logo

Přehled oprav vlasových masky "Gliss Chick"

Intenzivní péče a obnovení hlubokého poškození. Výrobce Gliss kur nám slibuje, že tato maska ​​na vlasy okamžitě obnoví a vylepšuje i silně a hluboce poškozené vlasy. Budou se pružné, pružné, přestanou být po první aplikaci suché a nudné.

Odborníci vyvinuli zcela nový a účinný vzorec, který v podstatě sestává z kombinace tří keratinů, které v tekuté formě mají hluboký účinek na suché a křehké vlasy. Prostřednictvím použití masky na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Okamžitě se vaše vlasy stanou mnohem lepšími, poškozené oblasti vlasů budou naplněny keratinem, čímž budou silnější a doslova zcela odstraní takový běžný problém, jako je poškození vlasů.

Maska na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Okamžitě

Doporučuje se používat masku pro kuřata Glis až třikrát týdně. Stačí ji umístit na mokré, šampónované vlasy a po jedné minutě je vypláchnout.

Gliss kur vlasy obnovení masky recenze

Samotný obal přitahuje, nebo naopak může trochu vyděsit kupující, protože je černý, spíše neobvyklý pro takové masky a dokonce i pro výrobky pro péči o vlasy.

Maska na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Okamžitě

Je také velmi podivné, že ho musíte chvilku držet ve vlasech. Na první pohled nemůžu ani věřit, že maska ​​je tak účinná, že trvá jen jedna minuta. Ale na druhé straně je také okamžitá, takže výsledek může být viděn doslova ihned po použití.

Vlastní struktura je docela hustá, maska ​​je tlustá, bílá. Hustota však neovlivňuje účinnost a snadnost použití. Tento výrobek je velmi snadné položit na vlasy po celé délce a potřebuje opravdu málo pro jedno použití.

Obnovující maska ​​na vlasy Gliss kur

Vůně je velmi příjemné a poněkud zvláštní, dokonce bych řekl ořech. Ne ostré a odolné, na vlasy trochu znatelné. Dokáže dokonce zabít vůni šamponu, takže vlasy mají přirozenou vůni.

Zpětná vazba na masku na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Okamžitě

Efekt je skutečně okamžitý, cítíte to téměř okamžitě po aplikaci. Stále mokré vlasy vypadají měkčí a vlhčí. Je poměrně obtížné umýt, ale vzhledem k tomu, že každý den umývám hlavu, nemám strach, že může vlasy zesílit. Proto proto, abych dosáhl lepšího výsledku, jsem ji úplně nevymyt.

Vzhledem k tomu, že mé vlasy byly těžce poškozeny barvivy na vlasy, jsou křehké a velmi silné. Restorečná maska ​​na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Instant "zcela odstraní zvětšení objemu, přidá hladkost, měkkost a lesk.

Myslím, že to není nutné říkat, že po jejích vlasách se jí mnohem snazší. Dalším účinkem, které mě nejvíce potěšilo, bylo, že bylo velmi snadné si stylovat vlasy. To vždycky způsobilo problém, protože při foukání suším styl vlasů a během fáze postupného vysoušení není vždy snadné je hřebovat.

Maska pro vlasy Glis kuřata "Extrémní zotavení. Okamžitě

Myslím, že nic špatného se neděje, pokud držíš masku na vlasy o něco déle, podle mého názoru to všechno závisí na tom, kolik vlasů je poškozeno.

Průměrná cena masky na vlasy Gliss kur "Extrémní zotavení. Instant "200 rublů na 200 ml. Pokud jde o mě, je to skvělá cena za kvalitní produkt.

Pokud jste již tento nástroj používali, nebuďte líní, abyste nechali svou zpětnou vazbu, abychom pomohli ostatním uživatelům při správné volbě.

Péče o vlasy a pokožku hlavy: Masky: Gliss Kur

Recenze kosmetiky v kategorii "Masky"

Viz též:

Keramínová maska ​​"All In Shine"

Reprintování zpráv z konferencí je zakázáno bez odkazu na stránky a autory samotných zpráv. Reprodukce materiálů z jiných částí webu je zakázána bez písemného souhlasu SIA "ALP-Media" a autorů. Redakční výrok se nemusí shodovat se stanoviskem autorů. Práva autorů a vydavatele jsou vyhrazena.

O projektu | Soutěže | Sociální Adresář | Odkazy

Reprintování zpráv z konferencí je zakázáno bez odkazu na stránky a autory samotných zpráv. Reprodukce materiálů z jiných částí webu je zakázána bez písemného souhlasu SIA "ALP-Media" a autorů. Práva autorů a vydavatele jsou vyhrazena. Redakční výrok se nemusí shodovat se stanoviskem autorů.

Extrémní obnovení vlasů s Gliss Kur Schwarzkopf

Po létě zpravidla potřebují péči. A obzvláště při restaurování. Dokonce i moje nenatřené vlasy chtějí něco velmi silného a výživného. Zvláště tipy. Tady musí pracovat pro celou vlasovou část hlavy.
Po tomto létě mě prostě prosili, abych jim poskytl super redukční agent, který by je znovu přivedl k životu a odložil schůzku s nůžkami.

Stručně o mých vlasech: absolutně rovná, hladká, rovná, tlustá, těžká, střední tloušťka, přirozená, normální, lehce náchylná k vážení a oleji, bez objemu vůbec.

Volba plavčíka po létě padla na obnovující masku z masového trhu Extrémní obnovení vlasů s Gliss Kur Schwarzkopf. Maska byla zakoupena pouze recenzemi na internetu. Jednalo se převážně o recenze dívky s barvenými, poškozenými, vlnitými a kudrnatými vlasy. Do značné míry to byly pozitivní recenze, takže bylo rozhodnuto koupit a testovat.

• Obnovuje strukturu vlasů - až o 95% méně křehkých vlasů.
• Intenzivní péče a pružnost vlasů.
• Efektivní po 1 minutě používání.

Intenzivní péče obnovení hlubokých škod.
INSTANTNÍ REZERVAČNÍ MASK EXTREME RESTORATION poskytuje intenzivní péči o silně poškozené a suché vlasy, čímž vaše vlasy zvyšují pružnost - účinnost je dosažena po 1 minutě používání.
Inovativní vzorec s trojitou koncentrací kapalných keratinů přesně ovlivňuje poškozené oblasti a obnovuje strukturu vlasů. Naplňuje těžce poškozené oblasti a snižuje poškození vlasů až o 95%.


Můžete si koupit masku: v supermarketech a obchodech s chemikáliemi pro domácnost
Cena 390 rublů. Koupil jsem zásobu za 290 rublů.
Objem 300 ml
Balení Mám standardní banku, také se děje ve formě trubice
Země výroby Slovinsko, Schwarzkopf

To vypadá jako víčko. Ochranná membrána zcela chybí.

Konzistence je silná jako krém. Ruka se nerozšíří a nepřechází do potrubí. Jako obvykle s tekutými maskami na konzistenci.
Barva masky je bílá. Nejsou žádné nečistoty.
Vůně masky je prostě úžasná. Vůně je velmi sladká a příjemná. Pro mě to voní jako bonbóny s vanilkou a karamelem.

Jak jej aplikuji
Používám ho jednou týdně. To je dost pro mé vlasy. Aplikujte na šamponované vlasy. Aplikuji od špiček do poloviny délky. Čím vyšší, tím méně je bohatá. Aby nedošlo k vážení vlasů. Protože je maska ​​velmi výživná, je to velmi snadné. Držte 5 minut. Nikdy na mokré vlasy nic neudržím. Umyjte teplou vodou a poté opláchněte studenou vodou.

Vlasy po aplikaci masky a moje dojmy:
Jsem potěšen. Moje vlasy taky. Vlasy po použití této masky jsou prostě nádherné. Velmi měkký, tekoucí. Na dotek jsou jako hedvábí. Opravdu, obnovení vlasů. Maska je skvělá pro mé vlasy. Neexistoval žádný vliv na vážení a elegantní vlasy.

Mají sliby výrobce splnit?
1. • Obnovuje strukturu vlasů - až o 95% méně křehkých vlasů.
Skutečnost, že dochází k obnovení struktury vlasů, je pravda. Ale na jaké úrovni? Čistě zvenčí nebo zevnitř? Těžko říct.

2. • Intenzivní péče a pružnost vlasů.
Ano, opravdu je tato maska ​​opatrná. Elastika vlasů je přítomna, zejména na koncích.

3. • Efektivní po pouhých 1 minutách používání.
Tento slib jsem nedokázal ověřit, ale nedržel jsem to dlouho ani 5 minut. Účinek je.

Délka vlasů vypadá

Délka vlasů se stala velmi hladká a měla vlasy na vlasy. Torchuna se vyhladil. Vlasy jsou jako jedno tekoucí plátno.

Na takových koncích

Konce vlasů jsou velmi nasycené, na dotyk, jako by byly tlustší než oceli, rozštěpené konce jsou skryté, vypadají zdravě.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

1) účinný po 30 sekundách použití 2) ochrana proti dělenému konci 3) intenzivní obnova pro ještě pružnější a lesklé vlasy. Snadné složení 8 kosmetických olejů keratín vyživuje vlasy a hluboce obnovuje strukturu vlasů keratinem; pro zdravé tipy.

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

pro všechny typy vlasů

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Gliss KUR masky

1. Účinnost již po 30 SECONDS žádosti2. 10 krát VÍCE OCHRANA proti děleném konce3. Intenzivní regenerace pro ještě více vlasů ELASTIC a BRILLIANT Lehký vzorec "8 BEAUTY-OILS KERATIN "nejen vyživuje vlasy, ale také hluboce.

Kvůli častému barvení vlasů a stylování s vysoušečem vlasů a kroucením nebo vyrovnávacím kleštěmi jsou strukturní vazby mezi vlákny vlasů zničeny a vlasy ztrácejí zdravý vzhled. Revoluční vzorec ** GLISS KUR s technologií OMEGAPLEX proniká dovnitř vlasů a.

Pro vlasy, mastné na kořenech a suché na špičkách.

Obnovení hlubokého poškození, pružnosti a lesku pro silně poškozené a suché vlasy.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Hedvábné hladké a lesklé křehké vlasy, bez vlasů.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Gliss Kur LIQUID SILK Maska pro 240 rublů.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Gliss Kur HAIR RENOVATION Maska pro 246 rublů.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva: průhledná. Sezóna: podzim-zima 2018/2019.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2019.

Gliss Kur MILLION GLOSS Maska pro 397 rublů.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim-zima 2018/2019.

Gliss Kur OIL NUTRITIVE Maska pro 319 rublů.

Prvním nástrojem, který dodává vlasům dlouhý oslnivý lesk až 10 dní! Dlouhá oslepující brilantnost, hluboká regenerace, zrcadlový lesk, efekt laminace vlasů. Vzorec produktu obsahuje koncentrovaný lesk-elixír. Článek.

Formula maska ​​s komplexem Hyaluron účinně osvěží strukturu vlasů, která působí zevnitř. Vlasy znovu získávají svou vnitřní sílu, objem a elasticitu.

Prvním nástrojem, který dodává vlasům dlouhý lesk až 10 dní. Hluboké zotavení, zrcadlový lesk. Účinek laminačních vlasů.

Vzorec obnovuje hluboké poškození vlasů. Snadné česání a větší pružnost. Obnovuje strukturu vlasů - až o 95% méně křehkost.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva: průhledná. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska pro extrémní zotavení. Hluboká regenerace struktury vlasů s keratinem: až o 95% větší pružnost a lesk; krémová struktura a jemná péče. Maska pro extrémní zotavení proniká hluboko do struktury vlasů pro úplné obnovení.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Hluboká obnova, pružnost a objem. Formula maska ​​s komplexem Hyaluron účinně osvěží strukturu vlasů, která působí zevnitř. Vlasy znovu získávají svou vnitřní sílu, objem a elasticitu. Keratin-Restore Liquid Keratin Obnoveno.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

1. Intenzivní DEEP RESTAURACE za 1 týden 2. ELASTICITA ELASTICITA 3. Krémová formulace GENTLE CARE Formula s AMINO-PROTEIN sérem proniká do nejhlubších vrstev vlasů a pomáhá obnovit extrémní poškození všech.

Maska Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Intenzivní DEEP RECOVERY za 1 týden. ELASTICE ELASTICE. Krémová vůně GENTLE CARE. Vzorec s AMINO-PROTEIN sérem proniká do nejhlubších vrstev vlasů a pomáhá obnovit extrémní poškození za pouhý týden.

1) účinný po 30 sekundách použití 2) ochrana proti dělenému konci 3) intenzivní obnova pro ještě pružnější a lesklé vlasy. Snadné složení 8 kosmetických olejů keratin živí vlasy a hluboce obnovuje strukturu.

Intenzivní péče a obnovení hlubokého poškození. Okamžitá regenerační maska ​​Extrémní regenerace poskytuje intenzivní péči o silně poškozené a suché vlasy a dává vlasům větší pružnost; efektivita je dosažena.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Okamžitá aktualizace. Elasticita a objem. Formula maska ​​s komplexem hyaluronu působí zevnitř a efektivně aktualizuje strukturu vlasů. Vlasy znovu získávají svou vnitřní sílu a objem. Tekuté keratiny obnovují strukturu a naplní pov.

Vzorec s aminoproteinovým sérem proniká do nejhlubších vrstev vlasů a pomáhá obnovit extrémní poškození během jediného týdne. Vlasy jsou hedvábně měkké a výrazně pružnější.

Okamžitě snadné česání Vyhlazuje povrch vlasů - až o 85% menší průřez. Vnímatelná pružnost a ochrana proti úseku konců vlasů Kód: 1847385 Složení: aqua, cetearylalkohol, quaternium-87, destičkový thixon, izopropylmyristát, arganie.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Podrobná aktualizace. Elasticita a objem. Formula maska ​​s komplexem hyaluronu působí zevnitř a efektivně aktualizuje strukturu vlasů. Vlasy znovu získávají svou vnitřní sílu a objem. Tekuté keratiny obnovují strukturu a poškozují výplně.

Kvůli častému barvení vlasů a stylování s vysoušečem vlasů a kroucením nebo vyrovnávacím kleštěmi jsou strukturní vazby mezi vlákny vlasů zničeny a vlasy ztrácejí zdravý vzhled. Revoluční vzorec ** GLISS KUR s technologií OMEGAPLEX proniká dovnitř vlasů a.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Zesílení ochrany vlasů a poškození Triple action of mask formula je založen na THREE PROTEINS. Procházejí do problémových oblastí struktury vlasů a okamžitě je posilují po celé délce. Kouzelné krásné vlasy: 1) Až 20 krát více vlasů 2).

Snadné okamžité česání a oslnivý lesk. Vzorec expresního kondicionéru je založen na technologii laminace a obaluje každý vlas s vzdušnou transparentní sítí pro oslňující záření a hluboké oživení. Tekuté keratiny VOSS.

Maska Magické opevnění

Nutriční vzorec obsahuje bambucké máslo a kašmírské bílkoviny. Aktivně pečuje o vlasy a dává jim výrazně měkčí.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Posilujte vlasy a chráňte před poškozením. Trojitý účinek vzorce je založen na třech proteinech. Procházejí do problémových oblastí struktury vlasů a okamžitě je posilují po celé délce. DEEP CARE2. Až 20 násobek síly vlasů3. STABILITA srsti na.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Intenzivní péče a výživná regenerace. Extrémní olej Elixir mask-care hluboké výživy je intenzivní péče o suché a slabé vlasy. Obnovuje vlasy a chrání je před působením prostředí. Účinnost po 1 min.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: podzim / zima 2017/2018.

Intenzivní péče obnovení hlubokých škod. INSTANTNÍ REZERVAČNÍ MASK EXTREME RESTORATION poskytuje intenzivní péči o silně poškozené a suché vlasy, čímž vaše vlasy zvyšují elasticitu - účinnost.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Intenzivní výživa a ochrana před dělenými konci

Maska na vlasy Gliss Kur. Barva :. Sezóna: jaro-léto 2018.

Masky Schwarzkopf Gliss Kur (Schwarzkopf Glis kur)

Vzhledem k obsahu kapalných keratinů maska ​​účinně vyživuje a obnovuje křehké, suché a vyžadující pozornost vlasů. Panthenol jako součást výrobku zvlhčuje a léčí dělené a tvrdé špičky, obaluje a vyhlazuje všechny vlasy.

Luxusní a především zdravé vlasy už nebudou jen sen! Před vámi je jedinečná kniha, která obsahuje všechny užitečné informace o péči o vlasy. Tato kniha je vytvořena pro ty, kteří chtějí vypadat luxusní a atraktivní!

Druhé vydání Encyklopedie krásných vlasů obsahuje nejlepší recepty krásy. Žádné další vyhledávání informací na internetu. Vše v jedné knize. Zjistěte.. >>>

Elixír tonizačních olejů vám umožní vyřešit problém příliš tenkých, křehkých a nudných kadeří a vrátit jim lesk, objem a neuvěřitelný lesk jako diamantový potah.

Aplikace

Masku naneste na mokré vlasy po dobu 12-15 minut. Omyjte výrobek obvyklým způsobem.

Cena: 330 rublů.

Složení: přečištěná voda, glycerin, isopropylalkohol, fenoxyethanol, cetylalkohol, kapalný keratinový komplex, distearát, dimethikon, linalool, limonen, sorban draselný, panthenol, parfumerie.

Odrůdy

Laminace s efektem masky

Tvrdé a suché prameny potřebují péči a dobrou výživu. Krémová textura poskytuje lesklý lesk, snadné stylování a hedvábné kadeře. Maska intenzivně vyživuje, vyhlazuje a vyživuje pokožku cennými látkami. S častým používáním si můžete všimnout, jak se vlasy stávají silnějšími, jemnějšími a velmi příjemnými na dotek.

Kouzelné opevnění od Gliss Chur

Složení maskovacího vzorce tří proteinů zajišťuje hustotu vlasů. S častým používáním se vlasy stávají neklidnými a lesklými, ale získávají také kouzelný lesk a neuvěřitelný objem. V důsledku toho jsou kudrlinky načechrané, silné a dobře udržované.

Anastasia Sidorova má úžasné vlasy ohnivé barvy. Nicméně, ne tak dávno, dívka bojovala se ztrátou vlasů.

Jenže s jedním vlasovým produktem se Nastya podařilo obnovit přirozený růst. Čtěte více.. >>>

Extrémně vyčerpaná maska ​​na vlasy

Amino-proteinové sérum pronikne hluboko do každého vlasu, dává energii a krásný vzhled. Vzorec s aminokyselinami vyživuje a tónuje kůži a kudrlinky, zajišťuje maximální růst nových vlasů a obnovu poškozených oblastí v krátké době. Kudrlinky získávají vše, co potřebujete, svítí zdravím a krásou.

Maska péče o olej Nutritive

Formula Elixir s 8 kosmetickými oleji se výrazně stará o vzhled rozštěpených a křehkých vlasů. Prostřednictvím kombinace přísad maska ​​vyživuje, léčí a utužuje špičky, což jim umožní vypadat hladce a hedvábně.

Gliss Kur ši kašmíru

Kašmírské bílkoviny a bambucké máslo dokonale vyživují vlasy a opatrně je obnovují zevnitř. Komplex cenných látek eliminuje problém křehkých, suchých a choulostivých vlasů. S pravidelným používáním pramenů se stává zdravá a vypadá perfektně.

Luxusní a především zdravé vlasy už nebudou jen sen! Před vámi je jedinečná kniha, která obsahuje všechny užitečné informace o péči o vlasy. Tato kniha je vytvořena pro ty, kteří chtějí vypadat luxusní a atraktivní!

Druhé vydání Encyklopedie krásných vlasů obsahuje nejlepší recepty krásy. Žádné další vyhledávání informací na internetu. Vše v jedné knize. Zjistěte.. >>>

Maska na vlasy Gliss kur Hyaluron + Filler

Druhý měsíc "levného nebo drahého" experimentu skončí, v krátké době mi přinesou kosmetiku pro 2. část. Prozatím budu sdílet své konečné dojmy z masky a shrnu výsledky za tyto 3 měsíce pro mě.

Navzdory skutečnosti, že produkt je báječný, jako maska ​​je pro mě velmi slabý.

Po prvním měsíci se šamponem, balzámem a touto maskou jsem zaznamenal pokles objemu (tloušťky) vlasů a ztenčení špiček, což znamená větší křehkost.

Byly to i profesionály, ale nevýhody byly významné.

 • Prolog http://yuliya-teddi.com/moy-uhod-za-volosami/eksperiment-deshevo-ili-dorogo-kakoy-mezhdu-nimi-dolzhen-stoyat-znak
 • po 1 měsíci http://yuliya-teddi.com/uhod-za-volosami-po-vremenam-goda/eksperiment-deshevo-ili-dorogo-kakoy-mezhdu-nimi-dolzhen-stoyat
 • více o šampónu http://yuliya-teddi.com/zhirnye-volosy-i-obem/kak-shampun-mozhet-menyat-vid-volos-ili-sravnenie-gliss-kur-dlya-obema-s
 • podrobněji o masce a konečném závěru za 3 měsíce o tom, že všichni odcházejí http://yuliya-teddi.com/moy-uhod-za-volosami/maska-dlya-volos-gliss-kur-gialuronzapolnitel

2 a 3 měsíce.

Opustila jsem balzám a nahradila balzám maskou. Nyní denně po dobu 2-4 minut po šamponu pro objemovou masku. Efekt se začal rychle měnit k lepšímu. Tloušťka se zvyšuje, zvyšuje hladkost a hedvábnost. Maska má vysokou úroveň vlhkosti!

Něco však není správné... Ale co? A to není maska.

Maska je lehká a vlasy se nerozrušují, ale 1-2 krát týdně jsem si umyla vlasy pouze šamponem a nic neudělala. Dospěl jsem k závěru, že šampon s dlouhodobým používáním začne pokazovat vlasy. Vlasy začaly být zmatené! - Byl jsem s tím v první řadě v mnoha letech.

Podle výsledků šampon dospěl k závěru, že čím horší jsou vlasy, tím více pocítíte účinek sucha. Na zdravých vlasech se začne objevovat po několika měsících používání. V zásadě jsem říkal, že šampony pro objem nejsou pro každý den!

A i když maska ​​dokonale vyživovala vlasy, šampon zničil vše. Narovnat vlasy se jednou a potom zamotávaly na 1-2 místech, někde načechraně, někde byli nepořádní.

Ale to nezlikviduje barvu, to neoplachuje k pískat - dobrý produkt.

Po čtyři týdny druhého měsíce experimentu jsem nahradil šampon profesionálním Dixonem pro barevné vlasy. A vlasy se mění.

Maska se začala hromadit více a efekt těsnění začal růst na oči. Hedvábnost se zvětšila. Přidáno zvlhčování. Vlasy začaly ležet hladší a rovnoměrnější plátno. Stalo se snadnější se narovnat. Zvýšený lesk. Maska začala fungovat ještě lépe!

Důrazně doporučuji, abyste vyzkoušeli tento výrobek jako balzám, i když používáte drahou odbornou péči.

Výsledky tří měsíců experimentování:

 • Balzám příliš povrchní. Dáte to, dáte to, chcete dosáhnout většího účinku a síly, ale pouze se hromadí a shromažďuje shora. Dokážou vlasy naplnit i po dobu 1, jednoduše tím, že použijí mastnější vrstvu. Není maskou, není absorbován. Výsledkem je špatný balzám.
 • S lepším šamponem to příliš rychle nezkazí vlasy, ale za 2 měsíce je to patrné. Vlasy jsou na koncích velmi nápadně zlomené, objevuje se úsek podél délky. Velmi hladce, takže nebudete mít podezření na šampon, začne se kazit.
 • Maska není maska, ale skvělý balzám, který nahradí svůj vlastní balzám ze série hyaluronových plnidel, která není pro mě vůbec žádnou.

Konečně, obecný závěr.

Péče není nadměrná, sama o sobě nečistí, ale nechrání! A vlasy se časem zhoršují. Podle mého názoru není možné s touto péčí obnovit, růst a udržovat si velkou délku! Je to požehnání, které jsem vyrostl "vlastní" délkou, a teď ji podporuji každý měsíc. Takže po dobu 3 měsíců jsem dvakrát rozřezal vlasy!
Strašlivé zmatení mě začalo na konci třetího měsíce strašit, protože jsem nekoupila další masku. V důsledku toho může šampon špatně zničit vaše vlasy. Dobrá maska ​​je velmi důležitým okamžikem péče.

V současné době, po 3 měsících experimentů, po nedávné úpravě vlasů, šamponu Dixon, masce kuřat Glis a oleji Lansa, vypadají vlasy takhle (namalované před 1 měsícem s Lrealovým inkoustem)

A přestože vlasy vypadají perfektně na fotografii, jedná se o jedno mučení, které se stará, pečuje a chrání s takovou péčí! A tipy jsou velmi řídké, velmi rychlé!

Všechno před námi je nejvíce příjemné! Luxusní péče! Budeme porovnávat;)

Gliss kur mask

Při vyvolání není konkrétně popsán výsledek použití této masky. Proto se pokouším doplnit ji na základě osobních zkušeností s používáním. Efekt je opravdu skvělý. Používala jsem takovou masku během mé roční březové "moult", která se opakuje rok od roku, bez ohledu na to, co dělám a bez ohledu na vitamíny, které užívám. Již díky výsledku týdenního užívání jsem si všiml, že počet vlasů, které začaly na ranči zůstat ráno, se snížily o polovinu. A týden později zmizel téměř úplně. Takže díky Gliss kur jsem přežil tento rok na jaře bez velkých ztrát. Určitě moje doporučení.

A pro mě byla tato maska ​​úplným zklamáním. Koupil jsem krásné sliby a hlasité tituly. Ale hlavním úkolem - posílení vlasů, se jí nepodařilo zvládnout. Měl jsem silnou ztrátu, na chrámech se objevily plešaté skvrny a já jsem zkusil vše, co jsem mohl. Tato maska ​​byla v tomto ohledu zcela zbytečná. Ani situace nebyla taková. Ke všem chlupům na dotek bylo nepříjemné, jako klesající vlek, místo toho, že se objevil záblesk. Aplikovala ji třikrát týdně, nechala ji na hlavě 3 minuty, snadno se rozdělí, konzistence je smetanově, ale podivně se omyje - dlouho se pěná. Objem se zdá být slušný, ale můj příjem je rychlý, netrval dlouho. Nechtěla bych jí radit. Je lepší udělat přirozené masky, bude to více smysluplné a prospěšné.

Mám trochu jinou masku od Gliss kur, ale nejsem s ní vůbec spokojená. Je to jako džem nebo krémová guma. Velmi tlusté a špatně umyté. Vlasy jsou po něm špinavé a ne umyté. Od té doby jsem byl velmi opatrný vůči maskám.

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se prosím:

Gliss Kur Maska v tubě "Hyaluron-plnič", pro suché, křehké a tenké vlasy, 200 ml

Volné doručení v Moskvě z 3000 rublů.

Popis

Formula maska ​​s komplexem Hyaluron účinně osvěží strukturu vlasů, která působí zevnitř. Vlasy znovu získávají svou vnitřní sílu, objem a elasticitu.

Aplikace: Aplikujte rovnoměrně na čisté, suché vlasy, nechte 5-10 minut a důkladně opláchněte teplou vodou.

Hodnocení 0

Žádné recenze pro tento produkt.

Charakteristiky

Řada produktů Gliss Kur - Hyaluron + zástupný symbol

Celé lidské tělo je předmětem změn souvisejících s věkem a vlasy nejsou výjimkou. Časem ztrácejí elasticitu, stávají se matnou a křehkou. Pro boj s věkem související změny pokožky v moderní kosmetologii je široce používána kyselina hyaluronová. Tato látka má schopnost regulovat obsah vlhkosti a přerozdělovat ji do tkání těla, aby si udržely svou mládí.

Roztoky kyseliny hyaluronové se vyznačují vysokou viskozitou: její molekuly tvoří mřížku ve vodě a jsou schopny plnit poškozené tkáně. Nyní jsou vlastnosti kyseliny hyaluronové použitelné v boji proti změnám ve vlasech souvisejících s věkem.

Prostředky řady GLISS KUR Hyaluron + Filler obnovují všechny vlasy zevnitř díky komplexu kapalných keratinů a kyseliny hyaluronové. Jejich účinnost je zajištěna třífázovým účinkem vzorce: kyselina hyaluronová proniká do vlasů na buněčné úrovni, vyplňuje poškozené oblasti a posiluje vlasy zevnitř, čímž zvráti proces stárnutí. Tak, GLISS KUR Hyaluron + Filler zvyšuje pružnost vlasů a přispívá ke zachování přirozeného objemu.

Všechny produkty GLISS KUR jsou obohaceny komplexem kapalných keratinů - přírodního stavebního materiálu na vlasy, který také přispívá k vyplnění poškození ve své konstrukci a posilování zevnitř.

GLISS KUR řada regeneračních prostředků, které bojují se změnami vlasů souvisejících s věkem. Ve složení novinek se hyaluronová kyselina stala hlavní složkou.

 • Šampon GLIAL KUR Hyaluron + Filler je navržen speciálně pro intenzivní obnovu suchých, křehkých a tenkých vlasů. Navíc nástroj poskytuje pružnost a objem vlasů.
 • Balzám GLISS KUR Hyaluron + Filler dokonale doplňují šampony stejné série. Účinně obnoví suché, křehké a tenké vlasy, což je pružné a usnadňuje snadné česání.
 • Sérum Okamžité plnění GLISS KUR Hyaluron + Filler intenzivně posiluje a obnovuje suché, křehké a tenké vlasy, což jim dává výrazný objem. Nástroj musí být masírován do vlasových kořenů, aby se dosáhl objemu nebo byl aplikován na hroty - aby se zpevnil. Pokud jsou vlasy vážně poškozené, doporučuje se sérum aplikovat po celé délce vlasů. Nástroj nevyžaduje oplachování a doporučuje se používat pravidelně.
 • Expresní kondicionér GLISS KUR Hyaluron + Filler po použití poskytuje snadné česání, pružnost vlasů a dodává extra objemu suchým, křehkým a tenkým vlasům. Výrobek můžete nastříkat na vlhké nebo suché vlasy. Nástroj nevyžaduje oplachování.
 • Maska-péče GLISS KUR Hyaluron + Filler zajišťuje hlubokou regeneraci poškozených vlasů. Aplikujte výrobek na mokré vlasy ihned po umytí a nechte jej ponechat jednu minutu, poté opláchněte. Pro dosažení požadovaného efektu se maska ​​doporučuje používat 2-3 krát týdně.
 • GLISS KUR Hyaluron Instant Repair Mask + Filler se aplikuje na vlhké vlasy ihned po umytí hlavy pro ještě rychlejší obnovu vlasů. Doporučuje se ponechat masku na vlasu po dobu jedné minuty, poté důkladně opláchnout.

Pro Více Informací O Suché Vlasy