značky Amika "zkrotí" i ty nejnepříznivější vlasy, které jim vracejí hladké a přirozené záření. Je bohatý na přírodní vitamíny a antioxidanty nejenže zabraňuje poškození způsobenému každodenním používáním žehličky a vysoušeče vlasů, ale dokonale chrání vlasy před škodlivými účinky UV záření a dalších negativních faktorů prostředí.

Yves rocher

Tajemství rostlinného spreje na vytvoření elastických kudrlin s baobabovým olejem od Yves Rocher je v polysacharidech, které se nacházejí v listí tohoto afrického stromu. Jsou zodpovědní za intenzivní výživu, odolnost proti vlhkosti a dávají kadeřům pružnost a dokonalou formu po celý den.

Hurst Shkulev Publishing

Moskva, st. Shabolovka, dům 31b, 6. vstup (vchod z koně Lane)

22 nejlepších produktů pro kudrnaté vlasy

Stříkací kondicionér pro snadné česání, maska, která učiní vaše vlasy poslušná a hladká, a stylový krém, který se odvíjí od kadeří: tyto a další potřebné nástroje pro vlastníky kudrnatých vlasů jsou již v novém výběru.

Spray Stylesign Kreativní textura Texturizer Texturizing Mineral Spray, Goldwell

Deklarován jako nástroj s extrémní fixací - ano, perfektně drží tvar vlasů, nedovoluje je tlačit, ale zároveň je po stylování snadno vyřezán a nepletá prameny. Použijte i pro kolečka - nebudou je přeměňovat do "skopových" kudrlin, ale naopak každá vlna bude kompetentně zdůrazňovat. Po promytí sprej na ručníky vysušené vlasy.

Cena: 1 210 rub.

Spray Sea Salt Spray, ToniGuy

Po něm klienti opakovaně přiznali: "Vlasy jsou jako by se právě koupali v moři." Stříkat na ručníky sušené prameny - plážové vlny jsou zaručené. Texty se kudrlí a upravují - vhodné pro každodenní styling.

Cena: 654 rub.

Čisticí kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy Bed Head Calma Sutra, TIGI

Moje vlasy jsou zkroucené a nervózní, takže jsem je neustále vytahoval. TIGI našla vhodný prostředek - čisticí kondicionér 2 v 1, který používá místo šamponu a balzámu. Co se o něm líbí? Vzhledem k tomu, že nemám kudrlinky, tento kondicionér pomáhá utáhnout vlasy. Dokonce i když je nenosím a nechám přirozenou strukturu, kudrlinky nebudou načechraně, ale krásně zdobené.

Cena: 1 272 rub.

Symbio Sun vlasový olej, phytodess

Tamanový olej z ořechů je "hlavní postava" kompozice, chrání a vyživuje suché vlasy. Linie Symbio Sun byla vytvořena pro barvené a melirovanné vlasy, ale pokud máte přirozeně křehké nebo příliš chlupaté vlasy - je to nepostradatelné. Je to velmi výhodné použití: Stříkám produkt tenkou vrstvou po celé délce suchých i mokrých vlasů. Po použití jsou kadeře po dlouhou dobu zachovány atraktivní vzhled - zůstávají zářivé a hedvábné.

Cena: 2 090 rub.

Curl stylingový krém s kakaovým máslem pro kontrolu kadeřnictví Curl Defining Styling Butter, Biolage

Používám tento nástroj v těch dnech, kdy nechci stylovat vlasy, ale potřebuji přirozené kudrlinky vypadat dobře. Nelepí vlasy a neumožňuje zámkům udržet tvar. Po šamponování se šamponem a kondicionérem nanášela krém s lehkou strukturou po celé délce vlasů a vyklouzla několik centimetrů od kořenů. Sušené vlasy s vysoušečem vlasů, s hlavou dolů a přidáním objemu do vlasů. Výsledkem bylo velmi krásné, přirozené vlny, které trvaly až do konce dne (ani jsem je neopravil lakem).

Cena: 1 417 rublů.

Šampon Kerasilk Control, Goldwell

A to znamená - spása pro ty, kteří mají vlasy tlačí. Mnoho lidí s ním volá péči - analogii rovnání keratinu. Perfektně čistí, vyhladí a uklidňuje - poté, co je snadné narovnat kudrnaté vlasy.

Cena: 2 080 rub.

Šampon Rosemary Mint, Aveda

Po tomto šampónu vlasy přestanou být elektrifikovány a stávají se objemnějšími - během stylingu můžete provádět pouze s vysoušečem vlasů a tepelnou ochranou. Mátová a rozmarínová kompozice dokonale vyživují a zvlhčují - pro tyto vlastnosti a bylinný zápach je herečka nadále kupovat tento výrobek čas od času. Pokud máte kudrnaté vlasy, jako je Angelina, šampon jim pomůže uklidnit.

Cena: 1 600 rub.

Frizz Easy 3-denní přímý sprej, John Frieda

Tento sprej je skutečnou záchranou pro kudrnaté vlasy. Poté, co jsme udělali materiál s proslulým stylistou Romanem Moiseenkem, doporučil tento nástroj. Stříkám produkt na mokré vlasy, hýbám a osušte každý pramen s vysoušečem vlasů. Líbí se mi skutečnost, že během sušení není nutné ani vyřešit každý pramen s hřebenem. Kromě toho není třeba dodatečné produkty pro tepelnou ochranu - stříkat a vylepšovat tuto funkci. A na výjezdu - hladké vlasy, které se ani bojí deště.

Cena: 878 rublů.

Hlava postele se vyrovnává, TIGI Smoothing Cream

Největším hříchem mého budoucího stylingu je jít do postele s mokrou hlavou a ne hřeben. Ano, zaručuje krásné neopatrné vlny (což mimochodem, mnoho mých lidí se mi líbí víc, než když mám rovné vlasy), ale ve stejnou chvíli ráno trpím otázkou česání. A myšlenky na narovnání zmizely úplně. S tímto nástrojem jsem se setkal při položení ve Fen Dry Bar. Mé nedbalé vlny tento nástroj okamžitě uklidnily a umožnily se rychle přeměnit na rovné hladké prameny. Pokládání se udrželo tři dny - před umytí hlavy. Často jsem se mě zeptal, jestli jsem udělal keratinové narovnání.

Cena: 1 087 rub.

Vyrovnávání mléka, Redken

Když někam odjedete, pokusíte se získat minimum na minimum. Pro styling vlasů často užívejte toto mléko. S ním nepotřebuji tepelnou ochranu, lak na fixaci, vyhlazující krém a dokonce i sprej na lesk: všechno pracuje na sobě. Strávil jste strašně - potřebujete pár kapek na dlouhé vlasy. Aplikuji ho po celé délce a pak začne pracovat velká kruhová štětka a vysoušeč vlasů. Vlhkostní vlasy se už nebaví a při kontaktu s vodou se nehýbe jako pampeliška pampelišky.

Cena: 1 350 rub.

Gel pro styling Liss a Pump Up, L'Oreal Professionnel

Byl jsem přitahován k formě: uvnitř krému a gelu, které se během extruze mísí. Krém je zodpovědný za vyhlazování při česání a gel pro tepelnou ochranu a fixaci. Aplikuji to na vysušené vlasy po celé délce a nadále je narovnáváte na kulatý kartáč a vysoušeč vlasů. Mám ráda skutečnost, že po tomhle vlasy přestávají elektrizovat.

Cena: 1 299 rublů.

Prostředky pro utěsňování vlasů Tonic Cream, Kemon

Tento nástroj mě příjemně překvapil. To už dlouho hledá něco takového. Příroda, moje vlasy nejsou zcela rovná - obvykle je to vlna světla. Chtěl jsem najít nástroj, který by je mohl přeměnit v plochou látku, ale nebylo by těžké. Po aplikaci Tonic Cream umožnil vlasům přirozeně vyschnout. Výsledek udeřil. Vlna zůstala, ale zároveň na ní nebylo žádné vlasy - zázraky! Měl pocit, že jsem právě šel do salonu na styling. V mém případě se novinka vypořádala se svým úkolem na 10 z 5. Majitelé tenkých vlasů potřebují vydělat spoustu peněz - bez fanatismu. Pokud jsou prameny těžké, je lepší, abyste nepoužívali Tonic Cream - změňte je do "rybářské linie".

Šampon pro vlasy Volume Beach, Redken

Šampon s texturou podobný citrusům dobře pěne. V té chvíli se stal nejlepším přítelem, když jsem byl příliš líný na sušení (a někdy dokonce i na hřeben!) Mé vlasy po umývání - šly do postele s mokrou. Ráno jsem se probudil nejen s neopatrnými vlnami, ale také s objemem v kořenech, jako kdybych dělal styling. Nevztahuje vlasy - naopak, po ní snadno hřebeny a vypadají velmi silně.

Cena: 1 750 rub.

Vysoce pevný fixační lak EIMI Super Set, profesionálové Wella

Můžu mu bezpečně svěřit důležitou misi - nedovolit, aby déšť nebo vánice zkazily styl. Moje vlasy jsou v přírodě frizzy, takže jakmile to narovnám, měli byste být vždy v pohotovosti a mít dobrý fixační nástroj po ruce. Mé vlasy narovnané plochým železem mohou zaostávat tuto formu 2-3 dny bez velkých obtíží. To nelepí prameny. Má velmi chutnou vůni s jemným práškem - to je způsob, jakým působí magnólie a středomořské citrusy.

Cena: 1 210 rub.

Sprej na kadeře Discipline Fluidissime Spray, Kérastase

Pokud jste mučeni, snažíte se položit na frizovat vlasy a pochopit, zda je kudrnatý nebo rovný, nebojte se, nejste sami. Naštěstí nyní vím, jak zkrotit zuřivé kudrlinky - pomocí Spray Discipline z Kérastase. Řekněte, jak to funguje!

Nástroj snižuje tření mezi vlasy, chrání před horkými nástroji a dodává lesk - a "Sue curls" se budou líbit také svým antistatickým vlastnostem (již se nepotřebujete proměnit v pampelišku, česat si vlasy). Sladká květinová vůně nezůstane dlouho - dává se přednost parfému, ale hladkost a hedvábnost vás nenechá několik dní. Byl jsem překvapen, když jsem při příštím šamponování zaznamenal, že se moje vlasy nezamotaly ani v mokrém stavu - zázraky!

Cena: 2 790 rub.

Nezmazatelný stříkací kondicionér pro snadné česání vlasů Run Throudh Primer, Oribe

Z přírody mám neposlušné, mírně kudrnaté vlasy, takže spray byl velmi užitečný, zejména v letní sezóně, kdy nechcete přetěžovat tvář make-upem a vlasy s stylingovými výrobky. Sprej má bezvadnou texturu, která obsahuje kondicionační výtažky - jen několik "pshikov" a vlasy se stávají hladšími.

Bonus: nástroj je ideální pro poškozené vlasy - jeho vzorec se zdá "utěsnit" škody a méně zraněný během stylingu. Kombinovat je je znatelně jednodušší - kudrlinky nejsou zmatené a dobře se hodí (nečerpám další prostředky). Omyla si vlasy šamponem a stříkala na mírně vysušené vlasy. Pak usušila vlasy vlasy s vlasy a lehce kadeřila vlasy na kartáč. Výsledek byl překvapený - vlasy byly hladké a poslušné a kudrlinky trvaly až do konce dne.

Cena: 2 590 rub.

Modelující sůl sprej na vlasy Mania Sea Salt, Kemon

Italská značka Kemon je stará více než 50 let a během této doby uvolnila spoustu nepostradatelných produktů - od "diamantových" šamponů pro barvené vlasy až po fardanový olej. Rozstřikování se mentálně dopravuje k moři - a to nejen kvůli účinkům "plážových" kadeří: dokonce i barva láhve a vůně slané vody vyvolávají příjemné vzpomínky. Aplikujte výrobek na mokré vlasy - pohněte do kadeřnic s masážními pohyby a nechte ho přirozeně vyschnout. Přijímají se přírodní vlny a pokud chcete hlasitost maximálně, aplikujte vlasy s difuzorem.

Cena: na vyžádání

Šampon a hydratační hydratační šampon // Conditioner, Sachajuan

Švédská značka, jejíž název se skládá z jména zakladatelů (Sasha a Juan), vytváří jednoduché a atraktivní produkty - všechny založené na řasách. Značka má pro tělo malého pravítka, ale kůň Sachajuan je vlasy: péče a styling. Vybrali jsme nejvšestrannější řadu - hydratační: šampon a kondicionér obsahují arganový olej, retinoidy a antioxidanty, hodí se všem, udržují kudrnaté kudrnaté vlasy a uklízí vlasy po chemické expozici a slunci.

Cena: asi 2 000 rublů. pro prostředky

Twisted Elastic Treatment Mask pro kudrnaté vlasy, Sebastian

Cena: 2 150 rub.

Sprej pro dokončovací fixaci Awapuhi WIld Ginger Finishing Spray, Paul Mitchell

Balení - estetické potěšení. Černá, s matným povrchem a bílým miniaturním hyacint. Název Wild Ginger ("divoký zázvor") je jako z pohádek o Robin Hood.

Testováno před sobotní večírek. Mám rád svou přirozenou strukturu vlasů, ale v deštivých dnech se tyto vzdušné kadeře narovnávají, na vrcholu zůstává zbrojní aura. Snažil jsem se opravit svůj přirozený objem: postříkala jsem dvě dávky spreje na kořenech vlasů (v souladu s instrukcemi jsem nechala trubku ve vzdálenosti 20-30 cm). Aroma je směs pikantního zázvoru a vůně deštného pralesa (čerstvé, zeleninové, relaxační). Chtěla jsem se dotknout mých vlasů, abych vám řekla o laku, ale necítila změnu - vlasy se zdály měkčí, než to bylo, bez "lakované kůry".

Přemýšlel jsem, co způsobil takový světelný efekt, studoval jsem štítek. Awapuhi WIld Ginger Finishing Spray obsahuje hydratační bylinný extrakt z avapui. Stará se o vlasy tak dlouho, dokud váš styl zůstane zapnutý. Přínos této havajské květiny na vlasy, mimochodem, objevil sám sir Paul Mitchell!

Lak se vypořádal se svým úkolem - zachoval si vlasovou strukturu i po procházce mostem v křiklém dešti.

Cena: cca 1 000 rub.

Textovací sprej "Běžící na vlnách" Got2b, Schwarzkopf

Jeden z nejúspěšnějších sprejů mořské soli, který jsem zkoušel. Nevyžaduje fixaci laku, silně a viditelně dodává vlasům objem, strukturu a vlnitost. A s ním se kočárek během půl dne nezmění na dýně, jak se někdy stane! A samozřejmě je skvělé, že tento nástroj je cenově dostupný.

Cena: asi 500 rublů.

Šampon na vlasy Baobab, Yves Rocher

Stalo se tak, že se mi téměř nepodařilo najít kvalitní rozpočtové prostředky, které by fungovaly na tupé vlasy. Ale podruhé podávají produkty Yves Rocher prémiový bonus. První nápravou je balzámový kondicionér se slepým sérem. A druhým je baobab extra šampon pro kudrnaté vlasy. To neváží, ale vizuálně prameny vypadají hustěji. Nemohu říci, že se změní na perfektní přirozené kudrlinky (pouze styling to dokáže), ale účes vypadá opravdu čistý. Pro lesk a výživu je odpovědný baobabový extrakt v kompozici. Yves Rocher má celou řadu produktů s touto komponentou.

DevaCurl - ikonická kosmetika pro kudrnaté. Podívejme se na všechny způsoby použití, analyzujeme složení a účinek na vlasy!

DevaCurl - kosmetika, která vytvořila autora způsobu kudrnatých dívčích Lorain Messi. Po dobu tří měsíců používání DevaCurlu jsem zkoušel různé verze jeho použití a kombinací, které jsem připraven s vámi sdílet. Stojí to za peníze?

Jak se obvykle říká - zásoby na čaji a sušenkách, v mém případě je logičtější říci - nalijte talíř z boršů a dosáhnete koláčů. Dva příspěvky o všech testovaných nástrojích budou neuvěřitelně dlouhé a snad zajímavé.

Obecně platí, že každá kudrnatá dívka nebo přítel slyšel o tomto make-upu, jakmile se ponoří do tématu péče o kadeře. Musím říci, že autorka metody není jen dobrá stylista, ale také žena s podnikatelským postojem. Vytvořila velký počet následovníků po celém světě a její knihy a výrobky pro péči nakupují ve svazcích.

Takže co nám Messi říká? K péči o různé typy kadeří potřebujete jinak.

Podle klasifikace stylisty Andre Walker, který je založen na téměř celé kosmetice pro kudrnaté, existují tři typy kadeří:
2 a / b / s - zvlněná (zvlněná)
3 a / b / s - kudrnaté (Curly)
4 a / b / s - superkřivé (Super Curly) * V klasifikaci není žádný typ 1; to je rovné vlasy.

Dávejte pozor na barevné schéma, konkrétně jsem použil tyto tři barvy žlutozelené zelené tyrkysové. Navrhuji, abychom si na to zvykli hned, aby bylo jednodušší navigovat v produktové řadě značky.

* Mimochodem, jaký typ kadeřů máte?

Proto Messi vytvořila tři řádky pro kudrnaté vlasy, které odpovídají této klasifikaci, a vypadají takto vesele:

A dříve, značka měla úplně jiný méně stylový design (podle mého názoru):

Na každém řádku najdete čisticí prostředky, stejně jako nástroje pro intenzivní péči a styling.

DevaCurl je určen pouze pro kudrnaté vlasy. Ale jsem si jistý, že si zde může najít produkt péče a náročná mladá dáma, která dokáže ocenit bohatství přírodních složek kompozice.

Takže veškerá kosmetika DevaCurl neobsahuje:

 1. Sírany
 2. Paraben
 3. Silikon

A právě proto jsou tyto komponenty v DevaCurlu tabu:

Sulfáty suché vlasy a zlomí tvar zvlnění.
Parabeny také přispívají k vysychání vlasů a v důsledku toho mohou negativně ovlivnit vlasové folikuly a pomalu je zabíjejí.
Silikony zabraňují pronikání vlhkosti a živin do vlasů a odstraňují je z vlasů, musíte použít sulfátové šampony.

To je přístup k kosmetice Messi, může dlouho mluvit po dlouhou dobu a mám svůj vlastní názor na tyto komponenty. Ale teď o tom nehovoříme)

Začneme s čisticími prostředky a kondicionéry.

Na všech dlážkách v dolní části je modrá čára s názvem typu výrobku "očistit" nebo "podmínka".

1. Pro vlnité vlasy označené Delight a žluté čepice na plechovkách.
One Condition Delight (lehký kondicionér - pro vlnité vlasy)
Low-Poo Delight (lehká pěnivá čisticí pěna - pro vlnité vlasy)

2. Pro kudrnaté vlasy s označením originálu a světle zelené čepice na březích.
Low-Poo Original (pěnivý čisticí přípravek - pro kudrnaté vlasy)
No-Poo Original (Non-pěnivý čisticí kondicionér - pro kudrnaté vlasy)
One Condition Original (denní krémový kondicionér - pro kudrnaté vlasy)

3. Pro silně kudrnaté vlasy označené Decadence (přeloženo jako rozpad, rozklad) a tyrkysové čepice na březích.
No-Poo Decadence (Non-pěnivé hydratační čisticí mléko - pro silné kudrnaté vlasy)
One Condition Decadence (hydratační kondicionér - pro silné kudrnaté vlasy)
Ultra hydratační kondicionér (Ultra hydratační kondicionér) - Nový 2018

Zaměřím se na kondicionér, který stojí sám v řadě - Heaven In Hair (Intenzivní hydratační krém - pro všechny typy kudrnatých vlasů).

Tento nástroj v různých zdrojích má jiný účel. Někde se odkazuje na zvláštní péči o velmi kudrnaté vlasy (typ 4), a tam jsou místa, kde je umístěna jednoduše jako univerzální lék. Výrobce říká, že jde o univerzální prostředek a odkazuje jej na kategorii vlasů "podmíněného".

Četl jsem vlnité americké ženy na blogy, dříve než byly všechny detergenty DevaCurl rozděleny do dvou kategorií: bez pěnění (tj. Čisticí kondicionéry No-Poo) a šampony s nižší pěnou (Low-Poo). Nyní bez ohledu na to, jak moc hledám, existují pouze ty, které jsou uvedeny výše v prodeji a na internetových stránkách výrobce.

Ale všechno je tak jednoduché a jasné, že teď vypadá ve svém příspěvku. Když jsem poprvé začal studovat tuto značku, byl jsem velmi zmatený v rozdělení na finanční prostředky v pravítku. K dispozici jsou dva klimatizační jednotky - které jsou určené k praní a které jsou v naší obvyklé formě, tj. aplikované na délku? Nebo jsou oba oba? Situaci zhoršila skutečnost, že v pravítku, kterou jsem zjistil pro své vlasy - Original - existoval i prostředek Low-Poo!

Výrobky intenzivní péče, přípravky

Nyní navrhuji podívat se na nástroje, které jsou určeny pro intenzivní hloubkovou péči o kadeře.

Všechna sklenice mají dvě barevné čáry: jedna je zakřivená vertikálně, druhá je ombre linky od citronu po tyrkysovou s názvem typu "ošetření".

Takže, jaké nástroje jsou součástí "léčby"?

Tavte do vlhkosti (matná olejová maska)
Opravy hlubinného moře (maska ​​pro zpevnění řas)
A dva nové produkty v roce 2018:
Deodorant před oplachováním Wash Day Wonder (přípravek použitý před očistěním) - je umístěn pro všechny typy vlasů, ale v propagačních videích na místě pouze křivky 3c a 4a / b / s.
Buildup Buster Micellar čisticí sérum pro vodu (Micellar Cleansing Serum) je v podstatě analogické SHO, pouze pro kudrnaté vlasy.

Styling

Kromě správné čištění a péče o vlasy Lorain Messi říká, že kudrnaté vlasy rozhodně potřebují styl.
Stylování znamená víc než dost. Mohou být zvednuty jak podle typu vlasů, tak podle účelu a podle konzistence produktu.

Na všech nádobách je svislá čára a čára podél dna je fialová nebo růžová s názvem jako "styl" tvar. "

Vlasové gely:

Ultra Defining Gel (silný fixační gel - forma a kontrola)
B'Leave-In (Curly Hair Gel - textura a objem)
Light Defining Gel (Stylový gel s měkkou fixací - forma a kontrola)
Arc Angel Gel (maximální fixační gel - forma a kontrola)
Stroj pro vytváření kroucení (sprej s kučeravým gelem - textura a objem)

Pěna na vlasy:

Volně pěnová pěna (lehká pěna pro objem - textura a objem)

Krém na vlasy:

SuperCream (Curly Hair Styling Cream - forma a kontrola)
Stylingový krém (krémový stylingový krém - forma a kontrola)
Wave Maker (zvlněný vlasový krém - textura a objem)

Vlasové spreje:

Set it Free (hydratační dokončovací sprej - lesk a fixace)
No-Comb Dissolving Spray (Lehký kudrnatý sprej - osvěží a udržuje tvar)
Mist-er Right (Curly Hair Lavender Repair Agent) je jedním z nejznámějších výrobků pro péči o kudrlinky *

Rtěnka, sérum, sprej na vlasy:

Krásná nepořádek (rtěnka na kudrlinky - textura a objem)
MirrorCurls (sérum na vlasy - Glitter a výsledek)
Flexible Hold Hairspay (Flexibilní Hold Hairspray)

Příslušenství

Ale to není všechno) Kromě kosmetiky nabízí značka DevaCurl také šťastné majitele vlasů i vlasové doplňky.


DevaDryer s DevaFuser (Vysoušeč vlasů s difuzorem) je speciální difuzor, který vám umožní správně uchopit kadeře, dobře vysušit a nepoškodit strukturu zvlnění.
DevaTowel (ručník na vlasy) - podle Messi je přísně zakázáno utřít kudrnaté vlasy froté ručníky, ale pouze speciální, vyrobené z mikrovláken, aby se zabránilo vysychání a kvetení kudrlin.
DevaFuser (speciální difuzér) - můžete si ji koupit odděleně od vysoušeče vlasů.
DevaClips (klipy pro vlasy)

Oči běží, že? Chci říci, "prosím, zabalte všechno, prosím"!
Ale pojďme zahrnout hlavu pochopit, co je a jaká kosmetika je prostředkem první potřeby a co není.

Řeknu ti, co jsem vybral z tohoto obrovského seznamu a co doporučuji zkusit.

Stručně o mých vlasech
 • Curly combo typu 2c-3a
 • Velmi pórovitá srst (podle testu vody se utopí, jakmile narazí na povrch vody) a vyžaduje si neustálou pečlivou péči.
 • Sklon k suchu, zejména špičky
 • Druhý den po promytí není vždy možné udržovat tvar kudrlin.
 • Skalp je náchylný k tuku a citlivému
 • Chlupy vlasů z kořenů a čím blíže jsou špičky, tím méně výrazná pružná vlna

Dlouho vypadal, četl jsem o těchto prostředcích, snil jsem se. Přesto, užívání pouze šamponu nebylo smysluplné a nákup i malého souboru letí docela penny. Po několika měsících uvažování o magických plechovkách jsem se rozhodl objednat. Opravdu jsem chtěl, aby se při výběru nedopustil chyby, zde mi pomohl popis akce a videa, které mi pomohly (ačkoli v angličtině, ale přesto jsem něco pochopil gesty)

To je moje volba:

No-Poo Original Kovosh, jedna podmínka Původní kondicionér, Heaven In Hair intenzivně zvlhčující prostředek, Deep Sea Repair mask, Ultra Defining Gel silný gel držení, Mist-Right pravý osvěžující sprej, MirrorCurls sérum.

Učiním malý záchvěv o vůni všech prostředků. Když balíky přišly ke mně a já jsem otevřel vše, byl pocit, že jsem v chemickém oddělení domácnosti.
Pokud tedy očekáváte, že kosmetika DevaCurl bude cítit jako růže nebo kokos s vanilkou, pak budete zklamáni. Přestože je růžka označována jako jedna z poznámek vůně mnoha produktů, není to cítit. To je vůně citronové trávy, levandule, chmele a další zeleně. Voní jako parfém v pracím prášku.

Na všech balících produktů je štítek, který nám říká, že máme kosmetiku:

která nebyla testována na zvířatech
* je v bezpečném balení bez toxických látek
* skladovatelnost 12 měsíců po otevření

Kde mohu tyto fondy koupit? DevaCurl se aktivně prodává v cizích IM, z nichž mnohé mají dopravu zdarma do Ruska. Met domácí IM, ale ceny jsou nahuštěny více než 2 krát.

Navrhuji zvážit každý nástroj v pořadí jeho použití. Začneme s očistou.

No-Poo původní nulový čisticí prostředek na ošetření slz

Vybrala jsem čisticí prostředek No-Poo Original Zero Lather Conditioning a ne Low-Poo Original, protože pokud už zkusíte jinou metodu čištění, mělo by to být stejně jako šampon jako možné.

Všechny čisticí prostředky DevaCurl jsou k dispozici ve třech objemech: 80 ml, 355 ml a 946 ml.

Cena: 80 ml - 10 dolarů, 355 ml - 22 dolarů, 946 ml - 44 dolarů.
Uvedu cenu v dolarů, protože kurzy skoky.

Balení znamená nekomplikované, s náznakem přirozenosti. Plastová láhev z bílého průsvitného plastu. Velmi pohodlné - váhy můžete vždy sledovat.
Na láhvi je velká nálepka. Na přední straně jména prostředků a účelu.

Na všech balíčcích je vše (kromě kompozice) duplikováno ve třech jazycích: angličtina, francouzština a italština.

Na pravé straně štítku na všech produktech (s výjimkou oleje a intenzivního zvlhčovače) je určeno pro koho jsou určeny (doslovně "To je pro mě?"), Jaký výsledek lze dosáhnout (doslovně "Co dělá?") A jak ho používat (doslovně " Jak jej mohu použít? "). Je to velmi výhodné, vše je prostě formulováno a je na tom samém místě na obalu.

Tak pojďme se podívat: "Je to pro mě?"

Pokud chcete, aby vaše vlasy dávku potřebné vlhkosti, pak jste si vybrali správné čištění! No-Poo Original je ideální pro všechny druhy kudrlin.

"Co to dělá?"

Udržuje vlasy zdravé a hydratované. No-Poo Zero Cather Conditioning Cleanser je naše originální, nejprodávanější čisticí prostředek. Hydratační vzorec bez pěny s mátou a hroznovým olejem stimuluje a čistí pokožku hlavy a vlasů bez odstranění přírodních olejů, které vaše kadeře potřebují. No-Poo vám poskytuje lesklé, pružné kudrlinky, které jsou prostě nádherné.

"Jak mohu použít?"

Navlhčete vlasy vodou. Aplikujte velké množství pracího přípravku na pokožku hlavy a masírujte prsty. Když začnete opláchnout vlasy, nechte médium vypouštět po celé délce špiček. Ujistěte se, že důkladně umyjte vlasy masírováním pokožky hlavy. Výsledek opravte pomocí hydratačního kondicionéru One Condition Original.

Na levé straně vidíme kompozici, informaci o tom, že finanční prostředky nejsou testovány na zvířatech a adresu společnosti DevaCurl v New Yorku.

Láhev má pohodlnou světlezelenou čepičku. Tady není nic víc - víko je dokonale navrženo, prst jej snadno tlačí a do sklenice se otevře tajný průchod)


Podíváme se blíže na kompozici

Kosmetická základna - voda, mastný alkohol, měkké povrchově aktivní látky, glycerinový zvlhčovač a také begentrimoniumchlorid - látka, která se dobře vyrovná s choulostivostí vlasů.
Složení mnoha užitečných a přírodních složek: extrakty, oleje, aminokyseliny.
Zajímala jsem se o ocas kompozice. Poté, co regulátor kyselosti (kyselina citronová) je indikován....... Polykationický polymer. Polikvartenium-7. Ne, to není silikon. Vykonává však podobné funkce - klimatizaci, zmírňování.

Barva, konzistence, vůně

Barva pánve je čistě bílá, bez perlete a jiskření.

Konzistence krému, krémové vody.

Navíc je středně hustá a je velmi snadno a rovnoměrně rozložena v rukou a na hlavě.

Vůně no-poo je spíše příjemná. Je nasycen esenciálními oleji z citrónového balzámu, máty, rozmarýnu. Vůně je silná, zatímco mytí celé koupelny je vyplněno. Ačkoli producent prohlašuje, že turecká růže je přítomna ve vůni - můj nos to vůbec nechystá.
Po vysušení vlasů zmizí vůně a je téměř nepozorovatelná.

Dojmy použití

Toto mýdlo nevytváří vůbec žádnou pěnu při mýdlování. To znamená, že bez ohledu na to, jak moc si umyjte výrobek ve vašich rukou, nebude žádná pěna.

V tomto ohledu se nástroj aplikuje někde jinde než kořeny a kůže na hlavě.

Je snadné vytlačit produkt z nádoby, když jsou peníze nízké, stačí otočit nádobu a No-Poo se snadno vytlačit.

Abych umyla celou hlavu a vlasy, musím položit tento krém na kořeny, snažící se prodloužit délku. Na celém povrchu hlavy se vyskytují 3-4 takzvané "výčnělky", jinak by náprava nebyla rozdělena po celé kůži: chrámy, parietální oblast, týl, podél linie růstu v dolní části occiputu.

Třásím kůži a vlasové kořeny asi pár minut, nemám hloupost s praním po dobu 5-10 minut, jak některé dívky radí.
Dvakrát si umyji vlasy. Nedělám si délku, nemám to masírovat, protože zatímco mycí část výrobku proudí vodou na konce.

Výrobek nezanechává na pokožce žádné nepříjemné pocity, svědění, alergie chybí. Promyšleje zátoku jemně, jemně, ale myje vše, co potřebujete. Samozřejmě, není otázka jakéhokoliv druhu pískování, takové kvality, ale zároveň jemné čištění, možná jsem se nesetkal.

Použití této lopatky nemělo žádný vliv na frekvenci mytí - mou hlavu je standardní každé 2 dny. Kořeny nehmotnou rychleji, ale čerstvost se nezvětší.

Poznamenávám příjemný chladící účinek na pokožku, protože složený z mnoha přírodních složek, včetně mátou, melisou. Kůže je příjemně chladná. V prvních několika okamžicích dokonce i oči reagovaly na přítomnost těchto základních složek v kompozici, ale pak si zvykli. V létě si ji užijte!

Kromě toho, jelikož kompozice obsahuje esenciální oleje z citrónového balzámu, máty peprné, mentolové, rozmarýnové, i když opravdu nevěřím, že šampon může stimulovat růst a zabránit ztrátě, tento nástroj má každou šanci.

Tato zátoka si umyla vlasy i od bylinných masek s přídavkem Brahmiho oleje a Bringaradžu a olejových masek na délku! A udělal to dobře. Vlasy byly opravdu čisté, jako po obvyklém šamponu.

Po vysušení jsou vlasy velmi hladké, lesklé, měkké. Není to však přílišná měkkost, která hraničí s bledostí. Naopak je tu pružnost kadeří. Zvláště dobře vidět v kořenové zóně.

Při stlačení na kudrlinky praskají a nerozbijí se na jednotlivé vlasy. Vlasy jsou dobře navlhčené v pracím kroku.

Měl bych tento nástroj koupit nebo můžete bez něj?

Rozhodně stojí za to, pokud chcete vyzkoušet nový způsob čištění. Dokonce i když máte citlivou pokožku hlavy (jako moje), měli byste tento lék rád. Jedná se o základní zvlhčující a strukturovaný zvlněný nástroj. Snažil jsem se bez něj, ale následný odchod firmy DevaCurl je lepší na tomto příkopu.
Objednal jsem si lítko tohoto kbelíku

Klimatizace Jedna podmínka Original

Pohybující se na balzám One Condition Original. Proč jsem to koupil? Vždy používám balzám. Dokonce i když maska ​​nebo ampulka jsou dobře upravené vlasy. Mám rád tento konečný dotek, který dodává vlasům více péče, což jim umožňuje konečně odhalit a narovnat je (věřte mi, že odmítnutí hřebenu neznamená, že při pracím procesu by mělo být zanedbávání narovnáno). Ano, a mé super porézní vlasy jsou velmi užitečné po každém mytí, aby hladkou pokožku balsam.

Jakmile zjistím, že tento kondicionér také zvlhčuje vlasy, rozhodl jsem se, že to určitě potřebuji.
Jednofázové kondicionéry Original DevaCurl jsou vydávány ve třech objemech: 80 ml, 355 ml a 946 ml.

Cena: 80 ml - 10 dolarů, 355 ml - 22 dolarů, 946 ml - 44 dolarů.

Balení přesně zkopíruje předchozí nástroj. Jediný rozdíl je v barevném schématu nálepky (v kovosha zeleném a bílém pozadí, av klimatizátoru naopak). A tak lze snadno rozlišit v koupelně.


Láhev je velmi pohodlná, lze ji snadno držet v ruce.

Na přední straně - název prostředků

Detail na pravé straně štítku.

"Je to pro mě?"

Pokud vaše vlasy potřebují dávku potřebné vlhkosti a chcete měkké, kudrlinky bez pušky, pak jste našli správný prostředek! Jedna podmínka Original je skvělá pro všechny typy kudrnatých vlasů.

"Co to dělá?"

Zvlhčuje a léčí vlasy. Tento bohatý krémový zvlhčovač obsahuje olivový olej a přírodní extrakty, které zvlhčují a změkčují vlasy.

"Jak mohu použít?"

Aplikujte kondicionér na mokré vlasy. Pomocí prstů opatrně odhalte a důkladně navlhčete. Vypláchněte podle potřeby.

Na levé straně - složení jsou zbylé informace duplikovány.

Už dlouho vám nebudu povědět o krytu - je úplně totožná i s barvou.

Podívejte se na klimatizaci?

Opět první složky - voda, mastný alkohol, prostředek na nafukování, klimatizační zařízení a zahušťovadla.
Ve druhé třetině pevného užitku, včetně nárokovaného zvlhčujícího olivového oleje.
Zaokrouhluje se seznam několika konzervačních látek, regulátorů kyselosti a parfému. Kompozice je dobrá, neobsahuje žádné látky vytvářející film a sušící látky. Takovýto nástroj dokonale zapadá do konceptu CGM!

Barva, konzistence, vůně

Balzám se velmi podobá zátokě.

S jedním rozdílem - je krémovější, bílý a jednotný, méně průhledný.

Jen balzám trochu tekutější.

Vůně je také odlišná. Pokud kovoshe má více máta a citrónového balzámu a vůně je stále klidnější, pak je v klimatizátoru mnoho lemongrassu a vůně je kyselá. A je silnější. Tady možná to, co mi nejvíc znamená, cítilo mi domácí chemikálie!

Dojmy použití

No, tady je to, kam se obrátit! Řeknu vám o několika metodách a technikách její aplikace.

První cesta
Zpočátku jsem ji použil hned po masce. Jako obvykle vložte do vlasů balzám a čekejte pár minut, pak je vypláchněte. V důsledku toho byly vlasy dobře upraveny. Také se změnily.

V jednom videu jsem viděl, jak americký holič sdílí s tímto nástrojem prameny. Vzpomínám si na tento nápad a rozhodl jsem se to opakovat.
A opravdu to dalo mnohem lepší výsledek. Ano, prostě jsem prostě prolistoval knihu Messi, je to škoda a musíte se dostat na konec všeho..

Po konečném opláchnutí vlasů je trochu vytlačím rukama, jen aby z vlasů neteče voda. Kapky jsou přípustné.
Po nanesení velkého balzámu na dlani. Zvláštní věc na levé straně je moje vlasy

Prodlužte výrobek do dlaní a naneste ho po celé délce. Kdybych neměl dost peněz, přidám další a žehnu každému pramenu prsty, jako by si je vyřezal.

Po celou dobu jsou vlasy velmi mokré, ale přidám ještě trochu vody. Existuje pocit, že vlasy bobtnají. Jako byste ředěli želatinu ve vodě. Opuchnuté vlasy jsou zevnitř velmi mokré, cítili se rukama. Pokračuji v pokoření pramenu pramenem, dokud nerozděluji vlasy na tenké prameny.

Co mám použít s touto technikou?

 • Za prvé, vlasy jsou roztřepené. Z nějakého důvodu mám za mnou pravou ruku, která se tvrdošijně zmatená, fuzzuje a nedá se zvlnit. Nevím, na co ji obtěžuji. Takže s tímto postupem se dokonce cítí lépe.
 • Za druhé, ponechávám mnohem více času na účinek kondicionéru na vlasy. Jen stát dvě minuty s vodou tekoucí po krku je nudné. A protože kondicionér má ještě čas na proniknutí do vlasů a zvlhčení.
 • Za třetí, zvlhčující. Vlasy po takovém postupu suší mnohem déle. Dokonce i když jsou čtyři hodiny před spaním, nerad bych to riskoval.
Ve fotografických vlasech bez stylingu a nesmazatelných prostředků.

Druhá cesta
Tato metoda byla v popisu na banku tlačena výrazem "Opláchněte podle potřeby". Umyjte podle potřeby? Nebo se v případě potřeby umyjte? Co udělal výrobce do tohoto konceptu?
No, rozhodla jsem se. Po umytí a lehce utěrce vlasů jsem použil tento kondicionér.
V podstatě je používá jako kondicionér na nechání (nesmazatelný kondicionér).
Ano, tento zápach domácích chemikálií mě zvlášť zaútočil. Výsledkem však bylo působivé: vlasy jsou velmi živé, vypadají jako mokré, ale téměř vysušily. Jediná věc, kterou jsem na této fotografii neudělala, bylo to, že takzvaná "kasta" se nezlomila. To znamená, že po úplném vyschnutí nezmazatelného výrobku (krému, gelu) je nutné kudrlinky spolu se zády vrátit, aby byly živější a přirozené a v případě potřeby porazily objem v kořenech. Vlasy se zvlňují v uniformní spirále.

Po několika hodinách ve vzduchu vypadají vlasy takhle, ale je také velmi živé a zvlhčené.

Vlasy vypadaly jako prameny, v kořenech a po celé délce byly měkké, elastické a lesklé.
Mám více než oba způsoby použití balzámu.

Měl bych tento nástroj koupit nebo můžete bez něj?

Pokud chcete mít základní sadu, která může dobře opláchnout a zvlhčit vlasy - ano.
Balzám lze navíc vyzkoušet jako nesmazatelný krém (jen dávejte pozor při dávkování, snadno jej znovu navlhčete a vyvažte si vlasy).
Samozřejmě, my všichni s vámi v žádném případě nezapomenete, že vlasy potřebují výživu, kromě hydratace, takže byste se měli postarat o masku s oleji nebo bílkovinami.

Intenzivně zvlhčující látka Nebe v intenzivním ošetření vlhkosti vlasů

Nyní zvažte výrobek, jehož nákup byl pro mě sporný. Tento intenzivně hydratační přípravek je Heaven In Hair Intense Moisture Treatment.

Červená čára v každé kudrnaté značce je hluboce hydratační kondicionér. Proč Faktem je, že přirozeně kudrnaté vlasy jsou suché než rovné. A potřebuje více vlhkosti. A všichni výrobci specializovaných kudrnatých výrobků se shodují, že kudrlinky by měly být čas od času hluboce navlhčené. A to by nemělo být děláno maskou, ale takový produkt je hluboký kondicionér (pro pohodlí, nazývám to dále DC). Doporučuje se používat ho nejméně 1 krát týdně pro hlubokou vlhkost.

Intenzivní nebe ve vlasech je k dispozici ve dvou objemech: 236 ml a 473 ml.

Cena: 236 ml - 28 dolarů, 473 ml - 44 dolarů.

Tento DC je dodáván v kartonové krabici.

Princip ukládání informací na obal je stejný jako u předchozích sklenic - v centrální části název prostředku, objem.
Správné údaje o aplikaci:

"Je to pro mě?"
Pokud jsou vaše vlasy velmi suché a potřebují intenzivní hydrataci, je to vaše volba!

"Co to dělá?"
Tento bohatý, krémový hluboký kondicionér eliminuje chlupatost a rozkládá vlasy. Bohatá směs naplní dehydrované vlasy olejem Cupuasu pro dlouhodobou hydrataci, olej Murumuru pro ochranu a lesk a kakaový vitamínový olej pro hladkost.

"Jak mohu použít?"
Aplikujte dostatečné množství produktu na mokré vlasy, rozprostřete každý prst prsty. Po opláchnutí. Použijte tento kondicionér jednou týdně nebo jej použijte jako nesmazatelný kondicionér pro extra vlhkost a styling.
Na druhé straně krabice - složení.

Nakonec otevři box!

Tento nástroj má zcela odlišný balíček, ale zásada průhlednosti balení, odstíny nálepky jsou v souladu s designem všech kosmetických přípravků DevaCurl.

Před námi je malá sklenicová sklenice s otočným víčkem. Pod krytem, ​​mimochodem, není žádná membrána.

Samolepka duplikuje informace z krabice, jediný rozdíl spočívá v tom, že neexistuje blok s odpovědí na otázku "Je to pro mě?". Prostě zde prostě neměl dostatek prostoru)

No, protože jsme začali mluvit o kompozici, uvidíme to podrobněji.

Ve skutečnosti je ve výrobku mnoho zvlhčovačů. Kromě toho kosmetická báze znamená - stabilizátory, emulgátory. Murumuru olej je dlouho známý pro své pečující vlastnosti, zejména pro kudrnaté vlasy. Zde se také nachází kakaové máslo, které dodává hydrataci a regeneraci vlasů a lesk.
Kondicionéry, změkčovadla, povrchově aktivní látky, regulátory kyselosti a konzervační činidlo dokončují kompozici. A opět čtvrtletí. Jsou zodpovědné za to, aby vlasy leskly a měkčí.

Barva, konzistence, vůně

Pod víkem je neuvěřitelně silná kondicionér, podobný velmi silné šlehačce. Vzhledem k tomu, že jsem si ji objednal ze zahraničí, samozřejmě mi to šlo velice dlouho. Během přepravy byl opakovaně otřesen. Od nákupu uplynuly 4,5 měsíce a bubliny, které se objevily během tohoto třesu, jsou stále naživu.

Barva klimatizace je bledě modrá. Strašně kreslený obraz nebushky, alespoň jsem měl takovou asociaci. Ale můj fotoaparát není schopen zachytit takové nuance.

Konzistence DC jednoznačně má nějaký druh vícevrstvé. Kromě toho to není perleť, ale mikrovrstvy. Tyto vrstvy jsou pravděpodobně způsobeny hustotou média.

Vůně je silná, chemická. Zřetelně voní citrónovou trávou a rozmarýnem. Vůně je trochu jako předchozí kondicionér, ale má více rozmarýnových poznámek.

Dojmy použití

Aplikujte tento kondicionér dvěma způsoby, jak navrhuje Messi.

První způsob - jako prací klimatizační zařízení
Trvalo několik minut až 15 minut. S a bez termoplastu.
Výsledkem expozice 15 minut se určitě líbilo více. Existují podobnosti s zelenými ampulemi Kaaral. Vlasy jsou také zvlhčené. Ale je tu jedna věc. Pokud se mé vlasy z ampulí stanou neobvykle světlé, pak při mytí a během sušení po DC jsou vlasy trochu těžké. Zdá se, že se zhušťují z vody. To znamená, že to není hustota, jmenovitě zhrubnutí, vážení. Pocit, že vlasy jako houba pohlcují vodu.

Poznamenávám, že když myjete kondicionér z vlasů, stanou se tak kluzkými, že dokonce i zámky, které nemohly být rozmazané, jsou rozplněné.

Zjistil, že zvlhčující ampule jsou občas silnější. Pokud jsou moje vlasy dobře zvlhčené, zvlhne se. Méně hydratační - méně kudrnaté. Fotografie ukazuje, že s ampulí jsou na všech vrstvách vlasů vytvořeny kudrlinky.


Druhá cesta - nezmazatelný kondicionér
Používání DC vlasů se stává mírnějším, poslušnějším. Pruhy jsou strukturované, dokonce ani špičky nevypadají vůbec suché. Naopak, oni jsou živější, stejně jako ocas veverky). Myslím, že jsem našel způsob, jakým se moje vlasy líbily.

A stále vlasy vůbec neztrácejí lesk. Ale nevidím žádné mimořádné lesk. Jen zdravý obraz.

Všiml jsem si, že existuje fixace. Ačkoli to není vůbec uvedeno a studium kompozice, také jsme neviděli komponenty, které by mohly ovlivnit to, ale je to tak! Fixace je měkká, stejně jako krém na kadeře. Líbí se mi tento efekt. Ale ráno druhého dne budete muset kudlanky obnovit vodou nebo postřikem. A po bití vypadají opět dobře.

Když přijde čas umyt všechny tyto krásy, když zvlhčí vlasy vodou, je tento DC jasně cítil na vlasy. Jsou jako pokryté lehkým kluzkým krémem a více tohoto krému je jistě cítit blíž ke špičkám. Obecně platí, že zajímavý pocit, jako kdyby umývaly krém, který chránil, zvlhčoval a ošetřoval chlupy po dva dny, aby se nanášela nová část produktu na už čisté vlasy.

Měl bych tento nástroj koupit nebo můžete bez něj?

Tady jsem zmatená, co poradit. Zdá se, že je jako jiný klimatizační přístroj - proč?

Pokud jste zvyklíte používat jakoukoli nepochopitelnou situaci omyvatelnou klimatizaci, může být užitečné koupit jen jednu. Nebo pokud máte velmi pórovité vlasy. Ale koneckonců tento výrobek má mnohem více možností aplikace a podmínek a dokonale hydratuje to!

 • Za prvé, může být použit jako normální klimatizační zařízení.
 • Za druhé, může být použita jako hydratační maska.
 • Za třetí, jako nesmazatelné prostředky

Rozhodla jsem se vyzkoušet hluboké kondicionér nové linie. Ukázalo se, že je to silnější a všestrannější lék na mé vlasy.

A pokud porovnáte výsledek jako remix ze dvou klimatizačních jednotek, DC jasně vyhrává. Vlasy jsou světlejší a vypadají čerstvější. Navíc DC je těžší přehánět, ale s One Condition Original jsem to zvládl.

Dala jsem na ni tečky a brzy se budu rád, kdybych vás viděl na stránkách post-pokračování.
Bude se bavit o bílkovinové masce pro vlasy a styling, včetně slavného spreje "levandule" a tohoto gelu pro stylové kudrnaté vlasy!
A my shromáždíme několik možností pro soupravy pro péči o kudrnaté vlasy ze všech nástrojů, které jsem zkoušel.

Jsem potěšen, že s vámi projedu prostředky z příspěvku a jak je používat v komentářích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy