logo

Jak efektivní jsou pilulky na vlasy Expert a pokyny k použití?

Každý, kdo se o sebe postará, bude mít zájem o prozkoumání Hair Expert: pilulky a návod k použití. Silné, lesklé, tekoucí vlasy nejsou jen důkazem dobré péče a péče o ně, ale i zprávou o zdraví a normálním fungování lidského těla. Za prvé, zdraví vlasů závisí na tom, co je denní výživa osoby. Pokud složení stravy za den nezahrnuje dostatečné množství vitamínů, minerálů a živin, pak se jejich stav výrazně zhorší. Je třeba si uvědomit, že syntetické drogy nebudou schopny nahradit přirozené stopové prvky. Proto byl pro tento účel vyvinut biocomplex Expert Hair Evalar pro aktivní přísady. Tyto tablety jsou založeny na přírodních vitamínů a jsou přírodním produktem. Struktura jejich složení zahrnuje:

 • přírodní vitamíny;
 • aminokyseliny;
 • komplex vitaminu skupiny B.

Komponenty stimulují vývoj kolagenu v kůži. Kolagen dělá vlasy živé, tekoucí, pružné a zdravé. Kromě toho vyživuje žárovky a dává jim potřebnou sílu.

Každý, kdo se o sebe postará, bude mít zájem o prozkoumání Hair Expert: pilulky a návod k použití. Silné, lesklé, tekoucí vlasy nejsou jen důkazem dobré péče a péče o ně, ale i zprávou o zdraví a normálním fungování lidského těla. Za prvé, zdraví vlasů závisí na tom, co je denní výživa osoby. Pokud složení stravy za den nezahrnuje dostatečné množství vitamínů, minerálů a živin, pak se jejich stav výrazně zhorší. Je třeba si uvědomit, že syntetické drogy nebudou schopny nahradit přirozené stopové prvky. Proto byl pro tento účel vyvinut biocomplex Expert Hair Evalar pro aktivní přísady. Tyto tablety jsou založeny na přírodních vitamínů a jsou přírodním produktem. Struktura jejich složení zahrnuje:

 • přírodní vitamíny;
 • aminokyseliny;
 • komplex vitaminu skupiny B.

Komponenty stimulují vývoj kolagenu v kůži. Kolagen dělá vlasy živé, tekoucí, pružné a zdravé. Kromě toho vyživuje žárovky a dává jim potřebnou sílu.

Složení léku

Léčivý přípravek Evalar obsahuje následující složky, které poskytují pozitivní účinek na stav vlasů a pokožky hlavy:

 1. Přeslička. Tato rostlina obsahuje kyselinu křemičitou. Vyvolává silný růst, snižuje křehkost, snižuje plešatost.
 2. Další složkou pilulky je zinek. Tento stopový prvek snižuje ztráty, posiluje. Kromě toho je to zinek, který odolává lupům. Život buňky buňky prodlužuje interakci mezi taurinem a cystinem. Stejná symbióza umožňuje účinnějším pronikání aktivních látek do kořenů a pokožky hlavy.
 3. Pivovarské kvasnice. Tento prvek pilulky dodává vitaminy pro vlasy skupiny B. Pivovarské kvasnice jsou naplněny dodatečnou vlhkostí, čímž se udržuje normální rovnováha. Kromě toho vitamíny B posilují strukturu kadeřnic, což je silné, silné a lesklé. Komponenta také poskytuje ochranu před agresivním prostředím a škodlivými vnějšími vlivy. Poskytuje regeneraci.
 4. Taurin. Druh stavebního materiálu. Taurin zabraňuje stlačování žárovky a chrání ji před poškozením. Chrání nejen samotnou žárovku, ale také tkáně, která ji obklopují. Kvůli tomu vlasy nevypadají, zesílí a zotavují se.
 5. Komponentní cystin. Aminokyselina na bázi síry se nachází v keratinu, který zajišťuje zdraví dodáním bílkovin a tkání do tkání a struktur. Díky němu se pokožka hlavy a samotné vlasy stávají pružnými, živými a elastickými.

Tablety na vlasy mají mnoho užitečných vlastností. Výživové doplňky syntetizovaly samy o sobě řadu důležitých stopových prvků.

Tyto stopové prvky podporují zdraví a krásu vlasů: tablety působí na ně zevnitř. Výhodou tablet je jejich přirozené složení. Díky aplikaci můžete dosáhnout následujícího účinku:

 • zvýšení hustoty struktury vlasů;
 • normalizace vlhkosti;
 • obohacování o nezbytné prvky;
 • obnovení poškození po celé délce;
 • zlepšení růstu;
 • prevence plešatosti;
 • lupy proti působení;
 • odstranění odlupování pokožky hlavy;
 • eliminace sucha a zarudnutí;
 • normalizace žláz;
 • elasticita;
 • síla, lesk, zdravý vzhled;
 • objem a hedvábnost;
 • vytváření vlasů.

Kontraindikace

Tablety z "Evalaru" však mají řadu kontraindikací. Před použitím léku byste se měli poradit s lékařem.

Možná individuální nesnášenlivost komponentů léku. Tablety by navíc neměly užívat těhotné ženy a ženy během kojení.

Dávkování

Tablety - komplex vitamínů pro vlasy od firmy "Evalar" - se již dlouho nacházejí na trhu s potravinovými doplňky a ukázaly se jako cenově dostupné multifunkční lék. Komplex je vytvořen z přírodních, absolutně bezpečných komponent. Samozřejmě, toto je obrovský přínos této drogy. Kromě toho jsou výhody nákladů na tablety dalším pozitivním bodem, cena je k dispozici každému, kdo chce dělat sami, a zvláště pak jejich vlasy. Symbióza ceny a kvality je dokonalá.

Doporučuje se užívat lék po dobu 90 dnů, 1 tabletu 2x denně. Jak říkají odborníci, droga může být používána velmi dlouho, ale zároveň se čas od času dělá snadná přestávka po dobu 10 dnů. Hmatatelné výsledky se projeví po 3 měsících užívání drogy. Byly však zaznamenány případy, kdy bylo dosaženo pozitivního účinku a bylo pozorovatelné mnohem dříve, než se očekávalo. Chtěla bych poznamenat, že pilulka nepoškodí tělo, ale účinek jeho příjmu se nemusí projevit každému, kdo ho vezme. Nedá se říci o dalším poměrně negativním bodě - to je velká velikost samotné tablety.

Někteří z toho mají pocit nepohodlí v časných stádiích užívání drogy. Nicméně komplex se osvědčil a je požadován nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Nezahrnuje, ale léčí, řeší řadu problémů spojených se srstí, jejich růstem a zdravím. Výběr konkrétního léku, i když je to nefarmakologický lék, by měl být proveden pouze po konzultaci s lékařem.

Jak si vybrat doplňky stravy

Není možné vyzkoušet všechny doplňky stravy a toto téma je relevantnější než kdy jindy, protože stále více lidí začalo sledovat své zdraví a zvláště stav vlasů. Výběr je velmi důležitý. Než se seznámíte s touto nebo touto drogu, je důležité si uvědomit, že stejné pilulky mohou vyhovovat jedné a nemají vůbec žádný pozitivní účinek na druhou. Zda je lék vhodný pro člověka, závisí na mnoha faktorech:

 • o stavu organismu;
 • z lidské výživy;
 • jaký způsob života člověk vede;
 • přítomnost onemocnění;
 • z klimatických podmínek atd.

Dnes se doplňky stravy stávají nedílnou součástí výživy. A to je pochopitelné: pro zdraví těla by měla dostávat všechny potřebné mikroživiny a vitamíny a jenom doplňky stravy na kůži a vlasy obsahují toto vše v dostatečném množství. Při volbě ve prospěch určité drogy je třeba věnovat pozornost prvkům, které jsou v ní obsaženy. Především na vitamíny, na přítomnost mědi, zinku, selenu.

Přípravky na vlasy mohou obsahovat další složky, které také pomáhají léčit pokožku hlavy. Například zelený čaj nebo taurin, který zlepšuje krevní oběh a tím zvyšuje růst vlasů. Je důležité si uvědomit, jak bylo uvedeno výše, že každý organismus může z nějakého důvodu reagovat na pilulky různými způsoby. Někdo bude mít velmi dobrý účinek, ale někdo prostě nepomůže. Pečlivě prozkoumejte složení, ujistěte se, že neobsahuje syntetické látky, a to až po doporučení lékaře, aby užíval lék.

Většina problémů s vlasy začíná kvůli poklesu imunity, a proto byste nejprve měli vyšetřit lékař, který přijde ke správnému závěru, přijme doplňky stravy nebo zahájí další léčbu. Oslabená imunita způsobuje prolapse, bez života, nudný vzhled. Skalp začne suchý, objeví se lupy. Proto tím, že obnovíte práci imunity, můžete tento problém vyřešit a teprve poté začnete užívat pilulky na vlasy od společnosti Evalar. S takovýmto integrovaným přístupem bude možné dosáhnout vynikajících výsledků. Hodnocení léku je pouze pozitivní, s výjimkou toho, že tabletka je velká, existují pouze pozitivní body. Mnoho žen a mužů si všimne změny. Ne, není pochyb o tom, že ti, kteří mají přirozeně tekuté vlasy, se stanou majiteli hustých vlasů.

Neváhejte si vybrat společnost "Evalar", která je již mnoho let na trhu a usadila se. Snížení počtu otázek pomůže populárnímu výrobci. Když si vyberete osvědčeného výrobce, můžete si být jisti, že nebudete mít falešnou věc, která poškozuje tělo.

Pozor! Výběr dietních doplňků konzultujte s lékařem. O výše popsaných kontraindikacích můžeme jen přidat k tomu, že je samozřejmě přísně zakázáno podávat drogu dětem. Navzdory skutečnosti, že škodlivé látky neobsahují pilulky, dítě může vyvinout alergickou reakci na jednu nebo jinou složku, která je součástí drogy.

Expert na vlasy od firmy Evalar: návod k použití

Indikace pro použití

Produkty "Expert Hair" jsou určeny pro osoby s patologickou intenzivní plešatostí. Také lék je nezbytný pro plnou péči o poškozené kadeřnictví, odstranění svědění, lupů a suchosti kůže hlavy.

Pilulky

Tablety pro vypadávání vlasů jsou uvedeny v balení obsahujícím 60 kusů bílé barvy. BADM zvláštní chuť pivních kvasnic, vůně chybí.

Složení tablet společnosti "Evalar" zahrnuje následující látky:

Průměrná cena: 480 rub

Pivovarský extrakt z kvasnic. Komponenta nasycuje kadeře proteinem a vitamíny skupiny B. Pivovarské kvasnice zlepšují růst vlasů, přispívají k jejich hustotě a elasticitě

 • Přeslička - je zdrojem silných a pevných pramenů
 • Taurin - je aminokyselina, která podporuje růst vlasů
 • Cystin je aminokyselina obsahující síru. Eliminuje suchost, křehkost a ztrátu pramenů. Chrání kadeře před vlivy prostředí: studené, tepelné ošetření
 • Zinek - je stopový prvek nezbytný pro normalizaci metabolismu. Profylaktická látka zabraňující tvorbě lupů, svědění a skalpových hub.
 • Tablety Evalar jsou univerzální léčbou vitamíny, které jsou charakterizovány následujícími příznivými vlastnostmi:

  • Podporujte zhutnění struktury vlasů
  • Udržujte vodní rovnováhu vlasů
  • Posilujte proces regenerace vlasů po celé délce
  • Zpomaluje proces vypadávání vlasů a podporuje jejich aktivní růst
  • Odstraňte lupy, svědění a suchou pokožku hlavy
  • Normalizujte mazové žlázy
  • Dejte vlasům jemnost a lesk.

  Dávkování a podání

  Pivovarské tablety kvasnic by se měly užívat ve 2 ks. každý den Doporučuje se pít drogu po jídle a pít velkou vodu.

  Průběh pilulek Expert Hair Evkalar trvá tři měsíce. Po dvou týdnech příjmu bude výsledek viditelný.

  Šampon a pleťové vody

  Průměrná cena od 350 do 450 rublů

  Šampon - uchovává se v nádobě o objemu 250 ml. Léčba je charakterizována nasyceným zápachem, pěnou při aplikaci.

  Lotion - v lahvi s dávkovačem, 100 ml. Nástroj má příjemný zápach, látka je bezbarvá.

  Doporučuje se použít šampon a pleťové mléko společnosti Evalar v komplexu. Expertní vlasová kosmetika v tandemu poskytuje účinný prostředek pro oslabené a poškozené kadeře.

  Šampon obsahuje následující užitečné složky:

  • Čisticí prostředky - vyčistěte prameny od nečistot a stylingových výrobků. Díky šetřícím prvkům, které jsou shodné v dětských šamponech, droga snižuje ztrátu vlasů a dává jim objem
  • Keratin - podporuje regeneraci a vyhlazení pokožky hlavy, má osvěžující a zvlhčující účinek. Zjednodušuje česání kudrlin
  • Kolagen - je přirozený protein, který obnovuje prameny a dodává jim lesk
  • Chitosan - je polysacharid, který pomáhá hydratovat a regenerovat strukturu kadeř
  • Arganový olej - eliminuje suchost, zlomení a ztrátu pramene
  • Biotin - je vitaminový komplex nezbytný pro normalizaci mazových žláz.
  • Extrakt pivovarských kvasnic - přispívá k saturaci pramenů bílkovin a vitaminů, urychluje růst vlasů.

  Ne méně nasýtený prostředek obsahuje lotion. Skládá se z následujících prvků:

  • Aminofylin - ohřívá hluboké vrstvy dermis a urychluje krevní oběh pokožky hlavy
  • Liposentol N - komplex rozpustných vitaminů, normalizující mazové žlázy
  • L - karnitin - je aminokyselina, která zvyšuje růst nových vlasů.

  Komplex působí působivě na kadeře:

  • Působí jako ochranná bariéra, která brání vlivu vnějšího prostředí na kadeře
  • Vyživuje a hydratuje pokožku hlavy díky obsahu kolagenu a elastinu
  • Normalizuje funkci mazových žláz
  • Stimuluje opravu poškozených vlasů a skalpových buněk
  • Podporuje aktivní růst vlasů
  • Zlepšuje cirkulaci pokožky hlavy
  • Obohacuje vlasy s vitamíny a minerály potřebnými pro zdravý růst
  • Vyhlazuje poškozené vlasové váhy a vytváří laminovací efekt.

  Kromě šamponu musíte použít i lotion. Lék je určen ke zlepšení krevního oběhu a ke zvýšení toku příznivých stopových prvků ve vlasových folikulích.

  Způsob použití

  Před použitím přípravků "Evalar Expert Hair" je nutné přezkoušet návod k použití. Nesprávné užívání léku může významně snížit jeho účinnost.

  Šampon

  Pro účinné použití je třeba šampon penetrovat a aplikovat na mokré vlasy. Nástroj by měl zůstat na prameni po dobu 2 minut, poté by měl být omyt teplou vodou.

  Šampon je určen k pravidelnému používání. Výrobek je vhodný pro každodenní péči.

  Lotion

  Pokyny pro použití pleťové vody jsou jednoduché: prostě aplikujte výrobek na hlavu s lehkým masážním pohybem, není nutné jej vypláchnout, po nanesení vlasů je nutné jej vyschnout pomocí vysoušeče vlasů, je přípustné používat stylingové výrobky.

  Tento postup by neměl být prováděn více než 4krát týdně. Kurzy léčby jsou 2 měsíce.

  Během těhotenství a kojení

  Produkty firmy "Evalar" určené k obnově křehkých a poškozených vlasů nemají kontraindikace pro těhotné ženy.

  Lék je schopen nejen normalizovat stav zámků budoucí matky, ale také nasýtit její tělo užitečnými vitamíny.

  Kontraindikace

  Výrobky "Expert Hair" nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti vůči složkám obsaženým v léčivu. Lék je určen jak pro dospělé, tak pro děti.

  Bezpečnostní opatření

  Při užívání léků "Expert Hair" se musí vyvarovat kontaktu se šamponem a lotionem v oku.

  Křížové lékové interakce

  Při užívání léku mohou pacienti kombinovat s jinými léky. Vzhledem k tomu, že tablety, čaj a kosmetické přípravky jsou kompatibilní s jinými léky.

  Nežádoucí účinky

  Při testování Expert Hair Evalar byly zaznamenány nežádoucí účinky v ojedinělých případech, kdy pacient trpěl neznášanlivostí, byly pozorovány svědění a pálení pokožky hlavy.

  Předávkování

  Předávkování kosmetiky není možné, zatímco užíváte pilulky a čaj, musíte postupovat podle pokynů.

  Podmínky ukládání

  Léčivo by mělo být skladováno při teplotě +5 až +25 stupňů. Trvanlivost léku je 2 roky.

  Analogy

  Lék "Expert Hair" je ve své skladbě jedinečný. Dosud produkty nemají analogy, produkty na trhu nezahrnují současně komplex vitaminů, aminokyselin a rostlinných extraktů.

  Expertní vlasy Evalar

  Popis k 12. červnu 2015

  • Latinský název: Expert Hair Evalar
  • Aktivní složka: Autolyzát pivovarské kvasnice (Autolysat cerevisiae depuratum fermentum siccum)
  • Výrobce: CJSC "Evalar" (Rusko)

  Složení

  Přípravek ve formě tablet obsahuje následující látky: pivovarské kvasnice autolyzátu, taurin, oxid zinečnatý, prasečí tráva a cystin.

  Lahvička pro rozprašování zahrnuje: ethylalkohol, vodu, hydrosolový komplex liposentolu, L-arginin a L-karnitin, taurin, biotin, vitamín B6, aminofylin, mentol, kyselinu laurovou a aromatické složení.

  Šampon obsahuje následující složky: vyčištěnou vodu, kokamidopropyl betain, laurethsulfosukcinát disodný, kokosylglutamát sodný a laurylsarkosinát, D-panthenol, L-arginin a L-karnitin tartrát, keratinový hydrolyzát, lipocentrol hydro a další látky.

  Formulář uvolnění

  Expert Evalar se vyrábí ve formě tablet s obsahem 1 g, 60 kusů v balení ve formě 100 ml lotionu a 250 ml šamponu.

  Farmakologický účinek

  Prostředky této řady jsou charakterizovány působením, které kompenzuje nedostatek stopových prvků, vitamínů a aminokyselin. A také přísada snižuje ztrátu a stimuluje růst nových vlasů.

  Farmakodynamika a farmakokinetika

  Expert Evalar pro vlasy je řada léků, které obsahují aktivní složky, které mají akci zaměřenou na snížení ztrát vlasů a zlepšení jejich stavu.

  Když k tomu dojde, nedostatek vitamínů, aminokyselin a stopových prvků nezbytných pro zajištění zdraví a krásy kudrlin. Výrobky této série jsou navíc schopné stimulovat růst nových vlasů, zlepšovat výživu vlasových folikulů a stav pokožky hlavy, zvyšovat tvorbu kolagenu v dermis, obnovit lesk a lesk.

  Účinnost prostředků této linie je způsobena složkami v jejich složení.

  Přeslička je zdrojem přírodního křemíku, který zvyšuje tvorbu kolagenu a vyživuje vlasy zevnitř. Cystinové a taurinové aminokyseliny zajišťují růst silných a silných vlasů, jejich elasticitu a pružnost, zabraňují vypadávání vlasů. Zinek také zlepšuje růst a vývoj.

  Sprejová emulze pomáhá snížit vypadávání vlasů a zvýšit jejich objem.

  Použití šamponu může významně snížit ztráty a posílit kořenové žárovky. Zároveň se obnoví krása a zdraví kadeří, je zajištěna jejich ochrana před tepelnými účinky, normalizuje se metabolismus kůže. Díky jemné základně čisticího prostředku, která neobsahuje sírany, není šampon podrážděn při použití šamponu.

  Indikace pro použití

  Hlavními náznaky používání aplikace Hair Expert jsou:

  • potřeba těla pro taurin a zinek;
  • snížení ztrát;
  • zvýšení objemu;
  • zlepšení krásy a zdraví vlasů.

  Kontraindikace

  Použití tohoto doplňku stravy se nedoporučuje:

  Nežádoucí účinky

  Při použití přípravků Expert Hair Evalar se mohou objevit alergické reakce.

  Pokyny pro odborné vlasy z Evalaru (metoda a dávkování)

  Dávka léku v tabletách doporučuje užívat dospělí pacienti denně 2 x 1 tableta současně s jídlem.

  Doba použití - 3 měsíce.

  V případě potřeby je zaveden pravidelný příjem v intervalech 10 dní.

  Při použití šamponu se doporučuje aplikovat na mokré vlasy, pak pěnu a nechat na vlasy asi 1-2 minuty. To umožní účinným látkám pracovat lépe na vlasu. Potom vypláchněte vodou. Postup můžete kdykoli zopakovat.

  Postřikovací mléko by mělo být aplikováno na pokožku hlavy každý týden 3-4krát, vtírat masážními pohyby. Vypláchnutí tohoto nástroje nevyžaduje. Po nanesení lotion můžete použít stylingové produkty a používat vysoušeč vlasů. Aplikace kurzu - od 2 měsíců.

  Předávkování

  Při použití prostředků této řady případů předávkování nebylo zjištěno.

  Podmínky prodeje

  Prostředky můžete koupit bez lékařského předpisu v lékárně nebo od zástupce společnosti.

  Podmínky skladování

  Store Evalar Hair Expert při pokojové teplotě.

  Doba použitelnosti

  Analogy

  Podobný účinek je také charakteristický pro Biotin.

  Hodnocení Expert Hair Evalar

  Jak víte, jedním z ukazatelů ženské krásy a zdraví jsou vlasy. Proto se ženy snaží o ně pečlivě pečovat, a to různými způsoby. Současně jsou recenze o Expert Hair Evalar poměrně časté a mnohé z nich jsou pozitivní.

  Ženy, které používaly tři produkty najednou, poznamenaly, že doslova o týden později si všimli, že jejich vlasy začaly vypadat méně a jejich vzhled se výrazně zlepšil.

  Často existují recenze mladých matek, kteří po narození dítěte začali rušit ztrátu a matnou barvu kudrlin. I když odborníci tvrdí, že takový jev je považován za zcela normální a nakonec projde, ženy nechtějí čekat. Proto se snaží používat tradiční recepty nebo bezpečné přípravky. Obvykle lék umožňuje rychle zastavit vypadávání vlasů a pak vrátit jejich krásu a sílu.

  Kromě pilulky, ženy často používají Expertní vlasové mléko Evalar, jehož recenze se často nacházejí na fórech. Mnoho lidí má ráda tento spray spreje. Poznamenávají snadnost použití a samozřejmě efektivitu, ale v kombinaci s jinými prostředky.

  Existují však zprávy, kdy na pozadí použití tohoto doplňku došlo k nežádoucím projevům ve formě kožních vyrážek, zvýšené chuti k jídlu a tudíž i tělesné hmotnosti. Důvodem je to, že hlavní složka tablet, která nejen zvyšuje chuť k jídlu, ale také může způsobit hormonální poruchy.

  V každém případě, pokud vzniknou problémy, je důležité určit příčinu tohoto porušení. Proto je nejprve nutné konzultovat trichologa, podstoupit diagnózu a získat příslušná doporučení pro léčbu této nemoci. Pokud jde o tento přípravek, je to dobrá profylaktika.

  Cena Expert Hair Evalar, kde koupit

  Cena Expert Hair Evalar tablety pro 60 kusů je 380-420 rublů.

  Lotion (100 ml) lze koupit za cenu 350 rublů a šampon (250 ml) - pro 490 rublů.

  Vzdělání: Absolvovala bakalářský studijní obor pro základní lékařskou fakultu Rivne State. Vystudovala Státní lékařskou univerzitu Vinnitsa. M.I.Pirogov a stáž v jeho základně.

  Pracovní zkušenosti: Od roku 2003 do roku 2013 pracovala jako lékárna a vedoucí kiosku lékárny. Byla oceněna diplomy a známkami pro mnoho let tvrdé práce. Lékařské články byly publikovány v místních publikacích (novinách) a na různých internetových portálech.

  Expert na vlasy použil celou řadu výrobků, ale nejlepším účinkem byly vitaminy, protože ovlivňují tělo zevnitř a eliminují příčinu ztráty, nikoli maskují. Velmi chladné vitamíny pro ty, kteří chtějí krásné, husté a dlouhé vlasy.

  Za měsíc mohou vlasy růst ne více než 5 mm. co je tam vidět? velmi zajímavé to zkusit. vlasy vypadnou při česání a vysušení po vymytí.

  Jsem horlivý zastánce žádných šamponů. Zvláště miluju všechny druhy lékárenských linek. Několik měsíců už používá Evalar. Velmi se mi to líbilo) Při mytí vlasů šampon nepenuje příliš mnoho - to je vysvětleno nedostatkem síranů, ale vím, že někteří lidé mají jako plen pěna na hlavě při mytí, takže tohle není pro ně))) Vybrala jsem šampon zpočátku, protože po promytí shromáždila celou paru v koupelně, moult byl pravděpodobně sezónní)

  Ráda experimentuji s mými vlasy. Budu barvit, stříhám si vlasy, holím si vlasy, pak přidám nějaké))) Obecně platí, že v mé podobě není stálost. Samozřejmě, chtěl jsem vyzkoušet všechno jako skutečného inovátora. A pak se obrátila na šampon Expert (bez síranu). Snažím se neumývat vlasy všemi druhy trosky označené SLS, které vám neporadím! Okamžitě budu říkat, že moje hlava každý den! Večer už není čerstvá a další ráno je obecně špinavá. Nemůžu stát stát není umývaná nebo špinavá hlava! Nemám problémy se ztrátou vlasů, chci, aby byla moje hlava co nejdéle čistá. Bude to nově příchozí s tímhle na mém poli? Tak vám řeknu víc o odborníkovi. A ne hustý, ale ne tekutý šampon, optimální konzistence pro bezsulfát. Neexistuje žádný ostrý pach, žádný peeling, lupy a podráždění, a zbytek jsem si nevšiml! Velmi dobře umyl hlavu, mírně pěnivý, dokonce i jedna aplikace je dost na to, aby umyl hlavu. Dovolte mi, abych vám vyprávěl o tom, jak jsem hlavní expert. Nejprve jsem dal šampon do dlaní, pak dal šampon a pěnu na kořeny a počkat asi tři minuty, masírovat kořeny s masážními pohyby, "vytáhnout dolů" na konce, a pak si je vypláchněte. Je to jednoduché! Nyní o výsledcích. Nemohu posoudit uvedenou ztrátu poklesu, protože Netrpím ztrátou vlasů. Pokud jde o zlepšení stavu vlasů a dlouhý pocit čerstvosti a čisté hlavy, všiml jsem si. Teď si mohu umýt vlasy za den! Pro mě je to vynikající výsledek a pokrok! Jsem velmi spokojen s odborníkem, zatímco já nekupím nic jiného, ​​zastavil jsem se na to!

  Proti vypadávání vlasů je moje oblíbená osvědčená léčba Expert Hair Lotion. Zatímco jsem to jednou použil, dokončil jsem kurz za dva měsíce. Začal jsem ji používat, když po malování začaly vlasy vypadat velmi špatně a bylo nutné je okamžitě obnovit. Vyzkoušené oleje, všechny druhy balzámů, ale téměř bez úspěchu. Již s poslední nádejí jsem koupil toto pleťové mléko)) Po umytí vlasů jsem ho nanesl na pokožku hlavy a teprve pak jsem ji vysušil sušičem vlasů nebo prostě na otevřeném vzduchu. Ztráta se postupně snížila, avšak až do konce prvního měsíce použití lotionu se dá říci, že přestala. A za dva měsíce se moje vlasy stávaly zdravější a silnější, je dokonce vidět, že regrown kořeny vypadají úplně jinak, během tohoto času svítí, takže teď rostu svou přirozenou barvou, hrál jinak s lotionem)

  Dobrý den všem! Chci podělit se o své pocity z používání šamponu Expert-hair. Odborník na vlasy je obecně řada výrobků. Existují pilulky, balzám, pleťové mléko a šampon sám. Ale ve zkušební době jsem začal pouze šampon. Líbilo se mi, že je bez síranů. Na místě společnosti Evalar hovoří výrobce o účinku za měsíc. Můj problém je obecně banální - vypadávání vlasů. Tento šampon byl aplikován asi měsíc, bylo to dostačující pro balení. Nevím, kolik procent vypadávání vlasů se snížilo, ale určitě mohu říci, že po propláchnutí vlasů zůstaly v koupelně méně. Navíc se stav vlasů zlepšil - byly měkčí a hedvábné. Použil jsem to takto - zpočátku jsem nalil potřebnou částku do mé ruky, zředil ji vodou trochu, opláchl i dále, zvláště kořeny a ponechal tuto pěnu po dobu 3 minut. Cena je v zásadě normální pro takové fondy, asi 400 rublů.

  Expert na vlasy

  Expert na vlasy: návod k použití a recenze

  Latinský název: Ekspert volos

  Účinná látka: kombinace přírodních vitamínů a proteinů, složení rostlin, esenciálních aminokyselin a enzymů (v závislosti na formě uvolňování), liposentol hydro komplex

  Výrobce: CJSC Evalar (Rusko)

  Aktualizace popisu a fotografie: 07/11/2018

  Ceny v lékárnách: od 93 rublů.

  Hair Expert - sada produktů pro péči o vlasy obsahující přírodní složky; zahrnuje kosmetiku a biologicky aktivní doplňky stravy (BAA) ve formě tablet, které jsou zdrojem taurinu, zinku a křemíku.

  Forma uvolnění a složení

  Odstraňte Hair Expert v následujících formách:

  • tablety (60 kusů v kartonové krabici);
  • šampon (bez sulfátu) (250 ml na tubu, 1 tubu v krabičce, 7 ml v sáčku, 5 kusů v balení);
  • lotion (100 ml v injekční lahvičce s rozprašovačem, 1 lahvička v kartonové krabici);
  • Balzám (250 ml v tubě, 1 tubu v kartonové krabici).

  Složky 1 tableta:

  • účinné látky: autolyzát pivních kvasinek - 150 mg, taurin - nejméně 75 mg, cystin - 50 mg, přeslička - 30 mg, oxid zinečnatý - 7,5 mg, biotin - 0,075 mg;
  • další složky: mikrokrystalická celulóza (nosič), polyvinylpyrrolidon (nosič), stearát vápenatý a amorfní oxid křemičitý (protihrudní činidla);
  • potahování filmem (přísady do potravin): polyethylenglykol, oxid titaničitý (nosič), hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, Tween 80.

  Šampon složení: sodná laurylsarkosinát sodný, dvojsodná Laureth-sulfosukcinát, diethanolamid z mastných kyselin kokosového oleje, sodné kokoyl glutamátu, kokamidopropylbetain, voda (a) silikonové Quaternium-18 (a) Trideceth-6 (a) Trideceth-12, Ceteareth-60 myristyl Glykol, čištěná voda, polyquaternium-7, komplex Liposentol hydro (kyselina askorbová, panthenol, niacinamid, askorbát sodný, ethyl-panthenol, salicylát sodný, kyselina glykolová, hyaluronát sodný, kyselina mléčná, kyselina citrónová), D-panthenol, rozpustný kolagen s elastinem (rozpustná Kolagen s elastinem), ve vodě rozpustný chitosan, uh strakt propylenglykol jírovce, Biotin Plus, L-arginin, taurin, arganový olej, L-karnitinu, kyselina citrónová, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, dipropylenglykol, polysorbát 20, edetát disodný, Fenohem, aroma kompozice.

  Směs lotion: Komplexní Liposentol hydro (kyselina askorbová, niacinamid, panthenol ethyl, panthenol, salicylát sodný, askorbát sodný, hyaluronát sodný, kyselina glykolová, kyselina citrónová, kyselina mléčná), L-karnitin, L-arginin, taurin, vitamin B6, biotin, aminofylin, mentol, kyselina laurová, ethylalkohol, euxil K300, voda, aromatické složení.

  Složení balzám: Bis-cetearyl Amodimethicone (a) Ceteareth-7 (a), Ceteareth-25 (Silsoft AX-E), D-panthenol, cetearylalkohol, behentrimonium chlorid, cetrimonium chlorid, čištěná voda, polyquaternium-7, Ceteareth-60 myristyl glykol, rozpustný kolagen s elastinem, hydrolyzovaný keratin, Liposentol více (směs rostlinné fosfolipidy a vitaminů a, E, F), extrahovat propylenglykol jírovce, L-arginin, taurin, L-karnitin tartarát, arganový olej, hydroxyethylcelulóza, chitosan, ve vodě rozpustný citrónovou kyselina, aromatická kompozice, disodná EDTA, Euxil K 100.

  Farmakologické vlastnosti

  Série léků Expert Hair je určena pro komplexní péči o vlasy - vnější použití kosmetiky a perorálních doplňků.

  Komplex produktů péče o vlasy obsahuje:

  • Experimentální tablety na vlasy (BAA): pomáhají snižovat ztrátu vlasů, plně vyživují vlasové folikuly zevnitř tím, že přivádějí aktivní folikuly do folikulů pomocí systémového průtoku krve; aminokyseliny cystin a taurin zabraňují vypadávání vlasů, dávají jim pružnost, pružnost, poskytují zdravou strukturu; B vitamíny podporují růst vlasů; výtěžek přesličky obsahující křemík zvyšuje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro zdravé vlasy a pokožku; síra v biotinu reguluje koncentraci tuku v pokožce, dává vlasům krásný vzhled a lesk;
  • Expertní vlasový šampon: vyrobený na bázi jemného detergentu bez použití síranů; přírodní proteiny a aminokyseliny obsažené v šamponu (keratin, kolagen, elastin, taurin, arginin, karnitin) posilují vlasy, zachovávají jejich lesk a sílu; biotin řídí aktivitu mazových žláz; Arganový olej pomáhá péče o poškozené, oslabené a křehké vlasy; D-panthenol se podílí na obnovení elasticity vlasů; gaštanový extrakt normalizuje metabolické procesy v kožních buňkách, obnovuje jeho vlhkost a svěžest, usnadňuje česání vlasů;
  • Expertní vlasové vody: posilující vlasové folikuly a stimulující krevní oběh pokožky snižuje ztrátu vlasů a pomáhá urychlit jejich růst a zvyšování objemu; lehká struktura znamená rychle vstřebat a nezanechává žádné mastné a těžké vlasy; Voda rozpustná směs kyseliny hyaluronové a vitamínů (C, B5, PP), která je součástí přípravku, zajišťuje normální fungování mazových žláz, eliminuje podráždění kůže; díky L-karnitinu se zvyšuje růst nových silných vlasů a provádí se přechod tenké objemné do zdravé fáze dospělých; Biotin zabraňuje nadměrnému vysušení pokožky a posiluje vlasy;
  • Balz Expert vlasy: má lehkou strukturu, neváží vlasy a je snadno umýt, vhodný pro všechny typy vlasů (včetně barvených a poškozených); obklopující a pronikající hluboko do vlasů nástroj pomáhá obnovit jeho strukturu a chránit ji před vnějšími vlivy (včetně tepelného stylu); poskytuje hydrataci a regeneraci pokožky, dostává se do svých hlubokých vrstev, čistí od produktů rozkladu bílkovin; eliminuje mikrodamáže pokožky a vlasů.

  Indikace pro použití

  Odborné vlasové přípravky se doporučují pro ochranu proti vypadávání vlasů, stejně jako pro posílení jejich struktury, zvýšení objemu a růstu a vzhled zdravého lesku. Tablety, které jsou doplňky stravy, se také používají jako zdroj zinku a taurinu.

  Kontraindikace

  Všechny léky v sérii jsou kontraindikovány v případě individuální přecitlivělosti na kteroukoli z jejich složek.

  Podle pokynů je expertní vlasy ve formě tablet dodatečně kontraindikován pro použití během těhotenství a kojení.

  Pokyny pro použití Expertní vlasy: metoda a dávkování

  Doporučení pro využití finančních prostředků:

  • Tablety na vlasy: dospělí jsou předepisováni orálně 2krát denně, 1ks. při jídle; kurz - 3 měsíce; Rovněž je možné pravidelně používat doplňky s 10denními přestávkami;
  • Šampon na vlasy Expert: Aplikujte výrobek na mokré vlasy, pak ho pěstujte masážními pohyby a nechte na vlasy, aby se zvýšil účinek účinných látek asi 1-2 minuty, po kterém je třeba umyt drogu vodou; v případě potřeby můžete postup opakovat;
  • Expertní vlasové krémy: doporučuje se užívat 3-4krát týdně, aplikovat lék na pokožku hlavy a otírat ji čistým masážním pohybem, není nutné lotion vypláchnout; po ukončení procedury je dovoleno aplikovat přípravky pro úpravu vlasů a používat vysoušeč vlasů, musí trvat nejméně 2 měsíce;
  • Balz Expertové vlasy: Malé množství léku by mělo být aplikováno na vlhké čisté vlasy rovnoměrně rozložené po celé délce, po 2-3 minutách je nutné nástroj umýt velkým množstvím teplé vody; aplikujte 2-3 krát týdně.

  Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, doporučujeme používat všechny produkty Expert Hair v komplexu.

  Nežádoucí účinky

  Pokud trpíte nesnášenlivostí jakékoli složky léku, může dojít k rozvoji alergických reakcí.

  Předávkování

  Žádné údaje nejsou k dispozici.

  Zvláštní instrukce

  Expertní řady vlasů nejsou léky. Před použitím komplexního nebo některého z jeho prostředků se doporučuje konzultovat s lékařem.

  Pravděpodobnost dosažení požadovaného účinku je značně zvýšena v případě použití lotionu, když se objeví první známky vypadávání vlasů.

  V případě náhodného šamponu nebo balzámového kontaktu s očima důkladně opláchněte vodou.

  Používejte během těhotenství a kojení

  Těhotné a kojící ženy, které užívají pilulky na vlasy Expertní vlasy jsou kontraindikovány.

  Léková interakce

  Analogy

  Informace o analogech Hair Expert nejsou k dispozici.

  Podmínky ukládání

  Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.

  Doba použitelnosti tablet - 3 roky, lotion - 2 roky, šampon a balzám - podívejte se na balení.

  Podmínky prodeje lékáren

  Prodává se bez předpisu.

  Hair Expert Recenze

  Existuje mnoho recenzí o Hair Expert, a jsou docela rozmanité. Velká skupina uživatelů považuje tento léčivý prostředek za účinný prostředek, kvůli němuž vlasy vypadají mnohem méně, získávají měkkost a objem, přestanou bít a získají zdravý lesk. Zvláště mnoho pozitivních recenzí o šamponu a lotionu.

  Nicméně, další skupina uživatelů uvádí, že účinek léku byl krátkodobý, neúčinný nebo účinek užívání chyběl. Nejvíce negativních hodnocení souvisí s tabletami. Po použití lotionu se někdy stěžuje na nepříjemný zápach alkoholu a nepohodlného dávkovače. Mnozí považují nedostatek šamponu za vysokou cenu.

  Expertní cena vlasů v lékárnách

  Orientační cena pro odborné vlasy je:

  • tablety, 60 ks. v balení - 530 stran;
  • šampon, zkumavka 250 ml - 500 r.; sáček (7 ml) 5 ks. v balení - 100 ks;
  • lotion, sprejová láhev 100 ml - 420 stran;
  • Balzám, zkumavka 250 ml - 400 r.

  Pilulky na vlasy

  Zdravá a krásná srst nejen vytváří estetický efekt, ale slouží také jako potvrzení zdravého fungování těla. První stav vlasů závisí na správné stravě, takže nedostatek nezbytných vitamínů a minerálů má na ně škodlivý účinek. Použití syntetických vitaminů není žádnou alternativou k přirozeným mikroelemenům a jejich vliv na tělo je poněkud nejednoznačný.

  Pro udržení a zlepšení stavu vlasů byl biologicky aktivní komplex Expert Hair Pills vyvinut na základě přírodních vitamínů. Komplex upevňuje vitaminy B, které jsou klíčem k udržení zdravého stavu vlasů a důležitých aminokyselin.

  Tyto složky přispívají ke stimulaci tvorby kolagenu v dermis (Derma - lat. Dermis, z řečtiny Dmρμα - kůže), která dodává vlasům neodolatelný lesk, vyživuje vlasové folikuly zevnitř a naplňuje je vitalitou a elasticitou. Obsahuje také další důležité součásti.

  Přísady tablet z Evalaru

  1. Takže přeslička, která obsahuje velké množství kyseliny křemičité, pomáhá snížit vypadávání vlasů a křehké vlasy a také katalyzuje růst nových. Navíc živiny obsažené v přeslivě mají tonizační účinek na pokožku hlavy.
  2. Přítomnost takového stopového prvku jako zinku v komplexu Expert Hair Pills redukuje pravděpodobnost vlasové alopecie a posiluje folikuly zdravých vlasů. Také je to zinek, který slouží jako preventivní prostředek proti lupům (přečtěte si, jak se zbavit lupů). Symbióza aminokyselin taurin a cystin je silná ochrana vlasů před poškozenou fibrózou, prodlužuje životnost buněk vlasového folikulu, pomáhá užitečným látkám pronikat do vlasů a vlasové pokožky hlavy.
  3. Hlavním přírodním zdrojem vitamínů B je autolyzát pivovarských kvasnic. Tato složka zlepšuje přirozenou vodní rovnováhu vlasů, posiluje strukturu vlasů, chrání je před ničením vnější agrese a má regenerační účinek.

  Užitečné vlastnosti vlasových expertních tablet

  V vitaminovém komplexu "Expert Hair" jsou syntetizovány důležité stopové prvky, které jsou nezbytné pro udržení krásných a zdravých vlasů. Je určen k řešení problémů zevnitř a jeho hlavní výhodou je jeho přirozená skladba. Použití této metody vede k následujícím výsledkům:

  - zhutnění struktury vlasů a zlepšení / zachování vodní rovnováhy vlasů;
  - saturace vlasů pomocí nezbytných stopových prvků;
  - regenerace poškozených vlasů po celé délce;
  - zpomaluje proces vypadávání vlasů (alopecie) a stimuluje intenzivní růst vlasů;
  - odstranění lupů, suchosti a podráždění pokožky hlavy;
  - regulace mazových žláz;
  - hedvábnost, lesk, objem a síla vlasů;
  - měkkost a pružnost vlasů.

  Kontraindikace:
  Před použitím léku je nutné poradit se s lékařem, aby se předešlo možným důsledkům individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek tvořících biologicky aktivní komplex. Také nedoporučuje se u žen během těhotenství a kojení.

  Pokyny pro použití Expertní vlasy v tabletách

  Komplex vitamínů Evalar Hair Experts tablet na trhu s přírodní kosmetikou je umístěn jako cenově dostupný a multifunkční lék na bázi přírodních vitamínů, což je jeho hlavní výhoda. Kombinace přijatelného cenového segmentu a kvality je ideální.

  Doporučený průběh používání přípravku "Expert Hair" po dobu tří měsíců, dvakrát denně, jedné tablety najednou. Je však dovoleno užívat komplex vitamínů po celou dobu, ale s potřebou desetidenní přestávky.

  Pokyny Expertní pilulky na vlasy:
  - Dospělí užívají 1 tabletu 2krát denně s jídlem;
  - Doba příjmu - 3 měsíce;
  - povoleno pravidelné používání s 10denní přestávkou.

  Účinek použití biologicky aktivního komplexu je dosažen po absolvování tříměsíčního kurzu v jednotlivých případech a dřívějších. Expertní vlasová tableta nemá žádné negativní účinky na lidské tělo, ale pozitivní výsledek ve formě krásných a silných vlasů není vždy dosažen.
  Negativním bodem je velká velikost tablet, která vytváří pocit nepohodlí při užívání prostředků a stravitelnosti.

  Kde koupit komplexní "Hair Expert in tablets" od společnosti Evalar?

  Tento lék lze nalézt daleko od všech lékáren, ale lze ho snadno zakoupit prostřednictvím internetových zdrojů na internetových stránkách společnosti (https://www.evalar.ru/shop/ekspert-volos/) nebo zavoláním telefonu 8-800-200- 52-52. Cena komplexních Expert Hair Pills je 314 rublů.

  Shrneme-li výše uvedené skutečnosti, je třeba poznamenat, že biologicky aktivní komplex "Expert pilulky na vlasy" je dobrou kombinací nezbytných složek pro udržení a zlepšení stavu vlasů. Komplex nemá maskování, ale hojivý účinek. Rozsah problémů, které řeší, je poměrně široký. Komplex Expert vlasy v tabletách má své výhody a vlastnosti, pozitivní a negativní aspekty, ale výběr konkrétního nástroje závisí na individuálních potřebách a požadavcích každého z nich.

  Níže si můžete přečíst recenze z Expert Hair Pills, stejně jako nechat komentář na tento produkt, pokud jste ji již použili pro vaše vlasy.

  Se zdravými vlasy, můžete udělat nejvíce módní účesy a naše stránky vám pomohou s tím!

  Expert na vlasy Evalar

  Pills Expert Hair Evalar - přírodní vitamíny pro vlasy.
  Pilulky Expert Hair - je kompletní výživa vlasové žárovky zevnitř. Aktivní přírodní složky tablet jsou dodávány do folikulů systémovým průtokem krve.
  Expert na vlasy Evalar:
  - Redukujte vypadávání vlasů a stimulujte růst vlasů
  - Zlepšení výživy vlasových folikulů, obnovení vitality vlasů a krásy
  - Zlepšete stav pokožky hlavy (bez lupů, svědění, podráždění).
  - Stimuluje tvorbu kolagenu v dermis, obnovuje lesk a lesk vlasům
  Autolyzát pivních kvasnic - zdroj Zajišťuje vlasy s bílkovinami a vitamíny B, které podporují růst vlasů, zesilují a silně, regulují olejovitost vlasů, vytváří vlasy lesk a pružnost.
  Přeslička je zdrojem křemíku, který je nezbytný pro sílu a pevnost vlasů, zdraví pokožky hlavy.
  Taurin je aminokyselina, stavební materiál pro růst krásných, zdravých vlasů.
  Cystin je aminokyselina obsahující síru. Síra je potřebná k odstranění ztráty vlasů, otupění a křehkých vlasů, které chrání vlasy před negativními účinky vnějších faktorů (nachlazení, suchost, prach atd.). Obzvláště potřebují sírové mastné vlasy.
  Zinek je stopový prvek, který je nezbytný pro metabolismus a rozdělení buněk ve vlasech a kůži. Zabraňuje tvorbě lupů, hub a podráždění pokožky.

  Indikace pro použití:
  Expert na vlasy Evalar se doporučuje jako biologicky aktivní doplněk stravy - zdroj taurinu a zinku.
  Obsahuje přírodní vitamíny a další biologicky aktivní látky.
  Pomáhá snížit vypadávání vlasů, zvýšit jejich objem, vzhled lesku.

  Způsob použití:
  Dospělí na 1 tabletě Expertní vlasy Evalar 2 x denně při jídle.
  Doba příjmu - 3 měsíce.

  Kontraindikace:
  Je zakázáno užívat tablety Expert Hair Evalar osobám s individuální nesnášenlivostí ke složkám přípravku, těhotenstvím nebo kojení.
  Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

  Těhotenství:
  Je kontraindikováno užívat pilulky na vlasy Evalar během těhotenství.

  Podmínky skladování:
  Expert na vlasy Evalar by měl být skladován na suchém místě mimo dosah dětí.

  Formulář uvolnění:
  Hair Expert Evalar - 1,0 g tablety
  Balení - 60 kapslí., Pro kurz - 3 balení.

  Složení:
  2 tablety (denní příjem) Expert Hair Evalar obsahuje: autolyzát pivních kvasinek (zdroj přírodních vitamínů) 300 mg, taurin 150 mg, cystin 100 mg, přeslička 60 mg, oxid zinečnatý včetně zinku 15 mg, 12 mg biotin 150 mcg

  Léčivé přípravky pro léčiva. Oficiální stránky Vitamin Center Vitamins pro vás

  Léčivé přípravky pro léčiva

  Oficiální místo prvního Vitamin Center v Rusku

  Expert na vlasy Evalar (kapsle), 60 tabl

  Droga zaměřená opatření ke snížení vypadávání vlasů a zlepšení jejich stavu

  KOMPOZICE Kapsule Expert Hair Evalar

  1 tableta obsahuje autolyzát pivních kvasinek, přesličky trávy, taurin, cystin, oxid zinečnatý.

  Evalar Expert Hair je novinkou v oblasti biologicky aktivních přísad do potravin. Složení tohoto nástroje pro posílení vlasů zahrnuje pouze přírodní přísady, jako jsou vitamíny B, autolyzát z pivních kvasinek, enzymy a aminokyseliny, stejně jako extrakt přesličky, cystin, taurin a zinek. Všechny tyto látky mají příznivý účinek na metabolismus těla a zlepšují střevní mikroflóru, což vede k tomu, že se vlasy stávají silnými, zdravějšími a méně vypadají.

  VLASTNOSTI KOMPONENTŮ kapsle Expertní vlasy Evalar

  Přeslička obsahuje hodně křemíku, díky kterému se tvoří kolagen. A každý ví, že je to kolagen, který podporuje pokožku a vlasy v dokonalém stavu, vyživuje je zevnitř, dává jim lesk a dobře upravený vzhled.

  Taurin je druh stavebního materiálu pro strukturní složku vlasů, zabraňuje stlačení a deformaci vlasového folikulu, posiluje vlasy.

  Cystin je kyselina obsahující síru, která tvoří základ bílkovin na pokožce, vlasy a nehty. A protože je prostě nepostradatelná pro krásné a zdravé vlasy, protože bez ní je narušen růst vlasů.

  Zinek je životně důležitý mikroelement, katalyzátor biochemických procesů.

  Farmakologický účinek

  Expert na vlasy je přípravek, který obsahuje aktivní složky směrového účinku ke snížení vypadávání vlasů a zlepšení jejich stavu. Komplexní složení Expert Hair kompenzuje nedostatek vitamínů, stopových prvků a aminokyselin, které jsou nezbytné pro krásu a zdraví vlasů.

  Stejně jako "Hair Expert" přispívá k:

  • Snižte ztrátu vlasů;
  • Zvyšte hlasitost vlasů;
  • Vzhled zdravého vlasu lesk.

  Dávkování a podání

  Dospělí užívají 1 tabletu 2krát denně s jídlem. Doba příjmu - 3 měsíce. Povoleno pravidelné používání s 10denní přestávkou.

  Kontraindikace

  Osoby s individuální nesnášenlivostí ke složkám, těhotenství, laktaci.

  Expert na vlasy Evalar

  Naši zákazníci zasílají zpětnou vazbu na přípravu Expert Hair. Lék už pomohl mnoha, proč si zasloužil hodně pozitivní zpětné vazby. Stav vlasů po užívání této drogy se opravdu zlepšil, vlasy se zvětšily, silné a lesklé. Mezi nevýhody tohoto léku patří velké rozměry tablet, které se musí žvýkat, aby byly spolknuty, stlačené velkým množstvím vody.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy