logo

Indické vlasové šampony

Mnoho žen v úsilí o krásu a mládí vybírá indickou kosmetiku. Předpokládá se, že při jeho tvorbě se používají ayurvédské výrobky, které se skládají z přírodních složek: aromatické oleje, minerální doplňky a rostliny, které rostou především v Indii.

Vyrobte výrobky podle starodávných technologií, které byly testovány po mnoho staletí. Například krásné vlasy indických žen mohou být záviděny. Složení jejich šamponů jsou mýdlová oříšková a palmová dlaň, které posilují vlasy a čistí je od nečistot a prachu.

Zvláštní funkce

Všechny šampony z indických značek obsahují pouze přírodní složky, které nejsou zdraví škodlivé a neobsahují škodlivé látky. Na moderním trhu najdete v této zemi mnoho detergentů a všichni zůstávají populární v Rusku. Existují však šampony, které jsou považovány za nejlepší a nejúčinnější prostředky. Jsou velmi žádané mezi ženskou populací.

"Lady Henna" - suchý šampon, který se skládá pouze z přírodních složek, jako jsou mýdlové ořechy. Nemůže jen očistit pokožku hlavy a pokožku hlavy před nečistotami, ale také s nimi zacházet za ztrátu a ztenčení. Nástroj se používá k odstranění svědění, loupání a lupů. Vhodné pro všechny typy vlasů, a to i pro děti.

K dispozici v sáčcích o hmotnosti 100 g. V balení po 12 kusů.

Náklady - 300 stran.

"Veda Vedica" - prášek na mytí vlasů, složený z léčivých bylin: citrón, akácie, bazalka, mandarínka a embolie. Díky tomu má léčivý účinek. Prášek vyživuje pokožku hlavy, urychluje růst vlasů a dává objem zámkům.

Cena - 350 p.

"Khadi" - šampony, složené z bílkovin proso a mandle, zinek a ceramid. Obnovují strukturu poškozených vlasů, odstraňují lupy a přebytečný tuk, uklidňují citlivou pokožku a posilují kořeny. Řada Khadi obsahuje několik druhů šamponů: Rose, Amla, Neem, Hibiscus a Nutgrass.

Cena - 700 r za 210 ml.

"Vatica" - řada šampónů, které pomáhají vypořádat se s mnoha problémy vlasů. Například "Vatica Dabur", založený na česneku, zahajuje proces regenerace buněk, který urychluje růst chloupků. Nástroj založený na kaktu a ruku zabraňuje vypadávání vlasů. Obecně jsou všechny produkty této série zaměřeny na zlepšení struktury chloupků, urychlení jejich růstu a odstranění pruritu.

Náklady - 300 r za 200 ml.

"Trichup" - prostředek, který se skládá z aloe vera a henny. Oživují pokožku hlavy minerály a vitamíny a také obnovují vodní rovnováhu. Šampon je navržen tak, aby posiloval kudrlinky, vyčistil je od špíny, udržoval přirozenou vlhkost a zabránil vypadávání vlasů.

Cena - 500 r za 200 ml.

"Comex" - šampon na bázi rostlinného původu. Zpevňuje a chrání vlasy před ztrátou a negativní expozicí slunečnímu záření. Nevyvolá alergické reakce a je absolutně neškodná. Vhodný pro všechny typy vlasů, dokonce i kudrnaté a nezdravé kadeře.

Cena - 150 r za 100 ml.

Sesa je hlavou s bílkovinami, vitamíny a minerály, které obnovují a chrání strukturu vlasů před slunečním zářením a mrazivým větrem. Sesa zabraňuje tvorbě dělených konců a léčí bolavé kořeny. Pravidelné používání umožňuje posilovat všechny vlasy a aktivovat jejich kmenové buňky.

Náklady - 600 r na 100 ml.

"Himaláje" - řada šamponů sestávající ze 6 výrobků. Každý z nich je určen k řešení problémů s vlasy. Prostředek "Ochrana barev" jemně pečuje o barevné kadeře, vyživuje je a zvlhčuje. "Hydratační a uklidňující" šampon je určen k obnovení poškození a náchylnosti k vypadávání vlasů. I v sérii jsou výrobky "objem a elasticita", "extra hydratační" a "denní péče".

Náklady - 400 r za 400 ml.

"Shikakay" - přírodní mýdlový šampon, který nezpůsobuje alergické reakce a je šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje mýdlovou matici, která je proslulá svými léčebnými vlastnostmi. Při pravidelném používání může nástroj uvolnit člověka z lupy, svědění a odlupování. Vlasy mají přirozený objem a zdravou barvu.

Cena - 600 r za 85 g.

"BIOTIQUE Bio Kelp" - šampon na bázi mořských řas. Navrženo pro vlasy náchylné k vypadávání vlasů. Hojivé přísady vyživují pokožku hlavy, pronikají hluboko do vlasových folikulů. Bio Kelp stimuluje krevní oběh v hlavě, takže vlasy rostou rychleji a nevypadají.

Cena - 300 r za 120 ml.

Recenze

Indická kosmetika je velmi oblíbená po celém světě díky své přirozenosti. Obsahuje pouze složky šetrné k životnímu prostředí, které nezpůsobují alergie a nemají škodlivý účinek na tělo.

Ženské indické šampony mluví o produktech jen pozitivně a mluví o svých léčebných vlastnostech. Vlasy po umývání získávají živý vzhled, lupiny zmizí a svědění se zastaví. Ale ti, kteří dobře mluví o šamponech z Indie, varují, že k dosažení požadovaného výsledku je možné pouze s pravidelným používáním. Přestože ceny výrobků jsou poměrně vysoké, ale jsou poměrně ekonomické a balení 200 ml stačí na 2 měsíce použití.

V níže uvedeném videu můžete vidět recenzi dívky po použití šamponů od společnosti VATIKA.

Vše o indických šamponech na vlasy: klady a zápory, pravidla použití a hodnocení nejlepších výrobců

Ayurveda (starověké indické filozofické učení o životě a lidském zdraví) říká, že ve vlasech - síle, kráse a štěstí ženy. Indiáni věří, že pouze majitel hustých dlouhých vlasů se může stát dobrou ženou, milenkou, medvědem a porodem zdravých dětí. Indické ženy proto věnují velkou pozornost péči o vlasy.

Moderní indický trh s kosmetickými výrobky reaguje na potřeby svých krás a dalších zemí světa a dnes nabízí širokou škálu produktů pro péči o vlasy. Zvažte nejlepší přírodní šampony v našem článku. Můžete také sledovat užitečné video o tomto tématu.

Vlastnosti kompozice

Většina indických výrobců zůstává v souladu s principy Ayurvedy, takže šampony obsahují přírodní složky: rostlinné výtažky, oleje, extrakty a odrůdy léčivých bylin, ořechů a obilovin. Je přirozeností, že tyto šampony jsou zvláštní a vyvolávají obrovský zájem a velkou poptávku. Koneckonců, pokud potřebujete zlepšit pokožku hlavy a vlasy, účinně a jemně se s tímto úkolem vyrovnají pouze organické šampony.

Výhody a nevýhody

Zvažte výhody šamponů od výrobců z Indie:

 1. Mají prodlouženou akci. To znamená, že vlasy nebudou nudné a bez života a lupy se na pokožce hlavy neobjeví, jakmile přestanete vlasy promývat určitým šamponem. To vše je způsobeno skutečností, že indická kosmetika nejen dělá vlasy krásné, jedná se o to!
 2. Můžete dokonce potřebovat myši vlasy každý den. Každodenní použití pomáhá obnovit přirozené metabolické procesy v kůži a zlepšit strukturu každého vlasu, umýt chemii starých šamponů, obnovit živý lesk a sílu kudrlinky.
 3. Přírodní ingredience jsou vhodné pro všechny věky a typy vlasů.
 4. Schopný řešit řadu problémů.

Existuje mylná představa, že všechny indické šampony jsou extrémně přirozené a neobsahují chemikálie. To není. Existují značky šamponů, které zahrnují například sírany, které jsou součástí většiny šamponů ruského masového trhu. Proto pokud kupujete šampon vyrobený v Indii, pečlivě si přečtěte složení na obalu.

Existují však určité nuance v používání indických šamponů, které lze považovat za nevýhody:

 1. Stejně jako jiné přírodní produkty pro praní vlasů mohou špatně pěnu, takže jsou strávil rychleji než obvykle.
 2. Jsou dražší než "nepřirozené".
 3. Poprvé, s nezvyklým chováním, by se zdálo, že vlasy vypadají, že jsou nezmrzlé, protože budou mít nedostatek lesku a "živost". Budeme trpěliví a budeme čekat, až budou silikony "chemických" šamponů vypláchnuty z vlasů, a pak budou lesknout novým, živým leskem.
 4. Chcete-li umýt hlavu po použití stylingových výrobků, budete pravděpodobně muset vyhledat pomoc od šampónů s obsahem síranu.

Hodnocení nejlepších výrobců

V současné době existuje mnoho populárních prostředků indických značek, jsou ti, kteří si zaslouží lásku a důvěru ruských spotřebitelů. Zvažte ty nejlepší z nich.

Veda vedica

Šampony z této společnosti jsou umístěny jako léčivé ayurvédské výrobky a jsou prezentovány jak ve formě běžné tekutiny, tak ve formě bylinného prášku.

Například kapalný Amla šampon obsahuje amlu, indickou angrešt, ibišek, zelený čaj, hennu a tulsi. Bojuje se šedými vlasy, vypadává vlasy, lupiny, vyživuje a chrání vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Khadi

Šampony této oblíbené značky v Rusku neobsahují sírany, alkoholy a silikony. V řadě je pět různých šamponů:

 • Rose - s damaškovou růží, neroli, aloe, lékořice a květinami ibišku. Vhodné pro poškozené a suché vlasy.
 • Neem - proti odlupování a svědění s rozmarýnem a eukalyptem.
 • Hibiscus - uklidňující šampon pro citlivou pokožku hlavy s vůní ibišku a levandule.
 • Nussrass - pro normální a mastné vlasy, pro lesk a objem, reguluje mazové žlázy. Obsahuje borůvky, akácie, hennu, oranžový silicový olej.
 • Amla - pro pomp, posiluje kořeny a stimuluje růst, s vůní ylang-ylang, bazalkou, amla a aloe.

Doporučujeme sledovat video o indických šáborech Khadi:

Himaláje

Velmi oblíbená značka v Rusku. Šampony této společnosti jsou zastoupeny řadou 7 výrobků.

 • Proti vypadávání vlasů - s pongemií, vhodné pro všechny typy vlasů.
 • "Mírné čištění" - s výtažky listů stromu Kayaput a bazalky, vhodné pro normální vlasy.
 • "Uklidňující a zvlhčující" - s aloe vera a hrozny, pro suché a poškozené vlasy.
 • "Objem a elasticita" - s papáji, pro mastné vlasy.
 • "Měkkost a lesk" - s cizrnou a papáji, pro normální vlasy.
 • "Extra hydratační" - s aloe vera a papáji pro normální vlasy.
 • "Restaurování a péče" - s lilly, citronem a mandarinkou, pro suché a poškozené vlasy.

Vatika

Šampony Dabur s organickými přísadami, ale také obsahující chemikálie (lauryl a laureth sulfáty). Soubor obsahuje šampony pro suché vlasy, proti vypadávání vlasů, lupů, pro výživu a ochranu.

Doporučujeme sledovat video o indických šamponech "Vatika":

Trichup

Značka Vasu Healthcare. Šampon na prodej v Rusku:

 • Od vypadávání vlasů. Obsahuje Amla, Bringaradzh a aloe vera. Může nejen posilovat vlasy, ale také se zbavit raných šedých vlasů a bolesti hlavy.
 • Z lupy - s rozmarýnem a olejem z čajovníku.

Comex

Šampon pro zpevnění vlasů. Neobsahuje sírany a parabeny. Obsahuje ho, tulasi, shikakai, amlu, hennu a kalamus. Posiluje a vytváří silné vlasy všech typů.

Doporučujeme sledovat video o přírodním šampónu Comex:

Další náprava pro všechny typy vlasů. Sliby se zbavit rozštěpených konců a vypadávání vlasů, obnovit jejich poškozenou strukturu. Šampon obsahuje bílkoviny, vitamíny a minerály.

Swati

Tato značka je v Indii velmi populární. V Rusku si můžete koupit bylinný šampon s extraktem shikakai. Plně přirozená, vhodná pro všechny typy vlasů. Čistí a posiluje vlasy, šetří z ranného šednutí.

Podmínky použití

Stejně jako u všech šamponů s přírodními přísadami a bez chemických přísad, pro výrobky z Indie existují pravidla pro použití. Na přírodní šampon si zvykněte. Pokud se vám zdá, že vám to nevyhovuje, je lepší být trpělivý a dodržovat pravidla použití.

 1. Pokud přípravek neobsahuje emulgátory, měl by být obsah před použitím otřásán.
 2. Bezsulfátová indická šamponová pěna je horší než obvykle. Proto by měly být vlasy správně navlhčené před použitím prostředků, s teplou vodou a ne chladné.
 3. Šampon by měl být aplikován ve dvou sadách a pečlivě masírovat pokožku hlavy, aby se vlasy umyl. Potřeba rozdělit pěnu na všechny vlasy.
 4. K tomu, aby působily přírodní léčivé přísady, je nutné před vypláchnutím nechat šampon 3-5 minut.
 5. Chcete-li vyhodnotit nejúplnější účinnost, je třeba ji pravidelně používat po dobu nejméně dvou týdnů - výsledek přírodních šamponů se nemusí objevit ihned.

Můžete použít tyto šampony (pokud mají přirozené složení) alespoň každý den. Jedinou výjimkou jsou možná suché výrobky, neboť jejich neustálé používání může vést k vysušení pokožky hlavy a lupů.

Jak často potřebuji změnit šampony indických firem? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Pokud je použitý nástroj vhodný pro všechny a získáte požadovaný účinek z jeho použití, můžete jej použít tak dlouho, jak budete chtít.

Kontraindikace

Pokud složení šamponu obsahuje pouze přírodní složky, neexistují žádné kontraindikace pro jeho použití. Jediná věc, na kterou byste měli věnovat pozornost, je individuální intolerance některých složek a možnost alergických reakcí. Pokud se po použití šamponu vyrobeného v Indii objeví svědění, pálení, zarudnutí pokožky hlavy, závažné podráždění očí a další nežádoucí příznaky, měli byste jej přestat používat.

Závěr

Kosmetika pro vlasy z Indie jsou zaslouženě považována za nejlepší. Poskytují krásu a zdraví díky přírodnímu původu a vyrovnanému složení. Každá žena, která chce nejen vypadat atraktivně, ale také zachovat své zdraví, může se obrátit na pomoc s indickou vlasovou kosmetikou a poskytnout opravdovou přirozenou péči.

Kouzlo indických ájurvédských šamponů, recenze nejlepších.

Ayurveda - harmonie s přírodou, která nás činí zdravá, krásná a proto šťastná!

Mnoho lidí hledá elixír mládí, krásu a dlouhověkost. Ten, kdo objevil indickou filozofii života - Ayurveda, našel tento elixír. Ayurveda je starodávný lék, jehož historie se odehrává více než 5 tisíc let a byla použita v praxi mudrci moudrosti - ríšové, kteří položili základy védské civilizace v Indii. Tato věda, filozofie, dává znalost univerzálních zákonů, učí žít v souladu se zákony přírody. Toto celé umění nabízí jedinečné metody a prostředky k dosažení harmonie, rovnováhy a zdraví. Ayurveda vám umožňuje dosáhnout opravdového štěstí, které je nemyslitelné bez zdraví a krásy.

Příroda obdařila lidstvo neocenitelným darem - vše, co je nezbytné pro naše zdraví a krásu, nemusí být vytvořeno, vše je v přírodě. Je třeba pouze naučit se používat tyto dary. A Ayurveda to učí. Dnes, jak v medicíně, tak i v kosmetickém průmyslu, jsou široce používány ayurvédské výrobky. Mnoho vedoucích kosmetologů obrátilo svou pozornost k této starověké vědě, přičemž si uvědomovalo hodnotu používání jedinečných přírodních složek. Indické ženy byly vždy proslulé krásou jejich kůže a vlasů. A tajemstvím jejich krásy je použití pouze ayurvédské kosmetiky, která se skládá výhradně z přírodních složek - minerálních doplňků, aromatických olejů, vzácných bylin, které rostou pouze v Indii. Tyto prostředky jsou vytvořeny podle starodávného receptury Ayurvedy, který byl prokázán po staletí. Například luxusní krása indických krásy vlasů obdivuje celý svět. Rozsah přírodní kosmetiky z Indie je nekonečně široký, obsahuje šampony, sprchové gely, oleje, masky na vlasy a obličej, oleje pro aplikaci na pokožku, masážní oleje, křoviny, různé krémy a mnoho dalšího. Dnes budeme mluvit o nejlepších přírodních indických šamponech, které jsou zastoupeny v našem obchodě.

Výhody a nádherné vlastnosti ayurvédské indické vlasové kosmetiky.

Nepochybně taková přírodní kosmetika má neocenitelné výhody oproti syntetické, kterou dnes většina žen používá. Složení obvyklých prostředků pro nás zahrnuje látky, které mohou poškodit nejen naši krásu, ale také zdraví, a to se vždy nezdá okamžitě. Například u konvenčních šamponů se používá levná chemická kompozice pro pěnění - laurylsulfát sodný a stolní sůl. Indické ájurvédské šampony jsou pouze přírodní pěnidla - mýdlovou nebo palmovou palmu. Moderní kosmetika, a to i ty nejdražší, může skrýt pouze vnější vady a dočasně. Organické a anorganické látky, které jsou součástí přírodních indických výrobků, léčí naši krásu zevnitř, čímž odstraňují spíše než maskování tohoto problému. Výrobci syntetické kosmetiky nám slibují rychlé omlazení pokožky a obnovy vlasů, ale všichni dobře víme, že se to prakticky neděje. Ajurvédské výrobky se neomezují pouze na vnější vliv, ale účinně a přirozeně pomáhají zpomalovat proces stárnutí. Dalším převládajícím znakem přírodní indické kosmetiky je to, že není návyková, v důsledku toho s dlouhodobým užíváním, její příznivé účinky na tělo nejsou oslabeny. Indické přírodní šampony a další kosmetické přípravky na vlasy se vyznačují svou bezvadnou kvalitou, protože jsou vyráběny pomocí starých tradičních technologií.

Zásada starých mudrců - "Pouze samotná příroda může léčit a dát krásu." A nemůžete s tím hádat!

Luxusní krásu a zdraví vašich vlasů podle Ayurvédy.

Malý přehled některých ájurvédských šamponů je nabízen, abyste pochopili, jaká je jejich jedinečnost a jaká indická vlasová kosmetika vám může dát.

Příroda pečlivě dodává lidem vše, co potřebují, a mýdlové oříšky jsou přírodní detergenty a jsou velmi účinné. Od nepaměti místní obyvatelé Indie používají mýdlové ořechy z tzv. Soap Tree jako univerzální mycí prostředek - mytí vlasů, koupání, mytí oděvů, nádobí - mýdlové oříšky vynikající práci s těmito úkoly a bez poškození zdraví, na rozdíl od syntetické čisticí prostředky, šampony. Silný promývací efekt mýdlové matice se dosáhne díky udržování v sobě přírodního pěnění - saponinu, při kterém se do molekuly rozpouští část molekuly ve vodě a část tuku. Kromě saponinu je ořech obsažena v skořápce, která také obsahuje živiny, které pomáhají pokožce stát se něžnou jako dítě, a vlasy se stávají zdravými a lesklými, hedvábnými a měkkými. Ajurvédské indické šampony vyrobené na bázi mýdlové matice mají také další příznivé vlastnosti, protože také přidávají další výtažky z různých bylin a přírodních složek.

Vaše pozornost je suchý indický Lady Henna šampon - 100% přírodní léčivý přípravek Ayurvedic, prášek z mýdlové mouky (prášek Risha). Je to velmi měkký, jemný, ale účinný indický prostředek k praní vlasů, obličeje a těla.

Mýdlová matice je skvělou přírodní náhražkou šamponů a detergentů obsahujících chemikálie, které zničí zdraví. Má nízkou, vyváženou hodnotu pH, nezasychuje vlasy a pokožku a nezbavuje je přírodního tuku. Perfektně čistí kůži a vlasy, odstraňuje špínu a přebytečný tuk. Lady Henna šampon vyživuje a posiluje vlasové kořeny, zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst. Léčí pokožku a poskytuje antiseptickou ochranu. Zmírňuje zánět, svědění, loupání, účinně bojuje proti lupům. Vytváří vlasy hedvábný a poslušný, plní funkci kondicionéru a balzám na vlasy a pokožka se stává měkkou a sametovou. Deodorizuje pokožku, dává vlasům příjemnou vůni a zdravý lesk.

Díky jemným granulím obsaženým v prášku má jemný odfarbující a bělící efekt a zlepšuje pleť. Tento šampon se doporučuje zejména v horké letní sezóně. Vhodný pro všechny vlasy a pokožku a pro každodenní použití. Ideální pro mastnou pleť a mastné vlasy, stejně jako pro péči o suchou, citlivou, zapálenou pokožku. Šampon lze také použít k péči o jemnou kůži dítěte. Dobře umyje vlasy a tělový olej.

Bylinný prášek na mytí vlasů, Veda Vedica. V tomto úžasném prášku, suchém lékařském šampónu pro vlasy od indického výrobce Veda Vedika, se množství léčících bylinek shromažďuje podle ayurvédského receptury, které se navzájem posilují a doplňují. Tento suchý šampon léčí a vyživuje pokožku hlavy, jemně čistí tuk a současně udržuje přirozenou rovnováhu sekrecí lipidů, zvlhčuje a ochlazuje. Odstraňuje lupy. Kvůli jeho mírné kyselosti, bylinný prášek šamponu podporuje důkladné čištění vlasů, vzhled objemu. Živiny nasycují pokožku a vlasy mikroživinami, zlepšují růst vlasů, zabraňují předčasnému vypadávání vlasů, šedivé vlasy. Nástroj aktivně působí proti bakteriím, svrbením, peelingem pokožky. Po nanesení šamponu jsou vlasy voňavé, snadno se hřebují, stávají měkkými a poslušnými. Účinně vypláchněte olej. Existuje pouze jedno malé mínus - šampon má mírně zabarvené vlastnosti, takže se do blůzky příliš nezapadá.

Složení tohoto nádherného indického ayurvédského 100% přírodního (organického) šamponu obsahuje:

- Mýdlovou matici
- Terminál Hebula
- Emblica officinalis
- Terminál bellerica
- Shikakai
- Marmaláda Eglia
- Nílovou akácii
- Lemon
- Mandarin
- Vetiver zizani
- Basil jemné barvy
- Indický Neem
- Lemongrass

Hlavním prvkem tohoto vysoce účinného přírodního šamponu je henna - oblíbený přípravek, který posiluje vlasy. Díky speciálnímu vzorci získávají zdravý vzhled a lesk, ačkoli nejsou namalovány. Důležitou složkou je také oslnivý podklad, používaný v kosmetologii ve starověku. Rostlina zvyšuje růst folikulů, což je nezbytné pro oslabení vlasů. Zabraňuje nejen vypadávání vlasů, ale i tvorbě předčasných šedých vlasů.

Opravdu je to zázračný lék. Není bez důvodu, že vstoupí do většiny ájurvédských šamponů, nasytí vlasy bílkovinami a dá jim sílu. Směs mýdlových oříšků, obohacené vody a některých dalších složek působí jako detergentní složka.

Složení šamponu je naprosto přirozené, postrádá intenzivní SLS poškozující pokožku a tělo a je obsaženo téměř ve všech pracích prostředcích na vlasy a tělo. Konzervační prostředky používané v šamponu jsou čistě přirozené.

Kvůli přítomnosti výtažku shishakaya, seno ze slezovnice, bazalkovým extraktům, eclipse otevřené, henny a dalších složek šampon aktivně stimuluje růst vlasů. Obnovuje jejich elasticitu, udržuje barvu, dává vlasům pompání a měkkost.

Extrakt z emblů nebo amla - jedna z hlavních složek tohoto šamponu. Pěstuje v Himálajích a má antioxidační vlastnosti, které jsou výrazně lepší než jiné rostlinné léky. Podle Ayurvedistů emblikace normalizuje činnost doshas, ​​čímž se vyrovnává práce celého organismu. Jako součást šamponu obnovuje vlasy, saturuje je s vitamíny a úspěšně se potýká s dělenými konci.

Složení šamponu je také 100% přírodní.

Ayurvédský šampon Bio Kelp od indického výrobce BIOTIQUE je intenzivní terapie proti vypadávání vlasů, která je založena na jedinečných vlastnostech mořských řas. Bio Kelp - neocenitelný přínos pro vlasy náchylné k vypadávání vlasů.

Skládá se z celé řady hojivých součástí pro hluboké vlasy:
- kelp kelp
- přírodních bílkovin
- minerály
- polysacharidy
- Vitamíny E.

Tento indický šampon jemně čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot. Minerální a bílkovinné složky, které vstupují do svého složení hned po nanesení šamponu, pronikají hluboko do sáčku na vlasy, čímž zajišťují potřebnou výživu žárovky, což zabraňuje vypadávání vlasů. Šampony z řady Indie Bio Kelp získaly velkou popularitu při léčbě plešatosti. Tento šampon je obohacen mátovým olejem a hojivým extraktem listů máty, které účinně stimulují krevní oběh. Kombinace všech těchto přírodních složek vám umožňuje poskytnout vynikající výživu vlasových folikulů.

Hlavní léčebné složky šamponu Bio Klep proti vypadávání vlasů - Bringradzh, řasa, mu, máta, eukalyptus, mýdlová oříška, borůvky, himalájská voda. Ayurvédský šampón Bio Kelp s řasami vám umožní účinně vyřešit problém plešatosti a vypadávání vlasů.

Pro ty, kdo zkazí kvalitu života lupy, měli byste věnovat pozornost hojivému šamponu proti lupům a chorobám pokožky hlavy - Anti-lupy šampon s nim Bio Margosa. Jedinečný vzorec tohoto šamponu kombinuje silnou přírodní sílu indických bylin, které jsou aktivní nejen k odstranění lupin samotné, ale také eliminují příčinu jeho lupů.

Použití tohoto šamponu vám umožní odstranit:

- peeling
- suchost
- svědění
- všechny faktory spojené s lupinami.

Jeho vyvážený vzorec PH umožňuje každodenní užívání, v důsledku čehož se lupy nejen sníží (jako v případě použití syntetických výrobků), ale přestanou se stát problémem navždy, vlasy budou vypadat dobře upravené a zdravé.

Jeho účinnými složkami jsou síra, mýdlová oříška, bringaradž. Mají odrazující účinek na tvorbu lupů, mají antifungální baktericidní a sedativní účinek a dokonale regulují funkci mazových žláz.

Bio Margosa Ayurvédský šampon proti lupům s melionem, vhodný absolutně pro všechny typy vlasů, je schopen sebejistě zvládnout lupiny.

Výhody ayurvédské vlasové kosmetiky jsou nesporné a nedosažitelné nejen pro naši krásu, ale také pro zdraví. Objevte filozofii života v souladu s přírodou a objevíte kód štěstí, neboť vaši věrní společníci budou mládí, krása a zdraví!

Dozvědět se také o mýdlových oříšcích - užitečné, přirozené vlasové a tělesné čistící prostředky, které se také používají v mnoha indických ayurvédských šamponech v mýdlech.

Ájurvédské šampony

Indickí výrobci vyrábějí 100% přírodní vlasové šampony, které jsou obohaceny vitamíny a živinami. Indické šampony posilují vlasy, nasytí pokožku hlavy, což je také důležité pro zlepšení vlasů, a co je nejdůležitější - neobsahují škodlivé látky a chemikálie. Pro zvýšení růstu a objemu vlasů by měly být používány pouze přírodní produkty, a v takovém případě není výsledek příliš dlouhý. Pokud sníte o zdravých a dobře upravených vlasech, které se stanou vaší dekorací a přitáhnou pozornost lidí kolem vás, doporučujeme vám koupit indický vlasový šampon podle Ayurvedy v internetovém obchodě AyurFresh.

Přírodní bylinkové šampony z Indie

V našem on-line obchodě jsou všestranné ájurvédské šampony a bylinné prášky, které neobsahují syntetické látky. Zde si můžete koupit indické šampony od nejlepších výrobců, včetně:

 • Aasha Herbals;
 • AYUR Plus;
 • Dabur;
 • Den 2 denní péče;
 • Himalájské bylinky;
 • Lady Henna;
 • Planeta Organica;
 • a mnoho dalších!

Ajurvédské šampony jsou nejen přírodní produkt, ale také nástroj, který má hojivý účinek na pokožku hlavy a vlasy. Pomocí organických produktů a indických bylinných šamponů pro péči o vlasy a pokožku hlavy je možné dosáhnout zřetelných výsledků a zlepšit strukturu vlasů v co nejkratším čase.

Koupit indický šampon

Chcete-li zakoupit indický výrobek pro péči o vlasy, už nebudete muset trávit čas hledáním obchodů ve vašem městě. Koupit potřebný šampon v nejlepší kvalitě, můžete rychle a snadno na našich stránkách Ayurveda produkty z Indie! Poskytujeme širokou škálu známých a účinných produktů, které obnoví zdravý stav vlasů, vrátí pružnost a atraktivní lesk.

Ayurfresh Ayurvedic Products Store vám nabízí pouze přírodní šampony a přípravky pro péči o vlasy, které pomohou odstranit stopy negativního vlivu faktorů životního prostředí a posilují vlasy. S cenou výrobků naleznete v katalogu na našich webových stránkách.

Indická kosmetika a historie jejího původu

Indiánské ženy, více než kdokoli jiný, měly od starověku všechny tajemství krásy. Je známo, že indická dívka může přilákat pozornost muže, používající pouze vůni.

Historie původu indické kosmetiky má velmi hluboké kořeny a také některé vlastnosti, které nejsou charakteristické pro kosmetické prostředky starověké a středověké Evropy. Základem indické kosmetiky ve starověku byly infuze založené na květinách a rostlinách a rostlinné tinktury byly používány jako šampony, a to nejen ženy, ale i muži.

Na území Persie vyráběly různé aromatické oleje založené na vegetaci, také vyráběly léčivé masti a barviva na vlasy. Moderní a známá pro všechny henny, používané pro barvení vlasů, přišla k nám odtud.

Jako surovina pro výrobu kosmetiky pro vlasy ve starověké Asii se používají stromové pryskyřice, sté výročí šťávy aloe vera, kafr a dokonce i medový cukr. Tyto komponenty vytvořily základ kosmetických výrobků na východ od té doby. Indie je hlavní zemí, která oživuje kult atraktivity žen. Od raného věku se dívky učí pravidla pro péči o tělo a vlasy, zkoumají metody používání kosmetiky.

Současná indická vlasová kosmetika

Základem moderní indické kosmetiky jsou přirozené přírodní složky organického původu. Tato vlastnost je hlavním principem výroby indických výrobků pro péči o vlasy. Hinduisté věří, že čistota duše a čistota těla - to jsou příbuzné pojmy, a proto výroba šamponů a vlasových masek se nepoužívá uměle, protože se považuje za znesvěcení těla a v důsledku toho duše. Totéž platí pro výrobu léků.

Ideologickým základem pro výrobu kosmetiky pro vlasy je nejstarší indická věda Ayurveda. Indiáni Ayurveda nazývají studium principů zdravého a dlouhého života. Podle teorie této vědy je hlavním faktorem blahobytu jednota těla, duše a mysli.

Moderní indická kosmetika nabízí širokou škálu všech druhů výrobků pro péči o tělo, přípravky pro péči o vlasy, kosmetiku pro kůži a nehty. Mezi nejoblíbenější kosmetické výrobky patří indické šampony, aromatické oleje, masky na vlasy, organické kondicionéry založené na vegetaci, stejně jako léčebné masti a léčivé balzámy proti lupům.

Výhody indických vlasových produktů

Hlavní výhodou indické kosmetiky je její přirozenost. Absence syntetických sloučenin zabraňuje nežádoucímu účinku kosmetiky na pokožku a vlasy. Další výhodou je i významná účinnost kosmetiky. Na rozdíl od mnoha dalších prostředků nabízených moderními kosmetickými společnostmi má indická kosmetika dlouhotrvající účinek, který dlouhodobě udrží mladou mládež, posiluje strukturu vlasů a pomáhá udržovat atraktivní vzhled.

Je třeba poznamenat, že denní použití indických kosmetických prostředků pomáhá normalizovat metabolické procesy v těle, zlepšují regenerační funkce pokožky hlavy, zlepšují strukturu vlasů a obnovují přirozenou mikroflóru. To je způsobeno přirozeným složením absolutně všech kosmetických přípravků indického původu. Pokud se snažíte být zdravá a vždy vypadá atraktivně - indická vlasová kosmetika je váš hlavní asistent.

Patanjali

Ajurvédské šampony od indické společnosti Patanjali jsou organické kosmetické přípravky založené na přírodních složkách, které nabízejí cenově dostupnou a přijatelnou cenu. Do datové řady vlasových šamponů jsou zahrnuty následující produkty:

 1. Čisticí prostředek na vlasy Ayurved. Šampon je vyroben na bázi tradiční indické vegetace a je určen pro suché vlasy, které jsou náchylné k vypadávání vlasů. Jeho hlavním účinkem je, že aktivní složky šamponu zabraňují uvolnění a vypadávání vlasů. Šampon normalizuje výživu vlasů od kořenů až po špičky a dodává jim přirozený lesk a zdravý vzhled.
 2. Reetha Hair Cleanser. Účinkem tohoto šamponu je zabránit odvodnění pokožky hlavy a aktivně se používá při léčbě lupů. Přírodní složky šamponu dělají vlasy silné a zabraňují jejich vypadnutí;
 3. Kesh Kanti mléko. Základem šamponu je syntéza proteinových sloučenin, henna, neem, sté výročí aloe a další organické složky. Kombinace těchto složek má příznivý účinek na mikrostrukturu vlasů, zabraňuje jim vypadávání a odstraňuje kůži hlavy z lupů;
 4. Vlasy proti lupům. Účinek tohoto šamponu je zaměřen především na účinnou léčbu lupů. Také tento kosmetický přípravek odstraňuje nečistoty z vlasů a obnovuje a vyživuje struktury vlasů.
Khadi

Khadi kosmetika je účinný výrobek, který rychle obnovuje vlasy a dodává jim eleganci a zdravý vzhled. Základem šamponů indické kosmetiky Khadi jsou mýdlové oříšky a kořeny mýdla. Hlavním rysem těchto komponent je jejich jemné čištění a hluboká výživa vlasů. Také složení Khadi šamponů obsahuje komplexy vitamínů a minerálů, které vyčerpaly a barvily vlasy, takže je potřeba. Účinek profesionální indické kosmetiky Khadi je patrný po první aplikaci, protože vlasy jsou hladké, silné a lesklé.

Nejpopulárnější a nejoblíbenější produktová řada produktů pro péči o vlasy z Indie je Khadi zpevňující šampon. Tento šampon je určen pro suché, nehybné a rozštěpené vlasy, které jsou náchylné k poškození a ztrátě. Šampon poskytuje vlasům správné množství živin a opevněných komplexů, pečlivě je čistí od nečistot.

Lady Henna suché indické šampony

Suchý indický Lady Henna šampon se vyrábí na bázi mýdlové matice. Extrakt z vlašských ořechů jemně čistí pokožku hlavy a uvolňuje vlasy z nepřirozených pachů a nečistot. Na rozdíl od předchozích vzorků indických šamponů má suchý šampon Lady Henna kompaktní balení a konzistence tohoto nástroje je prezentována v suché formě, což je zvláště praktické při použití na dlouhých cestách a cestách. Výhodou tohoto šamponu je jeho všestrannost, protože tento přípravek je vhodný pro absolutně jakýkoliv druh vlasů. Díky šetrnému a přirozenému složení je také šampon vhodný pro děti. Pravidelné použití šamponu na suché vlasy Lady Henna vám umožní, aby vaše vlasy byly husté, zdravé a lesklé.

Aasha herbals

Linky péče o vlasy od společnosti Aasha Herbals jsou nejširší škála různých šamponů, kondicionérů a přírodních masek pro vaše vlasy. Výrobky této značky se vyznačují svým přirozeným složením, příjemným zápachem a přítomností léčivých botanických složek, které účinně obnovují strukturu vlasů a vyživují pokožku hlavy. Obzvláště populární mezi celou řadu kosmetických přípravků je šampon pro barevné vlasy s aloe vera. Pokud vaše vlasy prošly barvením a možná dokonce ani jednou, Aasha Herbals barevný vlasový šampon vám pomůže rychle obnovit vlasy, dát jim jasný lesk a lesk.

Indická vlasová kosmetika Veda Vedica

Hlavním prvkem kosmetické řady Veda Vedica pro péči o vlasy je tradiční indická vegetace. Přírodní byliny, organické oleje a rostlinné extrakty jsou základem všech kosmetických přípravků VEDA. Výrobky firmy Veda vyživují vlasy a okamžitě obnovují jejich vzhled a poskytují přirozenou vitalitu. Kosmický olej s vlasy ibišky je vynikajícím prostředkem pro vypadávání vlasů a pomáhá bojovat proti lupům. Díky přírodnímu extraktu kokosového ořechu tento kosmetický přípravek proniká hluboko do struktury vlasů a odstraňuje poškozené a poškozené špičky. Pomocný olej je hibiscus. Hibiscus dává vlasům elasticitu a několikrát zvyšuje jejich sílu. Po prvním použití budete mít pocit ohromujícího účinku tohoto výrobku.

Synaa Natural Indian Shampoos

Synaa šampony jsou extrémně jemné vlasové péče. Krémová struktura této indické kosmetiky se stará o vlasy, hluboce vyživuje jejich strukturu a pokožku hlavy. Synaa indické šampony zahrnují:

 1. Šampónový krém na bázi Henna. Základem šamponu je sto let stará rostlina Aloe Vera, jejíž hlavní účel je zachovat barvu barvených vlasů s nepatrným účinkem kondicionéru. Šampon je vhodný pro vlasy s velkou citlivostí, náchylné k poškození a ztrátě. Jemná šamponová struktura jemně čistí vlasy a nepoškozuje přirozené regenerační procesy vlasových struktur;
 2. Šampon s hibiscusem. Tento šampon je vhodný pro každodenní použití, protože neobsahuje vysoce koncentrované mýdlové roztoky a jemné čištění umožňuje dlouhodobou udržení čerstvosti;
 3. Šampon olivového extraktu pro každodenní použití. Tento šampon je také vhodný pro každodenní použití. Olivový extrakt osvěží poškozené a rozštěpené konce. Šampon obsahuje neuvěřitelné množství vitamínů skupiny B, E, P a C, stejně jako minerály a další důležité prvky pro vlasy. Každodenní používání tohoto výrobku bude zdravé pro vaše vlasy, dává jim hustotu a lesk.

Přírodní ayurvédská vlasová kosmetika je zdrojem zdraví a mládeže. Pokud chcete dlouhodobě zachovat svou mládí a atraktivitu - používejte pouze organickou kosmetiku na bázi bylin a rostlin. Péče o vlasy je hlavní složkou přitažlivosti žen a mužů, což je důvod, proč se indické kosmetické výrobky také doporučují pro muže.

Indické recepty: šampon a olej

Podíváme-li se na nádherné vlasy indických žen, my, Evropané, a dokonce i většinou Slovany, se jen obejme zdravé ženské závisti. Zde, jak je obvyklé, je možné a zcela rozumně obviňovat z genetiky. Ale péče o zdraví, krásu a hustotu vlasů hraje významnou roli. Indické ženy pečují o vlasy úplně jiným způsobem, jak to děláme Evropané, a z velké části tak či onak, tenké vlasy a hnědovlasé slovanské ženy.

Olej na vlasy

Indické ženy používají olejové masky na vlasy ne příležitostně, ale nejméně jednou týdně. Současně je jednou za týden považováno za nezbytné minimum, zpravidla indické ženy mají tendenci trápit vlasy 2-3x týdně.

Olej se nanáší na vlasy nejdříve hodinu nebo dvě před praním, ale přinejmenším osm až deset hodin, tedy po celou noc. A toto je úplné vědecké ospravedlnění, potvrzené jak teorií, tak i praxí: čisté oleje, kvůli své složité struktuře, trvají nejméně osm hodin, aby pronikly hluboko do vlasů.

Jediný olej, který nepotřebuje tolik času na obnovení struktury vlasů, je kokosový olej. Kokosový olej proniká do vlasů během pouhých 4-6 hodin.

Kromě nejoblíbenějšího kokosového oleje, indické ženy často používají v péči o vlasy sezamové, hořčičné a olivové oleje.

Šampon

Samozřejmě, olej na vlasy v noci nás moc nepřekvapí, všichni víme, že je to velmi užitečné, ale je to strašně nepohodlné. Ale skutečnost, že noční olej z vlasů, podle staletí staré indické krásu-tradice, by neměl být omyt šampon, ale s bylinami, může překvapit mnoho.

Pro omytí indického oleje, mýdlových oříšků trifoliatus, hrách a cizrna mouky, neem prášek, amu, senin, shikakai, ibišek a mnoho dalších jsou stále ještě málo známé bylinky. Populární žloutky jsou také používány zde.

Konstantní složkou těchto šamponů jsou ořechy Trifoliatus, které mají takzvané "mýdlové" a když jsou kombinovány s vodou a bití, poskytují přinejmenším ne hojnost, ale přesto pěnu.

Nejjednodušší indický způsob, jak proplachovat vlasový olej, je rozpustit dvě lžíce práškových trifoliátových ořechů, vyhřívaných přímo z kohoutku vodou a pak aplikovat přesně stejnou směs na vlasy, ale s práškem shikakai. Podle ujištění indických žen to stačí na to, aby z jejich hustých a dlouhých vlasů umylo jakékoliv množství oleje.

Pokud je čas a touha, indické ženy připravují mnohem složitější šampony a vlasové kondicionéry používající všechny stejné byliny.

Šampon ve vajíčku

 • 1-2 žloutky,
 • 2-3 čajové lžičky prášku z mýdlových oříšků trifoliatus,
 • 1 čajová lžička amla,
 • 1 šálek horké vody
 • 2-3 čajové lžičky suchého ibišku.

Naplňte ibišek horkou vodou, nechte ji vychladnout a vařte a potom napněte.

Smíchejte vaječné žloutky s amla a mýdlovými maticemi. Vezměte vše v mixéru, dokud nepropustíte.

Umyjte si vlasy výslednou směsí, jako je běžný šampon a ošetřete vlasy kondicionérem z receptu výše (shikakai + voda).

Pro mastnou pokožku používají indické ženy neemový prášek, který snižuje mastné vlasy a léčí pokožku hlavy, reguluje činnost mazových žláz. K tomu se přidávají do všech šamponů a / nebo vlasových masek, nebo se jednoduše zředí vodou a aplikují na vlasové kořeny jako masku. Pomáhá jim z lupů a dalších houbových a zánětlivých onemocnění pokožky hlavy.

Čistý neemový prášek zředěný vodou nebo smíchaný s jinými bylinami (amla, shikakai.) Aplikuje se na pokožku hlavy, pod čepičkou a polyethylenem, pak v nejlepších evropských tradicích následuje oteplování. Tyto masky vypláchněte vodou po 2-3 hodinách.

Jediným mínus všech těchto užitečných indických bylin a ořechů je jejich naprosto nepředvídatelné chování na slovanských, většinou lehkých a / nebo barevných nebo dokonce bělených vlasech. Zde, kromě léčby a obnovy vlasů, můžete získat ztmavnutí vlasů a dokonce i velmi radikální změnu jejich barvy. Proto se blondům jakékoliv povahy doporučuje, aby nejprve zkontrolovali péči o Indii na malém vlákně vlasů a až poté je používali na všech vlasech.

Indický vlasový šampon

A co co a co všechno o lázni mizerné :) Příběh o dalším selhání při pokusu urychlit růst vlasů, ale ne bez šťastného konce!)

Dobrý den! Jmenuji se Valya a já jsem vlasový maniak.

Přímo si představuju, sedím na jedné ze židlí uspořádaných v kruhu, mezi stejnými tvůrci vlasů jako já. A zde sedíme každou středu nebo čtvrtek a sdílíme další vítězství a neúspěchy. Ach, všiml jsem si

Ale přesto, kdyby někde byla taková anonymní skupina, dejte mi vědět, že to nezklame! Potřebuji se s někým podělit, nejdříve mi budou vysídleny domovy atomy, kde budou Bůh, Lenin a Stalin v sousedních komnatách: bigsmile:

Nevzpomínám si, koho jsem viděl první recenzi tohoto kouzelného prášku, ale stále děkuji tomuto milému člověku!

Seznamte se s Tali Podi (navzdory skutečnosti, že na obalu nedochází k takové kombinaci dopisů).

Koupil jsem to přesně den poté, co jsem si přečetl všechny recenze, které jsou zde

Co to je? A proč?

Samozřejmě pro vlasy! Nevšímám si slovo "šampon" vůbec a nepovažuji tento typ péče o vlasy. Pouze maska! Jen hardcore!))

Při nákupu jsme okamžitě přesvědčeni, že s výjimkou výrobce nikdo nepřeskočil své malé ruce do sklenice před námi a to mě uklidňuje! Kromě vnějšího celofánu je ochranná membrána.

Fólii vyjmeme a potom se do nosu dostane bylinný pach. To mě nedráždí, ale z celé kompozice můžu jen cítit hennu! Pravděpodobně proto, že kromě Henny jsem pro sebe nepoznala žádná známá slova.

Ale jsem zvědavý člověk a šel jsem po internetu prohledávat vlastnosti všech složek tohoto prášku:

Kůry a nektar z květin používaných v Ayurveda tradici jako zdroj tříslovin, které se používají jako přírodní složky při výrobě krémů a mastí, stejně jako zdroj aromatických pryskyřic.

Zabraňuje předčasným šedým vlasům, špičce a vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst. Posiluje strukturu vlasů, zvyšuje tloušťku. Bojuje proti lupům. Má uklidňující a chladící účinek na pokožku hlavy. Podává jako vlasový kondicionér, hydratační a změkčující vlasy. Dává jim pružnost a krásný lesk. Nasekané sušené ibiškové květy mohou být použity jako barvivo na vlasy pro malování šedých vlasů. Obnovuje suché, křehké a vyčerpané vlasy. Podporuje a zlepšuje zdraví normálních vlasů. Reguluje mazové žlázy, odstraňuje přebytečný tuk, dokonale čistí a vyživuje mastné vlasy.

Přírodní tonikum adaptogene iantioksidant, afrodisiakum, analgetické, anabolikum, kardiotonické, psychostimulační, léčení nervových onemocnění systém, posiluje imunitu ivynoslivost aplikované během celkové oslabení tělesa ivvosstanovitelnyh procesů posiluje ipitaet sval imuskuly, podporuje hubnutí, antiseptikum, léčí kožní onemocnění, revmatismus, tuberkulóza, astma, čistí krev, zastavuje krvácení, zklidňuje rány, utahuje a tónuje kůži a svaly

Nemohla jsem najít nikde informace o tom, jak Sida ovlivňuje vlasy. Pouze v případě, že je pro tónování pokožky vhodné.

Přírodní prostředky pro mytí vlasů a těla, má wellness a léčebné účinky, protiplísňové, protizánětlivé, antiseptické, chlazení, vyživující a zvláčňující vlastnosti, lehké a jemné olupování kůže, dokonale myje olej, slouží jako přírodní klimatizaci a balzám na vlasy, lupy, zabraňuje předčasnému Šedé vlasy, vypadávání vlasů, podporují jejich růst, dělají vlasy silné a lesklé.

Jeden z hlavních nástrojů v ayurvédských kosmetologech pro ošetření vlasů a péči o vlasy. Regeneruje buněčný metabolismus, zlepšuje krevní oběh, vyživuje vlasové folikuly, čistí pokožku, eliminuje lupy, chrání proti infekcím. Stimuluje růst vlasů, činí je silnými, elastickými, lesklými, plní vitality.

Vysoce účinný prostředek k zabránění předčasného šedění vlasů a jejich ztrátě. Upozorňuje na šedé vlasy a snižuje množství šedých vlasů. Zahrnuty do léčby vypadávání vlasů a proti lupům.

Vhodné pro všechny typy vlasů a každodenní péči o vlasy.

Obnovuje zbytečné, suché, křehké, ztenčené vlasy, vlasy, které byly nepříznivě ovlivněny okolním prostředím, barvení, po onemocnění. Vrací zdravý vzhled, krásu, přirozený lesk, sílu, posiluje kořeny a žárovky, dává jemnost.

Reguluje mazové žlázy, odstraňuje přebytečný tuk, dokonale čistí a vyživuje mastné vlasy.

Podporuje zdravé vlasy a poskytuje antiseptickou ochranu.

Amla zvyšuje přirozenou barvu vlasů, čímž získává bohatší a temnější odstín. Nebarví blond vlasy. Prakticky žádný účinek na světlé a pruhované vlasy. Při pravidelném dlouhodobém užívání, ale i bezprostředně po barvení, jako mnoho jiných bylin, mírně snižuje bělost a barvu vlasů mírně tmavší.

Odstraňuje nečistoty svolos regulování aktivity mazových žláz, čistit pokožku hlavy, vlasy neobezzhirivaya, zmírnění svědění, loupání ivospalenie dát chladivý účinek idazhe odstranění bolesti hlavy iustalost. Účinně posiluje vlasové folikuly, podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich zhušťování, eliminuje lupy. Vlasy po umytí mýdlové ořechy jsou měkké, nadýchané, učenlivý, snadno se rozčesávají iukladyvayutsya získat dodatečný objem. Kondicionér na vlasy s takovým praním se nevyžaduje. Kromě toho je to vynikající prevence proti všem vší a různým chorobám způsobeným houbami. Mýdlové ořechy, vlasy, dávají imilu, zabraňují průřezu špiček. Vrátit krásný přirozený lesk na vlasy. Pravidelné používání obnovuje přirozenou rovnováhu vody a tuku v pokožce, což vede k tomu, že vlasy jsou méně znečištěné.

Henna živí a posiluje vlasové folikuly a kořeny, stejně jako samotnou strukturu vlasů, čímž je "silnější" a silnější. V důsledku expozice henny se vlasy stávají silnějšími a aprice je mnohem objemnější. Henna zabraňuje ztrátě vlasů a předčasnému šednutí, čistí pokožku hlavy, snižuje zánět, eliminuje lupy. Kromě toho má henna chladicí účinek, uvolňující napětí a bolesti hlavy. Henna hraje roli kondicionéru vlasů, změkčuje vlasy, dělá je načechraný a poslušný a snadno se česá.

Čenich (je občanem):

Jeden z nejúčinnějších prostředků proti lupům. Odstraní ztrátu vlasů, semena obsahují prekurzory hormonů, které podporují růst vlasů. Rostlina je také vynikajícím zdrojem bílkovin a kyseliny nikotinové a tyto dvě látky spolu jsou nezbytné pro posílení a obnovu vlasových kořenů. Již dlouho je známo, že dieta bohatá na bílkoviny zabraňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. To vysvětluje, proč je fenkavice, která je skutečným zásobníkem bílkovin, tak účinná v boji proti plešatosti. To dává vlasům hladkost a lesk. S přírodním hydratačním účinkem pomůže ginkgřeď se suchou pokožkou hlavy a suchými křehkými vlasy. S pravidelným používáním tohoto nástroje vaše vlasy obnoví a udržují krásu a zdraví po dlouhou dobu.

Kořeny této rostliny mají léčivé vlastnosti a velmi příjemnou vůni dřeva. Kostus je popsán v starých ayurvédských textech jako rasayana, elixír mládí. To je zmíněno v Kama Sutra jako přísada do řasenky, která činí řasy delšími a atraktivnějšími.

Dlouho jsem je hledal a našel jsem jen informace o tom, co zlepšuje růst řas.

Rose esenciální olej:

Deodorizuje vlasy, zlepšuje jejich vzhled, dává krásný lesk a hladkost, dokonce i vlasovou strukturu. Uklidňuje a ochlazuje pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh, posiluje průtok krve do žárovek a posiluje vlasy.

Práškové sooo jemné broušení, jako mouka. Hmotnost - 80 gramů a pokud je použita správně, taková nádoba bude stačit 10krát, pokud je špatná (jako u prvního nádobí), maximálně 5krát!

Vaše pozornost začne zobrazovat přesně nesprávnou aplikaci:

Tak co když výrobce požádá pouze 5 gramů, aby se promíchal! Všechny tyto věci buhnu 2 lžíce se sklíčkem! Polknutá. téměř 50% se vlila do umyvadla, protože používám pouze na kořenech vlasů a pokožku hlavy jako masku.

Ale nevadí, mohu se poučit z mých chyb

Dalším z mých kusek byla skutečnost, že kvůli radosti, že mám sklenici pro mne, jsem téměř okamžitě po příjezdu domů běžel, abych to zkusil a ne úplně četl žádost, dal celou věc na suché vlasy. A je nutné mokré. Proč mokré? Vzhledem k tomu, že za 10 minut nebude směs mít čas, aby se změnila na suché hrudky, které jsou mimořádně obtížně vymyté z vlasů.

Aplikoval jsem s štětcem na barvení na děrování a to bylo další z mého převýšení! "Masážní pohyby" Přečetl jsem 5 balení. Ale co dělají masážní kartáče? A když jsem to všechno dal na párnách, hmota začala vychladnout a zesílit. Proces podávání žádostí byl komplikovaný.

Ve druhém pokusu jsem si vzpomněl, že jsem potřeboval být aplikován na mokré vlasy. A čisté nebo špinavé? Soudě podle skutečnosti, že tento nástroj je umístěn u výrobce a jako šampon, pravděpodobně není velký rozdíl. Snažíme se.

Kdysi jsem na kartáčích zubil polovinu hlavy, až jsem si vzpomněl: "MASÁŽNÍ POHYB". Oh, ta paměť zaniká.

A pak jsem se rozhodl odložit štětec a přiložit zbytek nástroje prsty. Pokud je pro někoho jiného neznámý (no, nikdy nevíte, všechno se stane) způsob, jak dát něco s vašimi rukama jen na kořenech bez dotyku na délku, říkám a ukážu:

Vezmeme malé množství směsi (můžete dokonce učinit menší, protože malá část tohoto množství vklouzla do dlaně)

pak jsme dali prsty takhle

a klouby, které jsou označeny šipkou, vylézt do vlasů, dokud se neopatříme v hlavě. Odloženo? Skvělé! Nyní pomalu narovnejte prsty a maska ​​přesně padá na pokožku hlavy! A zde se všechno ukáže, jak má být - s masážními pohyby! Ještě výhodnější je použít tento způsob kreslení s hlavou spuštěnou tak, aby délka visely a nezasahovala.

Výhodou této metody je, že namísto 2 polévkových lžic (jak jsem poprvé vzal) potřebuji pouze 2 čajovny! Takže prášek bude vynaložen pomaleji a budu muset cestovat méně často do obchodu "Zboží z Indie".

Dle zkušenosti jsem zjistil, že čím tenčí je směs zředěna, tím je snazší ji aplikovat na pokožku hlavy a tím je pak jednodušší vypláchnout! Ale nedělejte to příliš tekutinou, jinak to bude nemilosrdně vytékat z pod čepicemi na čele, uších a dalších částech hlavy a krku po dobu 10 minut čekání))

Když se první sklenice skoro skončila, šla jsem na druhou a zavěsila jsem do tohoto zázračného obchodu se svůdnými orientálními pachy po dobu 30 minut. Začala jsem studovat každou bublinu, každou nádobu a pak jsem narazila na Brami prášek (probíhající přezkum), který posiluje kořeny a proto zachází se ztrátou vlasů + přímo na nádobě sama o sobě říká, že to jde dobře s Tali Podi. Myslíš, že jsem prošel kolem? Haha Samozřejmě že ne)

Nyní Tali, jdu, trávím ještě méně, protože 2 krát týdně potřebuji 1 lžičku Tali Podi a 1 lžičku Brahmi.

Podle osobních pocitů se vlasy staly hustšími (asi po 3 týdnech pravidelného užívání) a zdály se více homogenní od kořenů až po špičky, aniž by byly ztenčeny. Růst hlavní délky není o mně vůbec, zdá se mi to. Mé tvrdohlavé vlasy nevyžadují žádné léky, které slibují růst! Podívejte se sami:

Ale můj podsadit se hnusí rychlostí a obávám se, že si představím, jak bude moje chudá malá hlava odolávat ještě větší tloušťce (ocas v obvodu 12 cm byl před použitím nejrůznějších prostředků, které urychlují růst vlasů). Tohle je poslední měsíc, kdy jsem byl dowan)). Co vypadne, že se vlasy vyklouznou za týden, s celkovou váhou vlasů a nové korotysh vyjde na jejich místo. A také jsem si všiml, že moje vlasová linie se před pár milimetry vytyčila předem a to mě dělá velmi šťastným!

Bohužel se hlava nestala méně tukem. Ačkoli, možná čím častěji umýváte, tím víc budete chtít. Každý den jsem si umyla hlavu a za poslední měsíce jsem se rozhodla, že je to správnější! Čím déle neumím umývat hlavu (maximálně 3 dny), tím více vlasů při mytí vyjde ze mě. Obvykle asi 5-15 vlasů na jedno umývání.

Po takových mascích není potřeba používat balzámy po šamponu, protože vlasové kořeny jsou dobře nasyceny příznivými vlastnostmi bylin a při opláchnutí se ukáže účinek opláchnutí délky bylinami. Jediná věc, která se mu nelíbí, je plynulost. Vlasy jsou měkké, volné, ale načechrané. Přestože je fluktuace pravděpodobnější kvůli tomu, že se tato maska ​​omývá šamponem. Ale kvůli mně není fluffiness problémem, protože když si umyji hlavu před prací, rozhodně budu používat tepelnou ochranu, která vlasům dodá hladkost a lesk a kromě toho si vlasy přitahuje kartáčkem. A pokud si neplánuji umyt hlavu o víkendu a nepoužívám vysoušeč vlasů, naneste nesmazatelný olej na téměř vysušené vlasy.

Tali go + Brami (po dobu 10 minut)

Na této fotografii se vlasy přirozeně suší. Černá je, měkkost na fotografii je obtížné sdělit, je vidět fluffiness.

No, teď moje neoprávněná naděje z hlediska rostoucí délky. Myslíte si, že se uklidím a přestanou hledat "moje" zázračný růstový nástroj? Ano, fíky tam.

Za měsíc a půl je "růst" minimální, což by bez této masky bylo. Ale podsada by se neobjevila.

Navzdory skutečnosti, že jsem nedostal růst, mám rád masku a bude ji používat i nadále! Není to obtížné to udělat, hodně času pro vedení není nutné, ale účinek je patrný po měsíci použití! Nedávno jsem začal obohacovat bylinkovou masku s esenciálními oleji. Pokud se něco začne dramaticky měnit, ujistěte se, že vás poznáme!))

Pokud jde o spád, netrpěla zvlášť špatně a nezměnila se k lepšímu a ještě horšímu

Potřebujete takovou indickou péči, rozhodněte se sami o sobě, ale přínosy z ní jsou jasně a čas není zbytečný!)

Děkuji všem za pozornost!

Chcete urychlit růst vlasů, aby nedošlo k pádu a obrátit se na ježek?)) Fotky před a po!

Dobrý den Stále nezanechávám pokusy o urychlení růstu vlasů a růst plenky do pasu. To, co jsem zkusil: různé sérum, oleje, masáže. Ale můj starý sen bylo vyzkoušet indický bylinný šampon Thali podi.

Ale v mém městě neexistuje indická prodejna a prostě ji nemůže najít. Přišel jsem na pomoc s nádherným internetovým obchodem [odkaz] (zde je moje recenze tohoto obchodu)

Objem: 50 g

Cena: 170 rublů

Odkazy na mé hlasitost z nějakého důvodu nejsou, proto jsem propustil odkaz na 100 gram jar

Složení a sliby výrobce:

Původní nádoba byla zabalena do průhledného silného filmu

Uvnitř je pokryt ochrannou fólií, která není tak snadná.

Uvnitř trávy se jemně rozdrtí na prášek se silným zápachem tabáku nebo cigaret (dobře, z nějakého důvodu mám takovou asociaci). Ale nebojte se, prášek páchne pouze v suchu, pak vůně vůbec není cítit.

Způsob použití:

Z jedné lžíce prášku rozpustíme pastu a přidáme malé množství horké (asi 60 - 70 ° C) vody. Míchat a vylupovat asi 5 minut. Poté použijte výslednou hmotnost na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Masívejte lehce. Po 10 minutách - opláchněte.

Dělám něco jinak. Vezmu 5 gramů (čajovou lžičku) práškových kladkostrojů

Přidávám 5 gramů bramínového prášku (o tom bude později). Nalijte teplou vodu a důkladně promíchejte. Zde je důležité správně určit hustotu, tenčí, tím je snazší aplikovat na vlasy. Ale také není nutné dělat silně kapalinu, jinak to bude plynout.

Pak půjdu na mokrou hlavu s vodou a pak s masážními pohyby, které aplikuji, ale dělení, jemně masírovat. Ale ne moc, jsem líný. Nakonec to vypadá takto:

Pak jdu asi 10-15 minut. Dále umyjte, doporučuje výrobce pouze spláchnout. Ale pro mě je to nerealistické, používám trochu šamponu, abych všechno umyla z vlasů. Pak používám vlasový balzám, který jsem zvyklý, vyhýbat se kořenům a jít do postele.

Používám tedy masku po dobu jednoho a půl měsíce v intervalech 1-2krát týdně. Ale častěji se ukáže jen jedna. Nevyvolával svědění, lupiny ani zvýšení tuku. Naopak, zdá se, že když uděláte masku, vaše vlasy se znečišťují o něco pomaleji.

Jak se mi zdá, růst vlasů se zvýšil poměrně dobře. Podívejte se na sebe vlevo PŘED, vpravo AFTER. Malá rezervace mi vlasy rostou extrémně pomalu a pro mě je to skvělý výsledek.

No, jako bonus, nové vlasy začaly aktivně růst. Stávám se hedgehogem, je prostě neskutečné položit tyto závěsy, stačí jen počkat, dokud se nevrátí. Ale přítomnost nových vlasů mi dělá radost. Kromě toho se vlasy zpevnily, mnohem méně nacházely vlasy v koupelně po umytí.

Obecně doporučuji! Budu i nadále používat tento bylinný prášek. Výsledky překonaly mé očekávání. Jsem rád, jako slon, konečně růst mých vlasů se odstěhoval z mrtvého centra))

Děkuji vám za pozornost, doufám, že moje recenze byly pro vás užitečné!

Indický šampon pro vypadávání vlasů. Může se kaktus vypořádat s tímto problémem? Ano Četli jsme nuance použití. Fotografie!

Ahoj všichni!

Za prvé, nejsem lhostejný k indické kosmetice a Indii jako celku. A v budově, kde pracuji, je indický obchod. Tam jsem se rozhodl koupit šampon, který jsem nikdy předtím neviděl. Ukázalo se, že je to Vatika z Daburu.

Na prodej byla celá řada: a zpevňující šampon a od pádu, a mnoho dalších. Prodávající uvedl, že šampon je dobrý a používá je jeden po druhém.

Vybrala jsem si ten od vypadávání vlasů a stimulovat jejich růst. Kromě toho byl s kaktusem a to je velmi neobvyklé!

Na tohle podzim se vlasy začaly silně spadat (nejspíše kvůli stresu) a můj milovaný Planet Organics se nedokázal vypořádat (dokonce i ve jménu, bylo konstatováno, že šampon nevypadne), tak jsem se rozhodl změnit šampon.

Dalším požadavkem - šampon by měl být docela měkký, protože moje hlava každý den. V té době jsem měl ještě dva šampony, ale byly naprosto houževnaté - Belita šampon-peeling a Jovees indický šampon.

Balení. Zelená láhev, pohodlná.

Šampon Barva je bílá se zelenkavou, neprůhlednou, perleťovou. Velmi připomíná Elsevo a další šampony na masovém trhu.

Velmi, velmi dobře pěny (zejména po softwaru). Zatímco pěna na vlasu jsou v něm pohřbeny vlasy a zdá se být docela měkké. Když se umyjete - pocit tuhosti, ale ne zmatek. Stále používám balzámy. V tomto případě opravu vlasů od firmy Belita. Vynikající maska, která není méně vhodná, pokud se používá jako balzám.

Vlasový šampon pracuje prakticky na písknutí. No (poprvé) vypláchne olejové masky.

Velmi úsporné. I když jsem rychle odjel, protože jsem zapomínal na to, jak spaluje, a nalil jsem si víc než jen do mé ruky.

Vůně. Voní jako šampony na masovém trhu. Vůně - ovoce a bylinné. Chtěl bych dokonce říci, že vůně se podobá nákupu šťávy s více plody.

Složení. Na fotografii:

Efekt.

On je! Používá se 3 týdny v řadě každý den. Mohu říci, že vlasy začaly vypadat méně. V zájmu spravedlnosti konstatuji, že kromě šamponu jsem použil také olejové masky s lopuchovým olejem a červeným pepřem. Ale v tomto časovém období se zdálo, že jsou jen 3. Takže šampon se samozřejmě snažil.

Používejte šampon každý den je docela možné, ale nezapomeňte použít balzám. Nebo - olej po ukončení mytí. Suší končí (

Závěr. Šampon účinný, doporučuji. Použijte v kombinaci s balzám - a budete spokojeni

Děkujeme vám za pozornost!

Další recenze:

Šampon a balzám Himaláj

Perfektní olej pro špičky vlasů

Problémový pleťový krém

Výživný krém (a vůně, mmm!)

Čisticí prostředek s Neem

Zubní pasta Vicco

Péče o vlasy:

Šampon Natura Siberica Protection a Shine pro barvené a poškozené vlasy

Antifungální přípravek Amalgam Sulsen Šampon

Gliss kur vlasový balzám Asijská hladkost

Balzám na vlasy Gliss kur Oil Marrakesh and Coconut

Gliss kur Million Gloss vlasový balzám

Balzám na vlasy Sto receptů krásy Pivo

Balzám na vlasy Sto receptů krásy Aktivní akce "Pepř" pro posílení vlasů

Balzám na vlasy Natura Siberica Mořský řapík pro všechny typy vlasů "Maximální objem"

Balzám pro vlasy Belita-Viteks Vyživování vitamínů Plusonda (plus)

Balzám pro regeneraci vlasů Belita-Viteks "REVIVOR"

Expresní vlasový kondicionér Gliss kur Million Gloss

Belita-Vitex AMINOPLASTIC maska ​​na vlasy pro zpevnění, utěsnění a zahušťování

Belita-Viteks Střela na vlasy z nettle a lopuch s extra silnou fixací

Indická kosmetika

Dobrý den holky! Používám po celý rok celý indický: šampony, oleje, pro obličej. Něco z Indie zabalené v kufřících, objednalo něco, ale ne všechno je možné zakoupit zde. Chtěl jsem se zeptat a kdo používá co? Co se vám líbilo?

Host

a v našem městě (nikoliv v Moskvě) byla nedávno otevřena jógová dílna a takové odpadky jsou pro prodej)). cín)
ale obecně jsem si objednal mycí prášky, amla masku (také jen bylinný prášek) a chavanprash))
Chavanprash Pts se líbil)

Host

Používám Amlu prášek namísto mýdla, umyji si obličej. Třída.
Mám hlavu se všemi druhy suchých bylinných šamponů. Tam je spousta tam, tam jsou některé, které jsou špatně umýt, ale našel jsem to na základě mýdlových ořechů z Aashi. Obecně platí, že hlava je čistá, bičované konce zmizely. Nikdo mě nepřesvědčí, abych se vrátil k chemickým šamponům.
Používám zubní pastu Dabur Red. Miluju moc.
Také jsem měl Snan Churnam bylinný prášek na mytí těla. Tělo bylo tak čisté a příjemně voněné. Ale já ho nechodím do obchodu.
A krém pro tvář Aashi "Natural Moisturizing" jako. Takže nemám opravdu rád krémy, používám mandlový olej, ale když potřebuji rychle shromáždit, tento krém pomáhá.
A moje sestra si koupila bio-šampon Indián bez bak, jako jsou laurylsulfáty a tak dále. Opravdu se jí líbila.
Mýdlo stále kupuje ayurvédské, mýdlo jako mýdlo, pokouší mě, že není testováno na zvířatech a obsahuje pouze rostlinné výtažky bez vepřového tuku.

Bláznivá balerína

Používám indickou společnost Dalpana: Mám rád vlasový olej a šampon. Bylo tam lotion, neměl jsem rád, protože hodně alkoholu.

Host

Koupil jsem šampon, balzám. Společnost "Rossaya" je nějaký druh (nepamatuji se na jméno), všichni byli laurylové. A šampon není nejlepší kvalita (sušena), všechno ostatní se ukázalo být. Takové případy. Může mi někdo říct, kde si můžete koupit bylinné šampony? Každopádně, kde se prodává vysoce kvalitní indická kosmetika.?))

Ashvaria

Nyní používám Amlu olej (ne Dabur) a šampon s Amlou Khadi, neexistuje Lauril Sulphate. Líbí se mi to. V Moskvě existuje mnoho internetových obchodů, které prodávají indické, ale vše se tam většinou provádí, etikety jsou ruské. Našel jsem jednu lokalitu, v Yandexu zadáváte: padmacosmetic, přenášejí se z Indie přímo, všechny štítky jsou odtud. zde jsem objednal šampon a olej

Host

Umyji si vlasy černou mýdlovou (kapalnou), vlasy se zpevňují, silnější. Plné potěšení. Bez laurilu, parabenu. Získal parfém- oleje.e-magazin.biz

Nusa

Nyní používám Amlu olej (ne Dabur) a šampon s Amlou Khadi, neexistuje Lauril Sulphate. Líbí se mi to. V Moskvě existuje mnoho internetových obchodů, které prodávají indické, ale vše se tam většinou provádí, etikety jsou ruské. Našel jsem jednu lokalitu, v Yandexu zadáváte: padmacosmetic, přenášejí se z Indie přímo, všechny štítky jsou odtud. zde jsem objednal šampon a olej


Pokud jsou štítky napsány v ruštině - ne skutečnost, že v Indii nejsou. AASHA a Veda Vedica téměř všichni v ruštině jsou namalovány na krabicích / bankách, ale jsou vyráběny v Bangalore. Právě společnost vyrábí pod svou značkou. Ano, a jiné vážné firmy dělají totéž.
Krém "Přírodní hydratační" Líbí se mi super! A celkově jsou krémy Vedice všechny skvělé, neexistují ani parabeny ani propylenglykol. Zvláště pro léto je dobré - jsou lehké, i když na přírodu. oleje.
Mám rád také prášek pro obličej a tělo - už jsem zapomněl, když jsem se umyl s něčím jiným)) Měl jsem štěstí u mého boku, u domu, skladu online obchodu. Ale podle mého názoru je zde doručení. www.krasamira.ru

Nusa

A obecně - pokud neexistuje žádný ruský překlad nebo alespoň anotace - neexistují žádné certifikáty. A to je vždy riziko, vidíte.

Natusik

Zde si můžete koupit kosmetiku z Indie: www.swati.fo.ru

Doufám

Lepší než "swati" ještě na vlasy nic nenalezl. Používám olej na vlasy s Amlou, spálil jsem barvu, vyléčil jsem vlasy. Vezmu v obchodě swati.ru - tam nesou vše od Indie. Obecně platí, že indické oleje - je to jen zázrak! Používáte-li například sezamový olej na noc kolem očí - odstraňuje jemné vrásky.

Indianka

Pokud se někdo zajímá o informace o indické kosmetice, jmenovitě na Jovees, Swati Ayurveda, Magic Ayurveda, Nature's Essence, Lalas, stejně jako Ayurvedic Patanjali Ayurved a přípravky Ayurvedic Divya Pharmacy (WRITE), pomohu vám co nejvíce.

Host

Bylo v
Indie, přinesla spoustu krémů. Ve skutečnosti je vše možné koupit v Moskvě.
Velké krémy, linka Swati je super. Moc se mi líbí noc! Žádné slova.

Elena

V našem internetovém obchodě www.kokocuk.ru najdete širokou škálu přírodní, efektivní vlasové kosmetiky. Přípravky pro pádu, lupy, krémové masky, šampony, kondicionéry a mnoho dalších věcí z Himalájí Herbals (Dabur). Kokosový olej Padák. Amla olej s jasmínem, mandle, henna. Naše kosmetika nemá nic společného s kosmetikou stejných společností vyráběných v Rusku. Průměrná cena za kosmetiku činí 480 rublů.
Dodávka z Malajsie. Skupina v kontaktu http://vk.com/club38025817
E-mail [chráněn e-mailem]
Budou zde sdělení otázek, budeme rádi zodpovídat!)

Tatyana

V našem internetovém obchodě www.hairtiti.narod.ru jsme představili kosmetické přípravky Dabur a Shahnaz herbals. Můžete také koupit koření, čaj a výrobky od indických výrobců. Všechny výrobky byly přineseny z Indie a prošly certifikací v Rusku. Maloobchodní prodej za velkoobchodní cenu. Na vyžádání mohu poslat úplný ceník a odpovědět na všechny otázky, které vás zajímají [email chráněný]

Host

Ale teď používám tureckou kosmetickou lékárnu, dívka mě přivádí... protože v Rusku ještě neexistuje, ale obecně je tato kosmetika již v 117 zemích. Jsem velmi šťastný))

Host

Lékárna je v Rusku a ne za první rok se zabývá několika společnostmi Host

Ale teď používám tureckou kosmetickou lékárnu, dívka mě přivádí... protože v Rusku ještě neexistuje, ale obecně je tato kosmetika již v 117 zemích. Jsem velmi šťastný))

Host

Napište kde můžete vidět celý rozsah? Jak jsem viděl v obchodě, jako flyjut, je v Rusku také celá síť, ale existují dvě mýdla a krém, a to jsou všechny kosmetiky, které přinášejí.

Host

V našem internetovém obchodě www.hairtiti.narod.ru jsme představili kosmetické přípravky Dabur a Shahnaz herbals. Můžete také koupit koření, čaj a výrobky od indických výrobců. Všechny výrobky byly přineseny z Indie a prošly certifikací v Rusku. Maloobchodní prodej za velkoobchodní cenu. Na vyžádání mohu poslat úplný ceník a odpovědět na všechny otázky, které vás zajímají [email chráněný]
Host

Napište kde můžete vidět celý rozsah? Jak jsem viděl v obchodě, jako flyjut, je v Rusku také celá síť, ale existují dvě mýdla a krém, a to jsou všechny kosmetiky, které přinášejí.

Larisa

Koupím hennu indické Nupur, takže zde je to mnohem (.) Lepší než ten, který se prodává pod značkou AASHA. Aashiho balení říká "producent-Rusko" na baleních. Ve skupině VKontakte ho tam dodáváme a dodáváme tam z Indie. Henna obsahuje dalších 9 bylin pro péči, velmi cool. Je pravda, že čekat dlouhou dobu, posílá se pošta, ale existují dobré slevy a skutečná henna. V Indiích se Ashe vzal.

Bestdarya

Ahoj holky.
Můj bratr nedávno otevřel malou prodejnu a internetový obchod. Původně se zaměřila na ruskou přírodní kosmetiku. Ale nedávno jsme přemýšleli o Indii. Už jste vzali Dabur, Farmové oleje a trochu víc. Potřebujete radu o značkách a nejlépe podrobněji. Kde přijmout a co funguje nejlépe? My jsme v Moskvě.

Host

Koupím hennu indické Nupur, takže zde je to mnohem (.) Lepší než ten, který se prodává pod značkou AASHA. Na obalu Aashi je napsáno "Producer-Russia".
No, proč podvádět? Kde AASH napsal, že výrobce Ruska? jaký nesmysl...

Host

Ahoj holky.
Můj bratr nedávno otevřel malou prodejnu a internetový obchod. Původně se zaměřila na ruskou přírodní kosmetiku. Ale nedávno jsme přemýšleli o Indii. Už jste vzali Dabur, Farmové oleje a trochu víc. Potřebujete radu o značkách a nejlépe podrobněji. Kde přijmout a co funguje nejlépe? My jsme v Moskvě.


Dobrý den)
Mohu říci, že kosmetika dabur není nejpřirozenějším indickým produktem, existuje mnoho síranů, minerálních olejů, barviv a chemikálií. parfémy.

Host

Pokud chcete podrobněji konzultovat - napište e-mail, s radostí vám zodpovím.

Bestdarya

Pokud chcete podrobněji konzultovat - napište e-mail, s radostí vám zodpovím.


O Daburu souhlasím. Ačkoli nás mnoho z nás žádá, zvláště chavanprash. Pokud jde o přirozenost, více se mi líbily oleje. Oni nemají co se stěžovat. Ale jsou poměrně drahé, ne každý to chápe.
Ano, opravdu potřebuji radu. Zde je moje email: [email protected]

Larisa

Koupím hennu indické Nupur, takže zde je to mnohem (.) Lepší než ten, který se prodává pod značkou AASHA. Na obalu Aashi je napsáno "Producer-Russia".
No, proč podvádět? Kde AASH napsal, že výrobce Ruska? jaký nesmysl...


Neodvedu, je napsán přímo na obalu na boku, pečlivě si přečtěte

Tatyana

Přinesla jsem kosmetiku pro vlasy Vatika z Egypta.
Olivový šampon, kondicionér s mandlím, amla olej, olivový olej, kaktusový olej, kaktusový krém, citrónový krém. Kdo má zájem o velkoobchod a maloobchod, napište.
http://hairtiti.ucoz.com/shop/kosmetika-1/dlja-volos/vatika

Yu

A přinesli mi takovou indickou značku zvanou Iraya v Indii a nyní se na Ukrajině objevila pod názvem Vedaya. Jedná se o elitní kosmetiku pro nejlepší salony v Indii. Je tam v hotelech Marriot, Hayatt Regency v lázeňských salonech. Takzvaná indiánská zářivka je naprosto přirozená.
Britské weby píšou indickou bič.
Miloval tento makeup.
Tady je tip kamaráda
http://arcado.com.ua/article_info.php/articles_id/133
Ale můj přehled o tomto Vedayu pro vlasový prášek s olejem
http://blog.i.ua/user/5979044/1256175/
neexistují žádné konzervační látky, pouze 1 konzervační látka a pak přírodní není dabur oleje

Indialove

Vážení přátelé, otevřel se nový aurvédský internetový obchod s bezplatným doručením v Rusku s objednávkou v hodnotě více než 1500 rublů.
Zde najdete širokou škálu přírodní kosmetiky pro vlasy, obličej, tělo, ayurvédské doplňky, indické koření, velké množství léčivých a kosmetických olejů a mnoho dalšího. 30% sleva na výrobky Dabur. Naše ceny Vás příjemně překvapí!
http://indialove.my1.ru/
http://vk.com/club55677416

Indialove

Chavanprash Dabur za pouhých 450 rublů! Zubní pasta Dabur Red - 110 rublů!
http://indialove.my1.ru/

Irina

Krémy Aasha Herbály s kurkumy, s mandlemi. Lehký olej z amly, Veda Vedika. Barvivo na vlasy, ayurvédské, aasha. Všechno je velmi závislé.

Host

Doporučuji vyzkoušet vlasový olej Chandi na bázi rostlinného oleje, který dobře posiluje vlasy a je vhodný pro všechny typy vlasů. Po použití tohoto oleje jsou vlasy svěží a hedvábné.

Veronica

Ahoj všichni! Chci vám poradit s biomaskou na vlasy. Objednané zde (http://www.ayurveda-shop.ru/product/biomaska-dlja-volos-3-na-osnove-bescvetnoj-hny-dlja-normalizacii-kozhi-golovy-i-vosstanovlenija-volos/ ).
Já sám ji už dlouho používám a já jsem s takovým výsledkem spokojen! Za prvé, zastaví ztrátu vlasů, s tím jsem měl nějaké problémy. Za druhé, maska ​​může být použita společně s bio barvivem pro získání odstínů různé intenzity s barvivy na vlasy.
A co jiného se mi tento produkt líbil?
Ayurvédská zubní pasta "Červená" (Daburská červená). Objednáno ve stejném obchodě je zde odkaz (http://www.ayurveda-shop.ru/product/zubnaja-pasta-krasnaja-50-g/). Velmi užitečná, ale originální zubní pasta! Pomáhá proti zánětu a jakémukoli onemocnění dásní, odstraňuje nepříjemný zápach z úst a bělí zubní sklovinu. Pokud je používáte správně, dosáhnete pro vás příjemného výsledku! No, všechno se zdá být, díky všem za pozornost =)

Host

Pokud se někdo zajímá o informace o indické kosmetice, jmenovitě na Jovees, Swati Ayurveda, Magic Ayurveda, Nature's Essence, Lalas, stejně jako Ayurvedic Patanjali Ayurved a přípravky Ayurvedic Divya Pharmacy (WRITE), pomohu vám co nejvíce.

Victoria

Místo reklamy, nebo pár slov o přirozenosti
S příchodem dítěte se změnilo nejen množství volného času, ale i můj postoj k jídlu a kosmetice. Přesněji, tam bylo kolosální pero s přirozeností. Ale bylo možné začít s jeho implementací ne tak dávno. Sdílím své dojmy a zkušenosti.
Znížením pozadí, jak jsem poprvé narazil na opravdu přirozený make-up, půjdu rovnou k emocím. Před dvěma měsíci jsem obsadil zbytky garniers / nivey / palamolives a další populární masový trh ve velkém balení a do prázdného prostoru vložil bylinné prášky a přírodní oleje indických firem. Chcete-li říct, že za 2 měsíce se kůže přímo transformovala, začala svítit a ostatní jako, to je to, co je vždy slíbeno ve všech reklamách, není. Nezměnil se. Jenom jsem začal dýchat. Každé chvíli pohltí živý vzduch. Obličej se nestal dokonalým, ale poprvé se objevil pocit, že všechno, co se dotýká mé citlivé a rozmarné kůže, ji nedráždí, ale upokojuje a opravdu čistí. Jediná věc, se kterou jsem se téměř okamžitě setkal, byla absence plnohodnotného obchodu se zbožím, které mě zajímalo v Samaru. Pouze možnosti internetu s překvapujícími lhůtami a dodacími cenami, například zdarma při nákupu od 10-15 tisíc. Když jsem se rozhodl, že je barbarský, vykopal jsem se do otevřených prostor sítě a našel jsem přiměřený obchod, který sdíleji spojení se všemi milovníky přirozenosti - http://www.ayurveda-shop.ru/referral/36446/
Tam, mimochodem, jsem narazil na kokosový olej, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel (protože jsem nikdy neměl rád tento předmět), a kdybych byl upřímný, měl jsem to rád. Dokonce i vůně se zdála příjemná, i přes to, že v potravinách nemůžu obstát žádné kokosové přísady. A opravdu zmrzne při teplotách pod +25! Skutečnost, že jsem se s ním podobala ještě více)

Anna

Dívky, ahoj všichni! Nedávno se vrátil z Indie, byl tam na dovolené. Dodáno k prodeji kosmetická společnost Patanjali a bada. Díky 100% přírodnímu složení má Ayurvedská kosmetika Patanjali Ayurved zázračný účinek na lidské zdraví a energii a je velmi žádoucí nejen v Indii, ale i mimo její hranice. Všechny bylinky a ovoce používané při výrobě přípravků Divya Patanjali Ayurved jsou pěstovány na vlastních plantážích společnosti na severu Indie. Jsou shromažďovány a zpracovávány v souladu s starodávnými pravidly Ayurvedy, které jim umožňují zachovat své léčebné vlastnosti. Skladby mnoha léků jsou tak jedinečné, že dokáží vyřešit celou řadu zdravotních problémů.
Ceny za kosmetiku a bada nejsou drahé.
Odkazy: https://vk.com/id286015852; http://ok.ru/profile/573471967508/photos

Olga


Pomáhá, spousta dobrých recenzí, podívejte se zde careprost26.ru

Tamara

a v našem městě (nikoliv v Moskvě) byla nedávno otevřena jógová dílna a takové odpadky jsou pro prodej)). cínu), ale obecně jsem si objednal mycí prášky, amla masku (také jen bylinný prášek) a chavanprash)) chavanprash Pts se líbil)

Tamara

Dívky jsou v pořádku!
Přijďte do mých skupin ve VC, spolužáci a Instagram)
Objednávám přímo z Indie, kosmetika je vždy čerstvá)
Pošleme objednávky po celém Rusku.

Tamara

Dívky jsou v pořádku!
Přijďte do mých skupin ve VC, spolužáci a Instagram)
Objednávám přímo z Indie, kosmetika je vždy čerstvá)
Pošleme objednávky po celém Rusku.

https://vk.com/club112506934
http://ok.ru/profile/573486660333
India_shop161

Víra

Žiji v Indii. Patanjali nepomáhá, kompozice je ještě chemie a dokonce ani indiáni to nemají rád. Výsledkem je jednoduchý kokosový olej a vůně je příjemná. Pokud jde o šampony jako dabur nebo vatika, běžný masový trh mi nepomohl. Pokusím se žáky, stejně jako dobrá obyčejná matice, která je všude.

Elena

Dívky jsou v pořádku!
Přijďte do mých skupin ve VC, spolužáci a Instagram)
Objednávám přímo z Indie, kosmetika je vždy čerstvá)
Pošleme objednávky po celém Rusku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy