logo

Keratin rovnání Honma tokyo

Keratin je druh bílkovin, který je zodpovědný za strukturu vlasů. Na základě názvu rovnání keratinů od společnosti Honma Tokyo je jasné, že tento postup je pro vás co nejpřírodnější.

Výrobky ve skutečnosti neobsahují formaldehyd a formalin, které mají ve svém složení převážně přírodní složky. Proces se provádí ve třech fázích: přípravná fáze, narovnání, závěrečná fáze.

Produktová řada

Postup můžete provádět jak v kabině, tak doma. Společnost Honma Tokyo vyrábí pravítka pro vyrovnávání vlasů nejrůznějších struktur, od mírně kudrnaté ku kudrnaté, díky obsahu keratinu. Navíc jsou vyráběny i podvozky, které umožňují opravu poškozených pramenů na úrovni buněk. Takže všechny produkty jsou rozděleny do sedmi kategorií:

1. Coffee Premium All Liss. Tento nástroj vám umožní narovnat i ty nejvíce neposlušné kadeře, s výjimkou Afriky. Honma Tokyo's powerful Premium Coffee Premium Všechny kompozice Liss keratinového narovnávání nejenže nezkazí vlasy, ale také rehabilituje její strukturu, takže je hladká a hedvábná po dobu asi šesti měsíců. Stejně jako většina nástrojů se skládá z: Čistící šampon, Max Redukce a Liss, Maska Ultra Shine.

2. Plastica Capilar. Podle přítomnosti výtažku z ovoce a bobulí existují tři typy:

 • Plastica Capilar Pitanga a Acai (extrakt z černých semen). Vhodné pro blondýnky s lehkými kudrlinami;
 • Plastica Capilar Maracuja (extrakt z mučenky). Kompozice je dostatečně silná pro velmi těsné kadeře. Má příjemnou vůni;
 • Plastica Capilar Menta (s mentolem). Toto rovnání keratiny Honrat Tokyo je vhodné pro vlnité vlasy, pomáhá uzavírat vlasové váhy, čímž je hladké a lesklé.

3. Escova De Melaleuca. Nástroj pro péči, který vám umožní obnovit i ty nejnechylnější prameny blond nebo v přítomnosti velkého množství šedých vlasů. Snadno se vyrovná s rehabilitací kvůli přítomnosti oleje z čajovníku, aloe vera, hrušky a banánů, černého rybízu atd. Výdrž je až šest měsíců.
4. H-Brush Botox Capilar. Tento nástroj Honma Tokyo vyvinul nejen k rovnání keratinu, ale také obnovil oslabené vlasy. Na buněčné úrovni vytváří membránu mezi buňkami, vyplňuje prázdné prostory. Výsledkem je zdravý lesk, prameny - hladké a poslušné. To je ideální pro blondýnky, protože H-Brush Botox Capilar dělá skvělou práci s jellowness. Výsledek tohoto postupu je uložen pouze dva měsíce, ale tento postup lze opakovat bez omezení po vypršení účinku podle pokynů.
5. Biyouh Liss. Kompozice je navržena tak, aby obnovila život bez života. Výsledek není dlouhodobý, ale postup může být opakován.

Kdo je vhodný

Shrnutí výše uvedených komentářů ohledně produktů Honma Tokyo by mělo být poznamenáno, že rovnání keratin je vhodné pro vlasy:

 • vlnitý;
 • kudrnaté;
 • šedá;
 • jakoukoli barvu.

Nevhodné pro Afriku, mají příliš silnou strukturu. Stejně jako jakýkoli postup rovnání a zotavení keratiny má řadu kontraindikací. Patří sem:

 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk do 13 let;
 • pramene o délce menší než 10 cm;
 • těhotenství, po porodu, laktace.

Nicméně na základě četných recenzí je třeba poznamenat, že negativní účinky na vlasy způsobené narovnáním keratinu se objevují hlavně kvůli nesprávnému použití Honny Tokyo. Hlavní výhodou výrobků Honma Tokyo je, že jejich výrobky neobsahují formalin a formaldehyd, na rozdíl od konkurenčních společností.
"alt =" ">

Honma Tokyo vytvořila speciální řadu bioproteinových vlasových rovnání vlasů. Nástroj má 100% přirozené složení, umožňuje postup v jednom stadiu. Žádné další péče nebo třístupňové narovnání. Kromě toho může být bioprotein rovnání z Honmy Tokio dokonce použito pro africké vlasy.

Použijte bez návštěvy salonu

Společnost vyrábí řadu nástrojů, včetně pro domácí použití. Postup lze provádět v salonu nebo dokonce dokončit speciální kurzy na rovnání keratinu, které dnes otevřely hodně. Takže, H-Brush Botox Capilar lze použít doma. Postup nevyžaduje žádné další nástroje nebo nástroje.

Nástroj jednoduše zakoupíte a pečlivě prostudujte přiložené pokyny. Následuje stručná příručka pro vyrovnávání keratiny Honma Tokyo. Postup se skládá z několika fází:

 1. Nejprve musíte několikrát umýt vlasy. V takovém případě by měla být voda dostatečně hřejivá, aby otevřela váhu vlasů.
 2. Poté se intenzivní rekonstruktor aplikuje na prameny a ustoupí dva centimetry od pokožky hlavy.
 3. Po 30 minutách musíte vlasy důkladně vyschnout.
 4. Poté musíte narovnat železný pramen pramenem.
 5. Po dokončení můžete opláchnout hlavu vodou bez šamponu.

Neexistují žádné zvláštní potíže při provádění tohoto postupu. Je však nutné přísně dodržovat pokyny, abyste dosáhli skutečně vysoce kvalitního výsledku.
"alt =" ">
Obecně platí, že výrobce Honma Tokyo nevyžaduje použití šamponu bez síranů jako péče, nicméně podle recenzí, když se použije, výsledek rovnání keratinu bude trvat déle než obvykle. Navíc můžete dodatečně vyrábět vlasy na laminování. To pomůže utěsnit nástroj ve struktuře vlasů po mnohem delší dobu.

Možné důsledky

Bez ohledu na to, jak poměrně bezpečný postup, neměli byste ho zneužívat příliš často. Je lepší, aby vám vlasy odpočinuly každých pár měsíců. Vzhledem k tomu, že viditelný vnější efekt nikdy nenahradí zlepšení zevnitř, díky příjmu vitamínů, zdravému životnímu stylu atd. Jako negativní důsledky mohou nastat:

 • alergické reakce;
 • svědění;
 • lupy;
 • se zneužíváním - křehkými a suchými vlasy.

Obecně platí, že recenze na keratin vlasové rovnání od Honma Tokio jsou pozitivní.

Ženy recenze

Mám lehce zvlněná vlákna, ale velmi zlobivá. Instalace obvykle trvá hodně času a není možné vždy uložit výsledek po dlouhou dobu. Nakonec, po několika letech takového mučení, jsem se pokusil o výrobky Honma Tokio. Nejdřív jsem udělal proceduru v salonu a nyní z času na čas strávím doma domácí postupy. Velmi spokojen s výsledkem. V tomto případě se vlasy nezkazí a vypadají zdravě a hedvábně.

Využívám rovnováhu keratinu po dlouhou dobu, protože se objevila na trhu. Absolvoval školení. Mám rád rovnání keratinů z Honmy Tokio a jeho cena je nízká. Ve srovnání s mnoha dalšími látkami neobsahuje škodlivé chemikálie, spíše je kompozice plná péče o extrakty a oleje. Doporučuji všem, aby to vyzkoušeli! Neškrábe vlasy, takže pokud se vám tento efekt nelíbí, neztratíte nic.

Zkoušel jsem různé ošetření doma i v salonu od různých firem. Příroda, jejich vlasy jsou v prdeli ošklivá, vypadají jako "spálené", pokud nejsou narovnány. A účinek z žehlení udržuje první vlhkost. Můj kadeřník mi doporučil, abych se pokusil koupit keratinové rovnání od Honmy Tokio. Teď ji používám jenom doma, protože výsledek je vynikající a po dobu dvou měsíců se vůbec nemusíte starat o vlasy.

Honrat Tokyo Keratin Hair Straightening

Nejlepší způsob, jak narovnat vlasy, je keratin Tokyo Honma. Jak narovnat vlasy a současně obnovit a posílit? Dnes nejnebezpečnějším prostředkem je rovnání keratinu.

Keratin Tokyo Honma: Keratin rovnání nahradila žehlení, pokud budete studovat instrukce, popis, složení, jak pečlivě postarat se o postup a zvolit si dobrý nástroj, například Honma tokyo, pak se vaše vlasy budou také pečovat.

Jak narovnat vlasy a současně obnovit a posílit?

Dnes nejnebezpečnějším prostředkem je rovnání keratinu.

Ve srovnání s chemickým narovnáváním a žehlení může být nazýváno spásou pro vlasy.

Ve světě existuje několik výrobců takových nástrojů, ale zde budeme hovořit o produktových řadách brazilské společnosti HONMA Tokyo (Tokio Honma).

Tento výrobce vyrábí výrobky pro tvrdé, lehké a šedé vlasy pro děti a těhotné ženy, stejně jako nástroj, který lze použít pro všechny typy vlasů.

Tvrdé (Coffee Premium All Liss)

Má se používat pro vlasy:

 • Africký;
 • Asijské;
 • Kavkazské typy.

Souprava obsahuje třífázový komplex:

 1. šampon pro hluboké čištění;
 2. termoreconstrukční systém;
 3. obnovení;
 4. finalizer

K dispozici jsou láhve na prodej:

Cena od 4 000 do 16 000 s.

Výrobce tvrdí, že komplex zahrnuje:

 1. aminokyseliny;
 2. stavební bílkoviny;
 3. kationtové polymery;
 4. vymačkaná arabica zrnková káva.

Suchý a kudrnatý (Relax Liss)

Souprava obsahuje:

 • běhoun (150 ml);
 • relaxer (1000 ml);
 • usměrňovač (300 ml);
 • balkonový neutralizátor (300 ml);
 • rekonstruktor (500 ml).

Cena 12 000 stran.

Obsahuje

 1. extrakt z mořských řas;
 2. extrakt z rozmarýnu;
 3. ovesný extrakt.

Světlé a šedé (Escova De Melaleuca)

Lze použít pro poškozené vlasy. Objem lahví od 50 do 1000 ml, cena je od 1000 do 14000 rublů řeky
Struktura třífázového komplexu zahrnuje:

 • olej z čajovníku bohatý na provitaminy, který pomáhá obnovit strukturu vlasů;
 • plody břicha;
 • extrakt aloe vera;
 • extrakt ze zeleného čaje.

Obnova po barvení nebo chemické vlně (H-BRUSH Botox Capilar)

Tento nástroj se nerovná, ale zahrnuje zbavování se rozdělených konců. Chrání před vyhořením. Souprava se skládá z kondicionačního šamponu a intenzivního re-enaktora. Objem lahví od 50 do 1000 ml. Cena od 1000 do 12000 r. Struktura zahrnuje:

 1. elastin;
 2. cystein;
 3. extrakt z listů zeleného čaje;
 4. Extrakt z ovoce Pracaxi.

Keratin pro těhotné ženy a kojící matky (Biyouh Liss)

Obsahuje:

 • ricinový olej;
 • Extrakt Kupuasu;
 • Extrakt Pracaxi;
 • extrakt z listů zeleného čaje;
 • extrakt z červených bobulí.

Tokio Honma Remedy pro všechny (Plastica Capilar)

Stejně jako první produkt obsahuje třífázový komplex. V obchodech se nacházejí tři typy tohoto komplexu, které se liší složením bylinných výtažků:

Sada 100 ml stojí asi 2000 p.

Použijte tyto prostředky by měly být popsány v pokynech takto:

 1. Připravit vysoušeč vlasů, žehličku pro vyrovnání vlasů, hřeben s častými zuby, nádobu a štětec pro nanášení výrobku, svorky.
 2. Naneste šampon na hluboké čištění na vlhké vlasy, masáž až do okamžiku, kdy se objeví pěna, opláchněte. Postup se opakuje 2-3 krát.

Pokud se barvení provádí před zahájením procedury, šamponování by mělo být přeskočeno.

 • Úplně vysušte vlasy (lepší vysoušeč vlasů).
 • Začněte používat keratin. Nejprve zpracujte okcipitální část. Aplikujte výrobek na prameny asi o centimetr široký. Vyhýbejte se kontaktu s pokožkou hlavy: pro tuto aplikaci, když je aplikována, ustupte od kůže o centimetr.
 • Udržujte kompozici na vlasu asi 30 minut.
 • Odstraňte přebytečné vlasy hřebenem s častými zuby a zcela suchými vlasy se studeným vzduchem.
 • Použijte finalizer a také suchý.
 • Proces vlasů s žehličkou pro vyrovnání vlasů. Je nutné rozdělit celý šok vlasů na 4 části a od okcipitálního laloku přidělit prameny o šířce 1 cm a ošetřit je žehličkou, dokud se přestane vyparovat.

  Výhodná teplota zpracování je od 210 do 230 ° C.

 • Chladné vlasy chladným vzduchem.
 • Opláchněte čistou vodou, vyčistěte, trochu dokončete a upravte styl.
 • Doporučení pro péči po postupu:

  • Nemůžete si umyt vlasy po dobu tří dnů a také se snažíte nevázat vlasy s pryžovými pásky, nechyťte vlasy a nedávejte je za uši (protože keratin nemá dosud čas k vytvrzení a mohou zůstat nerovné stopy).
  • V budoucnosti použijte šampony na praní (které neodstraní keratin z vlasů) nebo šampony s hydratovaným kerotinem, například z linky stejné firmy.
  • Suché vlasy pro výrobu vysoušeče vlasů.
  • Během prvních dvou týdnů byste se měli zdržovat barvení vlasů a žehlení. Při malování používejte nástroje bez amoniaku.
  • Pro styling vlasů po narovnání nebudete potřebovat spreje a gely, sušič vlasů a curling stačí. V opačném případě mohou vlasy vypadat matně a špinavě.
  • Kromě toho je dobré používat hedvábné polštáře na spaní, které vytvářejí méně tření a při koupání v bazénu noste sprchovou hlavici, aby se zabránilo kontaktu vlasů s chloridem sodným.

  V průměru trvá účinek celého postupu přibližně tři měsíce. V závislosti na tvrdosti a pórovitosti vlasů a na tom, zda jsou doporučení splněna, se pohybuje od 1 měsíce do 6 měsíců.

  Pozitivní účinky rovnání keratin: snadné česání, udržování účesů při špatném počasí, zdravý lesk, hedvábnost, ochrana před sluncem a prachem.

  Nevýhody postupu:

  1. trvání;
  2. trhání z vůně formaldehydu;
  3. zvýšené poškození vlasů.

  Postup nelze provést:

  • Pro nemoci a zranění pokožky hlavy.
  • Se zvýšenou ztrátou vlasů (oslabení vlasových folikulů), protože při ošetřování keratinu se vlasy stávají těžšími a ztráta se zvětší.
  • Při alergických reakcích na složky přípravku, zejména formaldehyd, který je součástí jeho složení.

  Obecně platí, že recenze týkající se produktů společnosti, o které se jedná, nejsou špatné, ale tyto finanční prostředky jsou hodnoceny spíše jako měkké a vhodnější pro opravu poškozených vlasů, které pomáhají péči. Vyskytují se stížnosti na nadměrně prudkou vůni a příliš dlouhou dobu.

  Technologie rovnání vlasů bioprotein Honma Tokyo, co je vyrovnávání aminokyselin, náklady na proceduru, kontraindikace. Keratin. Prostředky s keratinem. Screening. Leštění.

  Bio Protein Hair Straightening, Honma Tokyo (Honma Tokyo) keratin, fotografie před a po, video, recenze

  Kosmetika se neustále vyvíjí a nabízí stále nové a dokonalé prostředky k vytváření a udržování naší krásy. Existuje již poměrně málo technik, které vám umožní efektivně narovnat vlasy, dokonce i ty nejkvětější. Dnes budeme říkat, co je bioproteinové vlasové vyrovnávání vlasů s Honma tokyo keratin. Odborníci tvrdí, že tato metoda je jedinečná a naprosto bezpečná. Tato technika byla původně navržena k obnově kudrlin. Je to opravdu tak? Pokusíme se pochopit tuto otázku.

  Technologie

  Honma tokyo Bio Protein Straightening je 100% přírodní kompozice, která obsahuje aminokyseliny, kolagen a vitamíny. Tato metoda je nejen bezpečná, ale je užitečná pro vaše vlasy. Smoothingový prostředek neobsahuje formaldehyd a formalin, proto nepoškozuje.

  Postup vám umožňuje vyhlazovat prameny jakékoliv složitosti, včetně africké curlery, léčí a obnovuje vlasy zevnitř.

  Absence potřeby maskování a balzámy výrazně šetří čas strávený na postupu, ačkoli narovnání velmi dlouhých pramenů bude trvat déle než hodinu.

  Aminokyseliny vlasové rovnání

  Jedná se o zcela nový způsob, jak hladké kudrnaté prameny. Vyrovnání aminokyselin vrací život do matných, bez života, které byly barvené, rozjasněné, zvýrazněné a zvlněné. Tato metoda je schopna vyrovnat až 95% kudrnatých kudrlin. Ovlivňuje dokonce velmi těžké, narovnané etnické účesy.

  Naše vlasy jsou neustále pod tlakem: životní prostředí, sušení, perm a styling činí kadeře křehké a slabé. Vyrovnání aminokyselinami je chrání před škodlivými faktory.

  Po proceduře salonu efekt trvá 4-6 měsíců. Může být rozšířena pomocí speciálních produktů péče.

  Náklady na proceduru

  Náklady na tento postup, stejně jako jakékoli jiné narovnání, jsou poměrně vysoké. Závisí to na několika faktorech:

  • první je délka kudrlin. Je to způsobeno dočasnými okamžiky, trvá podstatně méně peněz než dlouho;
  • důležitou roli hraje množství vlasů, jejich hustota.

  Cena procedury v kabině se pohybuje od 2 tis. Do 7 tisíc rublů. Narovnat vlasy do délky 25 centimetrů může být asi 3300 rublů. Každých 5 centimetrů délky se zvyšují náklady na průměr 400-500 rublů. Tlusté vlasy budou stát také 500 rublů více.

  Kontraindikace

  Navzdory zjevným výhodám má tento typ vyhlazujících vlasů kontraindikaci. Nástroj nelze použít, pokud byly vaše kadeře předtím namalovány basma nebo henna. Přírodní barviva nejsou kompatibilní s kompozicí pro rovnání.

  Fotografie před a po

  Postup rovnání

  Zvažte etapy narovnání na příkladu systému Honma tokyo. Vyrovnání vlasů pomocí systému Honma tokyo vyvinutého v Japonsku je vhodný pro všechny druhy kudrlin. Nástroj proniká hluboko do vlasů, zklidňuje, omlazuje, vytváří vlasy dokonale hladký a objemný.

  Výrobek obsahuje modrý pigment, který je důležitý zejména pro blondýny. Tento pigment odstraňuje žlutou barvu ze světelných pramenů, což způsobuje, že barva je chladnější. Systém Honk tokyo neobsahuje škodlivé chemické složky, formaldehyd a jeho deriváty, které vám umožní opravdu vyléčit vaše vlasy.

  Rovnací stupně

  1. Vlasy se čistí z prachu, stylingových výrobků a dalších nečistot.
  2. Poté je aplikován speciální nástroj, který ovlivňuje strukturu pramenů a proniká hluboko do vlasů. Kompozice se stará asi o hodinu na hlavě.
  3. Kudrlinky jsou dále vysušeny a napnuty pomocí žehličky na žehličky. Opravy jsou aplikovány na prameny. To se provádí za účelem zajištění dlouhodobé hladkosti vlasů. Účes dává požadovaný tvar.

  Výsledkem je dokonale hladké, hedvábné a zdravé vlasy. Tento postup zůstává účinný po dobu tří až pěti měsíců a má kumulativní majetek. Nicméně, to nemění typ vlasů a růst zpět, to začne znovu kroutit. Poté, co vlasy trochu roste a začínají se kroutit v kořenech, je nutné provést bioprotein rovnání této převrácené části.

  Funkce péče

  Vlasy nevyžadují zvláštní péči. Je potřeba používat pouze přípravky bez péče o bez síly, ale ani bez speciálních šamponů, masky a balzámy si účes zachová svou lesk, hladkost a krásu. Můžete umýt, malovat a hromadit téměř okamžitě po vyrovnání.

  Výhody a nevýhody

  Promluvme si o výhodnosti postupu:

  • Pohodlně se hodí pro všechny typy vlasů a zvládá i tvrdé africké vlasy;
  • Může být použito od deseti let;
  • Není zakázán u těhotných a kojících žen;
  • Má přirozené složení, neobsahuje formaldehyd;
  • Nejen, že narovná, ale také obnovuje kudrlinky;
  • Vhodný i pro slabé a tenké vlasy;
  • Vlasy po narovnání nejsou ztíženy a udržují objem kořenů.

  Řekněme trochu o nevýhodách této metody. Dobrou zprávou je, že prakticky neexistuje. Posouzení bioproteinů by však nemělo být používáno, pokud:

  • Vaše vlasy byly zesvětleny nebo zvýrazněny a jsou v naprosto špatném stavu. Nejprve je musíte trochu obnovit a potom je narovnat;
  • Byly použity přírodní barviva (henna, basma);
  • Také poměrně vysoké náklady na proceduru ztmavnou obraz, ale efekt překročí všechna vaše očekávání.

  Obecně se tento postup již zamiloval do krásy přírodního složení, schopnosti léčit kudrlinky, aby byly hedvábné, měkké, hladké a lesklé.

  Užitečná videa

  BB Bio Protein Straightening Jeden + Cell Flex jako v kabině.

  Provedení Honma tokyo na tvrdých vlasech.

  Výhody vlasového vyhlazování a výživy postup Honma Tokyo Brazílie Blowout keratin vlas rovnání. Další příspěvek. Další otázky a odpovědi týkající se obnovy vlasů s Honma Tokyo Botox (FAQ).

  Obnova vlasů s Honma Tokyo Botox v Petrohradě

  Novinka v oblasti péče o vlasy!

  Výživné a posilující vlasy bez formaldehydového botoxu

  • Jsou vaše vlasy unavené každodenními vnějšími vlivy?
  • Jsou špičky vlasů neustále rozděleny?
  • Snažíte se vrátit do vlasů lesk, sílu a zdravý vzhled?

  Často v salonech stále existuje nová služba Botox pro vlasy Honma Tokyo. Tento výrobce je nyní považován za nejlepší na světovém trhu finančních prostředků pro provádění tohoto postupu. V tomto článku se dozvíte o výhodách tohoto postupu.

  Postup obnovy vlasů Botox je úplné obnovení struktury každé vlasy na hlavě. Po použití drogy se každé vlákno stane hedvábným a hladkým, nástroj bude vyhlazovat uhryznuté konce vlasů, čímž vás ušetří od "plynulosti".

  Botox pro vlasy Honma Tokyo je postup pro vyhlazování a úplnou obnovu vlasů jakéhokoliv druhu.

  Botox pro vlasy je vhodný pro suché, bělené, dehydrované, poškozené a barvené vlasy. Nejenže zvlhčuje, ale také hluboce vyživuje vlasy, obnovuje jejich strukturu a vrací jim zdravý vzhled. Botox neutralizuje žloutnutí v barvených blondýnách.

  Honma Tokyo eliminuje chlupatost, dodává lesk vlasům, udržuje kadeře, usnadňuje styling. Botox se nerovná a vyhladí vlasy, čímž je upravuje.

  Účinek trvá až 8 týdnů a je kumulativní.

  Okamžitý efekt

  Není třeba čekat, až začne kompozice působit - vaše vlasy jsou poslušná, zdravá a prostě neodolatelná ihned po skončení procedury.

  Bezpečně

  Složení Honma Tokyo neobsahuje formaldehyd, ale obsahuje fenoxytanol. Neuvádí se v těle, je zobrazena zcela do 24 hodin, je obsažena v kosmetice, dokonce iv krémách s minimálním procentem.

  Pro všechny vlasy

  Botox pro vlasy a vyhlazení lze použít pro všechny typy vlasů: bělené, bělené, barvené, chemicky zkroucené nebo chemicky vyrovnané.

  Až 8 týdnů

  Účinek výživy vlasů Botox trvá až 8 týdnů, což zajišťuje zdraví a ochranu vlasů před dráždivými faktory prostředí.

  Bez narovnání

  Na rozdíl od rovnání keratinu, Botox se nerovná, ale pouze vyhladí vlasy, posiluje je, čímž je silnější, zdravější a poslušnější. Kudrnaté vlasy samozřejmě vyhladí, ale zachová si přirozenou flexibilitu

  Praktické

  Použití této techniky značně usnadní péči a stylování doma.

  Obraťte se na konzultaci a objednejte si telefonicky: 8 (996) 777-64-30

  Chcete mít rovné a hladké vlasy? Podívejte se na soupravy na vyrovnávání keratin Honma Tokyo!

  Keratin vlasové rovnání je jednoduchý způsob, jak dělat vlasy zdravé, lesklé a hladké.

  Na pozadí získání popularity tohoto postupu se objevilo mnoho linek produkujících kompozice pro rovnání keratinů.

  Jednou z nich je brazilská série založená na japonské tradici péče o vlasy - Honma Tokyo.

  Typy hraček Honma Tokyo Hair

  Honma Tokyo vyrábí několik keratinových rovnačných souprav. Ačkoli mají určité rozdíly, mají stejný cíl - zlepšit a narovnat vlasy, aby byly lesklé a krásné.

  Káva Premium (Premium Coffee)

  Obsahuje keratin, extrakt z kávových zrn Arabica, Aloe Barbadensis a speciální systém "Luna Matrix". Výrobek této řady nejen vlasy narovná, má zvlhčující účinek.

  Sada obsahuje:

  • Šampon pro hluboké čištění - šampon pro přípravu kávy Premium;
  • opravný prostředek Max Reduction Liss - káva Premium;
  • Maska péče Ultra Shine - Coffee Premium.

  Efekt přetrvává přibližně 6 měsíců. Cena za takovou sadu je v průměru 9000 rublů.

  Nabízíme ke sledování videa o nástroji pro vyrovnávání keratiny Coffee Premium:

  Plastická kapilára

  Značka Plastica Capillar je nasycena bílkovinami a aminokyselinami. Používá se pro všechny typy vlasů. Kombinuje přírodní výtažky, kationtové polymery a systém Silver Matrix.

  Společně pronikají hluboko do vlasové struktury, obnovují je a obnovují svou přirozenou pH rovnováhu.

  Souprava obsahuje:

  1. Šamponové hluboké čištění (šampon pro hluboké čištění).
  2. Volba systému oprav a regenerace Pitanga a Asai (Redukce Liss PitangaAsai) nebo Menthol (redukce Liss Mentol).
  3. Finalizer (Finalizátor).

  Efekty trvají 3-6 měsíců. Cena této sady začíná od 2000 rublů.

  Číslo jedna

  Číslo jedna Banánová a káva je prostředek intenzivní péče a rovnání vlasů, který posiluje a obnovuje vlasy po celé délce.

  Maska obsahuje glykolové výtažky z banánů a kávy, stejně jako systém Luna Matrix. Poskytuje jemnost, lesk a přirozenou rovnováhu, rovnání vlasů o 100%.

  Do sady jsou přeneseny tři výrobky pro péči o vlasy:

  1. hluboce čistící banánový šampon Kávový šampon preparatorio;
  2. keratinová kompozice pro péči a narovnání banánů Káva Tratamento intensivo brasilero;
  3. maska ​​pro dokončení procedury banánů Kávová maska ​​finalizadora ultra brilho.

  Účinek aplikace trvá přibližně šest měsíců. Náklady na soubor přibližně 12 000 rublů.

  Escova de Melaleuca Blond

  Escova de Melaleuca Blond je systém rovnání keratin, který je určen speciálně pro péči o velmi poškozené vlasy, bělené, rozjasněné nebo bělené kadeře.

  Obsahuje purpurový pigment určený k odstranění žluté barvy, stejně jako velké množství esenciálních aminokyselin, ropných olejů, oleje z čajovníku a extraktu aloe barbadenis.

  Sada obsahuje:

  1. šampon pro hluboké čištění čajové hluboké čištění 1000 ml;
  2. keratinový systém pro vyrovnávání vlasů Tea Tree Smooth 1000 ml Liss;
  3. finalizer, který fixuje účinek Finish 300 ml.

  Výsledek je uložen po dobu 3-6 měsíců. Průměrná cena je 14 000 rublů.

  Nabízíme pohled na nástroj pro rovnání keratinu Escova de Melaleuca Blond:

  Plastová biopsie vlasů

  Plastové vlasy Bixyplastia je vzorec složený ze vzácných olejů a citrusových esencí, mučenky, máty a brazilských oříšků, které dodávají vlasům jemnost, lesk a hydrataci.

  Souprava obsahuje:

  1. šampon pro hluboké čištění Honma Tokyo BixyPlastia;
  2. hladicí směs Honma Tokyo BixyPlastia.

  Výsledek trvá v průměru 6 měsíců. Cena stanovila 14 000 rublů.

  Nabízíme pohled na formulář o nástroji pro narovnání keratiny Plast Hair Bixyplastia:

  Jaký je rozdíl mezi složením výrobků a sad od jiných výrobců?

  1. Neobsahuje formaldehyd.
  2. Vyrábí široký sortiment výrobků, které lze použít pro všechny typy vlasů.
  3. Předpokládaná doba trvání účinku je šest měsíců.
  4. Ceny za sady se pohybují od 2 000 do 15 000 rublů.
  5. Nevyvolá alergické reakce.
  6. Umožňuje použití šamponů obsahujících sírany.
  1. Vhodné pro všechny typy vlasů.
  2. Obsahuje formaldehyd.
  3. Zpomaluje proces vypláchnutí barvy.
  4. Umožňuje vám okamžitě sehnat vlasy a sbírat vlasy po procesu narovnání.
  5. Vlasy nevyžadují stálý styl s vysoušečem vlasů.
  6. Výsledek trvá až šest měsíců.
  7. Cena byla stanovena z 7000 rublů.
  1. Vyrábí dvě kompozice CocoChoco (Original) a CocoChoco Pure.
  2. Obsahuje formaldehyd.
  3. Účinek CocoChoco Pure trvá 4-5 měsíců, CocoChoco (Original) 3-4 měsíce.
  4. Je nutné dodržovat pravidla 3 dny po narovnání: neumírejte, neumývejte, nedělejte atd.
  5. Cena od 6000 rublů.

  Honma Tokyo keratinizační soupravy se prodávají ve specializovaných kosmetických salonech v Moskvě a Petrohradě. Soupravy s keratinem lze také zakoupit na oficiálních prodejních místech na internetu.

  Indikace pro použití

  Keratin rovnání je doporučeno pro dívky s vlnitými a kudrnatými vlasy pro jemný a jemný styling, stejně jako pro všechny typy vlasů pro léčení, které poskytují sílu a lesk na prameny.

  Kontraindikace

  Keratinové přípravky se nedoporučují v následujících situacích:

  • jestliže existuje nějaká nemoc, poškození a zánět pokožky hlavy;
  • vypadávání vlasů, protože po proceduře se vlasy zhorší a situace se může zhoršit;
  • přítomnost alergických reakcí na složky, stejně jako bronchiální astma;
  • těhotenství a kojení;
  • přítomnost rakoviny.

  Charakteristiky postupu

  Postup rovnání vlasů s Honma Tokiem je velmi jednoduchý. Je nutné pouze aplikovat jednotlivé složení na vlasy, postupovat jasně podle pokynů a vlasy dobře položit ihned po aplikaci. Výhodou této kompozice je absence formaldehydu, což způsobuje, že procedura je méně škodlivá pro vlasy, snižuje pravděpodobnost vzniku alergických reakcí a eliminuje nepříjemný zápach během postupu.

  Jaký výsledek očekáváte?

  Po vyrovnání keratinu se vlasy vyhlazují, méně nafouknou, stávají se rovnými, měkkými, lesklými, poslušnými a plnými vitality. Po ukončení procedury se vlasy stávají snazšími, trvá méně času. Očekávaný efekt trvá od 3 do 6 měsíců v závislosti na vybrané lince a správné péči po proceduře.

  Jak se postarat o vlasy po zákroku?

  Po vyrovnání keratinu s Honma Tokyo je třeba dodržovat některá pravidla:

  • Můžete si umyt vlasy jen tři dny po skončení procedury.
  • Je lepší použít šampon bez síranu.
  • Po dobu dvou týdnů se nedoporučuje barvení pramenů.
  • V prvních třech dnech nemohou být vlasy shromažďovány, bodnuty a zasypány.
  • Dotýkejte se vlasů co nejméně.
  • Dále byste měli vyživovat vlasy maskami a balzámy.

  Pokud provádíte proceduru doma, nezapomeňte, že všechny výrobky by měly být aplikovány pouze s rukavicemi a nedotýkejte se pokožky hlavy.

  Nabízíme sledování videa o správné péči o vlasy po rovnání keratinu:

  Závěr

  Honma line Tokyo vyrábí širokou škálu rovnacích produktů, ve kterých si každá dívka může vybrat nejlepší produkt za vlasy za nejlepší cenu. Výsledkem bude dlouhá doba, vlasy budou krásné, zdravé a měkké.

  Skupina

  HONMA TOKYO PROFESSIONAL

  Informace

  Popis: Společnost BARARUS-PROFESHINAL LLC je oficiálním zástupcem společnosti Honma Tokyo v Rusku a zemí celní unie

  Moskva, st. Dmitrij Ulyanov, 19, 4. poschodí
  8 (800) 250 49 40
  +7 (499) 290 75 78 Další informace...
  denně od 9:00 do 21:00

  Petrohrad, Ligovský Prospect 50/1
  8 812 240-15-16
  denně od 9:00 do 21:00

  Krasnodar,
  st. Červená 176 lt. 5/1
  8 861 204 16 94
  Po-Pá od 9-00 do 18-00

  Samara
  st. Gastello, 35A
  8 (846) 219-28-18
  Po-Pá od 9-00 do 18-00

  UFA st. Aksakova 73, 1 vchod, 2 patro
  8 (347) 258 82 78
  Po-Pá od 9-00 do 18-00 Webová stránka: honmatokyo.ru

  Vyplnění žádosti

  Ostatní

  Akce

  2 308 záznamů do všech záznamů

  Poslední měsíc zimy bude rychle letět, protože má pouze 28 dní. Pokud plánujete v předstihu ve studiích Honma Tokyo, získáte vysoce kvalitní odborné znalosti v oblasti obnovy vlasů. Zobrazit celý příběh...

  HonmaTokyo je spolupráce znalostí, dlouholetých zkušeností a kvalitních produktů ke zlepšení dovedností odborníků v oblasti krásy vlasů. Akademické programy jsou navrženy tak, aby učí nejpopulárnější techniky obnovy vlasů a poskytly jim krásný vzhled mistrů různých úrovní tréninku.

  Kurz pro začátečníky se provádí do 2 dnů. První den: hluboká studie struktury vlasů, diagnostika rozsahu poškození. Správná volba obnovení vlasů. Seznámení s postupy vyrovnání keratinu a obnovení vlasů. Druhý den: praktická praktická výuka s rukama a seznámení s postupy obnovy vlasů.

  Přihlaste se na semináře předem telefonicky:

  Moskva: st. Dmitrij Ulyanov, 19 | 8 800 250 49 40
  Petrohrad: Ligovský pr. 50, budova 1 | 8 812 240 15 16
  Krasnodar / Stavropol: ul. Červená, 176, lit 5/1, kancelář 3.097 | 8 861 204 16 94
  Samara: st. Gastello, 35A | 8 (846) 219 28 18
  Ufa: st. Aksakova 73, 1 vchod, 2 patro | 8 (347) 258 82 78

  Tokio Honma. Složení, názor, odborná recenze

  Keratin (keratinová vyrovnávací vlasová regenerace) - je velmi populární a současně je velmi kvalitní postup. My v našem kosmetickém studiu Mane pracujeme pouze s nejkvalitnějšími a osvědčenými kompozicemi.

  Dovolte mi povědět vám o jedné z linií brazilského keratinového rovnání Honma Tokyo. Keratin je inovace v oblasti moderní kosmetiky pro narovnání a obnovu vlasů. Celá řada formulací neobsahuje formaldehyd, zcela založený na přírodních složkách, olejích, keratinu. Tyto sloučeniny mají opravné vlastnosti kvůli fenoxyethanolu (konzervační látce), který je zcela bezpečný.

  TOKYO HONMA - japonská technologie - brazilská výroba.

  A teď budu vyprávět o všech skladbách samostatně a podrobně. Linka je obrovská a je tu něco říct.

  TOKYO HONMA - KÁVA PREMIUM all liss

  Nejsilnější složení v celé sestavě. V ideálním případě narovnává nejnebezpečnější vlasy, oživuje a obnovuje je. Poté jsou keratinové vlasy měkké, zdravé, intenzivně zvlhčené.

  Komponenty: aminokyseliny, extrakt z kávových zrn, keratin,

  Funguje ve třech fázích: Čisticí šampon šampon, Max redukce a Liss keratin a závěrečná maska ​​Maska Ultra Shine.

  Výsledek trvá 4-6 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - PLASTICA CAPILAR

  Jméno mluví samo za sebe. Kompozice dělá vlasy plastovou, poslušnou, zdravou, narovnává a dodává lesk.

  Existují tři typy kompozic:

  1. S výtažkem z černých semen Plastica Capilar Pitanga a Acai. Pro slovanský typ srsti. Pro jemné a mírně kudrnaté vlasy.

  2. Extrakt z módy z ovoce Pastica Capilar Maracuja. Nejsilnější složení. Vyrovnává všechny vlasy kromě Afriky. Skvělý lesk a příjemný zápach. Výsledek je úžasný (ne, dobře, opravdu).

  3. Složení na bázi měkkého prostředku Plastica Capilar Menta pro mírně kudrnaté vlasy. Vylepšuje pokožku, dodává lesk.

  Pracuje ve třech fázích: šampon pro hluboké čištění Plastica Capilar, jeden ze tří, vybraný individuálně podle typu a stavu vlasů, finalizátor.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - ESCOVA DE MELALEUCA

  Velmi měkká kompozice pro blondýnky, stejně jako pro šedé vlasy, pro "mrtvé" a spálenou srst. Vlastnost maximální obnovy vlasů. Pokud jsou vlasy špatně poškozené a můžete říct, že není šance na oživení, pak se tato kompozice použije a teprve pak narovná keratin.

  Obsahuje esenciální olej z čajovníku, aloe vera, papája, černý rybíz, banán a hruškový extrakt. Vůně je během procedury prostě božská. A vlasy pak voní velmi dobrou hruškou, leskem, měkkou a dobře upravenou.

  Provádí se ve třech fázích: Čajový šampon pro čištění, vyhlazení a narovnání Tea Tree a Liss, Dokončovací finišer.

  Výsledek trvá 3 až 6 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - H-BRUSH BOTOX CAPILAR

  Botox pro vlasy, pro nejvíce "mrtvé" a beznadějné vlasy. Obnovuje extracelulární membránu a dvousírové můstky, čímž vytvrzuje vlasy. Obnovuje a vrací elasticitu vlasů, vyplňuje prázdná místa ve vlasech.

  Obsahuje olej ze zeleného čaje, olej prakakxi, aloe vera.

  Ideální pro blondýnky, neutralizuje žloutnutí. Zachovává barvu vlasů. Srovnává strukturu, obnovuje vlasy.

  Vhodné pro všechny typy vlasů, mohou být těhotné a kojící.

  Provádí se ve dvou fázích: šampon Shampoo Prepair a vylepšené obnovení intenzivního rekonstruktoru.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  Výsledek je uložen 1,5-2 měsíců.

  Můžete opakovat neustále.

  TOKYO HONMA - BIJOUH liss

  Krátkodobé narovnání a obnovení vlasů. Obnovuje nejnechylnější vlasy, obnovuje pružnost, dává lesk a utěsňuje rozdělené konce. Disciplíny a narovnává vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů. Poskytuje jemné vlasy. Můžete dělat těhotné, kojící a děti.

  Kompozice sestává výhradně z organických látek: prakaksiový olej, extrakt z listů čajovníku, ricinový olej, keratinové aminokyseliny.

  Výsledek je uložen po dobu 2 měsíců.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  Provádí se ve 3. etapě: příprava šamponu Sampoo Prepair, systémová disciplína a rovnání vlasů System Discipine a Liss, Finalizer Finish Sealant.

  Dobrou volbou je úplné obnovení struktury vlasů, pokud je "usmrcena", a pak udělejte vážnější a dlouhodobější keratin, například: COFFEE PREMIUM all liss, PLASTICA CAPILAR.

  Roztok TOKYO HONMA - NUTRI BLOND

  Kompozice je navržena tak, aby obnovila vlasy blondýnky, stejně jako tenké a šedé vlasy. Dokonale neutralizuje žloutnutí a hluboce vyživuje vlasy. Chrání vlasy před UV zářením.

  Obsahuje kolagen a keratin, levandulový, fialový a rozmarýnový květový extrakt.

  To není rovnání keratinu, jmenovitě zvlhčování, péče, laminace.

  Provede se v 3. etapě: tonizující Nutriblond Solution výživný šampon, Nutriblond Solution vyživující tonizující maska, Nutriblond Solution rozprašovací tmel.

  Výsledek trvá 3-4 týdny. Postup lze opakovat nepřetržitě a při každém zbarvení.

  Péče: bezsulfátový šampon.

  TOKYO HONMA - N-ŘEŠENÍ

  Navrženo pro hluboké zotavení, pro mrtvé vlasy. Pokud jsou vaše vlasy v strašném stavu, spálené, křehké, nejdříve postupujeme a až poté keratin. N-SOLUTION nevyžaduje tepelnou expozici. Jedná se o biolaminaci a laminování. Při pravidelném používání má kumulativní účinek a zahušťuje vlasy.

  Postup je prováděn v několika formách, v závislosti na stavu vlasů. To může být laminace, biolaminace.

  Keratin, využití a laminování lze kombinovat s barvením, zesilováním, budováním a dalšími postupy. Všechny formulace se okamžitě omyjí.

  Opět platí, že všechny kompozice HONMA TOKYO neobsahují formaldehyd, jsou bezpečné a vysoce kvalitní. Několik typů kompozic, pro vyrovnání, pro restaurování, pro laminování.

  Kompozice jsou individuálně vybírány podle typu vlasů.

  Na základě své osobní zkušenosti mohu říci, že kvalita je nádherná. Vzhledem k tomu, že po opakovaných promytích z černé vlasy se začaly rozbít. Ale poté, co jsem Botox pro vlasy, křehkost zmizela a lesk se objevil.

  Nainstalujte aplikaci na mobilní telefon, zaregistrujte se v našem kosmetickém studiu a získejte jednorázovou slevu 10%. K dispozici pro iOS a Android

  Honma Tokyo Keratin - přehled kompozice pro vyrovnávání vlasů

  Mistr rozšíření vlasů, technolog, barevník.

  Honma Tokyo Hair Strengthening and Straightening Compounds jsou výrobky třídy premium společnosti HONMA Cosmeticos. Objevila se později než podobné výrobky a od nich se lišila v blahodárnějším složení (podle zástupců společnosti, někteří je dokonce mohou používat i teenageři a těhotné ženy) a různorodým rozsahem.

  Linka "Coffe Premium All Liss" (efekt 4-6 měsíců) je silná směs určená pro narovnání silných a tvrdých vlasů (asijské, kavkazské, africké kadeře). Dokáže se vyrovnat se silně kudrnatými vlákny, obnovuje je a proniká hluboko do struktury vlasů. Složení samotného keratinu a užitečné účinné složky: extrakty z kávy Arabica, listy zeleného čaje a aloe, aminokyseliny, bílkoviny. Sada stojí asi 15 tisíc rublů. Nejdražší je pracovní složení, odhaduje se na zhruba 13 tisíc rublů na 1 000 ml, zbývajících 2 tisíc se vynakládá na technický šampon a masku na konečnou úpravu.

  Řádek "PLASTICA CAPILAR" Profesionální (účinnost 3 měsíce) je prostředkem, jak dělat vlasy tvárné, uklidňující a hladké. Existují 3 odrůdy:

  • "Plastica Capilar Pitanga a Acai" (s výtažkem z černých semen) - pro měkké a zvlněné vlasy slovanského typu;
  • Plastica Capilar Maracuja (s extraktem z mučenky) - pro všechny typy vlasů kromě afro;
  • "Plastica Capilar Menta" (s mentolem) - pro slabě kudrnaté vlasy. Mimochodem, je to o této kompozici, že existuje řeč, když dívky zmínky o příjemném zápachu máty během procedury. Říkají, že kompozice je neobvykle měkká a léčí vlasy.

  Náklady na postup narovnání keratinu z této značky jsou na úrovni prémiových formulací bez formaldehydu. Všechny soupravy pro hlavní náklady od 15 tisíc rublů.

  Řada "Escova de MELALEUCA" Professional (účinek 3-6 měsíců) je velmi jemná kompozice pro bělené, barvené a šedé vlasy. Je navržena tak, aby obnovila strukturu vlasů, a teprve pak - narovnat (zvláštní výsledky by se neměly očekávat). Někdy tato kompozice předurčuje vlasy a pak je narovnává přísnějšími prostředky. Obsahuje mnoho olejů, výtažků různých rostlin a málo chemických složek. Po ošetření jsou vlasy měkké, hladké a velmi chutné. Sada stojí asi 15 tisíc rublů.

  Všechny soupravy obsahují tři produkty: čistící šampon, pracovní směs a finalizátor - konečná fixační maska. Po ukončení procedury se doporučuje používat nesulfátové keratinové šampony nebo mytí kosmetiky s neutrální úrovní. V nabídce jsou i další nástroje. Například organická linie "BIYOUH Liss", "H-BRUSH Botox Capilar" (nazývá se Botox pro vlasy, zasedání se v evropských zemích stává velmi populární).

  Země původu kompozice se nazývá Brazílie, poté Japonsko. Faktem je, že technologie byla vyvinuta japonskou společností a problém je upraven v Brazílii. Bylinné složky pro výrobky také vyráběné v této zemi, je věřil, že jsou šetrnější k životnímu prostředí.

  Nejlepší rovnák na vlasy - Tokyo Honma Keratin

  Jak narovnat vlasy a současně obnovit a posílit?

  Dnes nejnebezpečnějším prostředkem je rovnání keratinu.

  Ve srovnání s chemickým narovnáváním a žehlení může být nazýváno spásou pro vlasy.

  Ve světě existuje několik výrobců takových nástrojů, ale zde budeme hovořit o produktových řadách brazilské společnosti HONMA Tokyo (Tokio Honma).

  Druhy vlasových produktů

  Tento výrobce vyrábí výrobky pro tvrdé, lehké a šedé vlasy pro děti a těhotné ženy, stejně jako nástroj, který lze použít pro všechny typy vlasů.

  Tvrdé (Coffee Premium All Liss)

  Má se používat pro vlasy:

  • Africký;
  • Asijské;
  • Kavkazské typy.

  Souprava obsahuje třífázový komplex:

  1. šampon pro hluboké čištění;
  2. termoreconstrukční systém;
  3. obnovení;
  4. finalizer

  K dispozici jsou láhve na prodej:

  Cena od 4 000 do 16 000 s.

  Výrobce tvrdí, že komplex zahrnuje:

  1. aminokyseliny;
  2. stavební bílkoviny;
  3. kationtové polymery;
  4. vymačkaná arabica zrnková káva.

  Suchý a kudrnatý (Relax Liss)

  Souprava obsahuje:

  • běhoun (150 ml);
  • relaxer (1000 ml);
  • usměrňovač (300 ml);
  • balkonový neutralizátor (300 ml);
  • rekonstruktor (500 ml).

  Cena 12 000 stran.

  Obsahuje

  1. extrakt z mořských řas;
  2. extrakt z rozmarýnu;
  3. ovesný extrakt.

  Světlé a šedé (Escova De Melaleuca)

  Lze použít pro poškozené vlasy. Objem lahví od 50 do 1000 ml, cena je od 1000 do 14000 rublů řeky
  Struktura třífázového komplexu zahrnuje:

  • olej z čajovníku bohatý na provitaminy, který pomáhá obnovit strukturu vlasů;
  • plody břicha;
  • extrakt aloe vera;
  • extrakt ze zeleného čaje.

  Obnova po barvení nebo chemické vlně (H-BRUSH Botox Capilar)

  Tento nástroj se nerovná, ale zahrnuje zbavování se rozdělených konců. Chrání před vyhořením. Souprava se skládá z kondicionačního šamponu a intenzivního re-enaktora. Objem lahví od 50 do 1000 ml. Cena od 1000 do 12000 r. Struktura zahrnuje:

  1. elastin;
  2. cystein;
  3. extrakt z listů zeleného čaje;
  4. Extrakt z ovoce Pracaxi.

  Keratin pro těhotné ženy a kojící matky (Biyouh Liss)

  Obsahuje:

  • ricinový olej;
  • Extrakt Kupuasu;
  • Extrakt Pracaxi;
  • extrakt z listů zeleného čaje;
  • extrakt z červených bobulí.

  Tokio Honma Remedy pro všechny (Plastica Capilar)

  Stejně jako první produkt obsahuje třífázový komplex. V obchodech se nacházejí tři typy tohoto komplexu, které se liší složením bylinných výtažků:

  Sada 100 ml stojí asi 2000 p.

  Použijte tyto prostředky by měly být popsány v pokynech takto:

  1. Připravit vysoušeč vlasů, žehličku pro vyrovnání vlasů, hřeben s častými zuby, nádobu a štětec pro nanášení výrobku, svorky.
  2. Naneste šampon na hluboké čištění na vlhké vlasy, masáž až do okamžiku, kdy se objeví pěna, opláchněte. Postup se opakuje 2-3 krát.

  Pokud se barvení provádí před zahájením procedury, šamponování by mělo být přeskočeno.

 • Úplně vysušte vlasy (lepší vysoušeč vlasů).
 • Začněte používat keratin. Nejprve zpracujte okcipitální část. Aplikujte výrobek na prameny asi o centimetr široký. Vyhýbejte se kontaktu s pokožkou hlavy: pro tuto aplikaci, když je aplikována, ustupte od kůže o centimetr.
 • Udržujte kompozici na vlasu asi 30 minut.
 • Odstraňte přebytečné vlasy hřebenem s častými zuby a zcela suchými vlasy se studeným vzduchem.
 • Použijte finalizer a také suchý.
 • Proces vlasů s žehličkou pro vyrovnání vlasů. Je nutné rozdělit celý šok vlasů na 4 části a od okcipitálního laloku přidělit prameny o šířce 1 cm a ošetřit je žehličkou, dokud se přestane vyparovat.

  Doporučení pro péči po postupu:

  • Nemůžete si umyt vlasy po dobu tří dnů a také se snažíte nevázat vlasy s pryžovými pásky, nechyťte vlasy a nedávejte je za uši (protože keratin nemá dosud čas k vytvrzení a mohou zůstat nerovné stopy).
  • V budoucnosti použijte šampony na praní (které neodstraní keratin z vlasů) nebo šampony s hydratovaným kerotinem, například z linky stejné firmy.
  • Suché vlasy pro výrobu vysoušeče vlasů.
  • Během prvních dvou týdnů byste se měli zdržovat barvení vlasů a žehlení. Při malování používejte nástroje bez amoniaku.
  • Pro styling vlasů po narovnání nebudete potřebovat spreje a gely, sušič vlasů a curling stačí. V opačném případě mohou vlasy vypadat matně a špinavě.
  • Kromě toho je dobré používat hedvábné polštáře na spaní, které vytvářejí méně tření a při koupání v bazénu noste sprchovou hlavici, aby se zabránilo kontaktu vlasů s chloridem sodným.

  V průměru trvá účinek celého postupu přibližně tři měsíce. V závislosti na tvrdosti a pórovitosti vlasů a na tom, zda jsou doporučení splněna, se pohybuje od 1 měsíce do 6 měsíců.

  Pozitivní účinky rovnání keratin: snadné česání, udržování účesů při špatném počasí, zdravý lesk, hedvábnost, ochrana před sluncem a prachem.

  Nevýhody postupu:

  1. trvání;
  2. trhání z vůně formaldehydu;
  3. zvýšené poškození vlasů.

  Postup nelze provést:

  • Pro nemoci a zranění pokožky hlavy.
  • Se zvýšenou ztrátou vlasů (oslabení vlasových folikulů), protože při ošetřování keratinu se vlasy stávají těžšími a ztráta se zvětší.
  • Při alergických reakcích na složky přípravku, zejména formaldehyd, který je součástí jeho složení.

  Obecně platí, že recenze týkající se produktů společnosti, o které se jedná, nejsou špatné, ale tyto finanční prostředky jsou hodnoceny spíše jako měkké a vhodnější pro opravu poškozených vlasů, které pomáhají péči. Vyskytují se stížnosti na nadměrně prudkou vůni a příliš dlouhou dobu.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy