logo

Keratin rovnání Honma tokyo

Keratin je druh bílkovin, který je zodpovědný za strukturu vlasů. Na základě názvu rovnání keratinů od společnosti Honma Tokyo je jasné, že tento postup je pro vás co nejpřírodnější.

Výrobky ve skutečnosti neobsahují formaldehyd a formalin, které mají ve svém složení převážně přírodní složky. Proces se provádí ve třech fázích: přípravná fáze, narovnání, závěrečná fáze.

Produktová řada

Postup můžete provádět jak v kabině, tak doma. Společnost Honma Tokyo vyrábí pravítka pro vyrovnávání vlasů nejrůznějších struktur, od mírně kudrnaté ku kudrnaté, díky obsahu keratinu. Navíc jsou vyráběny i podvozky, které umožňují opravu poškozených pramenů na úrovni buněk. Takže všechny produkty jsou rozděleny do sedmi kategorií:

1. Coffee Premium All Liss. Tento nástroj vám umožní narovnat i ty nejvíce neposlušné kadeře, s výjimkou Afriky. Honma Tokyo's powerful Premium Coffee Premium Všechny kompozice Liss keratinového narovnávání nejenže nezkazí vlasy, ale také rehabilituje její strukturu, takže je hladká a hedvábná po dobu asi šesti měsíců. Stejně jako většina nástrojů se skládá z: Čistící šampon, Max Redukce a Liss, Maska Ultra Shine.

2. Plastica Capilar. Podle přítomnosti výtažku z ovoce a bobulí existují tři typy:

 • Plastica Capilar Pitanga a Acai (extrakt z černých semen). Vhodné pro blondýnky s lehkými kudrlinami;
 • Plastica Capilar Maracuja (extrakt z mučenky). Kompozice je dostatečně silná pro velmi těsné kadeře. Má příjemnou vůni;
 • Plastica Capilar Menta (s mentolem). Toto rovnání keratiny Honrat Tokyo je vhodné pro vlnité vlasy, pomáhá uzavírat vlasové váhy, čímž je hladké a lesklé.

3. Escova De Melaleuca. Nástroj pro péči, který vám umožní obnovit i ty nejnechylnější prameny blond nebo v přítomnosti velkého množství šedých vlasů. Snadno se vyrovná s rehabilitací kvůli přítomnosti oleje z čajovníku, aloe vera, hrušky a banánů, černého rybízu atd. Výdrž je až šest měsíců.
4. H-Brush Botox Capilar. Tento nástroj Honma Tokyo vyvinul nejen k rovnání keratinu, ale také obnovil oslabené vlasy. Na buněčné úrovni vytváří membránu mezi buňkami, vyplňuje prázdné prostory. Výsledkem je zdravý lesk, prameny - hladké a poslušné. To je ideální pro blondýnky, protože H-Brush Botox Capilar dělá skvělou práci s jellowness. Výsledek tohoto postupu je uložen pouze dva měsíce, ale tento postup lze opakovat bez omezení po vypršení účinku podle pokynů.
5. Biyouh Liss. Kompozice je navržena tak, aby obnovila život bez života. Výsledek není dlouhodobý, ale postup může být opakován.

Kdo je vhodný

Shrnutí výše uvedených komentářů ohledně produktů Honma Tokyo by mělo být poznamenáno, že rovnání keratin je vhodné pro vlasy:

 • vlnitý;
 • kudrnaté;
 • šedá;
 • jakoukoli barvu.

Nevhodné pro Afriku, mají příliš silnou strukturu. Stejně jako jakýkoli postup rovnání a zotavení keratiny má řadu kontraindikací. Patří sem:

 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk do 13 let;
 • pramene o délce menší než 10 cm;
 • těhotenství, po porodu, laktace.

Nicméně na základě četných recenzí je třeba poznamenat, že negativní účinky na vlasy způsobené narovnáním keratinu se objevují hlavně kvůli nesprávnému použití Honny Tokyo. Hlavní výhodou výrobků Honma Tokyo je, že jejich výrobky neobsahují formalin a formaldehyd, na rozdíl od konkurenčních společností.
"alt =" ">

Honma Tokyo vytvořila speciální řadu bioproteinových vlasových rovnání vlasů. Nástroj má 100% přirozené složení, umožňuje postup v jednom stadiu. Žádné další péče nebo třístupňové narovnání. Kromě toho může být bioprotein rovnání z Honmy Tokio dokonce použito pro africké vlasy.

Použijte bez návštěvy salonu

Společnost vyrábí řadu nástrojů, včetně pro domácí použití. Postup lze provádět v salonu nebo dokonce dokončit speciální kurzy na rovnání keratinu, které dnes otevřely hodně. Takže, H-Brush Botox Capilar lze použít doma. Postup nevyžaduje žádné další nástroje nebo nástroje.

Nástroj jednoduše zakoupíte a pečlivě prostudujte přiložené pokyny. Následuje stručná příručka pro vyrovnávání keratiny Honma Tokyo. Postup se skládá z několika fází:

 1. Nejprve musíte několikrát umýt vlasy. V takovém případě by měla být voda dostatečně hřejivá, aby otevřela váhu vlasů.
 2. Poté se intenzivní rekonstruktor aplikuje na prameny a ustoupí dva centimetry od pokožky hlavy.
 3. Po 30 minutách musíte vlasy důkladně vyschnout.
 4. Poté musíte narovnat železný pramen pramenem.
 5. Po dokončení můžete opláchnout hlavu vodou bez šamponu.

Neexistují žádné zvláštní potíže při provádění tohoto postupu. Je však nutné přísně dodržovat pokyny, abyste dosáhli skutečně vysoce kvalitního výsledku.
"alt =" ">
Obecně platí, že výrobce Honma Tokyo nevyžaduje použití šamponu bez síranů jako péče, nicméně podle recenzí, když se použije, výsledek rovnání keratinu bude trvat déle než obvykle. Navíc můžete dodatečně vyrábět vlasy na laminování. To pomůže utěsnit nástroj ve struktuře vlasů po mnohem delší dobu.

Možné důsledky

Bez ohledu na to, jak poměrně bezpečný postup, neměli byste ho zneužívat příliš často. Je lepší, aby vám vlasy odpočinuly každých pár měsíců. Vzhledem k tomu, že viditelný vnější efekt nikdy nenahradí zlepšení zevnitř, díky příjmu vitamínů, zdravému životnímu stylu atd. Jako negativní důsledky mohou nastat:

 • alergické reakce;
 • svědění;
 • lupy;
 • se zneužíváním - křehkými a suchými vlasy.

Obecně platí, že recenze na keratin vlasové rovnání od Honma Tokio jsou pozitivní.

Ženy recenze

Mám lehce zvlněná vlákna, ale velmi zlobivá. Instalace obvykle trvá hodně času a není možné vždy uložit výsledek po dlouhou dobu. Nakonec, po několika letech takového mučení, jsem se pokusil o výrobky Honma Tokio. Nejdřív jsem udělal proceduru v salonu a nyní z času na čas strávím doma domácí postupy. Velmi spokojen s výsledkem. V tomto případě se vlasy nezkazí a vypadají zdravě a hedvábně.

Využívám rovnováhu keratinu po dlouhou dobu, protože se objevila na trhu. Absolvoval školení. Mám rád rovnání keratinů z Honmy Tokio a jeho cena je nízká. Ve srovnání s mnoha dalšími látkami neobsahuje škodlivé chemikálie, spíše je kompozice plná péče o extrakty a oleje. Doporučuji všem, aby to vyzkoušeli! Neškrábe vlasy, takže pokud se vám tento efekt nelíbí, neztratíte nic.

Zkoušel jsem různé ošetření doma i v salonu od různých firem. Příroda, jejich vlasy jsou v prdeli ošklivá, vypadají jako "spálené", pokud nejsou narovnány. A účinek z žehlení udržuje první vlhkost. Můj kadeřník mi doporučil, abych se pokusil koupit keratinové rovnání od Honmy Tokio. Teď ji používám jenom doma, protože výsledek je vynikající a po dobu dvou měsíců se vůbec nemusíte starat o vlasy.

Moje radost nemá limity! Skladba Honma Tokio, dlouhá recenze, výsledek za pár měsíců

Připravte se, drahý čtenář, recenze budou dlouhé, ale velmi informativní)

Chtěl bych začít tím, že řeknu, že se mi, stejně jako téměř všechny dívky, které se uchýlily k rovnání keratinových vlasů, celý život trpěly neúnosnými vlasy. Jsou to samozřejmě frizové, jemné a matoucí, a protože jsem jim během posledních pár let posmívaly různými barvami, toniky, zjasněními, závěsy atd., Se na konci změnily na žínku. nepořádek ((

Samozřejmě, když jsem si uvědomil celou nelicencovanou situaci, přestal jsem používat vysoušeč vlasů, překryl mi svou přirozenou barvu, ale moje vlasy byly ještě mrtvé (zde jako mrtvá obruba). A kvůli genetické predispozici mých vlasů i po mnoha obtěžování byla péče o takové vlasy velmi obtížná: udělal jsem masky a rozmazané profesionální prostředky bez zvláštních výsledků. Bylo škoda, že si vlasy úplně odřízli pod auto, a tak jsem v salonu nakrájel špičky v horkých nožnicích a po několika měsících rozvažování jsem šel na narovnávače.

Pro sebe jsem určil následující indikace pro narovnání:

1) Vlasy jsou neustále tlačeny a zkroucené, proto jsou obtížně hřebeny, vlasy vypadají mnohem intenzivněji.

2) Je lepší je narovnat jednou teplým železem a keratinem než každý druhý den doma

Mistr mě udělal vyrovnat doma, takže jsem se bál, ale rozhodl jsem se riskovat. Nakonec jsou vlasy zuby, vyrůstají zpátky) A nejdřív mi byla poslána, abych si umyla vlasy speciálním šamponem Honma Tokyo, vůně byla příjemná káva, třikrát jsem umyla mistra, poslední šampon jsem držela 5-7 minut stále na hlavě. Dále po promytí šamponu byly vlasy vysušeny sušičem vlasů do téměř suchého stavu a použity složení Honma Tokyo. Zpočátku kompozice cítila něco kávy a máty současně, myslela jsem si, že všechno je úžasné, pán neležel a ve skutečnosti neexistuje žádný formaldehyd. Ale jen jsem se posadil s kompozicí na mé hlavě, aby počkal, stejně jako strašná vůně. Už jsem se rozplakala, už jsem si vzpomněla, jak jsem jako teenager chodila po železničních tratích a stejný zápach pocházel z pražců, ale stačilo to otevřít okno, jak zmizely všechny nepříjemné pocity a vůně, bylo možné žít. Po 1-1,5 hodině čekání se mistr začal narovnávat. Každý prvek, který jsem pečlivě vytáhl. Myslel jsem, že jsem byl plešatý. Ale když jsem šel ke zrcadlu, chtěl jsem už plakat ze štěstí: můj vždy neposlušný kudrnatý vlas, mírně namočený na koncích, teď vypadal jako zrcadlový povrch! Zde je fotka ihned po narovnání:

Mimochodem, takovéto antény hned po rovnání jsou normou, po prvním nebo druhém praní to nebudou

Obecně jsem byl rád, jako slon: nakonec se sen stalo pravdou a mám rovné, dobře upravené vlasy. Bál jsem se strašně, že jsem si umyla vlasy, i když mistr říkal, že nemůžu čekat 3 dny, ale můžu alespoň okamžitě umýt (hlavně složení). Ale pořád jsem čekal pár dní, protože jsem se bál, že tento efekt zmizí.

Osobně mám radost a radost. Po umytí se vlasy staly velkolepějšími, ale zůstaly rovny. Nemohl jsem uvěřit svým očím a moje vlasy byly měkké a příjemné na dotek) A teď je možná hlavní část mé recenze fotografie vlasů po každém mytí asi měsíc nebo jeden a půl (pak skóroval). Číslice je řádové číslo mytí.

Nyní je účinek trochu rozmazaný, ale vlasy jsou stále rovné, lesklé, ačkoli existují určité nepravidelnosti (ale toto je obecně odepsáno jako chyba ve srovnání s tím, co bylo před rovnání). A pozornost! Podívejte se na konce první fotografie v odvolání a toto:

Podle mého názoru je výsledek výborný) Jak se z toho žínku takové tipy ukázaly jako šťastné tajemství pro mě)

Nejprve jsem si umyla hlavu šampony bez síranu, jako je Natura Siberika a Organic Shop, ale pak jsem nějak přešel na Estel Professional (upřímně řečeno, neviděl jsem, jestli je něco pro keratin zakázáno). Udělal jsem a olejové masky a to jen nemělo na vlasy, efekt nezmizel navždy (prozatím). A již po tři měsíce jsem žehličku nepoužíval, jako keratin (prostě není potřeba).

Takže, můj názor, jsem určitě spokojen s tímto postupem, ale je důležité si uvědomit, že ne všechny vlasy se hodí: vlasy se mi potěšily vyrovnat, možná ne každý bude reagovat stejným způsobem. Nepoužívám to jednou a po dobu tří měsíců, takže moje vlasy vypadají dobře, zdravě a protože se o ně starám s oleji a profesionálními prostředky, všechno je skvělé). Potěšení, které mě v Moskvě stojí za mne, je docela přijatelné. Takže mohu říci, že rovnání keratiny mi pomohlo při růstu vlasů, aniž bych se radikálně střídal. Samozřejmě, nemusíte očekávat bezproblémovou přímočarost z vlasů, pokud jsou přirozeně stejné nezdvořilé a nadýchané jako moje, ale můžete se bezpečně spoléhat na celkovou hladkost, nedostatek fluffiness a "pramenů" (zejména po dešti).

Děkuji vám, pokud si přečtete recenzi, doufám, že to pomůže při rozhodování o tom, zda tento postup uděláte nebo ne) Krásné a zdravé vlasy pro vás!

Honma tokyo keratin rovnání recenze

Dobrý, zkušený masér - Julia

Pokračujeme v diskusi o tématu Botox pro vlasy.

Dívky, které používaly botox? Jaké jsou vaše recenze, důsledky postupu v dlouhodobém horizontu, máte fotografii po? Mám vlnité a velmi načechrané vlasy - stojí za to udělat Botox? Nebo je lepší keratin? Děkujeme za zpětnou vazbu.

- Ve vašem případě je ideální udělat keratin botox pro vlasy. Neváhejte a udělejte to! Pouze tento postup není levný a zvolit si dobrý, certifikovaný vůdce.

- Vlnité, načechrané vlasy - sen! Proč sakra jste je olizovali botoxem? Bezprostředně po Botoxu budou mít přímky, bez objemu, kolik vlasů skutečně máte. Neudělal bych to. Chcete trochu zklidnit vlasy? Používejte domácí botox produkty, například želatinu. Zlepte želatinovou masku.

- Jo, plantain stále připoutá! Pokud jsou vaše vlasy silně tlačeny a vy, jak to chápu, máte na hlavě pampelišku - udělejte to! Doporučuji Botox pro vlasy z Tokyu - jen pro takové problémy vlasů.

- Do botox. Google kouzelný effecto botox, na oficiálních stránkách je celý proces napsán, není nic strašného. Osobně jsem udělal botox pro vlasy v Petrohradě, všechno je v pořádku, mé vlasy se zlepšily.

- Udělal jsem to, udělal jsem to a já to udělal - vlasy začaly snižovat a začaly růst. Najděte pána dobrého a budete šťastní. Abyste se nemuseli bát, podívejte se na to, jak je Botox vyráběn pro vlasy, je tu spousta videí, není tam nic hrozného a dobrý pán vám nezničí vlasy.

- A jak se sami děláš? Řekněte techniku ​​a materiály a potřebné nástroje? A pak kadeřnické salony botoxu poskytují některé zlé ceny. Chápu, že existuje 200-300 procentní přirážka.

- No, podívej, potřebuješ ampulku s botoxem, očistícím šamponem a stříkačkou, je tam instrukce na internetu, na stránkách výrobců botoxu. Sledujte videa na YouTube. Doporučuji si koupit Botox pro vlasy Honma, ideální pro samoléčení mimo salon.

- Nevím, zda je to spojeno s touto procedurou, nebo ne, ale vlasy se začaly strašně pošlapávat. No, taková koruna si všimla. Štěstí pro vlasy se líbilo víc. Učinila chtivý botox pro vlasy Honmy. Nechci poradit.

- Dva kamarádi udělali různé mistrů, s recenzemi, pracující na dobrém materiálu v této oblasti péče. Výsledek - oba blondýnky vypadají jako sláma po chvíli. Mimochodem, udělali chutný Botox pro vlasy Tokyo Honma. Obecně je vše smutné.

- Mimochodem, kolik stojí botox za vlasy? Přísady chtějí dobře a vlasy nehoří. V Moskvě jsem slyšel, ceny jsou Akh, v oblasti je mnohem nižší. Kde je lepší udělat tento postup a jak porovnat cenu-kvalita?

- Proč okamžitě Moskva a region? Ve všech regionech Ruska existují normální mistři, kteří tyto postupy provádějí. Můžete kupovat kupón na 1500 rublů. A z 3500-8000 rublů. A můžete si koupit soupravu pro vlasy s botulotoxinem a udělat to sami.

- Dělal jsem botox v mém městě, 2500 rublů pro mé vlasy uprostřed mé zádech. Ale to není hlavní město, regiony. V Moskvě to dokážeš pro 10 000, jen ten efekt je sotva lepší. Ačkoli si můžete koupit stejný Botox pro vlasy Tokyo sami.

- Cena 8 tisíc mě zabije úplně. Dříve botulka botoxu stála 1 500 rublů (v případě maloobchodu), dalších 270 rublů čisticího šamponu, ale obvykle se dalo jako dárek. V průměru trvá 5 procedur, to znamená, že cena jednoho postupu je 300 rublů. A tady jsme měli pány (obvykle se jednalo o Moskvu nebo o severní oblasti), které pro triviální proceduru trvalo 40-50 minut více než 4000 a více. A Botox pro vlasy kterékoliv společnosti nemá cenu více než 1500 rublů. A opravdu byli lidé, kteří tento postup podnikli za takové peníze. Obecně jsem se zajímal, co sakra prodávám skladám pro velitele za penny a nepracuji jako kadeřník.

- Ano, souhlasím s vámi. Jenom keratinové narovnání stojí za to peníze - časově náročný proces. V tomto ohledu je Botox nebo keratin pro vlasy další otázkou, která je účinnější.

- Udělala keratin a botox a ona má ráda obě. Dostanu Botox znovu, není to tak páchnoucí a blahodárnější, a účinek je téměř jeden k jednomu. Doporučuji Botox pro vlasy L'Oreal - levné a cool účinek.

- Bullshit po dobu 2 týdnů. Peníze na vítr. Nejprve jsou vlasy hladké a lesklé, a pak se vše vymyl a vlasy se zhoršily. A plus - oloupané železo. Je jasné, že Botox pro vlasy online inzeruje aktivně. Prodávat proceduru stojí 500 rublů za 10 000 rublů - je to velmi výhodné!

- No, proč je 10 000 rublů? V Permu jsem nano botoků na vlasy za 3000 rublů. Recenze vynikají mnohem strmější než obvykle Botox. A jen na načechraných vlnitých vlasech, jako je autor.

- Botox se rychle vymyje, ale je vhodný pro blondýnky, odstraňuje žlutost a dobře hydratuje. Keratin dává dlouhodobý + kumulativní účinek. Akumulace je keratin. Narovnat vlasy je botox.

- Před měsícem jsem předtím botox pro vlasy Honmy Tokyo, předtím jsem udělal rovnání keratinu. Keratin - odpadky, vyprané na pár týdnů, Botox trvá dodnes, myslím, že i přes víc než měsíc, vlasy jsou zvlhčené a přímka je dokonalá.

Honrat Tokyo Keratin Hair Straightening

Nejlepší způsob, jak narovnat vlasy, je keratin Tokyo Honma. Jak narovnat vlasy a současně obnovit a posílit? Dnes nejnebezpečnějším prostředkem je rovnání keratinu.

Keratin Tokyo Honma: Keratin rovnání nahradila žehlení, pokud budete studovat instrukce, popis, složení, jak pečlivě postarat se o postup a zvolit si dobrý nástroj, například Honma tokyo, pak se vaše vlasy budou také pečovat.

Jak narovnat vlasy a současně obnovit a posílit?

Dnes nejnebezpečnějším prostředkem je rovnání keratinu.

Ve srovnání s chemickým narovnáváním a žehlení může být nazýváno spásou pro vlasy.

Ve světě existuje několik výrobců takových nástrojů, ale zde budeme hovořit o produktových řadách brazilské společnosti HONMA Tokyo (Tokio Honma).

Tento výrobce vyrábí výrobky pro tvrdé, lehké a šedé vlasy pro děti a těhotné ženy, stejně jako nástroj, který lze použít pro všechny typy vlasů.

Tvrdé (Coffee Premium All Liss)

Má se používat pro vlasy:

 • Africký;
 • Asijské;
 • Kavkazské typy.

Souprava obsahuje třífázový komplex:

 1. šampon pro hluboké čištění;
 2. termoreconstrukční systém;
 3. obnovení;
 4. finalizer

K dispozici jsou láhve na prodej:

Cena od 4 000 do 16 000 s.

Výrobce tvrdí, že komplex zahrnuje:

 1. aminokyseliny;
 2. stavební bílkoviny;
 3. kationtové polymery;
 4. vymačkaná arabica zrnková káva.

Suchý a kudrnatý (Relax Liss)

Souprava obsahuje:

 • běhoun (150 ml);
 • relaxer (1000 ml);
 • usměrňovač (300 ml);
 • balkonový neutralizátor (300 ml);
 • rekonstruktor (500 ml).

Cena 12 000 stran.

Obsahuje

 1. extrakt z mořských řas;
 2. extrakt z rozmarýnu;
 3. ovesný extrakt.

Světlé a šedé (Escova De Melaleuca)

Lze použít pro poškozené vlasy. Objem lahví od 50 do 1000 ml, cena je od 1000 do 14000 rublů řeky
Struktura třífázového komplexu zahrnuje:

 • olej z čajovníku bohatý na provitaminy, který pomáhá obnovit strukturu vlasů;
 • plody břicha;
 • extrakt aloe vera;
 • extrakt ze zeleného čaje.

Obnova po barvení nebo chemické vlně (H-BRUSH Botox Capilar)

Tento nástroj se nerovná, ale zahrnuje zbavování se rozdělených konců. Chrání před vyhořením. Souprava se skládá z kondicionačního šamponu a intenzivního re-enaktora. Objem lahví od 50 do 1000 ml. Cena od 1000 do 12000 r. Struktura zahrnuje:

 1. elastin;
 2. cystein;
 3. extrakt z listů zeleného čaje;
 4. Extrakt z ovoce Pracaxi.

Keratin pro těhotné ženy a kojící matky (Biyouh Liss)

Obsahuje:

 • ricinový olej;
 • Extrakt Kupuasu;
 • Extrakt Pracaxi;
 • extrakt z listů zeleného čaje;
 • extrakt z červených bobulí.

Tokio Honma Remedy pro všechny (Plastica Capilar)

Stejně jako první produkt obsahuje třífázový komplex. V obchodech se nacházejí tři typy tohoto komplexu, které se liší složením bylinných výtažků:

Sada 100 ml stojí asi 2000 p.

Použijte tyto prostředky by měly být popsány v pokynech takto:

 1. Připravit vysoušeč vlasů, žehličku pro vyrovnání vlasů, hřeben s častými zuby, nádobu a štětec pro nanášení výrobku, svorky.
 2. Naneste šampon na hluboké čištění na vlhké vlasy, masáž až do okamžiku, kdy se objeví pěna, opláchněte. Postup se opakuje 2-3 krát.

Pokud se barvení provádí před zahájením procedury, šamponování by mělo být přeskočeno.

 • Úplně vysušte vlasy (lepší vysoušeč vlasů).
 • Začněte používat keratin. Nejprve zpracujte okcipitální část. Aplikujte výrobek na prameny asi o centimetr široký. Vyhýbejte se kontaktu s pokožkou hlavy: pro tuto aplikaci, když je aplikována, ustupte od kůže o centimetr.
 • Udržujte kompozici na vlasu asi 30 minut.
 • Odstraňte přebytečné vlasy hřebenem s častými zuby a zcela suchými vlasy se studeným vzduchem.
 • Použijte finalizer a také suchý.
 • Proces vlasů s žehličkou pro vyrovnání vlasů. Je nutné rozdělit celý šok vlasů na 4 části a od okcipitálního laloku přidělit prameny o šířce 1 cm a ošetřit je žehličkou, dokud se přestane vyparovat.

  Výhodná teplota zpracování je od 210 do 230 ° C.

 • Chladné vlasy chladným vzduchem.
 • Opláchněte čistou vodou, vyčistěte, trochu dokončete a upravte styl.
 • Doporučení pro péči po postupu:

  • Nemůžete si umyt vlasy po dobu tří dnů a také se snažíte nevázat vlasy s pryžovými pásky, nechyťte vlasy a nedávejte je za uši (protože keratin nemá dosud čas k vytvrzení a mohou zůstat nerovné stopy).
  • V budoucnosti použijte šampony na praní (které neodstraní keratin z vlasů) nebo šampony s hydratovaným kerotinem, například z linky stejné firmy.
  • Suché vlasy pro výrobu vysoušeče vlasů.
  • Během prvních dvou týdnů byste se měli zdržovat barvení vlasů a žehlení. Při malování používejte nástroje bez amoniaku.
  • Pro styling vlasů po narovnání nebudete potřebovat spreje a gely, sušič vlasů a curling stačí. V opačném případě mohou vlasy vypadat matně a špinavě.
  • Kromě toho je dobré používat hedvábné polštáře na spaní, které vytvářejí méně tření a při koupání v bazénu noste sprchovou hlavici, aby se zabránilo kontaktu vlasů s chloridem sodným.

  V průměru trvá účinek celého postupu přibližně tři měsíce. V závislosti na tvrdosti a pórovitosti vlasů a na tom, zda jsou doporučení splněna, se pohybuje od 1 měsíce do 6 měsíců.

  Pozitivní účinky rovnání keratin: snadné česání, udržování účesů při špatném počasí, zdravý lesk, hedvábnost, ochrana před sluncem a prachem.

  Nevýhody postupu:

  1. trvání;
  2. trhání z vůně formaldehydu;
  3. zvýšené poškození vlasů.

  Postup nelze provést:

  • Pro nemoci a zranění pokožky hlavy.
  • Se zvýšenou ztrátou vlasů (oslabení vlasových folikulů), protože při ošetřování keratinu se vlasy stávají těžšími a ztráta se zvětší.
  • Při alergických reakcích na složky přípravku, zejména formaldehyd, který je součástí jeho složení.

  Obecně platí, že recenze týkající se produktů společnosti, o které se jedná, nejsou špatné, ale tyto finanční prostředky jsou hodnoceny spíše jako měkké a vhodnější pro opravu poškozených vlasů, které pomáhají péči. Vyskytují se stížnosti na nadměrně prudkou vůni a příliš dlouhou dobu.

  Technologie rovnání vlasů bioprotein Honma Tokyo, co je vyrovnávání aminokyselin, náklady na proceduru, kontraindikace. Keratin. Prostředky s keratinem. Screening. Leštění.

  Bio Protein Hair Straightening, Honma Tokyo (Honma Tokyo) keratin, fotografie před a po, video, recenze

  Kosmetika se neustále vyvíjí a nabízí stále nové a dokonalé prostředky k vytváření a udržování naší krásy. Existuje již poměrně málo technik, které vám umožní efektivně narovnat vlasy, dokonce i ty nejkvětější. Dnes budeme říkat, co je bioproteinové vlasové vyrovnávání vlasů s Honma tokyo keratin. Odborníci tvrdí, že tato metoda je jedinečná a naprosto bezpečná. Tato technika byla původně navržena k obnově kudrlin. Je to opravdu tak? Pokusíme se pochopit tuto otázku.

  Technologie

  Honma tokyo Bio Protein Straightening je 100% přírodní kompozice, která obsahuje aminokyseliny, kolagen a vitamíny. Tato metoda je nejen bezpečná, ale je užitečná pro vaše vlasy. Smoothingový prostředek neobsahuje formaldehyd a formalin, proto nepoškozuje.

  Postup vám umožňuje vyhlazovat prameny jakékoliv složitosti, včetně africké curlery, léčí a obnovuje vlasy zevnitř.

  Absence potřeby maskování a balzámy výrazně šetří čas strávený na postupu, ačkoli narovnání velmi dlouhých pramenů bude trvat déle než hodinu.

  Aminokyseliny vlasové rovnání

  Jedná se o zcela nový způsob, jak hladké kudrnaté prameny. Vyrovnání aminokyselin vrací život do matných, bez života, které byly barvené, rozjasněné, zvýrazněné a zvlněné. Tato metoda je schopna vyrovnat až 95% kudrnatých kudrlin. Ovlivňuje dokonce velmi těžké, narovnané etnické účesy.

  Naše vlasy jsou neustále pod tlakem: životní prostředí, sušení, perm a styling činí kadeře křehké a slabé. Vyrovnání aminokyselinami je chrání před škodlivými faktory.

  Po proceduře salonu efekt trvá 4-6 měsíců. Může být rozšířena pomocí speciálních produktů péče.

  Náklady na proceduru

  Náklady na tento postup, stejně jako jakékoli jiné narovnání, jsou poměrně vysoké. Závisí to na několika faktorech:

  • první je délka kudrlin. Je to způsobeno dočasnými okamžiky, trvá podstatně méně peněz než dlouho;
  • důležitou roli hraje množství vlasů, jejich hustota.

  Cena procedury v kabině se pohybuje od 2 tis. Do 7 tisíc rublů. Narovnat vlasy do délky 25 centimetrů může být asi 3300 rublů. Každých 5 centimetrů délky se zvyšují náklady na průměr 400-500 rublů. Tlusté vlasy budou stát také 500 rublů více.

  Kontraindikace

  Navzdory zjevným výhodám má tento typ vyhlazujících vlasů kontraindikaci. Nástroj nelze použít, pokud byly vaše kadeře předtím namalovány basma nebo henna. Přírodní barviva nejsou kompatibilní s kompozicí pro rovnání.

  Fotografie před a po

  Postup rovnání

  Zvažte etapy narovnání na příkladu systému Honma tokyo. Vyrovnání vlasů pomocí systému Honma tokyo vyvinutého v Japonsku je vhodný pro všechny druhy kudrlin. Nástroj proniká hluboko do vlasů, zklidňuje, omlazuje, vytváří vlasy dokonale hladký a objemný.

  Výrobek obsahuje modrý pigment, který je důležitý zejména pro blondýny. Tento pigment odstraňuje žlutou barvu ze světelných pramenů, což způsobuje, že barva je chladnější. Systém Honk tokyo neobsahuje škodlivé chemické složky, formaldehyd a jeho deriváty, které vám umožní opravdu vyléčit vaše vlasy.

  Rovnací stupně

  1. Vlasy se čistí z prachu, stylingových výrobků a dalších nečistot.
  2. Poté je aplikován speciální nástroj, který ovlivňuje strukturu pramenů a proniká hluboko do vlasů. Kompozice se stará asi o hodinu na hlavě.
  3. Kudrlinky jsou dále vysušeny a napnuty pomocí žehličky na žehličky. Opravy jsou aplikovány na prameny. To se provádí za účelem zajištění dlouhodobé hladkosti vlasů. Účes dává požadovaný tvar.

  Výsledkem je dokonale hladké, hedvábné a zdravé vlasy. Tento postup zůstává účinný po dobu tří až pěti měsíců a má kumulativní majetek. Nicméně, to nemění typ vlasů a růst zpět, to začne znovu kroutit. Poté, co vlasy trochu roste a začínají se kroutit v kořenech, je nutné provést bioprotein rovnání této převrácené části.

  Funkce péče

  Vlasy nevyžadují zvláštní péči. Je potřeba používat pouze přípravky bez péče o bez síly, ale ani bez speciálních šamponů, masky a balzámy si účes zachová svou lesk, hladkost a krásu. Můžete umýt, malovat a hromadit téměř okamžitě po vyrovnání.

  Výhody a nevýhody

  Promluvme si o výhodnosti postupu:

  • Pohodlně se hodí pro všechny typy vlasů a zvládá i tvrdé africké vlasy;
  • Může být použito od deseti let;
  • Není zakázán u těhotných a kojících žen;
  • Má přirozené složení, neobsahuje formaldehyd;
  • Nejen, že narovná, ale také obnovuje kudrlinky;
  • Vhodný i pro slabé a tenké vlasy;
  • Vlasy po narovnání nejsou ztíženy a udržují objem kořenů.

  Řekněme trochu o nevýhodách této metody. Dobrou zprávou je, že prakticky neexistuje. Posouzení bioproteinů by však nemělo být používáno, pokud:

  • Vaše vlasy byly zesvětleny nebo zvýrazněny a jsou v naprosto špatném stavu. Nejprve je musíte trochu obnovit a potom je narovnat;
  • Byly použity přírodní barviva (henna, basma);
  • Také poměrně vysoké náklady na proceduru ztmavnou obraz, ale efekt překročí všechna vaše očekávání.

  Obecně se tento postup již zamiloval do krásy přírodního složení, schopnosti léčit kudrlinky, aby byly hedvábné, měkké, hladké a lesklé.

  Užitečná videa

  BB Bio Protein Straightening Jeden + Cell Flex jako v kabině.

  Provedení Honma tokyo na tvrdých vlasech.

  Výhody vlasového vyhlazování a výživy postup Honma Tokyo Brazílie Blowout keratin vlas rovnání. Další příspěvek. Další otázky a odpovědi týkající se obnovy vlasů s Honma Tokyo Botox (FAQ).

  Obnova vlasů s Honma Tokyo Botox v Petrohradě

  Novinka v oblasti péče o vlasy!

  Výživné a posilující vlasy bez formaldehydového botoxu

  • Jsou vaše vlasy unavené každodenními vnějšími vlivy?
  • Jsou špičky vlasů neustále rozděleny?
  • Snažíte se vrátit do vlasů lesk, sílu a zdravý vzhled?

  Často v salonech stále existuje nová služba Botox pro vlasy Honma Tokyo. Tento výrobce je nyní považován za nejlepší na světovém trhu finančních prostředků pro provádění tohoto postupu. V tomto článku se dozvíte o výhodách tohoto postupu.

  Postup obnovy vlasů Botox je úplné obnovení struktury každé vlasy na hlavě. Po použití drogy se každé vlákno stane hedvábným a hladkým, nástroj bude vyhlazovat uhryznuté konce vlasů, čímž vás ušetří od "plynulosti".

  Botox pro vlasy Honma Tokyo je postup pro vyhlazování a úplnou obnovu vlasů jakéhokoliv druhu.

  Botox pro vlasy je vhodný pro suché, bělené, dehydrované, poškozené a barvené vlasy. Nejenže zvlhčuje, ale také hluboce vyživuje vlasy, obnovuje jejich strukturu a vrací jim zdravý vzhled. Botox neutralizuje žloutnutí v barvených blondýnách.

  Honma Tokyo eliminuje chlupatost, dodává lesk vlasům, udržuje kadeře, usnadňuje styling. Botox se nerovná a vyhladí vlasy, čímž je upravuje.

  Účinek trvá až 8 týdnů a je kumulativní.

  Okamžitý efekt

  Není třeba čekat, až začne kompozice působit - vaše vlasy jsou poslušná, zdravá a prostě neodolatelná ihned po skončení procedury.

  Bezpečně

  Složení Honma Tokyo neobsahuje formaldehyd, ale obsahuje fenoxytanol. Neuvádí se v těle, je zobrazena zcela do 24 hodin, je obsažena v kosmetice, dokonce iv krémách s minimálním procentem.

  Pro všechny vlasy

  Botox pro vlasy a vyhlazení lze použít pro všechny typy vlasů: bělené, bělené, barvené, chemicky zkroucené nebo chemicky vyrovnané.

  Až 8 týdnů

  Účinek výživy vlasů Botox trvá až 8 týdnů, což zajišťuje zdraví a ochranu vlasů před dráždivými faktory prostředí.

  Bez narovnání

  Na rozdíl od rovnání keratinu, Botox se nerovná, ale pouze vyhladí vlasy, posiluje je, čímž je silnější, zdravější a poslušnější. Kudrnaté vlasy samozřejmě vyhladí, ale zachová si přirozenou flexibilitu

  Praktické

  Použití této techniky značně usnadní péči a stylování doma.

  Obraťte se na konzultaci a objednejte si telefonicky: 8 (996) 777-64-30

  Honma tokyo keratin recenze

  Ahoj všichni! Jmenuji se Ksyusha, pro mě přímo na vás! Jsem certifikovaný keratinový majster a mistr obnovy vlasů! Vysoce kvalitní a levné.

  Ahoj všichni! Jmenuji se Ksyusha, pro mě přímo na vás! Jsem certifikovaný keratinový majster a mistr obnovy vlasů! Vysoce kvalitní a levné.

  Babyblog - místo o těhotenství a mateřství. Deníky k těhotenství a vývoji dítěte, kalendář těhotenství, hodnocení produktů, mateřskou nemocnici, stejně jako mnoho dalších užitečných sekcí a služeb.
  © 2005-2019

  Hodnoceno společností "Nusia1812" na vyrovnávání keratinu a obnovení vlasů Honma Tokyo Professional Coffe premium

  Jméno: Nusia1812. Typ přehledu: neutrální
  Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 19:53:52

  vlasy se neodstraňují od vlhkosti, hladkých a krásných vlasů, dávají dobrý dlouhodobý účinek

  Možná, ze všech kompozic pro vyrovnávání vlasů, které jsem použil (a bylo hodně z nich), prémie Honma Tokyo Professional Coffe jsou nejoptimálnější z hlediska poměru poškození a přínosu, ceny a kvality.

  Mám zájem o kompozice bez formaldehydu, protože formaldehyd v prostředcích pro rovnání je téměř povinnou látkou pro vlasy, aby se vyhladila skutečně, ale současně tato látka a silný karcinogen ((

  Mým prvním keratinem byl Cacau Brasil, byl velmi nepořádný, ale také velmi efektivní, druhý byl Ekoz (ECKOZ Amazon Treatment) - trochu méně tvrdá jádra, ale také o něco méně efektivní. Unavený strašným, dusivým zápachem během procedury a kromě toho, když jsem se dozvěděl o extrémní škodlivosti formaldehydu uvolněného během postupu, začal jsem hledat alternativu. Zkoušel jsem úplně formaldehydovou kompozici z Kerlanganik - Organic Systems. Ve skutečnosti nebylo vůbec žádný zápach, ale výsledek nebyl tak trochu potěšen.

  Následující vyrovnávací skladby pro mě byly jen hrdinou této recenze a Kerrarganik Ultra.

  Začnu s první)

  Informace od výrobce:

  Brazilská rovnací linie na keratin "COFFEE PREMIUM All Liss" má silný účinek na vyrovnávání vlasů díky formulace bohaté na bílkoviny a aminokyseliny. Vzorec obsahuje také perfektní kombinaci extraktu z kávy a glykolu, systému Luna Matrix a kationtových polymerů, které aktivně snižují pórovitost vlasů, vytvářejí flexibilní ochrannou fólii, zajišťují rovnováhu vlasů a vytvářejí vlasy kterékoli struktury dokonale hladké od první aplikace. Kromě toho se vlasy nasytí vlhkostí, zjemňují a získávají intenzivní lesk. Souprava ve třech krocích pro vyrovnání vlasů je Coffee Premium. 1 krok. Coffe Premium Intenzivní čisticí šampon Vyrobí vlasy pro vyrovnávací proceduru hlubokým očistěním a otevřením vloček na vlasy po celé délce pro snadné proniknutí keratinu.2 krok. Pracovní složení společnosti Coffe Premium. Vhodný pro všechny typy vlasů, včetně vybledlé a permanentní. Nejúčinnější složka pro vyrovnávání brazilského zboží, která po žehlení nevyžaduje dlouhou dobu. 3 kroky. Maska - Coffe Premium "ultrasvítí". Nainstaluje fixační funkci následného ošetření, vyživuje vlasy, učiní je poslušnými a hedvábnými, nasycené oslňujícím leskem a zářivostí po celé délce.

  Když jsem poprvé otevřel sklenici s kompozicí, byl jsem trochu rozrušený, protože vůně formaldehydu, která mi byla dlouho známa v jiných kompozicích, mi udeřila nos. Rozdíl s Cacau Brasilem nebo Ekozem však byl takový, že vůně byla mnohem slabší a oči se z něj nezamrzly.

  Vždycky provádím vyrovnávací procedury, pečlivě čtu instrukce a snažím se ji striktně dodržovat.

  To, co se mi nelíbilo, je, že teplota žehlení při narovnávání by měla činit až 230 stupňů. Na žehlicí žehličky je napsáno, že se ohřívá až na 200 stupňů, ale vždy jsem se vyrovnal a všechno bylo v pořádku. Ale přesto jsem měla malou obavu, že pokud by teplota nebyla dostačující, kompozice by mi neudržovala vlasy a já bych to marně zbyla. A to stojí peníze)

  Mimochodem, o ceně. Cena je o něco vyšší než cena Kerraganik Ultra. Pro srovnání, ceny v internetovém obchodě Clubhair: zkušební složení 3 * 50 ml = 1650 rublů. - Honma Tokio a 1200 rublů. - Cerarganik Ultra.

  3 * 100 ml = 2500 rub. - Honma a 1950 rub. - Cerarganik Ultra. Rozdíl je stále hmatatelný.

  Rozhodl jsem se, že v pátek na podzim udělal experiment a objednal oba 50 ml najednou. A já jsem se vyrovnal - Honma Tokyo na přední straně hlavy a na zádech - Cerarganik Ultra) Jsem takový experimentátor)) Bylo zpět v říjnu loňského roku, v tuto chvíli samozřejmě žádná stopa skladby zůstává, ale jsem si téměř jistý 100% ze strany, kde byl aplikován keratin Honma Tokyo - vyrovnání a vyhlazení trvalo déle než tam, kde byl Kerarganik. A bezprostředně po postupu byly vlasy po Honma tak měkké, hladké, lesklé, jen sen, a ne vlasy, ve srovnání s Cerarganic Honma Tokio rozhodně vyhraje! A jeho trochu více nákladů jasně ospravedlňuje!

  Fotografie několik dní po narovnání + žehlení několikrát

  Samotný účinek narovnání byl dobrý a dlouhý, ne že vlasy byly rovné jako tyč, ale veškeré chlupy se vyhlazovaly, vlasy se zesílaly, ale staly se poslušnější a hladší. Velmi se mi líbilo všechno a snížení hlasu vlasů je pro mě velmi žádoucí, protože mé vlasy jsou přirozeně načechrané a tlusté a já se nedokážu rozpustit bez keratinového narovnání, protože vypadá spíše jako čarodějnice než atraktivní dívka které se snažím, nebo alespoň vypadám

  Dovolím si malou lyrickou odchylku:

  Dívky se slovanským typem vlasů, jejichž vlasy jsou tenké, blonďaté, blond přirozeně, ne husté, ne obroubené, ne kudrnaté - rovnání keratin není určeno pro váš typ vlasů! A pak jsem často viděl recenze, že keratin odstranil hlasitost a vlasy se staly stejně hladké, nebo že keratin z prostých vlasů to nedokázal dokonale rovné jako ostřice. Nezapomeňte, že zpočátku keratinové narovnání bylo určeno pro vlasy typu afro, tj. Načechrané, kudrnaté a objemné. Přestože nejsem Afričan, ale mám podobný typ vlasů, tak pro mě osobně je keratin v doslovném smyslu slova spása v boji za slušný vzhled vlasů a pro můj obraz jako celek.

  Pokud jde o vůni v průběhu procedury, došlo k mírnému odpařování a některé zápachu z Cerarganiku a Honmy, ale pokud jste nevyfoukli vysoušeč vlasů směrem k obličeji, pak bylo vše velmi civilizované. Tolerantní a dokonce i příjemná. Nemohu říci o mé další zkušenosti - Honma Tokyo Pitanga a Asai. To je místo, kde bych nikdy nevěřil, že bez formaldehydu!

  Aktualizace k 22.7.2016.

  Tuto složku jsem použil několikrát, poslední - na začátku června letošního roku. Nevím, co se stalo, ale výsledek tentokrát mi vůbec nebyl potěšen. Udělal jsem všechno podle pokynů, jako jsem dělal dřív, ale mé vlasy byly na sobě nafouklé a nafouklé, objem zůstal téměř nezměněn, bez hladkosti, lesku, měkkosti. Co jsem udělal keratin, co ne. Za to, co jsem dal téměř 2000 rublů (cena láhve 100 ml.) - nevím. Už žádné nákupy. Koupeno ve stejném obchodě jako předtím, narovnané stejným železem jako v minulosti - a účinek je 0,0001%

  Z toho, co mohu vyvodit jen jeden závěr - kompozice byla přeformulována a nyní už to není kávový Primium, který byl předtím. Nevidím žádné další vysvětlení.

  Tokio Honma. Složení, názor, odborná recenze

  Keratin (keratinová vyrovnávací vlasová regenerace) - je velmi populární a současně je velmi kvalitní postup. My v našem kosmetickém studiu Mane pracujeme pouze s nejkvalitnějšími a osvědčenými kompozicemi.

  Dovolte mi povědět vám o jedné z linií brazilského keratinového rovnání Honma Tokyo. Keratin je inovace v oblasti moderní kosmetiky pro narovnání a obnovu vlasů. Celá řada formulací neobsahuje formaldehyd, zcela založený na přírodních složkách, olejích, keratinu. Tyto sloučeniny mají opravné vlastnosti kvůli fenoxyethanolu (konzervační látce), který je zcela bezpečný.

  TOKYO HONMA - japonská technologie - brazilská výroba.

  A teď budu vyprávět o všech skladbách samostatně a podrobně. Linka je obrovská a je tu něco říct.

  TOKYO HONMA - KÁVA PREMIUM all liss

  Nejsilnější složení v celé sestavě. V ideálním případě narovnává nejnebezpečnější vlasy, oživuje a obnovuje je. Poté jsou keratinové vlasy měkké, zdravé, intenzivně zvlhčené.

  Komponenty: aminokyseliny, extrakt z kávových zrn, keratin,

  Funguje ve třech fázích: Čisticí šampon šampon, Max redukce a Liss keratin a závěrečná maska ​​Maska Ultra Shine.

  Výsledek trvá 4-6 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - PLASTICA CAPILAR

  Jméno mluví samo za sebe. Kompozice dělá vlasy plastovou, poslušnou, zdravou, narovnává a dodává lesk.

  Existují tři typy kompozic:

  1. S výtažkem z černých semen Plastica Capilar Pitanga a Acai. Pro slovanský typ srsti. Pro jemné a mírně kudrnaté vlasy.

  2. Extrakt z módy z ovoce Pastica Capilar Maracuja. Nejsilnější složení. Vyrovnává všechny vlasy kromě Afriky. Skvělý lesk a příjemný zápach. Výsledek je úžasný (ne, dobře, opravdu).

  3. Složení na bázi měkkého prostředku Plastica Capilar Menta pro mírně kudrnaté vlasy. Vylepšuje pokožku, dodává lesk.

  Pracuje ve třech fázích: šampon pro hluboké čištění Plastica Capilar, jeden ze tří, vybraný individuálně podle typu a stavu vlasů, finalizátor.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - ESCOVA DE MELALEUCA

  Velmi měkká kompozice pro blondýnky, stejně jako pro šedé vlasy, pro "mrtvé" a spálenou srst. Vlastnost maximální obnovy vlasů. Pokud jsou vlasy špatně poškozené a můžete říct, že není šance na oživení, pak se tato kompozice použije a teprve pak narovná keratin.

  Obsahuje esenciální olej z čajovníku, aloe vera, papája, černý rybíz, banán a hruškový extrakt. Vůně je během procedury prostě božská. A vlasy pak voní velmi dobrou hruškou, leskem, měkkou a dobře upravenou.

  Provádí se ve třech fázích: Čajový šampon pro čištění, vyhlazení a narovnání Tea Tree a Liss, Dokončovací finišer.

  Výsledek trvá 3 až 6 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - H-BRUSH BOTOX CAPILAR

  Botox pro vlasy, pro nejvíce "mrtvé" a beznadějné vlasy. Obnovuje extracelulární membránu a dvousírové můstky, čímž vytvrzuje vlasy. Obnovuje a vrací elasticitu vlasů, vyplňuje prázdná místa ve vlasech.

  Obsahuje olej ze zeleného čaje, olej prakakxi, aloe vera.

  Ideální pro blondýnky, neutralizuje žloutnutí. Zachovává barvu vlasů. Srovnává strukturu, obnovuje vlasy.

  Vhodné pro všechny typy vlasů, mohou být těhotné a kojící.

  Provádí se ve dvou fázích: šampon Shampoo Prepair a vylepšené obnovení intenzivního rekonstruktoru.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  Výsledek je uložen 1,5-2 měsíců.

  Můžete opakovat neustále.

  TOKYO HONMA - BIJOUH liss

  Krátkodobé narovnání a obnovení vlasů. Obnovuje nejnechylnější vlasy, obnovuje pružnost, dává lesk a utěsňuje rozdělené konce. Disciplíny a narovnává vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů. Poskytuje jemné vlasy. Můžete dělat těhotné, kojící a děti.

  Kompozice sestává výhradně z organických látek: prakaksiový olej, extrakt z listů čajovníku, ricinový olej, keratinové aminokyseliny.

  Výsledek je uložen po dobu 2 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  Provádí se ve 3. etapě: příprava šamponu Sampoo Prepair, systémová disciplína a rovnání vlasů System Discipine a Liss, Finalizer Finish Sealant.

  Dobrou volbou je úplné obnovení struktury vlasů, pokud je "usmrcena", a pak udělejte vážnější a dlouhodobější keratin, například: COFFEE PREMIUM all liss, PLASTICA CAPILAR.

  Roztok TOKYO HONMA - NUTRI BLOND

  Kompozice je navržena tak, aby obnovila vlasy blondýnky, stejně jako tenké a šedé vlasy. Dokonale neutralizuje žloutnutí a hluboce vyživuje vlasy. Chrání vlasy před UV zářením.

  Obsahuje kolagen a keratin, levandulový, fialový a rozmarýnový květový extrakt.

  To není rovnání keratinu, jmenovitě zvlhčování, péče, laminace.

  Provede se v 3. etapě: tonizující Nutriblond Solution výživný šampon, Nutriblond Solution vyživující tonizující maska, Nutriblond Solution rozprašovací tmel.

  Výsledek trvá 3-4 týdny. Postup lze opakovat nepřetržitě a při každém zbarvení.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - N-ŘEŠENÍ

  Navrženo pro hluboké zotavení, pro mrtvé vlasy. Pokud jsou vaše vlasy v strašném stavu, spálené, křehké, nejdříve postupujeme a až poté keratin. N-SOLUTION nevyžaduje tepelnou expozici. Jedná se o biolaminaci a laminování. Při pravidelném používání má kumulativní účinek a zahušťuje vlasy.

  Postup je prováděn v několika formách, v závislosti na stavu vlasů. To může být laminace, biolaminace.

  Keratin, využití a laminování lze kombinovat s barvením, zesilováním, budováním a dalšími postupy. Všechny formulace se okamžitě omyjí.

  Opět platí, že všechny kompozice HONMA TOKYO neobsahují formaldehyd, jsou bezpečné a vysoce kvalitní. Několik typů kompozic, pro vyrovnání, pro restaurování, pro laminování.

  Kompozice jsou individuálně vybírány podle typu vlasů.

  Na základě své osobní zkušenosti mohu říci, že kvalita je nádherná. Vzhledem k tomu, že po opakovaných promytích z černé vlasy se začaly rozbít. Ale poté, co jsem Botox pro vlasy, křehkost zmizela a lesk se objevil.

  Nainstalujte aplikaci na mobilní telefon, zaregistrujte se v našem kosmetickém studiu a získejte jednorázovou slevu 10%. K dispozici pro iOS a Android

  Honma tokyo keratin rovnání recenze

  Toto téma obsahuje 0 odpovědí, 1 člen, poslední aktualizace admin 3 roky, 4 měsíce zpět

  Natalia Lazorevich (Peterhof)

  Jsem zoufalá brunetka, vlasy až k lopatkám. Snažil jsem se mnoho způsobů, jak zjednodušit prameny. Líbí se mi, jak dlouho vypadají modré vlasy, takže žehlička je už dlouho mým nejlepším přítelem. Samozřejmě, vlasy jsou spáleny, zhoršeny, zrcadlový efekt zmizí. Prošel laminací, oblíbeným keratinovým vyrovnáním a dokonce i domácími maskami s vejci a želatinou. Výsledkem bylo - až do dalšího praní nebo příštího týdne. Před měsícem náhodou přišla Honma Tokio Petrohrad a mluvila s mnoha mistry. Když jsem dal všechny názory dohromady, pochopil jsem - musíte zkusit Botox - H-BRUSH Botox Capilar. Za cenu - téměř jako keratin rovnání, ale účinek je slibnější více trvalé. Snažil jsem se a nebyl ještě zklamán. Hlava byla opakovaně omyta, ale vlasy jsou stále stejné jako bezprostředně po zákroku. A to je potěšení.

  Victoria Bondarenko (Petrohrad)

  Když jsem poprvé slyšel o aplikaci přípravku H-BRUSH Botox Capilar na ošetření vlasů, rozhodl jsem se, že nikdy nepůjdu na tento postup. Asociace byly výhradně injekcemi a, díky, internet, s "kachními" rty. Teď je to zábavné vzpomenout si. Jeden salon nabídl dobrou slevu na proceduru s drogami Inoar a odvážil jsem se. Ano, ano, oni se mi smáli, když jsem vám řekl o strachu z injekcí. Nikdo mě nenalézal. Kompozice se nejprve aplikuje na vlasy, potom sedíte v trochu teplém a pak z jiné ampule vtírate do pokožky hlavy. Je to jednoduché! A efekt je jen... jen úžasný! Můj postoj k botoxu se rozhodně změnil.

  Alisa Limenko (Tikhvin)

  Děkuji, Honma Tokio! Botox byl můj poslední pokus, aby se sen o hladkých vlasů splnil. Rozhodla jsem se, že pokud tato metoda nepomůže, vždycky budu chodit pampeliška. Naštěstí to pomohlo. Vlasy se změnily, hedvábí, měkké - krása. Doporučuji všem "pampelišky"!

  Larisa Ganieva (Moskva)

  Po dlouhou dobu jsem narovnal keratin a pak jsem zkusila Botox. Efekt je spíše podobný. Součástí Botoxu je také keratin, princip fungování je podobný, ale zřejmě existují určité rozdíly v jednotlivých složkách. Výsledek trvá déle.

  Oksana Pavlova

  Nemyslím si, že takový propagovaný lék jako Botox by mohl potěšit účinek. Myslel jsem - obvyklý průběh inzerentů, jako je 3D. Ve skutečnosti - opravdu dobrá věc. Konce se nerozdělí, vlasy jsou "naživu". Můžete jen chodit s vlasy volně a to bude krásné. Úspora času pro pokládku je obrovská.

  • Téma se změnilo 3 roky, 4 měsíce zpět od admin.
  • Téma se změnilo 3 roky, 4 měsíce zpět od admin.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy