logo

Recenze šamponu proti lupům Heden Sholders

Většina lidí čelí takovým problémům, jako je lupy. V současné době existuje mnoho možností, jak tento problém řešit. Jedním z nejúčinnějších produktů je šampon hlavy a ramen. Tento šampon je velmi rozmanitý. Dodává se s vůní levandule, citronu, mentolu, jablka. Je určen speciálně pro muže i ženy. Je zaměřen nejen na odstranění lupů, ale také na vytvoření objemu vlasových kořenů, pro mastné vlasy, pro vlasy náchylné k vypadávání vlasů, pro suché vlasy.

Složení Hlava a ramena

 • Formalin;
 • pyrithion zinečnatý;
 • cetylalkohol;
 • menthol;
 • citrát sodný;
 • laurylsulfát amonný;
 • kyselina citrónová;
 • voda;
 • chlorid sodný.

Může však každá osoba přijít a mít prospěch? Ukazuje se, že má jak výhody, tak nevýhody.

Pozitivní recenze

Moje vlasy jsou suché a náchylné ke ztrátě, takže je třeba pečlivě pečovat o ně: speciální výživné šampony, balzámy a masky. Snažil jsem se spoustu různých nástrojů, ale výsledek mi nezasáhl.

Jednou jsem šel do hypermarketu a náhodou narazil na hlavu a ramena. V té době se jednalo o akci a byla tam velká sleva. Hned jsem si vzpomněl, jak mi pomáhal lupinami. I když jsem to neměl, ale moje hlava byla svědí.

Tak jsem se rozhodl koupit šampiňóny mandlového oleje. Už jsem to použil. Vůně šamponu je velmi příjemná, dobře umyté a cena je rozumná. Byl jsem spokojen s výsledkem: svědění bylo pryč, vlasy téměř přestaly vypadávat. Tento šampon také zvyšuje objem vlasů u kořenů.

Ale je tu i mínus - vlasy se rychle znečišťují. Možná to závisí na obsahu tuku v pokožce hlavy, nevím. Celkově jsem stále velmi potěšen.

Chci se s vámi podělit o recenzi mé oblíbené šamponové hlavy rameny. Používám ji osm let. S jakým zápachem prostě nebyl, zkusil všechno a byl vždycky potěšen. Rozhodla jsem se, že to zkusím, když dostanu lupy. Tento problém byl vyřešen rychle. Ani jsem si nemyslela, že bych se tak rychle rozloučila s lupinami. Ale s šamponem jsem se nechtěl rozloučit. Dobře zvlhčuje vlasy a vůně dobře, chloupky velmi snadno, měkké, nemazané po dlouhou dobu. Koupím láhev vždy velkého objemu - 400 ml. Dlouho a dostatečně za cenu. Doufám, že tento šampon mě nikdy nedovolí.

Šampon hlavy ramena je úžasný! Má spoustu výhod:

 • obsahuje mandlový olej;
 • dodává lesk vlasům;
 • rychle odstraňuje lupy;
 • nezpůsobuje podráždění a nezasychuje pokožku hlavy;
 • šampon ekonomický, protože konzistence je velmi silná.

Jedním slovem - vynikající šampon, doporučuji!

Moje vlasy jsou velmi nezbedné a těžké, takže musím použít stylingové nástroje. Z tohoto důvodu musí být hlava každým večerem omyta. Objevila se lupy, vlasy oslabily a začal jsem hledat dobrý šampon. Po přečtení recenzí na internetu jsem se zastavil u vedoucího Plece. Koupil jsem tento šampon a začal ho používat. Po několika použitích jsem si všiml, že lupy jsou opravdu málo. Vlasy se více hydratují. A o vůni většinou mlčet - nádherné. Jsem potěšen, radím vám, abyste to zkusili

Můj šampon skončil a rozhodl jsem se zkusit něco nového. Důvěřoval jsem recenzím, reklamě a koupil jsem Head Plece. Jak se vyrovnává s lupinami, nevím, protože jsem to neměl. Ale vlasy se stávají měkčími, poslušnějšími, snadněji se hřebovými, a to je také důležité! Vůně skvěle - mandle. Šampon je obecně dobrý.

Ahoj všichni! Chci s vámi podělit o recenzi hlavy šampónu Plece. Vždy mi pomáhá v boji proti lupům a velmi dobře se vyrovná s tímto problémem. Vůně dobře, vůně po umytí hlavy se koná celý den. Tlustá konzistence, tak dost dlouhá doba. Skutečně zvlhčuje vlasy, ale stále používám balzám a jednou týdně na masku. Mám hlavu Plece se jí líbily.

V poslední době mám nový problém - lupy. Po přečtení pozitivních recenzí o ramenou hlavy jsem se zastavil. Šampon je skvělý! Účinky jsou úžasné! Po několika použitích jsem zapomněl na lupy. Vlasy jsou poslušné, měkké a dlouho se nečistí. Radím vám vyzkoušet!

Šampon hlavové ramena mi byl dán jako dárek, když jsem koupil kosmetiku. Ale bál jsem se ho používat, protože jsem četl negativní recenze na internetu. Měl jsem trochu lupů. Ale z častých foukaných vlasů se vyschlo. A já jsem se rozhodla umyt hlavu. Byl jsem šokován! Vlasy se změkčily, zvlhčily, získaly objem a lupiny zmizely. Hlava ramena super! Poradím!

Můj manžel používá jen čtyři roky ramena hlavy. Zkoušel to, když dostal lupy. Nyní nemá lupy, ale jiný šampon prostě nevyhovuje - okamžitě se objeví lupy a vlasy se stanou jako sláma. Teprve po hlavách ramena jsou měkké, příjemné na dotek a vůně skvěle voní. Pro něj je to nejlepší šampon! Radím vám vyzkoušet!

Negativní recenze

Dlouho se bojuji s lupinami, ale výsledek se neobdivuje. Lupiny zmizí a po chvíli se objeví znovu. Začala hledat informace na internetu, přišla k pozitivním recenzím o praktické chondarze s mandlovým olejem. Rozhodl jsem se ji koupit. Byl jsem spokojen s výsledkem. Lupiny a svědění jsou pryč. Ale o měsíc později jsem si všiml, že se vlasy rychle začaly mastnat v kořenech. Proto jej neodpovídám lidem s mastnými vlasy. Chci koupit šampon stejné značky, ale pro normální vlasy, jako je moje. Doporučuji ramena hlavy s mandlovým olejem pro lidi se suchými vlasy.

Viděl jsem krásný inzerát o ramenou hlavy, četl recenze a koupil. Ano, to voní dobře, spěje, ale nemůže se vyrovnat s lupinami. Po umytí vlasů tímto šamponem jsem byl trýznivý po celý dva dny a pak jsem se zastavil. Lupiny se neztrácejí, vlasy se uschly. Obecně je to všechno jen krásná reklama, ale žádný účinek.

Před cestou do moře jsem se rozhodl koupit si malou láhev šamponu, aby nebyla vzata zpět. Rozhodla jsem se koupit ramena hlavy, recenze byly celkem dobré. Ano, odstraňuje lupy, pach dobře, pěny dobře, ale jsou zde také nevýhody! Silně skočí vlasy, vysoké náklady, jeho struktura obsahuje hodně chemie. No, obecně jsem s nimi nebyl moc spokojen!

Heden sholders lupy recenze

ZÁVISLOST na šamponu nebo jak vystoupit z Hedena Sholdera? (moje zkušenost, ale moje sestra nepomohla)

Všichni lidé mají odlišný typ vlasů a pokožku hlavy, které vám vyhovují, nemusí být nutně vhodné pro jiné. Prostředky musí být zvoleny jednotlivě.

Několik týdnů jsem skočil do toho a teprve teď jsem pochopil, že je to pravda, že se točilo, lupiny a vlasy byly vlečené a pak se všechno stalo normálním.

Moje téma nemocných vlasů, nebo při hledání dobrého šamponu: (((moje zkušenost, může někdo přijít v pořádku.

Jsem kadeřník a můj vlastní buď s profesionálním šamponem nebo nejjednodušším a nejlevnějším šamponem na bylinkách, můj typ vlasů je "mastné kořeny, suché konce"... masky a balzámy jsou profesionální a drahé, pokud nic nepomůže... hormony... a přestali kupovat tyto šampony... jako jsou heden, pantin, atd., mají velmi špatný účinek na strukturu a vlasy obecně... vůbec ne samozřejmě, ale pro většinu lidí

R.s. a konec po ombře, to není barva, která spálila, ale hlava kadeřnice, která vám to dělala, když děláte všechno s myslí, nebudete nic spálit.

hodně štěstí... vlasy budou obnoveny, nebojte se

Šamponová linka proti lupům Heden Sholders (Head Ramena)

Brand Head Ramena je jedna z mála značek, která získala celosvětovou popularitu kvůli rozmanitosti svých produktů.

Nejslavnějším produktem této značky je šampon proti lupům.

Jak efektivní je při řešení problémů pokožky hlavy a proč je tak chválena zákazníky?

Výhody a nevýhody

Jedna z hlavních výhod šamponů proti lupům Heden Sholders (Head Ramena) je široké spektrum akcí. Unikátní kompozice nejen bojuje s peelingem, ale také ovlivňuje stav celého vlasu. Zdůrazňujeme jeho hlavní výhody:

 • široká škála produktů - každý si bude moci zvolit nástroj pro svůj typ vlasů;
 • linka je prezentována prostředky pro muže a ženy;
 • aktivní složky nevysuší vegetaci na hlavě;
 • eliminuje suchost a normalizuje rovnováhu tuku;
 • vhodné pro citlivou pokožku hlavy;
 • rychle se vyrovná s odstraněním lupů;
 • dává jemnost, hedvábnost a lesk;
 • Vhodné pro běžné použití.

Stejně jako téměř jakýkoliv produkt, Head Ramena mají své nevýhody:

 1. takže problém se nevrátí, budou muset používat po celou dobu;
 2. existuje riziko alergické reakce;
 3. mnoho chemických složek a málo přírodních.

Přehled hlavního pravítka Plece

Oblíbené šampony proti lupům - vyvinutý firmou Procter Gamble

Podívejme se podrobněji na to, co je součástí řady a jak vybrat produkt pro váš typ problému.

Citrusová svěžest

Výraznou přísadou je extrakt z citrusových plodů. Vhodné pro mastné vlasy a pro každodenní použití. Speciální formulace na úpravu nejen šetří od odlupování, ale také osvěžuje kudrlinky, což jim dává zdravý vzhled.

Pokud máte barvené vlasy nebo poškozené kořeny po perm a dalších kadeřnických procedurách, pak tento produkt pomůže co nejkratší dobu obnovit strukturu.

Arctic Ice

Jak výrobci říkají, nástroj obnovuje pokožku a bojuje proti zánětu a svědění.

Díky neutrálnímu pH může být používán každý den bez poškození vegetace. Nezasychá kudrlinky a zvlhčuje pokožku hlavy. Doporučeno pro suché vlasy.

Hydratační péče

Unikátní vzorec hluboce ovlivňuje epidermis, žárovky a prameny, zvlhčuje a chrání před vnějšími dráždivými účinky. Obsahuje mandlový olej a kokos, které pečlivě pečují o zvlněné a nezdravé vlasy, což je měkké a pružné.

Doporučeno pro poškozené prameny po barvení a kroulování. Formula péče má uklidňující účinek na podrážděné části pokožky, zmírňuje zánět a zarudnutí, odstraňuje z kořenů bílé šupiny a osvěžuje kudrlinky.

Čerstvá jablka

Vhodný pro každodenní péči. Vůně zeleného jablka a ovocného extraktu vám umožní po prvním použití cítit svěžest a lehkost.

Nejen že čistí pokožku dobře, ale působí také jako klimatizace, vrací zdravý lesk a estetický vzhled vlasů.

Pro plešatost pro muže

Určeno speciálně pro muže. Má výraznou chuť. Za prvé, zaměřené na boj s plešatostí.

Přesto se doporučuje pro boj s dermatologickými onemocněními. Vhodné pro časté terapeutické a profylaktické použití.

Citlivá péče

Hlavní přírodní složkou je aloe vera. Má příznivý účinek na podrážděné oblasti a snižuje zánět.

Tento výrobek je hypoalergenní a neobsahuje barviva. To je důvod, proč je považován za nepostradatelného pomocníka proti odlupování pro osoby náchylné k alergickým reakcím.

Základní péče

Vytvoří kudrlinky poslušný, měkký, uvolňuje suchost a odlupování. Dobré pro suchou pokožku hlavy. Snižuje podráždění, snižuje zarudnutí, působí proti vzhledu váhy.

Výživná péče

Doporučeno pro poškozené, matné a dělené konce. Přírodní ingredience - levandule, bavlna a guar - vyživují kudrlinky a pokožku, dávají účesu zdravý a dobře upravený vzhled.

Neutralizuje nadbytečnou sekreci tuku a normalizuje metabolické procesy epidermis.

Staré koření

Určeno speciálně pro muže. Čistí, odstraňuje vločky a při pravidelném používání 100% eliminuje problémy epidermis.

Příjemná pánská vůně tekutiny po dlouhou dobu po úpravě vody.

Uklidňující péče

Doporučuje se pro zhoršené lupy, kdy se hlava začíná svědí a podráždí.

Eukalyptus ve směsi snižuje podráždění a svědění, bojuje proti suchu a obnovuje vyvážení tuku.

Silné a silné

Tento produkt pomáhá při slabém a tenkém vlasu. Pravidelné užití pomáhá tloustnout a kořeny silné a zdravé.

Tento typ pravítka je určen pro poškozené prameny, které vyžadují ochranu před vnějšími negativními faktory.

Pro plešatost pro ženy

Intenzivní péče o epidermis a prameny, které jsou silné a chráněné před všemi dráždidly.

Jeho aktivní složky nejen šetří peeling, ale také zabraňují plešatosti. Obsahuje jedinečný obsah látek, který zahrnuje tři komponenty pro kondicionování.

Sportovní čerstvé

Osvěžuje a obnovuje kadeře, zvlhčuje a chrání před lupinami a pálením.

Skvělé pro mastnou hlavu. Po skončení procedury vlasy zůstávají čerstvé, objem a čistí celý den.

Energie oceánu

Produkt je vyráběn na bázi mořských nerostů. Vzorec je určen speciálně pro vlasy, které ztratily zdravou a sálavou vodu.

Bojuje s hlavními problémy hlavy a obnovuje tukovou rovnováhu epidermis.

Hluboké čištění

Vyrobeno speciálně pro muže. Podle výrobců, v jediné aplikaci, jedinečný vzorec kompletně eliminuje svědění, čímž se živé, lesklé a měkké prameny.

Díky citrusovému a mátovému nálevu lék dokonale upravuje kudrlinky.

Hlasitost od kořenů

Určeno pro milovníky svěžích a objemných účesů. Vhodný pro ty, kteří rozdělí a zlomí špičky.

Doporučuje se také pro prameny poškozené chemickými postupy. Ideální pro tenké, slabé a nudné kadeře.

Co je součástí šamponu?

Složení produktu zahrnuje asi 25 složek a většina z nich je syntetického původu. Vzhledem k různorodosti chemikálií na této trati se můžete setkat s řadou kontroverzních názorů.

Nicméně doporučuje to ruská společnost dermatologů.

Takže co je součástí hlavní struktury:

 • pyrithion zinečnatý - bojuje proti mikroorganismům a houbám, které způsobují lupy. Tato složka se často vyskytuje v analogových produktech proti seborrheu, protože má zvýšenou aktivitu proti patogenům dermatologických onemocnění.
 • Mentol dodává vlasům vlasy, vůni a vitalitu. Názory na užitečnost této složky se však liší. Někteří trichologové neschválí používání mentolu, neboť věří, že má negativní vliv na pokožku hlavy.

Jiní, naopak, tvrdí, že tato látka působí jako kondicionér, osvěžuje prameny a činí je poslušnými a měkkými.

 • Cetylalkohol - působí jako zvlhčovač a změkčuje suché kůry v kořenech.
 • Formalín stoupá, aby chránil před bakteriemi. Mnoho trichologů je znepokojeno používáním formalinu v šamponech, jako by se absorbovalo do kůže, mohlo by to poškodit zdraví.

  Jako součást hlavy Plece množství formalinu je bezpečné.

  Kromě těchto složek obsahuje kompozice také kyselinu citrónovou, citrát sodný, chlorid sodný, síran amonný a komplex chemických barviv.

  Aplikace

  Pro pozitivní efekt Hlava Ramena se doporučuje používat podle pokynů:

  1. Naneste malé množství do mokré hlavy a rozetřete ji po celé ploše a prameny.
  2. Peněžit kapalinu a pracovat na všech částech hlavy a pramenů po dobu 2-3 minut s masážními pohyby.
  3. Pěna vypláchněte teplou vodou.

  Chcete-li zvýšit efekt a dosáhnout rychlého výsledku, doporučujeme výrobcům používat jiné značky - spreje, balzámy nebo kondicionéry.

  Doba trvání léčby šamponem je velmi individuální. Aplikujte nejméně třikrát týdně po dobu 1-2 měsíců.

  Kdy čekat na výsledek od hlavy Ramena?

  Výrobky hlavy Ramena mají rychlý účinek. Výsledek bude viditelný po 2-3 aplikacích. Plně odlupování se uskuteční během jednoho měsíce pravidelného používání.

  Kontraindikace

  Neexistují žádná zvlášť závažná omezení používání šamponu. Nicméně je kontraindikováno u lidí náchylných na alergie na látky, které tvoří.

  Před aplikací výrobku se ujistěte, že nezpůsobuje alergie.
  K tomu použijte malé množství kapaliny na ruce. Pokud během několika minut kůže nezačervenala a přípravek nevyvolával žádné nepříjemné pocity, pak se nemusíte bát nežádoucí účinky.

  Podívejte se na recenzi videa o testování tohoto šamponu:

  Hlavní funkce Hlava Ramena - v různých druzích proti lupům. Každý, kdo čelí problému na pokožce hlavy, může zvolit typ šamponu, který se nejen zbaví problému, ale také dá zdravě vypadat vlasům.

  Heden Sholders proti ztrátě vlasů

  Moje vlasy okamžitě neřeknou příliš silně. Dělení na hlavě o 0,5 cm. Mým problémem není lupy, ale alespoň trochu zvýšit množství vlasů! Koupeno. Po měsíci používání vlasy přestaly vypadávat, objevil se svazek, ačkoli vlasy byly přirozeně tenké, začalo vizuálně vypadat, že vlasy se zvětšovaly. Mám rád husté tmavé vlasy. Super, opravdu hedvábný vlas, dobře vymyté, a protože mám mastnou pokožku hlavy, stále se dobře umyje.

  Již jsem napsal, že mi pomáhala pasta Sulsena před lupinami, ale možná jen po dobu trvání léčby, možná vás ušetří z lupin po dlouhou dobu. Lupiny přinášejí spoustu nepohodlí, a proto musí být léčen. Dospěli jsme k závěru, že prostě "plný" maskuje moje nemoc - lupy, a dokonce i kůže trpí tímto filmem! Každý šampon, který pomáhá zbavit se lupů, je pravidelně užíván 3-4 týdny dvakrát týdně.

  Chci si vzít na vědomí, že jsem nikdy neměl lupy. Je pravda, že pravděpodobně se neobjeví nová lupa.

  Kompozice zahrnuje takové aktivní složky, jako je extrakt z tymiánu, ketokonazol a zinek. Ketokonazol, jak již bylo zmíněno, brání růstu houby. Na druhé straně má tymián synergický účinek, který kombinuje účinky dvou složek - zinku a ketokonazolu.

  Šampon pro vlasy Heden Sholders zachraňuje lupy, ale nevyléčí - je to fakt - osobní zkušenost - odvolání

  Poté, co jsem použil tento šampon a byl spokojen s výsledky. Ale mezi námi a těmi, kteří jsou na tento šampon již zvyklí, je mnoho a je s nimi spokojen. Dojem tohoto šamponu byl hrozný! Začal jsem používat tento šampon před 5-6 měsíci. K mé rozkoši neexistuje žádný limit!

  Výrobce slibuje, že po nanesení šamponových lupů "zabije" a vlasy budou čerstvé a čisté po dlouhou dobu. Po dlouhou dobu jsem nemohl najít šampon, abych se mohl zbavit lupin a vlasy vypadaly dobře upravené. Vždycky budu koupit tento šampon, pokud začne lupy (nemám to po půl roku, pak se to objeví a já ho "vymyje" tímto šamponem). Ne, nemám si stěžovat na lupiny, když používám jiné šampony, ale tento konkrétní šampon dává podmínku čistoty a svěžesti pokožky hlavy.

  Krásné tlusté kudrlinky a zdravá pokožka hlavy... V poslední době se mi zdálo, že tohle není o mně. Kolik finančních prostředků bylo vyzkoušeno, na které postupy jsem se neobtěžoval, výsledek nebyl potěšen. Krásné, zářivé a zdravé kudrlinky vás potěší pravidelným využíváním prostředků ze slavné značky. Ale dobře jsem pochopil, že kdybych si nepřipravil vlasy na následující testy, pocházel bych z moře odpočinuté, opálené, ale se dvěma vlasy na hlavě. A pak se rozhodla, že to zkusí, a najednou se vlasy stanou silnými a silnými.

  Ahoj všichni!) Dnes vám povím o jednom velmi dobrém šampónu HeadShoulders Moisturizing scalp care. O chuti. Šampon má velmi příjemnou a neobvyklou jemnou vůni. Mentol - díky němu má šampon příjemnou vůni. Názory jsou pozitivnější: zaznamenávají mimořádně příjemnou vůni šamponu, jeho ekonomiku v užívání, protože je silná.

  Můj manžel už mnoho let používal HeadShoulders, takže tento soudruh může být vždy nalezen na naší police v koupelně! Od té chvíle jsem začal používat jiné prostředky, ale ne jediný. Manžel ho někdy pokusí koupit, ale zastavím ho. Mnoho z nás si pamatuje výměnu (pokud to mohu říci). Protože jsem ji koupil rok a před dvěma lety a nyní mám stejný výsledek. Každé ráno si umývám hlavu (takže mohu přímo říct, že je vhodná pro každodenní použití, ale pracuji s lidmi, vždy v centru pozornosti!

  Šampony hlavy Ramena mě nikdy nepřitahovala. Tak jsem se seznámil s šamponem hlavy. Plece. Často jsem koupil šampon značky Head Ramena, i když občas se mění na ostatní.

  Kromě toho výrobci zaručují udržitelný účinek, který pomůže zapomenout na problémy s vlasy jednou provždy. Výrobky péče od legendární firmy získaly uznání mnoha spotřebitelů, protože pomáhají účinně bojovat proti lupům. Sbírka kosmetických značek je velmi široká, má výrobky pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy, které účelově bojují se specifickými problémy. Aplikovat nástroj musí být dvakrát týdně po dobu 1-2 měsíců k dosažení efektu. Šampon udělal tolik hluku ve světové ekologii, že obhájcové zvířat se o ni bojí. Efekt je velmi rychlý.

  Šampon pro kelo lupy

  Skvělý šampon. Efektivní šampon. Ale stále budu používat pouze tyto šampony. V některých případech lze nalézt šampon 2 v 1 (to znamená šampon a balzám pro kondicionér).

  Šampon hlavy a ramen pomůže zbavit se lupů?

  Samozřejmě, že mám problémy s vlasy, ale nikdy jsem nerušil lupy - je to velmi pěkné. Navzdory tomu dnes píšu recenzi, jen o náplastech proti lupráním - šampon pro lupy hlavy a ramen pro muže proti vypadávání vlasů kvůli lámavosti. Koupili jsme šampon pro muže, protože jsou to muži v mé rodině, kteří trpí lupy - manžel a bratr.

  Nezískala jsem dlouhou dobu šampony této značky, přešla jsem na jiné, protože z mých výrobních šampónů značky Procter & Gamble se mé vlasy velmi mastné.

  Podívejte se na složení šamponu: dostatečně dobrá, takže pokud jste pro přírodní ingredience ve výrobcích pro péči o vlasy, pak tento šampon není pro vás. Přestože se teď úplně přirozeně setkáte.

  Šampon světle modré barvy, silné, rovnoměrné, s čerstvou vůní. Ekonomický - pro jedno umývání potřebujete poměrně trochu. Přinejmenším se mi zdálo, že od nedávné doby jsem použil domácí šampony, potřebují mnohem víc. Vlasy po umytí jsou příjemné na dotek a dokonce i lesk, ale druhý den již ráno mastné. Psím své názory, protože netrpím lupinami, ale rozhodl jsem se to zkusit.

  A teď o tom, zda pomáhá s lupinami. Je obtížné jednoznačně odpovědět. Můj manžel se kategoricky nelíbil, přežil skalp. Ale jeho vlasy a tak náchylné k suchu. Ale bratr si užívá s potěšením, jen má vlastní metodu. Za prvé použil Nizoral (šampon prodávaný v lékárnách), aby se zbavil lupů, a pak se rozhodl zálohovat výsledky šamponem hlavy a ramen. A teď se s tímto šamponem neustále umyje vlasy, ale ještě 1-2 krát za měsíc, aby se mohla vrátit do Nizoralu. Jeho vlasy vypadají dobře, nejí víc než dvakrát týdně.

  Takže jsme všichni individuální a to je vhodné pro jednoho, kontraindikováno pro druhé.

  Cena šamponu proti lupům hlavy a ramena pro muže proti vypadávání vlasů v důsledku zlomení je asi 26 hřiven, objem je 200 ml.

  Hodnoceno uživatelem "dreams22" na vlasové šampóny Šampóny "Péče o citlivou pokožku hlavy"

  Jméno: sny22. Typ přehledu: neutrální
  Hodnocení: 1,3 z 5 hvězdiček. 30-06-2017 16:22:19

  návykové, lupy neodstraní

  Dobrý den)

  Dnes vám povím o šampónu, který nejprve zvítězil nad mnou, s mírným účinkem na citlivou pleť a po 1,5 měsíci jsem byl nesmírně zklamaný.

  Šampon šamponů pro lupy Šampon "péče o citlivou pokožku hlavy"

  Nemůžu si ani vzpomenout, kdy jsem naposledy použil šampony - Heden Sholders, ale 25% sleva mi zatemnila mysl a já jsem se nemohla dostat do minulosti a okamžitě jsem koupil 2 lahve prozapy.

  Cena: jen si nepamatuju, něco za 300 rublů. se slevou Objem: 400 ml Místo nákupu: "Sangi" Země původu: Rumunsko Doba použitelnosti: 2 roky

  Proč jsem si vybral Heden Sholders pro citlivou pokožku hlavy?

  Nemám důvod vzít šampon určený pro jemné a jemné čištění vlasů a pokožky hlavy.

  Za prvé: v poslední době se mi kůže stala rozmarná, jestliže náprava není vhodná, existují nepříjemné alergické reakce - svědění, podráždění a těsnost pokožky, v extrémních případech i lupů.

  Za druhé: v době používání lupů jsem neměl, ale myslím nejenom o sobě, ale také o mém duši. Ale má lupiny dokonce i lopatky, stojí za to, aby se jeho vlasy dotýkaly a všechny šaty jsou bílé. Abych tento problém vyřešil, snažil jsem se ho donutit, aby použil Sulsenu, ale doma si nepustil vlasy, protože po dni se koupal v práci a nebyl čas použít pastu v práci a myslím, že muži ve vaně by nerozuměli, 15-20 minut

  Proto hledáme šampon, který mu pomůže trochu. Dívky, možná vám poradí nějaké speciální efektivní šampony? Byl bych velmi rád za radu.

  ✔ Informace od výrobce:

  Jemný šampon proti lupům zklidňuje citlivou pokožku hlavy a vlasy jsou měkké a zvládnutelné.

  Jemný vzorec vhodný pro každodenní použití.

  Šampon je dodáván v láhvi bílého hustého plastu, který nesvítí. Určete, kolik peněz je vynaloženo pouze "pohledem".

  Víko se pevně zachytilo, po otevření nedošlo k žádnému úniku, stejně jako zlomené nehty.

  ✔ konzistence, barva, vůně:

  Kosmetický přípravek má hustou konzistenci gelu, sněhově bílou barvu.

  Příjemná vůně se smetanovými vnímavými květinovými tóny. Odolný - udržuje vlasy několik dní. Neklouzání.

  Během prvního mýdlení hlavy je prakticky žádná pěna, během druhé aplikace se ve velkém množství vytvoří měkká, stabilní pěna.

  ✔ výsledek na mě:

  Šampon se dobře vyrovná s hlavním úkolem - čištění.

  Jemně a jemně se stará o pokožku hlavy, po umytí je příjemná lehkost a svěžest.

  Každé 3 dny si vlasy prajeme, s tímto nástrojem se frekvence zvyšuje o jeden den. Ve čtvrtý den večer vlasy nevypadají mastné a elegantní, ale musíte je osvěžit.

  Vlasy nezasychají, samozřejmě neslyší zrcátko, ale je tu mírnost.

  A všechno by bylo v pořádku, kdyby to nebylo pro jednoho:

  Po 1,5 měsících jsem měl lupiny, nejprve byl suchý a mělký, několikrát jsem použil šampón v naději, že to byla dočasná porucha nějakého druhu, ale nic se nezměnilo a dokonce se zhoršilo - lupiny se staly velkými a mastnými.

  Takže nevím, s čím souvisím, nepoužívám jiné kořeny na kořeny.

  Co to je? Je vaše kůže používána k šamponování?

  Četl jsem na internetu prohlášení, že čas od času musíte střídat šampony - to je mýtus. Pokud zvolíte šampon pro váš typ vlasů, který vám zcela vyhovuje, nemá smysl to změnit, pouze pokud se změní stav vlasů.

  Další nevýhoda v "prasátko". Nedotýkejte se očí při mytí produktu, snažte se zabránit opláchnutí vody i při běhu po obličeji. Bez ohledu na to, jak moc se snažím, to nemohu udělat. Když otevírám oči, připadá mi, jako by do nich vlila tinktury z papriky - hoří, pálí, pečou, voda... no, hrůza. A během několika hodin drží červenou!

  ✔ Výsledek na gr. manžel:

  Úkolem je snížit množství lupů, ani nemluvím o úplném vysvobození... každý týden jsem zmizel.

  Jak nás výrobce slibuje: Až 100% svoboda proti lupům s pravidelným používáním.

  V současné době má m.ch rád hlavu a ramena - 3 měsíce, věřím, že takovou oddanost by měla být odměněna. Není to běžná aplikace?

  Po dvou měsících se nám zdálo, že se lupiny staly méně, ale zdá se, zdálo se, že se všechno vrátilo na první.

  Ekonomické. Celkově jsme dostali 400 ml, z toho jsem použil polovinu z celkové doby - 1,5 měsíce.

  Motto tohoto výrobce: Žádné lupy - bude, tam jsou lupy - bude.

  Navzdory našemu příjemnému známému, nakonec ho nemohu odpustit za tak závažný kloub, který mi dělal spoustu potíží.

  ღ Děkujeme za pozorování, jsem velmi rád, že jste četli a vyhodnotili svou zpětnou vazbu!

  Stane se to? Pozitivní výsledek po 1 aplikaci. Vlasy jsou lesklé a hedvábné a nejdůležitější je, že nejsou žádné lupy a svědění! + fotografie vlasů a pokožky hlavy. + Aktualizovat výsledek za měsíc.

  Moje recenze na šampony:

  Pokud potřebujete šampon, který bude oplachovat pokožku hlavy až po písek a vlasy jsou to, co potřebujete, ale prosím, buďte dobré zvlhčující masky! Také jsem musel opustit jeho použití, proč?

  Důstojný masivní šampon pro pouhých 130 rublů.

  Šampon hlavy hlavně pomáhá? lupy ramena, je to návykové

  Všichni jste pravděpodobně viděli šampon Heden Sholders, který slibuje, že vás zachrání z bílých šupin a dá vaším kudrlinám vynikající lesk, objem a dobře upravený vzhled. Je to tak? Podívejme se na naši recenzi.

  Co je to šampon?

  Lupiny jsou nadržené váhy naší pokožky, vyplývající z nadměrného rozdělení buněk. Vědci věří, že kořen tohoto problému spočívá v aktivaci růstu kvasinkové houby na pokožce hlavy. Jen jeho odpadní produkty a poskytnout vzhled lupů.

  Mikroorganismy na pokožce hlavy vytvářejí celé kolonie v důsledku nerovnováhy v mazových žlázách, jejichž příčiny jsou:

  • stres;
  • avitaminóza;
  • hormonální změny;
  • metabolické poruchy;
  • a některé další faktory.

  Proto abyste odstranili lupy, musíte nejprve identifikovat skutečnou příčinu. Abyste odstranili nerovnováhu, musíte také mechanicky vyčistit pokožku hlavy a překonat nehoráznou houbu. Šampon hlavy Ramena se zavazuje řešit tak obtížný úkol.

  Prostředky jsou zobrazeny na adrese:

  • přítomnost lehkého olupování pokožky hlavy;
  • svědění a podráždění související se seboroickou dermatitidou;
  • matná barva kudrlin;
  • nadměrné mastné vlasy;
  • poškozené a rozdělené konce.

  Charakteristickým rysem šamponů od významných výrobců lupů je vytvoření celé řady léčivé kosmetiky. Můžete si zvolit náplasť pro citlivou pleť ze série Arctic Ice s aloe nebo koupit šampon, který eliminuje suchost kudrlin. Pro mastnou pokožku hlavy doporučuje společnost ProcterGamble používat sérii Citrus Freshness.

  Všimněte si, že je také speciální šampon pro muže s extraktem z máty, zklidňující podrážděnou dermis.

  Můžete také získat anti-lupy "2 v 1". Složení tohoto šamponu zahrnovalo klimatizaci, takže kadeře byly dobře upravené a hedvábné.

  Trochu historie: Vývojáři speciální formulace, která dokáže zvládnout lupy, pracují na tom několik let. V důsledku toho se jim podařilo dosáhnout co nejúčinnější symbiózy pyrithionu zinečnatého a sulfidu selenu.

  V roce 1961 se na policích amerických obchodů objevil šampón na lupy nazvaný Head. Plece. Tento revoluční nástroj dělal splash ve světě kosmetiky péče o vlasy. Po zhroucení SSSR šampon začal být dodáván do Ruska, kde se stal velmi oblíbeným.

  Složení a síla působení

  Aktivní složkou kosmetiky ProcterGamble proti lupům je zinek pyrithion, který je určen k boji proti houbám, které způsobují vzhled bílých vloček. Má fungicidní účinek, který zabraňuje přenosu živin do buněk mikroorganismu. Proto houba umírá. V kombinaci s uhličitanem zinečnatým se zvyšuje antimykotický účinek. Látka také eliminuje zánět, uklidňuje podrážděné oblasti dermis hlavy.

  Formalin zcela dezinfikuje pokožku. Samozřejmě je to silná konzervační látka, ale v malých množstvích je navržena tak, aby chránila kudrlinky před účinky mikrobů. Jediný negativní - tento prvek se týká nejen buněk mikrobů, ale také zdravého epitelu.

  Do šamponu je také zahrnuto:

  • připravená voda;
  • laurylsulfát sodný, čímž se vytvoří silná pěna;
  • glycerin, který pomáhá udržet vlhkost ve vlasech a pokožce;
  • cetylalkohol, hydratační kadeře;
  • Dimethicone, který díky pronikání hluboko do každého vlasu činí vlasy lesklé a chrání je také před agresivním vlivem vnějšího prostředí (sluneční světlo, náhlé změny teploty apod.);
  • mentol, který po umytí poskytuje příjemnou vůni kudrnatým.

  Zajímavé: Názory trichlů ohledně používání mentolu v šamponu jsou nejednoznačné. Někteří argumentují, že má pozitivní vliv na strukturu pramenů. Jiné jsou proti použití nápravného prostředku, protože působí nepříznivě na dermis a působí jako na dráždivý účinek.

  Výhody a nevýhody

  Potenciální kupující by měl pochopit, že šampon proti lupům Head and Sholders není všelékem. Jedná se o kosmetiku, ne o terapeutickou drogu. Pokud jste neodstranili hlavní příčinu problému, nebudete s tímto nástrojem eliminovat lupy.

  Výhody:

  • snadné použití;
  • je relativně nenákladná, i když obsahuje speciální součásti syntetizované chemickým průmyslem;
  • nejen eliminuje lupy, ale také dělá kadeře drobivé, objemné a zářící;
  • vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou hlavy, protože odstraňuje zarudnutí;
  • s pravidelným používáním opravdu odstraňuje nešťastné bílé váhy;
  • dobře voní;
  • pěna dobře, takže je poměrně ekonomická (například 400 ml láhev bude trvat 4 měsíce pro mytí vlasů střední délky).

  Nyní promluvme o nedostatcích. Tento nástroj má následující nevýhody:

  • po použití může dojít k alergické reakci, protože obsahuje látky vyráběné chemickým průmyslem;
  • šampon nelze označit za přirozený, protože mezi 25 složkami je pouze 3 z přírodního původu - voda, sůl a kyselina citronová;
  • způsobuje návykové skalp;
  • efekt čistých vlasů rychle zmizí;
  • silně vysušuje dermis chlupaté části vlasů.

  11 složek tvořících šampon je označeno jako "Nebezpečí". Jediným prvkem, který je skutečně určen pro aktivní boj proti lupům, je pyrithion zinečnatý. A teď si přemýšlejte, zda riskovat vaše vlasy a zdraví? Možná, že mezi farmaceutickými přípravky najdete více přirozených suspenzí na mytí hlavy.

  Náklady na

  Ceny šamponu závisí na objemu lahvičky a konkrétní sérii. Ty se pohybují od 170-450 rublů. Nástroj se neprodává v lékárně, můžete ji snadno nalézt na regálech supermarketů nebo kosmetických prodejen.

  Kontraindikace

  Nástroj nelze použít při individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. K určení alergických reakcí doporučují kosmetologové aplikaci kapky šamponu na kůži zápěstí nebo na vnitřní ohyb lokty.

  Nedostatek příznaků reakce na dráždivý účinek, jako je zarudnutí, svědění, kopřivka, otok, umožňuje v budoucnu bezpečně aplikovat šampon jako léčbu lupů.

  Během těhotenství a kojení byste měli tento šampon přestat používat, protože agresivní složky mohou proniknout do krve a absorbovat do placenty nebo mateřského mléka.

  Pozor! Rovněž se nedoporučuje ženám používat speciální šampon Heden Sholders, určený pro muže. Faktem je, že vzorec "mužského" šamponu má speciální složky, které se dokonale projevují na hrubé pokožce hlavy a na ženskou jemnou dermis mohou způsobit vyrážky a svědění.

  Fotografie před a po

  Jak požádat

  Je potěšením umýt vlasy šamponem na lupy Heden Sholders, protože dobře pěňuje a odstraňuje různé druhy znečištění. Navíc tento nástroj opravdu pomáhá zbavit nadváhy.

  Doporučení k akci:

  1. Vlhké vlasy navlhčete teplou vodou.
  2. Nalijte nějaký výrobek do dlaně a osprchujte jej.
  3. Rozložte léčivou kompozici na pokožku hlavy.
  4. Masírování účinných látek po dobu 2-3 minut.
  5. Opláchněte normální tekoucí vodou.
  6. Postup můžete opakovat ještě jednou.
  7. Výrobce také doporučuje používat kondicionér nebo balzám, aby poskytl silu a lesk vlasům.

  Pokud šampon přichází do styku s očima, okamžitě je vypláchněte proudem tekoucí vody.

  Postup aplikace zbavit se lupů je 1-2 měsíce. Intenzita používání kosmetiky 2-3 krát týdně.

  V rámci prevence můžete střídat svůj oblíbený šampon s suspenzí Heden Sholders tak, že jednou týdně použijete výrobek obsahující pyrithion zinečnatý. Průběh preventivních opatření je 1 měsíc. Doporučuje se, aby se na jaře a na podzim uchýlila k prevenci, kdy by mazové žlázy mohly selhat v důsledku restrukturalizace těla.

  Účinnost

  Mnozí uživatelé si všimli, že šampon šamponů hlavy Lupiny Ramena opravdu ulehčují mírnou seboroickou dermatitidu. Klinické zkoušky léku jsou také na jeho straně. Ukázaly, že již v sedmý den použití je množství bílých vloček výrazně sníženo.

  Je třeba poznamenat, že ženy a muži zaznamenávají rychlou závislost na zavěšení na hlavu. Není-li dosaženo pokroku při odstraňování lupů, je nutné dočasně ukončit léčbu.

  Zajímavý okamžik! 7 z 10 uživatelů, kteří se pokusili o šampon šamponu Heden Sholders, zanechali pozitivní zpětnou vazbu.

  Tak, koupit nástroj pro boj s lupinami Heden Sholders nebo ne - rozhodnete se. Díky pyrithionu zinku je schopen potlačit houbu, která žije na pokožce hlavy. Jediná věc, která je matoucí, je přítomnost konzervačních látek, barviv, laurylsulfátu a dalších složek syntetizovaných chemickým průmyslem.

  Heden Sholders Lupy

  Po dobu asi 4 let jsem udělal přítelkyni šampon a balzám, abych si objednal. Jedná se o jediný prací prostředek na vlasy, který jsem konečně přišel. Vlastně mám všechno - bez vlastností (ne mastné, ne suché), ale vylézt navždy. Ale s kamarády zázračné znamená, že všechno je v pořádku. A teď, myslím, je třeba objednat novou dávku, protože poslední kapičky byly ponechány a tady můj řemeslník mě ušklíbl - šampon už ne, protože problémy s jedním prostředkem nápravy (dodávka hovno). Kdy začne - není známo. Jsem ve střelbě. Nyní máte.

  Před novým rokem jsem se rozhodl změnit obrázek, rozřezat vlasy a rozjasnit si vlasy. A dostala to, co si zasloužila: po osvětlení se objevily hrozné lupy, jsem v šoku! Koupil jsem si Aleran - to nepomůže, pak se to snažil Heden Sholders - na krku se objevilo na krku zarudnutí... Obecně nevím co dělat jinak, ale opravdu se chci zbavit této hněvu... Poradit, může se někdo setkat s takovým problémem, jak a můžete rychle získat lupy? Byl bych vám velmi vděčný za jakoukoli praktickou radu.

  Bude mnoho fotografií, ale kolik slov mohu zvládnout! Kdokoliv se zajímá o toto téma! Rád bych komunikoval a diskutoval (ale ne odsouzení) Co je dáno, kudrnaté vlasy, respektive struktura jejich porézní, a neustále suché vysoušeč vlasů a narovnat, proto suché. A nejhorší věc je asi 60% šedivých vlasů (dědičné), respektive, po mnoho let jsem vlasy pravidelně barvením a silnými barvami s amoniakem. Tři rody v historii také daly vlasy není nejlepší vzhled. Hairfall se zastavil trochu, ale nezastavil se! Pít vitamíny, vápník a tak dále.

  zdroj člověk, stejně jako každé zvíře, nepotřebuje žádné chemické nebo dokonce speciálně připravené přírodní hygienické produkty. Stačí se podívat na kožešinu divokých zvířat, na to, jak krásná je, i když ne jediné zvíře

  holky, mé vlasy byly barvené a bělené tolikrát (ani nevím, jak to správně hláskovat))), obecně se ukázalo, že jsou velmi mastné od kořenů a někde až uprostřed vlasů (oni sami jsou od narození) plus stále s lupinami, a pod suchým a křehkým. Ale vzhledem k tomu, že mám problémy s lupinami, je vhodný pouze Head and Sholders :))) a počet obleků a balzámů, jakkoli jsem se snažil, jen posílil svůj vzhled. Možná je tu maska.

  Pokračujeme v čištění domu ekologickými metodami :) o domácnosti "chemikálie" v kuchyni zde V koupelně / toaletě: Obecně byste neměli být fanouškem dokonalé čistoty a pokusit se "zabít všechny bakterie" - zaprvé je téměř nemožné, za druhé, je to dokonce nebezpečné, protože 1) mikroby, které se neustále hledají v chemii, také mění a přizpůsobují; 2) v každodenním životě nejsou žádné sterilní prostory - zabijete "své vlastní" mikroby, "není prázdné posvátné místo" - nebude známo, jaká nákaza přijde; 3) vyplývá z druhého bodu - jak již ukázaly experimenty -.

  Tento příspěvek není v žádném případě reklama! Mnoho lidí se mě zeptá na ekologické produkty, které používám, chci vše kombinovat do jednoho příspěvku. O poškození běžných pracích prášků, šamponů s olejem a výrobkům s vejci, pravděpodobně každý ví, pokud neví a nečetl, viz "biotop - šampon na hlavě" nebo jiné programy o poškození laurylsulfátu atd. to není o tom) tak

  Díky reklamě jsme se naučili. že ve sprchovém gelu může být ještě více jogurtu. že každá dívka v jasných šatech nese s sebou v pytli 2-litrový Vanish. že lidé, kteří žijí v obrovských, dobře navržených apartmánech, jíst nudle Rolton. že každý z nás má 2 dibilki v ústech. je čas vytvořit účet ve výši 99 procent. že dobrá hospůdka má vždy špinavé koupelnové dlaždice, rezavé kohouty, pece a toalety. že plot má kaz. že bobři mohou dělat dojení.

  Dívky, které mohou mít skotský teriér? Možná je to takový rys plemene. ale můj pes je od narození s vysazenou játrou. Zdá se, že všichni vety říkali, že chovatelé byli možná očkováni očkováním. Neustále ji zacházel. Na přísné dietě sedí (Royal Konin SS24, RF 16, SC23) nedovolím lízání cokoli chutné, i když se ptá. Ale všichni stejný odpad - na křoví a zpět malých hrbolů a vředů. Obtěžují ji a svědí. Zvláště patrné, když jsem si odřízl vlnu. Tentokrát je to jednoduché.

  Dívky, vím, že problém ztráty vlasů během těhotenství, krmení a po tom všem. Je to prakticky v každém z nás. Bohužel (((Před měsícem jsem se rozhodl bojovat. Koupil jsem Vitrum krásu v lékárně, v obchodě, kde prodávají profesionální kosmetický šampon a sérum založené na placentě lýtka proti vypadávání vlasů. Lupy také koupily Head a Sholders, také proti vypadávání ven. Šampóny jsou huby, sérum se otírá.

  Šampon hlavy a ramen opravdu pomáhá lupům?

  Používám to pouze. Můj oblíbený šampon. Ano, pomáhá mi to. Ale vím, že se jim to nelíbí, protože začíná vážné svědění pokožky hlavy. Nějak to bylo myšlenka, že já jsem se k němu připojil tak, že jsem si s Fruktisem umyla hlavu. Ne! Vůbec ne. Opět, zpět na hlavu a ramena).

  Měl jsem lupiny, když jsem použil levné šampony. A já jsem si myslel: i když nevěřím reklamě, no, co když to pomůže? Koupil jsem jednu lahvičku a pak další. A lupy. pryč! Jediný čas, kdy se reklama nezklame! Pouze 2 lahve!

  Nevzpomínalo si, kolik let předtím. Lupy, díky bohu, ne teď. Ale nepoužil jsem levné šampony. Koupím od střední cenové kategorie: Timotei, Shamtu a Schauma. Šedé vlasy se dělají, ale vlasy jsou stále - wow!

  Šampon hlavy a ramen je opravdu účinný proti lupům. Z osobní zkušenosti mohu říci, že šampon mi pomohl v počáteční fázi, ale pak přestal pomáhat. Kromě toho obsahuje něco, co dělá špinavou hlavu a častěji si umyjete vlasy. Samozřejmě, že vůně je velmi příjemná, pěna dobře, ale kompozice je děsivá.

  Obsahuje nebezpečné povrchově aktivní látky (síran amonný), polymery, formalin, benzoát sodný, barviva atd.

  Navíc nevylučuje příčinu lupů, ale pouze ji maskuje. To už dávno přestalo používat, našlo jiné šampony, více neškodné. A také příčina lupů byla nalezena a rozhodnutá. Myslím, že je to mnohem lepší, než ji maskovat léta a umýt se otevřeně škodlivými šampony.

  Hlava a ramena / Menthol šampon proti lupům 2 v 1
  Šampon Mentol řeší problém s lupy

  Moje dcera a já jsme si začali umývat vlasy tímto šamponem. První věc, která mě překvapila, bylo to, že ochlazuje kůži skvěle. Když jsem do své dlaně nalil trochu peněz a porazil pěnu, dotkl jsem se mrazem rukama. Abych byl upřímný, zpočátku jsem se dokonce bál: Myslel jsem, že mám problémy z neurologické stránky (moje ruce jsou chladné, oh, hrůza!). ale pak jsem si uvědomil, že je to jen šampon. O několik minut později dcera říkala, že její pokožku hlavy ochlazuje "jako mráz."

  Pěna z malé části šamponu je docela hojná, ukazuje se - jen klobouk. Výrobek dobře umývá, myje vlasy, ale špatně s mastnými. Očekával jsem lepší efekt, ale máme to, co máme. Olejové vlasy s nízkým stupněm kontaminace se podruhé omyjí, ale pokud jsou vlasy mírně nebo silně znečištěné, vyžadují se minimálně tři mytí. Takže pro zaslíbenou "oslnivou čistotu" musíme stále bojovat.
  Rychle se omyje, chlad zmizí během několika minut po vyplachování.
  Olejové vlasy po umytí tímto šamponem jsou rychle znečištěné: další den není stopa čerstvosti vlasů.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy