logo

Výběr účesů online

Chcete si vybrat účes?

Zde si můžete vybrat účes online zdarma! Program má mnoho účesů pro všechny délky vlasů. Můžete také zvolit barvu vlasů a vyzkoušet různé make-up. Pokud máte rádi vybraný styl, program vám umožní uložit fotografii a vytisknout ji. To je velmi výhodné! Co potřebujete začít používat program pro výběr účesů?

 1. Nahrajte svou fotografii do online účesového nástroje kliknutím na oranžové tlačítko vpravo.
 2. Vyberte model účesu, který chcete vyzkoušet (žena nebo muž).
 3. Hotovo! Nyní si můžete vybrat účes online zdarma!

Zdarma! BEZ SMS! A nyní BEZ REGISTRACE V tomto programu najdete:

 • účes
 • barvu a délku vlasů
 • zvýraznění,
 • styling
 • make-up
 • doplňky (brýle, náušnice, šperky).

Program nevidím, co dělat?

1. Klikněte na ikonu, která se nachází vlevo vedle názvu webu v panelu s adresou. Může se jednat o ikonu i nebo ikonu zámku a slovo "Chráněno". Otevře se nabídka.

2. V nabídce, která se otevře vedle možnosti Flash, zaškrtněte možnost Vždy povolit na tomto webu.

3. Aktualizujte stránku.

4. Hotovo! Můžete použít program!

Výběr účesů zdarma online

Zdravé vlasy -> Výběr účesů zdarma online

Je to důležité! Neukládáme obrázky uživatele na serveru. Všechno zpracování obrazu probíhá v prohlížeči v počítači. Můžete službu bezpečně využít, nikdo kromě výsledku. Ukládání na serveru se provádí pouze s výstrahou při generování kódu pro fórum, webové stránky nebo blog.

Všichni z nás dříve nebo později potřebují služby stylisty, zejména kadeřníků. A internetová technologie, která nám pomůže! Výběr účesu z fotografie je nyní skutečností, kromě toho - velmi užitečná věc!

Každá moderní módní žena, která přemýšlela o změně jejího obrazu, se může snadno pokusit vybrat fotografii z fotografie zdarma a online - přímo doma. A kdo, pokud ne, se můžeme posuzovat ze strany? Služby profesionálních stylistů, bohužel poměrně drahé u aktuálních cenových značek, a kromě toho, ne vždy mistr schopný pochopit, co je pro vás vyžadováno.

Výběr účesů online - způsobem, který je již dlouho zaveden jako asistent při hledání nových nápadů a někdo tuto příležitost využívá jen pro zábavu. Internet se však často setkává buď s nedokončenými aplikacemi nebo s placenými funkcemi.

Máme službu "výběr účesů online" zdarma. Žádná investice, zbytečné peníze a čas: jen pár kliknutí myší a nemáte pochyb o tom, jaký účes si můžete vybrat pro večer, pracovat nebo jen pro každý den. Chcete-li spolupracovat se službou, nahrát fotografii v plném rozsahu, vyberte svůj oblíbený účes a klikněte na ni. Po vzhled účesu ve fotografii upravte velikost účesu, zvyšujte, snižujte, protahujte nebo zúžením obrázku posunutím kurzorů podél okrajů účesu. Po dokončení práce s aplikací můžete uložit fotografii.

Fotografie můžete připojit ke kontrole.

Vyberte si vlasy na fotografii

Převaděčský program

Přátelé! Nabízíme experiment s vaším vzhledem bez obav z negativního výsledku!
Online program pro výběr účesů "Macoveridea" vám umožňuje vybrat účes z načtené fotografie nebo jednoduše pomocí příkladu jednoho z modelů. Program je zcela zdarma a lze jej použít bez registrace - bezprostředně po stažení této stránky.
Pokyny pro jeho použití jsou velmi jednoduché a chápou, že to není těžké.

Uvádíme krok za krokem popis vašich činností.

Krok 1. Nahrajte fotografii

Do programu můžete nahrát libovolnou fotografii z počítače. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko "Vybrat soubor". V okně, které se otevře, vlevo se zobrazí seznam všech složek a zařízení v počítači. Po kliknutí na některý z nich se jeho obsah otevře v hlavní části okna.
Můžete si vybrat obrázek, který se vám líbí, dvěma způsoby:
1. Dvakrát klikněte na požadovanou fotografii.
2. Klikněte jednou na fotografii (zvýrazní se modře) a stiskněte tlačítko "Otevřít" níže.
Po těchto akcích se vaše fotografie objeví v pravé polovině okna programu (zpočátku se nachází fotografie oříznuté Natalie Portmanové).

Rada Chcete-li pracovat s programem, vyberte čistou a vysoce kvalitní fotografii, ve které budete fotografováni zepředu. Zvláštní pozornost věnujte vlasům: bez zákroků je třeba vlasy vytáhnout do "ocasu" nebo uzlu na zadní straně hlavy.
Pokud taková fotka neexistuje a nemůžete ji vytvořit, můžete zpracovat stávající obrázek ve Photoshopu.
Po nahrání fotografie do programu výběru účesu ji nelze dále měnit.
Také si povšimněte, že nahraná fotka není dynamická, přiblížení a přiblížení nebude fungovat - to vše předem.

Krok 2. Vyberte podlahu

Ve druhém řádku "Účes pro..." se vedle slova "ženy" nachází automatické zaškrtávací políčko. V případě potřeby přesuňte rámeček na slovo "muži".

Krok 3. Práce s filtry

Pro usnadnění a rychlost práce s programem se doporučuje použít navrhované filtry. Můžete vybrat více filtrů najednou. Nejdůležitější je zajistit, aby jste nezkontrolovali políčka současně s opačnými znaky (například dlouhý - krátký). Je třeba odstranit zaškrtávací políčko z jednoho z nich.
Zaškrtávací políčka se nastavují nebo odstraňují jediným kliknutím myši.

Krok 4. Práce s účesy

Z navržených účesových snímků vyberte model, který se vám líbí, a klikněte myší na obrázek. Potom by se účinek měl objevit nad horní částí fotografie.
Chcete-li jej kombinovat s oválnou tváří, můžete pomocí myši pohybovat, natáhnout, otáčet.

Krok 5. Uložení

Jakýkoliv výsledek, který vám vyhovuje, může být uložen.
Chcete-li to provést, po všech změnách ve fotografii musíte klepnout na tlačítko "Stáhnout výsledek". V okně, které se otevře, vyberte místo v počítači, kde bude obraz zkopírován, a klepněte na tlačítko Uložit.
Poté můžete pokračovat v práci v programu a pokusit se o jiný účes. Počet uložených fotografií je neomezený.

Program "Virtuální salon krásy"

Další program, který vám umožní experimentovat s vaším vzhledem, se nazývá "Virtuální salon krásy". Tento počítačový asistent vám pomůže vybrat nejen účes vhodný pro vaši tvář, ale také vám umožní změnit barvu vlasů, zvolit make-up, různé optiky a další příslušenství.

Práce v tomto programu je trochu obtížnější, ale po přečtení našich pokynů krok za krokem nebude potíže.

Krok 1. Práce s fotografiemi

Nejprve musíte nahrát fotku. V centrální části okna programu je záložka "Vybrat fotku". Obsahuje obrázky šesti typických ženských modelů, které jsou konfigurovány podle potřebných parametrů. Můžete kliknout na ten s typem tváře, který odpovídá vašemu.
Je-li to nutné, můžete zaškrtnout políčko vedle slova "samec" a vybrat jednu ze šesti mužských fotek, které se objevily.

Nicméně je nejlepší použít vlastní fotografii. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko "Nahrát fotografie z počítače", které se nachází na pravé straně okna programu. V novém okně, které se zobrazí, vyberte požadovanou složku a příslušnou fotografii. Můžete jej dvakrát kliknout nebo jednou kliknout na fotografii a pak kliknout na tlačítko "Otevřít".
Vaše fotka se objeví vlevo v okně programu a musí být nakonfigurována podle jednoduché a přehledné příručky umístěné vpravo.

Pomocí šipek v levém dolním rohu můžete upravit umístění obrázku.
Nastavte modré ukazatele, které se zobrazují ve středu ikon na fotografii.
Na stejné stránce nastavte barvu fotografie posunutím posuvníků v nabídce "jas", "kontrast", "odstín", "sytost". Pokud se vám výsledky nelíbí, můžete kliknout na tlačítko "Reset" a začít znovu.
Po dokončení všech nastavení na této stránce klikněte na tlačítko Další.

Označte rohy očí zelenými šipkami.
Upravte umístění žáků.
Zamkněte rohy rtů modrými šipkami.
Klikněte na tlačítko Další.
Upravte obrysy očí přesunutím očních zdvihů přidržením a přesouváním červených bodů na ni.
Klikněte na tlačítko Další.
Podobně upravte obrys rtů. Chcete-li to provést, ovládat nejen červené tečky, ale i bílé.
Nastavení je dokončeno. Klikněte na tlačítko Další.
Každá stránka má také tlačítko "Zpět", které umožňuje provádět opravu. Tyto nastavení můžete kdykoli později vrátit. Chcete-li to provést, klikněte v sekci "Nástroje" (v pravém dolním rohu) na tlačítko Upravit fotografie. K dispozici je také tlačítko "Změnit fotografii".

Krok 2. Výběr účesů

Nyní se ocitnete přímo ve virtuálním kosmetickém salonu. Seznam všech karet je uveden v horním řádku. Aktivní je zvýrazněna modře. První záložka, která se automaticky otevře, je "Účesy".
1. Vyberte typ účesu: muž nebo žena.
2. Určete typ účesu: dlouhý, krátký atd.
Vezměte prosím na vědomí, že každá karta má několik stránek.
3. Po kliknutí na účes, který se vám líbí, se zobrazí na horní části fotografie.
Vlasy lze nastavit pomocí tlačítek "měřítko", "šířka", "výška". Jsou vpravo. K otáčení a přesunutí se nacházejí tlačítka. Vlasy můžete pohybovat myší.
Experimentujte s barvou vlasů. Možná paleta je vlevo dole. Je poměrně rozsáhlé, abyste je mohli vidět, pomocí posuvníku.
Můžete zvolit typ barvení s barvením.

Krok 3. Makeup
Na kartě Makeup jste vyzváni k výběru typu a barvy:

Při experimentování s make-upem se doporučuje používat nástrojovou sadu vpravo.
Všimněte si, že poslední změna bude zrušena. Vše můžete smazat najednou a začít od začátku.
V pravém horním rohu fotografie je umístěno tlačítko s obrazem oka. Stisknete-li tlačítko, zobrazí se seznam všech aplikovaných změn. Odstranením zaškrtávacího políčka před jedním z nich můžete zrušit.

Krok 4. Další možnosti

Program také může vyzvednout:

 • rám brýlí;
 • barva čočky;
 • příslušenství;
 • klobouky;
 • tvar vousů a knírek.

Práce na těchto kartách je podobná.

Krok 5. Uložení

Výsledek, který se vám líbí, můžete uložit do počítače nebo jej vytisknout. Příslušná tlačítka jsou v nabídce panelu nástrojů (vpravo dole).

Tipy pro účesy

Při výběru účesu online není možné vzít v úvahu jeden z klíčových faktorů - kvalitu vlasů. Z jejich tloušťky, struktury a fyziologických vlastností závisí na tom, jaký účes vás nejvíce ukradne.
Kromě toho s virtuálním výběrem nebudete mít trojrozměrný obrázek a ve skutečnosti musíte vybrat účes v závislosti na typu tváře.

Připomeň si některá klasická pravidla:

1. Pro oválnou tvář je vhodný téměř jakýkoli účes různých délek, s nádivkami nebo bez nich.

2. Pokud máte kulatý obličej, vyberte jednu z následujících možností:

 • krátký vrstvený účes;
 • krátký bob;
 • účes s objemem nahoře;
 • účes se šikmými třeskymi;
 • dlouhá péče bez nárazů;
 • vysoký ocas koně.

3. S kudrnatými vlasy by měly být krátké účesy opuštěny. Nepoužívejte také silné tlusté rany nebo účesy s hroty v blízkosti tváří a lícních kostí.

4. Při tvaru čtvercového obličeje byste se měli vyvarovat přímého rozdělení, snažte se neotevřít čelo. Přijměte asymetrické účesy, noste šikmé rány. Pokud máte rovné vlasy, je lepší se kroutit.

5. Trojúhelníkový nebo kosočtverečný tvar obličeje lze korigovat vytvořením podlouhlých čtvercových nebo podobných účesů. Dobrou volbou jsou šikmé rány, kudrlinky, vlny. Přísně krátké rany, krátké chlapecké účesy, česané vlasy.

Na závěr

Při výběru účesu se snažte zdůraznit nejvýhodnější funkce tváře. A nezapomeňte, že jakákoliv vada může být opravena se zručným make-up a styling vlasů. Proto se nebojte experimentovat a brzy budete moci zapůsobit na každého, koho znáte, svým nezapomenutelným jasným obrazem.

Účes programu online

Nabízíme všem našim návštěvníkům bezplatný výběr účesů online. Můžete si vybrat jakýkoliv účes bez registrace nahraním fotografie. Pokyny pro použití jsou na stránce níže, ačkoli není tento program obtížný.

Ve skutečnosti to není jen program pro výběr účesů, je to celé on-line studio, kde si můžete nejen vybrat účes pro různé délky vlasů, ale také make-up, doplňky, brýle a dokonce i vousy (samozřejmě to platí pro muže).

Chcete-li začít zdarma účes online, stačí nahrát fotografii a začít experimentovat. Můžete si vybrat délku vlasů, změnit barvy, zvolit typ barvy, měřítko (zvýšit nebo snížit) šířku a výšku vybraného účesu a po výběru perfektní možnosti můžete stahovat fotografie.

Výběr účesů online pro fotky

Níže na fotografii jsme ukázali, jak správně používat program pro výběr účesů online.

Účes programu online

Vše, co od vás vyžaduje, je vybrat si fotografii, s níž budete experimentovat.

Účes programu online

Dále vyberte účes muže nebo ženy, stejně jako délku vlasů.

Účes programu online

Poté spusťte experimenty s širokou škálou účesů a barev prezentovaných v tomto programu.

Jak vybrat účes z fotografie

Datum vydání: 19. prosince 2016.

Je běžné, aby si člověk změnil svůj vzhled a je zajímavé pro každého, jak vypadá v různých šatech nebo s úplně novým účesem. Někteří pečlivě vybírají střihače vlasů a experimentují na svém vzhledu sami, jiní chodí k módnímu stylistovi. Rozhodování o výletu do kadeřnice však není snadné rozhodnutí, protože očekávání se často neshoduje s realitou a to, co vyhovuje, může změnit druhou, nikoli k lepšímu.

Naštěstí je dnes možné provést výběr fotografií na fotografii zdarma. Chcete-li to provést, stačí vybrat vhodný obrázek a načíst jej do speciálního programu, díky němuž můžete vidět, jak vypadáte s jinou barvou vlasů nebo účesem. Zvažte princip fungování těchto aplikací.

Programy ke stažení

Mezi nejoblíbenější stažené aplikace pro výběr srážek patří následující:

 • 3000 účesů. Tento program pro zkoumání účesů obsahuje rozsáhlou databázi širokého spektra obrazů. Kromě toho může "opravit" tvar obočí a rtů. Můžete také vidět, jak se na vás dívá určité příslušenství. Chcete-li začít, musíte aplikaci stáhnout a nahrát ji.
 • Portugalský program pro účesy pro fotografie jKiwi. Také vám umožní vybrat nejen účesy žen a mužů, ale také make-up. Výsledné obrázky si můžete vytisknout a vzít si s sebou při příští návštěvě kadeřníka. Přestože software není přeložen do ruštiny, rozhraní programu je pochopitelné na intuitivní úrovni.
 • Hair Pro. Program pro výběr účesů pro fotografie má další funkce, díky nimž můžete nejen vidět základní účesy, ale také vytvořit si vlastní. Hair Pro určuje tvar obličeje a nabízí nejvhodnější účes pro váš typ. Pouze 56 obrázků vám bude k dispozici zdarma, abyste mohli pokračovat v používání programu, abyste si koupili licenci.
 • Salon Styler Pro. Další program pro výběr účesu, který používá i odborníci v oboru krásy. Hlavní výhodou tohoto softwaru je, že základ vlasových účesů je neustále aktualizován, takže vám nebudou nabízeny žádné "antediluvian" účesy, ale moderní nápady od nejslavnějších stylistů. Salon Styler Pro vám umožňuje podívat se nejen na přední stranu, ale i na vzhled, stejně jako ze strany. Funkce autoselekce nebude od vás vyžadovat žádnou manipulaci, protože pokud nastavíte interval na 3 sekundy, budete mít možnost sledovat prezentaci s různými účesy. Volné využití této aplikace je však také omezené.
 • Maggi. Tento program je také považován za profesionální a umožňuje vám zcela změnit svůj obraz, včetně čoček, příslušenství a dalších detailů.

Nicméně, ne každý bude chtít stáhnout aplikace a platit za licenci, takže budeme zvažovat služby, které vám umožní vybrat účesy z fotografií online.

Online programy

Chcete-li vyzvednout účes online, nemusíte mít žádné speciální dovednosti. Stačí jít na stránky, nahrát fotku a užít si způsob výběru účesu.

Nejoblíbenější bezplatnou službu, kterou si ženy vybraly, je Makeoveridea. Výběr vlasů online na portálu je velmi jednoduchý.

 • Vyberte si kvalitní fotografii, na které jsou vaše vlasy odstraněny z vašeho obličeje, nebo použijte jeden z obrázků nabízených programem.
 • Upravte měřítko obrazu.
 • Klikněte na tlačítko Upravit fotografii a vložte tečky tak, aby tah následoval obrys vašich očí a rtů.
 • Přejděte na kartu "Účesy". Zvolte délku a barvu "nového" účesu (můžete také zvolit zvýraznění a tón pro jednotlivé prameny).
 • Vyberte typ účesu.
 • Přidat příslušenství.
 • Hotovo!
 • Chcete-li stáhnout nebo vytisknout výsledek, klikněte na příslušná tlačítka.

Takový výběr účesů online pro fotky vám umožňuje vyhnout se neočekávaným "překvapením" po aktualizaci obrázku a nevyžaduje žádné finanční investice od vás. Kromě toho můžete nahrát obrázek přímo ze sociálních sítí.

Další služba, která vám umožňuje vybrat si účes z fotografie zdarma, naleznete na tomto odkazu. Funkčnost programu je téměř stejná. Můžete zvolit fotografii z počítače nebo vytvořit novou fotografii pomocí webové kamery. Poté stačí povolit automatický výběr nebo zvolit tvar a barvu účesu z navrhovaných 1500 modelů. Po výběru nejzajímavějšího účesu uložte obrázek nebo ji sdílejte s přáteli v sociálních sítích.

Je však třeba mít na paměti, že v těchto programech účesy samozřejmě vypadají velmi impozantně, ovšem v životě je velmi zřídka možné zachovat původní tvar účesu po celý den. Takže nezapomeňte použít doporučení a rady stylistů.

Pokud se rozhodnete zkusit účes na fotografii na fotografii, pak dokonce i pro takový výběr musíte znát jemnost tvaru obličeje.

Stylové tipy pro oválnou tvář

Majitelé oválných tvarů jsou vhodné téměř pro všechny styling a účesy různých délek. Vyberte si ten, který se vám líbí, zůstává volba správných slunečních brýlí a je připraveno elegantní obraz.

Při výběru účesu zvažte několik tipů:

 • Vyhýbejte se vysokým koňským ocasům nebo příliš těsným strapům.
 • Nesnažte se nosit rovné volné vlasy.
 • Při výběru tónu upřednostněte asymetrické modely, abyste zkrátili tvář. Chcete-li vizuálně prodloužit ovál, je lepší roztrhané prameny.
 • Udržujte své vlasy blíže k lícním kosatům, abyste maskovali příliš široký ovál.

Hair styling pro kruhový obličej

Chuťoví představitelé silného a slabšího pohlaví jsou obtížnější si vybrat účes. Můžete však zúžit tvář pomocí volumetrického stylingu. Tam jsou také následující nuance:

 • Pokud chcete prodloužit obličej, je lepší upřednostňovat dlouhé kudrlinky a šikmé rány.
 • Aby účes zůstal delší a objemnější, vlasy u koruny by měly být mírně kratší. Je lepší provést tzv. Vícevrstvé účesy.
 • Snažte se rozdělit rovnou.
 • Úzký obličej může být stylizovaný účinkem mokrých vlasů.

Pro kruhový obličej jsou nejvhodnější účesy: prodloužené "Caret" a "Bob". Je lepší, aby muži nechali protáhlé prameny po stranách.

Tipy pro úpravu vlasů pro trojúhelníkový obličej

Pokud jste si vyzkoušeli online výběr vlasů na fotografii zdarma, pravděpodobně jste si všimli, že příliš úzká brada zachycuje oko. Chcete-li tuto chybu skrýt, doporučuje se používat kosatku v kaskádě a "Lesanka". Také vhodné podlouhlé "Caret". Dále věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

 • Účes by neměl být na úrovni ramen (delší nebo kratší).
 • Pokud uděláte kaskádu, musíte začít pod bradou.
 • Krátké třesy nejsou vhodné pro trojúhelníkový obličej, vlasy by měly jít dolů k obočím.
 • Objemné účesy s hromadou vizuálně dělají obličej trochu širší.
 • Při kroucení vlasů je třeba zkroucit kudrlinky uvnitř.

Jak stylovat vlasy na čtvercový obličej

Chcete-li zmírnit ostré čáry obličeje, make-up umělci doporučují volit svěží styl s obrovskými kudrlinami. Za zmínku stojí také to, že:

 • "Hladké rohy" pomáhají vícevrstvým účesům.
 • Chcete-li skrýt vyčnívající lícní kosti, zvolte kaskádovité účesy (lépe zpracujte špičky nůžkami pro ztenčení).
 • Chcete-li tvář vypadat ženičtěji, preferujte účes "Kare" s roztrhanými třesky.
 • Nechte délku třesku.

Stejná doporučení platí také pro zástupce silnějších sexu, kteří se zajímají, jak si vybrat člověka s čtvercovým obličejem.

Stylové funkce pro obdélníkový obličej

Pokud je tvar obličeje obdélníkový, pak se po vyzkoušení účesu online věnujte pozornost následujícím tipům:

 • Chcete-li skrýt trochu příliš dlouhou tvář, noste šikmé asymetrické okraje.
 • Vlasy kolem brady se doporučují k tomu, aby se uvnitř otáčely.
 • Pokuste se vybrat volumetrické účesy.
 • Nestřihujte příliš krátké vlasy, jinak se ovál tváře bude zdát ještě ostřejší.
 • Proveďte boční dělení.
 • Nechte špičky vlasů roztrhané silným filigránem.

Také pro čtvercový obličej aplikujte účes "Caret", "Bob" a "Cascade".

Na závěr

Pokus o účesy online je velmi zajímavý proces, při kterém si můžete vybrat nový styl nebo se smát s přáteli. Neměli byste však tyto služby plně spoléhat, protože vše závisí na struktuře a dalších vlastnostech vašich vlasů. Například majitelé jemných vlasů by neměli dělat účes "Kare", a ti, kteří mají "hustou hřívu" nebude fungovat "Bob". Proto je lepší konzultovat stylistu.

Výběr účesů a účesů pro fotografie

Redaktoři magazínu HAIR'S HOW vám představí online službu pro výběr účesů, účesů, make-upu a příslušenství pro fotografii. Naše služby vám pomohou snadno, zdarma a bez registrace, vybrat účes nebo účes, make-up a příslušenství, vhodný obrázek. Náš účes, účesy a program pro výběr snímků obsahuje více než 1 500 účesů pro muže a ženy, stejně jako celebrity účesy, make-up, klobouky, brýle a kontaktní čočky, šperky, kníry a vousy, které můžete vyzkoušet na své fotografii přímo na webu. V případě, že nemáte fotografii, můžete vyzkoušet jeden z modelů naší vestavěné galerie a zjistit, jaký účes nebo účes vám vyhovuje.

Jak vypadat perfektně každý den bez změny účesu!

Nový obraz - každý den. Vytváření domu styling.

Nejlepší svatební účes s příslušenstvím

Svatební vlasy si nemůžeme představit bez příslušenství. Živé nebo umělé květiny tkané do copánků, čelenky, věnce a neobvyklé vlasy dodávají obraz ženskosti a bohatých barev. Správně vybrané barvy, tvaru a velikosti budou uspořádání květin nebo květin v dokonalé harmonii se stylem oděvu a stínem vlasů.

Stylové účesy pro dámy elegantního věku.

Pravá žena je vždy žena! Chcete-li vypadat elegantně v jakémkoli věku, potřebujete trochu: dobrý základní účes a - záblesk v očích. To je to, co nejlépe stylisté světa doporučují dámám elegantního věku v této sezoně.

Výběr účesů online

Pozor! Vaše fotky nebudeme uchovávat! Všechno se děje za běhu ve vašem prohlížeči. Výsledek bude k dispozici výhradně vám, nikdo nevidí, jak jste fotku zpracovali.

Všichni se někdy musí zabývat kadeřníky nebo dokonce stylisty. Ale někdy chcete experimentovat, a tak to nikdo neviděl)) Výběr účesu z fotografií online - to je to, co vám pomůže!

Díky naší službě může každá dívka, žena nebo dokonce i muž vyzkoušet výběr vlasů na fotografii zdarma a online přímo doma, aniž by se dostal z teplé deky. Kdo může nejlépe ocenit náš účes? Ano, jen my sami. Koneckonců, především to děláme pro sebe, chceme vypadat impozantně a krásně, cítit se přitažlivě. Kozmetické salony vás vytáhnou spoustu peněz, než si uvědomíte, co opravdu chcete. Naše služba Výběr účesů online vám pomůže najít zcela zdarma a bez registrace, sms a dalších podvodných kroků.

Zahájení volného výběru účesů online je snadné. Chcete-li to provést, vyberte příslušnou fotografii, je žádoucí, aby se jednalo o velkou měřítku a pouze o obličej (takže budete jasněji pochopit, jak vypadá vše). Nahrát fotku. Objeví se v naší žádosti. Pak vyberte jednu ze stovek účesů a klikněte na ni. Objeví se na obrazovce na povrchu vaší fotografie. Můžete změnit velikost, úhel a umístění vlasů podle libosti, pokud nejste spokojeni s jejím vzhledem. Pokud zjistíte, co potřebujete, stačí kliknout na tlačítko Stáhnout výsledek a vaše fotografie budou uloženy do vašeho počítače. A nebude nic lepšího, než vytisknout a ukázat to vašemu kadeřníkovi - bude to okamžitě jasné, co přesně chcete! Zdarma online účesy jsou vaše nejlepší pomocníci!

Komentáře

Děkuji! Legrační Měl jsem potěšení, zasmál se

Nejlepší mobilní programy a aplikace pro výběr mužských i ženských účesů

Máte problémy s výběrem účesů? Nebo chcete v roce 2019 vyzkoušet nový, módní účes, ale nejste si jisti, zda vám to bude vyhovovat? Možná plánujete radikálně změnit obrázek, ale nevíte, co si vyberete? Díky moderní mobilní technologii můžete dostatečně experimentovat bez poškození vlasů. Pokud hledáte nový obrázek a chcete zkusit několik účesů bez následků na vlasy, pak tento program a mobilní aplikace pro výběr účesů vám pomohou snadno. Připravili jsme 10 nejlepších aplikací, díky nimž je snadné zvolit účes, délku, barvu vlasů a styl stylů. Vše, co potřebujete, je stáhnout některou z těchto aplikací pro Android nebo iOS a nahradit svou fotku obrázky různých účesů. Takže pochopíte, jaký účes máte, a také můžete vytisknout svůj oblíbený obrázek, aby se v salonu objevil u svého pána nebo si ho nechal v telefonu. Takže bez dalšího, navrhujeme, abyste v roce 2019 přistupovali k podrobnému posouzení nejlepších aplikací pro výběr účesů mužů a žen.

Nejlepší aplikace pro výběr účesů mužských a ženských

# 1. Aplikace pro tváře (Android) - ★ 4.4

Aplikace Aplikace pro tváře pro Android je nyní jedním z nejlepších, kromě toho ještě před instalací můžete zkusit experimentovat s profilem ve Facebooku na oficiálním webu faceapp.com. Tato aplikace má možnost měnit několik parametrů:

 • označte barvu vlasů
 • "Vyzkoušejte" brýle
 • stárnout nebo omladit
 • vytvořit si obraz hollywoodské hvězdy,
 • narovnejte nebo zkroutí vlasy
 • mnohem víc.

Aplikace Face nabízí sadu funkcí pro bezplatnou i placenou verzi (mnohem více funkcí). A dokonce i s omezenými filtry volné verze může být této aplikaci udělena zasloužená TOP, neboť jakýkoliv obraz je přirozený, ne umělý a kreslený, stejně jako v mnoha jiných aplikacích.

Stojí za zmínku, že v sekci Filtry je funkce omezená, ale v sekci Stylist můžete zdarma vyzkoušet téměř všechny prémiové filtry.

Pro jasnost nabízíme jedinečnou fotografii.

ORIGINAL s třeskymi s úsměvem změnit barvu vlasů stárnutí brýlí omlazení se změní v hvězdu Hollywood

koláž různých obrazů

Mimochodem, tato nabídka vás okamžitě zve ke sdílení nového obrázku na Facebooku a zeptáte se svých přátel, jaký obrázek se jim líbí víc. To je obzvláště výhodné, když chcete změnit obrázek, ale je těžké vybrat.

# 2. Insta účesový salon (iPhone) ★ 3.6 aplikace

Insta HairStyleSalon je jedním z nejlepších bezplatných iPhone a iPad aplikací společnosti Shenzhen Bigger LLC. Chcete-li zjistit, jaký druh účesu se děje na tvaru obličeje, vyberte neobvyklou jasnou barvu vlasů nebo se jen snažte hledat nová stylová řešení, pak je tento program vytvořen speciálně pro vás. S touto aplikací můžete digitálně barvit vlasy v barvě, o které jste vždycky snili, stejně jako vybrat nový módní účes. Stačí si vzít sebe sama nebo nahrát svou fotografii z telefonu a vyzkoušet více než 150 různých účesů. Jazyk rozhraní je angličtina, ale práce s aplikací je velmi jednoduchá. Chcete-li například změnit barvu vlasů, stačí kliknout na odstín, který se vám líbí, stačí zvolit účes s jediným kliknutím. K dispozici je široká škála realistických a tvůrčích účesů všech barev duhy. Kromě toho se můžete naučit spoustu různých informací o účesu a získat tipy, jak si vybrat, například, který účes má oválný, kulatý nebo trojúhelníkový tvar obličeje. Výsledky lze uložit do formátu obrazu, lze je snadno odeslat příbuzným, přátelům nebo kadeřníkům.

# 3. Aplikace pro úpravu vlasů (Android) ★ 3.2

Aplikace Hair Style Changer je jednou z nejoblíbenějších účesových aplikací pro Android a má velkou sbírku účesů a účesů pro ženy i muže. Díky tomu můžete zjistit, jak budete vypadat s různými účesy, barvami vlasů a make-upem, stejně jako vyzkoušet účesy a styl slavných světových hvězd. Aplikace vám pomůže najít nejlepší účes a barvu vlasů, která je ideálně vhodná právě pro váš typ člověka. Nyní můžete nepochybně jít do kadeřníka a udělat svůj oblíbený účes - protože jste viděli, jak se na vás dívá. Nahrajte svou fotku z telefonu nebo sejměte a vyzkoušejte různé obrázky. I přes anglické rozhraní, pochopit software nebude mít žádné potíže. V aplikaci jsou dvě části - účesy pro holky a účesy pro kluky. Každá sekce se skládá z balíčků různých účesů.

Aplikace pro úpravu vlasů

UPD. Po osobním testování je názor na tuto žádost nejednoznačný: na jedné straně je to trochu zastaralé, účesy vypadají příliš malované a je obtížné jasně definovat rámec. Na druhou stranu, výběr účesů a účesů je opravdu velký, takže pokud chcete vědět, zda vám bude vhodný obrázek, nebo ne, je to právě ta věc.

# 4. Woman Hairstyles 2018 (Android) ★ 3.7 aplikace

To je další úžasné app Žena účesy v roce 2018 pro výběr účesy a simulace vyvinuté PEGI 3, což umožňuje prakticky vyzkoušet různé účesy. Můžete trénovat a uvidíme, jak to bude vypadat s kaskádou Jennifer Aniston, kadeře Selena Gomez a Rihanny barvu vlasů, zkuste kudrnaté, rovné, krátké, dlouhé, volné a pletenec vlasů, stejně jako svatební a společenské účesy. Můžete také vyzkoušet více než 20 reálných barev vlasů, abyste našli ten odstín, který vám vyhovuje perfektně. Chcete-li dokončit snímek, můžete si vyzvednout více než 100 příslušenství, jako jsou sluneční brýle, různé šperky, klobouky a další.

Jako další důležité funkce je třeba vzít na vědomí automatickou aktualizaci účesů, stejně jako porovnání fotografií před a po výběru. Po dokončení konverze můžete výsledky sdílet se svými přáteli na Facebooku nebo uložit do telefonu.

Jazyk rozhraní je angličtina, ale všechny možnosti jsou intuitivní. Můžete si vybrat účesy v jakémkoli stylu - moderní, klasické, romantiky, kouzlo a mnoho dalšího.

# 5. Dodatek Studio pro barevné vlasy ModiFace (Apple, Android) ★ 3.3

Snímáš účes jako slavná hvězda? Snadné! Aplikace ModiFace Hair Color Studio (Apple, Android) je nejpopulárnější aplikace pro digitální zobrazování, která umožňuje vyzkoušet různé obrázky.

Zkuste novou barvu vlasů za pouhých pár sekund pomocí aplikace Color Color! Vše, co musíte udělat, je vytvořit vlastní fotografii, použít automatickou detekci vlasů, abyste si zaznamenali vlasy a poté aplikovali různé barvy vlasů, abyste zjistili, který odstín je pro vás ten správný.

# 6. Aplikace Mary Kay® ★ 3,2 Virtuální make-up

Nejnovější mobilní aplikace Virtuálního člověka (Mobile Virtual Makeover) Virtual Kay® vyvinutá společností Mary Kay a upravená pro mnoho zemí včetně Ukrajiny. S ním můžete vyzkoušet nekonečné množství kombinací make-upu a účesů. Stačí jen nahrát svou fotografii nebo zvolit tvář modelu z aplikace a začít vybírat šablony, aplikovat make-up na obličej, oči, rty. Pro výběr účesů jsou k dispozici možnosti jako délka, barva vlasů, zvýraznění a zbarvení, stejně jako výběr vlasových doplňků, řada vláken a šperků.

Aplikace je také k dispozici informace o nejnovějších trendech v účesu a make-upu, tipy krásy a lekce stylů. Kromě toho vyvíjely módní ready-made obrázky, které si můžete vyzkoušet pro sebe, včetně pro zvláštní příležitosti, jako je svatba. Je pozoruhodné, že si můžete vytvořit nákupní seznam vkusných výrobků, abyste se k nim později vrátili, nebo koupit celou kosmetiku z obrazu, který se vám líbí, a to objednatem online. Stejně jako v mnoha dalších aplikacích je možné uložit konečný obrázek do paměti telefonu nebo ho sdílet s přáteli ve všech sociálních sítích nebo poslat na e-mail. Můžete se také cítit jako hvězda tím, že použijete editační efekty a uložíte hotovou fotku na obálku módního časopisu nebo plakátu.

Mary Kay® mobilní virtuální člověka

# 7. Tváře vlasy Changer pro muže a ženy ★ 3,4 aplikace

Díky aplikaci "Chladič obličeje pro muže a ženy" můžete vidět sami jiný účes a barvu vlasů, což vás bezpochyby povzbudí k novým změnám ve vzhledu. Jedná se o jednu z nejlepších aplikací pro vývojáře AppIntex pro výběr účesů a účesů pro muže a ženy.

Chladič obličeje pro muže a ženy

Pro muže je také rozsáhlý katalog knírek a vousů různých tvarů, barev a stylů, které lze snadno procházet prolistováním na obrazovce. Tento program pracuje na stejném principu jako ostatní: je nutné nahrát fotografii, nejlépe portrét celé tváře na bílém pozadí, a zvolit účesy a odstíny vlasů z navrhovaných klišé. Po nahrání fotografie určíte pohlaví uživatele, délku účesu, zvolíte barvu vlasů a nastavíte další parametry.

Tato aplikace nemá široké spektrum funkcí, ale není přetížena nepotřebnými možnostmi. Mimo jiné je možné upravovat fotografie, oříznout rámeček a rozbalit. Po dokončení vytváření obrázku může být fotografie uložena v galerii telefonů nebo odeslána na Facebook nebo jiné sociální sítě.

8. Vlasy Changer Foto Booth app - Men účes Foto účinek ★ 3.4

Nemůžeme ignorovat jeden z nejlepších aplikací pro iPhone na výběr výhradně mužských účesů Changer Photo Booth - muži Hair Style Photo Effect, protože moderní lidé sledovat trend a chtějí vypadat stylově ne méně než ženy.

Tento software má lehké rozhraní v angličtině a je velmi snadné jej používat, protože všechny potřebné možnosti jsou označeny ikonami, což usnadňuje porozumění a umožňuje vám vybrat si účes během několika sekund. Stačí nahrát fotku z galerie nebo si vzít sebejistotu a zvolit si svůj oblíbený účes a knír z mnoha nabízených možností. Mimo jiné je zde funkce pro úpravu fotografií a takové efekty jako jas, kontrast, sytost, stíny, zvýraznění, zaostření a další. Můžete také vyzvednout zajímavé doplňky, jako jsou trubice, sluneční brýle a baseballová čepice. Jakmile dokončíte úpravu fotografie, můžete ji uložit do paměti telefonu, vytisknout ji nebo ji poslat svým přátelům v sociální síti.

# 9. Účes zrcadlo ★ 3.1 app

Tato aplikace bude váš mobilní telefon v zrcadle a umožní vám vyzkoušet různé účesy v reálném čase. Vše, co potřebujete, je prostě podívat se na obrazovku telefonu nebo tabletu a vaše vlasy vyskočí a tvarují váš nový vzhled. Můžete si vybrat z více než 100 ženských účesů v pěti kategoriích: dlouhé, střední a krátké vlasy, sváteční účesy a bláznivý styl. Můžete si vyzkoušet kreativní účesy, které nenajdete nikde jinde, například vlasy s třpytem, ​​květinami, motýlky a mnoha dalšími zajímavými obrázky. Můžete také vyzkoušet národní účesy z různých zemí světa. Aplikace má anglické rozhraní, které je snadno pochopitelné. Můžete vyzkoušet účesy v pořadí přepnutím tlačítka "Další - předchozí" nebo výběrem obnoveného účesu ze seznamu.

Vyberte si oblíbenou barvu vlasů, upravte polohu vlasů na hlavě prsty a nastavte požadované jas / kontrast. Stiskněte tlačítko uzamčení "Uzamknout" pro fixaci vlasů na obrazovce, poté můžete nastavit polohu hlavy, aby se vlasy "posadily" a vypadaly přirozeně. Aplikace, stejně jako jiné podobné, má připojení k Internetu a sociálním sítím.


10. Aplikace pro účesy ★ 4.0

Hairstyle Makeover je další skvělá aplikace pro iOS pro výběr účesů mužských a ženských, jeden z nejvhodnějších v App Store. Snadno použitelné rozhraní nabízí velké množství módních účesů a účesů, díky nimž můžete snadno vybrat nový obrázek a provádět odvážné experimenty ve stylu. Aplikace používala pouze profesionální účesy a účesy, takže vypadají velmi realisticky. Základní možnosti jsou nabízeny zdarma: pánské a dámské účesy pro krátké a dlouhé vlasy, knírek, vousy a jako příležitost doplňující zábavné tvůrčí paruky.

Účes Zrcadlení aplikace

Chcete-li mít přístup k více než 600 stylovým účesům od hvězd, modelů a skutečných lidí, stáhněte je prostřednictvím nákupů v aplikacích. Použijte k úpravě své fotografie nebo k dokončení obrázku modelu. Aplikace má další editační nástroje, například můžete snížit vlasy, změnit řádek rozdělení a stín vlasů, upravit šířku / výšku vlasů tak, aby se dokonale přizpůsobil tvaru tváře a vypadá přirozeně. Můžete si uložit výsledné stylové obrázky nebo je sdílet s přáteli v sociálních sítích.

Programy výběru účesů samozřejmě nenahradí konzultace stylisty, ale rozhodně usnadní výběr nového strihu a pomůže vám zjistit, zda vám vyhovuje určitý účes nebo barva vlasů. Chcete-li rozhodnout, která aplikace je nejlepší a nejpohodlnější, je třeba je vyzkoušet všechny.

Virtuální stylista - vyzvedněte vlasy online

"Řekni mi světlo zrcadlo, řekni pravdu..." Nicméně, zrcadlové tipy, jako znalosti krásy, už nejsou relevantní. Moderní ženy módy poslouchají více autoritativních poradců - počítačové programy, které umožňují výběr vlasů dvěma kliknutími. Díky nim můžete prakticky provádět odvážné experimenty s vzhledem, opravdu se měnit, aniž byste se změnili!

V jaké situaci může potřebovat výběr účesů

I v životě konzervativců existují chvíle, kdy nechcete zkusit pouze nový obrázek, ale musíte ho vytvořit. Důvodem může být:

 • slavnostní akce - promoce, svatba, výročí, účast na soutěžích;
 • zásadní změny v životě - manželství nebo rozvod, nová práce nebo propagace;
 • odebrat fotku na dokumentech;
 • jiné individuální případy, kdy životní okolnosti nutí změnit svůj účes nebo získat drahou paruku, což je důležité koupit, aby nedošlo k nesprávné volbě.

Nezapomeňte, že výběr účesů spojených s věkem související změny ve vzhledu. Roztomilé kudrlinky, které jste nosili před 20 lety, dnes ztratí jejich odvolání. Proto je důležité řešit otázku, jak vytvořit obraz moderní, při zachování přírodní krásy a přirozenosti.

Výběr vlasů: jak překonat pochybnosti

Každý člověk je člověk - to je pravda. Každý má touhu vytvořit svůj vlastní styl - to je fakt. Proto mnozí, kteří našli "střední půdu", zůstávají věrní jí po mnoho let, obávají se dokonce drobných změn. Stylisté jsou si jisti, že je to minimální iluze a nejvíce dobrovolné odmítnutí příjemných radostných okamžiků, které může nový obraz přinést.

Po provedení série studií, rozhovorů s tisíci muži a ženami, odborníci zjistili důvody neochoty většiny změnit. Na základě získaných údajů jsme sestavili podrobný seznam:

 1. Pochybujeme o kvalifikaci kadeřníka, obáváme se, že po návštěvě salonu bude účes "ještě horší". Proto vznikající touha radikálně měnit jejich vzhled zůstává nesplněným snem nového obrazu.
 2. Nedostatek fantazie - ne každý si může představit, že mají různé délky vlasů nebo si pro ně zvolí jiný odstín.
 3. Nevědomost toho, co je v současné době módní účesy. To se týká hlavně mužů, kteří nejsou tak bázliví jako ženy, vztahují se k jejich vzhledu a když chtějí něco změnit, snažte se neinformovat, snažit se nezávisle najít nejlepší způsob, jak si vybrat účes.

Takové obavy a pochybnosti se staly základem pro vytvoření jedinečného programu, který vám umožní vybrat si účes bezplatně bez pomoci odborníků, nabízející různé varianty na téma krátkých a dlouhých vlasů, jejich barvy nebo stylingu.

Co začíná účes

Vše, co od vás vyžaduje, je osobní fotografie a velká touha něco změnit ve vašem vzhledu! Nejprve musíte vytvořit svůj osobní účet a získat přístup k osobnímu účtu, který zároveň otevře všechny funkce programu. Po nahrání fotografií. To bude začátek vzrušujícího procesu, během kterého můžete vyzkoušet nové účesy, vytvořit 10, 20, 100 nečekaných obrazů a uvidíte se zvenčí.

Na začátek můžete použít obrázky modelů navržených programem. Vyberte jednu z nich, která se blíží vašemu typu: barva pleti, tvar očí, tvar obličeje. Existují oba obrázky a samice.

Pokud však začnete s fotografií, doporučuje se okamžitě nastavit. Po malém přizpůsobení umístění obličejových prvků bude snadnější zvednout rtěnku, ruměnec, oční stíny. Zároveň vám speciální panel nastavení umožňuje změnit jas dekorativní kosmetiky. Nový vzhled lze doplnit o doplňky, což přináší důležitý přízvuk nově vytvořenému stylu.

Změníme délku vlasů, barvu a styl pro ženy

Hlavním rozhraním programu je místo, kde se splní sen každého dívky: stát se hořící brunetkou, oslňující blonďatou nebo červenou šelma současně. Ve výchozím nastavení je karta "Účesy" okamžitě k dispozici, ve které jsou k dispozici krátké, dlouhé, střední střihy a všechny druhy stylingu. Vždy se bojíte, aby si pod "ježek", ale opravdu chtěl? Nyní můžete zkusit krátké vlasy bez pochyb a frustrace! Váš kadeřník říká, že nemáte dlouhé vlasy? Podívejte se na jeho slova s ​​úžasným programem. Vystřihněte své tresky, aniž byste obětovali krásu, změňte barvu bezpochyby!

Možnost výběru účesů tak zajímavým způsobem není jen příjemnou zábavou. Tato metoda se stává nestranným poradcem, co je pro vás nejlepší a jak to udělat správně. Hlavní výhodou programu - experimentujete s vaší fotografií, vidíte skutečný výsledek, můžete jej použít. Uložte vytvořený obrázek do svého účtu, vytiskněte jej a přejděte do kadeřnictví. Budete mít vlastní osobní verzi, ne fotografie krásy z lesklého časopisu. Nepochybujete, že jste něco špatně porozuměl mistrovi a pochopí vás bez slov.

Ušetříte nový účes, protože už nemusíte platit za možnosti vytvoření nového obrazu od mistra salonu. Můžete to udělat sami!

Vybíráme vlasy pro muže

Pánské kadeřnictví vypadá mnohem skromnější než ženy. Existuje stereotyp, že móda, vlastní styl, je cizí mužům. Jedinečný program mění zastaralé názory a dokazuje, že představitelé silnějšího sexu si zaslouží jasné změny! Navrhovaná služba je jednou z mála, která může nabídnout muži, aby si vybrali vlasy ve virtuálním režimu.

Chcete-li vytvořit obrázky pro muže, doporučujeme další knírek a vousy, aby bylo možné je superponovat na dříve načtenou fotografii a výsledek vidět za sekundu. Zástupci silnějších sexu ocení skutečnost, že funkce poskytují osobní prostor, čas přemýšlet o novém snímku, zvolit možnosti, které se vám líbí, a ponechat je na vašem osobním účtu, abyste je později mohli klidně porovnat, záměrně učinit správné rozhodnutí.

Přehled nejlepších programů pro výběr barvy vlasů a účesů podle fotografie

Správná barva, délka nebo tvar účesu mohou výrazně ovlivnit dojem, který člověk dělá na ostatních. Proto je důležité zjistit, co vám vyhovuje 100%. Avšak ne všechny experimenty s vzhledem jsou úspěšné. Často lidé sledují módní trendy a nezohledňují jejich individualitu. Nesprávná volba může značně poškodit celý obraz. Například účes bude zdůrazňovat nedostatky: přidat rok nebo zaměřit se na to, co bych chtěl skrýt. Vždy je těžké rozhodnout o zásadních změnách. Strach z neznámého se objeví. Chtěl bych předem vidět výsledek, vybrat vhodnou možnost, hodnotit se zvenčí. Tento úkol se snadno vyrovná s programy, které vám pomohou vybrat online barvu vlasů. To lze provést na fotografii zdarma.

Top 7 programů a online služeb

Můžete provést testovací test, vizualizovat svůj budoucí snímek pomocí speciálních programů. Jsou instalovány jako aplikace nebo pracují online.

Movavi Photo Editor

Jedná se o alternativu k Photoshopu. Dokonce i začátečník zvládne rozhraní. Program není omezen na výběr účesů a stylingu. Zde můžete plně zpracovat fotografii: upravte pozadí a barvy, odstraňte zbytečné prvky, odstraňte vady pokožky.

Dostupné možnosti a univerzálnost vedou Movavi Photo Editor na první místo našeho hodnocení.

3000 účesů

Program, který pevně drží vedoucí postavení v oblasti výběru snímků pro muže, ženy a děti. Výhody:

 • široké spektrum;
 • jednoduchost služby;
 • schopnost upravit a doplnit celkový obraz - změna tvaru obočí, různých druhů make-upu, příslušenství.

Osoba nahraje fotografii, upraví požadované parametry délky a barvy vlasů a poté upraví tahy podle svého uvážení. Konečný výsledek lze uložit.

jKiwi

Program se objevil v Portugalsku. Jeho výhodami jsou:

 • složitost - výběr vlasů a make-upu;
 • rychlost - program "myslí" rychle, změny se objeví okamžitě.
 • neomezené účesy;
 • žádný placený režim, program je zcela zdarma.

Nevýhoda: nedostatek ruského jazyka - rozhraní v angličtině. Možnosti jsou však označeny obrázky, které vám umožní vizuálně nalézt požadovaný parametr.

Vlasy pro

Program je zaměřen také na výběr účesů. Jedna funkce ji odlišuje od ostatních - vytvoření autorského stylingu. Vy sám se můžete cítit jako stylista a ztělesňovat stávající myšlenky. Program je vybaven potřebnými nástroji a možnostmi. Navíc existují další výhody:

 • Hair pro radí možnosti, vzhledem k tvaru obličeje;
 • schopnost měnit tloušťku a směr růstu vlasů;
 • Dva formáty pro uložení výsledků - PNG a JPG.

Nevýhoda: bezplatná verze je omezená. Můžete použít 56 pokusů, po kterých je nutná platba pro další práci se službou.

Salon styler pro

Program pro odborníky a profesionály je v poptávce v kosmetických salonech. Mnoho recenzí doporučuje Salon Styler Pro jako asistent k vyřešení problému.

Výhody programu:

 • pravidelné aktualizace databáze;
 • příležitost posoudit sebe ze všech stran (přední, boční, zadní);
 • přítomnost funkce automatického výběru - nemůžete ztrácet energii, ale jednoduše sledovat změnu účesů na fotografii s intervalem 3 sekundy;
 • široký sortiment příslušenství.

Zde můžete vyzvednout make-up, snížit váhu a vyhlazovat vrásky. Vybrané možnosti jsou odeslány do galerie.

Pozor! Ruská verze je omezená. Chcete-li používat všechny funkce, musíte si zakoupit licenci.

Makeover od stylecaster.com

Výběr služeb vlasů a make-upu online nevyžaduje instalaci, práce se provádí online. Výsledek lze sdílet s přáteli v sociálních sítích.

Funkce služby:

 • možnost vyzkoušet si celebritový účes;
 • neustálé aktualizace databáze;
 • široká škála možností: výběr účesů, make-up;
 • foto retušování.

Virtual HairStyler od thehairstyler.com

Existuje ještě jedna podobná online služba pro výběr vlasů.

Jak používat programy

Zde je standardní postup pro použití editorů fotografií:

 1. Vyberte kvalitní fotografii, kde jsou funkce jasně viditelné.
 2. Nahrajte fotografii do editoru.
 3. Některé programy vyžadují určení polohy bodů obličeje: oči, nos, ústa.
 4. Vyberte účes, vyberte požadovaný úhel a velikost.
 5. Úpravy fotografií pomocí nástrojů (retušování, výběr příslušenství).
 6. Uložte výsledek do počítače.

Jak si vybrat barvu vlasů

Není žádoucí provádět barvení doma, zvláště pokud chcete změnit obrázek. Domácí malba ušetří rozpočet, ale není známo, jak se barva bude chovat - je velmi pravděpodobné, že vlasy budou zkažené a barva nebude zdaleka požadovaná.

Při výběru odstínu zvažte následující nuance:

 • barva musí být v souladu s typem barvy exteriéru;
 • nedokonalosti na pokožce skrývají komplexní barvení;
 • barvení se provádí po střihu.

K udržení barvy vlasů je nutné pravidelné zbarvení kořenů. Pokud to není síla a peníze, měli byste zvolit tón blízký přirozené.

Výběr účesů a barev je vážným rozhodnutím. Není vždy možné najít svého profesionála a důvěřovat mu. Programy jsou určeny pro ty, kteří pochybují o jejich výběru. Nezapomeňte, že pravidelně se zobrazují aktualizace s vylepšenými možnostmi a bohatou základnou účesů.

Důležité tipy pro výběr odstínu, barvení vlasů:

Užitečná videa

Jak změnit barvu vlasů na fotografiích ve Photoshopu, podrobný video tutoriál.

Pro Více Informací O Suché Vlasy