logo

Šampon hlavy a ramen

Heden Sholders je velmi známý šampon (díky populární reklamě), který obsahuje různé typy pro téměř všechny (nebo všechny?) Typy vlasů. Pěkně stylové zakřivené balení okamžitě zachycuje vaše oko. Samotný šampon je velmi tlustý, a proto odolný. Výrobce slibuje, že po nanesení šamponových lupů "zabije" a vlasy budou čerstvé a čisté po dlouhou dobu.

Šampon hlavy a ramen

Recenze šamponů Heden Sholders nejsou obecně tak špatné. Šampon, samozřejmě, není levný, ale díky své funkci čištění a dočasné eliminace lupů se dokonale hodí. A pokud například použijete nějaký šampon s vůní Apple nebo mentolu, získáte také příjemnou vůni. Kritici šamponu říkají, že šampon je neúčinný proti lupům: někdy nejsou lupiny vůbec odstraněny nebo jen zřídkakdy odstraněny a někdy se po použití těchto šamponů dokonce objevují ještě víc. Někdy, jak bylo poznamenáno, po nanesení některého z šamponů se vlasy mohou stát nějakým časem suché a bez života - ale nejspíš je to individuální nesnášenlivost.

Jako by to nebylo, Heden Sholders na trhu šamponů po velmi dlouhou dobu a mnoho lidí je docela spokojen s ním.

Cena šamponu hlavy a ramen

Můžete koupit jakýkoliv šampon Heden Sholders pro asi 300 rublů (na 400 ml). Balení o objemu 200 ml není pro nákup tak výnosné, protože za to budete muset zaplatit asi 200 rublů. Najdete ji v online obchodech (kde si můžete koupit levnější a dražší) a v běžných supermarketech (podobně).

Složení šamponů hlavy a ramen

Samozřejmě, že různé šampony Heden Sholders budou mít jiné složení. Ale většina komponentů má stále společné komponenty:

- Formalin - tato látka chrání šampon před různými mikroby.

- Laurylsulfát sodný je čistící prostředek, který odstraňuje nečistoty. Nebezpečný pro vlasy a pokožku ve velkém množství.

- Síran sodný loret sodný - tvoří pěnu a hustotu šamponu. Také nebezpečné pro lidi ve velkých dávkách.

- Chlorid sodný - je odpovědný za viskozitu šamponu. Dráždění pokožky je možné, pokud je vystaveno velkému množství této látky.

- Mentol - díky němu má šampon příjemnou vůni.

Také k zjemnění pokožky je citovaný alkohol a pyrithion zinečnatý je zodpovědný za ničení hub - příčiny lupů a jiných skalpových onemocnění. A samozřejmě existují různé barviva a konzervační látky, jako u jiných šamponů.

Jak vidíte, v rámci společnosti Heden Sholders existují pro člověka extrémně škodlivé látky. Ano, a přírodní složení je také nepravděpodobné, že pojmenuje (ve srovnání s čistou linií - nebe a země).

Typy šampónů Hlava a ramena

Jak bylo uvedeno, pro různé účely může být jiný šampon. Zde jsou některé známé druhy:

- Silné a silné. Kromě odstranění lupů se tento šampon zaměřuje na tloušťku vlasů, takže vypadá ještě elegantněji. Recenze jsou téměř vynikající: ve většině případů je tvrzený účinek opravdově pravdivý, navíc se říká o posilování vlasů a lesku. Dokonce i mínusy nejsou prakticky poznamenány, s výjimkou vzácných (říkají se o nadhodnoceném a nepříliš příjemném složení).

- Proti vypadávání vlasů. Tam je jak pro ženy, tak pro muže. Šampon je navržen tak, aby se vypořádal s takovými problémy, jako je lupů a vypadávání vlasů, ale stojí za to, že to není léčebný šampon a po ukončení používání šamponu se mohou problémy vrátit. Názory jsou pozitivnější: zaznamenávají mimořádně příjemnou vůni šamponu, jeho ekonomiku v užívání, protože je silná. A z účinků: vlasy jsou dobře vyčištěné a kolem lupů a vypadávání vlasů - začnou negativní recenze (samozřejmě vůbec ne): v těch nejlepších případech může být odstranění lupů pouze částečně (například problém s vypadáváním vlasů) a v nejhorším případě - Problém může jen zhoršit. Ale jelikož jsou ještě pozitivnější recenze, můžete zkusit tento šampon (obecně se radikálně zbavit problému vypadávání vlasů, doporučujeme použít medikované šampony, například Aleran).

- Hlasitost od kořenů. Tento šampon dodá Vašemu vlasům objem a chuť po aplikaci (na chvíli a čistící vlasy si myslím, že nemá smysl mluvit o odstranění lupů). Většina recenzí říká toto: hlasitost může trvat až do následujícího dne. A z příjemných malých věcí - vlasy jsou měkké, vůně je velmi příjemná. Někteří lidé byli s tímto šamponem nespokojeni: objem slibu nebyl a některé vlasy se obecně staly po aplikaci. Ale dobré, takové recenze mezi pozitivní - jednotky, takže šampon je velmi dobrý!

- Základní péče. Možná je tento šampon nazýván "standardem" pro Heden Sholders. Vlasy po aplikaci by měly být čisté, hladké a lupiny by měly být odstraněny. Podle hodnocení jsou hodnocení šamponu průměrné: šampon jako celek se dobře vyrovná s jeho úkolem, ale někteří nemají rádi cenu šamponu (koneckonců, je možné si koupit levnější léčbu pro jednoduché čištění), někdy ani nezachrání deklarovanou likvidaci likvidace. Obecně platí, že všechno je individuální, ale pro čištění šamponu je vhodné "s třeskem" :)

- Čerstvá jablka. Citrus čerstvost. S mentolem. A další různé aromatické variace standardního šamponu Heden Sholders. V některých případech lze nalézt šampon 2 v 1 (to znamená šampon a balzám pro kondicionér). Pro změnu můžete neustále kombinovat chutě (například jeden den, kdy se vydáte na Arctic Ice, další páchne jako jablko a třetí vyfouká od vás Ocean Energy). Recenze těchto šamponů jsou obecně dobrá - odstraňuje se lupy, vlasy se čistí a voní, než by měly být, ale negativní recenze říkají, že šampon se v některých případech nemůže zbavit lupů a dokonce způsobit suchu. Ale přínosy většiny lidí takové problémy po použití těchto šamponů nejsou viditelné.

Samozřejmě, to nejsou všechny šampony Heden Sholders. Ovšem, jak říká většina lidí, mnoho z nich se docela dobře vyrovná s jejich úkolem - eliminuje lupy (samozřejmě dočasně, stejně, bez ohledu na to, co říkáte, ale je to jen pravidelný, i když velmi dobrý šampon) a přivede hlavu do normálního stavu..

Šampon hlavy

Vytvořené inovativními technologiemi šampony HeadShoulders poskytují spolehlivou ochranu hlavy před lupinami a vyrovnávají se s dalšími úlohami péče o vlasy.

Výrobce dnes nabízí celou řadu nástrojů, z nichž každá má své vlastní pozoruhodné vlastnosti.

Historie značky

Tato značka byla vytvořena v roce 1950 známým americkým výrobcem kosmetiky ProcterGamble. Název HeadShoulders byl speciálně navržen tak, aby vyvinul inovativní hlava, která by účinně eliminovala lupy. Již deset let se uskutečňuje výzkum s cílem syntetizovat zásadně nové komponenty, které dokážou tento úkol zvládnout o 100%. Takže vývojáři firmy pocházejí ze sulfidových usazenin a pyrithionu zinku, které jsou v současné době součástí složek produktu.

Již na počátku 60. let 20. století byl do amerických obchodů dodán nový šampon šamponů HeadShoulders.

Společnost ProcterGamble podepsala smlouvu s renomovanou firmou Saatchi, která propaguje produkt na masách a vztazích s veřejností značky na celém světě. Saatchi, který dnes zveřejnil televizní videa. Již několik desetiletí se šampon skutečně stal jedním z nejrozšířenějších na světě a výrobky HeadShoulders se rozšířily v sortimentu, objevilo se mnoho značek pro různé typy vlasů a dalších užitečných vlastností.

Společnost neustále provádí propagační akce, které informují zákazníky o novém produktu a zaměřují se na provádění různých sociálních studií. V roce 2007 v Londýně byly na ulici instalovány speciální stánky, kde si kolemjdoucí mohli vzít obrázek svého účesu shora a pak pečlivě zvážit jeho vzhled ve vysoce kvalitní fotografii. Na vytištěné fotografii se objevil slogan značky HeadShoulders. V současné době je tato značka šamponů mezi deseti světovými lídry v čisticích prostředcích na hlavě, které bojují proti lupům.

Složení výrobků

Šampony HeadShoulders dnes představují několik desítek sérií, z nichž každá má své vlastní jedinečné komponenty s různými účinky na vlasy. Ale všechny odrůdy mají ve svém složení a jednotlivých složkách:

 • voda;
 • povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky) - přímo detergenty, v tomto případě laurylsulfát amonný;
 • chlorid sodný, používaný ke zvýšení viskozity;
 • polymery na bázi glykolu používané ke zvýšení viskozity, hydratace, změkčení a jako emulgátor;
 • syntetický polymer na bázi silikonu jako změkčovadla, odpěňovače a zvlhčovače;
 • pyrithion zinečnatý a sulfidové osidy, které zabraňují tvorbě lupů, mají protiplesňové a antibakteriální účinky;
 • cetylalkohol na změkčení a zvlhčení vlasů;
 • formalin pro ochranu proti zárodkům;
 • parfémové přísady, které výrobku dodávají příjemnou vůni.

Přečtěte si více o složení šamponu HeadShoulders - v příštím videu.

Jak je patrné ze seznamu, šampony HeadShoulders mají v jejich složení převážně syntetické komponenty, což je pro některé zákazníky alarmující, obzvláště příznivce přírodních produktů a milovníky ručně vyráběných produktů pro výplach hlavy. Ale všechny tyto látky v normální dávce nepoškozují vlasy a pokožku, nezpůsobují alergie a jiné negativní účinky. Naopak, komponenty hlavice jsou vybírány tak, aby měly příznivý účinek a daly pokožce hlavy krásný vzhled. Navíc složení těchto šamponů a přírodních složek:

 • mentol, který má hojivý účinek a dodává vlasům svěžest;
 • kokosový olej, který obsahuje kokamidy důležité pro dosažení pevnosti a elasticity;
 • kyselina citrónová, bojové houby a bakterie, zpevňující příchutě;
 • extrakt aloe vera, který zmírňuje zánět, který má příznivý účinek na podrážděné oblasti a nezpůsobuje alergie.

Šampon hlavy hlavně pomáhá? lupy ramena, je to návykové

Všichni jste pravděpodobně viděli šampon Heden Sholders, který slibuje, že vás zachrání z bílých šupin a dá vaším kudrlinám vynikající lesk, objem a dobře upravený vzhled. Je to tak? Podívejme se na naši recenzi.

Co je to šampon?

Lupiny jsou nadržené váhy naší pokožky, vyplývající z nadměrného rozdělení buněk. Vědci věří, že kořen tohoto problému spočívá v aktivaci růstu kvasinkové houby na pokožce hlavy. Jen jeho odpadní produkty a poskytnout vzhled lupů.

Mikroorganismy na pokožce hlavy vytvářejí celé kolonie v důsledku nerovnováhy v mazových žlázách, jejichž příčiny jsou:

 • stres;
 • avitaminóza;
 • hormonální změny;
 • metabolické poruchy;
 • a některé další faktory.

Proto abyste odstranili lupy, musíte nejprve identifikovat skutečnou příčinu. Abyste odstranili nerovnováhu, musíte také mechanicky vyčistit pokožku hlavy a překonat nehoráznou houbu. Šampon hlavy Ramena se zavazuje řešit tak obtížný úkol.

Prostředky jsou zobrazeny na adrese:

 • přítomnost lehkého olupování pokožky hlavy;
 • svědění a podráždění související se seboroickou dermatitidou;
 • matná barva kudrlin;
 • nadměrné mastné vlasy;
 • poškozené a rozdělené konce.

Charakteristickým rysem šamponů od významných výrobců lupů je vytvoření celé řady léčivé kosmetiky. Můžete si zvolit náplasť pro citlivou pleť ze série Arctic Ice s aloe nebo koupit šampon, který eliminuje suchost kudrlin. Pro mastnou pokožku hlavy doporučuje společnost ProcterGamble používat sérii Citrus Freshness.

Všimněte si, že je také speciální šampon pro muže s extraktem z máty, zklidňující podrážděnou dermis.

Můžete také získat anti-lupy "2 v 1". Složení tohoto šamponu zahrnovalo klimatizaci, takže kadeře byly dobře upravené a hedvábné.

Trochu historie: Vývojáři speciální formulace, která dokáže zvládnout lupy, pracují na tom několik let. V důsledku toho se jim podařilo dosáhnout co nejúčinnější symbiózy pyrithionu zinečnatého a sulfidu selenu.

V roce 1961 se na policích amerických obchodů objevil šampón na lupy nazvaný Head. Plece. Tento revoluční nástroj dělal splash ve světě kosmetiky péče o vlasy. Po zhroucení SSSR šampon začal být dodáván do Ruska, kde se stal velmi oblíbeným.

Složení a síla působení

Aktivní složkou kosmetiky ProcterGamble proti lupům je zinek pyrithion, který je určen k boji proti houbám, které způsobují vzhled bílých vloček. Má fungicidní účinek, který zabraňuje přenosu živin do buněk mikroorganismu. Proto houba umírá. V kombinaci s uhličitanem zinečnatým se zvyšuje antimykotický účinek. Látka také eliminuje zánět, uklidňuje podrážděné oblasti dermis hlavy.

Formalin zcela dezinfikuje pokožku. Samozřejmě je to silná konzervační látka, ale v malých množstvích je navržena tak, aby chránila kudrlinky před účinky mikrobů. Jediný negativní - tento prvek se týká nejen buněk mikrobů, ale také zdravého epitelu.

Do šamponu je také zahrnuto:

 • připravená voda;
 • laurylsulfát sodný, čímž se vytvoří silná pěna;
 • glycerin, který pomáhá udržet vlhkost ve vlasech a pokožce;
 • cetylalkohol, hydratační kadeře;
 • Dimethicone, který díky pronikání hluboko do každého vlasu činí vlasy lesklé a chrání je také před agresivním vlivem vnějšího prostředí (sluneční světlo, náhlé změny teploty apod.);
 • mentol, který po umytí poskytuje příjemnou vůni kudrnatým.

Zajímavé: Názory trichlů ohledně používání mentolu v šamponu jsou nejednoznačné. Někteří argumentují, že má pozitivní vliv na strukturu pramenů. Jiné jsou proti použití nápravného prostředku, protože působí nepříznivě na dermis a působí jako na dráždivý účinek.

Výhody a nevýhody

Potenciální kupující by měl pochopit, že šampon proti lupům Head and Sholders není všelékem. Jedná se o kosmetiku, ne o terapeutickou drogu. Pokud jste neodstranili hlavní příčinu problému, nebudete s tímto nástrojem eliminovat lupy.

Výhody:

 • snadné použití;
 • je relativně nenákladná, i když obsahuje speciální součásti syntetizované chemickým průmyslem;
 • nejen eliminuje lupy, ale také dělá kadeře drobivé, objemné a zářící;
 • vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou hlavy, protože odstraňuje zarudnutí;
 • s pravidelným používáním opravdu odstraňuje nešťastné bílé váhy;
 • dobře voní;
 • pěna dobře, takže je poměrně ekonomická (například 400 ml láhev bude trvat 4 měsíce pro mytí vlasů střední délky).

Nyní promluvme o nedostatcích. Tento nástroj má následující nevýhody:

 • po použití může dojít k alergické reakci, protože obsahuje látky vyráběné chemickým průmyslem;
 • šampon nelze označit za přirozený, protože mezi 25 složkami je pouze 3 z přírodního původu - voda, sůl a kyselina citronová;
 • způsobuje návykové skalp;
 • efekt čistých vlasů rychle zmizí;
 • silně vysušuje dermis chlupaté části vlasů.

11 složek tvořících šampon je označeno jako "Nebezpečí". Jediným prvkem, který je skutečně určen pro aktivní boj proti lupům, je pyrithion zinečnatý. A teď si přemýšlejte, zda riskovat vaše vlasy a zdraví? Možná, že mezi farmaceutickými přípravky najdete více přirozených suspenzí na mytí hlavy.

Náklady na

Ceny šamponu závisí na objemu lahvičky a konkrétní sérii. Ty se pohybují od 170-450 rublů. Nástroj se neprodává v lékárně, můžete ji snadno nalézt na regálech supermarketů nebo kosmetických prodejen.

Kontraindikace

Nástroj nelze použít při individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. K určení alergických reakcí doporučují kosmetologové aplikaci kapky šamponu na kůži zápěstí nebo na vnitřní ohyb lokty.

Nedostatek příznaků reakce na dráždivý účinek, jako je zarudnutí, svědění, kopřivka, otok, umožňuje v budoucnu bezpečně aplikovat šampon jako léčbu lupů.

Během těhotenství a kojení byste měli tento šampon přestat používat, protože agresivní složky mohou proniknout do krve a absorbovat do placenty nebo mateřského mléka.

Pozor! Rovněž se nedoporučuje ženám používat speciální šampon Heden Sholders, určený pro muže. Faktem je, že vzorec "mužského" šamponu má speciální složky, které se dokonale projevují na hrubé pokožce hlavy a na ženskou jemnou dermis mohou způsobit vyrážky a svědění.

Fotografie před a po

Jak požádat

Je potěšením umýt vlasy šamponem na lupy Heden Sholders, protože dobře pěňuje a odstraňuje různé druhy znečištění. Navíc tento nástroj opravdu pomáhá zbavit nadváhy.

Doporučení k akci:

 1. Vlhké vlasy navlhčete teplou vodou.
 2. Nalijte nějaký výrobek do dlaně a osprchujte jej.
 3. Rozložte léčivou kompozici na pokožku hlavy.
 4. Masírování účinných látek po dobu 2-3 minut.
 5. Opláchněte normální tekoucí vodou.
 6. Postup můžete opakovat ještě jednou.
 7. Výrobce také doporučuje používat kondicionér nebo balzám, aby poskytl silu a lesk vlasům.

Pokud šampon přichází do styku s očima, okamžitě je vypláchněte proudem tekoucí vody.

Postup aplikace zbavit se lupů je 1-2 měsíce. Intenzita používání kosmetiky 2-3 krát týdně.

V rámci prevence můžete střídat svůj oblíbený šampon s suspenzí Heden Sholders tak, že jednou týdně použijete výrobek obsahující pyrithion zinečnatý. Průběh preventivních opatření je 1 měsíc. Doporučuje se, aby se na jaře a na podzim uchýlila k prevenci, kdy by mazové žlázy mohly selhat v důsledku restrukturalizace těla.

Účinnost

Mnozí uživatelé si všimli, že šampon šamponů hlavy Lupiny Ramena opravdu ulehčují mírnou seboroickou dermatitidu. Klinické zkoušky léku jsou také na jeho straně. Ukázaly, že již v sedmý den použití je množství bílých vloček výrazně sníženo.

Je třeba poznamenat, že ženy a muži zaznamenávají rychlou závislost na zavěšení na hlavu. Není-li dosaženo pokroku při odstraňování lupů, je nutné dočasně ukončit léčbu.

Zajímavý okamžik! 7 z 10 uživatelů, kteří se pokusili o šampon šamponu Heden Sholders, zanechali pozitivní zpětnou vazbu.

Tak, koupit nástroj pro boj s lupinami Heden Sholders nebo ne - rozhodnete se. Díky pyrithionu zinku je schopen potlačit houbu, která žije na pokožce hlavy. Jediná věc, která je matoucí, je přítomnost konzervačních látek, barviv, laurylsulfátu a dalších složek syntetizovaných chemickým průmyslem.

Skupina

Hlava Plece

Informace

Popis: Vítejte ve skupině Head Ramena - šampon číslo 1 na světě!

Již více než 50 let plníme své poslání - dáváme lidem krásné vlasy, zdravou pokožku hlavy a sebevědomí. Koneckonců, společně s hlavou Ramena nic nemůže zastavit - ani lupy! Zobrazit celý příběh...

Jsme vždy připraveni se s vámi podělit o tajemství důvěry a zodpovědět všechny vaše otázky!

Zúčastněte se našich soutěží, získávejte skvělé ceny a dozvíte se o exkluzivních životních hackách našich velvyslanců.
Důvěra je klíčem k úspěchu!

Přihlásit se a #Show yourself with head Ramena!

Správa skupiny si vyhrazuje právo smazat zprávy členů.
skupiny, pokud jsou:
∙ jsou hrubá, odmítavá, obscénní nebo agresivní;
∙ obsahují pomluvu, jsou podvodné nebo zavádějící;
∙ porušuje autorská práva nebo práva duševního vlastnictví;
∙ Podporovat ilegální aktivity;
∙ jsou urážlivé v tónovém nebo vizuálním obsahu;
∙ Obsahujte nevyžádanou poštu nebo máte v úmyslu způsobit technické problémy v práci
stránky;
∙ Absolutně nesouvisí s tématem stránky;
Porušují místní a / nebo mezinárodní právní předpisy;
∙ Jsou reklama v přírodě;
Umístěny mimo okruhy výslovně vyhrazené pro jejich zveřejnění (viz
požadavky na hlasování, nákup / prodej reklam,
charita).

Hlava Plece

Hlava Plece je značka šamponů proti lupům od společnosti ProcterGamble.

Vytvoření nového šamponu, který je zaměřen proti lupům, začal v roce 1950, ale trvalo asi 10 let, než se vytvořil nový vzorec. Používal jako účinnou složku zinečnatý pyrithion (zinek pyrithon), který je vysoce účinný při boji proti lupům a předcházení vzniku příznaků: svědění a lupy na pokožce hlavy.

V listopadu 1961 vedoucí šampon Na americkém trhu se objevily ramena.

Vědci společnosti ProcterGamble později vyvinuli unikátní formu částic, které zvyšují účinnost pyrithionu zinku. Při ultra silné modifikaci šamponu byla použita další účinná látka - sulfid selenu.

To pomohlo laboratorním vědcům vytvořit komplex Actizinc, který je dostupný ve všech produktech. balvany. Vzorec s přípravkem Actizinc účinně funguje díky tomu, že působí účinné látky proti lupům přímo na lézi, a to: účinně působí na houbu, která způsobuje tvorbu lupů. A to znamená, že lupy rychle zmizí, svědění a podráždění pokožky hlavy zmizí.

Dnes vědci vedou ramena zahájila projekt genomu Malassezia, aby studoval příčiny lupů a suché pokožky hlavy. Spolu s dalšími vedoucími vědci se podařilo izolovat genom Malassezia globosa. Taková studie v budoucnu přispěje k účinnější úlevě od lupů, suchosti a svědění kůže.

Propagace značky

Globální reklamní šampon Head Plece jsou dostatečně dlouho nasazené agenturou Saatchi Saatchi, který vytvořil některé vzpomínky. Zde jsou některé z nich.

Zajímavá kampaň pro šampon "Head" Ramena "provozovala reklamní agenturu" Saatchi Saatchi "ve Velké Británii v roce 2007.

Chcete-li se zapojit do jiné kampaně, inzerenti pozvali Troya Polamala, populárního hráče v americkém fotbalu. Tato volba byla provedena, protože má svěží účes, který se stal jeho vizitkou. Celá komunikace je založena na různých zábavných situacích spojených s vlasy Polamal. Například v jednom z kampaní na kampaně je ukázáno, jak Troy využila šampon hlavy někoho jiného, ​​aniž by se ptala Ramena vlasy Endurance a jeho vlasy byly doslova rostoucí před očima. V jiných reklamách skryje telefon ve vlasech, aby utopil vyzváněcí tón a zastíní slunce svým účesem, když vstoupí na pole.

Ale více reklamy:

Saatchi Saatchi v New Yorku zjistil, že mezi částicí lupy a tečkami jsou společné a oba mohou radikálně změnit význam příběhu, který vyprávěl hrdina videa. Bod, který ztělesňuje část lupů, padá, odděluje část věty a životnost hrdiny pokračuje zcela jiným směrem. Je nepravděpodobné, že by se - a divákovi - bude se jim líbit. Podívejte se, jak se to stane.

Plná verze (čárkami, tj. Bez lupů)

Složení šamponu "Head and Shoulders"

Složení šamponu proti lupům "Head and Shoulders", vyrobené společností ProctorGamble.

Složení

2. Síran laurátu amonného

3. Laurylsulfát amonný

4. Chlorid sodný

5. Glykol Distearat

7. Pyrithikon zinečnatý

8. Cetylalkohol

 1. Cocamide mea
 2. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid
 3. Citrát sodný
 4. DMDM Hydantoin
 5. Hydrogenovaný polydecén
 6. Benzoát sodný
 7. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / tricaprát
 8. Kyselina citronová
 9. Xylensulfonát amonný
 10. Tetrasodium EDTA
 11. Polynaftalensulfonát sodný
 12. Benzyl / alkohol
 13. Methylchlorisothiazolinon
 14. Methylizothiazolinon
 15. CI 42090
 16. CI 60730.

Dešifrování

1. Agua - voda.

2. Ammonium Laureth Sulfate (laureth sulfát amonný) je syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

3. Laurylsulfát amonný (laurylsulfát amonný) - syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

4. Chlorid sodný (chlorid sodný) - pravidelná sůl, se používá ke zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.

5. Glykol Distearat (glykol distearát) je syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemického produktu a mastných kyselin. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.

6. Dimeticon je syntetický silikonový polymer. Používá se jako odpěňovač, změkčovadlo, zvlhčovač.

Označeno značkou "Nebezpečí".

7. Zirkonový pyrithion - aktivní antimikrobiální a antifungální chemická sloučenina, inhibuje reprodukci a životně důležitou aktivitu hub - lupy patogeny, usuší pokožku hlavy.

Léčivo je účinné proti streptokokům, stafylokokům, houbám (zejména Pityrosporum orbiculare) a řadě dalších patogenních mikroorganismů.

Pyrithion zinečnatý, jako je sulfid selenu, kyselina salicylová, dehet a ketokonazol, způsobuje šampony proti seborrému a proti lupům.

8. Cetylalkohol (cetylalkohol) - složka palmového oleje. Změkčovač, zvlhčovač, emulgátor, tlumič výfuku, regulátor viskozity.

9. Parfém - v kosmetice se obvykle používá směs zápachů, zejména syntetického původu.

Označeno značkou "Nebezpečí".

10. Kokamid MEA - polosyntetická složka odvozená z kokosového oleje a petrochemie. Emulgátor, povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

Označeno značkou "Nebezpečí".

11. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid je polosyntetická složka. Antistatická, filmotvorná látka, regulátor viskozity.

12. Citrát sodný (citrát sodný) - polosyntetická složka - citrát sodný. kontrola pH, želatinové činidlo.

13. DMDM ​​Hydantoin (Formalin) - Formalin je velmi dobrá konzervační látka nejen pro muzejní exponáty, ale i pro jiné produkty.

Zvláště, jak se ukázalo, účinně chrání kosmetiku před zárodky. Jediná věc je špatná - nejen mikroby, ale také živé buňky trpí formalinem, zejména proto, že snadno proniká kůží.

Pokud je formalin v kosmetice velmi, velmi málo, s největší pravděpodobností nebude způsobovat mnoho škod, ale její konzervační schopnost bude méně.

Vzhledem k vyšší koncentraci může samotné zachovat krém stejně spolehlivě jako embryo v plechovce, nicméně výhody této kosmetiky budou sporné.

Každý výrobce, který používají formalin v kosmetice, tento problém řeší podle svých zájmů - je-li pro něj důležitější, že je výrobek skladován déle, potřebuje více formalinu, pokud je důležitější než stav pokožky spotřebitelů kosmetiky, pravděpodobně si zvolí další konzervační látku.

Pro výrobce kosmetických přípravků však stále neexistuje úplná svoboda volby, neboť je možné zvýšit koncentraci formalinu v kosmetických výrobcích pouze do určité míry.

Například v Evropě je její maximální přípustná koncentrace 0,2%, zatímco pokud je koncentrace vyšší než 0,05%, výrobce kosmetiky by měl na štítku napsat: "Pozor, tento výrobek obsahuje formalin".

Samozřejmě, přítomnost formalinu v seznamu složek nepřispívá k atraktivitě kosmetického přípravku.

Proto nejčastěji není volný formalin, který je přidáván do kosmetiky, ale látky, které uvolňují formalin, zatímco již v kosmetice. Toto je:

 • 5-brom-5-nitro-l, 3-dioxanu.
 • 2-brom-2-nitropropan-l, 3-diol.
 • imidazolidinylmočovina.
 • methenamin.
 • Quaternium-15.
 • DMDM hydantoin.
 • diazolidinylmočovina.
 • natriumhydroxyethylglycinát sodný.
 • benzylhemiformal.

Maximální přípustná koncentrace těchto látek v kosmetice se vypočítá tak, aby množství formalinu uvolněné z nich nepřesáhlo 0,2%.

Existují metody, které měří množství formalinu uvolněné každým z těchto konzervačních látek.

Avšak rychlost uvolňování formalinu a jeho množství silně závisí na složení, teplotě a době skladování.

V nádobě smetany, která po měsíce stojí na polici v uvolněné a vlhké koupelně, může být formalin propuštěn tak intenzivně, že její koncentrace bude mnohem vyšší než u výrobců kosmetických prostředků.

Čtyři konzervační látky z tohoto seznamu - imidazolidinylmočovina, diazolidinylmočovina, hydroxymethylglycinát sodný a benzylhemiformal - jsou známé, že produkují formalin zvláště rychle.

A dva z nich - imidazolidinylmočovina a diazolidinylmočovina - tvoří několik formalinových izomerů, jejichž koncentrace je velmi obtížně určitelná.

Podle odborníků z SCCNFP (Vedecký výbor pro kosmetiku a nepotravinářské výrobky - vědecký výbor pro kosmetické a nepotravinářské výrobky) může při použití maximální přípustné koncentrace těchto látek množství uvolněného volného formalinu z nich překročit povolenou hodnotu 0,2%.

Označeno značkou "Nebezpečí".

14. Hydrogenovaný polydecén (Hydrogenovaný polydecén) je syntetický olej, který podporuje snadnou distribuci kosmetiky na kůži, změkčuje ji. Používá se v potravinářském průmyslu při výrobě cukrovinek.

15. Benzoát sodný (benzoát sodný) je syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka

Označeno značkou "Nebezpečí".

16. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / Tricaprát je syntetický polymer odvozený od oxiranu (ethylenoxidu) a trimethylolpropantriakrylátu. Emulgátor, povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Polymethylalkohol trimethylolpropan (etriol) nachází široké průmyslové využití při výrobě vysoce kvalitních syntetických olejů, alkydových a epoxidových pryskyřic, laků, povrchově aktivních látek a plastifikátorů.

17. Kyselina citronová (kyselina citronová) je bílá krystalická látka bez zápachu s příjemnou chutí.

Rozpustný ve vodě a ethanolu. Získané z přírodních rostlinných zdrojů (citrón, jahoda, atd.) Nebo kvasením z cukru.

Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku.

Přivádí se do kompozice čistících krémů, depilačních prostředků, vlasových výplachů, barviv na vlasy a krémů pihových.

PH kontrola, želatinová složka, exfoliant.

Označeno značkou "Nebezpečí".

18. Xylensulfonát amonný - syntetická složka. Povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

19. Tetrasodium EDTA je činidlo, které váže ionty těžkých kovů (hlavně železo) a pomáhá zabraňovat změně barvy.

20. Polynnaftalensulfonát sodný je syntetická složka. Emulzní stabilizátor, povrchově aktivní látka.

21. Benzyl / alkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

22, 23. Methylchloroisothiazolinon, Methylizothiazolinon - deriváty isothiazolonu, které jsou aktivními složkami kationu, což je konzervační látka se širokým spektrem antimikrobiálních účinků proti gramnegativním a grampozitivním bakteriím, houbám a kvasinkám.

24. CI 42090 - syntetické barvivo - různé soli amonné, sodné a hlinité. Modré barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

25. CI 60730 je syntetické barvivo. Fialové barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Výsledkem je, že z 25 složek jsou 3 (!) Odvozeny z přírodních látek (voda, chlorid sodný (chlorid sodný), kyselina citronová), zbytek se získává synteticky, 11 (!) Součásti jsou označeny jako "Nebezpečí".

Při analýze obsahu šamponu jsme zjistili, že jedna (!) Přísada - zinek pyrithionu aktivně bojuje proti lupům.

A co ostatním 24? Existuje příliš mnoho různých stabilizátorů, regulátorů viskozity, povrchově aktivních látek atd. Pro jeden aktivní prvek?

Mimochodem, skutečnost, že většina těchto "dalších" prvků jsou vedlejšími produkty petrochemie, je pravděpodobně odpovědí na tuto otázku.

Označení "Nebezpečné" znamená, že tato složka může být mírně dráždivá nebo způsobit alergickou kožní reakci, může být potenciálně toxická nebo karcinogenní nebo existuje možnost znečištění životního prostředí nebezpečnými vedlejšími produkty během její výroby. Tato značka také znamená, že na výrobu této složky jsou uložena omezení. Absence tohoto symbolu neznamená, že tato složka je bezpečná pro všechny jednotlivce.

Little Lie hlavu Ramena ".

Brzy ráno. Při průchodu si zahrál reklamu v televizi. Jeden čistý paprsek proudí z obrazovky. Šampon hlavy a ramen. Ležím kolem. Hlava a ramena, to je doslovný překlad. Koupit mýdlovou vodu a nebudete mít lupy! Jaký velice chytrý muž přišel s hloupým jménem, ​​přidal slogan, který by nebyl, kdyby se tato hlava omývala směsí a celý svět k ní padl. Rzhu Nimaga. Zde je jen marketingový genius! Takže všechno je jednoduché! Chtěl bych to. Ale potíže. Nenávidím lhát.

Taková malá lež v obrovském oceánu lží. Ale lidé věří. Věřte, plaťte a kupujte.

A podívejme se, jaká je základna této mýdlové vody jako hlavní bojovník proti lupům? Pyrithion zinečnatý. To je to, co. Ale tato věc skutečně vypadá takto:

Pyrothion zinku je nejoblíbenější léčbou lupů a seboroické dermatitidy. Má také antibakteriální vlastnosti a je účinný proti patogenům třídy stafylokoků a streptokoků. V medicíně, používaný při léčbě psoriázy, ekzémů, kožního onemocnění hub, houbové choroby stop (syndrom sportovci nohy), suchost kůže syndrom, atopická dermatitida, pásový opar a vitiligo.

Ve Spojených státech je zirkonium pyrithion schválen jako externí lék bez předpisu pro léčbu lupů. Tato účinná látka se nachází ve většině šamponů proti lupům. Nicméně ve formě, ve které je používán v průmyslu av koncentrované formě může být zdraví škodlivé při kontaktu nebo při orálním podání.

A! Nedávné studie ukázaly, že pyrithion zinku způsobuje silnou reakci tepelného šoku, což může způsobit poškození DNA a poly (ADP-ribóza) polymerázy energetické krize závislé v kultuře lidských kreotinotsitov a melanocytů při koncentracích tak nízkých, jako nM.

Legrační blbnutí se ukáže! A kdo by pochyboval? Ale reklama a producent tohoto a nejen tohoto hovno, lidstvo zajišťuje opak.

Jsou zde další novinky! V poslední době ProcterGamble Uchionye vyvinulo unikátní formu částic, které zvyšují účinnost pyrithionu zinku. V ultra silné modifikaci šamponu byla použita další účinná látka - sulfid usazování.

Skvělé! Sulfid usazování blokuje růst epidermálních buněk a epiteliálních folikulů, snižuje tvorbu korneocytů. Cítíš, že se vaše pokožka hlavy zhoršuje? Už žádné? Blokuje růst epidermálních buněk. To je úplný pisár!

Předávkování sulfidem z vesmíru je následující:

Podráždění kůže, lokální alopecie, změna barvy vlasů. Alergické reakce (pruritus, kožní vyrážka, dermatitida, ekzém).

Je charakterizován jevy obecné intoxikace. Symptomatická léčba opakovaným praním žaludku a intenzivní detoxikace podle standardní techniky.

A výrobce říká: Speciálně určené pro boj s přetrvávajícími lupy!

Ay, jo, jo! Jaká krásná lož! A zářící štěstí lidé s nádhernými vlasy na reklamních brožurách vás ujišťují o tom samém.

BELLING, DRY A CITLIVÉ HLAVNÍ KŮŽE? MÁME STANOVISKO odborníků!

To je "odborníci". Stále jim věříte? A pak jdeme k tobě!

Vyzkoušeli jste různé možnosti, ale nic vám nepomůže?

"Zjistěte, proč váš současný šampon nepomůže! Jako klinicky testovaný vzorec Head Ramena konečně zastaví přetrvávající lupy! "

Všechno to začalo takhle. To je ale velmi chytrý muž v roce 1961, se rozhodl „dělat dolar“ na lidské hlouposti, vynalezli němý titul, přidal slogan, který lupů nebude prát se směsí v případě, že hlava celého světa vedl k tomu.

"Všechno je koupeno: láska, umění, planeta Země, vy, já... Zvláště mě.
Člověk je výrobek. Stejně jako ostatní - s omezenou trvanlivostí...
Jsem inzerent. Dělám ti sen o něčem, co nikdy nemůžeš mít. Naše obloha je vždy modrá, dívky jsou vždy krásné... Dokonalé štěstí, retušované pomocí Photoshopu. Myslíš, že udělám svět krásnější? Jak to... já ho zničím... "

Šampon hlavy a ramen

Heden Sholders je velmi známý šampon (díky populární reklamě), který obsahuje různé typy pro téměř všechny (nebo všechny?) Typy vlasů. Pěkně stylové zakřivené balení okamžitě zachycuje vaše oko. Samotný šampon je velmi tlustý, a proto odolný. Výrobce slibuje, že po nanesení šamponových lupů "zabije" a vlasy budou čerstvé a čisté po dlouhou dobu.

Šampon hlavy a ramen

Recenze šamponů Heden Sholders nejsou obecně tak špatné. Šampon, samozřejmě, není levný, ale díky své funkci čištění a dočasné eliminace lupů se dokonale hodí. A pokud například použijete nějaký šampon s vůní Apple nebo mentolu, získáte také příjemnou vůni. Kritici šamponu říkají, že šampon je neúčinný proti lupům: někdy nejsou lupiny vůbec odstraněny nebo jen zřídkakdy odstraněny a někdy se po použití těchto šamponů dokonce objevují ještě víc. Někdy, jak bylo poznamenáno, po nanesení některého z šamponů se vlasy mohou stát nějakým časem suché a bez života - ale nejspíš je to individuální nesnášenlivost.

Jako by to nebylo, Heden Sholders na trhu šamponů po velmi dlouhou dobu a mnoho lidí je docela spokojen s ním.

Cena šamponu hlavy a ramen

Můžete koupit jakýkoliv šampon Heden Sholders pro asi 300 rublů (na 400 ml). Balení o objemu 200 ml není pro nákup tak výnosné, protože za to budete muset zaplatit asi 200 rublů. Najdete ji v online obchodech (kde si můžete koupit levnější a dražší) a v běžných supermarketech (podobně).

Složení šamponů hlavy a ramen

Samozřejmě, že různé šampony Heden Sholders budou mít jiné složení. Ale většina komponentů má stále společné komponenty:

- Formalin - tato látka chrání šampon před různými mikroby.

- Laurylsulfát sodný je čistící prostředek, který odstraňuje nečistoty. Nebezpečný pro vlasy a pokožku ve velkém množství.

- Síran sodný loret sodný - tvoří pěnu a hustotu šamponu. Také nebezpečné pro lidi ve velkých dávkách.

- Chlorid sodný - je odpovědný za viskozitu šamponu. Dráždění pokožky je možné, pokud je vystaveno velkému množství této látky.

- Mentol - díky němu má šampon příjemnou vůni.

Také k zjemnění pokožky je citovaný alkohol a pyrithion zinečnatý je zodpovědný za ničení hub - příčiny lupů a jiných skalpových onemocnění. A samozřejmě existují různé barviva a konzervační látky, jako u jiných šamponů.

Jak vidíte, v rámci společnosti Heden Sholders existují pro člověka extrémně škodlivé látky. Ano, a přírodní složení je také nepravděpodobné, že pojmenuje (ve srovnání s čistou linií - nebe a země).

Typy šampónů Hlava a ramena

Jak bylo uvedeno, pro různé účely může být jiný šampon. Zde jsou některé známé druhy:

- Silné a silné. Kromě odstranění lupů se tento šampon zaměřuje na tloušťku vlasů, takže vypadá ještě elegantněji. Recenze jsou téměř vynikající: ve většině případů je tvrzený účinek opravdově pravdivý, navíc se říká o posilování vlasů a lesku. Dokonce i mínusy nejsou prakticky poznamenány, s výjimkou vzácných (říkají se o nadhodnoceném a nepříliš příjemném složení).

- Proti vypadávání vlasů. Tam je jak pro ženy, tak pro muže. Šampon je navržen tak, aby se vypořádal s takovými problémy, jako je lupů a vypadávání vlasů, ale stojí za to, že to není léčebný šampon a po ukončení používání šamponu se mohou problémy vrátit. Názory jsou pozitivnější: zaznamenávají mimořádně příjemnou vůni šamponu, jeho ekonomiku v užívání, protože je silná. A z účinků: vlasy jsou dobře vyčištěné a kolem lupů a vypadávání vlasů - začnou negativní recenze (samozřejmě vůbec ne): v těch nejlepších případech může být odstranění lupů pouze částečně (například problém s vypadáváním vlasů) a v nejhorším případě - Problém může jen zhoršit. Ale jelikož jsou ještě pozitivnější recenze, můžete zkusit tento šampon (obecně se radikálně zbavit problému vypadávání vlasů, doporučujeme použít medikované šampony, například Aleran).

- Hlasitost od kořenů. Tento šampon dodá Vašemu vlasům objem a chuť po aplikaci (na chvíli a čistící vlasy si myslím, že nemá smysl mluvit o odstranění lupů). Většina recenzí říká toto: hlasitost může trvat až do následujícího dne. A z příjemných malých věcí - vlasy jsou měkké, vůně je velmi příjemná. Někteří lidé byli s tímto šamponem nespokojeni: objem slibu nebyl a některé vlasy se obecně staly po aplikaci. Ale dobré, takové recenze mezi pozitivní - jednotky, takže šampon je velmi dobrý!

- Základní péče. Možná je tento šampon nazýván "standardem" pro Heden Sholders. Vlasy po aplikaci by měly být čisté, hladké a lupiny by měly být odstraněny. Podle hodnocení jsou hodnocení šamponu průměrné: šampon jako celek se dobře vyrovná s jeho úkolem, ale někteří nemají rádi cenu šamponu (koneckonců, je možné si koupit levnější léčbu pro jednoduché čištění), někdy ani nezachrání deklarovanou likvidaci likvidace. Obecně platí, že všechno je individuální, ale pro čištění šamponu je vhodné "s třeskem" :)

- Čerstvá jablka. Citrus čerstvost. S mentolem. A další různé aromatické variace standardního šamponu Heden Sholders. V některých případech lze nalézt šampon 2 v 1 (to znamená šampon a balzám pro kondicionér). Pro změnu můžete neustále kombinovat chutě (například jeden den, kdy se vydáte na Arctic Ice, další páchne jako jablko a třetí vyfouká od vás Ocean Energy). Recenze těchto šamponů jsou obecně dobrá - odstraňuje se lupy, vlasy se čistí a voní, než by měly být, ale negativní recenze říkají, že šampon se v některých případech nemůže zbavit lupů a dokonce způsobit suchu. Ale přínosy většiny lidí takové problémy po použití těchto šamponů nejsou viditelné.

Samozřejmě, to nejsou všechny šampony Heden Sholders. Ovšem, jak říká většina lidí, mnoho z nich se docela dobře vyrovná s jejich úkolem - eliminuje lupy (samozřejmě dočasně, stejně, bez ohledu na to, co říkáte, ale je to jen pravidelný, i když velmi dobrý šampon) a přivede hlavu do normálního stavu..

Šamponová linka proti lupům Heden Sholders (Head Ramena)

Brand Head Ramena je jedna z mála značek, která získala celosvětovou popularitu kvůli rozmanitosti svých produktů.

Nejslavnějším produktem této značky je šampon proti lupům.

Jak efektivní je při řešení problémů pokožky hlavy a proč je tak chválena zákazníky?

Výhody a nevýhody

Jedna z hlavních výhod šamponů proti lupům Heden Sholders (Head Ramena) je široké spektrum akcí. Unikátní kompozice nejen bojuje s peelingem, ale také ovlivňuje stav celého vlasu. Zdůrazňujeme jeho hlavní výhody:

 • široká škála produktů - každý si bude moci zvolit nástroj pro svůj typ vlasů;
 • linka je prezentována prostředky pro muže a ženy;
 • aktivní složky nevysuší vegetaci na hlavě;
 • eliminuje suchost a normalizuje rovnováhu tuku;
 • vhodné pro citlivou pokožku hlavy;
 • rychle se vyrovná s odstraněním lupů;
 • dává jemnost, hedvábnost a lesk;
 • Vhodné pro běžné použití.

Stejně jako téměř jakýkoliv produkt, Head Ramena mají své nevýhody:

 1. takže problém se nevrátí, budou muset používat po celou dobu;
 2. existuje riziko alergické reakce;
 3. mnoho chemických složek a málo přírodních.

Přehled hlavního pravítka Plece

Oblíbené šampony proti lupům - vyvinutý firmou Procter Gamble

Podívejme se podrobněji na to, co je součástí řady a jak vybrat produkt pro váš typ problému.

Citrusová svěžest

Výraznou přísadou je extrakt z citrusových plodů. Vhodné pro mastné vlasy a pro každodenní použití. Speciální formulace na úpravu nejen šetří od odlupování, ale také osvěžuje kudrlinky, což jim dává zdravý vzhled.

Pokud máte barvené vlasy nebo poškozené kořeny po perm a dalších kadeřnických procedurách, pak tento produkt pomůže co nejkratší dobu obnovit strukturu.

Arctic Ice

Jak výrobci říkají, nástroj obnovuje pokožku a bojuje proti zánětu a svědění.

Díky neutrálnímu pH může být používán každý den bez poškození vegetace. Nezasychá kudrlinky a zvlhčuje pokožku hlavy. Doporučeno pro suché vlasy.

Hydratační péče

Unikátní vzorec hluboce ovlivňuje epidermis, žárovky a prameny, zvlhčuje a chrání před vnějšími dráždivými účinky. Obsahuje mandlový olej a kokos, které pečlivě pečují o zvlněné a nezdravé vlasy, což je měkké a pružné.

Doporučeno pro poškozené prameny po barvení a kroulování. Formula péče má uklidňující účinek na podrážděné části pokožky, zmírňuje zánět a zarudnutí, odstraňuje z kořenů bílé šupiny a osvěžuje kudrlinky.

Čerstvá jablka

Vhodný pro každodenní péči. Vůně zeleného jablka a ovocného extraktu vám umožní po prvním použití cítit svěžest a lehkost.

Nejen že čistí pokožku dobře, ale působí také jako klimatizace, vrací zdravý lesk a estetický vzhled vlasů.

Pro plešatost pro muže

Určeno speciálně pro muže. Má výraznou chuť. Za prvé, zaměřené na boj s plešatostí.

Přesto se doporučuje pro boj s dermatologickými onemocněními. Vhodné pro časté terapeutické a profylaktické použití.

Citlivá péče

Hlavní přírodní složkou je aloe vera. Má příznivý účinek na podrážděné oblasti a snižuje zánět.

Tento výrobek je hypoalergenní a neobsahuje barviva. To je důvod, proč je považován za nepostradatelného pomocníka proti odlupování pro osoby náchylné k alergickým reakcím.

Základní péče

Vytvoří kudrlinky poslušný, měkký, uvolňuje suchost a odlupování. Dobré pro suchou pokožku hlavy. Snižuje podráždění, snižuje zarudnutí, působí proti vzhledu váhy.

Výživná péče

Doporučeno pro poškozené, matné a dělené konce. Přírodní ingredience - levandule, bavlna a guar - vyživují kudrlinky a pokožku, dávají účesu zdravý a dobře upravený vzhled.

Neutralizuje nadbytečnou sekreci tuku a normalizuje metabolické procesy epidermis.

Staré koření

Určeno speciálně pro muže. Čistí, odstraňuje vločky a při pravidelném používání 100% eliminuje problémy epidermis.

Příjemná pánská vůně tekutiny po dlouhou dobu po úpravě vody.

Uklidňující péče

Doporučuje se pro zhoršené lupy, kdy se hlava začíná svědí a podráždí.

Eukalyptus ve směsi snižuje podráždění a svědění, bojuje proti suchu a obnovuje vyvážení tuku.

Silné a silné

Tento produkt pomáhá při slabém a tenkém vlasu. Pravidelné užití pomáhá tloustnout a kořeny silné a zdravé.

Tento typ pravítka je určen pro poškozené prameny, které vyžadují ochranu před vnějšími negativními faktory.

Pro plešatost pro ženy

Intenzivní péče o epidermis a prameny, které jsou silné a chráněné před všemi dráždidly.

Jeho aktivní složky nejen šetří peeling, ale také zabraňují plešatosti. Obsahuje jedinečný obsah látek, který zahrnuje tři komponenty pro kondicionování.

Sportovní čerstvé

Osvěžuje a obnovuje kadeře, zvlhčuje a chrání před lupinami a pálením.

Skvělé pro mastnou hlavu. Po skončení procedury vlasy zůstávají čerstvé, objem a čistí celý den.

Energie oceánu

Produkt je vyráběn na bázi mořských nerostů. Vzorec je určen speciálně pro vlasy, které ztratily zdravou a sálavou vodu.

Bojuje s hlavními problémy hlavy a obnovuje tukovou rovnováhu epidermis.

Hluboké čištění

Vyrobeno speciálně pro muže. Podle výrobců, v jediné aplikaci, jedinečný vzorec kompletně eliminuje svědění, čímž se živé, lesklé a měkké prameny.

Díky citrusovému a mátovému nálevu lék dokonale upravuje kudrlinky.

Hlasitost od kořenů

Určeno pro milovníky svěžích a objemných účesů. Vhodný pro ty, kteří rozdělí a zlomí špičky.

Doporučuje se také pro prameny poškozené chemickými postupy. Ideální pro tenké, slabé a nudné kadeře.

Co je součástí šamponu?

Složení produktu zahrnuje asi 25 složek a většina z nich je syntetického původu. Vzhledem k různorodosti chemikálií na této trati se můžete setkat s řadou kontroverzních názorů.

Nicméně doporučuje to ruská společnost dermatologů.

Takže co je součástí hlavní struktury:

 • pyrithion zinečnatý - bojuje proti mikroorganismům a houbám, které způsobují lupy. Tato složka se často vyskytuje v analogových produktech proti seborrheu, protože má zvýšenou aktivitu proti patogenům dermatologických onemocnění.
 • Mentol dodává vlasům vlasy, vůni a vitalitu. Názory na užitečnost této složky se však liší. Někteří trichologové neschválí používání mentolu, neboť věří, že má negativní vliv na pokožku hlavy.

Jiní, naopak, tvrdí, že tato látka působí jako kondicionér, osvěžuje prameny a činí je poslušnými a měkkými.

 • Cetylalkohol - působí jako zvlhčovač a změkčuje suché kůry v kořenech.
 • Formalín stoupá, aby chránil před bakteriemi. Mnoho trichologů je znepokojeno používáním formalinu v šamponech, jako by se absorbovalo do kůže, mohlo by to poškodit zdraví.

  Jako součást hlavy Plece množství formalinu je bezpečné.

  Kromě těchto složek obsahuje kompozice také kyselinu citrónovou, citrát sodný, chlorid sodný, síran amonný a komplex chemických barviv.

  Aplikace

  Pro pozitivní efekt Hlava Ramena se doporučuje používat podle pokynů:

  1. Naneste malé množství do mokré hlavy a rozetřete ji po celé ploše a prameny.
  2. Peněžit kapalinu a pracovat na všech částech hlavy a pramenů po dobu 2-3 minut s masážními pohyby.
  3. Pěna vypláchněte teplou vodou.

  Chcete-li zvýšit efekt a dosáhnout rychlého výsledku, doporučujeme výrobcům používat jiné značky - spreje, balzámy nebo kondicionéry.

  Doba trvání léčby šamponem je velmi individuální. Aplikujte nejméně třikrát týdně po dobu 1-2 měsíců.

  Kdy čekat na výsledek od hlavy Ramena?

  Výrobky hlavy Ramena mají rychlý účinek. Výsledek bude viditelný po 2-3 aplikacích. Plně odlupování se uskuteční během jednoho měsíce pravidelného používání.

  Kontraindikace

  Neexistují žádná zvlášť závažná omezení používání šamponu. Nicméně je kontraindikováno u lidí náchylných na alergie na látky, které tvoří.

  Před aplikací výrobku se ujistěte, že nezpůsobuje alergie.
  K tomu použijte malé množství kapaliny na ruce. Pokud během několika minut kůže nezačervenala a přípravek nevyvolával žádné nepříjemné pocity, pak se nemusíte bát nežádoucí účinky.

  Podívejte se na recenzi videa o testování tohoto šamponu:

  Hlavní funkce Hlava Ramena - v různých druzích proti lupům. Každý, kdo čelí problému na pokožce hlavy, může zvolit typ šamponu, který se nejen zbaví problému, ale také dá zdravě vypadat vlasům.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy