logo

Šampon hlavy

Vytvořené inovativními technologiemi šampony HeadShoulders poskytují spolehlivou ochranu hlavy před lupinami a vyrovnávají se s dalšími úlohami péče o vlasy.

Výrobce dnes nabízí celou řadu nástrojů, z nichž každá má své vlastní pozoruhodné vlastnosti.

Historie značky

Tato značka byla vytvořena v roce 1950 známým americkým výrobcem kosmetiky ProcterGamble. Název HeadShoulders byl speciálně navržen tak, aby vyvinul inovativní hlava, která by účinně eliminovala lupy. Již deset let se uskutečňuje výzkum s cílem syntetizovat zásadně nové komponenty, které dokážou tento úkol zvládnout o 100%. Takže vývojáři firmy pocházejí ze sulfidových usazenin a pyrithionu zinku, které jsou v současné době součástí složek produktu.

Již na počátku 60. let 20. století byl do amerických obchodů dodán nový šampon šamponů HeadShoulders.

Společnost ProcterGamble podepsala smlouvu s renomovanou firmou Saatchi, která propaguje produkt na masách a vztazích s veřejností značky na celém světě. Saatchi, který dnes zveřejnil televizní videa. Již několik desetiletí se šampon skutečně stal jedním z nejrozšířenějších na světě a výrobky HeadShoulders se rozšířily v sortimentu, objevilo se mnoho značek pro různé typy vlasů a dalších užitečných vlastností.

Společnost neustále provádí propagační akce, které informují zákazníky o novém produktu a zaměřují se na provádění různých sociálních studií. V roce 2007 v Londýně byly na ulici instalovány speciální stánky, kde si kolemjdoucí mohli vzít obrázek svého účesu shora a pak pečlivě zvážit jeho vzhled ve vysoce kvalitní fotografii. Na vytištěné fotografii se objevil slogan značky HeadShoulders. V současné době je tato značka šamponů mezi deseti světovými lídry v čisticích prostředcích na hlavě, které bojují proti lupům.

Složení výrobků

Šampony HeadShoulders dnes představují několik desítek sérií, z nichž každá má své vlastní jedinečné komponenty s různými účinky na vlasy. Ale všechny odrůdy mají ve svém složení a jednotlivých složkách:

 • voda;
 • povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky) - přímo detergenty, v tomto případě laurylsulfát amonný;
 • chlorid sodný, používaný ke zvýšení viskozity;
 • polymery na bázi glykolu používané ke zvýšení viskozity, hydratace, změkčení a jako emulgátor;
 • syntetický polymer na bázi silikonu jako změkčovadla, odpěňovače a zvlhčovače;
 • pyrithion zinečnatý a sulfidové osidy, které zabraňují tvorbě lupů, mají protiplesňové a antibakteriální účinky;
 • cetylalkohol na změkčení a zvlhčení vlasů;
 • formalin pro ochranu proti zárodkům;
 • parfémové přísady, které výrobku dodávají příjemnou vůni.

Přečtěte si více o složení šamponu HeadShoulders - v příštím videu.

Jak je patrné ze seznamu, šampony HeadShoulders mají v jejich složení převážně syntetické komponenty, což je pro některé zákazníky alarmující, obzvláště příznivce přírodních produktů a milovníky ručně vyráběných produktů pro výplach hlavy. Ale všechny tyto látky v normální dávce nepoškozují vlasy a pokožku, nezpůsobují alergie a jiné negativní účinky. Naopak, komponenty hlavice jsou vybírány tak, aby měly příznivý účinek a daly pokožce hlavy krásný vzhled. Navíc složení těchto šamponů a přírodních složek:

 • mentol, který má hojivý účinek a dodává vlasům svěžest;
 • kokosový olej, který obsahuje kokamidy důležité pro dosažení pevnosti a elasticity;
 • kyselina citrónová, bojové houby a bakterie, zpevňující příchutě;
 • extrakt aloe vera, který zmírňuje zánět, který má příznivý účinek na podrážděné oblasti a nezpůsobuje alergie.

Složení šamponu "Head and Shoulders"

Složení šamponu proti lupům "Head and Shoulders", vyrobené společností ProctorGamble.

Složení

2. Síran laurátu amonného

3. Laurylsulfát amonný

4. Chlorid sodný

5. Glykol Distearat

7. Pyrithikon zinečnatý

8. Cetylalkohol

 1. Cocamide mea
 2. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid
 3. Citrát sodný
 4. DMDM Hydantoin
 5. Hydrogenovaný polydecén
 6. Benzoát sodný
 7. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / tricaprát
 8. Kyselina citronová
 9. Xylensulfonát amonný
 10. Tetrasodium EDTA
 11. Polynaftalensulfonát sodný
 12. Benzyl / alkohol
 13. Methylchlorisothiazolinon
 14. Methylizothiazolinon
 15. CI 42090
 16. CI 60730.

Dešifrování

1. Agua - voda.

2. Ammonium Laureth Sulfate (laureth sulfát amonný) je syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

3. Laurylsulfát amonný (laurylsulfát amonný) - syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

4. Chlorid sodný (chlorid sodný) - pravidelná sůl, se používá ke zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.

5. Glykol Distearat (glykol distearát) je syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemického produktu a mastných kyselin. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.

6. Dimeticon je syntetický silikonový polymer. Používá se jako odpěňovač, změkčovadlo, zvlhčovač.

Označeno značkou "Nebezpečí".

7. Zirkonový pyrithion - aktivní antimikrobiální a antifungální chemická sloučenina, inhibuje reprodukci a životně důležitou aktivitu hub - lupy patogeny, usuší pokožku hlavy.

Léčivo je účinné proti streptokokům, stafylokokům, houbám (zejména Pityrosporum orbiculare) a řadě dalších patogenních mikroorganismů.

Pyrithion zinečnatý, jako je sulfid selenu, kyselina salicylová, dehet a ketokonazol, způsobuje šampony proti seborrému a proti lupům.

8. Cetylalkohol (cetylalkohol) - složka palmového oleje. Změkčovač, zvlhčovač, emulgátor, tlumič výfuku, regulátor viskozity.

9. Parfém - v kosmetice se obvykle používá směs zápachů, zejména syntetického původu.

Označeno značkou "Nebezpečí".

10. Kokamid MEA - polosyntetická složka odvozená z kokosového oleje a petrochemie. Emulgátor, povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

Označeno značkou "Nebezpečí".

11. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid je polosyntetická složka. Antistatická, filmotvorná látka, regulátor viskozity.

12. Citrát sodný (citrát sodný) - polosyntetická složka - citrát sodný. kontrola pH, želatinové činidlo.

13. DMDM ​​Hydantoin (Formalin) - Formalin je velmi dobrá konzervační látka nejen pro muzejní exponáty, ale i pro jiné produkty.

Zvláště, jak se ukázalo, účinně chrání kosmetiku před zárodky. Jediná věc je špatná - nejen mikroby, ale také živé buňky trpí formalinem, zejména proto, že snadno proniká kůží.

Pokud je formalin v kosmetice velmi, velmi málo, s největší pravděpodobností nebude způsobovat mnoho škod, ale její konzervační schopnost bude méně.

Vzhledem k vyšší koncentraci může samotné zachovat krém stejně spolehlivě jako embryo v plechovce, nicméně výhody této kosmetiky budou sporné.

Každý výrobce, který používají formalin v kosmetice, tento problém řeší podle svých zájmů - je-li pro něj důležitější, že je výrobek skladován déle, potřebuje více formalinu, pokud je důležitější než stav pokožky spotřebitelů kosmetiky, pravděpodobně si zvolí další konzervační látku.

Pro výrobce kosmetických přípravků však stále neexistuje úplná svoboda volby, neboť je možné zvýšit koncentraci formalinu v kosmetických výrobcích pouze do určité míry.

Například v Evropě je její maximální přípustná koncentrace 0,2%, zatímco pokud je koncentrace vyšší než 0,05%, výrobce kosmetiky by měl na štítku napsat: "Pozor, tento výrobek obsahuje formalin".

Samozřejmě, přítomnost formalinu v seznamu složek nepřispívá k atraktivitě kosmetického přípravku.

Proto nejčastěji není volný formalin, který je přidáván do kosmetiky, ale látky, které uvolňují formalin, zatímco již v kosmetice. Toto je:

 • 5-brom-5-nitro-l, 3-dioxanu.
 • 2-brom-2-nitropropan-l, 3-diol.
 • imidazolidinylmočovina.
 • methenamin.
 • Quaternium-15.
 • DMDM hydantoin.
 • diazolidinylmočovina.
 • natriumhydroxyethylglycinát sodný.
 • benzylhemiformal.

Maximální přípustná koncentrace těchto látek v kosmetice se vypočítá tak, aby množství formalinu uvolněné z nich nepřesáhlo 0,2%.

Existují metody, které měří množství formalinu uvolněné každým z těchto konzervačních látek.

Avšak rychlost uvolňování formalinu a jeho množství silně závisí na složení, teplotě a době skladování.

V nádobě smetany, která po měsíce stojí na polici v uvolněné a vlhké koupelně, může být formalin propuštěn tak intenzivně, že její koncentrace bude mnohem vyšší než u výrobců kosmetických prostředků.

Čtyři konzervační látky z tohoto seznamu - imidazolidinylmočovina, diazolidinylmočovina, hydroxymethylglycinát sodný a benzylhemiformal - jsou známé, že produkují formalin zvláště rychle.

A dva z nich - imidazolidinylmočovina a diazolidinylmočovina - tvoří několik formalinových izomerů, jejichž koncentrace je velmi obtížně určitelná.

Podle odborníků z SCCNFP (Vedecký výbor pro kosmetiku a nepotravinářské výrobky - vědecký výbor pro kosmetické a nepotravinářské výrobky) může při použití maximální přípustné koncentrace těchto látek množství uvolněného volného formalinu z nich překročit povolenou hodnotu 0,2%.

Označeno značkou "Nebezpečí".

14. Hydrogenovaný polydecén (Hydrogenovaný polydecén) je syntetický olej, který podporuje snadnou distribuci kosmetiky na kůži, změkčuje ji. Používá se v potravinářském průmyslu při výrobě cukrovinek.

15. Benzoát sodný (benzoát sodný) je syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka

Označeno značkou "Nebezpečí".

16. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / Tricaprát je syntetický polymer odvozený od oxiranu (ethylenoxidu) a trimethylolpropantriakrylátu. Emulgátor, povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Polymethylalkohol trimethylolpropan (etriol) nachází široké průmyslové využití při výrobě vysoce kvalitních syntetických olejů, alkydových a epoxidových pryskyřic, laků, povrchově aktivních látek a plastifikátorů.

17. Kyselina citronová (kyselina citronová) je bílá krystalická látka bez zápachu s příjemnou chutí.

Rozpustný ve vodě a ethanolu. Získané z přírodních rostlinných zdrojů (citrón, jahoda, atd.) Nebo kvasením z cukru.

Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku.

Přivádí se do kompozice čistících krémů, depilačních prostředků, vlasových výplachů, barviv na vlasy a krémů pihových.

PH kontrola, želatinová složka, exfoliant.

Označeno značkou "Nebezpečí".

18. Xylensulfonát amonný - syntetická složka. Povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

19. Tetrasodium EDTA je činidlo, které váže ionty těžkých kovů (hlavně železo) a pomáhá zabraňovat změně barvy.

20. Polynnaftalensulfonát sodný je syntetická složka. Emulzní stabilizátor, povrchově aktivní látka.

21. Benzyl / alkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

22, 23. Methylchloroisothiazolinon, Methylizothiazolinon - deriváty isothiazolonu, které jsou aktivními složkami kationu, což je konzervační látka se širokým spektrem antimikrobiálních účinků proti gramnegativním a grampozitivním bakteriím, houbám a kvasinkám.

24. CI 42090 - syntetické barvivo - různé soli amonné, sodné a hlinité. Modré barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

25. CI 60730 je syntetické barvivo. Fialové barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Výsledkem je, že z 25 složek jsou 3 (!) Odvozeny z přírodních látek (voda, chlorid sodný (chlorid sodný), kyselina citronová), zbytek se získává synteticky, 11 (!) Součásti jsou označeny jako "Nebezpečí".

Při analýze obsahu šamponu jsme zjistili, že jedna (!) Přísada - zinek pyrithionu aktivně bojuje proti lupům.

A co ostatním 24? Existuje příliš mnoho různých stabilizátorů, regulátorů viskozity, povrchově aktivních látek atd. Pro jeden aktivní prvek?

Mimochodem, skutečnost, že většina těchto "dalších" prvků jsou vedlejšími produkty petrochemie, je pravděpodobně odpovědí na tuto otázku.

Označení "Nebezpečné" znamená, že tato složka může být mírně dráždivá nebo způsobit alergickou kožní reakci, může být potenciálně toxická nebo karcinogenní nebo existuje možnost znečištění životního prostředí nebezpečnými vedlejšími produkty během její výroby. Tato značka také znamená, že na výrobu této složky jsou uložena omezení. Absence tohoto symbolu neznamená, že tato složka je bezpečná pro všechny jednotlivce.

Šampon hlavy hlavně pomáhá? lupy ramena, je to návykové

Všichni jste pravděpodobně viděli šampon Heden Sholders, který slibuje, že vás zachrání z bílých šupin a dá vaším kudrlinám vynikající lesk, objem a dobře upravený vzhled. Je to tak? Podívejme se na naši recenzi.

Co je to šampon?

Lupiny jsou nadržené váhy naší pokožky, vyplývající z nadměrného rozdělení buněk. Vědci věří, že kořen tohoto problému spočívá v aktivaci růstu kvasinkové houby na pokožce hlavy. Jen jeho odpadní produkty a poskytnout vzhled lupů.

Mikroorganismy na pokožce hlavy vytvářejí celé kolonie v důsledku nerovnováhy v mazových žlázách, jejichž příčiny jsou:

 • stres;
 • avitaminóza;
 • hormonální změny;
 • metabolické poruchy;
 • a některé další faktory.

Proto abyste odstranili lupy, musíte nejprve identifikovat skutečnou příčinu. Abyste odstranili nerovnováhu, musíte také mechanicky vyčistit pokožku hlavy a překonat nehoráznou houbu. Šampon hlavy Ramena se zavazuje řešit tak obtížný úkol.

Prostředky jsou zobrazeny na adrese:

 • přítomnost lehkého olupování pokožky hlavy;
 • svědění a podráždění související se seboroickou dermatitidou;
 • matná barva kudrlin;
 • nadměrné mastné vlasy;
 • poškozené a rozdělené konce.

Charakteristickým rysem šamponů od významných výrobců lupů je vytvoření celé řady léčivé kosmetiky. Můžete si zvolit náplasť pro citlivou pleť ze série Arctic Ice s aloe nebo koupit šampon, který eliminuje suchost kudrlin. Pro mastnou pokožku hlavy doporučuje společnost ProcterGamble používat sérii Citrus Freshness.

Všimněte si, že je také speciální šampon pro muže s extraktem z máty, zklidňující podrážděnou dermis.

Můžete také získat anti-lupy "2 v 1". Složení tohoto šamponu zahrnovalo klimatizaci, takže kadeře byly dobře upravené a hedvábné.

Trochu historie: Vývojáři speciální formulace, která dokáže zvládnout lupy, pracují na tom několik let. V důsledku toho se jim podařilo dosáhnout co nejúčinnější symbiózy pyrithionu zinečnatého a sulfidu selenu.

V roce 1961 se na policích amerických obchodů objevil šampón na lupy nazvaný Head. Plece. Tento revoluční nástroj dělal splash ve světě kosmetiky péče o vlasy. Po zhroucení SSSR šampon začal být dodáván do Ruska, kde se stal velmi oblíbeným.

Složení a síla působení

Aktivní složkou kosmetiky ProcterGamble proti lupům je zinek pyrithion, který je určen k boji proti houbám, které způsobují vzhled bílých vloček. Má fungicidní účinek, který zabraňuje přenosu živin do buněk mikroorganismu. Proto houba umírá. V kombinaci s uhličitanem zinečnatým se zvyšuje antimykotický účinek. Látka také eliminuje zánět, uklidňuje podrážděné oblasti dermis hlavy.

Formalin zcela dezinfikuje pokožku. Samozřejmě je to silná konzervační látka, ale v malých množstvích je navržena tak, aby chránila kudrlinky před účinky mikrobů. Jediný negativní - tento prvek se týká nejen buněk mikrobů, ale také zdravého epitelu.

Do šamponu je také zahrnuto:

 • připravená voda;
 • laurylsulfát sodný, čímž se vytvoří silná pěna;
 • glycerin, který pomáhá udržet vlhkost ve vlasech a pokožce;
 • cetylalkohol, hydratační kadeře;
 • Dimethicone, který díky pronikání hluboko do každého vlasu činí vlasy lesklé a chrání je také před agresivním vlivem vnějšího prostředí (sluneční světlo, náhlé změny teploty apod.);
 • mentol, který po umytí poskytuje příjemnou vůni kudrnatým.

Zajímavé: Názory trichlů ohledně používání mentolu v šamponu jsou nejednoznačné. Někteří argumentují, že má pozitivní vliv na strukturu pramenů. Jiné jsou proti použití nápravného prostředku, protože působí nepříznivě na dermis a působí jako na dráždivý účinek.

Výhody a nevýhody

Potenciální kupující by měl pochopit, že šampon proti lupům Head and Sholders není všelékem. Jedná se o kosmetiku, ne o terapeutickou drogu. Pokud jste neodstranili hlavní příčinu problému, nebudete s tímto nástrojem eliminovat lupy.

Výhody:

 • snadné použití;
 • je relativně nenákladná, i když obsahuje speciální součásti syntetizované chemickým průmyslem;
 • nejen eliminuje lupy, ale také dělá kadeře drobivé, objemné a zářící;
 • vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou hlavy, protože odstraňuje zarudnutí;
 • s pravidelným používáním opravdu odstraňuje nešťastné bílé váhy;
 • dobře voní;
 • pěna dobře, takže je poměrně ekonomická (například 400 ml láhev bude trvat 4 měsíce pro mytí vlasů střední délky).

Nyní promluvme o nedostatcích. Tento nástroj má následující nevýhody:

 • po použití může dojít k alergické reakci, protože obsahuje látky vyráběné chemickým průmyslem;
 • šampon nelze označit za přirozený, protože mezi 25 složkami je pouze 3 z přírodního původu - voda, sůl a kyselina citronová;
 • způsobuje návykové skalp;
 • efekt čistých vlasů rychle zmizí;
 • silně vysušuje dermis chlupaté části vlasů.

11 složek tvořících šampon je označeno jako "Nebezpečí". Jediným prvkem, který je skutečně určen pro aktivní boj proti lupům, je pyrithion zinečnatý. A teď si přemýšlejte, zda riskovat vaše vlasy a zdraví? Možná, že mezi farmaceutickými přípravky najdete více přirozených suspenzí na mytí hlavy.

Náklady na

Ceny šamponu závisí na objemu lahvičky a konkrétní sérii. Ty se pohybují od 170-450 rublů. Nástroj se neprodává v lékárně, můžete ji snadno nalézt na regálech supermarketů nebo kosmetických prodejen.

Kontraindikace

Nástroj nelze použít při individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. K určení alergických reakcí doporučují kosmetologové aplikaci kapky šamponu na kůži zápěstí nebo na vnitřní ohyb lokty.

Nedostatek příznaků reakce na dráždivý účinek, jako je zarudnutí, svědění, kopřivka, otok, umožňuje v budoucnu bezpečně aplikovat šampon jako léčbu lupů.

Během těhotenství a kojení byste měli tento šampon přestat používat, protože agresivní složky mohou proniknout do krve a absorbovat do placenty nebo mateřského mléka.

Pozor! Rovněž se nedoporučuje ženám používat speciální šampon Heden Sholders, určený pro muže. Faktem je, že vzorec "mužského" šamponu má speciální složky, které se dokonale projevují na hrubé pokožce hlavy a na ženskou jemnou dermis mohou způsobit vyrážky a svědění.

Fotografie před a po

Jak požádat

Je potěšením umýt vlasy šamponem na lupy Heden Sholders, protože dobře pěňuje a odstraňuje různé druhy znečištění. Navíc tento nástroj opravdu pomáhá zbavit nadváhy.

Doporučení k akci:

 1. Vlhké vlasy navlhčete teplou vodou.
 2. Nalijte nějaký výrobek do dlaně a osprchujte jej.
 3. Rozložte léčivou kompozici na pokožku hlavy.
 4. Masírování účinných látek po dobu 2-3 minut.
 5. Opláchněte normální tekoucí vodou.
 6. Postup můžete opakovat ještě jednou.
 7. Výrobce také doporučuje používat kondicionér nebo balzám, aby poskytl silu a lesk vlasům.

Pokud šampon přichází do styku s očima, okamžitě je vypláchněte proudem tekoucí vody.

Postup aplikace zbavit se lupů je 1-2 měsíce. Intenzita používání kosmetiky 2-3 krát týdně.

V rámci prevence můžete střídat svůj oblíbený šampon s suspenzí Heden Sholders tak, že jednou týdně použijete výrobek obsahující pyrithion zinečnatý. Průběh preventivních opatření je 1 měsíc. Doporučuje se, aby se na jaře a na podzim uchýlila k prevenci, kdy by mazové žlázy mohly selhat v důsledku restrukturalizace těla.

Účinnost

Mnozí uživatelé si všimli, že šampon šamponů hlavy Lupiny Ramena opravdu ulehčují mírnou seboroickou dermatitidu. Klinické zkoušky léku jsou také na jeho straně. Ukázaly, že již v sedmý den použití je množství bílých vloček výrazně sníženo.

Je třeba poznamenat, že ženy a muži zaznamenávají rychlou závislost na zavěšení na hlavu. Není-li dosaženo pokroku při odstraňování lupů, je nutné dočasně ukončit léčbu.

Zajímavý okamžik! 7 z 10 uživatelů, kteří se pokusili o šampon šamponu Heden Sholders, zanechali pozitivní zpětnou vazbu.

Tak, koupit nástroj pro boj s lupinami Heden Sholders nebo ne - rozhodnete se. Díky pyrithionu zinku je schopen potlačit houbu, která žije na pokožce hlavy. Jediná věc, která je matoucí, je přítomnost konzervačních látek, barviv, laurylsulfátu a dalších složek syntetizovaných chemickým průmyslem.

Šampon hlavy a ramen

Heden Sholders je velmi známý šampon (díky populární reklamě), který obsahuje různé typy pro téměř všechny (nebo všechny?) Typy vlasů. Pěkně stylové zakřivené balení okamžitě zachycuje vaše oko. Samotný šampon je velmi tlustý, a proto odolný. Výrobce slibuje, že po nanesení šamponových lupů "zabije" a vlasy budou čerstvé a čisté po dlouhou dobu.

Šampon hlavy a ramen

Recenze šamponů Heden Sholders nejsou obecně tak špatné. Šampon, samozřejmě, není levný, ale díky své funkci čištění a dočasné eliminace lupů se dokonale hodí. A pokud například použijete nějaký šampon s vůní Apple nebo mentolu, získáte také příjemnou vůni. Kritici šamponu říkají, že šampon je neúčinný proti lupům: někdy nejsou lupiny vůbec odstraněny nebo jen zřídkakdy odstraněny a někdy se po použití těchto šamponů dokonce objevují ještě víc. Někdy, jak bylo poznamenáno, po nanesení některého z šamponů se vlasy mohou stát nějakým časem suché a bez života - ale nejspíš je to individuální nesnášenlivost.

Jako by to nebylo, Heden Sholders na trhu šamponů po velmi dlouhou dobu a mnoho lidí je docela spokojen s ním.

Cena šamponu hlavy a ramen

Můžete koupit jakýkoliv šampon Heden Sholders pro asi 300 rublů (na 400 ml). Balení o objemu 200 ml není pro nákup tak výnosné, protože za to budete muset zaplatit asi 200 rublů. Najdete ji v online obchodech (kde si můžete koupit levnější a dražší) a v běžných supermarketech (podobně).

Složení šamponů hlavy a ramen

Samozřejmě, že různé šampony Heden Sholders budou mít jiné složení. Ale většina komponentů má stále společné komponenty:

- Formalin - tato látka chrání šampon před různými mikroby.

- Laurylsulfát sodný je čistící prostředek, který odstraňuje nečistoty. Nebezpečný pro vlasy a pokožku ve velkém množství.

- Síran sodný loret sodný - tvoří pěnu a hustotu šamponu. Také nebezpečné pro lidi ve velkých dávkách.

- Chlorid sodný - je odpovědný za viskozitu šamponu. Dráždění pokožky je možné, pokud je vystaveno velkému množství této látky.

- Mentol - díky němu má šampon příjemnou vůni.

Také k zjemnění pokožky je citovaný alkohol a pyrithion zinečnatý je zodpovědný za ničení hub - příčiny lupů a jiných skalpových onemocnění. A samozřejmě existují různé barviva a konzervační látky, jako u jiných šamponů.

Jak vidíte, v rámci společnosti Heden Sholders existují pro člověka extrémně škodlivé látky. Ano, a přírodní složení je také nepravděpodobné, že pojmenuje (ve srovnání s čistou linií - nebe a země).

Typy šampónů Hlava a ramena

Jak bylo uvedeno, pro různé účely může být jiný šampon. Zde jsou některé známé druhy:

- Silné a silné. Kromě odstranění lupů se tento šampon zaměřuje na tloušťku vlasů, takže vypadá ještě elegantněji. Recenze jsou téměř vynikající: ve většině případů je tvrzený účinek opravdově pravdivý, navíc se říká o posilování vlasů a lesku. Dokonce i mínusy nejsou prakticky poznamenány, s výjimkou vzácných (říkají se o nadhodnoceném a nepříliš příjemném složení).

- Proti vypadávání vlasů. Tam je jak pro ženy, tak pro muže. Šampon je navržen tak, aby se vypořádal s takovými problémy, jako je lupů a vypadávání vlasů, ale stojí za to, že to není léčebný šampon a po ukončení používání šamponu se mohou problémy vrátit. Názory jsou pozitivnější: zaznamenávají mimořádně příjemnou vůni šamponu, jeho ekonomiku v užívání, protože je silná. A z účinků: vlasy jsou dobře vyčištěné a kolem lupů a vypadávání vlasů - začnou negativní recenze (samozřejmě vůbec ne): v těch nejlepších případech může být odstranění lupů pouze částečně (například problém s vypadáváním vlasů) a v nejhorším případě - Problém může jen zhoršit. Ale jelikož jsou ještě pozitivnější recenze, můžete zkusit tento šampon (obecně se radikálně zbavit problému vypadávání vlasů, doporučujeme použít medikované šampony, například Aleran).

- Hlasitost od kořenů. Tento šampon dodá Vašemu vlasům objem a chuť po aplikaci (na chvíli a čistící vlasy si myslím, že nemá smysl mluvit o odstranění lupů). Většina recenzí říká toto: hlasitost může trvat až do následujícího dne. A z příjemných malých věcí - vlasy jsou měkké, vůně je velmi příjemná. Někteří lidé byli s tímto šamponem nespokojeni: objem slibu nebyl a některé vlasy se obecně staly po aplikaci. Ale dobré, takové recenze mezi pozitivní - jednotky, takže šampon je velmi dobrý!

- Základní péče. Možná je tento šampon nazýván "standardem" pro Heden Sholders. Vlasy po aplikaci by měly být čisté, hladké a lupiny by měly být odstraněny. Podle hodnocení jsou hodnocení šamponu průměrné: šampon jako celek se dobře vyrovná s jeho úkolem, ale někteří nemají rádi cenu šamponu (koneckonců, je možné si koupit levnější léčbu pro jednoduché čištění), někdy ani nezachrání deklarovanou likvidaci likvidace. Obecně platí, že všechno je individuální, ale pro čištění šamponu je vhodné "s třeskem" :)

- Čerstvá jablka. Citrus čerstvost. S mentolem. A další různé aromatické variace standardního šamponu Heden Sholders. V některých případech lze nalézt šampon 2 v 1 (to znamená šampon a balzám pro kondicionér). Pro změnu můžete neustále kombinovat chutě (například jeden den, kdy se vydáte na Arctic Ice, další páchne jako jablko a třetí vyfouká od vás Ocean Energy). Recenze těchto šamponů jsou obecně dobrá - odstraňuje se lupy, vlasy se čistí a voní, než by měly být, ale negativní recenze říkají, že šampon se v některých případech nemůže zbavit lupů a dokonce způsobit suchu. Ale přínosy většiny lidí takové problémy po použití těchto šamponů nejsou viditelné.

Samozřejmě, to nejsou všechny šampony Heden Sholders. Ovšem, jak říká většina lidí, mnoho z nich se docela dobře vyrovná s jejich úkolem - eliminuje lupy (samozřejmě dočasně, stejně, bez ohledu na to, co říkáte, ale je to jen pravidelný, i když velmi dobrý šampon) a přivede hlavu do normálního stavu..

Složení šamponu "Head and Shoulders"

Složení šamponu proti lupům "Head and Shoulders", vyrobené společností ProctorGamble.

Složení

2. Síran laurátu amonného

3. Laurylsulfát amonný

4. Chlorid sodný

5. Glykol Distearat

7. Pyrithikon zinečnatý

8. Cetylalkohol

 1. Cocamide mea
 2. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid
 3. Citrát sodný
 4. DMDM Hydantoin
 5. Hydrogenovaný polydecén
 6. Benzoát sodný
 7. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / tricaprát
 8. Kyselina citronová
 9. Xylensulfonát amonný
 10. Tetrasodium EDTA
 11. Polynaftalensulfonát sodný
 12. Benzyl / alkohol
 13. Methylchlorisothiazolinon
 14. Methylizothiazolinon
 15. CI 42090
 16. CI 60730.

Dešifrování

1. Agua - voda.

2. Ammonium Laureth Sulfate (laureth sulfát amonný) je syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

3. Laurylsulfát amonný (laurylsulfát amonný) - syntetický detergent. Povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

4. Chlorid sodný (chlorid sodný) - pravidelná sůl, se používá ke zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.

5. Glykol Distearat (glykol distearát) je syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemického produktu a mastných kyselin. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.

6. Dimeticon je syntetický silikonový polymer. Používá se jako odpěňovač, změkčovadlo, zvlhčovač.

Označeno značkou "Nebezpečí".

7. Zirkonový pyrithion - aktivní antimikrobiální a antifungální chemická sloučenina, inhibuje reprodukci a životně důležitou aktivitu hub - lupy patogeny, usuší pokožku hlavy.

Léčivo je účinné proti streptokokům, stafylokokům, houbám (zejména Pityrosporum orbiculare) a řadě dalších patogenních mikroorganismů.

Pyrithion zinečnatý, jako je sulfid selenu, kyselina salicylová, dehet a ketokonazol, způsobuje šampony proti seborrému a proti lupům.

8. Cetylalkohol (cetylalkohol) - složka palmového oleje. Změkčovač, zvlhčovač, emulgátor, tlumič výfuku, regulátor viskozity.

9. Parfém - v kosmetice se obvykle používá směs zápachů, zejména syntetického původu.

Označeno značkou "Nebezpečí".

10. Kokamid MEA - polosyntetická složka odvozená z kokosového oleje a petrochemie. Emulgátor, povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

Označeno značkou "Nebezpečí".

11. Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid je polosyntetická složka. Antistatická, filmotvorná látka, regulátor viskozity.

12. Citrát sodný (citrát sodný) - polosyntetická složka - citrát sodný. kontrola pH, želatinové činidlo.

13. DMDM ​​Hydantoin (Formalin) - Formalin je velmi dobrá konzervační látka nejen pro muzejní exponáty, ale i pro jiné produkty.

Zvláště, jak se ukázalo, účinně chrání kosmetiku před zárodky. Jediná věc je špatná - nejen mikroby, ale také živé buňky trpí formalinem, zejména proto, že snadno proniká kůží.

Pokud je formalin v kosmetice velmi, velmi málo, s největší pravděpodobností nebude způsobovat mnoho škod, ale její konzervační schopnost bude méně.

Vzhledem k vyšší koncentraci může samotné zachovat krém stejně spolehlivě jako embryo v plechovce, nicméně výhody této kosmetiky budou sporné.

Každý výrobce, který používají formalin v kosmetice, tento problém řeší podle svých zájmů - je-li pro něj důležitější, že je výrobek skladován déle, potřebuje více formalinu, pokud je důležitější než stav pokožky spotřebitelů kosmetiky, pravděpodobně si zvolí další konzervační látku.

Pro výrobce kosmetických přípravků však stále neexistuje úplná svoboda volby, neboť je možné zvýšit koncentraci formalinu v kosmetických výrobcích pouze do určité míry.

Například v Evropě je její maximální přípustná koncentrace 0,2%, zatímco pokud je koncentrace vyšší než 0,05%, výrobce kosmetiky by měl na štítku napsat: "Pozor, tento výrobek obsahuje formalin".

Samozřejmě, přítomnost formalinu v seznamu složek nepřispívá k atraktivitě kosmetického přípravku.

Proto nejčastěji není volný formalin, který je přidáván do kosmetiky, ale látky, které uvolňují formalin, zatímco již v kosmetice. Toto je:

 • 5-brom-5-nitro-l, 3-dioxanu.
 • 2-brom-2-nitropropan-l, 3-diol.
 • imidazolidinylmočovina.
 • methenamin.
 • Quaternium-15.
 • DMDM hydantoin.
 • diazolidinylmočovina.
 • natriumhydroxyethylglycinát sodný.
 • benzylhemiformal.

Maximální přípustná koncentrace těchto látek v kosmetice se vypočítá tak, aby množství formalinu uvolněné z nich nepřesáhlo 0,2%.

Existují metody, které měří množství formalinu uvolněné každým z těchto konzervačních látek.

Avšak rychlost uvolňování formalinu a jeho množství silně závisí na složení, teplotě a době skladování.

V nádobě smetany, která po měsíce stojí na polici v uvolněné a vlhké koupelně, může být formalin propuštěn tak intenzivně, že její koncentrace bude mnohem vyšší než u výrobců kosmetických prostředků.

Čtyři konzervační látky z tohoto seznamu - imidazolidinylmočovina, diazolidinylmočovina, hydroxymethylglycinát sodný a benzylhemiformal - jsou známé, že produkují formalin zvláště rychle.

A dva z nich - imidazolidinylmočovina a diazolidinylmočovina - tvoří několik formalinových izomerů, jejichž koncentrace je velmi obtížně určitelná.

Podle odborníků z SCCNFP (Vedecký výbor pro kosmetiku a nepotravinářské výrobky - vědecký výbor pro kosmetické a nepotravinářské výrobky) může při použití maximální přípustné koncentrace těchto látek množství uvolněného volného formalinu z nich překročit povolenou hodnotu 0,2%.

Označeno značkou "Nebezpečí".

14. Hydrogenovaný polydecén (Hydrogenovaný polydecén) je syntetický olej, který podporuje snadnou distribuci kosmetiky na kůži, změkčuje ji. Používá se v potravinářském průmyslu při výrobě cukrovinek.

15. Benzoát sodný (benzoát sodný) je syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka

Označeno značkou "Nebezpečí".

16. PEG-7 Trimethylolpropan Tricaprylát / Tricaprát je syntetický polymer odvozený od oxiranu (ethylenoxidu) a trimethylolpropantriakrylátu. Emulgátor, povrchově aktivní látka.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Polymethylalkohol trimethylolpropan (etriol) nachází široké průmyslové využití při výrobě vysoce kvalitních syntetických olejů, alkydových a epoxidových pryskyřic, laků, povrchově aktivních látek a plastifikátorů.

17. Kyselina citronová (kyselina citronová) je bílá krystalická látka bez zápachu s příjemnou chutí.

Rozpustný ve vodě a ethanolu. Získané z přírodních rostlinných zdrojů (citrón, jahoda, atd.) Nebo kvasením z cukru.

Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku.

Přivádí se do kompozice čistících krémů, depilačních prostředků, vlasových výplachů, barviv na vlasy a krémů pihových.

PH kontrola, želatinová složka, exfoliant.

Označeno značkou "Nebezpečí".

18. Xylensulfonát amonný - syntetická složka. Povrchově aktivní látka, regulátor viskozity.

19. Tetrasodium EDTA je činidlo, které váže ionty těžkých kovů (hlavně železo) a pomáhá zabraňovat změně barvy.

20. Polynnaftalensulfonát sodný je syntetická složka. Emulzní stabilizátor, povrchově aktivní látka.

21. Benzyl / alkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

22, 23. Methylchloroisothiazolinon, Methylizothiazolinon - deriváty isothiazolonu, které jsou aktivními složkami kationu, což je konzervační látka se širokým spektrem antimikrobiálních účinků proti gramnegativním a grampozitivním bakteriím, houbám a kvasinkám.

24. CI 42090 - syntetické barvivo - různé soli amonné, sodné a hlinité. Modré barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

25. CI 60730 je syntetické barvivo. Fialové barvivo.

Označeno značkou "Nebezpečí".

Výsledkem je, že z 25 složek jsou 3 (!) Odvozeny z přírodních látek (voda, chlorid sodný (chlorid sodný), kyselina citronová), zbytek se získává synteticky, 11 (!) Součásti jsou označeny jako "Nebezpečí".

Při analýze obsahu šamponu jsme zjistili, že jedna (!) Přísada - zinek pyrithionu aktivně bojuje proti lupům.

A co ostatním 24? Existuje příliš mnoho různých stabilizátorů, regulátorů viskozity, povrchově aktivních látek atd. Pro jeden aktivní prvek?

Mimochodem, skutečnost, že většina těchto "dalších" prvků jsou vedlejšími produkty petrochemie, je pravděpodobně odpovědí na tuto otázku.

Označení "Nebezpečné" znamená, že tato složka může být mírně dráždivá nebo způsobit alergickou kožní reakci, může být potenciálně toxická nebo karcinogenní nebo existuje možnost znečištění životního prostředí nebezpečnými vedlejšími produkty během její výroby. Tato značka také znamená, že na výrobu této složky jsou uložena omezení. Absence tohoto symbolu neznamená, že tato složka je bezpečná pro všechny jednotlivce.

Přidání objemu a boj proti lupům šampony Head and Sholders: přehled sbírek pro všechny typy vlasů

Šampon hlavy Plece se staly oblíbenými produkty mnoha žen a mužů. Tento výrobek je speciálně určen k boji proti lupům a dalším bolestem hlavy. Složení fondů je charakterizováno přítomností obrovského množství přírodních složek, které jemně pečují o vlasy, čímž jsou hladké a hedvábné.

Následující materiál popisuje výhody a nevýhody hlavy Plece. Také představila sbírku šamponů, jejich složení a účinek na prameny. Po prozkoumání výhod a nevýhod výrobků, určitě najdete skvělý šampon.

Výrobce

Hlava Ramena je značka známé společnosti Procter Gamble Vědci společnosti se začali aktivně zabývat problémem lupů v padesátých letech minulého století. Trvalo více než 10 let, než jsme vyvinutili dobrý produkt. Již v roce 1961 svět uviděl první šampon hlavy Plece.

Charakteristickým rysem produktu je hlavní aktivní složka - pyrithion zinečnatý, který účinně bojuje proti lupům. Komponenta také zabraňuje výskytu nepříjemného onemocnění.

Časem se do této látky přidá další složka - sulfid usazování. Společně se komplex nazývá Actizinc, je přítomen ve všech šamponech. Alliance látek aktivně bojuje proti lupům, svědění, podrážděnosti a není návyková. Dnes se vědci nezastaví. Učí se nové vzorce, které pomáhají mnoha lidem zbavit se lupů.

Výhody a nevýhody

Výrobky hlavy Ramena jsou určena nejen k boji proti lupům. Šampony mají řadu dalších výhod, které bojují proti křehkost, suché vlasy a dávají mu ohromující objem:

 • znamená aktivně zvlhčovat pokožku hlavy, nepraskávejte vlasy. A to je klíč k silným, silným, pružným pramenům;
 • šampon obsahuje zdravou složku - zinek. Tato látka bojuje s pruritusem, rychle eliminuje nepříjemný příznak;
 • podráždění pokožky zabraňuje žití, dává velkou potíže majiteli hlavy. Výrobky hlavy Ramená obsahují uklidňující přísady, které dodávají pokožce hlavy příjemný pocit, eliminují podráždění;
 • šampony této společnosti jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou hlavy, účinně odstraňují zarudnutí, jsou hypoalergenní;
 • produkty normalizují tvorbu kožního mazu, takže šampony jsou vhodné pro mastné a suché vlasy;
 • opakovaně prokázáno vědeckými studiemi, že vedoucí Ramená eliminují lupy 100%. Je však třeba mít na paměti, že používání těchto šamponů je pravidelné pro dosažení požadovaného účinku;
 • Po použití produktů se kudrlinky nejen zbaví dermatologického onemocnění, ale také získají přirozený lesk, hustotu a hedvábnost.

Rozmanitost a přehledy

Procter Company Gamble uvolňuje spoustu vládců Ramena, která jsou určena nejen k boji proti lupům, ale i k odstraňování dalších problémů vlasů: eliminuje suchost, pečuje o citlivou pokožku hlavy, dává potřebný objem pramenům, obnovuje svěžest zámků a mnohem více.

Všechny tyto sbírky lze snadno nalézt v každém supermarketu, kosmetickém obchodě. Zvažte výhody a nevýhody každého typu produktu.

Další informace o příznivých vlastnostech a účincích sprchového spreje Ultra Hair System.

Paleta profesionálního barviva na vlasy je popsána na této stránce.

Základní péče

Pravítko je vyvinuto pro všechny typy vlasů, účinně se vyrovnává s lupinami, je vhodné pro celou rodinu. Sbírku tvoří tyto produkty:

 • šampon;
 • balzámový kondicionér;
 • znamená 2v1. Obsahuje komponenty šamponu, balzámu, šetří váš čas, není nutné mytí vlasů šamponem a pak aplikovat balzám. Budete cítit všechen efekt po kreslení jednoho prostředku.

V průměru je cena každé láhve o objemu 400 ml 350-400 rublů. Prostředky jsou ekonomické, takže cena výrobků se nedostane do kapsy. Další výhody:

 • příjemná vůně;
 • pěna dobře;
 • silná konzistence, spotřebovaná pomalu, kromě 400 ml dostatečného objemu pro použití celé rodiny.

Citrus a Apple čerstvosti

Šampon účinně bojuje proti lupům, dává hlavu vlasů příjemnou vůni jablka nebo citrusů. Velký zápach vás doprovází po celý den, dá skvělou náladu. Linka obsahuje:

 • jablko. Šampon, kondicionér;
 • citrusových plodů Šampon, kondicionér, 2 v 1.

Průměrná cena produktu činí 350 rublů na jednu trubku o objemu 400 ml.

Pro citlivou pokožku hlavy

Šampon obsahuje pečující ingredience, které nedráždí jemnou pokožku hlavy a účinně odstraňují lupy. Hlavní aktivní složkou je extrakt z aloe. Rostlina má silný antibakteriální dezinfekční účinek. Výhody produktu:

 • příjemná květinová vůně;
 • mírně váží kudrlinky, ale je husté, hedvábné;
 • Účinně čistí, proto si vlasy umyjte méně často.

K dispozici v 200, 400, 750 ml.

Hladké a hedvábné

Pravítko je určeno pro poškozené, nesourodé vlasy. Šampon a kondicionér účinně hydratují, vyživují vlasy užitečnými látkami, dodávají jim lesk, hedvábnost a snadné česání.

Také vzorec aktivně hydratuje suché kadeře, eliminuje lupy, jemně odstraňuje kontaminaci. Může být použita denně, ne návyková. Pravidelné použití obnovuje poškozené prameny.

Komplexní péče

Typ šamponu je vhodný pro všechny typy vlasů, kombinuje sám sebe: boj proti lupům, čištění vlasů před špínou. Produkt dodává čerstvost po celý den, poskytuje kudrlinky jemnost a čistotu. Lze použít pro různé typy vlasů.

Uklidňující šampon

Šampon obsahuje eukalyptový extrakt, který okamžitě po aplikaci poskytuje pocit svěžesti vlasům. Můžete cítit chladicí efekt. Kvůli tomu zmizí nepohodlí svědění a podráždění.

Hlasitost od kořenů

Chcete ohromující množství kudrlin? Pak byste měl dostat takový šampon. Unikátní vzorec Fresh Scent je navržen tak, aby poskytoval tenkým, suchým vlasům neuvěřitelný objem. Také produkt účinně bojuje s čepelky, dělá vlasy tlusté a hedvábné.

Produkt přirozeně ovlivňuje lupy. Na krátkou dobu vás ochrání před nepříjemným onemocněním. Za účelem zachování dosaženého výsledku stojí za to pravidelně používat výrobek.

Mentol nebo ledová arktika

Dva pravítka mají výrazný pach mentolu, dá vám obrovskou dávku čerstvosti. Neutrální pH umožňuje každodenní používání výrobků, aniž byste usušili pokožku hlavy, kudrnaté.

Muži proti vypadávání vlasů

Produkty určené pro silnější sex mají výraznou mužskou vůni. Prostředky zaměřené na boj proti vypadávání vlasů, předcházení problémům. Kolekce zahrnuje:

 • šampon Neutrální pH + 100% odstranění lupů;
 • speciální tonikum pro muže. Aplikujte s rozprašovačem 125 ml. Tento nástroj aktivně vyživuje pokožku hlavy, posiluje vlasové kořeny a bojuje se ztrátou vlasů. Má výraznou mužskou vůni, není třeba vyplachovat, což je velmi výhodné. Je dokonale kombinován s balzámem a šamponem z této řady;
 • balzám Efektivní boj proti ztrátě vlasů.

Jak léčit alopecii u dětí? Máme odpověď!

Hodnocení postupu absolutního štěstí pro vlasy, přečtěte si tuto stránku.

Na http://jvolosy.com/uhod/shampuni/kerasis.html je článek napsán na korejských šampónech Kerasis.

Hluboké čištění pro muže

Šampon je určen pro nepřekonané čistící vlasy. Během dne se zachová příjemná vůně vápna a máty. Nedoporučuje se používat každý den, několikrát týdně bude dost.

OLD SPICE Šampon pro muže

Šampon má výrazný zápach, jde dobře se starým deodorantem SPICE. Také účinně odstraňuje lupy, čistí, pečuje o vlasy.

Od ztráty vlasů u žen

Produkt má ženskou vůni, má neutrální pH, bojuje proti lupům. Šampon pomáhá vyrovnat se se ztrátou vlasů, což je způsobeno jejich křehkostí, bez života.

Energie oceánu

Součástí balení je šampon a kondicionér. Oba produkty zahrnují mořské minerály. Proto účinně chrání vlasy před slunečním zářením a dalšími negativními faktory.

Produkty mají příjemnou vůni, starají se o zvlhčující vlákna, pomáhají eliminovat lupy. Může být používán každý den.

SPORT ČERNÉ

Šampon je určen pro sportovce. Výrobek má speciální technologii, která aktivuje mazu z vlasů a zanechává ji dlouhou dobu svěží. Díky své neutrální hodnotě pH může být denně používán.

Okamžitá pomoc

Čisticí prostředek 2 v 1 aktivně čistí vlasy, bojuje proti lupům. Složení zahrnuje éter čajovníku, extrakt z máty. Komponenty vám poskytnou okamžitý pocit svěžesti, uvolní ze svědění, nepohodlí.

Nedoporučuje se používat každý den. Bude to stačit několik aplikací týdně.

Silné a silné

Pomáhá tloustnout, zvlhčovat a obnovovat poškozené vlasy. Unikátní vzorec se jemně stará o vlasy, můžete je používat každý den. Linka obsahuje:

 • šampon;
 • balzámový kondicionér 2 v 1;
 • nezmazatelný tonik. Prochází hluboko do epidermis, každý zvlněný. Díky tomu aktivně vyživuje, bojuje proti suchu a posiluje chloupky zevnitř.

Hydratační péče

Použití šamponu obnovuje přírodní vodní rovnováhu vlasů, pokožky hlavy, bojuje proti lupům. Impakt je určen mandlovým olejem. Látka je přírodní zvlhčovač, restaurátor suchých kadeří.

Správné použití

Pro dosažení požadovaného výsledku musíte správně používat nástroje:

 • mokré kadeře, stlačte na dlani malé množství šamponu, mýdlem na hlavě;
 • po několika minutách aktivních masážních pohybů umyjte vlasy;
 • naneste balzám nebo sprej (z požadované řady výrobků).

Je třeba umýt vlasy podle potřeby, ale nezapomeňte, že časté čištění je pro vlasy škodlivé.

Existuje mnoho různých názorů na účinnost hlavy šamponu Plece. Někteří lidé považují tento nástroj za nejlepší, jiní kategoricky netolerují.

Jak vybrat správný šampon? Užitečné tipy v následujícím videu:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

Pro Více Informací O Suché Vlasy