logo

Gliss kuře 6 efektů olej luxusní recenze

S oleji pecui, marula, argan a monoi
Vzácná směs s péčí oleje v 6 směrech pro luxusní vlasy
Díky drahým olejům získávají vlasy luxusní péči v 6 oblastech: měkkost, tepelná ochrana, redukce průřezu, dlouhotrvající styling, kontrola kudrnatých kudrlin, luxusní vlasy

4 způsoby péče:
o Jako doplněk šamponu - pro luxusní lesk a měkkost
o Po mytí vlasů vysušené vlasy pro zrcadlový lesk a dlouhý lesk
o Při stylování - na suché vlasy, aby odrážela lesk
o Během dne - obnovit lesk

Objem: 75 ml.
Výrobce: Německo, Schwarzkopf

Recenze (10)

7 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  katerina_vish
   29. listopadu 2018 22:59

  Komentář: Pro masy trhu je velmi dobrý olej. Stojí za to peníze. Velmi příjemná s půvabnou chutí, tak sladká, orientální.

  + vlasy nejsou těžké
  + vyhlazuje těsto
  + přidává lesk
  + příjemná vůně, která zůstává nějakou dobu

  Líbilo se mi to máslo, byl to první nesmazatelný olej ve mě a dělal dobrý dojem. Vložím 4 pouze proto, že existují všechny stejné výrobky s intenzivnějším působením a viditelným účinkem.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0

  Komentář: Používá se 2krát po různých šamponech a balzámě za objektivitu.
  RUKY Z SUŠINY
  Když píšu tento příspěvek, jeden z odpadků leží přímo na obrazovce telefonu
  Kdyby mě byl požádán, vzal bych tento olej znovu, pak bych odpověděl - ANO.
  Vůně je chladná, konzistence je vodní, ale snadno se aplikuje, dávkovač je vhodný, v něm není alkohol, jsou tu oleje a silikony, ačkoliv nic není zvlhčující

  Můj závěr není vždy to, co suší s alkoholem, a ne vždy to, co je dobré bez něj ((
  Vyberu si další náhodně.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Tato nesmyvashka byla mým hlavním zklamáním v roce 2016. Škoda, koupil jsem ji kvůli bohaté a zajímavé kompozici.

  Složení:
  Cyklomethikon - prchavý silikon s nízkou viskozitou, změkčovadlo (změkčovač), nevytváří na pokožce film, nezakrývá póry, je dobrým rozpouštědlem pro oleje a aromatické látky, malý antistatický vodní past.
  Dimethiconol - velmi viskózní silikon (ve vodě nerozpustný, opláchnutý z kůže a vlasů - laurylsulfát, Laureth sulfát, kokamidopropylbetain), změkčovadlo, odpěňovadlo
  Caryocar brasiliense ovocný olej - pecui olej
  Olej z sklerocarya birrea - marula olej
  Argania spinosa jaderný olej - arganový olej
  Extrakt květin Gardenia tahitensis - gardénský olej
  Kokosový olej nucifera - kokosový olej
  Moringa pterygosperma seed oil - olej Moringa
  Octokrylenový - UV filtr
  Parfém - parfém
  Hexyl cinnamal - parfémová přísada (vůně heřmánku)
  Linalool - parfemovaná přísada (vůně lilie údolí)
  Limonen - konzervační látka, přísada parfému, antibakteriální látka
  Kumarin - parfémová složka, UV filtr

  Moje závěry a pocity:
  Upřímně řečeno, takový plech na mé vlasy z prostředků masového trhu, nedostal jsem závratě. Toto je skutečně nejdůležitější zklamání tohoto roku. Tento nástroj byl získán v prosinci roku 2015. Ale bez ohledu na to, jak jsem se ho snažil zkrotit, nic dobrého nepřicházelo:
  - nanášejte před praním;
  - po umytí vlhkými nebo suchými vlasy;
  - přidané do masky / balzám (smíchané s jinými prostředky vždy na dlani);
  - používané v období bělení vlasů a v období barvení henna-basmen.
  Výsledek byl vždy stejný - konce uvízly v rampě, vystupovaly v různých směrech, jako jehly ježek.

  Konečný verdikt:
  Doba použitelnosti tohoto oleje skončila, takže se obsah vylial a samotný kontejner zůstal. Opakované nákupy nebudou.

  Oil Gliss Kur "6 efektů" - recenze

  Popis

  Existují nějaké dívky, které jsou svým vzhledem naprosto spokojeny? Velmi pochybnosti, zvláště pokud jde o vlasy. Nekonečný styling, curling, zbarvení se stalo téměř každodenním rituálem, což samozřejmě nemělo vliv na stav našich kudrlin. Bez pečlivé péče dnes je prostě nemožné stát se majitelem nádherného příkopu vlasů, přínosem, rozsah výrobků péče je nyní téměř neomezený. Jednou z vysoko-profilových novinek je gliss slepičí vlasový olej a bylo to o něm, že jsme se rozhodli promluvit v tomto článku.

  Způsob použití

  Proč potřebujete používat olej? Bez ní je prostě nemožné dosáhnout zdravého lesku a hladkosti na unavených, napjatých, mučených pravidelným mučením. Olej vyživuje, zvlhčuje a obnovuje strukturu každého vlasu. Jak jej používat? Výrobci poskytli téměř všechny situace, ve kterých můžeme tento záchranář použít:

  1. po promytí na mokré vlasy. V tomto případě je olej aplikován pro usnadnění česání, pro zajištění tepelné ochrany při další instalaci a pro odstranění efektu "plynulosti", tj. Pro zajištění plynulosti pramenů;
  2. na suché vlasy. Taková aplikace zajišťuje zdravý lesk vlasů po celý den a chrání je před vystavením ultrafialovému záření. Pokud máte v úmyslu vyrovnat nebo naplnit suché prameny, pak olej poskytne dodatečnou ochranu proti vysokým teplotám;
  3. přidání do šamponu nebo balzámu. Takže zvýšíme účinek přípravku a dodáme chlupům další výživu a péči;
  4. pravidelné mazání špiček. Tento postup zamaskuje rozdělené konce a vaše vlasy vypadají zdravěji.

  Když už mluvíme o vlastnostech aplikace, nemůžeme zmínit, že olej není aplikován na kořeny a kořenovou zónu! Jinak místo zdravého lesku získáte lesk a účinek špinavých vlasů.

  Klady a zápory znamenají

  Olej se vyrovná s úkoly stanovenými výrobcem? Podle hodnocení, spíše ano než ne. Mezi zjevnými výhodami, které má bohatý výkřik kuřicích vlasů, jsou zejména zdůrazněny:

  • snadné použití;
  • změkčení a lesk vlasů po použití bez vlivu vážení;
  • maskování dělených zubů;
  • úspora výdajů peněz;
  • snadnější česání;
  • potraviny a lesk.

  Nepodařilo se nám najít žádné upřímné důsledky, ale stále existují nevýhody:

  • vůně. Samozřejmě, je to velmi individuální a u některých dívek se to zdálo příjemné, ale drtivá většina ho stále považovala za člověka, jenž je velmi mírný. Ale opět je toto mínus ukryto kvůli tomu, že se aroma rychle vypaří;
  • konzistence. Olej, podle definice, nemůže mít tekutou konzistenci, ale musí být absorbován dostatečně rychle. Toto období bylo pro některé uživatele příliš dlouhé, což způsobilo jejich stížnosti;
  • nedostatečná účinnost. Zde se nejedná o špatnou kvalitu výrobku, nýbrž o naději, které byly na něm kladeny. Veškerou užitečnost tohoto nástroje stále není zázrak a jeho využití k obnovení vlasů, jejichž "vražda" pracuje déle než jeden rok. Popíjená čisticími prostředky, špatně zakousnutými špičkami, nemůže to být naprosto zdravá a hladká, jako každý jiný nástroj. Ti, jejichž vlasy byly původně v normálním stavu, ale vyžadují pravidelnou údržbu, byli s jeho dílem zcela spokojeni.

  Mám vyvodit závěry, aniž by se tento nástroj osobně pokusil? To je nepravděpodobné, protože se bude moci plně projevit až po dlouhodobém užívání. Proto je-li na pochybách, je lepší si vzít šanci a zažít účinek oleje na sebe.

  Gliss kuře 6 efektů olej luxusní recenze

  Dobrý den milí čtenáři!
  Dnes vám chci ukázat takovou věc péče o vlasy - olej-luxusní od Gliss Chick.

  Olej na vlasy nemusí být nutně příznakem péče o vlasy. V některých případech však může být užitečné.
  Začnu s hlavními vlasy!
  Vzhledem k tomu, že jsem v procesu růstu vlasů (zdá se mi, že jsem v tomto procesu celý svůj život, protože jsem ji pěstoval, já jsem ho pěstoval a pak jsem udělal bob-carta a zase to zvětšil), nechci to vůbec ořezat a tak mm jsou obtížné. Moje vlasy jsou velmi tenké, což se nazývá 3 vlasy v 6 řadách. Vůbec není žádný hlas. S "bob" a dokonce s dobrým účesem, vyrůstám nějakou hlavu vlasů, ale bohužel, tento účes se ukázal jako nesmírně neúčinný pro mě. Kromě toho, když jsem se jednou stala dokonalým bob-čtvercem - stejný kadeřník nemohl opakovat (ne předčíst!) Její mistrovské dílo za měsíc. A s každým účesem se tvar zhoršoval a zhoršoval. Nezkusil jsem jiná mistry a rozhodl (znovu), že budu růst vlasy. Ale je to tak, odklon od tématu.
  Tak tady jsou vlasy. Vlasy jsou tenké, již neřezané, mmmm, někde od července, takže máme na našich obličejích zlomené konce. Ne přímo tolik, ale existují místa.
  Zdá se, že jdi a řez je! Ale ne, chci to udělat nejdříve než za měsíc. Mezitím bude mít narosti ještě pár mm mm chlupů :)
  Tady, s pomocí másla, se vyrovnávám s mými čipkami. Samozřejmě, že to není všelék! A sliby jakéhokoli výrobce o "spárování" rozbitých konců nejsou ničím jiným než krásnými slovy. Nic jim nemůže vyléčit, kromě nůžek! Ale vizuálně je to méně nápadné - zcela v jejich moci.
  Používal jsem oleje několika společností - to je chválený garancer "rozloučené řezané bity" a brel ve formě pěny a pár dalších, jejichž jména si nepamatuji.
  V tuto chvíli používám olej z Glissu. Kurz "6 efektů" je o tom a bude projednán.

  Olej-luxusní 6 efektor Gliss Kur

  Kolik dívek sní o tom, že se stanou majiteli dlouhých, zdravých vlasů. V boji o zdravé vlasy do pasu sama, všechny prostředky jsou dobré, ale některé jsou zvláště. Olej na vlasy "6 efektů" Schwarzkopf Professional Gliss Kur Olej - to je skutečná kouzelná hůlka pro vaše vlasy. Nástroj maskuje rozdělené konce, usnadňuje česání, má vlastnosti pro tepelné stínění, dává vlasům lesk a pružnost, snižuje elektrifikaci vlasů, nemá mastnotu a neváží vlasy. Výrobek obsahuje přírodní oleje.

  Olej Pecui je doporučen pro péči o suché, křehké, poškozené, dělené vlasy. Marula olej zvlhčuje pokožku hlavy, dodává vlasům zdravý lesk a zářivost, vyživuje a hydratuje vlasy. Zvláště doporučujeme pro péči o barvené a poškozené vlasy. Arganový olej je jedním z nejzdravějších vlasových produktů. Monoi olej je kokosový olej, který trval na tiare květinách. Obnovuje poškozené vlasy, hydratuje, usnadňuje česání a styling. Moringi extrakt z semínka vrací vlasovou elasticitu a lesk. Olej Moringi se doporučuje obnovit suché vlasy.

  I-Mammy.Ru

  Blog o chorobách střev

  Gliss olej kuřata 6 efekty recenze

  Gliss Kur vlasový olej

  Gliss Kur vlasový olej je vyvinut ochrannou známkou Schwarzkopf Henkel využívá inovativní technologie v kosmetickém průmyslu. Je určen k posílení a ochraně vlasů před vnějšími vlivy. Co jsou atraktivní výrobky od známé kosmetické firmy?

  Značka Schwarzkopf existuje asi sto let, je průkopníkem v mnoha odvětvích rozvíjejících produktů péče o vlasy. Dnes je značka předním výrobcem kosmetických přípravků na vlasy.

  Značka Gliss Kur je již více než 60 let vlastněna německou společností, která se specializuje na výrobky, které obnovují a posilují strukturu kudrlin. V poslední době nabízí společnost možnosti pro každou ženu, která se stará o její účes. Výrobky značky mají viditelný účinek, přijatelnou cenu a příjemnou láhev a design balení.

  Před použitím produktu ze série musíte provést test na alergie. Pokud se při aplikaci spreje objeví na vnitřní straně lokte zarudnutí nebo svědění, nelze tento výrobek použít.

  Vlastnosti a výhody

  • Olej Gliss Kur je produkt pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Obsahuje vitaminy a rostlinné látky, které mají viditelný estetický účinek.
  • Je vhodný pro suché, křehké a oslabené kudrlinky s dělenými konci.
  • Kvalitu výrobků potvrzuje řada recenzí zákazníků. Nástroj má hmatatelný efekt po první aplikaci.
  • Pravidelná péče vám umožňuje obnovit přirozený lesk, krásu a sílu pramenů. Přijmou potřebnou hydrataci, výživu, stanou se měkkými, poslušnými a vypadají dobře upravenými.
  • Ropná společnost neobsahuje škodlivé látky, které nepříznivě ovlivňují kůži a kudrlinky.
  • Lze jej aplikovat různými způsoby (před nebo po mytí, na suché, vlhké prameny).
  • Nástroj je úsporný. Je dobře absorbován, nezanechává mastné značky, nedělá kudrlinky těžší. Druh pramenů se stává čistý.
  • Sprej Gliss Kur je univerzální. Je určen pro různé typy vlasů a pokožku hlavy. Po nanesení jsou prameny snadno namontovány a dobře voní.

  "Tepelná ochrana"

  Univerzální olejový sprej doporučený pro všechny typy vlasů. Snadná formulace znamená, že 8 olejů pro krásu poskytuje tepelnou ochranu a péči o dělené konce. Současně nedochází k žádnému vlivu vážení a mastných pramenů.

  Z vnější strany je sprej tlustá olejovitě žlutohnědá kapalina. Stíkají se na mokré vlasy po celou dobu po umytí. Olejový sprej není třeba vypláchnout.

  Skládá se ze slunečnicového oleje, arganového oleje. Zvlhčuje tmavé prameny a chrání je před ultrafialovými paprsky. Olej je bohatý na vitamín E, má vonné látky s vůní růží, heřmánek a lehkých citrusů.

  Olejový sprej má nenápadný a příjemný zápach, který trvá přibližně dvě hodiny. Jedna láhev je dostatečná pro několik kurzů. Chcete-li maximalizovat účinek, naneste sprej nejdříve na dlani a poté po celé délce rozložte jako běžné vlasové oleje.

  Tato metoda použití byla opakovaně testována a uznávána jako nejlepší metoda, která má největší viditelný účinek. Pokud je sprej aplikován okamžitě na kadeře, není vždy okamžitě absorbován do pramenů a vlasy zůstávají nezbedné.

  Sprej "Thermal Protection" udržuje objem vlasů, zdůrazňuje, že je dobře upravená a krásná.

  "Křišťálový olej"

  Křišťálový olej Gliss Kur Million Gloss dodává vlasům oslnivou záři. Má viskózní texturu olejového gelu a nenápadnou květinovou vůni.

  Existuje několik způsobů použití tohoto spreje. Může být přidán do šamponu, aby poskytl krásný lesk a měkkost. Nebo aplikujte při pokládání, po umytí a dokonce i během dne na suché prameny.

  Tento olej je vhodný pro rovné, dlouhé vlasy, mastné na kořeni a suché na koncích.

  I přes různé aplikace, nejlepší efekt dá způsob použití na mokré vlasy. Oni mají dobře upravený vzhled, nemají se třást ve větru. Je důležité, aby nebyla horlivá s množstvím oleje, jinak by celkový vzhled účesu byl neuspokojivý. Někdy je pro postup postačující jedna kapka.

  Postřik nelepí vlasy, zabraňuje tvorbě nových částí. Je to docela úsporné. Silikon dokonale vyhladí načechrané vlasy.

  Gliss Kur "6 efektů"

  Nezmazatelný nástroj dnes se stává povinným krokem v péči o pokožku hlavy a vlasů. To může kdykoli dát dobře upravené vlasy a dělat prameny poslušný. Silikonový olej jemně obaluje každý vlas a vizuálně vyrovnává jeho porézní strukturu. Po nanesení vlasů vypadají krásně a lesknou se na slunci.

  Výrobek obsahuje oleje argan, marula, pecui a monoi. Péče poskytuje 6 různých efektů:

  • měkkost;
  • tepelná ochrana;
  • prevence křehkosti;
  • ochrana vlasů;
  • luxusní lesk;
  • péče o kudrnaté vlasy.

  Ekonomická spotřeba umožňuje dlouhou dobu používat olej. U dlouhých vlasů je na dávkovacím stroji obvykle 3 až 4 kliknutí. Olej je rovnoměrně rozložen po celé délce. Může být aplikován různými způsoby v závislosti na požadovaném efektu. Olej se snadno rozděluje mezi vlasy, zatímco jsou snadno vyřezávané, hladké a hedvábné.

  A nyní video přehlídka termálního oleje z ropy Gliss Kur.

  Žádná reklama nenahradí skutečné názory kupujících. Říká se o kvalitě výrobků jakékoliv značky. Obecně platí, že produkty péče o vlasy od známých společností dostávají pozitivní hodnocení. Mezi nimi je spousta připomínek k výraznému účinku použití vlasových sprejů.

  Ženy si uvědomují, že při pravidelném používání výrobků kudrlinky získávají vitalitu a přirozený lesk. Stávají se hedvábnými a poslušnými. Současně jsou chráněny před trvalým stylem, kadeřemi a účinky topných zařízení (žehličky, ploek, vysoušeče vlasů).

  Mezi pozitivní odpovědi jsou také negativní příspěvky. Obyčejně mluví o specifickém zápachu, který nikdo nemá rád. V některých komentářích je známý nepohodlný dávkovač nebo jemný účinek použití oleje.

  Při nákupu produktu v obchodě byste měli mít na paměti, že prostředky by měly být použity v minimálních dávkách. A pokud překročíte tuto částku, namísto krásného efektu získáte mastný lesk.

  Z uvedených sprejů má každý svůj vlastní pozitivní účinek. Příliš mnoho a příliš mnoho použití může poškodit vaše vlasy.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Chcete-li mít dlouhé a hedvábné vlasy, které zachycují obdivné pohledy ostatních, jsou ženy připraveny zkoušet doslova všechny prostředky, od drahých až po levné, od lidových po profesionální.

  Navzdory tomu si mnoho dívek již samo o sobě uvědomilo, že profesionální vlasový olej "6 efektů" Glis Chur se dobře vyrovnává s mnoha problémy, které se pravidelně vyskytují s vlasy téměř každé ženy a ženy.

  Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, podívejte se na tento produkt na vlasy, možná vás zajímá.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Gliss kur vlasový olej recenze "6 efektů"

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  olej na vlasy „6 Účinky» Schwarzkopf Professional Gliss Kur Oil - je to opravdu jedinečný nástroj, to lepí rozkol skončí, díky česání velmi lehký (přečtěte si, jak se česat vlasy / kakaya-raschyoska-luchshe-kak-vybrat-raschyosku # kakpravilno) Vynikající pro použití jako tepelná ochrana při pokládání a sušení. Také dělá vaše vlasy měkké a lesklé, vlasy méně elektrifikované. Účinky oleje Gliss Kur 6 nepřispívají k rychlému mastnému vlasu a nezvyšují ho.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Složení Gliss kur "6 efektů"

  Pecui olej, který je hlavním olejem, který je součástí Gliss kur 6 Effects, je vhodný pro suché vlasy, stejně jako pro poškozené, dělené a křehké vlasy.
  Co se týče péče o pokožku hlavy, je v této kompozici specificky přítomen olej Marul, který hydratuje pokožku pokožky hlavy, proniká hluboko do struktury vlasů, čímž je měkká a zpevňuje ji. Každý ví, že barevné vlasy jsou více poškozené, takže pro jejich výživu a zotavení můžete bezpečně používat Gliss kur "6 Effects" vlasový olej, protože má opravdu dobrou kvalitu.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Arganový olej je jedním z nejefektivnějších olejů, které byly kdy používány na vlasy. Kokosový olej nebo manolový olej funguje velmi dobře v kombinaci s předchozími oleji, dělá vaše vlasy zvlhčené a hedvábné.
  Výtažek ze semen Moringa je jedním z produktů, které mohou oživit vaše vlasy, je to skvělé pro suché vlasy, což je měkčí a snadnější na hřeben.

  Revize vlasového oleje Gliss kur 6 Efekty

  Samotný olej na vlasy Gly se nachází v balení o objemu 75 ml. V průhledné lahvičce s dávkovačem je víčko pohodlné, neotáčí se.

  Olej je bezbarvý, průhledný olejový podklad, jaký má být. Vůně je příjemná, slyší se sladké poznámky, ale není ostrý a není tak výrazný. Při aplikaci na Glyovy vlasy mají kuřata s 6 účinky téměř žádný zápach, což je na jedné straně dobré, protože nebude přerušit jiné zápachy ani se s nimi nemíchat.

  Tento olej doporučujeme aplikovat přímo na vlasy, ale pokud je pokožka hlavy také suchá, můžete ji aplikovat i na vlasové kořeny. Je možné aplikovat jak na suché vlasy, tak i na vlhké vlasy po umytí.

  Nástroj se ukázal jako velmi hospodárný, pro jednu aplikaci je potřeba 3 lisy zásobníku. Velmi potěšilo, že se tento efekt okamžitě projeví. Vzhledem k tomu, že jsem ji na mokré vlasy, doslova se okamžitě stává měkčí a příjemnější na dotek.

  Při použití vlasového oleje Gliss kur "6 Effects" se nemusíte bát sušení vlasů pomocí vysoušeče vlasů nebo styling pomocí kudrlin a kleští, protože působí také jako tepelná ochrana.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Množství různých přítomných olejů činí efekt hmatatelným a dlouhotrvajícím. Dokonce i při zastavení používání budou vaše vlasy dlouho vypadat dobře.

  Vyvolání Glees kuřecího vlasového oleje pro 6 efektů může být velmi pozitivní, protože dobrý produkt na vlasy není tak snadné najít.

  A pokud jste již vyzkoušeli tento vlasový olej, nebuďte líní, abyste nechali vaše recenze Gliss kur "6 Efekty", aby naši čtenáři mohli udělat správnou volbu.

  Související materiály

  Kyselina nikotinová pro růst vlasů

  Estelle ochranná sada na vlasy (Estel)

  Vitamíny pro růst vlasů a vitamínové komplexy pro jejich zdraví

  Olej na vlasy Gliss kur "6 Effects" - recenze

  Nezmazatelný olej luxusní Gliss kur slibuje 6 Účinky na krásu vlasů. Zvažte, zda jsou dodrženy všechny sliby? Vynikající rozpočtová péče poskytla vlasům vnější lesk, ale brutální vůně se mi nelíbila mou jemnou povahou.

  Nezmazatelné výrobky - povinný krok v péči o vlasy. Použití "ne-mytí" chrání vlasy před vnějším působením a dává exteriéru lesk a dobře upravený vzhled. Ze všech formátů nesmazatelné péče jsou olejové textury nejblíže ke mně. Jsou to oleje se silikony ve složení, které obalují vlasy, vytvářejí bariéru, vizuálně vyrovnávají strukturu mých pórovitých vlasů, dodávají jim hladkost a lesk. Dnes bych chtěl mluvit o značce Gliss Kur, která je nesmazatelným rozpočtem, který slibuje až 6 efektů pro obnovu vlasů. Výrobek je důstojným představitelem hromadného trhu, ale s vlastními nuancemi vám povím o všech výhodách a nevýhodách, které si vzpomínám.

  Olej-luxusní Gliss Kur 6 účinky na obnovu vlasů

  Cena: 270 rublů

  Objem: 75 ml

  Místo nákupu: shop kosmetiky a domácích chemikálií Clean House

  Od výrobce:

  6 Účinky olejového luxusu

  S olejem pekařů, marulí, arganů a monoi. Vzácná směs s pečujícími oleji v 6 oblastech péče o luxusní vlasy

  Díky drahým olejům získávají vlasy luxusní péči v 6 směrech: měkkost, tepelná ochrana, zmenšení průřezu, dlouhodobé zachování stylingu, kontrola kudrnatých kudrlin, luxusní vlasy.

  Olej se prodává v plastové lahvičce s dávkovačem pumpy, který je dodatečně zabalen v kartonové krabici. Navrženy v nejlepších tradicích silikonových nepratelných materiálů. Zlaté odstíny, jako by naznačovaly zlatý obsah.

  Balíček vypadá obecně atraktivní a láhev je docela vhodná k použití. Zásobník funguje dobře, dává malou část oleje. Při nákupu byl zásobník chráněn plastovým uzávěrem, ale byl poměrně křehký a na prvním pádu se zlomil.

  Balíček obsahuje informace o výrobci, způsob použití výrobku a kontakty výrobce a dovozce.

  Zde je také uveden složení produktu.

  Textury a chuť

  Olej-luxus 6 efektů je olejová kapalina středně silné světle žluté barvy. Textura je silikonová, ale dostatečně lehká, produkt připomíná mimořádný olej Elsev.

  Aroma je velmi bohatá. Opět platí, že je to typické pro všechny silikonové oleje, ale vůně Gliss Kuřecí olej je pro mě velmi ostrá a nepříjemná. Připomíná mužské kolínské nebo holicí pěny. Vzhledem k tomu, že pach po několik dní zůstává na vlasu, je nevýhoda významná. Miluju to, když moje vlasy voní hezky. Proto je první nevýhodou ostrá chuť.

  Využívá se ekonomicky, stejně jako jakýkoli olej, který je nesmazatelný. S olejem Gliss Kur je absolutně nemožné to přehánět, je to snadné. Pro jedno použití trvám 3-4 kliknutí a distribuuji od středu vlasů. Můj luxusní olej se téměř skončil, láhev stačila 4 měsíce, ale střídala jsem s jinými oleji. Vzhledem k vůni se ruka vždy nepřekročila přesně k této láhvi.

  Aplikace a výsledek

  Výrobce nabízí 4 způsoby použití oleje:

  1. Jako doplněk šamponu - pro luxusní lesk a měkkost
  2. Po umytí - na vlasy vysušené vlasy pro zrcadlový lesk a dlouhý lesk
  3. Při stylingu - na suché vlasy, aby reflektovaly lesk
  4. Během dne - obnovit lesk

  Používám luxusní olej poté, co jsem si umyla vlasy a naneste ji na mokré vlasy od středu vlasů. Zvláště pečlivě opatřte špičky, jsou špatně poškozené a bez štětin se od sebe odděluji. Produkt je snadno distribuován, okamžitě se cítí, jak se vlasy stávají hladkými a kluzkými.

  Po vyschnutí vlasů vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem. Účinek je uspokojivý. Vlasy jsou hladké a měkké, plynulost mých pórovitých vlasů vyhlazuje. Na fotografii vidíte, že tipy stále postrádají trochu péče, ale jsou vážně poškozeny, v blízké budoucnosti plánuji oříznout několik centimetrů zabitých. Proto je olej Gliss Kur vhodný pro normální vlasy nebo lehce poškozený. Nebude těžké zabít hlavu vlasů, protože je potřeba dělostřelectvo. Pro mě to byl druhý nedostatek, který ovlivnil celkové hodnocení.

  Efekt přetrvává v první den po praní, v druhém je třeba aktualizovat. Suché vlasy se dobře aplikují, neškrábějí prameny, nedělají je nečisté. Obecně platí, že olej je poměrně lehký, je těžké ho přehánět. Bez ohledu na to, jak jsem si dal, jsem na hlavě neviděl žádné rampouchy. Ale připomínám, že mé vlasy jsou poškozené a velmi suché. Co se týče mě, po mytí stále používám olej z Gliss Kur na mokré vlasy. V suchých denních dnech aplikuji sprej na kondicionér, který usnadňuje česání a obnovu ochrany vlasů.

  6 efektů. Sliby a realita

  Stručně řečeno, krátce projděte sliby výrobce:

  1. Měkkost a lehce zvlhčující účinek.

  Ano, je měkkost a hladkost. Vlasy se stávají pružnějšími, tudíž účinkem vlhkosti, ale to je jen vizuální efekt, který se dosáhne pomocí silikonů ve složení výrobku.

  2. Tepelná ochrana při sušení foukáním.

  Je těžké říci, ale ano, než ne. Používám vysoušeč vlasů téměř vždy, když si umyji vlasy, a to dvakrát týdně. Během používání oleje se vlasy nezhoršily, takže mohu dojít k závěru, že olej poskytuje tepelnou ochranu.

  3. Snížení průřezu a odolnost vůči vnějším faktorům.

  Ne, v mém případě nefunguje. Vlasy jsou stále náchylné k průřezu, není překvapivé, vzhledem k tomu, že barví vlasy každých 6-8 týdnů. Stále stříhám každé 3-4 měsíce. Vlasy stále vysušují z hořícího slunce a stále trpí mořskou vodou. Nemyslím si, že dort může vytvářet odpor vůči těmto faktorům, takže tady je jen krásný slib.

  4. Dlouhotrvající styling a dokonalé vlasy.

  Neřeknu o stylingu, ale souhlasím s poslušností vlasů. Vlasy se stávají elastičtějšími, takže je snadné hřebenit a ležet krásně i bez stylingu.

  5. Ovládání přes frizzy kudrlinky.

  Nemohu si uvědomit tento okamžik, protože moje vlasy jsou naprosto rovné.

  6. Luxusní, dobře upravené vlasy a jídlo.

  Krásné slova znovu. Samozřejmě, že se vlasy nebudou otáčet z žínku do hedvábí, ale olej může dát vnější lesk a lesk, takže v tom je nějaká pravda. Neměl bych spoléhat na jídlo, tento olej nepronikuje do struktury vlasů a nemůže jej v zásadě obnovit, dává jen vizuální efekt.

  • Lehká struktura;
  • Nefarbí vlasy;
  • Poskytuje lesk a hladkost;
  • Vytvoří vlasy elastické;
  • Zjemňuje plynulost;
  • Ekonomicky vynaloženo.

  Nevýhody:

  • Slabý účinek na poškozené vlasy;
  • Drsná vůně.

  Doporučuji olejový efekt Gliss Kur 6 pro obnovu vlasů. Výrobek plně ospravedlňuje jeho náklady a dává vlasům lepší péči a zdravý vzhled. Přidává lesk a lesk na vlasy, chrání je před tepelnými účinky zařízení. Líbí se mi olej s výjimkou mínusů, takže celkové hodnocení je 4 body a doporučím je jako každodenní péči o normální a lehce poškozené vlasy. Nekupuje znovu, ale pouze kvůli chuti a chci zkusit něco nového, jinak je olej velmi slušný.

  Více o nezmazatelné péči o vlasy:

  • lesk vlasy
  • dostupné ceny
  • měkké vlasy
  • neváží a neznečisťuje vlasy
  • usnadňuje česání
  • odstraňuje plynulost
  • ekonomické
  • pro poškozené vlasy slabý efekt
  • specifická chuť

  Kontaktujte nás

  Zboží je nevratné.

  Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

  • Popis
  • Parametry
  • Odeslání

  S oleji pro pečení; Marula; argan a monoi. Vzácná směs s pečujícími oleji v 6 oblastech péče o luxusní vlasy. Vlasy získávají luxusní péči v 6 směrech: měkkost; tepelná ochrana; zmenšení průřezu; dlouhé uchování pokládky; ovládání kudrných zámků; luxusní vlasy.

  Účel kosmetiky:

  Hmotnost výrobku s obalem (g):

  Sdílet s přáteli:

  Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

  Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
  registrace na webu

  Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

  PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

  Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

  Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
  U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
  Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

  Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

  • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
  • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
  • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
  • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

  Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

  Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

  Chyba při načítání

  Můžete přidat až 5 fotek.

  Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

  Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Chcete-li mít dlouhé a hedvábné vlasy, které zachycují obdivné pohledy ostatních, jsou ženy připraveny zkoušet doslova všechny prostředky, od drahých až po levné, od lidových po profesionální.

  Navzdory tomu si mnoho dívek již samo o sobě uvědomilo, že profesionální vlasový olej "6 efektů" Glis Chur se dobře vyrovnává s mnoha problémy, které se pravidelně vyskytují s vlasy téměř každé ženy a ženy.

  Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, podívejte se na tento produkt na vlasy, možná vás zajímá.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Gliss kur vlasový olej recenze "6 efektů"

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  olej na vlasy „6 Účinky» Schwarzkopf Professional Gliss Kur Oil - je to opravdu jedinečný nástroj, to lepí rozkol skončí, díky česání velmi lehký (přečtěte si, jak se česat vlasy / kakaya-raschyoska-luchshe-kak-vybrat-raschyosku # kakpravilno) Vynikající pro použití jako tepelná ochrana při pokládání a sušení. Také dělá vaše vlasy měkké a lesklé, vlasy méně elektrifikované. Účinky oleje Gliss Kur 6 nepřispívají k rychlému mastnému vlasu a nezvyšují ho.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Složení Gliss kur "6 efektů"

  Pecui olej, který je hlavním olejem, který je součástí Gliss kur 6 Effects, je vhodný pro suché vlasy, stejně jako pro poškozené, dělené a křehké vlasy.
  Co se týče péče o pokožku hlavy, je v této kompozici specificky přítomen olej Marul, který hydratuje pokožku pokožky hlavy, proniká hluboko do struktury vlasů, čímž je měkká a zpevňuje ji. Každý ví, že barevné vlasy jsou více poškozené, takže pro jejich výživu a zotavení můžete bezpečně používat Gliss kur "6 Effects" vlasový olej, protože má opravdu dobrou kvalitu.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Arganový olej je jedním z nejefektivnějších olejů, které byly kdy používány na vlasy. Kokosový olej nebo manolový olej funguje velmi dobře v kombinaci s předchozími oleji, dělá vaše vlasy zvlhčené a hedvábné.
  Výtažek ze semen Moringa je jedním z produktů, které mohou oživit vaše vlasy, je to skvělé pro suché vlasy, což je měkčí a snadnější na hřeben.

  Revize vlasového oleje Gliss kur 6 Efekty

  Samotný olej na vlasy Gly se nachází v balení o objemu 75 ml. V průhledné lahvičce s dávkovačem je víčko pohodlné, neotáčí se.

  Olej je bezbarvý, průhledný olejový podklad, jaký má být. Vůně je příjemná, slyší se sladké poznámky, ale není ostrý a není tak výrazný. Při aplikaci na Glyovy vlasy mají kuřata s 6 účinky téměř žádný zápach, což je na jedné straně dobré, protože nebude přerušit jiné zápachy ani se s nimi nemíchat.

  Tento olej doporučujeme aplikovat přímo na vlasy, ale pokud je pokožka hlavy také suchá, můžete ji aplikovat i na vlasové kořeny. Je možné aplikovat jak na suché vlasy, tak i na vlhké vlasy po umytí.

  Nástroj se ukázal jako velmi hospodárný, pro jednu aplikaci je potřeba 3 lisy zásobníku. Velmi potěšilo, že se tento efekt okamžitě projeví. Vzhledem k tomu, že jsem ji na mokré vlasy, doslova se okamžitě stává měkčí a příjemnější na dotek.

  Při použití vlasového oleje Gliss kur "6 Effects" se nemusíte bát sušení vlasů pomocí vysoušeče vlasů nebo styling pomocí kudrlin a kleští, protože působí také jako tepelná ochrana.

  Gliss kur vlasový olej "6 efektů"

  Množství různých přítomných olejů činí efekt hmatatelným a dlouhotrvajícím. Dokonce i při zastavení používání budou vaše vlasy dlouho vypadat dobře.

  Vyvolání Glees kuřecího vlasového oleje pro 6 efektů může být velmi pozitivní, protože dobrý produkt na vlasy není tak snadné najít.

  A pokud jste již vyzkoušeli tento vlasový olej, nebuďte líní, abyste nechali vaše recenze Gliss kur "6 Efekty", aby naši čtenáři mohli udělat správnou volbu.

  Další krok

  Pro přístup k parfums.ua vyplňte bezpečnostní kontrolu

  Proč musím vyplnit CAPTCHA?

  Dokončení kódu CAPTCHA dokazuje, že jste člověk a poskytuje dočasný přístup k webovým vlastnostem.

  Co můžu udělat, abych tomu zabránil v budoucnu?

  Nemůže být infikován malwarem.

  Pokud jste v síti, můžete požádat o zařízení, která byla kontaktována.

  Cloudflare Ray ID: 4ab890501d918ebb • Vaše IP: 194.48.155.245 • Výkon zabezpečení Cloudflare

  Olej na vlasy GLISS KUR Olejový elixír "Extreme Recovery" od firmy Schwarzkopf

  Zpětná vazba

  Dobrý den milovníci péče o vlasy!

  Chci vám vyprávět o mé zkušenosti s používáním tohoto oleje. Celkově jsem zkoušel dva typy: od Gliss Kur a Moroccanoil Light (pro tento nástroj mám dva testery). Takže je málo, co bych porovnával s tím, co mohu.)

  Takže máslo je v plastové lahvičce s dávkovačem. Vypadá to docela slušně, výdejní automat je pohodlný a poslušný - bude vytlačovat tolik, kolik budete potřebovat.

  To je to, jak se třpytí na slunci, velmi krásné.))

  Kapka oleje na ruce, je zřejmé, že tekutina, tak jasná barva;

  Aroma tohoto nástroje je podobná Monoconoyl, není tak jasná a čistá, ale podobnost je zřejmá!

  Můj známý s tímto olejem se stalo trochu "ne legálně.") Stál jsem v řadě u pokladny Rive Gauche, otočil se, co jiného se starat, ale nešel daleko, protože bylo hodně lidí. Hned za mnou byl stánek koček. Ne moc se zajímalo, podíval jsem se na to. Viděl jsem tento elixír, vzhlédl jsem a zvyklý si myslel, že tento tester stlačil pár porcí do mé ruky a pak si uvědomil, že to je kopie pro prodej. Upřímně jsem byl zmatený, rozhlédl se kolem, čekal na poznámku z konzolí, ale nečekal.)) Z hanby nevěděl jsem, kam ukládat již zmáčknutý olej, nehledám na to, že jsem si ho vyčistil na vlasy.))) A ty víš pocit na vlasu, který se mi líbil. Byly přesně stejné jako při aplikaci přípravku Monoconoyl. Vůně se také zdála jako "nic". No, otočil jsem se a vzal to s úmyslem platit, vzít to domů.))

  Elixir dělá suché konce hladké a lesklé. Vlasy nejsou těžší. Nespouštějí se rychleji. Při opakovaném použití dvou kliknutí jsem si nevšiml účinků hrubou silou na vlasy, takže pro účely experimentu jsem to třikrát zkusil. Po pečlivém vtírání do špiček se zbytky začaly rozmazávat na všechny vlasy a pak se objevila chyba, vlasy se zdály mastné. ((

  Závěr: je třeba použít mírně, stejně jako všechny podobné kusy.

  Chcete, aby vypadaly lépe vypadající vlasy a podívejte se na rozpočet, myslím, že to je ta věc!

  Gliss Kur olej - úžasná hedvábnost a lesk pro vaše kadeře

  Jak udělat vlasy dokonale poslušný, hladký a lesklý? Je možné rychle uzdravit bičované konce tak, aby účes vypadal "sto procent"? Ano, existuje nástroj vytvořený speciálně pro toto. Tento vzácný olej z Gliss Kur je silou různých olejů pro vaše vlasy!

  Móda pro vlasové oleje přišla k nám z východu. Tam jsou - argan, avokádo, mandle a různé směsi, které se používají k udržení krásy těla a vlasů. Evropské krásy neměly čas na dlouhé mazání oleje a očekávají zázračný efekt.

  Vše se změnilo, když výrobci přípravků na vlasy začali vyrábět speciální, lehké vlasové oleje. Nelepují a neztuhnou vaše vlákna, ale pečlivě se o ně starají. Každá sebevědomá značka vydala bublinu se zlatou kapalinou, ale jeden z nejlepších zůstává nápravou od slavné německé značky Schwarzkopf Gliss Kur.

  Na co se používá vlasový olej?

  Hlavním úkolem produktů Gliss Kur je hydratovat, vyhlazovat, vyživovat a vytvářet vlasy elastické. To usnadní pletení a stylování, dá vlasům lesk. Olej obnovuje poškozené a suché vlasy, úspěšně také bojuje proti rozštěpení.

  Další aplikací je ochrana proti tepelným účinkům. Takže pro dívky, které často vysychají vlasy pomocí vysoušeče vlasů nebo používají kadeřnici nebo rovnačku, bude tento nástroj skutečný nález.

  Mohu použít máslo, když se mi hlava rychle ztuhne? Ano, je to další účinek tohoto léku: pravidelným používáním normalizuje tukovou rovnováhu pokožky hlavy. Výsledkem je, že vlasy budou vypadat zdravě a interval mezi jejich praní se zvýší.

  Gliss Kur oleje

  Značka Schwarzkopf vyrábí několik odrůd vlasového oleje:

  • výživný olej "6 efektů. Olej-luxusní "- Gliss Kur olej;
  • Křišťálový vlasový olej "Oslňující záření" - Gliss Kur Million Gloss.

  K dispozici je také olejový výživný elixír pro obnovu poškozených vlasů a péči o dělené konce, ale to není čistý olej, ale nemastný vzorec s 8 oleji a keratinem. To není tolik zatížení jako kudrnaté, jako čisté, ale účinek bude poněkud odlišný.

  Oba produkty jsou vyráběny přímo v Německu, což zaručuje vynikající kvalitu v Německu. Jsou k dispozici v malých (75 ml) krásných značkových lahvích. Jsou vhodná k přepravě (někdy naléhavě potřebujete umístit zvlhčovač na špičky), bude to také skvělý nápad na dárek díky elegantnímu obalu. Podívejme se podrobněji na to, jaké problémy jsou řešeny.

  Gliss Kur Olej

  Vzorec tohoto oleje "6 efekty" je navržen speciálně pro obnovení poškozených a oslabených pramenů. Má následující účinky:

  • zlepšuje pružnost pramenů;
  • ulehčuje česání;
  • urychluje stylingový proces;
  • obnovuje křehké vlasy;
  • eliminuje suchost;
  • hydratuje a vyživuje pokožku hlavy;
  • bojuje proti lupům.

  Složení: olej pecui (vzácný olej, který současně vyživuje, vyživuje, vyhlazuje a zvlhčuje vlasy, funguje jako klimatizační prostředek, usnadňuje česání a slouží jako ochrana proti vystavení teplu), marula olej (lehký a beztížný s takzvaným expresním účinkem, odstranění podráždění a suchosti, potíže s lupinami), kokosový olej (jeho hodnota při posilování a vyhlazení vlasů je již dlouho známa), arganový olej (proniká do struktury vlasů a podporuje regeneraci), extrakt květu tiare (připojený k pramenům iyanie, měkkost a objem).

  Také v kompozici jsou cyklomethikon a dimethiconol (silikony), které je třeba věnovat pozornost dívkám, které dávají přednost pouze přírodní kosmetice. Ale základ složení v tomto nástroji - stále rostliny výtažky.

  Kontraindikace: jelikož složení přípravku zahrnuje řadu olejů, někteří z nich mohou být alergičtí. V tomto případě nemůže být použit. Abyste se ujistili, že je vše v pořádku, odkapujte olej na citlivou oblast pokožky na zápěstí. Pokud po 2 hodinách nedošlo k zarudnutí nebo svědění, je vše v pořádku.

  Jak podat žádost?

  Výrobce doporučuje nanášet olej na mycí a sušené vlasy, přičemž zvláštní pozornost věnuje špičkám. Ve skutečnosti je však můžete použít různými způsoby:

  • pro poškozené, velmi suché vlasy, cesta je vhodná pro extrémní péči: aplikujte olej na prameny před umytím hlavy a pak zahřejte hlavu (což aktivuje výživové schopnosti olejů). Poté je nutné důkladně umýt kudrlinky šamponem, ale balzám nelze použít - prameny jsou již dostatečně vlhké;
  • aplikujte olej na vlasy vysušené na ručníky ihned po mytí namísto balzámu - to jim dá objem a zvýší pružnost;
  • aplikujte na suché vlasy (hlavně na špičkách), abyste rychle udělali dobře upravený účes. Chcete-li to provést, položte trochu oleje na špičky prstů a jemně jej protřete na prameny. Nepřehánějte: jen jednu extra kapku a vaše vlasy namísto dobře upraveného a luxusního vypadají špinavě;
  • masáž hlavy. V tomto případě se olej nanáší na špičky prstů a hlavy (nezáleží na tom, zda jsou vlasy mokré nebo suché) jemně masírujte 15-20 minut. Pak musíte pokrýt hlavu teplou utěrkou, trochu si odpočinout a zbývající olej umyt. Provedení takového postupu je nejméně jednou týdně: pomůže urychlit růst vlasů a normalizovat sekreci kožního mazu.

  Gliss Kur Million Gloss

  Jak název naznačuje, tento olej byl vytvořen, aby se kudrlinky staly krystalickým leskem. Je určen pro poškozené vlasy, které se staly matné a vypadají neuspořádaně. Nástroj funguje následovně: obalí každý vlas a vytvoří na povrchu rovnoměrný ochranný film.

  Tento nástroj je navržen tak, aby na rozdíl od předchozího překrýval nedostatky. Po první aplikaci budou prameny hladké, začnou svítit a vypadají velmi dobře upravené. Ve skutečnosti vytváří efekt laminace.

  Ale tento olej má malý vliv na poškozené prameny zevnitř. Při pravidelném používání se tak sníží suchost, vlasy se už nebudou rozbít a jejich struktura se postupně zotaví.

  Složení: meruňkový olej, UV filtr, příchutě, konzervační látky a dvojice silikonů. Jak můžete vidět, složení olejů není tak bohaté jako v předchozím, základem kompozice je na bázi meruňkového oleje. Tento olej je ceněn v kosmetologii a je ideální pro péči o poškozené vlasy: eliminuje problémy s nadměrnou suchostí a citlivostí pokožky hlavy, obnovuje křehké, vysušené a vyčerpané vlasy.

  Také má meruňkový olej nejvyšší ochranné faktory, chrání kudrlinky před negativními účinky životního prostředí a vytváří ochranný film. Je snadno absorbován a nezanechává masivní film. Takže produkt založený na tomto oleji je skutečně schopen vytvořit zázrak s vlasy.

  Kontraindikace: meruňkový olej má další vynikající vlastnosti: je hypoalergenní. Takže můžete použít nástroj bez strachu (pokud máte pochybnosti, proveďte test na kůži).

  Jak podat žádost?

  Použití:

  • Přidejte několik kapek do šamponu nebo balzám - pro jemnost a luxusní lesk po umytí.
  • Jako balzám po umývání naneste přímo na mokré vlasy. To dává zrcadlu dlouhotrvající lesk.
  • Při stylingu - trochu kapek na suché vlasy pro účes zrcadlového lesku a ochranu při smršťování.
  • Během dne - aplikujte na tipy pro obnovení lesku.

  Pro masáže a masky s obalem hlavy se tento olej nepoužívá. Také jej nedávejte na hřeben.

  Závěrem je několik tipů:

  1. Olej tohoto výrobce, stejně jako každý nástroj, vyžaduje správné použití. Nepotřebujete to příliš na vlasy - to nepovede k požadovanému výsledku.
  2. Nástroj se používá pro všechny typy vlasů, ale s různou frekvencí. Pokud jsou prameny suché - můžete je používat každý den na špičkách a po každém praní. Pokud máte problémy s obsahem tuku, je lepší nerozdělovat olej v plné délce a aplikovat 1-2 krát týdně.
  3. Olej má kumulativní účinek. Používejte je pravidelně - a vaše vlasy brzy začnou svítit, stane se neuvěřitelně poslušný a měkký!

  Gliss Kur vlasový olej

  Gliss Kur vlasový olej je vyvinut ochrannou známkou Schwarzkopf Henkel využívá inovativní technologie v kosmetickém průmyslu. Je určen k posílení a ochraně vlasů před vnějšími vlivy. Co jsou atraktivní výrobky od známé kosmetické firmy?

  O značce

  Značka Schwarzkopf existuje asi sto let, je průkopníkem v mnoha odvětvích rozvíjejících produktů péče o vlasy. Dnes je značka předním výrobcem kosmetických přípravků na vlasy.

  Značka Gliss Kur je již více než 60 let vlastněna německou společností, která se specializuje na výrobky, které obnovují a posilují strukturu kudrlin. V poslední době nabízí společnost možnosti pro každou ženu, která se stará o její účes. Výrobky značky mají viditelný účinek, přijatelnou cenu a příjemnou láhev a design balení.

  Před použitím produktu ze série musíte provést test na alergie. Pokud se při aplikaci spreje objeví na vnitřní straně lokte zarudnutí nebo svědění, nelze tento výrobek použít.

  Vlastnosti a výhody

  • Olej Gliss Kur je produkt pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Obsahuje vitaminy a rostlinné látky, které mají viditelný estetický účinek.
  • Je vhodný pro suché, křehké a oslabené kudrlinky s dělenými konci.
  • Kvalitu výrobků potvrzuje řada recenzí zákazníků. Nástroj má hmatatelný efekt po první aplikaci.
  • Pravidelná péče vám umožňuje obnovit přirozený lesk, krásu a sílu pramenů. Přijmou potřebnou hydrataci, výživu, stanou se měkkými, poslušnými a vypadají dobře upravenými.
  • Ropná společnost neobsahuje škodlivé látky, které nepříznivě ovlivňují kůži a kudrlinky.
  • Lze jej aplikovat různými způsoby (před nebo po mytí, na suché, vlhké prameny).
  • Nástroj je úsporný. Je dobře absorbován, nezanechává mastné značky, nedělá kudrlinky těžší. Druh pramenů se stává čistý.
  • Sprej Gliss Kur je univerzální. Je určen pro různé typy vlasů a pokožku hlavy. Po nanesení jsou prameny snadno namontovány a dobře voní.

  "Tepelná ochrana"

  Univerzální olejový sprej doporučený pro všechny typy vlasů. Snadná formulace znamená, že 8 olejů pro krásu poskytuje tepelnou ochranu a péči o dělené konce. Současně nedochází k žádnému vlivu vážení a mastných pramenů.

  Z vnější strany je sprej tlustá olejovitě žlutohnědá kapalina. Stíkají se na mokré vlasy po celou dobu po umytí. Olejový sprej není třeba vypláchnout.

  Skládá se ze slunečnicového oleje, arganového oleje. Zvlhčuje tmavé prameny a chrání je před ultrafialovými paprsky. Olej je bohatý na vitamín E, má vonné látky s vůní růží, heřmánek a lehkých citrusů.

  Olejový sprej má nenápadný a příjemný zápach, který trvá přibližně dvě hodiny. Jedna láhev je dostatečná pro několik kurzů. Chcete-li maximalizovat účinek, naneste sprej nejdříve na dlani a poté po celé délce rozložte jako běžné vlasové oleje.

  Tato metoda použití byla opakovaně testována a uznávána jako nejlepší metoda, která má největší viditelný účinek. Pokud je sprej aplikován okamžitě na kadeře, není vždy okamžitě absorbován do pramenů a vlasy zůstávají nezbedné.

  Sprej "Thermal Protection" udržuje objem vlasů, zdůrazňuje, že je dobře upravená a krásná.

  "Křišťálový olej"

  Křišťálový olej Gliss Kur Million Gloss dodává vlasům oslnivou záři. Má viskózní texturu olejového gelu a nenápadnou květinovou vůni.

  Existuje několik způsobů použití tohoto spreje. Může být přidán do šamponu, aby poskytl krásný lesk a měkkost. Nebo aplikujte při pokládání, po umytí a dokonce i během dne na suché prameny.

  Tento olej je vhodný pro rovné, dlouhé vlasy, mastné na kořeni a suché na koncích.

  I přes různé aplikace, nejlepší efekt dá způsob použití na mokré vlasy. Oni mají dobře upravený vzhled, nemají se třást ve větru. Je důležité, aby nebyla horlivá s množstvím oleje, jinak by celkový vzhled účesu byl neuspokojivý. Někdy je pro postup postačující jedna kapka.

  Postřik nelepí vlasy, zabraňuje tvorbě nových částí. Je to docela úsporné. Silikon dokonale vyhladí načechrané vlasy.

  Gliss Kur "6 efektů"

  Nezmazatelný nástroj dnes se stává povinným krokem v péči o pokožku hlavy a vlasů. To může kdykoli dát dobře upravené vlasy a dělat prameny poslušný. Silikonový olej jemně obaluje každý vlas a vizuálně vyrovnává jeho porézní strukturu. Po nanesení vlasů vypadají krásně a lesknou se na slunci.

  Výrobek obsahuje oleje argan, marula, pecui a monoi. Péče poskytuje 6 různých efektů:

  • měkkost;
  • tepelná ochrana;
  • prevence křehkosti;
  • ochrana vlasů;
  • luxusní lesk;
  • péče o kudrnaté vlasy.

  Ekonomická spotřeba umožňuje dlouhou dobu používat olej. U dlouhých vlasů je na dávkovacím stroji obvykle 3 až 4 kliknutí. Olej je rovnoměrně rozložen po celé délce. Může být aplikován různými způsoby v závislosti na požadovaném efektu. Olej se snadno rozděluje mezi vlasy, zatímco jsou snadno vyřezávané, hladké a hedvábné.

  A nyní video přehlídka termálního oleje z ropy Gliss Kur.

  Recenze

  Žádná reklama nenahradí skutečné názory kupujících. Říká se o kvalitě výrobků jakékoliv značky. Obecně platí, že produkty péče o vlasy od známých společností dostávají pozitivní hodnocení. Mezi nimi je spousta připomínek k výraznému účinku použití vlasových sprejů.

  Ženy si uvědomují, že při pravidelném používání výrobků kudrlinky získávají vitalitu a přirozený lesk. Stávají se hedvábnými a poslušnými. Současně jsou chráněny před trvalým stylem, kadeřemi a účinky topných zařízení (žehličky, ploek, vysoušeče vlasů).

  Mezi pozitivní odpovědi jsou také negativní příspěvky. Obyčejně mluví o specifickém zápachu, který nikdo nemá rád. V některých komentářích je známý nepohodlný dávkovač nebo jemný účinek použití oleje.

  Při nákupu produktu v obchodě byste měli mít na paměti, že prostředky by měly být použity v minimálních dávkách. A pokud překročíte tuto částku, namísto krásného efektu získáte mastný lesk.

  Z uvedených sprejů má každý svůj vlastní pozitivní účinek. Příliš mnoho a příliš mnoho použití může poškodit vaše vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy