logo

Registrace

Obecně kupuji různé džbány babičky Agafya a 100 receptů krásy jsou vždy jiné. a jednou týdně mastím vlasy s rostlinným olejem. Můžu olivu)))

Po oleji je obtížné vlasy samozřejmě umýt, ale balzám je nutné. zkusit)) 0

fjulia20
Teta a dehtové mýdlo nevysuší vlasy?
Mám problém s vlasy v tom, že je umyji a poté je suším vlasy, protože Chci mít vlasy položené
Nedávno začaly problémy: vlasy vypadají jako houba (přidám, že občas barvam na vlasy, snažím se u kadeřníka, ale někdy se stává, že jsem také barvil vlastní regrown kořeny.), Rozdělili se.
začala kupovat různé šampony: koně, a Estelevskie, a. (a vždy koupit všechny druhy masky, kondicionéry stejné série jako šampon.), ale vlasy nebyly příjemné.
rozhodl v létě, aby jim dal odpočinek, tj. Nenambaloval jsem ho, zřídka jsem ho vysušil vysoušečem vlasů;
tady na stránkách jsem četl o dehtu mýdlo, pak v Okey to chytil mé oko, koupil (cena je levná, to je pro vlasy a tělo), když jsem si jej umyl jednou cítil vůně lázně (tak mluvit), mám to opravdu rád.
mýdlo je

a také začal používat vlasový olej
takhle
Odkaz
šťastný jako boa constrictor.

Šampon farmaceutického šamponu - střet?

Stává se tak, že 70% všech vlasových produktů v mé nabídce pochází ze šamponů.

Dřív, když byla tráva zelenější a všichni žili lépe, potřeboval jsem pouze šampon pro péči o vlasy a to bylo všechno. Vyhledávání šťastná minulost Ideál stále pokračuje. Z tohoto důvodu je můj výběr šamponů velký a rozmanitý. Shampoomania a přesvědčení, že všelék začal procházet šamponem, ale sbírka a zkušenosti zůstaly.

Často slyším příběhy o tom, že potřebují jen šampon, který potřebuje jen péči, a ještě dříve mýdlo, a každý měl tlusté a krásné vlasy. Kosmetický průmysl se rozrůstá, výrobky se množí a někdy chcete říkat stop, je to zatracené univerzální spiknutí.

Zhoršení života, ekologie, jídlo - smutné. A zdá se, že všechno je jasné a kupujete vše, co potřebujete tolik litrů dále, ale jsou zde i lidé, kteří se i nadále umyjí mýdlem. Jejich srst je super a kůže je normální a určitě vůbec necítí špatně. A žijí s vámi ve stejném domě, umyjí se stejnou vodou, dýchají stejným smogem. Jak?

Pro mě je tato otázka otevřená. A budu hledat další odpovědi.

Na trhu je mnoho dobrých produktů a tento portál pomáhá oddělit pšenici od plev. No, já také přispěji kousek. Bude to o farmaceutických šamponech.

Moje vlasy jsou zvlněné, barvené, nízko porézní. Skalp je mastný, velmi rozmarný, alergenní. Vlasy rostou špatně a bez stimulace klesají.

VICHY Dercos Intenzivní šampon proti lupům proti šermu pro citlivou pokožku hlavy

Účinně bojuje proti lupům a jemně uklidňuje pokožku hlavy.

Popis
Vzorec proti lupům bez síranů jemně ovlivňuje pokožku hlavy, uklidňuje ji. Vzorec je obohacen o Pirocton Olamine, který působí na houbu, která způsobuje lupy. Bez barviv. Paraben zdarma.

Složení
Pirocton Olamin,
Bisabolol,
Kyselina salicylová
Termální voda VICHY SPA.

Způsob použití
Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, masírujte, nechte 2 minuty, opláchněte vodou. Během aplikace na odstranění lupin - 2-3 krát týdně po dobu 4 týdnů. Pro profylaxi jednou týdně.

Účinnost
- účinná proti lupům po 1. aplikaci *
- zabránit opětovnému vzniku lupů během 6 týdnů **
- Zklidňuje pokožku hlavy, čímž eliminuje svědění
Výsledky jsou prokázány klinicky, testovány pod dohledem dermatologů.

Výsledky jsou prokázány klinicky, testovány pod dohledem dermatologů.
* Spotřebitelský test, pravidelné užívání po dobu 2 týdnů, Itálie
** Klinický test


Léčivý vzorec s piroktonovým olemínem, ne docela, co mi vyhovovalo. Vzal jsem si ho k testování, abych zmírnil svědění a alergie. Vhodný pro mastné vlasy, vlasy nejsou přetížené a dokonce se zdají trochu suché. Potřebujeme Condera. Šampon má velmi příjemnou vůni a neobsahuje SLS.

Existují dva druhy lupů, na některých Piroctone olaminových pracích, na jiných - SELEN DS (zpravidla je barva produktu nasycena oranžovou). Zkušenost s léčbou blízkých ukázala, že jeden nebo druhý dá výsledek. Zdá se, že předtím, než společnost VICHY neměla produkt s pirokton olaminem, je to novinka.

VICHY Dercos Intenzivní šampon proti lupům proti vypadávání vlasů pro suché vlasy

Tím, že jsem občas popadl oblohu nebo spíše jednoduše koupil všechno v řadě, našel jsem spásu z bradavice a podráždění v šamponu z lupů. Prostě mi léčí skalp, vrátí pohodlí. A to je stále ten nejlepší šampon pro mě, ale je tu jedna věc, ale nemůže být použita každý den. Tento lék!

Jaké bylo mé překvapení, když laboratoř VICHY před několika lety objevila a uvedla, že tento šampon nebyl jen z lupin, ale také ze svědění. Ale v poslední aktualizaci, po níž následuje logické pokračování.
Každý deklarovaný efekt jsem zažil již 7 let.

Popis
VICHY Dercos Laboratories poprvé odhalila, že příčinou lupů je nejen růst bakterie Malassezia, ale i nerovnováha celého mikrobiolu pokožky hlavy (sbírka mikroorganismů, které se běžně vyskytují na kůži).
Tato nerovnováha je zhoršována takovými faktory, jako je agresivní prostředí, ekologie, stres, únava.
Technologie se selenium DS - nejúčinnější složka proti lupům - obnovuje mikrobiální rovnováhu pokožky hlavy: rovnováhu bakterií, zabraňuje svědění a obnovuje bariérové ​​funkce.

Složení

SELEN DS účinně snižuje růst a reprodukci houby Malasseziya, normalizuje mikrobiologii pokožky hlavy
CERAMID P zvyšuje bariérové ​​vlastnosti vlasů a jejich odolnost vůči vnějším faktorům.
Kyselina salicylová jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky pokožky hlavy
VITAMIN E je přírodní antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a má protizánětlivé vlastnosti.

Způsob použití
Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, masírujte, nechte 2 minuty, opláchněte vodou.
Během aplikace na odstranění lupin - 2-3 krát týdně po dobu 4 týdnů. Pro profylaxi jednou týdně.

Účinnost
Eliminace 100% viditelných lupů *
- Výsledek po 1. aplikaci
- zabránit opětovnému vzniku lupů během 6 týdnů **
- Zklidňuje pokožku hlavy, čímž eliminuje svědění
Výsledky jsou prokázány klinicky, testovány pod dohledem dermatologů.
Testovaný účinek na spotřebitele, kteří trpí stresem, únavou, žijí ve velkých městech.
* Spotřebitelský test, pravidelné užívání po dobu 2 týdnů, Itálie
** Klinický test

Klonanový lněný šampon


Díky ultralehké formulaci, obohacené lněnými vlákny, šampon čistí a usnadňuje česání tenkých vlasů, aniž by je váží. Vylepšená struktura vlasů z kořenů jim dodává přirozený a dlouhotrvající objem.

EFEKTÍVNOST: Objem: 94% * spokojenost, trvanlivost: 92% * spokojenost, lehkost: 91% * spokojenost

* Šampon testovaný pod dermatologickou kontrolou za účasti 70 žen (procento spokojených).


Je to dárek, který dlouho čeká na svůj čas a teď už přišel. Jsem s tím spokojen, odhad 4. Samotný objem nedává šampon, ale spolu s nativním sprejem je průměrný objem. Produkt je přirozenější, takže efekt není wow. Snad na krátkých vlasech bude výsledek výraznější.
Snadné, příjemné, hospodárné

Když jsem přidal příspěvek, dospěl jsem k závěru, že věřím, že se jedná o farmaceutické šampony a je s nimi mnohem klidnější. Existuje mnoho produktů, které bych chtěl vyzkoušet.


A ano, rozhodl jsem se!

Nejlepší kudlanky, když jsem dostal na základě oranžového mazlíčka. Experiment Curly Method pokračuje

Přehledy farmaceutických šamponů

rychlé farmaceutické lupy šampony!

Pomohlo mi šampon Concept. Koupil v salonu, doporučil holič. Opravdu pomohl, po půl roce strádání lupů. Použité šampon a balzám.

Teď můj hlava s jiným šamponem, ugh ugh lupy ne)

Mám takovou lahvičku

+ Používám také tyto masky, jsou také velmi dobré

Nakonec jsem našel tento zázračný šampon! Ušetřete vlasy

Jsem rád, že jste našli to, co hledáte, a bez experimentů nevíme, co nám vyhovuje a co ne.

a já taky pomohla lopatka))) je po mytí a česání mnohem méně vlasů

Šampony pro vypadávání vlasů

A v takových případech jsem vždy zachránila bezbarvou hennu, poměrně rychlý efekt. Kapsa vůbec nezažívá. A teď jsem se rozhodla vypadat jako zrzka, tak barevná henna je lepší než jakákoli barva a vlasy se leskly a začalo se rozpadat méně. Barva již byla dvakrát provedena.

Koupil jsem jak šampon, tak i Aleranovu masku na vlasy, líbilo se mi to, začal jsem užívat víc vitamínů, celkově alespoň zpomalil ztrátu

Sibiřské zdraví. potřebujete přezkoumat.

V zimě začala dát dceru Epham7, aby posílila imunitu, utrpěla vlnu chřipky za jeden den, teplotu a zapomněla. Nyní jsem přidal Omega-3 do ryb, stlačil jsem ho do kaše, rozpustil jsem skořápku sám))) Další v řadě je sirup pro posílení imunity, protože zahrada je brzy))))) Kropím Epam900 během studené zimy. Pokud máte zájem o osobní e-mail, máte stále mnoho výsledků v oblasti zdraví a krásy.

Pijem jejich "Vitamíny krásy" - to se mi líbí)))) Krém "Doktor" je velmi chladný (léčí všechny rány, kousání komárů, změkčuje), intimní péče pěna je dobrá, je tu také chladná "kořenová" věc - dělat! a ústní opláchnutí, když bolest dýchá, a tře se svalovou bolesti, a on vyčistí modřiny - obecně široké spektrum účinku. A tento kořen v kombinaci s krémem "Zhivokost" zachází s protahováním, vyvrtáním))) A. Bylinné čaje jsou pro mě jen nálezem. s žlučovými kameny, pomáhal jim pouze čaj! a pít žaludeční čaj. ps Nejsem distributor))))))))

Špička je jen z alergií! Zachránil mě a syna!

Vyčistil jsem s manželem dvakrát a téměř všechny doplňky se snažily a my jsme potěšeni!

Syn jí vitamíny, epam 11,7,1000, vrchol, achátový balzám.

Důrazně doporučuji, abyste se k tomu správně přiblížili, a to od počátku těla a pak od všeho jiného!

tak holky, také pro vlasy masochki)

Domácí výrobky pro péči o vlasy
(Jsem nejkrásnější)
Jsem ta nejkrásnější vlasová péče

- Pro zpevnění vlasů a zlepšení pokožky pokožky hlavy, vezměte 100-150 g stálého žitného chleba, jemně rozdrtíme a zakryjte vroucí vodou. Umyjte hlavu tvarovanou chlebovou kaší, poté opláchněte čistou vodou. - Následující směs má příznivý účinek na vlasy: žloutek, citrónovou šťávu a několik kapek brandy. Jednou týdně promíchejte tuto směs do pokožky hlavy a vlasů, pak důkladně opláchněte vlasy vodou a citronovou šťávou nebo octem.

Můžete použít infuze a odvápnění léčivých rostlin pro péči o vlasy. "Babičky" dnes znamenají význam

- Směs stejných dílů dubové kůry a cibulové kůry má příznivý účinek na pokožku hlavy a vlasy. Sklenice směsi se nalije jedním litrem vroucí vody a udržuje se na ohni po dobu jedné hodiny.

- Připravte směs listů kopřivy na polovinu s listy matky a nevlastní matky v jednom litru vody. Třepejte vývar do pokožky hlavy třikrát týdně.

- Pro suché a křehké vlasy je užitečná infuze březových listů. Lžíce březových listů se nalije sklenicí vroucí vody a 2 hodiny se nalije. Po tomto infuzním filtru a po promytí se vnesl do pokožky hlavy.

- Můžete se pokusit odstranit nadměrnou mastnost vlasů odvar z dubové kůry (tři lžíce dubové kůry se vaří 15 minut v litru vody). Ochlazený a odfiltrovaný odvar se používá jako voda k praní. Postup musí být opakován každé tři dny po dobu několika týdnů.

- Odvar z chmelových kužel je užitečný pro zpevnění vlasových kořenů s počáteční plešatostí. Lžíce chmelových kužele nalijte sklenici vařící vody, vaříme 30 minut a po ochlazení se protřejeme do pokožky hlavy.

- Pro zdravé vlasy po umytí hlavy můžete použít extrakt z kopřivy: nalijte sklenici vroucí vody se lžící suchých listů z kopřivy a nechte hodinu naplnit. Po ochlazení infuze je třeba jej namočit a třepat 1-2 krát týdně do pokožky hlavy.

- Následující recept je také užitečný: hrst drcených sušených listů z kopřivy se vaří ve směsi 200 ml vody a 200 ml octa po dobu 30 minut při nízkém ohni. Po ochlazení naplňte vývar a denně ho omyjte hlavou bez šamponu.

- Pro mastnou pokožku hlavy a lupy můžete použít směs 10 dílů alkoholické tinktury z nanuce a 1 díl ricinového oleje.

Hledám nějaký problém... ale jak jsem pochopil, že to bude trvat dlouhou dobu, mimochodem, hormony jsou normální, ale musím je přemístit, protože našli cysty obou vaječníků, protože mi bylo řečeno, že způsobuje nějaký druh hormonálního selhání obecně tmavý les. + Bylo to ještě spousta stresu (za smrti) a za měsíc spadli ((((Pokud ovšem kvůli stresu zmizí mrtvé vlasy a ty nové se budou vylézt. To je to, co si myslím, že problém je dlouho hledat a vlasy jsou dále! Pro mě, sr-in, že - alespoň nové budou růst... Je třeba udělat alespoň něco, a sedět a čekat až do konce plešatosti není možnost (

Ne pro mě tuto masku. Neměl jsem pepř, ale hořčici, ale rozdíl není velký. Byl velmi horký, myslel jsem si, že na hlavě nebudou vlasy ani kůže. Bylo napsáno, že s takovou maskou musíte jít ven na hodinu, byl jsem sotva dost na 15 minut. Když je na hlavě oheň, není místo pro krásu. Protože jsem to udělal několikrát, uvědomil jsem si, že to není moje, a už se na sebe neproblema.

Kosmetické procedury pro celé tělo.

Možná někdo má jgdn apel na kosmetiku.

Podle názoru radu jsou lékaři velmi kvalifikovaní a určitě všichni doma

Je velmi zajímavé zjistit, zda se vyskytly nežádoucí účinky.

A jak dobrý je výsledek.

Výběr tříd! Děkuji!

Rychlý růst vlasů.

Pepřová tinktura na vlasy je jednou z mých oblíbených prostředků)) Používám měsíc 2 krát za rok - v prosinci a v dubnu.

Dělám masku, která je uvedena v prvním receptu: http://vsemaski.info/nastoyka-struchkovogo-pertsa-dlya-volos Zde je také popsáno, jaký je účinek pepřové vodky a video lekce maskování

Ušetřete si vlasy

Děkuji, já samozřejmě zkusím, ale nějak to děsí. Obvykle mi zachraňuju vlasy Aleranu, mají na prodej chladnou masku. Zpočátku jsem ji koupil jen proto, abych oživila vlasy, ale nakonec vlasy přestaly vypadávat. Doufám, že z populárních metod bude stejný efekt))

Jak rychle rozvíjet dlouhé vlasy s Viva Woman (spousta textu)

Jako majitelka dlouhých vlasů říkám: jediný způsob, jak růst vlasy, není mít účes :) Stříhal jsem kadeřník jednou za 3-4 měsíce. V posledních dvou letech používám šampon Vella a stříkací gliss curr. Můj každý druhý den. Vliv sušení je snížen na minimum. Dělám upozornění každých šest měsíců. Spokojen s stavem vlasů.

díky zajímavé pro záložku

Marathon krása jarní probuzení.

Vzal jsem svou transformaci kapitálu, první věc, kterou musím udělat, je zhubnout! důkladně! takže všechny moje silné stránky jdou do sportu a výživy) Nakonec jsem vyrostla vlasy, jsou na mém koně, ale teď s nimi nemám absolutně radost, konce jsou rozděleny a po porodu klesla třetí část, teď rostou a vystupují všemi směry, rozhodl jsem se a dělají to taky 3 krát týdně dělám masky s vejcem, lopuchem a ricinovým olejem a mumií, hodinu pod taškou a zabalím je ručníkem, výsledek je, ale zatím ne velký, jsou hladší a poslušnější... ale za poslední týdny jsem přemýšlel hlasitost, která mě obtěžovala dlouhou (tak dlouho), chtěla bych se oříznout Aliya a uděláš ombru, teď čekám na můj manželovu plat, povzbudím ho k kráse) dnes jsem se rozhodl zkusit namalovat řasy, pro začátek jsem se rozhodla s hennou s Basma, stejně jako něco chemického děsivé, najednou jsem se dostala do oka, ale upřímně řečeno, Není to vůbec potěšeno, ano, trochu temná, ale tolik, že to je viditelné jen s intenzivním prohlížením, obecně nikdo kromě mě nevšimne ((Chci koupit malbu ve dvou až třech týdnech a pokusit se namalovat, ale pokud to nepomůže, pak jděte do salónu pro malování a perm, vaše Dámy mě nikdy nezapůsobily, ale nechci se stavět, po týdnu začínají padat oči a neustále svědit (je to v pořádku, na mých řasách a obočí jsem si na tričky natáhl řadu oleje a vitamínů, nevzpomněl jsem si, co přesně na internetu si vzpomínám, že je to ricinový olej, lopuch a vitamín E... ale nějakým způsobem nevidím žádné zvláštní výsledky, právě jsem se dostal trochu bujnější, ačkoli jsem četl z recenzí, že je třeba je používat dlouho. Rozhodl jsem se, že budu růst nehty, ale Mám s nimi věčné potíže, jen trochu Rostou a prolomí jeden po druhém, velmi tenký, dokonce odlupující, a že jsem neudělal účinek 0, rozhodl jsem se, že je pokryji gelem, nebo spíše lakem s gelovým nátěrem, a každý týden ho umyjte, připravte masku a opět jej zakryjte pak jsem to zkusil a nehty začaly růst a poté, co bylo všechno odloženo, aby je pokrylo gelem, a nakonec se zlomil nehet a já jsem opustil (no, poslední věc, kterou jsem udělal tento týden byl medonosný obal, kůže se stala velmi hladká a příjemná, přemýšlel o tom, že se zaregistrujete pro anti celulitidová masáž a pro hubnutí je také dobré pro kůži), dokončím svou zprávu a čekat na příspěvky dívčí, které dosud nebyly odhlášeny) všechny dobré změny

Ve výsledku byly vlasy ořezány pod kůrou s prodlužováním, vlasy, které byly oholené kolem krku, byly barveny, barveny Farmavitovým barvivem, v domácích podmínkách, případně s jedním barvivem přečištěným a tyto vlasy byly 6% oxidu, v jednom jemném okamžiku v květnu, oholené vlasy horkými nůžkami, dívka, kterou jsem je stále viděla slušně, se ukázala být dlouhá studna, velmi krátká péče s prodloužením, záda rovná, velmi krátká a přední k bradě pramene. Tak jsem šel až do září, byl to strašně otter a roztržený v různých směrech, pak jsem začal dělat masky s um bay (objednával jsem to pro Spivak), moje vlasy začaly znatelně růst na mých chrámech, uvízl jsem jako antény, začal jsem masírovat s um, aromaterapie. A kokosový olej šel do hřiště, někdy v noci. Jsem zase o trochu prodloužení, znovu jsem se roztáhla a moje teta se cítila lépe, že je tam pár bílých barev a to je to, co bychom chtěli nakrátko zkrátit, matice bez matice byla zakoupena a já jsem stál tmavovlasý :) Také jsem měl ostřelovací bang, ale mne o týden později obtěžovala, po dlouhou dobu jsem ji vyčistil strašidelnou věcí. Nakonec se mi podaří ukázat fotografii o tom, jak jsou průmyslové vlasy v tuto chvíli;

Rozdíl v měsíci av týdnu pravděpodobně zanechal fotografii včera

Barva je téměř jako ta vaše, můj pigment ze zlata je vyřazen z jakékoliv barvy;)

Dělal jsem laminaci s matricí najednou, najednou to bylo dobré, pak moje vlasy stále vypadaly jako mozaika, tak pro mě, olejové masky jsou vhodnější pro mé vlasy, dělám to s kokosem, lopuch (méně často), amla, olivový, lněný, rajčat, avocpda, broskev, všechny poměry se liší podle nálady, přidám také vitamíny A a E do oleje a esenciální, nejoblíbenější rozmarýn (podporuje růst vlasů), záliv (super vlasový produkt, vlasy opravdu roste) citron a bergamot.

Dokonce i v lékárně jsem koupil Esvitsin, někdy dělám masáž hlavy s masážním válečkem s perličkami.

Plánuje koupit brokolicový olej na špičky, sladký mandlový olej, zelený kávový olej, bambucké máslo a kakao. (To vše je plánováno v mixu pro balzám na rty a kůži od striže, no, nemám rád nákup směsí olejů).

Přehledy farmaceutických šamponů

rychlé farmaceutické lupy šampony!

Pomohlo mi šampon Concept. Koupil v salonu, doporučil holič. Opravdu pomohl, po půl roce strádání lupů. Použité šampon a balzám.

Teď můj hlava s jiným šamponem, ugh ugh lupy ne)

Mám takovou lahvičku

+ Používám také tyto masky, jsou také velmi dobré

Nakonec jsem našel tento zázračný šampon! Ušetřete vlasy

Jsem rád, že jste našli to, co hledáte, a bez experimentů nevíme, co nám vyhovuje a co ne.

a já taky pomohla lopatka))) je po mytí a česání mnohem méně vlasů

Šampony pro vypadávání vlasů

A v takových případech jsem vždy zachránila bezbarvou hennu, poměrně rychlý efekt. Kapsa vůbec nezažívá. A teď jsem se rozhodla vypadat jako zrzka, tak barevná henna je lepší než jakákoli barva a vlasy se leskly a začalo se rozpadat méně. Barva již byla dvakrát provedena.

Koupil jsem jak šampon, tak i Aleranovu masku na vlasy, líbilo se mi to, začal jsem užívat víc vitamínů, celkově alespoň zpomalil ztrátu

Sibiřské zdraví. potřebujete přezkoumat.

V zimě začala dát dceru Epham7, aby posílila imunitu, utrpěla vlnu chřipky za jeden den, teplotu a zapomněla. Nyní jsem přidal Omega-3 do ryb, stlačil jsem ho do kaše, rozpustil jsem skořápku sám))) Další v řadě je sirup pro posílení imunity, protože zahrada je brzy))))) Kropím Epam900 během studené zimy. Pokud máte zájem o osobní e-mail, máte stále mnoho výsledků v oblasti zdraví a krásy.

Pijem jejich "Vitamíny krásy" - to se mi líbí)))) Krém "Doktor" je velmi chladný (léčí všechny rány, kousání komárů, změkčuje), intimní péče pěna je dobrá, je tu také chladná "kořenová" věc - dělat! a ústní opláchnutí, když bolest dýchá, a tře se svalovou bolesti, a on vyčistí modřiny - obecně široké spektrum účinku. A tento kořen v kombinaci s krémem "Zhivokost" zachází s protahováním, vyvrtáním))) A. Bylinné čaje jsou pro mě jen nálezem. s žlučovými kameny, pomáhal jim pouze čaj! a pít žaludeční čaj. ps Nejsem distributor))))))))

Špička je jen z alergií! Zachránil mě a syna!

Vyčistil jsem s manželem dvakrát a téměř všechny doplňky se snažily a my jsme potěšeni!

Syn jí vitamíny, epam 11,7,1000, vrchol, achátový balzám.

Důrazně doporučuji, abyste se k tomu správně přiblížili, a to od počátku těla a pak od všeho jiného!

tak holky, také pro vlasy masochki)

Domácí výrobky pro péči o vlasy
(Jsem nejkrásnější)
Jsem ta nejkrásnější vlasová péče

- Pro zpevnění vlasů a zlepšení pokožky pokožky hlavy, vezměte 100-150 g stálého žitného chleba, jemně rozdrtíme a zakryjte vroucí vodou. Umyjte hlavu tvarovanou chlebovou kaší, poté opláchněte čistou vodou. - Následující směs má příznivý účinek na vlasy: žloutek, citrónovou šťávu a několik kapek brandy. Jednou týdně promíchejte tuto směs do pokožky hlavy a vlasů, pak důkladně opláchněte vlasy vodou a citronovou šťávou nebo octem.

Můžete použít infuze a odvápnění léčivých rostlin pro péči o vlasy. "Babičky" dnes znamenají význam

- Směs stejných dílů dubové kůry a cibulové kůry má příznivý účinek na pokožku hlavy a vlasy. Sklenice směsi se nalije jedním litrem vroucí vody a udržuje se na ohni po dobu jedné hodiny.

- Připravte směs listů kopřivy na polovinu s listy matky a nevlastní matky v jednom litru vody. Třepejte vývar do pokožky hlavy třikrát týdně.

- Pro suché a křehké vlasy je užitečná infuze březových listů. Lžíce březových listů se nalije sklenicí vroucí vody a 2 hodiny se nalije. Po tomto infuzním filtru a po promytí se vnesl do pokožky hlavy.

- Můžete se pokusit odstranit nadměrnou mastnost vlasů odvar z dubové kůry (tři lžíce dubové kůry se vaří 15 minut v litru vody). Ochlazený a odfiltrovaný odvar se používá jako voda k praní. Postup musí být opakován každé tři dny po dobu několika týdnů.

- Odvar z chmelových kužel je užitečný pro zpevnění vlasových kořenů s počáteční plešatostí. Lžíce chmelových kužele nalijte sklenici vařící vody, vaříme 30 minut a po ochlazení se protřejeme do pokožky hlavy.

- Pro zdravé vlasy po umytí hlavy můžete použít extrakt z kopřivy: nalijte sklenici vroucí vody se lžící suchých listů z kopřivy a nechte hodinu naplnit. Po ochlazení infuze je třeba jej namočit a třepat 1-2 krát týdně do pokožky hlavy.

- Následující recept je také užitečný: hrst drcených sušených listů z kopřivy se vaří ve směsi 200 ml vody a 200 ml octa po dobu 30 minut při nízkém ohni. Po ochlazení naplňte vývar a denně ho omyjte hlavou bez šamponu.

- Pro mastnou pokožku hlavy a lupy můžete použít směs 10 dílů alkoholické tinktury z nanuce a 1 díl ricinového oleje.

Hledám nějaký problém... ale jak jsem pochopil, že to bude trvat dlouhou dobu, mimochodem, hormony jsou normální, ale musím je přemístit, protože našli cysty obou vaječníků, protože mi bylo řečeno, že způsobuje nějaký druh hormonálního selhání obecně tmavý les. + Bylo to ještě spousta stresu (za smrti) a za měsíc spadli ((((Pokud ovšem kvůli stresu zmizí mrtvé vlasy a ty nové se budou vylézt. To je to, co si myslím, že problém je dlouho hledat a vlasy jsou dále! Pro mě, sr-in, že - alespoň nové budou růst... Je třeba udělat alespoň něco, a sedět a čekat až do konce plešatosti není možnost (

Ne pro mě tuto masku. Neměl jsem pepř, ale hořčici, ale rozdíl není velký. Byl velmi horký, myslel jsem si, že na hlavě nebudou vlasy ani kůže. Bylo napsáno, že s takovou maskou musíte jít ven na hodinu, byl jsem sotva dost na 15 minut. Když je na hlavě oheň, není místo pro krásu. Protože jsem to udělal několikrát, uvědomil jsem si, že to není moje, a už se na sebe neproblema.

Kosmetické procedury pro celé tělo.

Možná někdo má jgdn apel na kosmetiku.

Podle názoru radu jsou lékaři velmi kvalifikovaní a určitě všichni doma

Je velmi zajímavé zjistit, zda se vyskytly nežádoucí účinky.

A jak dobrý je výsledek.

Výběr tříd! Děkuji!

Rychlý růst vlasů.

Pepřová tinktura na vlasy je jednou z mých oblíbených prostředků)) Používám měsíc 2 krát za rok - v prosinci a v dubnu.

Dělám masku, která je uvedena v prvním receptu: http://vsemaski.info/nastoyka-struchkovogo-pertsa-dlya-volos Zde je také popsáno, jaký je účinek pepřové vodky a video lekce maskování

Ušetřete si vlasy

Děkuji, já samozřejmě zkusím, ale nějak to děsí. Obvykle mi zachraňuju vlasy Aleranu, mají na prodej chladnou masku. Zpočátku jsem ji koupil jen proto, abych oživila vlasy, ale nakonec vlasy přestaly vypadávat. Doufám, že z populárních metod bude stejný efekt))

Jak rychle rozvíjet dlouhé vlasy s Viva Woman (spousta textu)

Jako majitelka dlouhých vlasů říkám: jediný způsob, jak růst vlasy, není mít účes :) Stříhal jsem kadeřník jednou za 3-4 měsíce. V posledních dvou letech používám šampon Vella a stříkací gliss curr. Můj každý druhý den. Vliv sušení je snížen na minimum. Dělám upozornění každých šest měsíců. Spokojen s stavem vlasů.

díky zajímavé pro záložku

Marathon krása jarní probuzení.

Vzal jsem svou transformaci kapitálu, první věc, kterou musím udělat, je zhubnout! důkladně! takže všechny moje silné stránky jdou do sportu a výživy) Nakonec jsem vyrostla vlasy, jsou na mém koně, ale teď s nimi nemám absolutně radost, konce jsou rozděleny a po porodu klesla třetí část, teď rostou a vystupují všemi směry, rozhodl jsem se a dělají to taky 3 krát týdně dělám masky s vejcem, lopuchem a ricinovým olejem a mumií, hodinu pod taškou a zabalím je ručníkem, výsledek je, ale zatím ne velký, jsou hladší a poslušnější... ale za poslední týdny jsem přemýšlel hlasitost, která mě obtěžovala dlouhou (tak dlouho), chtěla bych se oříznout Aliya a uděláš ombru, teď čekám na můj manželovu plat, povzbudím ho k kráse) dnes jsem se rozhodl zkusit namalovat řasy, pro začátek jsem se rozhodla s hennou s Basma, stejně jako něco chemického děsivé, najednou jsem se dostala do oka, ale upřímně řečeno, Není to vůbec potěšeno, ano, trochu temná, ale tolik, že to je viditelné jen s intenzivním prohlížením, obecně nikdo kromě mě nevšimne ((Chci koupit malbu ve dvou až třech týdnech a pokusit se namalovat, ale pokud to nepomůže, pak jděte do salónu pro malování a perm, vaše Dámy mě nikdy nezapůsobily, ale nechci se stavět, po týdnu začínají padat oči a neustále svědit (je to v pořádku, na mých řasách a obočí jsem si na tričky natáhl řadu oleje a vitamínů, nevzpomněl jsem si, co přesně na internetu si vzpomínám, že je to ricinový olej, lopuch a vitamín E... ale nějakým způsobem nevidím žádné zvláštní výsledky, právě jsem se dostal trochu bujnější, ačkoli jsem četl z recenzí, že je třeba je používat dlouho. Rozhodl jsem se, že budu růst nehty, ale Mám s nimi věčné potíže, jen trochu Rostou a prolomí jeden po druhém, velmi tenký, dokonce odlupující, a že jsem neudělal účinek 0, rozhodl jsem se, že je pokryji gelem, nebo spíše lakem s gelovým nátěrem, a každý týden ho umyjte, připravte masku a opět jej zakryjte pak jsem to zkusil a nehty začaly růst a poté, co bylo všechno odloženo, aby je pokrylo gelem, a nakonec se zlomil nehet a já jsem opustil (no, poslední věc, kterou jsem udělal tento týden byl medonosný obal, kůže se stala velmi hladká a příjemná, přemýšlel o tom, že se zaregistrujete pro anti celulitidová masáž a pro hubnutí je také dobré pro kůži), dokončím svou zprávu a čekat na příspěvky dívčí, které dosud nebyly odhlášeny) všechny dobré změny

Ve výsledku byly vlasy ořezány pod kůrou s prodlužováním, vlasy, které byly oholené kolem krku, byly barveny, barveny Farmavitovým barvivem, v domácích podmínkách, případně s jedním barvivem přečištěným a tyto vlasy byly 6% oxidu, v jednom jemném okamžiku v květnu, oholené vlasy horkými nůžkami, dívka, kterou jsem je stále viděla slušně, se ukázala být dlouhá studna, velmi krátká péče s prodloužením, záda rovná, velmi krátká a přední k bradě pramene. Tak jsem šel až do září, byl to strašně otter a roztržený v různých směrech, pak jsem začal dělat masky s um bay (objednával jsem to pro Spivak), moje vlasy začaly znatelně růst na mých chrámech, uvízl jsem jako antény, začal jsem masírovat s um, aromaterapie. A kokosový olej šel do hřiště, někdy v noci. Jsem zase o trochu prodloužení, znovu jsem se roztáhla a moje teta se cítila lépe, že je tam pár bílých barev a to je to, co bychom chtěli nakrátko zkrátit, matice bez matice byla zakoupena a já jsem stál tmavovlasý :) Také jsem měl ostřelovací bang, ale mne o týden později obtěžovala, po dlouhou dobu jsem ji vyčistil strašidelnou věcí. Nakonec se mi podaří ukázat fotografii o tom, jak jsou průmyslové vlasy v tuto chvíli;

Rozdíl v měsíci av týdnu pravděpodobně zanechal fotografii včera

Barva je téměř jako ta vaše, můj pigment ze zlata je vyřazen z jakékoliv barvy;)

Dělal jsem laminaci s matricí najednou, najednou to bylo dobré, pak moje vlasy stále vypadaly jako mozaika, tak pro mě, olejové masky jsou vhodnější pro mé vlasy, dělám to s kokosem, lopuch (méně často), amla, olivový, lněný, rajčat, avocpda, broskev, všechny poměry se liší podle nálady, přidám také vitamíny A a E do oleje a esenciální, nejoblíbenější rozmarýn (podporuje růst vlasů), záliv (super vlasový produkt, vlasy opravdu roste) citron a bergamot.

Dokonce i v lékárně jsem koupil Esvitsin, někdy dělám masáž hlavy s masážním válečkem s perličkami.

Plánuje koupit brokolicový olej na špičky, sladký mandlový olej, zelený kávový olej, bambucké máslo a kakao. (To vše je plánováno v mixu pro balzám na rty a kůži od striže, no, nemám rád nákup směsí olejů).

šampony lékáren - v recenzích kosmetiky

Značka: dalších 302 značek v seznamu.

"Farmaceutické šampony" hodnotí všechny značky kosmetiky

Bylo nalezeno 135 hodnocení

ulianna86
Krasnodar aktivní účastník

Jak mám rád mluvit o kosmetických přípravcích na vlasy, z nichž je výsledek opravdu patrný, a kromě toho, který ještě nemá obrovské ceny!

Dnešní recenze budou hovořit o přirozeném vlasovém séru značky Jurassic Spa.

Složení: voda; výtažky: Serenoa serrulata, kořen lopuchu (Arctium Lappa), gota cola (Centella asiatica), listy kopřivy (Urtica diocia leaf), chmelové kužele (Humulus Lupulus); reliová sůl (rapanová sůl); provitamin B5 (panthenol); alginát řasy (alginát sodný), vitamín B11 (L-karnitin); vitamin C (kyselina askorbová); kyselina mléčná, kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina jantarová, konzervační prostředek Sharomix 708 * (benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, glycerin) *; Vitamin PP (kyselina nikotinová).

(*) Povoleno eko-certifikace ECOCERT a COSMOS pro organickou kosmetiku.

Způsob aplikace: po šamponování opláchněte a stlačte vlasy. 10 - 15 ml séra (1 polévková lžíce), aby se třela mezi dlaněmi a naklonila se hlavou a aplikovala na kůži hlavy a na radikální část vlasů s hromadnými pohyby. Pokud jsou vlasy suché na délku, pak bez vyplachování séra aplikujte obvyklý balzám na délku vlasů, ustupující 5-7 cm od pokožky hlavy. U mastných nebo krátkých vlasů není použití balzám vyžadováno. Minimální doba trvání procedury je 5 minut, optimálně - 15 - 20. Opláchněte vodou a vlasy jako obvykle. Aplikujte 2-3krát týdně s aktivní srážení, 1krát týdně pro prevenci.

Sérum se umístí do 150 ml lahvičky. Vybaveno dávkovačem čerpadel. Sérum má viskózní konzistenci, struktura je nasycená. Dobře rozložená do vlasů, bez hrud. Je snadné aplikovat a opláchnout. Přírodní aroma připomínající kvetoucí pole užitečných bylin. Vůně nezůstává na vlasu, po umytí se necítí.

Použil jsem sérum asi měsíc a půl, rychle jsem se o to podělil:
- sérum snižuje stresující ztrátu vlasů;
- nástroj neznečistí vlasy, neodstraňuje hlasitost;
- zlepšuje výživu vlasových folikulů, stimuluje jejich přechod k aktivní fázi růstu (vlasy se znatelně rozrostly a objevila se nová chlup);
- objevily se nové vlasy, velmi viditelné v dělení a temporální oblasti;
- snížená ztráta vlasů.

Při analýze nástroje pochopíte, že obrovské množství léčivých bylinek je soustředěno v jedné láhvi. A stojí za zmínku, že přírodní složky jsou na prvních místech, což naznačuje jejich vysokou koncentraci. Avšak měkké konzervační látky jsou pouze na konci seznamu.

Také bych chtěl zmínit některé další výhody syrovátky:
- vůně vlasů nezůstává (pro mě je to velmi důležité);
- sérum je dostatečné pro 10-15 aplikací;
- sérum se skládá z velkého množství bylin, které posilují vlasové kořeny;
- snadné použití a nevznikla žádná negativní reakce (přestože jsem alergický).

Sérum je velmi dobré, poměr ceny a kvality je vynikající!

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Během celé své mládí trpěl mastnými vlasy. Každý den se umýt - no, je to nějaká noční můra, skoro se začala říkat. A kratší vlasy odříznuté, aby se vyschly a leželo ráno bylo rychlejší. Později náhodně jsem začal používat různé farmaceutické šampony - jeden měsíc, jeden šampon. Obecně nebyl žádný účinek, nebo si nezasloužil pozornost, dokud nebyla zvolena Alerana. Tato značka šamponu pro mastné a kombinované vlasy provádí čisté podnikání a voila - po půl roce používání hlavy jednou za dva dny! Ano, ano, dívky, které zažívají můj problém, jsem teď záviděl. Proto, tento chladný šampon od Aleran a doporučit)))

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Hledala jsem šampon vhodný pro mé vlasy - jsem už dlouho poblíž: pár let. Nakoupila naprosto levné značkové značky, pak skočila z nich do drahých lékárenských značek. A buď neviděl zvláštní efekt a vrátil se zpět do levného šampónu. Buď byl tento efekt vidět a docela znatelný, ale cena šamponu se pro mě ukázala být příliš transcendentní a nevhodná pro jeho trvalé užívání. A tak to bylo, dokud jsem nenavštívil šampon FIORI DEA s bylinnými výtažky. To se nazývá "rovnováha a čerstvost" - a plně ospravedlňuje toto jméno. Vlasy s ním byly méně pravděpodobné, že by byly špinavé a vypadaly dobře upravené, nasycené, lesklé. Současně to vůbec nic nestojí - asi 380 rublů v nejbližší lékárně. Za to stojí za to dodat, že ho teď kupuji průběžně spolu s balzámem ze stejné série, která mu jde do páru. Myslím, že je zřejmé)))

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Přešel jsem k tomuto léku po použití sebozolu, už se mi nelíbilo, že vlasy začaly vypadávat. Lupiny se také často vyskytují, pokud vidím bílé šupiny, okamžitě do lékárny pro mycoralos. Používám pouze lékárnické šampony, déle doufám, že na skladování nemám. Ona používala Nizoral, stejný, pouze Nizoral stojí 2krát více. Nevidím žádný smysl přeplňování za stejný účinek.

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0


Líbilo se mi šampon, podruhé ho udělal a nakonec jsem se rozhodl pro recenzi. Upřímně, věřím, že slib výrobce není dost. Ale lékárnická kosmetika věří více, a tak jsem si vzala tuto černou a zlatou sklenici s nápisem "Omega". Ve vzhledu - šampon jako šampon, to voní pěkně, není vodnatý, není tlustý - vše je v moderování. Pěna dobře, vlasy také umýt. Mimochodem, vždy jsem si umyla vlasy dvakrát, bez ohledu na to, co šampon.

Návštěvy začaly později. Neutrál jsem si s vlasy balzám poprvé, abych sledoval jeho sólovou práci. Jeho vlasy se vůbec nevšimly, ani se nestaly ztuhlé, nezažily a celkově se cítili celkem dobře. Nyní můj, samozřejmě, s balzámem, protože tipy jsou těžce kousnuté, potřebují zvláštní péči.

Obecně jsem spokojen se šamponem, jeho spotřeba je normální - jako obvykle s šampony, láhev mě trvala měsíc. Vlasy se cítí dobře, nejsou přehnané a lesk v pohodě. Vyzkoušejte to a vy.

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Dříve jsem použil Kerastaz balzám pro rozčesané vlasy, ale když jsem naposledy narazil, byl to falešný, a tak jsem se rozhodl hledat ještě větší rozpočet, abych neztrácel peníze. A překvapilo mě, že jsem našel tento švýcarský balzám, který je čtyřikrát levnější a pokud jde o akci, není to horší než můj luxusní přítel.

Koupil jsem ho v lékárně, je to obecně značka lékárny, která je mimochodem také plus, není tak snadné se dostat do falešné lékárny. Ve složení nenasycených omega-kyselin je vynikajícím nástrojem pro obnovu vlasů. Vlasy dokonale vyhlazuje a dává šílený lesk, špičky jsou zvlhčené a dobře ležou i bez nesmazatelnosti. Dobře, zkusím) Teď chci vyzkoušet šampon stejné série, pak budu přejít na rozpočtovou péči obecně, ale proč ne?

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

S nástupem chladného počasí potřebuji pečlivě vyčerpaná polovina mrtvých vlasů pečlivá péče. Jsem dívka moc zamorochennaya znamená. Nemám opravdu rád všechny tyto masky, kondicionéry, je mi to jednodušší umýt vlasy jedním šamponem a to je ono, a je tu také méně potíží a peněz. Když vlasy oslabily, začaly být více zmatené, rozdělily konce, okamžitě jsem si všiml. Musel jsem odhodit levný šampon z masových trhů a uchýlit se k pomoci lékárenských nástrojů. Rozhodla jsem se pro intenzivní výživu s šamponem Aleran. Je to levné, dostupné všude. Samotná lahvička je bílá a oranžová s objemem 250 ml. Jeho působení je následující: posiluje krevní oběh, zpomaluje proces stárnutí folikulů, obnovuje strukturu vlasů a posiluje je po celé délce, samozřejmě zvlhčuje a vyživuje vlasy a dodává jim lesk a sílu. Není to špatný seznam, souhlasíš? Udělal svou práci, vlasy přestaly vypadávat a rozdělovat se a stále je trochu lesk, i když jsem o tom pochyboval. Stačí je umýt dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce a uvidíte dobrý výsledek!

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Dlouho jsem se seznámil s produkty Avon - často si objednávám šampony pro sebe a mého manžela a sprchové gely a výrobky pro péči o ně jsou velmi dobré - za cenu levnější než populární masový trh, av akci, zdá se mi, že nejsou horší, nepřišli. Série Anew Zamilovala jsem se. Moje kůže se nestěžuje, ale naopak jsem rád)) Samozřejmě, že mám mnoho různých prostředků péče, něco od profesionála, něco od náplasti, jedna smetana z luxusu, nebyla jsem ohromena, měla jsem hodně váhy, ale všechny stejné profesionální a farmacie kosmetiky.
Tentokrát položili do sady na svou objednávku také sondy nového nočního krému "Infinite Effect". Jméno okamžitě hovoří samo za sebe, jak vidíte)

Tento krém se skládá ze dvou částí - trikem je, že jeden týden použijete jednu smetanu a druhý týden jiný a střídáte se tak týdenně až týden. Nikdy jsem se s tím nikdy nesetkal - u Avona tak jistě. Krém je zaměřen na utahování pokožky a odstraňování vrásek - jen něco, co jsem si měla koupit, takže mi to nevadilo zkoušet tuto novinku.
Struktura krémů je podobná - oba mají lehkou strukturu střední tloušťky, jsou dobře absorbovány a nezanechávají pocit oleje na tváři. Vůně je také hezké, existují některé velmi ostré příchutě. Složení vitaminu C, retinolu, kyseliny hyaluronové - obecně vše, co by mělo potlačit vrásky a utáhnout kůži.
Bylo už dostatek sondy téměř dva týdny. Samozřejmě, zatímco je obtížné pochopit, jak dobrý účinek krému, ale skutečnost, že kůže se stala znatelně svěží, je fakt. V dopoledních hodinách tvář doslova vyzařovala a vypadala trochu víc. Myslím, že pokud použijete krém déle, bude účinek ještě výraznější. Objednal jsem si plnou velikost, využiji ji dále). Byl jsem spokojen s tímto účinkem, takže mohu poradit ženám, které chtějí udržovat pokožku svěží a mladou co nejdéle.

Esmiralda Vetrova
Vyksa Nizhny Novgorod.

Dříve se neustále snaží koupit dražší šampony. Mám dlouhé vlasy, pořád potřebuju péči. Když se potýkal s problémem vypadávání vlasů, vyzkoušel všechny lékárny, hena byla zachráněna. Tehdy jsem si uvědomil, že nemá smysl platit další peníze na reklamu a jméno značky. Z linky Clean Line jsem zkusila šampony. Byla jsem potěšena. Nemohu říkat, že po tom, co se jeho vlasy staly hustšími, živějšími a obecněji od obálky časopisu, ale nemohu o něm ani nic říct. Šampon, stejně jako šampon, se neliší od drahých. Vychází z hlavního úkolu, dobře se pokouší vlasy, lupy, svědění a podráždění neznamená, že je prezentován jako rodinný šampon, neboť pro svého manžela také běžně přistupuje. Moje vlasy jsou zmatené po šamponu. Použití masky nebo balzám je povinné. Koupím šampon, okamžitě jsem si vybral kondicionér a balzám, také bříza. Ale po něm můžu normálně vyčesat vlasy, vůně je dobrá, lehká. Hodnota za peníze - optimální. Perfektní pro trvalé použití.

Recenze jsou užitečné? Ano 2 · Ne 0

Ducray Anaphase + lékařský šampon pro vypadávání vlasů.

Chci vám říci o šampónu, který používám kursy na podzim a na jaře ke snížení sezónního vypadávání vlasů. Jedná se o Ducray Anaphase +, lékárenskou kosmetiku. Byl jsem radován dermatologem, když jsem přišel stěžovat si na ztrátu vlasů (v nejobvyklejším okresu KVD, bezplatně v OMK). Řekla, že je nutné posílit, vyživit a zvýšit mikrocirkulaci na pokožce hlavy. Komplexní dopad. A poradkyně v lékárně mi vyprávěla o komplexním účinku tohoto šamponu. V něm je šest aktivních složek, je připojena fotografie kompozice.

Balení:

Šampon je zabalen v 200 ml zkumavce a trubka je v kartonové krabici. Obecně nevypadá jako kosmetika, ale jako nějaká droga. Na obalu jsou nápisy ve francouzštině a angličtině a nálepka s informacemi v ruštině. Obecně se mi líbila balení, jediným negativním je víko těsné, ve sprše je těžké otevřít mokrými rukama.

K dispozici je balení o objemu 400 ml. s podobným designem, ale bez kartonové krabice. Je výhodnější koupit, pokud plánujete neustále používat. Otevírá se normálně.

Cena:

Nejprve jsem koupil 200 ml. za 1238 rublů. se slevou na kartě lékárny, a pak vzal 400 ml. na každoročním kurzu. 400 ml. v hodnotě 1669 rublů, je to ziskové.

Způsob použití:

Aplikujte na mokré vlasy, pěnu, nechte 2-3 minuty (zřejmě působí aktivní látky).

Můj komentář:

Každý druhý den si vlasy umyji. Šampon neusušuje vlasy a pokožku, poté, co vlasy snadno hýbaly vlasy. Vůně je příjemná, nenápadná, pěna dobře. Již jsem řekl o jediném minusu malého - víko se otevírá pevně. Pokud jde o efekt, okamžitě jsem si toho nevšiml. Ale někde po 5-6 aplikacích jsem si všiml, že v koupelnovém odtoku je méně vlasů. Zjevně je to proto, že šampon potřebuje čas, aby jednal. 200 ml. láhev trvala 1,5 měsíce, během kterých se vlasy méně rozpadaly. Po ukončení láhve jsem přešla na svůj běžný šampon.

Můj závěr:

Šampon Ducray Anaphase + funguje. Zastaví ztrátu vlasů podle údajů výrobce. Po první pozitivní zkušenosti jsem se rozhodl nečekat na začátek sezónní ztráty vlasů, ale zahájit prevenci předem. Začnu používat šampon od 1. září a od 1. března na 2 měsíce. Mám rád efekt. Šampon jsem dal 5 hvězdiček.

Rozhodla jsem se napsat recenzi na lékárničku Klorane Oliva - používám ji už dva měsíce, a tak vzniklo stanovisko. Obecně jsem hledal šampon a balzám bez silikonu a s přírodním složením. Myslím, že celý masový trh je hrozná chemie! Kdysi jsem zničil vlasy a skalp s levnými šampony a musel jsem to nějak opravit. Moje vlasy jsou tenké, mastné u kořenů, rychle se špinavé. Lékárník v lékárně poradil s Kloranem a vybral jsem sérii Oliva s olivovým extraktem, jak byste si mohli myslet. Série obsahuje šampon, balzám a nesmazatelný koncentrát, koupil jsem první dvě.

Co výrobce slibuje: zhutnění a zhrubnutí vlasů, lesk, pružnost, výživa a ochrana. Měkký vzorec.

Co se ukázalo v procesu užívání: můj první zájem byl o tom, zda "měkká formula" myje vlasy. Ukázalo se, že praní je normální, poprvé, dobře, pokud nemáte běhání vlasů (jestliže je to velmi zazhirnilis, pak byste jej měli dvakrát mýt, ale je to s jakýmkoliv šamponem).

Mým druhým zájmem je, že "zhrubnutí a zhrubnutí vlasů" jsou příběhy výrobce. Od prvního okamžiku jsem opravdu necítila nic zvláštního - jen jemné čisté vlasy, dobře, cítili se hezky. Ale nevzdával jsem se, pokračovala v používání šampónu a balzámu... zkrátka, děvče, všechny zázraky začínají po dvou týdnech pravidelného užívání! Zpočátku jsem si všiml, že vlasy jsou méně špinavé. To znamená, že jsem ještě jednou umyla hlavu jednou za dva dny, ale pokud dříve, do konce druhého dne, jsem měl mastné rampouchy, které se normálně dívaly jen do ocasu, mohou se nyní uvolnit. Myslím, že jsem ošetřoval pokožku hlavy s tímto šamponem, no, to je, že to nějak reguluje sekreci kožního mazu. V takovém případě délka nezasychá! Ačkoli to je záslužný balzám, myslím.

Pak jsem si všiml, že vlasy vypadaly jako kořeny. Nové vlasy se nezvětšily, ale stará a pravda se zvětšily v části, která se od začátku používání Klorane Olivy zvětšila. Líbí se mi to aaaak! Myslím, že je to důsledek skutečnosti, že stav pokožky hlavy se zlepšil! Čekal jsem, až vyrostou více, nemůžu čekat, až se uvidíme, co se stane.

Samo o sobě je kapun poměrně ekonomický, po dobu dvou měsíců jsem nemohl použít celou lahev, ačkoli můj hlavou je často. Balzám však nedávno koupil nový. Mimochodem, nemám balzám na pokožku hlavy a kořeny! Pouze v délce.

Moje hodnocení: 5 z 5! Šampon do řady mastných vlasů, vlasy méně špinavé, rostou silnější! Balzám dobře hydratuje délku, obecně je stav vlasů stejný u kořenů a na koncích. Jsem velmi potěšen!

Značka je pro mě nová, je to velmi úspěšný nákup mého, a ještě více, jsem prostě v úctě za finanční prostředky.

Vyrobeno: "Krasnaya Polyana přírodní kosmetika a ruční mýdlo" Sochi, okres Krasnopolyansky, s. Medoveevka

Přírodní hydrolát pro jakýkoli druh pokožky "Hřbet"

Za prvé, vynikající kvalita obalů - kompaktní plastová láhev 100ml. Sprej je výborný, stříká perfektně a funguje na poslední kapku produktu. Uzavřená s průhledným uzávěrem. Moc se mi to líbilo, že jsem to dokonce zachoval, užitečné.

Za druhé, nástroj je jen mistrovské dílo. Absolutně nádherná voda, žádný tonik nebo pleťová voda nelze s ní srovnávat. Kůže je doslova napojena, zářící, vypadá skvěle. Ano, po rozstřiku je lepší nechat utřít obličej, ale dát agentu namočit (nejprve jsem ho otřel a pak se zastavil).

Je třeba, aby se na obličej rozplýval velkoryse, aby se nevyhýbala kůži kolem očí. Velmi příjemný pocit, únava okamžitě odletí, oční víčka navlhčené. Jen skvělý pocit.

Externě, jako obvykle voda, čirá a bezbarvá. Vůně je velmi lehká.

Také skvělá volba pro vlasy - vlasy neztrácejí svůj tvar, zatímco jsou zvlhčené, nemají magnet a netlačují.

Co píše výrobce (v poznámkové knížce připojené k dávkovacímu automatu):

Jemná heřmánková voda (toto je populární název hydrolátu) má protizánětlivý účinek, snižuje podráždění a zčervenání kůže, náchylné k alergickým reakcím. Je úspěšně používán k uvolnění pruritu, pálení a loupání za přítomnosti psoriázy, ekzému nebo kopřivky.

Biologicky aktivní látky heřmánku ocení pediatři, kteří doporučují použití heřmánkové vody a dalších produktů obsahujících heřmánkový lék na péči o kůži novorozenců.

Ve skutečnosti je heřmánkový hydrolát vynikajícím prostředkem typu "vše v jednom", protože je vhodný jak pro obličej, tak pro tělo a vlasy. Takže kůže, může to být zvláště ukázáno po opaření, holení nebo ošetření křovin. A pro vlasy je dobré jako změkčovadlo pro suché a poškozené špičky. Zároveň heřmánkový hydrolát upokojuje podrážděnou pokožku hlavy.

Složení: heřmánkový hydrolát, produkt destilace pára-voda (odpařování) květů heřmánku.

-Postříkejte pokožku po celý den podle potřeby. To pomůže udržet vodní rovnováhu epidermis v suché místnosti.

-Aplikujte hydrolát na bavlněný tampón a otřete si obličej tonikem.

-Používejte také bavlněný tampon, který se používá jako odstraňovač make-upu.

-Namočte lehkou tkaninu nebo gázu a aplikujte na obličej po dobu 10-15 minut jako světelnou výživnou masku.

-zpracovávejte vlasy před použitím šamponu, abyste snížili škodlivé účinky povrchově aktivních látek na vlasy

-Sprej na tělo místo parfému

PS Vezmu pár lahviček po dobu jedné hodiny.

Výživný olejový koktejl pro kůži kolem očí "Zelený čaj"

Láhev s dávkovacím čerpadlem je uzavřena také plastovým víčkem. Množství slušné -30ml. Těžké vlákno primotana book-anotace s podrobným popisem nástroje.

Olej je jasně žlutý, kapalný, nemastný. Elegantně vyživuje kůži očních víček a při perfektním vstřebávání nepoškozuje.

Používám pouze na noc. Aroma chic-natural, uklidňující, relaxační.

Měl jsem vzorkovač oleje Darfan, takže podle mého názoru není tento olej horší a dokonce se podobá barvě, vůni a vlastnostem.

Složení: olej z pšeničných klíčků, olej z broskvových jader, makadamie, avokádo, jojoba, infuzní roztok olivového oleje na zeleném čaji a heřmánku, esenciální olej z cypřišů, neroli, santalové dřevo.

Aplikace: Aplikujte malé množství olejového chvění na očistou pokožku ráno a večer s masážními pohyby.

PS Spotřeba je minimální.

Doporučuji oběma prostředkům všem

[Upraveno autorem 15. května 2017]

Šampon této společnosti mi přivedl přítele z Moskvy. Ještě jsem to neviděl, možná jsem nevěnoval pozornost - nevím tolik z lékárenských značek, a tohle jsem se nesetkal, i když Klorane je heřmánek. Zná mou vášeň o olivové oleje, často přináší kosmetiku z Řecka a Itálie olivovým olejem.

Tento šampon je vyroben ve Francii, hypoalergenní a vhodný pro časté použití. Prodává se bez lékařského předpisu, samozřejmě pro něho žádné speciální schůzky. Přítel koupil v běžné moskevské lékárně. Neobsahuje konzervační látky, parabeny a silikony. Ve složení jsem viděl olivový extrakt, vitamín E, panthenol, kyseliny. Kompozice je poměrně krátká, což je hezké, nikoli chemické.

Šamponový med čirá barva, s nádhernou klasickou vůní. Chemie v nose nezačíná, jemná. Je snadno aplikovatelná, pěna velmi dobře, i když ne příliš. Používám je každý den, ale všiml jsem si, že vlasy jsou trochu pomalejší, než se špiní. Večer, ne jako mastné kořeny jako oni.

Šampon patří do kategorie anti-stárnutí vlasové kosmetiky. Pro vlasy od 25 let. Když začíná první vylepšený spad, stane se tenčí, ne rychle roste. Věk se mění v jednom slově. Neřeknu to, že za pár dní plivou do pasu, samozřejmě, že jeden šampon to nemůže poskytnout. Ale vnější stav vlasů se začal líbit mnohem víc!

Výsledky jsou následující:

Pocity se stávají silnějšími a silnějšími.

Snadné držení hlasitosti, ačkoli olejové šampony obvykle hřebí na vrchol hlavy.

Nestříkejte se rychleji, naopak

Stát se tmavší (mám svou vlastní přírodní tmavě hnědou barvu)

Nevýhody: dosud nebyly nalezeny. Láhev je příliš úzká, nestabilní. Podívejme se, jak jsou návykové věci. A zda efekt bude pokračovat po dokončení tohoto šamponu. Spotřeba je také slušná, ale není víc než jiné šampony s každodenním praní. Na okruhu za den se nemohu rozhodnout)))) Hledám více klimatizace. Myslím, že se ve dvojici projeví ve své slávě.

Jejda! Fotka se nechce přehodit!

Typ vlasů: tenký, obarvený blond; do středu zad.
Skalp je suchý. náchylný k lupům.
Používaly snad téměř všechny rozpočtové šampony, dokonce i dětské a farmacie. Je něco, s čím se porovnáváte!
Některé inzerované (!) Strašně zamotané vlasy - jako mýdlo a mýdlo! Po druhé - na pokožce hlavy od první aplikace na některých místech plakety se objevily jako u psoriázy! Bylo to strašné. Po třetí době uplynuli nervy!
Vlastně po tom, co se desky rozhodly jít do Clear. Hlava byla opravdu "oh, jak je spuštěna!".
První aplikace je velmi svědivá! Kůže je mnohem čistší. Tento šampon je měkký.
Druhý a třetí - byl téměř úplně odstraněn, spíše zvyklý, mírně poškrábal hlavu. Plaky jsou pryč, trochu lupy je ponechán.
Po celém světě bylo všechno pryč a hlava byla čistá, bez svědění, atd.
Vlasy po umývání byly svěží - jako pampeliška, ale druhý den byla ještě tlustá a musel se vypláchnout. K vylepšení použila také balzám této série.
Pak změnila šampon a o týden později znovu zopakovala to, co je napsáno výše :(
V loňském roce jsem změnil šampony (zvedám něco jiného) a používám různé masky, balzámy, klimatizace. Nicméně - první místo zůstává pro Clear. Kombinuje to dokonale s řadou balzámů. tak s ostatními. Vše závisí na tom, co chcete nakonec získat: zpevnění, jídlo, snadné česání, barvy.
Naléhavě vás vyzývám, abyste:
1. nakupujte výhradně v osvědčených místech (lékárny nebo kosmetické obchody). Tam jsou ruské i polské. Obě jsou stejné, ale. to jsem já :)
2. zvolte pro svůj typ vlasů! Je-li vlas suchý - vezměte si "zvlhčovač", jinak může uschnout ještě víc.
3. změnit šampony. Při častém používání pokožky hlavy a vlasů se používají a účinek je snížen, může se dokonce dostat do mínusu.
4. Jasné - nehojí! Nezbavuje zbavení se deprese, psoriázy, ekzému atd. V případě podráždění nebo při výskytu kožních onemocnění se poraďte s dermatologem.
5. K tomu můžete přidat (zvlášť pro prodej) "multivitaminový komplex", "hedvábí", "keratin", "oleje".
6. Snažte se sušič vlasů vysušit méně nebo ne suchý. Nechte je vyschnout :)
str. Clear byl použit v různých variantách, podle typu vlasů a požadavků. Proto výslovně neuvádět.

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

o kosmetice Svoboda 9. listopadu 2016

Pravidelně zakoupená kosmetika Svoboda. a to: Bylinný šampon, efekt krému na nohy, Luxe Cream, Carina Gel na obličej. Nebudu kupovat víc. Důvod: všechny tyto komety změnily své vůně a zdánlivě složení. Úžasně všechno. Je škoda, že téměř jediná normální korotická ruská společnost začala používat některé nepochopitelné náhražky, které se nesnaží kontrolovat. Takže bylinný šampon - začal vysychat vlasy a dráždit pokožku hlavy. Karina gel stále zvlhčuje, ale vůně je levná a nepříjemná, bylo by bez parfému lepší. Krém na nohy Efekt není vůně, ale zápach vůní, pokožka se nezměkčí (tam byl lehce lék vonný a velmi dobrý). Cream Lux okamžitě nastoupil do kbelíku, když na prst stlačila nepochopitelně smradlavý krém. Už nejsem kupujícím produktů Freedom.

Světlana
Krasnodar aktivní účastník

Dobré odpoledne, milí uživatelé fóra!

Tato recenze se zaměří na šampon určený k potírání takových hubiček, jako je seboroická dermatitida. Nebudu popisovat, jakým způsobem je to vyjádřeno, že existuje více než dost informací o síti a ti, kteří ho znají, se osobně seznámí).

Moje dcera byla s ním od dětství, známe jeho důvod, diagnostikuje lékař a za 12 let se nám podařilo zkusit téměř všechno, co náš lék může nabídnout, od lékárenských značek až po hydrosulfidové koupele Matsesta.

Pokaždé, když jsme přijali další kurz, naplánovaný lékařem, s nadšením se pustili do jeho realizace, ale bohužel, výsledek je zdaleka ne vždy a drží přesně, dokud není láhev dokončena, a častěji seborrhea začne vylézt ven v polovině. Samozřejmě, kromě toho se snažíme udržet dietu, vyrovnat se se stresem a používat pouze měkké šampony, ale nikdy se nám podařilo se zbavit této houbičky více než pár týdnů.

Ale toto léto bylo obzvláště obtížné pro tělo dcery: vážné zranění, dvě operace, v intervalu dlouhodobé antibiotické terapie a v důsledku toho obrovské exacerbace seboroické dermatitidy. Když jsem dorazil do lékárny, běžel jsem do očí před známými lahvemi, protože jsem věděl, že jeden z nich by neměl očekávat zázrak, ale konzultant naléhavě navrhl, aby se pokusil o šampon Kelual DS od Ducray:

Nevěděla jsem o něm nic, takže jsem si neohrozila nákup, ale šla jsem si číst informace a recenze. Což, mimochodem, jsou velmi nekonzistentní. A pak se rozhodla, že to, co píší o předčasné mastné pokožce pokožky hlavy z aplikace, je trochu drobné ve srovnání s nepohodlí, které poskytuje seborrhea. Koupeno. Výsledek byl již poprvé působivý - ohnisko a podráždění téměř zcela zmizely. A až do příští žádosti se neobjevilo ani jedno nové. To se neočekává, upřímně. Po podruhé zmizel seborrheum úplně.

Samozřejmě, my, jak doporučuje odborník, museli s tímto šamponem umyt pouze dva týdny, pak začali zavádět normální (to znamená neterapeutické) pro časté užívání, střídající se podle schématu 2: 1, 1: 1, 1: 2, 1: 3, a nyní 1: 4. Žádný pruritus, ani jediný znak lupů. V zásadě je již možné zcela zrušit Kelyual, ale psychologický strach z relapsu nedává), jen počkejte, až skončí láhev. Byly tam případy, kdy dcera, která se nacházela mimo dům, si vůbec umyl hlavu maskarometovskými SLS - a nic, ačkoli dřív by to byla katastrofa.

Obecně platí, že v našem případě byl Kelyual nejen užitečný, ale doslova příznivý. Chci však zdůraznit dvě funkce:

1. U dcery SUROVÉHO NEBÍLENÉ seborey způsobené patologií gastrointestinálního traktu.

2. Tento šampon by měl být používán pouze pro terapeutické účely k léčbě těžkých forem diabetu.

Pokud jde o předčasnou mastnou pokožku pokožky hlavy - ano, toto je místo, které musíte být, musíte si vlasy vyprat déle za den nebo dva. Ale věřte mi, že pokud jde o exacerbaci seborrhy, jsou to takové nesmysly. )))

Neměla jsem v úmyslu psát o tomto šampónu, takže bohužel jsem nezaznamenala fotografii kompozice a už dávno hodila obal. Samotný nástroj vypadá jako tenký bílý krém a pěny velmi dobře. Prodává se v objemu 100 ml.

Pro Více Informací O Suché Vlasy