logo

Italské rozšíření vlasů v Moskvě
Prodloužení salonu ArtHair

Rozhodla se, že roste vlasy a myslí si, jakou technologii si vybrat? Italské rozšíření vlasů v Moskvě - nejmodernější a bezpečnější horká technika.

Hot italské rozšíření vlasů dnes patří k nejúčinnějším a nejžádanějším metodám. Obliba technologie kapslí je vysvětlena jednoduchostí výkonu a brilantními výsledky, které dovoluje dosáhnout: vzory nad hlavou vypadají velmi přirozeně, jsou naprosto nerozlišitelné od přirozených vlasů, protože se shodují s barvami a strukturou, nevyžadují zvláštní péči a potěší jejich majitele čas

Italská metoda rozšíření vlasů je považována za nejnebezpečnější a nejjemnější ve srovnání s jinými horkými metodami. Pokud jste si ho vybrali, umělci ArtHair s využitím vysoce kvalitních materiálů budou nejen schopni prodloužit kudrlinky, ale také zvýšit jejich objem několikrát a zároveň zaručit bezpečnost postupu a kvalitu výsledku. Názory zákazníků v salonu ArtHair o metodě italského rozšíření jsou nejpozoruhodnější a ceny jsou velmi cenově dostupné a závisí na počtu a délce roztažitelných pramenů.

Technologie rozšíření

Italské rozšíření vlasů - vynález David Gold: kadeřnictví-stylista byl tak unavený z stížností klientů, že tobolky pryskyřice používané v anglické metodě špatně drží horní prameny, že vynalezl vlastní umělou metodu prodlužování vlasů v roce 1991. Její podstatou je, že dárkové kadeře jsou spojeny s vlasy klienta pomocí speciálních kapslí založených na organickém keratinu. Průvodce odděluje tenký pramen vlasů a ve vzdálenosti několika milimetrů od kořenů aplikuje na něj dárcovské vlákno, ohřívá kapsli se speciálními kleštěmi na požadovanou teplotu a pevně ji upíná na 2-3 sekundy. Teplota ohřevu kleští může být nastavena s přihlédnutím ke struktuře a stavu vlasů klienta, může se lišit od 90 do 180 stupňů.

Zmrazené kapsle jsou téměř nepostřehnutelné a také důležité, měkké a ohebné, nepoškozují vlasy a poskytují spolehlivé uchycení přirozených a roztažných kadeří. Na dotek jsou jako malé pečeti na vlasy.

Další výhodou italské technologie je to, že vám umožňuje vytvářet vlasy nejen v chrámech a zadní části hlavy, ale také v blízkosti oddělení. A tenké prameny a zcela nepostřehnutelné mikrokapsle, které se používají v profesionální technice EURO.SO.CAP, umožňují zvýšit i třesk, zvláště pokud nejsou vlasy dostatečně silné. Hot vlasové prodloužení vlasových mikrokapslí jsou jedinečnou inovační technikou. Zahrnuje jemnější práci pána a kapsle, které se používají, jsou zpravidla dvakrát tenčí a méně standardní.

Prodloužení vlasů

Prodloužení vlasů italskou technologií (včetně mikrokapsulární) znamená včasnou a pravidelnou korekci. V závislosti na rychlosti růstu a stavu vlastních vlasů by se mělo provádět každé 2-4 měsíce. Pro opravu se používají stejné prameny jako v první budově. Tento postup je pro živé vlasy naprosto neškodný, na místech, kde se umístili umělé a nativní kudrlinky, nejsou žádné ošklivé záhyby. Jak to vypadá: Majster na kapsli opatří speciální, zcela neškodné rozpouštědlo, které změkčuje keratin s pinzety podobnými kleštěm, jemně ho rozbíjí a drží vlasy u kořenů, táhne pramen vlasů dolů, po kterém jsou vlasy omyty speciálním čisticím šamponem a pak standardní postup rozšíření.

Italské rozšíření vlasů: dlouhé a luxusní kadeře snadno

Jednou z nejoblíbenějších metod dnes je italské rozšíření vlasů. Jeho význam je vysvětlen skutečností, že výsledek postupu je tlustý, dlouhé kudrlinky, které se těžko odlišují od přírodních. Navíc se tato metoda nazývá jednou z nejbezpečnějších technik horké budovy. Ale je to opravdu? A kdo může použít tuto techniku ​​na sebe?

Podstata techniky

Italské rozšíření vlasů souvisí s horkou metodou, neboť proces používá nástroj pro ohřev speciálních keratinových kapslí. Přestože přírodní prameny jsou vystaveny vysokým teplotám, italská technologie je považována za jednu z nejbezpečnějších.

Charakteristiky postupu

Hot italské rozšíření vlasů se provádí s keratinem. Keratin je bílkovina nacházející se v přirozeném vlasu, takže italská keratina pro rozšíření vlasů vypadá jako přírodní bílkovina a neškodí kudrlinkám. Takové kapsle nezpůsobují nepohodlí, jsou neviditelné, odolné a pohodlné.

Náklady na

Protože umělé prameny jsou nejlepší slovanské (nejdražší a nejvyšší kvalita), pak v ceně se zaměříme na ně. Jaké přirozené vlasy je lepší zvolit pro stavbu, zjistěte si na našich webových stránkách.

Takže, s délkou 40 cm a použití 100 pramenů, bude cena asi 17 tisíc rublů. Stejný počet pramenů, ale o délce 70 cm, bude stát asi 18 tisíc. 40 cm a 200 pramenů - to je 34 tisíc, 200 pramenů a délka 70 cm asi 36 tisíc.

Pokud jde o opravu, bude to stát 6 tisíc rublů nebo více.

Vezměte prosím na vědomí, že vysoké náklady na takový postup jsou zcela odůvodněné. Koneckonců používá vysoce kvalitní materiál a proces trvá déle než 2 hodiny.

Kontraindikace

Tuto techniku ​​byste neměli používat, pokud máte takové problémy:

 • seborrhea, dermatitis;
 • VSD (vegetativní dystonie);
 • kožní hypersenzitivita;
 • zvýšená ztráta vlasů nebo vážně poškozené vlasy;
 • zatímco užíváte antibiotika nebo podstupujete chemoterapii.

Je třeba zdržet se postupu a osob mladších 16 let. V tomto věku jsou prameny stále slabé a jejich nárůst může poškodit.

Technologie

Italská metoda rozšíření vlasů se vyskytuje v několika fázích. Je důležité, aby postup prováděl zkušený velitel. Ve skutečnosti, v závislosti na stavu kudrlinky, bude určovat požadovaný počet umělých pramenů, topné teploty (90-180 stupňů), a také pevně spojit přírodní (donor) pramen s umělou. Takové kroky zabrání rušení vlasů a oddělení prodloužených pramenů.

Technika není aplikována na kadeře, kratší než 8 cm a delší než 70 cm. Jaká metoda je vhodná pro prodloužení krátkých vlasů, které jsou uvedeny v jednom z našich minulých článků.

Keratin a prameny by měly zvolit nejvyšší kvalitu a vyhnout se padělání. Materiál závisí na síle fixace nosníků a pohodlí v budoucnu.

Etapy

Na základě navržené metody se provádí v tomto pořadí:

 1. Pomocí vlasových svorek se vlasy zvedají, z nichž některé zůstávají nedotčené na zadní straně hlavy.
 2. Pak se mistr vezme pramen, jehož tloušťka je velmi důležitá. Takže čím je tenčí, tím méně se objeví kapsle na účesu. Objem nosníku by měl být menší než dvojnásobek objemu umělých kadeří. Na tomto vlákně je položen běhoun, jehož úkolem je chránit kůži před horkými kleštěmi a možným kontaktem s roztaveným keratinem.
 3. Umělec se připojuje k připravenému svazku dárců. V této fázi pán přináší horké kleště na zvlnění kapsle a několik sekund se stiskne, aby keratin roztavil.
 4. Poté je slovanský pramen spojen s přírodním, ve vzdálenosti několika mm od kořenů. V tomto okamžiku je keratin obalený kolem obou trámů a pevně fixován ve formě kapsle.
 5. Fixace se provádí buď speciálními kleštěmi nebo prsty, které stlačují keratin na 2-3 sekundy. Je-li tobolka křehká, je ji znovu naplněna kleštěmi a opět fixována.

Postup bude vyžadovat 70-200 pramenů, v závislosti na stavu vlasů.

Vyniká italskou technologií a objemem kapslí. Takže pokud jsou velmi tenké, tato technika se nazývá mikrokapsle (euro.so.cap). Umožňuje vytvořit požadovaný objem ve viditelných oblastech: nárazy a rozdělení.

Kdy potřebuji provést opravu

Pokud by italské rozšíření kapsulárních vlasů provedlo zkušený mistr, bude potřeba opravit po 2-4 měsících. Termíny závisí na rychlosti růstu a struktuře přirozených kudrlin. A samotný postup nepoškodí přirozenou hlavu vlasů. Je velmi důležité provést opravu včas. Tím se zabrání zamotání a rozbití pramenů.

Stupně úpravy

Oprava rozšíření vlasů zahrnuje následující kroky:

 1. Na křižovatce se aplikuje speciální rozpouštědlo, změkčující keratin.
 2. Klopce přerušuje ošetřenou kapsli a umělý pruh se stáhne dolů. Je důležité, aby dárce zůstalo v kořenech.
 3. Pak se celá hlava vlasů omyje čistícím šamponem a mistr pokračuje v technice horkého italského rozšíření.

Fotografie před a po

Péče o prodloužení vlasů

Vzhledem k tomu, že se rozšířené italské vlasové prodlužování provádí pomocí keratinových kapslí, následující péče se mírně liší od obvyklých.

Můžete:

 • styling fén a jiné prostředky. Hlavní věc - nezahřívejte oblasti s kapslemi. V opačném případě se keratin roztaví a nahromaděné prameny spadnou;
 • nátěr a odstín bez použití produktů, jejichž peroxid vodíku je vyšší než 6%;
 • umyjte si vlasy obvyklým šamponem, pokud má nízký obsah silikonu;
 • použijte balzám bez dotyku kořenů a kapslí.

Rada Při praní přenášených pramenů je třeba naklonit hlavu zpět a splétat pletené nože. Tyto manipulace zabrání nedorozumění.

Výhody techniky

Italská stavba má následující výhody:

 • zvýšení objemu a délky pramenů;
 • bezpečnost postupu a pohodlí po něm;
 • kapsle jsou vybrány libovolně: podle barvy, tvaru, objemu;
 • připojovací body jsou neviditelné;
 • keratinové kapsle - hypoalergenní, trvanlivé, pružné;
 • Můžete dokonce zvětšit prameny na nárazy, chrámy, v blízkosti oddělení;
 • dlouhodobý účinek;
 • jednoduché odstranění pramene;
 • pomocí stejných kroutí k opravě;
 • možnost návštěvy saun, bazénů, moří a dalších;
 • pomocí barevných pramenů, při budování, můžete dosáhnout účinků barvení vlasů bez použití barviva;
 • Všechny metody stylingu a barvení jsou k dispozici.

Nevýhody

Nevýhody navrhované metodiky zahrnují následující skutečnosti:

 • proces je dlouhý a namáhavý;
 • potřebuje zkušeného mistra;
 • korekce trvá déle než nárůst;
 • nepohodlí v prvních dnech;
 • pečovat o kapsle z tepla a vystavení účinkům přípravků na péči o vlasy;
 • vlasy vypadnou, protože nemohou být vyhozeny z kapslí.

Hot italské rozšíření vlasů - technika, která je bezpečná a pohodlná. Pokud budete dodržovat všechna pravidla, prodloužené kadeře nebudou způsobovat potíže s péčí a opotřebením a přírodní prameny zůstanou dlouhou dobu zdravé.

Co je důležité vědět o rozšířeních vlasů:

Italské rozšíření vlasů

Rozšíření vlasů, který byl rokem nejoblíbenějším procesem, který nám během několika hodin pomáhá stát se vlastníkem elegantních dlouhých pramenů. K dnešnímu dni nabízí mnoho kosmetických salon řadu způsobů budování. V dnešní publikaci bychom se s vámi rádi podělili o inovativní technologii rozšíření keratinu, která se nazývá "italština".

Italské rozšíření keratinu je považováno za nejjemnější metodu kapsulárního rozšíření pramenů, protože velmi opatrně ošetřuje přirozené vlasy. Kvůli nejvyšší spolehlivosti připevnění pomocí keratinu jsou navíc nahromaděné prameny udržovány po dlouhou dobu a vypadají velmi přirozeně.

Keratin je jedinečný materiál, který umožňuje dlouhou dobu bezpečně upevnit i nejsilnější vlákno. Pro upevnění pramenů se používají speciální kleště, které mohou tvořit kapsle různých velikostí.

Italská studená budova se provádí pomocí speciální lepicí pásky, která má vlastnost oboustranné pásky. Prameny se také bezpečně a velmi rychle připevňují.

Při provádění postupu podle italské technologie lze použít všechny typy vlasů: slovanské, jižní ruské, evropské a keratinové kapsle na základně.

Výhody italských vlasových prodloužení

 • vytvoření jednoho svazku - 100 pramenů, trvá asi hodinu;
 • Vlasy vyráběné italskou technologií lze nosit po dobu čtyř až šesti měsíců, po které je třeba provést opravu. Současně se přirozené vlasy nepoškozují a kapsle se nakonec stane slabší, což vám umožní zcela odstranit bezbolestně;
 • Italská technologie vám umožňuje distribuovat tobolky, přičemž je třeba vzít v úvahu individuální charakteristiky každého zákazníka. Kapsule lze vyrábět jak velké, tak malé, což následně umožňuje provádět různé účesy;

Výhody italské budovy:

 • šetrný účinek;
 • vyloučení zlomení vlasů;
 • pohodlné nošení rozšířených pramenů;
 • dlouhodobé "život" přinesené prameny;
 • jednoduchá péče o rozšířené prameny, což nevyžaduje dodatečné a drahé postupy;
 • spolehlivé upevnění;
 • schopnost balení a vysoušení vlasů pomocí stylingových zařízení;
 • možnost zbarvení a tónování vlasů;
 • možnost návštěvy sauny, plavání v moři apod.

Nevýhody italská stavba:

 • Nedoporučuje se používat na prodloužené prameny mastné balzámy, masky, vitamíny a kapsle na oleje, protože tyto produkty mohou změkčovat keratinovou kapsli;
 • Nedoporučuje se používat šampon pro praní vlasů s vysokým obsahem silikonu.

Jak se starat o rozšíření vlasů o italskou technologii?

Ve skutečnosti je péče o prodlužování vlasů podle italské technologie poměrně jednoduchá a nevyžaduje další postupy. Můžete použít jemné šampony na mytí vlasů, barvení a barvení vlasů, nasazení a sušení vlasů sušičem vlasů. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je, že barvené prameny by měly být natřeny nátěrem obsahujícím ne více než 6% peroxidu vodíku. A při pokládce nahromaděných pramenů se snažte zajistit, aby se přístroje nedotýkaly keratinových kapslí. Po návštěvě sauny nebo při koupání v moři opláchněte vlasy tekoucí vodou.

Aby vaše prodloužené prameny mohly sloužit po dlouhou dobu, doporučujeme vám zapamatovat si některá pravidla:

  umyjte si hlavu, když sedíte nebo stojíte ve sprše, naklánějte hlavu dozadu;

Jak odstranit rozšíření vlasů?

Pokud vaše prameny v procesu ponožek nejsou zaměňovány, pak bude master potřeba až dvě hodiny k odstranění pramenů. Za tímto účelem se místo uchycení každého pramene zpracovává speciálním roztokem, po němž jsou upevňovací prvky změkčené a hlavice odstraňuje každý pramen speciálními kleštěmi.

Jak vzniká nárůst pramenů?

Oprava pramenů vytvořených podle italské technologie se provádí následovně: master odstraní prodloužené prameny, připojí nové kapsle a vytvoří nové rozšíření o horké vlasy.

Technologie Prodloužení vlasů v Itálii

Zařízení tak

Tento postup se provádí takovým způsobem - na vlasy, které jsou základy keratinových kapslí, jsou upevněny roztažitelné prameny připravené k použití. Protože keratin má vysokou adhezivní schopnost a je velmi podobný složení jako lidské vlasy, což umožňuje bezpečné uchycení pramenů a bez poškození vlastních vlasů.

Stavět na italské technologii používá elektrický přístroj společnosti So.Cap.Original. V tomto případě jsou prameny vyráběny v Itálii pouze z vysoce kvalitních evropských vlasů. Pro tento postup se používá průměrně 115-125 pramenů.

Samolepící systém pro rozšíření vlasů

Systém pásky Sticker Hair Extension umožňuje manipulaci s vlasovými samolepky společnosti Euro So.Cap. Tento typ rozšíření se nazývá také "studený italský". Je důležité si uvědomit, že Euro So.Cap je speciálně pro tuto technologii. vyvinula speciální dvojitou pásku (nálepku) určenou pro stavbu, díky níž můžete rychle a zcela bezvýrazně rozvíjet prameny bez použití speciálního vybavení.

Prvky jsou vyrobeny výhradně z přírodní evropské kvality vlasů Remy. Nálepka Extension je ultra tenká pásková páska s oboustrannou páskou o výšce 1 cm a šířce 4 cm.

Tento design páskové nálepky vám umožňuje rychle a snadno vyvíjet vlasy. Chcete-li vybudovat jeden prvek, stačí jej lehce stisknout prsty.

Italská výstavba na systému rozšíření vlasů Sticker má inovativní rys - je to schopnost opětovného použití více pramenů. Jediné, co musíte udělat, je nahradit obojstrannou pásku.

Pokud jde o odstranění nahromaděných pramenů, pak byste pro tento postup měli jednoduše použít speciální kapalinu pro odstranění.

Všimněte si také, že samolepky mohou být zastoupeny ve všech barvách palety pro rozšíření vlasů. Délka délky pramenů dosahuje 55 cm, takže si můžete dovolit prošitky libovolné délky.

Co dalšího potřebujete vědět o rozšířených pramenech?

Pokud se rozhodnete pro takový postup, měli byste vědět, že v průměru mohou být prodloužené prameny od dva do pěti měsíců. V tomto případě, dokonce i když jsou vaše vlasy zcela zdravé, pak když budova bude vypadat, protože nemají schopnost vykrajovat z kapsle. Pro rozšíření vlasů potřebujete "oko a oko", protože jsou nevyhnutelně zamotané a je velmi obtížné je rozvinout sami - potřebujete pomoc čaroděje.

Kdo je kontraindikován?

Z budovy by mělo být opuštěno:

 • pokud podstupujete chemoterapii;
 • pokud užíváte silné antibiotika;
 • pokud jsou vaše vlasy volné a volné;
 • pokud máte méně než 16 let, protože v tomto věku jsou vlasy stále slabé a prodloužené prameny mohou poškodit přirozené vlasy;
 • pokud máte jakákoli onemocnění pokožky hlavy, zejména psoriáza nebo seborrhea.

Jedná se o pravidla a doporučení, které by měly být respektovány, rozhodnout se nosit naběhlé prameny. Majitel v procesu vám povědí o zbývajících funkcích rozšíření, s přihlédnutím k vašim individuálním vlastnostem. Doufáme, že naše informace budou pro vás užitečné a brzy se stanete vlastníkem krásných rozšířených pramenů.

Italské rozšíření vlasů

"data-top1 =" 150 "data-top2 =" 20 "data-margin =" 0 ">

Italské rozšíření vlasů

Můžete růst vlasy různými způsoby. Ale pokud potřebujete dlouhotrvající efekt a bezvadnou kvalitu, zvolte italskou technologii.

Tato metoda výstavby přišla s irským David Gold (David Gold), později milionářem a vedoucím firmy Great Lengths. On založil to v Londýně v roce 1991, jakmile on vynalezl jeho inovativní způsob fixace vlasů pro prodloužení s keratin kapslemi.

Teď Great Lenghts kontroluje asi 60% světového trhu pro rozšíření vlasů a podporuje převážně dárcovské (režijní, doplňkové, rozšiřitelné) vlasy, zpracované pomocí speciální technologie.

Místo první produkce je Anglie, společnost zakladatele patentované keratinové metody se stala mezinárodní, ale v ruských zdrojích technologie keratinového rozšíření se nazývala italština. Ve skutečnosti se Itálie stala hlavním dodavatelem vysoce kvalitních keratinových pramenů.

Nikde jinde na světě není tato metoda nazývána tímto způsobem, ale pro nás je důležité, že italským rozšířením míníme technologii přikládání dalších vláken našim vlasům pomocí keratinových kapslí při zahřátí.

Při prodlužování vlasů, pokud potřebujete prodloužit délku nebo objem vlasů nebo obojí, po dlouhou dobu jsou hlavními faktory:

  neviditelnost míst připoutání (tato podmínka je však platná, i když pro party potřebujete pouze zvláštní účes);

korespondence falešných vlasů s vlastní, nerozlišitelná od nich;

snadno se nosí a udržuje;

Kompatibilní s vaším životním stylem.

Keratinové nánosy splňují tyto požadavky co možná nejlépe.

Co je keratin a proč právě keratinová budova získala takovou popularitu?

Keratin je bílkovina, stavební materiál na vlasy, nehty, ochranné skořápky živých organismů. Keratin má takové vlastnosti jako pevnost, elasticita, nerozpustnost ve vodě. Vnější plášť vlasů je tvořen keratinem, proto jsou spojovací prvky založené na této látce přátelské k vlasům, nejsou odmítnuty, odpovídají externě přírodním vláčkům, jsou vnímány jako organický prvek.

Kvůli tomu budou připevňovací body superponovaných vlasů s keratinovou sloučeninou prakticky neviditelné - koneckonců se skládají ze stejného materiálu jako srst.

Pokud vezmeme v úvahu, že s jinými technologiemi se jako spojovací látka používají pryskyřice, lepidlo, kov, keratin vypadá mnohem lépe v takové společnosti.

Malá poznámka: při budování dárce jsou další vlasy připojeny pouze k jejich přirozeným vlasům. Kosmetické rozšíření vlasů na pokožce hlavy nejsou prováděny, je to podstatou samostatného chirurgického zákroku.

Keratin použitý v rozšíření má také několik stupňů barvy - od průhledné po černé. Jedná se o další výhodu materiálu, která zajišťuje neviditelnost připevňovacích míst pro další vlasy.

Teď se přesuňme na vlasy, na vlasy.

Důležité rady od vydavatele.

Zastavte poškození vlasů škodlivými šampony!

Nedávná studie o přípravcích na péči o vlasy odhalila děsivou postavu - 97% známých značek šamponů kazí naše vlasy. Zkontrolujte složení vašeho šamponu kvůli dostupnosti: laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát, PEG. Tyto agresivní součásti zničí strukturu vlasů, zbavují kadeří barvy a pružnosti, což je činí bez života. Ale to není nejhorší! Tyto chemikálie pronikají krví do pórů a rozšiřují se prostřednictvím vnitřních orgánů, což může způsobit infekci nebo dokonce rakovinu. Důrazně doporučujeme likvidovat takové šampony. Používejte pouze přírodní kosmetiku. Naši odborníci provedli řadu analýz šamponů bez síranů, mezi kterými identifikovali vůdce - společnost Mulsan Cosmetic. Výrobky splňují všechny normy a normy pro bezpečnou kosmetiku. Jedná se o jediný výrobce všech přírodních šamponů a balzámů. Doporučujeme navštívit oficiální webové stránky mulsan.ru. Připomínáme, že přírodní kosmetika má trvanlivost nepřesahující jeden rok skladování.

Vlasy používané v italských rozšířeních

První věc, kterou potřebujete vědět, je, že všechny vlasy používané v italském rozšíření jsou přirozené. Jsou odlišné v kvalitě, struktuře, zemi původu, způsobu zpracování, délce, barvě, ceně.

V rusko-mluvícím prostředí je obvyklé rozdělit "evropské" a "slovanské" vlasy. Tam jsou také některé jiné gradace, ale to jsou základní. A v tomto případě "evropský" znamená materiál špatné kvality. Předpokládá se, že dodavatelé materiálu pro "evropské" vlasy jsou země jihovýchodní Asie, mohou být velmi těžko zpracovávány, vyčerpány a proto nemají ty nejlepší vlastnosti.

Naopak, slovanské jsou mírnější, méně zpracované, zdravější a přirozenější. Je rovněž důležité, aby všechna prodloužení vlasů byly shromažďovány v jednom směru a překrývaly se stejným směrem s vlastními vlasy. V opačném případě budou vlasy zmatené - jejich horní vrstva je měřítko, které se otevírá až na konec vlasů, a pokud se jeden z chloupků otočí, váhy se vzájemně přiléhají a zaplétají se.

Keratinová keratinová látka - odolná a odolná - udržuje hodně. Proto s keratinovými tobolkami můžete vést normální život: umýt vlasy tak často, jako jste dřív, barvit vlasy, sportovat, tančit, plavat, opalovat a dokonce jít do sauny. Je pravda, že to vyžaduje dodržování některých preventivních opatření.

Při mytí vlasů nehýbejte hlavu dopředu, je lepší vrátit vlasy zpět a pokusit se nezamotat vlasy.

Pokud používáte přípravky na péči, nepoužívejte je přímo do kapsle. Nezapomeňte také, že falešné vlasy neobdrží výživu z kořenů vlasů, proto se snažte použít další hydratační přípravky pro péči o vlasy.

Jakmile vyjdete z moře nebo bazénu, opláchněte si vlasy. V turecké, ruské nebo finské parní lince pokryjte vlasy - toto doporučení však platí pro všechny, a to nejen pro majitele vlasových prodloužení.

A přiměřeně regulovat čas strávený v nich. Pokud barvíte vlasy, mějte na paměti, že vlasy pod kapslemi nebudou barveny. Proto by se po odstranění kapslí měla provést radikální změna barvy.

Při výběru stop barvy pro jemnější. Stejné pravidlo platí i pro jiné vlasové výrobky. Pro česání vlasů zvolte měkký kartáč s řídkým a zaobleným koncem zubů. Nedělejte si mokré vlasy. Pokud máte dlouhé vlasy, je lepší sbírat je v noci. Natřete je po celý den.

Abyste mohli využívat všechny výhody italských rozšíření, musíte si vybrat nejlepšího hráče.

Rozšíření je jednou z kadeřnických specialit a váš tvůj oblíbený stylista vám s největší pravděpodobností nebude moci poskytnout tuto službu.

K tomu, aby se stala profesionálem při budování, není vůbec třeba být kadeřníkem. Ale váš pán musí být certifikovaným odborníkem v oblasti rozšíření, má dostatečné zkušenosti a doporučení.

Jednotlivé salony se také specializují na prodlužování vlasů, ale existuje také mnoho soukromých kvalifikovaných řemeslníků, kteří takové služby nabízejí.

Kromě dovednosti umělce hraje důležitá role kvalita použitého materiálu - to platí jak pro vlasy, tak pro keratin. Požádejte svého pána, aby vám říkal, jaké vlasy vám nabízí, jak jsou zpracovány, odkud jsou, jaký kvalitní keratin je používán.

Technika výkonu italského rozšíření je uvedena ve videu níže:

Čím více informací o materiálech získáte, tím pravděpodobnější je správná volba.

Prodlužování vlasů je docela vážná investice do vašeho vzhledu, a to jak z hlediska financí, tak času. Obvykle se k vytvoření objemu nebo délky používá 90 až 150 donorových pramenů. Cena procedury se skládá z nákladů na vlasy s keratinovou kapslí, jakož i služeb pro jejich aplikaci. Cena vlasů závisí na jejich délce a kvalitě. Ale i když budete mít průměrnou cenu 100 rublů. pro vlákno a 50 rublů. pro práci při stavbě 100 pramenů obdržíte částku nejméně 15 000 rublů. pro primární postup. A buďte připraveni na to, že postup bude s největší pravděpodobností trvat nejméně dvě hodiny.

V kontingenčním tabulce jsme shromáždili přibližné ceny:

Prodloužení vlasů italskou technologií

Nejoblíbenějším způsobem, jak změnit vzhled a délku vlasů v současné době, je rozšíření italských vlasů. Zvažte proces, výhody a nevýhody metody, nástroje, které se používají pro mikrovlnné nakládání a zda jsou škodlivé pro kadeře.

Kapsulární rozšíření vlasů

Zpočátku bylo rozšíření vlasů podle italské metody vyráběno kapslemi a hotovými prameny. Technologie však nezůstávají klidné a nyní ani použití keratínových lepicích kapslí není nutné.

Jaké jsou výhody italské kapsulární kapacity?

 • Můžete růst jakékoliv vlasy (to znamená délku, tvar, objem);
 • kapsle jsou zcela neviditelné;
 • povolené teplotní účinky (vany, sauny, solárium).

Výhodou této techniky je také krátká doba procedury - až 2 hodiny a skutečnost, že v krátkém čase můžete prodloužit délku vašich přírodních pramenů až o půl metru nebo dokonce více. Účes vypadá velmi přirozeně a vlasy nevyžadují opravu (se správnou péčí) po dobu delší než 2 měsíce av některých případech šest měsíců nebo rok.

Video: všechny jemnosti italských vlasových prodloužení

Jak postavit dvěma způsoby

Keratin je látka nacházející se v naší kůži a vlasu. Jedná se o bílkovinu, která má poněkud akné, kvůli níž spojuje kousky vlasů (například pokud máte rozštěpené konce, je to nedostatek keratinu).

Keratinová kapsle je nalepena na kořeny chlupů, zahřívá se na několik vteřin a pak se lepí kudrlinky. Místo "špiček" je fixováno pomocí pinzety nebo rukou, díky čemuž je sloučenina fixována, keratin je ochlazován a přírodní a rozšířené chloupky jsou lepeny dohromady.

Italská technologie

Je třeba poznamenat, že italské rozšíření o horké vlasy (a také studené) nejsou vyráběny čistým keratinem, ale polymerem, rozdíl je viditelný na fotografii. Vzhledem k tomuto přístupu k postupu jsou místa lepení méně nápadná a upevňovací prvky jsou spolehlivé.

Pro takové rozšíření se používají tři typy vlasů (anglická páska používá pouze dvě) - jihoevropský, slovanský (hlavně vyrobený na Ukrajině) a evropský (většina případů je přinesena z USA). Rozdíl mezi nimi je velmi významný, takže cena se pohybuje od 3000 do 5000 rublů. Samozřejmě, existují také čínské prameny a výroba Koreje, které nejsou kvalitní, ale jejich cena je příjemná a je snadnější je koupit, ale věřte mi, že s takovými úsporami se po týdnu užívání spadnou, nemluvě o výrazném rozdílu ve struktuře vlasy.

Foto - Rozšíření o horké vlasy

Minimální délka budovy by měla činit 8 centimetrů, přičemž je velmi důležité zvážit stav pramenů a jejich barvu. Kromě toho se poprvé nedoporučuje malovat, protože kapsle mohou lehce vyčnívat, nebudou viditelné s malým množstvím, ale co když jste se zvýšili ze 170 na 250 vlasů?

Nyní zvážit studenou pásku italian strand buildup. Jedná se o novou metodu, která se stává vlastníkem luxusní kuafyury. Navíc se považuje za bezpečnější. Jak se tato sestavování provádí krok za krokem?

 1. Vlasy česané a rozděleny na prameny;
 2. Poté jsou pásky s novými vlasy přilepeny k děrovacím bodům (odtud název);
 3. Vlasy česané se speciálním hřebenem, korekce se provádí každých pár měsíců.

Hlavní výhody této techniky jsou v rychlosti postupu - v průměru za hodinu, a možnost žít plný život (plavat v bazénu, jít do parních místností a solária).

Foto - Rozšíření studených vlasů

Je třeba poznamenat, že i tato zdánlivě absolutně bezpečná metoda má své nevýhody. K těm patří:

 • nepohodlí (zpočátku budete zřetelně cítit přebytek "extra" paprsků na hlavě);
 • Nyní se na vlasové kořeny nemohou aplikovat přípravky na úpravu nebo modelování (kůže, balzámy, masky);
 • potřebujete hřeben pouze speciální hřeben, nemůžete jít do zimy bez správně vybrané čepice a nedoporučuje se provádět složité účesy pomocí vysoušeče vlasů nebo žehlení.

Může to být velmi dlouhá doba, kdy můžete tvrdit, zda je italská studená a horká srst škodlivá, ale všechny recenze uvádějí, že tyto technologie jsou nejbezpečnější pro přírodní prameny. Při horkém růstu mnoha dívek panuje strach, že místa adhezí jsou ohřívána, ale je třeba poznamenat, že teplota není vyšší než teplota, při níž jsou vlasy narovnány. S chladem, nicméně, matoucí použití pásky a lepidla, který pravděpodobně může způsobit alergie. Ale odvážit vás ujistit, že zonální kapacita je zcela bezpečné a hypoalergenní, všechny tyto pověsti jsou jen reliktem minulosti (Pamatujete si, jaké strašné příběhy řekl našich matek a babiček o tampóny, nehtů a chemické čištění obličeje?)

Péče o vlasy

Musíte pochopit, že jakákoli technologie nás potěší pouze náležitou péčí. Musíte jasně pochopit, co můžete dělat a co se musí bát. Takže první položka je:

 • tónování a barvení pramenů s profesionálními barvami;
 • vyrovnávání a curling vlasů, ale pouze za předpokladu, že horký vzduch není nasměrován na tobolky a pásky, jinak by se sklouzly nebo dokonce začaly spadat;
 • plavat v moři, bazén, parní saunu, opalovat se ve soláriu.

Co neudělat:

 • vyčistit nové prameny, poprvé, co mohou svědit a zasahovat;
 • používejte hilární masky pro růst vlasů (zvláště připravené doma);
 • vyčistěte vlasy špatným hřebenem. Často odborníci doporučují kouřit nástroj, který je speciálně navržen tak, aby se staral o chrbtové prameny.
Foto - Rozšíření vlasů

Tento postup může být prováděn za použití takových odborných materiálů: Estel, krajnosti, Hair Talk, Extend Magic Euro So Cap, Rueber, mýval, Ring é, Angelohair, Arcos, Double Hair, De Paris, Balmain, Bellargo, Belli Capelli, Biglion, Ecipe, Eurosocap, Nové rozšíření a trimmer. Mimochodem, tyto značky tvoří nejen výrobky pro stavbu, ale i pečovatele - to jsou jemné šampony a balzámy, různé nástroje, které výrazně usnadní život nové Rapunzel (hřebeny, sprchové čepice, barvicí soupravy).

Závěrem je třeba říci, že toto prodloužení italského vlasu není nejlevnější, jeho ceny (jak pro proceduru, tak pro trénink) jsou často řádově vyšší než obvykle, ale doporučujeme navštívit jakékoliv ženské fórum, kde budete přesvědčeni, že se to neděje den, a řekněte, kolik postupu v konkrétním městě.

Ze sebe můžeme dodat, že náklady se budou velmi lišit v závislosti na typu vybraných vlasů, jejich délce a které pánovi padnou, takže můžeme dát jen přibližná čísla. Ve Voroněži, Doněck, Jekatěrinburgu, Kaluga, Kyjev, Krasnojarsku, Noginsk, Orel, Ternopil, Charkov, Sevastopol, Minsk, Moskvě, Petrohradě a Maikop nákladů od $ 200 až několik tisíc (např kapacita Slavic délka vlasů 50 cm). Na druhou stranu je však relativně levná než rostoucí prameny o takové délce po několik let.

Navštivte vybraný salon v předstihu, nechte pánovi poskytnout příklady jeho práce a řekněte si, které kurzy na dokončení stavby, to je druh záruky, že všechno bude super. Nezapomeňte se s námi podělit o své zkušenosti s rozšířeními vlasů pomocí italské technologie.

Italian Hair Extensions - popis, 29 fotek, hodnocení a ceny

Když jsou vlasy řídké, bez ohledu na to, jak moc se snažíte, nebude to fungovat. Hlasitost se ztrácí velmi rychle, kadeře se uvolní a tenké prameny začnou tlačit na nejmenší vlhkost. Uložit situaci může italská stavba!

Co je to v Itálii?

Italská prodloužení je prodloužení a zvýšení objemu vlasů pomocí horkých keratinových kapslí.

Velikost kapslí je minimální, díky čemuž se zcela necítí a nezasahuje do stylování vlasů.

Dějiny stvoření

Autorství této techniky patří stylistovi Davidovi Goldovi, který předtím praktikoval výlučně anglické rozšíření. Jeho klienti si často stěžovali, že kapsle pryskyřice jsou nepohodlné a velmi volně držené dárcovské prameny. Z tohoto důvodu se zdá, že vlasy neustále klesají.

Velitel pak přišel s myšlenkou na modernizaci a zdokonalení kapslí tak, aby postup rozšíření šel na novou úroveň a nezpůsobil by klientům nepohodlí. Obvyklá směs pryskyřice byla nahrazena keratinem, kapsle byly mnohem menší a klienti v kadeřnictví - neúměrně více. Díky metodě "z úst z úst" se italská budova začala objevovat stále více salonů a nakonec se stala populární po celém světě. V Rusku se služba objevila počátkem roku 2000 a od té doby neztratila svou popularitu.

Indikace a kontraindikace

Italská výstavba je vynikajícím řešením následujících problémů:

 • tenké a řídké vlasy;
 • nedostatek objemu;
 • pomalý růst;
 • touhu drasticky změnit obraz.

Prodloužení vlasů však musí být opuštěno, pokud se vyskytne jedna z následujících onemocnění:

 • dermatitis;
 • vaskulární dystonie;
 • citlivou pokožku hlavy;
 • věk do 16 let a starší 55 let;
 • kurz antibiotik;
 • těhotenství a kojení.

Výhody a nevýhody

Italská stavba má spíše impozantní seznam výhod:

 • Široká škála aplikací - prameny lze prodloužit i na oddělovací čáru a náběhy.
 • Velký výběr kapslí - master může tvořit tobolky zcela totožné s barvou vlasových kořenů.
 • Neviditelné připevnění dokonce i ve vysokých účesech a ocáskách.
 • Bezpečnost a spolehlivost - keratinové kapsle jsou poměrně silné a pružné.
 • Můžete vytvořit rozšíření barev, a tak dosáhnout ombre nebo zvýraznění efekt bez zbarvení.

Ale stále existují nevýhody:

 • Nepohodlí v prvních dnech ponožek. Kapsule vytvářejí nepatrné napětí v oblasti kořene, což může způsobit nepříjemné spánek nebo opření zadní části židle.
 • Dlouhý a namáhavý proces - kvalita sestavení bude přímo záviset na klasifikaci a zkušenosti velitele.
 • Kapsule mohou být poškozeny horkým vzduchem nebo alkoholovými stylingovými látkami, takže je třeba opravit obvyklé "rituály krásy".

Účinek postupu, fotografie před a po

Dlouhé, tlusté a luxusní vlasy, které jsou příjemné na dotek, hřeben a styl, to je účinek italského rozšíření, pro které dívky přijíždějí do salonu již déle než deset let.

V tomto případě není nutné opustit obvyklý rytmus života. Vybudování nezasahuje do aktivního sportu, plavání v bazénu a pořádnou péčí si zachovává lesk salónu již delší dobu.

Jak, co a kolik času staví italština?

Na kvalitu vybraného materiálu do značné míry závisí na konečném výsledku stavby, takže byste neměli šetřit na vlasy nebo keratin.

V tomto procesu průvodce používá následující nástroje:

 • hřeben se vzácnými zuby;
 • hřeben s úzkou rukojetí;
 • curlingová žehlička pro fixaci keratinových kapslí;
 • chrániče.

Prodloužení se provádí na čistých a předbarvených (několik dní před procedurou) vlasy.

Užívá se 3 hodiny nebo více, v závislosti na typu a hustotě vlasů, takže předem si uvolněte den pro návštěvu salonu.

Příprava na stavbu

Postup nevyžaduje zvláštní přípravu, nicméně existuje několik nuancí, které stojí za zvážení:

 • Šamponování - samozřejmě, vaše vlasy musí být čisté a čisté. Ale umýt je šamponem hluboké čištění těsně předtím, než půjdete do salonu, stále to nestojí za to. Mistr si sám umyje hlavu těsně před zahájením procedury.
 • Strihání a barvení - po prodloužení provádí masér ředění, které porovnává přechod mezi prodlouženými vlasy a příbuznými a současně odřízne dělené konce. Pokud pravidelně barvíte vlasy a rozjasníte kořeny, postupujte 1-2 týdny před prodloužením.

Výběr pramenů

Výběr donorových pramenů se provádí pomocí dvou parametrů: počtu (průměrného počtu 120 až 200 pramenů) a jejich typu. Na druhém mluvení trochu víc:

 • Asijské - rovné a husté vlasy. Nejlevnější a nejčastější volba. Po chvíli ztrácejí hladkost a lesk, které jsou nejčastěji uměle dosažitelné pomocí silikonu.
 • Evropané - mají přirozenou lesk, měkkost a pružnost při pokládání. Řez je vyrovnaný, takže materiál může trvat 2-3 korekce.
 • Jihočeský ruský - z hlediska nákladů, mnohem vyšší než jejich předchůdci, neboť jsou na trhu poměrně vzácní. Mají širokou paletu odstínů od světlé blond až tmavé blond. S řádnou péčí udržujte 2-3 opravy.
 • Slavic - vlasy nejvyšší kvality s příslušnou cenou. Před vstupem na trh jsou pečlivě vybráni. Mají dokonale rovný řez, vlasové šachty jsou hladké, měkké a poslušné. Odolává 4 nebo více oprav.

Nosit čas

První korekce by měla být provedena po 2 - 4 měsících, v závislosti na délce přírodních vlasů. Pokud nejsou prameny opotřebeny, zbytky keratinových kapslí jsou od nich odříznuty a master provede opětovné balení. Pokud se dárcovské pramene výrazně liší od přirozených (stávají se více chlupatými, tvrdými a nezbednými), musíte je nahradit novými.

Postupná výuka

 1. Příprava Majster umývá hlavu klienta, aby umyl zbytky stylingových výrobků, prachu a kožního mazu, po němž vysychá vlasy vysoušečem vlasů a narovnává je křivkou.
 2. Pobočka oblasti rozšíření. Použitím kartáče na vlasy s tenkou rukojetí holič odděluje horní okcipitální část vlasů a fixuje je pomocí vlásenky tak, aby se během práce nestalo.
 3. Budování Mistr odděluje první vlákno od okraje růstu vlasů. Její tloušťka je velmi důležitá - čím tenčí je vlákno, tím menší bude keratinová kapsle, a proto je pohodlnější. Objem pramenů z přírodních vlasů by měl být poloviční než umělý. Pak položí omezovač na pramen, který zabraňuje opaření pokožky hlavy a přiloží pramen speciální žhavou žehličkou. Tento krok se opakuje, dokud nejsou všechny prameny upevněny na hlavě.
 4. Pokládání. Kadeřník vyhlazuje přechod z přírodních vlasů na prodloužení vlasů pomocí kartografického podání a stylu, který klient požaduje.

Cena v kabině

Množství je tvořeno v závislosti na typu rozšiřovaného materiálu, počtu pramenů, délce, kvalifikaci velitele a pověsti kosmetického salonu. Průměrná cena za nejčastější typ rozšíření (45 cm, ruské vlasy, kaskáda) začíná na 13 500 rublech.

Jak se dělá doma?

Italské nahromadění je jedním z nejkomplexnějších a nejsilnějších ve své specifičnosti, a proto se nedoporučuje provádět ho doma, a ještě více si to dělat pro sebe. Nicméně, pokud můžete získat pomoc odborníka nebo jste sám mistr kadeřnictví, tato příručka k akci vám pomůže navigovat.

Nástroje a nástroje

 • termostatické kleště pro upevnění kapslí;
 • keratin;
 • stavební prameny;
 • chrániče kůže;
 • zrcadla:
 • remuver.

Pokyny jsou stejné jako u stylového salonu. Vzhledem k tomu, že se zvyšuje pravděpodobnost, že se spálí se vzrůstajícími vlastnostmi - nezanedbávejte použití bezpečnostních kruhů.

Péče po italských rozšířeních vlasů

Základní pravidla pro péči o vlasy po nahromadění za tepla jsou následující:

 • Neohřívejte kapsle během balení - horký vzduch roztaví keratin a to povede k tvorbě nevypočitatelných spletitých kořenů.
 • Barva a odstín vlasů před vytvořením nebo po odstranění - protože peroxid vodíku může částečně zničit celistvost kapsle. Pokud je třeba vlasy barvit, když jsou kapsle již fixovány, pokuste se použít jemné barviva s obsahem čpavku nejvýše 6%.
 • Umyjte si vlasy šamponem bez síranů a silikonů - takže vaše vlasy budou vypadat přirozené a živé, bez vážení.
 • Aplikujte masku a balzámy pouze na délku, ustupující od kořenů 5-10 cm.

Analogy

K analogům italské metody lze přičíst následující typy hromadění:

Pokud se z jakéhokoli důvodu nejvíce hodí žádná z těch horkých technik, zkuste způsoby, jak prodloužit vlasy:

Italské rozšíření vlasů


Italské rozšíření vlasů jsou horké způsoby, jak zvýšit délku a objem vlasů s přírodními donorovými vlákny. Pro tento postup se používají keratinové kapsle a speciální zařízení, které pomáhají pevně připevnit roztažitelné vlasy na pokožku hlavy.

"Inna Shakirova Hair Studio" používá speciální technologii italských vlasových prodloužení, která umožňuje zachovat strukturu "původních" pramenů - Euro.So.Cap. Podstatou postupu této metody je použití neviditelných kapslí, které pevně připevňují přírodní chloupky s dárci v kořenech.


Mistři našeho salonu v práci používají:

 • Vysoce kvalitní přírodní slovanské vlasy kategorií Gold a Lux;
 • hypoalergenní keratinové kapsle;
 • profesionální vybavení.

V procesu italského rozšíření nejsou "vlasy" vlasy přetíženy, ani stočeny ani vystruženy. Než začnete vytvářet nový obrázek, odborníci v saloně vám pomohou vybrat donorové prameny tak, aby odpovídaly vašim vlasům, stejně jako jiný odstín, ideálně kombinovaný s přirozenou barvou vlasů.

Rozšíření se provádí na pramenech, jejichž délka je nejméně 8 cm, jinak by byly viditelné upevňovací body vlasů dárce. Pomocí technologie Euro.So.Cap se objem zvlnění zvýší až třikrát, jejich délka - až 80 cm.

Výhody italských rozšíření vlasů:

 • Rychlost (maximální doba procedury v Inna Shakirova Hair Studio je 1,5 hodiny);
 • žádné vedlejší účinky, nepohodlí při nošení vlasů;
 • přijatelné náklady;
 • snadná péče;
 • Neexistují žádná omezení přístupu do sauny, bazénu nebo vany;
 • neviditelnost kapslí (kvůli správnému výběru barvy a tvaru);
 • dlouhá ponožka rozšířených pramenů (vyžaduje se korekce 3-4 měsíce po skončení procedury).

Italské rozšíření vlasů se provádí v pěti etapách:

 1. Vyšetření vlasů a vlasové pokožky klienta;
 2. ošetření "přirozených" pramenů pomocí hlubokého čištění pro lepší přilnavost k vlasům dárce;
 3. budovat;
 4. styling (styling, řezání);
 5. Konzultace o péči o prodloužení vlasů.

Během prodloužení rozdělí hlavní "vlasy" vlasy na malé prameny a blíže ke kořenům fixuje vlasy dárce. Keratinová kapsle je upnutá kleštěmi, drží se po dobu 1-2 sekund, pak ručně nebo se zvláštním zařízením kapsle pevně připevňuje k "nativním" chlupům.

Teplota kleští v kontaktu s prameny se pohybuje mezi 150-180 ° C (pro srovnání při pokládce se železem nebo stylizátorem je teplota 200-220 ° C). Takový tepelný efekt nepříznivě neovlivňuje "přirozené" vlasy. Po fixaci donorových pramenů se účes ošetří speciální ochrannou vrstvou, která zvýší přirozený lesk kadeřnic.

Nabízíme vysoce kvalitní italské vlasové prodloužení za nejvýhodnější ceny v Moskvě. Náklady na službu zahrnují:

 • Cena donorových pramenů, jejich počet a délka;
 • léčba "nativních" vlasů, pokožku hlavy.

Pokud se podíváte na italské rozšíření vlasů v Inna Shakirova Hair Studio, najdete nový vzhled a získáte mnoho pozitivních emocí. Záruka pro průvodce je 3 měsíce, pro kategorii vlasů Lux a Gold - 1 rok.

Italské rozšíření vlasů

Navíc: trvalé barvení, chemie, stres, nezdravá strava, špatná ekologie vedou k problémům s vlasy. Ale chcete vypadat úžasně, chcete si dělat luxusní účesy každý den. Pak se rozšíření vlasů dostanou k záchraně.

Tento článek obsahuje zkušenosti s každodenní prací našich mistrů v prodloužení vlasů po dobu 10 let. Zvláštní pozornost si zaslouží italskou technologii rozšíření vlasů, která je v průběhu let správně považována za nejnebezpečnější, vlasy šetrné, spolehlivé a osvědčené. V našem studiu je řada pravidelných klientů, kteří chodí s prodlužováním vlasů již více než deset let!

Výhody italské metody rozšíření vlasů

1. Zvláštní péče o prodloužení vlasů se nevyžaduje: pravidelný šampon, balzám, vysoušeč vlasů, kadeřnictví a žehlení jsou povoleny. Často často hřebujete speciální masážní hřeben 3-4krát denně a v noci lehký chvost nebo oplet. Poté klidně noste vlasy před korekcí po dobu 3-4 měsíců.
2. Po vybudování kvalitních vlasů klidně navštívíte vanu, saunu, bazén, solárium. Koupat se na moře, opalovat.
3. Dobré rozšíření vlasů vám umožní provádět barvení, barvení, oranžovou barvu nebo zvýraznění.
4. Můžete splétat elegantní copánky, dělat vysoké ocasy, používat křišťály pro vlasy, stuhy a další dekorace položky.
5. Délka vlasů s italskými prodlouženími může dosáhnout 90 cm s obrovským nárůstem objemu. Je důležité sledovat rozdíly v rozložení hmotnosti prodloužení vlasů u příbuzných. To zcela závisí na dovednosti a úrovni pánů. Dobrý mistr ušetří každou z vašich vlasů, a to dokonce i nereálné - velké množství vlasů. Nahrajte pouze profesionálům!

6. Na žádost klienta se prodlužování vlasů neprovádí po celé hlavě, ale pouze v určitých oblastech. Na stranách, aby nakrájely krásné náměstí, nebo jen okcipital oblasti, zvýšit tloušťku vlasů vizuálně.
7. Spojení pramenů je velmi silné, a proto je vyloučeno riziko jejich pádu v procesu praní nebo poškrábání.
8. Prodloužené vlasy je možné nosit po dlouhou dobu, nastavení bude vyžadováno nejdříve po 3-4 měsících, s průměrným růstem vlasů a 5-6 měsíců s pomalým růstem vlasů.

Popis postupu pro rozšíření vlasů pomocí italské technologie

V italské metodě výstavby je používán keratin - látka, která je nedílnou součástí přírodních pramenů. Zvláštní keratinová kapsle, umístěná na spodku vlasového nástavce, slouží jako prostředek pro kombinaci přirozených a dárcovských vlasů. Přečtěte si více v článku o hotových italských technologických rozšířeních

Oddělte jejich prameny připevněné ve vzdálenosti 3-5 mm od kořenů. Velitel tohoto postupu používá speciální kleště. Ohřívají se na předem stanovenou teplotu 120 stupňů, aby se tobolka roztavila. Profesionálové používají keratin, aby odpovídali vlasům klienta. Výsledkem je, že roztavené keratinové kapsle budou na vlasu téměř neviditelné. Hlavní výhodou italské metody hromadění za tepla je krása a přirozený vzhled donorových pramenů.

Je třeba mít na paměti, že proces prodlužování vlasů, který využívá tuto technologii, je poměrně dlouhý - přibližně 3,5 hodiny. Podle většiny žen, které tento postup provedly, jsou však časové náklady zcela opodstatněné. Výsledek postupu předpokládá absolutně všechna očekávání. Od této chvíle bude možné nosit nový účes po mnoho měsíců a obdivovat svůj vlastní odraz v zrcadlech av očích okolních mužů.

Nutná péče o vlasy

Po rozšíření italských vlasů je třeba péče. Obecně platí, že péče o prodlužování vlasů není obtížné. Můžete například umýt vlasy běžným šamponem, ale neotočte hlavu dolů pod kohoutek. Tím zvýšíte zatížení vlasů a při mytí se budou roztrhat. Všechny druhy masky a balzámy musí být rovnoměrně rozloženy po celé délce, a to i na kapsli. Kvalitní keratinové kapsle neklouzávají z balzámu. Pouze na velmi zdravých, hladkých, nelakovaných chlupách je třeba aplikovat balzám opatrně. Dokonce i nejsilnější keratinová kapsle může z nich sklouznout, pokud do ní vstoupí balzám. Aby se zabránilo zamotání pramenů, nedoporučuje se usínat s mokrou hlavou. Také nedoporučujte, aby při stírání zkroucily vlasy - jsou zraněny. Při česání nezapomeňte použít speciální masážní kartáček určený pro prodlužování vlasů.

Kontraindikace pro postup prodlužování vlasů pomocí italské technologie

 • Přítomnost alergií na látky používané během postupu.
 • Nemoci cévního systému.
 • Silná ztráta vlasů způsobená trvalým zbarvením, změnou barvy nebo trvalým poškozením vlasů.
 • Během léčby hormony a chemoterapií.
 • S nadsenzivní pokožkou hlavy.
 • Při dermatitidě, seborrheu nebo jiných kožních chorobách.

Italské hromadění je dnes speciální technologií, která vám umožní vybudovat rovný pramen, vzrušující kudrlinky nebo legrační kudrlinky. Navíc můžete zvýšit několik požadovaných odstínů najednou nebo přidávat pár světelných dárců do vašeho vlasu - zbarvení růstu! Tato spolehlivá metoda rozšíření vlasů vám umožní vytvořit úplně libovolný obrázek. Můžete se seznámit s cenami rozšíření a zaregistrovat se slevou 5%.

Pro Více Informací O Suché Vlasy