logo

Gk rovnání keratinu

Vzhled řady Global Keratin (GKhair) je považován za revoluční průlom v oblasti péče o vlasy jakéhokoli typu. Doslova od prvních dnů svého vzhledu výrobky této značky získaly popularitu mezi profesionály v mnoha zemích. Global Keratin Gkhair (Global Keratin) - první produkty péče, narovnání a obnovení vlasů nechemickým způsobem. Výrobky mají naprosto přirozenou kompozici, ve které není žádná jediná součást, která ničí strukturu vlasů.

Na základě složení výrobků značky Global Keratin získal výrobce molekulární kolagen a keratin, které slouží k udržení zdravých vlasů. V průběhu let se obsah přírodního keratinu v lidském vlasu nevyhnutelně snižuje. Také ke snížení přírodního keratinu ve vlasech dochází k jejich častému barvení, chemickým permům atd. To nevyhnutelně vede k křehkým vlasům, ztrátě zdravého vzhledu.

Globální výrobky Keratin Care jsou schopny rychle a přesně obnovit rovnováhu keratinu, obnovit vlasy zdraví a atraktivní vzhled. Kreatin obsažený v přípravcích vyplňuje prázdný prostor mezi váhy poškozených vlasů a vytváří spolehlivou ochranu ve formě kolagenu. Vysoká účinnost a úplná bezpečnost tohoto způsobu péče a obnovy vlasů byla prokázána nejen v průběhu mnoha vědeckých studií a testů, ale i v praxi.

Global Keratin - kompletní přehled o rovnání vlasů

Ženy se vždy snaží vypadat dobře upravené a stylové. Trendy účes nebo složitě stylový účes vždy přitahují pozornost. Proto je pochopitelný zájem krásné poloviny lidstva na výrobky pro péči o vlasy. Zvláštní hodnoty jsou drogy, které se mohou postarat o vlasy a odstranit problémy spojené s kadeřnictvím. Pokud je to možné, produkt Global Keratin Hair Leveling splňuje tato kritéria. Jedná se o inovativní vývoj specialistů společnosti Global Keratin ve spolupráci s vědci. Díky vyváženému složení výrobky představují revoluční objev v metodě obnovy, léčby a dávání vyváženého vzhledu na kadeře. Část keratinu umožňuje obnovit oslabené, křehké prameny.

Princip fungování a složení

Hlavními účinnými látkami jsou keratin a kolagen - přírodní biopolymery. Během postupu pronikají hluboko do struktury vlasové šachty.

Významnou složkou přípravku byl keratin, který je pod značkou podčiňován. Tento klíčový prvek je typ přirozeně se vyskytujícího proteinu s vysokou koncentrací aminokyselin.

Tajemství úžasného výsledku použití Globálního je, že vlasy s více než 80% tvoří keratin. Proto se obnovení poškozených kadeří vyskytuje přirozeně na úkor přírodního prvku. Vrací vlasy ztracené v "boji" chemickým permem a barvivou silou a elasticitou.

Dávejte pozor! Mechanismus účinku je založen na skutečnosti, že keratin napravuje poškození vlasového sloupce zevnitř. A pak utěsní vlasové váhy na vnější straně, jsou navzájem těsněji uchyceny, čímž vzniká pocit plynulosti a lesku. Vířivky už nejsou zmatené, stanou se poslušnými a tekoucími.

Druhou aktivní složkou je kolagen. Jejím úkolem je udržet vlhkost uvnitř vlasového sloupce a vytvořit tenkou ochrannou fólii venku. Tím se snižuje křehkost, zabraňuje tvorbě dělených konců, poskytuje pružnost a pružnost vlasů. Výsledek - ohromující vzhled.

Návod k použití

Díky svým vlastnostem dokáže Global Keratin dokonale zvládnout funkci vyhlazení kadeří. Profesionálové a uživatelé volají brazilskou metodu. Zvažte hlavní fáze postupu:

 1. Vlasy by měly být čisté, umývané, protože by měly být speciálním šamponem. Má schopnost otevřít vlasové váhy tak, aby biopolymer pronikl dovnitř, vyplňoval celou délku.
 2. Vysušte si hlavu ručníkem.
 3. Pro snadné zpracování jsou prameny, jako při barvení, rozděleny do několika zón.
 4. Výrobek se nanáší v tenké vrstvě na prameny o šířce 2-2,5 cm s ústupem od kořenů 1,5-2 cm, čímž se celá hlava postupně zpracovává.
 5. Nadbytečné prostředky jsou odstraněny hřebenem s častými zuby.
 6. Pak sušení foukáním, pokud jsou vlasy kudrnaté, použijte štětec a trysku s nábojem.
 7. Závěrečná fáze se vyhlazuje žehličkou při teplotě 200-230 stupňů, v závislosti na počátečním stavu kudrlin. Je důležité, aby keratin pod vysokou teplotou.

Chcete-li zachovat dlouhodobý účinek postupu, budete muset dodržovat jednoduchá pravidla:

 1. Po rovnání keratinu se nedoporučuje umývat vlasy, mokrý, používat vlasy a klobouky po dobu 2 dnů, protože proces fixace struktury vyžaduje delší dobu.
 2. V budoucnu je žádoucí zvolit jemný šampon, aby se použitá kompozice nezmyla delší dobu. Keratinová vrstva chrání vlasy před poškozením. Pokud je to nutné, můžete využít služeb žehlení k vytvoření originálního účesu.

Fotografie před a po

Klady a zápory znamenají

Takže výhody:

 • současná rovnání a intenzivní péče o vlasy;
 • žádné agresivní chemické působení. Globální keratin neobsahuje formaldehydy, což způsobuje alergické reakce;
 • přítomnost prodlouženého účinku až 4 měsíce;
 • schopnost dosáhnout dobře upraveného vzhledu vlasů;
 • efektivita nákladů díky vysoké koncentraci produktu - pro dlouhou hustou spotřebu vlasů bude asi 45 gramů;
 • výrazná úleva při česání nezdvořilých vlasů;
 • kumulativní výsledek postupu, protože biopolymery pronikají hluboko do vlasů;
 • ochrana před škodlivými účinky ultrafialového záření a vysokými teplotami díky tenké vrstvě kolagenu na povrchu vlasů;
 • jednoduchý a přístupný postup umožňuje provádět je jak v kabině, tak doma.

A chcete a pichlavý. Nevýhody a kontraindikace narovnání keratin:

 • Doba trvání postupu. Celý proces trvá 3-4 hodiny. Takže musíte být trpěliví a dát všechny své boky stranou.
 • Některá ztráta objemu vlasů způsobená narovnáním struktury vlasů.
 • Po ukončení procedury nemůžete vlasy po dobu dvou týdnů barvit amoniakovými barvivy.
 • Chcete-li udržet dlouhodobé výsledky, musíte si zakoupit speciální keratinový šampon a balzám.
 • Účinek narovnání znamená "Global Keratin", který se dlouhodobě udržuje na tenkých vlasech. Pokud jsou kadeře silné a tlusté, pak po dvou měsících bude nutná korekce.
 • Někteří uživatelé si všimnou zvláštního pachu kudrlin. Ale toto je subjektivní hodnocení.
 • Těhotné ženy a kojící ženy by měly získat podporu lékaře. I když nebyly zjištěny žádné jasné důkazy o negativním dopadu.
 • Alergické reakce jsou možné s individuální intolerancí na komponenty Global Keratin.
 • Vysoké náklady na proceduru, v závislosti na délce vlasů a ceně salonu.

Poptávka a průměrná cena

Global Keratin získává stále více fanoušků. Samozřejmostí není jen zvuková značka, známá ve více než 55 zemích. Výrobky společnosti Global Keratin zpočátku podstoupily důkladné testování v laboratořích společnosti pro kvalitu a bezpečnost.

Nálezy odborníků se stávají základem pro klinické zkoušky výrobků za účasti dobrovolníků. Absolutní dodržování vysokých standardů potvrzených certifikáty.

Hlavním kritériem jsou však uživatelské recenze, které jsou nejúčinnějším reklamním produktem. Asi 200 000 respondentů se zúčastnilo průzkumů a experimentů. Nejvíce poznamenal, že vzhled se zlepšil, péče o vlasy se stala snadnou a nenápadnou.

Je to důležité! Kvůli akumulaci molekulárního keratinu se regenerační účinek zvýší každým dalším postupem. Asi 97% uvedlo, že výsledek postupu je udržován po dobu 3-4 měsíců.

Americká značka Global Keratin patří do průměrné cenové kategorie. Výrobky této společnosti jsou v trvalé poptávce jak od profesionálních kadeřníků, tak od běžných zákazníků. Cena produktů se může lišit v závislosti na směnném kurzu dolaru a nákladech na doručení, v průměru 700-3000 rublů, v závislosti na léku a objemu. Rekordní ceny patří do fondů v lahvičce o objemu 1000 ml - až 20 000 rublů.

Významná cena těchto produktů je více než vyvážena vynikajícím stavem účesu, síly, krásy a zdraví kudrlin. Regenerační účinek bude skvělý výsledek po dlouhou dobu.

Užitečná videa

Keratinové vyrovnávací vlasy znamená Global Keratin.

Kompozice pro vyrovnávání vlasů: Odolná a kudrnatá

Kompozity odolné a kudrnaté - řekněte ne kudrlinky!

Moderní dámy s krásnými přírodními kudrlinky, někdy přemýšlejí o tom, jak se je zbavit a přeměnit je do přímých linií, bez náznaku kudrnatých vlasů. Samozřejmě, můžete se uchýlit k použití rovnání žehliček, ale koneckonců, budou mít (denně!) Hodně času a úsilí k realizaci velmi žádoucí vyrovnání. Dole s nebezpečnými spotřebiči!

 • Chcete-li změkčit a narovnat vlasy se střední tvrdostí, stejně jako lesk a hedvábnost, můžete použít Curly série.
 • Pro vyrovnávání vlasů zakupte koncentrovaný rezistentní prostředek, který díky vytváření žehlicího efektu vytvoří těsné a frizové kadeře poslušné a nádherně hladké.


Jakmile budete používat rovnání vlasů GKhair, který poskytuje dlouhý efekt ohromujícího výsledku, dosáhnete požadovaného výsledku - vaše vlasy budou dokonale hladké, vyrovnané a zdravé.

 • Kompozice pro narovnávání vlasů Global Keratin obsahuje součásti, které jsou aplikovány, při kterých dochází k magické transformaci kudrnatých vlasů na rovnou.
 • Rovnováha neruší disulfidové vazby a nepoškozuje strukturu vlasů - vyrovnávání keratiny je naprosto neškodné.
 • Kudrnaté vlasy se dlouhou dobu vyrovnají - nádherná kompozice je platná až 6 měsíců!
 • Pohodlné použití - bez zápachu a výparů.
 • Cenově efektivní formulace, díky koncentrovanému složení, minimální náklady na proceduru.
 • Perfektní narovnání silně kudrnatých vlasů a vlasů typu afro.

GKhair rovnání keratinu: aplikace a výhody.

Pokud je vaším úkolem zbavit se kadeřnic a učinit si vlasy dokonale rovné, jemná kosmetická kosmetika Global Keratin vám pomůže s tímto:

 • Od keratinu narovnávání vlasů není poškozeno;
 • Kompozice okamžitě otočí kadeře do dokonalých přímých linií;
 • Ideální dlouhý výsledek - rovné vlasy po dobu 3 až 5 měsíců;
 • Proces vyrovnání je velmi jednoduchý.

Proces aplikace Resistant a Curly.

 • Umyjte si vlasy šamponem GKhair Clarifying Shampoo.
 • Suché vlasy s ručníkem.
 • Na vlhké vlasy aplikujte kompozici, ustupující 1,5 - 2 cm od kořene.
 • Kompozice je rovnoměrně rozložena na vlasy, takže vlasy byly namočené a současně přebytečné složení vlasů nebylo, extra složení musí být odstraněno hřebenem s častými zuby.
 • Dalším krokem je vysoušení pomocí štětce, pokud jsou vlasy kudrnaté.
 • Když jsou vlasy zcela suché, začíná pečlivě ošetřovat tenké prameny (šířka 2,5 cm) s žehlení nejméně 230 stupňů, vyhlazováním každého pramene 8-10 krát, s silně bělenými, ztenčenými vlasy, doporučujeme snížit teplotu na 200 stupňů.
 • A po 2 hodinách se klient stává vlastníkem hladkých, přímých, lesklých a poslušných vlasů.

Odborná rada: Po postupu rovnání keratinu do 48 hodin nemůžete vlasy vázat do koníku, používat vlasy a umyt vlasy. Rovněž nelze použít styling. Prostředky pro pokládku budou k dispozici až po prvním mytí vlasů. Po 48 hodinách můžete své vlasy umyt bez šamponů s obsahem síranu.
Pro dosažení optimálních výsledků se nejlépe provádí barvení vlasů před procedurou GKhair, pokud jste již provedli postup GKHair, můžete vlasy barvit nejdříve 2 týdny po ukončení procedury. Léčba přípravkem GKhair se může provádět každý měsíc.

Keratinové vyrovnávání a opravy vlasů GK bez formaldehydu

Nový vylepšený vzorec! Keratínová regenerace vlasů a narovnání poskytují příležitost k tvůrčímu a individuálnímu přístupu.

Juvexin Hair Warming System je systém využívající biologicky aktivní keratin. Rekonstruuje a narovnává vlasy přirozeně, bez chemické expozice.

Zvýraznění, zbarvení, osvětlení vlasů, narovnání žehličkami, vystavení negativním faktorům prostředí, jako je sluneční světlo nebo slaná mořská voda - to vše vede k tomu, že naše vlasy ztrácejí svou nejdůležitější složku - keratinový vláknitý protein.

Keratin - bílkovina, trvanlivost, jen nepatrně nižší než chitin.

Hodnota Keratin Juvexin Global Keratin Hair Recovery postup je, že keratin, bílkovina, ze které jsou 88% složená a je shodná s kompozicí s přírodním keratinem, se přivádí do poškozených vlasů. Ve skutečnosti je Global Keratin Juvexin "tekutý vlas", který jemně proniká strukturou a dává vlasům to, co jim v minulosti chybělo nebo které ztratily.

Tento postup hydratuje vlasy na maximum, vrací lesk, jemnost a hedvábnost vlasům. A rovný, poslušný styl vlasů je důsledkem postupu regenerace keratinu a hezkého bonusu!

Klíčové výhody.

 • Neobsahuje formaldehyd (během postupu není nepříjemný zápach).
 • Ne chemický proces - nezničuje disulfidové vazby uvnitř vlasů, ale pouze je změkčuje a "táhne", což umožňuje vlasům vrátit se do svého přirozeného stavu za 3-5 měsíců. V tomto případě, na rozdíl od stálého narovnání, není problém s nárůstem kudrnatých kořenů s rovnou délkou.
 • Odstraňuje plynulost a zmatek, což je důležité pro Petra. Velmi usnadňuje péči a styl vlasů doma.
 • Účinek tohoto postupu trvá po dobu 3 až 5 měsíců s odpovídající péčí.
 • Viditelná regenerace vlasů. Stávají se pružnějšími, vrátí se ke svému bývalému lesku a kráse.
 • Čím více poškozuje strukturu vlasů před zahájením procedury, tím jasnější je účinek regenerace keratinu a narovnání vlasů (kvůli plnění vlasů keratinem)

Existuje velký rozdíl mezi touto procedurou Global Keratin Juvexin a dalšími podobnými postupy:

 • vaše vlasy nebudou rovnými "holemi"
 • budou vypadat přirozené a pohybující se!
 • Můžeme narovnat vlasy tak, aby vám to vyhovovalo. Například: máte "malého démona" a chcete měkkou vlnu.
 • Budete je moci stylovat, jak chcete, a styl bude udržován déle kvůli tomu, že vlasy budou hustší.
 • Máte možnost uložit základní objem.
 • Vlasy lze umýt a navlhčit ihned po skončení procedury.

Keratínová regenerace vlasů a narovnání poskytují příležitost k tvůrčímu a individuálnímu přístupu.

Keratin GK rovnání

Výkonnostní technika

Nejprve posuzovatel posoudí stav vlasů, vybere prostředky pro zarovnání a naslouchá požadavkům klienta. Potom pokračuje k rovnání roviny keratinu.

Etapy:

 1. Čištění Umyjte vlasy šamponem Global Keratin Clarifying, odstraňte částice, prach, mastnotu a nečistoty.
 2. Keratinová aplikace. Rozdělte kudrlinky na prameny. Ustoupíte 1 cm od kořenů, aplikujte složení Global Keratin. Bodové pohyby distribuují léčivo po celé délce pramenů.
 3. Zahřívací keratinová směs. Položí celofánový uzávěr na hlavu, zahřívá vlasy sušičem vlasů nebo sushiuar po dobu 20 minut.
 4. Pokládání. Vysuňte kudrlinky s vysoušečem vlasů (teplý vzduch) a vysušte štětcem s velkým průměrem. Sušení vlasů začíná od hlavy.
 5. Styly aplikací. Oddělte prameny, několikrát po každém žhavém žehlení předávejte. Teplota je nastavena na základě typu vlasů: pro normální - 230 ° C, pro poškození - 170-200 ° C.

Celková délka procesu narovnávání vlasů je 2-3 hodiny.

Informace

Keratinové vyrovnávání vlasů je inovativní systém pro obnovu a bezpečné vyrovnání vlasů poškozených chemickou úpravou (zvýraznění, bělení), stejně jako pobyt na moři pomocí vysoušeče vlasů. OLA stylisté budou provádět vyrovnávání keratinu s použitím profesionální kosmetiky Global Keratin - vlasy budou dokonale hladké, objemné, poslušné.

Keratin GK rovnání vlasů je brazilská vyrovnávací technika používající produkty Global Keratin. Přípravky jemně pronikají do struktury vlasů, nasycují je keratinem a vyrovnávají je. Vlasy vypadají dokonale hladké, lesklé a zdravé po dobu 2-4 měsíců.

Mistři našich center krásy jsou zkušení v technologii. Garantujeme kvalitní servis a skvělý výsledek po proceduře!

Keratin rovnání GKHAIR

VÝHODY RECTIFIKACE GKhair HAIR CERATINE

Přírodní keratin získaný z ovčí vlny ekologicky šetrným způsobem.

Neobsahuje formaldehyd. Hypoalergenní složení. Absolutně bezpečné pro zdraví.

4 typy kreatinu jednotlivě pro každý typ vlasů.

Luxusní, hladké, oslnivě lesklé vlasy po dobu 6 měsíců.

GKhair vyvinul jedinečný systém zdobení vlasů pro rovnání a obnovu vlasů. Jedná se o profesionální salonní postup pro narovnání a obnovu vlasů. Základem systému je keratin Juvexin, který má lepší strukturu, zvyšuje ovladatelnost a redukuje zvlnění během 3-5 měsíců.

Unikátní vzorec Keratin Juvexin je přirozený, nezpracovaný, organický komplex bílkovin, peptidů a aminokyselin, který je co nejblíže přírodnímu proteinu lidského vlasu. Jedinečnost přípravku Juvexin spočívá v tom, že jeho molekuly jsou velmi malé, a proto mají schopnost proniknout hluboko do vlasů, kde vyplňují poškozené oblasti.

Při použití přípravků GKhair získává vlasy řádnou péči, výživu a obnovu struktury a naplní ztracený keratin.

Keratan z této řady kombinuje inovativní vývoj v kosmetickém průmyslu a veškerou sílu přírodních olejů a výtažků používaných po staletí ke zlepšení stavu vlasů, které jí dodávají lesk, hedvábnost a ochranu před vnějšími vlivy.

V současné době je v arzenálu značky GKhair 2 systémy pro rovnání vlasů a rekonstrukce: klasické: obsahuje keratinovou odolnost, kudrnatý keratin a na bázi kyseliny glyoxylové: obsahuje nejlepší keratin. Náš salon má všechny rovnací systémy GKhair. Technik zvolí keratin, který vám pomůže získat požadovaný výsledek.

KERATIN RESISTANT:

Pro zákazníky s velmi kudrnatými a obtížnými vlasy. Kompozice vyhlazuje kadeře, eliminuje plynulost, obnovuje poškození a poskytuje dokonalý lesk. Funguje hluboko v kůře, zachovává přirozené vlastnosti vlasů, vytváří štít kolem každého pramene a obnovuje je zevnitř. Zaručuje ochranu proti ultrafialovému záření, znečištění, chemickým a mechanickým vlivům po dobu 3-5 měsíců.

Výsledek: absolutně hladké, lesklé, zhutněné vlasy.

KERATIN CURLY:

Zákazníci, kteří chtějí obnovit nejvážněji poškozené a dehydratované vlasy, hladké vlnité vlasy, odstranit chmýří a urychlit každodenní stylování, budou vyhovovat druhé části této linie Curly.

Vzorec vzorce hluboce zvlhčuje vlasy, tlumí vlny, vyhladí, udržuje bazální objem, poskytuje lesk, chrání proti ultrafialovému záření, znečištění, chemické a mechanické ošetření od 3-5 měsíců.

Výsledek: hluboce hydratované vlasy, hladké, elastické, nereagují na vlhkost.

KERATIN Nejlepší:

Jedná se o postup nové generace. Získáte vynikající rekonstrukci, hlubokou obnovu, posilování, zhutnění vlasů. Kompozice je zaměřena na práci s vnitřní strukturou vlasů, naplňuje ji bílkovinami, aminokyselinami. Kompozice obsahuje 33 aminokyselin a peptidy živočišného a rostlinného původu.

Používá se pro: plynulost, zlomení, ztenčení, hluboké poškození, potřebu síly a hustoty vlasů.

Po ukončení procedury se vlasy stávají poslušnými, lehce stylovými, chráněnými před vnějšími vlivy, hustými, lesklými.

Postup odstraňuje maximální plynatost. Vlasy získávají přirozený zdravý lesk. Systém je vhodný pro všechny typy vlasů, od ztenčených blond vlasů až po silné vlasy a etnické vlasy.

KERATIN Miami Bombshell:

Rekonstruktor pro blondýnky.

Salon profesionální postup pro rekonstrukci, vyhlazení, zkrocení a obnovu vlasů. Posiluje strukturu vlasů, vyplňuje pokožku přírodními živinami a keratinem. Jedinečné složení přípravku obsahuje: 11 aminokyselin, 23 druhů oleje, extrakt z černého kaviáru, kyselinu glyoxylovou pro lesk, hladkost a dobré vlasy. Kationty nabité pigmenty z lila.

Po aplikaci vám umožní dosažení optimálního zotavení a rychlé a účinné změkčení vlasů. Miami Bombshell je ideální pro blondýnu díky fialové základně, která neutralizuje nežádoucí žluté a teplé barvy. Obsahuje jedinečnou složku přípravku Juvexin, posiluje a obnovuje vlasy zevnitř po dobu 2-3 měsíců.

CENY:

Keratinová regenerace, rovnání Nejlepší od GKhair (3-5 měsíců) - 9500r.

Keratin rovnání Curly / Resistant od GKhair (3-5 měsíců) - 6500r.

Keratin pro blondýnky Miami Bombshell z GKhair (3-5 měsíců) - 7500r.

Keratinové vyrovnávání a opravy vlasů GK bez formaldehydu

Nový vylepšený vzorec! Keratínová regenerace vlasů a narovnání poskytují příležitost k tvůrčímu a individuálnímu přístupu.

Juvexin Hair Warming System je systém využívající biologicky aktivní keratin. Rekonstruuje a narovnává vlasy přirozeně, bez chemické expozice.

Zvýraznění, zbarvení, osvětlení vlasů, narovnání žehličkami, vystavení negativním faktorům prostředí, jako je sluneční světlo nebo slaná mořská voda - to vše vede k tomu, že naše vlasy ztrácejí svou nejdůležitější složku - keratinový vláknitý protein.

Keratin - bílkovina, trvanlivost, jen nepatrně nižší než chitin.

Hodnota Keratin Juvexin Global Keratin Hair Recovery postup je, že keratin, bílkovina, ze které jsou 88% složená a je shodná s kompozicí s přírodním keratinem, se přivádí do poškozených vlasů. Ve skutečnosti je Global Keratin Juvexin "tekutý vlas", který jemně proniká strukturou a dává vlasům to, co jim v minulosti chybělo nebo které ztratily.

Tento postup hydratuje vlasy na maximum, vrací lesk, jemnost a hedvábnost vlasům. A rovný, poslušný styl vlasů je důsledkem postupu regenerace keratinu a hezkého bonusu!

Klíčové výhody.

 • Neobsahuje formaldehyd (během postupu není nepříjemný zápach).
 • Ne chemický proces - nezničuje disulfidové vazby uvnitř vlasů, ale pouze je změkčuje a "táhne", což umožňuje vlasům vrátit se do svého přirozeného stavu za 3-5 měsíců. V tomto případě, na rozdíl od stálého narovnání, není problém s nárůstem kudrnatých kořenů s rovnou délkou.
 • Odstraňuje plynulost a zmatek, což je důležité pro Petra. Velmi usnadňuje péči a styl vlasů doma.
 • Účinek tohoto postupu trvá po dobu 3 až 5 měsíců s odpovídající péčí.
 • Viditelná regenerace vlasů. Stávají se pružnějšími, vrátí se ke svému bývalému lesku a kráse.
 • Čím více poškozuje strukturu vlasů před zahájením procedury, tím jasnější je účinek regenerace keratinu a narovnání vlasů (kvůli plnění vlasů keratinem)

Existuje velký rozdíl mezi touto procedurou Global Keratin Juvexin a dalšími podobnými postupy:

 • vaše vlasy nebudou rovnými "holemi"
 • budou vypadat přirozené a pohybující se!
 • Můžeme narovnat vlasy tak, aby vám to vyhovovalo. Například: máte "malého démona" a chcete měkkou vlnu.
 • Budete je moci stylovat, jak chcete, a styl bude udržován déle kvůli tomu, že vlasy budou hustší.
 • Máte možnost uložit základní objem.
 • Vlasy lze umýt a navlhčit ihned po skončení procedury.

Keratínová regenerace vlasů a narovnání poskytují příležitost k tvůrčímu a individuálnímu přístupu.

Global Keratin - úžasné vlasové produkty!

"Udělej mě neredukovatelný!" Na WOW, FAMILY, GORGEOUS. Taková přání nejčastěji slyší mistři a specialisté kosmetických salonů. A oni čelí obtížnému úkolu, protože většina dámů sní o změně toho, co jim příroda dala.

Majitelé pěkných kudrlinků mají touhu mít hladké, hladké jako hedvábí a šumivé jako vzácné krystaly. Jak pomoci krásným ženám stát se vítězi v této bitvě o dokonalý vzhled?

Oficiální stránky distributora GKhair v Rusku nabízí UNIKÁTNÍ PRODUKTY

Prostředky s keratinem GKhair (Global Keratin):

 • Prostředky působí okamžitě - jedna aplikace a kudrlinky vypadají luxusní!
 • Nahraďte spoustu levnějších formulací - jsou ekonomicky vynakládány!
 • Obnovují svou přirozenou FORCE, ZDRAVÍ, ENERGII na vlasy - bez horkých žehliček, dlouhého stylu a ztracených nervů!

Jaký je výsledek?

Global Keratin - opravdu efektivní prostředek pro narovnání, obnovu, dává kadeřům pružnost, lesk a zdravý vzhled!

A nezapomeňte, že desítky superúčinných vlasových produktů jsou vyráběny pod značkou Global Keratin. Včetně pro pečlivé vyčištění a jemné zabarvení; prémiovou péči a styling. Fanoušci značky jsou profesionální nástroje a stylové doplňky.

Global Keratin - POUŽIJTE POUZE POUZE.

Global Keratin FULFILLS PROMISES - kompozice dokonale narovnávají, opravují a ošetřují vlasy!

Jaké jsou vlastnosti léčiv Global Keratin? Jak funguje systém GKhair? Spěcháme, abychom rozptýlili vaše obavy. Předkládáme 4 závažné argumenty ve prospěch použití Global Keratin.

Garantovaný výsledek

Nadměrný načechraný, nudný vzhled, dělené konce - produkty Global Keratin vás ušetří ze všeho. Chápete: proč bych měl věřit v zázračnou moc keratinu Juvexin?

REFERENCE: oficiální internetové stránky výrobce od roku 2007 volí ženy po celém světě o výsledcích používání značkových kompozic. Dnes se na průzkumu podílelo více než 200 tisíc dívek a žen, které používaly přípravky na rovnání vlasů Global Keratin.

97% respondentů odpovědělo, že účinky těchto procedur zůstávají až po dobu šesti měsíců! V tomto případě vlasy vypadají neodolatelně. Stávají se měkkými a ohebnými, snadno se dají umístit každý den, a to i bez vysoušečů vlasů a zpěvu.

Špičková kvalita

GKhair přípravky neobsahují nebezpečný formaldehyd, který může způsobit podráždění a alergie. Ale kromě keratinu mají přirozený kolagen. Společně tyto látky působí na sloupec vlasů zevnitř. Podstatou tohoto procesu je okamžité naplnění poškozených oblastí pomocí pracovních molekul, což je důvod, proč se kadeře nejen vyrovnají, ale také obnoví zdravý a úžasně krásný vzhled.

Bezpečnost

Formuláře značky Formula jsou založeny na přírodních a ekologických složkách. Základem je Juvexin keratin, který je extrahován z vlny ovcí. Molekuly různých velikostí zůstávají ve své původní přírodní formě, a proto působí třikrát účinněji než jakékoliv syntetické analogy!

REFERENCE: Oficiální stránky společnosti Global Keratin provedly laboratorní studie všech značkových nástrojů. Výsledky testů byly bezprecedentní.

Kudrnaté vlasy u žen různého věku, národnosti a původu narůstají po prvním postupu. Dokonce i drobné vlasy zmizí bez stopy. A četné formulace GKhair jsou určeny pro všechny typy kadeřnic.

Účinnost

Nové a speciální nabídky GKhair

LEAVE-IN BOMBSHELL CREAM: jednoduchý styling a úchvatný blond


Nové slovo ve stylu pro luxusní blondýnky - Leave-in Bombshell Cream. Nezmazatelný krém zajišťuje trvalé výsledky doma: bez chlupů, dokonale hladkých a poslušných vlasů, odstranění žlutých a oranžových odstínů.

Jádrem produktu je modrá základna pro neutralizaci slunečního záření a keratinu Juvexin pro hluboké zpevnění a obnovu pramenů. Tepelné pokládání už není pokořeno - jsou spolehlivě chráněny, což znamená, že se nerozdělují, nesvítí a neztrácejí vlhkost pod vlivem environmentálních faktorů. Leave-in Bombshell Cream je základní péče a "Wow!" Účinky pro vznešené blondýny!

BOMBSHELL MASQUE: ještě více barvy a síly


Seznamte se s novou řadou barevných masek Bombshell Masque od společnosti GKhair! Nyní nejen blondýnky mohou dát vlasům vzácný chladný odstín. Červené tóny se stávají ještě bohatšími a purpurovějšími - levandule. V kolekci jsou 3 výrobky, které dodávají lesku a jasu různým barvám.

Kompozice se zaměřuje nejen na zvýšení stínu. Obnova, výživa, hydratace, lesk a hedvábnost jsou výsledkem jednoduchých postupů.

Složení keratinu Juvexin, pšeničný protein, vitamín E, výtažky z třešní, jahody, maliny a hroznů. Co nemůžete najít v masce Bombshell? Amoniak a další škodlivé látky.

HOT BOMBSHELL MASQUE: luxusní blond bez reality žloutnutí


Žlutě oranžový odstín bělených vlasů navždy v minulosti! Maska Hot Bombshell Masque neutralizuje nežádoucí účinek barvení i několika tónů najednou.

Prvotřídní kompozice poskytuje další výhody: vyhlazení a regeneraci vláknité struktury v důsledku obsahu keratinu; optimální zvlhčení arganovým olejem; ochrana a zpevnění z kořene na špičku s výtažky z hroznů a lotosových květů.

Snadné česání a bez plynulosti - pouze přirozený lesk a pružnost. Doporučuje se používat ihned po barvení a jako samostatný postup.

Fotografické a video galerie

Fotografie: keratinové vlasové rovnání, BEFORE a AFTER, dílny, sety s keratinem GKhair.

FOTO: Tajemství mistrovské třídy Blond

FOTO: Červená dráha s GKhairem

FOTO: GKhair a George Kot

FOTO: Nejlepší prezentace

FOTO: Prezentace barvy vlasů

Videa: keratinové vyrovnávání vlasů, výrobky GKhair, prezentace.

VIDEO: Tajemství mistrovské třídy Blond pod vedením Valentiny Millerové a Arména Grigoryana

VIDEO: zákulisí, Blondovy tajemství. Příprava a odlévání modelů pro hlavní třídu

VIDEO: technologie rovnání keratinů. Video o tom, jak vyrábět keratin

VIDEO: hloubková úprava kondicionéru. Gkhair Repair Mask

Global Keratin produkty: koupit profesionální produkty pro lesklé vlasy

Bezbarvá barva, rozdělené konce, strnulá hlava vlasů - problémy, které se návštěvníci salonu rozhodnou svěřit jenom zkušeným řemeslníkům. Někdy dámy přijíždějí do kadeřnictví v zoufalství, když v důsledku častého stylu, perm a barvení vlasy téměř ztrácejí svou vitalitu. Profesionálové vědí, jak zvládnout i ty nejtěžší situace. Výrobky světově proslulé značky GKhair přicházejí na záchranu, kterou lze zakoupit od oficiálních zástupců společnosti Global Keratin.

Přírodní síla kompozic Globální keratin: koupit "zbraň" těchto mistrů

Kadeřníci nové generace a ti, kteří zkoušeli účinek keratinu na sebe často nazývají zázračný lék. Stále: efekt je viditelný po prvním postupu. Ve skutečnosti neexistuje žádná magie - jen čistá věda. Zde jsou fakta:

 • Pro naše tělo je keratin přirozená látka: je obsažena v horní vrstvě kůže, na nehty a vlasy. Tato podobnost je základem jedinečného působení linií Global Keratin. Koupit v Moskvě tyto výrobky dnes hledají salony VIP třídy.
 • Poprvé se molekulární biolog a fyzik z Velké Británie, William Astbury, začal zajímat o vlastnosti keratinu ve třicátých letech minulého století. Provedl řadu studií, během nichž byly objeveny ochranné a obnovovací vlastnosti bílkovin.
 • Zjištění Angličana se stala základem pro tvorbu vysoce účinných prostředků péče a léčby poškozených vlasů. Vědecký vývoj nové úrovně v této oblasti patří americkým vědcům.
 • V roce 2007 společnost Global Keratin spustila produkty s úžasným efektem. Bylo zjištěno, že metoda byla v krátké době plně obnovena.

Když potřebujete koupit GKhair: trvalé výsledky - záruka důvěry zákazníků

Naše vlasy tvoří keratin téměř o 90 procent. Díky tomuto bílkovinnému "krmive" působí rychle a nezpůsobuje nežádoucí účinky v lidském těle. Prostředky s keratinem nedávají zámkům umělou krásu, která po chvíli zmizí a zanechává nepříjemné následky. Global Keratin činí vlasy opravdu zdravými, takže lesk a hladkost jsou přirozeným výsledkem.

Majitelé a mistři elitních salonů pečlivě studují složení Gkhair, než si koupí kosmetiku. Původní produkt obsahuje bílkoviny izolované z ovčí vlny - ekologicky bezchybný materiál. Keratin se provádí hydrolýzou pro lepší "absorpci". Kvůli tomu se zlepšují jeho přirozené kvality:

 • Látka s účinkem pomocných složek proniká do struktury každého vlasu.
 • V oblastech poškozených gumovými pásy nebo barety keratin vyplňuje chybějící buňky. Také bílkovina působí na dělené konce.
 • Kudrlinky jsou zářivé, husté a poslušné. Z nich je snadné modelovat nejkomplexnější účesy i bez použití vysoušeče vlasů.

Je zajímavé, že keratinová aktivita se zvyšuje se stupněm poškození vlasů. Čím vyšší je, tím silnější je redukční účinek bílkovin.

Global Keratin: oficiální webová stránka zástupce společnosti - záruka kvality výrobků

Vznikl na trhu před 10 lety, produkty společnosti Global Keratin získaly srdce partnerů a jejich zákazníků po celém světě především jako spolehlivý prostředek pro narovnání vzpurných kudrlin. Profesionálové radí svým klientům, aby se vzdali hotových žehliček, které při pravidelném používání způsobují vážné škody na kadeřích. Proč se vaše vlasy vystavují takovým testům, když existuje bezpečný způsob, jak získat požadovanou hedvábnou hladkost?

Nejlepší svědectví o účinnosti a absolutní bezpečnosti kosmetiky Global Keratin - recenze spotřebitelů. Od začátku své činnosti společnost provedla průzkum žen z různých národností o svých internetových zdrojích, aby získali svůj názor. Výsledky jsou působivé:

 • 97 procent z více než 200 tisíc účastníků sociologického průzkumu potvrzuje: kudrlinky se stávají výrazně silnějšími a měkčími.
 • Dámy evropského typu stačí koupit Gkhiar a provádět pouze jeden postup, jak se zbavit kudrlin. Africké vlasy jsou hustší a tvrdší: podává se po 2-3 sezeních.
 • Doba uchování účinku je až 6 měsíců.

Trvanlivost výsledku je zajištěna kombinací keratinu a kolagenu. Ovlivňují kudrlinky zevnitř, tyto dvě látky nejen narovnávají vlasy, ale také ji posilují.

Globální keratin: kde koupit originální produkty bez škodlivých přísad

Takže keratinová terapie k zákazníkovi nic nepřináší, s výjimkou přínosu, v produktech, které budete používat, by neměly být žádné "cizí" nečistoty. To se týká agresivních chemikálií, které nejenže nemají redukční účinek, ale mohou také poškodit. A nejen vlasy, ale tělo jako celek.

Mluvíme o formaldehydech - na počátku výroby byly nadbytečně přidávány do keratinové kosmetiky. Akumulování v orgánech a tkáních může způsobit různé nemoci.

Od té doby vědci zkvalitnili vzorec a zcela z něj vyloučili zbytečnou složku:

 • Formaldehydy byly nahrazeny bezpečnými vysoce alkoholy - jsou odpovědné za ochranu bílkovin.
 • Osvědčená a neškodná kyselina glyoxylová, s níž se sníží modul tuhosti.

Na základě nového vývoje se vyrábějí výrobky GKhair. Kupte si raději vlastníky salonů, kteří pečují o zdraví svých zákazníků. Produkty Global Keratin používají pouze přirozené bílkoviny. Je dražší než syntetická, ale třikrát účinnější kvůli zachování přirozených vlastností bílkovinných molekul.

Popularita značky GKhair je tak vysoká, že trh není bez padělků. Pokud chcete koupit originální produkty společnosti Global Keratin, oficiální stránky ruských distributorů jsou spolehlivou volbou.

POKYNY PRO POUŽITÍ KERATINOVÉ SLOŽKY PRO STRAIGHTENING KERATINOVÝCH KOMPLEXNÍCH VLASŮ

Ošetření lze aplikovat na všechny typy vlasů, pro nelakované, stejně jako pro chemicky ošetřené vlasy (barvené, bělené, po permeabilním či chemickém narovnání).

Způsob použití: Pouze pro profesionální použití.

1. Omyjte vlasy dvakrát čistícím šamponem. Po šamponování nepoužívejte kondicionér nebo jiný prostředek k usnadnění česání.

2. Vysuňte vlasy vlasy nebo přirozeným způsobem. Pokud jsou vlasy velmi kudrnaté nebo špatně poškozené, neměly by být zcela vysušeny, důkladně je otřete ručníkem.

3. Aplikujte minimálně 40 ml Keratin Complex Keratin pro ošetření středně dlouhých vlasů (upravte množství podle délky a tloušťky vlasů).

Upozornění: Použití přípravku je menší než minimální požadované množství, může způsobit poškození vlasů při tepelném ošetření železem.

Nasaďte si rukavice, dobře protřepejte keratinovou láhev a nalijte potřebné množství produktu do misky. Oddělte vlasy na 4 části. Začínáme na zadní straně hlavy a opatrně jej aplikujte štětcem, aby nedošlo ke kontaktu s pokožkou nebo očima. Aplikujte kompozici, ustoupíte 1 cm od kořene, několikrát se několikrát dotýkáte pramenem a potom budete provázet složení dobře po délce pramenu s častým hřebenem, přičemž věnujte zvláštní pozornost koncům vlasů. Po zpracování celé hlavy dobře česněte vlasy a odstraňte přebytek. Kompozice na srsti by neměla být příliš velká. Kompozici znovu nepoužívejte na již vysušené upravené vlasy, protože to bude jen odpad z produktu.

Umožněte agentovi pracovat po dobu 30 minut. Poté NEPOSTAVEJTE kompozici.

4. Noste rukavice. Použijete štětec a začínáte od zadní části hlavy a vysušte vlasy tak, jak je to vždycky. Neměli byste se soustředit na narovnávání vlasů, pouze na vysoušení složení vlasů. Vyčistěte vlasy 100%.

5. Připravte žehličku, která udržuje teplotu topení 230 ° C (teplota je důležitá pro proces polymerace) a častý hřeben. Rozdělte vlasy na 4 velké části. Nyní jste připraveni začít narovnávat vlasy. Začínáme od zadní části hlavy, vezměme velmi tenké prameny. Pamatujte, že tenčí pás, tím lepší je kvalita. Zachyťte pramen s častým hřebenem a poté sledujte pramen s železem ohřátým na 230 ° C. Doporučuje se rychle projít prameny - výhodněji počet opakování než zpoždění žehlení na prameny. Každé vlákno musí projít 7-10 krát. Nebojte se zničit vlasy železem. Pokud použijete správné minimální množství přípravku, nebudete vlasy poškozovat nebo hořet, protože Keratin Keratin Complex obsahuje tepelnou ochranu.

NEPŘIPOJTE (PRVNÍ 72 HODIN PO POSTUPU):

1. Nejíme vlasy po dobu 3 dnů.

2. Nevázte vlasy do koníku.

3. Nepoužívejte vlasy.

4. Nepoužívejte vlasové obruče.

5. Nepokládejte vlasy za uši.

6. Nepoužívejte brýle na držení vlasů.

7. Nenoste klobouk (použijte kapuci).

NEN (po 72 hodin):

1. Použijte šampon Keratin Complex Sulfate Free.

2. Vyvarujte se namáčení vlasů v mořské vodě a vodě chlórem.

Obecná doporučení a objasnění

1. Moře Slaná mořská voda a chlorovaná voda v bazénu přispívají k rychlé destrukci ochranné vrstvy. Proto nemějte vlasy mokré nebo se připravte na to, aby složení vlasů rychle kleslo.

2. Šampon. Je třeba si vlasy umyt pouze šampony bez síranu. Běžné šampony obsahují soli a jako mořská voda zničí ochrannou vrstvu. Nezapomeňte při návštěvě kadeřnického salonu, aby varoval mistra, že nemůžete umýt vlasy běžným šamponem. Vezměte s sebou šampon bez síranu keratinu.

3. Barvení vlasů. Vlasy je možné natřít nejdříve 1,5-2 týdnů po ukončení procedury. Pokud vlasy vyžadují barvení, je lepší to udělat týden před ošetřením keratinu.

4. Poškozené nebo velmi kudrnaté vlasy. Pokud jsou vlasy velmi špatně poškozené nebo mají pevné jemné kudrlinky - po vymytí šamponem hluboce čistícími vlasy nevysušte, ale dobře je otřete ručníkem.

5. Preventivní opatření. Provádějte postup mimo dosah dětí v dobře větraných, větraných prostorách.

6. Těhotná a ošetřovatelská procedura je kontraindikována.

Kompozice pro keratinové vyrovnávání vlasů, na kterých pracuji, a jejich výhody před ostatními

Pracuji na profesionálních zařízeních na rovnání vlasů vyrobených v USA - GLOBAL KERATIN a Brazilian Blowout. Musím říci, že to jsou jediné sloučeniny, které jsou pro vlasy 100% neškodné.

Brazílie Blowout

Brazílie Blowout - není rovnání vlasů - je to vyhlazení aminokyselin, ne rovnání. To znamená, že pokud máte vlnité vlasy, přirozenou vlnu, ale vlasy jsou poškozeny ve struktuře, pomůžu vám to obnovit. Účinek narovnání je také tam, ale netrvá dlouho, hlavním důvodem je ošetření vlasů! Kompozice vytváří tenký ochranný film kolem vlasů, který dodává vlasům zdravý vzhled a zdravý vzhled. Vlasy jsou naplněny aminokyselinami a molekulami přírodního původu. Po 12 týdnech se kompozice vypláchne a vlasy se stávají stejnými, aniž by došlo ke zkažení.

Brazílie Blowout funguje pouze na povrchu, ne proniká do kůry a neruší vnitřní strukturu vlasů. Pokud neustále používáte tento keratinový prostředek, ošetřují se vlasy, zlepšují se, lesknou a zdravě! Vhodný pro ty, kteří chtějí narovnat trochu vlasů, dát jim život, zdraví, krásný estetický a dobře upravený vzhled

Při práci s brazilským výbuchem:

 • Postup trvá v průměru 1,5 - 2 hodiny
 • Hlava může být promyta v den procedury, nemůžete se bát deště, sněhu
 • Účinek trvá až 3-4 měsíce
 • Složení: Asaya, kakao, bobule Kama-Kama a Annatto.

Globální keratin (GK)

Odolné keratinové vyrovnání vlasů. Vychází velmi dobře i se silnými kudrnatými vlasy. Vlhké, bezduché tenké vlasy po provedení kompetentního postupu s touto kompozicí se dokonale vyrovnají lesklým leskem. Účinnost narovnání přetrvává po dlouhou dobu. Čas pro každodenní instalaci je omezen na minimum.

Globální keratin obnovuje vlasy ihned po první aplikaci. V současné době je to nejlepší a nejbezpečnější materiál na trhu rovnání keratinu!

Po mytí budou vaše vlasy dokonale rovné a po dlouhou dobu.

Při práci se společností Global Keratin:

 • Postup trvá 3 až 4 hodiny
 • vlasy nelze umýt 48 až 72 hodin (pin up, nosit brýle, gumu, klobouk)
 • efekt trvá v průměru 4 měsíce
 • obsahuje jedinečný vzorec bílkovin, peptidů, vytvořených speciálně pro vlasy s rovnovážným keratinem (obnovením)

Výhody globálního keratinu a brazilského vyfukování přes jiné keratinové usměrňovače

Ve skutečnosti, po jakémkoli postupu vyrovnání keratinu s jakýmkoli složením vlasů vypadá perfektně a dobře udržuje. Někdy tento účinek trvá několik týdnů, někdy i několik měsíců. Problémem je, že ve všech levných formulacích je taková škodlivá složka jako formaldehyd, který narovnává vlasy, ale současně ničí vazby ve struktuře vlasů.

Po omytí kompozice budou vlasy znetvořeny a nebude možné je vrátit zpět do původního vzhledu. Bude nutné počkat, dokud se znovu nezvětší a postupně nepoškodí poškozené vlasy.

GLOBAL KERATIN a BRAZILIAN BLOWOUT keratinové vyrovnávací směsi neobsahují formaldehyd. Při jejich použití nejsou disulfidové vazby vlasů zlomené, ale natažené. Důkazem toho je, že po ukončení narovnání vlasy se vrátí do původní podoby. Při použití několika procedur se vlasy zcela obnoví a prakticky se nevyžaduje rovnání.

Nejdražší složkou kompozice je keratin, který se sklízí z vlny alpských ovcí. V levných, ne kvalitních usměrňovačích není složení keratinu vyšší než 5-10%. Ve vysoce kvalitních profesionálních materiálech - 40-50%. Vzhledem k tomu, že keratin ve své čisté formě je poměrně nákladný výrobek - dobrá opravná směs jednoduše nemůže být levná!

Nyní budu poskytovat odkazy na obchody prodávající keratinové rovnací směsi a ceny pro ně. Za cenu těchto populárních usměrňovačů oceníte kvalitu kompozice a pochopíte, na kterém keratinu pracuji (všechny ceny jsou na 1 litr kompozice):

Pro Více Informací O Suché Vlasy