logo

Generolon sprej na vlasy - recenze

Generolon - lék na plešatost. Pomáhá růst vlasů u mužů i žen s alopecií. Přidání chloupků je patrné ve 3. měsíci postřiku každý den 2 krát. Závažnost vlivu každé osoby se liší. Po zastavení průběhu léku se růst vlasů zastaví. Po několika týdnech se můžete vrátit k předchozímu stavu.

Jak to funguje?

Přesný účinek hlavní látky v přípravku Generolone na androgenní alopecii není znám. Kompozice obsahuje minoxidil, který má vazodilatační účinek.

Sprej úspěšně bojuje s plešatostí u lidí starších 18 let. Po několika měsících každodenního používání mohou vypadat jemné chloupky, ale toto je považováno za normální. Jsou nahrazeny zdravými novými žárovkami.

Asi 3% hlavní látky se vstřebává do systémového oběhu, je minimální. Samozřejmě, pokud je epidermis neporušená. Jedna dávka je malá, takže použití tohoto spreje je bezpečné. Všechny složky krve se téměř okamžitě vylučují a v těle nestárnou.

Je také důležité poznamenat, že v procesu užívání drogy je nutné revidovat šampon. Nyní je nutné vlasy vypláchnout bezsulfátovým produktem Nyní na trhu existuje několik výrobců s přirozeným složením. Šampony s laurylsulfátem sodným, sodným laureth sulfátem, kokosulfátem v průběhu času a vedou k alopecii.

Princip činnosti

Hlavní látka spreje ovlivňuje nádoby a rozšiřuje je. Tak se vlasové folikuly stanou silnými a začínají růst. Sprej Generolon neovlivňuje produkci hlavního hormonu u mužů, který negativně ovlivňuje růst vlasů. Lék pokrývá pouze účinky kořenů a saturuje je užitečnými látkami.

Mikrocirkulace v cévách se zlepšuje. V důsledku toho se ztráta snižuje, vlasy se ztuhnou. Aby byl účinek léčiva viditelný, je nutné, aby byla v oblasti alopecie přítomna chmýří. Sprej ovlivňuje žárovky a nutí je pracovat rychleji. Pokud zbraň není tam, pak bude obtížné dosáhnout viditelného výsledku.

 • Lék zlepšuje krevní oběh.
 • Vyvíjí buňky v aktivní fázi.
 • Změní citlivost, snižuje účinky androgenu.

Složení

V tomto léku je hlavní látkou Minoxidil. Kromě toho pomůžete obnovit žárovky propylenglykolu, standardní vody. Podíl hlavní složky závisí na koncentraci spreje.

 • 2% - 20 mg / 1 ml generolu.
 • 5% - 50 mg / 1 ml postřiku.

Indikace pro použití

Pokud osoba ztratila vlasy kvůli nedostatku vitaminů, postřik nepomůže. Také k dosažení obnovení vlasů bude nemožné, pokud se příčinou vypadávání vlasů stane perm, napjatý ocas.

Léčivé roztoky pomohou překonat alopecii, která se vyskytla během těhotenství, kdy selhaly hormony. Prostředky Generolon jsou jmenovány v takových případech, jako jsou:

 • Léčba androgenní alopecie.
 • Obnovení pokožky hlavy, pokud škoda nebyla způsobena léky.

Dávkování a doporučená dávka

Sprej z těžkých vypadávání vlasů by měl být aplikován zvenčí. Velikost poškozené oblasti nezávisí na měřené dávce. V každém případě můžete použít pouze 1 ml léku.

Na lahvičce je tryska, která pomáhá rovnoměrně rozdělit nástroj na hlavu. Je nutné stříkat dvakrát denně, začínající od středu dávky. Po ukončení procedury se ruce umyjí mýdlem. Denní dávka - 2 ml.

Pokud není výsledek viditelný po dobu 60 dnů, je možné použít 5% sprej. Použijte pouze na suchou pokožku, neoplachujte. Doba použití - ne více než rok. Pak pozastavte po dobu 30-60 dní. Výsledek se projevuje individuálně pro každou osobu, takže falešné naděje přicházejí k ničemu.

U mužů bude lék účinný, pokud začne plešatost v oblasti koruny. Ženy pomáhají rychle, pokud se na středním čele objeví alopecie. Aplikace Generolonu na mokré kadeře se nedoporučuje, jinak efekt nemůže čekat.

Doporučení k použití

 • Při aplikaci by se mělo zabránit kontaktu se sliznicí. Doporučuje se okamžitě umýt postiženou oblast vodou.
 • Stojí za to praní vlasů 4-5 hodin po použití přípravku Generolon.
 • Kůže musí být suchá a čistá.
 • Pokud dojde k vyrážce, měli byste léčbu ukončit.

V každém případě se doporučuje před použitím vyhledat lékařskou pomoc.

Také sprej je často používán těmi, kteří se snaží růst nebo opravit vousy. Generolon bude v této věci dobrým asistentem. Doporučení jsou podobná jako u hlavy. Jen buďte opatrní, protože se můžete nechtěně dostat na sliznici, což je velmi nežádoucí. Účinek se zpravidla stává zřetelným, a to již 5-6 týdnů po zahájení aplikace.

Kontraindikace

 • Nevolnost vůči Minoxidilu a dalším složkám léku.
 • Vředy, odřeniny na pokožce hlavy.
 • Dermatóza na chlupaté části.
 • Současné užívání podobných léků na hlavě.
 • Nosit dítě.
 • Doba kojení.
 • Věk mladší 18 let a starší 65 let.

Při selhání jater a ledvin je nutná opatrnost. V takovém případě se doporučuje konzultovat odborníka.

Možné nežádoucí účinky

Během léčby přípravkem Generolon obvykle není žádné potíže. Ve vzácných případech však dochází k nežádoucím účinkům. Častěji je spojena s vyšší dávkou nebo s nepozorností kontraindikací.

Mezi místními projevy lze nalézt:

 • Svědomí.
 • Hoření na místě spreje.
 • Suchá kůže.
 • Seborrhea.
 • Vzhled vlasů na obličeji.
 • Zánět folikulů.
 • Červená.

Při neopatrném užívání přípravku Generolon je osoba vzácná, může však čelit systémovým nežádoucím účinkům. Vyskytují se, pokud se droga dostane dovnitř. Jedná se o vedlejší účinky:

 • Snížení krevního tlaku.
 • Dýchací potíže.
 • Ztráta v hrudní kosti.
 • Vyrážka na kůži.
 • Opuch po tváři.
 • Bolení hlavy.
 • Závratě.
 • Neuritida

Během léčby tímto léčivem můžete použít přírodní pěnu, lidové léky. Ale před nimi se doporučuje aplikovat sprej Generolon a počkat na úplné vyschnutí.

Pokud jsou vlasy náchylné k barvení nebo chemickému kroucení, měli byste být opatrní. Reakce s kyselinami může negativně ovlivnit vlasy.

Výhody a nevýhody

Jakýkoli prostředek k léčbě něčeho má klady i zápory. Generolon má také své vlastní vlastnosti:

Nástroj urychluje růst vlasů. Prakticky každý, kdo ji používal, byl spokojen.

 • Prodává se v každé lékárně. Můžete si objednat na internetu o 5-10% levnější. V poptávce díky své dostupnosti.
 • Nestříkává oblečení, nezanechává skvrny.
 • Snadné použití.
 • Láhev trvá déle než po dobu 30-45 dnů.

Navzdory mnoha výhodám má droga nevýhody:

 • Ostrý, zvláštní vůně.
 • Po ukončení kurzu se vlasy opět zhoršují.
 • Někteří nehodí cenu.

Hodnocení drog

Denis:

Tento sprej doporučil známý tricholog. Moje vlasy vypadaly v zimě, ale ne moc. Lék užíval dvakrát denně. Nebyly žádné nežádoucí účinky. Sprej vysychá kůži na hlavě, ale vlasy jsou mastné. První výsledek byl zaznamenán po 2 měsících.

Julia:

Aplikujte dvakrát denně na kořeny. Používám téměř 8 měsíců. Na dávkovací jednotce dělám 4 kliknutí. Mám toho dost. Neumýkám se. Přísně pachy, mírně dává alkohol. Po 4 měsících si můj kadeřník všiml změny - vzhledu dobrého podsady.

Ilona:

Vlasy vyčerpány barvivy po několik let. Vypadaly jako slámy. Hledala jsem něco, co by obnovilo vlasy. Doporučil Generolon. Po několika měsících jsem si všiml, že moje účes je lepší a vlasy delší.

Konstantin:

Musím říci, že ten účinek bude, ale musíte počkat. Při alopecii samozřejmě přidávání vlasů není okamžitě zřejmé. Všiml jsem si to jen ve druhém měsíci. Za prvé, ještě více vylezlo. Ale doktor řekl, že je to norma. Nyní se vlasy výrazně zvětšily.

Kde koupit Generolon

Navzdory skutečnosti, že droga působí pomalu, nástroj získal pozornost lidí s plešatostí. Recenze postřiků Geneololone pozitivní. Tento lék je k dispozici v lékárnách a internetových obchodech. Náklady jsou k dispozici pro jakoukoli peněženku.

Nejoblíbenější - 5% složení. Stimuluje rychlejší růst vlasů. Účinek je patrný během druhého měsíce použití. Ne každý bude mít takový výsledek, ale opět všechno závisí na přítomnosti chronických onemocnění nebo patologií v gastrointestinálním traktu.

Ti, kteří používali Generolon, doporučují nákup celého kurzu najednou. Nízká cena umožňuje koupit více lahví. Pokud je přípravek správně uložen, může být použit až do posledního dne data exspirace. Jedna balení postřikovače trvá 1,5 měsíce. Chcete-li dosáhnout pozitivního a viditelného výsledku, musíte použít 6 balení léku. Přibližná cena bude asi 3000 rublů.

Sprej Generolon 2% bude stát asi 520 rublů. 20 ml lahvička. Pro zkumavku o objemu 50 ml a 5% látky bude cena kolem 650 rublů.

Sada 1-2 lahví s jedním plastovým čerpadlem a jednou tryskou. Balené v ochranném sáčku a kartonové krabici. Sada 3 lahví a 2 čerpadla jsou v ochraně slídy. K dispozici jsou 2 trysky. Balení je lepenka.

Analogy z Generolony

Spray Revasil. Jako součást stejného minoxidilu s dávkou 2%. Určeno pro plešaté muže a ženy. Cena od 237 rublů.

Rozstřílejte Aleranu. Předepsáno pro léčbu androgenní alopecie. Normalizuje proces vypadávání vlasů. Cena 166 rublů.

Kosilon. Léčuje alopecii, normalizuje vlasové folikuly. Cena od 545 rublů.

Regein Ukázalo se drahé, ale účinně léčí androgenní alopecii. Cena je o něco vyšší než 1 100 rublů.

Ne všichni pacienti pozorují pozitivní výsledky po použití přípravku Geneolon. Někdy to lze vidět v recenzích. Aby bylo zajištěno, že léčba není prázdná, je důležité předcházet vyšetření před kurzem, darovat krev, rozmazat, testovat. Teprve poté lékař doporučí léčbu nebo ji nahradí něčím podobným, ale jemným nebo naopak. Pokud může váš výpadek jen zhoršit problém. Je-li postřik stále přidělen, pak by se po přečtení anotace měli obrátit s plnou odpovědností.

Forma alopecie může mít různou závažnost. Ve světelném stupni bylo přiřazeno 2% roztoku. Pokud nedojde k žádnému účinku po dobu 3-4 měsíců, pak je 5% vypuštěno. Obvykle po tom, pozitivní dynamika vás neustále čeká.

Spolu s sprejem můžete a měli byste zvážit dietu, vzdát se špatných návyků, vyhnout se stresu. Současná péče o vlasy je možná pouze při použití přírodních krémů a pleťových vod. Tradiční medicína - nikoliv všelék, se používá pouze ve spojení s hlavní léčbou.

Recenze Generolonu

Forma uvolnění: sprej, roztok

Analogy generolu

Shoduje se podle indikace

Cena od 431 rublů. Analogově levnější 44 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 602 rublů. Analogově dražší na 127 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 630 rublů. Analogově dražší o 155 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 676 rublů. Analog je dražší na 201 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 969 rublů. Analogově dražší o 494 rublů

Pokyny pro použití přípravku Generolon

Registrační číslo:

LP 001609 - 230312

Obchodní název: Generolon®

Mezinárodní nechráněný název:

Forma dávkování:

sprej pro vnější použití

Složení

1 ml roztoku obsahuje:
účinná látka: Minoxidil - 20,00 mg nebo 50,00 mg;
pomocné látky: ethanol (96%) - 571,00 / 243,00 mg, propylenglykol - 104,00 / 520,00 mg, voda - do 1 ml.

Popis

Bezbarvá nebo slabě zbarvená s nažloutlým nádechem, transparentním vodněalkoholickým roztokem s vůní alkoholu.

Farmakoterapeutická skupina: Léčba alopecí.
KODATH ID11AX01]

Farmakologické vlastnosti

Farmakodynamika

Při místním podání stimuluje Minoxidil růst vlasů u jedinců s androgenní alopecie (řídnutí vlasů, plešatost). Zlepšuje mikrocirkulaci, stimuluje přechod vlasových buněk do aktivní fáze růstu, mění účinek androgenů na vlasové folikuly. Snižuje tvorbu 5-alfa dehydrosteronu (možná nepřímo), který hraje významnou roli při tvorbě plešatosti. Nejlepším účinkem je malý věk onemocnění (ne více než 10 let), mladí pacienti, plešatý bod v oblasti koruny nejvýše 10 cm, přítomnost v centru plešatosti více než 100 vellusů a terminálních vlasů. Výskyt příznaků růstu vlasů je zaznamenán po 4 měsících nebo více léku. Nástup a závažnost tohoto účinku se mohou u různých pacientů lišit. 5% roztok drogy stimuluje růst vlasů více než 2% roztok, který byl zaznamenán pro zvýšení růstu vlasů vellus. Po zastavení užívání léku Generolop na růst nových vlasů je pozastaven a během 3-4 měsíců je možné obnovit původní vzhled. Přesný mechanismus účinku léku Generalov® při léčbě androgenní alopecie není znám. Minoxidil je neúčinný v případě plešatosti způsobené užíváním drogy, podvýživou (nedostatek železa (Fe), vitamínem A), což je důsledkem stylování vlasů v "úzkých" účesech.

Farmakokinetika

Při aplikaci zvenčí je Minoxidil špatně vstřebáván normální, intaktní kůží: průměrné 1,5% (0,3 - 4,5%) celkové aplikované dávky vstupuje do systémové cirkulace. Účinek souvisejících kožních onemocnění na absorpci přípravku Minoxidil není znám. Po přerušení léčby je přibližně 95% minoxidilu, který vstoupil do systémového oběhu, eliminován do 4 dnů. Profil metabolické biotransformace minoxidilu po externím použití přípravku Generolon® nebyl dosud plně studován.

Minoxidil se neváže na plazmatické proteiny a je vylučován ledvinami glomerulární filtrací. Minoxidil neprochází hematoencefalickou bariérou. Vylučuje se hlavně močí. Minoxidil a jeho metabolity se vylučují hemodialýzou.

Indikace pro použití

Léčba androgenní alopécie (obnovení vlasů) a stabilizace procesu vypadávání vlasů u mužů a žen.

Kontraindikace

Přecitlivělost na minoxidil nebo jiné složky léčiva; věk do 18 let; porušení integrity kůže, dermatóza pokožky hlavy.

S opatrností

Starší věk - starší 65 let.

Používejte během těhotenství a během kojení

Nepoužívejte lék během těhotenství a kojení.

Dávkování a podání

Bez ohledu na velikost ošetřeného místa je nutné aplikovat 1 ml roztoku dávkovačem (7 kohoutků) 2krát denně na postižené oblasti pokožky hlavy, počínaje středem problémové oblasti. Po použití umyjte ruce. Celková denní dávka by neměla překročit 2 mg (dávka nezávisí na velikosti postižené oblasti). Pacienti, u kterých není při použití 2% roztoku pozorován uspokojivý růst vlasů, a pacienti, u nichž je požadován rychlejší růst vlasů, mohou užívat 5% roztok.

Pro muže je lék Generolon® nejúčinnější pro vypadávání vlasů na horní části hlavy, u žen se ztrátou vlasů ve střední části oddělení.

Přípravek Generolon® se aplikuje pouze na suchou pokožku pokožky hlavy. Řešení nevyžaduje oplachování.

Vzhled prvních příznaků stimulace růstu vlasů je možný po použití léku 2krát denně po dobu 4 měsíců nebo déle. Začátek a závažnost růstu vlasů, stejně jako kvalita vlasů se může u různých pacientů lišit.

Podle jednotlivých hlášení může do 3 až 4 měsíců po ukončení léčby obnovit počáteční vzhled. Průměrná doba trvání léčby je přibližně 1 rok.

Příprava na použití: Odšroubujte uzávěr šroubu a upevněte měřící čerpadlo. Připojte rozšířenou rozprašovací trysku k trubici na horní straně čerpadla. Stlačte rozprašovací trysku 3-4 krát, abyste naplnili čerpadlo roztokem, a poté je možné aplikovat přípravek.

Nežádoucí účinky

Lokální nežádoucí účinky:

Nejčastějším nežádoucím účinkem je dermatitida na pokožce hlavy. Málokdy existují výraznější případy dermatitidy, které se projevují ve formě zčervenání, peelingu a zánětu. Ve vzácných případech se objevují svědění, alergická kontaktní dermatitida, folikulitida, hypertrichóza (nežádoucí růst vlasů na těle, včetně růstu obličeje u žen), seborrhea.

Používání minoxidilu může vést ke ztrátě vlasů během přechodu z klidové fáze do fáze růstu vlasů se starými vlasy, které vypadají a nové rostou na svém místě. Tento dočasný jev se obvykle objevuje po 2-6 týdnech od zahájení léčby a postupně se během dalších dvou týdnů zastaví (výskyt prvních příznaků působení minoxidilu).

Systémové vedlejší účinky (v případě náhodného požití léku):
Dermatologické onemocnění: nespecifické alergické reakce (kožní vyrážka, kopřivka), otok obličeje.

Respirační systém: dušnost, alergická rýma.

Nervový systém: bolesti hlavy, závratě, vertigo, neuritis.

Kardiovaskulární systém: bolest na hrudi, kolísání krevního tlaku, rychlý srdeční rytmus, změny v rytmu srdečních kontrakcí, edém.

Předávkování

Náhodný příjem léku Generolon (5 ml 2% roztoku obsahuje 100 mg minoxidilu - maximální doporučenou dávku pro dospělé při perorálním podání při léčbě hypertenze, 5 ml 5% roztoku obsahuje 250 mg minoxidilu, tj. dávka 2,5krát vyšší než je maximální doporučená denní dávka pro dospělé při perorálním podání při léčbě arteriální hypertenze). 11 příznaků předávkování: retence tekutin, snížení krevního tlaku, tachykardie. Léčba: k odstranění retence tekutin mohou být v případě potřeby předepsány diuretika; pro léčbu tachykardie - beta-adrenál na lokátory. Pro léčbu gynosensie by měl být intravenózně podán 0,9% roztok chloridu sodného. Není nutné například jmenovat simiatomimetichesky. norepinsfrin a epinfrin, s nadměrnou srdeční stimulační aktivitou.

Interakce s jinými léky

Existuje teoretická možnost (není k dispozici žádné klinické potvrzení) pro zvýšení ortostatické hypotenze u pacientů. současně léčených periferními vazodilatačními látkami. Není možné vyloučit velmi mírné zvýšení obsahu minoxidilu v krvi u pacientů trpících arteriální hypertenzí a perorálním podáním minoxidilu v případě současného užívání přípravku Generolon®, i když nebyly provedeny odpovídající klinické studie. Bylo zjištěno, že minoxidil pro vnější použití může interagovat s určitými léky pro vnější použití. Současné užívání roztoku minoxidilu pro vnější použití a krému obsahujícího betametazon (0,05%) vede ke snížení systémové absorpce minoxidilu. Současné použití krému obsahujícího tretinoin (0,05%). vede ke zvýšené absorpci minoxidilu. Současná aplikace minoxidilu na pokožku a topické přípravky, jako je tretinoin a dithranol, které způsobují změnu ochranných funkcí pokožky, mohou vést ke zvýšení absorpce minoxidilu.

Zvláštní instrukce

Lék nepoužívejte do jiných oblastí těla.

Léčivo Generolon® se aplikuje pouze na suchou pokožku pokožky hlavy po koupání nebo byste měli počkat asi 4 hodiny po aplikaci drogy před koupáním. Nenechte svou hlavu namočit dříve než 4 hodiny po aplikaci drogy.

Při používání přípravku Generolon® se doporučuje umyt vlasy obvyklým způsobem. Během používání drogy Generolon® můžete používat laky na vlasy a jiné přípravky pro péči o vlasy. Před aplikací přípravků na péči o vlasy musíte nejprve aplikovat přípravek Generolon® a počkat, až bude ošetřená oblast pokožky zcela suchá. Neexistuje žádný důkaz, že barvení vlasů, provádění permu nebo používání změkčovačů vlasů může snížit účinnost léku. Aby se však zabránilo možnému podráždění pokožky hlavy, je nutné před použitím těchto chemikálií zajistit úplné odmytí vlasů a pokožky hlavy.

Před zahájením léčby přípravkem Generolon® by měli pacienti podstoupit všeobecné vyšetření včetně shromáždění a vyšetření anamnézy. Lékař musí zajistit, aby pokožka hlavy byla zdravá.

Pokud se objeví systémové nežádoucí účinky nebo závažné kožní reakce, pacienti by měli léčbu přerušit a poradit se s lékařem.

Ethanol je součástí přípravku Generolon®, který může způsobit zánět a podráždění očí. V případě kontaktu s lékem na citlivých površích (oči, podrážděná kůže, sliznice) vypláchněte oblast velkým množstvím studené vody.

Při postřiku je třeba zabránit vdechnutí léku.

Po použití důkladně umyjte ruce.

Formulář uvolnění

Sprej pro externí použití 2% a 5%.

60 ml roztoku v bílé plastové lahvičce. Láhev je uzavřena bílým plastovým šroubovým uzávěrem; kompletní s plastovým měřicím čerpadlem a tryskou pro stříkání v ochranném sáčku. 1 lahvička spolu s aplikační instrukcí, plastové měřené čerpadlo a tryska pro rozptyl v ochranném sáčku jsou umístěny v kartonovém obalu.

Podmínky skladování

Při teplotě nejvýše 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doba použitelnosti

3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby platnosti.

Dovolená podmínky

Držitel registračního certifikátu

BELUPO, drogy a kosmetika dd, Chorvatská republika. 48000, Koyrivnitsa, st. Danina, 5.

Výrobce

Hotová dávková forma / primární balení: Industrial Pharmaceutical Cantabria SL, Španělsko; sekundární balení a kontrola kvality: BELUPO, drogy a kosmetika dd, Chorvatská republika. 48000, Koprivnitsa, ul. Danica, 5.

Reprezentativní kancelář společnosti BELUPO, léčiva a kosmetika dd, Chorvatská republika v Rusku
Moskva, 119330, Lomonosovský Prospect. 38, apt. 71-72.

Přehled drog Generolon

Postřik pro vnější použití, Industrial Farmaceutica Cantabria S.A.

Indikace pro použití

Léčba alopecie u mužů a žen.

Diskuse o drogě Generola v matkách

. jsem se vážně bál. Zakryla si plešaté pruhy co nejlépe mohla. Aleranova série mě zachránila. Šampony, masky. Šel jsem se podívat na dermatologa a ona doporučila sprej s Generolonem na vypadávání vlasů, přesně 5%. Neustále stříkalo. Efekt je přesně tam

. tok se objeví z meso jak na obličeji, tak na krku a na těle se stává výraznější. A po několika měsících zmizí. Mám také Minoxidil 5%, ale další společnost (Aleran). Možná je silnější než Generolon? Nebo existuje nejen minoxidil. Nevím.

Zlata a meksidil pak mohou být zrušeny nebo by měly být použity po zbytek svého života? Také jsem byl dnes propuštěn s generolonem a tento strach vzal

. Osfera Moskva je automaticky překročena, a pokud se mi zhorší, zakaňte, za studenou, okamžitě vyléčte kašel a alergii s otokem nosohltanu a hrtanu. inhalátor (berodual, generolon a adrenalin v případě nouze) je vždy v ledničce (((((dobře, v květnu, nebo dokonce ještě dřív, musíte házet.) Pokud se od února nezaregistrujete u lékaře (s alergikem) připravte program na nejhorší před kvetoucím programem. Stručně řečeno, pokud to všechno provedete a budete dodržovat dietu (mimochodem jste nepsali, abyste vám poskytli tabulku produktů, pokud jde o reakci na byliny nebo ne), pak ve věku 14 let se můžete vyhnout astmatické reakci. neunikl

dobrý večer! Rozhodl jsem se takto: a) používám generolon. stáda se zastavila b) v poslední době meyani měli velké zpoždění (ne těhotenství) - prošla hormony, TSH se výrazně zvýšila, teď zjistím, co je pro ženy a pro endokrinologa. Vlasy často klesají kvůli TSH. (častěji je to štítná žláza, méně často nadledviny). Pokud vidíte, že se vlasy ztenčily oddělením - s největší pravděpodobností není alopécia difuzní. V každém případě musíte kontaktovat endokrinologa a tricholologe. Po porodu jsou vlasy opravdu sypyatsya, ale někde se vrátí k normálu.

Generolon spray: instrukce, recenze pro ženy

Plešatost je pro každého člověka spíše nepříjemným problémem. Jedním z nejúčinnějších prostředků, které lze použít k odstranění tohoto jevu, je sprej Generolon. Lidé, kteří bojují s plešatostí, samozřejmě budou mít zájem o tuto drogu a budou mít otázku, kde ji koupit a jak ji správně použít k tomu, aby se vyrovnala s problémem plešatosti.

Složení

Jako součást tohoto léku je hlavní účinnou látkou Minoxidil. Kromě toho jsou v přípravku k dispozici další součásti:

 • propylenglykol;
 • standard;
 • speciálně připravená voda.

V celkovém množství tohoto léčiva podíl účinné látky závisí do značné míry na koncentraci léčiva. Proto Generolon 2% obsahuje 20 mg minoxidinu na 1 ml přípravku. V roztoku léku je 5% účinné látky 50 mg na 1 ml léčiva.

Akce

Při aplikaci léku na pokožku hlavy na místě, kde se objevilo centrum plešatosti, působí léčivo přímo na vlasové folikuly. Hlavním účinkem účinné složky léčiva je to, že pomáhá zlepšit krevní oběh v postižené oblasti. Navíc jeho použití umožňuje zlepšit přívod krve do folikulů, které je probouzí a vstoupí do aktivní fáze.

Druhým účinkem je, že účinná sloučenina mění princip vystavení androgenních folikulů a poskytuje ochranu proti jejich vlivu. Třetím účinkem minoxidinu je, že jeho účinek snižuje tvorbu 5-alfa reduktázy. Tento enzym způsobuje negativní účinek expozice androgenu na žíly na vlasy.

Pokud hovoříme o absorpci látek obsažených v tomto léku přes kůži, je to nevýznamné. V systémové cirkulaci je 1-3% složek tohoto léku. Pokud vezmeme v úvahu, že jediná dávka léku je nízká, můžeme s jistotou říci, že použití tohoto léku na léčbu plešatosti je naprosto bezpečné. Navíc složky, které vstoupily do krve, jsou rychle odstraněny z těla a nedochází k jejich akumulaci.

Indikace

Po přečtení pokynů pro použití tohoto léčiva se můžete dozvědět, že androgenická alopecie je hlavním indikátorem použití tohoto nástroje. Pokud existují jiné typy plešatosti, použití kompozice neumožňuje dosažení požadovaného výsledku.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že složky tohoto léčiva jsou minimalizovány do systémového oběhu, existuje jen málo kontraindikací k použití léčebného léčení:

 • přítomnost individuální intolerance vůči složkám přítomným ve složení tohoto léčivého přípravku u lidí;
 • určité nemoci kůže a pokožky hlavy;
 • poškození;
 • věk od 60 do 18 let;
 • laktace u žen;
 • těhotenství

Nežádoucí účinky

Typicky je lék Generolone dobře snášen. Mohou se však objevit vedlejší účinky:

 • v ošetřovaných oblastech pokožky hlavy se může vyskytnout škálování a nadměrná suchost;
 • v oblasti aplikace drogy se mohou vyskytnout určité nepohodlí;
 • zarudnutí a otok;
 • vzhled bublin. Tento účinek je extrémně vzácný a obvykle se vyskytuje, pokud osoba má zvýšenou citlivost pokožky;
 • seborrhea;
 • nežádoucí růst vlasů na těle;
 • Pokud se lék dostane do jiných částí těla, mohou se objevit alergie ve formě kopřivky a stavu otoku;
 • pokud ho člověk náhodně pohltila při užívání tohoto léku, může nastat nevolnost a dušnost, stejně jako nepravidelný srdeční tep. Často se vyskytují bolesti hlavy, silné edémy a změna hladiny krevního tlaku.

Efekt

Studie o účinku tohoto léčiva na vlasové folikuly ukázaly, že účinek léčby plešatosti s tímto lékem není zdaleka rychlý. Dokonce ani měsíc po aplikaci tohoto nástroje nelze zjistit pozitivní změny. Zlepšení je patrné již 3-4 měsíce, vzhledem k délce fáze růstu vlasů. To je čas, který folikuly potřebují, aby se probudili a vstoupili do aktivní fáze od klidové fáze.

Když folikuly přecházejí z klidové do aktivní fáze, uvolňují se z oslabených starých vlasů. A to je normální proces, protože nové vlasy jsou nezbytné pro růst. Během několika prvních týdnů se může zvýšit ztráta vlasů. Neměli byste se však bát, protože když užíváte drogu průběžně, po určité době se na místě ztracených vlasů objeví zdravé.

Pokud mluvíme o době trvání účinku užívání tohoto léčiva, pak obvykle trvá 4-6 měsíců. Poté může tento stav zůstat stejný, pokud není vyřešena hlavní příčina, která vyvolala výskyt alopecie, a jiné léky se nepoužívají. Při léčbě alopecie, která se objevila v počáteční fázi, u pacientů v mladém věku vykazuje tato léčiva nejvyšší účinnost.

Jak podat žádost?

Při léčbě plešatosti Generolon nebo Aleran musí být aplikována na problematické oblasti. U žen se výskyt plešatosti obvykle vyskytuje v oblasti střední části a u mužů se vyskytuje na koruně nebo se vyskytuje na čelní straně.

Hlavní fáze aplikace

Při aplikaci léčivé kompozice na problémovou oblast se používá dávkovač. Nejdříve musíte odstranit uzávěr z lahve a nasadit na hrdlo měřicí hubici a potom upevnit trysku, pomocí níž se kompozice stříká. Poté potřebujete několik kliknutí, abyste získali prostředky v zásobníku.

Poté musíte drogu aplikovat na každou problematickou oblast. Masáž pokožky hlavy tohoto léku není nutná. Potřebujete kliknout několikrát. To bude docela dost pro to, aby se droga dostala do problémové oblasti a začala jednat. Když pacient dokončil rozstřikování léku nad pokožku hlavy, kde se objevilo centrum plešatosti, zbývá jen umýt si ruce a není třeba vyprávět lék.

Při léčbě plešatosti tímto nástrojem byste si měli být vědomi toho, že denní dávka léku podle hodnocení by neměla překročit 2 ml. Tento nástroj musí být aplikován dvakrát denně. Jediná dávka by měla být 1 ml. Léčba tímto léčivem může trvat od šesti měsíců do jednoho roku.

Důležité pravidla použití

Lidé, kteří užívají tento lék nebo Aleran k odstranění plešatosti, si musí pamatovat několik důležitých pravidel:

 • neaplikujte složení do jiných oblastí těla;
 • Při použití tohoto léčebného prostředku je nutné vyhnout se situacím, kdy se struktura dostane na sliznice;
 • Léčba musí začít s použitím roztoků v koncentraci 2%. Pokud po 4 měsících od okamžiku uplatnění tohoto nápravného opatření není pozorován žádný účinek, pak je v tomto případě nutné přepnout na příjem přípravku Generolon 5%;
 • Po aplikaci léku byste měli opustit šamponování. Kromě toho je třeba vyhnout se situacím, kdy se mokrý. Skalp léčený přípravkem Genololon by měl zůstat suchý po dobu 5 hodin od okamžiku aplikace léku.
 • Použijte tento lék je nutný pouze na suchou a čistou pokožku hlavy;
 • Každý den je nutné provést postup česání, mytí hlavy a stylování, aniž by došlo k rušení obvyklého režimu.

Je nutné zahájit léčbu touto drogou po konzultaci pacienta s tricholožkou. Nejlepší je provést komplexní průzkum, který by určil příčinu plešatosti. To vám umožní vybrat drogu, která bude nejúčinnější.

Cena a místo nákupu

Tento sprej nebo jeho analogy si můžete koupit v každé lékárně. Někdy možná budete muset tento lék předem objednat. Podle recenzí je cena láhve s koncentrací 2% 400 rublů a za účelem nákupu 5% Generolonu budete muset z kapsy strávit 600 rublů.

Generolon: recenze

Hodnocení tohoto léku na internetu naznačují, že tento lék, stejně jako Aleran, je účinný při léčbě plešatosti první a druhé fáze. Léčba je nutná k provedení kurzu. V některých případech může dojít k abstinenčním příznakům. Takový účinek je individuální a vyžaduje konzultaci s tricholožkou.

Když byly výsledky testů přijaty, dozvěděl jsem se, že mnoho žárovek je ve spánkové fázi, takže hustota kudrlin není příliš šťastná. Snažím se různými prostředky, nedosáhl jsem toho, co jsem potřeboval.

Abych měla husté vlasy, rozhodla jsem se zkusit Generolu. Tento sprej je dobrým prostředkem proti plešatosti, který vyrábí chorvatská společnost. Při výběru tohoto léku jsem byl veden hlavně recenzemi na internetu. Během léčby jsem udělal několik pšikovů na pokožce hlavy dvakrát denně. Po třech měsících jsem si všiml prvních výsledků. Na mé hlavě se objevil tenký chmýří, zatímco tloušťka vlasu vzrostla. Jsem velmi potěšen výsledkem, že mi toto opatření poskytlo.

Vybral jsem ze dvou možností - Aleran a Generolon. Nakonec jsem upřednostňoval druhou. A to vše kvůli dostupnějším cenám tohoto léku. Využívám ji za poslední dva měsíce. A nedávno jsem koupil novou lahvičku. Nevidím však žádný pozitivní výsledek. Nevšimla jsem si vzhledu nových vlasů na hlavě. Místo toho jsem si všimla suchých lupů. Kůže začala svědit. Není mi jasné, zda je to alkohol, který je součástí léku, sušil kůži nebo mám alergickou reakci na tuto drogu. Po použití nástroje nejspíš tento nástroj už nekupuju. Možná bych měl zkusit Aleran.

Moje vypadávání vlasů začalo před 8 měsíci. Zatímco jsem se dostala ke specialistovi, vlasy na hlavě byly zřetelně ztenčené. Po vyšetření mi předepsal doktor Generolon, který už 3 měsíce používám. Žádný výsledek jsem nezískal hned. Zpočátku došlo k vypadávání vlasů. A začal jsem ztrácet vlasy v mnohem větším množství než před léčbou. Ale na to jsem nevěnoval pozornost a nadále jsem užíval lék předepsaný lékařem. Rozstřikoval jsem ho přes hlavu dvakrát denně - ráno a večer. Kromě léčivých přípravků jsem použil anti-spadový šampon, stejně jako další lék, Darsonval.

Závěr

Skutečným problémem moderního člověka je plešatost. Nejsou to jen muži, ale i ženy. Farmakologický průmysl v současné době nabízí velký výběr produktů k léčbě tohoto stavu. Jedním z nejúčinnějších proti vypadávání vlasů je sprej Generolon. V lékárnách je nabízena na volném trhu. Osoba, která se s tímto problémem setkává, ji může snadno koupit tím, že na nákup drogy vynaloží 400-600 rublů na láhev. Nejlepší je začít léčbu s použitím spreje v koncentraci 2%. Neměli byste spoléhat na rychlé výsledky. Léčbu je třeba aplikovat do 4 měsíců.

Pokud se po uplynutí této doby nepozoruje zřetelný výsledek a nenastane růst vlasů, pak je v tomto případě nutné přejít na lék Generolon 5%. Abyste maximalizovali účinnost léčby, musíte nejdříve konzultovat s lékařem vyšetření a instalaci přesné příčiny plešatosti. V takovém případě můžete rychle dosáhnout požadovaného výsledku a znovu získat vlasy na hlavě.

Hair Forum.com

ošetření vypadávání vlasů

 • Seznam fór
 • Změna velikosti písma
 • Pro tisk
 • FAQ
 • Galerie
 • Registrace
 • Přihlásit se

Generolon!

Generolon!

Lillianna 08 ún 2013, 16:43

Re: Generolon!

Pilot 31.3 2013, 22:45

Re: GENEROLON!

Felix 23. duben 2013 16:31

Re: Generolon!

Felix 23. dubna 2013 16:34

Re: Generolon!

Erick 30. listopadu 2013 14:49

Re: Generolon!

atyshenko 02 prosinec 2013 06:59

Re: Generolon!

Tsarkov_Evgeny 02 prosinec 2013, 13:04

Re: Generolon!

atyshenko 04 prosinec 2013, 15:08

Re: Generolon!

Leonard 07 prosinec 2013, 00:56

Re: Generolon!

yuliya_P 6. února 2014, 19:28

Re: Generolon!

Boroda4 10. února 2014, 08:00

Re: Generolon!

Felix 13. února 2014, 22:55

Re: Generolon!

Podkidish 22. února 2014 19:54

Re: Generolon!

Dr.Ann 14. června 2014, 19:25

Re: Generolon!

irusha8206 01 Srp 2014, 16:42

Recenze Generolonu

Forma uvolnění: sprej, roztok

Analogy generolu

Shoduje se podle indikace

Cena od 431 rublů. Analogově levnější 44 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 602 rublů. Analogově dražší na 127 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 630 rublů. Analogově dražší o 155 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 676 rublů. Analog je dražší na 201 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 969 rublů. Analogově dražší o 494 rublů

Pokyny pro použití přípravku Generolon

Registrační číslo:

LP 001609 - 230312

Obchodní název: Generolon®

Mezinárodní nechráněný název:

Forma dávkování:

sprej pro vnější použití

Složení

1 ml roztoku obsahuje:
účinná látka: Minoxidil - 20,00 mg nebo 50,00 mg;
pomocné látky: ethanol (96%) - 571,00 / 243,00 mg, propylenglykol - 104,00 / 520,00 mg, voda - do 1 ml.

Popis

Bezbarvá nebo slabě zbarvená s nažloutlým nádechem, transparentním vodněalkoholickým roztokem s vůní alkoholu.

Farmakoterapeutická skupina: Léčba alopecí.
KODATH ID11AX01]

Farmakologické vlastnosti

Farmakodynamika

Při místním podání stimuluje Minoxidil růst vlasů u jedinců s androgenní alopecie (řídnutí vlasů, plešatost). Zlepšuje mikrocirkulaci, stimuluje přechod vlasových buněk do aktivní fáze růstu, mění účinek androgenů na vlasové folikuly. Snižuje tvorbu 5-alfa dehydrosteronu (možná nepřímo), který hraje významnou roli při tvorbě plešatosti. Nejlepším účinkem je malý věk onemocnění (ne více než 10 let), mladí pacienti, plešatý bod v oblasti koruny nejvýše 10 cm, přítomnost v centru plešatosti více než 100 vellusů a terminálních vlasů. Výskyt příznaků růstu vlasů je zaznamenán po 4 měsících nebo více léku. Nástup a závažnost tohoto účinku se mohou u různých pacientů lišit. 5% roztok drogy stimuluje růst vlasů více než 2% roztok, který byl zaznamenán pro zvýšení růstu vlasů vellus. Po zastavení užívání léku Generolop na růst nových vlasů je pozastaven a během 3-4 měsíců je možné obnovit původní vzhled. Přesný mechanismus účinku léku Generalov® při léčbě androgenní alopecie není znám. Minoxidil je neúčinný v případě plešatosti způsobené užíváním drogy, podvýživou (nedostatek železa (Fe), vitamínem A), což je důsledkem stylování vlasů v "úzkých" účesech.

Farmakokinetika

Při aplikaci zvenčí je Minoxidil špatně vstřebáván normální, intaktní kůží: průměrné 1,5% (0,3 - 4,5%) celkové aplikované dávky vstupuje do systémové cirkulace. Účinek souvisejících kožních onemocnění na absorpci přípravku Minoxidil není znám. Po přerušení léčby je přibližně 95% minoxidilu, který vstoupil do systémového oběhu, eliminován do 4 dnů. Profil metabolické biotransformace minoxidilu po externím použití přípravku Generolon® nebyl dosud plně studován.

Minoxidil se neváže na plazmatické proteiny a je vylučován ledvinami glomerulární filtrací. Minoxidil neprochází hematoencefalickou bariérou. Vylučuje se hlavně močí. Minoxidil a jeho metabolity se vylučují hemodialýzou.

Indikace pro použití

Léčba androgenní alopécie (obnovení vlasů) a stabilizace procesu vypadávání vlasů u mužů a žen.

Kontraindikace

Přecitlivělost na minoxidil nebo jiné složky léčiva; věk do 18 let; porušení integrity kůže, dermatóza pokožky hlavy.

S opatrností

Starší věk - starší 65 let.

Používejte během těhotenství a během kojení

Nepoužívejte lék během těhotenství a kojení.

Dávkování a podání

Bez ohledu na velikost ošetřeného místa je nutné aplikovat 1 ml roztoku dávkovačem (7 kohoutků) 2krát denně na postižené oblasti pokožky hlavy, počínaje středem problémové oblasti. Po použití umyjte ruce. Celková denní dávka by neměla překročit 2 mg (dávka nezávisí na velikosti postižené oblasti). Pacienti, u kterých není při použití 2% roztoku pozorován uspokojivý růst vlasů, a pacienti, u nichž je požadován rychlejší růst vlasů, mohou užívat 5% roztok.

Pro muže je lék Generolon® nejúčinnější pro vypadávání vlasů na horní části hlavy, u žen se ztrátou vlasů ve střední části oddělení.

Přípravek Generolon® se aplikuje pouze na suchou pokožku pokožky hlavy. Řešení nevyžaduje oplachování.

Vzhled prvních příznaků stimulace růstu vlasů je možný po použití léku 2krát denně po dobu 4 měsíců nebo déle. Začátek a závažnost růstu vlasů, stejně jako kvalita vlasů se může u různých pacientů lišit.

Podle jednotlivých hlášení může do 3 až 4 měsíců po ukončení léčby obnovit počáteční vzhled. Průměrná doba trvání léčby je přibližně 1 rok.

Příprava na použití: Odšroubujte uzávěr šroubu a upevněte měřící čerpadlo. Připojte rozšířenou rozprašovací trysku k trubici na horní straně čerpadla. Stlačte rozprašovací trysku 3-4 krát, abyste naplnili čerpadlo roztokem, a poté je možné aplikovat přípravek.

Nežádoucí účinky

Lokální nežádoucí účinky:

Nejčastějším nežádoucím účinkem je dermatitida na pokožce hlavy. Málokdy existují výraznější případy dermatitidy, které se projevují ve formě zčervenání, peelingu a zánětu. Ve vzácných případech se objevují svědění, alergická kontaktní dermatitida, folikulitida, hypertrichóza (nežádoucí růst vlasů na těle, včetně růstu obličeje u žen), seborrhea.

Používání minoxidilu může vést ke ztrátě vlasů během přechodu z klidové fáze do fáze růstu vlasů se starými vlasy, které vypadají a nové rostou na svém místě. Tento dočasný jev se obvykle objevuje po 2-6 týdnech od zahájení léčby a postupně se během dalších dvou týdnů zastaví (výskyt prvních příznaků působení minoxidilu).

Systémové vedlejší účinky (v případě náhodného požití léku):
Dermatologické onemocnění: nespecifické alergické reakce (kožní vyrážka, kopřivka), otok obličeje.

Respirační systém: dušnost, alergická rýma.

Nervový systém: bolesti hlavy, závratě, vertigo, neuritis.

Kardiovaskulární systém: bolest na hrudi, kolísání krevního tlaku, rychlý srdeční rytmus, změny v rytmu srdečních kontrakcí, edém.

Předávkování

Náhodný příjem léku Generolon (5 ml 2% roztoku obsahuje 100 mg minoxidilu - maximální doporučenou dávku pro dospělé při perorálním podání při léčbě hypertenze, 5 ml 5% roztoku obsahuje 250 mg minoxidilu, tj. dávka 2,5krát vyšší než je maximální doporučená denní dávka pro dospělé při perorálním podání při léčbě arteriální hypertenze). 11 příznaků předávkování: retence tekutin, snížení krevního tlaku, tachykardie. Léčba: k odstranění retence tekutin mohou být v případě potřeby předepsány diuretika; pro léčbu tachykardie - beta-adrenál na lokátory. Pro léčbu gynosensie by měl být intravenózně podán 0,9% roztok chloridu sodného. Není nutné například jmenovat simiatomimetichesky. norepinsfrin a epinfrin, s nadměrnou srdeční stimulační aktivitou.

Interakce s jinými léky

Existuje teoretická možnost (není k dispozici žádné klinické potvrzení) pro zvýšení ortostatické hypotenze u pacientů. současně léčených periferními vazodilatačními látkami. Není možné vyloučit velmi mírné zvýšení obsahu minoxidilu v krvi u pacientů trpících arteriální hypertenzí a perorálním podáním minoxidilu v případě současného užívání přípravku Generolon®, i když nebyly provedeny odpovídající klinické studie. Bylo zjištěno, že minoxidil pro vnější použití může interagovat s určitými léky pro vnější použití. Současné užívání roztoku minoxidilu pro vnější použití a krému obsahujícího betametazon (0,05%) vede ke snížení systémové absorpce minoxidilu. Současné použití krému obsahujícího tretinoin (0,05%). vede ke zvýšené absorpci minoxidilu. Současná aplikace minoxidilu na pokožku a topické přípravky, jako je tretinoin a dithranol, které způsobují změnu ochranných funkcí pokožky, mohou vést ke zvýšení absorpce minoxidilu.

Zvláštní instrukce

Lék nepoužívejte do jiných oblastí těla.

Léčivo Generolon® se aplikuje pouze na suchou pokožku pokožky hlavy po koupání nebo byste měli počkat asi 4 hodiny po aplikaci drogy před koupáním. Nenechte svou hlavu namočit dříve než 4 hodiny po aplikaci drogy.

Při používání přípravku Generolon® se doporučuje umyt vlasy obvyklým způsobem. Během používání drogy Generolon® můžete používat laky na vlasy a jiné přípravky pro péči o vlasy. Před aplikací přípravků na péči o vlasy musíte nejprve aplikovat přípravek Generolon® a počkat, až bude ošetřená oblast pokožky zcela suchá. Neexistuje žádný důkaz, že barvení vlasů, provádění permu nebo používání změkčovačů vlasů může snížit účinnost léku. Aby se však zabránilo možnému podráždění pokožky hlavy, je nutné před použitím těchto chemikálií zajistit úplné odmytí vlasů a pokožky hlavy.

Před zahájením léčby přípravkem Generolon® by měli pacienti podstoupit všeobecné vyšetření včetně shromáždění a vyšetření anamnézy. Lékař musí zajistit, aby pokožka hlavy byla zdravá.

Pokud se objeví systémové nežádoucí účinky nebo závažné kožní reakce, pacienti by měli léčbu přerušit a poradit se s lékařem.

Ethanol je součástí přípravku Generolon®, který může způsobit zánět a podráždění očí. V případě kontaktu s lékem na citlivých površích (oči, podrážděná kůže, sliznice) vypláchněte oblast velkým množstvím studené vody.

Při postřiku je třeba zabránit vdechnutí léku.

Po použití důkladně umyjte ruce.

Formulář uvolnění

Sprej pro externí použití 2% a 5%.

60 ml roztoku v bílé plastové lahvičce. Láhev je uzavřena bílým plastovým šroubovým uzávěrem; kompletní s plastovým měřicím čerpadlem a tryskou pro stříkání v ochranném sáčku. 1 lahvička spolu s aplikační instrukcí, plastové měřené čerpadlo a tryska pro rozptyl v ochranném sáčku jsou umístěny v kartonovém obalu.

Podmínky skladování

Při teplotě nejvýše 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doba použitelnosti

3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby platnosti.

Dovolená podmínky

Držitel registračního certifikátu

BELUPO, drogy a kosmetika dd, Chorvatská republika. 48000, Koyrivnitsa, st. Danina, 5.

Výrobce

Hotová dávková forma / primární balení: Industrial Pharmaceutical Cantabria SL, Španělsko; sekundární balení a kontrola kvality: BELUPO, drogy a kosmetika dd, Chorvatská republika. 48000, Koprivnitsa, ul. Danica, 5.

Reprezentativní kancelář společnosti BELUPO, léčiva a kosmetika dd, Chorvatská republika v Rusku
Moskva, 119330, Lomonosovský Prospect. 38, apt. 71-72.

Pro Více Informací O Suché Vlasy