logo

Vitamíny "Innev Hair Thickness": nová generace léku pro krásu vašich vlasů

Co jsou doplňky stravy? Stejně jako multivitamínové komplexy jsou tyto léky navrženy tak, aby podporovaly vnitřní zdroje lidského těla, které nejsou připravené nebo schopné přizpůsobit stravu a životní styl.

Doplňky užívají ti, kteří mají nedostatek živin, ale nemohou je plně čerpat z denního menu. A první věc, která ovlivňuje hypovitaminózu, je samozřejmě krása.

Vitamíny pro vlasy inneov: přehled prostředků

Léčivo "Inneov" se osvědčilo při léčbě vlasů. Pomáhá obnovit jeho tloušťku, stimulovat růst, posilovat kořeny a nasytit vlasové šachty s bílkovinami na velmi špičky. "Innev Hair Thickness" je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Lék "Innev Hair Density" se objevil díky společnému úsilí dvou nejslavnějších obav na světě, Nestlé a L'Oreal v Paříži. Skládá se pouze z přirozených rostlinných a živočišných složek, což zaručuje, že výrobci zaručují, že nebudou mít žádné vedlejší účinky, včetně alergických reakcí, s aktivním použitím. Vitamíny "Inneov" patří do kategorie živin.

Získali status oficiálního léčivého přípravku kvůli vysokým odhadům trichologů, dermatologů, kosmetologů a farmaceutů.

Tento nástroj nelze nazvat levnou - nyní cena kurzu 60 tablet se liší v různých městech a lékárnách od 1 500 do 3 000 rublů. V zásadě bude pro léčbu specifických trichologických problémů (například difúzní alopecie) stačit, protože ve skutečnosti pijete lék po dobu jednoho měsíce. Ale některé ženy (a muži, mimochodem) jsou tak zanícené zázračné vlastnosti tohoto komplexu, že se rozhodnou pokračovat v léčbě bez povolení. To je špatné - ačkoli základní drogy jsou neškodné, neměly by být zneužívány bez předchozí konzultace se specialistou.

Složení firmy "Inneova" pro pomalované kudrlinky obsahuje užitečné složky, které se navzájem aktivně vzájemně vzájemně doplňují a efektivně doplňují své akce. Zvláště pozoruhodné jsou glukonát zinečnatý, aminokyselinový taurin, katechiny zeleného čaje a semena červeného hroznu. Nemělo by být zaměňováno se složením "Innev Sun", které bylo navrženo především k ochraně pokožky před ultrafialovým zářením. Při výběru léku buďte opatrní a všimněte si, že ne každý "Inne" je určen výhradně pro léčbu a obnovu kudrlin.

Složení léku "Innev Hair Thickness"

Pokud tedy mluvíme o složení vitamínů pro vlasy "Inneov" a jejich terapeutické působení, stojí za to zdůraznit následující skutečnosti:

 1. Taurin, jako nejdůležitější složka léčiva, hluboce vyživuje a hydratuje vlasové folikuly, zabraňuje jejich křehkosti a slabosti, obnovuje integritu a zabraňuje deformaci. Tato přísada zabraňuje vypadávání vlasů, normalizuje vodní rovnováhu ve vlasové pokožce hlavy, pomáhá udržovat přirozený tvar vlasů.
 2. Glukonát zinečnatý podporuje důležité biochemické reakce ve vlasové pokožce zaměřené na výrobu keratinu. A jak asi víte, je to složitá bílkovina, která je nejdůležitějším stavebním materiálem pro vlasy po celé délce. To také přispívá k produkci kolagenu, který poskytuje vlasům pružnost, zvyšuje jejich schopnost odolat mechanickému namáhání, takže jejich struktura je hladká a rovnoměrná po celé délce.
 3. Katechiny (výtažky) zeleného a červeného hroznového semena jsou navrženy tak, aby plnily ochranné funkce, protože jsou silnými antioxidanty. Poskytují vlasům spolehlivou ochranu před volnými radikály a dalšími vnějšími faktory, které destruktivně ovlivňují růst a stav struktury vlasů. Mají rovněž výrazný protizánětlivý účinek, aktivují mikrocirkulaci krve a lymfy kolem vlasových folikulů, poskytují žárovky hlubokou výživu a okysličení.

Složení léčiva také obsahuje pomocné složky, které zvyšují účinek hlavního a dodatečně ovlivňují zdravý stav vlasů.

Například některé vitamíny zabraňují vypadávání vlasů a chrání je před vysycháním. Doplněk stravy Inneov je vyvinut v odlišném vzhledu mužů a žen.

"Inneovová hustota vlasů" pro muže

Ve složení "Inneova Hair Density" pro muže je například další důležitá složka - fytosterol, který je soustředěn v kůře borovice borovice.

Dává mu zvláštní postavení ve složení "mužského" léku, protože ovlivňuje fermentaci a zabraňuje plešatosti na hormonální úrovni typické pro muže. Jsou to mužské hormony - androgeny, které postihují vlasové folikuly nejničivěji a způsobují tak nepříjemný jev jako je fokální alopecie (alopecie).

Návod k použití

Stejně jako u každého doplňku stravy má Inneovská droga vlastní pravidla správy. Pokyny pro použití léků jsou velmi jednoduché - měli byste vypít dvě tablety jednou denně před jídlem nebo během jídla. Další možností - užívejte jednu tabletu dvakrát denně, například na snídani a večeři.

Celý způsob užívání drogy je měsíc, ale ti, kteří mají problémy, jsou dlouhý a trvalý, mohou okamžitě zásobit drogu dva měsíce předem. Ale užívání přípravku Inneov bez konzultace s lékařem se nedoporučuje.

Navzdory skutečnosti, že složky drogy jsou přírodní a naprosto bezpečné pro vaše tělo, nesmíme zapomínat, že silná ztráta a další poruchy mohou naznačovat patologické procesy uvnitř vašeho těla, v životně důležitých orgánech nebo systémech. Proto se nemůžete omezit na udržovací terapii a zneužívat ji - riskujete "spuštění" základního onemocnění a ohrožení vašeho vnitřního zdraví.

Neměli byste si myslet, že užívání vitaminů Inna je všelékem všech nemocí. Pokud jsou vaše problémy s vlasy spojené s jakoukoliv patologií v těle, je nepravděpodobné, že by Vám stravovací doplňky pomohly s nimi vyrovnat. Podobně se nemůžete spoléhat na drogu "Sun", pokud jsou vaše dermatologické vady komunikativní s vnitřními metabolickými poruchami a dlouhotrvajícími nemocemi.

Indikace pro použití

Přezkoumali jsme složení a pokyny pro použití "Inne Hair Density". Je čas jít do seznamu subjektivních indikací pro její příjem.

Tento vitaminový komplex vám vyhovuje, pokud trpíte:

 • Vysoušení vlasů tepelnými zařízeními a ultrafialovým světlem;
 • Intenzivní vypadávání vlasů a celkové oslabení vlasových folikulů;
 • Snížení hustoty a objemu vlasů;
 • Vizuální otupělost, bez života, slabost;
 • Silná část špiček;
 • Ohnisková alopecie;
 • Zastavení nebo zpoždění růstu vlasů;
 • Důsledky mechanického a chemického poškození.

Tento lék vám pomůže:

 • Posilujte vlasové folikuly a vyhlaďte jejich strukturu po celé délce.
 • Zvyšte přirozený objem kudrlin;
 • Stimulujte růst vlasů o polovinu až dvakrát více než obvykle;
 • Make kadeře krásné, zářivé, hladké;
 • Zabraňte průřezu špičky;
 • Hydratujte a vyživujte pokožku hlavy;
 • Upravte a monitorujte práci mazových a potních žláz pokožky hlavy;
 • Usnadněte česání;
 • Zajistěte hustotu, sílu a sílu účesu.

Pokud máte zřejmé problémy se stavem vlasů a pokožky hlavy, měli byste vyhledat pomoc kvalifikovaného trichlóga. Odborník vám řekne, jak optimalizovat aktuální stav pramenů a co dělat, aby jim byla zajištěna vhodná prevence ztrát, oslabení a sušení. Pamatujte si, že všechny vaše "vnější" problémy mohou mít vnitřní povahu, a proto je důležité včas identifikovat příčinu porušení a vyléčit ji.

Obecně se můžete pokusit o léčbu přípravkem "Inneov" samostatně, protože má minimální počet kontraindikací a omezení v administraci. Nicméně, pokud nevidíte pozitivní dynamiku, nehřešujte na samotném léku, ale snažte se zjistit provokující faktory vašeho problému.

Vitamíny pro vlasy Inneov

Dnes jsou nejoblíbenějšími prostředky vitamíny vlasů Inneov. Umožňují obnovit a zlepšit kvalitativní strukturu vlasů, urychlit proces jejich růstu a zajistit jejich úplnou ochranu před okolními faktory. Tento výživový doplněk neobsahuje hormonální složky a aktivně odolává vypadávání vlasů, aktivuje jejich růst a tloušťku. Chcete-li cítit, že plný účinek léku by měl být pravidelně užíván po dobu 3 měsíců.

Dlouhý příjem po dobu šesti měsíců vám umožní plně zhodnotit stav vlasů, protože přestane vypadávat, stane se silnější a poslušnější. Tento výživový doplněk byl opakovaně podroben výzkumu, při němž bylo potvrzeno, že tělo, které získává všechny potřebné živiny, aktivuje ochranné funkce těla a zlepšuje procesy růstu a krevního oběhu.

Hlavním účelem vitamínů

Droga už dlouho zvládla rozšířenou popularitu při léčbě vlasů. Je schopen obnovit jejich tloušťku, aktivovat růst, zpevnit kořenové žárovky a zavést proteinové proteiny do struktury. Je vhodný pro všechny, bez ohledu na pohlaví.

Vitamíny Inna hustota vlasů je navržena tak, aby zlepšila strukturu vlasů těch lidí, u nichž je nepravděpodobné, že by chtěli změnit svůj život, něco radikálně. Například začněte jíst správně, strava, nebuďte nervózní, jděte více a odpočiňte. Kromě toho si droga nemůže dovolit všechny kvůli svým nákladům. Ale to absolutně nebrání některým lidem, aby ji přijali po dlouhou dobu kvůli svým zázračném vlastnostem.

Může být doporučeno lidem se slabou a neživou srstí, která byla poškozena v důsledku nesprávné péče, neustálého permu a stresu. Zvláště je nutné, aby lidé, kteří začali vypadávat nebo vlasy již vypadly. Nejlepší je poradit se specialistou, aby mohl diagnostikovat příčinu plešatosti a vypočítat správné dávkování léku.

Innev vitamíny pro vlasy a kontraindikace

Jako každá jiná podobná léčiva má řadu kontraindikací:

 • Těhotenství;
 • Doba kojení;
 • Věk dětí do 12 let;
 • Individuální intolerance a hypersenzitivita.

Jeho složení je zcela přirozené a nemůže způsobovat alergické reakce ani při dlouhodobém užívání. Samotná léčba však nestojí za to, že je potřeba odborné poradenství.

Inneov vitamíny hustota vlasů a jejich složení

Složení tohoto léčiva je komplex několika vitaminů:

 1. Taurin je jednou z hlavních složek, která vlasovým folikulům poskytuje výživu a hydrataci, eliminuje křehkost a poskytuje strukturu integritu. Tento prvek je zdrojem krásy vlasů a normální vodní rovnováhy pokožky hlavy.
 2. Glukonát zinečnatý je důležitou složkou, která stimuluje tvorbu keratinu při vytváření biochemických reakcí. Je to hlavní stavební blok a také stimuluje produkci kolagenu. Kvůli tomu se vlasy stávají novým vzhledem, stávají se hladké a pružné.
 3. Extrakt z zeleného čaje a červené hrozny jsou považovány za jeden z silných antioxidantů, a proto působí ochrannou funkcí z vnějšího vlivu. Kromě toho uvolňují zánět a stimulují krevní oběh.

Innev také vitamíny pro vlasy obsahují pomocné látky, které zvyšují účinek hlavních složek a mají pozitivní vliv na stav vlasů.

Konečný výsledek léku

Po ukončení léčby tímto lékem můžete zaznamenat následující výsledky:

 • Žárovky na vlasy jsou posíleny a chráněny před ztrátami a poškozením vnějšími faktory;
 • Objem vlasů se výrazně zvětšuje navzdory jejich počáteční slabosti;
 • Kudrliny získávají krásný vzhled, lesk a stávají se pružnými;
 • Znatelně rychlejší růst vlasů;
 • Účinek přetrvává po dlouhou dobu i po stažení léku.

Správná aplikace

Stejně jako jakýkoli výživový doplněk musí být tyto vitamíny užívány, dodržovat některá pravidla. Má pokyny, ve kterých se doporučuje pít 2 tablety jednou denně před jídlem nebo během jídla nebo jednou tabletu 2x denně.

Celý kurz je 30 dní, ale pro zvláštní případy je možné zvýšit léčbu až na 2 měsíce. Všechny ostatní možnosti jsou po konzultaci s lékařem považovány za přísné.

Inneov vitamíny hustota vlasů obsahuje přírodní a bezpečné přísady. Nicméně před zahájením léčby stojí za to se postarat o zjištění přesné příčiny vypadávání vlasů a zhoršení jejich vzhledu. Může být nutné provést léčbu jiným způsobem.

Innov

Innov - série doplňků stravy používaných ke zlepšení stavu vlasů a pokožky.

Forma uvolnění a složení

Nechte Inneov Hustotu vlasů ve formě kulatých zelených tablet, v blistrech po 12 ks.

Složení jedné tablety obsahuje následující složky:

 • 187,5 mg extraktu z zeleného čaje;
 • 75 mg extraktu z hroznových semen a taurinu;
 • 52,25 mg glukonátu zinečnatého.

Innev je také vyráběn. Čirá kůže D-Tox ve formě plochých modrých válcových tablet, v blistrech po 20 ks.

Jedna tableta obsahuje 66,7 mg extraktu z hroznů, 33 mg hořčíku, 20 mg vitaminu C, 6,67 mg rajčatového extraktu, 0,67 mg vitaminu B6 a pomocné látky jako:

 • Mastek;
 • Hydroxypropylmethylcelulóza;
 • Pulp;
 • Hydroxypropylcelulóza;
 • Stearát hořečnatý;
 • Mléčná srvátková bílkovina;
 • Oxid titaničitý;
 • Kukuřičný škrob;
 • Laktóza;
 • Polysorbát 80;
 • Sójový lecitin;
 • Croscarmellosa;
 • Fosforečnan vápenatý;
 • Oxid křemičitý.
 • Modrá Indigo Carmine.

Dalším produktem ze série je Inneov. Elastičnost a záření pokožky, vyrobené ve formě oválných červených tablet, v blistrech po 10 kusů.

Doplněk stravy obsahuje lykopen, vitamín C, mléčné bílkoviny a isoflavony.

Produkujte také Inneov Celluestrach ve formě světle fialových želatinových tobolek v blistrech po 12 ks.

Kompozice kapslí obsahuje vápník, mořský glukosamin, extrakt ze zeleného čaje a borovou kůru.

Indikace pro použití

V návodu k použití přípravku Inneova jakékoli formy uvolnění se jasně uvede účel každého doplňku stravy, konkrétně:

 • Innov Hustota vlasů - pro tenký, slabý a bez objemu vlasů, stejně jako pro jejich zvýšenou denní ztrátu;
 • Příprava Elastičnost a záření pokožky - odstranění příznaků předčasného stárnutí pokožky;
 • Innov Clean skin D-Tox - pro potírání nedokonalosti pokožky (černé tečky, dilatační póry a mikro-záněty);
 • Nástroj Cellusstrech - obnovuje strukturu pokožky a snižuje tělesný tuk výraznými formami celulitidy.

Kontraindikace

Užívání přípravku Inneova je kontraindikováno u dětí mladších 18 let a v případě přecitlivělosti na aktivní a pomocné složky, které tvoří výrobek.

Také potravinové doplňky nelze používat během těhotenství a během období kojení.

Dávkování a podávání

Innov tablety Hustota vlasů, stejně jako čistá kůže D-Tox se užívají perorálně během jídla s malým množstvím vody. Dávkování doplňků stravy je 2 tablety jednou denně po dobu 3 měsíců nebo více.

Tobolky Cellulustrum by měly být požívány ve 2 ks. dvakrát denně s jídlem.

Innov Elasticita a zářivost pokožky užívaná perorálně dvě tablety denně během jídla po dobu 3-6 měsíců.

Nežádoucí účinky

Pokyny od Inneova naznačily, že léky v sérii mohou způsobit alergické reakce.

Zvláštní instrukce

Poznámky k užívání drog v pokynech k Inneově č.

Analogy

Synonyma prostředků se neopouštějí. Analogicky Inneova zahrnují Dragee Mertz, Fitoval a Vitrum.

Podmínky ukládání

V souladu s pokyny Inneov musí být všechny formy uvolnění uloženy v temném, suchém a nepřístupném místě pro děti, při teplotě pohybující se v rozmezí 15-25 ° C.

Z lékárny nabízíme řadu doplňků stravy bez lékařského předpisu. Doba použitelnosti tablet a kapslí je podle doporučení výrobce dva roky.

Byla nalezena chyba v textu? Vyberte jej a stiskněte klávesy Ctrl + Enter.

Vitamíny Inneovová hustota vlasů

Krásné a zdravé vlasy jsou ukazatelem stavu vnitřních orgánů a obsahu vitamínů v těle. Pravidelně, zejména během jarní avitaminózy, musíte používat doplňky stravy a vitamín-minerální komplexy. Innev hustota vlasů je jedním z těchto vitaminových komplexů, poskytuje ochranu vlasů před ztrátou, hladkostí, tloušťkou a leskem.

Proč vlasy potřebují vitamíny

Zvyk obviňovat mnoho problémů s vlasy na kvalitu životního prostředí, negativní dopad vnějších faktorů a změny v sezónních podmínkách nás často odcizuje od nalezení skutečných příčin. Ale vlasy, stejně jako kůže, jsou hlavním ukazatelem, který odráží celkové zdraví našeho těla. S některými nemocemi a poruchami je nutné užívat vitamíny pro růst vlasů na hlavě, a to jak pro ženy, tak pro muže. Pro lepší pochopení hodnoty těchto jedinečných látek si vzpomeňte na strukturu vlasů.

Vlasy jsou deriváty horní vrstvy pokožky (epidermis). Skládají se z vlasové šachty a kořenové žárovky a vyznačují se složitou strukturou.

 1. Tyč je pokryta hustými šupinami tvořenými z keratinu, což je vnější část vlasů, která je denně vystavena různým účinkům z naší strany (my je hýčíme, myjeme, pravidelně ořezáváme) a faktory prostředí (vlhkost, změny teploty, ultrafialové záření atd.).
 2. Kořen vlasů se nachází pod kůží ve folikulu - speciální sáčku. Nervové zakončení, svalová vlákna, krevní cévy, průduchy potu a mazové žlázy jsou pro ni vhodné. Zde jsou nejkomplexnější chemobiologické procesy, které poskytují výživu a růst vlasů. Kyslík a další živiny proudí do kořenů vlasů s průtokem krve nejtenčími krevními cévami a pak jsou rovnoměrně rozděleny ze základny na špičky.

Když se upraví metabolismus v jednotlivých folikulích, vitamíny přicházejí v dostatečném množství, vlasy vypadají krásně, silně a zdravě. Jakmile začnou růst nudní, rychle se znečišťují, spadnou, rozdělují, je to signál, že metabolismus je rozbit a nezbytné látky se nedostávají do vlasové šachty.

A protože všechny vitamíny jsou hlavními účastníky, aktivátory a katalyzátory mnoha komplexních biologických a chemických procesů v buňkách, jejich nedostatek se stává hlavní příčinou selhání. To je důvod, proč růst vlasů vyžaduje vitamíny.

Příčiny ztenčení vlasů

Hlavní důvody pro nedostatek hustoty srsti jsou rozděleny do dvou skupin: vnější a vnitřní. První zahrnuje všechny druhy škodlivých účinků - pokládání žehliček, vysoušeč vlasů, časté barvení, budování. Ty jsou závažnější: podvýživa, choroby vnitřních orgánů, užívání specifických léků a nedostatek mikroelementů.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Co dělat

Pokud zjistíte, že vaše vlasy se v poslední době častěji vyskytují, odborníci doporučují nejdříve přehodnotit stravu. Vstupte do něj více ovoce, luštěnin, ořechů a mléčných výrobků (hlavní věcí není zvolit tvaroh a mléko s nízkým obsahem tuku, protože z nich nebude mít prospěch). Nemusíte čekat na ohromující výsledky okamžitě - měl by existovat dostatek času, než tělo přestaví.

Nezanedbávejte vlasové masky: dělejte je jednou, a nejlépe dvakrát týdně. Věnujte pozornost výrobkům s arganovým olejem - to je nejcennější složka, která dokáže vyživit a zvlhčovat nudné vlasy. Aby se vaše vlasy leskly po umytí, změkčte vodu, kterou po opláchnutí vypláchnete. Chcete-li to provést, přidejte trochu octa, citronovou šťávu nebo sódu. Lehké vlasy jsou perfektní výtažek z heřmánek: pečuje o vlasy, usnadňuje česání a lehce rozjasní kudrlinky.

Oslabené kudrlinky musí být podávány zevnitř, a to nejen ve formě správné výživy. Bez vitamínových komplexů to nedokáže. Jejich příjem je obzvláště důležitý v mimo sezónu - na podzim a na jaře, stejně jako v zimě. Vyberte vitamíny speciálně navržené pro zvýšení růstu vlasů.

Inneov laboratoře vyvinuly a prokázaly účinnost léku, který se nazývá Inneov Hair Density. Produkt obsahuje tři směrové složky - taurin (který mimochodem se přidává do energetických nápojů), katechiny zeleného čaje a hroznového semínka, stejně jako zinek.

Taurin neumožňuje deformaci vlasového folikulu a je odpovědný za integritu pojivové tkáně vlasů a pokožky hlavy. Zeleninový čaj a extrakt z hroznů zvyšují krevní oběh a zinek stimuluje výrobu keratinu, "stavebního materiálu" pro vlasy.

Důkaz účinnosti vitaminů Inneov

Vitamíny Inneov, vytvořené společně vědci Nestlé a L'Oreal, byly testovány v laboratořích značky. Během šesti měsíců se zúčastnilo 160 žen. V důsledku toho se ukázalo, že během této doby se počet jednotlivých vlasů zvýšil o 8%. Ztráta vlasů se snížila o čtvrtinu. Počet chloupků na centimetr čtvereční se zvýšil o 10% ve srovnání s placebem - asi 15 tisíc vlasů (vzhledem k tomu, že v hlavě člověka je v průměru 150 tisíc vlasů). Na konci studie všichni účastníci poznamenali, že jejich vlasy začaly vypadat mnohem zdravěji, silněji a získaly výrazný lesk. Byly také provedeny nezávislé studie účinnosti Inneov skupiny vědců z Centra pro teoretické problémy fyzikálně-chemické farmakologie Ruské akademie věd pod vedením IM Korsunskaya.

Výsledky nebyly méně působivé: 40 žen ve věku 18 až 60 let trpících ztrátou vlasů po 12 týdnech cítilo, že centra vypadávání vlasů jsou podstatně méně. Začátek příjmu vitamínů se doporučuje od 14 let až po dvě tablety denně. Neměli byste čekat na okamžitý výsledek: předtím, než uvidíte efekt, musí projít nejméně tři měsíce. Nicméně není pochyb o tom, že: všechny ženy, které se zúčastnily mnoha studií, potvrdily účinnost tohoto nástroje.

Návod k použití Inneov

Značka Inneov vznikla v důsledku sloučení dvou francouzských zájmů Nestlé a L'Oreal a získala popularitu v důsledku uvolnění vysoce kvalitních výrobků sestávajících z přírodních komponentů, které s vysokou účinností zaručují bezpečnost a hypoalergenitu.

Komplex Inneov se odkazuje na nutricosmetics, což je prostředek, který dává vlasům nejen vnější krásu, ale i zdraví.

Po použití drogy má tento účinek:

 1. Zpomaluje a zastavuje ztrátu vlasů.
 2. Zvyšuje růst a tloušťku vlasů.
 3. Dává vlasům pružnost a zvyšuje pevnost.
 4. Obnovuje poškozené vlasy a vrací ztracený lesk.
 5. Posiluje imunitu.
 6. Snižuje náchylnost vlasů k působení vnějších faktorů: suchý vzduch, ultrafialové záření, změny teploty.
 7. Zachovává účinek i po přerušení léčby.

Před použitím výrobku na posílení a rehabilitaci vlasů je třeba si uvědomit, že jejich stav je ukazatelem celkového zdraví těla.

Pokud se stav vlasů zhorší kvůli nedostatku vitaminů nebo minerálů, problém je vyřešen.

Pokud však existují vážnější problémy - hormonální poruchy, onemocnění štítné žlázy, použití komplexů vlasů bude účinné pouze při použití spolu s léčbou základního onemocnění.

Indikace pro použití Inneov

"Innev hustota vlasů" je primárně určena pro ty lidi, pro které je obtížné provést jisté kvalitativní změny v životě (zbavit se stresu, organizovat správnou výživu, upravit denní režim apod.). Přezkoumali jsme složení a pokyny pro použití "Inne Hair Density". Je čas jít do seznamu subjektivních indikací pro její příjem.

Tento vitaminový komplex vám vyhovuje, pokud trpíte:

 • Vysoušení vlasů tepelnými zařízeními a ultrafialovým světlem;
 • Intenzivní vypadávání vlasů a celkové oslabení vlasových folikulů;
 • Snížení hustoty a objemu vlasů;
 • Vizuální otupělost, bez života, slabost;
 • Silná část špiček;
 • Ohnisková alopecie;
 • Zastavení nebo zpoždění růstu vlasů;
 • Důsledky mechanického a chemického poškození.

Tento lék vám pomůže:

 • Posilujte vlasové folikuly a vyhlaďte jejich strukturu po celé délce.
 • Zvyšte přirozený objem kudrlin;
 • Stimulujte růst vlasů o polovinu až dvakrát více než obvykle;
 • Make kadeře krásné, zářivé, hladké;
 • Zabraňte průřezu špičky;
 • Hydratujte a vyživujte pokožku hlavy;
 • Upravte a monitorujte práci mazových a potních žláz pokožky hlavy;
 • Usnadněte česání;
 • Zajistěte hustotu, sílu a sílu účesu.

Pokud máte zřejmé problémy se stavem vlasů a pokožky hlavy, měli byste vyhledat pomoc kvalifikovaného trichlóga. Odborník vám řekne, jak optimalizovat aktuální stav pramenů a co dělat, aby jim byla zajištěna vhodná prevence ztrát, oslabení a sušení. Pamatujte si, že všechny vaše "vnější" problémy mohou mít vnitřní povahu, a proto je důležité včas identifikovat příčinu porušení a vyléčit ji.

Inneov

Inneov tablety s hustotou vlasů se užívají před jídlem dvakrát denně, 1 tabletu nebo dvě tablety najednou.

Průběh užívání doplňků je nejméně 3 měsíce.

Před začátkem podávání je vhodné konzultovat s odborníkem, abyste zjistili příčiny aktivní ztráty vlasů a srovnávali rizika podávání s očekávaným přínosem, po kterém je možné upravit dávkování léku.

Formulář uvolnění, složení Inn

Léčivo je k dispozici ve formě kulatých tablet zelené barvy, zabalené v celulárním blistru o rozměrech 12 ks. v každém.

Innev pro vlasy se skládá z následujících složek:

 1. Taurin (aminokyselina obsahující síru) - zabraňuje deformaci vlasových folikulů a posiluje je, chrání proti účinkům volných radikálů, zabraňuje ztrátě vlasů, urychluje tvorbu kolagenu a pružnost a elasticitu kadeří. Navíc taurin zabraňuje rozvoj onkologických onemocnění, zlepšuje zrak a pozitivně ovlivňuje stav nervového systému. Negativní strany složky jsou nepříjemné důsledky přijetí, jako je pokles tlaku, závratě a nevolnosti, zvýšená pravděpodobnost srdečních záchvatů a mrtvice, stejně jako vyvolání zvýšení žaludeční kyseliny. Proto je u lidí s podobnými nemocemi lepší odmítnout užívání doplňků.
 2. Glukonát zinečnatý se podílí na tvorbě keratinu jako hlavní strukturní složky vlasů a zajišťuje rychlý růst.
 3. Kakheti hroznové semeno a zelený čaj. Působí jako silné antioxidanty, které neutralizují účinek volných radikálů. Zlepšují mikrocirkulaci krve v blízkosti folikulů, zajišťují dodávání živin, chrání žárovku před stresem a mají protizánětlivé vlastnosti.

Pomocnými látkami jsou: mastek, celulóza s deriváty, stearát hořečnatý, srvátkový protein, oxid titaničitý, laktóza, polysorbát 80, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, kroskarmelóza, sójový lecitin, cukr, oxid křemičitý, indigokarminové barvivo. Lék je dostupný ve formě ženských a mužských odrůd. "Vnitřní tloušťka vlasů" pro muže zajišťuje vysokou účinnost proti plešatosti.

Kromě výše uvedených složek přidal fytosterol z borové kůry, který působí společně s zinkem a reguluje enzymovou aktivitu, potlačuje nadbytek dihydrosteronu, odpojí žárovku od energie, zabraňuje nadměrné ztrátě vlasů. Nedávno zveřejněná aktualizovaná verze léku Inneov dodatečně obsahuje vitaminy C, E a D3, stejně jako omega-3 mastné kyseliny a linkopin.

Díky modifikované formulaci je boj proti plešatosti účinnější ve srovnání s dřívějšími verzemi doplňků.

Vitamin D společně s omega-3 kyselinami posiluje vlasové šachty, zvyšuje jejich životnost a odkládá ztráty.

"Inneovová hustota vlasů" pro muže

Ve složení "Inneova Hair Density" pro muže je například další důležitá složka - fytosterol, který je soustředěn v kůře borovice borovice.

Dává mu zvláštní postavení ve složení "mužského" léku, protože ovlivňuje fermentaci a zabraňuje plešatosti na hormonální úrovni typické pro muže. Jsou to mužské hormony - androgeny, které postihují vlasové folikuly nejničivěji a způsobují tak nepříjemný jev jako je fokální alopecie (alopecie).

Negativní interakce s jinými léky

Bioadditivum je nežádoucí užívat ve spojení s léčivy obsahujícími železo a hořčík, jelikož zinek, který je jeho součástí, zpomaluje jejich absorpci, stejně jako s kyselinou listovou, protože vytváří nerozpustné sloučeniny se zinkem a není absorbován.

Nežádoucí účinky

Po převzetí prostředků "tloušťky vlasů Innev" se mohou objevit izolované případy nežádoucích účinků v podobě alergické reakce, nepříjemných pocitů v břiše a nauzey, bolesti hlavy a zvýšené ospalosti.

Kontraindikace

Bioadditivní "Inneovová tloušťka vlasů" je kontraindikována pro použití v následujících případech:

 • S vysokou citlivostí na složky léčiva.
 • Ve věku 12 let.

Během těhotenství

Během těhotenství a během kojení je používání Inneovy hustoty srsti zakázáno.

Podmínky ukládání

Tablety jsou uchovávány v neotevřeném obalu na suchém, tmavém místě při teplotách od 15 do 25 ° C po dobu 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Cena Inneov

Náklady na balení doplňků Inneov Hustota vlasů v lékárenských řetězcích je následující:

 • Průměrná cena v Rusku je od 1610 do 2250 rublů.
 • Průměrné náklady na Ukrajině je od 1050 do 1230 UAH.

Analogy vitamínů Inneov

Co se týče složení a mechanismu účinku, jsou s přidáním hustoty vlasů Inneus nejvíce podobné následující léky:

 • Pantovigar.
 • Vitrum krása.
 • Pharmamed (Lady's formula).
 • Fitoval.
 • Perfectil.
 • Dražé Merz.
 • Revalid.

Recenze vitamínů Inneov

Diskusní fóra o léčivých přípravcích a aktivních doplňcích obsahují řadu recenzí o přípravku Inna na vlasy, z nichž některé jsou kontroverzní.

Více než polovina lidí, kteří zažili svůj účinek po aplikaci, naznačují zesílení tenkých a poškozených vlasů, které se zpevnily, získaly lesk a přestaly vypadávat. Jiné po absolvování doporučeného průběhu léčby po dobu 3-4 měsíců. nevšimli si pozitivního výsledku a věří, že peníze byly zbytečné.

Malé procento dívek uvádí výrazné zlepšení růstu vlasů na hlavách, stejně jako na jejich pažích a nohou, které se staly silnější a tmavší.

Někteří muži, kteří používali lék na potírání vzniku plešatosti, spolu s posilováním vlasů zaznamenali zvýšení síly, což lze vysvětlit obsahem přípravku zinku. Mnoho z nich bere na vědomí vysoké náklady na drogu a z tohoto důvodu se nerozhodují opakovat průběh léčby.

Závěr

Mezi všechny systémové produkty péče o vlasy je Inneov jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších, protože neobsahuje hormony, skládá se z přírodních složek, prakticky nezpůsobuje alergie a nežádoucí účinky.

Tento výživový doplněk vytváří podmínky pro obnovu vlasů s dalším nepřetržitým růstem a ochranou.

Po léčbě u většiny lidí se výrazně zlepšuje stav zámků, vlasy se stávají silnými a silnými a jejich ztráta se zastaví.

Zabraňte vypadávání vlasů a udržujte jejich zdraví s "hustotou vlasů Innea"

Nepříznivé podmínky prostředí, nevyvážená výživa, pravidelné stresy, nedostatek spánku a dědičná predispozice činí vlasy křehkou a vyvolávají její ranou soutěž.

K obnově kudrlin, maskách a balzám se často používá, ale nestačí k vyřešení problému vnější péče.

Klíčovou hodnotou v tomto procesu jsou živiny, jejichž nedostatek bude kompenzován "vnitřní hustotou vlasů".

Návod k použití

Značka Inneov vznikla v důsledku sloučení dvou francouzských zájmů Nestlé a L'Oreal a získala popularitu v důsledku uvolnění vysoce kvalitních výrobků sestávajících z přírodních komponentů, které s vysokou účinností zaručují bezpečnost a hypoalergenitu.

Komplex Inneov se odkazuje na nutricosmetics, což je prostředek, který dává vlasům nejen vnější krásu, ale i zdraví.

Po použití drogy má tento účinek:

 1. Zpomaluje a zastavuje ztrátu vlasů.
 2. Zvyšuje růst a tloušťku vlasů.
 3. Dává vlasům pružnost a zvyšuje pevnost.
 4. Obnovuje poškozené vlasy a vrací ztracený lesk.
 5. Posiluje imunitu.
 6. Snižuje náchylnost vlasů k působení vnějších faktorů: suchý vzduch, ultrafialové záření, změny teploty.
 7. Zachovává účinek i po přerušení léčby.

Před použitím výrobku na posílení a rehabilitaci vlasů je třeba si uvědomit, že jejich stav je ukazatelem celkového zdraví těla.

Dokud nebude hlavní onemocnění vyléčeno, účinnost jakýchkoli aktivních komplexů nebo vitaminů bude dočasná, dokud nebudou tyto léky užívány.

Pokud se stav vlasů zhorší kvůli nedostatku vitaminů nebo minerálů, problém je vyřešen.

Pokud však existují vážnější problémy - hormonální poruchy, onemocnění štítné žlázy, použití komplexů vlasů bude účinné pouze při použití spolu s léčbou základního onemocnění.

Indikace pro použití

"Innev hustota vlasů" je primárně určena pro ty lidi, pro které je obtížné provést jisté kvalitativní změny v životě (zbavit se stresu, organizovat správnou výživu, upravit denní režim apod.).

Podle pokynů je přísada používána u mužů a žen s oslabenou, pádu nebo náchylnou k vypadávání vlasů.

Je účinné při ztrátě přitažlivosti vlasů kvůli bolestivému vzhledu kvůli ztrátě lesku a objemu.

Látka může být použita se zdravými vlasy jako profylaktickým činidlem.

To je doporučeno udělat v mimo sezónu - na začátku jara nebo pozdního podzimu, kdy je pocit nedostatku vitaminů v těle.

Okamžitý účinek doplňku není nucen čekat, klinické studie ukázaly, že po 3 měsících se objevují zřetelné výsledky. po zahájení příjmu.

Způsob použití

Inneov tablety s hustotou vlasů se užívají před jídlem dvakrát denně, 1 tabletu nebo dvě tablety najednou.

Průběh užívání doplňků je nejméně 3 měsíce.

Před začátkem podávání je vhodné konzultovat s odborníkem, abyste zjistili příčiny aktivní ztráty vlasů a srovnávali rizika podávání s očekávaným přínosem, po kterém je možné upravit dávkování léku.

Video: "Innev pro muže"

Formulář uvolnění, složení

Léčivo je k dispozici ve formě kulatých tablet zelené barvy, zabalené v celulárním blistru o rozměrech 12 ks. v každém.

Innev pro vlasy se skládá z následujících složek:

Pomocnými látkami jsou: mastek, celulóza s deriváty, stearát hořečnatý, srvátkový protein, oxid titaničitý, laktóza, polysorbát 80, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, kroskarmelóza, sójový lecitin, cukr, oxid křemičitý, indigokarminové barvivo.

Lék je dostupný ve formě ženských a mužských odrůd.

"Hustota vlasů Innev" u mužů poskytuje vysokou účinnost proti plešatosti.

Kromě výše uvedených složek přidal fytosterol z borové kůry, který působí společně s zinkem a reguluje enzymovou aktivitu, potlačuje nadbytek dihydrosteronu, odpojí žárovku od energie, zabraňuje nadměrné ztrátě vlasů.

Nedávno zveřejněná aktualizovaná verze léku Inneov dodatečně obsahuje vitaminy C, E a D3, stejně jako omega-3 mastné kyseliny a linkopin.

Díky modifikované formulaci je boj proti plešatosti účinnější ve srovnání s dřívějšími verzemi doplňků.

Vitamin D společně s omega-3 kyselinami posiluje vlasové šachty, zvyšuje jejich životnost a odkládá ztráty.

Pozitivní interakce s jinými léky

Innovová hustota vlasů pozitivně interaguje s vitamíny, zejména skupinou B, protože zvyšuje její účinnost.

Negativní interakce s jinými léky

Bioadditivum je nežádoucí užívat ve spojení s léčivy obsahujícími železo a hořčík, jelikož zinek, který je jeho součástí, zpomaluje jejich absorpci, stejně jako s kyselinou listovou, protože vytváří nerozpustné sloučeniny se zinkem a není absorbován.

Nežádoucí účinky

Po převzetí prostředků "Inneov husté vlasy" se mohou vyskytnout ojedinělé případy nežádoucích účinků v podobě alergické reakce, nepříjemných pocitů v břiše a nauzey, bolesti hlavy a zvýšené ospalosti.

Kontraindikace

Bioadditivní "Inneovová tloušťka vlasů" je kontraindikována pro použití v následujících případech:

 • S vysokou citlivostí na složky léčiva.
 • Ve věku 12 let.

Během těhotenství

Během těhotenství a během kojení je používání Inneovy hustoty srsti zakázáno.

Video: "Prezentace drogy Inneovová hustota vlasů"

Podmínky ukládání

Tablety jsou uchovávány v neotevřeném obalu na suchém, tmavém místě při teplotách od 15 do 25 ° C po dobu 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Náklady na balení doplňků Inneov Hustota vlasů v lékárenských řetězcích je následující:

 • Průměrná cena v Rusku je od 1610 do 2250 rublů.
 • Průměrné náklady na Ukrajině je od 1050 do 1230 UAH.

Analogy

Co se týče složení a mechanismu účinku, jsou s přidáním hustoty vlasů Inneus nejvíce podobné následující léky:

Recenze

Diskusní fóra o léčivých přípravcích a aktivních doplňcích obsahují řadu recenzí o přípravku Inna na vlasy, z nichž některé jsou kontroverzní.

Více než polovina lidí, kteří zažili svůj účinek po aplikaci, naznačují zesílení tenkých a poškozených vlasů, které se zpevnily, získaly lesk a přestaly vypadávat.

Jiné po absolvování doporučeného průběhu léčby po dobu 3-4 měsíců. nevšimli si pozitivního výsledku a věří, že peníze byly zbytečné.

Malé procento dívek uvádí výrazné zlepšení růstu vlasů na hlavách, stejně jako na jejich pažích a nohou, které se staly silnější a tmavší.

Někteří muži, kteří používali lék na potírání vzniku plešatosti, spolu s posilováním vlasů zaznamenali zvýšení síly, což lze vysvětlit obsahem přípravku zinku.

Mnoho z nich bere na vědomí vysoké náklady na drogu a z tohoto důvodu se nerozhodují opakovat průběh léčby.

Osvědčení od lidí, kteří mají zkušenosti s vlasovými přípravky Inneov, naleznete v dolní části článku

Závěr

Mezi všechny systémové produkty péče o vlasy je Inneov jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších, protože neobsahuje hormony, skládá se z přírodních složek, prakticky nezpůsobuje alergie a nežádoucí účinky.

Tento výživový doplněk vytváří podmínky pro obnovu vlasů s dalším nepřetržitým růstem a ochranou.

Po léčbě u většiny lidí se výrazně zlepšuje stav zámků, vlasy se stávají silnými a silnými a jejich ztráta se zastaví.

Hustota vlasů BAA Inneov: cena v lékárně, instrukce pro použití při hojení a posilování kadeřnictví

Nutricosmetics je nové slovo v kosmetickém průmyslu. Jedinečné výrobky pro regeneraci vlasů kombinují nejnovější vývoj kosmetologů a principy zdravé výživy.

Innov Hustota vlasů je účinná léčiva, která léčí pokožku a kudrlinky zevnitř. Vitamin komplex chrání vlasy před škodlivými účinky, dává sílu zámků, příjemný lesk a obnovuje zdraví na oslabené prameny.

Obecné informace o produktech

Nutricosmetics jsou vyvinuty dvěma francouzskými obry - obavami L'Oreal a Nestlé. Biologicky aktivní přísady jsou rozděleny do několika typů: bojovat proti celulitidě, chránit mladistvou pokožku, chránit před aktivním sluncem, zajistit perfektní opálení. Mnoho dívek a žen ocenilo účinek vitamínů ze série "Hustota vlasů".

BAA obsahuje vysoce aktivní složky, které pozitivně ovlivňují kožní a vlasové šachty. Vitamíny Inna pro vlasy aktivují přirozené mechanismy regenerace buněk, obnovují rychlost metabolických procesů. Výsledkem je znatelné zlepšení kvality vlasů.

Forma uvolnění: tablety - série pro ženy, tobolky a tablety - pro muže, pohled: vitamínové doplňky stravy. Lékárna přes pult. Přípravu vitamínů lze objednat online.

Balíček - 60 tablet pro standardní měsíční kurz. Průměrná cena, v závislosti na regionu, je název lékárenského řetězce od 1,200 do 1 700 rublů.

Přes vysoké náklady, mnoho pacientů trpících alopécií, vážné poškození vlasů si tuto drogu zvolí. Přehled vitaminů Inneov série "Tloušťka vlasů" často pozitivní.

Samozřejmě, existují lidé, kteří nezískali výsledek, který očekávali. Úspěch léčby závisí na mnoha faktorech: přesný režim, jednotlivé charakteristiky organismu, stav vlasce a kůže. Léčba alopecie není pro 100% pacientů.

Složení unikátního komplexu

Jedinečný komplex je vybrán po dlouhém výzkumu. Dávka ingrediencí je navržena tak, aby maximalizovala účinek na vlasové folikuly a kutikulu.

Aktivní složky:

 • Taurin zabraňuje poškození vlasových folikulů, aktivně obnovuje vodní rovnováhu pokožky. Posílení kořenů, zachování elasticity, síla vlasů minimalizuje pravděpodobnost alopecie;
 • Glukonát zinku má baktericidní účinek, urychluje syntézu keratinu - základ vlasových tyčí. Bez aktivních metabolických procesů není správné dodávání folikulů a chloupků do krve možné. Nedostatek zinku způsobuje ztenčení vlasů, ztenčení, křehké chloupky;
 • Extrakt ze zeleného čaje obsahuje katechiny, urychluje průtok krve, zlepšuje zásobování buněk kyslíkem. Zvýšený metabolismus urychluje dodávání užitečných komponent do kořenového systému. Výsledkem je zachování zdravých kadeřnic, ošetření volných pramenů;
 • extrakt z hroznového semene osvěží prameny, udržuje tón pleti, normalizuje krevní oběh v různých vrstvách epidermis. Výkonný antioxidant, aktivní protizánětlivá složka. Látka reguluje průběh metabolických procesů, vyživuje, hydratuje epidermis, prameny.

Jak používat kapuci pro barvení vlasů? Máme odpověď!

O použití rehewit pro vlasy, přečtěte si tento článek.

Užitečné vlastnosti

Nápravu s lékařským statusem hodnotili trichologové a dermatologové. Doplněk stravy má široké spektrum účinku, má pozitivní vliv na tělo, kůži, vlasy, nehty.

Nutricosmetics nevyvolává negativní reakce ani u lidí náchylných na alergie. Lék byl testován u pacientů ve věku 18 až 60 let.

Účastníci zaznamenali výrazné zlepšení kvality vlasů:

 • zvýšený počet chloupků a hustota na čtvereční centimetr;
 • snížená ztráta vlasů;
 • vylepšený vzhled kadeří, zesílené kořeny.

Vlastnosti, účinek na pokožku a prameny:

 • chrání proti atmosférickým činitelům, znečištění, posiluje chloupky zevnitř;
 • urychluje růst kudrlin;
 • zabraňuje vypadávání vlasů;
 • dává kudrlinky lesk, sílu;
 • snižuje plochu ohnisek plešatosti;
 • obnovuje strukturu vlasů;
 • bojuje proti různým formám alopecie;
 • posiluje tělo;
 • chrání žárovky, vyživuje, posiluje kořenovou zónu;
 • činí vlasy silnější, hustší, zvyšuje tloušťku vlasů;
 • vyživuje vlasové šachty vlhkostí zevnitř, eliminuje suchost pokožky;
 • dává objem vlasům;
 • reguluje výrobu enzymů;
 • neutralizuje účinek volných radikálů.

Indikace pro použití

Trichologové často předepisují drogu vytvořenou francouzskými odborníky. Populární doplněk je vhodný pro řešení mnoha problémů pokožky a kudrlin.

Použijte vitamínový komplex Inneov v následujících případech:

 • zvýšená ztráta vlasů;
 • suchá kůže a vlasy;
 • plešatost různého stupně;
 • ztenčení, poškození vlasů;
 • pomalý růst vlasů.

Kontraindikace

Podívejte se na seznam omezení. Jsou málo kvůli nepřítomnosti agresivních chemických složek.

Innov je kontraindikován:

 • děti do 14 let;
 • během těhotenství, během laktace;
 • s individuální citlivostí na součásti (vedlejší účinky se prakticky nezaznamenávají).

Podmínky použití

Při prvních známkách plešatosti, prudké zhoršení kvality vlasů, poraďte se s lékařem. Tricholog se zabývá problémy pokožky hlavy.

Lékař naplánuje vyšetření a v případě potřeby ho předá úzkým odborníkům: endokrinologovi, dermatologovi, neuropatologovi. Někdy to není jen nedostatek vitamínu, častý stres nebo nevhodná péče o vaše vlasy.

Hormonální poruchy často vyvolávají ohniskovou a hnízdní alopecii, denní ztrátu chloupků nad povolené limity. Nedostatek enzymů u mužů a žen je jednou z běžných příčin alopecie, špatného růstu pramenů.

Návod k použití

Tricholog doporučuje vitamíny Inneov k obnovení zdravých vlasů? Pokud to finanční prostředky dovolují, neodmítněte kvalitní francouzskou drogu z důvodu relativně vysokých nákladů.

Jedinečná kombinace přísad má pozitivní účinek na vlasy. Mnoho pacientů věří, že komplex vitamínů stojí za vynaložené peníze.

Schéma příjmu:

 • možnost číslo 1. Preventivní kurz, léčba malých ložisek alopecie, slabý růst vlasů, posilování kořenů. Vezměte 1 tabletu ráno a večer před jídlem;
 • možnost číslo 2. Při komplexní léčbě závažných případů plešatosti s výrazným ředěním vlasů. Vezměte 2 tablety denně. Pravidla jsou stejná: užívání výživového vitamínového doplňku před jídlem, ráno a večer. Ujistěte se, že pijete dostatek čištěné vody. Optimální objem je poloviční sklo. Nedostatek tekutiny zpomaluje vstřebávání příznivých látek;
 • Doporučený kurz je 12 týdnů. Podporujte tělo na jaře a na podzim, kdy se objevuje akutní nedostatek vitamínů;
 • Nezastavujte ve středu kurzu. Někteří pacienti odmítají drogu po měsíci a půl, pokud nevidí rychlý výsledek, jiní nejsou spokojeni s náklady. Než začnete užívat doplňky stravy, zvažte, zda je pro celý kurz dostatek finančních prostředků. Pokud máte pochybnosti, věnujte pozornost protějškům za přijatelnější cenu;
 • se silným ředěním vlasů, používejte vysoce aktivní látku, bez ohledu na sezónu;
 • Za znatelný účinek pít plný kurz Inneova. Nezoufejte, pokud výsledky nejsou okamžitě viditelné. Čím složitější je případ, tím více času bude věnováno obnově metabolických procesů;
 • Na konci příjmu další části taurinu, katechinů, aktivního zinku, navštivte tricholožka. Povinná přestávka po dobu nejméně 3 měsíců. Chcete-li konsolidovat efekt, opakujte příjem vitamínových léků. Program schválí lékaře. Léčba Inneovem není povolena více než dvakrát ročně.

Jak barvit šedé vlasy lidové prostředky? Naučte se efektivní metody.

Podívejte se na nuance a fotky chlupaté rhapsody pro krátké vlasy v tomto článku.

Podívejte se na odkaz http://jvolosy.com/protsedury/okrashivanie/melirovanie-doma.html a přečtěte si o vlastnostech zvýraznění černých vlasů doma.

Je to důležité! Potravinový doplněk vitaminu se skládá ze složek s vysokou aktivitou. Trichologové silně nedoporučují kombinovat přípravek Inneov s jinými vitamínovými přípravky, doplňky stravy a minerálními komplexy. Doplňte používání hnojiv s domácími maskami proti vypadávání vlasů, pro růst vlasů.

Nyní máte dostatek informací o účinném francouzském prostředku k odstranění mnoha problémů vlasů. Doplněk stravy Inneov Hustota vlasů doporučená pro obě pohlaví.

Video o užitečných vlastnostech komplexu Inneov:

Pro Více Informací O Suché Vlasy