logo

Carving - lehké vlasy

Jak krásné kudrnaté vlasy! Ženy dělají skutečnou flirt. Kudrnaté kudrlinky úhledně zakrývají obličej a vytvářejí spíše jasný obraz. Pro milé dámy je však velmi těžké dělat tento druh balení každý den. Trvá asi hodinu. Jak to být? Dej své vlasy pod mocí chemie? Tento postup však výrazně poškozuje vlasy. Problém je však možné vyřešit bez tak závažného dopadu. Dnes je mezi kadeřnickými službami velmi žádoucí lehké permové řezbářství.

Co je pro řezání vlasů

Dlouho ženy měly dlouhé rovné vlasy v módě. Dnes se můžete setkat s mnoha zástupci krásného sexu s krásnými kudrnatými kudrlinami. Současně se ženy nakloní na dlouhé i krátké vlasy. Kadeřnické řezbářství je velmi užitečné v tomto.

Název postupu přišel z anglického jazyka. Řezání je přeloženo následovně: "vyřezaná řezba" nebo "řezba". Tato interpretace je velmi podobná vnímání s výsledným účinkem po postupu. Carving je také nazýván světlem perm.

Takže pod řezbářstvím chápeme dlouhodobé stylingové vlny, které leží na rovném vlasu asi dva měsíce. Pomáhá ženám mít krásné kudrlinky, aniž by trávily hodně času.

Řezání je vhodné pro různé délky vlasů

V jejím jádru je řezba perimetrem, který je vyroben pomocí speciálních nástrojů, které nemají tvrdý účinek na vlasy. Během procedury také trpí pokožka hlavy. Taková dlouhodobá péče pomáhá mnoha děvčatům nejen získat kudrlinky, ale také zbavit se nedostatku objemu, neposlušnosti a zmatenosti vlasů.

Postup je prováděn pomocí vysoce kvalitních kompozic. Prodávají se pouze ve specializovaných místech nebo na internetu. Nezapomeňte, že k tomu, aby vaše vlasy nepoškodily, musí být produkty pro krájení vlasů zakoupeny v osvědčených obchodech.

Je to důležité! Je třeba si uvědomit, že postup po vyřezávání vlasů vyžaduje velmi pečlivou péči. Nezapomeňte si vybrat pouze produkty na vlasy bez síranů, silikonů a agresivních přísad, aby účinnost trvala co nejdéle. Opakovaným vítězem ratingu přírodní kosmetiky je společnost Mulsan cosmetics. Tato značka vytváří extrémně bezpečné výrobky bez agresivních chemických komponent. Všechny kosmetické přípravky jsou vhodné jak pro použití po vyřezávání, tak i po procedurách narovnání botoxu a keratinu. S důvěrou doporučujeme oficiální internetový obchod mulsan.ru

Co je to carving a jak to udělat - video

Co je pro řezání vlasů a jak často to může být provedeno

Kromě touhy ženy, která má kudrlinky, může být řezba obrácena v následujících případech:

 • pokud jsou vlasy mastné. Postup je usuší. Poté se potřeba umytí vlasů vyskytuje méně často;
 • pokud jsou vlasy těžké. Po řezání bude kudrlinky na hlavě mnohem jednodušší;
 • pokud jsou vlasy tenké a nezbedné. Po vyřezávání budou prameny vypadat mohutně a objemně;
 • kvůli nedostatku času pro každodenní instalaci;
 • V případě potřeby drasticky změňte obrázek.

Vyřezávání může být provedeno každé 2-3 měsíce.

Řezání na vlasy vypadá velkolepě

Výhody a poškození, výhody a nevýhody řezbářství

Řezání, jako postup, má své pozitivní i negativní strany.

Výhody postupu

Výhody řezbářství jsou:

 • šetrný účinek na vlasy;
 • existenci několika variant dlouhodobého permu (malé kudrlinky, střední kudrliny a velké kudrlinky);
 • zachování stylingu na vlasy po dlouhém řezání;
 • přírodní a velmi přirozený styl. Ve srovnání s chemií, při řezání, vlasy nevypadají vyhořelé;
 • dlouhotrvající účinek: na normální vlasy, krásné kudrlinky trvající 1-3 měsíce a na barvené vlasy - po dobu půl roku;
 • není potřeba obnovit suché konce vlasů. Vzhledem k tomu, že složení řezbářství má velmi jemný účinek na strukturu vlasů. Zvlněný efekt nakonec zmizí sám;
 • rozpočet, takže každá žena může tuto službu využít.

Škodlivé účinky a důsledky světla

Nevýhody řezbářství jsou:

 • potřeba vytvořit účes, účes nemusí vždy vypadat perfektně. Koneckonců, je nezbytné, aby se na ni aplikovaly síly a předtím, než dojde k formování, aplikují na vlasy stylingové produkty;
 • nedostatek výrazných kudrlin. Tento efekt lze dosáhnout pouze za pomoci bioplynů;
 • možná neočekávaný konec řezbářského efektu. Kudrlinky se mohou předčasně vyrovnat nebo postupně odjíždět;
 • případná změna odstínu barvených vlasů po postupu;
 • žádný účinek na velmi silné a silné vlasy;
 • Zachování nepříjemného zápachu na vlasy po určitou dobu.

Kontraindikace pro dlouhodobé zvlnění

Existují situace, kdy se nedoporučuje provést tento moderní postup:

 • pokud má žena křehké, poškozené a navíc silně rozštěpené vlasy;
 • pokud hlava právě barvila vlasy. Na chemii světla můžete bezpečně jít, pokud již uplynulo dva týdny, a pokud ne, je lepší počkat;
 • pokud má žena tendenci k alergickým reakcím;
 • při užívání určitých léků, zejména při léčbě hormonální léčby;
 • pokud jsou vlasy suché a zbarvené. V ohrožení jsou ženy s jinými dříve předávanými chemickými perm.

Postup je možné provádět pro těhotné ženy a kojící matky. Nicméně je třeba si uvědomit, že chemické složení pro mávání má spíše ostrý zápach.

Rozdíl mezi řezbářství pro vlasy z biowave, chemie

Carving, bio a chemické oblékání pomáhají vytvářet dlouhodobý styling. Pouze od sebe se liší:

 • méně času na zachování účinků řezbářství ve srovnání s chemickým nebo biologickým odpadem;
 • příznivějším účinkem na kadeře světlého zvlnění než v chemii, protože řezací kompozice nepronikne samotnou strukturu vlasů;
 • péče o vlasy během biowave, protože složení použitého v tomto postupu zahrnuje potřebný biologický protein, který není v prostředcích pro carving a chemii.

Výběr postupu bude zcela záviset na touze ženy. Jen ona se musí rozhodnout, co potřebuje: dlouhotrvající styling, zdravé vlasy nebo šetřící účinek.

Typy řezbářství na vlasy

Řezání probíhá několika způsoby. Hlavní typy:

 • tradiční perm. Po tom jsou vlny rovnoměrně rozloženy po celé délce. Pro kadeře používejte kadeřníky, které se na vlasy krouží;
 • vertikální curling. Namísto běžných koleček použijte vertikální (nebo jinak se nazývají spirála). Curling se hodí stejně pro krátké i dlouhé vlasy. Účinek stylu je fascinující: výrazné kudrnaté kudrlinky s úžasným objemem;
 • texturing. Tento typ je často používán, když potřebujete vylepšit některé účesy. Výsledkem je vždy originální. S pomocí kadeřníků na správných místech na správných místech vytvářejí akcenty a vytvářejí tak zvláštní styl;
 • místní perm. Metoda se používá, když chtějí zvýšit vlasy u kořenů. Pro tyto účely majster větry vlasy natáčky ne přes celou délku vlasů, ale pouze u jejich základny. Tato metoda pracuje v opačném pořadí. Například, když chcete vítr jen jeden tip.

Vlastnosti postupu pro krátké, střední, dlouhé vlasy a možné kombinace s účesy

Světelná chemie má své vlastní vlastnosti. Samozřejmě, že je lepší udělat proceduru v kabině. Odborníci ve svém oboru budou moci vyřezávat čisté a krásné. Doma, získávání požadovaných kadeřnic nemusí vždy fungovat.

Před zahájením procedury nezapomeňte zvážit délku vlasů. Nejlepší je vyřezávání středních vlasů. Samozřejmě, že to lze provést na krátkou a dlouhou dobu, pouze musíte vybrat správné kolečka. Například pro velmi krátké vlasy jsou nejvhodnější jemné kadeře nejlépe opotřebované na malých cívkách.

Pro krátké vlasy je nejlepší vybrat malé kudrlinky

Tloušťka a tloušťka vlasů mají v tomto postupu zvláštní význam. Silné vlasy se nemusejí zvlnit, ani se nedostanou tak krásným účinkem. Carving je vhodný pro majitele tenkých a tenkých pramenů - vlasy se stanou obrovskými a poslušnými.

Bangs vždy dělá styling jedinečný. Nicméně, řezání s ním nemusí vždy fungovat. Takže malé kudrlinky se nevejdou do náramků. Ale médium nebude vypadat dobře definované vlny. Jiný obrázek s třeskem dobře ozdobí zvlnění pouze jednoho hrotu.

Majitelé světlíků nemusí být vhodní

Populární řezbářství bez bobů. V tomto provedení jsou kadeře velmi krásně rámované tváře ženy, takže celý obraz je mnohem zajímavější.

Sekání a řezba jsou pro sebe velmi vhodné. V tomto případě mohou být kudrlinky oba mohutné a velmi malé. Bangs může nebo nemusí.

Vyřezávání a kaskádování je také velmi dobré. Tento obrázek bude zdobit ženu v každém věku.

Kudrlinky v kombinaci s kaskádovitým účesem vypadají impozantně

Typy kuliček a velikost kudrlin

Chcete-li vytvořit řezbářství, použijte kolečka různých typů:

 • hromadné. S jejich pomocí, vytvořit velmi velké kudrlinky. Výsledkem jsou romantické vlny s dobrým bazálním objemem;
 • cívky. Průměr těchto zařízení je poměrně malý. Vzhledem k jejich velikosti vám umožní vytvářet africké kudrlinky;
 • spirála. Tyto speciální cívky mají tvar spirály. Vždy se používají pro vertikální curling. Praxe ukázala, že spirálovité kudrlinky trvají déle než obvykle. Takové kolečka umožňují vytvořit spoustu kudrnatých kudrlin, které dobře vizualizují objem;
 • bumerangy (koloběžky). Jsou rozdílný průměr a speciální materiál - měkká pěnová guma s drátem. Hodí se pro velké i malé kadeře.

Typy koleček - fotografie

V závislosti na velikosti použitých koleček můžete získat různé kudrlinky:

 • velké. Chcete-li je vytvořit, použijte kolečko s velkým průměrem. Kudrny z nich jsou poměrně velké;
 • průměr. Zde si vezmou cívky se středním průměrem. Výsledkem bude jeho majitel spokojen s vzdušností a plynulostí;
 • malý. Pro jejich vytvoření se hodí pouze cívky velmi malého průměru. V důsledku toho je hlasitost ohromující.

Jak vypadá řezba na velkých, středních a malých peřích vlasů - fotka

Jak se dělá řezba a jak dlouho trvá procedura

Technika řezbářství není příliš složitá. Její technologie je shodná s chemickou kondicí. V době, kdy celý proces trvá asi 2-3 hodiny, v závislosti na charakteristikách ženských vlasů. Celý postup se skládá z následujících kroků:

 1. Příprava Tato etapa, stejně jako ostatní, bude vedena velitelem v kabině. Nejprve vybírá potřebné kolečka a připravuje drogu. Pak umyje klienta hlavu a trochu zahřeje vlasy ručníkem. Potom žena sedí na židli. Mistr pokrývá ramena ochrannou látkou a vlasy dobře hřebčí.
 2. Hair styling Z celkové hmotnosti vlasového mistra se vybírají pouze ty prameny, které se budou muset nejprve natáčet a provádět jejich navíjení podle kadeřnické techniky.
 3. Aplikace speciální kompozice. Očistí vlasy po dokončení vlasů. Reagencie umožňují vlasům udržet kadeře dostatečně dlouho.
 4. Spin. Chcete-li vytvořit požadovaný efekt, zkroucené vlasy, navlhčené kompozicí, nechte 10-20 minut sám. Přesný čas závisí na značce výrobku. Průvodce pravidelně kontroluje, jak probíhá proces získávání zvlnění. Chcete-li to provést, otočí jeden kolečko.
 5. Vyplachování Po uplynutí doby se složení umyje teplou vodou, zatímco pece se neodvíjejí. Přebytečná voda jen promakivayut.
 6. Kreslení neutralizátoru. S ním jsou kudrlinky fixovány v předem určené poloze.
 7. Odstranění koleček. Mistr uvolní všechny kolečka ve směru zpět.
 8. Prací prostředek.
 9. Vysoušeč vlasů.

Složení přípravku na řezbářství

Hlavním požadavkem, který je kladen na složení, je nepřítomnost amoniaku. Také zakázaná složka je thioglykolát. Pokud jsou tato pravidla dodržována, řezací nástroj může být považován za jemný.

Složení přípravku na řezbářství je pro všechny výrobce odlišné. Zvláště cenné jsou produkty, kde je biologický základ větší než chemické složky. Tato kombinace umožňuje velmi jemně ovlivnit strukturu vlasů. Stylisté doporučují následující značky:

Například firma Londa pro dlouhotrvající curling umožňuje získat po 10 minutách čistou kloubu. Je to proto, že se skládá ze speciálních rychle účinkujících složek, které výrobci záměrně zahrnovali.

Odborníci doporučují produkty Londa carving.

Mezi oblíbené značky patří také následující skladby: Trendline z Goldwell, GOLDWELL, Indola a další.

Jak dělat carving doma: krok za krokem instrukce

Můžete si udělat carving a doma. Chcete-li jej dokončit, budete potřebovat:

 • dvě mísy:
 • kolečka (tvar a velikost volitelné);
 • dva houby, co se týče kuchyně;
 • rukavice (pár);
 • dvě štětiny na vlasy;
 • plastový uzávěr nebo kus tohoto materiálu;
 • bavlněný svazek;
 • ručník;
 • list nebo ručník na pokrytí ramen;
 • guma;
 • chemická směs pro řezání a fixaci.

Chcete-li vytvořit kudrlinky, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Opláchněte dobře hlavu a čistěte vlasy ručníkem.
 2. Chraňte vlasy důkladně.
 3. Rozdělte vlasy na prameny.
 4. Našroubujte prameny na kolečkách.
 5. Vezměte nástroj z předem zakoupené sady a vymažte je kuličkami.
 6. Po navlhnutí všech vlasů položte na vrchol plastovou čepičku a zakryjte si hřejivý šátek (můžete použít ručník).
 7. Podívejte se na pokyny po dobu trvání kompozice a podržte ji.
 8. Umyjte si vlasy bez šamponu, neměli byste odstraňovat vlasy.
 9. V horní části použijte speciální příchytku ze sady.
 10. Otočte si vlasy a znovu opláchněte hlavu bez šamponu.
 11. Výsledné kadeře vysušte.

K udržení kudrnat po dlouhém domácím vyřezávání můžete použít následující nápravu: namočte vodu a 5% ocot na kyselou chuť a vlasy jej propláchněte.

Curling vlasy krok za krokem - video

Kolik působí po postupu

Účinek carvingu může trvat od jednoho do šesti měsíců (v závislosti na charakteru vlasů). Ale v průměru, jasně značené kudrlinky trvají 2-3 měsíce. V průběhu času se vlasy zvětšují, takže se změní tvar kudrlin. Začnou prostě spadnout. Vyřezávání se však může opakovat po 3-4 měsících.

Tipy pro péči o vlasy

Chcete-li prodloužit životnost světelné chemie, potřebujete řádně pečovat o své vlasy. Zde je několik tipů:

 • po samotném postupu je třeba nechat vlasy zapamatovat si tvar, který byl právě dán. Pro tyto účely je při sušení nežádoucí používat vysoušeč vlasů. Potřebujete kudrlinky vyschnout přirozeným způsobem nebo v extrémních případech používat difuzér;
 • po ukončení procedury neperte své vlasy po dobu dvou dnů;
 • při česání používejte jen hřeben se vzácnými zuby;
 • vyměňte šampon se speciálním nástrojem pro strukturované vlasy;
 • vždy používejte balzámy, výživné masky a další účinné produkty péče. Výrazně zlepší stav vlasů;
 • po umytí jemně umýt hlavu, více promakivat a ne žhnout;
 • vlasy denně vysušte pouze přirozeným způsobem;
 • zůstaňte v klidu, pokud jsou vlasy mokré nebo mokré. Měli by být předem vysušeny;
 • Nepoužívejte výrobky, které obsahují alkohol. Tato součást poškozuje jak zvlnění, tak i vlasy.
Po curlingu se vlasy nejlépe vysuší přirozeným způsobem, v extrémních případech můžete použít vysoušeč vlasů s tryskovým difuzorem

Pokud chce dámka vytvořit na její hlavu přirozený styl, pak se bude muset na světelné pero aplikovat malá vlna a vysušit difuzorem. Můžete také položit hlavu pomocí velkých koleček.

Pokud náhle žena má touhu napravit její kudrlinky, pak to může udělat s pomocí železa. Pouze před položením na vlasy bude třeba použít ochranný prostředek. Můžete také osušit hlavu s vysoušečem vlasů a vytáhnout kudrnaté vlasy pomocí kartáčování.

Stylové tipy

K obrazu byl perfektní, vlasy po řezbě musí být schopni styl.

 1. Ujistěte se, že používáte následující nástroje: hydratační krém, hřeben, pěnu nebo pěnu, vysoušeč vlasů s difuzní tryskou;
 2. Nejprve si umyjte vlasy. Použijte speciální šampon a jednou za sedm dní připravte výživnou masku;
 3. Vysušte vlasy ručníkem, nebo je prostě jen potřete;
 4. Jemně česněte vlasy;
 5. Aplikujte fixační prostředek tím, že trochu ustoupíte od vlasových kořenů.
 6. Začněte položit kudrlinky s vysoušečem vlasů a hřebenem.
 7. Pokud potřebujete narovnat trochu kadeř, pak při stylování lehce stlačte hřeben nebo použijte žehličku.
 8. Můžete také použít styling pro kudrnaté vlasy.
Indola je kadeře náprava upozorňuje na kadeře

Jak stylovat kudrnaté vlasy - video

Jak péče o vlasy po curlingu

Podle mnoha dívek se vlasy po řezbářství stávají trochu drsnými a zlobivými. Některé dámy proto po ukončení zvlněného efektu prostě odříznou. Pro zmírnění účinků řezbářství je nutné:

 • pravidelně stříhat tipy na úplné obnovení vlasů;
 • používat pouze speciální produkty pro péči o kadeře;
 • Používejte přírodní štětiny

Recenze

Já, stejně jako všechny ženy, se pokoušel opravit chyby v mém obrazu a rozhodl se pro dlouhodobý styling. Šel jsem do kadeřnictví našeho města, které bylo známé svými dobrými profesionálními mistry. Mám vlasy pod mými rameny s graduálním účesem. Na nich není žádná barva.

Chtěla jsem získat charakteristické objemové vlny. Řekla, že si přála k pánovi. Nicméně, ona šla na cestě zvolit si příliš malé vlasy natáčky. Výsledkem mě šokovalo. Moje vlasy byly velmi zkráceny a na mé hlavě se tvořil obrovský mop. Božskou podobu jsem získala teprve měsíc poté, co jsem vlasy trochu vzrostl. Pokud se rozhodnete vyřezávat, postupujte podle pokynů průvodce.

Často dělám dlouhotrvající styling, protože moje vlasy jsou tenké a příliš husté.

Vím, že vlasy suší vlasy, proto jsem si předem vyhradil výrobky pro profesionální péči. A výsledek je vždy dobrý. Stylu dělám difuzorem. Líbí se mi efekt. Doporučuji.

Po zákroku jsme dostali zakřivené kudrlinky kseniyanikolaevnahttp: //irecommend.ru/content/esli-u-vas-ne-gustye-tonkie-volosy-vy-navernyaka-zadumyvalis-o-tom-kak-pridat-svoim-volosam

Řezbářský postup lze považovat za nejlepší řešení při získávání atraktivních kadeří. Taková permina má jemný účinek a účinek bude působivý.

Jak udělat velké kudrlinky pomocí permed vlasů? Tipy a pokyny krok za krokem

V nabídce služeb moderního kosmetického salonu najdete spoustu perm možností. Je třeba poznamenat, že v posledních letech dívky preferují dlouhodobý styl v podobě velkých kudrlin. To je ideální, protože tyto kadeře vypadají velmi přirozeně.

V tomto článku budeme popisovat, jak správně provádět perm proceduru, abyste získali velké kudrlinky, stejně jako péče o vaše vlasy a zachování výsledného účesu.

O tom, zda je možné provádět chemii v rozsáhlých kadeřích a jak to udělat, přečtěte si. Kromě toho zjistíte, jaké chemické výsledky vypadají na fotografii. mávání.

Kdo je vhodný?

Tento typ stylu po dlouhou dobu vytváří efekt ženskosti a mimořádné lehkosti. Nesmíme však zapomenout na několik jednoduchých pravidel, abychom získali takový výsledek. Nyní o nich povíme.

Velké kudrlinky mohou pouze zhoršit vzhled vlasů, pokud je vyrážíte na vlasy, což je velmi suché a řídké. Po kroulování kvůli vzácnosti vlasů se mohou objevit tzv. "Plešatelé patche", které budou obzvláště viditelné podél dělící čáry.

Velké kadeře budou vypadat skvěle na tlustých vlasech, a to i přesto, že mohou být tenké.

Existuje několik doporučení ohledně volby velikosti kudrlin ve vztahu k délce vlasů. Takový styl se dokonale hodí na střední a dlouhé vlasy. To lze vysvětlit několika fakty:

 • Tento účes je vhodný pro všechny druhy oblečení;
 • dokonce ani ne příliš husté prameny se stávají objemnými a načechranými;
 • velké kudrlinky skrývají většinu nedostatků na krku, rysy a tvar obličeje.

Jaké kolečka si vybrat?

Již jsme říkali, že nepotřebujeme malé kudrlinky, ale objemné šikmé kudrlinky. Proto potřebujeme vhodné kolečka: dostatečně velký objem. Profesionální stylisté, kteří vytvářejí velké kudrlinky, doporučujeme zakoupit kadeřníky s průměrem nejméně tří centimetrů. Menší kolečka nedávají požadovaný výsledek.

Chcete-li získat zajímavější a kreativnější verzi vlasů, použijte zařízení různých průměrů.

Je možné zatočit vlasy na kadeřnicích jakýmkoliv způsobem, který je pro vás vhodný:

Vše závisí na tom, jaký efekt chcete dostat.

Co je třeba pro postup doma?

Samozřejmě, že perm je velmi náročný postup a mnozí zástupci krásné poloviny lidstva neriskují, že to dělají doma, ale raději hledají pomoc odborníků. Nemůže souhlasit s správností tohoto rozhodnutí.

Ale pokud máte dostatek zkušeností při vytváření komplexních účesů a péči o vaše vlasy, pak můžete riskovat chemicky curling vlasy doma. Hlavním úkolem je brát tuto záležitost velmi vážně a s veškerou péčí. Koneckonců, v sázce je zdraví a krása vašich kadeří.

Chcete-li vytvořit dlouhodobý styl s velkými kadeřemi, budete potřebovat:

 1. Především správně vybrané kolečka (o tom jsme psali v článku výše).
 2. Pak musíte jít na výběr prostředků pro curling. Je lepší jít do obchodu profesionální kosmetiky nebo přímo do kosmetického salonu (tam můžete prodat různé výrobky).

Ale než si koupíte komplex pro mávání, měli byste zjistit, jaké typy kompozic se nalézají:

 1. s alkalickým stáním - vytváří ideální elastické kadeře, ale je vhodný pouze pro zdravé vlasy;
 2. s kyselým vyváženým permem - lze použít na volné a barvené vlasy, ale trvání postupu je mírně zvýšeno;
 3. s měkkým alkalickým stálým - nejvíce věrným účinkem na vlasy a vytváří nejpřirozenější efekt.

U hlavních materiálů pro tento postup budete muset ještě připravit několik drobných doplňků:

 • kapacita pro zředění prostředků (nejlépe plast, protože tento materiál neoxiduje);
 • aplikační štětec;
 • ochranné rukavice;
 • víčko z polyethylenu;
 • vlasy nebo jiné klipy.

Krok za krokem: Jak vyrobit "chemii"?

Vše, co potřebujete pro tento postup, je tedy připraveno. Postupujte podle našich dalších doporučení, abyste získali pozitivní emoce po permu.

 1. Roztáhněte vlasy do několika zón. Profesionálové doporučují dělení pramenů do centrální a dvou bočních zón.
 2. Na obrysu obličeje nebude pokožka nadbytečná, aby byla rozmazána tučným krémem (pro tento účel bude dělat nejjednodušší dětský krém). Tato manipulace pomůže chránit pokožku před chemickými účinky kompozice v případě kontaktu.
 3. Zředte komplex pro perm. Postupujte pouze podle pokynů na obalu. Výsledek závisí na správné přípravě nápravného opatření, proto v této záležitosti nemůžeme mít žádnou iniciativu.
 4. Twist pramínky na kolečkách jakkoli navržené výše, zatímco budete potřebovat hojně navlhčit vlasy v připravené kompozici. Potom vložte plastovou čepičku. Chcete-li zvýšit účinek, doporučujeme zahřát vlasy ručníkem.
 5. Přijďte v této podobě o čas uvedený v pokynech. Potom neodstraňujte kolečka a s ním důkladně opláchněte vlasy z curlingu a pak aplikujte držák (měl by být ze stejné firmy jako samotný kolečko). Držte západku na kadeře 5-10 minut.
 6. Po uplynutí této doby rozpusťte kudrlinky, opět proveďte fixační prostředek a nechte dalších pět minut. A teprve potom opláchněte vlasy čistou vodou. (Šampon nelze použít!)

A podívej se na fotografické prameny před a po "chemii" na velkých kuličkách.

Co by měl varovat majster?

 1. Měli byste vědět, že perm nebude zdraví vlasům. Velitel by vás měl o tom informovat a také doporučit prostředky pro obnovu vlasů.
 2. Měli byste se dozvědět od stylisty, který pro vás tento postup provádí. že velké kudrlinky se budou držet na vlasu nejméně ze všech: od tří týdnů do měsíce a půl.

Další péče o prameny

 1. Stojí za zmínku, že první dva nebo tři dny jsou rozhodující pro tvarování účesu v příštích několika týdnech. V tomto období jsou vytvořeny pružné kadeře správné formy.
 2. První věc, kterou potřebujete učit, je, že šampon nemůžete používat během prvních 48 hodin po skončení procedury. Odplaví veškerý fixační prostředek.
 3. Vyberte vhodný hřeben - zuby by měly být měkké a řídké. Současně během česání by neměly docházet k ostrým pohybům: je lepší rozdělit velmi zamotané vlasy rukama.
 4. Použití vysoušeče vlasů není zakázáno, ale je velmi nežádoucí. Časté tepelné ošetření vlasů vede k předčasnému narovnání kudrlin.
 5. Použijte řadu pro péči o přesně zraněné zámky (měla by zahrnovat šampon, kondicionér a masku).
 6. Chcete-li odstranit nepříjemný zápach v prvních dnech po curlingu, přidejte citronovou šťávu do šamponu.
 7. Po umytí vlasů není potřeba třepat, bude stačit pouze na mokré. A také byste neměli hřebetat vlhké vlasy, protože je v mokrém stavu, jsou lépe přizpůsobitelné.
 8. Pro styling vlasů nyní budete potřebovat pěny a gely navržené speciálně pro zvlněné vlákno. Chcete-li vytvořit přirozenější efekt, pokuste se dát co nejméně peněz, nebo jako prostředky s minimální úrovní fixace.
 9. Aby byly vlasy dobře udržované a tekoucí, pravidelně ořízněte špičky.

Závěr

Máte-li tenké rovné vlasy a musíte je pokaždé usadit, abyste dosáhli krásného účesu, a sní o trvalém stylingu s kudrnatými kudrlinky, pak perm je pro vás ideální.

Po jeho zavedení zapomenete na každodenní stylování alespoň měsíc a půl. V důsledku toho budete mít více času na další užitečné věci. Při neustálém používání "chemie" se však doporučuje provést přestávky, aby se vlasy mohly odpočívat.

Permanentní vlasy (velké kudrlinky). Typy, recenze procedury, stejně jako fotky před a po

Po mnoho stovek let ženy mění svůj obraz, jak se jim líbí. A pokud dříve, aby se vytvořily kudrlinky, krásné dámy musely spát na spisy, teď stačí obrátit se na dobrý kadeřník nebo dokonce samostatně provést perm vlasy starmování postup, který bude potěšit s dlouhotrvajícím účinkem. Existuje mnoho druhů dlouhodobých permů, které si můžete vybrat pro všechny vlasy, a navíc méně traumatických kompozic se používá před více než 10 lety.

Při volbě metody kroužení je důležité určit požadovaný efekt: bazální objem, vertikální kadeře, malé kudrlinky nebo světlé vlny.

Doporučujeme si přečíst: Konturový obrys, co to je?

Druhy povolení

V závislosti na použitém složení existuje několik druhů perm. Všechny mají vliv na délku a vzhled kadeř.

 • Několik let je nejpopulárnější metodou acid perm. Hlavní složkou kompozice je glycerylmonothioglykolát s úrovní kyselosti 6,9 - 7,2. Ona se zamilovala do žen pro svůj dlouhotrvající účinek (až šest měsíců). Kompozice proniká hluboko do vlasů pod vlivem vysoké teploty skrz kůžičku, bez zvedacích vah. Aby se kadeře ukázaly silné a výrazné, musí být prameny dobře roztaženy na papilotkách, jinak se zámky ukáží jako slabé a heterogenní. Kyselé perm se nedoporučuje dělat na suché, křehké, poškozené a tenké vlasy, majitele citlivé pokožky hlavy. Kyselina v přípravku může způsobit dodatečné sucho a odlupování.
 • Alkalický perm má úroveň neutrality pH 8 - 9,5. Není tak odolná jako kyselina. Efekt trvá jen 3 měsíce a na těžkých, tlustých vlasech - asi 1,5 měsíce - se točí pod vlastní váhu. Doporučuje se použít tento perm pro nepoddajné vlasy nebo pokud byl předchozí kadeř slabý. Hlavní složkou přípravku pro alkalické curling je thioglykolát amonný, otevírá vlasové vločky a proniká dovnitř a mění strukturu. Výsledkem je skvělý přírodní zvlnění. K provádění tohoto postupu trvá méně času, než je tomu v případě kyseliny, a je méně škodlivý pro zdraví vlasů v důsledku nedostatečné tepelné expozice. Je velmi důležité dodržet požadovanou dobu vystavení kompozici a nepřekračovat ji, aby nedošlo k poškození vlasů. Velitel, který provádí perm by měl být schopen pracovat s chemickým složením, aby se zabránilo poškození struktury vlasů a chemickým popáleninám pokožky hlavy. Pod účinkem alkalické látky se vlasy zvětšují, takže je třeba je zkroucit, ale nepřekračovat. Příliš velké napětí může vést k nerovnoměrnému rozložení kompozice a následnému poškození.
 • Neutrální perm má pH hodnotu pH 7,4. Výsledkem jsou strukturované přírodní kadeře, ale méně výrazné než předchozí dvě metody curlingu. Kompozice bere v úvahu rozložení hydrofilních a hydrofobních zón vlasů, vyrovnávající jejich rovnováhu. Tato metoda dlouhotrvající perm se nejlépe používá pro měkké, lehké a tenké vlasy - je bezpečnější než kyselina a alkalická chemie.
 • Aminokyselinová vlna - jeden z nejbezpečnějších způsobů dlouhodobého stylingu. Prostředek pro pokládku obsahuje aminokyseliny a proteiny, stejně jako účinnou látku - cysteamin, která má terapeutický účinek na strukturu vlasů. Díky svému složení bohatému na aminokyseliny má takový perm regenerační funkci a minimalizuje škodlivé účinky chemických látek. Po zákroku vlasy svítí a svítí, vypadá zdravěji a hladce. Nejlépe se aplikuje na měkké, tenké, světlé vlasy, které na nich mohou trvat až šest měsíců.
 • Perm s hedvábnými bílkovinami nebo hedvábným permem trvá až 2 měsíce. Hlavní složkou složení léčiva jsou hedvábné bílkoviny známé pro jejich pozitivní účinek na křehké, vysušené a barvené vlasy. Vlna "hedvábná vlna" se doporučuje použít pro krátké a střední délky vlasů.
 • Chemický perm s kyselinou thioglykolovou není příliš odolný. Efekt po postupu trvá jen měsíc, ale je to jeden z nejjemnějších způsobů dlouhodobého stylingu. Přípustné je i na barvené a tenké vlasy.
 • Biowave Jedná se o poměrně novou metodu perm, považovanou za nejcitlivější pro vlasy. Amoniak, thioglykolová kyselina a peroxid vodíku jsou nahrazeny speciální sloučeninou, která obsahuje složky podobné molekulám vlasů. Takový styling dává vytrvalé, přirozené kudrlinky, zatímco vlasy si zachovávají zdravý a krásný lesk. Biologická odolnost trvá dlouhou dobu - 3 - 6 měsíců a až 9 měsíců, účinek na kudrnaté vlasy může zůstat. Biowave se provádí ve třech fázích:
 1. Vlasy jsou navinuty na kadeřnicích různých velikostí, pro curling je aplikována směs bohatá na bílkoviny;
 2. Následující léčivo, pokud je aplikováno, ovlivňuje protein, což způsobuje jeho zhuštění;
 3. V této fázi se speciální nástroj obnoví kyselé rovnovážné rovnováhy a kudrlinky jsou pevné. Biologická vrstva vypadá přirozeně, doporučuje se aplikovat na normální a mastné vlasy. U tenkých, bělených vlasů a vlasů, které jsou náchylné k vypadávání vlasů, nedoporučuje se používat takové dlouhodobé stylování. Biologická bivale by měla být svěřena zkušenému mistrovi, protože výsledek závisí na schopnosti specialisty na perm a na kvalitě použitých kompozic.
 • Řezání je typ dlouhodobého stylu, který zahrnuje použití speciálního chemického výrobku, který dodává vlasům potřebný tvar. To nepatří k chemickým perm. S pomocí řezbářství můžete získat jakýkoliv styl: malé nebo velké kudrlinky, vertikální spirálovité kudrlinky, zkroutí konce vlasů. To je považováno za nejbezpečnější způsob, jak vytvořit dlouhé kudrlinky, efekt trvá 1 - 2 měsíce. Carving je ideální pro majitele krátkých účesů nebo měkkých, lehkých, řídkých vlasů. Osvěžuje obraz, přidává do účesu objem, kudrlinky vypadají velmi přirozeně, ale vzhledem k tomu, že vlasy jsou stále ovlivňovány chemickými činidly, je lepší nechat provádět řezání pro oslabené a poškozené vlasy. A pro těžké dlouhé vlasy tento typ stylingu není vhodný z důvodu jemného efektu.

Doporučujeme číst: Plniva pro rty: zvýšení, příklady

Druhy perm v závislosti na způsobu podvádění

Tvar kadeří závisí nejen na vybrané přípravě na chemické permuté, ale i na způsobu provádění tohoto vlasového ovíjení. Stylista si vybírá způsob, jak se kroutit, zaměřuje se nejen na přání klienta, ale také na strukturu vlasů, jejich stav, tvar obličeje a postavu.

 • Americký způsob curlingu se provádí na vlasech, které nejsou kratší než ramena, protože se používají velké kolečka. Kvůli tomu nedochází k vytváření záhybů a přirozeným vlasům se obnoví hranice mezi zvlněnými a překrývajícími se prameny. Tento typ kadeří je vhodný pro majitele velkých obličejových vlastností, kudrlinky krásně zdůrazní krásu obličeje, změkčují obraz. Kadeřnice vypadají velmi přirozené, jsou čisté a strukturované.
 • Vertikální perm se používá pouze pro dlouhé vlasy. Přidává objem a hustotu vlasů, vypadá velmi romanticky a elegantně. Chcete-li vytvořit takový účes vyžaduje dlouhé spirálové natáčky. Vlasy jsou navinuty od kořenů až po konce, zatímco samotná cívka je kolmá na rovinu hlavy. Vertikální curling vypadá velmi působivě a čerstvě, ale má jednu důležitou nevýhodu - při růstu vlasů bude jasně vidět hranice mezi pěstovanými a zvlněnými vlasy.
 • Horizontální chemické vlnění je vhodné pro vlasy libovolné délky. Kolečka jsou umístěny horizontálně vzhledem k rovině hlavy a jsou navinuty ve směru od konců vlasů až po kořeny.
 • Dvojité navíjení je aplikováno pouze na dlouhé a velmi dlouhé vlasy, pomocí kadeřníků různých velikostí: menší u kořenů, větší délky. Současně by se měly navzájem navinout k rovnoměrnému výsledku.
 • Pro vlastníky tenkých a měkkých vlasů, perfektní pery na vlasy. Dá se také použít pro dívky s kaskádovými účesy. Takový dlouhotrvající styl bude zdůrazňovat strukturu účesu a spodní část obličeje bude mít trochu větší objem. Takový perm je ideální pro majitele trojúhelníkové tváře. Vlasy vypadají dobře upravené a čisté, i když se vlasy rozmnožují.
 • Radikální perm se používá k přidání objemu. Nejčastěji používané na krátké účesy, ale neexistují žádné omezení, pokud si myslíte, že vaše vlasy potřebují další objem, můžete vytvořit takový dlouhý styl pro každou délku vlasů. Dolní perm se také používá k regeneraci vlasů, pokud byla předtím provedena chemie, aby došlo k vymazání okraje se zvlněnými a rovnými vlasy.
 • Trapézový obal dává objem po délce vlasů, s výjimkou kořenové zóny. Vlna se spouští z dolní části hlavy, cívky jsou připevněny k rámu, aby držely tvar lichoběžníku.
 • Francouzská bublina se objevila díky specialistům značky L'Oreal. Hlavní rozdíl od ostatních metod spočívá v tom, že kompozice pro curling je před nanášením nanesena do pěny, což zajišťuje aktivní nasycení kyslíkem a přijatelné teplotní podmínky. V důsledku toho kudrlinky vypadají přirozeně, takže tato metoda stylování je vhodná i pro muže.

Cena permu závisí na složení pro pokládání a na druhu, na délce a tloušťce vlasů.

Doporučujeme číst: Herpes na rtu: léčba rychle

Co hledat při výběru perm

Složení přípravku na mávání a způsob splétání pramenů jsou velmi důležité, ale co hledat při výběru hromady pro dosažení zamýšleného účinku:

 • Citlivost. Neutrální chemie nebo biopalivo vyhovuje majitelům citlivé pokožky hlavy.
 • Tloušťka vlasů Pro husté a tlusté vlasy je snazší zachovat si daný tvar a tenké nepodložené vlasy jsou náročnější na složení chemického kondicionéru.
 • Stav vlasů Poškozené a křehké vlasy potřebují předchozí ošetření.
 • Tvar tváře a postavy. Pro vytvoření harmonického obrazu je třeba vzít v úvahu rysy exteriéru. Například není žádoucí použít kulatý obličej pro velké kadeře a zkroucení špiček vlasů je vhodné pro trojúhelníkový.

Hodnocení permanentních vlasů nekonzistentní. Je důležité vzít v úvahu všechny nuance pro postup, takže jeho výsledek vás potěší po dlouhou dobu.

Perm perm

Je lepší svěřit odborníky profesionální práci. Ale mnoho žen dává přednost dlouhodobému podvádění vlasů doma. Chcete-li postup úspěšně dokončit, potřebujete celou sadu nástrojů

V prodeji jsou speciální sety pro curling doma. Samozřejmě nedávají tak jasný a dlouhodobý účinek jako profesionální perm. Sada nejčastěji sestává z několika lahví: pro curling a fixaci. Jsou vyráběny mnoha značkami, které se specializují na péči o vlasy.

Hair curlers

Jeden z nejdůležitějších prvků pro curling - curlers nebo cívky. Díky nim můžete simulovat různé kudrlinky. Tyče se vyznačují materiálem (dřevo a plast) a tvarem (zakřivené a válcové). Většina recenzí hovoří ve prospěch dřeva, podle odborníků snižují škody způsobené vlasům. Zakřivené kolečka slouží k vytváření širokých kloubů ve tvaru písmene S, válcové cívky pomáhají dosáhnout rovných pramenů, jsou zkroucené od konců vlasů.

Chemické curlingové výrobky

Druhá nezbytná věc pro curling - zvláštní kompozici. Profesionální kadeřníci doporučují používat pouze výrobky od renomovaných výrobců. Odlišují se v cenách a složení a můžete je zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo prostřednictvím internetu. Věnujte pozornost těmto značkám: Dikson (Itálie), Schwarzkopf (Německo), Londa (Německo), Olivia Garden (USA), Alfaparf Best Hair (Itálie), Estel Professional (Rusko).

Jak si vyrobit perm doma

Když je vše, co potřebujete, zakoupíte a vaříte, je čas začít samotný postup kroužení. Ujistěte se, že si přečtete pokyny a postupujte podle nich, aniž byste přeměřili dobu expozice kompozic, aby nedošlo k poškození vlasů. Kroky pro perm:

 1. Testování alergické reakce: aplikujte kompozici na kůži za ucho, trvá 15 až 20 minut. Pokud nedošlo k zarudnutí, podráždění nebo svědění, můžete pokračovat v samotném postupu.
 2. Aplikujte výrobek na suché, čisté vlasy rovnoměrně pomocí hřebenu a přišroubujte ho na cívky. Nechte vystavit po dobu 40 minut.
 3. Po dalších 40 minutách použijte neutralizátor.
 4. Otočte jedno vlákno a zkontrolujte stav kudrlin.
 5. Omyjte drogu.

Péče o vlasy po perm

Perm je změna struktury vlasů, abyste minimalizovali poškození, musíte dodržovat jednoduchá pravidla:

 • Nepleťte vlasy po dobu 4-5 dní;
 • Doporučuje se vlasy vyschnout přirozeným způsobem nebo s vlasy sušenými za studena;
 • Zdržujte se zbarvení po dobu 14 dnů;
 • Používejte přípravky na ošetření poškozených vlasů.
 • Chraňte vlasy před UV zářením.

Doporučuje se použít oleje ke změkčení vlasů a obnovení jejich struktury. Aplikujte jednou týdně před praním 40 minut olivového, lopuchového, ricinového nebo kokosového oleje.

Po dlouhém stylovém postupu je třeba zcela přizpůsobit péči o vlasy. Šampon by měl být jemný a obsahovat součásti užitečné pro vlasy: keratin, aminokyseliny, bambucké máslo a kokos.

Ujistěte se, že používáte balzám - opláchneme, zvlhčí vlasy, dáme lesk a snadné česání. Snažte se vybírat dřevěné dřevo se vzácnými zuby. Nečistěte vlhké a mokré vlasy, počkejte, až se uschnou. Prostředky pro styling si také musí vybrat pro kudrnaté vlasy - simulují kudrlinky bez vlivu lepení a pomáhají udržovat strukturu zvlnění.

Mnoho žen se zajímá, kolik stojí vlasy a není snadnější je udržet doma na vlastní pěst? Ano, procedura v salonu je poměrně drahá, ale ošetření vlasů, pokud strávíte chemické perm nesprávně, bude stát mnohem víc. Je lepší věřit krásu vlasů profesionálům.

Perm: velké kadeře na vlasy různých délek doma

Curling s pomocí koleček, curling, žehlení, a dokonce i improvizované prostředky je krátké trvání. Ve snaze získat dlouhotrvající účinek vlnitých vlasů mnoho dívek používá "chemii". Při správné péči, krásné kudrlinky zůstávají několik měsíců. Mohou se ukázat jako malé, elastické nebo přirozené, trochu kudrnaté - to vše závisí na vaší touze. Vypadá to velmi impozantní hromadné vlasy perm velké kudrlinky vhodné majitele vlasů různé délky. Pokud budete chtít provést tento postup doma, musíte vzít v úvahu mnoho důležitých nuancí a správně připravit.

Co je

Jakýkoliv prostředek používající chemikálie. drogy mění strukturu pramenů. Pokud srovnáme úsek přímých a kudrnatých chloupků pod mikroskopem, je rozdíl zřejmý: první kolo, druhý ovál.

Taková umělá přeměna je nemožná bez vedlejších účinků, z nichž hlavní je poškození vnější vrstvy vlasových tyčí. Ale kompetentní výkon "chemie" a další správná péče o kadeře pomohou vlasům vyrovnat se se stresem.

Pozor! Hraje důležitou roli. Musí být zvolen podle typu vlasů.

Typy a metody

Existuje několik kritérií, podle nichž jsou typy dlouhodobých permů odlišné:

Druh chemické látky činidlo:

 • kyselá - vhodná pro tvrdé, silné, těžké barvené vlasy;
 • alkalické - používané na měkkých pramenech, normální a ty, které jsou náchylné k tuku;
 • neutrální - optimální pro všechny kadeře, včetně slabých.

Typ koleček pro perm:

 • cívky;
 • bumerangy;
 • vellaformery;
 • knoflíky a další. Tvar, velikost zvlnění závisí na vybraných produktech.

Způsob umístění válečků na hlavě:

 • horizontální - nejjednodušší, dělá styling více objemnější;
 • vertikální - tvoří krásné tekoucí buckle;
 • kruhový - umožňuje získávat přirozené velké kadeře a další objem;
 • kombinované, kombinující vertikální a horizontální způsoby.

Metoda curlingu:

 • nejprve položte na složení vlasů a pak zkroutí kolečka;
 • Nejdříve uděláte kudrlinky a pak upravte kudrlinky s činidlem.

Druhá možnost je optimální pro domácí použití, zvláště pokud začátečník dělá perm.

Jaké pece jsou používány

Pro vytvoření volumetrických kadeřů se hodí válce velkých průměrů. Mohou to být plastové soubory, včetně kónických, nebo bumerangů. Také dívky, které chtějí zvlnit velké kudrlinky, by měly věnovat pozornost Olivia Gärdenovým obroučkám, které vytvářejí přirozené kudrlinky.

Další neštandardní řešení - vlnové desky, které umožňují stylování v retro stylu. Používají se společně s cívkami.

Cena v kabině a doma

Náklady na perm vyrobené profesionálním mistrem začínají v průměru z 2 tisíc rublů. Cena je ovlivněna kvalitou složení, délkou vlasů, typem "chemie". Chcete-li provést tento postup sami, musíte si koupit řešení a fixační prostředek, který opraví výsledek.

V závislosti na výrobci je průměrná cena každé drogy od 200 do 900 rublů. Tam jsou vlaky, pro které budete muset zaplatit asi 1000-1600 rublů (LONDA, Schwarzkopf, Selective Professional a další).

Některé kosmetické firmy vyrábějí kadeřnické kity. Veškeré potřebné chemické řešení pro vytváření kudrlin do nich vstoupí. Jejich průměrné náklady se pohybují od 300 (ESTEL WAVEX) až 1200 rublů (Wella).

Rada Přidejte náklady na nástroje na výdaje na složení a fixační přípravek, pokud nenajdete vhodné přístroje doma nebo se svými přáteli.

Kontraindikace

Nemůžete udělat "chemii" v takových případech:

 • existuje alergie na kompozici (kontrolována před zahájením postupu);
 • těhotenství a kojení;
 • menstruace;
 • hormonální léky;
 • antibiotická léčba;
 • exacerbace chronických onemocnění;
 • stav stresu, deprese;
 • přítomnost infekčních onemocnění, komplikovaná teplotou;
 • těžké vypadávání vlasů, více než norma (asi 100 kusů za den);
 • "Čerstvé" barvení, které neprošlo 2-3 týdny. To platí také pro tónování kudrlin s hennou, Basma;
 • na hlavě jsou odřeniny, rány, pupínky a lupy;
 • vlasy silně oslabeny, zlomené.

Vyznačuje se zvlněním velkých kadeřů

 1. Kudrnaté vlasy mohou být těsné nebo v podobě vln. V mnoha ohledech je výsledek ovlivněn trváním expozice kudrlin, zpracovaným složením. Překročení maximální doby doporučené výrobcem léku je však přísně zakázáno! Můžete ho jen snížit, pokud potřebujete na vlasy vytvořit světlé vlny.
 2. Než budete curling velké kudrlinky, udělejte si kadeřnickou kaskádu. Účes bude vypadat ještě krásnější.
 3. Je lepší, abyste na tenké, řídké vlasy nepoužívali kolečka s velkým průměrem. Dosažení požadované hlasitosti nebude fungovat.
 4. Dívky s obličejem ve tvaru protáhlého oválu mohou dovolit perm v krásných volumetrických vlnách.
 5. Chunky mladé dámy se hodí nerovný styl: velké kadeře v kořenech, malé - na špičkách. Chcete-li získat tento efekt, musíte použít kuželové plastové kolečka.
 6. Velké vodorovné kadeře jsou dobrou volbou, pokud obličej je obdélníkový nebo čtvercový.
 7. Je-li obličej oválný, udělá se jakýkoli objemný, velký kadeř.

Závislost na délce vlasů

Objemné kudrlinky budou nádhernou výzdobou jakéhokoli obrazu, protože jsou dobré nejen samy o sobě, ale také jako základ pro různé účesy. Chimii můžete udělat na velkých kadeřích, a to po celé délce.

Další objem, aniž by se splétal prameny, je způsob, jak dostat načechraný a dlouhotrvající styl. V tomto případě je na velkých kolečkách zakřivena pouze kořenová zóna. Naklápění špiček samo o sobě vypadá nejpřírodněji.

Dlouhé vlasy

Velké vlny nebo krásně tekoucí kudrlinky jsou ideální pro majitele dlouhých vlasů. V tomto případě je velká chemikálie. Curling vypadá nejpůsobivěji. Ale prameny této délky se rychle odvíjejí pod svou vlastní hmotností. Kvůli tomu je velmi obtížné získat kudrnaté kořeny.

Před kroucením vlasů na cívce s velkým průměrem stojí za to udělat kaskádu u kadeřnictví nebo lehké promoci. Díky zkrácení horních pramenů v důsledku curlingu získáte nádherný účes. Vyrůstá, kudrlinky nebudou zkazit celkový tvar stylu a to je výhoda "chemie" pro dlouhé kadeře.

Mimochodem jsou také možné uniformní kadeře po celé délce vlasů, ale nikoli doma. K tomu může zkušený mistr používat kolečka různých velikostí a přechody neviditelné, nedovolí vzhled záhybů. K dosažení kvalitního výsledku sama o sobě nebude fungovat.

V průměru

Univerzální délka otevírá široký rozsah experimentů. Proto se velký okraj často provádí přesně na vláknech střední délky. Kadeřnice jsou hladké, čisté, rovnoměrně objemné, neotočené.

Můžete je zvlnit z kořenů a vyzkoušet různé typy dlouhodobého pokládání na velkých kolečkách: vertikální, horizontální. Dalším plusem je, že účes nevyžaduje komplikovanou péči a vypadá úžasně s minimálním úsilím.

Krátce

Krásné a originální vypadají velké kudrlinky na boby účes nebo náměstí. Může být s třesky nebo ne, zatímco tato "chemie" je vhodná pro dívky s obdélníkovým nebo čtvercovým tvarem tváře. Můžete se pokusit provést boční dělení v kombinaci se svěžím bazálním objemem. Krátký strih je v souladu se spirálovými kadeřemi.

Dívky s velkými rysy a krátkými vlasy by měly opustit příliš kudrnaté vlasy ve prospěch středních kadeř. Dobrým přírůstkem v tomto případě bude roztrhaný třesk.

Etapy postupu

Chcete-li nezávisle vyrábět chemikálie ve velkém měřítku, potřebujete následující nástroje a materiály:

 • chemické složení. Hlavním prvkem, bez kterého by kudrlinky nefungovaly. Vyberte si podle typu vlasů;
 • zámek - pomůže vyřešit výsledek. Optimálně, pokud je ze stejné série jako kompozice. Přístroj můžete připravit sami, ale pouze bezprostředně před použitím;
 • cívky, kadeřníky s velkým průměrem. Jejich počet závisí na délce, tloušťce vlasů, velikosti kudrlin;
 • 2 pěnové houby nebo 2 aplikátory - pro nanášení a distribuci složení a upevnění;
 • 2 malé nádoby na přípravky (ze skla, porcelánu nebo plastu);
 • šampon Může být zvláštní, připravit vlasy pro perm, nebo obyčejné. Alternativa - ekonomické nebo dehtové mýdlo;
 • balzám na obnovu kudrlin;
 • ocet pro oplachování kudrlin;
 • hřeben pro česání a hřeben s ocasem pro oddělení pramenů;
 • gumové nebo polyethylenové rukavice;
 • nepromokavé pláště pro ochranu oděvu;
 • speciální misku na krk, kde odčerpávají přebytečnou drogu;
 • bavlněný pás, který zabraňuje vstupu sloučeniny do očí;
 • speciální obvaz nebo tukový krém, rosolová vazelína na ochranu proti chemickému záření. kožní činidla podél linie vlasů;
 • oteplovací víčko nebo plastový uzávěr a ručník - pro vytvoření tepelného efektu;
 • curlingový papír - užitečný pro ochranu špiček pramenů před poškozením;
 • vlasové klipy, krab - drží vlasy, které jsou připraveny pro navíjení;
 • měřicí pohár pro nalévání správného množství léčiva;
 • časovač - pomáhá nepochybně s časem expozice;
 • ručník na sušení vlasů.

Pozor! Kovové nástroje a příslušenství nelze použít, jinak dojde k chemické reakci s léky.

Jak udělat perm na velké kudrlinky doma. Etapy:

 1. Testování kůže. Ujistěte se, že nejsou žádné řezy, odřeniny, akné, lupy. Naneste 1-2 kapky chemického složení. Curling na místě za uchem. Pokud nejsou alergické projevy během 10-15 minut, pokračujte do další fáze.
 2. Zkontrolujte interakci složení a srsti. Rozložte některou drogu na tenké prameny na zadní straně hlavy. Ujistěte se, že během 2-3 minut se chloupky nestanou křehké nebo šedé, nedržíte se. V opačném případě změňte koncentraci kompozice, koupte jiný produkt nebo vyhazujte dlouhodobý styl.
 3. Šamponování Snažte se masírovat kůži tak, aby mastné usazeniny ji chránily před chemickým napadením. Trochu suché prameny s ručníkem, hřebenem.
 4. Rozdělení hlavy do několika zón. Obvykle se jedná o špičku, korunu, strany.
 5. Zakroucení pramenů. Pro velké kadeře můžete tuto techniku ​​použít:
  oddělit tenký pramen v parietální zóně;
  hřeben;
  vytahujte kolmo na hlavu;
  pokud používáte papír - předtím, než položíte okraj vlasů mezi složený list na polovinu;
  zašroubujte špičku, zabalte válec dovnitř. Curl není těsný;
  pokud možno co nejblíže keřům, opravte;
  Opakujte s ostatními prameny, pohybujte se od koruny k bokům a pak k zadní části hlavy.
 6. Ochrana hlavy a očí. Osušte oblast ve vlasech smetanou nebo zábalem se speciální obvazy. Natáhněte postroj ze shora. Před ním může být fixní, protože má fixaci na vlasy na čele.
 7. Příprava a aplikace kompozice. Nejprve položte ochranný vodotěsný peignoir, rukavice. Nalijte roztok do jedné z kontejnerů. U krátkých pramenů bude zapotřebí asi 50 mililitrů, průměr dvakrát a dlouho třikrát více. Rozštěpte drogu houbičkou nebo aplikátorem. Přesuňte se od špičky k koruně, pak po stranách. Řešení použijte rychle, ale jemně. Po dokončení použijte oteplovací víčko nebo plastovou klobouk s ručníkem na vlasy.
 8. Zkontrolujte připravenost kadeřnictví. Po 15 minutách uvolněte 4 kolečka z různých částí hlavy. Ruce by měly ještě nosit rukavice. Pokud se vám nepodaří míra kroucení zkroucit, vráťte kolečko na místo a opět zabalte hlavu. Pravidelně kontrolujte kadeře, ale nepřekračujte maximální množství uvedené v pokynech pro kompozici.
 9. Výkres svorky ve 2 krocích. Po zachování přiděleného času opláchněte teplou vodou. Všechny kolečka musí zůstat na svém místě. Lehce potřete hlavu ručníkem. Pokud jste si koupili pěnový držák, nalijte jej do čisté misky, nasypte pěnu a rozdělte ji na kudrlinky. Nepoužívejte pěnu z lahve (také potřebujete 1/2 z celkového počtu). Po 7-10 minutách vyjměte kadeřníky a vlasy upravte druhou polovinou fixačního prostředku.
 10. Oplachování a styling. Po 5 minutách vypláchněte lék a pak opláchněte hlavu teplou kyselinou octovou (4 litry - 130 mililitrů esence, pokud jsou vlasy dlouhé. Jinak snížíte poměr dvakrát). Mírně si zapamatujte kudrnaté prsty, osušte ručníkem, ale ne sušič vlasů. Aplikujte balzám a položte vlasy na pečivo.

Rada Můžete si vyrobit velkou permou pomocí vellaformery - latexových pytlů, které utáhnou pramen a vytvoří zvlnění. Ale existují dvě minuty: u kořenů zůstávají vlasy rovné a metoda je dobrá pouze s délkou pod rameny.

Jak dlouho trvá účinek?

Délka výsledku je ovlivněna šarží: struktura a délka vlasů, druh chemického složení, správnost péče.

Nejdelší účinek je dosaženo použitím alkalické drogy - asi 6 měsíců. Nejméně ze všech, od 2 měsíců, udržuje kyselé perm. Pokud nezapomenete na použití speciálních šampónů a stylingových výrobků pro kudrnaté vlasy, můžete prodloužit efekt až na 9 měsíců.

Velké kadeře se vždy odvíjejí rychleji než malé, zejména na dlouhé vlasy.

Účinky a péče o vlasy po

Chemické pero oslabuje vlasy, zbavuje se lesku, zhoršuje, křehká, suchá. Mohou se začít rozpadat intenzivněji než dříve. Zkontrolujte sortiment kosmetických přípravků doma.

Výrobky péče o vlasy by měly obsahovat kolagen, hedvábné bílkoviny, kolagen, panthenol. Špičky jsou obzvláště ovlivněny, takže je nejlepší pravidelně je ořezávat, stejně jako použití sér a sprejů, které brání průřezu.

3-4 dny po zákroku nemůžete vlasy umyt.

V budoucnu to také musíte udělat zřídka, s použitím jemných šamponů, kondicionérů pro frizující vlasy a nakonec - máchání založené na odvaru kopřivy, chmele, heřmánek. Vlasy by měly být mírně pokouseny ručníkem a měly by být přirozeně vyschlé. Při použití vysoušeče vlasů je vhodný pouze studený vzduch v kombinaci s difuzorem.

Pozor! Jít do postele s mokrými kudrlinami nemůže.

Kombinace velkých kadeří potřebuje hřeben se vzácnými zuby, které okamžitě dávají kadeře správný tvar. Na masážní kartáč bude muset zapomenout, protože z jejích vlasů bude ještě více načechraný.

Výživná regenerační maska ​​jednou týdně pomůže rekonstruovat strukturu vlasových šachet. Domácí nápoje vyrobené z medu nebo aloe šťávy udělají. Pozitivním účinkem bude použití broskvových, mandlových, rašelinových olejů pro posílení a růst vlasů.

 • chránit kudrliny před ultrafialovým zářením, mechanické poškození kovovými vlasy, štětce na vlasy;
 • chodí častěji s uvolněnými kudrlinami, vyhýbejte se příklepům a ocáskám;
 • Jezte více ryb (pomáhá posilovat vlasy, zabraňuje vypadávání vlasů).

Výhody a nevýhody

Výhody postupu:

 • velké kudrlinky - je stylový a relevantní po celou dobu;
 • kudrlinky si udržují svůj tvar za každého počasí;
 • tam je úspora času - nemůžeš dělat styling každý den;
 • tenké vlasy získávají pomp, objem;
 • tukové prameny přestanou svítit, protože chemie je vysychá;
 • lehké kadeře;
 • na hlavu vlasů se objeví další objem.

Nevýhody stárnutí vlasů na velkých kadeřích:

 • struktura vlasových tyčí je částečně zničena;
 • kudrnaté, křehké;
 • suché vlasy se vysuší ještě víc;
 • mohou nastat lupy;
 • v případě porušení bezpečnostních předpisů nejsou vyloučeny popáleniny na pokožce hlavy;
 • bez pravidelného stylového účesu vypadá nepríjemně;
 • kudrlinky jsou světlejší barvou;
 • tenké vlasy se těžko hřebčí, začínají se splést více.

Velký perm vypadá skvěle na různých pramenech, takže je tak žádaný ve všech jeho variantách a projevech. Mnoho dívek vybírá krásné vlny těla nebo kudrlinky, které dokonale zapadají do jakéhokoliv obrazu: příležitostné nebo slavnostní.

Recenzí tvrdí, že s náležitou péčí, chemický styl vypadá velmi prezentovatelný, trvale odstranění z pořadu jednání o tom, co účes dělat v kanceláři nebo na rande.

Moderní chemie je pro vlasy méně škodlivá než ta, kterou ženy používají před několika desítkami let, ale může způsobit spoustu potíží. Zvláště pokud je nesprávné zvolit kompozici nebo svěřit provedení nezkušenému veliteli.

Chcete-li udělat domácí perm, zvážit výhody a nevýhody tohoto rozhodnutí. Přemýšlejte o tom, zda šetřit vlasy na úkor jejich zdraví a krásy. Pokud stále preferujete nezávislý experiment, koupte jemnou kompozici a pečlivě sledujte technologii tak, abyste místo toho nemuseli vyhořet vlasy namísto krásných velkých kadeř.

Populární možnosti pro dlouhotrvající curlingové vlasy:

Užitečná videa

Střih a perm pro vlasy střední délky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy