logo

Výběr nejlepších barviv na vlasy bez amoniaku

Vzhledem k přání žen vypadat vždy krásně a dobře upravené, musí pravidelně dělat make-up, manikúru, pedikúru, účes a styl. Většina z nich systematicky vystavuje kadeřní barvení. Bez ohledu na to, jakou součást se zpracovává - pouze kořeny, konce nebo celé délky, časté používání chemických látek může vážně poškodit stav a vzhled pramenů. Za účelem minimalizace škody doporučují kadeřníci-stylisté používat profesionální kosmetiku na bázi čpavek.

Co je tohle barva?

Prostředky, ve kterých neexistuje nitrid vodíku - čpavek, patří k tvorbě jemných pigmentů. V jiném se také nazývají polostátní. Na počátku jejich existence byli kvalifikováni odborníky jako fyzikální sloučeniny, protože princip činnosti spočíval v obalení vlasové šachty spíše než penetrace. Stalo se to kvůli vzájemné přitažlivosti umělých a přirozených pigmentů. Ale spojení mezi nimi bylo krátkodobé a ionty se rychle vymyly.

Dnes mají semipermanentní verze podle stejných pravidel jako permanentní (s nitridem vodíku), tj. Otevřou kůžičkové váhy, zesvětlí přirozený pigment a nahradí ho umělým. Oni trvají déle a umožní vám výrazně změnit barvu. Namísto amoniaku zde působí aktivní činidla, která je schopna opakovat své účinky, aniž by poškozovala nebo narušovala metabolismus v tyčích. Aminy (především monoethanolamin) obvykle vykonávají tyto funkce a samotné barvivo je alkalické.

V případě kyselých polostativních kompozic, které jsou stále v poptávce a nepřestávají být vyráběny, se celý proces objevuje v kutikulární rovině bez hlubokého proniknutí. Neexistují žádné destruktivní změny v struktuře vlasů, a proto tento výrobek lze použít i pro těhotné ženy. Jediný negativní: v porovnání s alkalickou barvou bez amoniaku (a ještě více s nitridem obsahujícím vodík) je méně odolný. Při umývání hlavy budou umělé pigmenty nahrazeny molekulami vody, což znamená, že barva ztratí saturaci pokaždé.

Tato barviva zcela nezakrývá šedé vlasy (i když existují výjimky). Místo toho je lepší používat nástroje, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyřešily tak citlivý problém. Pokud je touha vyzkoušet barvu bez čpavku pro šedé vlasy nad jakoukoliv rizikovou situací, pak je vhodnější postup držet v salonu, kde majitel pomůže opravit efekt speciálního gelu.

Jemné barvení semipermanentními produkty je způsobeno nejen nepřítomností nitridu vodíku, ale také obohacením kompozice o užitečné složky: rostlinné výtažky, oleje, komplexy vitamínů. Proto, po namalování kudrlin s těmito prostředky, vypadají mnohem lépe - jasnější, brilantnější a nejdůležitější jsou naživu. Paleta barev v mnoha značkách není nižší, pokud jde o počet odstínů na pigmenty, které jsou založeny na amoniaku. Neexistence drsného, ​​nepříjemného pachu je dalším jasným přínosem.

Co se stane, pokud používáte čpavkové produkty?

Pravidelné barvení s trvalými prostředky je plné přeměny rovného kůžičky tyče na strukturu podobnou štětce. Po zvednutí váhy s amoniakem za účelem usazení v nich ztrácejí schopnost přirozeně se uzavírat. Vlasy ztrácejí svou elasticitu, jsou tenké, křehké a suché, kvůli otravám toxických látek silně vypadnou. Je to obtížné vrátit původní stav po expozici, ale je to možné: profesionální péče + terapie je může oživit.

Samostatně by se mělo říci o specifickém zápachu. Za prvé, je to tak ostré, že s ním není jen obtížné pracovat kvůli jasnému pocitu, ale také je možné spálit dýchací cesty a slizniční oči. Za druhé, je dusivé a náchylné způsobit alergické reakce.

Kvůli takovým negativním momentům se fanoušci stálých skladeb každý rok stále méně a méně. Ale více fanoušků se objevuje v barvách bez amoniaku. Co o tom myslím holiči (barikanti a stylisté)? Doporučují použití odolných chemických pigmentů pro primární barvení, které "uvolňují" strukturu a v následných postupech používají poloprostorové možnosti, protože v tomto případě budou moci proniknout hlouběji a zůstat déle.

Co jsou barviva na bázi vlasů bez amoniaku?

1. Barevný dotyk od profesionálů Wella.

Série profesionálních barev Wella bez amoniaku. Kromě účinného činidla se navíc přidává ethanolamin, vosk a kapalný keratin. Vynikající zadržení vlhkosti v tyčích, a proto zvyšuje jejich objem, zvyšuje jas a barvu výrazu. Odpor je poměrně vysoký: účinek trvá až 24x mytí hlavy. Toho je dosaženo díky obklopujícím vlastnostem stejného přírodního vosku.

Barevná doteková paleta je poměrně rozmanitá a zahrnuje 4 řádky:

 • základní - soubor klasických odstínů;
 • plus - tóny a podtóny standardních barev;
 • sluneční paprsky - přeložené jako "sluneční paprsky", to znamená, že to znamená všechny varianty blond a světle hnědé;
 • červená barva - z názvu je jasné, že tato čára je speciálně navržena pro vytváření / udržování ohnivých červených odstínů.

Wella Color Touch si můžete koupit v salonu, který se dále zabývá prodejními činnostmi, obchodem přes internet. Cena ve všech případech bude přibližně stejná - 650-750 rublů.

2. IGORA Vibrance od firmy SCHWARZKOPF.

Toto profesionální jemné barvivo na vlasy neobsahuje nitrid vodíku. Je založen na komplexu intenzivní péče s lipidy a vitamíny, který vám umožňuje dosáhnout uniformity barvy během barvení, stejně jako posílení struktury prutů. Podle výrobce je IGORA Vibrance skvělá i pro ženy, jejichž hmotnost šedých pramenů je 70-80%.

Pro milovníky klasického a zdrženlivého obrazu představuje tato polostátní barva spoustu klidných, měkkých odstínů. Vývojáři nezapomněli na dívky s jasným vzhledem: pro ně byly vytvořeny extrémně barevné váhy (červená, fialová, extra měď). Cena je poměrně cenově dostupná - kolem 450 rublů.

3. Sense de Luxe od Estel.

Tuzemská značka Estelle splňuje všechny obecně uznávané standardy, a proto je poptávka mezi profesionály i běžnými dívkami, kteří začali malovat doma. Kvalita není nižší než u zahraničních modelů a je levná (přibližně 300-350 rublů).

Chybí ostrý, zvláštní vůně a díky olivovému extraktu, avokádě, keratinovému komplexu a panthenolu se kudrlinky nevysuší, ale dostanou potřebnou hydrataci. Barva je zaručena nasycení a rovnoměrnost. Podle výrobce nebyla vymyta 4 týdny. V mnoha recenzích píše, že původní vzhled trvá mnohem déle. Počet odstínů v Sense de Luxe vás také překvapí - existuje více než 70 z nich.

4. Casting Crème Gloss od Loreal.

Profesionální tónové barvivo pro tónování amoniaku bez L'Oreal získalo popularitu v rekordním čase. Viník byl užitečnou kompozicí (želé královské dobře vyživuje, pečuje), příjemnou vůní (stejně jako vůně pocházející z lesních plodů), stejně jako široká barevná paleta (28 odstínů od blond až po pryskyřici) a její maximální přirozenost. Můžete si zakoupit 300 nebo více rublů.

5. COLOR SHINE ochranné známky GARNIER.

Je nepravděpodobné, že by bylo možné radikálně změnit odstín, ale je zcela reálné, aby byla přirozená barva atraktivní nebo aby se po barvení odolnými pigmenty zbarvily nežádoucí poznámky. Kvůli výskytu arganového oleje, brusinkového extraktu a nepřítomnosti čpavku v něm vlasy se vůbec nezhoršují, ale stávají se dobře upraveným vzhledem, stávají se lesklé a měkké na dotek. Cena je docela atraktivní - 150-180 rublů. Garnier se nemůže pochlubit širokou škálou odstínů, ale 17 barevných variant (dříve 19) je dost pro to, aby každá dívka našla vlastní tón.

6. Paleta společnosti ColorGloss SCHWARZKOPF.

Další unikátní produkt bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je odeslán pro hromadné použití, a proto je levný - asi 100 rublů. Nástroj dokonale zvládne svůj úkol: osvěžuje barvu, dodává kudrlinám lesk, nepoškozuje jejich strukturu a po poměrně dlouhou dobu vykazuje odolnost vůči vyluhování (až 6-8 týdnů). Jako další bonus je kompozicí australský ořechový olej - makadamie. Doslova dýchá život do volných, poškozených vlasů. Pokud jde o paletu, má asi 20 odstínů, z nichž některé jsou exotické, například jahodový džem, malinový cukr, červený rybíz.

Barviva na vlasy bez amoniaku: přehled značek a tipů

O nebezpečích barviv amoniaku známých dávno. Jeho nepříjemný zápach, schopnost vyvolat alergie, popáleniny sliznic a dýchacích cest je nepříjemný obraz. Navíc se v pórech může hromadit amoniak a jedovat tělo toxickými látkami! Profesionální barva vlasů bez amoniaku se vyhnout všem těmto překvapením!

Výhody barev bez amoniaku

Barvy bez amoniaku mají mnoho důležitých výhod, které vysvětlují popularitu těchto výrobků:

 • Jemné barvení. Barviva obalují vlasy - neprocházejí hluboko a nerozpaří přirozený pigment;
 • Široká paleta barev - více než 50 odstínů;
 • Žádný nepříjemný zápach amoniaku;
 • Užitečné složení. Složení barvy bez amoniaku zahrnuje několik složek, které jsou pro vlasy přínosné. Jedná se o vitamíny, užitečné kyseliny, minerály a výtažky z rostlin, které posilují žárovky, nepoškozují strukturu vlasů a stimulují krevní oběh v pokožce;
 • Žádné kontraindikace. Tuto barvu můžete dokonce použít i pro těhotné ženy.

S takovým seznamem výhod existuje několik nevýhod pro šetrnou barvu:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky. Nevěřte tomu sloganům, že účinek takové barvy bude trvat nějakou dobu! Barva se silně umyje každým mycím účinkem hlavy a po dvou týdnech se stane matná a tmavá. Problém však lze vyřešit! Barviva bez amoniaku mohou hromadit barvy. Pokud budete stále používat stejný odstín, bude mnohem jasnější;
 • Špatná barva nad šedivými vlasy. Když se sama žádat, abyste se zbavili šedých vlasů, je téměř nemožné. Ale pokud půjdete do salonu, výsledek bude výborný. Použití speciálního gelu ke konsolidaci účinků kadeřníka bude schopno malovat přes šedé vlasy;
 • Špatné objasnění. Chcete-li se stát blonďatou z horké brunetky, je nepravděpodobné, že by vám barvivo bez amoniaku mohlo pomoci. Není schopen zesvětlit vlasy;
 • Vysoká cena Ve srovnání s obvyklým, dobré barvivo bez amoniaku má vysokou cenu. Ano, a v kosmetickém salonu pro vykonanou práci budete mít mnohem víc.

Procházet populární značky

Pro usnadnění výběru jsme sestavili seznam barev bez amoniaku doporučených zkušenými profesionály.

Wella profesionálové

Profesionální řada čpavek. Wella Professionals jemné barvení dodává lesk vlasu, bohatý a rovnoměrný odstín, stejně jako hladkost a měkkost. Výrobky této značky potěší své fanoušky s dostatečně velkou paletou a dostupnou cenou. Jeho hlavní výhodou je však řada Color Touch Plus. Pokud tuto barvu smícháte s emulzí peroxidu vodíku, můžete namalovat šedé vlasy.

L'Oreal Casting Gloss

L'Oreal vytvořila profesionální profesionální barvivo na vlasy před několika lety, ale získala popularitu v rekordním čase. "Vinoy" - užitečná kompozice a různá paleta (26 odstínů - od blond až po černé). Královské želé dává hedvábí k pramenům a dokonale je vyživuje. Barvy dobře lakované prameny, včetně šedých vlasů. Barva barvy je aroma - bobule shromážděné v lese.

Chi ilonic

Výrobce této barvy slibuje výsledek, který vás porazí. Odolné bohaté barvy, ekologické složení, užitečné komponenty - to je to, co je charakteristické pro čalounické barvy. Barva je vytvořena na hedvábí a slitině CHI 44, což je opravdu jedinečné. Je ideální pro ty, kteří chtějí osvětlit bez poškození konstrukce.

Revlon Professionals

Barvy této značky mají v jejich složení mnoho užitečných složek (kapalné krystaly, pigmenty se zpožděným účinkem, bioaktivní aktivátory atd.), Které napájejí prameny a obnovují jejich strukturu. Revlon Professionals poskytuje přesné přizpůsobení barev. To se často používá k malování přes šedou barvu.

Kadus Fervidol Brilantní

Vznikl docela nedávno, tato módní novinka se již podařilo získat spoustu zpětné vazby od zákazníků. Složení barviva zahrnovalo minerály, olejové extrakty, přírodní sloučeniny solí, přírodní vosky a aktivátory s peroxidem vodíku. Aktivátory nabarví prameny a vosku je utěsněny. Díky této "práci" se vlasy stávají hladkými a lesklými a barvivo není dlouhé. Linie Kadus Fervidol Brilliant má 50 barev - od blond až po brunet.

Igora z Schwarzkopf

Profesionální bezammiachnaya barva Igora nabízí pestrou barevnou paletu. Ve svém složení najdete dvě aktivní složky (oxid křemičitý a biotin), které zpomalují stárnutí pramenů, stejně jako zesilovač barvy. Vlasy po barvení se stávají silnými a pružnými.

Cutrin pak

Základem této finské barvy je arktický brusinkový esenciální olej, který má řadu užitečných vlastností. Prodlužuje mládí pramenů, zabraňuje jejich křehkosti, posiluje a usnadňuje česání.

Selektivní profesionál

Italské minerální zjasňující barvivo Selective Professional bylo vytvořeno speciálně pro běžné vlasy. Umožní to být okamžitě objasněno na několik tónů, aniž by bylo zapotřebí mnoho vlasů.

Estel

Ruská značka Estelle splňuje všechny standardy. Je to cenově levnější, ale kvalita není nižší než u cizích vzorků. Barvivo zahrnovalo guarany, zelený čaj a keratinový komplex. Každá z těchto složek vyživuje prameny a léčí jejich strukturu.

Garnier barevné lesk

Má smetanovou texturu, obsahuje brusinkový extrakt a arganový olej. Garnier Color Shine nabízí 16 odstínů a dělá vlasy jasné, měkké a hedvábné.

Londa barva

Barva Londa je tónovaná barva, která nabízí až 37 odstínů. Jádrem tohoto nástroje jsou mikrokuličky, které vám umožňují vytvářet jasné barvy.

Faberlic

Společnost Faberlik má také paletu barev, ve složení které není amoniak. To vlasy nezkazí a nasycuje je leskem a posiluje kořeny. To je možné díky mnoha výtažkům - lotos, aloe, ginkgo biloba a slunečnice.

Barvivo na vlasy neobsahující amoniak dává dobrý výsledek, pouze pokud je správně používáno. Zapamatujte si několik pravidel!

 • Pravidlo 1. Barva by měla být aplikována na kontaminované prameny bez zbytků stylingových výrobků a jiných kosmetických prostředků. V opačném případě nemusí být odstín jednotný. Existuje možnost, že barva bude zcela odlišná, protože nikdo z nás neví, jak se barvivo bude chovat při styku s kůží a lakem.
 • Pravidlo 2. Barvivo je impregnováno celou délkou tak, aby nebyly žádné mezery.
 • Pravidlo 3. Udržujte kompozici po dobu půl hodiny, poté omyjte šamponem.
 • Pravidlo 4. Na konci procesu potřebujete dobrý balzám, který může zvýšit účinek olejů a vitamínů.
 • Pravidlo 5. Při nákupu barvy zkontrolujte jeho složení. Pokud na obalu uvidíte benzonát sodný nebo aminy, nemusíte mluvit o jemném zbarvení.
 • Pravidlo 6. Pro těhotné ženy doporučujeme mírně snížit čas (přibližně 20 minut). Stejný časový interval je dostatečný, když jsou vlasy příliš tenké a řídké.

Po každém česání najdete na chlupu celé trsy volných vlasů? Díky této masce zapomenete na tento problém!

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

Hodnocení nejlepších barev bez amoniaku na vlasy

Mít schopnost změnit barvu vlasů na přání srdce, aniž byste se obávali, že byste je změnili na bez života, to je malý sen nějaké ženy. Mnoho lidí chce experimentovat a měnit, ale škody na barvivových kompozicích pro strukturu chloupků se strachují a dělají takovou touhu ne tak atraktivní. Dnes existuje vynikající alternativa - sloučeniny bez amoniaku, jejichž použití nejen nemá tak výrazný negativní účinek, ale dokonce pomáhá obnovit vlasy a učinit je zdravějšími.

Barva bez čpavku - co je to a co je jeho složení?

Amoniak se používá ve složení vlasových barviv jako látka, která zajišťuje pronikání pigmentu do struktury vlasů - zvyšuje váhy a v nich je upevněna, což zvyšuje stupeň citlivosti na barvicí kompozici. Nevýhodou je, že po tom, co váhy prostě nemohou být přirozeně uzavřeny, vlasy nakonec zůstávají nadměrně sušeny a vypadají bez života. Prostředky bez amoniaku neobsahují tuto nebezpečnou složku, nahrazují se bezpečnějšími a šetrnějšími látkami (nejčastěji se jedná o monoethanolamin), které nevyvolávají takové závažné destrukční změny struktury vlasů.

Nepochybně nelze říci, že prostředky bez amoniaku jsou zcela neškodné - jde o chemické směsi, které mohou mít negativní účinek, ale značně se liší ve škodách. Měkké barvy často obsahují velké množství přírodních složek, které přispívají ke zlepšení stavu vlasů. Může se jednat o řadu olejů, rostlinných výtažků a komplexů vitamínů.

Přehled nejjemnějších barev vlasů a jejich palet

Bezpečnost barvy je důležitým argumentem pro nákup jedné nebo druhé krabice s nástrojem, ale výrobek a další vlastnosti produktu jsou také důležité. Pro kupujícího je důležitý odstín, schopnost koupit všechny součásti kompozice na jednom místě, další pečující vlastnosti. Pro snadnější výběr vám nabízíme seznámení se seznamem nejoblíbenějších produktů této kategorie.

Estel Sense De Luxe (Estelle)

Barva bez amoniaku profesionální značková kosmetika pro vlasy Estelle je k dispozici v tubách o objemu 60 ml. Chcete-li použít, musíte si zakoupit speciální aktivátor od stejného výrobce. Výsledek zbarvení je zcela totožný s přislíbenou barvou v paletě, podle pravidel barev, odstín je nasycený a rovnoměrný. Vzorec obsahuje složky přísad péče: avokádo a olivový olej, pantenol, které společně poskytují komplexní ochranu vlasů před vnějšími negativními vlivy, vyživují a hydratují, obnovují strukturu a přirozenou elasticitu. Po barvení vlasů se stává měkkým a lesklým.

L'Oreal Creme Gloss (L'Oreal)

Výrobek je výrobcem postaven jako lak, který nejenže dodává krásnou barvu s přirozeným leskem, ale také zdravý vzhled chloupků. Vzorec bez amoniaku dává trvalý výsledek, který se udržuje až 30krát více než použití šamponu. Vhodný pro všechny typy vlasů a vzhledem k výskytu včelích královských želé je vyživuje a dává krásný zdravý lesk. Kompozice také maluje přes šedé vlasy. Paleta je poměrně široká a sestává z přírodních, přirozených odstínů, které vám umožňují dosáhnout nejpohodlnějšího výsledku. Smetanová struktura kompozice během používání nátěru je snadno rozložena na hmotnost vlasů a neteče.

Matrix Socolor Beauty (Matrix) pro šedé vlasy

Profesionální barvivo díky autorské technologii umožňuje získat jasný a jednotný odstín vlasů, který se přizpůsobuje přirozenému: pigmenty, které se samy nastavují, reagují s přirozenou strukturou vlasů.

S jeho pomocí je možné malovat všechny typy vlasů s obsahem šedých vlasů až 50 procent. Paleta s velkým počtem odstínů umožňuje vybrat nejvhodnější volbu z bohatých tmavých až stylových jasů. Jojobový olej je součástí komplexu péče, který má příznivý účinek na stav vlasů a zdůrazňuje jeho přirozený lesk.

Tónování MATRIX Color Sync pro blondýnky

Krém bez amoniaku je vhodný pro korekci barvy vlasů, která byla namalována dříve, a pro vytvoření nového odstínu pro vlasy, který nebyl objasněn. Můžete použít barvu k obnovení barvy dříve používaných odolných barviv, ale pomocí bezpečnější metody. Kompozice zahrnuje ceramidy, které se starají o strukturu chloupků, které jsou schopné naplnit porézní oblasti, vyrovnat povrch a tím podpořit jednotné zbarvení a následný nápadný lesk.

Garnier barva Shine (Garnier)

Výrobce slibuje, že složení tohoto nátěru bez amoniaku nejen dodá vlasům požadovanou barvu, ale také nepoškozuje, což zajišťuje také přirozený zdravý lesk. Přísady obsahují přírodní ingredience: brusinkový extrakt a arganový olej, které mají pečující a regenerační účinek. Nástroj je vhodný pro natírání částečně šedých vlasů, při změkčování změněných vlasů. Paleta je reprezentována téměř dvěma tuctami krásných odstínů, které dokážou nejúčinněji zdůraznit přirozenou krásu ženy.

Syoss Oleo Intense (Cieces) odolný

Inovativní koncepční produkt firmy Ciez je barva s trvalým účinkem, jehož efekt je založen na zabudování do speciálního oleje-aktivátoru. Složení barvy používá přírodní čisté oleje, které zvyšují účinek barviva, poskytují hlubší penetraci barevných částic do struktury vlasů a také umožňují dosažení měkkosti a lesku. Barva je homogenní a nasycená a proces nanášení barvy nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - má krémovou konzistenci a není přítomna žádná nepříjemná chuť amoniaku. Tento výrobek je také vhodný pro barvení šedých vlasů.

Seznam dobrých barev bez amoniaku

Navíc k výše popsaným inkoustům existuje také mnoho méně kvalitních kompozic bez amoniaku, které umožňují dosažení vynikajících výsledků barvení. Je také třeba věnovat pozornost:

 • Kapusová náprava s extraktem ženšenu a bílkovin z rýže;
 • profesionální barva od goldwell;
 • krémová barva od Faberlik;
 • Schwarzkopf Igor pro intenzivní barvení tónu na tón apod.

Pokyny pro barvení vlasů doma

Barviva na vlasy mohou být používána doma a nezáleží na tom, zda je zakoupena profesionální kompozice z Matrix nebo pravidelná z Vella - oba mohou být použity, hlavní věcí je vědět, jak to udělat. Správný výběr barev a provedení samotného procesu barvení dosáhne nejlepšího výsledku i bez velkých zkušeností.

Jak udělat malování na vlasy

Samotný barvicí proces a jeho vlastnosti jsou popsány v návodu, který je připojen ke každé barvě barvy od jakékoliv společnosti. Podmínky se mohou lišit i u podobných výrobců, například některé přípravky se vyžadují na suché vlasy a některé na vlhké vlasy. To je důvod, proč je zcela nezbytné přečíst si pokyny, a to i tehdy, když jste již několikrát namalovali hlavu.

Samotný postup zahrnuje několik kroků:

 1. vlasy se připravují podle potřeby;
 2. pak je nutné barvicí kompozici smíchat s oxidačním činidlem (mohou být dodávány ve stejném balení, jako například v produktech Londa nebo prodávány samostatně, jako v profesionální sérii Estelle);
 3. na pokožku podél linie vlasů je aplikován mastný krém, který chrání před barvením;
 4. vlasová hmota je rozdělena na řezy a aplikace je spuštěna speciální štětkou - nejprve pomocí vytvořených děr od čela po zadní část hlavy;
 5. pak je složení rozloženo po celé délce vlasů a toto by mělo být provedeno opatrně, aby bylo barvivo rovnoměrně položeno;
 6. po nanesení výrobku stárne na hlavě (čas je uveden v pokynech), po kterém je omyt;
  vlasy musí být dodatečně ošetřeny balzámem.

Jak rychle umyt nežádoucí barvy

Barvy bez amoniaku jsou méně odolné ve srovnání s klasickými barvivy, proto jsou omyty poněkud rychlejší. Pokud však výsledný odstín nepatřil okamžitě a není tu potřeba jít s ním asi měsíc, můžete použít tyto prostředky:

 • speciální chemické promývání;
 • lidové prostředky (rostlinné oleje, pivo, kefír, voda okyselená citronem nebo octem atd.).

Jak často můžete barvit vlasy

Vzhledem k relativní neškodnosti kompozice a jejích příznivých vlastností pro stav vlasů není překvapující, že se může používat mnohem častěji než běžné formulace s amoniakem. Odborníci doporučují opětovné použití nátěrových hmot, když odstín začíná ztratit svou intenzitu, aby se udržel neodolatelný vzhled nebo je touha měnit v jednom směru.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Při barvení vlasů normální barvou nejsou to sloučeniny, které se dostanou na kůži, ale nebezpečné výpary amoniaku uvolněné během postupu jsou škodlivé. Používání přípravku bez amoniaku je tedy možné během těhotenství, ale doporučený postup je stále nemožný. Před přijetím takového rozhodnutí byste se měli poradit se svým lékařem. Je také nutné vyhnout se barvení v prvním trimestru, kdy je plod nejvíce ohrožen vnějšími vlivy.

Recenze

Tanya: Byl jsem obarven v salonu s vlasy Matrix, zpočátku jsem byl s výsledkem spokojen. Ale co se týče mě, už příliš rychle je barva vymačkána a stává se nějakým způsobem nepochopitelná, v ní není zachována žádná jasnost a nasycení.

Irina: Měla jsem italskou barvu bez čpavku, bohužel, už si nepamatuji jméno a bylo to skvělé. Nějak mi dali pár balíčků a já jsem jí dlouhou dobu maloval. Teď se snažím najít náhradníka a doposud mi Estel jen vyhovuje svým vlastnostem.

Marina: Chci říct, že odolný Ciez je jen zázrak! Nevím, jak a kde přišli s tím, ale plní všechny své úkoly na maximum - barva je krásná, vyrovnaná a opravdu odolná. A při použití žádného špatného zápachu!

Barvy na vlasy bez amoniaku: top 10 značek

Barviva bez amoniaku jsou ideální pro ty, kteří pravidelně barví vlasy a obávají se jejich bezpečnosti. Nedávno byla výroba barvicích prostředků pro vlasy bez přídavku amoniaku považována za nemožnou a počet společností vyrábějících takové zboží by mohl být počítán na prstech. Nyní se situace zlepšila a na regálech obchodů najdete několik barev bez amoniaku od různých výrobců. Nyní stojí za to zjistit, jaká je lepší formulace bez amoniaku a jakou možnost zvolit pro barvení.

Něco o nátěrech bez čpavku

Amoniak je chemická sloučenina dusíku a vodíku. Látka se přidává tak, aby vlasy byly rychleji namočené pigmentem barviva. Ano, tato barva se nezmizí ani měsíc po prvním malování. Ale je tu nuance: sloučenina amoniaku ničí strukturu vlasů na molekulární úrovni. Výsledkem jsou bezvládné, slabé a křehké prameny, které nelze aplikovat.

Barviva na vlasy bez amoniaku používají jeho deriváty, které jsou mnohem měkčí. Většina výrobců používá ethanolamin. Vzhledem k velké velikosti molekuly látky téměř nepronikují do vrstev pokožky, ale pomáhají kvalitě barvit vlasy.

Barvivo bez amoniaku je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou unaveni neustálým podrážděním pokožky hlavy a obarvenými vlasy. Ano, není tak odolný jako amoniak, ale schopnost současně malovat a léčit to může být odpuštěno. Většina salonů již přešla na takové barvicí kompozice.

Nejlepší značky barev bez amoniaku

Několik výrobců zcela opustilo používání amoniaku ve svých produktech. Jejich barvy jsou bezpečné, neobsahují toxické látky a alergeny. Ti, kteří již dávno chtěli přejít z kompozic na barvení amoniaku na méně benigní, by určitě měli přečíst tento seznam.

L'oreal Casting Crème Gloss

Produkty L'oreal již dlouho vyrábějí barvy vlasů bez amoniaku. Důvěryhodnost kupujících získala dostupnou cenu a dobrou kompozici. Paleta se skládá ze 30 odstínů, z nichž jsou jasné a přirozenější a klidnější tóny.

Krémové barvivo je snadno rozptýleno mezi vlasy a nerozšíří se. L'oreal Casting Crème Gloss se můžete bez problémů zabarvit. Výrobek necítí drsný, má lehkou nenápadnou vůni. Součástí jsou také pečující součásti, které léčí poškození v různých vrstvách vlasů a hluboce zvlhčují.

Matrix Color Sync

Tato značka je o nic méně populární než výrobky L'Oreal. Barvivo na vlasy má také dobrou kompozici a širokou paletu barev, ale fanoušci Matrix Color Sync to nejen ocení. Díky svým speciálním komponentám barvicí kompozice utěsňuje váhy, čímž vlasy jsou hladké a rovnoměrné. Tento efekt se nazývá "zasklení". Z důvodu utěsnění váhy se barva dlouho neumyje a zůstává tak jasná a nasycená.

Matrix Color Sync dokonale ladí přes šedé vlasy a dobře tónuje. Výsledkem správného používání laku - lesklé a dobře upravené vlasy s bohatým a rovnoměrným odstínem.

Estel Sense De Luxe

Tato značka je obzvláště oblíbená u kadeřníků a majitelů kosmetických salonů. V paletě 75 barev, které lze vzájemně smíchat, aby bylo dosaženo přirozenějšího výsledku. Barvicí struktura nespočívá v ceně, neuznává kvalitě dražším kolegům. Estel Sense De Luxe nepatří do kategorie superrezistentní, jasnost barvy bude postupně vypláchnuta, ale světlý odstín vlasů zůstane po dobu až 2 měsíců.

Barva je ideální pro barvení po celé délce a pro tónování jednotlivých pramenů. Díky jemnému složení přitahuje produkt dívky s tenkými křehkými vlasy a citlivou pokožkou hlavy. V Estel Sense De Luxe byly přidány keratin, vitamínový komplex, výživné oleje a panthenol, které ošetřují vlasy a zjemňují a lépe upravují vlasy.

Garnier barva Shine

Společnost dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, a proto je třeba si uvědomit, že jsou bez amoniaku. Barva má mastnou strukturu, která je dobře rozložena do vlasů a neteče. Jedna z výhod Garnier Color Shine - mnoho odstínů a nádherné vlasy po barvení.

Existuje však nevýhoda: výrobek firmy Garnier není vůbec odolný. Po dvou týdnech začne jasná barva rychle klesat a budete muset znovu namalovat hlavu. Některé dívky, které si vybraly jasné odstíny, si stěžovaly, že barvené vlasy po umytí potříslily utěrkou. S největší pravděpodobností je záležitost v přirozeném složení: v laku nejsou jednoduše žádné součásti, které by umožňovaly dlouhou dobu držení. Ale výživné oleje a brusinkový extrakt vyléčí vlasy poškozené žehličkami a čpavkovými barvivy.

Schwarzkopf Nectra Color

Společnost vyrábí produkt pod sloganem "zcela neškodný a odolný". Jasný odstín trvá měsíc (což je již dostatečně dlouhé pro barvy bez amoniaku) a v kompozici nejsou žádné toxické látky. Bio oleje a květinový nektar pronikají strukturou vlasů, léčí je zevnitř a dodávají jim hladkost a hedvábnost.

Existují však významné nedostatky. Barevná paleta není tak široká jako u jiných firem a světlé barvy někdy zcela nezbarví vaše vlasy. Ale tmavé odstíny jsou různé saturace a hloubky. Nectra Color je ideální pro ty, kteří preferují barvení vlasů v tmavých odstínech a blondýny si mohou vybrat jiný výrobek.

CHI Infra No Lift

Výrobek je prémiová kategorie, ale plně ospravedlňuje jeho hodnotu. Revoluční vzorec umožňuje současné barvení a ošetření vlasů. A to není trik na trhu! Výsledek po barvení je srovnatelný s vysoce kvalitní biolaminací. Kromě hladkých a dobře upravených vlasů se dívka dostane do nového světlého odstínu.

Široká paleta barev umožňuje vybrat perfektní barvu, ať už je klidná, přirozená nebo světlá a neobvyklá. CHI Infra No Lift je dobře distribuován, maľuje všechny vlasy. Barvicí kompozice se dokáže vyrovnat i s pórovitými a poškozenými vlasy, na kterých je obarvena druhá barva. Ideální jak pro profesionální, tak i pro sebe-barvení.

Kapous Non Ammonia

Nástroj je součástí série Magic Keratin a je vyroben v Itálii. Mnoho dívek, které se pokusily o různé značky neamoniakálních vlasových barviv, se nakonec usadily na Kapousovi.

Kompozice obsahuje keratin, který umožňuje současně barvit a laminovat vlasy. V barevné paletě 60 tónů, které lze vzájemně smíchat. Každý si může vybrat vhodnou barvu, existují jak přirozené světlo, tak tmavé barvy, stejně jako různé odstíny červené, fialové a perleťové.

Cutrinova reflexe demi

Barva vyrobená kosmetickou společností ve Finsku získala srdce mnoha ženských fanoušků v Rusku. V kompozici není amoniak, ale je zde malinový vosk a polymery. Díky pečujícím komponentám je barva hladká, zvlhčená a dobře upravená.

V paletě 57 odstínů dobře promísí. Barva a oxidant se prodávají samostatně, takže je důležité, abyste nezapomněli koupit obě součásti. Barvící kompozice je poměrně úsporná a oxidační činidlo může být odebráno v litrech, takže Cutrin Reflection Demi je vynikající pro použití v kosmetických salonech.

Mild Tech "selektivní"

Barva vyrábí italská společnost TRICOBIOTOS. Specialisté vyvinuli speciální vzorec, který zaručuje, že zbarvení vlasů odpovídá balení na obalu (v případě potřeby s předběžným vysvětlením a přípravou vlasů). Jako součást žádného čpavku, ale je zde výtažek z bavlny a přírodního arganového oleje. Díky speciální formulaci barva dokonale zvlhčuje, vyhlazuje vlasové váhy a dělá prameny silné a lesklé.

Paleta barev je rozdělena do řady: přírodní, zlatá, měděná a další. To vám umožní pohodlně mísit barvu v podobném rozsahu barev. Celkem v paletě více než 60 odstínů.

Londa profesionální

Vyrábí se v Německu známou kosmetickou společností. Bezbarvý nátěr dokonale maskuje šedé prameny, tón je jasný a nasycený, není potřeba přebarvit. Kompozice obsahuje keratin a vosk, které doslova spárují váhy na vlasy a dělají je super hladké a dobře upravené.

Stejně jako většina profesionálních barev se prodává odděleně od oxidačních činidel. Pro kosmetické salony je vhodná velká oxidační banka, pro domácí použití doporučuje výrobce koupit malé lahve o objemu 60 ml. To je velmi výhodné, mnoho lidí používá profesionální barvu Londa Professional pro vlastní barvení.

Výhody a nevýhody kompozic bez amoniaku

Navzdory bezpečnosti je barvivo pro vlasy bez amoniaku poměrně specifické a má výhody i nevýhody. Hlavní výhody:

 • neexistuje ostrá, dusivá amoniaková "chuť";
 • barva nezničí vlasy zevnitř, nedráždí pokožku hlavy;
 • ingredience přírodní péče jsou často přidávány do kompozice;
 • můžete kombinovat barvy mezi sebou, abyste získali nové tóny;
 • vysoce kvalitní značky v kompozici nemají toxické látky, takže mohou být natřeny v době plodu nebo laktace.

Ale v masti je několik mouch. Barviva na vlasy bez amoniaku jsou považovány za nestabilní: po 6-8 propláchnutí barva ztrácí saturaci a stává se bezvýrazná. Pokud byly vlasy již dříve natřeny odolnou barvou v tmavých nebo jasných barvách, složení bez amoniaku nebude moci poprvé pokrýt předchozí barvu. Profesionální lak bez přídavku amoniaku je drahý, ale také udržuje vlasy delší - až jeden a půl měsíce.

Zvažte, zda výše uvedené znevýhodňuje závažné nedostatky - vyřešit dívky, které hledají perfektní barvicí kompozici. Ale většina si myslí, že pro zdravé a krásné vlasy, můžete trochu přeplnit a aktualizovat barvu častěji.

10 nejlepších profesionálních barev

Charakteristika v žebříčku

Profesionální produkty pro barvení vlasů, na rozdíl od univerzálních (domácích) barviv, byly původně navrženy výhradně pro zkušeného kadeřníka a jen málokdy zasáhly regály maloobchodních kosmetických masových trhů. Dnes se situace trochu změnila a nyní každá žena si může dovolit získat potřebný odstín od firmy specializující se na výrobu přípravků pro použití v salonu.

Co dělá profesionální barvy odlišné od domácích a lze je používat doma? Podívejme se na všechny klady a zápory prof. barviva:

 • finanční prostředky na kadeřnické služby původně neobsahují peroxid vodíku. Zkušený barevník přidává správné množství oxidačního činidla na základě specifické struktury, tloušťky a přirozeného tónu, stejně jako s přihlédnutím k intenzitě barvy, kterou chce klient získat v důsledku barvení;
 • profesionální přípravky obsahují velké množství přípravků pro péči o pleť - přítomnost regeneračních komplexů umožňuje snížit negativní dopad procesu, udržet vlasy zdravější a "živé";
 • při použití prof. Barvy barvy budou rovnoměrně a rovnoměrně rozloženy na vláknech - to je usnadněno stabilizačními činidly v kompozici, které jsou zaměřeny na snížení rychlosti reakce.

Kromě toho jsou profesionální barviva odolnější, nemají takovou ostrou "chemickou" chuť, jako domácnost, a mohou být smíchány, aby vlasy měly neobvyklou stín. Nevýhody tohoto druhu kosmetického výrobku lze nazvat velmi nákladnými náklady a dostatečnou komplexností v aplikaci, protože technologie barvení vlasů vyžaduje určité znalosti a zkušenosti v oblasti kadeřnictví, které mají pouze odborníci.

Připravili jsme pro Vás nejlepší z nejlepších a nejoblíbenějších profesionálních barviv na vlasy, které jsou rozděleny podle cenové kategorie, typu a popularity. Při sestavování ratingu byly vzaty v úvahu:

 • trvání účinku;
 • značková paleta odrůdy;
 • složení laku (včetně obsahu přírodních prvků);
 • recenze kadeřníků.

Nejlepší profesionální barviva na vlasy

Téměř každý výrobce profesionálních produktů pro barvení vlasů nabízí barviva k prodeji ve třech cenových segmentech. Jedná se o barviva prémiové třídy, střední kategorie a levné produkty, které splňují všechny stanovené normy kvality, ale současně mají náklady o něco vyšší než náklady domácích barev. Během našeho názoru se seznámíme s několika nejlepšími představiteli rozpočtových značek, které pomohou změnit obraz žen bez značných investic.

4 Estel Professional ESSEX

Estel Professional ESSEX je jedna z nejoblíbenějších barev pro profesionální použití, kterou ruští zákazníci často vyžadují ve vyhledávačích. Domácí nástroj se vyznačuje cenově dostupnými náklady a velmi slušnou kvalitou. Kromě toho se produkty Estel nacházejí nejen ve specializovaných prodejnách, ale také na regálech běžných kosmetických oddělení.

Mnoho žen, které se pokusily o barvu této značky, zaznamenaly svou schopnost malovat přes šedé vlasy, aniž by vysypaly vlasy a přidaly objem a pompely. Nevýhodou může být přičítán nejdelší účinek akce (v průměru pigment drží na prameny až 3 týdny) a velmi silný pach amoniaku. Zbytek produktu plně splňuje všechny požadavky - rovnoměrné barvy, nedráždí pokožku hlavy a má velkou paletu odstínů. Estel Professional ESSEX je dodáván pouze s jednou trubicí látky, takže budete muset koupit ochranné rukavice a oxidant samostatně. Kapacita s barvou - 60 ml.

3 Indola Professional Blonde Expert

Profesionální permanentní barvivo Blonde Expert je jedním z produktů řady Indola Professional a je určen speciálně pro blondes nebo ty, kteří chtějí získat pouze barvu vlasů. Použití nástroje umožňuje zažít moderní integrovanou technologii lepení, která je zaměřena na zvýšení přírodní základny o 4-5 úrovní, přičemž významně snižuje riziko poškození kůžičky. Stíny řady Highlift a Pastel se snadno používají a pomáhají vám vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nepochybné výhody barvy mohou být také přičítány skutečnosti, že současně se rozjasňuje a zbarvuje.

Blonde Expert, stejně jako většina podobných kosmetických výrobků, může způsobit alergie, takže před aplikací je nutné zkontrolovat kůži pro individuální toleranci součástí léku. I přes veškeré úsilí výrobců není žádným tajemstvím, že blonďatá barvení způsobí maximální poškození vlasové šachty, takže blondýny potřebují ještě dvakrát více pozornosti, aby věnovali pozornost stavu vlasů. Profesionální stylisté doporučují aplikaci barvicího přípravku stejného výrobce po barvení, například masku pro obnovení Indola Color Leave.

2 Keen Color Cream

Odolná německá krémová barva Keen Color Cream dokáže dokonale zvýraznit přirozené barvy nebo zcela změnit obraz, zabarvení kudrlin v neobvyklém, jasném odstínu. Všechny barvy představené v profesionální sérii jsou správně smíšeny, takže každý módista si bude moci vybrat přesně ten tón, který bude dokonale vyhovovat jejímu preferencím a přizpůsobit vzhledové vlastnosti.

Kadeřníci často ve své práci používají Color Cream od Keenu, přičemž si uvědomují vynikající reprodukci barev, odolnost vůči vyblednutí a vyluhování (až 2 měsíce), přítomnost přírodních složek (mléčné bílkoviny) a také schopnost pomoci s intenzivním tonizováním (přidání oxidačního činidla 1, 9%). Barva se prodává ve velkých zkumavkách o objemu 100 ml, což obzvlášť potěší majitele dlouhých kudrlin, protože jejich jednotné zabarvení nemusí být dostatečné pro lahve standardních velikostí. Podle hodnocení jsou většina zákazníků spokojena s tímto nástrojem. V některých komentářích najdete komentáře o složitosti mytí pigmentu z otevřené kůže, takže při aplikaci byste měli být obzvláště opatrní.

1 Kapous Professional

Výrobky ruské značky Kapous se osvědčily v oblasti barvení vlasů i v domácnosti. Profesionální řada obsahuje více než 100 odstínů, obsahuje minimální množství čpavku, velmi pečlivě, ale zároveň účinně barví vlasy od kořene až po špičku. Navzdory tomu, že je podle našeho názoru nejlevnějším barvivem, podle recenzí kadeřníků je Kapous Professional jedním z nejlepších ve své kategorii.

Barva má tlustou strukturu, která po míchání s oxidem přechází na měkčí, smetanou strukturu. To neteče, je snadno aplikovatelné a je rozloženo v kudrlích. Po nanesení vlasů zůstává hladké a lesklé, dochází k mírnému působení laminace. Z přírodních složek uvádí výrobce přítomnost výtažku ženšenu a rýžových bílkovin. Díky těmto komponentám nedochází k žádným negativním účinkům v podobě dělených konců nebo dehydratace po aplikaci nástroje. Barva se postupně odstraňuje, aniž by se zanechaly skvrny a holé skvrny. Průměrná doba rezistence - až 6-8 týdnů.

Nejlepší profesionální barvy vlasů s amoniakem

Přítomnost amoniaku (nebo amoniaku) v kompozici je určena k "uvolnění" těla vlasů, což umožní barevnému pigmentu proniknout co nejlépe do vrstvy šupiny. Takové barvy zaručují dlouhodobější účinek, pečlivěji obarví šedé vlasy, ale také mají řadu nevýhod v podobě možného popálenin nebo dráždění sliznice pokožky. Pokud nemáte alergickou reakci na čpavek a nebudete barvit vlasy více než jednou za 2 měsíce, doporučujeme seznámit se s TOP nejlepších profesionálních barviv při dlouhodobé expozici.

3 Farmavita Life Color Plus Profesionální

Life Color Plus od italské značky Farmavita je permanentní barva smetanové barvy, která je založena na pokročilé technologii navržené tak, aby minimalizovala škodlivé účinky amoniaku bez ztráty intenzity barvy. Pro tyto účely vývojáři přidali ke složení oligopeptidů plodu Bertholetia Excelsa (Brazilská ořech), které jsou schopny proniknout do vlasové kůžičky a vytvořit ochranný film na pokožce hlavy. Díky tomuto procesu je epidermis méně ovlivněna chemickou léčbou, a proto snižuje riziko podráždění a zánětu kůže. Kromě toho při výrobě nátěru s použitím pigmentu s vysokým stupněm rozptylu, který snižuje celkové množství škodlivých látek.

Rozsah barev se skládá ze 110 nádherných odstínů. Při malování šedé vlasy výrobce slibuje až 100% pokrytí. Vlasy po proceduře zůstávají světlé, naživu, nejsou zmatené a lze je snadno česat. Lék je prodáván v jasně ozdobných tubách označujících číslo tónu. Zřejmě za účelem uložení výrobce vytištěn návod k použití není na samostatném listu, ale uvnitř kartonu obalu, který okamžitě snížil použitelnost nástroje. Z důvodu této drobné chyby nelze přiřadit Life Color Plus statusu nejlepších, ačkoli to je nejjemnější barva v našem žebříčku.

2 Lisap LK Anti-Age Creamcolor

Dalším zástupcem italského kosmetického průmyslu, který se podílí na našem TOP, je barvivo pro barvení šedých vlasů Lisap LK Anti-Age Creamcolor. Lék byl vyvinut s přihlédnutím ke změnám souvisejícím s věkem, kvůli nimž jsou ženy kudrlinky méně elastické, jsou suché, tenčí a ztrácejí schopnost plné barvení. Paint od Lisap může nejen vizuálně zlepšit vzhled vlasů, ale také pomáhá vyrovnat se s touto nepříjemnou situací. Vlastní systém PHYTO-ENHANCER poskytuje hlubokou penetraci účinné látky i do nejvíce nereagujících vláken, v důsledku čehož barvicí pigment zcela pokrývá šedé vlasy a zajišťuje dlouhodobý a trvalý účinek.

Nástroj má smetanovou strukturu, dobře se spojuje s oxidačním činidlem, rychle se omyje pokožkou a v procesu nezpůsobuje pocit pálení. Má bambucké máslo, jojobu a kokosový olej. Paleta se skládá ze 16 epizod, 113 odstínů a 7 mixtonů. Barva se prodává v tubách o objemu 100, 75 a 60 ml.

1 profesionálové Wella Illumina Color

Profesionálové Illumina Color je vysoce kvalitní kosmetika, která spojuje ohromující dlouhodobý efekt s nejjemnějším působením. Tato droga byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých poznatků, takže Wella uvolnila super-odolnou barvu "ve světle", která může poskytnout lesk a vnitřní lesk dokonce i pramenům se zraněnou strukturou. Patentovaná technologie Microlight chrání vlákna, vyživuje vlasy a udržuje optimální vodní rovnováhu nezbytnou pro jejich zdravý vzhled a správný růst.

Uživatelé si všimli, že pokud se Illumina Color aplikuje v souladu s doporučeními výrobce, pak při barvení v jednom tónu můžete dosáhnout elegantního laminování, které dodá vlasům dobře upravený a ušlechtilý lesk jako po návštěvě nejdražšího salonu. Barvivo se zředí oxidem v poměru 1 ku 1, doporučeným časem expozice - od 30 do 40 minut. Objem jedné lahvičky je 60 ml.

Barva zůstává na vlasu až 2 měsíce, postupně snižuje intenzitu pigmentace, ale zanechává rovnoměrný povlak a příjemný pocit jemné péče. Pro takovou řadu pozitivních vlastností si Wella Illumina Color zasluhuje být nazývána nejlepším ze série profesionálních produktů, které lze úspěšně aplikovat doma.

Nejlepší barvy vlasů bez amoniaku

Barvy bez amoniaku patří do kategorie polozrezivé - nepronikují hluboko do vlasů, ale prostě obalují, čímž chrání kudrlinky před škodlivými účinky chemikálií, chrání jejich strukturu, zdraví a přirozenost. Hlavní nevýhodou těchto barviv je spíše krátkodobý účinek. Po 3-4 týdnech budete muset zopakovat postup barvení znovu, protože tentokrát barvivový pigment téměř zcela umyje vlasy.

3 Matrix Color Sync

Přípravky americké značky Matrix se nacházejí téměř ve všech salonech naší vlasti, neboť pod značkou této společnosti se vyrábí velké množství různých profesionálních produktů pro péči o vlasy. Barevný syntetický krém bezammiachnaya obsahuje optimální množství ceramidů, což umožňuje obnovit poškozené oblasti, vyplňovat pórovitost a vytvářet hedvábnější a rovnoměrnější strukturu vlasové šachty. Jedná se o nejlepší variantu barvení pro dívky, jejichž kadeře jsou tenké nebo poškozené, protože kromě komplexu přírodních lipidů je složení přípravku dodatečně obohaceno živinami a ochrannými látkami. Barva je vynikající pro vytváření nových odstínů na přirozených vlasech a může být použita pro korekci barev na pigmentovaných barvách.

Použití technologie Color Sync pomůže blonďatým děvčatům rozšiřovat svůj obraz získáním silného odstínu na předbělených nebo rozjasněných pramenech. V kombinaci s jinými barvami tohoto výrobce můžete provádět libovolné barevné tónování, což vám dává účes lesklý jas a atraktivitu. Doporučuje se používat s aktivátorem krému Color Sync. Objem prostředků - 90 ml.

2 Schwarzkopf Profesionální Igora Royal

Měkké trvalé barvivo bez čpavku, vyrobené s využitím exkluzivní technologie Schwarzkopf, je inovativní výrobek, který může drasticky změnit barvu vlasů a obnovit bilanci lipidů během barvení. Složení nátěru obsahuje velké množství přírodních ingrediencí určených pro intenzivní zvlhčování, výživu a ochranu vlasů před vnějšími faktory. Kombinace extraktu z hroznového oleje šetrného k životnímu prostředí, moringa z mikroskopických olejnatých semen, oxidu křemičitého a biotinu narušuje proces stárnutí a vlasy jsou pružnější a silnější.

Podle recenzí kadeřníků se Igora Royal dobře hodí a nerozšíří se během aplikace, nezhoršuje pokožku hlavy, nezpůsobuje alergie a zaručuje získání zvoleného odstínu. Zvláště ocenil tento vývoj dívky s lehkým typem barvy - při nátěru blond vlasů na blond, barva není žlutá a má vynikající pigmentaci. Pomocí tohoto barviva bez čpavku lze dosáhnout 4-tónového vyjasnění. Prostředky mají příjemnou květinovou vůni, je vydáváno v tubách o objemu 60 ml.

1 L'Oreal Professionnel Diarichesse

Diarichesova barva od legendární francouzské společnosti L'Oreal získala nejpozoruhodnější zpětnou vazbu jak od esa kadeřníků, tak od obyčejných žen, které se namalovaly. S tímto alkalickým barvivem na tón můžete snadno zbavit prvních šedých vlasů a dodat přirozeným vlasům více syté přírodní odstíny s příjemnou záře, která je patrná i na původní tmavé bázi. Dobře promyšlený vzorec vám umožňuje zesvětlit až 1,5 a maximalizovat ztmavnutí až 4 tónů. Krycí vrstva ideálně zakládá na dříve namazaných zámcích, nezanechává žádný dojem o regrown kořenech a je vhodná pro ošetření obzvláště citlivých a poškozených kadeří.

Paleta L'Oreal Professionnel Diarichesse obsahuje velký výběr mléčných, pěnivých, béžových, hnědých, červených, švestek a mědi v teplých a studených odstínech, které jsou neustále aktualizovány a aktualizovány novými. Barva se dlouho nepožívá, protože pigmenty pronikají hluboko do vlasů a objevují se zvenčí a fixují dlouhotrvající efekt. Objem tuby - 50 ml.

Pro Více Informací O Suché Vlasy