logo

Vlasové masky: top 12 nejlepších maskách a recenzí!

Kuřecí vejce je skladiště mnoha esenciálních aminokyselin, stopových prvků vitamínů. Proto je součástí stravy lidí v jakémkoli věku. Ale kromě použití vajec uvnitř jejich použití a celé spektrum vitamínů a minerálních látek by měly být použity v maskách pro vlasy. Vyrábějí preventivní a léčebný účinek. Kromě toho si jen vaří doma s vlastními rukama. Mastné kyseliny obsažené v kuřecím žloutku, mědi, síře, železa, xanthofylkarotenu mohou magicky změnit vlasy, zlepšit jejich strukturu a zvýšit růst. Vitamíny A, E, D chrání vlasy před škodlivými účinky ultrafialového záření, znečištění a sloučeninami chlóru.

Užitečné vlastnosti vaječných mask

Pozitivní vliv vajíček již dávno pozorovali naši vzdálení předkové. Ve dnech, kdy šampony a vlasové balzámy neexistovaly, lidé používali různé přírodní produkty, jako jsou bylinky, med a vejce, aby si umyly vlasy. Když je míchali, dostali nějaký šampon. A krásné vlasy žen byly silné a zdravé. Recepty masky předávané z generace na generaci.

Vajíčko je forma embrya organismu, a proto obsahuje všechny nejdůležitější látky, které plně zajišťují normální růst nového života. Tato přínos by měla být použita k léčbě srsti, včetně vajec v různých maskách. Lidé, kteří pravidelně konzumují vajíčka, se mohou pochlubit zdravými a hedvábnými vlasy, zřídka mají lupy a rozbití.

Bez takové cenné složky jako vejce nemůže dělat v boji za atraktivní vlasy. Pro dosažení co největšího účinku se vejce mísí s dalšími složkami, které jsou užitečné pro růst vlasů. Největší síla je obsažena v žloutku vejce, je lecitin, bílkovina, aminokyseliny, minerální soli, vitamíny (D, B, B2, A). Díky těmto důležitým složkám masky obsahující vajíčky má pozitivní vliv na obnovu a růst vlasových folikulů. Ale i pro zdravé vlasy, takové masky nebo vaječný šampon nebudou nadbytečné.

Většinou v maskách na vlasy z vajíček používají žloutek, protože dokonale pěnou, čistí a chrání vlasy, zabraňují poškození, vypadávání vlasů, zvyšují růst, dávají hedvábí. Protein je také používán hlavně v maskách pro mastné vlasy, protože má sušící účinek.

Jemnosti vaření masky vajec

Vytváření masky na základě vajec doma s vlastními rukama není choulostivé podnikání, ale má také své vlastní nuance. Při uplatňování musíte dodržovat některá pravidla:

 1. Vejce pro masky by měly být při pokojové teplotě.
 2. Vlasová maska ​​na vlasy se používá výhradně na suché vlasy.
 3. Všechny součásti by měly být důkladně rozdrceny a šlehány, aby se dosáhlo homogenní hmotnosti. Poté bude maska ​​mnohem snadněji absorbována a pomůže dosáhnout maximálního účinku.
 4. Masku umyjte studenou vodou, jinak při použití horké vody, žloutku a bílkoviny koaguluje, bude velmi problematické vypláchnout masku. Na vlasy se tvoří velké množství vloček, které se obtížně hřebčí nebo umyjí.
 5. Držte vaječnou masku nejdéle 10-15 minut. Tentokrát stačí, aby ingredience pronikly do vlasů a pokožky hlavy.
 6. Chcete-li zlepšit účinek masky, měli byste si namísto běžného šamponu umýt hlavu žloutkem. Tento šampon na vajíčka dokonale čistí vlasy, vyživuje je, zabraňuje lupům.

Top 12 nejlepších vaječných maskách

Existuje velké množství masky na vlasy z vajec. Jsou výživné, obnovitelné, preventivní. Použití vaječných masek za měsíc může změnit vlasy bez uznání.

Vlasová maska ​​na vlasy na bázi brandy

Vlasová maska ​​vajíček, která zahrnuje brandy, rychle mění kudrlinky, což je zdravá, poslušná a hedvábná. Tyto masky slouží k posílení vlasových folikulů, které umožňují aktivní růst vlasů. Pomáhá takové masce vyrovnat se s lupinami.

Nezapomeňte, že brandy obsahuje alkohol, a proto jeho nevhodné použití může vést k poškození struktury a vlasových folikulů. Proto před prvním použitím masky s brandy byste měli testovat na malé ploše vlasů a minimalizovat čas masky.

Proveďte vajíčko do svěží pěny a přidejte 200 ml brandy. Tato maska ​​má zpevňující a výživné vlastnosti. Pokud je nutné zvlhčit suché kadeře, měli byste si vzít jeden žloutek, promíchat 100 ml brandy a aplikovat na vlasy. Pro zahřátí hlavy a poprvé držet asi 15 minut.

Měli byste vzít dvě lžíce čerstvě mleté ​​kávy, přidat žloutek jednoho vejce a 3-5 lžící brandy. Tato maska ​​dokonale chrání vlasy před nepříznivými environmentálními faktory a účinky laků, vlasů, vlasů.

Dvě šlehačky se smíchají s lžící suché hořčice, 50 ml teplé vody a 100 ml brandy. Aplikujte na celou délku vlasů a nepokládejte víc než 10 minut. Tato maska ​​funguje dobře na mastných vlasech, suší je, zvyšuje růst.

Maska na vajíčka a med

 1. Med s česnekem.

Jedna z nejlepších masek, která způsobuje vážné recenze žen. Budete potřebovat jeden žloutek, dužinu jednoho listu aloe, několik stroužků česneku, 20 gramů medu. Všechny součásti jsou pečlivě rozdrceny, naneseny na vlasy, ponechány po dobu 30 minut. Poté se umyjte teplou vodou bez použití šamponů nebo jiných prostředků k mytí vlasů.

Dvě kuřecí vejce jsou smíchány s 30 gramy medu a šťávou z jednoho listu aloe. Umístěný ve vodní lázni a zahřátý, ale nevařený. Aplikujte na vlasy a nechte na pár hodin. Tato maska ​​je vhodná pro křehké a slabé vlasy.

Efektivní maska ​​na vajíčka

Vaječný protein není o nic méně užitečný než žloutek. To také obsahuje mnoho mikro a mikroživin, aminokyseliny, které jsou nezbytné pro vlasy. Nuance spočívá v tom, že bílkovina vysychá vlasy, takže masky založené na nich se používají pro vlasy s vysokým obsahem tuku. Vaječná bílá pomáhá obnovit vlasovou hřídel, zvyšuje růst vlasů. Uveďme příklady účinných masky z vaječných bílků, které se snadno dělají s vlastními rukama doma.

Polovina z čerstvého zralého avokáda je rozmačkaná v pyré a smíchána se třemi lžíci přírodního domácího jogurtu. Přidá se také vaječná bílá a celá hmota se důkladně promíchá. Směs je rozložena po celé délce vlasů, ponechána po dobu 20 minut, poté důkladně opláchnout hlavu teplou vodou.

Vaječné bílé jsou rozbité do dobré pěny a postupně se přidávají k němu mírně zahřátý kokosový olej a mírně roztavený med. Vraťte se znova. Výsledná kompozice se jemně rozšiřuje na vlasy. Oni drží takovou masku po dobu asi 20 minut. Vajíčko bílý nasytí vlasové šachty se všemi živinami, které potřebuje, přidává luxusní lesk a pružnost.

Maska na bázi kefír a vajec

Vyžaduje se: lžíce kakaového másla a lopuchového oleje, jeden žloutkový vařič, lžíce jogurtu.

Kakao se zahřívá ve vodní lázni, přidá se lopuchový olej. Směs se důkladně promíchá, nalije se do žloutku a kefíru. Opět důkladně promíchejte, dokud se nezdobí. Masírujte masku do kořenů vlasů, zahřejte hlavu a masku nechte hodinu a půl. Postup by měl být prováděn dvakrát nebo třikrát týdně. Účinek je dosažen po dvanáctém - čtrnáctém postupu.

Vaječná maska ​​pro růst vlasů

Pro lepší růst vlasů je každá vaječná maska ​​s přidanými oleji dokonalá. Můžete namíchat jeden žĺtek a lžíci lopuchu, olivového oleje a ricinového oleje. Každá z těchto masek pomůže posílit vlasy a urychlit jejich růst.

Několik vaječných žloutků a pár čajových lžiček mořské soli jsou smíchány do stavu jednotnosti. Aplikujte na vlasy a podržte po dobu 20-40 minut.

Mícháme 2 žloutky, pár polévkových lžiček medu a 50 ml kefír. Aplikujte na vlasy po dobu půl hodiny. Tato maska ​​pro vlasy vajec pro jejich aktivní růst a výživu.

Máslo + vejce

Vlasové masky na vlasy, které obsahují velké množství olejů, jsou ideální pro vlasy náchylné k rozbití a suchu.

Cognac, vejce a lopuchový olej.

Jedno vejce, 30 ml brandy a podobné množství lopuchového oleje se smíchají, dokud nejsou hladké. Jemně roztáhněte na vlasy a nechte hodinu. Taková maska ​​na vajíčka by měla být provedena každé tři dny po dobu tří měsíců. Lopatkový olivový olej můžete nejdříve vyměnit. Bude to o něco dražší, ale výsledek nebude trvat dlouho.

Kakao + vejce

Kakao je známé díky svým úžasným vlastnostem ve vztahu k vlasům. Aktivně vyživuje, vyživuje vlasovou šachtu, vyhlazuje váhy. Na pokožce hlavy se dostává odpovídající výživa a hydratace. Výsledkem je aktivní růst nových vlasů.

Následující maska ​​na vlasy má velmi dobrý účinek:

Jedna polévková lžíce kakaového prášku se rozpustí ve dvou polévkových lžících rostlinného oleje. Hmota se zahřívá ve vodní lázni a poté se smíchá s vaječným žloutkem. Vřeten do hlavy a držet hodinu.

Maska cibule a vajec

Masky na vlasy s vejci a cibulí obnovují, vyživují si vlasy. Zvlhčují vlasy, dodávají jim pocit chladu a pomáhají odstranit lupy.

Budete potřebovat: čajovou lžičku jakéhokoli rostlinného oleje, cibulovou šťávu, med, žloutek jednoho vejce. Všechny složky jsou smíšené. Maska se nanáší na vlasy po dobu několika hodin. Poté se vlasy umyjí šamponem. Tato maska ​​by měla být použita jednou měsíčně. Pomáhá obnovit suché a slabé vlasy.

Želatina a vejce

Masky na bázi želatiny vytvářejí úžasný vzhled vlasů, protože nasycují vlasy bílkovinami a obnovují svou strukturu a vytvářejí tak laminační efekt. Účes po takové masce zvyšuje objem, vlasy vypadají zdravě a snadno se hodí.

Jedno sáček želatiny o hmotnosti 30 gramů se smíchá s žloutkem jednoho vejce, přidá se pár lžiček pravidelného šamponu. Vše důkladně promícháme a necháme 30 minut nabobtnat. Pak se maska ​​rozloží na vlasy a pokryje hlavu plastovou a ručníkem. Nechte půl hodiny. Potom vypláchněte studenou vodou.

Lemon + vejce

Smíchejte jeden žloutek, dezertní lžičku citronové šťávy a 30 ml olivového oleje. Pak se ke směsi přidá 100 ml vařené vody a směs se míchá. Maska se aplikuje na vlasy, hlava se zahřeje a maska ​​je zcela absorbována. Tato maska ​​na vajíčka bude lesknout. Doporučuje se, aby se aplikoval na lidi s roztomilými vlasy.

Škárovou masku na vajíčka

Skořice je díky svým jedinečným složením obsažena v různých maskách na vlasy, díky nimž zabraňuje vypadávání vlasů, zvyšuje jejich růst, zlepšuje krevní oběh v hlavě, obnovuje dělené konce, obnovuje buňky a obnovuje přirozené vlasy.

Nejlepší maska ​​skořice s vejcem:

Vaječka se třela polévkovou lžící skořice, přidala sklenici kefíru, důkladně zasahovala a šířila se na vlasy. Držte 40 minut. Tato maska ​​z vajec pro vlasy dodá pramenům extra objem a zvyšuje jejich růst.

Vaječná maska ​​s vodkou

Vaječný žloutek v kombinaci s vodkou je vynikajícím nástrojem pro hojení a výživu pokožky hlavy. Maska se dokáže vyrovnat s tak závažným problémem, jako je ztráta zániku růstu vlasů. Abyste to udělali, měli byste namíchat pár žloutků a lžíci vodky. Pak přidejte pár lžíce olivového oleje. Kompozice se aplikuje na vlasy. Po 30 minutách můžete masku vypláchnout teplou vodou a šamponem.

Přehled vaječných mask pro vlasy

Mnoho lidí používá šampon na vajíčka, vaječné masky a nechává o nich zpětnou vazbu. Zde je několik recenzí o vaječných maskách na vlasy:

Larisa, 32 let:

"Já často dělám různé masky na vlasy. Pomáhají mi být sebevědomí a krásní. Zkoušel jsem ještě vejce, ale používám domácí šampon, který zvyšuje růst vlasů. Účinky jsou úžasné.

Alice, 21:

"Hledala jsem řešení problému s mastnými vlasy. Četl jsem recenze, rozhodl jsem se udělat masku pro vlasy vajec a medu. Poté, co druhá aplikace již zaznamená výsledek. "

Muryusik, 36 let:

"Mnoho lidí píše recenze, že vlasy voní po maskách. Chcete-li se zbavit nepříjemného zápachu, je nutné odtrhnout film, ve kterém je umístěn z žloutek. Že dává nepříjemný zápach. Pak bude všechno v pořádku a vlasy vůbec nic necítí. "

Vlasové masky na vlasy mají mnoho výhod, je důležité správně kombinovat ingredience v nich a pak budou přínosy určitě neuvěřitelné.

Masové masky na vlasy, domácí recepty pro všechny typy vlasů

Ukazuje se, že nejen drahé procedury salonu, ale i obyčejná vejce mohou způsobit, že vlasy jsou silnější, silnější a dá se jim lesk. V krátké době masky na vaření vlasů pomohou obnovit a obnovit poškozené vlasy, posílit a urychlit jejich růst.

Maska na vlasy, výhody a účinky.
Kuřecí vejce, zejména žloutek, obsahují obrovské množství výživných složek, vitamínů a mikroelementů, které mají pozitivní vliv na metabolické procesy, urychlují růst vlasů, zlepšují výživu, pigmentaci, zdraví a lesk. Průběh maskování vajec, prováděný dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce, udělá vlasy krásný a poslušný. V maskách se vejce používají čerstvě, a to jak vcelku, tak v částech. U suchých a poškozených vlasů by měly být v přítomnosti lupů preferovány bílkoviny s nadměrným obsahem tuku ve vlasech, měly by být použity žloutenky. Můžete zvýšit účinnost vaječných mask přidáním citronu, medu, zeleniny a esenciálních olejů.

Vajíčka na vlasy, některé tipy pro správné použití.

 • Pro přípravu masky na vlasy je nutné použít vesnické vejce nebo křepelky (pouze jejich počet bude dvakrát větší), nezbytně při pokojové teplotě.
 • Pro vícesložkové masky je žádoucí kombinovat přísady pomocí šlehu, aby se dosáhlo homogennější hmoty.
 • Je důležité aplikovat masku z vejce na suché a čisté vlasy, jinak kompozice nebude na vlasy, ale na podlaze bude prostě vyčerpat.
 • Chcete-li odstranit masku z vlasů, je nutné použít vařenou vodu při pokojové teplotě, horká voda povede ke skládání bílkovin, což bude docela problematické, abyste se zbavili.
 • V následujících receptech jsou přísady určeny pro průměrnou délku vlasů, pro dlouhé vlasy je třeba jejich počet zdvojnásobit.

Vlasové masky, recepty.

Vajíčka s medem a cibulí pro mastné a normální vlasy.
Akce
Eliminuje tuk, zvlhčuje, opravuje poškození, dodává lesk, změkčuje vlasy.

Složení.
Žloutka - 1 ks.
Med - 2 lžíce. l
Nakrájená zelená cibule - 1 lžička.

Aplikace.
Med se taví pomocí vodní lázně. Žloutky rozemleteme teplým medem a mícháme s cibulí. Třepte homogenní hmota do kořenů, rozdělte zbytky po celé délce čistých vlasů (vlasy nezakrývejte). Ze shora umístěte sprchový uzávěr nebo plastový sáček, zabalte hustý ručník. O hodinu později vypláchněte kompozici sotva teplou vodou.

Maska s citrónovou šťávou a lopuchovým olejem pro mastné a normální vlasy.
Akce
Zvlhčuje, odstraňuje přebytečné mastné vlasy, bojuje proti lupům, dává přirozenému záření, stimuluje růst.

Složení.
Žloutky - 2 ks.
Ropa (ricínový) olej - 3 kapky.
Citrón - ½ ovoce.

Aplikace.
Žloutlým žloutkem protlačte citrónovou šťávu a do směsi přidáme máslo. Po důkladném promíchání a rozmístění do čistých a suchých vlasů jej otřete do kořenů. Masku nechte půl hodiny pod plast a ručník, poté opláchněte vařenou vodou při pokojové teplotě.

Maska na olejové a olejové masky pro mastné a normální vlasy.
Akce
Zvlhčuje, odstraňuje nadměrný tuk, posiluje vlasy.

Složení.
Žloutka - 2 ks.
Arnikový olej - 3 polévkové lžíce. l
Ropový olej - 2 polévkové lžíce. l

Aplikace.
Žloutky rozemlejte vyhřívanými oleji do homogenní hmoty, protřete je do kořenů a rozdělte po celé délce čistých a suchých vlasů. Namočte masku pod film a ručník po dobu čtyřiceti minut. Opláchněte teplou vodou, je-li to nutné, použijte jemný (dětský) šampon.

Vaječná maska ​​s koňakem pro mastné a slabé vlasy.
Akce
Regulace sekrece mazových žláz, odstranění nadměrného tuku, urychlení růstu vlasů, posilování.

Složení.
Koňak - 2 polévkové lžíce. l
Žloutky - 2 ks.
Olivový olej - 2 polévkové lžíce. l

Aplikace.
Žloutky rozemlejte koňakem a máslem. Třepit strukturu v kořenech a rozložit na zbylou délku vlasů. Nasaďte si sprchovou čepičku a omotávejte hlavu ručníkem. Po čtyřicet minut vypláchněte masku teplou vodou.

Maska na vajíčka s extraktem z heřmánku pro suché a poškozené vlasy.
Akce
Vyživuje, zápasí s průřezem.

Složení.
Daisy květiny - 2 lžíce. l
Vaječná bílá - 1 ks.
Vroucí voda - 1 šálek.

Aplikace.
Vaříme heřmánek s vroucí vodou a ponecháme půl hodiny pod víkem, napnutí. Bojte bílkovinou a promíchejte ji polovičním šálkem získané infuze. Aplikujte na čisté a suché vlasy, přilepte na kořeny a špičky. Po půl hodině opláchněte vlažnou vodou.

Maska na vajíčka s hennou pro mastné, matné a slabé vlasy.
Akce
Posiluje, zvlhčuje, vyživuje, urychluje růst, dodává lesk.

Složení.
Bezbarvá henna - 1 lžička.
Žloutka - 1 ks.
Olivový olej (rašelina, ricín) - 1 polévková lžíce. l
Koňak - 1 lžička.
Med - 1 lžička.

Aplikace.
Roztajte med ve vodní lázni, přidejte olivový olej. V teplé hmotě vstoupit do žloutku, bezbarvou hennu a brandy. Rozšiřte uniformní složení po celé délce vlasů, věnujte pozornost kořínkům a špičkám. Namočte masku pod film a ručník po dobu čtyřiceti minut, pak opláchněte jemným šamponem. Pro větší výživu můžete do masky přidat čajovou lžičku pekařských kvasnic. Chcete-li dát strukturu, je zahřát.

Maska s vejci a esenciálním olejem pro slabé vlasy.
Akce
Posiluje, zabraňuje ztrátě, dodává lesk a hedvábnost.

Složení.
Žloutka - 2 ks.
Rostoucí olejový tuk - 6 kapek.

Aplikace.
Zlepte žloutky a přidejte do nich esenciální olej. Kompozice se aplikuje na kořeny, zbytky jsou rozloženy po celé délce čisté a suché. Udržujte masku po dobu půl hodiny pod filmem a ručníkem, opláchněte teplou vodou. V tomto receptu můžete použít různé esenciální oleje, vše závisí na problému a požadovaném efektu. Takže olej z čajovníku odstraní lupy a zmírní svědění, citronový olej udělá jakékoliv vlasy lesklé, cédrový olej posiluje vlasy a urychluje jejich růst, rozmarýnový olej sníží olejovitost vlasů.

Šampon pro všechny typy vlasů.
Akce
Očistí vlasy a pokožku hlavy, bojuje proti lupům a rozštěpené vlasy.

Složení.
Čerstvé vejce - 2 ks. (s přihlédnutím k délce a tloušťce vlasů).
Voda - 3 lžíce. l

Aplikace.
Provařte vejce a promíchejte s vodou. Třepat strukturu v kořenech a aplikovat na celou délku vlasů. Masírujte pokožku hlavy po dobu tří až čtyř minut a opláchněte ji teplou vodou. Po proceduře opláchněte vlasy teplou vodou, okyselte citrónovou šťávou nebo jablečným jablečným octem. Aplikujte každých 14 dní místo běžného šamponu.

Maska s medem a aloe pro suché a křehké vlasy.
Akce
Vyživuje, zjemňuje, dává lesk a hladkost, urychluje růst vlasů, zabraňuje lupům.

Složení.
Žloutka - 2 ks.
Med - 2 lžíce. l
Aloe šťávy - 2 polévkové lžíce. l
Koňak - 2 polévkové lžíce. l

Aplikace.
Roztajte med ve vodní lázni a promíchejte s ostatními složkami. Aloe šťáva získaná z řezaných listů rostliny (vezměte spodní husté listy). Třejte kompozici do pokožky hlavy, rozložte ji po celé délce a nechte pod filmem a ručník na hodinu, pokud je čas, pak jeden a půl. Umyjte teplou vodou a jemným šamponem.

Vaječné masky pro všechny typy vlasů.
Akce
Léčí, dává lesk, hladkost a hedvábnost.

Složení.
Čerstvé kuřecí vejce - 1 ks.
Rostlinný olej - 2 polévkové lžíce. l
Citronová šťáva (nebo ocot) - 1 lžička.
Glycerin - 1 lžička.

Aplikace.
Složky jsou kombinovány do homogenní směsi, která se rozděluje na vlasy. Omotat hlavu zátkou nebo si nasadit sprchový kryt, zabalit ručník a držet po dobu padesáti minut. Masku vypláchněte jemným šamponem.

Vaječná maska ​​s jogurtem pro všechny typy vlasů.
Akce
Dává lesk, usnadňuje proces česání.

Složení.
Surové vejce - 2 ks.
Přírodní jogurt - 2 polévkové lžíce. l

Aplikace.
Přísady se rozemelou do homogenní hmoty, která je rozložena po celé délce čistých vlasů. Udržujte masku pod fólií a teplý ručník po dobu půl hodiny, opláchněte teplou vodou.

Maska na vajíčka s mlékem pro všechny typy vlasů.
Akce
Zvlhčuje vlasy, dává oslnivý lesk.

Složení.
Surové vejce - 2 ks.
Teplé mléko - 3 polévkové lžíce. l

Aplikace.
Porazte vejce až do pěnění a promíchejte mléko do homogenní hmoty, která je rozložena po celé délce čistých vlasů. Udržujte masku pod fólií a teplý ručník po dobu půl hodiny, opláchněte teplou vodou.

Maska na vajíčka s banánovou buničinou pro tenké a slabé vlasy.
Akce
Vyživuje, zvlhčuje, dodává lesk, zjemňuje.

Složení.
Kuřecí vejce - 2 ks.
Buničina banánu je ½ z ovoce.

Aplikace.
Změňte buničinu na banány a kombinujte s vejci. Aplikujte směs na čisté vlasy, nasaďte sprchovou čepičku, zahřejte ručníkem a podržte po dobu čtyřiceti minut. Opláchněte teplou vodou.

Maska na vajíčka se zeleným čajem pro barvené, sušené, tenké a matné vlasy.
Akce
Posiluje, zjemňuje vlasy, dodává lesk, hedvábnost a objem, dělá to poslušnost.

Složení.
Čerstvé kuřecí vejce - 2 ks.
Listy rozdrceného zeleného čaje - 2 lžíce. l

Aplikace.
Porazte vejce s nasekanou zelenou hmotou až do homogenního složení olivové barvy. Rozšiřte výslednou hmotnost na vlasy, zabalte filmem a ručníkem. Po dvaceti minutách opláchněte jemným šamponem. Pro mastné vlasy namísto celých vajec používejte žloutek a pro suché vlasy - používejte bílkoviny.

Je prostě nemožné popsat všechny možnosti masky na vajíčkach. Ale ty, které jsme si všimli, s pravidelným použitím budou stačit k oživení vašich vlasů a problémy zmizí. Dare, hodně štěstí!

Vlasové masky

Zdravé a lesklé vlasy jistě přitahují pozornost. Jeden z atributů ženské krásy z dávných dob byl považován za dlouhý a tlustý oplet: pro svou milenku dala ženskost a přitažlivost. Nicméně, obdržet takový dar od Matky přírody, bohužel, to nebylo možné pro všechny ženy. Pokud nejste majitelem svěží hlavy vlasů, přemýšlejte o známém způsobu transformace - maskách na vlasy z vajíčka.

Tento cenově dostupný, levný a účinný prostředek byl testován více než jednou generací žen. Nedávno vzrostla popularita organické kosmetiky, takže mnoho z těch spravedlivých žen si vzpomnělo na recepty krásy, které přispěly k popularizaci vaječných masek.

Složení a vlastnosti vajíček

Složení vajec

Tento malý produkt je skutečnou komorou vitaminů a živin, které pomohou vlasům obnovit vitalitu v co nejkratším čase. Budou nasyceny vlhkostí, stávají se měkké a hedvábné.

Měli byste vědět, že je to žloutek, který příznivě působí na vlasy. Obsahuje cenné aminokyseliny a lecitin, které jsou univerzální "léčbou" pro všechny typy vlasů.

Tyto látky jsou schopny proniknout hluboko do vlasů, vyživovat je a obnovit. Výsledkem vás překvapí: hladkost, živý lesk, žádné rozdělení. Vysoký obsah vitaminů B má příznivý účinek na růst vlasů.
Tato skupina vitamínů aktivuje práci folikulů a také chrání vlasy před předčasným šednutím. Dokonce i ve složení žloutku jsou vitamíny A a E, které uvolní vlasy z křehkosti a sucha. Vitamin D dále zvyšuje růst vlasů. Stopové prvky fosfor, draslík a hořčík se také podílejí na zlepšení vlasů. Shrnutí, můžeme říci, že vaječný žloutek je všelékem mnoha problémů.

Vaječná bílá se více používá k ošetření mastných vlasů. Reguluje sekreci kožního mazu, takže si vlasy dlouhou dobu uchovávají svou svěžest a lehkost.

Masky mohou být použity k preventivním účelům, a to i v případě, že neexistují žádné zvláštní problémy s vlasy. To pomůže zachovat a zvýšit jejich okázalost a lesk. Pokud se objevily "zvonkové zvonky", znamená to, že přišel čas na spuštění aktivních akcí.

Obnovovací masky z vajíček na vlasy pomohou v následujících případech:

- pokud se vlasy rozdělí na špičky;

- pokožka hlavy je suchá;

- mazové žlázy pracují příliš intenzivně;

- vlasy rostou pomalu;

Pokud je přítomen alespoň jeden z těchto problémů, je načase začít s léčbou a obnovením vlasů. Koneckonců, matné, nehybné a nešikovné vlasy mohou zničit jakýkoli, dokonce i komplikovaný obraz.

Vliv vaječných masek na vlasy

Vlasová maska ​​na vlasy získává pozitivní recenze, protože je snadné se připravit, každý má vejce doma, a pokud jde o obsah živin, vejce zaujímá jedno z prvních míst mezi produkty. Účinek masky na vlasy z vajíčka je živit, posilovat, dát lesk a zdravý vzhled vlasů. Můžete si zvolit vhodnou směs experimentálně a poté postup systematicky provádět.

Vytvoření masky na vaření vlasů

1. Vlasové vajíčko, které budete používat, by mělo být při pokojové teplotě, proto by mělo být odstraněno z chladničky 20-30 minut před přípravou masky.

2. Vejce jsou nejlépe šlehány před použitím šlehárkou nebo mixérem, aby se vytvořila homogenní hmota.

3. Nejlépe aplikujte vaječné masky na suché, čisté nebo špinavé vlasy, neboť nevypadají stejně jako vlhké vlasy.

4. Masku opláchněte vajíčkem by měla být studená nebo teplá voda, vajíčka z horké vody se mohou kroutit a bude těžké je odstranit z vlasů.

Recepty masky na vlasy doma

Jako součást masky lze použít jako celé vejce a bílý nebo žloutek samostatně. Můžete si vybrat kompozici, která odpovídá vašemu typu vlasů více. Měli byste se také zaměřit na požadovaný výsledek.

Maska na suché vlasy

Kuřecí vaječný žloutek je důkladně smíchán s lžičkou tekutého medu. K mixu můžete přidat trochu ricinového, lopuchového nebo mandlového oleje, bude stačit poloviční lžička. Maska je rovnoměrně rozmístěna po délce vlasů a vodovzdorná sprchová čepička je umístěna nahoře. Doporučuje se ponechat směs na hlavě na hodinu, pak můžete vypláchnout.

Malá nuance: ke zlepšení účinnosti postupu je třeba před použitím trochu zahřát, ale aby se vaječná bílá nehoupala. Tato maska ​​na vajíčka je velmi účinná, zejména při pravidelném používání.

Maska na vlasy s koňakem a vejcem

Po aplikaci není potřeba vlasy vypláchnout šamponem, protože se ingredience dokonale vyrovnávají s čištěním kůže a vlasů před nečistotami. 3 kapky levandulového oleje se přidávají do vaječného žloutku (vynikající čistící a tonizující), kombinujte ingredience s lžící brandy.

Honey-koňaková směs se aplikuje výhradně na vlasové kořeny, pak se rozděluje po délce. Nechte půl hodiny na hlavě, pak můžete vlasy umyt tekoucí vodou bez použití čisticího prostředku. Po ukončení procedury opláchněte hlavu jemným odtučněním.

Vaječná maska ​​pro růst vlasů s hořčicí

Hořčice je známá jako silný aktivátor růstu vlasů. Pokud sen z dlouhých copů ještě neopustil, vezměte 2 lžíce suché hořčice, dobře promíchejte stejným množstvím vody, přidejte do ní 1,5 lžičky cukru a žloutku vajec.
Zvažte: čím více cukru je přidáno, tím silnější je hořící účinek hořčice. Zlepšuje krevní oběh, proto vlasy začínají růst rychleji.

Avšak u citlivé pokožky existuje riziko popálenin, proto by měl být před použitím směsi proveden test kůže na zápěstí. Pro snížení hoření doporučujeme do ingrediencí přidat čajovou lžičku základního oleje. Odkapávání některého rozmarýnového esenčního oleje (5 kapek) nebo skořicového oleje (3 kapky) zvýší účinnost postupu.

Maskovací maska ​​na vajíčka-hořčičná se aplikuje pouze na kořeny. Pokud olej neumísťujete, nedoporučujte jej rozložení po délce vlasů. Teprve tehdy, když je povoleno masné mazání, je třeba dát masku na celou hlavu vlasů. Mějte, aby tato maska ​​byla asi hodinu, pak by měly být zámky důkladně omyty.

Získat podobný výsledek je možné při použití pepřové tinktury, která se prodává v lékárnách. Dávejte pozor! Maska na vlasy s hořčicí a vejcem se velmi opatrně omyje, takže se hořčice nedostane do očí.

Egg Mask pro mastné vlasy

Dva čajové lžičky černé hlíny, poražené vajíčkovým bílkem a rozložené po délce vlasů. Půl hodiny je dostatek času na proceduru, pak se kadeřnice musí vypláchnout. Vlasová maska ​​na vajíčka se používá jednou týdně.

Maska žloutku a soli

Vezměte dva žloutky a přidejte 1 polévku. lžíce mořské soli, důkladně promíchejte a aplikujte na nevymrzlé vlasy po dobu 15-20 minut, poté opláchněte vodou. Maska na vlasy s vaječným žloutkem dělá vlasy lesklé a dobře upravované, zvyšuje růst vlasů.

Maska na vlasy s vejcem a medem

Vezměte 1 vejce a 1 lžičku. med, dobře promíchejte a aplikujte na všechny vlasy po dobu 30-40 minut, poté opláchněte teplou vodou. Maska na vlasy z vajíček a medu vyživuje vlasy živinami, což je měkké a lesklé.

Maska na vlasy s vejcem a kefír

Vezměte jednu šálku kefíru (přibližně 200 ml) a jedno celé vejce, důkladně promíchejte a naneste na umyté a vysušené vlasy a nechte 20-30 minut. Kefírová maska ​​na vlasy se provádí 1 krát týdně. Normalizuje mazové žlázy, vyživuje pokožku hlavy a vlasy.

Vejce-medová maska ​​na vlasy s pepřovou tinkturou

Mix 2 lžíce kapalného medu s 2 vejci, přidejte 1 lžičku. Tinktura z pepře, důkladně promíchejte ingredience, aplikujte na kořeny vlasů a rozdělte je po celé délce, nasaďte plastovou čepičku a omotte hlavu teplou utěrkou, namočte 20-30 minut a pak opláchněte teplou vodou. Maska na vlasy z vajíček a medu s pepřovou vodkou se provádí jednou za 10 dní. Zlepšuje krevní oběh, podporuje růst vlasů a zpomaluje jejich ztrátu.

Vlasová maska ​​vaječného a jablečného octa

Vezměte jeden žloutek, přidejte k němu 3 polévkové lžíce olivového oleje a 1 čajovou lžičku jablečného octa a 1 čajovou lžičku kapalného medu. Aplikujte směs na vlasy a nechte 20-30 minut, pak opláchněte letní vodou. Vhodné pro mastné vlasy, dělá vlasy krásné a lesklé.

Maska pro růst vlasů s vejcem

Vezměte jeden žít, 2 lžíce. l jojobový olej, 1 lžička. glycerin a 1 lžička. jablečný jablečný ocet. Masírujte směs do kořenů vlasů a rozetřete po celé délce. Zakryjte hlavu teplou utěrkou a namočte 20-30 minut, poté opláchněte. Tato maska ​​pro zpevnění vlasů se aplikuje jednou týdně.

Maska na vlasy s vejcem a želatinou

Maska na vlasy z vajec a želatiny je velmi jednoduchá: zředěte 1 lžíci jedlé želatiny s teplou vodou, přidejte jeden žloutek, 2 lžičky olivového oleje a 1 polévkovou lžičku. med, vše důkladně promíchejte a po celé délce si dejte vlasy, počkejte 30-40 minut a umyjte si vlasy teplou vodou. Tato maska ​​na vajíčka a želatinu se provádí 1-2 krát týdně. Maska na vlasy pro vlasový lesk má vliv na laminování.

Maska na vajíčka pro ztrátu vlasů s esenciálními oleji

Vezměte 2 žloutky, 2 lžíce. l každý základní olej a 3 kapky esenciálního oleje
Aplikujte na kořeny vlasů a jemně masírujte, rozdělte hřeben po celé délce a nechte 15-20 minut, pak opláchněte teplou vodou. Maskovací maska ​​proti vypadávání vlasů s esenciálními oleji se provádí 2 krát týdně.

Maska na vlasy s vodkou a vejcem

Vezměte 2 žloutky, 2 lžíce. l vodka a 2 polévkové lžíce. l lopuchový olej, vše promíchejte a aplikujte na kořeny a vlasy, zahřejte teplou utěrkou a po 30-40 minutách umyjte. Tato maska ​​na vlasy z vajíček podporuje růst vlasů, je měkká a hedvábná, používá se jednou týdně.

Maska na vlasy s vejcem a citronem

Vezměte 1 žít, 2 lžíce. l jemně mleté ​​ovesné vločky, 1 lžička. citronová šťáva a 1 polévková lžíce. l lopuchový olej, míchat všechny přísady a aplikovat na vlasy po dobu 20-30 minut, pak opláchněte teplou vodou. vlasová maska ​​vajec a citronu je vhodná pro mastné vlasy a provádí se 1 krát týdně.

Maska na vajíčka a kakao

Vezměte jeden žloutek, 200 ml jogurtu a 3 polévková lžíce. l kakaový prášek. Smíchejte směs důkladně a aplikujte na vlasy, zabalte a počkejte 40 minut a poté opláchněte teplou vodou. Tato maska ​​vlasových vajíček se provádí dvakrát týdně, posiluje a vyživuje vlasy.

Maska na vlasy s vejcem a lukem

Nakrájejte cibuli na jemném strouhaní a přidejte 2 žloutky a 1 polévkovou lžíci. l med, položte výslednou hmota na kořeny a vlasy, nechte 30-40 minut, obalte si hlavu ručníkem, po uplynutí doby expozice, opláchněte letní vodou a opláchněte vlasy s odtučněným heřmánkem, vodou octovým nebo citronovým džusem, abyste odrazili cibuli. Maska na vlasy z vajec a cibule se provádí 1-2 krát týdně, zabraňuje vypadávání vlasů a zpevňuje je.

Maska na vlasy z vajec a kávy

Vezměte 2 žloutky, 3 lžíce brandy, 3 lžíce mleté ​​kávy, promíchejte všechny přísady a aplikujte na suché vlasy, zahřejte a počkejte 60 minut, pak opláchněte hlavu teplou vodou bez šamponu. Tato maska ​​dělá vlasy čisté, hedvábné a měkké. Vlasová maska ​​žloutek a kávy se provádí 1-2 krát týdně.

Maska na vlasy s vejcem a lopuchovým olejem

Předehřejte balzámový olej (40 ml) a přidejte do něj 2 vykostěné vejce, aplikujte výslednou hmotnost na suché vlasy a nechte 30 minut, můžete se zahřát. Opláchněte teplou vodou a opláchněte vlasy extraktem z heřmánku. Maska na vlasy z vajec a lopuchového oleje se aplikuje dvakrát týdně.

Maska na vlasy s vejcem a ricinovým olejem

Vezměte 2 žloutky, 2 lžíce. l Rostlinný olej, promíchejte a nasypte po celé délce vlasů a protřete vlasy, doba expozice je 40-50 minut.
Vlasová maska ​​vaječného a ricinového oleje se omyje letní vodou. Po masce se vlasy stávají zvlhčujícími, elastické, hedvábné a méně vypadnou. Tato maska ​​pro vypadávání vlasů se provádí 1-2 krát týdně.

Maska na vlasy s vejcem a olivovým olejem

Vezměte 3 veverky a přidejte k nim 3 lžíce. l Olivový olej naneste na vlasy po celé délce, nechte 30-40 minut, pak opláchněte teplou vodou a opláchněte vlasy vodou a citrónovou šťávou. Tato maska ​​na vlasy vajec a olivového oleje je vhodná pro mastné vlasy, poté, co jsou vlasy lesklé, čisté a hedvábné, provádí se dvakrát týdně.

Maska na vlasy s vejcem a majonézou

Vezměte 5 lžící. lžíce majonézy a 2 vejce, promícháme a aplikujeme na suché vlasy po celé délce a protřejeme do kořenů vlasů, necháme 20-30 minut a pak opláchneme teplou vodou a šamponem. Tato maska ​​na vlasy vajec a majonézy činí vlasy měkčí, pružnější a krásnější, mělo by se provádět 1 krát týdně.

Maska na vlasy z vajec a mléka na suché vlasy

Vezměte si sklenici mastného mléka, abyste ho lehce zahřáli a přidejte 2 vejce, důkladně promíchejte a aplikujte na vlasy po dobu 30 minut a omotávejte hlavu ručníkem. Tato maska ​​na vlasy s vejcem a mlékem činí vlasy elastické, naživu, bojující se suchými špičkami. Mělo by se provádět 2-3 krát týdně.

Vlasová maska ​​na vajíčka a droždí

Přidejte 1 lžíci pivovarských kvasnic na 1 šálek teplého mléka, nechte půl hodiny, přidejte 2 vejce a vše důkladně promíchejte. Nasaďte si vlasy na celofánový uzávěr a zabalte hlavu ručníkem, namočte 60 minut. Tato maska ​​pro vlasy vajec a kvasnic posiluje a uzdravuje vlasy, činí je silnější a silnější, provádí se jednou týdně.

Maska na vlasy z vajec a zakysané smetany

Vezměte 2 lžíce solné smetany, 2 vejce a 1 čajovou lžičku limetkové šťávy, vše promíchejte a aplikujte na vlasy po dobu 20-30 minut, poté opláchněte teplou vodou. Maska na vlasy s vejcem a zakysanou smetanou činí vlasy uklidňující, hladké a lesklé, prováděné 1-2 krát týdně.

Maska na vlasy z vajec a oleje

Vezměte 50 g. máslo, roztaví se a přidá se 3 žloutky, smíchá se a aplikuje se na vlasy po dobu 20-30 minut, pak se opláchne teplou vodou. Tato maska ​​na vlasy s vejcem a olejem vyživuje, zvlhčuje, obnovuje suché a poškozené vlasy a provádí se dvakrát týdně.

Maska na vlasy s vejcem a aloe

Smíchejte 50 ml. aloe šťáva s 3 vejci a aplikujte na vlasy a pokožku hlavy, namočte 20 minut, opláchněte teplou vodou. Tato maska ​​pro suché vlasy s vajíčkem a aloe hydratuje, vyživuje, vlasy jsou elastické a živé, provádí se dvakrát týdně.

Nedávné blogové příspěvky na našich stránkách

Nejnovější témata fóra na našich stránkách

Nechte své připomínky k tomuto postupu (objeví se na této stránce po upřesnění)
V tomto formuláři popište pouze osobní zkušenost z procedury. Chcete-li ponechat komentář týkající se obsahu článku, použijte jiný formulář - v poli "poznámky" v dolní části stránky.

Ostatní články

Komentáře

 • |. | 2017-07-01 22:11:51

Mám dlouhé vlasy, téměř do pasu, takže pokud začnou vypadat víc než je nutné, stává se to znatelné. Vlasy všude, v posteli, v jídle, v koupelně. Použil jsem téměř všechny recepty uvedené v článku a všechny jsou účinné. Jediná věc, kterou jsem začal přizpůsobovat recepty pro sebe, protože Já vím, že například, pokud často používám hořčici, vlasy se rychle znečišťují, pokud je citrón naopak suchý.

Maska na vajíčka a šampon z žloutek pro růst vlasů: jak používat a zda výsledek

Standardem ženskosti jsou krásné vlasy. Aby byly kosmetičky silné a vypadají dobře upravené, kosmetikové doporučují používat nejen módní balzámy a šampony, ale také lidové léky v péči o prameny. Koneckonců, produkty, které byly od přírody dary - to je skutečný poklad užitečných látek. Jen takovým nástrojem je obyčejné kuřecí vejce. Jaká je užitečná maska ​​pro vlasy vajec a jak je aplikovat?

Vaječné výrobky dnes získaly zaslouženou popularitu. Jejich převládání je dáno příznivým účinkem na prameny a v několika směrech najednou. Masky na vajíčka vyživují kudrlinky a zabraňují tomu, aby byly suché a křehké. Poskytují obnovu vlasů po chemických permeabilitách, agresivní účinky vlasů, kleště, negativní účinky slunce, moře nebo mrazu. Abyste však dosáhli všech těchto efektů, je důležité vědět, jak správně aplikovat vaječné masky a být schopni přesně vybrat správný nástroj pro vaše prameny.

Chemické složení a příznivé vlastnosti produktu

Dopad kuřecích vajec na vlasy byl studován v 19. století. Ale módní šampony rychle vytlačily zdravý výrobek z kosmetických předmětů. Dnes, když lidé začali skutečně oceňovat organickou kosmetiku, kosmetologové opět nabízeli péči o kadeře s pomocí vajec. A z dobrého důvodu. Koneckonců, vaječná maska ​​na vlasy se může bezkonkurenčně proměnit za neživé nudné prameny.

Takové "kouzlo" je diktováno jedinečným bohatým složením vejce.

 • Vitamin A Má silné regenerační vlastnosti. Proto přispívá k rychlé hojení jakéhokoli poškození.
 • Vitamíny B. Tato skupina poskytuje komplexní dopad. Vitamíny posilují žárovky, urychlují růst pramenů, chrání je před pádu, eliminují lupy. Aktivujte průtok krve, čímž zlepšujete výživu kudrlin a zajistíte jejich hustotu.
 • Vitamin D. Posiluje vlasy a zabraňuje jejich ztrátě. Vitamín je silný a silný.
 • Vitamin E. Zvyšuje pružnost pramenů, odstraňuje suchost a poskytuje jim lesk.
 • Draslík. Zvlhčuje vlasy, aktivuje metabolické procesy.
 • Železo Stimuluje krevní oběh a zlepšuje výživu kořenů kyslíkem.
 • Fosfor. Obnovuje poškozené konce a křehké prameny.
 • Vápník. Jedná se o stavební materiál na vlasy.
 • Sodík. Chrání proti vypadávání vlasů a posiluje žárovky.
 • Lecitin. Poskytuje efektivní hydrataci a zlepšuje stav konců vlasů.
 • Aminokyseliny. Aktivujte odpor kudrlin k vnějším agresivním faktorům.

Jaký účinek očekáváte

Vajíčko se používá v různých směrech. Takže pro péči o olejnaté prameny doporučujeme kosmetologům používat pouze bílkoviny, které mají vlastnosti při sušení. A pro suché vlasy je zřejmé použití žloutenky, které kvalitativně zvlhčuje kudrlinky. Celé vejce je univerzální prostředek, který může být užitečný pro jakýkoli typ vlákna, protože kombinuje léčivou sílu jak žloutek, tak bílkovin.

Pokud jsou vaječné prostředky správně aplikovány, můžete počítat s následujícími výsledky.

 • Pramínky přestávají vypadávat. Po prvním postupu se množství vlasů zbývajících na ramenou, polštáři a hřebeni výrazně sníží.
 • Typy se drží dohromady. Střihané vlasy se ztvrdnou a budou se držet. Vejce vám umožňují zabránit další části vlasů. Z tohoto důvodu zmizí potřeba konstantního řezání.
 • Kudrlinky budou silné a objemné. Lepší metabolismus, zvýšená výživa povede k obnovení struktury vlasů. Vlákna v důsledku zahuštění získají dlouho očekávanou hustotu a objem.
 • Růst se zvýší. Aktivace metabolismu a kvalitní výživy poskytne nejen hustotu, ale také povzbudí růst kudrlin.
 • Vlasy "ožívají." Na úkor vaječných pramenů získávají prameny životně důležitou energii, naplněnou silou a získávají přirozenou elasticitu. Dokonce i ty kudrlinky, které jsou neustále vystavovány agresivním vnějším vlivům, budou obnoveny.
 • Kvalita kroucení je vyčištěna. Vejce má jedinečnou schopnost nejen vyčistit vlasy před znečištěním, ale také normalizovat mastnotu žláz. To umožňuje mnohem méně často se uchýlit k postupu mytí hlavy, a to i v případě nadměrného tuku.
 • Lupiny zmizí. Vejce hydratují vlasy a suchou pokožku. V důsledku toho zmizí lupy. Trvá pocit utažení pokožky.

Pravidla, která je třeba zvážit

Poměr žen k maskám na vlasy z vajec vyrobených doma je poměrně dvojznačný. Při používání a oplachování při používání obtíží některé mladé dámy tuto péči zcela odmítnou. A ani vyhlídka na získání dlouhých a krásných vlasů není vůbec svůdná. Tyto obtíže však čelí pouze ty dívky, které neznají nebo nezanedbávají jednoduchá pravidla pro používání vaječných mask. Abyste si plně vychutnali péči o vlasy a získali dlouho očekávané výsledky bez úskoků, je třeba použít několik doporučení.

 • Výběr surovin. Pro kosmetiku je lepší používat domácí vejce. Nejužitečnější jsou křepelky. Ale jejich velikost je příliš malá, takže je jednodušší používat kuřecí. Musíte si vybrat vejce malých rozměrů. Takový výrobek nesou mladé slepice, proto je v těchto vejcích mnohem užitečnější.
 • Teplotní režim. Nepoužívejte studené vejce na masky. Doporučuje se, aby byl přípravek vytažen z chladničky přibližně dvě až tři hodiny před zahájením postupu. Masku se často přidávají další součásti, které vyžadují zahřívání ve vodní lázni, například med. Je důležité si uvědomit, že při teplotách nad 45 ° C se proteiny koagují. V tomto případě jsou těžko použitelné a téměř nemožné umyt. Používání vodní lázně je proto lepší odmítnout. Pokud však bude nutné rozkládat přísady, pak ohřejte na 40 ° C.
 • Vytvoření masky. Vaječné výrobky se používají ihned po přípravě. Tato kosmetika není určena k uchovávání. Abyste porazili vajíčko s vysokou kvalitou, je lepší se uchýlit k pomoci mixéru. Pečlivě se ujistěte, že plášť nevstoupí do masky a odstraňte z něj všechny hrudky. Takové prvky jsou velmi obtížné vymýtit z pramenů.
 • Izolační postup. Aby maska ​​mohla poskytnout výsledek s nejvyšší kvalitou, je nutné po nanesení výrobku zahřát hlavu. Za tímto účelem jsou prameny skryty pod sprchovým víčkem a obaleny kolem šátku přes vrchol.
 • Trvání události. Velmi často ženy mají potíže s vymýváním masky. Není divu, protože vejce může rychle uschnout na vlasy. Proto byste neměli dlouho držet masky na kadeřích. Jak vyplývá z recenzí, pro získání dlouho očekávaných výsledků stačí produkt nechat na vlasy po dobu 15 minut v síle 20 minut.
 • Opláchněte směs. Nikdy nepoužívejte horkou vodu k odstranění vajíčka! Jinak se vajíčko zvlhne přímo na vlasy. Umyjte hlava vlažnou vodou. Šampon nelze použít. Kvalita vajec čistí kontaminované vlasy. Ale oplachovací kapalina je užitečná. Odvar z suchých vlasů se doporučuje odvar z heřmánku (na litr vody - jedna polévková lžíce). Pokud jsou prameny tlusté, je užitečný roztok citrónu (150 ml citrusové šťávy na litr vody).
 • Četnost postupů. Můžete se uchýlit k ošetření pramenů vejcem jednou nebo dvakrát týdně. Celý průběh terapie je 10-12 sezení.

Vlasová maska ​​na vlasy: 7 recepty

Masky, jejichž hlavní složkou je vejce, je mnoho. Všichni poskytují komplexní péči. Ale v závislosti na složkách zavedených do výrobku, posilují jeden z účinků kuřecího produktu. Některé z nich posilují žárovky a podporují růst pramenů, jiné snižují olejovitost nebo odstraňují lupy. Při výběru receptury na vaječnou masku na vlasy se tedy musíte zaměřit na stav kudrlin a vzít v úvahu požadovaný výsledek.

Rajský med pro lepší růst

Popis. Maska obnovuje prameny, nasycuje je vitamíny. Med pomáhá zlepšit krevní oběh a aktivuje růst pramenů. Ropa olej je uznávaným bojovníkem pro krásu kudrlin, posiluje vlasy, zvyšuje jejich růst a tloušťku. A přidání cibule pomůže obnovit lesk vlasů a zdraví. Taková vaječná maska ​​pro růst vlasů bude vyhovovat mladým dámám s jakýmkoliv druhem kudrlin.

 • cibule - jedna hlava;
 • vejce je jedno;
 • med - jedna polévková lžíce;
 • lopuchový olej - jedna polévková lžíce.
 1. Cibule jsou rozdrceny. Gruel zabalený do tvarovky a šťávy.
 2. Vejce trochu mizí. Pokud jsou prameny příliš suché, je lepší použít pouze žloutek.
 3. V šlehané směsi vstřikované cibulovou šťávou přidejte med.
 4. Ropový olej se vlije do směsi a smíchá se.

Vejce a med pro suché prameny

Popis. Maska na vlasy s vejcem a medem je spásou pro vlasy, které ztratily svůj atraktivní vzhled kvůli nadměrné suchosti. Tento nástroj je nasýlí vitalitou, obnoví strukturu a poskytne hustotu.

 • vejce je jedno;
 • med - jedna polévková lžíce.
 1. Do vejce se přidá med.
 2. Směs dobře promíchejte pomocí mixéru.

Zbavte se sucha

Popis. Tato maska ​​je užitečná pro suché, matné vlasy, které ztratily svou vitalitu po odpočinku na moři pod horkými paprsky slunce a vystavení slané vodě. Smetana obnoví žárovky, nasytí vlasy vitamíny, posiluje tyčinku.

 • zakysaná smetana (obsah tuku 20-25%) - jedna čajová lžička;
 • vejce je jedno;
 • citronová šťáva - pol čajové lžičky.
 1. Jedno vejce se rozbije do husté zakysané smetany.
 2. Chcete-li, aby vlasy leskly po proceduře, doporučujeme přidat citronovou šťávu nebo tři kapky limetkového oleje.
 3. Dobře promíchejte.

Síla koňaku proti ztrátě

Popis. K ochraně pramenů před pářením se doporučuje, aby se maska ​​z vejce a brandy doporučila, aby jim poskytla hustotu a nepřekonatelný objem. Alkoholová složka přispívá k podráždění vlasových folikulů, v důsledku toho jsou posilovány a je aktivován růst kadeří. Kosmetici vám umožňují nahradit brandy vodkou. Důrazně se však doporučuje používat pouze vysoce kvalitní alkohol.

 • jeden žloutek;
 • Cognac (vysoká kvalita) - dvě lžíce;
 • rostlinný olej - dvě polévkové lžíce;
 • med (pokud jsou vlasy příliš suché) - poloviční lžičku.
 1. Žloutek je pilně šlehaný.
 2. Do vejce přidejte brandy a nalijte rostlinný olej.
 3. V případě potřeby přidejte med domácí masku.

Kefír s vysokým obsahem tuku

Popis. Tato maska ​​pomůže vytvořit krásné vlasy, které jsou charakterizovány nadměrnou olejem. Ale je důležité si pamatovat jeden trik. Pro jeho výrobu je nutno užívat pouze tuřák bez tuku. Jinak nebude mastnota klesat, ale zvýší se. Chcete-li správně postupovat, použijte následující postup.

 • kefír - 150 ml;
 • vejce je jedno;
 • Rozmarýnový olej (volitelné) - tři kapky.
 1. Ve vejce ze syrového vejce.
 2. Kompozice je bičována.
 3. V případě vysokého obsahu tuku se doporučuje do masky přidat olej z rozmarýnu. Tento produkt pomáhá omezit syntézu mazových žláz.

Olivový med pro lesk a opevnění

Popis. Je těžké popsat, kolik pozitivních účinků olivového oleje na vlasy. Voňavý přípravek posiluje vlasy, eliminuje lupy, hydratuje kudrlinky. Oliva zabraňuje spadu, vrací přirozený lesk na kudrlinky.

 • med - jedna polévková lžíce;
 • vejce je jedno;
 • olivový olej - jedna polévková lžíce.
 1. Mírně porazíme vejce a do této složky přidáme aromatický olej.
 2. Pokračujte v překonávání až do homogenní lehké látky.
 3. Med je vložen do masky.

Mléčný med z křehkosti

Popis. Velmi užitečné pro mléčné prameny. Obsahuje vápník, který obnovuje křehké vlasy. Mléko umožňuje návrat vitální energie do nudných pramenů, což je měkké a hedvábné.

 • mléko (nejlépe domácí) - 100 ml;
 • med - dvě lžíce;
 • jeden žloutek;
 • olej (nejlepší olivový olej) - sedm kapek.
 1. Mléko se nalije do tekutého medu a smíchá se.
 2. Směs je vstřikována surovým žloutkem. Nástroj je šlehán.
 3. Pak přidejte rostlinný olej. Pro usnadnění dávkování produktu můžete použít dětskou pipetu.

Někdy ženy úplně nelíbí žloutnou masku vlasů kvůli specifické vůni. Kosmetologové tvrdí, že se můžete snadno vyhnout této "chuti". Nepríjemný zápach dává malý film, který obklopuje žloutek. Musí být pečlivě odstraněna. V tomto případě vajíčko úplně ztratí svou specifickou chuť.

Odpovědi: "Umýt hlavu žloutek - efektivně, levně, přirozeně"

Od dětství mou matku umyl hlavu žloutkem. Nepoužívá se žádné šampony, ale pouze se oddělí od bílkovinového žloutku a vtírá do kořenů. Upřímně, vlasy rychle rostly a nevypadaly. Proto ji teď používám. Stačí přidat žloutku do masky na vlasy. Jednoduchý recept: 3 žloutky smíchané s olivovým olejem a aplikujte na vlasy a počkejte půl hodiny. Po umytí vlasů šamponem, protože vlasy bez něj budou mastné. Mám rád výsledek, vlasy jsou silné a lesklé. Věřte mi, že ani jedna maska ​​z obchodu vám to neudělá. Hlavní věc je, že je levná a přirozená. A teď, podle příkladu mé matky, také mám vlasy žloutkem, protože není jasné, z čeho jsou vyrobeny šampony. Tam jsou některé škodlivé látky.

(vika21) Leva, http://www.imho24.ru/recommendation/298/

Všichni milujeme vejce k jídlu, a já jsem jim umyla vlasy. Byl to pravděpodobně vrchol mého boomu na péči o vlasy, rozhodl jsem se, že na konci opustím nejrůznější přírodní produkty na vlasy, dokonce i šampony! A přešla na šamponování surového žloutku. Vlasy se třpytily živým leskem (vejce šampon opravdu dává vlasům živý lesk!), Zapomněl jsem na rozdělené konce! Určitě ponořím konce vlasů do vaječného šamponu a počkám pět minut, než se mu lépe nasadí do vlasů. Řezné tipy, sbohem!

Nedávno jsem si běsnila vlasy a také vypadli. Četl jsem hodně o různých šamponech, ale chemie je chemie, což je drahé, že levné šampony. A nikdy jsem na ně nespasil a rozhodl se umýt žloutek a opláchnout zředěným citronovým džusem. Že se vlasy stávají živějšími - to je jisté, a bez pocitů, že se mi děsí, je jsem pokousán, když je mokrý a třpytivý. Nevím, jak moc mi to stačí, dokud neuplyne týden... Ale jedna věc, pocit, i když slabý, je cítit, alespoň to cítím, muž říká, že necítí.

Na internetu jsem našel informace o tom, že si mám hlavu s vajíčkem, zlepšuje strukturu vlasů, posiluje atd. Udělala jsem všechno podle receptury, porazila jsem 2 vejce až do chladné pěny, nejprve jsem si umyla vlasy šamponem a pak mi směs přidala do vlasů, masírovala jsem je a omyla jsem, nevysušila vlasy vysoušečem vlasů. Moje vlasy byly suché a já jsem byl vyděšený, vlasy byly jako koutek, suché, žvýkané, to je normální?

Když jsem ošetřoval moje vlasy po dobu jednoho měsíce, umyla jsem vlasy vajíčkem, ale jen s mým žaludkem. Protein je velmi suchý. Není divu, že máte takový příběh. Právě jsem použil šlehaný žloutkový kámen po celé délce a po 7-10 minutách se vypral. Pak znovu a po 2-3 hodinách vymyjte. Efekt byl super! Mimochodem, obvykle používám šampon jednou za 3-4 šampony.

Pro Více Informací O Suché Vlasy