logo

Indická henna

Indická henna je pravděpodobně známá těm, kteří chtějí změnit barvu vlasů, ale zároveň preferují přírodní barviva. Vedle svého organického původu mnohé z nich podléhají léčebným a profylaktickým vlastnostem, stejně jako různým odstínům a poměrně nízké ceně.

Zpočátku se Henna v Indii používá jako lék. Tento trvalý keř nazývaný Lawsonia je bezlistý (z listů, ze kterých se získává henna), byl široce používán při hojení ran, popálenin, zmírnění bolesti a svědění. Nepostradatelným nástrojem pro mnoho kožních onemocnění byla indická henna široce používaná při léčbě migrény, stomatitidy, bolesti zad. Výkonné dezinfekční vlastnosti lavsonia se stále používají při léčbě chirurgických stehů, řezů, při léčbě mnoha těžko léčitelných chronických kožních onemocnění.

V průběhu doby začal být Lawson používán jako malířský prostředek. Horní stonky s mladými listy, které mají nejvíce barvicí vlastnosti, byly použity pro výrobu tkáňových barviv a tělesných tetování. Mleté do jemného prášku, tyto listy barvit hedvábí a vlnu v žluto-oranžovém odstínu. A celá dolní část rostliny byla používána k barvení vlasů.

Je důležité umístit prášek henny ve vakuu ihned po rozemletí, jinak jinak velmi rychle ztratí užitečné a barvicí vlastnosti.

Zvláštní funkce

Henna je nepochybně lídrem ve svých prospěšných vlastnostech u všech ostatních produktů pro barvení vlasů. Spolu s novou nasycenou barvou získáte lesklé, husté vlasy, které se znatelně zvýší v objemu, stanou se pružnějšími a zdravějšími. A při běžném používání se můžete snadno zbavit lupů a vypadávání vlasů.

Ale i tady je důležité, aby se to nepřehnulo - barva obsahuje poměrně agresivní kyseliny, které otevírají vlasové vločky a působí na samotnou tyčinku, jako by ji uvolňovaly. Proto se při příliš častém malování vlasy stávají suchými a křehkými, začínají se rozdělovat, je těžší se osprchovat po sprchování. Stačí, abyste si vlasy dvakrát měsíčně zbarvili, takže výhody henny nebudou škodlivé pro vaše vlasy.

Tato přírodní rostlinná barva je docela špatně kombinována s jinými chemickými a syntetickými barvivy. Například použití henny na nově bělené vlasy může vést k zcela neočekávanému a nepředvídatelnému výsledku - od oranžové, modré barvy až po bohatou zelenou.

Totéž platí pro zpětnou volbu - po barvení přírodním barvivem chemická barva může ležet nerovnoměrně a barva může být nerovnoměrná.

Odstíny

Na regálech obchodů najdete nejen indickou, ale i iránskou henu. Ale Indie si zasloužila svou lásku ke svým zákazníkům díky různým odstínům. Při použití henny z Íránu můžete dosáhnout pouze červených a měděných odstínů, tj. Chcete-li získat jinou barvu, musíte přidat další součásti. Indická verze má bohatší paletu barev. Kromě toho, můžete je snadno smíchat, získáte nové a neobvyklé barvy, hladké iridescentní přechody odstínů, které vypadají jinak ve světle slunce a ve stínu. Souhlasíte, že se ani takové chemické laky nemohou pochlubit těmito vlastnostmi.

Existuje několik základních barev indické henny: černé, zlaté, burgundské a hnědé. Při správném sledování poměrů a jejich vzájemném smíchání získáte nové barvy, jako je světle hnědá, mahagon, kaštan a další. V závislosti na původní barvě vlasů můžete změnit jejich odstín o jeden tón nebo drasticky změnit barvu a získat bohatou a hlubší barvu.

Černá

Tento druh henny je zbožňován brunetkami a hnědými vlasy. Ve skutečnosti, v závislosti na vybraných proporcích, můžete získat modro-černý, bronzový nebo tmavě hnědý odstín. Černá henna se získává smícháním stejných poměrů červené henny a indigového prášku (nebo známějšího jména je Basma). Basma je také přírodní barvivo, mletá indigová rostlina. Tento šedavě zelený prášek není ve srovnání s indiánským protějškem ve svých prospěšných vlastnostech nižší. Ale s ním musíte být také opatrní, zejména majitelé šedých vlasů, protože basma je může barvit v burgundově nebo dokonce zelené barvě. To je důvod, proč je lepší ji aplikovat na tmavovlasé dívky, čím čím více Basmy, tím tmavší bude stín.

Brown

Skvělá volba pro majitele světlých hnědých vlasů. Pomocí tohoto odstínu indické henny můžete mírně zdůraznit svou přirozenou barvu vlasů a můžete získat bohaté červeno-zlaté odstíny: od mírně načervenalé až po hluboké kaštany.

Zlatý

Tato možnost je vhodná pouze pro ty, kteří mají přirozeně blond nebo světlé blond vlasy. Blondýnky s tímto odstínem by měly být opatrní, protože vám připomínáme, že henna se chová nepředvídatelně na dříve bělených vlasech. Z tohoto důvodu stojí za to zkontrolovat samostatný článek za ušima nebo v zadní části hlavy. Navíc se už jednou pokoušela barvit vlasy zlatou hennou, nebude blondýnka snadné vrátit se k její původní barvě.

Burgundsko

Tento odstín světoznámého alkoholického nápoje nebude vyhovovat všem typům barvy. Například na tmavých vlasech může být prakticky nepozorovatelná a blond vlasy se mohou stát příliš světlé, kyselé. Ale s obratným použitím můžete získat hlubokou třešňovou barvu s měděným odstínem nebo zlatým zvýrazněním.

Které je lepší vybrat?

Kromě obvyklé íránské a indické henny byste měli také zmínit turečtinu. Ačkoli nemá stejné jasné barvy jako ostatní, není v žádném případě špatně kvalitní než indická. Ale je to indická, která je nejsnadněji používána, protože má nejjemnější broušení, a proto je snadnější aplikovat a umyt.

V každé ze tří možností najdete samostatný poddruh - je to bezbarvá henna. Na rozdíl od obvyklého, taková barva nezmění barvu vlasů, ale s pravidelným používáním pomůže obnovit jejich strukturu, léčit pokožku hlavy a dokonce eliminovat lupy. Doslova po jedné nebo dvou maskách zjistíte účinek: vlasy budou měkčí, pružnější, suchost a podráždění zmizí. Pokud jste měli špatnou zkušenost s barvením nebo příliš agresivními permutami, můžete obnovit vlasy bezbarvou hennou. V takovém případě bude zřejmý účinek po kurzu trvat až tři až čtyři měsíce.

Také znatelný plus bezbarvé henny spočívá v tom, že může být použit také pro masky na obličeji, které výrazně omlazují pokožku a uvolňují zánět, herpes, hematomy a bolesti. Mimochodem, bezbarvá henna může být také úspěšně použita pro posílení a obnovu obočí a řas. Pokud jim chcete dát expresivitu, měli byste věnovat pozornost černé henně. Dlouho se úspěšně používá k barvení obočí v různých odstínech, od tmavé pryskyřice až po mírně šedé, jen aby zdůraznily tvar. Je možné zakoupit takovou barvu jak v prášku, tak samostatně, a koupit již připravenou, profesionální barvu.

Indická henna může být také použita k čerpání dočasné tetování na těle. Malování na něm trvá jen několik týdnů, takže toto tetování nemá čas vás obtěžovat. Jsou prodávány v kónických obalech, takže jsou okamžitě připraveny k použití.

Jak malovat?

Jak již bylo řečeno, indická henna je mnohem jednodušší než iránská nebo turecká. Díky velmi malým frakcím tohoto nátěru lze snadno ředit teplou vodou, aniž by došlo k tvorbě hrud. Způsob aplikace doma se nijak neliší od obvyklých manipulací s barvami: zředěte dva nebo tři pytle indické henny (jedna pro dospělé obočí) do misky s hustou konzistencí a aplikujte na čisté vlhké vlasy, začínající od zadní části hlavy a postupně se pohybující na čelo. Krásná doma, samozřejmě, lepší v rukavicích, pokrývající ramena ručníkem.

Existuje názor, že po zředění vody by mělo být umožněno infuze: někdo nechá půl hodiny a někdo po celou noc. To samozřejmě není postulát, vše je individuální a henna je barva, se kterou můžete bezpečně experimentovat. Stejným způsobem přidání různých doplňků do nátěru - citrón, řepný džus, kakao, odrůdy bylin může nejen zvýšit přínos pro vlasy, ale také získat nový odstín. Obecně platí, že toto je úrodné pole pro milovníky něčeho nového a neobvyklého.

Po nanesení směsi, abyste vytvořili skleníkový efekt, můžete hlavu pootočit polyethylenem a pokrýt ručníkem.

Kolik to má být?

Doba barvení závisí na mnoha faktorech - počátečním stavu vlasů, jejich barvě, typu henny a dalších. Například blondýnky dostanou červenavý tón, aby držely hennu na vlasu po dobu 10-15 minut. Pro ženy s hnědými vlasy bude tento postup zpožděn po dobu 2,5-3 hodin. Jakákoli odchylka v čase může vést k neočekávaným důsledkům. Například pokud překonáte nátěr, namísto očekávaných zdravých a posilněných vlasů se můžete dostat bez života a suchých pramenů. Při podržení nezbytného času se však barva vlasů vůbec nemění. Opět se domníváme, že pro nejlepší účinek by henna měla zůstat celou noc celou noc.

Ale tato kontroverzní víra je vhodná pouze pro zvlášť odvážné experimentátory.

Recenze

Pro všechny, kteří pochybují o výhodách indické henny, doporučujeme si přečíst několik komentářů od žen, které ji používají už léta.

 • Pravidelné použití indické henny se může zbavit šedých vlasů. Vlasy se zlepšovaly, živé.
 • Dlouho byla natřena hennou a různými barvami na ní založenými, protože průmyslová barviva netolerují mé vlasy. Proces je fascinující, protože nikdy nevíte, jaký stín máte v důsledku toho. Ale stejně jako všichni, kdo preferují hennu, už jsem si zvykl na své překvapení a lásku láskyplně k přirozenému ošetřování vlasů.
 • Slyšela jsem o indické henně hodně dlouho (předtím jsem použila iránský jazyk), ale to není tak snadné najít. Když jsem se rozhodla koupit, pochopila jsem, proč tolik nadšených recenzí o tom. Za prvé, je mnohem příjemnější jej používat a rychleji než obvykle a je bez problémů vymýváno. Za druhé, barva je opravdu šťavnatější a bohatší.

Takže každý, kdo chce nejen změnit barvu vlasů, ale i léčit jejich vlasy, měl by věnovat pozornost indické henně.

Indická henna: aplikace, rozdíly, barva

Ti, kteří dávají přednost barvení vlasů přírodními barvivy, jsou obeznámeni s íránskou hennou. Je prodáván v mnoha obchodech, levné, od různých výrobců, a dokonce i v různých odstínech s přidáním určitých barviv (i když ne vždy přirozené). Ale indický opak, velká rarita. V supermarketu nelze koupit a stojí mnohem víc. Na co placujeme při nákupu nebo objednávání indické henny na internetu? To řeknu v tomto článku.

Dlouho jsem barvila vlasy s přírodními výrobky a už jsem o nich diskutovala v předchozích článcích. Vždycky jsem dostal červenou barvu (zlato-červenou barvu), ale tmavší odstíny (s přidáním basma), i kdyby to udělaly, byly velmi rychle odmyty a zanechaly na sobě červenavou a jistou příměsí šedé. Museli jsme překonat. Naučil jsem se o indické henně při zbarvení obočí v salonu. Při pohledu na to, jak dobře toto barvivo zůstává na obočí (již 2 týdny), rozhodl jsem se, že chci to stejně pro vlasy. Šel jsem do obchodu s orientálním zbožím a koupil jsem 2 druhy - červené a černé.

Samozřejmě bylo možné omezit obarvení obočí černou henou a vlasy s červenou, ale to je nudné! Proto jsem se rozhodl trochu experimentovat a zjistit, jaké odstíny lze dosáhnout pomocí těchto dvou barviv.

Aby nedošlo k okamžitému zbarvení všech vlasů a následnému neočekávanému výsledku, nejdříve jsem maloval zkušební prameny. Odděluji několik tenkých pramenů vlasů a každá z nich zvlášť zbarvím, abych viděla, co se stane. Koneckonců, jestliže se jakákoli barva nelíbí, je mnohem jednodušší ji vypláchnout z jednoho zvlnění než z celé hlavy.

Takže jsem vzal 3 prameny, které budou vymalovány v různých barvách. První - čistě černá, druhá - směs stejně černé a červené henny a třetí - čistá červená. Poté porovnejte s původní barvou, která zůstala od předchozího barvení.

K tomu potřebuji 3 malé plastové tašky, 3 vlasy, 3 pálikky na vaření a hennu samotnou - červenou a černou.

Aplikuji různé směsi henny na prameny, zabalte je do samostatného sáčku, který jsem na kořeny vlasů zakončil. Opravím to všechno na mé hlavě a nechám to po dobu 2 hodin.

Zde se stalo:

Na fotografii - výsledky barvení po dvou hodinách. Vlasy jsou šamponovány a sušeny. První částí je černá henna, druhá je černá + červená na polovině, třetí je červená, čtvrtá čára je původní barva, tedy předchozí barvení s íránskou hennou. Jak vidíte, poslední vlákno vypadá poněkud pomaleji ve srovnání s barveným Indiánem.

Teď vybírám barvu, ve které budu stále barvit všechny vlasy.

Je třeba zvolit, aby nebyl make-up, ale na čistou tvář, aby bylo vidět, jak se tato barva kombinuje s přirozeným tónem pleti. Původní barva a černá se okamžitě zlikvidují, hnědá vypadá docela přirozeně, ale můžu jít do ní po červené barvě, stačí použít směs černých a červených hen. Ale z hnědé na červené, aniž by umývání fungovalo, takže se rozhodnu být stále jasně červené.

Po úplném barvení s červenou indickou hennou se jedná o barvu:

Indická henna na vlasy. Hodnocení přírodních prostředků

Ženy s krásnými, dobře upravenými a hlavně červenými vlasy vždy přitahovaly oči a přitahovaly muže. Ostatní ženy je záviděly. Čas přechází a nyní každý, jehož příroda má jinou barvu vlasů, je může barvit červeně. Pro tuto proceduru je ideální henna pro vlasy.

Způsob vyjadřování individuality, vnitřní míru a nálady nejsou všechny vlastnosti, které ovlivňují barvu ženských vlasů. Předpokládá se, že lidé s červenými vlasy jsou velkorysí, veselí a veselí. Nicméně henna na vlasy, kterou si můžete koupit u nějakého specializovaného obchodu, může barvit nejen červenou barvu, ale také mnoho dalších odstínů vlasů.

Odrůdy Henna

Doporučujeme si přečíst: Kapus paleta barvy na vlasy a fotografie

Toto užitečné jedinečné barvivo je vytvořeno z "Lavonia prickly". Rostlina s takovým zajímavým názvem je plně využívána - zpracovává se jak listy, tak stonky. To je těženo v oblastech centrální východní a severní oblasti Afriky. Má velmi příjemnou vůni, kterou mohou mít obyvatelé Súdánu, Egypta a Íránu.

Chcete-li vytvořit barvy, které barví kůži, použijí se nejvyšší listy rostliny. Mají nejsilnější barvicí schopnost. Produkce barviv na vlasy pochází z dolních listů. Ovšem mají také výrazný vliv na pokožku hlavy. Sběr pouze během kvetinových rostlin. Květiny směřují k tvorbě ropy a dalších částí - k drogám.

Vysoce kvalitní prášek henny má zelenou barvu, konzistenci prášku. Když se vaří, barva se stává bažinatá. Dokonce i při aplikování barevných komponent na vlasy je teplo již cítit, díky čemuž se zlepšuje přívod krve. To může být bezbarvé, sudánské, iránské a indické.

Indická henna

Tento typ barvení pomůže dosáhnout požadovaného výsledku pouze tehdy, když je vybrána správná barva, stejně jako bezpodmínečně podle návodu k použití. Pro dosažení požadovaného odstínu byste měli používat pouze přírodní přísady vysoké kvality. Pro ty, kteří mají zájem o indickou hennu na vlasy, je možné je koupit v Moskvě na mnoha místech - zejména ve specializovaných prodejnách kosmetiky na vlasy.

Nejčastěji poskytují výrobci základní barvy, které zahrnují:

Černá Samotné jméno neslouží jako důkaz, že kudrlinky budou skutečně černé. Nejčastěji se vlasy stávají tmavě hnědé s náznaky horké čokolády.

Machaon Tato barva je ideální pro kombinaci s řepkovým džusem. Je zvláště vhodný pro majitele hnědých vlasů. Výsledkem bude nasycená měď smíchaná s červeným odstínem.

Burgundsko Zde jméno právě mluví samo za sebe. Prášek zředěný řepnou šťávou poskytne stín zralé třešně s příjemnými slunečnými vyzdviženími. Nasycená a luxusní barva.

Brown. Hnědovlasé ženy všech pruhů, od světle hnědé až po lehké kaštany, budou vyhovovat této barvě. Když se přidá ke složení kurkuma, ukazuje se odstín mléčné čokolády.

Zlatý Majitelé lehkých blond vlasů a blondýnek mohou tuto barvu bezpečně používat. Obvykle se k prášku přidává kurkumový prášek nebo skořice, aby byl jasnější.

Doporučujeme číst: L'Oreal Excellence barviva na vlasy, paletu a fotografii

Výhody a nevýhody přirozeného barviva

Taková známá henna na vlasy, kterou si můžete koupit v Moskvě v obchodech, se zaměřuje na prodej kosmetických přípravků a barviv na vlasy, od malých po supermarkety, má nejen výhody, ale i nevýhody. Než začnete malovat, musíte o nich vědět víc.

Výhody:

Každý kadeřník může vysvětlit všechny aspekty použití tohoto nástroje. Látky obsažené v ní pomáhají obnovit lesk vlasů, sílu a zdraví. Existuje kvalitativní proces posílení, stejně jako výživy vlasů, což má příznivý účinek na růst vlasů. Henna má utahovací prostředky, které pomáhají zpevňovat váhy - kůžičku, čímž poskytuje každému jednotlivému vlasu spolehlivou ochranu. Dobře vhodná formulace pro majitele hnědých a hnědých vlasů. Blondýnky, aby nemohli riskovat, mohou používat bezbarvé, což pomůže posílit vlasy.

Všechny typy henny pomáhají zbavit se lupů, stejně jako prevenci jejich možného výskytu. Odstraňují podráždění pokožky, obnovují pokožku pokožky, upravují vlasy, zabraňují vypadávání vlasů a pomáhají zvládat velké množství dalších problémů. Indická henna na vlasy, kterou si mnoho dívek přeje koupit a vyzkoušet, ale bojí se důsledků, nepoškozuje vlasy, pokud je používáte k určenému účelu, a ne příliš často, protože jinak vlasy vyschnou a namočí s jejich součástmi.

Doporučujeme číst: barvivo na vlasy Schwarzkopf, barevnou paletu a fotografie

Nevýhody:

Snad největší nevýhodou je, že i někteří kadeřníci považují za obtížné skončit a získat barvu. Jedná se o poněkud nepředvídatelnou kompozici, efekt barvení, který přímo závisí na počátečním odstínu pramenů, stejně jako struktura kadeří. Navíc je kombinace těchto přírodních složek a chemických látek kontraindikována. Henna je velmi problematické odstranit z vlasů, je obtížné umýt. Ale to má své výhody - udržuje se po dlouhou dobu a efektivně.

Indická henna pro vlasy: proč je to tak užitečné pro prameny?

Henna je přírodní barvivo. Lidé ji znali již od starověku. Nelze zcela "uzavřít" přirozené barvy, ale pomocí tohoto barviva můžete získat jasné odstíny. Mnoho dívek mylně věří, že barvivo dává červený odstín.

Indická henna se používá k vytvoření tetování a barvení vlasů. Používá se také pro léčebné účely. Výrazně posiluje kořeny kadeřnic a eliminuje lupy.

Aplikace

Produkt se získává zpracováním listů rostlin, které se nacházejí v zemích s horkým, suchým klimatem. Dívky, které dávají přednost pouze přírodním produktům pro jejich kudrlinky, oceňují tento prášek velmi.

Tento produkt má širokou škálu aplikací: například indická henna se používá pro body art. Navíc tato "barva" je schopna zmírnit bolesti v hlavě, zlepšit stav a uzdravit škrty. Nicméně, léčebné vlastnosti henny jsou nejvíce oceněny.

Toto barvivo vypadá jako druh zelenkavého prášku, rozdrceného na prášek. Pokud jej vaříte, pak uvidíte bohatý bažinatý odstín a cítit příjemnou vůni bylin.

K dnešnímu dni existuje několik typů tohoto produktu. Íránská henna, indická, bezbarvá a sudánská.

 • Můžete experimentovat s íránskou hennou, hledáním svého stínu. V závislosti na přísadách, s nimiž prášek narušuje, se můžete dostat od zcela tmavého až světle načervenalého odstínu. Proto slepě věří, že henna může barvit vlasy jen v červené, to nestojí za to. Tento výsledek získávají pouze ti, kteří nedodržovali všechna doporučení pro barvení. Pokud během barvení v "laku" přidáte trochu esenciálního oleje, pak vlasy obdrží část vitamínů.
 • Indická henna roste v Indii. Pomocí jednoho z odstínů tohoto barviva (je jich tam 5), můžete dosáhnout ze zlatých na hnědé vlasy. Mimochodem, všechno závisí nejen na barvě henny, ale také na složkách, které se přidávají do prášku. Pokud se k prášku přidá trochu řepné šťávy, budou mít vlasy třešňový odstín. Pokud je do barviva přidána skořice, vlasy začnou přeplňovat zlata.
 • Súdánská henna. Vyrábí se v Saúdské Arábii. Aplikujete jej na barvení, dostanete měděný odstín bez poškození struktury vlasů. Tuto hennu zpravidla používají dívky, které chtějí získat jasně červené vlasy.
 • V obchodech najdete bezbarvou henu, která není získávána z listů rostliny, ale z kmene. Tento prášek není schopen malovat kadeře, je používán pro lékařské účely.

Aplikace

Indická henna může barvit oba vlasy a zacházet s nimi. Aby henna dosáhla požadovaného efektu, měli byste dodržovat řadu jednoduchých pravidel:

 1. Doporučuje se namazat hlavu mastným množstvím oleje (základní, olivový). To by mělo být provedeno tak, aby pokožka neškrtila;
 2. Poté, co byl vyroben chem. mávání hennou v žádném případě nemožné. Měli byste počkat určitou dobu, dokud se poškozené prameny nevrátí;
 3. Přírodní íránská henna, stejně jako indická, nemá rád vroucí horkou vodu. Barvivo by mělo být zředěno vodou ohřátou na 70 ° C;
 4. Indická henna na vlasy může být použita nejvýše 1krát za 7 dní. Jinak může být efekt neočekávaný: vlasy začnou ztrácet lesk a ztuhnou;
 5. Nepřevádí okolí s chemickými barvivy, proto je možné je smíchat pouze s přírodními přísadami;
 6. Při nákupu barviva byste měli pečlivě prostudovat kompozici, protože to mohou být nepřirozené složky.

Nemůžete mlčet o tom, že výrobek obsahuje řadu kontraindikací a nedostatků, které mohou způsobit výrazné poškození vlasů:

 • Není schopna malovat přes šedé vlasy;
 • Neměla by barvit barvené vlasy;
 • To má negativní vliv na něj.
 • Je také schopný silně vysušit kudrlinky.

V poslední době se velké množství dívek začalo stěžovat, že hena má na vlasy negativní účinek. Vlákna jsou nudná a bez života.

Přírodní barvivo by mělo léčit, ale nepoškozovat prameny. Co s ní může být spojeno? Odpověď leží na povrchu - nesprávné použití henny.

 • Prášek pro barvení lze použít 1-3 krát za 30 dní, jinak vlasy velmi rychle začnou mizet;
 • Také nemůžete příliš často provádět masky na vlasy pro léčebné účely;
 • Nelze kombinovat přírodní barvu s umělým.

Před použitím zkontrolujte reakci kůže.

Recepty

Pro lesklé vlasy můžete použít směs henny s vejcem.

 • Prášek - 1 plechovka;
 • Žloutka - 1 ks.
 1. Hlavní složka by měla být zředěna;
 2. Přidejte žloutek na žvýkání;
 3. Míchat celou směs;
 4. Tato hmota by měla být aplikována na vlasy a ponechána po dobu 40-45 minut;
 5. Poté se hlava musí umýt šamponem.

Henna také přispívá k obnově křehkých a poškozených vlasů.

 • Prášek - 1 plechovka;
 • Jogurt - 2 polévkové lžíce.
 1. Barvivo by mělo být zředěno;
 2. Je nutné přidat jogurt;
 3. Aplikujte tuto konzistenci po dobu 40-45 minut;
 4. Umyjte vlažnou vodou.

Make barva vlasů může maskovat se skořicí.

Je nutné:

 • Prášek - 1 plechovka;
 • Mletá skořice - 1/4 lžičky.
 1. Zředěný prášek;
 2. Přidejte skořici;
 3. Aplikujte na kudrlinky;
 4. Držte 30-40 min;
 5. Umyjte teplou vodou.

Vlasy mohou svítit, pokud do produktu přidáte malý ocet.

 • Indická henna - 1 banka;
 • Ocot (jablko) - 3 polévkové lžíce.
 1. Zředit barvivo;
 2. Přidejte ocot;
 3. Důkladně promíchejte;
 4. Aplikujte na kudrlinky;
 5. Držte 40 minut;
 6. Umyjte šamponem.

Barvivo s olejem (esenciální nebo olivový) je schopno poskytnout dodatečnou výživu vlasům.

 • Dye - 1 banka;
 • Olej - 50 ml.
 1. Prášek zředěný do stavu kaše;
 2. Přidejte máslo;
 3. Směs zamíchat;
 4. Nechte vyloučit na teplém místě po dobu 5-10 minut;
 5. Aplikujte na prameny;
 6. Maska by měla být omyta šamponem.

Tam jsou také masky na bázi vitamínů.

 • Olej (mandle, lopuch) - 20 ml;
 • Dye - 1 banka;
 • Vitamín E, A (v tekuté formě) - 1 lžička.
 1. Barvivo by mělo být zředěno;
 2. Přidejte máslo;
 3. Důkladně promíchejte;
 4. Přidejte vitamíny a dobře promíchejte.
 5. Aplikujte na kadeře po dobu 50-60 minut;
 6. Masové omývání šamponem.

Pro mastné vlasy můžete použít masku z kopřivy.

 • Nettle - 3-4 lžíce;
 • Žloutek - 1 ks;
 • 3-4 lžíce prášek.
 1. Vápenatý prášek a suché listy kopřivy;
 2. Po ochlazení směsi přidejte žloutek;
 3. Důkladně promíchejte;
 4. Aplikujte na poškozené vlasy;
 5. Udržujte tuto masku v rozmezí 40-50 minut;
 6. Mytí vlasů se šamponem.

Nettle může být nahrazena jakoukoliv další infuzí bylin, která vyhovuje vlasům.

Chcete-li, aby vaše vlasy extra sílu, můžete použít kefír prášek.

 1. Kefír potřebuje trochu teplo;
 2. Prášek zředíme kefírem;
 3. Aplikujte na prameny;
 4. Umyjte šamponem.

Pro posílení vlasů a jejich kořenů můžete použít masku s vejci.

 • Dye - 4-6 lžící;
 • Citronová šťáva - 2 lžíce;
 • Žítka - 2 kusy;
 • Jogurt - 10 lžící.
 1. Barvivo by mělo být vařeno;
 2. Přidejte citrónovou šťávu do kaše;
 3. Přidejte žloutek, jogurt a důkladně promíchejte.
 4. Aplikujte na prameny;
 5. Uchovávejte 20-40 minut;
 6. Umyjte teplou vodou.

Léčba

Chcete-li vyléčit kudrlinky, je lepší použít bezbarvý prášek. Četné recenze ukazují, že on je on, kdo léčí poškozené prameny.

Obalový postup může být považován za nákladnou laminaci. K tomu je nutné zředit barvivo přísně podle instrukcí, aplikovat na prameny a nechat na prameny po dobu 30-40 minut. Po čase by se měly kudrlinky promývat šamponem. Po 2-4 takových procedurách se strandy stanou více objemnějšími a lesklejšími.

Hlavním tajemstvím henny je, že posiluje chloupky. Pokud do směsi přidáte některé vitamíny, bude tato maska ​​sloužit jako další výživa pro kadeře.

Indická henna na vlasy: odstíny přírodního barviva

Při barvení vlasů se často používají profesionální barviva, které obsahují agresivní složky, které negativně ovlivňují strukturu pramenů. Po pravidelných změnách barev dochází ke ztenčení chloupků a části jejich špiček. Vlasy ztrácejí svou měkkost a atraktivní lesk a postupně se začínají ztrácet kvůli vypadávání vlasů. Chcete-li obnovit strukturu a zdravý vzhled vlasů, budete muset použít různé masky a jít za drahé obnovovací postupy.

Zabránit poškození pramenů může být šetrné prostředky. Dnes existuje mnoho možností pro přírodní barviva nebo organické produkty, které nepoškozují vlasy. Jedním z těchto produktů je indická henna. Dívky a ženy, které sní o krásných a zdravých vlasech, mohou používat přirozené barvivo ke změně barvy a zlepšení vlasů. Levný nástroj prodává téměř v každém kosmetickém oddělení. Dokonce i zkušení kadeřníci doporučují používat hennu, která v mnoha ohledech překračuje obvyklé barvy na vlasy.

Původ přírodního barviva

Indická henna je kvalitní a bezpečné barvivo, které bylo poprvé použito ve starověké Indii. Suroviny pro výrobu barevného prášku se získávají z vytrvalých keřů, které se nazývajú lawsony nekolyuchy. Listy rostliny se suší a rozdrtí na práškovou hmotu.

Nejprve lidé vyrobili bezbarvou henu, která byla používána pro terapeutické a profylaktické účely. Pomohla uzdravit rány a popáleniny, zmírnila svědění a lehkou bolest. Přírodní lék pomohl nejen při kožních chorobách. Henna léčila migrény, stomatitidu, bolesti zad. Lawsonia, charakterizovaná dezinfekčními vlastnostmi, se stále používá v medicíně pro ošetření švů a řezů.

Později pro bezbarvou henu našli jinou aplikaci. Prášek začal chovat a zpracovávat poškozené vlasy. Organický produkt pomáhá obnovovat vlasy a posilovat kořeny.

Když lidé studovali vlastnosti zákonníku, začali recyklovat horní části stonků s keřovými listy, aby vytvořili barvivo. Barvivo bylo používáno pro barvení textilií a aplikování tetování na tělo. Spodní část rostliny byla použita k výrobě barviva na vlasy.

Henna se rychle rozšířila mezi východní a jižní národy. Dnes je přírodní barva prodávána v jakékoli zemi a obvykle se používá pro malování pramenů v různých odstínech.

Užitečné vlastnosti henny na vlasy

Ti, kteří dávají přednost přírodním barvivům, by se měli rozhodnout pro stínování heny. Paleta nástrojů obsahuje několik barev. Mnoho lidí stále věří, že organický prostředek může způsobit pouze červené vlasy. Moderní výrobci vyrábějí řadu přírodních barviv různými způsoby, do kterých můžete přidat další přírodní ingredience, abyste dosáhli určitého odstínu. Také budoucí barva závisí na pigmentových kadeřích.

Produkt obsahuje přírodní barviva a třísloviny, které přispívají k barvení pramenů v jiné barvě. Hojivé vlastnosti henny jsou způsobeny přítomností následujících složek:

 • Chlorofyl. Silný antioxidant, který dává keři zelenou barvu, má pozitivní vliv na pokožku hlavy, urychluje její procesy a omlazuje pokožku.
 • Esenciální oleje a vitamíny. Tyto látky jsou také přínosné pro pokožku hlavy. Zlepšují krevní oběh a stav kůže obecně.
 • Hennotaninová kyselina. Hlavní barvicí složka přispívá k jasnému odstínu, jehož nasycení závisí na jeho procentuálním podílu v barvě. Kyselina posiluje kořeny, eliminuje záněty a lupy.
 • Pryskyřice S těmito látkami se vlasy stávají hladké, měkké a hedvábné.
 • Pektin. Komponenta snižuje obsah tuku v pokožce hlavy, jemně obaluje každý vlas a přidává objem účesu.
 • Polysacharidy Látky hydratují pokožku a normalizují práci mazových žláz.

Indická henna může být použita pro zraněné, oslabené a mastné prameny. Léčivá barva je uzdraví a dá jim krásný vzhled. Přírodní barvivo se nebojí soli ani chlorované vody, takže po jeho použití můžete bezpečně jít do bazénu a plavat v moři. Ultrafialové paprsky také nepříznivě neovlivňují aktualizované kadeře.

Indické barvení henny má mnoho pozitivních vlastností:

 • Henna posiluje kořenový systém a urychluje růst vlasů.
 • Produkt pomáhá omezit nebo eliminovat lupy.
 • Přírodní léčba má příznivý účinek na pokožku a obnovuje rovnováhu metabolických procesů při dlouhodobém užívání.
 • Barvivo proniká hluboko do struktury vlasů a má stejnou trvanlivost jako profesionální barvivo.
 • Indické produkty pomáhají obnovit kudrlinky, které byly chemicky zvlněné nebo příliš agresivně obarvené.
 • Můžete pravidelně kreslit hennu, aniž byste se strachovali, že byste si rozčesali vlasy.

Při častém používání přírodního barviva se prameny stávají tlustými a lesklými. Je snadné získat bohatou přirozenou barvu s atraktivní záře na slunci. Indická henna pomáhá léčit poškozené chloupky, je silné a elastické. Složení masky s dalšími přírodními složkami znamená, že Lawson přinese více výhod.

Možné negativní důsledky

Přírodní henna dokáže oživit ztenčené chloupky a tvořit vlasy silné a zářící. Ale to vše je možné pouze při správném použití nástroje.

Přestože barvivo neobsahuje škodlivé komponenty, v některých případech může způsobit negativní účinky. Aby indická henna pracovala pozitivně, je třeba mít na paměti následující nuance:

 • Je možné lakovat s práškem od Lawsonu maximálně 1-2 krát měsíčně.
 • Regenerační masky zahrnující tuto složku mohou také mít negativní účinek při častém používání.
 • Henna nelze kombinovat s umělou barvou nebo použít pro barevné prameny.

Časté barvení vlasů hennou může vést k vysušení a otupělosti. Přírodní barvivo je špatné pro perm. Také není schopen malovat přes šedé vlasy. Pro lakování šedivých vlasů odborníci doporučují konvenční odolnou barvu.

Různé odstíny

Rozmanitost odstínů indické henny z něj činí oblíbený výrobek mnoha dívek a žen. Je známo, že 7 druhů henny může být vyrobeno ze surovin Lawonia, ale výrobci se zaměřují pouze na 5 barev. Mohou být použity bez přidání dalších součástí a získávají odstín, který výrobce udává na obalu. Velkou výhodou přírodního barviva je, že můžete kombinovat několik typů a získat zajímavé variace tónů. To nebude fungovat s mnoha profesionálními barvami.

Hlavní odstíny barevné henny:

 • Černá Tento pohled je určen pro brunety a hnědovlasé ženy. Některé odstíny jsou získány v závislosti na původní barvě pramenů. Po zbarvení se kudrlinky stávají tmavě hnědé s tóny horké čokolády. Absolutně černé vlasy lze dosáhnout černou hennou pouze v kombinaci s Basma, což je také přírodní barvivo.
 • Brown. Taková henna je ošetřena lehkými kaštanovými prameny, které mohou získat červenohnědý nebo bohatý odstín kaštanu.
 • Mahagon. Barvivo používané pro přirozené hnědé vlasy dává červenavou hlavu vlasů, která nádherně svítí na slunci.
 • Burgundsko Odrůda drahocenného vína stejného názvu je vhodná pouze pro typ "podzimu". Vznešená barva s měděným odstínem nebo se zlatým leskem může vypadat daleko od všech tmavých vlasů. V některých případech to bude téměř neviditelné. Pokud namalujete tento henna světlý kadeře, můžete získat příliš jasnou barvu, v blízkosti kyseliny.
 • Zlatý Tato barva je vyráběna pro světle hnědé nebo světlé blondy. Blondům se nedoporučuje používat hennu, protože na bělených vlasech dává nepředvídatelné výsledky. Ale i na původních barvách se nemusí dostat odstín, který je uveden v pokynech. Odborníci doporučují, aby nejprve vymalovali jednu větev a zjistili, jaká bude barva. Dokonce i zlatá henna se dlouhou dobu omývá, takže holky s pěknými vlasy by měly pečlivě zvážit, zda změní barvu vlasů. K původnímu tónu bude obtížné vrátit se.

Barevná henna na vlasy, jejíž odstíny se mohou navzájem mísit, potěší s přetrvávajícími výsledky a bohatostí osvěžených pramenů. Kudrlinky, malovaný indický výrobek, nádherně zářící na slunci. Smícháním základních prostředků v různých poměrech získáte různé varianty kaštanu, hnědé nebo červené.

Dávkování indiánské henny

Použití henny je poměrně jednoduché. Malá frakce je dobře zředěna v horké vodě, aniž by vznikly hrudky. Henna může být malovaná sama doma. Způsob barvení se neliší od způsobu aplikace profesionální barvy. Ale stejně jako s jiným barvivem, indická barva bude správně provedena, pouze pokud budete postupovat podle pokynů. Vlasy by měly být promyty a důkladně vysušeny.

Před začátkem práce je třeba zásobovat ochranný ručník a rukavice, které ušetří od tvorby skvrn na pokožce a oděvu. Pro lakování budete potřebovat malý plastový nebo keramický obal, kartáč, plastový uzávěr, krém a ubrousky.

Proces barvení:

 1. Nalijte potřebné množství henny do nádoby a naplňte ji horkou vodou.
 2. Prášek by měl být důkladně promíchán, aby se vytvořila krémová konzistence. Pokud je to žádoucí, můžete přidávat přírodní ingredience, které dávají určitý tón barvě (kakao, čokoláda, citrón, řepná šťáva).
 3. Teplá hmota je rovnoměrně nanesena po celé délce pramenů od zadní části hlavy.
 4. Malované kudrlinky jsou pokryty plastu a zabaleny ručníkem. Tímto způsobem můžete vytvořit skleníkový efekt, díky kterému je barvivo absorbováno rychleji do struktury vlasů.
 5. Doba expozice henny na vlasu, aby se červený odstín je 15-20 minut. Hnědé ženy budou muset čekat 2-3 hodiny. Poté se prostředek promyje teplou vodou, dokud nebudou odstraněny všechny částice.

Ti, kteří mají mnoho zkušeností s indiánským barvivem, mají různé typy henny několik minut nebo hodin, aby získali určité odstíny. Pro dosažení vysoce kvalitního tónu musí některé dívky experimentovat s časem a přírodními přísadami.

Užitečné recepty s bezbarvým barvivem

Bezbarvá henna slouží k posílení a vyživování oslabených vlasů, aniž by jej tónovala v jiných tónech. Čirý prášek také léčí pokožku hlavy. Pro zvýšení účinku nebo přidání nových terapeutických vlastností je nástroj smíchán s oleji nebo jinými látkami.

Na internetu najdete spoustu receptů na masky na bázi bezbarvé henny:

 • Zpevnění. Bezbarvý prášek se zředí v horké vodě na pastovitou hmotu a přidá se 2-3 kapky olivového nebo ricinového oleje. Roztok se aplikuje na kadeře a udržuje se v polyethylenu po dobu 50 minut.
 • Regenerace. Pro přípravu masky seberte hennu, 20 g šťávy z granátového jablka a 1 žloutku. Přísady jsou důkladně promíchány a výsledná struktura je rozložena po celé hlavě vlasů. Vyplachování by mělo trvat 40-45 minut.
 • Z lupy a svědění. Léčivý prášek se zředí koňakem ve stejných poměrech, přidá se ke směsi 1 kávová lžička a 2 kapky olivového oleje. Složky jsou dobře smíchány, výsledná kompozice je nanesena na prameny a ponechána po dobu 30 minut.
 • Pro suchou pokožku hlavy. Do zředěného prášku přidejte 2 lžíce jogurtu. Do hmoty můžete přidat několik kapek pomerančového oleje. Maska se uchovává asi 40 minut a poté se omyje teplou vodou.
 • Pro mastnou pleť. Pro masku musíte vzít 30 g bezbarvé heny, 1 čajovou lžičku citronové šťávy a půl lžičky medu. Složky se důkladně míchají, výsledná směs se zpracovává prameny. Po 40-45 minutách se produkt vypláchne šamponem.

Masky by neměly být používány víc než 1-2 krát týdně. Vezměte prosím na vědomí, že efekt nebude okamžitě viditelný. Majitelé suchých vlasů by měli s těmito formulacemi pečovat, protože časté používání henny je může ještě více vysušit.

Při výběru barviva je preferováno přírodní produkty, z nichž ideální je indická henna na vlasy. Odstíny orientálních výrobků umožňují zvolit nejlepší variantu pro každou barvu kudrlin. Přínosné vlastnosti henny také pomohou zbavit se problémů s vlasy a pokožkou hlavy.

Henna Indická přírodní lady Henna 100gr

Henna Natural Lady Henna - 100% přírodní henna z Rajastánu - světová jednička v produkci henny. Vysoce kvalitní výrobek, který vlasům dodává bohatou bohatou barvu.

Kromě barvení má výrazný terapeutický účinek. Živí a posiluje vlasy po celé délce, což je silné a bujné, a účes je objemný. Provádí úlohu kondicionéru, usnadňuje česání. Vlasy jsou měkké, načechrané a poslušné.

Obohacený extraktu amla - slavný ayurvedický přípravek, který posiluje vlasové folikuly, stimuluje změnu pokožky a růst vlasů. Zabraňuje vypadávání vlasů a předčasných šedých vlasů. Eliminuje lupy a udržuje zdravou pokožku hlavy, chrání před houbami a infekcemi a poskytuje příjemný chladící účinek.

V důsledku barvení vlasy získávají jasný odstín, sílu a zdravý lesk.

Aktivní přísady

Henna (Lawsonia inermis) - má výrazný terapeutický účinek na vlasy, vyživuje a hydrátů od kořínků po konečky, zlepšuje mikrocirkulaci, změkčuje, usnadňuje česání, dává tloušťku vlasů, objem a lesk, barevnou stálost, příjemně chladnou hlavu, odstraňuje únavu.

Amla (Emblica officinalis) - obnovuje poškozené vlasy, zabraňuje vypadávání vlasů a šedivých vlasů, zlepšuje krevní oběh, regeneruje buněčný metabolismus a stimuluje růst vlasů, posiluje kořeny a žárovky, vrátí síla vlasů, pružnost a lesk, odstraňuje lupy, zmírňuje podráždění a záněty, což antiseptické ochranu.

DŮLEŽITÉ! Konečný výsledek barvení závisí na barvě vlasů, struktuře vlasů, přítomnosti chemických a jiných barviv na vlasu, teplotě a době barvení.

Před použitím se doporučuje provést test na jednom vlákně vlasů, aby bylo jasné, co bude výsledkem barvení vlasů.

Čistá hmotnost: 100 g

Výrobce: CREATIVE RESEARCH LABs PVT. LTD.391775 Gujarat, Indie

6 Indická bezbarvá Henna Al Rawdah

6 Indická bezbarvá Henna Al Rawdah

BUSTAN BUDUR

HALAL

Dozvíte se více o barvení henny z našich článků.

Tato henna je listy rostliny Lawsonia inermis zbavené pigmentu, které byly používány po mnoho tisíciletí jako účinný prostředek pro posilování, ošetřování a pěstování vlasů, jakož i intenzivní péči o pleť a omlazení.

Čistá bezbarvá henna pro vlasy Al Rawdah je skutečný dárek orientální přírody! Silné a zdravé vlasy, husté a šumivé - to vše je možné díky přirozené léčbě této bezbarvé jemenské henny. Listy bezbarvé henny nemají barvivový pigment. Použití tohoto výrobku dodá vlasům zrcadlový lesk, tloušťku a objem. Použijte bezbarvou hennu na blond vlasy - změňte je do šumivého šperku! Použijte bezbarvou hennu na tmavé vlasy - změňte je do nádherného kamene s neuvěřitelnou hloubkou.

Výhody naší henny a směsí pro sběru vlasů ASTER

 • renomovaný výrobce s bezvadnou pověstí
 • pouze přírodní složení
 • osvědčené suroviny pečlivě vybrané výrobcem
 • efektivní vzorec receptury
 • kompletní informace o balíčku
 • různé možnosti pro všechny vlasy
 • jedinečné podmínky pro velkoobchodníky
 • bezprecedentní cena za nejvyšší kvalitu

ZÁRUKY NA NEJLEPŠÍ KVALITU

Nákupem Al Rawdah Pure Colorless Indian Henna a dalšími druhy henny a suchých maskách a zábalů pro ošetření vlasů vyráběných firmou ASTER zakoupíte výrobky od výrobce ruční přírodní orientální kosmetiky. Panovníky kompozic pro ošetření a barvení vlasů tradičními způsoby jsou jedinečné ve své výkonnosti a čistotě! Jedná se o zcela přírodní produkty, v kompozicích nejsou žádné chemické složky, barviva, fixační látky ani příchutě. ASTER je hrdá na kvalitu své henny a její efektivnosti. Rozsah linek ASTER s hennou je skutečnou legendou na Blízkém východě! To je skutečná kvalita, pravé Zlato na Východě, které společnost zašle každému zákazníkovi!

NEZABUDNOU LÉKAŘSKOU PÉČE

Bezbarvá henna Al Rawdah je mimořádně užitečná pro vlasy všeho druhu, barvy a pro lidi všech věkových kategorií. Přináší neocenitelné výhody pro ředění vlasů. Henna se používá pro terapeutické a profylaktické účely doma, stejně jako v kosmetických salonech s převahou přirozených typů péče.

Složení Al Rawdah henna je čisté a průhledné! Henna se shromažďuje v oblasti Kalkaty v Indii a zpracovává se na bezbarvou henu od firmy Future Plus. Henna se používá v tradiční kultuře východu po více než jedno tisíciletí - a máte šanci se dotknout tradic! Bezbarvá henna neobarví vlasy, komponenty neobsahují barvicí pigment.

Pokud používáte Al Rawdah, stimuluje se krevní oběh, zabraňuje vypadávání vlasů při vystavení agresivním faktorům prostředí nebo léčení. Henna Al Rawdah poskytuje výživu žárovek. Postupy s hennou zvyšují tloušťku pokožky hlavy, probudují vlasové folikuly k životu a stimulují růst nových zdravých vlasů.

Al Rawdah je také účinný při seborrhe a všem druhům lupů, stejně jako při houbových onemocněních pokožky hlavy. Henna má efekt laminace, dává vlasům dokonalou hladkost a zrcadlový lesk a eliminuje otupělost a křehkost. Obnova vlasů je viditelná po 1 - 2 postupech. Terapeutický účinek je trvalý. Tato sloučenina je také skvělý vlasový kondicionér. Ztuhne a zesiluje vlasovou šachtu, zvyšuje objem vlasů. Postupy hladké váhy a poskytují zdravý lesk vlasům.

VLASTNOSTI

Nádherná henna Al Rawdah se nejlépe používá jako samostatný postup, který se nesmí míchat s jinými typy henna zabarvenými v sortimentu ASTER. Mezi ošetřovacími maskami s bezbarvou hennou se používá henna zbarvení a různé typy basma a profesionální zbarvení henny. Použití masky s bezbarvou hennou, které posilují a oživují vlasy, nezasahuje do procesu barvení vlasů chemickými barvivy. Ale zdržujte se používání henny v jediném případě, pokud by vaše vlasy vylepšily čističe méně než před měsícem.

APLIKACE

Položte 1 díl Al Rawdy do misky. Přidejte přibližně 40 ml horké vody nebo hydrolýzy. Důkladně promíchejte. V této fázi mohou být do masky přidány různé další komponenty, které diverzifikují a rozšiřují rozsah účinků prováděných postupů. Mohou to být základní nebo přídavné mastné oleje, také esenciální oleje, různé séra a hotové směsi na vlasy. Po přidání všech složek důkladně promíchejte.

Počkejte, až směs ochladí a získáte pohodlnou teplotu pokožky. Aplikujte pastu rovnoměrně na vlasové kořeny nebo po celé délce, v případě ošetření a struktury vlasů. Zakryjte hlavu plastovou čepičkou a nahoře obařte ručník. Držte masku 30 až 100 minut.

Důkladně opláchněte vlasy teplou vodou a přírodním šamponem, rozpusťte část v malém množství vody a pěna. Nepoužívejte po ošetření masky průmyslové formulace šamponů. Použijte bezbarvou hennu 2 až 4 krát za měsíc.

DOPLŇKOVÉ APLIKACE

Pro vlasy:

Složení může být použito k obnovení barvy dříve namalovaných vlasů, a to jak při barvení hennou, tak při barvení s průmyslovými barvami, a také při zesílení vlasů v intervalech mezi barvením.

Chcete-li to provést, připravte 1 lžíci prostředku v malém množství horké vody, zředte výslednou kaši teplou vodou na 1 litr. Po opláchnutí touto připravenou infuzí opláchněte vlasy, neoplachujte. Provedení tohoto postupu revitalizuje vlasy a poskytuje krásný vzhled a zdraví! Jedná se o účinný kondicionér.

Pro obličej:

Tato henna je skvělý způsob péče o tvář a tělo! Bezbarvé henna masky se používají k očištění, omlazení, vyživování, zvedání a tónování kůže, při ošetření nadměrné mastné pokožky, tonizování staré pleti a pokožky těla a zlepšení elasticity kůže. Je také ideálním prostředkem pro všechny druhy vyrážky na obličeji. Složení řas je zvláštní kyselinou, která váže kolagen v kožních buňkách, což je velmi důležité při provádění omlazovacích postupů a úpravě změn souvisejících s věkem, vyhlazení vrásek a zvýšení elasticity kůže. Maska je efektivní křovina, která hluboce čistí póry a zabraňuje tvorbě akné.

Udělejte pohodlnou masáž pomocí horké vody, aplikujte na obličej po dobu 10-30 minut. Jemně opláchněte teplou a studenou vodou. Potřete kůži hydrolátem. Aplikujte přírodní krém na obličej.

Pro nehty:

Masky s hennou také silně zpevňují plech. Vytvořte pastu z henny a horké vody, nanášejte na nehty a kůži vašich rukou, noste bavlněné nebo plastové rukavice. Po 0,5-1 hodinách opláchněte vodou a naneste krém.

Užitečné doplňky:

Obohaťte masky a křoviny s různými oleji, hydroláty, dalšími rostlinnými prášky, které najdete v sortimentu přirozené orientální kosmetiky společnosti ASTER! Různé přírodní BYLINY, HYDROLÁTY, TUKOVÝ OLEJ, ZÁKLADNÍ OLEJE, SPECIALIZOVANÉ OLEJOVÉ ZMESY mohou být přidány do práškové kompozice. Pro jeden postup použijte 0,5 až 1,5 lžíce oleje nebo směsi.

Použijte legendární kvalitu olejů společnosti ASTER! Při výběru dalších produktů použijte katalog vlastností a podrobné pokyny k popisu a metodám používání produktů ASTER. Objevte další produkty a typy tradiční henny pro ošetření a barvení vlasů, prášku a olejového prášku, stejně jako různé práškové bylinné vlasové masky a lékařské zábaly. To vše najdete v našem Secret-Vostoka.rf!

Složení: listy Lawsonia inermis henna bez barvivového pigmentu. Neobsahuje žádné přísady a nečistoty od třetích stran.

Výrobce: Aster Light Industries, Spojené arabské emiráty, Dubaj

Suroviny: Indie, okres Kalkata.

Skladování: Na suchém tmavém místě, 3 roky. Datum výroby je uvedeno na obalu.

Hmotnost: 100g.

Balení: uzavřený vak a karton.

Pro Více Informací O Suché Vlasy