logo

Vitamíny Inneov (inneov) "hustota vlasů" - recenze

Navzdory skutečnosti, že regály skladu jsou plné množství kosmetiky pro péči o vlasy, mnoho lidí není spokojeno se stavem vlasů a stěžují si, že tyto šampony jsou neúčinné. Často se to stane kvůli skutečnosti, že problém s vlasy přímo souvisí se zdravím těla, signalizuje nedostatek mikro a makronutrientů a někdy varuje před vážnými nemocemi.

Co je bada?

Chcete-li, aby vaše vlasy zdravé, lesklé a hedvábné, musíte nejen jíst správně, ale také přijímat vitamínové přípravky, které zlepšují zdraví člověka, což je jasně zobrazeno na vlasu. Stávají se pružnými, tlustými, lesklými a hedvábnými, umožňují zapomenout na problém plešatosti, křehkost, suchost a přerušené konce (samozřejmě, pokud by tento stav vlasů byl vyvolán nedostatkem vitaminů a ne vážnějšími chorobami nebo dědičností).

Jedním z těchto komplexních léků jsou pupeny (doplňky stravy). To, co je odlišuje od vitaminů, spočívá v tom, že nejedná o léky, ale o doplňky stravy, které jsou užívány jako doplňková léčba nebo pro zdravotní účely, pro prevenci. Kromě vitamínů a minerálů obsahují mastné kyseliny, aminokyseliny, rostlinné výtažky.

Produkty Inneov

Mezi těmi, jejichž činnost směřuje ke zlepšení stavu vlasů, jsou nejoblíbenější léky známé pod značkou Innev, které jsou vyvíjeny dvěma světově proslulými společnostmi L'Oreal a Nestlé (umožnilo to spojit principy zdravé výživy a nejnovější vývoj v kosmetickém průmyslu). Vytvořené těmito společnostmi, Inneov přípravky dermatology a lékárníci dali jim vysokou známku, a výrobci - vysoká cena: šedesát tablet stojí asi 25 eur.

Je třeba mít na paměti, že okamžitý účinek z působení hustoty srsti Innei by neměl být vypočten, protože pro zlepšení stavu vlasů musí být tablety užívány dvakrát denně, to znamená, že pro jeden kurz musíte koupit tři balení tablet šedesáti kusů a utrácet asi 75 eur. Výrobci doporučují užívat vitaminy na jaře a na podzim, kdy je tělo obzvláště slabé.

Přes tuto cenu se droga ukázala být docela populární, protože výrobci ji umístili jako přírodní, zeleninovou, hypoalergenní kosmetiku. To všechno zní lákavě, ale podle recenzí někteří lidé stále způsobují alergie (stávají se pokryty skvrnami a akné), zejména proto, že pokyny uvádějí, že těhotné ženy nemohou brát těhotné ženy během laktace, dokud nejsou ve věku 14 let.

Pod značkou Innei vyrábí bady v několika směrech:

 • Innevová hustota vlasů - chrání folikul před poškozením, prodlužuje život každého jednotlivého vlasu a zabraňuje příliš silnému vypadávání vlasů. Doporučuje se užívat s plešatostí, stejně jako za přítomnosti slabých a tenkých chloupků.
 • Čistá kůže - jako součást bada, hořčíku, pyridoxinu, vitaminu C, bílého hroznového polyfenolu (antioxidant), lykopenu, mléčných bílkovin, zinku, sójových isoflavonů. Je určen pro stárnoucí pokožku všeho druhu, je pružný, podporuje obnovu, odstraňuje zánět, zlepšuje pohyb krve, pleti.
 • Inneov Cellurest - určená k potírání celulitidy: účinek léčiva je zaměřen na obnovu poškozené kožní tkáně, snižuje její nerovnosti a tukové usazeniny, stává se hladší, pevnější a pružnější. Složení - extrakt ze zeleného čaje, mořská borovice, vápník.
 • Innev pohodlí nohou - eliminuje otoky a pocity v gravitačních nohách, normalizuje krevní oběh, udržuje pružnost pokožky, posiluje stěny cév.
 • Innov Perfect Tanning a slunce - připravuje pokožku na účinky ultrafialového paprsku.

Vlastní vlasové produkty

Nejpopulárnější mezi všemi těmito produkty je výživový doplněk určený k obnovení vlasů, protože v jakékoliv situaci vždy upozorňují na sebe. Podle tvrzení výrobců zabraňuje růst vlasů Inneov a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst, podporuje hustotu, obnovuje poškozenou strukturu, chrání před negativním vlivem vnějšího prostředí.

Inne pro hustotu vlasů vyráběné ve formě tablet, ve svém složení - katechiny zeleného čaje a hroznového semena, aminokyseliny taurin, zinek. Aminokyselinový taurin zabraňuje poškození folikulu, posiluje kořeny, zabraňuje plešatosti, obnovuje vodní rovnováhu pokožky. Současně stimuluje syntézu kolagenu, který je zodpovědný za pružnost a pevnost vlasů.

Další pozitivní charakteristikou taurinu je to, že zabraňuje rozvoj nádorových nádorů, zlepšuje zrak a má pozitivní vliv na nervový systém (silný stres může také způsobit ztrátu vlasů) a mozku.

Ale taurin má řadu nevýhod: snižuje krevní tlak, způsobuje nevolnost a závratě, vyvolává tahy a srdeční záchvaty, lidé s nízkým krevním tlakem by neměli užívat. Pomáhá zvyšovat kyselost žaludku, takže pro ty, kteří mají odpovídající onemocnění, je lepší lék odmítnout.

Katechiny zeleného čaje a hroznového semena jsou silné antioxidanty, které jsou pro imunitní systém přínosné, chrání tělo před negativními účinky prostředí, zmírňují záněty a zabraňují výskytu rakoviny. Katechiny pomáhají zlepšit výživu folikulu, což způsobuje nárůst růstu vlasů.

Zinek, který je součástí Inneova, se aktivně podílí na tvorbě vnější vrstvy vlasů, tedy keratinu, když v těle chybí, vlasy jsou poškozeny zevnitř, vyvolávají křehkost, ztenčení a ztrátu.

V poslední době vydali výrobci novější verzi Inneovu tloušťku vlasů +, která obsahovala vitamín D 3, C, E, omega-3, linkopin, zinek. Tyto látky zvyšují růst pramenů a boj s plešatostí účinněji než drogy z dřívějších sérií. Omega-3 je mastná kyselina, která společně s vitaminem D posiluje vlasy, zvyšuje jejich životnost a zpomaluje okamžik ztráty.

Mužská droga

Vzhledem k tomu, že příčiny vypadávání vlasů u mužů a žen jsou jiné, složení Inneas, určené k obnově vlasů, se poněkud liší. Látka, určená pro muže, vedle výše uvedených složek obsahuje fytosterolu, který je extrahován z kůry borovice. Fytosterol potlačuje přebytečný hormon dihydrotestosteron, který má negativní vliv na vlasové folikuly, odpojuje je od stravy a způsobuje plešatost u mužů.

Během jednoho testu na drogy se ve studii zúčastnilo sedmdesát mužů s plešatostí ve třetí fázi. Po čtyři měsíce dvakrát denně užívali tloušťku vlasů Inneov. V důsledku toho mnoho z nich:

 • hustota se zvýšila o čtrnáct procent;
 • 29% snížilo počet chloupků, které byly ve stádiu vypadávání vlasů;
 • 11% více vlasových šachet ve fázi růstu.

Podle hodnocení na internetu, Innev pro muže není tak efektivní. Je to dobré pro muže, jejichž ztráta vlasů byla vyvolána nedostatkem vitaminů nebo makronutrientů, avšak v případě genetické plešatosti se podle recenzí často neshoduje s jejich účelem.

Innev pro ženy

Jako součást špatného pro ženy, fytosterol není, ale účinek drogy na tělo, soudit podle recenzí, většina je hezká. Více než sto žen se zúčastnilo testování drogy. Za devět dní vypili dvě tablety denně.

To vedlo k tomu, že mnoho z nich snížilo ztrátu pramene o padesát procent, počet chloupků, které jsou ve fázi růstu, se zvýšil o deset procent. Mnozí si všimli zlepšení stavu nehtů. K tomu dochází kvůli tomu, že díky badamu je tělo posíleno, vlasy se stávají silnějšími, žijí déle, vypadají méně.

Ale o tom, co výrobci mlčeli, bylo to, že podle hodnocení, růst vlasů byl zaznamenán nejen na hlavě, ale také na celém těle: na hrudníku, břichu, nohou, rukou, v intimní oblasti, dokonce i na ramenou. V některých případech je tělo zcela pokryto dalšími chmýřími, objeví se spousta tmavých a tvrdých vlasů a z některých cibulí mnoho z nich narůstá dva chloupky najednou.

Toto zřejmě vysvětluje nárůst tloušťky vlasů na hlavě, protože v kůži je určitý počet folikulů a jejich počet se během života nezvyšuje, s výjimkou toho, že pokud jsou poškozené, vlasy z nich přestanou růst nebo se zhoršují.

Mnoho žen si všimlo skutečnosti, že jestliže vlasy byly skutečně husté, zdravé a lesklé, když užívaly drogu, poté, co bylo rozhodnuto přestat užívat tloušťku vlasů Inne, stav kadeří se prudce zhoršil a opět začaly klesat ve stejném množství a před začátkem přijímání chyb. Mnoho žen je tedy vystaveno volbě: pokračovat v užívání drahého léku nebo stále hledat levnější protějšek.

Poté, co jsme se rozhodli vzít vitamínové přípravky pro posilování a ošetření vlasů, je třeba si uvědomit, že jsou indikátorem zdraví těla. Pokud nemáte léčbu základního onemocnění, bude účinek všech vitaminových komplexů nebo biologicky aktivních látek pouze dočasný, přesně tak dlouho, dokud budou užívány léky.

Pokud by příčinou zhoršení stavu vlasů byla nedostatek vitamínů nebo minerálů, pomohou jim vypořádat se s tímto problémem. Ale pokud jsou příčiny plešatosti vážnější, například problémy s hormony, se štítnou žlázou, budou účinné pouze při použití v kombinaci se zaměřením na léčbu základního onemocnění. Teprve pak bude účinek pozorný a nebudete muset neustále pít vitamínové přípravky nebo bada.

Zabraňte vypadávání vlasů a udržujte jejich zdraví s "hustotou vlasů Innea"

Nepříznivé podmínky prostředí, nevyvážená výživa, pravidelné stresy, nedostatek spánku a dědičná predispozice činí vlasy křehkou a vyvolávají její ranou soutěž.

K obnově kudrlin, maskách a balzám se často používá, ale nestačí k vyřešení problému vnější péče.

Klíčovou hodnotou v tomto procesu jsou živiny, jejichž nedostatek bude kompenzován "vnitřní hustotou vlasů".

Návod k použití

Značka Inneov vznikla v důsledku sloučení dvou francouzských zájmů Nestlé a L'Oreal a získala popularitu v důsledku uvolnění vysoce kvalitních výrobků sestávajících z přírodních komponentů, které s vysokou účinností zaručují bezpečnost a hypoalergenitu.

Komplex Inneov se odkazuje na nutricosmetics, což je prostředek, který dává vlasům nejen vnější krásu, ale i zdraví.

Po použití drogy má tento účinek:

 1. Zpomaluje a zastavuje ztrátu vlasů.
 2. Zvyšuje růst a tloušťku vlasů.
 3. Dává vlasům pružnost a zvyšuje pevnost.
 4. Obnovuje poškozené vlasy a vrací ztracený lesk.
 5. Posiluje imunitu.
 6. Snižuje náchylnost vlasů k působení vnějších faktorů: suchý vzduch, ultrafialové záření, změny teploty.
 7. Zachovává účinek i po přerušení léčby.

Před použitím výrobku na posílení a rehabilitaci vlasů je třeba si uvědomit, že jejich stav je ukazatelem celkového zdraví těla.

Dokud nebude hlavní onemocnění vyléčeno, účinnost jakýchkoli aktivních komplexů nebo vitaminů bude dočasná, dokud nebudou tyto léky užívány.

Pokud se stav vlasů zhorší kvůli nedostatku vitaminů nebo minerálů, problém je vyřešen.

Pokud však existují vážnější problémy - hormonální poruchy, onemocnění štítné žlázy, použití komplexů vlasů bude účinné pouze při použití spolu s léčbou základního onemocnění.

Indikace pro použití

"Innev hustota vlasů" je primárně určena pro ty lidi, pro které je obtížné provést jisté kvalitativní změny v životě (zbavit se stresu, organizovat správnou výživu, upravit denní režim apod.).

Podle pokynů je přísada používána u mužů a žen s oslabenou, pádu nebo náchylnou k vypadávání vlasů.

Je účinné při ztrátě přitažlivosti vlasů kvůli bolestivému vzhledu kvůli ztrátě lesku a objemu.

Látka může být použita se zdravými vlasy jako profylaktickým činidlem.

To je doporučeno udělat v mimo sezónu - na začátku jara nebo pozdního podzimu, kdy je pocit nedostatku vitaminů v těle.

Okamžitý účinek doplňku není nucen čekat, klinické studie ukázaly, že po 3 měsících se objevují zřetelné výsledky. po zahájení příjmu.

Způsob použití

Inneov tablety s hustotou vlasů se užívají před jídlem dvakrát denně, 1 tabletu nebo dvě tablety najednou.

Průběh užívání doplňků je nejméně 3 měsíce.

Před začátkem podávání je vhodné konzultovat s odborníkem, abyste zjistili příčiny aktivní ztráty vlasů a srovnávali rizika podávání s očekávaným přínosem, po kterém je možné upravit dávkování léku.

Video: "Innev pro muže"

Formulář uvolnění, složení

Léčivo je k dispozici ve formě kulatých tablet zelené barvy, zabalené v celulárním blistru o rozměrech 12 ks. v každém.

Innev pro vlasy se skládá z následujících složek:

Pomocnými látkami jsou: mastek, celulóza s deriváty, stearát hořečnatý, srvátkový protein, oxid titaničitý, laktóza, polysorbát 80, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, kroskarmelóza, sójový lecitin, cukr, oxid křemičitý, indigokarminové barvivo.

Lék je dostupný ve formě ženských a mužských odrůd.

"Hustota vlasů Innev" u mužů poskytuje vysokou účinnost proti plešatosti.

Kromě výše uvedených složek přidal fytosterol z borové kůry, který působí společně s zinkem a reguluje enzymovou aktivitu, potlačuje nadbytek dihydrosteronu, odpojí žárovku od energie, zabraňuje nadměrné ztrátě vlasů.

Nedávno zveřejněná aktualizovaná verze léku Inneov dodatečně obsahuje vitaminy C, E a D3, stejně jako omega-3 mastné kyseliny a linkopin.

Díky modifikované formulaci je boj proti plešatosti účinnější ve srovnání s dřívějšími verzemi doplňků.

Vitamin D společně s omega-3 kyselinami posiluje vlasové šachty, zvyšuje jejich životnost a odkládá ztráty.

Pozitivní interakce s jinými léky

Innovová hustota vlasů pozitivně interaguje s vitamíny, zejména skupinou B, protože zvyšuje její účinnost.

Negativní interakce s jinými léky

Bioadditivum je nežádoucí užívat ve spojení s léčivy obsahujícími železo a hořčík, jelikož zinek, který je jeho součástí, zpomaluje jejich absorpci, stejně jako s kyselinou listovou, protože vytváří nerozpustné sloučeniny se zinkem a není absorbován.

Nežádoucí účinky

Po převzetí prostředků "Inneov husté vlasy" se mohou vyskytnout ojedinělé případy nežádoucích účinků v podobě alergické reakce, nepříjemných pocitů v břiše a nauzey, bolesti hlavy a zvýšené ospalosti.

Kontraindikace

Bioadditivní "Inneovová tloušťka vlasů" je kontraindikována pro použití v následujících případech:

 • S vysokou citlivostí na složky léčiva.
 • Ve věku 12 let.

Během těhotenství

Během těhotenství a během kojení je používání Inneovy hustoty srsti zakázáno.

Video: "Prezentace drogy Inneovová hustota vlasů"

Podmínky ukládání

Tablety jsou uchovávány v neotevřeném obalu na suchém, tmavém místě při teplotách od 15 do 25 ° C po dobu 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Náklady na balení doplňků Inneov Hustota vlasů v lékárenských řetězcích je následující:

 • Průměrná cena v Rusku je od 1610 do 2250 rublů.
 • Průměrné náklady na Ukrajině je od 1050 do 1230 UAH.

Analogy

Co se týče složení a mechanismu účinku, jsou s přidáním hustoty vlasů Inneus nejvíce podobné následující léky:

Recenze

Diskusní fóra o léčivých přípravcích a aktivních doplňcích obsahují řadu recenzí o přípravku Inna na vlasy, z nichž některé jsou kontroverzní.

Více než polovina lidí, kteří zažili svůj účinek po aplikaci, naznačují zesílení tenkých a poškozených vlasů, které se zpevnily, získaly lesk a přestaly vypadávat.

Jiné po absolvování doporučeného průběhu léčby po dobu 3-4 měsíců. nevšimli si pozitivního výsledku a věří, že peníze byly zbytečné.

Malé procento dívek uvádí výrazné zlepšení růstu vlasů na hlavách, stejně jako na jejich pažích a nohou, které se staly silnější a tmavší.

Někteří muži, kteří používali lék na potírání vzniku plešatosti, spolu s posilováním vlasů zaznamenali zvýšení síly, což lze vysvětlit obsahem přípravku zinku.

Mnoho z nich bere na vědomí vysoké náklady na drogu a z tohoto důvodu se nerozhodují opakovat průběh léčby.

Osvědčení od lidí, kteří mají zkušenosti s vlasovými přípravky Inneov, naleznete v dolní části článku

Závěr

Mezi všechny systémové produkty péče o vlasy je Inneov jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších, protože neobsahuje hormony, skládá se z přírodních složek, prakticky nezpůsobuje alergie a nežádoucí účinky.

Tento výživový doplněk vytváří podmínky pro obnovu vlasů s dalším nepřetržitým růstem a ochranou.

Po léčbě u většiny lidí se výrazně zlepšuje stav zámků, vlasy se stávají silnými a silnými a jejich ztráta se zastaví.

Vitamíny Inneovová hustota vlasů

Krásné a zdravé vlasy jsou ukazatelem stavu vnitřních orgánů a obsahu vitamínů v těle. Pravidelně, zejména během jarní avitaminózy, musíte používat doplňky stravy a vitamín-minerální komplexy. Innev hustota vlasů je jedním z těchto vitaminových komplexů, poskytuje ochranu vlasů před ztrátou, hladkostí, tloušťkou a leskem.

Proč vlasy potřebují vitamíny

Zvyk obviňovat mnoho problémů s vlasy na kvalitu životního prostředí, negativní dopad vnějších faktorů a změny v sezónních podmínkách nás často odcizuje od nalezení skutečných příčin. Ale vlasy, stejně jako kůže, jsou hlavním ukazatelem, který odráží celkové zdraví našeho těla. S některými nemocemi a poruchami je nutné užívat vitamíny pro růst vlasů na hlavě, a to jak pro ženy, tak pro muže. Pro lepší pochopení hodnoty těchto jedinečných látek si vzpomeňte na strukturu vlasů.

Vlasy jsou deriváty horní vrstvy pokožky (epidermis). Skládají se z vlasové šachty a kořenové žárovky a vyznačují se složitou strukturou.

 1. Tyč je pokryta hustými šupinami tvořenými z keratinu, což je vnější část vlasů, která je denně vystavena různým účinkům z naší strany (my je hýčíme, myjeme, pravidelně ořezáváme) a faktory prostředí (vlhkost, změny teploty, ultrafialové záření atd.).
 2. Kořen vlasů se nachází pod kůží ve folikulu - speciální sáčku. Nervové zakončení, svalová vlákna, krevní cévy, průduchy potu a mazové žlázy jsou pro ni vhodné. Zde jsou nejkomplexnější chemobiologické procesy, které poskytují výživu a růst vlasů. Kyslík a další živiny proudí do kořenů vlasů s průtokem krve nejtenčími krevními cévami a pak jsou rovnoměrně rozděleny ze základny na špičky.

Když se upraví metabolismus v jednotlivých folikulích, vitamíny přicházejí v dostatečném množství, vlasy vypadají krásně, silně a zdravě. Jakmile začnou růst nudní, rychle se znečišťují, spadnou, rozdělují, je to signál, že metabolismus je rozbit a nezbytné látky se nedostávají do vlasové šachty.

A protože všechny vitamíny jsou hlavními účastníky, aktivátory a katalyzátory mnoha komplexních biologických a chemických procesů v buňkách, jejich nedostatek se stává hlavní příčinou selhání. To je důvod, proč růst vlasů vyžaduje vitamíny.

Příčiny ztenčení vlasů

Hlavní důvody pro nedostatek hustoty srsti jsou rozděleny do dvou skupin: vnější a vnitřní. První zahrnuje všechny druhy škodlivých účinků - pokládání žehliček, vysoušeč vlasů, časté barvení, budování. Ty jsou závažnější: podvýživa, choroby vnitřních orgánů, užívání specifických léků a nedostatek mikroelementů.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Co dělat

Pokud zjistíte, že vaše vlasy se v poslední době častěji vyskytují, odborníci doporučují nejdříve přehodnotit stravu. Vstupte do něj více ovoce, luštěnin, ořechů a mléčných výrobků (hlavní věcí není zvolit tvaroh a mléko s nízkým obsahem tuku, protože z nich nebude mít prospěch). Nemusíte čekat na ohromující výsledky okamžitě - měl by existovat dostatek času, než tělo přestaví.

Nezanedbávejte vlasové masky: dělejte je jednou, a nejlépe dvakrát týdně. Věnujte pozornost výrobkům s arganovým olejem - to je nejcennější složka, která dokáže vyživit a zvlhčovat nudné vlasy. Aby se vaše vlasy leskly po umytí, změkčte vodu, kterou po opláchnutí vypláchnete. Chcete-li to provést, přidejte trochu octa, citronovou šťávu nebo sódu. Lehké vlasy jsou perfektní výtažek z heřmánek: pečuje o vlasy, usnadňuje česání a lehce rozjasní kudrlinky.

Oslabené kudrlinky musí být podávány zevnitř, a to nejen ve formě správné výživy. Bez vitamínových komplexů to nedokáže. Jejich příjem je obzvláště důležitý v mimo sezónu - na podzim a na jaře, stejně jako v zimě. Vyberte vitamíny speciálně navržené pro zvýšení růstu vlasů.

Inneov laboratoře vyvinuly a prokázaly účinnost léku, který se nazývá Inneov Hair Density. Produkt obsahuje tři směrové složky - taurin (který mimochodem se přidává do energetických nápojů), katechiny zeleného čaje a hroznového semínka, stejně jako zinek.

Taurin neumožňuje deformaci vlasového folikulu a je odpovědný za integritu pojivové tkáně vlasů a pokožky hlavy. Zeleninový čaj a extrakt z hroznů zvyšují krevní oběh a zinek stimuluje výrobu keratinu, "stavebního materiálu" pro vlasy.

Důkaz účinnosti vitaminů Inneov

Vitamíny Inneov, vytvořené společně vědci Nestlé a L'Oreal, byly testovány v laboratořích značky. Během šesti měsíců se zúčastnilo 160 žen. V důsledku toho se ukázalo, že během této doby se počet jednotlivých vlasů zvýšil o 8%. Ztráta vlasů se snížila o čtvrtinu. Počet chloupků na centimetr čtvereční se zvýšil o 10% ve srovnání s placebem - asi 15 tisíc vlasů (vzhledem k tomu, že v hlavě člověka je v průměru 150 tisíc vlasů). Na konci studie všichni účastníci poznamenali, že jejich vlasy začaly vypadat mnohem zdravěji, silněji a získaly výrazný lesk. Byly také provedeny nezávislé studie účinnosti Inneov skupiny vědců z Centra pro teoretické problémy fyzikálně-chemické farmakologie Ruské akademie věd pod vedením IM Korsunskaya.

Výsledky nebyly méně působivé: 40 žen ve věku 18 až 60 let trpících ztrátou vlasů po 12 týdnech cítilo, že centra vypadávání vlasů jsou podstatně méně. Začátek příjmu vitamínů se doporučuje od 14 let až po dvě tablety denně. Neměli byste čekat na okamžitý výsledek: předtím, než uvidíte efekt, musí projít nejméně tři měsíce. Nicméně není pochyb o tom, že: všechny ženy, které se zúčastnily mnoha studií, potvrdily účinnost tohoto nástroje.

Návod k použití Inneov

Značka Inneov vznikla v důsledku sloučení dvou francouzských zájmů Nestlé a L'Oreal a získala popularitu v důsledku uvolnění vysoce kvalitních výrobků sestávajících z přírodních komponentů, které s vysokou účinností zaručují bezpečnost a hypoalergenitu.

Komplex Inneov se odkazuje na nutricosmetics, což je prostředek, který dává vlasům nejen vnější krásu, ale i zdraví.

Po použití drogy má tento účinek:

 1. Zpomaluje a zastavuje ztrátu vlasů.
 2. Zvyšuje růst a tloušťku vlasů.
 3. Dává vlasům pružnost a zvyšuje pevnost.
 4. Obnovuje poškozené vlasy a vrací ztracený lesk.
 5. Posiluje imunitu.
 6. Snižuje náchylnost vlasů k působení vnějších faktorů: suchý vzduch, ultrafialové záření, změny teploty.
 7. Zachovává účinek i po přerušení léčby.

Před použitím výrobku na posílení a rehabilitaci vlasů je třeba si uvědomit, že jejich stav je ukazatelem celkového zdraví těla.

Pokud se stav vlasů zhorší kvůli nedostatku vitaminů nebo minerálů, problém je vyřešen.

Pokud však existují vážnější problémy - hormonální poruchy, onemocnění štítné žlázy, použití komplexů vlasů bude účinné pouze při použití spolu s léčbou základního onemocnění.

Indikace pro použití Inneov

"Innev hustota vlasů" je primárně určena pro ty lidi, pro které je obtížné provést jisté kvalitativní změny v životě (zbavit se stresu, organizovat správnou výživu, upravit denní režim apod.). Přezkoumali jsme složení a pokyny pro použití "Inne Hair Density". Je čas jít do seznamu subjektivních indikací pro její příjem.

Tento vitaminový komplex vám vyhovuje, pokud trpíte:

 • Vysoušení vlasů tepelnými zařízeními a ultrafialovým světlem;
 • Intenzivní vypadávání vlasů a celkové oslabení vlasových folikulů;
 • Snížení hustoty a objemu vlasů;
 • Vizuální otupělost, bez života, slabost;
 • Silná část špiček;
 • Ohnisková alopecie;
 • Zastavení nebo zpoždění růstu vlasů;
 • Důsledky mechanického a chemického poškození.

Tento lék vám pomůže:

 • Posilujte vlasové folikuly a vyhlaďte jejich strukturu po celé délce.
 • Zvyšte přirozený objem kudrlin;
 • Stimulujte růst vlasů o polovinu až dvakrát více než obvykle;
 • Make kadeře krásné, zářivé, hladké;
 • Zabraňte průřezu špičky;
 • Hydratujte a vyživujte pokožku hlavy;
 • Upravte a monitorujte práci mazových a potních žláz pokožky hlavy;
 • Usnadněte česání;
 • Zajistěte hustotu, sílu a sílu účesu.

Pokud máte zřejmé problémy se stavem vlasů a pokožky hlavy, měli byste vyhledat pomoc kvalifikovaného trichlóga. Odborník vám řekne, jak optimalizovat aktuální stav pramenů a co dělat, aby jim byla zajištěna vhodná prevence ztrát, oslabení a sušení. Pamatujte si, že všechny vaše "vnější" problémy mohou mít vnitřní povahu, a proto je důležité včas identifikovat příčinu porušení a vyléčit ji.

Inneov

Inneov tablety s hustotou vlasů se užívají před jídlem dvakrát denně, 1 tabletu nebo dvě tablety najednou.

Průběh užívání doplňků je nejméně 3 měsíce.

Před začátkem podávání je vhodné konzultovat s odborníkem, abyste zjistili příčiny aktivní ztráty vlasů a srovnávali rizika podávání s očekávaným přínosem, po kterém je možné upravit dávkování léku.

Formulář uvolnění, složení Inn

Léčivo je k dispozici ve formě kulatých tablet zelené barvy, zabalené v celulárním blistru o rozměrech 12 ks. v každém.

Innev pro vlasy se skládá z následujících složek:

 1. Taurin (aminokyselina obsahující síru) - zabraňuje deformaci vlasových folikulů a posiluje je, chrání proti účinkům volných radikálů, zabraňuje ztrátě vlasů, urychluje tvorbu kolagenu a pružnost a elasticitu kadeří. Navíc taurin zabraňuje rozvoj onkologických onemocnění, zlepšuje zrak a pozitivně ovlivňuje stav nervového systému. Negativní strany složky jsou nepříjemné důsledky přijetí, jako je pokles tlaku, závratě a nevolnosti, zvýšená pravděpodobnost srdečních záchvatů a mrtvice, stejně jako vyvolání zvýšení žaludeční kyseliny. Proto je u lidí s podobnými nemocemi lepší odmítnout užívání doplňků.
 2. Glukonát zinečnatý se podílí na tvorbě keratinu jako hlavní strukturní složky vlasů a zajišťuje rychlý růst.
 3. Kakheti hroznové semeno a zelený čaj. Působí jako silné antioxidanty, které neutralizují účinek volných radikálů. Zlepšují mikrocirkulaci krve v blízkosti folikulů, zajišťují dodávání živin, chrání žárovku před stresem a mají protizánětlivé vlastnosti.

Pomocnými látkami jsou: mastek, celulóza s deriváty, stearát hořečnatý, srvátkový protein, oxid titaničitý, laktóza, polysorbát 80, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, kroskarmelóza, sójový lecitin, cukr, oxid křemičitý, indigokarminové barvivo. Lék je dostupný ve formě ženských a mužských odrůd. "Vnitřní tloušťka vlasů" pro muže zajišťuje vysokou účinnost proti plešatosti.

Kromě výše uvedených složek přidal fytosterol z borové kůry, který působí společně s zinkem a reguluje enzymovou aktivitu, potlačuje nadbytek dihydrosteronu, odpojí žárovku od energie, zabraňuje nadměrné ztrátě vlasů. Nedávno zveřejněná aktualizovaná verze léku Inneov dodatečně obsahuje vitaminy C, E a D3, stejně jako omega-3 mastné kyseliny a linkopin.

Díky modifikované formulaci je boj proti plešatosti účinnější ve srovnání s dřívějšími verzemi doplňků.

Vitamin D společně s omega-3 kyselinami posiluje vlasové šachty, zvyšuje jejich životnost a odkládá ztráty.

"Inneovová hustota vlasů" pro muže

Ve složení "Inneova Hair Density" pro muže je například další důležitá složka - fytosterol, který je soustředěn v kůře borovice borovice.

Dává mu zvláštní postavení ve složení "mužského" léku, protože ovlivňuje fermentaci a zabraňuje plešatosti na hormonální úrovni typické pro muže. Jsou to mužské hormony - androgeny, které postihují vlasové folikuly nejničivěji a způsobují tak nepříjemný jev jako je fokální alopecie (alopecie).

Negativní interakce s jinými léky

Bioadditivum je nežádoucí užívat ve spojení s léčivy obsahujícími železo a hořčík, jelikož zinek, který je jeho součástí, zpomaluje jejich absorpci, stejně jako s kyselinou listovou, protože vytváří nerozpustné sloučeniny se zinkem a není absorbován.

Nežádoucí účinky

Po převzetí prostředků "tloušťky vlasů Innev" se mohou objevit izolované případy nežádoucích účinků v podobě alergické reakce, nepříjemných pocitů v břiše a nauzey, bolesti hlavy a zvýšené ospalosti.

Kontraindikace

Bioadditivní "Inneovová tloušťka vlasů" je kontraindikována pro použití v následujících případech:

 • S vysokou citlivostí na složky léčiva.
 • Ve věku 12 let.

Během těhotenství

Během těhotenství a během kojení je používání Inneovy hustoty srsti zakázáno.

Podmínky ukládání

Tablety jsou uchovávány v neotevřeném obalu na suchém, tmavém místě při teplotách od 15 do 25 ° C po dobu 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Cena Inneov

Náklady na balení doplňků Inneov Hustota vlasů v lékárenských řetězcích je následující:

 • Průměrná cena v Rusku je od 1610 do 2250 rublů.
 • Průměrné náklady na Ukrajině je od 1050 do 1230 UAH.

Analogy vitamínů Inneov

Co se týče složení a mechanismu účinku, jsou s přidáním hustoty vlasů Inneus nejvíce podobné následující léky:

 • Pantovigar.
 • Vitrum krása.
 • Pharmamed (Lady's formula).
 • Fitoval.
 • Perfectil.
 • Dražé Merz.
 • Revalid.

Recenze vitamínů Inneov

Diskusní fóra o léčivých přípravcích a aktivních doplňcích obsahují řadu recenzí o přípravku Inna na vlasy, z nichž některé jsou kontroverzní.

Více než polovina lidí, kteří zažili svůj účinek po aplikaci, naznačují zesílení tenkých a poškozených vlasů, které se zpevnily, získaly lesk a přestaly vypadávat. Jiné po absolvování doporučeného průběhu léčby po dobu 3-4 měsíců. nevšimli si pozitivního výsledku a věří, že peníze byly zbytečné.

Malé procento dívek uvádí výrazné zlepšení růstu vlasů na hlavách, stejně jako na jejich pažích a nohou, které se staly silnější a tmavší.

Někteří muži, kteří používali lék na potírání vzniku plešatosti, spolu s posilováním vlasů zaznamenali zvýšení síly, což lze vysvětlit obsahem přípravku zinku. Mnoho z nich bere na vědomí vysoké náklady na drogu a z tohoto důvodu se nerozhodují opakovat průběh léčby.

Závěr

Mezi všechny systémové produkty péče o vlasy je Inneov jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších, protože neobsahuje hormony, skládá se z přírodních složek, prakticky nezpůsobuje alergie a nežádoucí účinky.

Tento výživový doplněk vytváří podmínky pro obnovu vlasů s dalším nepřetržitým růstem a ochranou.

Po léčbě u většiny lidí se výrazně zlepšuje stav zámků, vlasy se stávají silnými a silnými a jejich ztráta se zastaví.

Vitamíny "Innev Hair Thickness": nová generace léku pro krásu vašich vlasů

Co jsou doplňky stravy? Stejně jako multivitamínové komplexy jsou tyto léky navrženy tak, aby podporovaly vnitřní zdroje lidského těla, které nejsou připravené nebo schopné přizpůsobit stravu a životní styl.

Doplňky užívají ti, kteří mají nedostatek živin, ale nemohou je plně čerpat z denního menu. A první věc, která ovlivňuje hypovitaminózu, je samozřejmě krása.

Vitamíny pro vlasy inneov: přehled prostředků

Léčivo "Inneov" se osvědčilo při léčbě vlasů. Pomáhá obnovit jeho tloušťku, stimulovat růst, posilovat kořeny a nasytit vlasové šachty s bílkovinami na velmi špičky. "Innev Hair Thickness" je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Lék "Innev Hair Density" se objevil díky společnému úsilí dvou nejslavnějších obav na světě, Nestlé a L'Oreal v Paříži. Skládá se pouze z přirozených rostlinných a živočišných složek, což zaručuje, že výrobci zaručují, že nebudou mít žádné vedlejší účinky, včetně alergických reakcí, s aktivním použitím. Vitamíny "Inneov" patří do kategorie živin.

Získali status oficiálního léčivého přípravku kvůli vysokým odhadům trichologů, dermatologů, kosmetologů a farmaceutů.

Tento nástroj nelze nazvat levnou - nyní cena kurzu 60 tablet se liší v různých městech a lékárnách od 1 500 do 3 000 rublů. V zásadě bude pro léčbu specifických trichologických problémů (například difúzní alopecie) stačit, protože ve skutečnosti pijete lék po dobu jednoho měsíce. Ale některé ženy (a muži, mimochodem) jsou tak zanícené zázračné vlastnosti tohoto komplexu, že se rozhodnou pokračovat v léčbě bez povolení. To je špatné - ačkoli základní drogy jsou neškodné, neměly by být zneužívány bez předchozí konzultace se specialistou.

Složení firmy "Inneova" pro pomalované kudrlinky obsahuje užitečné složky, které se navzájem aktivně vzájemně vzájemně doplňují a efektivně doplňují své akce. Zvláště pozoruhodné jsou glukonát zinečnatý, aminokyselinový taurin, katechiny zeleného čaje a semena červeného hroznu. Nemělo by být zaměňováno se složením "Innev Sun", které bylo navrženo především k ochraně pokožky před ultrafialovým zářením. Při výběru léku buďte opatrní a všimněte si, že ne každý "Inne" je určen výhradně pro léčbu a obnovu kudrlin.

Složení léku "Innev Hair Thickness"

Pokud tedy mluvíme o složení vitamínů pro vlasy "Inneov" a jejich terapeutické působení, stojí za to zdůraznit následující skutečnosti:

 1. Taurin, jako nejdůležitější složka léčiva, hluboce vyživuje a hydratuje vlasové folikuly, zabraňuje jejich křehkosti a slabosti, obnovuje integritu a zabraňuje deformaci. Tato přísada zabraňuje vypadávání vlasů, normalizuje vodní rovnováhu ve vlasové pokožce hlavy, pomáhá udržovat přirozený tvar vlasů.
 2. Glukonát zinečnatý podporuje důležité biochemické reakce ve vlasové pokožce zaměřené na výrobu keratinu. A jak asi víte, je to složitá bílkovina, která je nejdůležitějším stavebním materiálem pro vlasy po celé délce. To také přispívá k produkci kolagenu, který poskytuje vlasům pružnost, zvyšuje jejich schopnost odolat mechanickému namáhání, takže jejich struktura je hladká a rovnoměrná po celé délce.
 3. Katechiny (výtažky) zeleného a červeného hroznového semena jsou navrženy tak, aby plnily ochranné funkce, protože jsou silnými antioxidanty. Poskytují vlasům spolehlivou ochranu před volnými radikály a dalšími vnějšími faktory, které destruktivně ovlivňují růst a stav struktury vlasů. Mají rovněž výrazný protizánětlivý účinek, aktivují mikrocirkulaci krve a lymfy kolem vlasových folikulů, poskytují žárovky hlubokou výživu a okysličení.

Složení léčiva také obsahuje pomocné složky, které zvyšují účinek hlavního a dodatečně ovlivňují zdravý stav vlasů.

Například některé vitamíny zabraňují vypadávání vlasů a chrání je před vysycháním. Doplněk stravy Inneov je vyvinut v odlišném vzhledu mužů a žen.

"Inneovová hustota vlasů" pro muže

Ve složení "Inneova Hair Density" pro muže je například další důležitá složka - fytosterol, který je soustředěn v kůře borovice borovice.

Dává mu zvláštní postavení ve složení "mužského" léku, protože ovlivňuje fermentaci a zabraňuje plešatosti na hormonální úrovni typické pro muže. Jsou to mužské hormony - androgeny, které postihují vlasové folikuly nejničivěji a způsobují tak nepříjemný jev jako je fokální alopecie (alopecie).

Návod k použití

Stejně jako u každého doplňku stravy má Inneovská droga vlastní pravidla správy. Pokyny pro použití léků jsou velmi jednoduché - měli byste vypít dvě tablety jednou denně před jídlem nebo během jídla. Další možností - užívejte jednu tabletu dvakrát denně, například na snídani a večeři.

Celý způsob užívání drogy je měsíc, ale ti, kteří mají problémy, jsou dlouhý a trvalý, mohou okamžitě zásobit drogu dva měsíce předem. Ale užívání přípravku Inneov bez konzultace s lékařem se nedoporučuje.

Navzdory skutečnosti, že složky drogy jsou přírodní a naprosto bezpečné pro vaše tělo, nesmíme zapomínat, že silná ztráta a další poruchy mohou naznačovat patologické procesy uvnitř vašeho těla, v životně důležitých orgánech nebo systémech. Proto se nemůžete omezit na udržovací terapii a zneužívat ji - riskujete "spuštění" základního onemocnění a ohrožení vašeho vnitřního zdraví.

Neměli byste si myslet, že užívání vitaminů Inna je všelékem všech nemocí. Pokud jsou vaše problémy s vlasy spojené s jakoukoliv patologií v těle, je nepravděpodobné, že by Vám stravovací doplňky pomohly s nimi vyrovnat. Podobně se nemůžete spoléhat na drogu "Sun", pokud jsou vaše dermatologické vady komunikativní s vnitřními metabolickými poruchami a dlouhotrvajícími nemocemi.

Indikace pro použití

Přezkoumali jsme složení a pokyny pro použití "Inne Hair Density". Je čas jít do seznamu subjektivních indikací pro její příjem.

Tento vitaminový komplex vám vyhovuje, pokud trpíte:

 • Vysoušení vlasů tepelnými zařízeními a ultrafialovým světlem;
 • Intenzivní vypadávání vlasů a celkové oslabení vlasových folikulů;
 • Snížení hustoty a objemu vlasů;
 • Vizuální otupělost, bez života, slabost;
 • Silná část špiček;
 • Ohnisková alopecie;
 • Zastavení nebo zpoždění růstu vlasů;
 • Důsledky mechanického a chemického poškození.

Tento lék vám pomůže:

 • Posilujte vlasové folikuly a vyhlaďte jejich strukturu po celé délce.
 • Zvyšte přirozený objem kudrlin;
 • Stimulujte růst vlasů o polovinu až dvakrát více než obvykle;
 • Make kadeře krásné, zářivé, hladké;
 • Zabraňte průřezu špičky;
 • Hydratujte a vyživujte pokožku hlavy;
 • Upravte a monitorujte práci mazových a potních žláz pokožky hlavy;
 • Usnadněte česání;
 • Zajistěte hustotu, sílu a sílu účesu.

Pokud máte zřejmé problémy se stavem vlasů a pokožky hlavy, měli byste vyhledat pomoc kvalifikovaného trichlóga. Odborník vám řekne, jak optimalizovat aktuální stav pramenů a co dělat, aby jim byla zajištěna vhodná prevence ztrát, oslabení a sušení. Pamatujte si, že všechny vaše "vnější" problémy mohou mít vnitřní povahu, a proto je důležité včas identifikovat příčinu porušení a vyléčit ji.

Obecně se můžete pokusit o léčbu přípravkem "Inneov" samostatně, protože má minimální počet kontraindikací a omezení v administraci. Nicméně, pokud nevidíte pozitivní dynamiku, nehřešujte na samotném léku, ale snažte se zjistit provokující faktory vašeho problému.

Pro Více Informací O Suché Vlasy