logo

Pokyny k použití krok za krokem k použití Inoar keratin pro rovnání vlasů. Popis a výhody nástroje

Vysoce účinný Keratin rovnání vlasů pomocí Inoar znamená perfektní náladové uhlazuje vlasy a dává jim zdravý lesk a pružnost, stejně jako přispívá k obnově a regeneraci jejich struktury na hluboké buněčné úrovni.

V důsledku toho jsou vlasy dokonale krásné, plné vitality.

Zvažte důležité vlastnosti a výhody tohoto postupu, stejně jako pravidla pro jeho implementaci. Budete vědět, kolik bude efekt viditelný.

Inoar (Inoar) keratin: popis a výhody

Inoar Professional, založený v Brazílii v 80. letech minulého století, je jedním z nejznámějších výrobců kvalitních výrobků na rovnání vlasů na světě.

Chcete-li vybrat nejvhodnější řešení pro sebe, měli byste se podrobně seznámit s každým z produktů.

MOROCCAN HAIR KERATIN od Inoar Professional je nádherný keratinový komplex, určený speciálně pro tenké a zvlněné kadeře. Profesionální sada obsahuje šampon pro hluboké čištění vlasů, keratinovou kompozici, stejně jako hydratační masku.

Složení těchto produktů obsahuje výživný arganový olej a bílou hlínu. Prostředky jsou uvedeny v objemech 100, 250 a 1000 ml. V závislosti na tom se cena setů pohybuje od 1800 do 13000 rublů.

Zvláště pro kudrnaté nitě se zvýšenou tuhostí byl vytvořen spolehlivý keratinový komplex G-HAIR KERATIN založený na dvou cenných olejích - shea a argan. Sada obsahuje šampon, vyrovnávací keratinový krém a masku pro hluboké zvlhčující vlasy. Cena soupravy je přímo spojena s jeho objemem.

 • 100 ml je nabízeno za cenu 2000-2500;
 • 250 ml - 5000;
 • 1000 ml - 14000-14500 rublů.

Aby bylo možné neutralizovat výpary formaldehydu při použití výše uvedených výrobků, je nutné použít speciální nástroj PROGRESS SOLUTION. Náklady na 5 ml jsou 75 rublů a 250 ml - 2500-2700.

Keratinový set ARGAN OIL KERATIN je určen k efektivnímu vyhlazování vlnitých pramenů, které mají jemnou strukturu. Obsahuje čisticí šampon, keratinovou kompozici a hydratační masku na bázi arganového oleje. Cena soupravy se pohybuje od 2500 do 14300 rublů, v závislosti na objemu.

Pokyny pro rovnání vlasů krok za krokem

Co je potřeba?

Aby bylo možné provádět vyrovnávání vlasů pomocí vysoce kvalitních výrobků firmy Inoar, je třeba připravit následující výrobky a nástroje:

 • profesionální keratinový komplex - šampon pro hluboké čištění, složení pro vyrovnávací a hydratační masku;
 • pohodlný kartáč s přírodními štětinami pro aplikaci a rovnoměrné rozložení produktu;
 • železo;
 • vysoušeč vlasů;
 • Pohodlný hřeben - nejlépe hřeben s dlouhými a vzácnými zuby.

Vzhledem k tomu, že komplex obsahuje formaldehyd, je nutné provést postup v místnosti s vysoce kvalitní ventilací. Také za účelem neutralizace škodlivých výparů formaldehydu nezapomeňte použít nástroj PROGRESS SOLUTION od Inoar - zabráníte tak trhání, bolesti hlavy a problémům s očima.

Procedury pro kadeřnické kadeřnické kadeře mohou v průměru trvat tři hodiny.

Procesní kroky

Postup vyrovnání kadeří pomocí produktů Inoar se skládá z několika etap, které musí být provedeny v přísném pořadí:

 1. Vlasy by měly být důkladně omyty šamponem pro hluboké čištění, které spolehlivě odstraní zbytky mazu, přírodních kontaminantů a stylingových výrobků.
 2. Pomocí měkkého, silného ručníku byste měli důkladně vyčistit vlasy, aby se vysušili asi o 90%. V tomto případě byste neměli používat vysoušeč vlasů, je důležité, aby se kadeře vysychaly přirozeně.
 3. Aplikujte vyrovnávací složku na prameny, je-li nutná, odjíždějící ne méně než 1 cm od kořenů. Začněte proces s prameny ve spodní části a pečlivě zpracujte každý z nich.
 4. Na hlavě je třeba nosit plastový obal, jít na sprchový uzávěr a vydržet keratinový přípravek po dobu dvaceti minut.
 5. Vysušte vlasy vysoušečem vlasů.
 6. Poté musí být prameny narovnány železem, zahřátým na teplotu 230 stupňů.
 7. Na konci procedury umyjte vlasy, navlhčete ji speciální maskou, která je součástí balení, a pak ji usušte vysoušečem vlasů.

Podmínky péče po použití nástroje

Důležitou výhodou tohoto postupu je, že vlasy mohou být ihned omyty a nečakat tři dny, jako při použití mnoha dalších nástrojů. Pro tyto účely se doporučuje používat šampony, které neobsahují škodlivé sírany a chlorid sodný.

Jak dlouho trvá účinek a jak často se může postup opakovat?

V závislosti na délce a struktuře chloupků může účinek získaný z postupu trvat dva až šest měsíců. Také na jeho trvání ovlivňuje péči o vlasy.

Vyrovnání keratinu pomocí přípravků Inoar se doporučuje maximálně dvakrát ročně.

Kontraindikace

V souvislosti s obsahem formaldehydu má tento postup řadu kontraindikací:

 • poškození, zánět kůže hlavy;
 • spád pramenů;
 • období těhotenství a kojení;
 • přecitlivělost na léčivo;
 • bronchiální astma.

Závěr

Prostředky pro vyrovnání kadeří od firmy Inoar jsou schopné snadno zvládnout i ty nejnebezpečnější, tvrdé a kudrnaté prameny. Vyberte si nejvhodnější alternativu a stanete se majitelem dokonale hladkých, elastických a lesklých vlasů!

Keratin pro vyrovnávání vlasů v internetovém obchodě INOAR

Suchý, matný, neposlušný, bradavý, ostře reagující na vlhkost a teplo... Je to všechno o tvých vlasech? Pak jste se dostali na správné místo. INOAR ví, jak udělat vlasy hladké a krásné, obnovit jejich strukturu a vyřešit problém stylingu. Žádné kouzlo - vlasy můžete vyrovnat keratinem! V internetovém obchodě INOAR si můžete koupit keratin a další vysoce kvalitní inovativní produkty vyvinuté v nejlepších světových laboratořích za konkurenční ceny.

Vlasy jsou 80% složené ze stavebních bílkovin - keratin. Neomylný čas, špatná péče, zneužívání stylingových výrobků a tepelného zpracování vedou k vyčerpání a poškození vlasů. A jen keratin, plnící vlasy, pomáhá trvale obnovit jejich strukturu.

V kosmetickém průmyslu 21. století nebylo dosud vynalezeno nic účinnějšího než profesionální keratinové vyrovnávání vlasů. A INOAR se neustále vyvíjí a nabízí ruským kadeřníkům a jejich klientům pouze nejnovější vývoj zahraničních technologů za konkurenční ceny.

Rozhodněte se o produktech pro vyrovnávání keratinu, získáte maximum informací o tom, jak používat tuto složku nebo kompozici, zaregistrujte se na tréninku na akademii INOAR a snažte se vyrovnat vlasy vlastními rukama. V tomto kadeřnictví pomáhají naši odborníci, kterým můžete kontaktovat právě teď. Obchod Online INOAR - a najít zákazníky pro kosmetické salony, kteří hledají, kde koupit Keratin vlasy za rozumnou cenu a pro které INOAR vyrábí širokou škálu produktů pro domácí péči.

Komplex keratinového rovnání INOAR je:

 • dokonalá hladkost keratinově narovnaných vlasů po dlouhou dobu;
 • obnovení chemicky poškozených vlasů na molekulární úrovni;
 • ošetření vlasů a lesk, vyhlazování po celé délce;
 • okamžitá hydratace a výživa.

A to jsou stovky obdivujících a dokonce závistných pohledů na vaše vlasy. Nepopírejte si potěšení, abyste byli ještě krásnější, dozvíte se více o keratinu pro rovnání vlasů od společnosti INOAR.
Vyberte si řadu výrobků s keratinem pro vaše vlasy a rádi Vám zajistíme nákupy v Moskvě, Petrohradě a dalších ruských městech.

Inoar keratin vlasové rovnání: výhody a nevýhody postupu

Každá dívka chce zlepšit svůj vzhled tím, že se uchýlí k různým postupům. Keramické zarovnání vlasů Inoar (Inoar keratin) je jedním z postupů, které vám umožňují přeměnit vlasy na luxusní, hladké, lesklé na dlouhou dobu. Kromě vyhlazení se postup, který obsahuje keratin, obnovuje, léčí a vyživuje prameny. Jak je tento postup? Jaká je cena? Jak bezpečná je služba? To vše najdete v této publikaci.

Princip činnosti

Hlavním prvkem této služby je keratin, který je základem přírodního zakřivení. Avšak pod vlivem životního prostředí, účinky různých škodlivých faktorů, je tato látka zničena, vymyta, struktura vlasů se stává tenčí, ztrácí jejich lesk, pružnost.

Podstata této služby spočívá v tom, že prameny pro narovnání jsou ošetřeny keratinovým roztokem, vyplňují poškozené oblasti, pak se pod vlivem vysokých teplot mění na mikrofilmy a obklopují vlasy samotné.

V důsledku toho se prameny stávají hladkými, lesklými, chráněnými před vnějšími vlivy environmentálních faktorů.

Složení

Výrobky Inoar jsou vyráběny asi 20 let a zaujímají vedoucí pozici mezi značkami, které vyrábějí keratinizační léky. Linka Keratin rovnání Inoar se vztahuje na profesionální kosmetiku. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Pro měkké prameny byly prezentovány keratin Inoar Maroccan, pro tvrdé vlasy Inoar G. Inoar Maroccan Kit obsahuje šampon pro hluboké čištění se speciální kompozicí, komplex Inoar G Hair obsahuje hluboce čistící šampon, vyrovnávací prostředek a masku.

Pozor! Formulace těchto přípravků obsahují formaldehyd v bezpečném množství pro lidské tělo.

Hlavní složkou je keratin, dodatečně organický kakaový extrakt, jojobový olej, bílá hlína, bílkoviny z pšeničných klíčků, panthenol. Silikon v těchto přípravcích chybí.

Výhody keratinového vyrovnávání Inoar zahrnují:

 • flexibilní cenová politika;
 • bezpečnost;
 • dostupnost;
 • dlouhodobé užívání léku (až 6 měsíců);
 • široká škála výrobků;
 • díky kombinaci skvělých zkušeností a vysoce kvalifikovaného týmu.

Náklady v kabině a doma

Náklady na služby v kabině se značně liší. To je ovlivněno takovými faktory, jako je úroveň profesionality specialisty, náklady na elektřinu, zisk salonu. V kabině se cena liší v závislosti na délce, hustotě vlasů, zvolené značce.

Například, keratin rovnání bangs s Inoar sloučeninou bude stát asi 600-700 rublů, s průměrnou délkou vlasů až k lopatkám ramen, náklady budou asi 6 tisíc rublů. Doma bude cena záviset na objemu použitého léku, délce vlasů.

Například sada pro vyrovnání s objemem 100 ml bude stát asi 1500 rublů. Toto množství stačí na kadeře střední délky.

Kontraindikace

Keratin rovnání Inoar v důsledku přítomnosti škodlivé látky nazvané formaldehyd (aldehyd) v daném složení je zakázáno používat v následujících případech:

 • vypadávání vlasů;
 • onemocnění pokožky hlavy, poškození kůže;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • prekancerózní onkologické onemocnění;
 • citlivost kůže, alergické projevy;
 • bronchiální astma.

Nedoporučuje se používat tuto službu s tenkými, vyčerpanými prameny. Důvodem je skutečnost, že během operace jsou kudrlinky nasyceny drogou, stávají se těžšími, což je ohrožuje další ztrátou. Také s tímto postupem kudrlinky ztrácejí objem a s tenkými vlasy ovlivní vzhled dívky.

Fotografie před a po

Etapy postupu

Tento postup se nazývá také brazilský. Celý proces trvá asi 3 hodiny.

Produkty Inoar jsou vhodné jak pro domácí použití, tak pro profesionální služby. Při používání doma je důležité dodržovat pokyny pro použití.

Postup vyžaduje následující nástroje:

 • šampon pro hluboké čištění;
 • rektifikační sloučenina;
 • štětec pro použití;
 • železo;
 • vysoušeč vlasů;
 • štětec

Je to důležité! Je nutno udrţet tuto událost v dobře větraném prostoru, neboť přípravek obsahuje formaldehyd, který při odpařování může ovlivnit zrak, centrální nervový systém, může způsobit bolesti hlavy, trhání.

Fázový algoritmus

 1. Prvním krokem je umytí vlasů šamponem pro hluboké čištění vlasových vloček. Někteří experti doporučují opakovat to 2-3 krát.
 2. Dále jsou kudrlinky potlačeny ručníkem, vysušeny o 90%, česány hřebenem se vzácnými zuby a pokračují v aplikaci kompozice.
 3. Aplikujte kompozici na potřebu pramenů, odklánějící se 1 cm od kořenů. Léčba je podobná procesu barvení. Počínaje spodními prameny je každý pramen bohatě namazán.
 4. Je třeba, aby lék na vlasu odolal asi 20 minut a pokryl je filmem nebo čepicí.
 5. Dalším krokem je vyschnout vlasy. Teprve potom můžete začít zarovnávání pomocí žehlení od spodních pramenů při teplotě 230 stupňů. Každý pramen musí být narovnán 5-7 krát.
 6. Konečným krokem je umývání hlavy, nanášení zvlhčující masky na kudrlinky, konečné sušení s vysoušečem vlasů.

Doba trvání akce

Zarovnání keratinového přípravku Inoar trvá od 2 měsíců do 6 měsíců. Tento rozsah se vysvětluje tloušťkou, délkou vlasů, protože na dlouhých pramenech je složení rychlejší.

Při správné péči, používající šampony bez síranu a keratinové masky, bude účinek trvat mnohem déle.

Péče o vlasy po proceduře

Na rozdíl od jiných operací, při narovnávání zámků s přípravkem Inoar, můžete své vlasy umýt 40 minut po operaci a ne o 3 dny později.

Nedoporučuje se používat vlasy, používat bazény, sauny bez klobouků. To je způsobeno skutečností, že vlhký horký vzduch ničí keratinový film.

Před odjezdem na moře odborníci neposkytují poradenství k výkonu služby.

Pro správnou péči je třeba použít speciální nesulfátový šampon nebo šampon, který neobsahuje chlorid sodný. Dále se doporučuje, aby se speciální maska ​​obsahující keratin přidala.

Podrobnosti o péči o vlasy po narovnání naleznete na našich webových stránkách.

Výhody a nevýhody

Pozitivní strany rovnání keratinu Inoar jsou:

 • efekt hladkých, lesklých kadeří je patrný po prvním postupu;
 • Vynikající alternativa chemické metody rovnání nebo denního vyrovnání se železem;
 • dlouhodobý účinek;
 • prameny dýchají;
 • Můžete kreslit kudrlinky, styling;
 • problém rozdělených konců, statická elektrifikace;
 • vlasy vypadají dobře upravené i ve větru a špatném počasí.
 • Mezi nevýhody patří:
 • možná alergie na formaldehyd;
 • může snížit objem kudrlin;
 • poměrně dlouhá doba;
 • po nějakém čase se mohou konce odtrhnout;
 • náklady na proceduru jsou poměrně vysoké;
 • často se vlasový stav po narovnání keratinem zhoršuje;
 • operace po určité době je třeba opakovat;
 • nízká úroveň odbornosti odborníka může poškodit vlasy.

Před příjezdem do salonku je třeba vzít v úvahu všechny indikace a kontraindikace této služby.

Na internetu najdete obrovské množství nadšených i negativních recenzí. Než se rozhodnete vážit všechny výhody a nevýhody. Doporučujeme také důvěřovat vašim kadeřím pouze profesionálním řemeslníkům se zkušenostmi s podobnými pracemi. Pokud bude provedeno správně, efekt bude úžasný a bude nadšený uživateli po dlouhou dobu.

Další informace o vyrovnávání vlasů keratinem naleznete v článcích:

Užitečná videa

Keratin vlasové rovnání.

Pokyny pro vyrovnávání keratinových vlasů.

INOAR

INOAR PROFESSIONAL - po dobu 10 let společnost INOAR PROFESSIONAL vytváří profesionální vlasovou kosmetiku. V průběhu let získaly produkty INOAR PROFESSIONAL lásku mnoha známých stylistů. INOAR - jedna z nejznámějších značek v brazilském kosmetickém průmyslu, je zastoupena na mezinárodním trhu ve 27 zemích. Od roku 2013 je značka INOAR oficiálně představena v Rusku.

INOAR keratin je nejlepší řešení pro vaše vlasy!

Historie značky

InoarProfessional pochází z Brazílie, kde v 80. letech minulého století, většina finančních prostředků pro rovnání vlasů (pak - chemická) byl k dispozici pouze pro elitní salony, jakož i ze zahraničí za velmi vysokou cenu.

Mladá Inosensia Manoel, majitelka tlustých a kudrnatých vlasů, začala od třinácti let vyzkoušet různé vyrovnávací směsi, kombinovat sloučeniny a kontrolovat jejich kompatibilitu a účinnost. Tyto experimenty trvaly mnoho let.

"Koupil jsem všechny výrobky, na které byly narovnány vlasy, smíchal je s jinými výrobky, testoval je na vlasových klubech a analyzoval výsledky."

- pak si vzpomněl na Inosentiu

Ino strávila většinu svého života hledáním výrobku, který by mohl vlasy rovné, lesklé a hedvábné. V roce 1974 konečně oslavila otevření svého prvního kosmetického salonu.

Na základě formulace slavných japonských stylových výrobků vytvořila společnost Inosentia Manoel vlastní značku Inoar Cosmeticos.

Již v roce 1991 byla uvolněna první produktová řada - brazilská keratínová péče o vlasy a v roce 1992 - Ghaira.

Dnes je ochranná známka InoarProfessional velmi populární v Rusku a Evropě.

Jsme rádi, že Vám představíme produkty pro vyhlazení a obnovu vlasové řady Inoar Professional.

Složení pro keratinové vyrovnávání vlasů Inoar / keratin

Sloučeniny pro keratinové vyrovnávání vlasů Inoar - jedná se o jednu z nejúčinnějších prostředků pro narovnání.

STRIKTNĚ PRO PROFESIONÁLNÍ APLIKACI.

Zatímco nejbezpečnější vlasy. Kromě toho vyživují a zvlhčují vlasy panthenolem, arganem a kakaovým máslem, stejně jako komplex aminokyselin. S každým postupem budou vlasy lepší a lepší! * A účinek bude trvat na vlasy od 4 měsíců do jednoho roku *

Všechny skladby společnosti Inoar plně vyhovují evropským standardům a aktivně se prodávají po celém světě (včetně Evropy a USA).

G.Hair je nejsilnější složka pro rovnání keratinu Inoar a jeden z nejsilnějších na trhu.

 • Navrženo tak, aby narovnalo tvrdé kadeře. Univerzální.
 • Účinek trvá od 6 měsíců do jednoho roku;
 • Obsah formaldehydu 0,2% je bezpečný pro člověka a vlasy;
 • Intenzivně vyživuje vlasy;
 • Ideální poměr ceny a kvality;
 • Bez silikonu;
 • Workshop zdarma s nákupem kompozice.

Určeno německými chemikáliemi na objednávku firmy Inoar.

Cena: sada 1 l. - 14500 rub.

sada 250 ml. - 5000 rublů, sada 100 ml. - 2050 rub.

Na složení INOAR G.HAIR

Pokyny pro vyrovnávání keratiny G-Hair from Inoar:

Krok 1. Opláchněte vlasy šamponem G-Hair Deep Cleansing Shampoo dvakrát. Šamponovou pěnu nechte na vlasy 2-3 minuty. Opláchněte důkladně vodou. Vysuňte vlasy bez použití hřebene.

Krok 2. Aplikujte složení * G-Anti-Volume ošetření vlasů, počínaje od okcipitální zóny, ustupující ze skalpu o 1-2 centimetry. Chraňte vlasy hřebenem s jemným ozubením a odstraňte přebytečné složení. Pro hluboké proniknutí keratinu byste měli zachovat složení na vlasu po dobu 20 minut po zpracování posledního vlákna.

* Roztok s pokročilým pokrokem s keratinovou kompozicí G-Hair Extreme Premium Keratin Smoothing Treatment 10 minut před použitím v poměru 1:10

Krok 3. Vysušte vlas 100% pomocí hřebene a vysoušeče vlasů (suchý s teplým nebo studeným vzduchem). Rozdělte vlasy na 4 zóny. Začněte od okcipitální zóny a začněte narovnávat železem. Vysuňte vlasy jemnými vlákny o délce 7 až 10krát (v závislosti na struktuře vlasů). Opakujte postup na časových oblastech, stejně jako nárazy.
Teplota žehlení:
180 С - tenké, oslabené vlasy;
210 C - normální barvené vlasy;
230 C - tvrdé, přirozené vlasy.

Krok 4. Nechte vlasy vychladnout po narovnání po dobu 15 minut nebo je ochlaďte studenými vlasy sušičky. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou bez použití šamponu a aplikujte G-Hair Finalizing Mask, namočte kompozici na vlasy po dobu 10 minut a opláchněte vodou. Vyfoukněte vlasy.

Koupit keratin v oficiálním prodejci v Nizhni Novgorod Inoar (Inoar):

-Koupit kompozici pro usměrňování keratinu

-Keratin rovnání koupit;

-keratinové testovací soupravy koupit

-Keratinová regenerace vlasů

-keratin nižší rovnání vlasů

-keratin pro vlasy

-keratin vlasy recenze

-keratin pro práci s vlasy

-keratin online obchod

-Honma Tokio Keratin Honma Tokio

-Inoar keratin Inoar

-Keratin bez formaldehydu

-keratinová maska ​​na vlasy

-vlasy po keratinu

-Keratin pro vlasy;

-Oficiální prodejce Inoar;

-Wow krása (Wow krása)

-Koupit keratin vlas rovnání

-Koupit brazilské narovnání

-koupit keratin vlas rovnací sada

Formulace s keratinu, který je ve srovnání Inoar G.Hair a marocké: Dzhikheir, Global Keratin Shot, drnčení (Graham) AlfaParf, Goldvell, zlato, lesk, Wang BB, Brazillian Bloaut, bomba Gloss Floraktiv, PUR, bohatý, Kerarganik, KERASILK, Honda Tokyo, Aqua keratin, Adji Max Plus, Magic, Tahe (Tae), Trissola True, Sens, Glamour, Iber, Phelps, Vitaker, Brazílie Kakao, Perola, Gloss, Alfaparf, Wee Van, Vaughn, Yunik, Salon Royal, San Liss, Grammy (Gremi), komplex, Koofer Vivien Aradzho, Phelps Vernise, Koifer Blindage, Koofer Advance, Kokoshoko (Koko-shoko, Kokochoko, Ko of Chocó), Zap Z Tox (Ztoks) Yucas (Yu Kas), Alpha Gold Nutrimaks Extreme, Ultimate, Bibivan, Cool Stravberi, BTH (BTiks) Coffee Green Honma Tokyo, tón, závěsy Cocoa Max Bloaut, Tsitrik, Argan Oggiono Lizzy (Lys), Viura Macadamia, Fiksnanokeratin (Fix Nanokeratin, Nano keratin) Nutrik, Organic BTHH (BTIKS), All Time, Yukas (Yu KAS) Tsitrik, Straight Kosmetika, Maria, CT Amazon, Ewok, Viura, Okgan Lux, Vogue, Oso Professional, Korban Meis Liss, Happy Heir, Pláž Maravi, Alfaparf, Ollin, Ecowan, Trisola, Hubert

koupit keratin Nizhny Novgorod keratin rovnání.

Sloučeniny, s nimiž se porovnává keratin Inoar G.Hair a Maročan: GKHair, Global Keratin, Shot, Gramy, Alfaparf, Goldwell, Gold, Gloss, BB One, Brazilian Bloaut, Bombshell Gloss Floractive,

Čistý, Rich, Kerarganic, KERASILK, Honma Tokyo, Aqua keratin, Agi Max Plus Magic, Tahe, Trissola Je pravda, že Sense, Glamour, Ybera, Felps, Vitaker, Brazílie Cacao, Perola, Gloss, Alfaparf, Wone, W One, Unic, Salon Royal Sun Liss, Gramy, Complex, Coiffer Viviane Araujo, Felps Verniz, Coiffer Blindagem, Advanced Coiffer, Cocochoco (Coco čoko), Zap Z Tox (Ztox), Y Kas (Ykas), Alpha Gold, Nutrimax Extreme, Acid Power Ultimate BBOne, cool Strawbery, BTX, Honma Tokio Coffee Green, Ton, Portier Cacao, Max Blowaut, citronová, Argan Ojon, Lizz, Viure Macadamia, Fixnanokeratin (Fix Nanokeratin, Nano keratin), Nutrik, Organic BTXX, All Time, Ykas (Y kas) Citrina, přírodní krásy, Maria, ST Amazon, Evoque, Viure, Orghan Lux, Vogue, USO Professional, Korban Mais Liss, Miga, Happy vlasy, Maravi pláž, Alfaparf, Ollin, Ecowan

Koupit keratin Nizhny Novgorod keratin rovnání. Dodání a školení zdarma s nákupem kompozice.

Školení, kurzy, semináře keratin Nizhny Novgorod. Webináře a videa.

Představuje keratin Inoar

Inoar: síla keratinu pro vaše vlasy

Moderní kosmetický průmysl pomáhá ženám všech věkových skupin vypořádat se s neurčitými vlasy, zlepšit jejich vzhled a dát jim atraktivní přirozený lesk. Jedním z nejúčinnějších prostředků je Inoar keratin rovnání - postup vykonávaný profesionálními řemeslníky v specializovaných salonech. Nejen že vyhladí vlasy a zlepšuje strukturu, ale také přispívá k jejich regeneraci.

Kosmetika od Inoar obsahuje keratin - druh stavebního materiálu pro vlasy. Trvalý styling, curling, barvení a dokonce každodenní praní snižují obsah této složky ve vlasové lince. Keratin ze slavné brazilské značky Inoar se poměrně dobře usadil na ruském trhu a má mnoho pozitivních recenzí mezi zákazníky a řemeslníky. Kompozice pečlivě obnovuje kudrlinky a naplňuje poškozená místa.

Produktová řada Inoar nabízí několik keratínových rovnačen s instrukcemi, které musí řídit, aby získali vynikající výsledek.

 • G-vlasy. Prostředek je vhodný pro účinné vyrovnání tuhých vlasů. Intenzivně hydratuje vlasy. Účinek použití trvá 6 měsíců. Má kumulativní efekt.
 • Morrocan. První produkt vydané značkou. Vyživuje měkké a křehké vlasy a přispívá k jejich regeneraci. Doba trvání účinku je 3 měsíce. Má kumulativní efekt.

Vlastnosti a výhody kompozice

Hlavní charakteristický rys řady produktů Inoar je vysoká ekologická přívětivost a prakticky neškodí lidskému zdraví. Složení kosmetiky zahrnuje:

 • rostlinné výtažky;
 • oleje;
 • formaldehyd (v bezpečném dávkování);
 • keratin - hlavní složka.

Použití moderních výrobních technologií, správné dávkování a poměrů poměru složek kosmetických přípravků posilují strukturu kadeřnic, čímž zlepšují jejich vzhled.

Kosmetika Inoar má značnou poptávku jak od profesionálů, tak od běžných zákazníků. Vybírají tento výrobek díky svým jasným výhodám.

 • Bezpečnost Složení kosmetiky Inoar obsahuje přírodní složky, které nenarušují lidské tělo.
 • Přitahuje mnoho let zkušených odborníků k výrobě výrobků.
 • Jasné instrukce keratin vlas rovnání. Prostředky této značky jsou vhodné nejen k použití v salonu, ale i doma (tj. Domácí výrobky)
 • Dobrá hodnota za peníze. Cenová politika společnosti je stanovena tak, aby výrobní náklady plně odpovídaly její efektivitě.
 • Použití kompozice nejen vyhladí kudrlinky, ale také výrazně zlepšuje strukturu pokožky hlavy, přispívá k obnově, hydrataci a výživě.
 • Postup má trvalý účinek (až 6 měsíců). Po dlouhou dobu si vlasy udržují svou pružnost a zdravý vzhled.

Profesionální odborníci

Spotřebitelé opouštějí pozitivní zpětnou vazbu na vyrovnávání keratinu Inoar. Jaký je názor expertů na tuto kosmetiku?

V mnoha ohledech jsou odpovědi podobné: výrobky brazilské značky jsou slibnou technologií v oblasti kosmetologie. Nízký obsah formaldehydu a nepřítomnost silikonových inkluzí eliminuje poškození vlasů po proceduře. Naopak, pokrývka vlasů obnovuje svou přirozenou krásu, krmí se keratinem a dalšími přírodními složkami produktu.

Odborníci naznačují, že kosmetika je vhodná pro různé typy vlasů a dokáže se vyrovnat i s nejproblematičtějšími kadeřemi, protože proces regenerace se odehrává na úrovni buněk.

Vyrovnání s keratinovým komplexem Inoar je inovativní technologií, která stojí za to vyzkoušet všechny, kteří se snaží zajistit vlasům krásu a zdraví.

Inoar Curl Straightener: 5 kroků k rovným vlasům

Inoar je brazilská společnost, která již více než dvacet let vyrábí výrobky pro vyrovnávání kudrlin. V keratinové řadě této značky existují jak profesionální, tak domácí výrobky, které vám umožní rychle a snadno získat atraktivní obraz.

Složení keratinu znamená rovnání vlasů Inoar Professional

Řada produktů, které narovnávají vlasy, zahrnuje tyto komplexy:

 • Marocké vlasy Keratin - patří šampon pro čištění a speciální složení;
 • G-hairKeratin - tato skupina obsahuje šampon, směs pro narovnání a masku.

Cena Botox pro vlasy Inoar se pohybuje od 8,300 do 9,300 rublů. První způsob má léčivý účinek, který trvá po dobu 3-4 měsíců. Vlastníci etnického typu vlasů je lepší koupit G-hairKeratin - výsledek zůstane po dobu 5 měsíců. Chcete-li používat služby průvodce, je lepší vybrat si prostředky označené jako profesionální.

Uvedená kosmetika obsahuje takové složky:

 1. jojobový olej;
 2. keratin;
 3. panthenol;
 4. proteiny pšeničných klíčků;
 5. kakaový extrakt;
 6. bílá hlína.

Inoar g hair: instrukce a cena

Tento unikátní vzorec léčí poškozené prameny a vyrovnává kudrnaté zámky. Keratinové narovnání snižuje plynulost kadeřin o téměř 90%. V důsledku toho se stanou brilantními a krásnými. Mycí vlasy a vlasy jsou povoleny 40 minut po ukončení procedury.

Jak narovnat vlasy bez následků

Keratin rovnání Inoar lze snadno použít doma. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 • Umyjte si hlavu speciálním hlubokým čisticím prostředkem. Doporučuje se několikrát. Při posledním přiblížení nechte nástroj 3 minuty. Opláchněte kudrlinky teplou vodou.
 • Vysušte pramínky s vysoušečem vlasů o 90% a hřebenem použijte vzácný hřeben.
 • Aplikujte keratinový komplex na každé zvlnění. Vlákna musí být pečlivě zpracována, ale je důležité zajistit, aby směs z nich netekla. Přebytek finančních prostředků čistý hřeben. Nechte kosmetiku po dobu 20 minut, pokrývající prameny filmem nebo speciální čepičkou.
 • Suché prameny až 100% používají vysoušeč vlasů. Současně by měl být teplý vzduch střídán za studena.
 • Na konci vlasů narovnejte duhovku. Pro všechny typy pramenů je vhodná teplota 230 stupňů. Začněte od dna a narovnejte 10-12krát. Díky tomu je keratin uzavřen v kudrlích.

Omyjte složení po 40 minutách s teplou vodou. Šampon nelze použít. Pak jsou kudrlinky sušeny vysoušečem vlasů.

Profesionální přípravky na vlasy Inoar. Keratinové vysoušeče vlasů: instrukce, recenze

Pokud jste majitelem kudrnatých a nepoddajných vlasů, ale sníte o rovných a hladkých, jako hedvábí, pak výrobky "Inoar Keratin" - pro vás! Když pečlivě a jemně jednáte, kvalitativně a trvale mění váš obraz k lepšímu! Plná bezpečnost a nejvyšší kvalita přírodních surovin jsou zaručeny!

Jak to všechno bylo vytvořeno?

Mladá dívka z Brazílie - Inosensia Manoel se stala skutečnou spásou pro miliony žen, které trpí neposlušností a slabostí vlasů, stejně jako bodky. Otevření salonu poprvé v roce 1974, rychle získala důvěru a dobré jméno ve své rodné zemi, používající pouze vysoce kvalitní přírodní ingredience. Ale nezastavila se tam.

Již 17 let později zahájila Inosensia profesionální kosmetickou řadu Inoar Keratin. Zároveň se jejich výrobky šířily daleko za hranice Brazílie a získaly skutečně celosvětovou slávu a zuřivý úspěch od milionů žen slabšího pohlaví. Jaký je důvod této reakce? Jak si všimli miliony uživatelů této řady, extrémně bezpečné, ale vysoce kvalitní a dlouhodobé komponenty se používají ve všech kosmetických výrobcích, které provádějí nejen rovnání, ale i obnovu vlasů.

V současné době značka Inoar Professional dosáhla obrovského úspěchu: patří mezi deset nejlepších výrobců brazilské kosmetiky a také se prodává ve více než 20 zemích po celém světě.

Hlavní oblasti práce ve společnosti "Inoar"

Hlavní prioritou v jejich práci, výrobci "Inoar" zvažují výrobu kosmetiky, která by ideálně a trvale narovnávat vlasy. Pro tyto účely používají kapalný keratin - přirozený protein obsažený ve vlasech každé osoby.

Kromě toho se používá také přírodní olej, který má příznivý vliv na integritu struktury vlasů a minimalizuje škodlivé účinky dalších komponent. Využití kosmetiky "Inoar Keratin" je možné jak v podmínkách profesionálních kosmetických salonů, tak i doma - právě zde spočívá jedinečnost této kosmetické řady.

Další plusy Recenze společnosti Inoar upozorňují na následující body:

 1. Univerzálnost nárazu. Spolu s narovnáním ovlivňuje obnovu a přeměnu vlasové struktury po celé délce.
 2. Přirozenost použitých součástí. Jejich kouzelná síla nárazu mění šlehané a zamotané vlasy na krásný, brilantní účes.
 3. Doba trvání akce. Na rozdíl od podobných "Inoar Keratin" znamená provoz od několika hodin do 7 dnů, tato kosmetika je schopna udržet požadovaný výsledek po dobu jednoho měsíce.

A všichni tito výrobci dosáhli díky řadě studií a experimentů v profesionálních laboratořích "Inoar".

Výhody použití "Inoar"

Ve srovnání s názory obyčejných lidí, kteří používají kosmetiku Inoar Professional, získává keratin "Inoar" více rozsáhlých a podrobných recenzí mistrů v kosmetických salonech. Takže berou na vědomí následující výhody používání kosmetické řady:

 1. Kompletní bezpečnost v aplikaci. Profesionálové si proto všimnou úplnou bezpečnost při používání výrobků: nekorodují pokožku rukou nebo hlavy a mohou být také používány k narovnávání nebo obnovení bezprostředně po perme nebo barvení vlasů.
 2. Profesionalita vývojářů a velký počet vývoje. Po celou dobu své existence neměli lidé, kteří jsou daleko od chemie a biologie, nikdy vyrábět kosmetiku. Všichni zaměstnanci mají odbornost, mají vysokoškolské vzdělání a jsou plní četných myšlenek na vývoj vysoce kvalitních vlasových produktů.
 3. Zjednodušené použití. Stejně jako obyčejní lidé mistři říkají, že obnovení vlasů lze provádět jak v kosmetických salonech, tak v kadeřnických salonech a doma. Chcete-li to provést, stačí sledovat oficiální video nebo si přečtěte pokyny na balíčku.
 4. Demokratická hodnota. Na rozdíl od jiných výrobců kosmetiky pro narovnání a obnovu vlasů, vývojáři "Inoar" ne nafouknout ceny. Dělají vše, aby si mohli koupit své výrobky a průměrného muže na ulici. Například použití kosmetiky od firmy Inoar eliminuje potřebu dalších postupů - tento řádek úspěšně nahrazuje celou řadu služeb péče o vlasy.

Jedinečnost kompozice "Inoar"

Po zahájení svého vývoje v roce 1991 rozšířila řada výrobků, které provádějí rovnání vlasů keratin (Inoar), obrovský seznam výrobků úspěšně používaných v profesionálním a domácím prostředí. Nicméně se nezastaví v tom, co bylo dosaženo, a nadále potěšilo příznivce nového vývoje s vysokou kvalitou, efektivitou a moderním dopadem.

Jedním z nejnovějších úspěchů profesionální laboratoře lze považovat výrobu super-sloučeniny pro vyrovnávání keratinů - Power Powder. Hlavní derivát v něm je považován za jedinečnou složku, ve které neexistuje absolutně žádný formaldehyd, látka s nepříjemným zápachem. Tato kompozice má následující výhody:

 1. Úplné odstranění bezbarvého plynu.
 2. Žádný nepříjemný zápach a kouř.
 3. Trvání uložení požadovaného výsledku.
 4. Žádné poškození kořenů a struktury vlasů.

Power Powder je skutečná revoluce ve výrobě kosmetiky!

Odrůdy vlasových výrobků

Pokud si přejete zaslat testovací soupravu poštou od společnosti Inoar, měli byste vědět, že existují následující typy komplexů péče o vlasy a vyrovnávání vlasů:

 • G-Hair keratin. Slouží jako hlavní a nejoblíbenější druh kosmetiky z celé řady výrobků z "Inoar". Je to celá sada: maska, šampon a balzám, stejně účinný na kudrnaté a tvrdé vlasy. Obsahuje oleje z argonu a shea.
 • Marocký keratin pro vlasy (čistící šampon a pracovní složení). Tento komplex obsahuje šampon pro každodenní použití a balzámový kondicionér. Obsahuje takové složky jako keratin, bílá hlína, stlačování luštěnin a argonu. Jeho použití poskytuje takové bonusy jako:
 1. Dokonalá kompatibilita se všemi typy vlasů.
 2. Doba trvání původního výsledku.
 3. Možnost provedení procedury vany bezprostředně po aplikaci nástroje.
 4. Rychlost dosažení pozitivního účinku.

Aplikujte marockou keratinu na vlasy s různým stupněm zanedbávání.

 • Apple Jelly Keratin. Tato sada obsahuje stejný komplex jako ostatní odrůdy. Nicméně, jeho hlavní rozdíl od ostatních je, že Apple Jelly Keratin je vyroben výhradně z přírodních složek - bez přítomnosti jakékoli chemie. "Inoar" pro vlasy obsahující jablečné a ovocné kyseliny je ideální pro suché nebo zamotané vlasy u mladých dívek a dospělých žen i těhotných žen. Má následující výhody:
 1. Plná kompatibilita s jakýmkoliv typem zásahu na vlasy.
 2. Bezpečné i pro dívky ve věku 13 let.
 3. Může být použita mladými matkami.
 4. Má příjemnou vůni.

Apple Jelly Keratin se nejlépe používá v období nedostatku vitamínů nebo menších problémů s vlasy.

 • Brazilský Afro Keratin. Název tohoto komplexu mluví sám o sobě: je určen pro silně kudrnaté vlasy, stejně jako pro jejich obnovu a narovnání. Brasilian komplex pomáhá zmírňovat, hydratovat a jemně pečovat o problematickou strukturu vlasů. Při výrobě tohoto komplexu používají přírodní složky, které se nacházejí mezi horními kožními buňkami. Výhody:
 1. Kompatibilní s vlasy afrického a asijského typu.
 2. Absolvoval řadu laboratorních testů a je naprosto bezpečný.

Podrobný popis keratin G-Hair

Jak již bylo uvedeno výše, G-Hair Keratin je hlavní komplex řady výrobků pro péči o vlasy. Má následující výhody:

 1. Kvalitativně vyrovnává kudrnaté vlasy po první aplikaci.
 2. Umožňuje rychle a přesně provádět stylování vlasů.
 3. Podporuje zlepšení lesku.

Kromě toho keratin "Inoar", jehož cena od oficiálního prodejce v Rusku se pohybuje od 1 000 do 15 000 rublů pro různé prostředky, má specifické vlastnosti:

 1. Perfektně vyrovnává jakékoliv kudrlinky - od první doby a po dosažení 4-5 měsíců. Díky použití G-Hair Keratin se vlasy nehýbe ani v dešti ani po sprchování. Kromě toho se nezmění, zůstávají rovně a hladce po dobu 3 měsíců.
 2. G-Hair Keratin má jedinečnou kompozici. Obsahuje tedy argonový olej, který má příznivý účinek na strukturu vlasů, léčivou sílu bambuckého másla, měkkost glycerinu a samotný keratin. Tyto komponenty pomáhají zlepšit hustotu a zlepšit přirozený lesk vlasů.
 3. Jedinečností "Inoar" je to, že nahradí absolutně všechny výrobky pro péči o vlasy sami.

G-Hair Keratin Application Rules

K dispozici je každý obal obsahující keratin "Inoar". Bude však užitečné vědět o vlastnostech postupu, zejména pořadí provádění:

 • Vlasy se omyjí teplou vodou, po které se na ně aplikuje G-Hair Deep Cleansing Shampoo. Stárne po dobu 3 minut, poté je zcela vymyt. Sušič vlasů na vlasy bez použití dostupných nástrojů.
 • Další složka - Progress Solution - se smíchá s hotovou G-Hair Extreme Premium Keratin kompozicí v poměru 1 lopatky komponenty a 10 kompozic. Tato akce se provádí 5-8 minut před dalším stupněm.
 • Výsledný produkt se aplikuje na vlasy - od krku až po konec, bez ovlivnění pokožky hlavy. Pomocí hřebene s malými zuby se přebytečné množství odstraní. Kompozice se zrání po dobu půl hodiny, dokud není plně absorbována do každého vlákna.
 • Srst je důkladně vysušen sušičem vlasů, ale pomocí hřebene. Účes je rozdělen na 4 části, z nichž každá je zpracována žehličkou 8-9krát. Vyrovnání se provádí zvlášť často v chrámech a třesích.

Je to důležité! Pro každou podmínku vlasového nátěru musí být zachována vlastní zářivá síla zařízení:

 1. 170 0 C. Ideální pro tenké a slabé vlasy.
 2. 200 0 C. Používá se pro vystavení normálním a náchylným k barvení vlasů.
 3. 220 ° C. Stupeň tepla je ideální pro tvrdé vlasy.

Během 10-12 minut na dotyk ošetřené kadeře se nedoporučuje. Po vypršení platnosti se vlasy umyjí teplou vodou, po které se aplikuje maska ​​G-Hair Finalizing. Zůstává na vlasu po dobu 9 minut, poté je pečlivě odmyt. Hairstyl sušené vysoušeč vlasů.

Kdo by neměl používat keratinové narovnání z G-Hair Keratin?

Účinnost přípravku G-Hair Keratin je prokázána, ale existuje řada kontraindikací, u kterých se ukázalo, že složení keratinu "Inoar" je škodlivé. Patří sem:

 1. Doba speciálního postavení a krmení dítěte.
 2. Přítomnost alergických projevů.
 3. Adolescent G-Hair Keratin není povolen.

Jak se nemusíte oklamat při výběru skutečných prostředků

Keratin rovnání "Inoar" je nejpopulárnější postup v tuto chvíli. Dostala se nejenom v kosmetických salonech, ale i v domácích prostředích a stala se přístupná milionům uživatelů. Poptávka vytváří nabídku, a proto na otevřených prostorech internetových stránek začal být masově nabízen falešný. Jak mezi nimi najít skutečné a kvalitní výrobky? Existuje několik tipů:

 1. Akvizice společnosti "Inoar" by se měla provádět pouze na oficiálních stránkách.
 2. Náklady by neměly být příliš nízké nebo příliš vysoké.
 3. Žádný z fondů není prodáván klepnutím. Takové výrobky okamžitě patří k falešným.
 4. Musí existovat oficiálně potvrzená osvědčení o povolení prodeje produktů.

Použití těchto tipů v praxi vám umožní maximálně chránit sebe a své vlasy před škodlivými účinky padělaných výrobků.

Shrnutí

Inoar Professional je elitní kosmetická řada určená pro každou ženu, která si váží sebe sama. Jeho použití umožní vašim vlasům získat druhý život a absolutní neškodnost - nepoškozujte pokožku hlavy ani vlastní zdraví.

Použití kosmetiky "Inoar Keratin" je možné jak v podmínkách profesionálních kosmetických salonů, tak doma. Ve všech kosmetických přípravcích se používají pouze bezpečné, ale vysoce kvalitní a dlouhodobé expoziční složky, které provádějí nejen rovnání, ale také obnovu vlasů. "Inoar" - kosmetika budoucnosti, pečlivě kontrolovaná špičkovými specialisty ve specializovaných laboratořích.

Vynikající profesionální kompozice pro vlasy "Inoar" jsou:

 • dlouhotrvající efekt narovnal prameny, dokonalá hladkost;
 • obnovení poškozených chloupků na molekulární úrovni;
 • komplexní léčba a oslnivé prameny, vyhlazující po celé délce kadeřnictví;
 • výživy a okamžité zvlhčující vlasy.

Také tisíce nadšených a obdivujících pohledů na kadeře. V žádném případě se nemusíte vzdát potěšení z toho, že jste ještě krásnější!

Novinka: keratin pro vlasy "INOAR Thermoliss" bez formaldehydu! Platit za předobjednávku a ušetřit 20%

Sdílet na sociálních sítích

Právě teď v americkém státě pro hazardní hry v Las Vegas je největší kosmetická výstava v Severní Americe - COSMOPROF SEVERNÍ AMERIKA.

COSMOPROF SEVERNÍ AMERIKA je opravdovou návštěvou všech severoamerických pracovníků kosmetického průmyslu.

I my, jsou plné vzrušení, stejně jako návštěvníků do města Las Vegas a těšit na novinku - bezformaldegidny složení pro keratin vlasy rovnání «INOAR Thermoliss» na základě tradičního arganovým olejem.

Anna Brakatsula, zakladatelka společnosti "INOAR Ukraine

nový - rovnání vlasů «INOAR Thermoliss»

INOAR Thermoliss neobsahuje formaldehyd a parabeny! Novinkou na výstavě představí nejen nejvyšší kancelář brazilské kanceláře, ale i zakladatelé společnosti - Inosentia a Alejandro. Kromě inovace bude INOAR tradičně prezentovat své výstavy, mistrovské kurzy a raffle off ceny.

Keratin pro vlasy "Inoar Thermoliss" - koktejl rostlinných olejů a aminokyselin. Všechny ingredience jsou botanické a veganské.

Důležité: žádné zvíře nebylo zraněno ani během vývoje nového výrobku, ani během výrobní fáze.

Sada pro keratizaci procedury se skládá ze dvou kroků a její účinnost trvá 12 týdnů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy